חמאת שיאה

אנונימי

חמאת שיאה

שליחה על ידי אנונימי »

חמאת שיאה טהורה, המכונה גם חמאת קַאריטֶה, היא מוצר אורגני וטיפולי המיועד להזנה מוגברת של העור ומצוין גם לבעיות עור כלליות כגון טיפול בכוויות, שיזוף יתר, גלדים, מרפקים יבשים, כפות רגליים ועוד. השיאה היא סוד הקסם של האישה האפריקאית (אבל גם הגברים מתמרחים בה באירועים מיוחדים כדי לנצוץ ולבהוק, וגם את הילדים והתינוקות מעסים בה).

הסגולות הרפואיות של חמאת השיאה הן רבות, החמאה עשירה במיוחד בוויטמינים E.F.A, חמאת השיאה מעניקה לעור את כל המרכיבים החיוניים הנחוצים לו לאיזון מושלם. השימוש בחמאת שיאה במוצרי קוסמטיקה החל לאחרונה והוא מעורר סקרנות רבה בקרב יצרניות הקוסמטיקה. בניסוי שנעשה על ידי רופאי עור מצרפת נלקחו 35 אנשים מכל הסוגים, גיל, מין, גזע עם מחלות עור שונות כגון: עור מקומט, יבש, כוויות קשות ופריחות. לכל המטופלים היה ריפוי משמעותי בחלק מהמקרים היה ריפוי פלאי. ניסויים אלו נמצאים ומתויקים במשרד הבריאות הצרפתי.

התכונות הרפואיות של חמאת השיאה:
עור יבש –עור חיוור, משופשף, מטפל בפריחה בעור, ספחת (פסוריאסיס), חככת (אקזמה), דלקות עור, עור סדוק, עור מחוספס משמעותי במיוחד כמו רגלים ומרפקים.

קמטים – עוזר לעור מזדקן להתמצק, משיב נעורים לתאי העור ומנקה נקבוביות. ניתן לשימוש לכל סוגי העור.

גירויים קלים בעור – אלרגיה, עקיצות חרקים, כוויות קור, כוויות שמש, ופציעות קלות בעור כל אלה מגיבים בחיוב לטיפול בחמאת השיאה.

קרקפת ושיער יבש – מעניק לחות לשיער ולקרקפת, שיער יבש ורגיש, מסייע במניעת קשקשים, מעניק חיים לקצוות שרופים. חמאת השיאה תגן על השיער מקרינת השמש, ממייבש השיער, משיער צבוע ומקורזל בשונה ממוצרים שמבוססים על פטרוליום (נפט), החמאה אינה סותמת את נקבוביות העור והשיער. מעניק לשיער ברק, חיוניות וזוהר, נסי זאת לפני השחייה כמגן על השיער מהכלור וממלח.

שיגרון (ראומאטיזם) ודלקת פרקים (ארתריטיס) - חמאת השיאה מחלחלת עמוק ומחממת את האזור וכך משככת כאבי מפרקים ושרירים.

הגנה מפני השמש – חמאת השיאה יכולה לשמש כמסנן קרינה המונע מקרינת ה uv לחדור אל העור.

עור רגיש – לפעוטות ואנשים בעלי עור רגיש במיוחד, חמאת שיאה היא אלטרנטיבה טבעית, ההרכב הכימי של חמאת השיאה קרוב לוורניקס (חומר שומני שמגן ועוטף את העובר הנולד).

סימני מתיחה – חמאת שיאה מעולה במניעה ובטיפול בסימני מתיחה ובצלקות, היא גם מצויינת בפטמות סדוקות שנוצרו כתוצאה מהנקה.

הזדקנות – חמאת השיאה נהדרת לאנשים מבוגרים, מסייעת בהקלה על כאבים ומבטיחה לעור לחות וגמישות ממושכת.

עיסוי – שמן חמאת השיאה הוא האולטימטיבי לעיסוי והזנה של העור.
אלרונד_גליל_מערבי*
הצטרפות: 03 אפריל 2007, 18:02

חמאת שיאה

שליחה על ידי אלרונד_גליל_מערבי* »

קראתי המון על חמאת שיאה
והבנתי שמדובר במשהו מאוד רציני שמכיל המון יכולות,
לדוגמא: קרם הגנה לשמש,
קרם פנים/לחות?
קרם/שמפו לשיער?
סבון?
פצעים? חבלות? עקיצות?
אני מנחש, אבל מהמעט שהצלחתי להבין ל חמאת שיאה מגיע דף משלה
אשמח אם מי שמבין יציין שימושים ל חמאת שיאה
וגם כמובן מתכונים לאיך להשתמש אם לא רק מורחים על הגוף/שיער.
גם_אמא*
הצטרפות: 04 ספטמבר 2001, 14:27

חמאת שיאה

שליחה על ידי גם_אמא* »

שלום אלרונד גליל מערבי!
לא מכירה את חמאת שיאה אישית...אבל שמעתי שזה מצויין להזנת העור. כלומר-בעיקר לעור יבש חסר לחות.אז אני מניחה שגם לשיער יבש.(אני קוסמטיקאית)
יש אתר של חברת "שיפון" שמנים טבעיים. נראה לי שפעם קראתי שם מידע על חמאת השיאה.
אם אמצא עוד משהו אכתוב לך.
אלרונד_גליל_מערבי*

חמאת שיאה

היי גם אמא
תודה על ההודעה שלך
אשמח לעוד הצעות ודרכים להתשמש בחמאת שיאה
תודה
יעל*
הצטרפות: 30 יוני 2001, 20:34

חמאת שיאה

שליחה על ידי יעל* »

הי אלרונד
התכוונתי לכתוב זאת בדף קוסמטיקה תוצרת בית כדי לעדכן, אבל פתחת דף על השיאה אז אני אכתוב כאן
(בטח ניבה תסתכל..)
לפני כמה חודשים שלחה לי ניבה שקד חמאת שיאה אורגנית בגוש כזה, למטרת רקיחת קרם נגד שמש (ושוב תודה לך ניבה)
ההוראות היו- לערבב עם כמות זהה של שמן שומשום (איכותי, כבישה קרה) שגם לו מיוחסות תכונות הגנה מהשמש
בתוך כלי הנתון בסיר עם מים חמימים, בסבלנות כדי לא לחמם יותר מדי את חמאת השיאה שהופכת אח"כ לגרגרית
ומאבדת כנראה את סגולותיה
אחרי הערבוב הוספתי גם כמה טיפות לבנדר, שסגולותיו הטובות רבות מספור
אה, ושפכתי פנימה תכולת של 2 קפסולות ויטמין E, שיהא.., גם עליו אומרים שיש לו תכונות הגנה ושיקום, ועוד כל מיני
התקבל קרם מעט, אממ, קשיח,
אני מניחה ששימוש בשמן קליל יותר כמו שמן שקדים יתן תוצאה יותר ידידותית ושמנתית (כמו הקרמים הקרמיים של ניבה, למשל :-))
או שאולי מדדתי את הכמויות במדויק, מבחינת חצי חצי
אני שומרת את הקרם במקרר, כי גיליתי שהוא מאד רגיש לפגעי המזג (בגלל השיאה)
התוצאה- כייפית למריחה, מריח טוב, דוחה יתושים במידה מסוימת (הלבנדר), ולפי מה שאומרים מזרז שיקום עקיצות, פצעים וכוויות
אני מאד מרוצה
הקטצ'- שיש להיות סבלניים כשמתעסקים עם השיאה ולא לחמם יותר מדי
כמובן- אני חיה באקלים שמאפשר את זה, יתכן שבשביל הארץ בחורף זה מספיק...
אבל גם לקחתי את העסק לספרד וזה עבד, לא נשרפתי, וזה יותר נעים ומרגיש יותר טוב מלשים מסנני קרינה מגעילים.
אבל בניגוד לקרמים, כשמשתמשים במרקחת כזו כקרם הגנה יש להיות מודעים, לעדכן את המריחה אחת לכמה שעות, ולשים לב מה קורה. אני הולכת בכיס או בתיק עם שמן שומשום בבקבוקון עם לבנדר להשלמה, טוב גם נגד יתושים בערב, וגם נגד שמש ביום. אציין לרקורד שעורי לבנבן עד ורדרד, בלי שאיפות שיזוף...
אלרונד_גליל_מערבי*

חמאת שיאה

יש מתכון לסבון?

ותודה יעל על הקרם הגנה :-)
אלרונד_גליל_מערבי*

חמאת שיאה

היי ניבה
אשמח מאוד אם תקשרי למתכונים לסבון
ואם בכל זאת הבנות שציינת שמצאו מתכון משלהן
אשמח לקבל את המתכון/נים
תודה מראש.
אלרונד_גליל_מערבי*

חמאת שיאה

עוד מישהו?
מוזר שפתאום השתתקתן שדווקא מדברים הרבה על יתרונות חמאת שיאה
ממש כמעט אמרו שהיא אלוהית :-)
ניבה_שקד*
הצטרפות: 19 מרץ 2006, 11:43
דף אישי: הדף האישי של ניבה_שקד*

חמאת שיאה

שליחה על ידי ניבה_שקד* »

הי אלרונד,
הבנות מהסבונים הן כאלו שמתפרנסות מהם ושומרות את המתכון בסוד. כך שמה שלי יש זה רק מתכונים מהאינטרנט, שאפילו לא שמרתי את הקישורים אליהם, כי החלטתי לא להכנס לזה.
אם כבר מדברים על האלוהיות של חמאת השיאה: היא סוגרת סדקים בעקב, מרפאת יובש וסדקים בשפתיים, מונעת נזקי קרינה, החל מקרינת שמש ועד להקרנות נגד סרטן, ובאופן כללי: מי שהמציא אותה היה גאון.
אלרונד_גליל_מערבי*

חמאת שיאה

היי ניבה שקד

ובאופן כללי: מי שהמציא אותה היה גאון הטבע גאון באופן כללי :-D

הוספתי בתחילת הדף פירוט תכונותיה של השיאה
אני עדיין מחפש מתכונים טובים לשיאה
לא חייב סבונים

וסתם שאלה האם השיאה כמו שהיא טובה לכל מיני השימושים שלה?
אלרונד_גליל_מערבי*

חמאת שיאה

תודה ניבה שקד
איך את מגיעה לטמפרטורה חמימה ולא על הגז? ואיך את יודעת אם זה 40 מעלות?
אור*
הצטרפות: 22 יולי 2002, 01:27

חמאת שיאה

שליחה על ידי אור* »

אפשר להכין משחת שיניים עם חמאת שיאה?
שרון*
הצטרפות: 27 ספטמבר 2002, 14:27

חמאת שיאה

שליחה על ידי שרון* »

איך את מגיעה לטמפרטורה חמימה ולא על הגז?
נראה לי שניבה התכוונה לא לחמם ישירות על הגז, אלא בכלי הנמצא בתוך סיר עם מים על הגז.

ומצטרפת בשאלה: היכן ניתן להשיג חמאת שיאה גולמית, וכמה זה אמור לעלות בערך?
<אתה מלמד הכי טוב את מה שאתה הכי צריך ללמוד בעצמך>
אנדלוסיה*
הצטרפות: 25 מאי 2006, 00:35

חמאת שיאה

שליחה על ידי אנדלוסיה* »

לאלמונית ששאלה בככר השוק: חמאת שיאה היא סמיכה מאוד, לבנה-אפורה ודי מסריחה, וגם עולה את משקלה בזהב. לכן שמים קמצוץ ממנה במוצרי קוסמטיקה, כלומר מוהלים אותה בדברים אחרים. במה שמכרו לך יש מן הסתם קצת ממנה, והשאר כל מיני דברים אחרים. חמאת שיאה טהורה -- למעשה קוראים לה חמאת קַאריטֶה, בצרפתית וגם בעברית -- היא שמנונית להחריד וממש לא הייתי מכניסה אותה לפה. כדי להשיגה בצורתה הגולמית תצטרכי כנראה לנסוע למערב אפריקה. בכל אופן, קיבלתי לפני כמה שנים צנצנת קטנה של חמאה גולמית, וכדי למרוח אותה על הגוף גם אני מהלתי אותה בקרם אחר, אחרת זה פשוט קשה מדי.
עפרה_עדין*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2007, 14:25
דף אישי: הדף האישי של עפרה_עדין*

חמאת שיאה

שליחה על ידי עפרה_עדין* »

אנדלוסיה...אני לא מסכימה....הנסיון שיש לך עם החמאה לא משקף את המציאות.
חמאת שיאה אורגנית טהורה היא לבנה, לא מסריחה בכלל ולא יקרה יותר משמנים אחרים כמו חוחובה, נבטחיטה, קוקוס...
אבל! כשהיא עומדת בחנות( ושם בד"כ לא מודעים לכך שהיא מתיישנת וללא חמרים משמרים)- יכול להיות שהיא מתקלקלת וזה מה שאת קיבלת.
רצוי להזמין ממקור הספקה מהימן. אני מוכרת אותה ללקוחותי שמבקשות אבל מעדיפה לא להתעסק עם מכירה של מוצרים גולמיים. ממליצה להזמין מ ניבה שקד ותקבלי אותה טריה.
אנדלוסיה*
הצטרפות: 25 מאי 2006, 00:35

חמאת שיאה

שליחה על ידי אנדלוסיה* »

אני לא קניתי את החמאה בחנות אלא קיבלתי אותה ממישהי שנוסעת הרבה לאפריקה. אלי היא קצת ישנה. וטוב, הסירחון - אולי הגזמתי. קצת מסריחה, אבל סירחון טוב כזה. שמן ועשיר, אבל לא ממש בושם.
בכל מקרה תודה על הקישור. אזכור כשאצטרך.
ודרך אגב, שמעתי שככל הנראה לא מומלץ למרוח חמאת שיאה טהורה על עורם של תינוקות בעלי עור לבן (לא אפריקאים). זה נכון?
אהבת_עולם*
הצטרפות: 12 ספטמבר 2008, 01:17
דף אישי: הדף האישי של אהבת_עולם*

חמאת שיאה

שליחה על ידי אהבת_עולם* »

הייתי רוצה לנסות את החמאת שיאה לעור יבש.
(בעונה הזאת אני נורא סובלת. עור הפנים שלי נהיה כל-כך יבש - שזה גם לא נעים וגם לא יפה).

אז איפה בעצם אני משיגה חמאת שיאה באיכות טובה?
וכמה זה עולה?

(ראיתי רק הפניה ל-ניבה שקד, אך הייתי רוצה לדעת אם יש עוד אופציות, בחנויות וכדומה.
ובשום מקום בדף לא ראיתי תשובה על המחיר.)
עדי_ל*
הצטרפות: 06 ספטמבר 2004, 01:58
דף אישי: הדף האישי של עדי_ל*

חמאת שיאה

שליחה על ידי עדי_ל* »

ראיתי שיש עכשיו מבצע ב"אורגניק מרקט" (לפחות זה שבשינקין, אוכל לשאול אם זה בכל הסניפים שלהם). מיכל של חמאת שיאה ב 30 ומשהו שקלים במקום ב 55.
חשבתי לקנות. אני אוהבת לטפטף לחמאה שמן אתרי ולייצר לי במיכלים קטנים ריחות שונים.
טוב, כדאי שאביא מעט יותר פרטים, על כמות וכדומה.. אשתדל מחר.
אהבת_עולם*
הצטרפות: 12 ספטמבר 2008, 01:17
דף אישי: הדף האישי של אהבת_עולם*

חמאת שיאה

שליחה על ידי אהבת_עולם* »

ראיתי שיש עכשיו מבצע ב"אורגניק מרקט"
תודה עדי.

ואיך אפשר לדעת אם זו באמת חמאת שיאה אמיתית וטהורה, או שמערבבים עם כל מיני דברים?
לה_לי*
הצטרפות: 25 פברואר 2007, 13:53

חמאת שיאה

שליחה על ידי לה_לי* »

אני קונה בשלוס 110 מל' ב- 20 ש"ח. יש להם סוכנים שאפשר להזמין מהם.מוכרים רק למטפלים.
שמחה_דר*
הצטרפות: 19 ספטמבר 2007, 23:23
דף אישי: הדף האישי של שמחה_דר*

חמאת שיאה

שליחה על ידי שמחה_דר* »

מי שמעונינת בחמאת שיאה בכל גודל (של שלוס) באזור פרדס חנה ניתן לקנות אצלי.
חמאת שיאה של "שלוס" היא היחידה בארץ שצבעה צהוב-ירקרק וזה כיוון שהוא (לאחר בירור מקיף שלא מצאתי חוצממנו אף אחד) היחיד
שמביא אותה מעובדת עם קליפתה והיא שנותנת את הצבע הנ"ל ואחראית גם על ריח חזק.
לכל מי שצריך את התכונות הרפואיות לעור של השיאה כדאי להשתמש בשיאה הזו כיוון שתכונות המרפא החזקות מרוכזות
בקליפה. קוסמטיקאיות מעדיפות את השיאה הלבנה שהיא נפרדת מקליפתה כיוון שהיא נטולת צבע וריח ומתערבבת טוב עם חומרים אחרים.
בברכה טל' שלי 0777880129 [email protected]
ניבה_שקד*

חמאת שיאה

שליחה על ידי ניבה_שקד* »

אני לא קניתי את החמאה בחנות אלא קיבלתי אותה ממישהי שנוסעת הרבה לאפריקה
לאנדלוסיה - גם אני קיבלתי דוגמית מאפריקה של חמאת שיאה צהובה (עם הקליפה) והיה לה ריח של מדורה... הם כניראה חיממו אותה במדורה והריח נשאר. היא באמת היתה קצת גרגרית, כמו אחרי חימום יתר.
בעניין חמאת שיאה לתינוקות לבנים - נראה לי שלילדים ג'ינג'ים שממש לא משתזפים, היא לא מספיק תעזור נגד שמש. אבל לכל אשכנזי ממוצע שמשתזף ברמה סבירה בלי להאדים מיד, זה בהחלט מספיק נגד שמש. (אם הוא לא יושב יום שלם בשמש בכינרת או בחרמון...). לפחות לי ולבת שלי זה מספיק. אנחנו שמות רק קרמים עם חמאת שיאה גם בקיץ, ונשרפנו רק פעם אחת בשנים האחרונות, בחרמון בשלג...
ירח_לבן*
הצטרפות: 01 אפריל 2006, 09:07
דף אישי: הדף האישי של ירח_לבן*

חמאת שיאה

שליחה על ידי ירח_לבן* »

קניתי חמאת שיאה שמעורבבת עם עוד דברים. אני מעתיקה:
חמאת שיאה, שמן אבוקדו, שמן קליפת תפוז, שמן לימון, tocopheryl acetate
כתוב גם 100% מהמרכיבים הם ממקור טבעי ו- 99.95% ממקור אורגני
כשר?
אפשר להשתמש גם כמסנן קרינה? אם כן - איך? היא לבנה ודי קשה, אבל אם אני קצת ממוללת באצבע היא נמסה
ניבה_שקד*

חמאת שיאה

שליחה על ידי ניבה_שקד* »

אפשר להשתמש גם כמסנן קרינה? אם כן - איך?

לא לא לא!!! חמאת השיאה אמנם מסננת קרינה אבל שמן התפוז והלימון מושכים שמש וגורמים לכתמי פיגמנצטיה. התערובת הזאת היא נפלאה לעור, אבל רק בערב, אחרי השקיעה. אל תמרחי אותה בבוקר.
ירח_לבן*
הצטרפות: 01 אפריל 2006, 09:07
דף אישי: הדף האישי של ירח_לבן*

חמאת שיאה

שליחה על ידי ירח_לבן* »

תודה ניבה
מזל ששאלתי
guest*
הצטרפות: 31 דצמבר 2010, 15:13

חמאת שיאה

שליחה על ידי guest* »

מצטייר מדף זה שיש המון חוסר ידע בעניין חמאת שיאה.
חמאת שיאה טהורה וטבעית היא אף פעם לא לבנה.
אם חמאת שיאה לבנה, היא לא טבעית ! היא עברה זיקוק בתהליך כלשהו אשר מסיר מהחמאה לא רק את הצבע ואת הריח הטבעיים, אלא גם את כל תכונות הריפוי המדהימות שלה.

אנדלוסיה :

ודרך אגב, שמעתי שככל הנראה לא מומלץ למרוח חמאת שיאה טהורה על עורם של תינוקות בעלי עור לבן (לא אפריקאים). זה נכון?

ובנוסף,מה זו הבורות הזו ? לתוהים , אין הבדל בין תינוקות שחורים ללבנים, וניתן למרוח חמאת שיאה טהורה על כולם. חמאת שיאה היא בסך הכל חמאה צמחית טבעית מצויינת ללחות ולהרבה מטרות נוספות, וכולם יכולים להשתמש בה.
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

חמאת שיאה

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

היי ניבה שמעתי הרבה על חמאת השיאה האם באמת זאת משחת קסם?????
הילה :)*
הצטרפות: 13 ספטמבר 2012, 12:37

חמאת שיאה

שליחה על ידי הילה :)* »

שלום ניבה,

הבנתי שעל מנת להכין קרם ידיים, רגליים מחמאת השיאה יש להוסיף לה קרם בסיס ושמנים אתריים, ויטמין E
אחרת הקרם מאוד קשה וסמיך. האם זה נכון? ואם כן, מה היחס של חמאת השיאה מול החומרים האחרים?
והאם חימום של החמאה בבן מארי הוא מספיק כדי שאפשר יהיה לעבד אותה יחד עם החומרים האחרים?
פלוני_אלמונית*

חמאת שיאה

+הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:+

שלום ניבה,
יש ברשותי חמאת שיאה שתאריך התפוגה שלה 1.12.2009
הריח הבוקע ממנה די חריף. צבעה לבן הנוטה לקרם.
האם אפשר להשתמש בה? או שמא היא יכולה לגרום לבעיות?
תודה.
יואב
סנונית_הסיפורים*
הצטרפות: 09 אוקטובר 2012, 10:38
דף אישי: הדף האישי של סנונית_הסיפורים*

חמאת שיאה

שליחה על ידי סנונית_הסיפורים* »

הי ניבה,
אני רוצה לרכוש ממך חמאת שיאה, איך אפשר?
אני ב- [email protected]
תודה!
מציפורי.
ניבה_שקד*

חמאת שיאה

שליחה על ידי ניבה_שקד* »

היי יואב,

ברגע שהריח משתנה והופך לחריף - סימן שהחמאה התחמצנה וצריך לזרוק אותה לפח.
ניבה_שקד*

חמאת שיאה

שליחה על ידי ניבה_שקד* »

היי ציפורי,

אני לא מצליחה לשלוח לך אימייל בכתובת שרשומה כאן. תכתבי לי ב"צור קשר": http://www.shaked-natural.com/index.php?tPath=[po]4 12[/po]&itemID=79
ניבה_שקד*

חמאת שיאה

שליחה על ידי ניבה_שקד* »

יש עכשו חמאת שיאה מסוג חדש בארץ - "חמאת שיאה נילוטיקה" (מאיזור הנילוס במזרח אפריקה). היא מכילה ריכוז יותר גבוה של ויטמינים והיא יותר רכה ומתאימה גם כקרם פנים:
http://www.shaked-natural.com/index.php?tPath=[po]4 67[/po]
בולס_שקמים*
הצטרפות: 08 יוני 2014, 11:45
דף אישי: הדף האישי של בולס_שקמים*

חמאת שיאה

שליחה על ידי בולס_שקמים* »

השוואת מחירי חמאת שיאה
אני רוצה לקנות חמאת שיאה.
לגבי מחירי חמאת שיאה, אשמח לסיוע שלכם.
הזולים ביותר שמצאתי הם:
250 מ"ל ב-61 ש"ח + 7 ש"ח משלוח, ב-מיכל סבון טבעי
500 גרם ב-59 ש"ח + 20 ש"ח משלוח, ב-מטפלים שופ

זה הפרש גדול במחיר. ל-500 גרם/מ"ל (בחמאת שיאה 1 גרם=1.09 מ"ל), הראשון עולה 129 ש"ח והשני 79 ש"ח.
האם זה נראה לכם סביר? האם אני צריך לחשוד שבאתר השני זה לא באמת חמאת שיאה טהורה?
באיזה מחיר אתם קונים חמאת שיאה? אשמח למידע לצורך בסיס להשוואה.
פלוני_אלמונית*

חמאת שיאה

רכשתי חמאת שיאה של עומר הגליל איזה שמנים את ממליצה להוסיף ובאיזה כמות לקרם אנטייאנגייג
פלוני_אלמונית*

חמאת שיאה

והאם אפשר למרוח על הפנים ללא תוספת לעור יבש עם קמטים
פלוני_אלמונית*

חמאת שיאה

היכן אני יכולה לרכוש את החמאה ?
יפה_טבעית*
הצטרפות: 08 אוגוסט 2015, 14:11

חמאת שיאה

שליחה על ידי יפה_טבעית* »

היי...אני כל שנה בשיזוף הראשון הייתי נשרפת..מתקלפת וכו...גיליתי את חמאת השיאה של עומר הגליל...קופסא עגולה ממתכת ..זה טוב? וגיליתי גם את שמן הקוקוס ולבנדר..יש לציין שבשבועיים גמרתי את כל הצנצנת וקניתי כבר חדשה...אני הרבה בבית ויש לי זמן להשקיע..פשוט מורחת אחרי מקלחת על כל הגוף שיאה והפנים בכמות נדיבה..וגם על השיער..ולפעמים עם שמן קוקוס מעורבב בטיפות לבדא..והעור שלי פשוט חזר 10 שנים אחורה! חלק קטיפתי מלא צבע משגע..יש לציין שאני כבר שבועיים אוכלת כל יום 3 גזרים חיים מגורדים
מומלץ לכולן!!!!!!!!
ora*
הצטרפות: 28 יוני 2016, 20:45

חמאת שיאה

שליחה על ידי ora* »

יש לי למכירה חמאת שיאה לא מזוככת( כלומר האיכותית עם כל האיכויות ) ישירות מאפריקה. מי שרוצה יכול לפנות [email protected]
אתי_אביטל*
הצטרפות: 09 אוגוסט 2016, 10:36

חמאת שיאה

שליחה על ידי אתי_אביטל* »

היי ניבה ...
מעוניינת בפרטים לגבי קניית חמאת שיאה ממך.
איך ניתן לתקשר איתך ?
תודה☺
חיפאית*
הצטרפות: 20 מרץ 2006, 07:58

חמאת שיאה

שליחה על ידי חיפאית* »

מישהו מכיר את המוצרים של חברת המילניום? (רפואה סינית בעמ) רכשתי מהם את השיאה הטהורה, אבל היא במין גוון אוף וואייט חבן גבשושי ( מוקצף אולי?) אשמח לשמוע המלצות כי על הציאור שלהם מצויין חמאת שיאה טהורה וזהו..
יאיר*
הצטרפות: 03 אוגוסט 2002, 22:30

חמאת שיאה

שליחה על ידי יאיר* »

שלום.
מעוניין לרכוש חמאת שיאה.
היכן קונים בבקשה ?
אשמח לתשובות בהקדם.
ס_טפני*
הצטרפות: 20 מרץ 2018, 14:14

חמאת שיאה

שליחה על ידי ס_טפני* »

שלום לכולם, מתעניינת בחמאת שיאה גולמית ללא כל חומרים. היכן ניתן לקנות ממקור אמין.
פלוני_אלמונית*

חמאת שיאה

בחמאת שיאה משתמשים רק בחמאה ללא שום תוספות. החמאה הכי טובה היא של אילת חן- חמאת שיאה. היא מומחית עולמית לחמאה. יש אצלה שני סוגים של חמאה. שניהם מעולים. ושוב לא לשכוח, חמאת שיאה היא לא לערבוב עם עוד דברים. זה שסוחרים עושים על זה כסף זה לא אומר שאנחנו צריכים להאמין. הם שמים קמצוץ חמאת שיאה שלרוב גם חוממה וזה אסון, וכותבים לנו שיש חמאת שיאה במוצר ועושים הון עלינו. אז כפי שכבר נאמר, תשתמשו בחמאת שיאה אורגנית נטו....
שליחת תגובה

חזור אל “חיתולים והחלפת חיתולים”