המלצות על רופאי שיניים

בתנועה_מתמדת*
הצטרפות: 23 אפריל 2003, 21:52
דף אישי: הדף האישי של בתנועה_מתמדת*

המלצות על רופאי שיניים

שליחה על ידי בתנועה_מתמדת* »

העיקר שבסוף כל ילד מוצא את הרופא המתאים לו!

מסכימה לגמרי.
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

המלצות על רופאי שיניים

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

אם אינני טועה, היא איננה מומחית לילדים
את טועה. היא רופאת שיניים לילדים בלבד.
ברונית_ב*
הצטרפות: 07 אפריל 2003, 14:16
דף אישי: הדף האישי של ברונית_ב*

המלצות על רופאי שיניים

שליחה על ידי ברונית_ב* »

אנחנו מצאנו רופאת שיניים נפלאה לילדים! ציפי נויברגר ממרפאת השיניים של מכבי בחדרה.
פשוט מעולה מעולה!
עשתה סתימה בשן קדמית לילד בן שלוש וחצי, בלי הרדמה, עם הרבה רוך והבנה ובגובה העיניים. היא הציעה שהוא ישב עלי וכך היה: ישבנו לנו שרועים על הכיסא, הוא ספוג בי בריפיון, מולנו ערוץ הופ והרבה דמויות מצוירות על הקירות.

כל כך פחדתי מהרגע הזה וכל כך הוקלתי בסוף, כשהוא יצא משם מבסוט ורגוע.
עמרית*
הצטרפות: 08 נובמבר 2005, 01:14

המלצות על רופאי שיניים

שליחה על ידי עמרית* »

לבני בן השנתיים יש עששת בארבע השיניים הקידמיות .הוא צריך לעבור סתימה ושלושה כתרים.
הייתי אצל מספר רופאים וברור שצריך לטפל ומהר.
אני אמורה להחליט כיצד לטפל בהרדמה מלאה או טישטוש וגז צחוק.
אני מתה מפחד מהרדמה מלאה אך גם מאוד לא רוצה להגיע למצב שאחזיק אותו בכוח בטיפול.
ממש יאוש.
מה לעשות. מבקשת לישמוע את דעתיכן
אשמח גם לישמוע על רופא טוב למרות שהייתי אצל דוקטור טלי מיכאלי.
טרה_רוסה*
הצטרפות: 08 ינואר 2004, 15:33
דף אישי: הדף האישי של טרה_רוסה*

המלצות על רופאי שיניים

שליחה על ידי טרה_רוסה* »

אז יש למישהו המלצה לרופא שיניים טוב לילדים בצפון?
עמרית*
הצטרפות: 08 נובמבר 2005, 01:14

המלצות על רופאי שיניים

שליחה על ידי עמרית* »

היי טרה _רוסה אני גם כן גרה בצפון מבירור שלי יש רופא שיניים לילדים מצוין בנצרת הערבית דוקטור גו'ל בעבר תיקן שיניים שבורות לביתי הגדולה והיה מצוין יש רופא נוסף בבית חולים פוריה דוקטור נתן ואמרו לי שיש רופא בראש פינה שמגיע מתל אביב לא יודעת יותר עליו.
גם אתם בבעית שיניים? בת כמה הילד/ה?
בהצלחה
זוטא_לבנה*
הצטרפות: 06 אוגוסט 2004, 10:05
דף אישי: הדף האישי של זוטא_לבנה*

המלצות על רופאי שיניים

שליחה על ידי זוטא_לבנה* »

טרה, אנחנו מטופלים אצל ד"ר נתן רוזנפרב מבית חולים פוריה. הוא מקבל ילדים במרפאה בעפולה ושווה לנו לנסוע עד לשם. מההתרשמות שלנו הוא רופא טוב, עם גישה לילדים, והילדים שלנו אוהבים אותו.
גלי*
הצטרפות: 17 אפריל 2004, 22:06

המלצות על רופאי שיניים

שליחה על ידי גלי* »

רופא השיניים שלנו המליץ לעשות סתימת חריצים בשיניים של בתנו בת החמש וחצי, לאחר שנמצא בשן אחת חור ענקי שנסתם. האם מומלץ?
טרה_רוסה*
הצטרפות: 08 ינואר 2004, 15:33
דף אישי: הדף האישי של טרה_רוסה*

המלצות על רופאי שיניים

שליחה על ידי טרה_רוסה* »

תודה על ההמלצות. אני אברר על האפשרויות שיש בפוריה. אנחנו כנראה ניאלץ לעשות טיפול בהרדמה כללית לבת שנתיים וחצי, והאפשרות של ביצוע הרדמה כללית במרפאה פרטית נראה לי לא מספיק בטיחותי. אשמח לשמוע על הורים שעשו טיפול כזה בבית חולים, גם לא בצפון.

לטובת אלה שיבואו אחרי, ממה שבררתי יש רק שני רופאי שיניים מומחים לילדים בצפון. דר' נתן מעפולה ודר ג'וני מחיפה.

אני אב
לילה_טוב*
הצטרפות: 24 נובמבר 2002, 23:01
דף אישי: הדף האישי של לילה_טוב*

המלצות על רופאי שיניים

שליחה על ידי לילה_טוב* »

מישהו יודע משהו על איטום חריצים? כדאי? לילדה שאין לה בעיות שיניים בכלל?
בארבע האחרונות שיוצאות בגיל 6 בערך מאחור. (או אם דיברו על זה בדף אחר)
תודה.
גלי*
הצטרפות: 17 אפריל 2004, 22:06

המלצות על רופאי שיניים

שליחה על ידי גלי* »

היי לילה, אני עשיתי לאיילה איטום חריצים. הרופא אמר שזה מומלץ לה כי נראה שהחריצים שלה זקוקים לכך, מה גם שהיה לה חור ענקי בשן אחת. הוא אמר גם שיש ילדים שצריכים לחזור על הטיפול כל חצי שנה ויש שאחרי יותר זמן, תלוי בילד, בצורת האכילה שלו, האם חורק שיניים או לא וכו'.
איזה ארבע שיניים אחרונות יוצאות בגיל שש?
לילה_טוב*
הצטרפות: 24 נובמבר 2002, 23:01
דף אישי: הדף האישי של לילה_טוב*

המלצות על רופאי שיניים

שליחה על ידי לילה_טוב* »

ארבע שיניים אחוריות (הן לא האחרונות אני חושבת). לכן יש חשש שלא מגיעים אליהן בצחצוח. הרופא שהייתי אצלו (ד"ר צביקה רפה) המליץ על זה באופן כוללני כעל משהו שטוב לעשות למניעת עששת. אבל לגדולה אין ולא היו אף פעם חורים ואני לא בטוחה שכדאי להתערב אם אין בעיות.
ד''ר_שפיגלר*
הצטרפות: 14 יוני 2006, 17:32

המלצות על רופאי שיניים

שליחה על ידי ד''ר_שפיגלר* »

למישהי מהצפון שלא ממליצה עליי,
אני ממליצה לך למצוא פסיכולוגית מתאימה לעצמך (עפ"י שמעידה שאת פסיכולוגית) ובנוסף מישהי שתלמד איך מתנהגים עם ילדים בני פחות משנתיים במרפאת שיניים ולשלוט על העצבים שלך ובביטויים שמתאימים ל-"גברת משוק" ולא לאמא שבאה עם ילדה קטנה ומפוחדת תלויה על חיתול בת פחות משנתיים לבדיקת התייעצות.
אני מודה לך שמאותו רגע הבנתי שלא שווה לטפל בילדים וכדאי להתרכז באנשים שיודעים להעריך את מעל 36 שנה של ניסיון ומוניטין. אני מבינה אותך שהיית עצבנית. תור של רופא שיניים במרפאה פרטית זה לא כניסה לרכבת והילד שקיבל לפני הילדה שלך טיפול היה ילד שהיה כבר יודע מה זה טיפול,הגיע לעזרה ראשונה ולאחר טיפולו ישבתי לבד רק להרגיע את הילדה שלך מעל חצי שעה בחדר המתנה ולא לפי הציפיות שלך ישר על הכיסא שבשבילה היה באותו רגע נורא מפחיד. מכיוון שצעקותייך נשמעו גם באינטרנט, אני רואה את זה כהוצאת דיבה ופרטים המזהים שלך במאגר שלי אפנה לייעוץ משפטי.
חוט_השני*
הצטרפות: 02 פברואר 2006, 11:34
דף אישי: הדף האישי של חוט_השני*

המלצות על רופאי שיניים

שליחה על ידי חוט_השני* »

יש למישהו המלצות על דר.אייל בוצר?
אייללת*
הצטרפות: 10 אוגוסט 2006, 22:59

המלצות על רופאי שיניים

שליחה על ידי אייללת* »

שלום וברכה ושיהיה כבר שלום ושלווה
מחפשת רופא או רופאה מקצועי במיוחד, טוב לב ונעים באזור המרכז-תל אביב, ופרדס חנה והאזור. לילדה דעתנית וחמודה בת שנתיים וחצי.
מ_י*
הצטרפות: 04 יולי 2002, 00:28
דף אישי: הדף האישי של מ_י*

המלצות על רופאי שיניים

שליחה על ידי מ_י* »

מישהו התנסה אישית אצל ד"ר ממבר מירושלים? יש פה המלצה כללית למעלה אבל אשמח לעוד הרגעה לפני שאני מפקידה בידיה את פיה שבע התלאות של בתנו הקטנה
פלוני_אלמונית*

המלצות על רופאי שיניים

מישהו התנסה אישית אצל ד"ר ממבר מירושלים? יש פה המלצה כללית למעלה אבל אשמח לעוד הרגעה לפני שאני מפקידה בידיה את פיה שבע התלאות של בתנו הקטנה
הי מ י ,
אנחנו כבר ארבע שנים מטופלים אצל ד"ר ממבר ומרוצים מאוד. היא מאוד נחמדה ואנושית והילדים אוהבים אותה,
וכמובן היא רופאה מצוינת.
יעל_צ*
הצטרפות: 04 מאי 2004, 21:31
דף אישי: הדף האישי של יעל_צ*

המלצות על רופאי שיניים

שליחה על ידי יעל_צ* »

זאת אני שממליצה על ד"ר ממבר כאן למעלה.
הדס*
הצטרפות: 25 ספטמבר 2002, 18:28

המלצות על רופאי שיניים

שליחה על ידי הדס* »

ממליצה מאד על דר' רות לומניץ בפרדס חנה!
קרוטונית_מהמרק_הגדול*
הצטרפות: 25 יולי 2004, 19:10

המלצות על רופאי שיניים

שליחה על ידי קרוטונית_מהמרק_הגדול* »

ההמלצות החמות על ד"ר צביקה רפה מגבעתיים. עדין מאוד, סבלני, נחמד, מתחשב.
היינו אצלו היום ואני לא בטוחה מה לחשוב. מצד אחד אכן היה יחס חביב מאוד, מצד שני הוא קצת לחץ מדי כשלילד זה לא התאים (גם אם זה בדיחות אינטנסיביות, דגדוגים על הפופיק וניפוח בלונים, כשהילד מסוייג זה רק מלחיץ עוד יותר ולא עוזר). קטינא לא הסכים לפתוח את הפה לבדיקה, וצביקה נתן לזה 2 דקות לשכנועים (בצחוקים) ולא יותר, ואז המליץ לי על גישה יותר "אסרטיבית", משמע להחזיק לילד את הידיים כדי שיוכל לבדוק את הפה לשניות מספר. אני מודה שלחצתי על קטינא לפתוח ולאפשר בדיקה, אבל זה היה בגלל הרגשה שהשתררה - "נגמר הזמן לשכנועים וצחוקים, הרופא לא יחכה יותר".
אחר כך אמר לי שהילד יזכור רק את הדברים הטובים שקרו במרפאה (מאיפה הוא יודע?). הילד יצא עם מתנה, צייר ציור, לשאלת הפקידה הוא אמר ש"היה כייף" אבל בחוץ התלונן באוזניי על הבדיקה.

מצד שני אני בטוחה שיש רופאי שיניים איומים ממש לילדים, אז זה מן הסתם הרע במיעוטו. ואם נצליח להנחיל שגרת צחצוח, אולי נציל את ההידרדרות שהתחילה במצב השיניים שלו :-/ ולא נצטרך לראות הרבה רופאים.
קרוטונית_מהמרק_הגדול*

המלצות על רופאי שיניים

כמה ימים אחרי: הביקור אצל צביקה, מתברר, היה מאוד אפקטיבי ומבחינה זו השיג את מטרתו, כפי שקיוויתי: הילד קיבל את האוטוריטה ובבת אחת מאז הביקור, גם נגמל כמעט בלי מחאות משתיית חלב בלילה, וגם מאפשר לי לצחצח לו שיניים (במשחק שלמדנו אצל הרופא - סופרים בקצב עד 10 תוך כדי צחצוח ואומרים בקצב "כל הכבוד לקטינא!", ושוב 10 כאלה עד שמסיימים). באמת היה נחוץ כנראה שמומחה יגיד לו שצריך לצחצח, כי בינינו כל הסיפור עם חיידקים שאוכלים את השיניים והם קטנים ולא רואים אותם, נשמע כמו סיפור בדים שאמא המציאה :-)

נקודה נוספת לחיוב לצביקה - לא הניד עפעף כשציינתי שאני עדיין מיניקה (בן 2.5).

אז כל זה בא לשפוך קצת אור חיובי על הודעתי הקודרת מלמעלה :-)
אלמונית*
הצטרפות: 01 אוקטובר 2001, 09:06

המלצות על רופאי שיניים

שליחה על ידי אלמונית* »

שלום
גדלה לי שן בינה שנכלאה ויצרה לי דלקת.
הייתי עם אנטיביוטיקה במשך כחמישה ימים והיום רופא השיניים שלי אמר שאני צריכה לעקור את השן בעקירה כירורגית.
אודה לכם אם תביעו דעתכם על עקירה ו/או אם יש שיטות לעזור לשן בדרך טבעית ללא עקירה.
תודה.
אמת_וצדק*
הצטרפות: 18 מאי 2006, 02:21
דף אישי: הדף האישי של אמת_וצדק*

המלצות על רופאי שיניים

שליחה על ידי אמת_וצדק* »

אנחנו רוצים לקחת את נעמה (שנתיים) לבדיקת שיניים ראשונה ומחפשים רופא מומלץ ומתאים באזור פתח תקווה / הוד השרון / המרכז.
ככלל, נעמה חוששת מזרים שמתקרבים אליה. היא לא תתפעל מלהטוטים וכאלה, אלא להיפך, נראה לי שעדיף רופא עדין ונעים מאוד, עם הרבה הרבה סבלנות.
נשמח לשוחח עם מישהו שיש לו המלצה עבורנו. מספרי הטלפון בדף האישי שלי. תודה!
שרה_בלאט*
הצטרפות: 19 ינואר 2008, 18:58
דף אישי: הדף האישי של שרה_בלאט*

המלצות על רופאי שיניים

שליחה על ידי שרה_בלאט* »

ממליצה על רופאת שיניים מעולה (גם למבוגרים, אגב) גם במקצועיות וגם בגישה.
בפתח תקווה - שריקה גלברד 03-9237237.
קרוטונית_מהמרק_הגדול*

המלצות על רופאי שיניים

דרוש שם דף מתאים
אם נקרא לו פשוט המלצות רופאי שיניים , נהפוך אותו לדף מוצנע , לא?
הפלא_ופלא*
הצטרפות: 16 אוקטובר 2005, 21:37
דף אישי: הדף האישי של הפלא_ופלא*

המלצות על רופאי שיניים

שליחה על ידי הפלא_ופלא* »

המליצו כאן על רופא-שיניים בפרדס חנה אך בלי טלפון
מישהו יודע -מכיר? חשוב לנו שיהיה מיפגש נעים עם ה'רופא' כי כנראה שנצטרך להתחיל טיפול ואנחנו מקווים להסכמה ולהתנהלות רכה כמה שאפשר עם כל העניין הזה.

אז אם יש המלצות או טלפונים אשמח כאן או בדפבית

תודה
הדס*
הצטרפות: 25 ספטמבר 2002, 18:28

המלצות על רופאי שיניים

שליחה על ידי הדס* »

אני המלצתי על דר' רות לומניץ.
הבת שלי עברה 2 טיפולים, אחת מהם היתה סתימה עם הרדמה(!),
היא היתה אז בת 3 וכמעט שנה מאז בערך פעם בשבוע בצחצוח היא שואלת "מתי נלך שוב לרות?"
יש לה סבלנות, היא נותנת לתהליך זמן
( לפני הטיפול עצמו היינו באיזה 4 ביקורים- חינם, שבהם היא קודם שיחקה וציירה,
אח"כ עלתה על הכסא וירדה, ביקור אחד היה להכיר את המכשירים ואחד להכיר את האף של הגז צחוק...)
ואז היה אמור להיות הטיפול עצמו והקטנה לא שיתפה פעולה, מיד נשלחנו ע"י הרופאה הביתה לחודשיים בטענה שלא עושים בכח
וצריך לתת לה זמן, ואכן, אחרי חודשיים (מלאי געגועים) באנו, והכל עבד מעולה.
המרפאה שלה מלאה חיפושיות משה רבנו שאצלנו זה לוקח חזק...
הא.. והטלפון- 04-6371025 - בהצלחה.
אלוני_שרוני*
הצטרפות: 08 מרץ 2008, 22:12

המלצות על רופאי שיניים

שליחה על ידי אלוני_שרוני* »

האם מישהו יודע מה הסיכון של הרדמה מלאה, מבחינה סטטיסטית או איפה אפשר למצוא עוד אינפורמציה? אני מחפשת כבר הרבה זמן ברשת ולא ממש מוצאת משהו קונקרטי. אולי נצטרך לעשות טיפול בהרדמה מלאה לביתנו בת שנתיים וחצי... מאוד מנסים להימנע אבל אנחנו רוצים שיהיה לנו כמה שיותר אינפורמציה כדי שנוכל להגיע להחלטה.... תודה
אלוני_שרוני*
הצטרפות: 08 מרץ 2008, 22:12

המלצות על רופאי שיניים

שליחה על ידי אלוני_שרוני* »

וגם, האם מישהו טיפל בבי"ח שניידר ויכול לספר איך זה היה? אוולין ושלר מאוד ממליצה על שניידר במידה ומחליטים על הרדמה מלאה אבל חשוב לי לשמוע על החוויה להורה ובמיוחד לילד... שומעים בין השורות כמה אני מפחדת?
אמת_וצדק*

המלצות על רופאי שיניים

שליחה על ידי אמת_וצדק* »

מוסיפה מידע על ש.ל.ה. בבי"ח שניידר (פתח תקווה):
זוהי מרפאה שמתמחה בטיפול שיניים לילדים במצב חרדה. הם מטפלים אך ורק בהרדמה מלאה או בטשטוש (לא גז צחוק אלא טשטוש חזק יותר).
אני אישית לא מכירה את המרפאה, אבל רוני בלוני המליצה עליה ובמיוחד על רופא מאוד מבוגר וסבלני במיוחד שלא זכרה את שמו. משיחת טלפון שלי עם המרפאה עולה שכנראה מדובר במנהל המרפאה, ד"ר וסרשפרונג.
טלפון: 9253983. ימים א-ה 8-15.
אמת_וצדק*

המלצות על רופאי שיניים

שליחה על ידי אמת_וצדק* »

מוסיפה מידע על אבלין ושלר:
היא מקבלת לא רק בכפר סבא אלא גם ביהוד-מונוסון.
כתובת המרפאה: דרך החורש 4, בית אפריקה ישראל, קומה 4, קרית הסביונים, יהוד-מונוסון.
טלפון: 03-6323892.
קבענו תור לנעמה (שנתיים ורבע) ונדווח בהמשך.
אמת_וצדק*

המלצות על רופאי שיניים

שליחה על ידי אמת_וצדק* »

היינו היום במרפאתה של ד"ר אבלין ושלר ביהוד-מונוסון.
באנו מלאי ציפיות ויצאנו מאוכזבים.
הגישה שלה מתאימה אולי לרוב הילדים, אבל לא לכולם. היא מייד מתקרבת ומפטפטת עם הילד, מראה "טריקים" ושולפת הפתעות, בלי לתת תחושת נחת ושהות. ניכר שהיא ממהרת. זה לא התאים לקצב של נעמה שלנו, רק הפחיד אותה, ולכן היא לא שיתפה פעולה.
מצד אחד, קשה להאשים את הרופאה שלא ידעה כיצד לגשת לילדה הספציפית שלנו. מצד שני, נראה לי מתבקש שרופא שיניים שעומד לבדוק ילד בפעם הראשונה בחייו, יקדיש כמה דקות לפני הבדיקה לתישאול ההורים לגבי הילד הספציפי ואיך כדאי לנהוג / לא לנהוג עמו כדי להשיג אמון ושיתוף פעולה.
אף על פי שהבדיקה נכשלה (אנחנו לא יודעים אם יש/אין עששת), חוייבנו במלוא התשלום.
כנראה שדרוש לנו רופא שיניים עם הרבה יותר סבלנות.
בלהה_ואורן*
הצטרפות: 23 אוגוסט 2006, 21:33
דף אישי: הדף האישי של בלהה_ואורן*

המלצות על רופאי שיניים

שליחה על ידי בלהה_ואורן* »

ממליצים מאוד על ד"ר קלוד חייט, מנהל מרפאת שיניים הוליסטית בירושליים.
אנחנו נסענו אליו במיוחד מחיפה בגלל הגישה שלו, שניתן לראות עליה באתר שלו - http://www.h-tooth.net/
המרפאה שלו פשוטה ולאו דוקא מותאמת לילדים, אך הוא עשה לאוריאל (שנתיים וחצי) סתימה, רק עם הרדמה מקומית מאוד קטנה והיה ממש טוב
אביטל_צ*
הצטרפות: 16 אפריל 2004, 17:49
דף אישי: הדף האישי של אביטל_צ*

המלצות על רופאי שיניים

שליחה על ידי אביטל_צ* »

מחפשת רופא שיניים ידידותי לילדים. בצפון.
הבת שלי בת 4.5. היום היינו בביקור ראשון והיא סירבה לפתוח את הפה.
אנחנו מחפשות מישהו עם סבלנות, שיתיידד איתה קצת לפני וירכוש את האמון שלה.
ה_עוגיה*
הצטרפות: 15 יוני 2003, 00:44
דף אישי: הדף האישי של ה_עוגיה*

המלצות על רופאי שיניים

שליחה על ידי ה_עוגיה* »

רופא שיניים לילדים ד"ר ג'ול ארשיד בנצרת. 04-6622206 , 052-8626362
לא היינו אצלו אבל קיבל המלצות חמות מרופאת השיניים (למבוגרים, המומלצת) שלנו. גם המליצה עליו מהצד המקצועי (למד בישראל) וגם מצד לקוחות שחזרו מרוצים.
עולם_קטן*
הצטרפות: 06 אוגוסט 2005, 21:56
דף אישי: הדף האישי של עולם_קטן*

המלצות על רופאי שיניים

שליחה על ידי עולם_קטן* »

אביטל,
ממליצה על ד"ר דני מיהונתן (ברמה"ג) 052-8348335
המליצה לי עליו חברה, שבנה (שהיה בן 4 או 5) פחד מרופאי שיניים והיה אמור לעשות סתימה,
לאחר שהם עברו כמה רופאים (גז צחוק וכו'), וממש רגע לפני סתימה עם הרדמה בבי"ח
הם הגיעו אליו, הוא החזיר לילד את האמון ועשה לו סתימה בלי שום זריקה ובלי שום חומר מרדים/מסמם!
לקחתי אליו את הבן שלי פעם אחת (צריכים לחזור אליו), והוא שבה לו את הלב, נותן יחס אישי ואנושי, בגובה העיניים,
וכל טיפול אצלו (לילד) זה לפחות 2-3 פגישות עד לסתימה (אם צריך סתימה, לנו הוא המליץ על שינוי בתזונה ועוד כמה דברים שיכולים לגרום לחור להתייבש).
הבנתי גם מילדים שהולכים לבתי ספר וגנים באזור שהוא מסתובב שם (מטעם המועצה כנראה) ומזמר להם עם גיטרה שירים על בריאות הפה...
היום היינו בביקור ראשון והיא סירבה לפתוח את הפה
והוא אמר לי שבביקור הראשון אצלו בכלל לא חייבים לפתוח את הפה, למרות שהבן שלי פתח בשמחה (לאחר משחק שדני עשה לו עם מראות).
בקיצור כמו שהבנת מדברי - אני ממליצה בחום.
עולם_קטן*
הצטרפות: 06 אוגוסט 2005, 21:56
דף אישי: הדף האישי של עולם_קטן*

המלצות על רופאי שיניים

שליחה על ידי עולם_קטן* »

ובנוסף מה שהתרשמתי ממנו עוד,
זה שלפני שבאים אליו, אז הוא מתשאל את ההורה על הילד בטלפון, גם על ההיסטוריה שלו בענייני שיניים
וגם פרטים אישיים על הילד ועל אופיו!
לב*
הצטרפות: 22 דצמבר 2003, 17:02

המלצות על רופאי שיניים

שליחה על ידי לב* »

ממליצה בחום על ד"ר רחל כרמלי מטבעון, בני בן 7 מטופל אצלה כבר יותר משנה. היא אלופה עם ילדים, בביקור הראשון היא רק נתנה לו לשחק בכל הציוד שיש לה מסביב לכסא, כולל להרים ולהוריד את הכסא עצמו, להשפריץ מים להפעיל מקדחים, חצי שעה הוא שיחק בהנאה רבה והלכנו הביתה.
בפעם הבאה שבאנו הוא היה מאוד נינוח והיא עשתה לו כמה סתימות בלי זריקות ובלי שהוא הרגיש משהו,יש לה טעמים וצבעים שהילדים בוחרים לסתימה, הכל רגוע וזורם, מאז גם אני מטפלת אצלה.
9533982 -04
עוגה_עוגה*
הצטרפות: 24 אוקטובר 2008, 11:36
דף אישי: הדף האישי של עוגה_עוגה*

המלצות על רופאי שיניים

שליחה על ידי עוגה_עוגה* »

שרון אני ממליצה מחום על ד"ר ירדן גולדשטיין מתל אביב. הוא ממש נגד אמלגם ואפילו מחליף (אם רוצים כמובן) סתימות אמלגם ישנות בחדשות - לבנות.
גם מבחינה "טכנית" הוא מעולה - תיקן לי שיניים "אבודות" לכאורה.
ויש לו גישה כללית "טבעית" ולא אלימה לשיניים, מקוה שאני מסבירה טוב.
את הטלפון בטח תמצאי בגוגל - האתר שלו כרגע לא עולה משום מה(כנראה שבמחשבים הוא פחות חזק :) )
www.biodent.co.il
קר_שינדו*
הצטרפות: 01 אפריל 2006, 03:41
דף אישי: הדף האישי של קר_שינדו*

המלצות על רופאי שיניים

שליחה על ידי קר_שינדו* »

מחפשת רופא שיניים ידידותי לילדים. בצפון.
אני ממליץ על ד"ר יעל פרי פרונט מחיפה (שדרות מוריה בסמוך לרחוב שמשון). הגענו אליה לאחר נסיון רע מאוד עם רופאת שיניים מהמרכז והיא הצליחה לסייע להתגבר על אימת הביקור הראשון. במרפאה יש חדר קטן עם משחקים, אפשר להביט ברופאת השיניים עובדת מבעד לחלון ולשמוע אותה, ההורים נוכחים בשעת הטיפול בילד ואחד ההורים יושב איתו על הכסא. 077-8344034. (וחוץ מזה היא גם למדה איתי בבית הספר :-)).
יפעת*
הצטרפות: 28 יוני 2001, 04:05

המלצות על רופאי שיניים

שליחה על ידי יפעת* »

היינו היום אצל רופאת ילדים שהומלצה לנו ע"י חברה (שמשתתפת גם פה באתר).
שמה תמי והיא מקבלת בכללית-סמייל ברמת השרון וגם ברעננה.
אנחנו נסענו מהקיבוץ שלנו ליד צומת מסמיה (מדרום לגדרה) עד לשם בעקבות ההמלצה,
וחזרנו מרוצים עד הגג.
הבת שלי בת שנתיים ורבע, עם כתמים חומים על השיניים.
פחדתי מאוד שהיא לא תתן לרופאה לבדוק אותה.
אבל הפלא ופלא, יש לרופאה הזאת קסם אישי כל כך חזק, שהילדה תקשרה אתה ועשתה מה שהיא רצתה,
וכשלא רצתה לפתוח פה גדול, חבקתי אותה והרופאה פתחה לה את הפה מאוד בעדינות, תוך דיבוב בקול מרגיע.
הבת שלי יבבה קצת בעלבון, אבל כלום לא יותר מזה (קבלה איזה צעצוע קטן כפיוס מהרופאה).
מדובר בילדה שעם מישהו אחר היתה מתחילה התקף זעם כתגובה.
בסיום הביקור אמרה: "היה כיף!"
והתעקשה לומר לרופאה ביי.
בעוד חצי שנה נחזור לבקורת, ואני ממש לא חוששת לעשות זאת שוב!
נעמי*
הצטרפות: 09 ספטמבר 2002, 20:19

המלצות על רופאי שיניים

שליחה על ידי נעמי* »

_היינו היום במרפאתה של ד"ר אבלין ושלר ביהוד-מונוסון.
באנו מלאי ציפיות ויצאנו מאוכזבים._
לצערי אני מסכימה עם אמת וצדק. כך היה לנו בדיוק !! אומנם ביתי רק בת שנה וחצי אך הביקור היה בדיוק כמו שכתבת (היא מאוד מיהרה ולא נתנה לילדה להתרגל לסביבה), וכן יצאתי בתחושה מאכזבת. בעלי ישר שאל אותי אח"כ בבית "על זה היא לוקחת 150 ש"ח ? "
אלמון_הודי*
הצטרפות: 15 ינואר 2009, 08:00

המלצות על רופאי שיניים

שליחה על ידי אלמון_הודי* »

עד כמה שידוע לי ד"ר גולדשטיין ירדן לא מטפל בילדים.
בינה*
הצטרפות: 23 דצמבר 2002, 18:25

המלצות על רופאי שיניים

שליחה על ידי בינה* »

מחפשת רופא מומלץ לצורך עקירה כירורגית של שן בינה אחורית במיוחד
בין זכרון לחדרה
תודה
שולמית*
הצטרפות: 28 אפריל 2003, 11:21

המלצות על רופאי שיניים

שליחה על ידי שולמית* »

רופא שיניים לקטנטנים
ממליצה על דר אריק שטינברגר מקבל במכבים רופא מעולה לילדים
שבע*
הצטרפות: 06 נובמבר 2007, 12:46

המלצות על רופאי שיניים

שליחה על ידי שבע* »

ללי שחיפשה המלצה לרופא שיניים מרחובות - המליצו לי על דר' ביר (באזור הקניון) 089457177
לא יכולה לחוות את דעתי כי עוד לא הספקתי לנסות אותו אבל חברה שלי שהילד שלה פוחד מאד מרופאים ובמיוחד מרופאי שיניים היתה אצלו והמליצה ביותר.
תמרי*
הצטרפות: 23 מאי 2004, 10:55

המלצות על רופאי שיניים

שליחה על ידי תמרי* »

אני רוצה לחזור ולהמליץ בחום על ד"ר אוולין ושלר , במרפאתה בכפ"ס. אנחנו בטיפולה מזה שנתיים ומאוד מאוד מרוצים.
יש לנו שני ילדים בטיפולה, אחד לחוץ במיוחד, והיא היתה מאוד רגועה ועדינה איתו. כשהרגישה שהיה לא רגוע (עקב משהו בגן באותו היום) ושהטיפול לא מתקדם החליטה לא להמשיך, ולא גבתה תשלום רק על ביקור, ללא טיפול. כמו כן משתמשת בעת הצורך בדמיון מודרך, בהצלחה רבה. ממליצה מאוד
פלוני_אלמונית*

המלצות על רופאי שיניים

מי יודע -
איך יודעים אם רופא שיניים מסויים הוא מוסמך ע"י משרד הבריאות או מה ההתמחויות שלו ?
או מרפאת שיניים מסויימת האם יש לה אישור ממשרד הבריאות?
יש איזה אתר באינטרנט?
יש הגיון בלבדוק את זה?
POOH_והתוספות*
הצטרפות: 19 ספטמבר 2004, 11:38
דף אישי: הדף האישי של POOH_והתוספות*

המלצות על רופאי שיניים

שליחה על ידי POOH_והתוספות* »

יש את אתר התאחדות רופאי השיניים - שם את יכולה לבדוק כל רופא ששייך אליהם[כלומר יש לו רשיון לרפואת שיניים ממשרד הבריאות]
ומה ההתמחות הספציפית שלו.
עודד_המחפש*
הצטרפות: 19 יולי 2003, 21:25
דף אישי: הדף האישי של עודד_המחפש*

המלצות על רופאי שיניים

שליחה על ידי עודד_המחפש* »

מה עם המלצות על אורתודנטים (לילדים כמובן)? יש למישהו?
תודה.
צפרדע_ית
הצטרפות: 03 מאי 2006, 05:13
דף אישי: הדף האישי של צפרדע_ית

המלצות על רופאי שיניים

שליחה על ידי צפרדע_ית »

ממליצה בחום על ד"ר יעל הרכבי.
היא מקבלת במושב לכיש.
מקסימה מקסימה מקסימה (ו-חשוב מאוד- יש לה בחצר סוסים וכלבים נחמדים)...
מאוד נחמד מסבירה ה כ ל, שמחה לוותר על הוצאות מיותרות ומאוד מאוד סבלנית.
לאחרונה - לדאבוני אני מבקרת אצלה הרבה... היום עשינו מבנה לאחר טיפול שורש, ואני מחייכת!!
עודד, במקרה כרגע היא החליטה להתממחות גם באורתודנטיה והראשנים עומדים להתחיל ליישר את השיניים שלהם אצלה כבר בשישי הקרוב (וכשאצליח לגייס מספיק כסף - אולי גם אני!).
08-6600074
0544653566
ונוסף לכל היא גם רופאה (MD) אז כשצריך עוד דעה - :-)
בהצלחה
ץ
פלוני_אלמונית*

המלצות על רופאי שיניים

_יש את אתר התאחדות רופאי השיניים - שם את יכולה לבדוק כל רופא ששייך אליהם[כלומר יש לו רשיון לרפואת שיניים ממשרד הבריאות]
ומה ההתמחות הספציפית שלו._
אפשר קישור?
לא מצליחה למצוא את האתר...
מה זה אומר אם רופא לא נמצא ברשימה? שאינו רופא שיניים באמת?
פלוני_אלמונית*

המלצות על רופאי שיניים

:-) טוב נדמה לי שמצאתי - משרד הבריאות
אם יש לכם קישורים נוספים אשמח לראות
ריחות_של_יסמין*
הצטרפות: 20 יולי 2006, 19:00
דף אישי: הדף האישי של ריחות_של_יסמין*

המלצות על רופאי שיניים

שליחה על ידי ריחות_של_יסמין* »

לטדליק, אני לא מכירה באיזור רחובות אבל לדעתי יותר משווה לנסוע לדר' ירדן גולדשטיין (יש את הפרטים שלי כאן במעלה הדף
הוא פשוט מקסים עדין ורגיש ואני יודעת שהוא מטפל בילדים
פלוני_אלמונית*

המלצות על רופאי שיניים

שלום לכולם
פעם ראשונה בחיי שאני מתעסקת עם רופא שיניים !
יש למישהו מושג כמה עולה סתימה לילד בן 7 בקופת חולים כללית ? או במרפאה פרטית ?
אולי אפשר לקבל המלצה על רופא שיניים ב כללית באיזור פרדס חנה ?
זקוקים לעזרה מהירה
תודה תודה מראש
[email protected]
נירית*
הצטרפות: 17 מאי 2004, 17:36

המלצות על רופאי שיניים

שליחה על ידי נירית* »

הבן המקסים שלי בן שנתיים ושבע צריך לעבור טיפול בהרדמה מלאה לסתימת חורים בארבע הקדמיות ובארבע טוחנות וגם איטום חריצים.
אשמח לטיפים הקשורים להרדמה ואם למישהו יש איזה קסם שיכול לפתור את זה בלי הטיפול בהרדמה?!
תודה ושבת שלום
לירי*
הצטרפות: 11 נובמבר 2005, 19:48

המלצות על רופאי שיניים

שליחה על ידי לירי* »

ממליצה מאוד על יורם וטלי בן שבת
בפרדס חנה
04-6376999
שני רופאים מקסימים ומעולים במיוחד
בקליניקה ידידותית ונעימה
קשת_ענן*
הצטרפות: 11 אוקטובר 2006, 14:39
דף אישי: הדף האישי של קשת_ענן*

המלצות על רופאי שיניים

שליחה על ידי קשת_ענן* »

דווקא לא רק לילדים
רופא מקצוען-על, טונות נסיון
ושקילה לעומק של כל מקרה תוך כבוד מירבי לדעת המטופל.
מבחינתי- זהב טהור.
ד"ר רונן אופק בת"א:
  1. 5443302
פלוני_אלמונית*

המלצות על רופאי שיניים

ll kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk ,vfw; אתה ועשתה
פלוני_אלמונית*

המלצות על רופאי שיניים

ההגיג שמעל שייך לבן שלי...
הבקשה המקורית - המלצה על רופא שיניים בטבעון. תודות..
נטע*
הצטרפות: 29 דצמבר 2002, 20:18

המלצות על רופאי שיניים

שליחה על ידי נטע* »

אני רוצה להמליץ על רופאת שיניים מצויינת לילדים בתל אביב: רויטל שסקין. מקבלת באיזור רח' פנקס. הטלפון במרפאה: 5444204. הייתי עם הבן שלי (בן 5 וחצי) שלוש פעמים בקופת חולים מאוחדת והוא היה היסטרי לגמרי ולא הסכים שיטפלו בו. כשכבר הסכים להיבדק, הרופאה אמרה שהיא לא מוכנה לטפל בו והיא מפנה אותנו לטיפול בהרדמה מלאה. דר' שסקין בדקה את הבן שלי בפגישה הראשונה והוא שיתף פעולה מצויין. בפגישה שניה עשתה בבת אחת 3 סתימות, 4 איטומים ועקירה אחת. לסתימות ולעקירה השתמשה בגז צחוק. הבן שלי שיתף פעולה בצורה נפלאה ויצא בתחושה של גיבור. היה יקר אבל שווה.
ממליצה*
הצטרפות: 11 יוני 2006, 22:14

המלצות על רופאי שיניים

שליחה על ידי ממליצה* »

מצטרפת להמלצות על ד"ר ירדן גולדשטיין. אני ובן זוגי מטופלים אצלו ומאד מאד מרוצים. ירדן פשוט מעולה מבחינה מקצועית בנוסף להיותו אדם אכפתי ומלא סימפטיה. בנוסף לכל מה שנכתב כבר בדף, חשוב לציין שהסתימות הלבנות שלו לא מכילות ביספנול A (מדובר בעניין חדש יחסית במרפאה).
אביטל_צ*

המלצות על רופאי שיניים

שליחה על ידי אביטל_צ* »

אשמח להמלצה על מרפאת שיניים באזור טבעון, למבוגרים. (ספציפית כרגע אני צריכה שיננית)
ואשמח גם לשמוע אם מישהו מטופל ב מכבידנט בזכרון והמלצות או אי-המלצות עליהם.
לב*
הצטרפות: 22 דצמבר 2003, 17:02

המלצות על רופאי שיניים

שליחה על ידי לב* »

ממליצה בחום על ד"ר רחל כרמלי, ברחוב בורכוב 14 ק.טבעון
חגית_ל*
הצטרפות: 05 אוקטובר 2001, 17:35
דף אישי: הדף האישי של חגית_ל*

המלצות על רופאי שיניים

שליחה על ידי חגית_ל* »

אנחנו סוף-סוף אחרי טיפול עששת עם הרדמה מלאה לבת שנתיים ו-3 חד' - 8:00 יום שישי סיימנו טיפול שהתחיל בשש בבוקר.
החששות הגדולים אייך נעביר את הלילה עם 5 שעות צום ליונקת עמדו במבחן המציאות - במשך היום סיפרתי לה שבלילה לא תוכל לאכול ציצי, רק בבוקר אחרי טיפול רופא השיניים. היא ינקה עד 1 מתי שרצתה, אח"כ טיילתי ונידנדתי אותה בעגלה - מה שהיא הכי אוהבת. המשבר הראשון היה בשלוש פלוס. אמרתי שאסור, שבבוקר תאכל ציצי. הסכימה אחרי יבבות 'ציצי' ללגימת מים מהבקבוק שלה וחזרה לישון והמשכנו לטייל ולנדנד העגלה. המשבר השני הצפוי היה בארבע וחצי - שכצפוי כבר היה יותר קשה וצווחה ובכתה לציצי בספה ורוצה לישון במיטה עם ציצי. פשוט חיבקתי אותה והנעתי אותה ודיברתי אליה ואמרתי שאסור, שבבוקר תאכל ציצי אבל צריך קודם ללכת לרופא שיניים ואחרי שהעירה את כולם נתרצתה לטייל שוב בעגלה.
בחמש ועשרים יצאנו לאוטו כשהיא ישנה בעגלה וכמובן התעוררה כשהעברתי אותה לאוטו ושוב כצפוי התחילה לצווח לציצי ושוב אמרתי לה שאחרי הטיפול וסיפרתי לה על זריחת השמש שזה מאוד עניין אותה ועד שקראנו לשמש שתצא כבר הגענו. חיכה לנו כבר המרדים, ד"ר פרל, ואח"כ הגיעו הסייעת והרופא.
מומלץ ביותר: מרפאת הילדים של ד"ר אריק שטיינברגר - רופא שיניים, מורשה להיפנוזה וליצן רפואי. מרכז רננים, מכבים ( קצת אחרי מודיעין) טל' 08-9266011
yael_o*
הצטרפות: 23 מרץ 2009, 01:52

המלצות על רופאי שיניים

שליחה על ידי yael_o* »

שלום, אני אשמח להמלצה על רופא שיניים (לא של ילדים) שמקבל בחיפה, תודה :)
חשמל_באור_אחר*
הצטרפות: 27 יולי 2009, 17:38

המלצות על רופאי שיניים

שליחה על ידי חשמל_באור_אחר* »

האם מישהו היה לאחרונה אצל ד"ר קלוד חייט בירושלים ויכול לתת לי חוות דעת..תודה
אמא_פילפילה*
הצטרפות: 07 מאי 2009, 22:25
דף אישי: הדף האישי של אמא_פילפילה*

המלצות על רופאי שיניים

שליחה על ידי אמא_פילפילה* »

לבני בן השנתיים יש 3 חורים בשיניים טוחנות.
רופאה מקופ"ח טוענת שיש לעשות את הטיפולים בהרדמה מלאה. רופא פרטי שאליו הגענו (גלעד בר-דיין, מישהו מכיר?) ממליץ על טישטוש.
כבר עברתי כבר על כל הדפים בנושא באתר ולא מצאתי איזה שהוא טיפול אלטרנטיבי או דרך אחרת לטיפול.
אשמח לעזרה...

תודה
אמא_פילפילה*
הצטרפות: 07 מאי 2009, 22:25
דף אישי: הדף האישי של אמא_פילפילה*

המלצות על רופאי שיניים

שליחה על ידי אמא_פילפילה* »

מנסה שוב...
האם למישהו יש מידע שיכול לעזור לנו בדילמה?
פלוני_אלמונית*

המלצות על רופאי שיניים

מחפשת רופא שיניים לילדים דרך הכללית, באזור חדרה-פר"ח או עפולה. אם יש מישהו ממש טוב- אפשר גם בחיפה.
תודה!
יולה*
הצטרפות: 01 דצמבר 2005, 09:35

המלצות על רופאי שיניים

שליחה על ידי יולה* »

הייתי שמחה לדעת אם מישהו מכיר
רופאת שיניים הוליסטית ד"ר ולרי יסקין
שמטפלת בראשל"צ
המלצות/אי המלצות?
תודה
פלוני_אלמונית*

המלצות על רופאי שיניים

ממליצה בחום על ד"ר אליעזר חיימוביץ' בכפר סבא.
מסביר כל דבר שעומד לעשות, עדין וממעט בשימוש בהרדמה.
יכולה לפרט ב- 054/7982526
הטל. במרפאה: 09-7679079
אני_רק_שאלה*
הצטרפות: 30 אוגוסט 2005, 10:48

המלצות על רופאי שיניים

שליחה על ידי אני_רק_שאלה* »

מחפשת רופא שיניים למבוגרים שמתמחה בשיקום, פרוטזות וכתרים. טוב ובמחירים הוגנים. באיזור ת"א, רמת גן, גבעתיים, פ"ת.
תודה
ח*
הצטרפות: 11 פברואר 2005, 15:09

המלצות על רופאי שיניים

שליחה על ידי ח* »

מעוניינת בהמלצה על שיננית מעולה באזור פרדס חנה והסביבה תודה@}
אבישג_א*
הצטרפות: 25 נובמבר 2006, 22:44
דף אישי: הדף האישי של אבישג_א*

המלצות על רופאי שיניים

שליחה על ידי אבישג_א* »

מחפשת רופא מומחה לרפואת ילדים (פננוג) באזור גוש דן או ירושליים שעובד עם קופת חולים כללית
פלוני_אלמונית*

המלצות על רופאי שיניים

אבישג יקרה, זו אני נורית בת דודתך..
יש לי רופא שיניים מעולה (לפני ארבעה חודשים בתי שירה עברה טיפול שיניים בהרדמה מלאה כשהיא בת שנתיים
וחודש.. ארבעה כתרים ושתי סתימות)
רופא יקרן מאוד אבל מעולה עם גישה מאוד מאוד מיוחדת לילדים (לפי המודל של הסרט פאטץ' אדמס אם את מכירה)
אנחנו לקחנו גמ"ח של 7,500 ש"ח לשלם את הטיפול.
לא יודעת אם הוא עובד עם כללית את מוזמנת להתקשר ולבדוק הוא נמצא במכבים 08-9266011
בהצלחה רבה! כל שאלה את מוזמנת לצור קשר דרך המייל.
מאמינה_בשפע*
הצטרפות: 08 ינואר 2009, 15:42
דף אישי: הדף האישי של מאמינה_בשפע*

המלצות על רופאי שיניים

שליחה על ידי מאמינה_בשפע* »

מבקשת המלצה לרופא שיניים לילדים , מקצועי , חביב , ולא יקרן , באיזור תל אביב, רמת גן , גבעתיים וכו' .
ליאורה_אורה*
הצטרפות: 07 מאי 2006, 07:05
דף אישי: הדף האישי של ליאורה_אורה*

המלצות על רופאי שיניים

שליחה על ידי ליאורה_אורה* »

ממליצה מאוד על קתרין רוזמבלום ברמת-גן.
יוצרת קשר נהדר עם ילדים, עדינה, מקצועית וישרה.
מתערבת רק כשצריך ולא בשביל להרוויח.
03-6774244
בהצלחה @}
תמי_גלילי*
הצטרפות: 17 מרץ 2006, 17:18
דף אישי: הדף האישי של תמי_גלילי*

המלצות על רופאי שיניים

שליחה על ידי תמי_גלילי* »

מבקשת המלצה על רופא שיניים למבוגרים, מומחה לשתלים, רצוי באיזור המרכז.
חלוקית_נחל*
הצטרפות: 15 אוגוסט 2007, 08:01
דף אישי: הדף האישי של חלוקית_נחל*

המלצות על רופאי שיניים

שליחה על ידי חלוקית_נחל* »

ממליצה על קרן אהרוני בתל אביב, בן יהודה 210. מקצועית, חביבה, מצויינת עם ילדים ודוגלת בהתערבות מינימלית. 03-6020238 בהצלחה @}
גע_גע_יהושע*
הצטרפות: 29 יולי 2010, 10:27

המלצות על רופאי שיניים

שליחה על ידי גע_גע_יהושע* »

רציתי לשתף ולשאול לדעתכם. אנחנו מטפלים אצל ד"ר צביקה כמה שנים, לאחרונה הוא קבע כמה טיפולים לבת השש עם גז צחוק. במפתיע, הוא ביקש שנצא מהחדר בזמן הטיפול, כי, לטענתו, נוכחותנו מפריעה לילדה כשהיא תחת השפעת הגז. חברה נוספת שמטפלת אצלו עם ילדה בת שבע, מדווחת שהוא ממש לחץ עליה לצאת באמצע הטיפול, למרות שהיא סירבה בתוקף. מה דעתכם?
גברת_פלפלת*
הצטרפות: 26 אפריל 2005, 14:41
דף אישי: הדף האישי של גברת_פלפלת*

המלצות על רופאי שיניים

שליחה על ידי גברת_פלפלת* »

נשמע לי חשוד מאוד מאוד!!! בשום פנים ואופן לא לצאת, ולו לדקה. אם כבר, נוכחותכם אמורה להרגיע אותה!!
אביטל_צ*

המלצות על רופאי שיניים

שליחה על ידי אביטל_צ* »

הוא ביקש שנצא מהחדר בזמן הטיפול, כי, לטענתו, נוכחותנו מפריעה לילדה כשהיא תחת השפעת הגז.
לא לחזור אליו.
פלוני_אלמונית*

המלצות על רופאי שיניים

מה עם השינויים האחרונים בסל הבריאות שכוללים טיפולי שיניים בחינם לילדים עד גיל 8? אני מבינה שזו בעצם פיקציה כיוון שקשה מאד למצוא מומחה לילדים דרך הקופה, ועדיף כבר לשלם פרטי מאשר לגרום לילד טראומה מרופאי שיניים לכל החיים בחינם.
ובכל זאת, יש אולי המלצה לרופא טוב במרכז בקופ"ח מכבי?
רוני_חרובים*
הצטרפות: 24 אפריל 2008, 22:54
דף אישי: הדף האישי של רוני_חרובים*

המלצות על רופאי שיניים

שליחה על ידי רוני_חרובים* »

ממליץ מאוד על ג'רמיין סחליה שמקבלת ביפו. עד שהגעתי אליה לפני כמה שנים הייתי מחליף רופא שיניים כל טיפול ומשתדל מאוד לא להגיע לטיפולים אלא רק כשהמצב מחמיר מאוד. לפני כמה שנים הגעתי אליה ואחרי טיפול אחד ידעתי שאני את הרופאת שיניים שלי מצאתי- מקצועית, עדינה, נחמדה אך ענינית, מסבירה לי (על פי בקשתי) על כל דבר שהיא עומדת לעשות לפני שהיא עושה אותו. מחירים סבירים ביותר. ולא. היא לא משלמת לי אחוזים וחבל, כי שלחתי לה כבר וכמה וכמה לקוחות מרוצים...
רחוב יהודה מרגוזה 30
03-6811889
054-4944362
עשב_השדה*
הצטרפות: 27 נובמבר 2006, 02:52
דף אישי: הדף האישי של עשב_השדה*

המלצות על רופאי שיניים

שליחה על ידי עשב_השדה* »

_מחפשת רופא שיניים למבוגרים שמתמחה בשיקום, פרוטזות וכתרים. טוב ובמחירים הוגנים. באיזור ת"א, רמת גן, גבעתיים, פ"ת.
תודה_

מבקשת המלצה על רופא שיניים למבוגרים, מומחה לשתלים, רצוי באיזור המרכז.
גם אני
מישהו שיתחשב בקצב ובדעה שלי על הפה שלי
ולא ידחוף לזבנג וגמרנו
פלוני_אלמונית*

המלצות על רופאי שיניים

שיננתי מעולה, עדינה ומתחשבת - דפני מייזלס
בקיבוץ מגל 04-6287410
שליחת תגובה

חזור אל “רפואה ורופאים”