טיפול הומיאופתי

רפואה וטיפול אלטרנטיבי באופן טבעי
רחל*
הצטרפות: 25 אוקטובר 2003, 22:57

טיפול הומיאופתי

שליחה על ידי רחל* »

שלום. יש לי חברה עם בעיות עיכול כרוניות קשות כבר הרבה מאוד זמן.
רופא הומאופת הציע לה טיפול במזותרפיה ( הזרקה של תרופות הומאופטיות)
האם מישהו שמע על זה ויודע על היעילות של טיפול כזה?
זה פשוט מאוד מאוד יקר אז היא מתלבטת.
נועה_בר*
הצטרפות: 20 יוני 2004, 22:33
דף אישי: הדף האישי של נועה_בר*

טיפול הומיאופתי

שליחה על ידי נועה_בר* »

רופא הומאופת הציע לה טיפול במזותרפיה ( הזרקה של תרופות הומאופטיות)
זו לא הומיאופתיה קלאסית, מיהו הרופא, האם יש המלצות עליו?
נשמע מוזר ולא הגיוני. הומיאופתיה זה בכלל לא עניין של "חומר" כך שכל הקטע של ההזרקה לגמרי לא קשור להומיאופתיה.
תמר_איל*
הצטרפות: 28 יולי 2005, 15:23
דף אישי: הדף האישי של תמר_איל*

טיפול הומיאופתי

שליחה על ידי תמר_איל* »

טיפול הומאופטי, מכל הסוגים - קלאסי, מודרני, משולב חד פעמי, מעורבב רב פעמי וכו...
כולם נעשים באמצעות הפוטנץ ההומאופטי. הפוטנץ, סוכריות קטנות או נוזל אלכוהולי שבתוכם מצוי מידע רוחני של צמח, מנראל או חיה שעבר דילול והבזקה.
באמצעות הפעולות של פירוק דילול והבזקה, ניתן להגיע אל עולם המידע שאינו חומרי.
המידע המצוי בפוטנץ, הוא קדוק, צופן מסוים, שבזכותו לתוצאה הסופית מקבלת תכונות אופי וצורה בעולם. לדוגמא: בגלל המידע הזה תמיד רקפות יגדלו בין הסלעים במקומות קרים ורטובים ויופיעו תמיד באותו הצבע וגם צורת העלים, לא תשתנה אף פעם.
כאשר עשו ניסוי על אנשים בריאים שניתן להם מידע כמו למשל זה שעשוי מהרקפת, הראו, מספר משמעותי של נסיינים, תופעות קבועות מסוימות. אנו מבינים מכך, שכוח החיות של האדם מגיב לכל סוג של מידע, באופן אחר. בדיוק באותו האופן שאנו מגיבים באופן שונה לשיר קצבי או לסיפור מתח בהמשכים.

במידע המצוי בפוטנץ הוא רוחני לחלוטין. יש לו יכולת לעבור באותו האופן שבו עובר מידע רוחני. כאשר יורדים הדברים לעולם החומר, חלים עליו החוקים שפועלים על חומרים בעולם. חוקים בעולם הרוחני שונים לחלוטין. לא ניתן לקחת דבר רוחני ולהעביר אותו באופן חומרי.
כדי להבהיר את ההבדל בינם, הרי ברור לכולנו, שלא ניתן להזריק, מילה טובה או חס וחלילה קללה, מצד שני לא ניתן להקפיא אהבה.
המערכת בגוף שמעבירה מידע מקודד, היא מערכת העצבים. מסיבה זו אין טועלת להזריק פוטנץ לתוך מערכת הדם, אם כי גם בשיטה זו זה יעבוד.
אם כך אין טועלת בהוצאת כספים לשם הזרקת המידע.
עבודה מסוג זה היא כמו לפתח צוללת בכדי להגיע לירח.

http://www.homoeopath.co.il/
אשמח לתת הבהרות נוספות במסגרת הבנה פלוסופית של ההומאופטיה
תמר_איל*

טיפול הומיאופתי

שליחה על ידי תמר_איל* »

חושבת שכדאי לפתוח דף שיעסוק בנושאים יותר פלוסופים שקשורים לשיטות ריפוי הוליסטיות.
נראה לי שכדי לרכז עינין מסוג זה בדף נפרד.
אם יש משהוא שמכיר דפים נוספים שעוסקים בפוסופיה של חולי ובריאות?
חושבת שיהיה מענין ליצור דיון כזה.
חגית*
הצטרפות: 24 יולי 2001, 13:02

טיפול הומיאופתי

שליחה על ידי חגית* »

שלום, בתי בת שנה וחצי, בגיל שנה פנינו להומיאופטית קלאסית שמתמחה בילדים כדי שתהיה לה תמונת מצב של הילדה במידה של מחלה,(זאת בעקבות מחלת חום שנמשכה 5 ימים ללא טיפול, רק הנקה), למעט מחלה זו, הילדה היתה בריאה, הדבר היחיד שדווח עליו להומיאופטית הוא שהילדה קיבלה מגיל חודש רמדי שהופקה מהשליה שלה וההומיאופטית הורתה לנו מיד להפסיק לתת את זה מכיון שזה משנה את התדר וגורם לנזק שיהיה קשה לתקן ואכן הפסקנו לתת ואז התחילה צמחית שיניים שעברה די קשה, בעיקר בלילה, עם צעקות של כאב, וההומיאופטית טענה שזה בגלל שנתנו את הרמדי של השליה וניסתה לתקן זאת ע"י 3 רמדי שונות בהפרש של שבוע וחודש, היה שינוי לטובה ,אבל זה לא נעלם לגמרי ואני הרגשתי שזה לא נכון לילדה בת שנה לקבל מס' רמדי אחת אחרי השניה,(למרות שלא למדתי הומאופטיה קלאסית),ולכן החלטנו לשוב להומיאופתיה רק במידה ותהיה איזשהי בעיה בה נרצה לטפל, זאת בעקבות התייעצות עם הומיאופת ידוע. השאלה שלי היא, כשהגענו להומיאופטית ציינתי בפניה שנמצא בבדיקת דם של גיל שנה המו' נמוך 10.8 ואני נותנת לילדה תוספת ברזל והיא אמרה שאין שום צורך ושהרמדי שהיא נתנה תעזור גם בזה ושבכל מקרה הילדה לא נראית אנמית בכלל, וזה נכון, הילדה מלאת מרץ רוב שעות היממה, וקצת אחרי זה, הילדה כבר לא הסכימה לקחת את הברזל והפסקתי לתת אותו, לאחרונה עשינו בדיקת דם חוזרת, לא הרבה אחרי שהפסקנו ללכת להומיאופטית וההמו' ירד ל-10.6 והטסיות היו גבוהות מעט מעל הנורמה, מה שמעיד על חוסר ברזל, אשמח לדעת אם אכן טיפול הומיאופטי יכול להעלות רמת ברזל בדם מכיוון שהילדה מסרבת בכל תוקף לקחת תוסף ברזל והרופא הסביר שחייבים להעלות את רמת הברזל ע"מ למנוע פגיעה בהתפתחות, למרות שהילדה לא נראית עייפה.חשוב לציין שבתי עדיין יונקת ושאני מנסה להכניס לתזונתה כמה שיותר מוצרים שמכילים ברזל ,אבל היא לא אכלנית גדולה. ד"א, את עניין חוסר התיאבון ההומיאופטית שייכה לצמיחת השיניים ולא לאנמיה. אשמח לתגובה ,תודה.
נועה_בר*

טיפול הומיאופתי

שליחה על ידי נועה_בר* »

אשמח לדעת אם אכן טיפול הומיאופטי יכול להעלות רמת ברזל בדם מכיוון שהילדה מסרבת בכל תוקף לקחת תוסף ברזל והרופא הסביר שחייבים להעלות את רמת הברזל ע"מ למנוע פגיעה בהתפתחות,
טיפול הומיאופתי כדי להעלות את רמת הברזל ? טיפול הומיאופתי הוא הרבה יותר רחב ולא מתמקד בסמפטום מסויים אלא באיזון האדם. האם יש בעיות אחרות בחיים שבהם רוצים לטפל ? או שזה כל מה שמטריד אותך?
האם את בטוחה שהברזל שלה כ"כ נמוך? אולי כדי לשאול כאן את שאלות לשרון ג.
שמואל_אלפי*
הצטרפות: 15 דצמבר 2005, 10:32

טיפול הומיאופתי

שליחה על ידי שמואל_אלפי* »

נכון לומר שהומאופתיה אינה מטפלת במחלה או בסימפטום
אבל רמות ברזל נמוכות בדם ניתנות להסדרה ע"י הומאופתיה קלאסית
ההומאופתיה הקלאסית אינה מטפלת בסימפטום ספציפי אלא באי הסדר הפנימי אשר יצר אותו
ולכן יכולים להיות 20 ילדים עם רמות נמוכות של ברזל בדמם אך כל אחד מהם יקבל טיפול הומאופתי שונה
ע"פ התמונה האינדיוידואלית של מצבו הכללי, אורח חיים, מצבו המנטלי והרגשי, הסטוריה רפואית, תזונה, התפתחות ועוד...

הלכה למעשה: הומאופתים קלאסיים אינם מטפלים במחלות, אלא מטפלים בבני אדם!

הומאופתיה קלאסית רואה את האדם כיחידה אחת ואי לכך גם כאשר נותנים טיפול הומאופתי
הוא מורכב מחומר אחד בלבד אשר רקיחה הומאופתית ממנו באה לענות על הצרכים האינדיוידואליים של המקבל אותה.

הומאופתים הנאמנים לעקרונות אלו ועובדים בצורה הזו נקראים הומיאופתים קלאסיים
לכן מומלץ מאוד לברר עם ההומאופת המטפל היכן למד והאם הוא עובד בשיטה קלאסית.

לגביי הילדה עם הרמות ברזל נמוכות
גם אני ראיתי מהנסיון שלי שחוסר תאבון מופיע כאשר ישנה צמיחת שיניים קשה אצל תינוקות
זה עדיין לא אומר שלא צריך לברר לעומק את תמונת המצב כרגע.
ראיית העולם שלי הן כהומאופת והן כאדם הגיוני היא:
שבשביל זה יש רופאי ילדים אשר להם נסיון רב במצבים כאלו ועליהם לתת אבחנה וחוות דעת בהתאם לממצאים ולדרך בה הם מאבחנים אותם.
ובמידה ואין פתרון ואין מוצא ואכן קיימת בעיה ניתן לפנות להומאופת קלאסי שיחפש פתרון עמוק יותר לכך.

כל טוב
שמואל אלפי.
תמר_איל*

טיפול הומיאופתי

שליחה על ידי תמר_איל* »

ובמידה ואין פתרון ואין מוצא ואכן קיימת בעיה ניתן לפנות להומאופת קלאסי שיחפש פתרון עמוק יותר לכך.
אם הבנתי נכון, אתה אומר שלהומאופט כלים להגיע עמוק יותר מהרופא.
אם כך, מדוע אתה מציע ללכת לרופא?
סתם שאלה, ואולי לא סתם. אתה מנסה לבלבל אותנו?
נועה_בר*

טיפול הומיאופתי

שליחה על ידי נועה_בר* »

מדוע אתה מציע ללכת לרופא?
הומיאופת אחראי יבדוק קודם אם אכן יש בעיה - גם ברמה הפיזית, ז"א דרך בדיקות ורופא קונבנציונלי.
לאחר שאובחנה הבעיה אפשר לבחור דרכי טיפול שונות.
שמואל_אלפי*

טיפול הומיאופתי

הסיבה שהצעתי לראות רופא היא כדי לנהוג באחריות ובשיקול דעת, רופא יבצע את הבדיקות המקיפות הנחוצות, ישלול אפשרויות אחרות, ויגיע לאבחנה קונבנציונלית חד משמעית.
ממה שהבנתי לפי הסיפור של האמא במקרה הילדה עם רמות ברזל נמוכות בדם, לא בוצעה פנייה לרופא הילדים אלא ישר נתנו סוג של הומאופתיה.

יש להתחשב בעובדה שלא אחת קרה שנתגלתה בעיה סמויה כאשר אדם הופנה לרופא לבירור מקיף יותר ולכן זה חשוב, כי מידע שכזה מקנה להומאופת פרספקטיבה נכונה יותר כשהוא ניגש לטפל והדבר נכון במיוחד בילדים קטנים ש"ההיסטוריה הרפואית" שלהם רק בראשית דרכה.
יש מקום לכל דבר וכל דבר בעיתו, הומאופת יכול לעזור רבות אך איננו רופא בדיוק כמו שרופא יכול לעזור רבות אך איננו הומאופת.

לצערי הרב לא כל ההומאופתים פועלים באחריות ובשיקול דעת - זו האמת כפי שאני מבין (ולדעתי היא נובעת מהסמכה והכשרה לא ראוייה של הומאופתים היות ואין מיסוד בחוק של המקצוע אך עניין זה הוא בטיפול המדינה מזה כמה שנים ושייך לנושא אחר לחלוטין...)
הדבר נכון במיוחד כאשר מדובר במקרים בהם הלקוחות דורשים תוצאות עכשיו ומיד ומצפים שהומאופתיה תעבוד כמו תרופה של רופא במצבים כרוניים
יש להבין שהומאופתיה עובדת מן העומק ולכן אין היא יכולה לספק ציפיות כאלו במצבים כרוניים אלא רק לתת תוצאות לאחר עבודת תיקון מן העומק ותוצאות אלו דורשות זמן,עבודה,בקרה ואחריות הן מצידו של ההומאופת והן מצידו של מי שמקבל את הטיפול ההומאופתי.
רבות הפעמים בהן אני מתוודע לשוני הכל כל מהותי בין הטיפול בבני אדם לבין הטיפול במחלות ובסימפטומים.

הדברים אשר כתבתי הינן רק בגדר דעה אישית בלבד ומבטאים אך ורק את ראייתי הסובייקטיבית ואת דרך העבודה האישית שלי .
אין אני מבקר את עבודת ההומאופת\ית אשר טיפלו בילדה משום שאין אני בקי במקרה לעומקו ולכן דברי הינן בגדר התייחסות כללית בלבד.

כל טוב
שמואל אלפי.
הדס_מצוי*
הצטרפות: 17 אוגוסט 2005, 15:02
דף אישי: הדף האישי של הדס_מצוי*

טיפול הומיאופתי

שליחה על ידי הדס_מצוי* »

אני סובלת שנים רבות מאטופיק דרמטיטיס. השנה, התפרצות חזקה בפנים, מסביב לשפתיים. יובש חמור, הפרשה צהבהבה. ממש חוסר יכולת לפתוח את הפה. פניתי להומאופת (ע"פ המלצות) קיבלתי חליטה של trifolium ו- urtica ומיצוי כוהלי שאינני יודעת את רכיביו. מיום חמישי (שהתחלתי לקחת את התרופות) חלה החמרה, כל האזור התחתון של הפנים התמלא פצעים מוגלתיים. גרד נוראי, אי אפשר למרוח כלום כי הכל מציק לעור. לדבריו של ההומאופת הטיפול מעודד שחרור רעלים שמתנקזים לדם, ומאחר והוא לא מסוגל לנקז את כל הכמות יש תגובה עורית. הוא הוריד לי את המינונים ובכ"ז הייתי רוצה לשאול האם מישהו התנסה וחווה תופעות דמות?
שמואל_אלפי*

טיפול הומיאופתי

הדס שלום רב
בטוחני כי מה שאת עוברת אינו קל ועליי לומר כי ע"פ ההומיאופתיה (וע"פ כל שיטת ריפוי העובדת מן העומק) לעיתים ניתן לראות החמרה בסימפטומים בתחילת הטיפול
וזאת משום שפעולת התיקון שנעשית מאפשרת לגוף להתמודד שוב עם הבעיה והפעם בצורה השונה מבעבר, דהיינו ירידה לצורך עלייה.
החמרה שכזו חיונית להצלחת הטיפול ויש להיות בקשר עם המטפל באשר להתפתחויות במצב.

יחד עם זאת ע"פ דברייך אין אני בטוח כי את אכן מתנסה בטיפול הומיאופתי משום שהומיאופת אינו רושם חליטות של צמחי מרפא אלא רקיחות הומיאופתיות הקרויות רמדיס. על כן אנא בדקי שוב.

כל טוב
שמואל אלפי
שרון_ג*
הצטרפות: 30 אפריל 2004, 16:29

טיפול הומיאופתי

שליחה על ידי שרון_ג* »

אפשר לשאול כמה שאלות?
(ובלי לחכות לתשובה...)

האם אפשר בזמן שימוש בתרופה הומיאופתית לאכול עלי נענע באוכל (לא בכמות גדולה)?
האם אפשר להשתמש במשחת שיניים המכילה אניס?

שמואל אלפי - האם למדת גם במוסד מסודר לפני שלמדת אצל דר' פריד? ואם לא - האם "חניכה" אצל הומיאופת מספיקה לצורך הכרה בך כהומיאופת?
(מתוך התעניינות גרידא)
נועה_בר*

טיפול הומיאופתי

שליחה על ידי נועה_בר* »

שרון, יש המקפידים יותר ויש פחות. בעיקרון מנטה לא מומלץ וזה כולל נענע, אבל קצת זה לא אסון.. הרי זה לא מדעי :-D גם על אניס כדאי לוותר. פשוט טעמים חזקים יכולים להפריע או לבטל את הרמדי שהיא בסה"כ "גברת רגישה ומאוד עדינה".
יש ל "וולדה" משחת שיניים ממלח. מומלצת מאוד.
האם "חניכה" אצל הומיאופת מספיקה לצורך הכרה בך כהומיאופת?
ממש לא. נדמה לי ( מבלי להכיר את שמואל ) שהוא התכוון שד"ר פריד היה מורה שלו במכללה למנהל
אבל ניתן לו להגיב...
שרון_ג*

טיפול הומיאופתי

שליחה על ידי שרון_ג* »

אבל עכשיו כבר אין יותר מכללה למנהל, לא ככה?
נועה_בר*

טיפול הומיאופתי

שליחה על ידי נועה_בר* »

שמעתי משו על זה. בכל אופן הוא לימד שם הרבה זמן, וכנראה שמי שכבר הוסמך הצליח לסיים שם את לימודיו לפני שנסגר......

<איפה הוא?>
שני*
הצטרפות: 13 מאי 2004, 14:40

טיפול הומיאופתי

שליחה על ידי שני* »

תודה נעה.
. האם קיבלת עליה המלצה, או איך מצאת אותה?
המלצה ממטפלת צעירה שמכירה אותה מסגל המורים(?) ולא כמטופלת.
נועה_בר*

טיפול הומיאופתי

שליחה על ידי נועה_בר* »

מסגל המורים(?)
כן, היא מורה ותיקה.
שמואל_אלפי*

טיפול הומיאופתי

לשרון ג
דר' פריד לימד עד לפני שנה במגמת הומיאופתיה בביה"ס לרפואה משלימה של המכללה למנהל בשיתוף עם ביה"ח אסף הרופא.
בשנה שעברה המכללה למנהל החליטה לרכוש את מכללת מדיסין ולהתמזג עמה ועם הצוות המלמד בה.
אי לכך סגל מגמת הומיאופתיה שאליו משתייך דר' פריד, פועל ומלמד כיום בשיר"ם בביה"ח אסף הרופא.

באשר אליי, אני הוכשרתי והוסמכתי בהומיאופתיה בביה"ס לרפואה משלימה של המכללה למנהל עוד לפני שהתבצע השינוי,
וכמו שכתבה נועה בר, דר' פריד לימד אותי בתקופת הכשרתי שם.
כיום, כהומיאופת מוסמך אני עדיין לומד אצל דר' פריד אך במסגרת קלינית.

לשאלתך: "האם "חניכה" אצל הומיאופת מספיקה לצורך הכרה בך כהומיאופת"?
התשובה היא שלילית, כדי לקבל הכרה כהומיאופת יש לעבור מסלול לימודים והכשרה מתאימים במוסד מתאים, מסלול זה אורכו ארבע שנות לימוד
וכולל בתוכו שנה אחת של התמחות אצל הומיאופת בכיר.

כל טוב
שמואל אלפי.
שרון_ג*

טיפול הומיאופתי

שליחה על ידי שרון_ג* »

שמואל, יש לימודי הומיאופתיה בשירם? או שזה רק לפליטי המכללה למנהל ולא מקבלים תלמידים חדשים?
(אני מתעניינת בלימודי הומיאופתיה ולא בא לי ללמוד במדיסין בר"ג)
נועה_בר*

טיפול הומיאופתי

שליחה על ידי נועה_בר* »

שרון, יש גם מסלולים מיוחדים לרופאים. שווה לברר גם את זה ( אני זוכרת שהיה אחד כזה אולי בתל השומר).
הייתי ממליצה לך לדבר עם דר' פריד ( הוא בלימודיו לא עשה את המסלול של הרופאים, ובטח ידע להגיד מה ההבדלים בינהם ולכוון אותך למה שעדיף לך )
@} בהצלחה.
שמואל_אלפי*

טיפול הומיאופתי

שרון
בקשר ללימודים בשיר"ם, לדעתי הכי טוב לפנות לרחלי שאבי ולברר אפשרויות (אולי יפתח סמסטר אביב או משהו בסגנון)
רחלי היא הומיאופתית ומורה בסגל בשיר"ם.
ניתן ליצור עימה קשר דרך האתר:
http://www.homeopathic-cures.com

בהצלחה
שמואל אלפי.
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

טיפול הומיאופתי

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

שלום, רציתי לשאול שאלה לגבי תרופות הומופאטיות, ואשמח לקבל תשובה אם משהו מכיר את הרכיב הבא:

אמא שלי סבלה מחרדות חזקות ומדיכאון והיא העדיפה לפנות לטיפול הומופאטי, המטפל שלה נתן לה תרופה שמכילה את הרכיב שנקרא "אלומינה", ומה שגרם לה הטיפול הזה זה השמנת יתר בצורה קיצונית.
מהמידע המועט שיש לי, האלומינה במינונים גדולים פוגעת בפעילות התקינה של המעיים, ובעצם המעיים שאמורים לספוג את השומנים, לא עושים את הפעולה שלהם בגלל האלומינה שניתנה בכמות גדולה (ובלתי אחראית /מקצועית).

אמא שלי אומנם הצליחה לצאת מהחרדות ומהדיכאון, ע"י כך שהתרופה הזו עשתה לה "ניקוי והוציאה הכל החוצה" (ניקוי של הנפש). אך זה גם גרם להתנפחות מוגזמת והשמנה נוראית.
זה זמן רב שאמא שלי מנסה להוריד את הנפיחות הזו ע"י נטילה של כמוסות טבעיות הפועלות על ניקוז נוזלים בגוף, וכמו כן היא עושה דיאטה, אבל הנזק שנעשה למעיים הוא הרסני והיא לא מצליחה להוריד במשקל. זה מאוד מתסכל, במיוחד אשה שהיתה רזה כל החיים, לסחוב פתאום משקל כזה זה נוראי, וגם התרופה הנוכחית של ההומופאט שלה לא מצליחה להוריד את המשקל העודף (למרות כל ההבטחות החוזרות ונשנות של ההומופאט).

האם משהו יודע אם אכן נגרם נזק בלתי-הפיך למעיים ואם באמת אפשר לפתור את הבעיה הזו?

ושאלה שניה, קראתי על תרופה קונבנציונאלית שניתנת רק עם מרשם רופא הנקראת "קסניקל" המטפלת בבעיות מעיים, האם משהו ממליץ עליה או יודע עליה משהו?
פלוני_אלמונית*

טיפול הומיאופתי

פורום הומאופתיה חדש
כולם מוזמנים לבקר ולשאול שאלות.
Mise*
הצטרפות: 11 דצמבר 2005, 17:43

טיפול הומיאופתי

שליחה על ידי Mise* »

שלום, רציתי לשאול שאלה לגבי תרופות הומופאטיות, ואשמח לקבל תשובה אם משהו מכיר את הרכיב הבא

הפוטנצים ההומיאופתים בעלי טווח פעילות רחב וניתנים על בסיס אינדיבידואלי (תמונת החולי הכוללת של האדם) ולא על בסיס סימפטומטי.
גם אם את מתארת את מה שהיה עם אמך ואת הפן המאוד מסוים הזה בפוטנץ הנקרא Alumina, א"א לתת לך תשובה אמיתית, היות שצריך להתחשב בכל הנתונים (תמונת החולי של אמך עם כל הפרטים המיוחדים, ניתוח המקרה של ההומיאופת שנתן את הפוטנץ, גובה הפוטנץ וכו').

מהמידע המועט שיש לי, האלומינה במינונים גדולים פוגעת

כל פוטנץ מעבר למינון של מנה בודדת חד פעמית (שניתנה על בסיס אינדיבידואלי) פוגע (על פי רגישותו של האדם). יש מצבים שייווצרו סימפטומים חדשים שיחרטו על הקונסטיטוציה של האדם לעולמי עד. לכן אסור להקל ראש בנטילת פוטנצים הומיאופתים.

באותה מידה, במה שהוא (כביכול) פוגע, הוא מרפא. זה החוק הראשון והבסיסי בהומיאופתיה: "דומה בדומה ירפא" (Similia Similibus Curentur).

אמא שלי אומנם הצליחה לצאת מהחרדות ומהדיכאון, ע"י כך שהתרופה הזו עשתה לה "ניקוי והוציאה הכל החוצה" (ניקוי של הנפש).

הפוטנץ ההומיאופתי לא עושה כלום פרט למתן אינפורמציה חסרה לאדם. הפוטנץ הוא כמו מפתח שמכניסים לסוויץ' - כל עוד הוא שם, את יכולה לנהגו, ברגע שהוצאת אותו (שהפעולה שלו נגמרה), הרכב (האדם) כבר לא נוסע עם המפתח הזה. את כל העבודה עושה האדם. לא הפוטנת ולא ההומיאופת. הפוטנץ וההומיאופת הם רק שליחים המאירים מקומות חשוכים.

זה זמן רב שאמא שלי מנסה להוריד את הנפיחות הזו ע"י נטילה של כמוסות טבעיות הפועלות על ניקוז נוזלים בגוף,

הומיאופתיה קלאסית אינה פועלת בשיתוף עם כמוסות טבעיות או לא טבעיות, היות שהן משבשות את פעולת הריפוי.

אבל הנזק שנעשה למעיים הוא הרסני והיא לא מצליחה להוריד במשקל.

מאין את יודעת שנעשה נזק למעיים? ושהוא הרסני? בעקרון יש חוקיות מאוד ברורה בהליך הריפוי ההומיאופתי, מה שנקרא "חוק הרינג":

מבפנים החוצה,
מאברים חשובים יותר לאברים חשובים פחות
והסימפטומים נעלמים בסדר הפוך להופעתם (היינו, נכנס ראשון, יוצא אחרון).

יכול להיות שאדם יגיע לטיפול הומיאופתי בגלל פריחה בגוף, יקבל פוטנץ לא נכון, הפריחה תעבור לו והוא ישמח.
כעבור שנה הוא מתחיל לפתח בעיות במערכת הנשימה. הוא לא מקשר את לקיחת הפוטנץ שעשה דיכוי ו'הכניס' את הבעיה למערכת הנשימה,
כי מבחינתו הפריחה עברה, והוא ניגש לטפל כעת בבעיה החדשה.

מצד שני, יכול להיות שאדם יגיע עם בעיות נפשיות, יקבל את הפוטנץ, תהיה הטבה בחלק של ה - MIND והרעה בחלק הפיזי, לזמן מה (משך הזמן תלוי בכמה פז"מ דיכוי הוא עבר, בקונסטיטוציה המיוחדת שלו ובתמונת החולי).

האם משהו יודע אם אכן נגרם נזק בלתי-הפיך למעיים ואם באמת אפשר לפתור את הבעיה הזו?

ההומיאופת של אמך או הומיאופת שיקח את המקרה מחדש.
פלוני_אלמונית*

טיפול הומיאופתי

שלום MISE תודה רבה על תגובתך, אני מודה לך על התשובה המפורטת, זה מאוד מעודד ונוטע תקווה (כי המצב המתסכל הזה גרם לי לאבד את האמון בהומופאטיה לאחר המקרה של אמא שלי). אבל עדיין יש לי כמה סימני שאלה גדולים שאני לא בטוחה אם הבנתי נכון.
  1. האם הנזק של העליה במשקל הוא נפיחות או השמנה?
  2. האם זהו נזק הפיך או בלתי-הפיך על סמך מקרים דומים (האם האנשים האלו הצליחו לחזור למשקלם הקודם כמו שהיה לפני הטיפול ההומופאטי?).
  3. כמה זמן זה ייקח?
  4. האם החרדות והדיכאון יחזרו?
תודה מראש.
תמר_איל*

טיפול הומיאופתי

שליחה על ידי תמר_איל* »

אלומינה, בפרובינג, משבשת את יכולת קליטת המים בתאים, וגם יוצרת בעיות זהות.

כאשר אדם מקבל רמדי הומאופטית במינונים חוזרים, הוא מעמיד את עצמו בסכנת הרעלה.
הבריאות של האדם מראה את עצמה, כאשר הוא יכול להוציא מבחינה פיזית את הסימפטומים של ההרעלה, על מנת שההומאופט יוכל לזהות אותם.

כאשר הרמדי אינה מתאימה לחולה, יעלמו הסימפטומים שעליהם התלונן ויופיעו במקומם הסימפטומים של הרמדי אותה קבל.

כאשר הרמדי מתאימה לחולה, דומה לסבל שלו, הטיפול, אמור להחזיר את האדם אל המקום בו הוא היה שהתחילו התלונות שלו. במקרה של אמך, כאשר החרדות נעלמו, היו צריכים, לחזור בגוף או בנפש, דברים שהאם חוותה בעבר. בכל מקרה של הרעה צריך לבדוק למה היא קשורה.

מעט מהדברים אותם כותב ההומאופט קנט, על הרמדי אלומינה
הרעלה של אלומינה פוגעת ביכולת של האדם לקבל החלטות, גם פשוטות, יכולת השיפוט נפגעת. יש לו בלבול, הוא לא בטוח מי הוא ודברים שאומר משיך אותם לאנשים אחרים. הוא לא יכול לחבר את המחשבות שלו יחד. כתוצאה מהבילבול הזה, הוא מרגיש צורך למהר, שום דבר לא זז מספיק מהר בשבילו.
שאלומינה רואה דברים חדים מתאורר בה אימפולס בלתי נשלט להרוג, את עצמה.
חולה באלומינה הוא מאד עצוב, תמיד עצוב. הוא תמיד חרד לגבי מה יהיה.
רוב הסימפטומים הנפשיים, של אלומינה, מופיעים בבוקר.

דבר מיוחד נוסף לרמדי היא שיבוש במערכת העצבים היוצאת מעמוד השדרה וחולשה של השרירים אותם היא מעצבבת. היא יוצרת גם תחושה של חולשה כללית.
שיתוק של השרירים בגפיים התחתונות, של שלפוחית השתן והמעיים.
הכל מתפקד בצורה איטית יותר, גם העברת הסיגנאלים של הכאב מופיעם בהשהיה מסוימת. צריך לשבת הרבה זמן עד מתן השתן, וגם הזרם שלו איטי.
סובל כרוני מעצירות, מאופיין ע"י צואה רכה.
חולה האלומינה, סובל מבעיות של יובש. האף שלו יבש, העור שלו יבש וחשוף לסוגים שונים של פריחות. העור מגרד, גם שאין שום פריחה ומורע מהחום של המיטה.
כאבי ראש ובחילות מוטבים במצב ששוכב ללא תזוזה.
סדקים בקצה של האף.
נשירה של שיאר, בכל חלקי הגוף.
בלוטות שלו יבשות בכל הגוף ולכן מפתח סימפטמים כרונים כמו של דלקת גרון קבועה.

בהרבה מקרים הרעלת אלומינה מאופינת ע"י חוסר יכולת לאכול תפוחי אדמה.
הרעה מאכילת מלח.

מקווה שהמידע הזה יהיה לך לעזר
בברכת החלמה שלמה.
Mise*

טיפול הומיאופתי

שליחה על ידי Mise* »

כי המצב המתסכל הזה גרם לי לאבד את האמון בהומופאטיה לאחר המקרה של אמא שלי

אין דבר כזה שההומיאופתיה לא עובדת, יש הומיאופת שלא יודע מה צריך לעשות.

האם הנזק של העליה במשקל הוא נפיחות או השמנה?

אי אפשר לדעת כלום ללא ניתוח מעמיק של המקרה, אבל באופן כללי ככה: בהתבסס על הציטוט של תמר איל מהמטריה מדיקה של קנט:

הוא מרגיש צורך למהר, שום דבר לא זז מספיק מהר בשבילו.

האדם מרגיש צורך למהר בגלל שהוא איטי בפנים. אילו לא היה איטי, לא היה לו צורך למהר, הכל היה זורם בדרך הנכונה ובקצב המתאים. האיטיות באה לידי ביטוי בכל המישורים, בין היתר, ביכולת לנקז נוזלים או בחילוף החומרים.

בד"כ כשיש אגירת נוזלים בגוף, דבר שעוזר מאוד הוא לקחת בכל ערב, במשך שלושה שבועות, 3 דבלים (תאנים) אורגניות, להשרות בכוס מים מינרלים פושרים גדולה למשך הלילה. בבוקר לשתות את המים ולאכול את הדבלים.

האם זהו נזק הפיך או בלתי-הפיך על סמך מקרים דומים (האם האנשים האלו הצליחו לחזור למשקלם הקודם כמו שהיה לפני הטיפול ההומופאטי?).

אין מקרה דומה לשני בהומיאופתיה, כל מקרה הוא מקרה חדש, היות שלכל אדם יש את הסימפטומים המיוחדים לו. שני אנשים שיקבלו אלומינה, לא יקבלו אותה מאותן סיבות.

כמה זמן זה ייקח?

תלוי במקרה הפרטי של האדם, בקונסטיטוציה שלו, בפז"מ הדיכוי שהוא עבר.

האם החרדות והדיכאון יחזרו?

אני מקוה שלא. צריך לראות ולבדוק עם ההומיאופת לאן הטיפול הולך והאם הפוטנץ עבד או לא עבד.
פלוני_אלמונית*

טיפול הומיאופתי

שלום תמר איל, תודה רבה על תגובתך המפורטת והמדויקת. הצלחת לתאר בדיוק את המקרה של אמא שלי, כי יש לה את אותן תופעות שתיארת (בעיה בשלפוחית השתן והמעיים - חוסר יכולת להתאפק וכו') והנפיחות שלה אכן נובעת מבצקות ולא מהשמנה (זה נראה כמו אשה אחרי לידה, שהרגליים וכל הגוף שלה נפוחים מנוזלים ובצקות). למען האמת גם אף אחד מהגורמים שקשור למקרה לא נתן לנו את התשובה הזו וגם התייעצתי בפורום נוסף של הומואפאטיה וכנראה שלאף אחד לא היה מספיק ידע לגבי האלומינה והנזקים הכרוכים בנטילת התרופה הזו על בסיס יומיומי, 3 פעמים ביום.
תודה לך, הארת את עיני, וכשיש לנו עכשיו את היכולת להעריך את מידת הנזק (אמרו לנו שאמי שמחה עכשיו יותר ולכן היא אוכלת יותר, והיא צריכה דיאטה), לפחות אנחנו מקווים שיש עוד תקווה. לצערי הרב, זה היה מעשה לא אחראי ולא מקצועי לשחק בחייה של מטופלת ולתת לה טיפול כזה קלוקל.
מנסיונך, רציתי לדעת האם זהו נזק הפיך? האם אפשר לפתור את הבעיה הזו? וכמה זמן זה ייקח? בעצם, האם הגוף יתנקה בסוף מהחומר ההרסני הזה?
MISE כתב שהתשובה לכך תלויה בפז"מ הדיכוי שאמא שלי עברה, אז היא נטלה אלומינה במשך 3 חודשים, 3 פעמים ביום. האם אפשר להעריך את משך זמן ההחלמה?
הנזק הזה גרם לדיכאון עוד יותר עמוק, ערער את הנישואים של אמא שלי, וגרם לירידה משמעותית בכל התחומים.
אשמח אם תוכלי להגיב על כך.

ול- MISE תודה רבה גם לתשובותיך, רציתי לשאול גם אותך האם כדאי לאמא שלי להיעזר גם בצמחים משתנים (גורמים לשתן)? האם זה יוציא את הנוזלים מהתאים בגופה?
תודה לשניכם.
פלונית_אלמונית*
הצטרפות: 23 ספטמבר 2001, 07:34
דף אישי: הדף האישי של פלונית_אלמונית*

טיפול הומיאופתי

שליחה על ידי פלונית_אלמונית* »

"קראתי על תרופה קונבנציונאלית שניתנת רק עם מרשם רופא הנקראת "קסניקל" המטפלת בבעיות מעיים, האם משהו ממליץ עליה או יודע עליה משהו? " התרופה קסיניקל (או אורליסטט) נתנת רק לאנשים בדרגת השמנה מסוימת. היא אינה מטפלת בבעיות מעיים אלא מעכבת ספיגה של חלק משומני המזון. המשמעות היא ירידה באספקת האנרגיה לגוף וכתוצאה מכך עידוד של הירידה במשקל. לא מדובר בירידה דרמטית ולתרופה יש גם תופעות לוואי לא נעימות כגון: שלשולים, כאבי בטן, גזים ועוד
Mise*

טיפול הומיאופתי

שליחה על ידי Mise* »

הצלחת לתאר בדיוק את המקרה של אמא שלי, כי יש לה את אותן תופעות שתיארת (בעיה בשלפוחית השתן והמעיים - חוסר יכולת להתאפק וכו') והנפיחות שלה אכן נובעת מבצקות ולא מהשמנה (זה נראה כמו אשה אחרי לידה, שהרגליים וכל הגוף שלה נפוחים מנוזלים ובצקות).

אמא שלך עברה Proving והיא נתונה כעת תחת ההשפעה של Alumina. הטיפול ההומיאופתי שהיא קיבלה אינו קלאסי, אלא - סימפטומטי ואלו התוצאות. הרעלת Alumina.
מה שצריך לעשות במצב כזה כדי לא להחמיר אותו, הוא אנטידוט לפוטנץ שהיא קיבלה והרעיל אותה, מה שצריך לקרות אחרי האנטידוט הוא חזרה למצב הקודם, המצב שבו היא הגיעה לאותו אדם שנתן לה את הפוטנץ הזה. לאחר שנעשה אנטידוט, אפשר לתת טיפול הומיאופתי אמיתי.

למען האמת גם אף אחד מהגורמים שקשור למקרה לא נתן לנו את התשובה הזו

התשובה שנתנה לך תמר איל לקוחה מהמטריה מדיקה של קנט. עצוב שהאדם, המכנה עצמו "הומיאופת", שנתן לאמך את הפוטנץ הזה באופן כ"כ לא הומיאופתי לא יודע לתת לך את התשובה הזו, אני בספק אם הוא פתח מטריה מדיקה של קנט, או מטריה מדיקה כלשהי.

וגם התייעצתי בפורום נוסף של הומואפאטיה וכנראה שלאף אחד לא היה מספיק ידע לגבי האלומינה והנזקים הכרוכים בנטילת התרופה הזו על בסיס יומיומי, 3 פעמים ביום.

בפורומים של הומיאופתיה, או בכלל, בשיחות עם אנשים, לא נהוג לפתוח מטריה מדיקה ולהקריא לאדם סימפטומים, אני מניחה שזו הסיבה שלא קיבלת מענה מספק.
אם את רוצה לדעת יותר על הנזקים הכרוכים בנטילת Alumina על בסיס יומיומי, 3 פעמים ביום, קראי על הסימפטומים שלה כאן

אמרו לנו שאמי שמחה עכשיו יותר ולכן היא אוכלת יותר

אני לא מבינה - ההשמנה נובעת מנפיחות/בצקות או מאכילת יתר? אדם שהולך בכיוון הבריאות עושה דברים שמיטיבים עמו ולא מרעים. אדם שנהיה שמח יותר, לא אוכל עד השמנה לא הגיונית ומזיקה.

רציתי לדעת האם זהו נזק הפיך? האם אפשר לפתור את הבעיה הזו? וכמה זמן זה ייקח? בעצם, האם הגוף יתנקה בסוף מהחומר ההרסני הזה?

כאמור, צריך ללכת להומיאופת קלאסי ולעשות אנטידוט למקרה.

כתב שהתשובה לכך תלויה בפז"מ הדיכוי שאמא שלי עברה, אז היא נטלה אלומינה במשך 3 חודשים, 3 פעמים ביום.

בתהליך ריפוי אמיתי דיכוי נחשב כדכיוי נפשי/תרופתי/סביבתי וכו'.
בהתייחס לנטילת ה - Alumina 3 פעמים ביום במשך 3 חוד' - מדובר על תהליך של Proving ולזה צריך לעשות אנטידוט.
כמה זמן זה יקח? שוב, זה תלוי במקרה, תלוי בגובה הפוטנץ שהיא קיבלה יום-יום.

הנזק הזה גרם לדיכאון עוד יותר עמוק, ערער את הנישואים של אמא שלי, וגרם לירידה משמעותית בכל התחומים.

זה קצת סותר את זה שהיא הפכה שמחה פתאום , לא?

כל מה שאת מתארת מדגים תהליך הרסני ולא חזרה למצב של בריאות. אדם חסר אחריות ומסוכן, האיש הזה שנתן את הפוטנץ. חבל שיש יותר מדי אנשים כאלה.

רציתי לשאול גם אותך האם כדאי לאמא שלי להיעזר גם בצמחים משתנים (גורמים לשתן)? האם זה יוציא את הנוזלים מהתאים בגופה?

אמך צריכה להחליט לאיזה כיוון היא הולכת. האם היא ניגשת להומיאופת אמיתי שיתקן את הנזק שנעשה ע"י אותו אדם המכנה עצמו הומיאופת, או שהיא הולכת לכיוון אחר - צמחים, קונבנציונלי וכו'. לא רצוי לעשות שישו ושימחו. כשתיק של אדם נמצא אצל עו"ד אחד, רק הוא מטפל בו, א"א שכמה עו"ד ממשרדים שונים יטפלו באותו התיק וייצגו אותו בביהמ"ש.
ייתכן וצמחים משתנים יוציאו את הנוזלים מגופה של אמך, אבל האם זה יפתור את הבעיה? האם זו הסיבה האמיתית למצבה של אמך, או רק סימפטום בודד, שסביר שמגן עליה ממצב חמור יותר?
חוט_השני*
הצטרפות: 02 פברואר 2006, 11:34
דף אישי: הדף האישי של חוט_השני*

טיפול הומיאופתי

שליחה על ידי חוט_השני* »

מישהו יכול לספר לי על שוקולד?(כרמדי כמובן)?
Mise*

טיפול הומיאופתי

שליחה על ידי Mise* »

מישהו יכול לספר לי על שוקולד?(כרמדי כמובן)?

תקראי בספר של ג'רמי שר, הוא ערך את הפרובינג.

עוד על השוקולד כ"רמדי הומיאופתית חדשה" את יכולה לקרוא כאן
חוט_השני*

טיפול הומיאופתי

שליחה על ידי חוט_השני* »

תודה MISE.
קראתי את הקישור ואצטרך לחפור עמוק כנראה כדי להבין את הקשר.
לגבי הספר של ג'רמי שר אשאל חברה.
Mise*

טיפול הומיאופתי

שליחה על ידי Mise* »

קשה למצוא את הקשר היות שאין מספיק נתונים ואני לא בטוחה שהפרובינג מספק.
פלונית*
הצטרפות: 02 אוקטובר 2001, 03:13

טיפול הומיאופתי

שליחה על ידי פלונית* »

שלום MISE, שוב תודה על תגובתך, בכל פעם שאני כותבת בפורום הזה אני שמחה לראות את התייחסותך ותגובות נוספות, כמו של תמר איל.
אמא שלי החליפה הומיאופט, למישהו יותר מקצועי, אחראי והיא מרגישה שהיא סומכת עליו. אבל אני עדיין קצת קטנת אמונה ומעדיפה להתייעץ עם כמה שיותר גורמים, כי את הלקח שלי מהמקרה הזה למדתי. במשך 3 החודשים האחרונים (פעם בחודש בלבד), אמא שלי נטלה תרופה בשם "נטרום הרסניקום", ועכשיו ההומיאופט שלה החליף לה את התרופה למשהו שיזרז את הורדת הגודש (אלו המילים שלו). האם ה"נטרום הרסניקום" היא בעצם ה"אנטידוט" (אני מתנצלת על הבורות בתחום)? כלומר, האם זה מה שמנקה את הגוף מ"אלומינה"? כי במשך 3 החודשים האחרונים לא ראינו שינוי משמעותי בירידה בנפיחות.
אני מודעת לכך שאני יורה לכל הכיוונים ולכן שאלתי קודם לגבי צמחים משתנים, זה נובע מכך, שהחיים של אמא שלי נהרסו (ממש כך) בגלל הנזק הזה, ואנחנו מרגישות די חסרות אונים.
מיכל*
הצטרפות: 09 אוקטובר 2001, 17:11

טיפול הומיאופתי

שליחה על ידי מיכל* »

עבור MISE : האם את יודעת היכן אוכל לקרוא על הרמדי "אדאמאס" ועל הפרובינג?
חוט_השני*

טיפול הומיאופתי

שליחה על ידי חוט_השני* »

קשה למצוא את הקשר היות שאין מספיק נתונים ואני לא בטוחה שהפרובינג מספק. :-/
הומאופט ראשון אמר: "שוקולד"
הומיאופטית שניה אמרה: "שוקולד קלאסי"
חברה הומאופטית ידעה להגיד רק את מה שהיה בכתבה שנתת בקישור.
אני סקרנית
פצוקה*
הצטרפות: 07 מרץ 2006, 18:11

טיפול הומיאופתי

שליחה על ידי פצוקה* »

גם עבור MISE , חיפשתי ברשת לקרוא על הרמדי lac lupinum ולא מצאתי כמעט כלום..
את יודעת איפה אוכל לקרוא עליה?
Mise*

טיפול הומיאופתי

שליחה על ידי Mise* »

במשך 3 החודשים האחרונים (פעם בחודש בלבד), אמא שלי נטלה תרופה בשם "נטרום הרסניקום",

זו לא הומיאופתיה, אלא - שימוש בפוטנצים הומיאופתים באופן לא הומיאופתי בעליל.

על Nat-Ars. את יכולה לקרוא כאן

הפוטנצים שאמך מקבלת מהאנשים שהיא הולכת אליהם ניתנים על בסיס סימפטומטי, אבל אפילו את זה האנשים האלה לא יודעים לעשות.
גם כדי לתת על בסיס סימפטומטי צריך איזה כשרון, איזו אומנות. לא בכדי ההומיאופתיה נקראת The Art Of Healing.
כל הומיאופת שמכיר את הפוטנצים ויחליט לסכן את חיי חוליו ולעבוד על בסיס סימפטומטי, יוכל להפוך להיות גורו מיד,
אך מה יהיה על המטופלים המסכנים? זו לא חכמה להעלים סימפטומים, החכמה היא לרפא.

ועכשיו ההומיאופט שלה החליף לה את התרופה למשהו שיזרז את הורדת הגודש (אלו המילים שלו).

ובמילים אלו הדגים ה - So called הומיאופת את בורותו, או כפי שקנט כותב בהקדמה לרפרטורי (תרגום שלי):
  • האיש העצל, בילה את ימיו בהבל ההנאות, והאיש שאמונתו מוגבלת, מנע מעצמו דברים רבי ערך רבים כל-כך עד שהוא מסתובב תמיד בין האנשים ושואל שאלות טפשיות ומדווח על מקרים עם סימפטומים שנבדקו בצורה רעה כל-כך, ובעצם חושף את דרך חייו בעבר. הוא לא השתמש ברפרטורי, וחושף בורות מוחלטת לגבי הרובריקות והדרך המקובלת של לקיחת סימפטומים כפי שנלמדה ע"י הנמן (Hahnnemann). טוב שאין הם אחראים על כל הבורות שלהם. היכן נמצאת האחריות, ומי "יזרוק את האבן הראשונה"?
כה קל להתעלם מהחטאים שאנו עצמנו אחראים להם כך שקשה למצוא את השופט או חבר המושבעים שאליהם יזומן מפר החוק הראשון.
הזעקה לחרות היתה טעות חמורה, מכיוון שחרות נוצלה לרעה, אז וגם היום. חרות הווה אומר רשיון להפרת חוק ונחוצה רק גמישות מתונה בלבד כדי שהתוצאה תהיה אקלקטיקה (תרגום מהמילון למילה: "לקטנות; ליקוט שיטות; חוסר שיטה מקורית אחידה ושלמה; תערובת של דיעות והנחות משיטות ומאסכולות שונות") מוחלטת. זוהי החרות שהוציאה את הרפרטורי, או גרמה לשימוש מוגבל כל-כך ברפרטורי, שמרפאים ותיקים השתמשו בו רבות. אם בונינגהאוזן השתמש ברפרטורי עם מספר מוגבל של תרופות מוכחות, כמה עוד אנו צריכים להשתמש בו.*

האם ה"נטרום הרסניקום" היא בעצם ה"אנטידוט"

אנטידוט ניתן על בסיס ניתוח מקרה ותמונה מלאה ולא על בסיס סימפטומטי.

אני מודעת לכך שאני יורה לכל הכיוונים ולכן שאלתי קודם לגבי צמחים משתנים, זה נובע מכך, שהחיים של אמא שלי נהרסו (ממש כך) בגלל הנזק הזה, ואנחנו מרגישות די חסרות אונים.

לאט-לאט, הכל ניתן לתקן. צריך רק למצוא את הדרך הנכונה, אורך רוח והתבוננות.

עבור MISE : האם את יודעת היכן אוכל לקרוא על הרמדי "אדאמאס" ועל הפרובינג?

לא מכירה את הרמדי הזו. לא בקיאה ברמדיז' החדשות שיוצאות חדשות לבקרים.

_הומאופט ראשון אמר: "שוקולד"
הומיאופטית שניה אמרה: "שוקולד קלאסי"
חברה הומאופטית ידעה להגיד רק את מה שהיה בכתבה שנתת בקישור.
אני סקרנית_

מה זה שוקולד קלאסי? שוקולד פרה? :-)
לוטה בערפל. אני בטח שלא יכולה לענות.
כשעושים פרובינג צריך להיות מאוד מדויקים.

_גם עבור MISE , חיפשתי ברשת לקרוא על הרמדי lac lupinum ולא מצאתי כמעט כלום..
את יודעת איפה אוכל לקרוא עליה?_

לא מכירה את הרמדי הזו. חלב זאבה? יש הרבה רמדיז' חדשות העשויות מחלב של בעלי חיים, אני לא מכירה אותן.
אנחנו מעמיקים ומבססים את הרמדיז' הקיימות, בשפע.
חוט_השני*

טיפול הומיאופתי

שליחה על ידי חוט_השני* »

מה זה שוקולד קלאסי? שוקולד פרה?
:-D
אורח_טוב_שבא_לעזור*
הצטרפות: 13 מרץ 2006, 06:37

טיפול הומיאופתי

שליחה על ידי אורח_טוב_שבא_לעזור* »

Lac Lupinup, המופקת מחלב אם של זאבה. התרופה ניתנה לאנשים בריאים, במטרה לבחון אילו סימפטומים הם מפתחים.
קבוצת הסימפטומים הראשונה שפיתחו נוטלי התרופה, כללה תחושות שליליות וחלומות על פחד וסכנה. אחוז ניכר דיווח על חלומות בהלה בהם מרעילים אותם, חלומות על מות קרובים וילדים מורעלים. לא נחסכו החלומות על רצח, אלימות, הצתה ותחושת קורבן. חלקם חשו בחרדה לא מוסברת התוקפת אותם פתאום או בתחושה לא מוסברת כי הם עומדים למות, להירצח ושהם חייב לברוח.

חלומות נוספים עסקו בפולשים למיניהם כמו גנבים. חולמים רבים דיווחו על תחושת זרות ואי שייכות, בדידות ואפילו על תחושה כי הם רוח רפאים ולכן לא מתייחסים אליהם. רבים דיווחו כי קיימת בהם תחושה שהם לא שייכים למשפחה שלהם, תחושה שהם לבדם בעולם.

לצד הסימפטומים השלילייים, הופיעו גם סימפטומים "חיוביים", שכללו צורך לשחק ולהשתעשע, לשיר ולרקוד, חיזוק תחושת המשפחתיות וניסיון להתקרב יותר אל בני המשפחה. המשתתפים גם דיווחו על התעוררות רוחנית, תחושה כי הם מוארים ותחושות התעלות.

שלל הסימפטומים סייעו לי לאתר את התמצית, אליה ניתן לייחס את סימבול הזאב. את הרמז הראשון קיבלתי מאחד הדוחות היומיים שסיקרו את מתן התרופה. אחד המשתתפים בניסוי ציין שמאז שהוא נטל את התרופה הוא חי בתחושת סכנה. הוא כתב כי מקונן בו הפחד שלא יהיה המשך קיום למשפחה שלו. כי יש לו תחושה שהוא והמשפחה שלו לא ישרדו ולא יהיה לו המשך.
...

מתוך הכתבה הזו http://astrology.walla.co.il/?w=/52/835892
רותי*
הצטרפות: 19 אוקטובר 2001, 10:15

טיפול הומיאופתי

שליחה על ידי רותי* »

איך ניתן לדעת אם בן אדם קיבל מינון יתר של הרמדי שהומלץ לו? האם הסימנים שיחווה הם אלו שמצוינים ב"פרובינג"?
אשמח להסבר מכל מי שמבין
ותודה...רותי
אורח_טוב_שבא_לעזור*
הצטרפות: 13 מרץ 2006, 06:37

טיפול הומיאופתי

שליחה על ידי אורח_טוב_שבא_לעזור* »

האמת היא שכל מינון שהוא יותר מפעם אחת ויחידה מכל דרגת פוטנציה ספציפית היא מינון יתר לפי ההומאופתיה.
כל השיטות האחרות הן עיוות של המקור שכתוב באורגנון.
וכן, הסמפטומים שעלולים לעלות במצב כזה הם הסמפטומים המצוינים בספרי המטריה מדיקה הטהורה, "הפרובינג".
תמר_איל*

טיפול הומיאופתי

שליחה על ידי תמר_איל* »

כאשר ישנה רגישות לפוטנץ, שאינו מתאים, ניתן יהיה לראות סימנים כבר אחרי המנה הראשונה.
כאשר בחירת הרמדי היא שגיה ורחוקה מהתאמה יכול להיות שיקח זמן עד תחילתו של תהליך הפרובינג.
ניתן יהיה להבחין בסימנים ברורים, ככל שהפוטנץ יותר נמוך.
כאשר ניתנות, מנות חוזרות ונשנות, של פוטנץ גבוהה, אז יכול להיות שכאשר יראו סימני ההרעלה יהיה מאוחר מידי, בכדי שכוח החיות יצליח לתקן. במצבים כאלה, הרמדי יכולה להטביע את חותמה לתמיד על האדם.
הזהרו מ"משחק באש", ממש כך.
מאיה*
הצטרפות: 31 מאי 2003, 22:11

טיפול הומיאופתי

שליחה על ידי מאיה* »

שלום תמר או מי שיודע לענות,
לאחרונה התחלתי בטיפול הומאופטי ברמדי הנקראת פולסטילה 6CH. בתחילה, נטלתי הרמדי פעם ביום (בבוקר) ולאחר כחודש התחלתי לנטול אותה פעמיים ביום (לפי הנחיית ההומאופט). הטיפול הניתן בשל בעיית חוסר איזון הורמונלי לאחר הריון ולידה שכתוצאה ממנו הופיעה סבוראה חריפה על עור הפנים. אחרי יום מנטילת הכדור הראשון הופיעה הווסת כצפוי, אך מאז, הייתי אמורה לקבלה שוב אך יש לי איחור של שבועיים במחזור. נבדקתי פעמיים בבדיקת הריון ביתי והתוצאה היתה שלילית. יש לי כמה סימפטומיים הריוניים כמו שהיו בהריון האמיתי, אך התוצאה עדיין שלילית. עדיין לא ביצעתי בדיקת דם לבדיקת הריון. שאלתי היא אם יכולה להיות לרמדי השפעה על המחזור, והאם זו השפעה "חיובית" או "שלילית" במסגרת הטיפול הזה? תודה
ורד_טילן*
הצטרפות: 04 אוגוסט 2005, 20:50
דף אישי: הדף האישי של ורד_טילן*

טיפול הומיאופתי

שליחה על ידי ורד_טילן* »

מאיה
כאשר הומאופת קלאסי בוחר רמדי מסויימת, הוא עושה זאת על בסיס התמונה כולה. אני מניחה שבפגישה עם ההומאופת שאליו הלכת, דיברתם ארוכות לא רק על המחזור והאיזון ההורמונלי, אלא גם על כל ההרגלים שלך, הרגשות שלך, התחושות, הלך הרוח שלך, הפחדים, החלומות, העדפות המזון, השינה וכל מה שיכול היה לשפוך אור על "הסיפור" שהבאת איתך. אני יכולה להניח שהוא ניסה להכנס איתך בפרוט לכל סיפור ההריון והלידה, ולבדוק מה היה שם, כי ממה שכתבת נראה ששם היה ה"טריגר" שהביא למצב הנוכחי.
למרות שבשבילך הדבר החשוב ביותר כרגע הוא העניין ההורמונלי, ההומאופת מסתכל על הדברים מנקודת מבט אחרת. עבורו, כל הדברים האחרים שעליהם דיברתם הם אלה שעוזרים לו בעצם להבין איזו רמדי מתאימה לך. ישנן הרבה רמדיז שידועות בכך שיש להן בין היתר גם הפרעות הורמונליות כאלה או אחרות. מה שעושה עבור המטפל את האבחנה המבדלת ביניהן, אלה הם כל הפרטים האחרים, שעוזרים לו להבין מי האדם שיושב מולו. ההומאופתיה מנסה לטפל באדם, ולא במחלה או בסימפטום. חשוב לציין, שאצל נשים, המחזור החודשי הוא בהחלט אחד הדברים שאנחנו בוחנים ככלי להבנת המצב הכללי. במצב של בריאות שלמה האשה אמורה לקבל ווסת כל 28 ימים, ללא כאבים או סימנים קשים אחרים. זהו כמובן לא הסימן היחידי לבריאות, ישנם עוד רבים אחרים. אני חושבת שבגדול, האבחון החשוב ביותר לגבי מצבו של האדם הוא מצב הרוח שלו וחיוניותו. אדם בריא לעולם יהיה שמח, יצירתי, יצרני ומאושר. כמה מאיתנו נמצאים במקום הזה? לצערי, בחברה המערבית שבה אנחנו חיים- מעטים, אם בכלל.
מתוך מה שכתבת למעלה אי אפשר לדעת האם הרמדי שקיבלת מתאימה לך, וזה גם לא המקום להחשף ולנסות לברר את זה. הצעתי הטובה ביותר- אם את סומכת על המטפל שבחרת בו, ואני מניחה שכן, אחרת לא היית מגיעה אליו מלכתחילה, חזרי אליו, והציגי בפניו את שאלתך. רק הוא יכול לבדוק אם כל המדדים האחרים שהביא בחשבון השתפרו או לא, ורק הוא יכול להבין אם המקום שבו את נמצאת היום הוא התקדמות או החמרה לעומת מה שהיה בתחילת הטיפול.
אליה*
הצטרפות: 24 יוני 2004, 19:38

טיפול הומיאופתי

שליחה על ידי אליה* »

איזה טיפול יש בדלקת בנרתיק?
פלוני_אלמוני*
הצטרפות: 14 אוגוסט 2001, 19:35
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמוני*

טיפול הומיאופתי

שליחה על ידי פלוני_אלמוני* »

יש לי שאלה חשובה
אבא שלי ממרר לאמא את חייה.שניהם בני 70 והוא התחיל בערך לפני כשנה לחשוד בה שהיא בוגדת בו ושהיא מנסה להרעיל אותו ועוד כל מיני שגעונות. הוא אוסר עליה לצאת לבדה מהבית ובקיצור רב המון סבל יש לאמא שלי. מה ניתן לתת לו או לעזור לו להרגיע אותו ואת המחשבות הטורדניות האלו??? אנא עזרתכם. נדמה לי שכתבתי פעם על זה אבל לא כתבו לי כלום.
ורד_טילן*

טיפול הומיאופתי

שליחה על ידי ורד_טילן* »

אליה
אם תגלגלי קצת למעלה ותקראי, תקבלי כבר את כל התשובות.
ככלל, לעולם ותמיד ההומאופתיה מטפלת באדם, ולא בסימפטום. אין לדעת מעל דפי האינטרנט מהי הרמדי המתאימה לך. 10 נשים שונות שיגיעו להומאופת עם דלקת בנרתיק עשויות לקבל 10 רמדיז שונות. כל אחת, לפי מה שמתאים לה.
אם את מעוניינת בכך, פני להומאופת קלאסי לצורך אבחון וטיפול.
ורד_טילן*

טיפול הומיאופתי

שליחה על ידי ורד_טילן* »

פלוני אלמונית
כשם שההומאופתיה מטפלת בבעיות פיזיולוגיות, כך היא מטפלת גם בבעיות רגשיות, נפשיות או מנטליות. עבורנו- אחת היא. תמיד תמיד מתייחסים לכל האדם, לכל התמונה, ולא רק לתלונה שבגללה הגיע האדם לטיפול.
במהלך החיים מופיעים אצלנו כל מיני תסמינים. זה מתחיל מפריחה בחיתול אצל התינוק הרך, דרך מחלות חום, מחלות ילדות, וכן הלאה. בהתחלה יש פה ושם רק איזה משהו מינורי וקטן, או רק מחלה אקוטית. אם הסימנים האלה מטופלים בצורה לא נכונה ועוברים דיכוי במקום ריפוי (מה שקורה ע"י שימוש בתרופות מערביות, למשל), הרי שהמחלה ממשיכה ומתקדמת. הולכת ומתפתחת. הכיוון הכללי של התפתחות המחלה הוא מהאברים הפחות חשובים (כמו העור בטוסיק של התינוק, למשל) אל האיברים היותר חשובים (כמו מערכת הנשימה, למשל). כלומר, מן האיברים החיצוניים אל האיברים הפנימיים ומן האיברים התחתוניים אל העליונים. לפי אותו סדר, לאחר שמוצו הדרכים הפיסיות (אצל כל אחד זה קורה בשלב אחר), המחלה שדוכאה תתקדם מן הגוף אל הנפש.
ולעניינך, אבא שלך בן 70, וספק אם הוא זוכר את כל המחלות והתרופות שעבר וקיבל בחיים. רק מקריאת הדברים שכתבת אין שום אפשרות, לדעתי, להבטיח שניתן יהיה להבריאו. תמיד כדאי לנסות, אבל חשוב שתדעי שכאשר נוטלים הרבה תרופות, (האם זה המקרה אצלו?) לתרופות יש השפעות מאד רחבות טווח, ורבות מהן יוצרות מצבים נפשיים כאלה ואחרים, והרבה מאד פעמים קשה לנו מאד עד כדי לא ניתן, לנטרל את ההשפעה של התרופות. מצד שני, אם מדובר באדם שאינו נוטל תרופות, אולי כן ניתן לנסות ולהתערב. הכל תלוי במקרה המסויים שלו.
דרושה_המלצה*
הצטרפות: 17 אוגוסט 2006, 11:39

טיפול הומיאופתי

שליחה על ידי דרושה_המלצה* »

ננסה גם פה:
מחפשת בדחיפות המלצה על הומיאופת/ית קלאסי/ת טוב/ה מאזור הגליל העליון - הגליל המערבי.
תודה מראש.
במבי_ק*
הצטרפות: 02 אפריל 2005, 11:04
דף אישי: הדף האישי של במבי_ק*

טיפול הומיאופתי

שליחה על ידי במבי_ק* »

דייויד שלזינגר מכליל. לא מניסיון אישי, אבל מהמלצות של חברים (חברים שווים!)
נועה_בר*

טיפול הומיאופתי

שליחה על ידי נועה_בר* »

כהן רפאל (רפי) מתגורר במצפה מתת
לב-אור ינאי מתגורר בקיבוץ משמר העמק ( לא בטוחה כמה זה גליל )
אפשר לחפש
מטפלים מוסמכים מטעם האגודה הישראלית להומיאופתיה קלאסית
הקלקה על השם נותנת את כל הפרטים להתקשרות.
קצת הלאה מהגליל - בזכרון יעקב: כרמל קרתי.
דרושה_המלצה*

טיפול הומיאופתי

דייויד שלזינגר מכליל.
תודה במבי, שמעתי עליו המלצות מעוד מקור.

כהן רפאל (רפי) מתגורר במצפה מתת
נועה, את מכירה אותו? תוכלי לספר קצת עליו?
נועה_בר*

טיפול הומיאופתי

שליחה על ידי נועה_בר* »

רוצה לשלוח לי מייל ? nomno at walla.com

מכירה, עבדתי איתו קצת אבל לפני הרבה מאוד שנים. בסה"כ המלצות הן מאוד בעייתיות בתחום הזה :-)
צריך לדבר, להיפגש ולשמוע, לצערי זה ממש לא "מקובל", או יש לזה מחיר יקר מידי. וחבל.
יש מעט אנשים שאוכל להמליץ עליהם בעיניים עצומות ( כי לא מכירה את כולם ) וגם איתם יכולה להיות דרך לא קצרה עם עליות וירידות, כך זה בחיים :-) וגם עם הומיאופתיה.
העניין הוא להאמין בהומיאופתיה, להאמין בהומיאופת - לסמוך עליו שיש לו מספיק ידע ונסיון לנהל טיפול, ולתת לו קרדיט ( מקווה שאני מובנת ) וזמן.

הכי מומלץ וכדאי:
אם אפשר לבקש שיחת הכרות ( כשהמצב לא אקוטי, כמובן ) שיסביר על הומיאופתיה, דרך זה להכיר אותו יותר ולשאול מידי פעם שאלות אישיות, לראות אם מתחברים לגישה, לדרך, לאדם.
ובעיקר - מה הוא חושב על מחלות, מהי הגישה שלו והאם היא מתחברת לגישה שלך?
להבין ממנו איך הוא מנהל טיפול - האם זה בסדר להתקשר כל יום אם המצב דורש, באיזה שעות, האם יכול לתת גם טיפול או המלצות לשינויים בטיפול דרך הטלפון (חוסך הרבה כסף, זמן ודאגה).
ולהתרשם - האם הוא יוכל להרגיע אותכם שאתם בידיים טובות בשעת מחלה או בעיה?
דרושה_המלצה*

טיפול הומיאופתי

נועה בר,
תודה רבה.
מור_וקנמון*
הצטרפות: 23 פברואר 2004, 03:08
דף אישי: הדף האישי של מור_וקנמון*

טיפול הומיאופתי

שליחה על ידי מור_וקנמון* »

מוסיפה להמלצותיה של נועה:
לאחר שדיברתם עם ההומאופת וקיבלתם הסבר על ההומאופתיה, דרך הטיפול, התפיסה שמאחוריה וכו' לברר עם עצמכם אם זה מתאים לכם, אם אתם מוכנים לתהליך, לדרך, אם אתם מתחברים לסגנון כזה של טיפול שהוא אינדיבידואלי, הוליסטי, מתייחס לאדם ולא לסימפטום וכו'...
ינון*
הצטרפות: 19 ספטמבר 2006, 22:55

טיפול הומיאופתי

שליחה על ידי ינון* »

מחפש דחוף וטרינר הומאופתי לכלבתי באיזור טבעון והסביבה אנא המלצות תודה
פלוני_אלמונית*

טיפול הומיאופתי

מה כדאי לתת לילדה שעברה פרידה טראומטית?
אמא_של_א_א_א*
הצטרפות: 27 ספטמבר 2006, 23:46
דף אישי: הדף האישי של אמא_של_א_א_א*

טיפול הומיאופתי

שליחה על ידי אמא_של_א_א_א* »

לפי מה שאני מבינה , טיפול הומאופטי לא מטפל במקרה הספציפי שיש לטפל אלא במכלול .
ולכן אם אני מבינה נכון - ואני לא הומאופטית אלא מטופלת בהומאופטיה בי ובמשפחתי כבר 4 שנים -
צריך לאבחן את ילדתך בצורה מאוד מדוייקת ויחד עם איבחון מדויק שלה אפשר לתת לה משהו שגם יקל על הפרידה.
אבל ממליצה בחום ובאהבה על אירית וישליצקי - הומאופטית מגבעתיים טל' - 03-5714730
עזרנו לנו מאוד בבעיות שונות ורבות.
נועה_בר*

טיפול הומיאופתי

שליחה על ידי נועה_בר* »

טוב, יש בעיה עם הקישורים או עם האתר של האגודה, בכל מקרה השניים שלמעלה מומלצים אפשר למצוא אותם או את אתר האגודה (אולי ביום טוב יותר :-) ) בחיפושים ברשת או בדפי זהב.
מיקי*
הצטרפות: 31 מאי 2002, 21:02

טיפול הומיאופתי

שליחה על ידי מיקי* »

האם למישהו יש ניסיון עם טיפול הומיאופתי ל- קִילֵה?
אמא_של_א_א_א*
הצטרפות: 27 ספטמבר 2006, 23:46
דף אישי: הדף האישי של אמא_של_א_א_א*

טיפול הומיאופתי

שליחה על ידי אמא_של_א_א_א* »

כן, שוב אני , לי יש ניסיון עם טיפול לקילה.
כתוצאה מהניתוחים יש לי קילה. הומלץ על ניתוח, זה היה כבר לפני 6 שנים. פחדתי . ומישהו המליץ לי על סיאלס, הומאופט הודי מאשדוד. הוא באמת מאוד עזר.
אך צר לי - הוא הלך לעולמו. ולכן, כדאי או להגיע לאחותו ששמעתי שעדין עובדת. או להגיע להומאופט אחר שאומר שהוא יכול לטפל בכך.
על אירית וישליצקי הימלצתי למעלה. (אך לא בנושא הקילה)
מיקי*
הצטרפות: 31 מאי 2002, 21:02

טיפול הומיאופתי

שליחה על ידי מיקי* »

תודה.
יסמין*
הצטרפות: 01 פברואר 2004, 23:08

טיפול הומיאופתי

שליחה על ידי יסמין* »

את מכירה מישהו מומלץ באיזור ירושלים?
אילת גושן הומאופטית קלאסית
מטפלת בי ובילדים כבר כמה חודשים. מאד עדינה, חכמה, יודעת להקשיב. קיבלתי המלצות עליה ממישהי שהיא הומאופטית קלאסית בדרום (קיבוץ סמר והסביבה) ומעוד חברה שנמצאת אצלה בטיפול, ואני מאד שמחה שהגענו אליה. 02-5631248 או 050-207-0766 . לפרטים נוספים אפשר לפנות אלי בדף הבית.
פלוני_אלמונית*

טיפול הומיאופתי

בתי בת השנתיים עברה המון דלקות אזניים והרופא לא התייאש והמשיך עם האנטיביוטיקה עד שכבר הרגשתי עם זה כל-כך רע ,כאילו אני מרעילה אותה ! והתחלתי לחפש משהו אחר. לא הכרתי את ההומאופתיה,אבל ניסיתי בעקבות המלצות וראו זה פלא, הדלקות נעלמו(טפו טפו...) .גם עכשיו היא בטיפול שאמור לחזק את המערכת החיסונית (לקראת החורף) ולהחזיר אותה לאיזון פיזי ונפשי (התקפי זעם שמתישים אותה ואותנו...)

שתי הערות
  1. אולי האנטיביוטיקה סוף סוף עבדה?
  2. האם התרופה ההומיאופטית מרגיעה התקפי זעם משום שהתמצית כוללת אלכוהול?
ארוי_ד*
הצטרפות: 20 דצמבר 2007, 21:39

טיפול הומיאופתי

שליחה על ידי ארוי_ד* »

אולי האנטיביוטיקה סוף סוף עבדה?
לא. ממש לא. אם האנטיביוטיקה לא עובדת בימים הראשונים למתן היא כבר לא תעבוד.

האם התרופה ההומיאופטית מרגיעה התקפי זעם משום שהתמצית כוללת אלכוהול?
בד"כ נותנים גלובולים שכלל לא מכילים אלכוהול. ואם מכילים אלכוהול - הכמות כה מזערית (כמעט הומיאופתית...)
אימא_טרייה_פלוס*
הצטרפות: 14 אפריל 2007, 09:53
דף אישי: הדף האישי של אימא_טרייה_פלוס*

טיפול הומיאופתי

שליחה על ידי אימא_טרייה_פלוס* »

...לא ידעתי שיש פה דפים על הומיאופטיה. הייתי כ"כ מרוכזת באימהות- ולא בקרירה שזה פשוט מדהים.
אני הומיאפטית קלאסית.
ישבדף איזה מיליון דברים שהייתי שנחה להגיב אליהם- אבל מאד מאד מאוחר ואני צריכה ללכת לישון.
בכל אופן- איזה כיף לשמוע על המתוקנת והאוזניים שלה.
תמשיכו להנות מטיפול הומיאופטי מוצלח.
אני מסכימה עם ארוי ד לגבי הab ולגבי האלכוהול.
רמדי הומיאופטית נמצאת במצב יבש- ע"ג סוכר חלב בכדוריות קטנות, או בתמיסה- שהחלק האלכוהולי שבה לא יכול למסטל אפילו אמבה... :-)
שיהיה לילה טוב.
שאלות בנושא אפשר לשלוח ל [email protected]
מחפשת_המלצתכן*
הצטרפות: 05 ינואר 2008, 18:11

טיפול הומיאופתי

שליחה על ידי מחפשת_המלצתכן* »

אני מנסה כבר זמן ממושך להתמודד עם בעיה של העלמות מחזור (ואיתו הביוץ), ובמקביל אבני מרה (מרגיש לי כמו שתי פנים של אותו עניין). יש לי רופאה הומיאופטית (אנתרופוסופית, לא קלאסית), שאני מאוד מחוברת אליה, והמצב אכן השתפר אבל לא נפתר. אנחנו בנסיונות שונים כבר שנתיים וכרגע אני מרגישה תקועה.
מישהי זרקה לי שאני לא צריכה רופאה שאני מחוברת אליה, אלא דווקא הומיאופטית שתנער אותי, והאמירה הזאת מהדהדת בתוכי כשווה בדיקה. אני שולחת את ההתלבטות שלי ליקום, בתקווה שיגיע איזה קצה חוט.
קראתי ב'באופן' על ד"ר מיכל יקיר ועל אילת גושן. התייחסויותכן תתקבלנה בברכה.
פלוני_אלמונית*

טיפול הומיאופתי

האם הומאופטיה יכולה לעזור באכילה רגשית? מרגישה שאני אוכלת גם כשלא באמת רעבה. משיעמום וכו'...ולא מצליחה לא לאכול.
מישהו יודע?
פלוני_אלמונית*

טיפול הומיאופתי

ועוד משהו- גם בעניין של פרפקציוניזם-האם ההמאופטיה יכולה לעזור? חייבת להיות מושלמת ויסודית בהמון דברים וזה מקשה על החיים...
רוקדת_לאור_ירח*
הצטרפות: 03 דצמבר 2004, 17:39
דף אישי: הדף האישי של רוקדת_לאור_ירח*

טיפול הומיאופתי

שליחה על ידי רוקדת_לאור_ירח* »

הומיאופתיה עוזרת גם בעניינים רגשיים, כן.
תמר_איל*

טיפול הומיאופתי

שליחה על ידי תמר_איל* »

במזל-טוב נולדה למרחב האינטרנטי קהילת הומאופטיה מיוחדת במינה.

הקהילה קמה במטרה לתת כלים שיאפשרו לך לקחת אחריות על תהליכים אישיים ולהבין את ההיגיון העומד מאחורי משפטים שכולם אומרים "הודו זה כאן" "הכל מתחיל מבפנים" . מאפשרת מרחב לשאול שאלות, אישיות וכלליות ולתרגל חשיבה יוצאת דופן.

למה זה טוב?
בכדי שתוכל לנסות ולהתחבר אמוציונלית פחות, לראות באופן ברור יותר, איך ניתן לחבר בין חלקים שונים של התמונה.
בכדי להבין את ההיגיון שעומד מאחורי הסיפור שלך.
חשיבה זו אינה מוכרת, בשלב זה, למרבית האנשים למרות שמבחינה אינטואיטיבית, קל מאד, להתחבר איליה.

למה זה קשה?
למדנו במשך השנים לחפש בחוץ.
אני חולה בגלל ש... נדבקתי מ...וירוסים...חיידקים..מהילדים בגן.

האם ניתן לשנות הטבעות בחשיבה?
אני יודעת שזה קשה אבל אולי ...שווה לך לנסות !
ניתן להיכנס בקלות ולהרגיש בבית.
http://www.natshare.co.il/groups/352

קהילת הומאופטיה באתר NATSHARE מיועדת לקהל הרחב
מאפשרת לכל אחד להבין מעט יותר את ההיגיון העומד מאחורי הפרקטיקה של ההומאופטיה.

אני מוצאת בהיגיון המצוי מאחורי התהליכים את החלק המעניין ביותר בעבודה שלי.

להעשרה אתם מוזמנים לצפות בסרט / יוסף רוס - מדבר על הסיבות והתוצאות
http://www.shorashim.info/index.php?option=[po]com content[/po]&task=view&id=972&Itemid=86
ליאורה_אורה*
הצטרפות: 07 מאי 2006, 07:05
דף אישי: הדף האישי של ליאורה_אורה*

טיפול הומיאופתי

שליחה על ידי ליאורה_אורה* »

וואו תמר! המון תודה על ההרצאה של יוסף רוס. היה מרתק ומעורר תובנות.
@}
תמר_איל*

טיפול הומיאופתי

שליחה על ידי תמר_איל* »

בבקשה(-:
או_רורה*
הצטרפות: 30 אוגוסט 2007, 08:03
דף אישי: הדף האישי של או_רורה*

טיפול הומיאופתי

שליחה על ידי או_רורה* »

מזמנת אליי את ההומיאופט הנכון לי, לטיפול בי, יש כמה מועמדים.. מקווה שאתעורר בבוקר עם ידיעה.

ושאלה לי כללית: מה קורה אם לא מקפידים בדיוק בדיוק על ההוראות?
(אני נטלתי לפני הלידה רמדי מדהימה, שמאוד הרגיעה אותי ובאמת הרגשתי בהשפעה המיטיבה שלה, אבל.. ביומיים שבהם לא הקפדתי על הנטילה שלה בדיוק במינון וללא קפה - הרגשתי החלשות ברורה בהשפעתה.)

שואלת כי קשה לי עם חלק מהאיסורים, כמו למשל המחסור בקפאין.
תמר_איל*

טיפול הומיאופתי

שליחה על ידי תמר_איל* »

בשונה מרמדי אותה את לוקחת מהמדף בבית המרקחת תפקידו של ההומאופט להבין את הקשר בין הסימפטומים השונים ולמצוא את הרמדי האחת שקושרת בינם.
לקיחת רמדי מסוימת בהמלצת רוקח, באופן חוזר לשם הרגעה אינה קשורה לתפיסת העולם של ההומאופטיה.
אופן כזה של טיפול אינו לוקח בחשבון את התהליך ולא את הסיבה להופעתם של הקשיים.
מתן רמדי באופן שחוזר על עצמו יכול לעבוד לזמן מה להיות פחות מוצלח לאחר הפסקת הטיפול.
בדיוק באותו האופן בו הגוף יוציא סימפטומים קשים לאחר הפסקת העישון כך ינסה החלק הרוחני שלך להראות את השפעתם של הימפטומים הנלווים לאותה הרמדי שאינם קשורים לך באופן אישי. היות והרמדי מכוונת את עצמה לחלק הרוחני של האדם סימפטומים בהחלט יכולים להופיע בכל תחומי החיים, בגוף, ברגש, בחשיבה, בחלומות ואפילו בשינויים סביבתיים (התנהגות של מכרים)
האם את יכולה להעיד על דברים מוזרים שקרו, סימפטומים חדשים שהופיעו לאחר שהפסקת את השימוש באותה הרמדי?

קצת על ההגיון של ההומאופטיה תוכלי לקרוא כאן. http://natshare.co.il/[po]articles search[/po]/results/taxonomy%3A27

הומאופטיה לא מסלקת סימפטומים. מטרתו של ההומאופת לתווך את המדי המתאימה ביותר לפי העיקרון "דומה בדומא מרפא" ולטפל בדמיון הרב ביותר שניתן בין השניים. להבריא מהשורש

ניתן בעזרת טיפול הומאופטי להעלים את הסימפטום וזאת לא לטובתו של האדם
תמר_איל*

טיפול הומיאופתי

שליחה על ידי תמר_איל* »

כבר הרבה זמן שהדף הזה אינו פעיל
משמח לחשוב שכולנו בריאים.

בכל זאת - מה הקשר בין הבוס המעצבן לעצירות?

כאשר אני מבינה את הקשר בין הסיבה לתוצאה' יש לי שליטה על החיים שלי/
ניתן לבחון תהליך ולראות את הביטוי של הרעיון הראשון מתורגם לשלבי עשיה ומימוש.
כיצד מה שקורה בדרך, עוזר/משבש את היכולת שלי לממש את הרצון שלי הלכה למעשה.

לימוד משמעותי ביותר יכול פשוט להתרחש.
כאשר אנו מצליחים לחבר חוויה אישית עם מחשבה חולפת ולתת לה את המקום להיות רגע.
להסתכל על קושי ולומר - נכון, יש קשר בין הדברים.

נשמע מורכב?
הבנה פילוסופית של תהליכי החיים והאופן בו מתממשים רעיונות בעולם, יכולה בהחלט לעזור.

להלן קישור לדיון בנושא - הומאופטיה הינה השקפת עולם, לא רק שיטת טיפול.
מוזמנים לקרוא, לתרגל ולשתף במחשבות ובתהליך השינוי.

קהילה לחשיבה משותפת

תודה
שמנתמתוקה*
הצטרפות: 19 ספטמבר 2009, 18:28

טיפול הומיאופתי

שליחה על ידי שמנתמתוקה* »

מה דעתכם על זה ?
תמר_איל*

טיפול הומיאופתי

שליחה על ידי תמר_איל* »

זה מה שיש לי להגיד
תמר_איל*

טיפול הומיאופתי

שליחה על ידי תמר_איל* »

מעקב הריון באופן טבעי.
הסימפטומים של האישה ההרה, הם חלון הזדמנויות נדיר המאפשר להציץ לעולמו של הרך, שתרם נולד.
הריון היא התקופה בה האדם יוצר לעצמו הגוף - חוכמה אין סופית צפונה בתהליך זה.
בכדי להגיע הכי קרוב לשלמות נדרש לפעמים לפעול באופן יצירתי.
הצרבת המפורסמת היא אף פעם לא סתם צרבת, לבחילות יש תפקיד משמעותי ביותר בתהליך.

בריאותו והתפתחותו התקינה של העובר בזמן ההיריון, תלויה ביכולתו להשפיע על האם. ככל שיהיה מסוגל לשלוט על מציאות חייה של אימו, באופן נחרץ וחסר פשרות, כך יוכל לממש בשלמות רבה יותר, את הפוטנציאל הגלום בו. אם המתייחסת לצרכיה ברצינות, מטפלת בדרך הטובה ביותר לא רק בעצמה. הדרך היחידה של האם להשפיע על התנאים שמאפשרים את התפתחותו התקינה, היא להתייחס ברצינות רבה לכל אותם התשוקות, יוצאות הדופן. אמא שלא מתייחסת לעצמה, במהלך ההיריון, מפספסת את ההזדמנות לתת לעובר את התנאים האופטימאליים להתפתחותו.

התשוקות של האם במהלך ההיריון מוגדרות ביהדות "פיקוח נפש". הבעל מחויב לדאוג לספק את כל צרכיה, של האישה ההרה, ללא דחוי, גם כאשר הם, משונים ביותר. לאחר סיומו של ההיריון נעלמות כל אותן התחושות, באופן טבעי, כאילו לא היה.

דוגמא אישית: בהריון השלישי שלי הרגשתי צורך ללעוס גומיות.
שמעתי על אישה שהייתה חייבת, דבר ראשון כל בוקר, לאכול אדמה.
אין גבול לייחודיות של הסימפטומים באותו האופן שאין גבול לייחודיות של כל אדם.

בהריון נבנים היסודות, - מערכות הגוף,נוצרות, יש מאיין. הגוף המתפתח משמש במהלך החיים ככלי העבודה של הנשמה, בעזרתו אדם/חווה, אמורים לממש את ייעודם הגבוהה, את מטרת חייהם. אנו מבינים כי במהלך ההיריון נקבעת היכולת העתידית של האדם.

יכולת מופלאה זו של העובר להשפיע כל תחומי החיים של האם, היא בלתי נתפסת. לפעמים המחשבה על ההשתלטות מרגישה כמו מדע בדיוני.
האם הנושאת אדם חדש בבטנה, היא בעצם הצג החיצוני של אותו האדם, כל זמן שהוא מצוי בתוכה.

מתוך הבנה שיש משמעות חשובה לכל דבר שאת חשה בהריון, אני ממליצה לכתוב יומן אישי.
בכל מקרה, יש להתייחס לסימפטומים של זמן ההיריון בכבוד רב.

המאמר המלא בקישור הבא -
הריון - מבט מתוך תפיסת העולם של ההומאופתיה

אשמח לשיתוף: מחשבות, שאלות והתלבטויות, יתקבלו בברכה.
דניאלה_לה*
הצטרפות: 25 מאי 2007, 10:36
דף אישי: הדף האישי של דניאלה_לה*

טיפול הומיאופתי

שליחה על ידי דניאלה_לה* »

אשמח להמלצה להומופאט/ית מאזור השפלה
נ_ע_מ_ה*
הצטרפות: 02 אוקטובר 2006, 13:48
דף אישי: הדף האישי של נ_ע_מ_ה*

טיפול הומיאופתי

שליחה על ידי נ_ע_מ_ה* »

אנד לוסיה ממליצה על הומיאופטית קלאסית : גילי צומברג ביתן.
חזרה_לקנדידה*
הצטרפות: 14 מרץ 2008, 12:00

טיפול הומיאופתי

שליחה על ידי חזרה_לקנדידה* »

אשמח להמלצה על הומאופט/ית מאיזור ת"א.
תודה!
האתרוג*
הצטרפות: 15 יוני 2010, 17:11

טיפול הומיאופתי

שליחה על ידי האתרוג* »

ממליצה על הנייה סימון מתגוררת ביפו ליד שדרות ירושלים
מייגן_לי*