שיטת אייפק

תפילה_לאם*
הצטרפות: 10 אוקטובר 2012, 21:28
דף אישי: הדף האישי של תפילה_לאם*

שיטת אייפק

שליחה על ידי תפילה_לאם* »

יש איזשהו טיפול שמישהו מבטיח לך שיצליח במאה אחוז?
כמובן שלא. חשבתי שכיוון שמקבלים מראש תשובות על כל דבר, אפשר לקבל תשובה שהטיול יועיל (או שלא - ואז לא להתחיל). <התכוונתי לכתוב "טיפול" אבל גם "טיול" נחמד :-)>
עכשיו הבנתי. תודה על התשובות.
בשמת_א*
הצטרפות: 28 יולי 2001, 13:37
דף אישי: הדף האישי של בשמת_א*

שיטת אייפק

שליחה על ידי בשמת_א* »

שמקבלים מראש תשובות על כל דבר
לא על כל דבר.
שתי מגבלות, אחת כבר ציינתי:
  1. אפשר לשאול אך ורק על ההווה, לא על דברים עתידיים. אי אפשר לשאול "האם הטיפול הזה יצליח" או "האם גבר חלומותי יתאהב בי" (-: או "האם כשאכנס להריון זו תהיה בת" או כל שאלה עתידית. אפשר לשאול רק על מה שקיים וגם פה יש מגבלות אם זה נוגע לאנשים אחרים ועוד (יש מגבלות אתיות. את לא יכולה לשאול מה פלוני מרגיש כלפייך, צריך את רשותו לעשות קריאה שלו).
  2. אפשר לקבל רק תשובות של "כן" או "לא". אין פה איזו יישות שעונה תשובות מפורטות, אלא הגוף אומר "חזק" או "חלש". האיבחון בשיטה מתבסס בין היתר על מבחן שריר, שאו נחלש או נשאר חזק בתגובה לחומר/שאלה/חפץ/וכו'. לכן, חשוב לנסח את השאלות בצורה שנקבל מידע מ"כן" ו"לא". המטפלים הרבה פעמים מצליבים תשובות: שואלים ישר והפוך, נגיד, כדי לראות אם התשובה עקבית.
תפילה_לאם*

שיטת אייפק

שוב תודה, בשמת.
תכלת_שמים*
הצטרפות: 01 מאי 2008, 18:25

שיטת אייפק

שליחה על ידי תכלת_שמים* »

בשמת יקרה,
אני רואה שהתפתח כאן דיון למעלה לגבי האייפק.
היה משהו בשיחת הטלפון שסיפרת לי שממש ריתק אותי , לגבי האופציה מה עושים כשאי אפשר להגיע לטיפול, מותר לכתוב את זה כאן?
או אולי אם מתאים את רוצה לכתוב על זה בעצמך?
ואם זה לא מתאים אז סליחה, ואפשר למחוק, פשוט חשבתי שזה היה מרתק, למרות שזה לא היה הכיוון שנשאלת לגביו פה בדף.

יום נפלא {@
תפילה_לאם*

שיטת אייפק

אשמח לקרוא מה עושים כשאי אפשר להגיע לטיפול
(מנחשת: המטפל מטפל במטופל "על עצמו"? ואם זה כך - מדוע לא לעשות זאת בכל מקרה במקום לנסוע במיוחד לתל אביב?)
בשמת_א*

שיטת אייפק

שליחה על ידי בשמת_א* »

תכלת שמים, אשמח שתכתבי את מה שדיברנו עליו. מקסימום אני אתקן או אבהיר {@
תכלת_שמים*

שיטת אייפק

מה שהיה לי מאוד מעניין שאמרת בטלפון בשמת, אם אני זוכרת נכון כבר (Vשיחה היתה לפני יותר משבוע) הוא כאשר אי אפשר להגיע לטיפול ואי אפשר להשיג את המטפל, את יכולה בעצמך לעשות טיפול לילד נניח.
פשוט "להמציא" טיפול שנראה לך נכון ומתאים ולטפל (אם אני לא טועה אלה היו המילים)

{@
בשמת_א*

שיטת אייפק

שליחה על ידי בשמת_א* »

נכון, זה משהו שעדי שאנן לימד אותי לעיתות חירום: אני כותבת על פתק משהו כמו "כל מה שגורם לפלמוני ל... " (פה יבוא תיאור של הסימפטומים) ועושה על זה טיפול שגם אותו למדתי מצפייה בהמון טיפולי אייפק לשי, עדי קורא לו "עמוד שידרה" כי אלה מין טפיחות על עמוד השידרה מן הבסיס בעצם הזנב אל הקודקוד וחזרה הלוך ושוב, תמיד מתחילים למטה ומסיימים למעלה. וכמה דקות מנוחה, לרוב 5 ו-5. עננים בקפה קוראת לזה "ליטוף צ'אקרות" אם אינני טועה (-:
כדאי לראות איך מישהו מקצועי עושה את זה לפני שמנסים בבית.
אמנם וודו אבל כדאי ללמוד אותו לפחות קצת (-:

זה כמובן טיפול עזרה ראשונה ביתי וממש לא מדוייק. עדיין מצאתי שהוא עוזר.
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

שיטת אייפק

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

מישהו מכיר מטפל איפק בירושלים או האזור?
בשמת_א*

שיטת אייפק

שליחה על ידי בשמת_א* »

שמעתי המלצות חמות על רות יואל אבל לא התנסיתי אישית.
תכלת_שמים*

שיטת אייפק

כן תודה בשמת בדיוק זה.
מעניין.
מכירה טיפול שהוא להאיר בפנס מעל הראש?
בשמת_א*

שיטת אייפק

שליחה על ידי בשמת_א* »

כן, מכירה. זה עוד אחד מהטיפולים שמשתמשים בהם. לפי מה שיוצא באיבחון.
שביל*
הצטרפות: 09 נובמבר 2014, 22:06

שיטת אייפק

שליחה על ידי שביל* »

רוצה המלצה על מטפל/ת אייפק
אם אפשר מישהו לא מאוד יקר
אני מבינה שלא מחייב להגיע בכל פעם ממש למקום או שכדאי לי לחפש באזור המגורים שלי?
(אזור ירושלים)
פלוני_אלמונית*

שיטת אייפק

אני רואה פה מחירים של 250-300 מלפני 8 שנים אז כמה זה עולה היום??
:-(
נורא רוצה ללכת ומפחדת להתחיל כדי שזה לא יזלוג פתאום לאלפים שאין לי בשביל זה (אלרגיות של ילד)
פלוני_אלמונית*

שיטת אייפק

עוד שאלה
אם עושים טיפול מרחוק זה יותר זול או יותר יקר?
פלוני_אלמונית*

שיטת אייפק

האם מישהו יכול להמליץ על מטפלת אייםק בשם תרצה גל קורן? תודה לעונים!
פלוני_אלמונית*

שיטת אייפק

אני משלמת 300 ש״ח לטיפול מרחוק.
עמית_אלתם*
הצטרפות: 06 יוני 2012, 13:03
דף אישי: הדף האישי של עמית_אלתם*

שיטת אייפק

שליחה על ידי עמית_אלתם* »

כל שיטה שמכשירה מטפלים באורח מהיר , היא שיטת "עבודה בעיניים" שבעולמנו המבולבל יכולה ללכת טוב ויהיו לה חסידים שוטים, במידה והמחיר הנדרש הוא נמוך ,זה עדיין סביר, כי גורם הפלסבו הוא חזק ואמונה מאוד עוזרת ,כמו כן לידיעה רוב השיטות "האלטרנטיביות" מבוססות על כך שמשבר בריאותי בדרך כלל תוך זמן שנימדד בימים/ שבועות במקרים קיצוניים חודשים חולף מעצמו ,הגוף מרפא את עצמו, כך שכל מה שצריך לעשות המטפל זה להרוויח זמן עד שהמשבר יחלוף מעצמו.
במקרים הספורים שזה לא חולף מעצמו יש למטפלים משפטים ידועים בכדי להיחלץ מהאחריות , וברור שהמטפל מפרסם את עצמו עם המקרים שהצליחו
בענפי הרפואה הרציניים ,מטפל/רופא מכשיר את עצמו בתהליך ארוך שנים וגם כשמתחיל לטפל, מטפל כסטז'ר ,כך ברפואה הרגילה ,על כל התמתחויותיה, כך ברפואה הסינית המסורתית בסין(במערב זה כבר קיצור דרך רשלני)כך ברפואה האיורוודית בהודו(במערב זה כבר קיצור דרך רשלני) ,נתיב הכשרה ראוי ,זה נתיב ארוך מאוד הכולל שלבי לימוד,התנסות ,התמחות,צבירת ניסיון קליני כעוזר זה לוקח שנים רבות, אך לצער כולנו ,היום יש קיצורי דרך שלדעתי הם פשוט ישראבלופ
תמיד חרה לי שנשות חברי אחרי שלקחו פסק זמן מנתיב הקריירה שלהן, בכדי לגדל את הילדים, חזרו לשוק העבודה עם "כיוון חדש" לקחו כמה קורסים ברידמן ודומיהן והחלו מידית לפנות לחולים קשים "בואו אלינו 400/400/600 ש"ח לפגישה ונרפא אותכם" לדעתי זה גזל והתעללות באנשים במשבר בריאותי
אורי*
הצטרפות: 11 דצמבר 2003, 15:31

שיטת אייפק

שליחה על ידי אורי* »

שמשבר בריאותי בדרך כלל תוך זמן שנימדד בימים/ שבועות במקרים קיצוניים חודשים חולף מעצמו
דוקא הרבה פונים לרפואה אלטרנטיבית בשביל דברים כרוניים ולא בשביל הדברים האקוטיים. לפעמים דברים שנמשכים שנים
זה באמת בעיה עניין ההכשרה המהירה מדי, וזה שיש כל כך הרבה מקומות לימוד וקשה לדעת מה טוב ומי טוב ומי עבר הכשרה מתאימה
פלוני_אלמונית*

שיטת אייפק

כמה זמן אורך טיפול אייפק?

משהו בסדר גודל של שבועות חודשים או של שנים?
למשל -אם זה אלרגיה? או אם זה טיפול בשביל הנפש?

למשל ילד שהוא קצת היפר ורוצים לדעת אם הוא רגיש למשהו או חסר לו משהו, כמה זמן יקח טיפול כזה?

מישהו כאן עבר טיפול אייפק שלקח שנים? או לחילופין עבר טיפול שלקח רק מפגשים ספורים ביותר?
טדליק_נהנאנע*
הצטרפות: 05 נובמבר 2008, 00:10
דף אישי: הדף האישי של טדליק_נהנאנע*

שיטת אייפק

שליחה על ידי טדליק_נהנאנע* »

טיפול אייפק הוא מאד אישי.
יש מקרים שהאלרגיה עוברת אחרי טיפול-שניים-שלשה.
יש כאלה שדורשים 10.
יש כאלה הדורשים 20.
תלוי בחומרת האלרגיה, כמות הרגישויות, ועוד משתנים רבים.
אצלי הבן הצעיר היה רגיש להרבה מאד דברים. ההשפעה היתה מורגשת כבר אחרי שני טיפולים, אבל רציתי שינקו לו את כל הרגישית, וזה לקח כ20 טיפולים. אחרי 3 חודשים הוא כבר לא היה רגיש לכלום.
ואחרי זה למדתי להיות אייפקיסטית בעצמי, כי קשה לראות מעשי קסמים ולא לרצות לעשות אותם בעצמך...
טדליק_נהנאנע*

שיטת אייפק

ולגבי טיפול אייפק שנמשך שנים, אני זוכרת שאצל עדי-המורה שלי, היה מקרה של חולת צליאק שעברה אצלו טיפול של כמה שנים. ונרפאה מצליאק- מחלה שמוגדרת ככזו שלא ניתן להרפא ממנה. אבל זה באמת לקח מספר שנים עד שהמחלה עברה לחלוטין.
פלוני_אלמונית*

שיטת אייפק

התיאור שלך מאוד מעודד לגבי האלרגיות. 3 חודשים זה לא כל כך הרבה זמן בעיניי לדבר כזה

מה לגבי טיפולים רגשיים? יש אנשים שפונים בגלל קושי רגשי?
כי טיפול פסיכולוגי אורך שנים. האם גם טיפול מסוג כזה באייפק ייארך שנים?
טדליק_נהנאנע*

שיטת אייפק

אייפק עובד על קשיים רגשיים, בהחלט.
יש מטפלים שמתמחים בהם יותר, ויש שפחות. לא חושבת שיש טיפול אייפק שיארך כמו טיפול אצל פסיכולוג. השינוי הוא מהיר יותר, פועל לא רק דרך הפן השכלי אלא גם האנרגטי והפיסי.
כמובן שחשוב מאד להתחבר למטפל/ת, אבל ממילא, הדבר הראשון שמטפל אייפק עושה (או לפחות אמור לעשות) זה לבדוק על מטופל במבחן שריר האם סוג הטיפול מתאים עבורו, ואם כן, האן הוא המטפל הנכון כרגע עבורו.
ושוב, בכל זאת חשוב גם להרגיש התאמה.
אמא_ללי*
הצטרפות: 19 נובמבר 2007, 06:48
דף אישי: הדף האישי של אמא_ללי*

שיטת אייפק

שליחה על ידי אמא_ללי* »

יש בהחלט אנשים שפונים לטיפול אייפק עבור קשיים רגשיים, וכמו שטדליק כתבה, למטפלים שונים באייפק יש כיוונים ונטיות שונות. ברוב המקרים (שאני מכירה לפחות) מטפלים שעובדים עם אייפק משלבים גם עם כלים טיפוליים נוספים, ויש כלים שיותר מתאימים לפיסי וכלים שיותר מתאימים לעבודה רגשית.

מהניסיון שלי כמטפלת, בעבודה על נושאים רגשיים השינוי הוא באמת מהיר יותר מאשר בטיפול פסיכולוגי, והוא גם קורה באופן מאד שונה. אבל כמו בכל דבר, זה תלוי בהמון דברים.... במטופל, במטפל, בהתאמה ביניהם, במורכבות של הקשיים...
קוראת*
הצטרפות: 26 מאי 2003, 23:12

שיטת אייפק

שליחה על ידי קוראת* »

לי היה ניסיון גרוע מאוד עם אייפק. טיפולים יקרים ורבים במרכז מאוד מרכזי של אייפק (שאנן). הבטחות רבות. שום הטבה. אף לא קלילה.
גם לא רציתי לעבור מטפל בתוך המרכז, אבל עדי שאנן הפעיל עלי לחץ כי האייפק הראה שזה מה שהמוח שלי משדר או משהו כזה.
באתי מלאת אמונה, רצון טוב ונכונות. יצאתי מתוסכלת בצורה בלתי רגילה.
עדי שאנן לא לקח כל אחריות על הבטחות שלא קוימו כלל. זה לא מנע ממנו להשתמש במייל שלי לשלוח לי פרסומות ללא אישורי.
לא ממליצה!!
אמא_ללי*
הצטרפות: 19 נובמבר 2007, 06:48
דף אישי: הדף האישי של אמא_ללי*

שיטת אייפק

שליחה על ידי אמא_ללי* »

קוראת, זה נשמע ממש מבאס.
אייפק_ותטא*
הצטרפות: 08 נובמבר 2015, 16:23

שיטת אייפק

שליחה על ידי אייפק_ותטא* »

מה ההבדל בין תטא הילינג לאייפק?
מזמור_לילה*
הצטרפות: 17 מאי 2020, 20:25
דף אישי: הדף האישי של מזמור_לילה*

שיטת אייפק

שליחה על ידי מזמור_לילה* »

מתעניינת לדעת, הן מצד המטופלים והן מצד המטפלים:
האם התנסיתם או נתקלתם בכך שטיפול ממושך לא מניב תוצאות, אבל כן מניב תוצאות אחרי הפסקה וחזרה? למשל, לא עזר אצל תינוק, אבל עזר לאותו פעוט שנתיים מאוחר יותר?
או, להבדיל, טיפול שנדמה ״תקוע״ הרבה זמן וכן הגיע לפריצת דרך ולשינוי לטובה?
יש לי חברה שנמצאת בהתלבטות לגבי המשך טיפול באלרגיות לתינוק שנמשך כבר מספר חודשים, ואשמח ללמוד מניסיונם של אחרים (שאלתי על האייפק בזמנו כשהתחילה, אבל לא כאן - כנראה בדף על אלרגיות או בכיכר השוק).
ואם כבר - שאלת תם ליודעי ח״ן: יש הבדל בין האייפק של אורי קניג לזה של עדי שאנן? זו אותה שיטה?
קול_פעמונים*
הצטרפות: 12 אוגוסט 2013, 10:13
דף אישי: הדף האישי של קול_פעמונים*

שיטת אייפק

שליחה על ידי קול_פעמונים* »

אנסה לענות, אבל מזהירה מראש שאין לי תשובות מוחלטות.
יכול להיות תיאורטית, שטיפול מניב תוצאות רק לאחר זמן מה שעבר. התנסיתי בזה אישית, בעיקר בטיפול רגשי.
התנסיתי גם עם הבן שלי כפעוט בטיפול "תקוע". כלומר, הטיפול הצליח מאוד בתחילה, לכן נשארתי והמשכתי. לאחר תקופה היתה רגרסיה מסויימת שנמשכה זמן רב עד לטיפול שממנו נראה שינוי לטובה.
באופן כללי, אחוזי ההצלחה של אייפק (אנשים שחווים שינוי משמעותי, לאו דווקא ריפוי מלא), לפי הערכתו עדי שאנן הם 80%.

בעצם, אם הבנתי נכון, ההתלבטות של החברה היא, האם להמשיך בטיפול ה"תקוע", כן?
כדי לחשוב איתך ביחד על זה הייתי שואלת-
כמה טיפולים כבר נעשו?
האם האבחון כולל רשימה ארוכה של רגישויות שעוד נותרו לא מטופלות, או שהרוב כבר כוסה?
האם המטפל בדק בשאלות ספציפיות מדוע הטיפול תקוע ואם ישנם דברים בסיסיים (אולי רגשיים) שצריך לנקות לפני שממשיכים עם הטיפול?
(לדעתי שווה להשקיע עוד פגישה טיפולית אחת, כדי לברר את העניין)
ושאלות לגבי המטפל עצמו והניסיון שלו, ואם כדאי להחליף מטפל.

למרות שלא שאלת על זה הייתי אומרת ככלל, מניסיוני, שאם טיפול "תקוע" ובודאי אם מעולם לא הניב תוצאות, הייתי מפסיקה ומנסה תוכנית ב', שאולי יש לאם, כדי לעזור לילד.
לחזור לטיפול המוכר תמיד אפשר, אבל חבל להיתקע ולסבול. אולי, סתם לדוגמא, בשביל הפעוט הספיציפי הזה, הומאופתיה תעזור יותר?

לגבי הפיצול באייפק- אין לי הרבה מידע, אני מגיעה מהצד של עדי (-:.
אני יודעת שאורי קניג הוא פסיכולוג בהכשרתו ולכן האייפק שלו מתמקד יותר בצד הרגשי.
אני גם יודעת שעדי וסיגל פיתחו את השיטה במשך השנים, והיום הטיפול קצת השתכלל לעומת האופן שבו עדי טיפל לפני יותר מ- 15 שנה, כשהתחיל את דרכו בארץ.
להבנתי, השיטה מבחינה עקרונית וגישתית היא אותה שיטה, אבל הפרקטיקה שונה, במה בדיוק, אינני יודעת.
מזמור_לילה*
הצטרפות: 17 מאי 2020, 20:25
דף אישי: הדף האישי של מזמור_לילה*

שיטת אייפק

שליחה על ידי מזמור_לילה* »

תודה, קול פעמונים.
אם יש עוד מי שמעוניין לקפוץ לדיון ולתרום מניסיונו, אשמח. בכל אופן אני חושבת שהיא מטופלת אצל עדי שאנן, כך שזה ככל הנראה לא עניין של חוסר ניסיון או איכות טיפול. היא תלתה הרבה תקוות בטיפול הזה, ונראה לי שבמקום מסוים קשה לה לוותר על התקוות האלה (ולהחליט שהזמן והכסף שהשקיעה ירדו לטמיון). לפי מה שאני מבינה מדברי קול פעמונים, אולי זה אפילו החלק הרגשי שלמעשה ״תוקע״ את הטיפול... (יכול להיות שמשהו אצלה מתערב או מפריע לטיפול של התינוק? ככה זה עובד?) או שזה גם כבר סוג של הנחת המבוקש?... לאלוהות האייפק הפתרונים (-;
חייבת להודות שזה עניין די מרתק. מישהו כבר עשה עליהם איזה מחקר?
פלוני_אלמונית*

שיטת אייפק

+הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:+

רציתי לשאול האם היה לכם נסיון בשיטת אייפק שעזרה לאלרגיה מסכנת חיים מאוד והאם השיטה יכולה להשפיע לרעה ובמקום לעזור תקלקל יותר כי אם זה נכון ששולטים על המוח ואם לא מבינים בזה מספיק יכול להשפיע ויהיה יותר גרוע
אמא שהתחילה את הטיפול בעקבות המלצה של חברה ולא ידעה מה באמת השיטה עושה מרגישה שיש תופעות שלא היו ונהיו כמו אדמומית בעין טעם מר בפה נשמח לתגובה מהירה בענין.
אמא_ע_י_פ_ה*
הצטרפות: 07 אפריל 2022, 07:24

שיטת אייפק

שליחה על ידי אמא_ע_י_פ_ה* »

הי
האם למישהו יש המלצה על מטפל/ת איפק עם נסיון במניעת /ניקוי אלרגיה קרדיט האבק?

די חסרת אונים, האלרגיה התחילה לי לפני איזה 6 שנים אולי יותר וזה מחרפן.
היום כבר יודעת ומשתמשת במקומות מועדים בdehumidifier ומטהר אויר וזה עוזר המון ליום יום. א ב ל כל פעם שמתעסקת עם בגדים, פותחת את הארון /מגירות, אם יש שם בגדים שלא כבסתי איזה חודש חודשיים ההתקפה מתחילה
הבעייה שלא מייד, אז חושבת שבסדר ואז... בין גרוע לגרוע ביצותר. תלוי כמה זמן נחשפתי. יכול להיות כמה שעות או כמה ימים וזה ג ו מ ר אותי.

לא יכולה להימנע תמיד ולא יכולה לכבס הכל כל הזמן,
ויש גם את האוטו שצובר אבק וביקורים במקומות עם שטיחים וכו

האם אייפק יכולה 'לסלק' את האלרגיה?

תודה רבה!
יולי_קו
הצטרפות: 03 אוגוסט 2014, 09:09
דף אישי: הדף האישי של יולי_קו

שיטת אייפק

שליחה על ידי יולי_קו »

שלום אמא עייפה,

אין לי מידע על אייפק, אבל יש לי מידע מניסיון ומלימוד.

אלרגיות יכולות לעבור לגמרי כשהגוף והנפש נרגעים.

חשוב מאוד להקפיד על שינה (אני יודעת שזה קשה כאמא צעירה,אבל לפחות להקפיד על מספר שעות השינה ביממה כמה שאפשר, כי חוסר שינה גורם לסטרס חריף במערכת, וזה יכול להתבטא בעודף תגובתיות שלמערכת החיסון, שזו אלרגיה).

לעשות דברים שגורמים עונג פיזי, כי גם זה מרגיע את המערכת.

וחוץ מזה יש צמחים שאפשר לקחת בטינקטורות (מיצוי אלכוהולי), כמו קסיס cassis וגם plaintin = weegbree, השמות הם בצרפתית, שמקלים על תופעות אלרגיות כי יש בהם חומרים טבעיים אנטי היסטמיניים.

מומלץ להוריד מהתזונה חומרים שמכבידים על המערכת, כמו חומרי שימור, צבעי מאכל, חומרי טעם וריח מלאכותיים.

החלמה מהירה!
אמא_פילפילה*
הצטרפות: 07 מאי 2009, 22:25
דף אישי: הדף האישי של אמא_פילפילה*

שיטת אייפק

שליחה על ידי אמא_פילפילה* »

בתור אחת שקצת מקורבת לתחום (אישי היקר מטפל ומורה אייפק) טיפול אייפק לא אמור לקחת שנים. אני רואה מטופלים/ות שמגיעים לתקופה מאוד קצרה ומסיימים את התהליך. מאוד חשוב מי המטפל/ת. כמו בכל תחום. יש מעט מאוד מטפלי אייפק (טובים) בארץ. לכו למישהו עם המלצות.
וכן, שיטת הטיפול הזאת מעולה ל׳סילוק׳ אלרגיות.
אמא_פילפילה*
הצטרפות: 07 מאי 2009, 22:25
דף אישי: הדף האישי של אמא_פילפילה*

שיטת אייפק

שליחה על ידי אמא_פילפילה* »

ורק מוסיפה-
עדי שאנן הוא לא מייסד השיטה ולא הביא את השיטה לארץ. הוא תלמיד של מייסד השיטה ד״ר אורי קניג. ופשוט החליט לנכס את השיטה לעצמו ולפרסם שהוא מייסד השיטה. והאייפק שהוא עושה שונה מהאייפק המקורי.
ממליצה לפנות ישירות לקניג ולבקש ממנו המלצה על מטפל/ת.
שליחת תגובה

חזור אל “בעיות נפוצות בזמן ההריון”