רעיונות לקישוט החדר

אמבית*
הצטרפות: 06 אוקטובר 2004, 17:04

רעיונות לקישוט החדר

שליחה על ידי אמבית* »

שני חדרי השינה בבית זועקים לעיצוב. משהו פשוט, רך, טבעי, אוורירי, שלא דורש השקעה מרובה ושיעשה נעים כשמסתכלים עליו רגע לפני החלום.

לילדים קטנים ולהורים גדולים :-)

יש רעיונות?
ריח_מנטה*
הצטרפות: 22 ינואר 2005, 14:52

רעיונות לקישוט החדר

שליחה על ידי ריח_מנטה* »

שלום, אם תסתובבי באיקאה או בחנויות של רהיטים תקבלי רעיונות.
לפעמים בחנויות רואים ממש חדר מרוהט עם החלון והוילון והתמונות שזה ממש נותן השראה.
אולי לצבוע בצבע אביבי כזה נקי,אפרסק או ורוד עדין. מצעים חדשים,נר ריחני.
גלית_ועמרי*
הצטרפות: 06 אפריל 2003, 00:11
דף אישי: הדף האישי של גלית_ועמרי*

רעיונות לקישוט החדר

שליחה על ידי גלית_ועמרי* »

צביעה משנה את החדר פלאים, אפשר גם לצייר על הקירות כל מיני דוגמאות ולשלב עם תמונות קיימות ועם מדבקות שמתאימות לקירות כמו כאן :
http://prdupl02.ynet.co.il/ForumFiles/9873615.JPG

http://prdupl02.ynet.co.il/ForumFiles/9873631.JPG
אמבית*

רעיונות לקישוט החדר

שליחה על ידי אמבית* »

איזה יופי! תודה על התמונות והרעיונות.
{@

אשמח לראות עוד :-)
יערת_דבש*
הצטרפות: 23 אוקטובר 2003, 00:10
דף אישי: הדף האישי של יערת_דבש*

רעיונות לקישוט החדר

שליחה על ידי יערת_דבש* »

את מוזמנת להציץ בדוגמאות בדף הבית שלי, בקישור המצורף. {@{@{@
אמבית*

רעיונות לקישוט החדר

שליחה על ידי אמבית* »

הצצתי, ציורים מקסימים!!!
רוני_בלוני*
הצטרפות: 10 מאי 2004, 11:42
דף אישי: הדף האישי של רוני_בלוני*

רעיונות לקישוט החדר

שליחה על ידי רוני_בלוני* »

אני דווקא מציעה רעיון אולי לחדר הורים.

בסוף השבוע הזה, החלטתי להוציא את מערכת השמע מחדר השינה לסלון,
אבל לא היתה לי שום שידה לשים עליה את המערכת.
רכשתי שני מדפים וצבעתי אותם בצבע עץ כהה, שמתי לבני אקרשטיין אדומות (אלו של רחוב הולנדי) אחד על השני משני הצדדים, עליהן הנחתי מדף ועל המדף שוב לבנים משני הצדדים ושוב ומדף, גם מיקמתי את המערכת על המדפים, והוספתי עוד עציץ יפה, ונרות, ואבן מיוחדת, ובתי שבלולים שמצאנו וספרי טלפונים (אה, וגם טלפון). ומעל תליתי תמונה יפה שעשיתי "עבודת יצירה" (אישה שחורה ומסגרת מזהב).
יצא מהמם! רוחני משהו.
כל השבת שמענו דיסקים טובים ושקטים (כבר שש שנים לא השתמשנו במערכת הזו!).
הצמדנו לכל המדפיה הזו גם מנורת לילה וכורסה שחורה גדולה, יצא מקסים, שימושי, שונה, קליל. פינת מרגוע אמיתית.

אפילו הילדות נהנו וישבו קרוב למערכת, עיינו בעיתונים ישנים וצבעוניים שמצאנו, ליטפו את השבלולים,
בשביל האווירה הדלקתי אפילו קטורת.

מן הנאה צרופה.
<אילו רק יכולתי לצלם ולהעלות את התמונה לכאן>
ברונית_ב*
הצטרפות: 07 אפריל 2003, 14:16
דף אישי: הדף האישי של ברונית_ב*

רעיונות לקישוט החדר

שליחה על ידי ברונית_ב* »

רוני בלוני, לפי הפנג שואי לא טוב לשים בחדר שינה תמונה של דמות לבדה,
רוני_בלוני*

רעיונות לקישוט החדר

הי ברונית, זה נכון. אצלנו הפינה הזו היא בסלון ולא בחדר השינה.
החלטתי להוציא את מערכת השמע מחדר השינה לסלון,

אגב, קניתי פעם "תמונת פנג שוואי" תמונה מאורכת של אישה (לגמרי בודדה) עומדת על סלע ממול זרימה עצומה של מים (ים).
אני עדיין משייכת הפנג שוואי למה שאנחנו מרגישים (אנחנו בכל זאת ישראלים ולא סינים), אני בתמונה שהכנתי בעבודת היד, רואה בחורה, אישה שחורה, שילוב של נשיות עם עוצמה פנימית. אישה לבושה בגד משי זהוב - טהורה ממש.
אני רואה בזה רק דבר חיובי
(אולי משהו מתמונה ידבק גם בי??).
יש הרבה סמלים בפנג שוואי שלא אומרים לי מאום (דרקון למשל, או פניקס), ויש דברים אחרים בפג שוואי שממש מדברים אלי: סדר בבית מביא לסדר בראש.
רוני_בלוני*

רעיונות לקישוט החדר

כל אחד יקח לעצמו מהפנג שוואי את מה שמתאים לו.
ריח_מנטה*

רעיונות לקישוט החדר

שליחה על ידי ריח_מנטה* »

יש דברים בפנג שוואי שהם ממש נכונים. כמו סדר בבית ובאמת מרגישים נקי מבפנים. אני הסרתי תמונות עצובות מהקיר(אישה בודדה וילד בוכה דמעה ענקית)
ואני באמת מרגישה שינוי בתוכי.
יש אנשים שלא ממש מאמינים בזה אבל השינויים הקטנים שעושים בבית משפרים במעט את החיים.
שרונה*
הצטרפות: 20 אוקטובר 2001, 23:27

רעיונות לקישוט החדר

שליחה על ידי שרונה* »

מצאנו ביער ענף גדול ויפה, חיברנו אותו לתיקרה בעזרת ווים, ועליו, כיד הדמיון, הכנתי לרוני מובייל קסום. פרפרים (עשיתי מצמר אבל
אפשר גם מניר משי), חתיכות לבד קטנות המושחלות בחוט ריקמה, יוצרות מובייל ציבעוני ומקסים, ואפשר להוסיף כל דבר, אני בעד דברים שמוצאים בטבע.
ריח_מנטה*

רעיונות לקישוט החדר

שליחה על ידי ריח_מנטה* »

צבעתי את חדר השינה בצבע ירוק בהיר בהיר ושיניתי את זוית המיטה והשידות. השינוי מדהים. יש לי אוסף בובות פורצלן בסלון והעברתי חלק לחדר ושמתי על מדף העלות אפסית והשינוי מראה חדר חדש לחלוטין, שווה לנסות לשחק עם הריהוט ולהזיז...
הקוסמת_מארץ_עוץ*
הצטרפות: 01 יוני 2005, 21:40
דף אישי: הדף האישי של הקוסמת_מארץ_עוץ*

רעיונות לקישוט החדר

שליחה על ידי הקוסמת_מארץ_עוץ* »

אני לא הייתי שמה בובות בחדר השינה של ההורים...
ריח_מנטה*

רעיונות לקישוט החדר

שליחה על ידי ריח_מנטה* »

למה לא לשים בובות? יש לזה עכבה? או משהו מהפנג שוואי, אנא הסבירי לי, תודה.
הקוסמת_מארץ_עוץ*
הצטרפות: 01 יוני 2005, 21:40
דף אישי: הדף האישי של הקוסמת_מארץ_עוץ*

רעיונות לקישוט החדר

שליחה על ידי הקוסמת_מארץ_עוץ* »

לגבי הבובות...
חדר שינה אמור להיות מקום אינטימי של ההורים וכך כל החפצים בתוכו אמורים לייצג את זה. בובות זה פשוט לא מתאים...יביא אנרגיה ילדותית לכל העסק...(כן זה מהפנג שווי. זה התחום שלי..).
ריח_מנטה*

רעיונות לקישוט החדר

שליחה על ידי ריח_מנטה* »

הבנתי, תודה לך@}
סבטקסט_כפול*
הצטרפות: 09 יוני 2005, 18:20
דף אישי: הדף האישי של סבטקסט_כפול*

רעיונות לקישוט החדר

שליחה על ידי סבטקסט_כפול* »

מחדשת את הדף
איך הופכים חדר רגיל+- למשהו מעוצב ויחודי?
(מקווה שהשאלה מספיק מובנת ולא כוללת מדי.)
קרוטונית_מהמרק_הגדול*
הצטרפות: 25 יולי 2004, 19:10

רעיונות לקישוט החדר

שליחה על ידי קרוטונית_מהמרק_הגדול* »

פה למשל יש רעיונות והשראה: http://bvd.co.il/site/[po]site cat[/po].php?id=50&צבעים
לי_אורה*
הצטרפות: 12 אפריל 2005, 19:07
דף אישי: הדף האישי של לי_אורה*

רעיונות לקישוט החדר

שליחה על ידי לי_אורה* »

מה זאת אומרת "מעוצב"? מעוצב לפי הטעם של מי? ו"ייחודי" לדעת מי?
לדעתי, כדי שנרגיש טוב ונוח בבית שלנו, כדאי מאוד שהעיצוב יהיה אישי, שישקף את הטעם ואת הצרכים האישיים שלנו. ובזה יהיה הייחוד של החדר: הוא ישקף אותך ואת משפחתך: את הצרכים שלכם, את הערכים שלכם, את הטעם האישי שלכם, את אורח חייכם וכו'.

חשבתי על כמה שאלות שאת יכולה לשאול את עצמך ולהשיב לעצמך (לא חייבת להשיב כאן אם לא בא לך) שעשויות לעזור לך לתכנן את עיצוב החדר וגם לבצע אותו:
  • למה משמש החדר, מה התפקיד שלו (מטבח? חדר משפחה? חדר אירוח? חדר ילדים? וכו'). לדוגמה, אם מדובר בחדר המיועד לארוחות משפחתיות, כדאי שיהיה בו שולחן גדול וכיסאות. אם הוא מיועד לאירוח, כדאי שיהיו בו כמה שיותר מקומות ישיבה, אם הוא מיועד ללמידה או לעבודה כדאי שיהיה בו מה שמתאים למטרות אלו, וכו' וכו'.
  • איזה צבעים, חומרים, רהיטים, קישוטים וכו' את אוהבת?
  • האם את מעדיפה חדר שמעוצב בצורה מינימליסטית או מלא אוספים, פיצ'יפקעס וכו'? את מעדיפה סגנון קלאסי ושקט או משהו עליז וזרוק יותר? האם את מעדיפה חומרים טבעיים (עץ, חימר, קש וכו') או דווקא חומרים לא טבעיים? האם את מעדיפה צבעים וחומרים "חמים" או "קרים"?
  • זכרי חדר שאהבת פעם או שאת אוהבת כעת. מה את אוהבת בו, מה מאפייניו (צבע, צורות, מרקמים וכו').
ונראה לי שאחרי שתשיבי לעצמך על שאלות אלו ותחליטי איזה סוג ריהוט וחפצים את רוצה בחדר, איזה סוג צבעים וחומרים וכו', כדאי לך ללכת לחנויות שמוכרות ריהוט וחפצי בית ולהתרשם ולראות מה מוצא חן בעיניך. ולא חייבים לעצב את החדר תוך יום או שבוע או אפילו חודש. אפשר כל פעם לקנות עוד חפץ ולאט לאט לעצב את החדר.

שיהיה בהצלחה!
קרוטונית_מהמרק_הגדול*
הצטרפות: 25 יולי 2004, 19:10

רעיונות לקישוט החדר

שליחה על ידי קרוטונית_מהמרק_הגדול* »

אפשר כל פעם לקנות עוד חפץ ולאט לאט לעצב את החדר.
בהחלט, ככה זה עובד, וזו עבודה שלא נגמרת, וזה הכייף שבה.
אחרי שמחליטים למשל שקיר אחד רוצים לצבוע בתכלת בהיר, ולידו לשים כיסא צבוע כתום (בכוונה בחרתי בצירוף הצבעים החביב עלי :-) ), אז אפשר להמשיך בקו הזה ופתאום באיזו חנות פושטית, למצוא אגרטל בגווני כתום, ועוד בד משובץ כתום-כחול, מסדרים את שניהם על השולחן והנה פינה מעוצבת לעילא. גם הטקסטורות משנות - אפשר לשחק עם מבריק/מט, פלסטיק/קש/מתכת וכולי.
עברה שנה, ונמאס לך? קונים ב-10 שקלים בד אחר, שמכניס צבע שלישי שמשתלב עם הצירוף הקודם (נאמר כחול כהה). את האגרטל שמים בפינה אחרת בבית (או דוחפים לארון עד שניזכר בו מחדש, לחדר אחר בכלל), ובמקומו שמים קערת פירות עם תפוזים. דברים קטנים כאלה.

הנה קישור נהדר על הסגונות העיצוב השונים, שיכול לסייע לך בקבלת השראה:
http://www.bbc.co.uk/homes/design/[po]period index[/po].shtml

אולי כדאי לשים אותם בראש הדף וגם לערוך קצת בהזדמנות... אבל לא עכשיו, כי אני מוצפת עבודה.
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

רעיונות לקישוט החדר

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

+הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:+

לקישוט החדר אפשר להשים טפט יפה בסיגנון החדר בובות קישוט עדינות ציור קיר מדבקות :)
אחת*
הצטרפות: 15 יולי 2001, 00:00

רעיונות לקישוט החדר

שליחה על ידי אחת* »

טקסטיל משנה הכל בלא הרבה כסף אם בכלל.

למשל
כריות נוי שקונים ב-15 שח בצבעים חדשים שמרעננים את הבית. 3 כאלה בסלון או במיטות וטאדם החדר מקבל צבע אחר לגמרי
סדין שנשכח שמכסים איתו ספה
ציפית מעניינת שמכסים איתה שרפרף ועליה שמים עציץ
כיסוי מיטה שקונים ב-50 שח והופך את החדר לצימר קטן (במידה והצבע דמרטי או לבן צחור)
וילונות, וילונות, וילונות
אפשר לקנות מוכנים בגרושים, אניא והבת צבעים דרמטים בוילונות שקופים או תחרות עדינות
אבל אפשר לקחת סדינים ולהפוך אותם לוילונות, כמה שיותר דקיקים ושקופים יורת טוב

גם תמונות אפשר מיריעות בד, לוקחים שני מקלות ארוכים (כמו של מטאטא או קטנים יותר מהטבע או פלסטיקים ומותחים עליהם יריעת בד, עליה אפשר להדביק ציורים או תמונות. ניתן לתפור את יריעות הבד סביב המקלות או סתם להדק בסיכת בטחון נסתרת בצד.

מפות חדשות או נשכחות על השולחנות בבית מרעענות את החדר
שטיח כניסה לחדר (כן לחדר) משדרג את המראה, וכמובן שטיחונים חדשים למקלחת או ליד המיטות
פופים זולים, חבל להשקיע...
מחצלת קש חביבה למראה יותר אתני במרפסת או בחדר ילדים

אני מתה על טקסטיל כחידוש כי הוא מעניק זריקת צבע ומשתלט על כל החדר בייחוד כשהיריעות גדולות.
כמו_שהטבע_יודע*
הצטרפות: 15 ינואר 2015, 12:25

רעיונות לקישוט החדר

שליחה על ידי כמו_שהטבע_יודע* »

אפשר להדביק מדבקות קיר זו דרך לעצב את הקירות ממש יפה ולא חייבים ניסיון קודם כדי להדביק, זה ממש קל. האמת הופתעתי לטובה, לא ציפיתי שילך חלק :) התוצאה נראית מדהימה. עשיתי את זה ממש לא מזמן בחדר של הבן שלי ובסלון.
"מדבקות קיר מעוצבות לבית" www.madbekot-kir.co.il
שליחת תגובה

חזור אל “שיפוץ ועיצוב”