מיומות שרירנים ברחם

מיקה*
הצטרפות: 02 יולי 2004, 07:36

מיומות שרירנים ברחם

שליחה על ידי מיקה* »

שואלת עבור חברה, בת 53, הציעו לה שתי אפשרויות, לכרות רחם + שחלות, או לקחת הורמונים שיגרמו לה למצב דומה, כלומר לכניסה מידית לגיל המעבר, מדובר על זריקה חודשית שאין לה מושג מה השלכותיה בנוסף לנ"ל.
מה השאלה? יש אפשרות נוספת פחות קשה?
או המלצה על רופא/ה באזור טבעון והעמק או חיפה עם גישה אחרת (אם אפשרי).
המיומות גורמות לה לדימומים מסיביים וחולשה על כל הנלווה לדימום מאד ארוך.
וכאן מעל: כרוחב הראות – עומק הרעות.
אום_שלום*
הצטרפות: 15 ינואר 2006, 19:11
דף אישי: הדף האישי של אום_שלום*

מיומות שרירנים ברחם

שליחה על ידי אום_שלום* »

מיקה שלום
אם ה{{}}חברה, בת 53,_ היא כבר בודאי נכנסה _לגיל המעבר אבל בלי קשר יש הרבה דרכים שבהן אפשר להקטין עד כדי להעלים מיומות ובעיקר להקל על התסמינים.
דברים שעולים לי כרגע:
הומאופטיה, דיקור סיני, שינוי תזונתי, שיטת פאולה וכמובן יוגה עם דגש על יוגה נשית (שזה תחום העיסוק שלי)

אני יכולה לתת המלצה למורה/מטפל באזור טבעון והעמק לכל אחת מהאופציות שהעלתי למעלה
יפה*
הצטרפות: 20 ספטמבר 2003, 16:10

מיומות שרירנים ברחם

שליחה על ידי יפה* »

אני יכולה לתת המלצה על מטפלת מצויינת בשיטת טיפול עתיקה ומעניינת Maya abdominal massage
הטכניקה לקוחה ממסורת שבט בני המאיה ,היא בעצם הטכניקה של עיסוי רפוא המתמקדת באזור הבטן והגב התחתון של אצל נשים.
למטפלת קוראים גלית בראלי ואני הגעתי אליה בגלל מיומה ברחם.

גלית גם נטורופתית , כך שניתן יעוץ בתחום התזונה הנכונה למצב המסויי

אפשר לגלגל "גלית בראלי" ולהגיע אליה..
או, http://www.galitbareli.co.il/
מיקה*

מיומות שרירנים ברחם

שליחה על ידי מיקה* »

תודה לשתיכן,
אשמח להמלצות, או כאן או בדוא"ל:
mikapeleg ב - gmail נקודה com
ותודה מראש.
אום_שלום*

מיומות שרירנים ברחם

שליחה על ידי אום_שלום* »

אשמח להמלצות
יש כיוון ספציפי שמשך את תשומת לבך?
מיקה*

מיומות שרירנים ברחם

שליחה על ידי מיקה* »

אום שלום,
אני רוצה לתת לה כמה כיוונים, אם אפשר, אשמח להמלצותיך בנושאים:
הומאופטיה, דיקור סיני, שינוי תזונתי, יוגה עם דגש על יוגה נשית.
היא עושה, כלומר עושים לה, דיקור, לא יודעת איזה סוג, שיטת פאולה נוסתה, לא מספיק וללא תרגול עצמי, כך שבשלב זה לא לצערי.
אום_שלום*

מיומות שרירנים ברחם

שליחה על ידי אום_שלום* »

הי מיקה,
יוגה נשית אני מלמדת והיא מוזמנת ליצור איתי קשר ב- 052-3785452
דיקור אני ממליצה על מישהי/ו שמתמחה בנשים- באיזור טבעון ישנן: יעל ססלוב, רז אוסטרליץ ומיכל מתמרת (שאני לא זוכרת את שם משפחתה), כולן מצויינות, כדאי לגגל ולמצוא דרכי התקשרות.
הומאופט מעולה- ינאי לב אור בקיבוץ משמר העמק גם את פרטיו אפשר למצוא בגוגל בודאי.
שיטת פאולה כמובן אצל האחת והיחידה נעה אילת בגניגר אבל כתבת שהיא כבר ניסתה.
אם תרצי מספר טלפון ספציפי ולא תמצאי אוכל לנסות להשיג. אני גם לא כל כך רוצה לרשום כאן מספרי טלפון של אנשים אחרים ללא ידיעתם.
מיקה*

מיומות שרירנים ברחם

שליחה על ידי מיקה* »

היי אום שלום, תודה.
אעביר לה את כל ההמלצות.
מה שאמרת בקשר לנועה אילת, אכן, האחת והיחידה.
הלן*
הצטרפות: 12 אוגוסט 2005, 17:38

מיומות שרירנים ברחם

שליחה על ידי הלן* »

שלום!
שאלה שלי ליפה: האם זה עזר לך אישית להקטין את המיומה?
ובאופן כללי קראתי שדיקור מקטין מיומה כול עושים את הדיקור, ברגע שמפסיקים, מיומה חוזרת לאותם מימדים, קראתי מחקרים בנושא
לגבי שיטות אחרות לא יודעת עד כמה זה עוזר
אשמח לשמוע מנשים אחרות שחיות עם זה
תודה
שואלת*
הצטרפות: 25 ינואר 2004, 10:05

מיומות שרירנים ברחם

שליחה על ידי שואלת* »

הבנתי שכ- 50% מהנשים סובלות מזה.
גילו לי אחד במהלך החודש האחרון ורוב הסיכויים שאצצטרך להוציא - מחשש שיפריע להריון עתידי (עוד לא אמא, מתכננת בקרוב).
אני לא מכירה נשים עברו כריתה של שרירן, ואני מחפשת לשמוע מנסיון של מי שעברה - בייחוד לגבי הוצאה לפרסקופיה וממה להיזהר...
וגם המלצה על רופא.

ודבר אחרון - באופן כללי אני לא סובלת בדיקות גניקולוגיות (כמו כולנו) אבל ספציפית אני חרדה מהחדרת מכשירים.... אחרי החודש הזה שהיה רווי בנ"ל אני מחפשת המלצה על רופא בתל השומר לשם הופניתי שיש לו היכולת להתנהל מול מטופלת בעלת רגישות לנושא. אני בכוונה לא כותבת רגישות יתר כי מופלא בעיניי שרופאים מתייחסים לזה כמטרד ("אוי אל תתכווצי עכשיו!") במקום להבין שזה לא טבעי כל הפשפוש הזה ואני לא מוכנה לעבור בירורים כאלה אצל רופא שלא מבין זאת.
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

מיומות שרירנים ברחם

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

בתור אחת לפני גיל המעבר עם מיומה שלא ניתן לנתח התקן תוך רחמי מירנה עושה עבודה נפלאה
שואלת*

מיומות שרירנים ברחם

שליחה על ידי שואלת* »

בתור אחת לפני גיל המעבר עם מיומה שלא ניתן לנתח התקן תוך רחמי מירנה עושה עבודה נפלאה

עושה עבודה נפלאה באיזה הקשר ? לא הבנתי.. איך העבודה הנפלאה מתבטאת. תרחיבי ?
שואלת*

מיומות שרירנים ברחם

שליחה על ידי שואלת* »

גם בארץ יש את גלית בראלי , היא נהדרת .
שואלת*

מיומות שרירנים ברחם

שליחה על ידי שואלת* »

http://myoma.co.il/html/aboutus.htm

קישור למין מרכז שמאגד הרבה מידע ומומחים בתחום שרירנים.
יוקה_השחרחורת*
הצטרפות: 29 דצמבר 2011, 17:27
דף אישי: הדף האישי של יוקה_השחרחורת*

מיומות שרירנים ברחם

שליחה על ידי יוקה_השחרחורת* »

יש לי מספר פוליפים בצוואר הרחם. אשמח לשמוע מנשים שמכירות את הנושא כיצד מטפלים בבעיה ומהם הגורמים- תודה (-:
אחת*
הצטרפות: 15 יולי 2001, 00:00

מיומות שרירנים ברחם

שליחה על ידי אחת* »

אני רוצה לטפל במיומה גדולה ברחם דרך רפואה אלטרנטיבית. בטיפול שיעלים את המיומה. רופא קונבנציונאלי אמר שיש מחקרים שמוכיחים שדיקור סיני מצליח להפחית את הגודל כל עוד נמשך הדיקור. הוא לא ידע לתת לישמות של מטפלים בארץ ומשך כמה זמן.

הגעתי בחיפושתמים למאמר של יעל שטרן (http://www.ima-adama.co.il/articles/art ... cleId=2889 )

שבו היא מתארת כיצד העלימה מיומה גדולה למטופלת שעמדה לפניניתוח להוצאת רחם בעזרת דיקור ושינוי תזונה. האם מישהי מכירה אותה?

או המלצה על טיפולים אלטרנטיביים שמעלימים מיומה? או תזונה מסויימת?

אני עדיין לא אמא ובת 36, בנוכחות המיומה אני לא יכולה להיכנס להריון, היא גדולה ומכאיבה מאוד, ולכן אני שוקלת רגע לפני ניתוח ללכת על טיפול אלטרנטיבי אבל חשוב לי שזה יהיה טיפול אמין שהצליח לפחות בחלק המקרים אצל בחורות אחרות, כי יותר מהכסף והציפיות - הזמן כאן קריטי.
אודה להמלצות.
פלוני_אלמונית*

מיומות שרירנים ברחם

אחת

מותר לשאול מה זה מיומה גדולה? מה הגודל? כי גם זה חשוב לדעת.
גילוי נאות, אין לי המלצות ואין לי ניסיון, רק מנסה לחדד ולמקד, כי כל אחד מגדיר "גדולה" בצורה אחרת...

גם במאמר שהבאת ושקראתי אותו, אין התייחסות לא לגודל המיומה במספרים, ולא למיקומה...
בהצלחה בכל אופן :-)
אחת*

מיומות שרירנים ברחם

שליחה על ידי אחת* »

גודל של כשישה ס"מ בתוך הרחם.

זה נכון שבמאמר אין הסבר לגבי גודל ומיקום שהם חשובים ולכן אני תוהה כמה הוא נאמן למציאות.
תמירה*
הצטרפות: 13 ספטמבר 2012, 14:58

מיומות שרירנים ברחם

שליחה על ידי תמירה* »

קוראת את הדף מתוך עניין אישי, אני עם ריבוי מיומות ברחם.
כאן כתבה אום שלום ששיטת פאולה עשויה להועיל. אני אוהבת את השיטה הזו שמצויינת ליציבה באופן כללי,
אבל לא ברור לי איך היא יכולה לעזור למיומות , מאחר ונראה לי שעצם הכיווצים של הספינקטרים מזרימים יותר דם לאזור הרחם, והדם
הוא למעשה מה שמזין את השרירנים.
אום שלום ? או מישהי שמכירה את השיטה? תודה מראש,
פלוני_אלמונית*

מיומות שרירנים ברחם

היתה לי מיומה בגודל 5 ס"מ וטיפלתי בצמחים סיניים. כעבור חודשיים
המיומה ככל הנראה התפרקה ויצאה בדימום של שבועיים.
שתהיה רפואה שלמה לכולנו.
מיומה*
הצטרפות: 13 ינואר 2024, 00:08

מיומות שרירנים ברחם

שליחה על ידי מיומה* »

פלוני אלמונית וואו איזו בשורה טובה!
יש אפשרות ליצור איתך קשר? י שלי מיומה בדיוק בגודל הזה ואני עומדת לפני ניתוח רק בגלל כאבים. זה מטריד מאוד כי הניתוח עלול לפגוע ברחם ולפגוע ביכולת ההולדה.

אני אשמח לקבל את הפרטים על הטיפול שלך ולנסות אותו! או ליצור קשר עם מי שהכין לך את התרכובת.

אני במייל [email protected]

תודה רבה.
תמירה*

מיומות שרירנים ברחם

שליחה על ידי תמירה* »

פלוני אלמונית, האם תוכלי לשתף אותנו בשמות הצמחים הסיניים? והמטפל/ת
אני גם באותו מצב. תודה רבה ומראש,
פלוני_אלמונית*

מיומות שרירנים ברחם

טופלתי אצל ירון סופר 0523627258 בתל אביב
תמירה*

מיומות שרירנים ברחם

שליחה על ידי תמירה* »

תודה שוב פלונית
מיומה*

מיומות שרירנים ברחם

שליחה על ידי מיומה* »

פלוני אלמונית תודה רבה, מקווה שזה יעזור לעוד רבות מאיתנו!

התחום הזה מאוד בחיתוליו בתחום הרפואה. בעבר היו מוציאים את הרחם רק בשביל להוציא מיומה. היום עדיין אין פתרונות של ממש שלא פוגעים בפוריות בסיכון גבוה (ניתוח פתיחת רחם בהחלט מסוכן וגם כדורים שמכווצים את המיומה לא מאפשרים כניסה להריון במקביל).

לפלוני אלמונית - אני מודה על השיתוף שלך ויש לי שתי שאלות - הספקת לבצע אולטראסאונד מאז, שוידא שהמיומה אכן נעלמה או לא צמחה שוב?
וגם -הייתי שמחה לדעת אם זה נרפא רק מזה או שניסית משהו נוסף במקביל? דיקור סיני במקביל או טיפול אחר? אם את נזכרת בדבר נוסף אני אודה לך מאוד והלוואי וזה ימנע ממני ניתוח.
פלוני_אלמונית*

מיומות שרירנים ברחם

כשגיליתי את המיומה, לפני כשנתיים, הרופאה המליצה מיד על ניתוח.
סבלתי מכאבים חזקים בוסת ודימום גם בזמן הביוץ, אבל לא נראה לי הכרחי לנתח אם אין בזה סכנה.
החלטתי לטפל בזה אחרת. הרגשתי הייתה שכל פעולה מטיבה שאבחר תעשה את המלאכה.
התחלתי להתאמן בקונג פו ולשתות סווידיש ביטר. כמו כן קיבלתי עזרה של חברה שלמדה רפואה הודית והיא רשמה לי צמחים.
אחרי שנה, אולטרסאונד הראה שהמיומה התכווצה מ 5 ל 2.8 ס"מ. עדיין כאבים ודימום חזק מאוד בוסת.
בחורף האחרון הלכתי לירון, המטפל בצמחים ודיקור סיני. אחרי כחודשיים היה הדימום המסיבי, שבועיים, שבסופם הלכתי
לרופאת הנשים לאולטרסאונד. היא ראתה שאין זכר למיומה והניחה שהדימום היה השאריות של המיומה שהתפרקה.
מקווה שזה עוזר.
מיומה*

מיומות שרירנים ברחם

שליחה על ידי מיומה* »

איזה יופי לך! וגם לא ויתרת וניסית יותר מדרך אחת. כל הכבוד.
אני גם מאמינה בחשיבה חיובית בייחוד בשכאלה.

אצלי הכאבים כרונים גם ללא מחזור ולכן אני מנועה מלהיכנס כרגע להריון מה שמעציב אותי עוד יותר. בייחוד לאור גילי.
בנוסף אין לי זמן להשקיע כל כך בטיפולים שונים ולחכות - השעון הביולוגי הגיע לקצה והרופאים כבר מלחיצים.
תוכלי לתת גם את הפרטים של החברה שרשמה לך צמחים? לפי הסיפור יש סיכוי שהיא זו שפתרה לך זאת ואולי זה המשיך להתכווץ מכח האינרציה..

אגב אם את בגיל המעבר יכול להיות שזה התכווץ בגלל המצב ההורמונלי.
ולא ציינת כמה זמן עבר מאז הטיפול בצמחים ועד שהמיומה הצטמקה וגם כמה זמן עבר מאז תחילת הדיקור ואני תוהה אם כשכתבת צמחים התכוונת לצמחים שנתן לך ירון או החברה. השאלות האלה משמעותיות עבורי כאמור בגלל אלמנט הזמן הדחוק (אני ממש על סף לאבד אפשרות להיות אמא אם לא אמצא טיפול מתאים בכמ החודשים הקרובים - או ניתוח שלאחריו גם לא בטוח להיכנס להריון מיד לאור הסיכונים הכרוכים בו ובמיקום של המיומה שלי).
אני אשמח לדבר איתך ישירות דרך המייל, לשאול אותך את הכמה שאלות האלה ולראות אם יהיה לי נכון להתחיל בזה.כבר ניסיתי בעצמי דיקור ועוד כמה ואולי יסתבר שעברתי מסלול דומה לשלך ולכן לא בהכרח יהיה נכון לי להתחיל.

אני במייל כאמור - [email protected] אני מאוד אעריך אם תכתבי לי לשם.
ותודה.
עזרה_בנושא_מיומה*

מיומות שרירנים ברחם

שליחה על ידי עזרה_בנושא_מיומה* »

שלום לכן. תודה על המידע עד כה.. אני בת 38. ללא ילדים. מבקשת להיכנס להיריון. התגלתה אצלי מיומה ממוקמת לכיוון חלל הבטן( ולא הרחם) . בעבר הייתה בגודל -3-4-3 ועכשיו קפצה ל5-7-5- אולי בגלל טיפול הורמנואלי שעשיתי לשם הקפאת ביציות. קיבלתי עד כה חוות דעת אחת מרופא שהמליץ על ניתוח בטן להסרתה (ויש סיכון בהידבקויות ופגיעה בפוריות). מנגד- לטענתו כניסה להריון עם מיומה כזו יכולה לגרום להפלה/ לידה מוקדמת/ פגיעה בעובר. אני מוטרדת ולחוצה מאוד מהעניין. ניסיתי לתקופה של חודשיים שלושה צמחי מרפא וזה לא עזר (ואולי כן עזר אבל הטיפול ההורמונאלי הגדיל אותה..) . אני בלחץ זמן ואשמח ללמדו מניסונן של נשים אחרות- אילו טיפולים אלטרנטיבים ניסיתן שעזרו. אשמח להמלצות ספציפיות. ואם יש ביניכן נשים שנכנסו להריון עם מיומות וילדו לידות מוקדמות או רגילות- אשמח ממש לשמוע. המון תודה ..
עזרה_בנושא_מיומה*

מיומות שרירנים ברחם

תודה יקרה. יש המלצות ספציפיות יותר על מטפלים שעזרו? רוצה לשמוע על ניסיונן של נשים שהמיומה שלהן קטנה לאורך הזמן.. שוב תודה לכולכן..
עוד_מיומית*

מיומות שרירנים ברחם

שליחה על ידי עוד_מיומית* »

אבל למה לא סויה? הכוונה גם לא לחלב סויה וכאלה?
הדס_מצוי*
הצטרפות: 17 אוגוסט 2005, 15:02
דף אישי: הדף האישי של הדס_מצוי*

מיומות שרירנים ברחם

שליחה על ידי הדס_מצוי* »

הדעות לגבי סויה חלוקות.
בקצרה- שרירנים אוהבים אסטרוגן. בהיעדרו הם יצטמקו ובנוכחותו יגדלו כתלות בכמות האסטרוגן שיופרש בגוף, או שינתן בצורה מלאכותית.
בטיפולי פוריות (IVF) האישה מקבלת גם אסטרוגן. זו הסיבה שנשים רבות מסיימות את הטיפולים עם רחם שרירני.
בסויה קיימים פיטואסטרוגנים. פיטואסטרוגן היא מולקולה צמחית הדומה במבנה שלה לאסטרוגן האנימלי ומתחרה איתו על אותם אתרי קישור בגוף.
המתנגדים לסויה אומרים שלאכול סויה זה ממש כמו להעשיר את הגוף באסטרוגן ולתרום לצמיחת השרירנים.
המצדדים בסויה טוענים שפיטואסטרוגן אינו פועל כמו אסטרוגן כלל וכלל, ודווקא משום שהוא מתחרה עם האסטרוגן על אתרי הקישור בגוף, צריך להעשיר את התזונה במוצרי סויה. כך יקשרו הפיטואסטרוגנים לאתרי הקישור בשרירנים, השרירנים לא יקבלו אסטרוגן אמיתי וצמיחת תופסק ותבוא הקלה.
זה על רגל אחת.
פלונית_לכרגע*
הצטרפות: 19 דצמבר 2008, 12:10

מיומות שרירנים ברחם

שליחה על ידי פלונית_לכרגע* »

מציעה פשוט לותר על סויה ועל גלוטן.
כמוכן שמוצרים מהחי..בכולם יש הורמונים או גוזלים הרבה חמצן מהגוף
העיקר הוא עבודה רגשית לדעתי.

יש עדויות כל שנוי בעקבות דיקור והומאופטיה.
כמוכן נקוי כבד ובכלל נקוי גוף מקיף עשוי להיות התחלה טובה.
ילדתי_2_עם_מיומה_גדולה*

מיומות שרירנים ברחם

שליחה על ידי ילדתי_2_עם_מיומה_גדולה* »

אני ילדתי 2 עם מיומה גדולה
שניהם בניתוח קיסרי מתוכנן מראש ( הרופאים, בכל שלב, רצו להסיר את המיומה ואני לא הסכמתי כי יש בזה סיכון )
הרופא - תפקידו להכין אותך לכך שלא יהיה קל - גם כי את לא צעירה
אם יש לך מטרה - תהיי חזקה ונחושה , תטפלי בעצמך ( שינה, אכילה, פעילות ספורט, חשיבה חיובית ......)
להיות לחוצה זה לא טוב, סטרס לא טוב להריון,
שתהיה לך הרבה בריאות והצלחה
פלונית*
הצטרפות: 02 אוקטובר 2001, 03:13

מיומות שרירנים ברחם

שליחה על ידי פלונית* »

להרבה השים יש מיומות ויולדות איתן בשלום
לא כדאי לך לפחד.הרבה עבודת יצירה שמחה וזרימה.תעשי מה שאת רוצה ואוהבת
אחת*

מיומות שרירנים ברחם

שליחה על ידי אחת* »

לאלו שילדו עם המיומות- הן כאבו לכן או רק היו גדולות?
לי יש מיומה שכואבת מאוד והחשש הוא שיכאב מאוד בהריון ולא אוכל לסבול זאת.
פלונית*
הצטרפות: 02 אוקטובר 2001, 03:13

מיומות שרירנים ברחם

שליחה על ידי פלונית* »

כדאי לנקות את הגוף לפני הריון,ממש! נקוי מיצים וכ עם בעל מקצוע טוב לטפל בבלוטת תריס כי גם אם נראה שמאוזנת כדאי לבדוק לעומק אם התשובה יותר מ-2ספורט תנועה ועבודה רגשית שמאד משפיעה על מיומות
להזהר ממוצרים מהחי ואוכל עם הורמונים !איזון רגשי ויצירה מאד טובים .לא תמיד מיומות מפריעות
להרבה נשים יש מיומות שלא יודעות עליהן
מיומה יכולה לגדול וגם לקטון...
עזרה_בנושא_מיומה*

מיומות שרירנים ברחם

תודה לכולכן. מנסה הומאופתיה, דיקור, צמחי מרפא, מסג' בטן שלמדתי מגלית בראלי המקסימה , קומפרסים של שמן קיק (שאמורים לספוח אותה) , אמבטיות אדים וכמובן עבודה פנימית להבין למה היא גדלה (מעבר להורמונים שקיבלתי בהקפאת ביציות) . בקיצור שעתיים- שלוש ביום אני עסוקה פרופר בגופנפש שלי וזה די נחמד..
"ילדתי 2 עם מיומה גדולה"- האם המיומה הייתה לחלל הבטן או תוך דופנית או לתוך הרחם. הבנתי שזה מאוד משנה המיקום שלה.. האם אוכל לדבר איתך ישירות? אני ב-[email protected]
עזרה_בנושא_מיומה*

מיומות שרירנים ברחם

ועוד- האם מישהי יודעת על טיפול בגלי אולטראסאונד ממוקד שיש בתל השומר. זה טיפול חדשני שמהווה תחליף לניתוח. רציתי לשמוע ממישהי שניסתה זאת.. ת ו ד ה ..
פלוני_אלמונית*

מיומות שרירנים ברחם

+הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:+

שלום, אני מחפשת טיפול אלטרנטיבי לטיפול במיומות (אחת ממש גדולה 9ס"מ). שמעתי שדיקור סיני עוזר לתקופה אבל ברגע שמפסיקים המיומה חוזרת לגודלה המקורי.
אשמח להמלצות. האם מישהי ניסתה את הטיפול בגלי אולטרסאונד? תודה
ג'ני_ענבי*
הצטרפות: 12 דצמבר 2011, 13:09
דף אישי: הדף האישי של ג'ני_ענבי*

מיומות שרירנים ברחם

שליחה על ידי ג'ני_ענבי* »

רפואה סינית בשילוב של צמחי מרפא יכולה לעזור לאורך זמן
אפרת*
הצטרפות: 08 יולי 2003, 12:18

מיומות שרירנים ברחם

שליחה על ידי אפרת* »

שלום,
אני לאחר טיפול תזונתי שלא עזר במיוחד האם למשהי יש המלצות ספציפיות על מטפלים שאפשר להוכיח שהטיפול עזר ... מחפשת בנרות לא להיכנס לחדר ניתוח ....
תודה
פלוני_אלמונית*

מיומות שרירנים ברחם

לכל הנשים - רפואה שלמה מכל הלב.
עבור מי שיודעת שלא תרצה ילדים נוספים אני רוצה לספר שלאחר שנים של רחם שרירני, וטיפולים אלטרנטיביים שונים שלא עזרו, כולל לפרוסקופיה ניתוחית (שזו פרוצדורה מאוד קלה) עברתי ניתוח כריתת רחם והתוצאה מבחינתי מדהימה. לקח לי כארבע שנים של דימומים וסבל להגיע למסקנה שזה בלתי נמנע ואני אכן מבינה ללב כל מי שממש לא רוצה להגיע לידי כך.
אבל רוצה להגיד גם שהחיים אחרי מבחינתי פשוט מושלמים. וההחלמה קלה. שלא לדבר על כל התסמינים הנלווים כמו אנמיה, כאבים, הסתגרות בבית, הכתמה...
בסך הכל רוצה להגיד שזו גם אופציה ולפחות מניסיוני האישי אפילו אופציה טובה.
/*
הצטרפות: 17 יוני 2007, 18:10
דף אישי: הדף האישי של /*

מיומות שרירנים ברחם

שליחה על ידי /* »

פלוני אלמונית כיף שזה מאחורייך ומדברייך נשמע שבאמת חשוב לך להעביר מסר (חריג) על מנת לקדם עוד אופציה במצב המורכב הזה.

לגבי הסבלשתיארת - סבלת במקרה מכאבים לאורך כל החדוש באזור המיומה או לא? אני נתקלת ברופאים שאומרים לי שכאב לאורך כל החודש לא אופייני למיומה. אני אל סובלת מדימומים או אנמיה, לא סובלת מהתסגרות וכו'. יש ללי כאב חזק וכרוני בנקודה מסויימת ברחם שנמצאת באזור המיומה ומקרינה לגב תחתון ואגן. לא ברור אם זה מהמיומה, והרופאים חלוקים. מדכא להיכנס לניתוח כלשהו בלי לדעת שזו הסיבה בייחוד כשאני רווקה ללא ילדים שרוצה הלרות בקרוב וחוששת מפגיעה ברחם. לכן ראשית רציתי שלאול אם סבלת מתסמינים של כאב לאורך כל החודש ואם הם הקרינו למקומות אחרים?

שנית - עברת לפרסקופיה שזה מה שמציעים לי, לא הבנתי, לא הוציאו את השרירניםן באותה לפרסקופיה? איך זה לא עזר? ואם יש לך המלצה על רופא ובית חולים לביצוע הלפרסקופיה אודה לך. אני חוששת מפגיעה של רופא לא מיומן וזו פרוצדורה שהמיומנות מאוד קריטית בה.

תודה :-)
פלוני_אלמונית*

מיומות שרירנים ברחם

/ אנסה לענות לשאלותיך, אך מראש אומרת שזה ניסיון אישי ולא ייעוץ מקצועי.
לא סבלתי מכאבים במהלך החודש, רק בתקופת הווסת עצמה. הכאבים לא היו חזקים (לדוגמא מעולם לא לקחתי משכך כאבים) אבל כן העדפתי לנוח ביום יומיים האלו. וכן הרגשתי את הכאב באיזור המיומה. זה כמו לחץ כזה שמהווה כאב רקע.
סבלתי מאוד משטף דם עצום.
עברתי לפרוסקופיה להוציאת אחד השרירנים מתוך 3 ולאחר מכן הייתה הטבה למשך שנה.
אבל השרירנים האחרים הרימו ראש והתרבו, וההומאופטיה לדוגמא עזרה רק בתקופת הטיפול, ואני איבדתי סבלנות וגם לא רציתי להמשיך להסתובב סביב זה כאילו זה מרכז החיים. אני מתכוונת שכל ווסת מכניסה למתח, הדימומים לא צפויים ויכולים להכתים לי בגדים באמצע יום עבודה (כבר מצאתי עצמי נוסעת לקניון הקרוב לקנות ג'ינס ותחתונים...). ואז מנסים טיפול X ותוספת ברזל Y וכלום לא עוזר. אני פשוט מאבדת בכל חודש ליטר דם.
יכול להיות שעבורך לפרוסקופיה תפתור את הבעיה ואז זכית. שעה אחרי הניתוח את הולכת הביתה על שתי הרגלים. לי לא היו תופעות לוואי. אל תחששי זה ממש פשוט.

המלצה: דר חן גולדשמיט המקסים, האנושי, המתחשב המקצועי. מקבל פרטי בקליניקות דרך הביטוח המשלים (נארא לדוגמא) וגם מנהל מחלקת נשים בבלינסון (שלשם עדיף לא להגיע כי זה ניתוח הוצאת הרחם). תחפשי אותו באינטרנט ואם לא מוצאת או לא מצליחה להתקשר אני אעזור לך לאתר אותו.
פלוני_אלמונית*

מיומות שרירנים ברחם

אה, עוד משהו, דר גולדשמיט יסביר לך שלא כל שרירן ניתן להוציא בלפרוסקופיה. הוא עושה אולטרסאונד ואז מייעץ. אני מבינה שאצלך זה אפשרי.
בהצלחה ותינוקות לרוב :-)
/*
הצטרפות: 17 יוני 2007, 18:10
דף אישי: הדף האישי של /*

מיומות שרירנים ברחם

שליחה על ידי /* »

תודה רבה :-)
תוכלי גם להמליץ על הטיפול ההומואופטי שעזר לך?

רק בשביל לאזן לקוראות שבדרך - הבעיה בלפרסקופיה היא לא תקופת ההתאוששות אלא העובדה שאחריו הרחם מצולק, וקיימת סכנת הידבקויות שלא פחות מזיקות ומכאיבות ומסכנות פוריות משרירנים, ביד לא מיומנת גם יש סיבוכים גדולים יותר בלפרסקופיות מאשר בפתיחת בטן, ובדר"כ הריון אחרי ניתוח כלשהו גם לפרסקופי מחייב קיסרי (בדרכ, לא תמיד).

כלומר אם אפשר להימנע עדיף להימנע, זה נחשב ניתוח סקסי יורת מניתוח רגיל אבל אין הרבה הבדל בנושא הסיבוכים והסיכונים, אם כבר לרעת הלפרסקופיה.

אגב למה הוציאו לך רק אחד בלפרסקופיה? לא חששת שיוציאו את זה שלא עושה בעיות ותישארי עם אותם סימפטומים?
פלוני_אלמונית*

מיומות שרירנים ברחם

הוציאו את מה שהיה אפשר, אחד משלושה, ואחריו באו עוד...
לא הייתי מודעת למה שכתבת על נושא ההידבקויות. מצד שני נושא הפוריות פחות הטריד אותי כי יש לי שני ילדים גדולים ולא רציתי ללדת (וממילא אחרי שנתיים של סקס בלי אמצעי מניעה גם אם הייתי רוצה לא הייתי יכולה).
לגבי הטיפול ההומאופטי - נעזרתי באבי עזריאל. חשוב להגיד שאין קשר בין הטיפות שאני קיבלתי למה שמתאים לך. כלומר המטפל ההומאופטי מתאים את הטיפול אליך ואל אישיותך ולא לתופעה של רחם שרירני.
פלוני_אלמונית*

מיומות שרירנים ברחם

יש לי בטן נפוחה מאד כמו בחודש שלישי העם זה מהמיומה שיש לי ברחם.ומימה המיומה הזאת נוצרת תודה
פלוני_אלמונית*

מיומות שרירנים ברחם

היי אני אחרי ניתוח כריתת מיומה בת 38 ללא ילדים .רוצה מאוד ילדים ולכן החלטתי לעבור את הניתוח .ביקרתי אצל מספר רופאים וכול שעבר הזמן המיומה גדלה ולכן החלטתי לעבור את הניתוח לפני שאני להריון ..המלצה שלי לא לחכות פשוט לעשות את הניתוח .....
פלוני_אלמונית*

מיומות שרירנים ברחם

מירושלים יש לי מיומה בגודל 94 ס"מ וזה גדל וכן יש לי שני צסטטות והמחזור היה ארוך הפגם ומפחדת מניתוח יש דברים להקטין את המיומה
תכלת_שמים*
הצטרפות: 01 מאי 2008, 18:25

מיומות שרירנים ברחם

שליחה על ידי תכלת_שמים* »

כדאי לברר על הפרוצדורה הזו:

http://nashim.sheba.co.il/Gynecology/Mayumot/
פלוני_אלמונית*

מיומות שרירנים ברחם

שלום
אני בת 49 ואיבחנו אצלי מיומה גדולה ברחם.המחזור לא סדיר וכאשר אני במחזור הדימום חזק וארוך.הרופא ממלץ כריתת רחם אך לא שחלות.אני נורא מוטרדת משינוי בגוף וגם מהניתוח עצמו.בחיים לא עברתי ניתוח ץאני גם כן חולה בדלקת פרקים וסופר חרדתית.האם ישנה מישהיא שיכולה לספר בכנות על תהליך דומה שעברה ואיך היא היום.תודדדדה
עינת*
הצטרפות: 26 ינואר 2003, 12:56

מיומות שרירנים ברחם

שליחה על ידי עינת* »

שלום,
אני מטפלת ברפואה סינית ויפנית, טיפול בדיקור ובצמחים ושינוי תזונתי יכולים לתת מענה יעיל לתסמינים של מיומות ברחם. יכולה להמליץ על מטפלים באזורים שונים בארץ ולענות על שאלות.
אני עצמי מטפלת בתל אביב. 0544578769
פלוני_אלמונית*

מיומות שרירנים ברחם

שלום עינת,

תוכלי בבקשה להמליץ על מטפלים באזור השפלה ודרומה?

תודה
הילה
מאמ*
הצטרפות: 17 יוני 2002, 13:12

מיומות שרירנים ברחם

שליחה על ידי מאמ* »

חייבת לכתוב לכן שאני אחרי!!!! לפני שלושה ימים עברתי לפרוסקופיה לכריתת מיומה בגודל של 8 ס"מ שבלטה לתוך הרחם ועיוותה את החלל. מנסה להכנס להריון שלישי כבר שנה (בת 39) ללא הצלחה ורק לאחרונה במעקב ביוץ סתמי, גילו את המיומה הגדולה.
לפי המלצה של חברה פניתי לפרופסור מוטי גולדנברג שעשה עבודה מצויינת. עברתי את הניתוח באסותא רמת החייל. הצוות מצויין, הניתוח עבר בשלום ואני בהחלמה סבירה (פחות קשה ממה שצפיתי.) שמחה שעברתי את השלב הזה!
מאמ*
הצטרפות: 17 יוני 2002, 13:12

מיומות שרירנים ברחם

שליחה על ידי מאמ* »

נזכרתי שהרופא גם שם מין רשת מיוחדת שאמורה למנוע הדבקויות עתידיות.
פלוני_אלמונית*

מיומות שרירנים ברחם

הי עינת, מכירה מטפלים באזור עמק חפר / פרדס חנה כרכור?
אני לקראת לידה עם מיומה גדולה 8*7 על צוואר הרחם והמליצו לי על קיסרי.
נראה לך שיש לי סיכוי להקטין אותה בזמן קצר..? אני בשבוע 31+
בלידה הקודמת היא הייתה קטנה 3*3 והלידה הייתה טבעית ובלי שום בעיות.
פלוני_אלמונית*

מיומות שרירנים ברחם

מה דעתך על גלולות לטיפול במיומות?
המלצות_על_רופאיםמנתחים*

מיומות שרירנים ברחם

שליחה על ידי המלצות_על_רופאיםמנתחים* »

מכירות רופאים במרפאת מיומות של תל השומר? ממליצות על מישהו?
רופאים אחרים בתחום המיומות, המלצות?

תודה
פלוני_אלמונית*

מיומות שרירנים ברחם

http://m.maariv.co.il/lifestyle/health/ ... draft=true

אומרים שהתרופה בדרך לסל התרופות נקווה שכמה שיותר מהר
פלוני_אלמונית*

מיומות שרירנים ברחם

0542853006
פלוני_אלמונית*

מיומות שרירנים ברחם

בת 52 עם שתי מיומות גדולות . האם מישהיא עברה הליך בתל השומר להקטנה דרך אולטרה סאונד?האם איפשר לקבל המלצה לרופא נשים רגיש ומיוחד שלא ישר רוצה להוריד את הרחם ?
מפחדת*
הצטרפות: 18 מאי 2008, 15:39

מיומות שרירנים ברחם

שליחה על ידי מפחדת* »

היי יקירות...
חזרתי לפני כמה שעות מפרופסור עמוס גמר שהמליץ על לפרוסקופיה להסרת שרירן 7 ס"מ בתקווה שלא יצטרך לפתוח בטן במהלך הניתוח... הזהיר אותי שזה אפשרי תלוי באיבוד הדם.
מישהי שממליצה על פרופסור נוסף לחוות דעת שנייה?
יותר מאשמח!!!!!**
מיומאיה*

מיומות שרירנים ברחם

שליחה על ידי מיומאיה* »

היי בנות, כבר תקופה אני קוראת את ההתכתבויות באתר ופונה אליכן עכשיו עם תקווה חדשה בלב-
שמי מאיה, אני בת 29 ויש לי מיומה בגודל 6 ס״מ שהפכה סימפטומטית ומרושעת של ממש בחודשים האחרונים.
אני מדממת ללא הפסקה במחזורים (שהתארכו לכדי שבוע) וסובלת מהתכווצויות וכאבי בטן יומיומיים.
בעקבות הדימומים הקשים, הגעתי לחוסרים מאוד גדולים בברזל (שלום לך נשירה) וקיבלתי עירויים כדי ״להתיישר עם הנורמה״.
לא הייתי בארץ מס׳ חודשים והרופאה שלי בברלין רשמה לי כדורי ״esmya" שמפסיקים את המחזור ואמורים לכווץ את המיומה.
לקחתי אותם בשלושת החודשים האחרונים, המחזורים פסקו, מה שנתן לי קצת אוויר לנשימה אך המיומה לא זזה מילימטר- עקשנית.
עם החזרה לארץ ניגשתי לראות מספר רופאים שהורו פה אחד על לפרוסקופיה.
יצאתי מהם ממוטטת- מהאגביות בה המליצו על ניתוח, מהדרך בה דיברו על העובדה שלא אוכל ללדת בלידה רגילה (״מה אכפת לך בכלל, כולן עושות קיסרי״). קהות חושים להמונים.
מהרגע שיצאתי מהם (הלכתי לשני רופאים מומחים) קראתי, חקרתי, בררתי על טיפול אולטרהסאונד מונחה והייתי מועמדת לטיפול (נחושה להתחמק מניתוח).
ביום חמישי שעבר הגעתי לתל השומר לטיפול אולטרהסאונד ממוקד שלא צלח- למרות מניפולציות שעשו לשלפוחית השתן והמעיים ע״מ להזיז אותם מהדרך ולאפשר גישה לרחם האחורית והמיומה- ירדתי מהשולחן (כאובה מתמיד, הכל נעשה ללא הרדמה) וחזרתי הבייתה.
הרגשתי בגוף שעוד לא מצאתי, שעוד לא פיצחתי את זה, שיש דרך לא פולשנית לטפל- לכווץ את השרירן בעצמי, עם קצת עזרה כמובן.

אני לא אלאה אתכן בבירורים נוספים שעשיתי עם רופאים סיניים, מטפלים בתדרים וצמחי מרפא- הכל נשמע והרגיש לי לא נכון, זמני.

ביום שישי שעבר קמתי משינה עם ידיעה ברורה ״אני צריכה למצוא רפלקסולוג״. אני לא יודעת למה או איך אבל הדבר הראשון שעשיתי היה לכתוב לגוגל ״מיומה רפלקסולוגיה״ ולראות מה הוא אומר.
התוצאה הראשונה שקיבלתי הובילה אותי לכתבה על שלמה נחמיאס- סופר סת״ם לשעבר, מטפל בנשים ברפלקסולוגיה למעלה מ30 שנה- מומחה לפוריות, בן 80, מצפת.
התקשרתי אליו עוד מנומנמת, ובצד השני ענה לי איש מקסים שאמר שטיפל כבר בעוד נשים כמוני ועזר להן פלאים- המיומות התכווצו או נעלמו והפסיקו להיות סימפטומטיות.

היום, קמתי מוקדם בבוקר ונסעתי לצפת. נסיעה של שעתיים וחצי הלוך ושעתיים וחצי חזור.
הגעתי לשלמה הבייתה ועברתי את הטיפול הראשון, הוא איבחן אצלי עוד כמה וכמה תקיעויות שצריך לשחרר ונתן לי בנתיים לקרוא כתבות שעשו עליו- על נשים במצב ממש כמו שלי שהחלימו.
שלמה קבע שכדאי שניפגש פעמיים בשבוע. ואני הנהנתי, מבינה, מרגישה, מסכימה בכל נימי הגוף והנשמה שהגעתי למישהו שיודע מה הוא עושה.

אני כותבת לכן עכשיו, עייפה (נהגתי היום 6 שעות) אך נרגשת, על אמת.
מבינה כמה קשה יהיה לי להגיע אליו פעמיים בשבוע שאלתי אותו אם הוא מגיע למרכז- הוא צחק ואמר שבגילו זה לא כ״כ קל, אבל אם תהיה קבוצה (של 8 בנות לפחות) יגיע לירושלים.
אז אני פונה אליכן, בנות יקרות, עם רעיון חדש, הצעה חדשה, מישהו שעלה בחלום אחרי חיפושים אינסוף ומציע אלטרנטיבה, תקווה.
אם יש מישהי שמעוניינת להיפגש עם שלמה ולהתחיל טיפול כתבו לי למייל- [email protected]
הטיפול אצלו עולה 150 שקלים, ומספר הטיפולים תלוי במטופלת- במיומה ובהתמדה.
זו הפעם הראשונה שלי אצלו אז אין לי רשמים מהרחם, רק מהלב-
מקווה שאצליח להקים קבוצה שכזאת- ומקווה שהאיש הזה יביא איתו את התשובה לה רבות מחכות- ״המיומה התכווצה, את נס רפואי״.
פלוני_אלמונית*

מיומות שרירנים ברחם

בבקשה..שמות והמלצות על מטפלים דיקור ובכלל צמחי מרפא שעזרו להקטין..לכווץ או להעלים מיומה גדול
פלוני_אלמונית*

מיומות שרירנים ברחם

שלום לכולן, אתן הפורום היחיד שמתעסק בנושא הזה...גילו לי מיומה של 10 ס"מ מאחורי הרחם, אין לי תסמינים חוץ מזה שזה דוחף לי הכל על השלפוחית..סיוט. כמעט עצירת שתן..
החלטתי על ניתוח אך חוששת מהתהליך, דיברו איתי על ניתוח בטן פתוח, כי בלפרוסקופיה זה מוסך להגיע לשם פלוס הגודל... אמורה לחכות 4 חודשים עד הניתוח- או יותר נכון הועדה לטרום ניתוח, כי מדהים שמערכת הבריאות שלנו עובדת כ"כ לאט.
חוששת שזה יגדל עוד... ונורא רוצה לנסות שינוי בתזונה כדי להקטין אפילו בקצת לפני הניתוח.. אשמח להמלצות ולצמחי מרפא שאתן מכירות.
אשמח גם לדעת מה עושים בוועדה הזו? יצא לכן? אשמח לשמוע חוויות.
שאלה נוספת למי שעברה ניתוח, האם הציעו לכן לעבור שאיבת ביציות? אם יש סיכון באיבוד הרחם נראה לי הגיוני שיציעו דבר כזה לא? האם אני יכולה לבקש כזה דבר?
פלוני_אלמונית*

מיומות שרירנים ברחם

אפשר המלצות למטפלים טובים בצמחי מרפא למיומות גדולות ברחם? או דיקור..
משהי שהיה לה ויכולה להמליץ..שזה נעלם או קטן בהרבה..כדי להמנע מניתוח..
פלוני_אלמונית*

מיומות שרירנים ברחם

שלום לכולן, אני תמיד נכנסת לדף הזה לקרוא אם חידושים וניסים שיחזקו אותי בייאוש שאני נמצאת בו עכשיו. אני בת 36 + 2, סובלת ממיומה בשלוש שנים האחרונות. דימומים חזקים בכל מחזור שלאחרונה התארך אפילו ל 9 ימי מחזור! כיום המיומה בגודל 6×7 ונחשבת לגדולה בעיני הגניקולוגים. לפני 4 ימים התחיל לי דימום שהלך והתחזק ברמה שאיבדתי כל שעה בין חצי כוס לכוס דם!! וזה לא היה זמן המחזור. בהגעה לבית החולים ובדיקות חסרי רגישות עם רופאים, גילו לי מיומה נוספת והמליצו לבצע גרידה דחופה על מנת להקטין את עובי רירחת הרחם ובכך להפסיק את הדימום הכבד. לא הסכמתי וביקשתי להשתחרר. ניתנו לי כדורים ל 3 ימים, לעצירת הדימומים אך משום מה אני לא רואה שהדימום פסק ועברו כבר יומיים.
שמעתי על הכדור החדש: איסמיה ורציתי לשאול אם מישהי ניסתה ועזר לה. אני יודעת שעוזר רק ל - 80 אחוז וזה המון ושווה בעיני לנסות, למרות המחיר היקר. אני לא מעוניינת בהתערבות כירורגית ונוטה לבחור את הטיפולים הטבעיים כמו דיקור, צמחים ולא מזמן התחלתי הומאופתיה.
בינתיים אין תוצאות...
מכנס_לבן*

מיומות שרירנים ברחם

שליחה על ידי מכנס_לבן* »

היי
כיף לגלות את הפורום הזה. מזדהה עם כל מילה.
אז אני עם מיומה שמשחקת בדיאטה: עולה ויורדת כבר כמעט שנתיים. הייתה 3 ס״מ עלתה ל 5 ס״מ עשיתי היסטרוסקופיה ניתוחית, ירדה שוב... ואז עלתה, דיקור, איסמיה לשלושה חודשים ומיד אחרי האיסמיה הגיעה למימדים חדשים,8ס״מ.
ושלא לדבר על המוגלובין של 6.4 ... והרבה וונופר. אני חווה את החוויה של כולכן,דימום מאסיבי עד בלתי אמיתי,הכתמה בכל מכנס,בשינה. כאבים ממוקדים. שתן בתכיפות גבוהה. כשאין מחזור - הפרשות מרובות. חולמת על מכנס לבן :) . ניסיתי הכל ! רק להימנע מניתוח לסטרוסקופיה או כריתה. לכל מי ששאלה, מהניסיון האישי שלי,איסמיה זה משחק הורמונלי. אם את בגיל שאת מרגישה שאין איזון הורמונלי , איסמיה היא פתרון גרוע. לאחר 3 חודשים לא פשוטים עם תופעות לוואי, המיומה גדלה מ6 ל-8. אבל זה רק ניסיון אישי! כל אחת לגופה. לצערי, אני לקראת ניתוח ליסטרוסקופיה ללא כריתה . אני עדיין חולמת על לידה נוספת אז מנסה לשמור על הרחם כמה שאפשר. אם יש למישהי המלצה איך לעצור את התהליך ואיך לטפל בבעיה , אשמח לשמוע. גם על המלצה על רופא שיכול לחשוב על פתרון אחר... אגב,הדבר היחיד שלא ניסיתי הוא תזונה של ניקוי רעלים. אם מישהי ניסתה וזה עזר,אשמח לשמוע.
תודה!
פלוני_אלמונית*

מיומות שרירנים ברחם

מכנס לבן
אפשר לשאול בת כמה את והאם לפני הריונות?
לי הציעו איסמיה השבוע לפני הסרת מיומה בניתוח כדי שיהיה יותר קל. ואני ממש מתלבטת. נראה לי כמו פתרון של "לדחות את הקץ" או בכלל פתרון נוח מבחינת רופאים כדי לא להגיד לא עשינו כלום או לחלופין, להכניס לניתוח שכרוך בסיכונים.
אשמח לשמוע ממך גם מה מיקומה של המיומה
אני*
הצטרפות: 04 אוקטובר 2001, 17:25

מיומות שרירנים ברחם

שליחה על ידי אני* »

שלום.
אני חדשה כאן, בעקבות שרירן שמצאו אצלי ברחם. אני רווקה בת 42. גודלו כ-6 ס"מ. בעקבות הניסיונות של מי שהתנסתה בזה והצליחה לטפל בכך באופן משמעותי בדרך טבעית, אשמח מאוד מאוד לקבל הפנייה באיזור ירושלים.
מכנס_לבן*

מיומות שרירנים ברחם

שליחה על ידי מכנס_לבן* »

לפלונית אלמונית
כיום אני בת 42 כאשר גילו את המיומה לפני 3 שנים (התחילה ב 3ס״מ והיום כ 8 ס״מ) .
המיקום: בין הדופן של הרחם לרירית של הרחם,וזו הסיבה שיש לי דימומים קשים מאוד בזמן מחזור.
באופן אישי האיסמיה לא עשתה לי טוב... היו לי תופעות לוואי וכאשר סיימתי טיפול של 3 חודשים המיומה גדלה!
הרופאים טוענים שהטיפול האיסמיה שיפר משמעותית את התהליך של אלפי נשים באירופה ומונע באופן ישיר את הניתוח, אך כפי שאמרת ואני מסכימה עם זה- מדובר בדחיית הקץ לגמרי.
אם את מיוצבת הורמונלית אולי כדאי שתשקלי בחיוב את הטיפול,אני חוויתי שיבוש הורמונלי קיצוני .. בהצלחה בכל אשר תחליטי :)
פלוני_אלמונית*

מיומות שרירנים ברחם

מעדכנת שעברתי את הניתוח להסרת המיומה לפני כחודש וקצת, היה ניתוח פתוח, הניתוח ארך שעתיים..פחדתי שיסירו לי את הרחם, אך חתמתי על טופס שאם זה יקרה זה יקרה,
הצליחו להציל לי אותו, אך לקחתי בחשבון שאם לא אתמודד עם הכל.
אז למי שלפני כריתה, מבינה אתכן, ובאמת תחשבו על עצמכן החיים חזקים מהכל. לא כולן נועדו להיות אמהות לא בטוח שאני עדיין אהיה..אולי שווה לשקול אימוץ פונדקאות..כואב אבל לפחות תהיו בחיים..
זה מה שאני חשבתי בכל אופן פחדתי לא להתעורר..כשקמתי אף רופא לא בא לדבר איתי ולספר לי מה קרה, כששאלתי את האחות אם הניתוח הצליח היא אמרה שהיא לא יכולה לספר לי, זוכרת שכאב לי קצת והייתי מטושטשת וחשבתי טוב גם אם הוציאו זה מה יש..התעוררת כל השאר זה בונוס.
רק אח"כ המשפחה סיפרה לי שהכל בסדר... בכל אופן אז מה מצפה לכן, צלקת ארוכה, כאבים קשים בשבועיים הראשונים לי לקח חודש להתאוששות, אבל מרגישה חדשה לגמרי, כן צריכה עוד להיות במעקב וכן עוד קורים דברים מוזרים,
המחזור שלי הוא כמו שעון..3 ימים אחרי הניתוח הופיע לו כאילו שום דבר לא קרה..כאב נורא בגלל ההתכווצויות..לא האמינו לי שזה מחזור..אני יודעת שכן כי ספרתי ימים מהפעם האחרונה, וגם כי זה היה דימום חדש לא היה לי בכלל דימום אחרי הניתוח (המיומה היתה מחוץ לרחם).
וגם עכשיו מחזור נוסף..תוהה אם הימים יחזרו למה שהיו לפני הניתוח הוא התקצר לי ל3 ימים. (אעדכן אם זה מעניין מישהי, הבנתי שיש שינויים במחזור אחרי ניתוחים כאלה ואם היו לפני הניתוח אולי גם זה קשור..)
הצלקת טיפה מכאיבה עדיין אבל זה פחות גרוע ממה שציפיתי, רוצה להרגיע נשים שלקראת ניתוח, הגוף שלנו מופלא והוא יודע לרפא את עצמו ומה שעבד יעבוד שוב.
בהתחלה הכי קשה זה לצחוק או להשתעל, טיפ קטן להתכופף עם כרית ולהחזיק על האזור של הניתוח, זה מקל את העניין.
לא לפחד לגעת באזור הצלקת ההפך, אפילו עדיף לעסות קצת כי זה יגרום לאזור לצאת מהנוקשות שלו.
שמן לבנדר עוזר עם הנראות של הצלקת.
לא להרים דברים כבדים, או להתאמץ, בשבועיים הראשונים אחרי הסרת הסיכות הנוראיות ממליצה גם על תרגילים לחיזוק הבטן לא דברים קשים כמו כפיפות בטן.
אלא קטנים יותר כמו הכנסה וכיווץ של הבטן פנימה, זה גם עוזר לשרירי הבטן, לא לפחד מהנפיחות זה גם המניתוח ומהאויר שהכניסו, הבטן שלי היתה ענקית 3 שבועות בערך.
מאחלת רפואה שלמה ובהצלחה לכולן. 3>
פלוני_אלמוני*
הצטרפות: 14 אוגוסט 2001, 19:35
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמוני*

מיומות שרירנים ברחם

שליחה על ידי פלוני_אלמוני* »

אפשר לשאול באיזה גודל הייתה המיומה ואיפה עשית את הניתוח?
יעל*
הצטרפות: 30 יוני 2001, 20:34

מיומות שרירנים ברחם

שליחה על ידי יעל* »

שלום לכן. ישר כוח על כל הדיונים פה.
אשמח לשמוע סיפורי הצלחה של טיפול במיומות או במילים אחרות -המלצות על מדקר/ מטפל בצמחי מרפא / רפלקסולוגיה שעזר לכן מניסיונכן. עדיף באיזור ירושלים.

בת 43. יש לי מיומה כבר הרבה שנים (בעקבות הקפאת ביציות). מאז עברתי הריון ספונטי שעבר בקלות וללא הפרעה מצד המיומה ולידה קיסרית.
לאחרונה המיומה מאוד גדלה ומבקשת התייחסות מחדש. אשמח כאמור להמלצות. תודה. יעל
לילוש*
הצטרפות: 12 ינואר 2003, 12:20

מיומות שרירנים ברחם

שליחה על ידי לילוש* »

היי יעל,
כיף לשמוע על ההריון הספונטני. איזה סוג מיומה יש לך?מה מיקומה

מצטרפת לבקשת המלצה על נטורופט או מדקר (עדיף שילוב) עם נסיון בטיפול במיומה ורחם.
אני בת 32, לפני הריונות.. עם מיומה קטנה תוך רחמית שגורמת לי הרבה כאב וצער..
אשמח לחלופה לניתוח
בדקתי כבר כמה מטפלים אך לא התרשמתי
מירושלים אך לא משנה לי איפה בארץ.. אם מישהי טיפלה בהצלחה בבקשה המליצי..
גלית*
הצטרפות: 01 אוגוסט 2001, 00:23

מיומות שרירנים ברחם

שליחה על ידי גלית* »

יש לי הכתמות חומות כשבוע לאחר מחזור ארוך וכואב של שבוע. בדיקות תקינות, ללא מיומה או פוליפ. אני בת 44. ההמלצה היא לקחת פרוגסטרון וממש יש לי התנגדות פנימית חזקה. האם יש למישהי עצה על שיטת טיפול טבעית, לא שיח אברהם או יקלוט רועים כי לא עזר. כבר שנתיים
שרירנית*
הצטרפות: 10 ינואר 2003, 02:01

מיומות שרירנים ברחם

שליחה על ידי שרירנית* »

שלום , בת 55 עם מחזור עם 3 מיומות גדולות. אחת כבר בגודל 10 ס"מ. אין סימפטומים מלבד בטן גדולה שמפריעה לי. האם ידוע לכן נשים יקרטת על טיפול טבעי בדיקור ? צמחי מרפא , האם מישהיא עשתה ניתוח בגילי להסרת שרירנים והצליחה להציל את הרחם ? תודה רבה לעונות . [email protected]
ליזי*
הצטרפות: 22 אוקטובר 2006, 12:28

מיומות שרירנים ברחם

שליחה על ידי ליזי* »

היי 11שנים סובלת מרחם שררני גדול -שבוע 22 ציסטה בשחלה -עברתי ניתוח שהוציאו לי 14 שררנים -לא הצלחתי להכניס להריון ככה שאמהות גלגול הבא -מאוד לא רוצה לעשות את הניתוח -ניסתי איסמיה למשך חצי שנה -לא עזר מקבלת מנות דם המוגלובין 6.4 7 -הייתי רוצה לא ללכת לניתוח כבר היתרגלתי לבטן הגדולה -אם יש לכן פיטרוון בבקשה לא להסס לפני ניתוח ולא הייתי רוצה לעשות את הניתוח
פלוני_אלמוני*

מיומות שרירנים ברחם

סובלת משרירינים ברחם וכנראהנטחת גדולה שלוחצת על שלופחית השתן. בימים אלה הופנתי לבדיקות לבירור לגהי כריתת שרירניים
בבקשה אם יש לך המלצות לגבי כל דבר שיכול לעזור?
פלוני_אלמוני*

מיומות שרירנים ברחם

האם ניתוח להוצאת מיומה מהרחם כואב מאוד או ניתוח ניבהלתי?
פלוני_אלמוני*

מיומות שרירנים ברחם

היי, למישהי יש סיפורי הצלחה בהקטנת/היעלמות מיומות ברחם? ❤️
פלוני_אלמוני*

מיומות שרירנים ברחם

שלום,
ברצוני להמליץ על רופא ד"ר חן גולדשמיט אצלו עברתי ניתוח לכריתת מיומות (אחת גדולה ואחת קטנה יותר), בפתיחת בטן. ד"ר גולדשמיט עם ידי זהב, עדין, מקצועי, אחראי ואנושי מאוד. בזכות הניתוח שביצע במיומנות מופלאה, למרות הסכנות שהיו, יש לנו היום בת מדהימה! עברתי אצלו גם היסטרוסקופיה אבחנתית וניתוחית שבוצעו בעדינות ומקצועיות רבה. סומכת על הרופא הזה וממליצה בחום!
פלוני_אלמוני*

מיומות שרירנים ברחם

מכירות רופא נשים או רופאת נשים שלא ישר ממליץ על כריתת רחם שרירני ?
אורי_הדסה*

מיומות שרירנים ברחם

שליחה על ידי אורי_הדסה* »

מהנסיון שלי כמטפלת בטיפול בשרירנים ראיתי שהשרירן מתפתח כשחסר בגוף יוד. יוד הוא מינרל חשוב לא רק לבלוטת התריס אלא לכל מערכת הרביה, מונע ציסטות וגידולים שפירים וממאירים. יש לי שתי מטופלות שלקחו יוד לוגול 5% בהתמדה למשך מספר חודשים והצליחו להמנע מניתוח, השרירן התכווץ באופן טבעי והן הצליחו להרות. עם זאת יוד בהחלט לא מספיק. צריך לשלב תזונה נכונה, חומרים פיטו-אסטרוגניים כמו שיש בפשתן, סויה וברוקולי. בהצלחה!
לולי

Re: מיומות שרירנים ברחם

שליחה על ידי לולי »

אום_שלום* כתב: 03 אוגוסט 2010, 14:37 הי מיקה,
יוגה נשית אני מלמדת והיא מוזמנת ליצור איתי קשר ב- 052-3785452
דיקור אני ממליצה על מישהי/ו שמתמחה בנשים- באיזור טבעון ישנן: יעל ססלוב, רז אוסטרליץ ומיכל מתמרת (שאני לא זוכרת את שם משפחתה), כולן מצויינות, כדאי לגגל ולמצוא דרכי התקשרות.
הומאופט מעולה- ינאי לב אור בקיבוץ משמר העמק גם את פרטיו אפשר למצוא בגוגל בודאי.
שיטת פאולה כמובן אצל האחת והיחידה נעה אילת בגניגר אבל כתבת שהיא כבר ניסתה.
אם תרצי מספר טלפון ספציפי ולא תמצאי אוכל לנסות להשיג. אני גם לא כל כך רוצה לרשום כאן מספרי טלפון של אנשים אחרים ללא ידיעתם.

שליחת תגובה

חזור אל “מחמאות ותגובות לאתר”