תפריט יומי חי לדוגמא

אמא_אדמה*
הצטרפות: 28 אוגוסט 2002, 01:11
דף אישי: הדף האישי של אמא_אדמה*

תפריט יומי חי לדוגמא

שליחה על ידי אמא_אדמה* »

לצריכה עצה , אני ממליצה לך להתעניין קצת ברשת על 80/10/10 . יש הרבה הסברים שם על סכרתיים וצריכת פירות. (אגב, זה שם של ספר , של ד"ר דאגלס גרהאם , אם בא לך לחפש...)
רועת_צאן_לשעבר*
הצטרפות: 18 אוגוסט 2009, 16:56

תפריט יומי חי לדוגמא

שליחה על ידי רועת_צאן_לשעבר* »

תסלחו לי אבל זה נשמע כמו הכבשים במרעה, רוב היום מה שמעסיק אותם זה אכילת עשב ולעיסתו.אמנם נשמע בריא כל התזונה הזו אבל אורח החיים מגביל אותך, אתה חי בשביל לאכול ואולי נשאר לך זמן לעוד משהו או שניים, רוב שעות הערות אתם מקדישים לאיסוף ולעיסה! בכל זאת אם ככה טוב לכם, באמת לבריאות! מבחינתי יש מעבר לכך
בערך_מוחלט*
הצטרפות: 22 מאי 2008, 09:13

תפריט יומי חי לדוגמא

שליחה על ידי בערך_מוחלט* »

באמת את רועת צאן לשעבר? אף פעם לא נתקלתי באישה שעוסקת בזה :-)
קיזי_הילדה_הצוענייה*
הצטרפות: 06 אוקטובר 2007, 18:33

תפריט יומי חי לדוגמא

שליחה על ידי קיזי_הילדה_הצוענייה* »

תסלחו לי אבל זה נשמע כמו הכבשים במרעה, רוב היום מה שמעסיק אותם זה אכילת עשב ולעיסתו.אמנם נשמע בריא כל התזונה הזו אבל אורח החיים מגביל אותך, אתה חי בשביל לאכול ואולי נשאר לך זמן לעוד משהו או שניים, רוב שעות הערות אתם מקדישים לאיסוף ולעיסה! בכל זאת אם ככה טוב לכם, באמת לבריאות! מבחינתי יש מעבר לכך

גם אני חשבתי על זה... זה באמת אורח חיים שמאלץ אותך להתעסק הרבה באוכל, ולפזר את האכילה על פני כל היום.
צמחוני*
הצטרפות: 28 מרץ 2010, 21:39

תפריט יומי חי לדוגמא

שליחה על ידי צמחוני* »

יום טיפוסי כשאני בלימודים
קם ב 5 וחצי בבוקר
ארוחת בוקר ב10:00 2 בננות
ארוחת צהריים 13:30 3בננות
ארוחת ערב 17:30 בערך 8 תמרים אם 2 תפוחים או אם חסה
שישי שבת
בבוקר תמרים ובננות
צהריים אבוקדו /אגוזים/עדשים מונבטים/ אם סלט
ערב תפוח/פירות הדר/

זה תפריט בחורף
אמא_ל_2*
הצטרפות: 23 דצמבר 2003, 20:57

תפריט יומי חי לדוגמא

שליחה על ידי אמא_ל_2* »

שלום לכם. אני לאחרונה (תהליך די ארוך) נמשכת לאכול אוכל נא. זה הרבה יותר קל לי בבטן ויש הרבה יתרונות. גם עקבתי אחרי הדף של גוגוס ונהניתי.
העניין הוא שקצת טרחה לי כל המתכוני קרקרים, גם עד היום לא יצאו לי טעימים, אין לי מייבש מזון או ויטמיקס (יש מעבד מזון לשייקים) או מסחטת מיצים.
למעשה מה שהכי נוח וטעים לי לאכול חי הוא: שייקים עם המון עלים ופירות, פירות, ירקות, סלטים של ירקות חיים, וחוץ מזה גם אבוקדו ואגוזים (כל מיני סוגים), ואצות (כשאני מצליחה לזכור).
עד היום כבר כמה חודשים טובים שאכלתי נא רוב היום, חוץ מארוחה אחת של משהו מבושל - מרק ירקות ועדשים עם טופו, למשל, או קצת מהביצה של הילדים (גם לעיתים רחוקות ממש קצת בשר). אז ידעתי שלא חסר לי כלום.
עכשיו אם אני עוברת לתזונה חיה כמו שכתבתי - האם זה נשמע לכם בסדר? או שנדמה שחסר משהו.
ברור לי שצריך בדיקות דם וכאלה (עד היום תמיד פיקס) אבל אני שואלת קודם באופן כללי. תודה רבה!
שליחת תגובה

חזור אל “טכניקות לעריכה”