טיפול הומיאופתי

שלולית_י*
הצטרפות: 08 יוני 2008, 09:57
דף אישי: הדף האישי של שלולית_י*

טיפול הומיאופתי

שליחה על ידי שלולית_י* »

שלום, שאלה בנושא טיפול שעוברת בתי:
ילדתי בת ה-6 סובלת כבר שלוש שנים משיעול קשה וטורדני, שבא והולך בתקופות שונות, ומזכיר סוג של טיקים נשימתיים.
שללנו בעיות נשימה וראות פיזיולוגיות. הבעיות החלו כשהיתה בת שלוש, כשנולדה אחותה הקטנה.
לפני כמה חודשים הלכנו להומאופתית. גם היא סוברת, כפי שחשתי אני משך זמן רב, שהסיבה היא נפשית, כנראה "החזקה של רגש קשה שיש לשחרר". יחסיה עם אחותה טובים מאד, ועדיין, משהו כנראה כלוא שם, ומתבטא בשיעולים האלו.
קבלנו טיפול (קופרום 1000) שנועד לשחרר את הרגש ולהחזיר את הזרימה.
השיעולים אכן פחתו, אך במקביל הופיעה תופעה של הרטבת לילה (לדברי המטפלת, שלנו זה בגלל שאם משחררים -אז הכל משתחרר)
כיום, אחרי כמה חודשים של "שקט", התחילו בשבועייים האחרונים נשימות קשות ומהירות, מין "היפר-ונטילציה", שנראית כאילו הטיקים חזרו ורק עלו גבוה יותר במערכת הנשימה, וגבוה יותר בדרגות החומרה. יש ימים שהיא כל כך מתנשמת שמתחיל להסתובב לה הראש .

ועכשיו לשאלה:
המטפלת הציעה לחדש את מתן הרפואה ולהגביר את המינון.
אני חוששת מאד מ"תופעות לוואי" נוספות (אם ב-1000 היה הרטבת לילה, מה יהיה ב-10,000? // אם ב-1000 הגוף חזר עם תופעה קשה פי כמה, מה יקרה אחרי 10,000?)
לדעתה אין מה לחשוש כי דווקא מינון גבוה פועל "יותר עמוק אך פחות חזק" ממינון נמוך.

למישהו יש הסבר, עצה, ראיה שונה או נסיון?

זה לי נסיוני הראשון עם הומאופתיה, ואני חשה אובדת בסבך המידע של תחום לא מוכר.

תודה רבה,
שלי.
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

טיפול הומיאופתי

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

שלי,את יכולה להעלות את החששות שלך בפני המטפלת,היא תוכל אולי להרגיע,ולהכין אותך לקראת מה שצפוי לכם ויכול לקרות.
בנוסף,ישנו פורום הומאופתיה ,אני לא זוכרת את הכתובת,אבל חפשי ברשת,אני בטוחה שתמצאי,תוכלי להתייעץ שם.
רפואה שלימה וקלה
פלוני_אלמונית*

טיפול הומיאופתי

כמה שאלות של מתחילה:
א. האם נראה לכם פתרון מתאים לתינוקת בת חודשיים וחצי שעובר עליה משהו בשבועיים האחרונים, אך לא מצליחים לזהות מה? (היא גם התחילה טיפול אצל אוסתאופת במקביל)
ב. האם למישהו יש ניסיון עם ההומאופת שעובד בכללית מושלם בתל אביב, בסניף ארלוזרוב (קוראים לו דוד משהו)?
ג. אם לא הולכים דרך הקופה, כמה זה אמור לעלות? וגם
ד. נשמח להמלצות למטפל מתאים בתל אביב
תודה רבה!
אני_צ'ה*
הצטרפות: 07 אוקטובר 2007, 20:48
דף אישי: הדף האישי של אני_צ'ה*

טיפול הומיאופתי

שליחה על ידי אני_צ'ה* »

פלוני אלמונית שלום
הומיאופתיה יכולה כמובן לעזור, השאלה היא קודם כל מה בדיוק עובר עליה? האם בוכה מאד, האם רגזנית מאד, האם הפסיקה לישון, האם הפסיקה לינוק וכו וכו....למה הכוונה במשהו עובר עליה?
ככל שתוכלי לפרט יותר להומאופט בדיוק את השינוי שחל בשבועיים הללו, כך ייגברו סיכוייו לעזור
אין לי מושג מה בדיוק עובר עליה כי לא ציינת, אבל הערה כללית שאולי רלבנטית לכם ואולי לא -
כדאי גם לזכור - תינוקות משתנים כל כך הרבה וכל כך מהר ומזג יכול להשתנות, דפוסי שינה ואכילה ועוד הרבה דברים, להשתנות ולעבור למשהו חדש או להשתנות לתקופה מסויימת של ימים או שבועות ולחזור לקדמותו
הכל דינמי אצלם, והם עוברים הרבה אפיזודות שונות ומשונות שחולפות להן, עד שבאות חדשות......וכבר שכחנו את הישנות....
בכל מקרה
אם את מעוניינת לפרט ולשאול שאלות יותר ספציפיות, את מוזמנת בדפבית שלי
(-:
בהצלחה
מור
נ.ב. לגבי תשלום, יש קליניקת סטאז' בביהס להומיאופתיה, המטפלים הם מהבכירים בארץ, והמתווכים עהם תלמידי שנה רביעית, אז זה עולה 120 ש"ח, שווה. מוזמנת ליצור קשר לפרטים נוספים
052---6635379
מיכל_גוטמן*
הצטרפות: 27 ינואר 2007, 06:44

טיפול הומיאופתי

שליחה על ידי מיכל_גוטמן* »

הי
אם ההומיאופט שמדובר עליו הוא דוד שלזינגר - אני ממליצה עליו בכל לב. הוא מטפל מצוין לדעתי. אבל באמת לא הייתי אצלו עם תינוק כל כך קטן. ומצטרפת למה שכתבו מעלי - תינוקות כאלה משתנים מאד מהר... אולי כבר עד שיגיע התור בקופת חולים זה יעבור. או ישתנה. בהצלחה! (-:
מיכל_גוטמן*
הצטרפות: 27 ינואר 2007, 06:44

טיפול הומיאופתי

שליחה על ידי מיכל_גוטמן* »

אה, ועוד משהו -
בגלל שתינוקות הם כל כך רגישים להשפעה, וגם של הטיפול - לא הייתי לוקחת אותה לשני טיפולים במקביל. זה עלול ליצור עומס מיותר...
פלוני_אלמונית*

טיפול הומיאופתי

תודה מיכל ומור :)
מה עובר עליה?
ובכן, הילדה רגזנית ועצבנית.
מתעוררת משינה בבכי.
עוברת ממצב רגוע וחייכני למצב של היסטריה בשניות וללא כל התראה והדבר היחיד שמרגיע אותה זה אמא.
מתקשה להירדם, שנתה קלה ואם נרדמה על הידיים (ובהכרח היא נרדמת על הידיים) כל ניסיון להניח אותה במיטה/טרמפולינה/ערסל/על הספה/עגלה/ בכל מקום שאינו על הידיים מזכה אותנו בהתעוררות מיידית מלווה בבכי של "למה הערתם אותי?!?!".
הגזים החמירו בתקופה הזו, אך להרגשתי זה לא שורש העניין, אולי אפילו להיפך- הגזים החמירו בגלל מה שעובר עליה.

קשיי ההירדמות הם בעיקר במהלך היום, ואם אנחנו לא בבית זה הרבה יותר חמור.
נוצר מצב שהיא ישנה לא טוב, מתעוררת מכל פיפס, קמה עצבנית, יונקת, נרדמת, מתעוררת ונכנסת ללופ של עצבים.

וכן, מדובר בדוד שלזינגר.
נחמד לדעת שהם באמת עובדים עם אנשים רציניים. אני מאד מרוצה גם מהאוסתאופט שלהם.
פלוני_אלמונית*

טיפול הומיאופתי

שאלה: הייתי עם הילדה אצל הומאופטית קלסית (לראשונה בחיי) בגלל קשיים רגשיים. איכשהו לא הייתה דינמיקה נעימה במפגש. לא הרגשתי שהיא קולטת אותי ואת ביתי. אחרי מספר ימים קיבלתי ממנה את התרופה. שאלתי אותה במה התמקדה והיא ענתה לי שבהתנהגות. עכשיו אני מתלבטת אם לתת לילדה או לא. תוהה אם יכול להיות נזק ומה כדאי לי לעשות..
נועה_ברוך*
הצטרפות: 18 יוני 2004, 15:22
דף אישי: הדף האישי של נועה_ברוך*

טיפול הומיאופתי

שליחה על ידי נועה_ברוך* »

עכשיו אני מתלבטת אם לתת לילדה או לא. תוהה אם יכול להיות נזק ומה כדאי לי לעשות..
דברי שוב עם ההומיאופתית. עד שתהיי רגועה.
ההתלבטות היא גם חלק מהפחד משינוי (גם לרעה.. לא רק)
אם לא היתה דינמיקה נעימה נסי ליצור אותה בשיחת טלפון, מגיע לך טיפול כפי שאת צריכה, וודאי שילמת הרבה כסף, אבל לא רק בגלל זה.

בריאות @}
הדסיה_שחם*
הצטרפות: 09 אוקטובר 2011, 13:33
דף אישי: הדף האישי של הדסיה_שחם*

טיפול הומיאופתי

שליחה על ידי הדסיה_שחם* »

• על ציפרלקס, לוסטרל, אפקסור ותרופות אחרות -
מדוע כדאי לבחור בהומאופתיה קלאסית לטיפול בדיכאון וחרדה*

אם את/ה נמצא/ת כרגע בטיפול פסיכיאטרי ולא מרוצה מהשיפור במצבך או מתופעות הלוואי של התרופות, אם את/ה מתלבט/ת אם להתחיל טיפול פסיכיאטרי או אם את/ה מעדיפ/ה להמנע מטיפול פסיכיאטרי ומחפש/ת אלטרנטיבה, קריאת השורות הבאות תוכל לעזור לך להחליט על מהלך חדש בחייך.

ההומאופתיה הקלאסית היא דרך טיפול שונה מאוד מהטיפול הפסיכיאטרי. התיאוריה עליה מבוססת ההומאופתיה שונה לחלוטין מהתיאוריה של הרפואה הקונוונציונלית, וכן שונות התרופות ההומאופתיות, המכונות בשם הכללי "רמדי", מהתרופות הפסיכיאטריות. יחד עם זאת אין כל מניעה להיות בטיפול הומאופתי במקביל לטיפול בתרופות פסיכיאטריות, מאחר והתרופות ההומאופתיות פועלות במישור שונה מזה של התרופות הפסיכיאטריות ואין כל סתירה או חשש להתווית נגד ביניהן. במהלך הטיפול ההומאופתי, כשמושג שיפור משמעותי, יציב וממושך במצב הנפשי, המטופל יכול לפנות לפסיכיאטר שלו ולהעזר בו להפחתת התרופות בהדרגה.

גם הפסיכיאטריה וגם ההומאופתיה מעוניינות להשיג שינויים לטובה במודעות, בגישה לחיים, במצב הרוח, במחשבות, ברגשות ובהתנהגות. יחד עם זאת, למרות רצונה של הפסיכיאטריה לרפא, לרוב היא מסתפקת בטיפול תרופתי ממושך שמטרתו להביא את המטופל למצב בו הוא משוחרר יחסית מהסימפטומים של ההפרעה הנפשית. כשהמטופל מפסיק את הטיפול התרופתי, אפילו לאחר שנים של טיפול, הסימפטומים לרוב חוזרים מיד, ולפעמים אף בצורה חמורה יותר מאשר קודם.
דבר זה מעיד על כך שהמחלה לא נרפאה אלא רק דוכאה לזמן מה. בנוסף, הפסיכיאטריה משתמשת בחומרים כימיים על בסיס יומי, דבר הגורם לתופעות לוואי רבות, חלקן חמורות או אפילו קבועות.

בטיפול הומאופתי מוצלח הנמשך חודשים או שנים, לעומת זאת, יש הרבה פחות סיכוי לחזרה מלאה של הסימפטומים. במידה והם חוזרים הרמדי ההומאופתית ניתנת שוב וההשפעה החיובית נמשכת לתקופה שבין חודש לכמה חודשים. יותר מזה, בטיפול הומאופתי מוצלח המטופל יחווה לא רק הקלה משמעותית בסימפטומים איתם הגיע, אלא גם שיפור ניכר בחוויה שלו בחיים וביכולת שלו להגשמה עצמית. הכוונה היא לכך שהטיפול ההומאופתי מביא את האדם למצב טוב יותר מזה שהיה בו לפני שנכנס למצב הדיכאוני או החרדתי, וזאת בגלל שההומיאופתיה מכוונת לשינוי החוויה הפנימית העמוקה ביותר של האדם, זו שהוא חי איתה את כל חייו עד כה.

ההומאופתיה רואה במחלה חוסר איזון באנרגית החיים הבסיסית, בכוח הויטאלי (vital force) של האדם. הסימפטומים של ההפרעה הנפשית נוצרים מתוך ניסיון של הכוח הויטאלי להשיב את האיזון. כשהכוח הויטאלי של האדם לא מצליח להשיב את האיזון והסימפטומים נמשכים, ההומאופתיה יכולה לעזור. הרפואה הקונוונציונאלית, לעומת זאת, רואה את ההפרעה הנפשית כחוסר איזון כימי במוח, הנגרם כתוצאה מעודף או חוסר בנוירוטרנסמיטורים כמו דופאמין,סרוטונין, אצטילכולין ונוראפינפרין. ההומאופתיה מכירה בחשיבותם של נוירוטרנסמיטורים אלו ויחד עם זאת טוענת כי כל חוסר איזון כימי מצביע על חוסר איזון עמוק יותר הקיים ברמת הכוח הויטאלי של האדם.

התרופות ההומאופתיות

התרופות ההומאופתיות, לעומת התרופות הפסיכיאטריות, אינן רעילות ואינן ממכרות. הן רבות עוצמה ועדינות, ויחד עם זאת אין להן תופעות לוואי מאחר והן תרופות אנרגטיות המכילות אינפורמציה ולא חומר, ואין להן השפעה ישירה על רקמות הגוף. הן עשויות מחומרים טבעיים העוברים תהליך סדרתי של דילול וניעור. כל רמדי (תרופה הומאופתית) היא אינדיווידואלית, כלומר מתאימה לחווית החיים הייחודית של המטופל, והאינפורמציה שהיא מכילה מאפשרת לכוח הויטאלי של האדם לעשות את הריפוי הדרוש.
שני*
הצטרפות: 13 מאי 2004, 14:40

טיפול הומיאופתי

שליחה על ידי שני* »

+הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:+

שלום, מעוניינת לקבל המלצה כנה ואמיתית על הומאופת / הומאופתית קלאסיים תותחים שאין עליהם עוררין, באיזור המרכז
מאמינה_בשפע*
הצטרפות: 08 ינואר 2009, 15:42
דף אישי: הדף האישי של מאמינה_בשפע*

טיפול הומיאופתי

שליחה על ידי מאמינה_בשפע* »

חד משמעית - טובה סלע, הומיאופטית קלאסית רצינית ואחראית, מנוסה ובעלת הצלחות, מקבלת ברמת אביב.
טלפון - 052 שלוש תשע, אחד חמש, אחד חמש, ובסוף שבע.
ליאורה_אורה*
הצטרפות: 07 מאי 2006, 07:05
דף אישי: הדף האישי של ליאורה_אורה*

טיפול הומיאופתי

שליחה על ידי ליאורה_אורה* »

הומיאופטית קלאסית רצינית, מסורה, קשובה וחמה. עזרה מאוד לי ולילדיי.
חנה גרינאסטי בגבעתיים: טלפון: 037311162.-0507248890
פלוני*
הצטרפות: 14 נובמבר 2001, 21:52

טיפול הומיאופתי

שליחה על ידי פלוני* »

שלום לכולם,
האם מישהו שמע על הומאופת בשם ד"ר מנחם אברבאום? והאם יש המלצות/ביקורת?
לדבר אשתי אמור להיות מאוד ידוע אבל אני לא ראיתי שמישהו מדבר עליו פה בפורום.
פו_הדב*
הצטרפות: 06 ינואר 2006, 18:13

טיפול הומיאופתי

שליחה על ידי פו_הדב* »

האם מישהו מכיר דברים טובים על דוקטור חיים רוזנטל?
פלוני_אלמונית*

טיפול הומיאופתי

חייבת תשובה מהירה!
בבקשה!
קיבלת רמדי לפני כשבועיים בעקבות מחלה. לאחר שבוע הרעות בגוף יש הטבה משמעותית אבל עכשיו התחילו הרעות חמורות מאוד בנפש. מאוד מפחיד.
האם זה הגיוני?
עדי_ל*
הצטרפות: 06 ספטמבר 2004, 01:58
דף אישי: הדף האישי של עדי_ל*

טיפול הומיאופתי

שליחה על ידי עדי_ל* »

כן. פני בהקדם למי שנתן לך את הרמדי ושתפי במה שעובר עליך. לפעמים צריך לשנות או להוריד מינונים.
ניקה*
הצטרפות: 21 אוגוסט 2006, 12:09

טיפול הומיאופתי

שליחה על ידי ניקה* »

הבת הקטנה שלי סובלת כבר די הרבה זמן משיעולים וחרחורים והחלטתי לנסות את הטיפול ההומיאופתי.
קיבלנו הסבר שבעצם מחפשים את החומר היסודי שמתאים לה וכו' ועכשיו קיבלנו את הרמדי-
לא כתוב על הבקבוק שום דבר, ומעבר לכך כתוב על האריזה שהמרשם מיועד לתיוק בלבד ולא ללקוח,
שזה קצת מחשיד (לא שאני יודעת במה אני אמורה לחשוד), מישהו יודע מה הקטע?

למה הם לא חושפים מה החומר המדובר?
תפוזית*
הצטרפות: 12 דצמבר 2012, 08:28

טיפול הומיאופתי

שליחה על ידי תפוזית* »

בד"רכ כותבים על הבקבוק את שם הרמדי. גם אם לא כתבו - אין ממש סיבה לחשוד, בעיקר אם הרמדי הוזמנה מבית מרקחת הומיאופתי ידוע ומוכר.
בכל מקרה, את יכולה לפנות להומיאופת/ית שלכם ולשאול מדוע לא רשמו את שם הרמדי - נראה לי שזה יהיה הכי פשוט...
גיא*
הצטרפות: 09 יולי 2003, 00:30

טיפול הומיאופתי

שליחה על ידי גיא* »

שלום לכולם/כולן
אני מחפש המלצות על הומיאופטית (או הומיאופט) שמתמחה בילדים קטנים (הבת שלי בת 7 חודשים) באזור המרכז (אנחנו מרמת גן).
בעבר היינו מאוד לא מרוצים ממטפלת של הבת הגדולה ולכן לא כל כך רוצים לנסות את מזלנו בניחושים.
תודה!
מאמינה_בשפע*
הצטרפות: 08 ינואר 2009, 15:42
דף אישי: הדף האישי של מאמינה_בשפע*

טיפול הומיאופתי

שליחה על ידי מאמינה_בשפע* »

ממליצה מאד על ההומיאופטית הקלאסית, טובה סלע, יש לה ניסיון והצלחות עם ילדים.
היא מקבלת ברמת אביב.
הטלפון שלה - 052-3915157
מכירה אותה וממליצה עליה בחום, מניסיון.
לא_נרדמת*
הצטרפות: 09 אוגוסט 2005, 05:05

טיפול הומיאופתי

שליחה על ידי לא_נרדמת* »

שלום, לבתי בת השנה היה חום גבוה בשבוע שעבר (סביב 39 מעלות), פעם ראשונה. נראה היה שהיא מצוננת, בשל נזלת ושיעול. אז נתנו לה נובימול, כי זה הדבר היחיד שהיה בבית ולא רצינו שתסבול.
מחפשת המלצה מה לתת בפעם הבאה (אני מבינה שלא עושים כלום עד חום של 38 מעלות, וגם אם נראה שהיא לא סובלת..)- משהו שאפשר ללכת ולבקש בבית מרקחת הומיאופתי/תמצית מוכנה בבית מרקחת "רגיל".
תודה!
פלוני_אלמונית*

טיפול הומיאופתי

הומאופתיה מבוססת על התאמה אישית של תרופה למטופל, בלבד! כל מה שהוא מוצר מדף, וניתן לקנות אותו בלי שעברת איבחון הומאופתי הוא לא באמת הומאופתיה. הוא שימוש בתרופות הומאופתיות בדרך מאוד קובנציונלית: לא מותאמת אישית, שרואה את הסימפטומים ולא את שורש המחלה, באה להקל על התסמינים ולא לרפא את החולה.
כבר אין הבדל גדול מלקחת נובימול....
לשיקולך.
פלוני_אלמונית*

טיפול הומיאופתי

שלום, בני בן ה- 4.6 סובל מדלקות אוזניים חוזרות ונוזלים באוזניים. טופל באנטיביוטיקה בשנה האחרונה מספר פעמים. לפני כשלושה שבועות, רופאת אאג המליצה על ניתוח כפתורים כפתרון יעיל ואחרון. אנחנו לא מעוניינים. האם הומאופתיה יכולה לעזור במקרה כזה? תודה.
אמא_נמרה*
הצטרפות: 07 אפריל 2003, 19:23

טיפול הומיאופתי

שליחה על ידי אמא_נמרה* »

כן
מ_י*
הצטרפות: 04 יולי 2002, 00:28
דף אישי: הדף האישי של מ_י*

טיפול הומיאופתי

שליחה על ידי מ_י* »

ללא ספק
מ_י*
הצטרפות: 04 יולי 2002, 00:28
דף אישי: הדף האישי של מ_י*

טיפול הומיאופתי

שליחה על ידי מ_י* »

ללא ספק
למ*
הצטרפות: 05 מאי 2010, 12:33

טיפול הומיאופתי

שליחה על ידי למ* »

כן - גם מנסיוני
תפילה_לאם*
הצטרפות: 10 אוקטובר 2012, 21:28
דף אישי: הדף האישי של תפילה_לאם*

טיפול הומיאופתי

שליחה על ידי תפילה_לאם* »

לנו היה ניסיון לא מוצלח.
פלונית*
הצטרפות: 02 אוקטובר 2001, 03:13

טיפול הומיאופתי

שליחה על ידי פלונית* »

האם למישהו יש ניסיון בטיפול הומאופתי באלרגיות קשות למזון אצל תינוק בן 9 חודשים?
והמלצה על הומאופת מניסיון אישי??
מזמור_לילה*
הצטרפות: 17 מאי 2020, 20:25
דף אישי: הדף האישי של מזמור_לילה*

טיפול הומיאופתי

שליחה על ידי מזמור_לילה* »

פלונית, באיזה איזור?
פלוני*
הצטרפות: 14 נובמבר 2001, 21:52

טיפול הומיאופתי

שליחה על ידי פלוני* »

יש המלצה על טיפול והצלחה במצב של דכאון קליני חוזר ??
איתמר*
הצטרפות: 15 פברואר 2003, 22:54

טיפול הומיאופתי

שליחה על ידי איתמר* »

למסירה - DesBio
יש לי ערכה שלמה ועוד הרבה בקבוקונים של הומואופתיה של טיפול שהסתיים ונשאר הרבה בכל בקבוקון.
הייתי רוצה לתת אותם למישהו שישתמש ויעזר בהם, במה אפשר לעשות? [email protected]
שליחת תגובה

חזור אל “פה, שיניים וחניכיים - טבעי”