בגיל 40 ומשהוא פתאום התאהבתי

פתאום_מאוהב*
הצטרפות: 13 ינואר 2024, 00:08

שליחה על ידי פתאום_מאוהב* »

+הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:+

סעמק , אתן צודקות כל כך .
במהלך הסופ'ש עברו המון מחשבות , אבל באופן שונה , כי היו שם המון רגשות אשמה , למה אני נפגש איתה ? איך אני יכול להסביר את זה לאישתי ? כשעבדנו יחד זה עוד היה כביכול לגיטימי , אבל עכשיו ....
כבר החלטתי שאני לא מסתיר כלום יותר מאישתי , גם בזה לא כל כך עמדתי ומחקתי חלק מההתכתבות ,אישתי יודעת שאני עדיין שומר על קשר איתה, אבל היא כמובן לא יודעת מה אני מרגיש כלפייה .
אם_ואחות*
הצטרפות: 11 יוני 2006, 21:24

שליחה על ידי אם_ואחות* »

עזוב את רגשות האשם, הם לא יקדמו אותך לשום מקום..מצד שני זה נותן לך כאילו לגיטמציה שאתה "משלם" על המעשים שלך ברגשות אשם. לא מאמינה שיש לאשתך סיבה לחשוד, בכל זאת זה חא כזה מופר לשמור על קשר עם חברים קרובים מעבודה.
אבל בשביל עצמך ובגלל שאני מאמינה שאתה לא מעוניין להכנס למערבולת רגשית שתוריד אותך מהפסים. עם כל הכיף בלהיות מאוהב בגיל 40 כמו בגיל 16 ובגלל שא' משחקת משחק שנהנת מאוד חעשות טיזיג ולשיק אותה תמימה אבל בכלל לא תמימה ונהנת מתשומת הלב ומזה שעוד מצליחה להרעיד למישהו את הלב... בסטטוס שלה ובגילה.
עזוב אותה תראה איך אתה מחייה את הדברים בבית עם אשתך.
פתאום_מאוהב*

אם ואחות
תודה על הארת הדברים .
אני דווקה חושב שרגשות האשם האלו , שהם לא סתם , מרחיקות אותי מ א' , ממש כעסתי על עצמי ולא רוצה לחשוב על א' בכלל .
ולגבי הדברים בבית , תראי , היו לי כמה שיחות לאחרונה עם אישתי , על הדברים שחשובים לי , על הזוגיות שבינינו שנשחקת (לעזאזל כמה כבר סל כביסה יכול להיות חשוב כל כך??)
והיא מצידה - עושה צעד לכיוון , אומנם צעד קטן אבל יש שינוי ! וזה פעם ראשונה מזה כמה שנים שאני מרגיש אחרת קצת (ממש קצת) וזה בכיוון הנכון .
אז עכשיו , אני עדיין עם רגשות לא' , עוד הולך ונפגש איתה ?? למה ???
פלוני_אלמוני*
הצטרפות: 14 אוגוסט 2001, 19:35
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמוני*

שליחה על ידי פלוני_אלמוני* »

אולי אתה צריך פשוט לשנות את הכותרת לפחות מאוהב - ולהיתחבר לזה?
ברור למה אתה עם רגשות ורוצה להיפגש ורוצה ריגוש בחיים - זה די טיבעי לרצות קצת להיתרגש. ואני מניחה שגם הזוגות שנימצאים מזה זמן ומגדירים עצמם מאושרים, כבר לא חשים ביניהם את הרגשות של ההתחלה של ההתאהבות, שדומה למצב של אדם שלוקח סמים - מרחף ולא ממוקד. הרי אי אפשר להיות מסומם כל הזמן. לכן ההתאהבות יורדת בשלב כלשהו ואו שלוקחים את זה קדימה או שמיתנתקים או הופכים לידידים.
ומעטים האנשים שההתאהבות ואפילו האהבה באמת מחזיקים אצלם עד לזיקנה.
ומה לעשות ששיגרת החיים - שבתוכה גם ויכוחים על סל כביסה ומשכנתא וילדים והחמות והעבודה והשערות במיקלחת ומי יורד את הזבל - לא ממש מוסיפים ריגוש לחיים וא' - כפנטזיה - שאפילו לא התחלת להכיר באמת ואפילו לגעת בה ולראות אם הפנטזיה גדולה כמו המציאות - נישארת נחשקת ולו רק מסיבה זו.
ואני באמת מציעה לך לרדת מזה, להרגיע ומהר בעיקר אם אין לך רצון לפרק את הזוגיות הקיימת שלך וגם אם כן - אם א' לא מעוניינית אפילו ברומן - וכך זה ניראה - היא כניראה גם לא תירכב איתך לשקיעה.
אם אתה לא מסוגל לוותר עליה ומסוגל לשמור על ידידות בלי ציפיות ובלי שהרגשות ייתגברו - מה טוב
אבל אני יותר מתחברת למה שכתבה אלינור - שככל שתיפגשו - הגעגועים יהפכו לכואבים ונואשים יותר!
ובסופו של דבר ההחלטה שלך - רק חשוב מהראש ופחות מהלב ותן לו להוביל .
עוד לא מעדת ממש - אז שים ברקס וחשב מסלול מחדש.
בהצלחה!
פתאום_מאוהב*

פלוני
אם אתה לא מסוגל לוותר עליה ומסוגל לשמור על ידידות בלי ציפיות ובלי שהרגשות ייתגברו - מה טוב
כרגע קצת מתקשה לוותר לגמרי , אין ציפיות מלבד שאולי אוכל לשמור על ידידות ובלי שהרגשות ייתגברו , אני מנסה להיות אדיש קצת , מיום חמישי האחרון לא הייתי בקשר .
מחר אני שוב עובד ליד מקום העבודה שלה , מקווה שיהיה רגוע כי כנראה שלא אצטרך יותר לחזור לשם .
א.א*
הצטרפות: 19 דצמבר 2003, 23:35

שליחה על ידי א.א* »

פתאום מאוהב.
הייתי תקועה בדף השני ולא ראיתי מה הולך פה .
מקווה שקמת עם חיוך על הפנים(אחרי שינה קצרצרה) ולא עם פרצוץ מעוות מחששות איך יתגלגל היום.
דעתי כמו האחרים פה שאתה ממש עוד לא "עמיד" מא' אז תמצא סיבה להתרחק ותאסוף את עצמך הכי חזק שאתה יכול ואל תפגש.
עוד מעט נכנסים לתקופת החגים וכולם יהיו עסוקים וזה זמן טוב להתעסק עם המשפחה ולשכוח מהאחרים.זה דורש ככ הרבה כוחות הניתוק הפיזי והרוחני אבל אני מאמינה בך שאתה יכול .וסליחה שאני בוטה אבל זה מה שאני מרגישה א' פלרטטה איתך והוליכה אותך שולל נקודה!!עכשו אתה אל תתן לה לשחק איתך ואני לגמרי מסכימה עם מה שאם ואחות כתבה שא 'נהנת מהמשחק שהיא עוד יכולה להיות אטרקטיבית...
חיבוקים תשמור על עצמך תעדכן
פתאום_מאוהב*

עידכון - משנים כיוון ?
עברו להם שבועיים וא' ואני לא התראינו .
דיברנו בטלפון וקצת התכתבנו , א' עמוסה מאוד מהתפקיד החדש , פחות יוצרת קשר ואני בהתאמה נמנע גם כן כך שנראה שהכל מצטנן לאט לאט.
אבל בפנים הצורך של ההתרגשות חי ובועט , רוצה להרגיש שוב את ההי הזה , אז מוצא את עצמי מפלרטט קצת עם בנות המשרד בעדינות ובלי שום כוונה ליותר מזה.
את האנרגיות הריגשיות האלו שטעונות אצלי אני מכוון עכשיו לאישתי , אין לי ספק באהבה שלי אליה, אני יודע שהיא יכולה להדליק אותי ולרגש אותי כמו פעם (נשמע יומרני , אבל אני כבר מתרגש מזה שאני רק מדמיין מה היא אומרת/עושה )
אני רק צריך למצא את הדרך לעורר אותה שוב , סך הכל עם השנים השגרה/עבודה/הילדים דיי הישתלטו על הזוגיות שלנו שנדחקה אחרונה בסידרי העדיפויות , לי זה מאוד הפריע ואף פנינו ליעוץ בעבר שלא כל כך שינה משהו .
התחלתי בכמה דברים פשוטים שאף עוזרים לי להמנע מא' , לדוגמה כשאני מרגיש צורך ליצור קשר עם א' , אז במקום לא' אני שולח את ההודעה לאישתי , מפלרטט איתה , לא תמיד היא משתפת פעולה , לפעמים לא מבינה מה אני רוצה ממנה באמצע היום .
ולפעמים זורמת איתי לרגע קט, וזה נחמד כל כך . המון תשומת לב אני מפנה אליה, במקום לשאול את א' לשלומה , אני שואל את אישתי , ככה סתם באמצע היום , או סתם לשלוח לה הודעה שחשבתי עלייה .
אם בעבר הייתי לפעמים מחמיא לא' כשהיתה מופיעה בחולצה יפה או סתם הסתדר לה השיער יפה , אז עכשיו מקפיד להחמיא לאישתי, שם לב גם לפרטים הקטנים אצלה, אם הדליק אותי הג'ינס הצמוד שהיא לבשה בבוקר , לא שומר את זה לעצמי , אני אומר לה , חוץ מזה אישתי באמת יפה והמחמאות אמיתיות לגמרי .
וזה התחיל לעבוד ! (אני רוצה להאמין שזה בגלל זה) אומנם בדברים קטנים אבל השינוי מורגש .
לדוגמה , אישתי כמעט אף פעם לא אומרת לי שהיא אוהבת , אם אני אומר לה אז מקסימום היא מחזירה "גם אני" עייף כזה , פתאום בשבועים האחרונים לפחות פעמיים היא באה ואמרה לי שהיא אוהבת אותי , והיום בבוקר היא שלחה לי הודעה שהיא מאוד אוהבת - ואוו כמה טוב זה עשה לי !
לילה טוב .
פלונית*
הצטרפות: 02 אוקטובר 2001, 03:13

שליחה על ידי פלונית* »

איזה יופי!
שתהיה לכם שנה טובה ומלאת אהבה |l|
קור_את*
הצטרפות: 26 ספטמבר 2006, 16:53
דף אישי: הדף האישי של קור_את*

שליחה על ידי קור_את* »

דוגמה כשאני מרגיש צורך ליצור קשר עם א' , אז במקום לא' אני שולח את ההודעה לאישתי , מפלרטט איתה

זה רעיון נפלא!

וזה התחיל לעבוד ! (אני רוצה להאמין שזה בגלל זה) אומנם בדברים קטנים אבל השינוי מורגש .
אני בטוחה שזה בגלל זה. אין כמעט אנשים שלא מגיבים טוב לאהבה ותשומת לב שמוופנית אליהם.

לדוגמה , אישתי כמעט אף פעם לא אומרת לי שהיא אוהבת , אם אני אומר לה אז מקסימום היא מחזירה "גם אני" עייף כזה , פתאום בשבועים האחרונים לפחות פעמיים היא באה ואמרה לי שהיא אוהבת אותי , והיום בבוקר היא שלחה לי הודעה שהיא מאוד אוהבת - ואוו כמה טוב זה עשה לי !

זאת ממש דוגמה מאלפת לאיך אפשר להיות זוגיות ולמנוע מהשיגרה לשחוק אותנו. וגם כמה חשובות אמירות טובות ואוהבות.
קור_את*
הצטרפות: 26 ספטמבר 2006, 16:53
דף אישי: הדף האישי של קור_את*

שליחה על ידי קור_את* »

בבוקר היא שלחה לי הודעה שהיא מאוד אוהבת - ואוו כמה טוב זה עשה לי !

השבת לה? חשוב לתת משובים חיוביים.
פתאום_מאוהב*

פלונית תודה
שנה טובה לכולם !

קור את
תודה על ההתייחסות.
השבתי לה מייד בסמיילי עם לבבות .
ולמחרת בשיחה אינטימית קלה הבאתי את זה כדוגמה למשהוא שגורם לי להרגיש נפלא.
שלומי*
הצטרפות: 28 נובמבר 2002, 02:24

שליחה על ידי שלומי* »

עבר הרבה זמן מאז שהדף הזה הסתיים, אבל אני קורא את התכתובות ולא מאמין איך אנשים אוהבים את עצמם ויש להם כזו דעה טובה על עצמם...
הלו הלו! מה נסגר איתכם בשכל?
יש לכם בני זוג טובים ואוהבים ומשהו דפוק אצלכם שאתם חייבים להוסיף עוד בגידה למען הריגוש, ובמקום להבין שיש לכם בעיה ולהצטער ולבכות עד עומק הנשמה, וללכת לטיפול כדי להיות בני אדם ולא חארות (סליחה על המילה), ולהפסיק להתנהג בשקר ורשעות ולבגוד בבני הזוג התמימים שלכם שאם רק היו יודעים מה אתם עושים להם מאחרי הגב מן הסתם היו זורקים אתכם לאלף עזאזלים, ובמקום לקלוט את עוצמת השפלות שבמצבכם של הונאת האדם שהכי אוהב אתכם, בן זוג ושותף לחיים שמגדל איתכם את הילדים שלכם, אתם מתבכיינים על המצב "האומלל" שלכם שקשה לכם לנהל שתי מערכות במקביל, ואתם מתפייטים ומדסקסים על הריגושים שלכם כאילו היו איזו מצוה דתית שחייבים לקיים אותה!
הלו, תתעוררו ותכירו את המצב האומלל שלכם! אתם דפוקים!
ואני באמת שלא מבין את קהל השומעים כאן, המתלהבים כמו ילדים קטנים מההרפתקאות שלכם הבוגדים, ומעודדים אתכם, ומדברים אליכם ברכות ובכפפות של משי ומבינים אתכם ונותנים לכם אמפתיה, במקום להגיד לכם בפנים שאתם חארות ולכו תטפלו בעצמכם ותהיו בני אדם ותפסיקו לחיות בשקר ולרמות את בני הזוג שלכם שמשקיעים בכם את נשמתם!
יש לכם בעיה בזוגיות? תטפלו בה. חסרים לכם ריגושים? תחליטו אם אתם מוכנים לוותר ולהסתפק במה שיש, או שתפרקו את הנישואין. אבל לרמות ככה את בני הזוג התמימים ולבגוד מאחרי גבם? איכס. אתם מגעילים.
יש לכם תירוץ: "מה לעשות, פתאום התאהבתי". שזה בערך התירוץ של כל אנס או גנב או רוצח, מה אני יכול לעשות, זה בא לי הריגוש הזה. תפנימו שאתם גונבים את דעתם של בני זוגכם (מקביל לגניבה), שוכבים איתם באינטימיות כשהם אוהבים אתכם בתמימות ולא חולמים שלפני שעה בגדתם בהם (מקביל לאונס), ורוצחים את האהבה שכרתו עימכם בני הזוג שלכם.
להתגרש לא בא לכם, אתם חייבים להנות מכל העולמות, לקפוץ מהתאהבות להתאהבות, ולשטות בבני אדם תמימים, ועוד להתבכיין שההתאהבויות לא תמיד הולכות בדיוק כמו שהייתם רוצים.
הרי אתם בעצמכם מודים שהיה לכם קשה מאד לגלות שבני הזוג שלכם בוגדים בכם. אז למה אתם עושים להם את זה?
לפחות תרגישו את השפלות שבמעשיכם, ולא תשפכו את הכל בצורה הכי טבעית שבעולם!
תתחילו ותסיימו כל הודעה במילים "אני זבל" "הלוואי ואפסיק להיות חרא" ואז אולי תצאו מההתמכרות הזו לריגושים שהופכת אתכם ליותר גרועים מחיות, ותחזרו להיות בני אדם כמו שפעם הייתם (אולי).
פנטי*

שליחה על ידי פנטי* »

פתאום מאוהב - האם אתה עדיין פה?
מעניין לשמוע מה איתך?
איך יחסית עם אישתך?
פלוני_אלמוני*

פנטי,
פתאום מאוהב הוא "אופק" שמגיב מידי פעם בדף שלנו :)
פנטי*

שליחה על ידי פנטי* »

אההההההההההההההה
וואווו!!!
אז רגע אקרא שוב את אופק חחחח
פלוני_אלמוני*

שלומי משמיע כאן קול אנושי
שממש חסר בפורום הזה
מה_קורה_עם_פתאום_מאוהב*

שליחה על ידי מה_קורה_עם_פתאום_מאוהב* »

היי . מה קורה עם פתאום מאוהב. האם המשכת עם א' או ירדת מזה?
פלוני_אלמוני*

שלומי היקר,
כשיגיע היום והמשבר שלך יגיע, והוא יגיע, אם לא בזוגיות אז במקום אחר בחיים שלך, תחזור לפה שוב ותקרא את הדברים שאתה עצמך כתבת בראיה קצת אחרת.
לא מאחלת לך את זה, אבל כנראה שהחיים שלך עד עכשיו היו תענוג צרוף ללא כל התמודדיות.
הקולות שאתה משמיע הם סוג אחד של אפשרות שעל פי רוב יכול לעבוד לזמן מסויים אבל אז שוב יצוץ משבר בשלב מאוחר יותר.
אנשים שפה, מבינים טוב טוב איפה האמת ואיפה השקר ויש להם סיכוי יותר טוב לצאת מהמשבר שלהם כשהם ייגעו בשורש הבעיות ולא בכל מיני אמיתות בשכל.
ובכלל, מה אתה עושה בדף הזה? קצת מוזר לא? מגיעים לפה אנשים שיש להם התמודדיות בנושא. לפי מה שאתה כותב אין לך שום בעיה והכל ברור לך כיצד יש להתנהג ולהתנהל.
סהרורית*

שליחה על ידי סהרורית* »

אאוף גם אני התאהבתי בבוס ונראה לי שזה הדדי או שאני מדמיינת?
חביב_ג'ימי_אזולאי*

שליחה על ידי חביב_ג'ימי_אזולאי* »

וואו ברכות עונתיות לכל החברים שלי בחוץ, מי שקורא את העדות הזו היום צריך לחגוג איתי ובני משפחתי כי הכל התחיל כבדיחה עבור חלק מהאנשים ואחרים אמר שזה בלתי אפשרי. שמי חביב ג'ימי אזולאי ואני מחולון, ישראל אבל אני עוברת לשיקגו ארה"ב עם אשתי. אני נשואה באושר עם שני ילדים ואישה מקסימה. משהו נורא קרה למשפחתי, איבדתי את מקום עבודתי ואשתי עזבה את הבית שלי מכיוון שלא יכולתי לטפל בעצמי ובצרכים של המשפחה שלי. שלה וילדיי באותו רגע מסוים. הצלחתי תשע שנים, אף אישה לא תתמוך בי כדי לטפל בילדים. אני מנסה לשלוח טסטים לאשתי אבל היא חוסמת אותי מהתקשורת איתה אני מנסה לדבר עם חברתה ובני משפחתה אבל עדיין יודעת שאחד יכול לעזור לי ואני הגשתי בקשה אחר כך לכל כך הרבה חברה אבל הם עדיין לא תתקשר אליי, עד שהגיע יום נאמן שלעולם לא אשכח בחיי. כשפגשתי חבר ותיק שלי אליו הסברתי את כל הקשיים שלי והוא סיפר לי על אדם נהדר שעוזר לו להשיג עבודה טובה חברת קוקה קולה והוא אמר לי שהוא שובר-איות אבל אני אדם שלעולם לא מאמין בקשיית איות אבל החלטתי לנסות אותו ודריגבינוביה הורה לי והראה לי מה לעשות בשבעת הימים של ארוחת הצהריים את הכישוף. עקוב אחר כל ההוראות ותעשה את מה שהוא ביקש ממני לעשות טוב. דריבינוביה בטוח שהכל יתנהל כשורה ואשתי תראה אותי שוב אחרי עבודה נפלאה של דריגבונוביה. אשתי מתקשרת אלי עם מספר לא ידוע והתנצלה והיא אמרה לי שהיא ממש מתגעגעת אליי והילדים שלנו ואשתי חוזרים הביתה. היום אני מנהל חברת פרגון בארה"ב. אני ממליץ לך אם יש לך בעיות לשלוח הודעה לדוא"ל זה [email protected] תוכל גם לכתוב אותו דרך WhatsApp / Viber בטלפון +2348144480786 ותקבל את התוצאה הטובה ביותר. קח דברים כמובן מאליו וזה ייקח ממך. אני מאחל לך את הטוב ביותר....
אבישי_נבו*

שליחה על ידי אבישי_נבו* »

לאחר הקריאה תסכימו איתי שכדאי מאוד לחלוק את המידע הזה כאן איתכם, ואני מאמינה שהוא יעורר השראה באחרים כמו גם שמצאתי אושר ושמחה בנישואים שלי היום, זה עובד בשבילי ובעלי חוזר הביתה אחרי 6 שנים של גירושין, הנס הכמעט לא ייאמן. אני נשואה שבע שנים בלי ילד, אז בעלי מתחיל להתנהג מוזר הוא כמעט ולא חוזר הביתה לאחרונה ולא מבלה איתי יותר והוא התגרש ממני. אז נעשיתי מאוד עצוב ואבוד בחיים, כי הרופא אמר לי שאין סיכוי שאהיה בהריון, זה באמת ממרר את החיים שלי עד שנתקלתי בחבר שסיפר לי על Dr.WAVA מהאינטרנט, איך הוא עזר נשים רבות עם בעיות דומות שאני עוברת, אז יצרתי קשר עם ד"ר WAVA והסברתי לו שהוא אמר לי כל מה שאני צריך לתת לפני שהוא יכול להטיל את הכישוף כדי להחזיר את בעלי, מה שעשיתי, והוא שלח תפילה עוצמתית שהייתי צריך לומר באמצע הלילה בזמן שהוא הטיל את כישוף האהבה. זה היה נס שלושה ימים לאחר מכן בעלי היחיד חזר אליי והתנצל על כל מה שהוא עשה ואמר לי שהוא מוכן לתמוך בי בכל מה שאני רוצה. התקשרתי מהר ל-Dr.WAVA וסיפרתי לו מה קורה באותו הרגע, והוא גם הכין ושלח לי תרופה שלדבריו תרפא כל מחלות או זיהומים לא רצויים שמונעים ממני להרות, ואז הנחה אותי עליה. איך להשתמש בו לפני הפגישה עם בעלי. זה לאחר השימוש בצמח ובשורש המקומי הזה, כמה שבועות לאחר מכן התחלתי להרגיש סימני הריון בכל הגוף, אני מבטיחה ליידע את כל העולם על Dr.WAVA על שמירת מערכת היחסים שלי, כמו גם לתת לי ילדים, אני יכול בגאווה קרא לעצמי היום עדות חיה עבור Dr.WAVA לכל אישה שמוצאת שזה בלתי אפשרי הנה ההזדמנות שלך לחייך ולהביא אושר למשפחתך, אנא צור קשר עם Dr.WAVA למייל: [email protected] או צור קשר עם הווטסאפ שלו / ויבר איתו המספר הזה: +66992602953, הוא אלוהים שנשלח להחזיר מאהבים אבודים ולהביא לך אושר. https://www.drwavaofspirituallovespells.com/
שליחת תגובה

חזור אל “תמיכה”