לב שומע חזק

לב_שומע*
הצטרפות: 08 ינואר 2014, 17:19
דף אישי: הדף האישי של לב_שומע*

לב שומע חזק

שליחה על ידי לב_שומע* »

זה קצת מביך כזה, כי זה לא מדיד כמו לומר: אני רוצה להרגיש שגל ההצטננויות הנוכחי עבר והמערכת חזרה לעצמה.
ובכל זאת, בחוויה שלי, הגופנית מאוד, יש קשר בין השניים. ואני רוצה את שני הדברים.
לב_שומע*

לב שומע חזק

שליחה על ידי לב_שומע* »

אישה במסע, תודה על הקישור שהשארת לי כאן.
אם יבוא לך פעם לספר לי על מחשבות או רעיונות שיש לך בענייני נשמות תאומות, אני יותר מאשמח לשמוע.
אישה_במסע*
הצטרפות: 29 מרץ 2012, 10:55

לב שומע חזק

שליחה על ידי אישה_במסע* »

שאני פתחתי מקום מאוד כואב והזוי ברמת הפגיעות שלו שקדם להופעת הכאב
ואולי זה החלק שריפא, ולא הרמדי? זו דעתי.

לדעתי בטיפולים רגשיים המטפל חשוב מהשיטה. כך בטיפולים פסיכולוגיים ה"פלסבו" הוא לשבת ולדבר עם מישהו חסר הכשרה. וזה עוזר! לדעתי ההשפעה של אישיות המטפלת גדולה בהרבה מהשפעת השיטה. ואם יש לך מטפלת שאת מכירה ובוטחת בה, אז לדעתי כדאי לחזור אליה. בטח אם את מעוניינת פחות בריפוי פיזי אלא יותר בריפוי רגשי, שם יש השפעה גדוהל ועמוקה ליכולת של האדם מולך להקשיב, לא להפיל עלייך את הדעות שלו, לראות אותך כמו שאת ולא דרך אינספור מסננות, ושאר תכונות אישיות.

<ממליצה על שמן אתרי אקליפטוס להקלה על הנשימה>

ולדעתי מה שרשמת הוא בהחלט מדיד, וזו ציפייה יותר ריאלית מהציפייה שהכל יחזור. בוודאי אם את לא נמצאת באיזון מלכתחילה ואז... תחזרי לחוסר איזון? כך שהניסוח שלך מצויין לדעתי.
לב_שומע*

לב שומע חזק

שליחה על ידי לב_שומע* »

אני הרגשתי שמה שעזר הוא השילוב בין השניים.
חוויתי עכשיו קצת בעל כורחי אבל היו בזה גם מתנות לא מעט טיפולי מגע ואני הרגשתי שאני ממש יכולה להרגיש את האישיות של המטפל בתוך מגע הידיים.
אני בהחלט חושבת שהרמדי עזרה וששיחה בלבד עם אותו אדם לא היתה מביאה לאותם מקומות.
אני גם חושבת שהדיוק בהתאמה לא יכול לקרות בלי חיבור מאוד מדוייק.
שכעוצמת החיבור, היכולת לדייק.

למען האמת, גם הילינג עזר לי מאוד מאוד במצבים מסויימים ולא תמיד באותה מידה.
ובכלל, חלק ממה שקורה בטיפולים מאוד מזכיר תהליכי ריפוי עצמיים שהתודעה שלי יודעת לייצר בעצמה (גם ריפוי גופני, כן,בהחלט, חוויתי) אלא שמחלות ממושכות מתישות את עוצמת הריםוי היחסית מאוד נמוכה שאני יודעת להםיק בעצמי כאדם לא מיומן שלא למד את זה אף פעם פלוס מותש מהמחלה.

אבל חלק מסוגי הריפוי, חלק, לא כולם, עשויים להזכיר לי דברים שאני יודעת לעשות בעצמי אבל חלש יותר ורק אם יש לי כוח .
לב_שומע*

לב שומע חזק

שליחה על ידי לב_שומע* »

מדייקת יותר: זה היה כאב בעוצמות שאין מצב ששיחה בלבד ככל שתהיה טובה יכולה לרפא בכזו עוצמת ריפוי.

תודה על המחשבה שמה שכתבתי ריאלי. אם כי הוא עדיין נראה לי בלתי ניתן לכימות. זו בהחלט מחשבה משמחת. (:
תמי_גלילי*
הצטרפות: 17 מרץ 2006, 17:18
דף אישי: הדף האישי של תמי_גלילי*

לב שומע חזק

שליחה על ידי תמי_גלילי* »

מבאס לחשוב על הרעיון של אולי לזרוק כל כך הרבה כסף על כלום.
זה באמת מבאס. אבל זה יכול לקרות עם כל טיפול, כולל תרופות ורופאים (מניסיון).
נתוני הפתיחה טובים, כי זו מישהי שהטיפול שלה כבר עזר לך בעבר. זה כמובן לא מבטיח כלום, אבל כן מעלה את הסיכוי שגם הפעם זה יועיל.

_אני רוצה שהיא תעזור לגוף שלי להיות בקשר עם המעגל שהוא תקוע בתוכומכבר שנים, שכל התחזקות במערכת הרגשית או הגופנית מביאה בעקבותיה איזו התפרקות או קריסה גופנית.
אני רוצה שהיא תעזור לאיזו אינטגרציה בין החלקים החזקים והחלשים בתוכי. שהחלקים החזקים יוכלו להכיל את החלשים. אבל גם ובעיקר שהחלקים החלשים יוכלו להכיל ולהיות סובלניים לקיומם של החזקים. כי שם יושבת הנקודה הנפיצה. זה קשור בחוויה שלי גם לאינטגרציה בין רבדים שאני נוטה לכנות אותם בשמות כמו נשמה ונפש וגוף. ואולי גם רוח.
זה בעיקר.
כמובן שאני אשמח גם שסדרת ההצטננויות הזו תסתיים ושהנשימה תחזור להיות חלקה ומלאה ושהדיבור יחזור להיות בקול הטבעי שלי. ואם אפשר שהחולשה הבלתי נתפסת הזו של פוסט מחלה או פוסט אנטיביוטיקה תתמתן או תתקצר אז מה טוב._

אלה מטרות נהדרות בעיניי. את לא מחפשת קסם, תרופת פלא, או שיחזור מדויק של החוויה מאז. את רוצה שהיא תעזור לך בתהליך שאת עושה. לי זה נשמע ריאלי במידה שמצדיקה ללכת על זה, כדי להזכיר לי דברים שאני יודעת לעשות בעצמי אבל חלש יותר ורק אם יש לי כוח .
לב_שומע*

לב שומע חזק

שליחה על ידי לב_שומע* »

תודה לך. לשתיכן.
אני בהחלט לוקחת את המלים האלה איתי.
תודה
שליחת תגובה

חזור אל “מה כדאי לדעת לפני שעורכים”