אישה מאוהבת באישה

פלוני_אלמוני*
הצטרפות: 14 אוגוסט 2001, 19:35
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמוני*

אישה מאוהבת באישה

שליחה על ידי פלוני_אלמוני* »

+הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:+

יש כאן מישהו?
היי לכן, קראתי הכל ואין ספק שהחיים האלה מפתיעים (:
בת 23. מאז ומעולם היו לי קשרים והתאהבויות בגברים, תמיד אני משיגה את מי שאני רוצה ומקבלת פניות רומנטיות וכו כל חיי בערך.
יש משיכה לנשים, לא היה קשר רגשי עם אישה אבל כן היו התנסויות.
ועכשיו הבעיה..
אני מאוהבת במישהי שלא מכירה אותי יותר מדי.
(בגלל מיקום גאוגרפי שונה ופער גילאים , לא משהו שאי אפשר להתגבר עליו)
אבל אני מכירה אותה. היא בחורה שהרבה אנשים מכירים, היא דוגמנית, היא ביסקסואליות בארון והיא רווקה. היא מבוקשת. גם מבוקשת מאד אפשר להגיד גם על ידי נשים ולא חסרות לה נשים ב״רזומה״
מכוון שהיא מבוקשת וכו. אני מניחה שיש לה סטנדרטים גבוהים לזוגיות.... עד לפה הכל בסדר כי מבחינה חיצונית (קצת צניעות..) אני לא גורעת ממנה ואף הסביבה שלי לא מבינה את הרצון העז שלי בה. יש כמה אנשים קרובים ששיתפתי ממש ממש בקצרה...
וכבר קשה לי להכיל את ההתאהבות הזו.. מה עושים מכאן?
ניסיתי להתחיל איתה בעדינות אבל אין לי אינדיקציה לדעת אם זה אפשרי מבחינתה בגלל הביקוש הרב בה לא זכיתי למענה מיוחד מצידה, לעיתים גם בחוסר מענה מסויים.(שזה בסדר. אנחנו לא חולקות חיים משותפים בשום צורה, וגם ניסיתי לא יותר מכמה פעמים בודדות)
בתור מישהי שמבינה איך זה לקבל הודעות וכו. אני פשוט לא יודעת איך לגשת אליה בלי לצאת מטרידה חס ושלום .
מצד שני אני יודעת שבמידה ואוכל להתקרב אליה משהו יוכל לקרות.
תבינו. אני מאוהבת. כבר שנה. ניסיתי להתכחש לזה אבל זה פשוט לא עובר והגיע הזמן מבחנתי לעשות משהו.
חשוב לי לציין שההתאהבות לא פוגעת לי בחיים בשום צורה. זה פשוט רצון שאני חייבתת להגשים ולא יודעת איך.
מקוווה שמישהו קרא את זה! (;
מי_אני*
הצטרפות: 17 יולי 2005, 15:02

אישה מאוהבת באישה

שליחה על ידי מי_אני* »

הי, תודה ששיתפת. אני קוראת. קראתי את כל מה שכתבו כאן.
המצב שלך קצת מורכב. שלחת לה הודעות והיא לא הגיבה או לא התעניינה, אתן לא גרות באותו אזור, ומילא פער הגילאים לא בטוח שזה יפריע לכן, אבל... איך אפשר לתקשר עם מישהי שלא מראה סימני עניין ושאי אפשר לפגוש בה...? האם דיברת איתה פעם? מה את אוהבת בה?
פלוני_אלמוני*

אישה מאוהבת באישה

תודה קודם כל !
הפער בנינו הוא של שנה, לא משהו רציני שכביכול אי אפשר להתגבר עליו
גם המיקום,
יש גם כמה מכרים משותפים .. אבל לא רואה איך זה יכול לעזור ?
לגבי צעד או גישה זה בדיוק העניין, לא דיברתי איתה לעומק אף פעם, לא קרה לי דבר כזה שיש לי ״קראש״ על מישהי שלא נמצאת בחיי היום יום שלי.. לכן הגעתי לכאן כי אפילו לעצמי קשה להבין מה עושים
אני לא יודעת איך לגשת בצורה נכונה
אני כן יכולה לנסות להתקרב ..
השאלה אם זה נכון ומה הדרך
אם פשוט להיות ממש ישירה. או בהדרגה או לוותר .
מורכבות טוטאלית!
מי_אני*

אישה מאוהבת באישה

שליחה על ידי מי_אני* »

הי, זו אני מקודם. אם יש לכן מכרים משותפים אפשר לנצל אירוע או מסיבה ששתיכן נמצאות בה, כדי לעשות עיניים....
מי_אני*

אישה מאוהבת באישה

שליחה על ידי מי_אני* »

איך זה נשמע לך?
פלוני_אלמוני*

אישה מאוהבת באישה

נשמע טוב , מקווה שתהיה איזה הזדמנות כזו וחד משמעית אלך עליה . זה אומר סבלנות ..
לפי מה שהבנת מהסיפור שלי לדעתך כדאי לחכות להזדמנות פיזית או להיות ישירה איכשהו ?
ממש הזוי לי המצב .. בחיים לא פיתחתי ״אסטרטגיה״ כדי להשיג מישהו ובעיקר לא מישהי
מי_אני*

אישה מאוהבת באישה

שליחה על ידי מי_אני* »

אני מאמינה בלהתחיל עם מישהי או מישהו בפלרטוט ופנים מול פנים, עדין כזה. להתקדם לאט לאט מאירוע לאירוע שבהם שתיכן נמצאות. לגשש אם יש לה עניין בך. לאט לאט להחליף פייסבוקים....
כמובן שאם את לא מרגישה בנוח עם כך מכל סיבה שהיא אין חובה לנהוג כך.
קבע*
הצטרפות: 13 ינואר 2024, 00:08

אישה מאוהבת באישה

שליחה על ידי קבע* »

חייבת לשחרר את המועקה שאני מרגישה כבר זמן רב
הכל התחיל משיחות היכרות רגילות בין חברות בלימודים. לאט לאט נפתחנו וסיפרתי לה שאני בי, ועל הקשר שהיה לי עם מישהי. כיום אני נשואה, בלי ילדים, אבל זה נשאר חלק ממני וכמובן שבעלי יודע מכך. התחלתי עם הזמן לפתח אליה רגשות רומנטים (היא רווקה וסטרייטית). כמובן שהרגשות היו חד צדדים, אבל גם מבחינת חברות וטיב הקשר בנינו החלו להיות פערים, היא לא ראתה בי חברת אמת למרות כל מה שעשיתי עבורה (והפכתי עולמות בשבילה) ונעזרה בי לדברים שהייתה צריכה. נפשית היא במקום לא טוב בשנים האחרונות, היא מאשימה בכך את העובדה שהיא רווקה וחושבת שזוגיות עם גבר תפטור את כל הצרות שלה. היא לא פנויה ריגשית לחברות אמת או להכיל מישהו אחר בכל דרך שהיא, ולי כבר היה קשה עם אי הבעת הדדיות לקשר החברי בנינו. היו פעמים שהרגשתי שהיא חושבת שאני מרגישה אליה רגשות ״מעבר לחברות״ וזרקה משפטים כמו ״זה לא מתאים לחברות אלא יותר לבני זוג״.. ובאחד מהריבים הרגשתי צורך ״לשים דברים על השולחן״ ולמען הסדר הטוב אמרתי לה שאני לא מרגישה אליה דבר מעבר למשהו חברי. היו עוד מספר ריבים בקשר הקצר שניסינו לפתח (חברי,כמובן), אבל לאט לאט הכל נהיה יותר רע והתרחקנו עד שהבנתי שכל זה לא עושה לי טוב ואני לא מעוניינת להיות בצד הזה יותר, לא מבחינת חוסר ההדדיות לחברות ולא מבחינת הרגשות העוצמתיים שיש לי אליה- בזמן שהיא בקושי רואה בי חברה טובה. הייתי מוכנה לעשות למענה הכל, באמת הכל. היא לא יצאה לי מהראש, לא יכולתי להתרכז בשום דבר מלבדה. זה הפריע לתפקוד היום-יומי שלי, כמובן גם על היחסיםעם בעלי. הייתי בדיכאון בתקופות שהבנתי שהיא לא רואה אותי ממטר ושאני בסרט הזה לבד עם עצמי, נשארת עם ים של אהבה לתת לה שהיא כלכך רוצה בה, אבל רק מגבר. החלטתי שעם כל הכאב אני מפסיקה להיות איתה בקשר, ואכן בריב האחרון רכבתי על ההזמדנות ואמרתי לה שאנחנו לא יכולות להתאים כחברות על רקע כל הריבים האלו. והפסקתי לענות לה בעוד שהיא לא מבינה למה בכלל אנחנו שוב רבות ואיך פתאום אני מנתקת איתה קשר. אחרי חודש ללא תקשורת שלחתי לה הודעת מזל טוב, ובכמה משפטים בודדים שהחלפנו שאלתי אותה אם יש טעם להיפגש לדבר על מה שהיה, והיא השיבה שלא. הספיק לה כל זה. וזה שבר אותי. ובתכלס? מגיע לי כי אני זאת שרציתי להפסיק את הקשר איתה, אבל כלכך קשה לי עם ההחלטה הזאת. זה מובן לגמרי שהיא תרצה לנתק איתי את הקשר אחרי שאני יזמתי את זה, היא השלימה עם זה וזאת הבחירה השלמה שלה. כנראה שאני לא הייתי שלמה עם הצעד הזה אבל ברור לי שהוא הנכון בשבילי, פשוט כלכך קשה וכואב כרגע. מרגישה געגוע כואב בלב אליה, לראות, לדבר איתה שוב. בחודש שלא דיברנו ואני זאת שסגרה את הקשר היה לי קל, הרגשתי שזה בשליטה שלי. ועכשיו התהפך הגלגל ואני מרגישה כלכך פגועה שהיא מוותרת ככה על הקשר איתי. מחקתי אותה מכל מקום אפשרי ואני מנסה להשאיר אותה בעבר שלי ולהזכיר לעצמי כל פעם למה זה לא עבד או יעבוד, אפילו לא כחברות. מקווה שהזמן יעשה את שלו ואצליח לשחרר ממנה בלב שלם.
אשמח לתגובות מצידכן-עידו תמיכה התזדהות- כל דבר
מי_אני*

אישה מאוהבת באישה

שליחה על ידי מי_אני* »

הי יקירה ממש נעים לקרוא שיש עוד מישהי עם בעיית חוסר הדדיות בקשר... כי היתה לי מישהי כזאת שנה מהחיים וממש סבלתי.... ואחרי כן הייתה לי עוד משהי כזאת ושוב נורא סבלתי.... כל יום בכיתי... בהיתי בזמן העבודה בנקודה לא ברורה בחלל האוויר ובקושי עשיתי משהו... גם אני נשואה (לגבר).... לא יודעת אם אני בי , לא בי , לא יודעת כלום....

תקשיבי בסופו של דבר הלכתי לטיפול והבנתי שאין טעם להשקיע יותר מיומיים במישהי שלא משקיעה בך... אפילו אם היא יפה , חכמה , מושלמת....פשוט חבל על כאב הלב. טוב שהפסקת את הקשר איתה. אם היא לא תומכת בך ולא רואה אותך אז מה הטעם?.... להיות שפחה שלה?.....

סתם מתוך עניין, אם היא היתה רוצה זוגיות איתך, לבעלך לא היה אכפת?....
קבע*

אישה מאוהבת באישה

שליחה על ידי קבע* »

תודה על התגובה, זה באמת מעודד לשמוע שאני לא לבד בחרא הזה...
מעניין אותי לשמוע את הסיפור שלך, אם בא לך לשתף כמובן. איך מפסיקים לחשוב עליה? היא לא יוצאת לי מהראש. אני מתגעגעת ברמה שזה כואב פיזית. מחזיקה את עצמי לא לשלוח לה הודעה. למה אני לא חסרה לה באותה המידה?

בקשר לבעלי, יצא לנו לדבר על זה באופן כללי ולא עליה ספציפית. אני משתפת אותו שזה חסר לי ושזה משהו שגבר לא יוכל להשלים. הוא מדהים ותגובתו הייתה שהוא חושב שהוא יתן לי להנות אבל אני בטוחה שלא מעבר לזה. כלומר זוגיות במקביל לא באה בחשבון, והאמת שזה נראה לי לא בריא גם למערכת יחסים שלנו...
אני חושבת שאם היא הייתה זורמת איתי הייתי מגשימה את הפנטזיה איתה ולאט לאט ההתאהבות הייתה חולפת. אני עושה את זה בעיקר כי זה מרגש אותי מאוד. גברים משעממים בעיניי :) ובכנות שאין תחליף לריגוש עם אישה.
ילדת_חוץ_אלמונית*
הצטרפות: 05 מאי 2020, 13:56

אישה מאוהבת באישה

שליחה על ידי ילדת_חוץ_אלמונית* »

לא יודעת אם אני בי , לא בי , לא יודעת כלום....
להתאהב באדם בתכונות שלה.ו בתחושות שאת מקבלת מהן.ם ובהרגשה שהם.ן נותנות.ים לך להרגיש, לא כל כך משנה מה המגדר. לא צריך להכנס לדיכאון או לתסכולים.
מי_אני*

אישה מאוהבת באישה

שליחה על ידי מי_אני* »

הסיפור שלי זה שגדלתי בבית ללא אהבה וויתרתי על אהבה בלית ברירה ומאז התאהבתי בכל מי שהיתה נחמדה אלי וזה גרם לי מלא צרות ובעיות של תלות... לקחתי כדורים הייתי בטיפול כל המשפחה ריכלה עלי עם המשפחה המורחבת , "איזה כיף שאנחנו יותר מוצלחים ממנה" , עזבתי את עיר הולדתי גרתי במוסדות....
גם בעד מיליון דולר לא אסע לאירוע משפחתי חסמתי את ההורים בטלפון... כל היום וגם בעבודה אני מדמיינת את המנהלת מחבקת אותי.....
נורא נורא מתגעגעת אליה.... והגעגוע לא עובר.....
פלוני_אלמוני*

אישה מאוהבת באישה

היי לכן,
אני מחוץ לארון ונשואה לאישה כבר 8 שנים .
לפני חצי שנה הכרתי חברה ( נשואה פלוס ילד ) שבהתחלה הקשר היה חברי לחלוטין .. ולפני חודשיים זה הפך להיות קשר על בסיס יום יומי אין יום שעובר מבלי שנדבר בהודעות מהבוקר ועד ערב ( שהיא יוזמת לרוב ), התחלנו להיפגש יותר , גם לבד , הודעות של נשיקות ולבבות ..
אף פעם לא הייתה קירבה פיזית ( מרגיש שהיא בעניין אבל מפחדת ליזום ) , אבל הרגשתי משיכה , מבחינתי בכל אופן , מקווה שאני לא מפרשת אותה לא נכון .
בגדול, היא מטריפה אותי, כל היום הראש שלי חושב עליה , מה היא עושה, אם הכל בסדר איתה ...

האם יש פה מישהי שחוותה דבר כזה? לפני שאעשה צעד ואשאל אותה , אני רוצה להיות בטוחה במה שאני חושבת , ולא לעשות צעד שירחיק אותה.
פלוני_אלמוני*

אישה מאוהבת באישה

לפני שנה וחצי אני ובעלי נפרדנו פרידה קשה. יש לנו בן משותף אחרי צבא. הסיבה לפרידה היתה בגלל סכסוך בין בעלי לאחותי אשר רצת שנגור ליידה על מנת שאוכל לעזור לה בטיפול בהורים שלנו ולגור קרוב אלייהם ולהתחלק איתה בנטל. בעלי התנגד לכך מה שיצר עימות רציני בייניהם. אחותי הגדולה היא החברה הכי טובה שלי ואיימה שאם לא נעבור היא תנתק אימי את הקשר ותגרום לכל המשפחה לא לתקשר איתי. אך בעלי עקב עבודתו לא יכל לעבור ואני קיבלתי החלטה שאני לא יכולה לוותר על המשפחה שלי והתגרשנו ומאז אני גרה אצל אחותי ועובדת אצלה במשרד. בשנה האחרונה אני מרגישה שמאוד התקרבנו וזה מבלבל מאוד. הבן שלי לא בקשר איתי וגם בעלי לשעבר והיא כרגע האדם הכי קרוב אליי. לאחרונה אני מרגישה שאני חושבת עליה רוב היום ומאושרת כשיש לנו זמן יחד. אמרתי לה לא מזמן מה אני מרגישה, והיא אמרה לי שהיא יודעת והיא שמחה שאני באתי להגיד לה, אבללא אמרה לי כלום מעבר. אני יודעת שאני לא אמורה להרגיש ככה לאחותי אבל לא מצליחה. מה לעשות? אני אוהבת אותה נורא. ונמשכת אליה כמו שמעולם לא נמשכתי
מאוהבת_חזק*
דף אישי: הדף האישי של מאוהבת_חזק*

אישה מאוהבת באישה

שליחה על ידי מאוהבת_חזק* »

לפני 8 שנים התאהבתי בה. תמיד ידעתי שיש לי משיכה כלפי נשים, אבל לא ממשתי אותה עד שפגשתי אותה.
והיו אלו חודשיים המאושרים של חיי. למרות שהרבה היא גם סיננה. אולי אני מרוה התאהבות ורצון וכמיהה לאישה זה היה יותר מידי, או שאז הייתי בארון, ולה הפריעה שהיא מכירה את השפחה. גם היא דרך אגב הייתה בסוג של ארון...
דרכנו התפצלו, וחייבת לציין שהרבה להרבה טיפול אחרי זה שעזר לי להבין שלא רק לי יש בעיות, גם לה לא היו חסרות.... ומאז אין יום שאני לא חושבת עליה. 8 שנים עברו ואני חושבת עליה. 8 שנים שמתוכן אני בזוגיות עם אישה ויש לנו ילד משותף, אני עדין חושבת עליה ואף מפנטזית.
לפני שנה פלוס היא יצרה קשר בהודעה שהיא שאני עוברת לה במחשבות וכמובן נשיקות וכזה. אני בתגובה ממש נלחצתי, ורשמתי לה משהו איזה כחף והחזרתי נשיקה.

אני מבינה שקשר לא יהיה בניינו, רק אם היא תיזום משהו, ולצערי, אני יודעת שאני מוכנה לעשות בגידה רק בשביל להעביר איתה לילה

לפלונית שנמשכת לאחותה,
קראתי את כל מה שכתבת, רציתי לשאול אותך האם יכול להיות שמה שאת נמשכת אליו הוא לא אחותך, אלא לתחושה שאחותך מרוצה ממך, תומכת בך, מסכימה עם החלטותייך?

יש לי עוד מה להגיד אך לא הייתי רוצה להעיק עליך יותר מדי.
פלוני_אלמוני*

אישה מאוהבת באישה

אז ככה, התחלתי מקום עבודה לפני שנתיים ואחרי כמה חודשים התחלתי להמשך למישהי בעבןדה שבהתחלה לא סבלתי אותה אבל עם הזמן התחלנו להתחבר ולדבר שעות בטלפון, התחלתי להתאהב בה, הייתה במחשבות שלי תמיד, לא יכולתי להרפות ממנה, שתינו נשואות עם ילדים. בעלה איש צבא ולא תמיד בבית, תמיד הייתה מתקשרת אלי כשלא היה בבית.
לאט לאט נרקמה בנינו חברות מדהימה , המגע בידיים איתה סחף אותי רציתי רק להיות בקרבתה, יום אחד אחת הבנות בעבןדה אמרה לי שהיא נראית מאוהבת בי, הייתי בהלם מזה ובו זמנית שמחתי כל כך, ושאלתי אותה זה נראה לעין? היא אמרה לי שגן שהיא מחפשת את המבט שלי ורואים שהיא מסמיקה לידי. לטענתה.
אחרי 3 חודשים אזרתי אומץ וסיפרתי לה שאני נמשכת אליה ושאני בעניין שלה היא הייתה בהלם. אבל ידעתי שהיא שמחה, חיזקתי אחריה קניתי לה הכל מהכל כל מה שביקשה, עזרתי לה בבית, הייתי כף למשענת לכל דבר שרצתה.
עד שגיליתי שאני בהריון. היו לי חודשיים לא קלים עם ההריון וקצת נוצר ריחוק לא רציתי לספר לה. היא שאלה אותי הרבה למה התרחקתי, היא התחילה לחשוד שמשהו לא בסדר, המגע בידיים נעלם לא הייתי אני, כי התחבטתי עם עצמי מצד אחד אני בהריון ומצד שני אני מאוהבת בחברה טובה שלי.
אזרתי אומץ וסיפרתי לה, היא שמחה בשבילי.
באותו חודש טסנו מהעבןדה לנופש לספרד. היינו ביחד בחדר, ואחרי יומיים שהיינו ביחד .בלילה השלישי שכבנו, זה לא היה קל היה לה קשה להיפתח אלי מינית, לגעת לנשק אותי. היא הייתה צריכה לשתות כדי שזה יקרה. קשה לה להראות אהבה, קשה לה עם נשיקות משו שאני ההפך ממנה. החא הייתה יותר קרה מבחינה מינית. למרות שאני יודעת שהיא רוצה להתנסות בפעם הראשונה. בלילה השלישי היינו במועדון והיא שתתה הרבה ופשוט היא זו שיזמה את הנשיקה ואת הקרבה. הלכנו לחדר ושכבנו, היא אהבה, ונהנתה אבל הכחישה יום אחרי.
כאב לי שהיא אמרה לי שהיא לא זוכרת כלום וזה היה כי הייתה שתויה, החלטתי שאני חוזרת לארץ אני מתרחקת ממנה למרות שאנחנו עבודות ביחד אבל החלטתי לשמור מרחק ממנה, היא הבחינה בזה, והיה לה קשה ותמיד חיפשה אותי. אני יודעת שהיא גם מאוהבת בי אבל קשה לה עם זה קשה לקבל זאת שהיא נשואה עם ילדים ושהיא מאוהבת באישה שהיא עושה משו פסול ולא ריאלי...
החודשים עברו היחסים בנינו לא השתנו היינו רבות משלימות אוהבות מתנשקות (תמיד יזמתי אני את הנשיקות), היינו אחת עם השניה תמיד כל מה שרצתה קיבלה ממני למרות שלא היה לי קל כי כן רציתי מגי ואינטימיות איתה כל כך רציתי את זה שזה היה חסר לי.
עד שילדתי והכל השתנה, בחודש האחרון לבריון חא היה קל היינו רבות המון, מקללות אחת את השניה כמו אויבות הייתה מתנהגת אלי לא יפה פוגעת בי המון לפעמים משפילה אותי בעבןדה. כל כל התחננתי שאני אלד כבר ושאני יעזוב את העבןדה ויתחיל פרק חדש בחיים ואשכח ממנה, ובאמת ילדתי ונוצר ריחוק היא אפילו לא באה לבקר אותי כי היה את הסגר הראשון. דיברנו בקטנה בטלפון אבל לא כמו בעבר. כמעט חודשיים ללא קשר, נותק הקשר, היה לי כל כך קשה הייתי צריכה אותה, חשבתי שזה יעשה לי טוב המרחק ממנה אבל ההפך זה רק פגע בי הייתה חסרה לי בכיתי בלילות שאחרי כל הטוב שעשיתי עבורה כל מה שרצתה קיבלה הייתי שם למענה אבל החא מצידה שכחה אותי להרים טלפון היה קשה לה ניתקה איתי קשר!!
עד שיום אחד החלטתי שאני שולחת לה הודעה רןצה לשמוע ממנ לדעת שהכל טוב איתה, הקשר חודש!!
מאז שהקשר חודש אנחנו בלתי נפרדות כל הזמן בטלפון שעות על גבי שעות אני לא יכולה בלעדיה, מבחינת הקשר הרומנטי לא דיברנו על זה בכלל, נפגשנו פעם ב כי הייתה בחופשת לידה והייתה קורונה. דיבור של חברות רגילות.
עד שיום אחד דיברנו על זה העלתי את הנושא והיא אמרה שקשה לה עם כל זה וזאת לא היא ושהיא התבלבלה ושהיא אןהבת אותי כחברה טובה דלא רוצה לאבד אותי.
קיבלתי את זה אמרתי לה שהכל בסדר ושגם אני שכחתי והמשכתי הלאה. אבל לא ,אני אןהבת אותה אפילו יותר!!
קשה לי כל כך, אני כל כך רוצה לחבק אותה לנשק אותה להרגיש אותה, אני לא מאמינה לזה שהיא שכחה אותי, לא מאמינה לה שהיא בלבלבלה ברגשות, היא מדברת איתי כאילו אני הבעלים שלה היא מתקשרת אלי כל יום מחפשת אותי, היא מקנאה לי , שאני הולכת עם אחרות, מה עליי לעשות??
קשה לי לשחרר ממנה אני מאוהבת בה כל כך שאני מאבדת את זה!!
פלוני_אלמוני*

אישה מאוהבת באישה

מדהים.
את בסערת רגשות ובצדק. לא בטוח שמשהו מן התגובה הזו יעזור לך אך מצד נשי כבר הגעת לשלב שאת כותב את הדברים ולכן אולי מוכנה ברמה מסויימת להבין ואולי בעתיד לפעול.
מה שעלייך לעשות וכמה שיותר מהר זה לחפש חומרי קריאה על תלות רגשית. על אנשים שנתלים באחרים ועל אנשים שאוהבים שנתלים בהם.
יש משהו שורשי שגורם לתלות הזו אבל על פי הסימנים ששיתפת יש כאן תלות רגשית גדולה מאוד שלך בה ושלה בך- היא קיבלה ביטוי גם במה שאת מכנה "מאוהבת בה"- הרגש בשמיים, כנראה שאף פעם לא הרגשת ככה, האורגזמות מטרופות וכו כו'
לא בטוח שאת אוהבת אותה במובן הנכון של אוהבת אותה
פלוני_אלמוני*

אישה מאוהבת באישה

אני אוהבת אותה אני מחפשת אותה, השיחות שלנו עמוקות כל כך, כל ריב היא הראשונה להתקשר להלבין את העניינים, אני עוזרת לה המון היא מחשיבה אותי לחברה הכי טובה, אבל עד למגע, חברות במובן חברות ולא מעבר. זה לא נקרא חברות, יש לי חברות אחרות ואין לי קשר כזה איתן כמו איתה.
אתמול הייתי אצלה בבוקר ןפשןט אנע מסתכלת עליה ובא לי אותה רוצה לגעת בא ליי לנשק ולחבק אותה אבל לא יכולה, אני יודעת שהיא רוצה אבל מתביישת אין לה ביטחון.
אני עוזבת את העבןדה התקבלתי לעבןדה חדשה, היא לקחה את זה קשה הייתה בדאון כמה ימים בכתה.
קראתי על תלות רגשית המון פעמים, אבל אצלי זה כבר מעבר לתלות אני צריכה להרגיש אותה שוב רוצה אותה וקשה לי שהיא מראה לי אהבה אבל בלי מגע.
היא תמיד אמרה לי קשה להיפתח רגשית קשה לי להראות אהבה אני לא דבק כמוך, אפילו הילדים שלה לא חווים ממנה נשיקות את בעלה בקושי מנשקת, בקושי שןכבת איתו.
מה עלי לעשות? אולי לאזור אומץ ופשוט לקחת אותה ולנשק אותה?
פלוני_אלמוני*

אישה מאוהבת באישה

אשמח שתעזרו לי ותייעצו לי!!!
פלוני_אלמוני*

אישה מאוהבת באישה

מסוקרנת לשמוע מה קרה בסוף? סיפרת לה?
פלוני_אלמוני*

אישה מאוהבת באישה

עזבתי את העבודה התקבלתי לעבודה חדשה. לא סיפרתי לה אין לי אומץ לפתוח את זה שוב. הקשר נהיה קשר לא פשוט, אנחנו חברות לכל דבר חברות מאוד טובות. עזרתי לה להתפתח בעסק שלה, (יש לה עסק בנוסץ לזה שהיא שכירה) אני מרימה לה את העסק כי אני אוהבת אותה מאוד, אבל עדיין אני לא 100 אחוז שם. אני מרגישה שאני נותנת מעצמי בשבילה יותר מ100 אחוז והיא בשבילי כלום ושום דבר. זה נכון שהיא מכילה אותי מתקשרת אלי כל שניה, מדברות כל היום, נפגשות לעתים קרובות. אבל מפריע לי שהיא לא תמיד מעריכה אותי. אני משתפת אותה בזה, יש לנו לא מעט ריבים היא תמיד מעלה את זה שהיא מרגישה שאני מעליה, ושזה שאני עוזרת לה בעסק מגיע לי לדבר אליה מסריח. אני מדברת אליה לפעמים בזלזול מתנקמת בה על הדחייה, מדברת אליה כדי לפגוע בה כמו שהיא פגעה בי, רבות המון אני משפילה אותה הרבה אני מודה, תוך כדי מריבה אני פשוט בוכה כי היא לא מבינה למה אני אוגרת את כל הכעס ואז יורה עליה. אני מתוסכלת. אבל תמיד לא משנה מה אחרי כל ריב אנחנו משלימות היא מחפשת אותי תמיד. מרגיש לי כל הזמן שהיא מנצלת אותי בגלל שאני עוזרת לה לפרסם את העסק שלה וכן אני מודה אני הרמתי לה את העסק, בגלל זה היא מפחדת לאבד אותי. אני מצידי לא פעם איימתי להרוס ולעזוב הכל.
אני כבר לא יודעת אם זאת אהבה או אובססיביות או תלות מה שכן אני לא יכולה בלעדיה.
פלוני_אלמוני*

אישה מאוהבת באישה

זו תלות רגשית עם 3 סימני קריאה
וכן, את כן יכולה בלעדיה
כשיהיה לך מספיק רע, כבר לא תהיה לך ברירה ותרצי לצאת מזה.
כנראה שעוד לא הכי רע לך, אבל זה יגיע בקרוב כי את כבר כותבת על זה.
פלוני_אלמוני*

אישה מאוהבת באישה

שבוע שעבר היה לי שבוע לא קל איתה, היה בנינו פיצוץ אבל השלמנו אחרי יום. אני מצידי לא אצור איתה קשר. היא יוצרת איתי קשר תמיד מחפשת אותי. היום סיננתי אותה כל היום והיא לא מפסיקה להתקשר לשלוח הודעות למה את לא חוזרת חמה את לא עונה. האבסורד שהבעלים שלנו נהיו חברים. הסופש אנחנו נוסעות לים המלח ארבעתנו.
לפעמים אני פשוט מדברת עליה בלי סוף עם בעלי כמה שנמאס לי ממנה ומהחברות איתה. שתמיד אני הנותנת העוזרת היוזמת. והוא מצידו מגן עליה, אל תקלקלי את החברות אתן חברות טובות, הןא מת עליה. אם הןא היה יודע!!!
מעצבן אותי שהיא השתמשה בי כדי להתנסות בפעם הראשונה.
אני יודעת שהיא אןהבת אותי, אני החברה היחידה שיש לה, היא בלעדיי תקרוס!!!
אני לוקחת את הילדים כשהיא לא יכולה. ממש כמו הבעלים שלה. חברה אחרת לא הייתה עושה בשבילה ככה.
מתסכל אותי גם שהיא לפעמים מתחשבת איתי על כסף, מרתיח אותי את לא מתביישת?? כמה פעמים שילמתי עליה במסעדות, ביציאות ועל 40 שח את מתחשבנת איתי???
פלוני_אלמוני*

אישה מאוהבת באישה

פעם אני אוהבת רוצה אותה ופעם לא, אני בחורה עם פיצול קשה. אני זאת שיוזמת תמיד את הריבים כדי שתתייחס אלי כי לפעמים היא לא מדברת איתי יום שלם, חייבת לשמוע אותה ואני מתחרפנת שהיא לא מתקשרת אז אני כותבת לה הודעות הזויות שמוציאים אותה מדעתה וככה מקבלת ממנה תשומת לב, זה הזוי לאן הגעתי איתה, אני לא מזהה את עצמי.
הידיעה שהיא לא שלמה עם עצמה והיא צבןעה עם הרגשות שלה מוציאים אותי מדעתי שהיא לא נותנת לעצמה לחוות את הרגש, הרי מבעלך בן כה וכה את לא מקבלת חום ואהבה נהפוך הוא רק עצבים גורם לה, אצלי היא יכלה לקבל את החום ואהבה את האינטימיות. למה היא לא נותנת לעצמה להתענג איזה בחורה לא תרצה להנות ממגע קסום, היא פשוט קרה קרחון ועוד מחשיבה את עצמה כרגישה.
אני יודעת שהיא רוצה את המגע איתי החא מתביישת, אין לה ביטחון עצמי גבוה, היא נבןכה מכל דבר אינטימי שאני אומרת לה ישר משנה נושא אז להגיע לרמת אינטימיות זה בכל יגרום לה למבוכה, ובגלל זה היא בורחת ממני.
אני מבליגה כה חמה שתמיד חיפשה לחבק אותה לנשק אותה, נהיית גם קרח איתה אפילו חיבוק בןקר טוב אני לא מביאה לה או נשיקה, פעם זה היה אצלנו בקבוע. כשהיא יפה ומטופחת באה לטרוף אותה בא לי לנשק אותה.
סןרי על החפירה זה גרם לי לפרוק.
אשמח שתגיבו ותגידו מה דעתכם, בהמשך למה שכתבתי למעלה.
פלוני_אלמוני*

אישה מאוהבת באישה

אוף, נשמע שחווית ממנה כל כך הרבה פגיעות שאת מאוד מגוננת על עצמך, פשוט מנסה להתרחק ולא לתת לה להתקרב. שזה בסדר גמור, זה מנגנון שלנו כדי לא להיפגע.
את חייבת לקחת החלטה, לפרק את כל החברות הזאת כולל נתק של הבעלים (אמרת שהם נהפכו לחברים), או אם את נשארת אז לקחת אותה לשיחה ולתת לה אולטימטום שאת תחליטי ותשלטי בזה.
את לא יכולה לתת לה לנהל אותך או לתת לך הרגשות אשמה.
פלוני_אלמוני*

אישה מאוהבת באישה

קודם כל תודה רבה שהגבת לי.
בימים האחרונים נרגעתי מאןד, פחות חושבת עליה כבר, מדברות בטלפון פחות נפגשות, אני מצידי לא לדבר איתה היא מתקשרת כל הזמן לספר לי חוויות שקרו לי לפרוק בפני הכל, אני אוזן קשבת לה.
אני מרגישה שאני כבר לא בקשר שם, נטו חברות. אם יש ביכולתי לעזור לה אז בשמחה
פלוני_אלמוני*

אישה מאוהבת באישה

לצאת מהקשר הזה מהר.
כמה ימים טובים לא מעידים על כלום ובטח לא על שינוי.
תלות לא רגשית לא נגמרת בגלל כמה ימים שבמקרה את מרגישה שאת שם רק בשביל חברות. עוד רגע יהיה לך משהו פנימי שיציק לך ואז שוב זה יבוא לידי ביטוי בקשר הזה.
אין מה לעשות , זה כואב מאוד להלשים עם זה אבל הקשר הזה הוא לא חברות ולא שום דבר מעין זה.
הוא תלות רגשית [, שני הצדדדים תלויים בו באופן כלשהו. בדברים האלה עדיף אם אפשר לחתוך בכל הכוח , יכאב מאוד אבל אין ברירה.
למה יכאב? כי מקבלים הרבה בקשר כזה עד שמוכנים גם לסבול אותו. בשורה התחתונה אחרי שיוצאים מקשר כזה מרגישים הקלה ומקווים שלא יחזור בצורה אחרת עם מישהו אחר בעוד כמה זמן.
פלוני_אלמוני*

אישה מאוהבת באישה

קשה לי להתנתק ממנה, ולנתק קשר, אני באמת שמשתדלת כמה שפחות לדבר איתה, אבל יום בלי לדבר איתה מרגיש לי מוזר מאוד, הרוב היא מתקשרת אלי, לא אכחיש כל שיחה שלה זה גורם לי לחיוך.
נגיד אתמול לא דיברנו כל היום ואז התקשרה והייתי בממתינה ולא חזרתי אליה כי הייתי עסוקה עם הילדים. חיכיתי שבעלי ילך למכון כושר שאוכל להתקשר אליה , התקשרתי והיא ישר ענתה ואמרה ״נזכרת שיש לך חברה, שנים לחזור אלי, נעלמת לי וכדומה..״ לא יודעת איך לאכול אותה, אני באמת מנסה להבין אותה אם היא מרגישה אלי משו, כל שיחה איתה שה מעל ל40 דקות מדברות על הכל, היא אןהבת לשמוע אותי ואני אותה זה סוג של אנחנו נושמות אחת אץ השניה אני לא רואה את עצמי בלעדיה בשום אופן.
אני בחורה מאןד אמוציונלית כשהייתי בהריון רק רציתי להיות איתה לחבר ולנשק אותה, חפרתי לה חיפשתי אותה, עכשיו היא זאת שמחפשת אותי אמנם בפן אחר.
פלוני_אלמוני*

אישה מאוהבת באישה

אוקי, אז את בדיוק אומרת את הבעיה שאת נמצאית בה. יפה זו התקדמות גדולה להכיר בעובדה שיש כאן קשר תלותי ומאוד לא בריא. התמכרות אם תרצי לכל דבר ועניין. עדיף לשמוע בפנים את האמת ולא לעשות לך פוצי מוצי איזה יופי. יש כאן קשר תלותי.
כנראה שיושב על כל מיני דברים. למה את חייבת אותה ולמה היא חייבת אותך ולמה הוא מעיף אותך ולמה אין לו כל סיכוי ממשי במציאות גם אם תעשי סלטות באוויר ותשכנעי את עצמך למה אני טועה.
יכול להיות שזה יושב על בטחון עצמי נמוך שהוא עצמו התחיל בחוסר אהבה בגיל מוקדם.
כנראה היו לך קשרים דומים , אולי לא בעוצמה הזו, בעבר. עם חברות /חברים/מישהו מהמשפחה- הצורך להיות תלוי במישהו או שמישהו יהיה תלוי רק בך.
טוב מאוד שאת מאוד אמוציונאלית- תוכלי לנתב את זה לכיוונים בריאים.
את כבר גדולה ויכולה להתקדם בחיים ולא צריכה את התלות הזו שמשעבדת לך את החיים
בהצלחה
פלוני_אלמוני*

אישה מאוהבת באישה

אולי מבחינתה זה קשר של תלות רגשית, אני מרגישה מהצד שלי שאני כן הייתי רוצה איתה משו פיזי, זה בא לי בפתאומיות נגיד בלילה חלמתי עליה שהיא אוחזת את היד שלי ורוצה להרגיש אותי פתאום זה בא לי אחרי שבועיים שלא הרגשתי כלום היה איזשהו נתק רגשי מבחינתי.
היא טוענת תמיד שהיא רואה בי כחברה הכי טובה שמעולם לא הייתה לה, אני האוזן קשבת שלה אני זאת שמרימה אותה תמיד מייעצת לה למרות שהיא גדולה ממני ב5 שנים, היא תופסת ממני הרבה מהיכולת שלי להרוויח כסף להתקדם בחיים. אני יודעת שהיא רוצה לטובתי.
כנראה שהיא לא כל כך רוצה אותי בקטע הפיזי כי מבחינתה זה לא אפשרי אם תשאלי אותי אני גם כבר לא רןאה את עצמי איתה, לפני שנה הייתי רק מחפשת את זה איתה עכשיו אין את זה התבגרתי. הלוואי יהיה לי את האומץ לדבר איתה על כל זה, אבל בגלל ששמנו הכל מאחורינו זה מיותר לדוש בזה שוב..
פלוני_אלמוני*

אישה מאוהבת באישה

אמרת דברים נכונים לגמרי, אני מסכימה איתך, אני לא יודעת אם זה משעבד לי את החיים, אני כן יודעת שאני לא יכולה בלעדיה והיא לא בלעדיי, יש פה חיבור חזק חיבור רגשי של יכול להיות שמדובר בהתמכרות אחת לשניה, אולי זה טןב לנו החיבור הזה אולי מבחינתה, כי היא לריב נתלית בי, אני אןהבת שהיא תלויה בי בהרבה מובנים אני מרגישה שאני זאת שהרמתי אותה שבזכותי היא מרוויחה היום זה כן גורם לי להגדרת סיפוק שאם לא אני הייתה היום בשפל, ואולי זה גורם לה לפחד לאבד אותי
פלונית_אלמונית*
הצטרפות: 23 ספטמבר 2001, 07:34
דף אישי: הדף האישי של פלונית_אלמונית*

אישה מאוהבת באישה

שליחה על ידי פלונית_אלמונית* »

כשאת אומרת שהיא לא יכולה בלעדיך ואת לא יכולה בלעדיה, איזו שאלה את מחפשת? או איזו תשובה?
פלוני_אלמוני*

אישה מאוהבת באישה

לא מחפשת תשובות, רוצה להבין את עצמי, אני לא יכולה ככה סתם להתנתק מבן אדם שכה חשוב לי, האם עליי לדבר על איתה??
פלוני_אלמוני*

אישה מאוהבת באישה

לא צריכה בהכרח לדבר איתה.
את קודם כל צריכה להבין שגם מי שתלוי וגם מי שרוצה שיהיו תלויים בו נמצא בבעיה !
אולי שלה יותר חמורה ואולי לא. אבל גם אם את צריכה שהיא תלויה בך זה מראה שאת מקבלת חלק גדול מהערך העצמי שלך מהעובדה שהיא תלויה בך ושככ עזרת לה וכו'.
ברור שאת אוהבת את זה שתלויים בך--- כי אז את מרגישה שאת שווה משהו ( זה לא אמור להיות ככה) את שווה בלי קשר אליה , איתה או בלעדיה. אלא שכרגע במצב הנוכחי התלות גדולה מידי.
לכל הדעות זה לא קשר חברי נורמאלי עם גבולות שאמורים להיות בקשרים בין חברות.
פלוני_אלמוני*

אישה מאוהבת באישה

את צודקת במה שאמרת זאת לא חברות נורמאלית, את חושבת שהיא מודעת לכך שיש לה תלות רגשית כלפיי?
אני מרגישה שהתפספס משו בנינו, כי כן רציתי לחוות איתה משו שונה מעבר לחברות כן ראיתי בה משו מיני כן חשקתי בה, בהתחלה היו לי אליה פרפרים בבטן, כל מבט שלה אלי כל אחיזת ידה בידי היה גורם לי לחחושה של כיף והנאה, היא גם אמרה לי בהתחלה שהרגישה כך, מעצבן אותי שהיא שכחה ומחשיבה אותי רק כחברה טובה, הרי זה מובן שאם הייתה בנינו אינטימית אנחנו לא יכולות להחשב כחברות, מעניין אותי לדעת מה היא חןשבת על כל זה
פלונית_אלמונית*

אישה מאוהבת באישה

לדעתי היא כלל לא שכחה, היא כנראה מנסה לשמור על תא המשפחתי שלה, מפחדת לפרק אותי, אולי היא גם מפחדת מהה שיגידו ועוד ועוד ועוד.
ולכן היא נשארת בתלות הרגשית כלפיך.
אבל לי מרגיש שאת מאוד סובלת מכל הקשר הזה. את חייבת לקחת החלטה, האם את מוכנה להמשיך את התלות הזאת? או שאולי את צריכה לתת לה סוג של אולטימטום? או לקחת מיליון צעדים אחורה, לאט לאט לנתק קשר...
להישאר חברות זה לא יהיה אפשרי, את יותר מידי רגישה למצב.

אני יכולה להגיד לך שהיה לי מקרה קצת דומה. הייתי בקשר עם בחורה שפגעה בי הרבה, וכל כך רציתי אותה, מכל המובנים. והיא הרבה פגעה, היא רצתה ולא רצתה אותי. וזה חירפן אותי, ברמה שעשתה אותי חולה.
למזלי היו כמה אנשים שראו אותי וכל הזמן אמרו להתרחק מהקשר הזה, הוא לא בריא לי. לקח לי זמן להבין, או אפשר לומר שהדחקתי ולא רציתי שזה יגמר, בסוף התחלתי לאט לאט לנתק את הקשר איתה. חייבת לציין שזה מאוד שיגע אותה והייתה מתעצבנת עלי שאני מתרחקת וכל הזמן אמרה שהיא רוצה אותי והיא צריכה אותי וכו. היה לא קל לעשות זה, כי המשיכה הייתה מאוד חזקה, הפרפרים שאת מדברת, זה ממכר, עושה כיף. לקח המון זמן, ניסתה אחת לתקופה לבדוק איפה אני, באיזה סטטוס וכזה, אבל בסוף זה קרה וכל אחת הלכה לדרכה.

מקווה שתמצאי מה שנכון בשבילך.
פלוני_אלמוני*

אישה מאוהבת באישה

אבל במצב שלך לפחות היא מודה שהיא לא יכולה בלעדייך וצריכה אותך במצב שלי היא לא תגיד בחיים שהיא צריכה אותי או שהיא מתגעגעת, היא לא אחת שנפתחת וומתחילה להגיד אני צריכה אותך וכדומה.. היא מאוד קרה באופי שלה וזה אחד הסיבות שקשה לי איתה..
חוזרת רגע לסיפור שלך, הייתן נשואות ?
אמרת לה שאת רוצה לנתק קשר או שפשוט עשית את זה ?
פלונית_אלמונית*

אישה מאוהבת באישה

לא נשואות. יצאנו כמה חודשים טובים עם הרבה פרידות וחזרות... והרבה קנאות, שלה בעיקר.
באיזשהו שלב, כשהבנתי שזה עושה לי רע, ובאחד הפעמים שהיא החליטה שהיא רוצה להיפרד, החלטתי לנסות להמשיך הלאה. יצאתי לדייטים חדשים, כמובן שזה היה בשבילי לא קל, עד שמצאתי בחורה אחת שמצאת חן בעיני. כמובן השמועה הגיע להיא ופתאום התחילה לשלוח הודעות קינאה, והרבה גם רועה... עד שהיא הודתה שהיא רוצה אותי, רק אותי. וזה היה מאוד קשה לי לעשות את החלטה ואמרתי לה שלא ושאנחנו חייבות לסיים את הקשר הזה, שהוא לא בריא לנו.
עד היום אין לי מושג איך עשיתי זאת, אך שמחה שעשיתי זאת. וכל אחת מאיתנו נמצאת במקום אחר. ואני חושבת שחמש שנים כבר לא צייצנו אחת לשנייה.
פלוני_אלמוני*

אישה מאוהבת באישה

נשמע קשוח.
אבל אצלך זה שונה, יצאתן!!
אנחנו נשואות לגברים, לא היינו זוג קרה מה שקרה בנינו חד פעמי. המצאתי לה סיפור שיצאתי עם מישהי לפני נישואים עם בעלי כדי לראות את התגובה שךה ואם היא מקנאה, כל פעם שאני מזכירה את אותה בחורה היא מקנאה ומתעצבנת. אני חא יודעת איך לקרוא אותה, מה יש לה אליי, זה מתסכל אותי
פלונית_אלמונית*

אישה מאוהבת באישה

נכון צודקת, זהו באמת שני דברים שונים.
ללא ספק יש לה רגשות כלפייך והיא בעצמה נמצאת בסערת רגשות, והיא מאוד מפחדת להרוס את התא המשפחתי שלה. כמובן גם המחשבה מה יגידו במידה והמשפחה תידע.

שאלה, ניסת פעם להתקרב אליה בצורה אינטימית? איך היא מגיבה?
פלוני_אלמוני*

אישה מאוהבת באישה

אין לי אומץ להתקרב אליה בצורה אינטימית זה משתק אותי, מאז אותה שיחה שלנו בספטמבר שאמרה לי שלא רוצה לאבד אותי כחברה טובה בגלל זה ושהיא אןהבת אותי נטו כחברה טובה ושהיא הייתה מבולבלת עם עצמה ולא ידעה להבדיל בין מה שהיא מרגישה כלפיי,הבטחתי לעצמי לא לדבר איתה יותר על זה. האמת אני כבר לא רןאה את עצמי איתה נגיד במיטה או סתם מתנשקות, זה נראה לי מגוחך. מה שכן זה מסקרן אותי מה היא מרגישה, כי יש לי המון חברות ואף חברה לא מתקשרת אלי בתדירות שהיא מתקשרת, לא מחפשת אותי לעתים קרובות לא מדברת איתי ב12 בלילה זה רק איתה.
יכולה להגיד לך שלפני שילדתי את הבת שלי כשהייתי בהריון שנה שעברה כל פעם חיפשתי מגע איתה הייתי זקוקה לה כל כך, עכשיו זה חלף מבחינת אינטימיות
פלונית_אלמונית*

אישה מאוהבת באישה

תקופת ההריון, אנחנו מלאות בהורמונים ולא תמיד מקבלים את מה שאנחנו רוצות מהבני/בנות הזוג, ומלבד זאת רמת הפנטזיות ואפילו החרמנות עולה פלאים :) אז נורמלי שבתקופה ההיא נמשכת אליה יותר מהרגיל.

מעניין אותי, נגיד והיא הייתה נפתחת אליך ואומרת לך שהיא רוצה אותך מעבר לשיחות נפש, איך היית מגיבה?
פלוני_אלמוני*

אישה מאוהבת באישה

הייתי הולכת על זה, כמובן מבלי לסכן את התא המשפחתי שלי כי הם הכי חשובים לי מכל, אבל כן הייתי נותנת לעצמי להנות איתה, מבחינתי זה לא בגידה בבעל, אני זקוקה לזה למגע של אישה ובייחוד מאישה שיש לי אליה רגשות, אבל במקרה שלי המקרה אבוד היא תתפוצץ בתוך עצמה ובחיים לא תודה שהיא רוצה אותי, היא קרח היא לא אחת שמדברת על רגשות ואהבה ובטח שלא תרצה להתנשק או לשכב, מה שקרה באותו לילה זה כי החא הייתה שיכורה ורצתה להתנסות
היא חןשבת שזה דבקי מדי.
אבל עכשיו אין לי אליה משו מיני, רק כשאני רןאה מטופחת לבושה יפה מאופרת אז ישר מתעורר אצלי משו.
שבועיים לא התראינו הייתי ליד העבןדה שלה שלשום סמסתי לה שתרד להגיד שלום היא ירדה וכולה כזה התביישה ממני ואני מטבעי תמיד עם ביטחון מחבקת היא לעתים מרכינה עיניים
פלונית_אלמונית*

אישה מאוהבת באישה

מרגיש שהיא מאוד מעוניינת, אך מאוד נבוכה לעשות צד. כאילו שהיא רוצה שאת תעשי.
וללא ספק היא נקרעת בתוך עצמה, עם כל הקרירות שהיא מקרינה...

קצת מתבאסת בשבילה.
אולי שווה לכן להיפגש איזה ערב (שיום אחד נוכל לצאת בערבים), קצת לשתות בערב ואז תנסי לדובב אותה. נראה שהיא יותר נפתחת שהיא קצת שותה, זה ישחרר אותה ואולי אז תקבלי מעט יותר תשובות לשאלות שלך...
פלוני_אלמוני*

אישה מאוהבת באישה

ואולי היא בכלל לא מעוניינת במגע איתי? היא לא אחת שאוהבת להתנשק ולהתחבק אפילו עם הילדים שלה קרה.
בכל אופן אני כבר לא מעוניינת בשום קשר אינטימי איתה, מספיק קיבלתי ממנה ברקסים, מספיק סבלתי ממנה,
פלונית_אלמונית*

אישה מאוהבת באישה

אם כך, את חייבת לשחרר את המחשבה של כל הזמן מה היא חושבת. ברגע שתשחררי את זה, יהיה לך הרבה יותר קל להתמודד איתה. ואולי כך תוכלו להפוך את הקשר שלכן לנטו אהבה אחת לשניה (לא מינית) ללא רגשות קינאה וכו.
הרי את זקוקה לה והיא לך, וחבל להרוס קשר מיוחד שיש לכן.
בחורה_טובה*
דף אישי: הדף האישי של בחורה_טובה*

אישה מאוהבת באישה

שליחה על ידי בחורה_טובה* »

אני נשואה קצת יותר מ-7 שנים לבן זוג שיש בו את כל מה שיכלתי לאחל לעצמי. הוא מקסים, חברותי, חכם, אוהב וכמובן נראה טוב, בדיוק איך שאני אוהבת.
אך מאז שאני זוכרת את עצמי, אני יכולה להימשך לנשים. אני יכולה לפגוש מישהי, להכיר אותה ולאט לאט להתאהב בה ואז לא מפסיקה לחשוב ולפנטז.
הייתי פעם אחת התנסות עם אישה, הרבה לפני שהכרתי את בן זוגי, אוי כמה שזה היה מדהים! רק מלחשוב על מה שעברתי איתה כל הגוף שלי בריגושים.
אף פעם לא סיפרתי לבן זוגי את החוויה שהייתה לי בעבר, אבל יוצא לי לא מעט כן לדבר איתו על נשים... והוא חמוד כמו שהוא והוא מקשיב ומחייך ובטוחה שהוא רואה את הניצנוץ.
הוא באמת נותן לי הרבה סיפוק במיטה ונהנת מכל רגע, אך משום מה לא מרגיש לי כמו הפעם ההיא שהייתה לי.
העניין הוא שממש מרגיש לי שאני להתנסות בשנית ולהבין אם זה משהו שבאמת משלים לי הכל או שזו רק חוויה חד פעמית? ואם כל הפתיחות שיש לי עם בן זוגי, על זה קשה לי לדבר איתו...
מה נכון לעשות?
פלוני_אלמוני*

אישה מאוהבת באישה

פלוני אלמונית
אני אקח לתשומת ליבי מה שכתבת, אבל נורא קשה, לפעמים זה חזק ממני וקשה לעצור את הרגש לפעמים בא לי עליה ולפעמים לא, בימים האחרונים היא אחרת יותר כיפית נעימה מתכתבת איתי בלי סוף שואלת עלי, היא מתעתעת.
יש דרך אחרת להיות איתך בקשר? זה ממש עזר לי ההתכתבות איתך
פלוני_אלמוני*

אישה מאוהבת באישה

היי בחורה טובה, השאלה אם בא לך לחוות עם אישה רגש ואהבה או רק לשכב?
אם את ממש רוצה את זה אל תעצרי את עצמך, זאת חוויה מדהימה וממכרת.
פלוני_אלמוני*

אישה מאוהבת באישה

בחורה טובה,
אם את בקשר מאוד מאוד טוב עם בעלך מה את חושבת שראוי לעשות? ( לא כדאי אלא ראוי)
לבגוד בראש עם מישהי עד שזה יתגלגל למציאות?
לשתף אותו שיש לך לפעמים כאלה מחשבות שצצות ולראות איך הוא יגיב?
פלונית_אלמונית*

אישה מאוהבת באישה

את מעלה לי בי חיוך התיעתוע שלך בה. בהחלט אין יותר משגע התנהגות שלה בך.
איזה כיף לשמוע שהתכתבות עוזרת לך איתי. איך היית רוצה שנמשיך? במייל אנונימי?
פלונית_אלמונית*

אישה מאוהבת באישה

הי בחורה טובה,
בתור אחת שמאוד אהבת נשים, בעברי הרחוק יצא לי להיות עם גברים, וחלקם היו מדהימים. חווית אישה זה משהו אחר, ללא ספק, ומאז שפגשתי את העולם הנשי, חיי השתנו. עולם מדהים, מכל הבחינות, ושלא נדבר במיטה...
אבל, אני בעד הדברות, לפתוח עם בן זוגך את העניין, לשתף, הוא נשמע בנאדם מאוד פתוח. לפי איך שאת מספרת, הוא לא יכעס ובטח לא יזרוק אותך.
דברי איתו, אל תפספסי אותו על איזה שטות.
פלוני_אלמוני*

אישה מאוהבת באישה

פלונית אלמונית, כן אשמח להתכתב איתך ולהתייעץ איתך חח זה עוזר לי מאוד, היום הייתי איתה והייתי משוחררת לידה הזמנתי לשתינו ארוחת בןקר אכלנו ביחד היום אצלה בבית, היה ממש כיף, צחקנו היה משחרר, ואז הכינה ארוחת צהריים, נהניתי איתה מאוד, המבטים שלנו נפגשו לא פעם ולא פעמיים, חיבקתי אותה הרגשתי טוב היום.. היה לי מצב רוח טוב כל היום, כמה שהיא משפיעה עליי.
פלונית אלמונית אפשר את המייל שלך?
פלונית_אלמונית*

אישה מאוהבת באישה

היי פולני אלמוני...
פתחת תיבה זמנית, מוזמנת לשלוח לשם הודעה.
[email protected]
נתראה
בחורה_טובה*
דף אישי: הדף האישי של בחורה_טובה*

אישה מאוהבת באישה

שליחה על ידי בחורה_טובה* »

אני בטוחה שהחוויה היא מאוד ממכרת. מבלי לעבור את החוויה אני מרגישה את ההתמכרות.
ראוי מאוד לדבר עם בן זוגי. אצטרך לחשוב על זה לעומק, גם לדעת מה בדיוק אני רוצה להגיד לו. מי בטוחה שהוא יקשיב לי, מעבר לזה אני חוששת.

האם מישהי כאן פזלה/חשבה/חקרה על מערכת יחסים פתוחה או פוליאמוריה?
פלונית_אלמונית*

אישה מאוהבת באישה

הי בחורה טובה,
האמת שיצא לי לחקור את נושא הפוליאמורה, סתם עניין אותי אורך החיים שלהם. מסתבר שיש מלא קבוצות פייסבוק בעניין.
אבל בין התעניינות למעשה, אני רחוקה בשנות אור.
פלוני_אלמוני*

אישה מאוהבת באישה

ניתן רק להניח שזו לא המצאה של שנת 2020. אולי זה עובד ואולי בתקופה מסויימת את כל כך מסונוורת וחסר ככ הרבה שנותנים לזה סיכוי.
די בטוח שיש שם את כל הבלאגן הרגיל שיכול להיווצר בקשרים רגשיים. כולנו מבינות שאחרי הזיקוקים והסקס המדהים צריך להיות גם שלב של יחסים יציבים ואמיתיים לאורך זמן.
מבלי להכיר בכלל בטוח יש התמודדיות עם ילדים ואיזה מסגרת הילדים קולטים ואיזה נוסחאות חדשות ממציאים וכבר לא מוצאים את הידיים והרגליים. יש שנות דור של אנושות וכנראה כבר חשבו על זה וניסו את זה לפנינו.
בחורה טובה, קחי בחשבון שגם אם אתם החברים הכי טובים את ובעלך, אם הוא אוהב אותך, והוא לא נמצא באותו מקום כמוך של חוסר בקשר, הוא עשוי להיפגע בצורה משמעותית , פגיעה אנושה באגו ( אם כי משיכה לאישה ולא לאיש אחר קצת יכולה להמתיק את הגלולה)
פולנייה*
הצטרפות: 24 יוני 2014, 09:27

אישה מאוהבת באישה

שליחה על ידי פולנייה* »

היום ראיתי מישהי שהמון זמן לא התראנו (לפחות מהקיץ). הם עזבו את העיר לעיר אחרת והילדים היו יחד בגן הקודם. תמיד מאוד חיבבתי אותה ובאותה נשימה גם מאוד נמשכתי אליה.
נפגשנו היום בעיר שלה, היא ואני והילד שלה ושלי. כשנפגשנו היה חיבוק של ממש געגוע. ואצלי? הלב שלי הרגיש שהוא עוד רגע מתפוצץ והמוח שלי התרגש מאוד.
הרגשתי הכי מבולבלת שיש, רציתי עוד ועוד להמשיך לחבק, מעבר שהתגעגעתי הרגשתי עוד משהו.
כנראה ששכחתי מה זה לאהוב בצורה כזו.
אח.... איזו הרגשה נפלאה!
פלוני_אלמוני*

אישה מאוהבת באישה

באמת זו הרגשה נפלאה שאין דומה לה.
ההנאה זורמת בכל הגוף
.*
הצטרפות: 18 ינואר 2005, 18:25
דף אישי: הדף האישי של .*

אישה מאוהבת באישה

שליחה על ידי .* »

גיל ???
פולי*
הצטרפות: 19 מרץ 2008, 17:22

אישה מאוהבת באישה

שליחה על ידי פולי* »

ראיתי אותה.
ראיתי אותה בצד השני של הכביש, הולכת על המדרכה.
הלב שלי קפץ.
צפיתי בה הולכת, היא לא ראתה אותי. מבטה היה קדימה.
הייתה תקווה שאולי לשניה היא תסיט את מבטה לכיווני.
רציתי לראות איך היא תגיב, מה היא תעשה. אילו רק הייתה מביטה לשניה, הייתי רואה הכל, קוראת אותה.
רציתי מאוד, אך פחדתי.
בכל זאת פחדתי שהיא תראה אותי.
פלונית_אלמונית*

אישה מאוהבת באישה

היי, אני בת 40, נשואה ואם לילדים. מאז שאני זוכרת את עצמי היו לי "קראשים" על נשים מבוגרות ממני ולרוב בעמדות סמכות (מורה, מפקדת, מנהלת בכירה בארגון בו עבדתי), קראשים עוצמתיים שנמשכו שנים רבות. במקרים בודדים הרגשתי זאת גם כלפי חברות, אך במקרים הללו זה חלף מהר מאוד.
הקקאש התבטא במחשבות אובססיביות עליה, רצון עז להיות לידה, אפילו ללא אינטראקציה. התרגשות גדולה בעת שיחה איתה, רצון לגונן עליה ולפנק אותה, ותקווה גדולה ליצירת קשר קרוב יותר איתה. ההרגשה היא שזו התאהבות רגשית ופחות משיכה מינית ( אם כי מגרה אותי לחשוב על כך שיהיה בינינו מגע פיזי. אך זה לא הדחף העיקרי). באופן כללי אני נמשכת פיזית לגברים אך לא הצלחתי ממש להתאהב בגבר, בטח שלא להרגיש את הרגש העמוק שהרגשתי כלפי הנשים שציינתי. אני לא נמשכת מינית לנשים, וגם כלפי אלו שהתאהבתי בהן, הרצון למגע מיני היה יותר מתוך מקום של אינטימיות ולא ממשיכה.
יש לציין שלפני נישואיי התנסיתי מינית עם בחורה (לא קשר רגשי) וזה היה מאוד מספק מינית, אך לא מסעיר כמו עם גברים.
הפיצול הזה- של משיכה רגשית לנשים ומשיכה מינית לגברים- משגע אותי. איך אפשר לדעת אם זו באמת התאהבות או רק מילוי חסך ביחס אימהי (בעיקר מכיוון שאני מפתחת את הרגש העוצמתי הזה בעיקר כלפי נשים חזקות)? אולי זו רק תלות רגשית?
אני נשואה שנים רבות לגבר נהדר, שאני אוהבת כאדם אך מעולם לא הייתי מאוהבת בו. ולאחרונה מציק לי הרעיון שאולי האושר האמיתי שלי טמון במערכת יחסים עם אישה. אולי הגיע הזמן לבדוק את הרעיון, כדי שלא אבזבז את שארית חיי מבלי לחוות אהבה הדדית אמיתית....
אלמונית_אבודה*

אישה מאוהבת באישה

שליחה על ידי אלמונית_אבודה* »

האמת אני לא יודעת אם הדף הזה פעיל או לא ולעולם לא כתבתי פה. אני לסבית אחרי מערכות יחסים עם נשים וכבר תקופה אני יודעת שאני מרגישה משהו שונה לחברה שלי, שהיא דתיה, היא לא נשואה ואין לה בן זוג. ויצא לנו לדבר על זה והיא מבלבלת אותי ממש. כי שממש הכרנו אז אמרה שאולי יש לה משיכה לנשים, מצד שני סיפרה שהיתה לה משיכה לגברים אך לא מערכות יחסים. אחרי תקופה שהכחשתי מה אני מרגישה כלפיה, צצו הרגשות וזה ממש קשה. כי מצד אחד אני חושבת עליה המון, רוצה לשמוע ולראות אותה, מצד שני אני מפחדת שאם אעשה את הצד ואגיד לה היא תעלם. ואני יודעת שכל מה שאני רוצה שתשאיר בחיי, אני מרגישה באינטואציות שלי שיש משהו מעבר. במיוחד אחרי המפגש האחרון שהיתה קירבה בנינו בצורה אחרת. אני באמת מרגישה חוסר אונים מטורף. גם כי זאת פעם ראשונה שאני מתאהבת במישהי שהיא דתיה (אני חילונית) וגם כי אין לי מושג אם להגיד לה משהו. שאני זורקת יציאות אז היא לא עונה אליהם.. משתגעת ממש
פלוני_אלמוני*

אישה מאוהבת באישה

אוקיי
אני קוראת את כל השרשור פה ועוברות לי ויברציות מטורפות בגוף..התאהבןת באישה ומימוש האהבה זה דבר מטורף וחושני ואני מקןוה שאןכל )שוב( לממש. אז .אני בשנות ה30 ,נשואה עם ילדים, עברתי תקופה של התנסות בקשר עם אישה, שלא הכרתי קודם.-, נפגשנו, שכבנו כמה פעמים ועשינו שיחות סקס. אבל, הרגשתי שהיא מאוד אימפולסיבית ושלהיות איתה מכניס אותי ללחץ אז חתכתי את הענין. במקביל, הסכר נפרץ ו התחלתי להרגיש שאני מאוהבת בחברה שלי , בחורה מהממת ומאוד משדרת סקס אפיל וגם עושה לי, עם או בלי ידיעתה, טיזינג.. ממש פנטזתי על שתינו ביחד. היא מצידה סיפרה לי על הסקס עם הבןזוג שלה ,נכנסה ממש לפרטים ןהרגשתי את האורגזמה משתלטת עליי. ואז...סיפרתי לה על הקטע שהיה לי, וכאילו ניסיתי לרמוז לה אבל מצד שני כדי שלא תחשוב שא ני ממש בענין אמרתי לה שזה לא עשה לי .את ז.ה. מאז , היא נמענעת לפגוש אותי.. מדי פעם אנחנו מתכתבות, ביוזמתי או יוזמתה. אבל לא יותר מזה.ו אני - אני לא מפסיקה לחשוב עליה, שורף לי וכואב לי בלב, אני מתה לראות אותה ולחבק אןתה,חושבת עליה המון ... לפני כמה ימים חייגתי אליה, היא ניתקה אחרי צלצול אחד. חשבתי שאולי היא בפגישה אבל אז הקלטתי לה הודעה שאני רוצה לקפוץ אליה ,הכי בפשטות .היא הקליטה הודעה בחזרה ,משהו כמו- היום לא מתאים אבל בימים הקרןבים, בלי להגיד מה ומתי.הרגשתי אחרי ההודעה הזו, שמתרסק לי הלב....שהיא מתחמקת ולא רוצה לראות אותי.
ככ קשה לי, מתה לדבר איתה ולא רוצה בסוף להיות אימפולסיבית כמו זאת שחתכתי ממנה . מה עושים????
פלוני_אלמוני*

אישה מאוהבת באישה

מה עושים? מתאפקים!!!
קשה מאוד, אבל מאוד
את בטח משתגעת אבל יש להגיד שכל פעם שתמצאי תירוץ , שמבחינתך הכי צודק שבעולם, ליצור איתה קשר-ירחיק אותה ממך עוד ועוד, ואז עוד יותר תשתגעי ותרצי אותה. ככה זה עובד ואת כנראה כבר יודעת את זה.
את חייבת הסחות דעת כרגע. מכל סוג. תחביבים, שיחות מאולצות עם חברות, עבודה, הכל. זו האמת כרגע. סורי.
זה יכה בך בגלים קשים שיטריפו אותך, ככה זה. עדיף לשמוע את זה כי זה מקל במידה מסויימת שכולם חווים תחושות כאלה כשרוצים מישהי שלא נראה שהיא בעניין שלך.
לא בטוח שהיא בקטע שלך והיא הבינה טוב את הרמזים ונלחצה. רק אם תתרחקי-יש סיכוי כלשהו שאולי היא תתקרב.
לא ליצור איתה קשר כרגע
פלונית_אלמונית*

אישה מאוהבת באישה

רשמת מאוד יפה
אני לגמרי מתחברת לזה.
עדיין, מבאס, עדייו, רוצה את הקשר איתה אפילו אם לא רומנטי, היא חסרה לי כחברה, מאוד....
פלוני_אלמוני*

אישה מאוהבת באישה

ברור.
גם זה חלק מהעניין. שאת מוכנה לקבל אותה אפילו במנות קטנות. שאפילו רק תסכים להיות חברה שלך אפלטומית בלי קטע רומנטי, העיקר לא לאבד אותה.
בלי לשים לב, ואולי זה כבר קורה, את תרצי להרגיש שאת מספיק חשובה עבורה. החיים יתחילו להסתובב סביבה. מתי היא תפנה? האם? מה היא עושה? אם את שמה לב שהרגש שולט בך יותר מידי זה תמרור אזהרה שיש לשים לב אליו ולא לטאטא אותו. את עלולה להיקלע למצב שהאושר או האומללות מאידך והערך העצמי שלך ועוד תלויים בקשר הזה לגמרי. כל מילה וכל התנהגות תיבחן אצלך תחת זכוכית מגדלת ותקבל משמעות שלא קיימת בקשרים אחרים.
מה מושך אותך אצלה? תנסי לזהות לעצמך את הדברים. האם יופי? האם כריזמה?
פלונית_אלמונית*

אישה מאוהבת באישה

למזלי, עוד לא הגעתי לחוסר שפיות ,😄לא מבטלת את עצמי ולא חושבת עליה בלי הפסקה , אני מצליחה לנהל הרבה קשרים אחרים וחיי היום יום שלי לגמרי עמוסים וטובים.
כן חושבת על מתי,אם בכלל, היא תיצור קשר ואיך אני אגיב לזה.
שאלה טובה, מה מושך אותי אצלה -זה גם יופי- מצחיק , היא רחוקה מלהיות שלמות אבל חברה אחרת שלי שראתה אותה אמרה עליה שהיא יפיפיה ... והיא פרסונה מיוחדת סהכ וזה שבאמת בתקופה מסוימת היינו באותו תדר אנרגטי, קראנו אחת את השניה )אולי היה נדמה לי?), היא דאגה לי ואני לה, הרגשתי שהיא אפשרה לי להתחבר אליה. והתעתוע בזה הוא המבאס שעכשיו כאילו התגלה פרצופה, או שאני הייתי ,כמו שכבר רשמתי, טו מאץ, בלי ששמתי לב . אגב, שוב, שאפו על הדיןק בניתוח של הדברים וזה שהוצאת ממני פה השתפכות לא מאפיינת..! - זה נסיון חיים או מקצוע?:)
פלוני_אלמוני*

אישה מאוהבת באישה

מכל הסיפורים כאן, וגם מזה האחרון עולה השאלה האם באמת מדובר בהתאהבות או "רק" בתלות רגשית. כי נראה שההרגשה האינטנסיבית הזו מופעלת כלפי אישה ספציפית ולא (בפוטנציאל) כלפי כלל הנשים. ושהרגש חזק הרבה יותר מהמשיכה הגופנית. אז איך יודעים אם זו באמת נטיה כלפי המין הנשי או רק צורך פסיכולוגי?
פלוני_אלמוני*

אישה מאוהבת באישה

איך יודעים? מתחילים לשאול את עצמך חלק מהשאלות הבאות:
ממה זה התחיל ? ( אם זו הייתה אהבה ממבט ראשון? זה בוודאי עלול להיות תלות, אך לעיתים נוצרת תלות גם אחרי זמן)
האם יש רצון שהיא תחווה איתך כל דבר? האם את מרגישה שהיא מיוחדת יותר מכולם?האם יש קנאה באחרים שבקשר איתו? האם יש קנאה בבעל שגם מקיים איתה בפירוט את כל מה שהיא תיארה באוזנייך? שימת לב לפרטי הלבוש? שיחזור של שיחות ונתינת משקל רב מידי לכל מילים שהיא אמרה או כתבה? לחזור ולקרוא התכתבויות איתה, בדיקת הטלפון האם הגיע הממנה הודעה? מה תרגישי אם היא תצא מחייך? האם יש לך רצון להיות תלויה בה או שהיא תהיה תלויה בך? או שיהיו יחסים נורמאליים?
אחרון, יש איזו תכונה בולטת אצלה ששמת לב אליה, שהכי שמת לב אליה, שהיא משדרת אותה - אולי זה משהו שהכי חסר לך.
כתבת שלמזלך עוד לא הגעת לחוסר שפיות- האם קרה לך בעבר שנקלעת לקשר כזה שלא בהכרח היה טוב בעבורך אך נמשכת לשם כך שבסוך יותר סבלת מאשר נהנית?
פלונית_אלמונית_מסובכת*

אישה מאוהבת באישה

שליחה על ידי פלונית_אלמונית_מסובכת* »

קוראת פה סיפורים
חושבת על עצמי ומה שעובר עלי כבר לא מעט חודשים. קשר מרחוק, שנבנה ונבנה, התעצם ומילא כמעט את כל החלל, כמעט ללא פגישות בפועל. פה ושם וידאו, בעיקר טקסט. על בסיס אהבה ישנה מאד שהייתה וחזרה, ממשפט אחד קטן שנכתב בצ'ט.
סיטואציה מסובכת של אהבה גדולה ובלתי אפשרית. שלא מסתדרת עם כלום. הדבר הכי נעים וממלא שקרה לי בשנים האחרונות. רצוף מערבולות רגשיות עוצמתיות. לא מסתנכרן עם חיים מלאים של אמא לילדים ובמשרה מלאה מאד.
אין למי לספר. אין סוף ברור.

תודה על כל מה שכתוב פה. קצת עוזר לחשוב, ועדיין לא מתכנס לכלום.
פלוני_אלמוני*

אישה מאוהבת באישה

יש שיקנאו בך כי לפחות חלק ממה שאת מתארת אמיתי.
יש כאלה שחיים שלמים וסוערים רק בפנטזיה בלי יכולת לשתף מישהו בכל מה שמתחולל בפנים.
יש משהו ידוע מראש בתסבוכות של קשרים כאלה ואולי זה מה שיוצר את הריגוש והסערה הגדולה. אי אפשר, הלוואי ויקרה משהו, אין סיכוי, זה חלום מטורף שמבעיר את העצמות, לא כדאי, הכי כדאי, חיים רק פעם אחת, למה לפגוע באנשים בדרך, רכבת הרים בקיצור
פלונית_אלמונית_מסובכת*

אישה מאוהבת באישה

שליחה על ידי פלונית_אלמונית_מסובכת* »

מעניין מה את/ה חושב/ת שלא אמיתי.
אבל זאת אכן רכבת הרים, ולא חשבתי מראש שכך יהיה. וכשזה מידי פעם הגיע לסף שגעון, מאד התאמצתי לאזן עם החיים הקיימים כדי להמשיך. רציתי שימשיך. רוצה שימשיך. אבל הסיבוך באמת רק הולך וגדל, ויותר ויותר קשה לי לאזן. מנורות האזהרה כבר מהבהבות ולא רק דולקות. ונדמה לי שהצד השני כבר החליט שמספיק, בטח אדע בקרוב. הפחד שלא אוכל כבר להרגיש שלמה בחיים הרגילים שלי, בנישואים שלי מאד כואב, אבל יותר כואבת המחשבה שהנה עוד קצת וזה נגמר.

מכיוון שלהפתעתי יש פה באמת מישהו שקורא ומתייחס, אולי אחזור לפה להתנחם.
פלוני_אלמוני*

אישה מאוהבת באישה

הכוונה היא שמן הסתם חלק מהקשר הזה ממומש ועל כן הוא אמיתי וחלקו האחר נשאר בגדר פנטזיה ומעצם הגדרתה הינה של פנטזיה היא חלום שקשה שיתממש בפועל.
כשהכל מתנהל על מי מנוחות - לא כותבים פה בדרך כלל.
הפחד מוחשי ללא ספק. זהו? האם אלו החיים? שגרה יציבה אך משמימה עד ייאוש? בהחלט שאלות נוקבות שדורשות להתעמק בהן יותר
המאמצים לתחזק את הקשר, בוודאי כאשר המחסור בפגישות גם לא מספק את הכמיהה להיות ביחד, לעיתים מותיר את הקשר תלוי באוויר.
הניגודיות הגדולה היא בין היתר תורמת לסערת הרגשות ולטלטלה הגדולה.
קשה לחתוך באבחה אחת קשר כזה, זה כנראה לא יקרה. שתיכן (או שניכם) מפיקות עונג גדול ממנו וגם מודעות לבעייתיות.
בהנחה שהפחד שלך מוצדק והצד השני יאזור אומץ להפסיק- זה רק יהיה ברמת האמירה. בפועל גם לצד השני קשה מאוד
פלוני_אלמוני*

אישה מאוהבת באישה

פלוני אלמוני (31.07.2021 00:20) את כאן ? איך אפשר ליצור קשר אנונימי ?
פלוני_אלמוני*

אישה מאוהבת באישה

אני אחרי פרידה ארוכה , במקרה הגעתי לדף הזה ואני קורא ומקשיב לכל הקושי , מחפש חברה לשתף ובעיקר להקשיב , תוך נתינת אמון ושמירת גבולות ,אשמח להכיר במייל אנונימי
קשה_בלעדייך*

אישה מאוהבת באישה

שליחה על ידי קשה_בלעדייך* »

אני נשואה לאישה ומאוהבת במישהי אחרת שנשואה לגבר אבל יודעת שהיא מעוניינת בי ולא יכולות לעשות כלום בגלל ענייני אתיקה
פלוני_אלמוני*

אישה מאוהבת באישה

בהחלט קשה
אולי זה מנחם קצת שאת יודעת שהיא בעניין שלך ונותן לפחות ריגוש מסויים ואת הפרפרים האלה בבטן.
כנראה שאין לך ממש מה לעשות עם העניין הזה כרגע, אבל אם הגעת לכתוב על זה כנראה שאת כבר אחרי השלב ההתחלתי ואת כבר בשלב של הדמיונות והפנטזיות הנעימות.
אין ספק שהמצבים הבלתי אפשריים האלה מתישים
שיעבור לך בקלות
פלוני_אלמוני*

אישה מאוהבת באישה

היי, אומנם אני בת 17 אבל מזדהה פה עם מלא מקרים של בנות.
כרגע אני פחות בתסביך רציני על משהי, היה לי משהו כזה וירד לי כי היא סטרייטית מכל מה שבדקתי חחח וגם לא מעיזה להתחיל איתה וזה סתם נמרח שנה של התאהבות וכאב נורא.
אז לא מזמן עכשיו הכרתי בחורה מהאינסטגרם )לסבית גברית, אי אפשר היה לפספס את זה) נראת בסביבות גיל ה25/26, ופעם ראשונה שנמשכתי לגברית בדרך כלל נשיות עושות לי את זה יותר
קיצור התחלתי איתה באלגנטיות והשיחה זורמת היא ממש חמודה גם התחילה לשאול מאיפה אני ושאלות עלי,
עכשיו כרגע הכל זורם באיטיות והכל סבבה אני רק מפחדת לרגע שהיא תשאל אותי בת כמה אני ואם אני אגיד לה שאני בת 17 היא תיקח צעד אחורה, מיצג אחד 17 זה כבר לא בוגר ואני גם לא יודעת איך זה אצל לסביות, כי גבר בן 26 שהיה יוצא עם בת 17 זה היה מצטייר אולי כפדופילייה או משו, ונשים יותר זורמות לדעתי אז לא יודעת אם לשקר לה בגיל או להגיד את הגיל האמיתי ולקחת בחשבון שאולי היא תחתוך מישם?!
יעוץ הכי בקטנה אפילו יעזור לי, כי אני באמת מרגישה סוף סוף שאני יכולה לעשות משהו עם הרגשות שלי לנשים ומצאתי משהו הדדי, כי עד כה הייתי מאוהבת בבחורות שלא היה לי איתן טיפה של סיכוי ואכלתי מלא חרא
אגב יש לי עדיין משהו לגברים אבל לא מצליחה להימשך אליהם יותר מדי, ולנשים אני ממש מתחברת גם רגשית
עזבו אני אוכלת על עצמי סרטים
פלוני_אלמוני*

אישה מאוהבת באישה

17 זה כבר בוגר* טעות
לאה_בן_חמו*

אישה מאוהבת באישה

שליחה על ידי לאה_בן_חמו* »

אני רוצה להודות לד"ר איגבינוביה על שהצלת את הנישואים שלי. בעלי התייחס אליי רע ועזב את הבית למשך כמעט 3 חודשים, זה גרם לי להיות חולה ומבולבל. ואז סיפרתי לחבר שלי איך בעלי השתנה כלפי. ואז היא אמרה לי ליצור קשר עם: [email protected] שהוא יעזור לי להחזיר את בעלי ולהפוך את האהבה שלנו לחזקה שוב. ואז ניסיתי אותו. אחרי 3 ימים של הטלת הכישוף בעלי חזר הביתה ואני מתחננת סליחה ואני מתחננת לסלוח לו והיום אנחנו חיים בשמחה ואושר אם את עוברת מערכת יחסים כלשהי, בעיות בריאות או מצב נישואים מקולקל ואתה רוצה את האקס שלך מאהב, חבר לשעבר, חברה לשעבר או בעל או אישה גרושים אתה יכול להגיע למספר הווטסאפ שלו +12162022709 או viber +12066713285 אם אתה צריך את עזרתו
Isabella_Ethan*

אישה מאוהבת באישה

שליחה על ידי Isabella_Ethan* »

נפרדתי מבעלי לפני שלוש שנים. לא הייתה תקשורת בינינו. יעצו לי על ידי משפחות וחברים לשחרר את השכוח מהנישואים ולהמשיך הלאה בחיי. לא רציתי להתחתן עם מישהו אחר כי עמוק בפנים אני עדיין אוהב את בעלי. סבלתי כל כך מכאבים ובלבול שקראתי המלצה באינטרנט על איך ד"ר אפטה איחד מחדש נישואים שבורים בעזרת כוחותיו הרוחניים. המשכתי לקרוא כל כך הרבה המלצות על איך הוא עזר לשים קץ לגירושים ולשקם את אהוביהם לשעבר של אנשים ואמונתי התחדשה. עלי לפנות מיד לד"ר אפטה כעבור מספר דקות הוא ענה לי ונתן הנחיות מה לעשות, לאחר שעמדתי בדרישה הנדרשת יומיים לאחר הטקס, הכישוף שינה את חיי סביב בעלי שלא ייצור איתי קשר יותר מזה. שנתיים התקשרו אלי באמצע הלילה בוכה והתנצלות שזוהי עבודת השדים, אז אני עדיין נדהם מהנס הזה אז אני סולח לו. עכשיו הנישואים שלי מאוזנים. טקס ד"ר אפטה עבד מצוין והנישואים חזקים יותר מבעבר, ושום דבר לא יכול להפריד בינינו שוב. ביקרתי בכל כך הרבה אתרים שחיפשתי עזרה, זה היה חסר סיכוי עד שהתחברתי לד"ר אפטה, הגבר האמיתי שעזר לי לשחזר את הנישואים השבורים שלי אם יש לך בעיה דומה בנישואיך, אתה רוצה שבעלך או אשתך יאהבו אותך שוב. , יש לך מישהו שאתה אוהב ואתה רוצה שהוא יאהב אותך בתמורה, יש לך אתגר בחייך, תבנית הלחש של ד"ר אפטה היא הפתרון והתשובה לבעיה שלך, וואטסאפ / ויבר עם מספר הטלפון שלו: +1(425) 477-2744, צור איתו קשר עוד היום על ידי שליחת אימייל אל [email protected] אל תיתן לאף אחד לקחת את בן/בת הזוג שלך ממך.
פלוניתי_אלמוניתי*
הצטרפות: 15 אוגוסט 2014, 02:40

אישה מאוהבת באישה

שליחה על ידי פלוניתי_אלמוניתי* »

אהבתי את שני הפוסטים האחרונים. כן ירבו כשפים ואמונות תפלות כאלו או אחרות….
מקווה מאוד שאף אחת או אחד נופל לשטויות האלו.
פלוני_אלמוני*

אישה מאוהבת באישה

מקווה שהדף פעיל..
אני בת 21, נשואה בלי ילדים, סטודנטית, ובמסגרת הלימודים שלי התאהבתי בבחורה.
היא לומדת איתי, בפעם הראשונה שראיתי אותה לא הצלחתי להוריד ממנה את העיניים כמעט..
אבל לא נפגשנו ודיברנו כל כך הרבה כי השנה הראשונה למדנו בזום, היו לנו שיחות עומק מידי פעם אבל לרוב מדברות על הלימודים.
ואז..חזרנו ללמוד במכללה, היא הייתה בחודש 8 להריון, ואני כבר נשואה..ופשוט החיבור היה מהיר, ונהיינו חברות הרבה יותר טובות, ואז בתקופת מבחנים הייתי באה אליה ללמוד ולאט לאט הרגשתי איך ההתאהבות מטפסת לה, בהתחלה לא העזתי לדמיין ולפנטז עליה, אבל עכשיו זה פשוט מתסכל אותי!!
היא כל כך יפה, חכמה, מצחיקה...ועוד מלא תכונות שמדהימות אותי
כשאנחנו מסתכלות אחת לשניה בעיניים אני מרגישה כאילו יש זרמים מטורפים וכאילו העולם עוצר מלכת.
כל מגע שלה נעים, לפעמים יש לה קטע שהיא שמה לי יד על הירך ואני מתפתלת לי.
זה מצב מאוד מורכב, כי אנחנו דתיות, נשואות, יש לה ילד..
ובחיים אני לא אפגע בבעלי, הוא בתא המשפחתי שלי ושלה, לי באופן אישי היה כבר התאהבויות בנשים..אבל לגביה אני לא חושבת
ואני לא רוצה להתרחק ממנה כי היא באמת חברה טובה שאני אוהבת בכל ליבי
אני לא חושבת שהיא מתנהגת עם כולם כמו שהיא מתנהגת איתי, לפחות בלימודים..
בקיצור אין לי כוח
כי גם בלי קשר אליה, אני יודעת שתמיד זה יקרה לי שאני אתאהב בנשים ולא באלי להרוס את חיי הנישואין שלי, כי אני מאוד אוהבת את בעלי ורוצה להקים איתו משפחה כשרה עם ילדים ובית על בסיס תורה וערכים.
מקווה שיש מישהו פה שיקרא ויזדהה
בשורות טובות
פלונית_אלמונית*

אישה מאוהבת באישה

מזדהה איתך. לא דתייה. הקמתי את משפחתי כבר מזמן, כבר ילדתי את כל ילדיי עם אדם יקר לי מאד שאהבתי שנים רבות מאד. שמחה על כך מאד. התאהבתי מחדש באהבה לא אפשרית מהעבר, התאהבה בי מחדש. אהבה ענקית ומדהימה. קונפליקט מתמשך בלי פתרון טוב.
שולחת אליך הבנה והזדהות. שולחת לך כוחות להתמודד. את חזקה וגיבורה. בשורות טובות.
פלוני_אלמוני*

אישה מאוהבת באישה

לא חייב להיות סיפור משותף אחד לאחד בשביל להבין ולהרגיש את מה שאת מרגישה.
לי זה קורה עם מישהי נשואה. בתים יציבים עם ילדים גדולים והיא מצליחה להוציא אותי משיווי המשקל. המחשבות עלינו ביחד מעוררות ומתישות בעת ובעונה אחת
הרבה כוחות
פלוני_אלמוני*

אישה מאוהבת באישה

כן עצוב שרובנו פה עם סיפורים כואבים.. למה זה צריך ככ להכאיב, אהבה לא ממומשת, שורפת
זה מייאש ככ, וזה לא נפסק
פלוני_אלמוני*

אישה מאוהבת באישה

מקווה שהדף פעיל עדיין
האהבתי בחברה טובה שלי. ברור לי שלא יקרה בנינו כלום- אני נשואה והיא סטרייטית בזוגיות. ועדיין. המחשבות עלינו ביחד מחרפנות אותי. יכולנו להתאים ככ…הלוואי שיום אחד זה יפסק ואראה בה רק חברה טובה
פלוני_אלמוני*

אישה מאוהבת באישה

באה לפה
הדבר ביחיד שאולי יכול לעזור לי להרגיש טוב
מרגישה מסכנה מפוספסת
אני בת 26 עם בעיות של זהות
מעולם לא הייתה לי אהבה ממומשת
מתאהבת כל הזמן בבחורות מפנטזת כואבת וביי
לא ממשתי אהבה
כל הדייטים עם גברים לא הולכים לי
והימים עוברים חולפים רצים
ואין לי דרך לתקן את זה
אין לי דרך להרגיש את זה
אני נופלת לאהבות בלתי אפשריות
וחולמת שיתקייימו
יודעת בדיוק איך זה יגמר
תפסיקי לחלום
כואבת
מצפה שזה יקרה
יאווו לא מסוגלת כבר למה ככה
חייבת את זה
ואיך אני אשרוד כל השנים האלה
שאת פה
לא סובלת אותךךךך
את לא תרצי אותי לעולם
לא חולף אצלך במח
מה יהיה איתי עצוב
מה לעשות
לא עוזר לי כלוםםםם אני לא יכולה למה ככה יאוו
פלוני_אלמוני*

אישה מאוהבת באישה

אז שלום לכן.
אני בת 28 נשואה לגבר כבר 7 שנים הבאנו לעולם 2 ילדים מקסימים. מאז שאני זוכרת את עצמי תמיד נמשכתי לנשים, ותמיד רציתי להרגיש אישה. לפני כשנה אזרתי אומץ והורדתי אפליקציה של היכרות, והכרתי נשים מדהימות בקטע שהן נשואות, לא היה כלום, נרקם בנינו חברות מופלאה ותו לא.
לא נחתי רציתי באמת להכיר מישהי מהצד כדי לחוות רגש ואהבה סווף סוף. ואז הכרתי אותה, אישה מדהימה ויפה לסבית בת 37 גרושה מאישה ויש לה 2 בנות מקסימות.
נדלקתי עליה כל כך שרציתי להשיג אותה בכל מחיר. היא מצידה לא כזה הייתה בעניין שלי, כי היא חשבה שאני פרודה(וזה לא נכון שיקרתי עליה) ושיקרתי עליה שאני בת 31 ואני בת 28. מפה לשם הקשר זרם התאהבנו אחת בשניה, אהבה מטורפת עם הרבה עליות ירידות. במשך 5 חודשים שיקרתי עליה שאני כביכול עומדת להתגרש מבעלי השלתי אותה שיקרתי עליה בלי סוף, וגם בגדתי בבעלי, הרגשתי לאורך כל הזמן נורא ואיום, בכיתי כל הזמן שהייתי יוצאת ממנה מלילה מטורף, אהבתי אותה בצורה מטורפת, סוף סוף הרגשתי מהי אהבה חזקה. בעלי תמיד חשד שמשו לא תקין בי, הייתי יוצאת פעמיים בשבוע אם לא 3 כדי להתראות איתה, הייתי משקרת עליו שאני חייבת לצאת להתאוורר מכל השגרה הקשה הזאת. יום אחד בשישי בלילה (חשוב לציין שאני והןא לא דיברנו כמעט שבועיים בגלל הרבה ריבים שנוצרו בנינו) הןא עקב אחרי והגיע לבית שלה. פתחנו את הדלת והןא עמד שם, בהלם לא מבין איפה אני. הוא עשה בלאגן ציווה עליי לבוא איתו ואני מצידי רציתי להישאר איתה. החלטתי שזהו אני מתגרשת ולא בא לי יותר בנישואים האלה.
הןא חיפש באינסטגרם את שם משפחה שלה וראה בחברים שהיא לסבית כי הייתה תמונה של דגל של הגאווה. הוא הבין שמדובר בלסבית וחשב שאני שןכבת איתה, הוא עשה לי בלאגן עירב משפחה, נבהלתי מאןד, הייתי מזועזעת שכולם יודעים, בכיתי השתגעתי , שנאתי אותו אבל בגלל שאני באה ממשפחה מאוד פרימיטיביים הבטחתי שאני פותחת איתו דף חדש ועוזבת את הקשר איתה. כמובן שהכחשתי שיש בנינו משו והפצרתי שיאמינו לי, הוא באמת האמין לי, והחלטנו להתחיל מ0.
התקשרתי אליה אמרתי לה שהוא חזר הביתה ושתשכח אותי וכמובן שבכינו בלי סוף יש בניני אהבה מטורפת. היא אמרה לי את מוותרת עלינו, אמרתי לה אין לי אומץ להתגרש ושאני בוחרת במשפחה.
מפה לשם עוברים הימים אנח ו עדיין בקשר כי מאוד קשה להתנתק אחת מהשניה, מדברות בטלפון אך לא נפגשות, יום אחד הלכתי לפסיכולוגית ואמרתי שאני חייבת לומר לה את האמת שאני אף פעם לא הייתי פרודה, ושהוא תמיד היה גר בבית איתי ושהייתי שוכבת איתו גם. סיפרתי לה הכל היא הייתה מזועזעת, אבל עדיין היא נשארה איתי והיא סלחה לי, והכילה אותי והבינה אותה על אף שהיה קשה. הימים עוברים המשכנו בקשר הוא מצידו מבין שאני לא בטוב כי אני לא נפגשת איתה, אמרתי לו שאני רוצה להיות חברה שלה ורוצה להתראות איתה וזהו. הוא הבין אותי ונתן לי להמשיך להיות איתה בקשר. ופשוט המשכנו ככה, המשכנו להתראות שכבנו אהבנו יצאנו ומה לא.
לפני חודש טסתי עם בעלי לחול והיא גילתה שטסתי איתו כמובן שהיא לקחה קשה, (היא גילתה בצורה הזויה, התקשרה לחמתי לשאול אותה אם בעלי בארץ והיא אמרה שלא) היא שלחה לי הודעה כשנחתתי ואמרה לי שהיה לה נעים לשוחח עם חמתי ושאהנה עם בעלי. חשכו עיניי פחדתי, לא הבנתי אם היא סיפרה לה הכל עלינו, אני כמו סתומה אזרתי אומץ וסיפרתי לו ששכבתי איתה והוא גילה, נחתנו בארץ הוא המציא לי סיפור ששלחו לו הודעה (טען שזאת היא) ושכתבו בהודעה הכל עליי ועליה, כל מה שהיינו עושות במיטה ומה שהיה בנינו. הייתי מזועזעת, שנאתי אותה איך היא היייתה מסוגלת לשלוח הודעה ולהרוס אותי ככה, הןא כמובן תיחקר אותי רצה להבין הכל סיפרתי לו הכללל כל מה שקרה בנינו. מזלי שמחקתי את כל ההתכתבויות בנינו אבל את התמונות והסרטונים לא. הוא לקח לי את הטלפון וראה את כל התמונות בנינו(שיחק אותה הרוס מההודעה) הוא היה מזעזע וגם אני, הייתי בטוחה שהיא שלחה את ההודעה, הןא שם תמונת פרופיל שלנו ביחד בווטאפ היא ראתה שלחה לי הודעה כמה אני נבזית ובחורה קטנה. ואמרתי לה שהיא הרסה לי את החיים שסיפרה הכל. היא אמרה שלא שלחה שום הודעה ומשום מה האמנתי לה.
מפה לשם אני כבר שלושה שבועות במצב לא פשוט, עברו עלי ימים לא פשוטים אני בדילמה מאוד קשה, בעלי הרס אותי סיפר להורים שלי , אני לא יודעת אם לפרק את הכל ולהתגרש וללכת איתה כי אני באמת אןהבת אותה, אני לא יכולה לראות אותו, אננ לא נמשכת אליו לא רוצה אותו. אני נקרעתת ברמות שהנפש שלי חולה כבר.
מה לעשות???
שליחת תגובה

חזור אל “תעשיית המין”