נשים לבושות באופן טבעי

בשמת_א*
הצטרפות: 28 יולי 2001, 13:37
דף אישי: הדף האישי של בשמת_א*

נשים לבושות באופן טבעי

שליחה על ידי בשמת_א* »

אולי, בגד או נעליים שכשאת לובשת אותם את נראית סקסית?
הממ.
אם תעברי לשאול מה זה "נראית סקסית", אז אין לי תשובה. אבל אני כן יכולה להגיד מי, לפי הטעם שלי, נראה/נראית "סקסי/ת"(וזה לא תואם לטעם בפרסומות וכו'). לא יכולה להסביר בשום צורה.
ילדת_טבע*
הצטרפות: 12 ספטמבר 2005, 13:35
דף אישי: הדף האישי של ילדת_טבע*

נשים לבושות באופן טבעי

שליחה על ידי ילדת_טבע* »

לאחרונה איכות הבגדים מהודו עולה בהתמדה, זה כבר לא הבדים שפעם...
דווקא לי יש געגועים עזים לבגדים ההודיים של פעם, לא כל מה שמוכרים היום שתפור על ידי ילדים הודים מסכנים עולים גרושים ליבוא וכו' אלא השרוולים הנפוחים מהבדים הדקיקים עם הפעמונים בחגורה במותן (מישהי זוכרת?) או השמלות הקסומות ההן עם הפעמונים בצוארון. ממש חשבתי לאחרונה כמה הייתי שמחה למצוא מקום שמוכר דברים כאלו, אמיתיים. תמיד היה להם ריח מיוחד. היו לי כמה וכמה דברים כאלו בתור נערה. הבעיה איתם היתה באמת איכות הבד שתמיד היה נקרע אחרי כמה התישבויות לא אחראיות על הרצפה ואז השמלה היתה הופכת לחולצה ואחר כך לכרית (יש לקטנה שלי פיל שעשוי בדיוק מאחד הבדים האלו שתפרתי לפני שנים, קוראים לו הפיל עם הפילים כי הבד מאוייר בפילים קטנים ופרחים).

בעניין התחתונים, אני בעד. ז"א אני לא מבינה למה צריך אותם אבל לא ממש מצליחה לממש חיים בלעדיהם כי אני רוב היום הולכת בלי מכנסיים ומרגישה צורך שכן יהיה עלי משהו. כמובן שהקטנה שלי לא לובשת תחתונים כמעט, לרוב זה בא במקום מכנסיים כשיוצאים החוצה או לפעמים פתאום מתחשק לה תחתונים אז היא לובשת, מבחינתה זה כמו כובע או קשת עם קרניים ותותים בקצה-משהו ללבוש כתחפושת (היום גם עטפה את עצמה בנייר טואלט וטענה שהיא מאוד יפה ככה-מה שנכון-נכון). אמא שלי למרבה הזוועה כל הזדמנות אומרת לה שהיא יותר יפה עם תחתונים ואני מנגד אומרת לה "לא נכון! היא יפה ולא משנה מה!" מזל שאת אמא שלי רואים פעם ב...
הכי מטריף אותי זה בן הזוג שלי, אני יודעת שהדף הזה הוא על נשים אבל אם מישהי תוכל להסביר לי מה הלוגיקה מאחורי תחתוני בוקסר? בשביל מה הם צריכים את זה בדיוק? אני יכולה להבין כאלה שלובשים תחתונים צמודים (לא ממש להבין איך לובשים דבר כזה שמרים את הביצים לגרון אבל בכל זאת, נו, זה עושה משהו שגם מרגישים אותו...) אבל הבוקסרים האלו לא עוטפים כלום, הכל בורח גם ככה מלמטה ומה"חנות" וכל הזמן עסוקים בלסדר והם עולים המון ותמיד הולך להם הגומי (ושל בן זוגי מלאים חורים אחרי שהוא משתמש בהם כמה חודשים-אני לא שואלת למה) ובכל זאת בשביל מה? לא יותר נוח בלי על אמת? בשביל מה תוספת האקסטרא הזו שסתם תופסת מקום במכנסיים? בכלל, אם מישהו בבית הזה צריך ללבוש בוקסרים זה אני ולא הוא, בעיקר בבית. אם הייתי מוצאת בוקסרים נוחים גם לבנות (נו, מבד סביר ונעים ובלי גומי בעובי חצי מטר) ולא מה שמוכרים כבוקסר לבנות וזה משאיר את כל הטוסיק בחוץ ונדחף לטוסיק הייתי מאוד שמחה (אם אני קונה של בנים הוא מיד תופס על זה בעלות והם גם ממש לא נעימים מרגישים כמו חיתול יותר מאשר תחתונים וכמובן סוגיית הגומי... מה הקטע?).
אמא_של_שפן*
הצטרפות: 22 אוקטובר 2006, 12:19
דף אישי: הדף האישי של אמא_של_שפן*

נשים לבושות באופן טבעי

שליחה על ידי אמא_של_שפן* »

מה הקטע?
שאלתי בדיוק את אותה השאלה את אבא של שפן פעם, אז הוא נתן בי את המבט המעצבן הזה שנראה שהבן שלו ירש ממנו, ואמר שמכנסי גברים ככלל עשויים מטווח די צר של בדים, בעיקר עבים ו"קשיחים" יחסית, ושהוא בהחלט מעדיף שאבריו העדינים יתחככו בבד טריקו רך ולא ישירות בתיפורים של מכנסי כותנה או רחמנה לצלן ג'ינס. האמת - הגיוני. ואת התחתונים הצמודים הוא העיף מהבית כשהוא גילה שהם עלולים לפגום בפוריות. כי זהו אבי בני - מצד אחד מגן על פוריותו, ומצד שני מגן על אבריו המוצנעים בבדים נעימים. גבר שבגברים.
קרוטונית_מהמרק_הגדול*
הצטרפות: 25 יולי 2004, 19:10

נשים לבושות באופן טבעי

שליחה על ידי קרוטונית_מהמרק_הגדול* »

מה הקטע?
האקס הכי יפה שלי, בחור נורא-נורא רזה שנולד וגר בצפון אירופה, היה חייב תחתוני בוקסר בחורף, מתחת לג'ינס. אחרת היה קופא.
קיזי_הילדה_הצוענייה*
הצטרפות: 06 אוקטובר 2007, 18:33

נשים לבושות באופן טבעי

שליחה על ידי קיזי_הילדה_הצוענייה* »

כי זהו אבי בני - מצד אחד מגן על פוריותו, ומצד שני מגן על אבריו המוצנעים בבדים נעימים. גבר שבגברים.
:)))
יעל*
הצטרפות: 30 יוני 2001, 20:34

נשים לבושות באופן טבעי

שליחה על ידי יעל* »

איזה כיף שהדף חזר למה חדש!!
תגלית חדשנית ללובשות הגרביונים- ניסיתי ואפשר בכיף ללבוש גרביונים (כאלו שעשויים מאה אחוז צמר או מאה אחוז כותנה) בלי התחתונים
עד עתה- הדבר היחיד שגורם לי לעטות תחתונים על עכוזי היה גרביונים או ג'ינס
מעתה- רק ג'ינס (עוד לא נמצא פתרון הולם. למעט ג'ינס ענק בימי קרה שלובשים מתחתיו גטקעס)
כוכב_נגה*
הצטרפות: 01 אוקטובר 2007, 18:14
דף אישי: הדף האישי של כוכב_נגה*

נשים לבושות באופן טבעי

שליחה על ידי כוכב_נגה* »

גם בביתנו האיש אוהב רק בוקסר, ולמרבה הצער גם אוהב להסתובב איתם בבית בלי מכנס בכלל, דבר שגורם לו להיראות די מגוחך בעיני,
מה גם שבאמת כשהוא יושב או סתם לא שם לב, הכל בורח לו וזה די מביש (אותי...)
אז הוא אומר לי: איפה הולכות העיניים שלך?
(אולי הוא לובש אותם בשביל זה?)
בשמת_א*

נשים לבושות באופן טבעי

שליחה על ידי בשמת_א* »

בתור אחת שלובשת תחתוני בוקסר של גברים כמכנסי בית בקיץ או כמכנסי פיג'מה כשקצת קר:
אני לא רואה רע בתחתוני בוקסר של גברים.
זה עדיף בהרבה מבחינת הפוריות,
זה פתוח למדי מלמטה ולכן לא חוסם,
זה כמו מכנסיים קצרים בלי תחתונים, ולכן מומלץ.
זה הכי קרוב ל"בלי תחתונים" שאפשר.
וזה מגן על איברים גבריים עדינים מאימת הג'ינס ומכנסיים אחרים, שלא לדבר על הסכנה שהמה שמו או שערות ייתפסו בריצ'רץ'.
קצת דימיון, בנות...

ז"א אני לא מבינה למה צריך אותם אבל לא ממש מצליחה לממש חיים בלעדיהם כי אני רוב היום הולכת בלי מכנסיים ומרגישה צורך שכן יהיה עלי משהו.
טוב לך.
אנחנו לא נגד, במקרה שלא קראת את הדף בעיון.
אנחנו בקטע של לשים שם סימן שאלה.
<מאז ההפלה האחרונה הקשה שלי גם אני מרגישה צורך בתחתונים, משום מה. כנראה סימן שעוד מרגישה צורך גדול בהגנה באיזור> [אין אייקון]

אמא שלי למרבה הזוועה כל הזדמנות אומרת לה שהיא יותר יפה עם תחתונים ואני מנגד אומרת לה "לא נכון! היא יפה ולא משנה מה!"
במקום לריב עם אמא שלך, אני מציעה להסתכל לה ישר בעיניים ולהגיד לה בהבנה ובאמפתיה: "מאוד קשה לך הרעיון שאפשר לחיות בלי תחתונים, אני רואה?"
כי הרי מה אפשר להבין ממניפולציה פולנית זולה כזאת? רק שהדבר בנפשה, ואישיותה ממש מתערערת מלראות את נכדתה "מתחנכת" להתלבש בלי תחתונים רחמנא ליצלן.
אנה_בי*
הצטרפות: 27 נובמבר 2006, 21:24
דף אישי: הדף האישי של אנה_בי*

נשים לבושות באופן טבעי

שליחה על ידי אנה_בי* »

איזה כיף שהדף חזר למה חדש!!
אנה_בי*
הצטרפות: 27 נובמבר 2006, 21:24
דף אישי: הדף האישי של אנה_בי*

נשים לבושות באופן טבעי

שליחה על ידי אנה_בי* »

ובכל זאת בשביל מה? לא יותר נוח בלי על אמת? בנזוגי טוען שזה מונע שפשפת :-\
אילה_א*
הצטרפות: 23 אוקטובר 2004, 18:09
דף אישי: הדף האישי של אילה_א*

נשים לבושות באופן טבעי

שליחה על ידי אילה_א* »

הסכנה שהמה שמו או שערות ייתפסו בריצ'רץ'
אוי הייתה פעם סצינה כזאת בסרט מה זה מצחיק\כואב.
אבל ברצינות למה לא שמים ולקרו נגד האופתיה הזאת ?
ילדת_טבע*

נשים לבושות באופן טבעי

שליחה על ידי ילדת_טבע* »

הסכנה שהמה שמו או שערות ייתפסו בריצ'רץ'
השיערות יכולות להתפס בריצ'רצ' גם לבנות במכנסיים שיש כזה ובכל זאת... תירוצים קלושים למדי לדעתי. אני חושבת שהם לובשים את התחתונים בדיוק מאותה סיבה דבילית שנשים לובשות אותם מתחת למליון דברים שיכולים להיות הכי תחתיים-מוסכמה חברתית. כי ככה הרגילו אותם. אמנם אני מכירה יותר גברים פלגמטיים מנשים אבל בכל זאת, קצת פידבק, הם לא עד כדי כך דבילים, הם יכולים לשמור על התכשיט שלהם מפגיעות ריצ'רצ'יות פוטנציאליות (מה גם שכמו שאני רואה איך הוא מציץ לבן זוגי זה לא מה שמגן עליו). אגב, אם למישהו היה ספק, אני לא מעונינת חלילה שהוא ילך עם הביצים ארוזות בגרון להפך, שיותר על הנסיון האומלל הזה וילך בלי. שילך על זה בגדול ודי. ולא, לא מפריע לי שמציץ לו, שיציץ לו כמה שהוא רוצה סתם נראה לי מיותר כל העניין מלכתחילה. האמת שלקטנה שלנו זה מפריע, מפריע לה שמציץ לו, כשהיא רואה היא מיד נכנסת לכוננות "בולו מציץ" ולא מניחה עד שהוא מסדר, אם הוא מוריד את התחתונים כליל אין לה שום בעיה עם זה. עניין של אסתטיקה כנראה.

ולבשמת, לא אין לי כל ויכוח עם אמא שלי. לא ממש מפריע לי שהיא מנסה מניפולציות פולניות עלי. עובדת היותה רחוקה פיזית מגנה עלי והיא עובדה שאין לשנותה (היא גרה מעל שלוש שעות נסיעה ממני ואף אחת מאיתנו לא תתקרב פיזית לשניה). הקטע עם פולניות ושפתן היחודית היא כמה מקום נותנים להן ואיך, אני מתיחסת לזה בעיקר כמשהו משעשע. סוג של בדיחה ביני לבין אישי היקר כשאנחנו מדברים על מה יקרה כשנגיע או כשהיא תגיע אלינו, איך תמיד אנחנו נופלים על הניסוחים המדוייקים עם המשפט הראשון כשנכנסים. אני יודעת שהבת שלי הרבה יותר בטוחה בגוף שלה ומקבלת את כל החיזוקים האפשריים לטוב שבו ככה שבאמת אין לי כל דאגה אמיתית בנושא.
מורינגה_רותמית*
הצטרפות: 26 פברואר 2006, 09:14

נשים לבושות באופן טבעי

שליחה על ידי מורינגה_רותמית* »

למה לא שמים ולקרו נגד האופציה הזאת
כי הוא נפתח כשמתיישבים..
מורינגה_רותמית*

נשים לבושות באופן טבעי

וגם- שערות נתפסות בו
יעל*
הצטרפות: 30 יוני 2001, 20:34

נשים לבושות באופן טבעי

שליחה על ידי יעל* »

מכירות את הפרק של סיינפלד שקרימר מפסיק ללבוש תחתונים ואז סינפלד ואיליין נבהלים
כי "הדבר היחיד בינו לבינם הוא שכבה דקה של גברדין"?
(סיינפלד, בעיני מעוז המינסטירימיות, פרק מעולה להשראת הגבר הלא באופני לנסות להוריד..)
ניחוח אדמה אחרי הגשם
הצטרפות: 20 אוקטובר 2007, 21:26
דף אישי: הדף האישי של ניחוח אדמה אחרי הגשם

נשים לבושות באופן טבעי

שליחה על ידי ניחוח אדמה אחרי הגשם »

מניחה שאפשר לשאול כאן את השאלה הזו - אני ממש אוהבת חצאיות ארוכות, עד הנעליים
הבעיה שאני כל הזמן כמעט ומסתבכת/מועדת עליהן ומוצאת את עצמי רב הזמן מחזיקה את החצאית ביד אחת, או אפילו בשתי ידיים (נו, כמו "נסיכה").
זה לא נוח בכלל. מה אני עושה לא בסדר? מישהי עם ניסיון בחצאיות ארוכות יכולה אולי לתת לי טיפים?
נשמע טיפשי ביותר, אני יודעת.
אבל אם אני אתגבר על הבעיה אני הולכת לקנות כמה חצאיות חורף יפות!
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

נשים לבושות באופן טבעי

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

אולי לקצר את החצאית ב4-5 ס"מ ??
(ככה שתגיע עד הקרסול).
ניחוח אדמה אחרי הגשם

נשים לבושות באופן טבעי

יש לי כמה חצאיות קצרות יותר, אבל הן הרבה פחות יפות בעיניי... וגם דורשות נעליים חדשות.
ציפ_ציף*
הצטרפות: 05 מרץ 2006, 14:45

נשים לבושות באופן טבעי

שליחה על ידי ציפ_ציף* »

אחותי,או חצאית ארוכה ופוזה של נסיכה במדרגות,
או חצאית קצרה עם נעליים חדשות <שזה גם סוג של מלכה מזן אופנתי יותר>
בשמת_א*

נשים לבושות באופן טבעי

שליחה על ידי בשמת_א* »

מישהי עם ניסיון בחצאיות ארוכות יכולה אולי לתת לי טיפים?
כן: בדיוק מה שתיארת... צריך להחזיק כמו נסיכה כשעולים או יורדים במדרגות וכדומה. אבל חוץ מזה, זה יפה, נוח, נעים ומקסים (-:
תתרגלי להיות נסיכה (-:
תמרוש_רוש
הצטרפות: 18 יוני 2005, 03:48
דף אישי: הדף האישי של תמרוש_רוש

נשים לבושות באופן טבעי

שליחה על ידי תמרוש_רוש »

לדעתי. אני חושבת שהם לובשים את התחתונים בדיוק מאותה סיבה דבילית שנשים לובשות אותם מתחת למליון דברים שיכולים להיות הכי תחתיים-מוסכמה חברתית.
איזה שטויות.
:-)
מוסכמה חברתית מה-מוסכמה חברתית, אני הלכתי לבדוק את כ-ל זוגות המכנסיים של בעלי, ומסכימה לחלוטין עם אבא של שפן: הבד הזה פשוט לא עדין מספיק, לא כיף שהוא ייגע באיברים רכים, בייחוד בהליכה שמשפשפת. שלא לדבר על רכיבה על אופניים.
ותחתוני בוקסר זה אחלה דבר.
(יש לנו, כזוג, שלושה זוגות של תחתוני בוקסר עם כלבי סנופי קטנים וחמודים, ואנחנו כל הזמן גונבים אותם זה מזו. "סנופיונים" זה כבר מוסד ידוע במשפחה שלנו, רק חבל שאני לא מוצאת עוד כמה כאלה. הבוקסרים האוסטרליים מכוערים לאללה, או סינטתיים מגוחכים)
טלי_מא*
הצטרפות: 14 דצמבר 2005, 10:27
דף אישי: הדף האישי של טלי_מא*

נשים לבושות באופן טבעי

שליחה על ידי טלי_מא* »

איך מפשפשים תינוק/ילד עם חצאית?
זה מטפטף על החצאית, או שהיא בדיוק נפרשת מתחת לתחת, או נשרכת ברטוב.. או... (יש לי עוד)
בשמת_א*

נשים לבושות באופן טבעי

שליחה על ידי בשמת_א* »

הממ. כשאלה, זה אתגר.
כלומר, אני חושבת שאני אדם מסודר באופן אינסטנקטיבי, ולכן מה שאת מתארת אף פעם לא קרה לי. אני מתוכננת וחושבת על הדברים LOL.
אני גם מניחה שאת שואלת על חיק הטבע, כי אם יש כיור אז אין משמעות לחצאית. כך גם אם מפשפשים לתוך האסלה.
אז אני מנסה לשחזר מה עשיתי:
  1. כחלק משיגרת ההפשטה של הילד, היתה גם שיגרת הסידור של הבגדים שלי: להרים קצת את החצאית, לדחוף חלק ממנה בין הברכיים שלי כך שהן מחזיקות אותה והיא נצמדת לרגליים שלי, מורמת מהקרקע, והולכת אחורה ולא לכיוון הפישפוש (יצא מובן?).
  2. להחזיק אותו במרחק בטוח ובזווית שתצא רחוק ממני. קשה עם ילדות, ועם קקי.
  3. לרדת לכריעה ואז לפשפש. שוב, נוהל סידור החצאית: להרים, לאסוף מלפנים ומאחור ולקפל פנימה לבין הברכיים, ואז כשאני כורעת החצאית צמודה ובפנים ולא מפריעה. בכריעה קל יותר לשלוט ביציאה של הילד, הוא קרוב יותר לאדמה וזה לא יילך אחורה אלי.
  4. עם סיר, שמתי אותו בין ירכי, כאשר גם הסרח העודף של החצאית נכנס בין הירכיים, כך שכאילו יצרתי גומה בחצאית ולתוכה הצבתי את הסיר שרגליי תופסות אותו. צריך מאוד להקפיד לכוון.
מקווה שכיסיתי את כל האפשרויות.
דינ_אמית*
הצטרפות: 14 נובמבר 2007, 16:18
דף אישי: הדף האישי של דינ_אמית*

נשים לבושות באופן טבעי

שליחה על ידי דינ_אמית* »

ניחוח, פתרון שלא ניסיתי בעצמי אבל ראיתי ונראה נורא יפה
או כיווץ בחצאית שלוקח חלק ממנה קצת למעלה (אמרו לי שקל לעשות)
או מן כפתור כזה, כאילו את לוקחת את החלק התחתוןן של החצאית ותופסת אותו למעלה עם איזה כפתור מתי שצריך
(פה יש מלא בוץ ואין מצב לחצאיות עד הרצפה עכשיו)
בשמת_א*

נשים לבושות באופן טבעי

שליחה על ידי בשמת_א* »

כפתור כזה, כאילו את לוקחת את החלק התחתוןן של החצאית ותופסת אותו למעלה עם איזה כפתור מתי שצריך
אפשר לראות את הפטנט הזה בתמונות ישנות.
אגב, מסוף המאה ה-19 ואחורה, כשהחצאיות הארוכות היו הבגד הנשי בה"א הידיעה, אפשר גם לראות:
א. שהנעליים היו גבוהות ולקחו בחשבון הליכה בבוץ או ברחובות שזרם בהם הביוב.
ב. שאכן תחתית החצאית התלכלכה... זה היה ההבדל בין האצילה, שישבה בבית ושלחה את המשרתות להתרוצץ ולהתלכלך, שהרימו אותה לכרכרה אם היה מלוכלך (בידיים של המשרתים), לבין האשה העובדת, שבהחלט התלכלכה.
ניצן_אמ*
הצטרפות: 28 נובמבר 2005, 19:35
דף אישי: הדף האישי של ניצן_אמ*

נשים לבושות באופן טבעי

שליחה על ידי ניצן_אמ* »

מוסכמה חברתית מה-מוסכמה חברתית, אני הלכתי לבדוק את כ-ל זוגות המכנסיים של בעלי, ומסכימה לחלוטין עם אבא של שפן: הבד הזה פשוט לא עדין מספיק, לא כיף שהוא ייגע באיברים רכים, בייחוד בהליכה שמשפשפת. שלא לדבר על רכיבה על אופניים.
אני בלי תחתונים ורק עם מכנסיים. שום בעיה. מצד שני, אין לי ג'ינסים. הרבה מכנסי דייגים מכותנה, וכל השאר מכנסיים "יפים" מכותנה ומלייקרה (שרידים, נו, לא להלקות אותי :-P)
לובשת תחתונים רק בוסת, כדי שתחזיק ת'תחבושת הר"פ שבקושי מתלכלכת בגלל מירב שרמן... :-P
יש לי מכנסי שקי-קקי שנורא מאתגרים אותי בפשפושים. אבל מסתדרים.
אילה_א*

נשים לבושות באופן טבעי

שליחה על ידי אילה_א* »

הליכה בבוץ או ברחובות שזרם בהם הביוב. וגם קקי של סוסים ממרכבות הייתה בעיה רצינית במדרכות בתקופה ההיא .
ועוד אופציה היא לדחוף קצת בד של החצאית מתחת לצמיד הדוק או רצועה של שעון או מה שאני עושה כשאני צריכה לעשות פעולה מסובכת אני מקפלת חלק ממנה לתוך הגומי של עצמה(היא מתקצרת בחצי בערך) אפילו רק בצד אחד זה עוזר
טלי_מא*
הצטרפות: 14 דצמבר 2005, 10:27
דף אישי: הדף האישי של טלי_מא*

נשים לבושות באופן טבעי

שליחה על ידי טלי_מא* »

אני גם מניחה שאת שואלת על חיק הטבע
כן (זה גם מחוץ לדלת אצלנו), אבל גם על סיר-קערה שעומד/ת על הרצפה.

תודה.
אני ויתרתי על החצאיות אחרי הלידה הקודמת, נהיה לי נוח הרבה יותר להתנהל במכנסיים. (גם על השיער ויתרתי אז והוא קוצץ)
אמא_של_שפן*
הצטרפות: 22 אוקטובר 2006, 12:19
דף אישי: הדף האישי של אמא_של_שפן*

נשים לבושות באופן טבעי

שליחה על ידי אמא_של_שפן* »

שאכן תחתית החצאית התלכלכה
ויש סצינה נפלאה אצל ג'יין אוסטן (ב"גאווה ודעה קדומה") שאליזבת (הגיבורה) הולכת כמה וכמה מיילים דרך השדות אל בית השכנים, שם נמצאת אחותה שחלתה. לה עצמה לא ממש אכפת מהנזק לשמלה, חשוב לה רק להיות לצד אחותה. הגברות המוגונדרות בבית צוחקות על מצב הבוץ על השמלה והתחתוניות שלה מאחורי גבה, אבל דארסי גבר חלומותי - שהוא בדרך כלל די איסטניסט וגם קצת נגעל מהגילויים המקומיים של כפריות וקרתנות - אומר שהוא בכלל לא שם לב לבוץ כי הלחיים שלה היו כל כך ורודות והעיניים שלה כל כך נוצצות מהמאמץ הגופני. (מי אמר שג'יין אוסטן לא באופן טבעי ? הנה, אשה הכי יפה כשהיא בריאה חזקה ופעילה, ולא כשהיא מפודרת ומפונפנת. אין על ג'יין.)
בשמת_א*

נשים לבושות באופן טבעי

שליחה על ידי בשמת_א* »

ויש סצינה נפלאה אצל ג'יין אוסטן (ב"גאווה ודעה קדומה") שאליזבת (הגיבורה) הולכת כמה וכמה מיילים דרך השדות אל בית השכנים, שם נמצאת אחותה שחלתה
בדיוק בדיוק בדיוק לסצינה הזאת רמזתי (-:
אילה_א*

נשים לבושות באופן טבעי

שליחה על ידי אילה_א* »

אה אני דווקא חשבתי על העיר על העלמה מכיכר וושינגטון אנשים עירוניים מחשבות עירוניות
מורינגה_רותמית*

נשים לבושות באופן טבעי

אין על ג'יין
ילדת_טבע*

נשים לבושות באופן טבעי

שליחה על ידי ילדת_טבע* »

נשים לבושות באופן טבעי בהריון צריך להיות דף כזה גם... בכל אופן הגיע יום קר, פתחתי את השקית של מכנסי ההריון שקיבלתי מאחותי ושלפתי משם ג'ינס ענקיים, לא לבשתי ג'ינס כבר יובלות אבל נראה לי איכשהו ראוי ביום קר וגשום לנסות ללבוש משהו קצת יותר עבה. לבשתי. אחרי חצי שעה של סידורים הודעתי שאני חוזרת מיד הביתה כי אני לא יכולה להמשיך להסתובב בתוך הדבר הנוראי הזה, הרגשתי מאמץ אדיר כשניסיתי לקפל את הברכיים או לשבת או מה שזה לא יהיה. הגעתי הביתה, החלפתי למכנסי ההריון שקניתי יד שניה שבמקור הגיעו מהעין השלישית ורווח לי עד מאוד. מאז אני לא מעלה בדעתי בכלל ללבוש דברים כאלה, בשביל מה? איזה עינוי! ויש כאלה שהולכות עם זה באופן שגרתי! חייבת לציין סתם לשם ההשואה שאני בכושר טוב מאוד, עד לפני כמה שבועות עוד הייתי עושה בריכות. הליכות רציניות ברגל הן שגרה בשבילי (אין לי רכב או רשיון) ובכלל אני לא קציצה אבל המכנסיים האלו היו ממש ספורט אתגרי בשבילי. לא עוד. יש דרכים נעימות יותר לשמור על כושר.
ניחוח אדמה אחרי הגשם

נשים לבושות באופן טבעי

תודה על העצות לגבי החצאית הארוכה : )
אני קצת מאותגרת תפירתית, אז כנראה אאמץ פוזה של נסיכה
וכפתור זה דווקא משהו שאני כן יכולה לתפור (אגב, איפה בדיוק לתפור אותו? באמצע החצאית (לאורך) או..?

אני גם מעדיפה כמה שפחות ללכלך את החצאית כי... אין לנו מכונת כביסה ועד שהבגדים מגיעים למכבסה אני מנסה לכבס כמה שפחות :-P
אגב, אתן שמות גרביונים מתחת לחצאית הארוכה בחורף? כי ממש קר והרוח לפעמים חודרת מתחת לחצאית.
ואם כן, איך זה מסתדר עם הללא-תחתונים (בקיץ ניסיתי והיה ממש כיף!)
ניצן_אמ*

נשים לבושות באופן טבעי

שליחה על ידי ניצן_אמ* »

ילדת טבע, כל מילה! |Y|
ג'ינסים ממש עושים לי רע... :-S
בשמת_א*

נשים לבושות באופן טבעי

שליחה על ידי בשמת_א* »

אין לנו מכונת כביסה ועד שהבגדים מגיעים למכבסה אני מנסה לכבס כמה שפחות
את החצאיות שלי אני מכבסת אך ורק ביד.
בחורף - מתחת לחצאית אני עם גרביוני צמר, לא הניילון הדקים.
לגבי בלי תחתונים: מישהי נתנה לי עצה: בגרביונים בדרך כלל יש מין משולש כזה באיזור המפשעה, שבכל צדדיו תפר חזק. אם גוזרים את הבפנים שלו, יש בדיוק פתח במקום המתאים (-: והגרביונים לא נפרמים, כי זה תפור מסביב. אם זה דגם אחר, אי אפשר לגזור. אני עוד לא ניסיתי. אם קר, אני מעדיפה להיות מכוסה בכל מקרה.
ניחוח אדמה אחרי הגשם

נשים לבושות באופן טבעי

תודה : ) אולי אני אחפש גרביונים בחנויות הדתיות, לא ראיתי גרביוני צמר בחנויות...
יש לי זכרונות ילדות קצת מעצבנים מגרביוני צמר
(לגלגל אותם שיתקצרו, כמו גרביים, לגרוב על קצות האצבעות ואז לגלגל בחזרה, למתוח, וחוזר חלילה,
ובסוף תמיד היה נשאר רווח מעצבן בין הגרביונים למפשעה.)
ואני מניחה שכשבאמת יהיה קר (ירושלים) אני כן אשים תחתונים ...
ניצן_אמ*

נשים לבושות באופן טבעי

שליחה על ידי ניצן_אמ* »

בשמת, רב הגרביונים של בתי גזורים כך. זה עובד לבלי חיתולים, למה שלא יעבוד לבלי תחתונים? :-)
בשמת_א*

נשים לבושות באופן טבעי

שליחה על ידי בשמת_א* »

אולי אני אחפש גרביונים בחנויות הדתיות
יש מבחר קטן מאוד בחנויות בגדים שכונתיות. באמת נסעתי לבני ברק בשביל זה וקניתי כמה זוגות במכה לי ולילדה.

ובסוף תמיד היה נשאר רווח מעצבן בין הגרביונים למפשעה
אם לוקחים את המידה האמיתית שלך, או טיפה גדולה, אז לא נשאר הרווח הזה.
הבנתי את זה כשבחרתי דווקא במידה יותר גדולה, כי במידות שלי אני גבולית.
תבשיל_קדרה*
הצטרפות: 10 נובמבר 2001, 08:15
דף אישי: הדף האישי של תבשיל_קדרה*

נשים לבושות באופן טבעי

שליחה על ידי תבשיל_קדרה* »

אפשר לפשפש כשהתינוק לצד הגוף.
זה קצת דומה לאיך שצ'רקובסקי אומר שצריך להחזיק תינוקות בשגרה (יצא לך לראות?)

:-D זה מזכיר לי -
לבעלי קורה שהוא מחזיק ילד מתחת ליד (נגיד - כמו שמחזיקים כדור בדרך למגרש, או אבטיח), והולך ככה איתו להשתין או לצחצח שיניים.
אחת התוצאות האפשריות היא שני בנים שעושים אותו דבר :-P
רוקדת_לאור_ירח*
הצטרפות: 03 דצמבר 2004, 17:39
דף אישי: הדף האישי של רוקדת_לאור_ירח*

נשים לבושות באופן טבעי

שליחה על ידי רוקדת_לאור_ירח* »

מישהי עם ניסיון בחצאיות ארוכות יכולה אולי לתת לי טיפים?
תוך כדי קריאה נזכרתי שפעם, במקום הכפתור שהציעו לך, הייתי עושה מין קשר כזה בחצאית, בגובה שהיה קצת אוסף לי אותה בצד אחד. כמו כפתור אבל ניתן להזזה ולהורדה לפי מה שבא לך באותו יום.
פלונית*
הצטרפות: 02 אוקטובר 2001, 03:13

נשים לבושות באופן טבעי

שליחה על ידי פלונית* »

אגב, אתן שמות גרביונים מתחת לחצאית הארוכה בחורף? כי ממש קר והרוח לפעמים חודרת מתחת לחצאית.
פיתרון א - מכנסי טריקו לא רחבות, הרבה פחות מגרד מגרביונים..
פיתרון ב - חצאית מבד חם יותר (?)
קיזי_הילדה_הצוענייה*
הצטרפות: 06 אוקטובר 2007, 18:33

נשים לבושות באופן טבעי

שליחה על ידי קיזי_הילדה_הצוענייה* »

למה לא טייטס (או ב"עברית" - טייץ...)? יש כאלה מבד מאוד נעים ואם נועלים איתם מגפיים אז בכלל טוב, כי אפשר ללבוש גרבי כותנה שהרבה יותר נעימים על הרגל מגרביון.
שם_במרחקים*
הצטרפות: 25 אוקטובר 2007, 18:30

נשים לבושות באופן טבעי

שליחה על ידי שם_במרחקים* »

תודה קיזי! טייטס זה רעיון מצויין לאחת כמוני שכל דבר שלא כותנה מגרד לה על העור (צמר..בררר....אייי) ורוצה חצאית אבל קר...
מורינגה_רותמית*

נשים לבושות באופן טבעי

אתן שמות גרביונים מתחת לחצאית הארוכה בחורף? כי ממש קר והרוח לפעמים חודרת מתחת לחצאית.
מתחת לחצאיות ארוכות כאלה הכי נעים ללבוש גטקס, או טייטס מכותנה.
או גרביונים מצמר שגוזרים לו את כפות הרגליים והופך בעצם לגטקס (זה למי ששונאת גרביונים כמוני)
ציפ_ציף*
הצטרפות: 05 מרץ 2006, 14:45

נשים לבושות באופן טבעי

שליחה על ידי ציפ_ציף* »

בתור אחת עם רגישות תחושתית,אני לא מסוגלת ללבוש גרביונים מכל סוג שהוא...
אז באמת השיטה היא טייץ מכותנה או כל מכנס נעים אחר שלא מוסיף נפח לחצאית.
גם גטקס זה אחלה רעיון.
דינ_אמית*

נשים לבושות באופן טבעי

שליחה על ידי דינ_אמית* »

גטקעס זה הכי הכי..
אני פקל לובשת משהו מתחת לחצאית (אבל אצלנו עכשיו מינוס 7..) אבל תאמת, גם כשלא קר אני לובשת משהו
זה פותר את כל בעיות החצאית, הקור, התנוחות, התחתונים.. כמעט כל דבר הולך, נניח מכנסי דייגים הולך טוב
אבל בעונה הזו אני בד"כ עם גטקעס , אין על גטקעס
אבל גרביונים, זה בשביל להראות "כמו בנאדם" :-)
נראה לי שקשה להשיג גרביונים באמת טובים מצמר בארץ, לכן הגירודים והטראומות, זה בטח גם יקר
(פה אפשר לקנות בכל סופר גרביונים 100 אחוז צמר)...
מסכימה עם בשמת, גרביונים יותר גדולים הם יותר נוחים (בעיקר שבנות הערלים הן כאלה גבוהות ואני כזו נמוכה, אז יש עלי יותר בד פר רגל..)
והם נושמים יותר מתחתונים, אף פעם לא הרגשתי צורך לגזור את החלק הזה (אם כי עלה בדעתי)
ניחוח אדמה אחרי הגשם

נשים לבושות באופן טבעי

הם נושמים יותר מתחתונים, אף פעם לא הרגשתי צורך לגזור את החלק הזה (אם כי עלה בדעתי)
רגע, את אומרת בעצם שאת שמה רק גרביונים במקום תחתונים?
דינ_אמית*

נשים לבושות באופן טבעי

שליחה על ידי דינ_אמית* »

אכן כך..
אבל אני לא הולכת עם גרביונים יום יום

(אבל אם הייתי הולכת איתם כל יום, עדיין הייתי עושה את זה)
במבי_ק*
הצטרפות: 02 אפריל 2005, 11:04
דף אישי: הדף האישי של במבי_ק*

נשים לבושות באופן טבעי

שליחה על ידי במבי_ק* »

איך אתן מתלבשות בחורף? אני בחורף נכנסת למצב הישרדותי. זה לא משנה שבקיץ אני לובשת שמלות, חושבת על אסתטיקה, על מה מתאים לי + נוח. זה לא משנה שקניתי לחורף שמלות טוויד, וטייץ שהצלחתי להרכיב מראה שגם מתאים לי וגם יחסית נוח - כל זה לא משנה. בחורף אני עם ג'ינס וסוודר ענק אפור (יש לי שניים כאלה). שום דבר אחר לא נוח לך ולא מחמם אותי. קר לי, אני נכנסת לגמרי למצב הישרדותי. אני מנסה ללבוש משהו אחר, ותוך שעתיים חוזרת לתלבושת האחידה שלי. הסוודרים חייבים להיות גדולים, כאלה שאני כמעט טובעת בהם. אחד מהם קניתי בזארה גברים. למרבה הפלא אני אוהבת גם את איך שהוא נראה עלי, אבל הבנזוג שלי קורא לו "השק". ככה אני נראית בחורף - הג'ינס הכי נוח לי והכי מחמם אותי. הסוודר לא נוגע לי בגוף במקומות מעצבנים. כמו שמלה בקיץ. ועכשיו - עליתי על פיתוח חדש, כדי להתגבר על הקור ברגליים - אני גורבת גרביים, מעליהן נעלי בית סרוגות ומעליהן את הנעליים של בנזוגי (מידה 43, אני 38). זהו, אני מגוחכת בחורף, אבל די הפנמתי שאין ברירה. אם תתפסו אותי עם חצאית וטייץ ומגפיים - קחו תמונה ותשלחו לבנזוג....

מישהו שלמד איתי בשנה שעברה לא האמין כשהגיע הקיץ והתחלתי להתלבש, הוא אמר שהוא בחיים לא ראה מישהי כל כך חסרת עקביות בסגנון...
טרה_רוסה*
הצטרפות: 08 ינואר 2004, 15:33
דף אישי: הדף האישי של טרה_רוסה*

נשים לבושות באופן טבעי

שליחה על ידי טרה_רוסה* »

ג'ינס זה בעיני לא ממש מחמם.
אני לובשת מכנסי טריינינג מבד פוטר עבה, חולצה קצרה מסוג ארוך וצמוד שאני שומרת במיוחד לחורף, על זה שמלת טריקו עם כתפיות, ועל זה סוודר. ככה הגב מכוסה טוב טוב. והכי חשוב, גרבי סקי עבות מצמר.
פלוני_אלמונית*

נשים לבושות באופן טבעי

בנות, תקנאו - אני עם חולצה קצרה ומכנסי פיג'מה לא עבים, עם קרוקס וחמים ונעים לי בביתי המוסק (כשיש תינוק בבית כולם נהנים מהצורך לחמם).
טיפים מדירות רווקות קרות בעבר הרחוק: בקבוק חם, בגדים מחוממים על התנור, שכבות דקות ועליהן שכבות עבות.
במבי_ק*

נשים לבושות באופן טבעי

שליחה על ידי במבי_ק* »

אני לא אוהבת טרנינגים. הם נופלים לי תמיד לגובה לא טוב. אני אוהבת מכנסיים שנסגרים בדיוק במקום שנוח ונשארים שם, ועם ג'ינס יחסית יש לי הצלחה בקטע הזה (חוץ מכאלה שקצת נופלים, ועדיין נשארים בגובה סביר). זה עניין של מבנה גוף. היום פיתחתי את העניין עם הנעליים שלו, לבשתי זוג גרביים, מעליו נעלי בית סרוגות, מעליהן עוד נעלי בית סרוגות ומעליהן את הנעליים שלו. הצלחתי לשרוד את ירושלים (בדרך לאוטו).
דינ_אמית*

נשים לבושות באופן טבעי

שליחה על ידי דינ_אמית* »

במביק.. כנראה לא קר מספיק אצלכם, אני לא חושבת אפילו על הג'ינס אם אין מתחתיו עוד זוג מכנסיים או גטקעס או משהו כזה!..
אבל מזדהה בענין הגובה של המכנס... גם הג'ינס נמוך לי מדי לצורך הענין, יש לי תייצים שהורדתי להם תגומי וחיברתי לעוד חתיכת בד לפי עצות מהדף גלגולם של בגדים , שעכשיו יושבים בדיוק מעל קו הכפתור, ולא לוחצים או מפריעים לכלום, רעיון מעולה.
החורף עובד לי טוב עם בגדים תחתונים מצמר ואז אני זורקת עליהם את כמעט אותם הבגדים שהייתי לובשת בקיץ, נניח מכנס דייגים או חצאית מעל תחתוני גולדה או גטקעס, או בימים "חמים" מעל טייץ ("חמים" זה מעל האפס, כשכולם מתחילים להתלונן שאיזה מן חורף זה, בכלל לא קר..).
בענין הסוודרים הגדולים, הלוואי, כל שנה אני מכווצת מינימום אחד, הם נראים מעולה על הילדה בת החמש של חברה שלי.. הסוודר צמר ה"גדול" שהיה הכי אהוב עלי הוא עכשיו סוודר צמוד חתיכי... :-(
רוקדת_לאור_ירח*
הצטרפות: 03 דצמבר 2004, 17:39
דף אישי: הדף האישי של רוקדת_לאור_ירח*

נשים לבושות באופן טבעי

שליחה על ידי רוקדת_לאור_ירח* »

במבי אני די מזדהה. לא סובלת ג'ינס(אבל יש לי זוג אחד בשימוש) ובחורף אני עם מכנסיים וסוודרים ענקיים. בקיץ אני מוכנה לחשוב על יופי. מה שכן, עכשיו אני בקטע שבא לי חצאיות ולהיראות טוב אבל לא לגמרי מעיזה. תאכל'ס אני עם געטקס כלשהו ומכנסיים ושתי חולצות מתחת לסוודר. אוהבת שחמים ונעים לי. בקיץ החצאיות יכולות להתנפנף מעל לשרוואל וזה סבבה.
במבי_ק*

נשים לבושות באופן טבעי

שליחה על ידי במבי_ק* »

במביק.. כנראה לא קר מספיק אצלכם

נכון, אבל הקטע הוא שכבר יצא לי להיות בינואר גם בניו יורק וגם בגרמניה, ובאף אחד מהם לא היה לי קר כמו בארץ. לדעתי, זה בגלל ששם חייבים להתלבש טוב-טוב, וגם כי הכל ערוך לקור. מחומם טוב. בארץ אני כמעט לא יוצאת עם מעיל, כי אני שונאת להיסחב איתו. אני לא מתלבשת מספיק טוב בארץ, אבל למרות שאני יודעת את זה - אין ברירה. זה פשוט ככה.

היום יצאתי מהבית עם טרנינג - ג'ינס יותר חם! גם היה ל קר, וגם הוא נפל לי. אני אוהבת שהמכנסים יושבים לי איפה שעצמות האגן, כאילו נשענים על העצמות האלה. ככה זה לא לוחץ לי על הבטן וגם לא נמוך מדי. יש לי שלושה זוגות כאלה. שניים יושבים שם טוב, ואחד נופל לשם ובדרך כלל נתקע שם, חוץ מפעמים שאני קצת יותר רזה והוא נופל מדי. גי'נס נוסף, דק מדי וקר מדי, אבל שאני מאוד אוהבת - אני לובשת אם הכפתור פתוח (הריון).

ובחורף אני עם מכנסיים וסוודרים ענקיים. בקיץ אני מוכנה לחשוב על יופי.

זאת בדיוא ני. אלא שיש לי עדיין יומרות בתחילת כל חורף לחשוב שהפעם אני אפצח את זה וזה יהיה אחרת.
גברת_פלפלת*
הצטרפות: 26 אפריל 2005, 14:41
דף אישי: הדף האישי של גברת_פלפלת*

נשים לבושות באופן טבעי

שליחה על ידי גברת_פלפלת* »

אני אוהבת שהמכנסים יושבים לי איפה שעצמות האגן, כאילו נשענים על העצמות האלה
איזה כיף לך במביק. אצלי הן הלכו לאיבוד איפשהו בהריון ועדיין אין רמז למקום הימצאן
במבי_ק*

נשים לבושות באופן טבעי

שליחה על ידי במבי_ק* »

אצלי הן הלכו לאיבוד איפשהו בהריון ועדיין אין רמז למקום הימצאן.

טוב, אני עדיין בהתחלה (שבוע 12). אבל בשניים הקודמים נדמה לי שהעצמות עדיין היו לפחות כרפרנס, אם לא בפועל. עליתי מאוד מעט בהריונות הקודמים. נראה איך יהיה הפעם, יש לי יותר תאבון.
טרה_רוסה*

נשים לבושות באופן טבעי

שליחה על ידי טרה_רוסה* »

במבי, נראה לי שאם תלכי לחנות מטיילים ותקני 2 גופיות ארוכות ושני זוגות גרביים שהם thermal wear ואולי גם שני גטקס כאלה (בד מיוחד ששומר חום, וגם בדכ דיי דק ולא מסורבל), אז זה יפתור לך את כל הבעיה.
במבי_ק*

נשים לבושות באופן טבעי

שליחה על ידי במבי_ק* »

גופיות ארוכות

עם שרוול קצר או ארוך? גטקס - לא כל כך מתאים לי, כי אני לא אוהבת מכנסיים ענקיים. גם ככה אני די נמוכה, אז אם יש פריט אחד ענק ומפנק, אני מעדיפה את זה למעלה, ושתהיה איזושהי עדות למימדים האמיתיים שלי בדמות שני המקלות האלה, שיוצאים מהטן כלפי מטה :-). וחוץ מזה, ברגלים לא כל כך קר לי. בעיקר בכפות רגליים, ובראש (כובע צמר פק"ל) ובידיים - בקיצור, בכל הקצוות.

לגבי הגרביים - יכול להיות. בינתיים אתמול הסתובבתי עם הנעליים של הבנזוג, ושזה עבד ממש טוב. קצת צחקו עלי, אבל חפיף.
דינ_אמית*

נשים לבושות באופן טבעי

שליחה על ידי דינ_אמית* »

עכשיו אני בקטע שבא לי חצאיות ולהיראות טוב אבל לא לגמרי מעיזה
גם אני הייתי כזאת ורק בחו"ל השתחררתי, לא יודעת אם זה בגלל הענין של "להיראות דוסית" או סתם בגלל שבארץ אני יותר דופקת חשבון מה אומרים על איך שאני נראית. בכל מקרה, זה די מבאס אותי, בהקשר של ביקור בקרוב בארץ, וגם הענין שבארץ באמת תמיד הכי קר, ולא משנה שפה הממוצע הוא מינוס 2...
טרה_רוסה*

נשים לבושות באופן טבעי

שליחה על ידי טרה_רוסה* »

אלה בגדים דיי צמודים.
פלוני_אלמונית*

נשים לבושות באופן טבעי

בגדים תחתונים תרמיים, זה הדבר הכי מחמם שיש,וגם צמוד לגוף ככה שאפשר ללבוש מה שרוצים מעל.
אבל לא מאד טבעי.
האמת שעשיתי לאחרונה טרק, וממש נדהמתי מדברים חדשים שעושים עם פוליאסטר....
(האורחת שנתקלה בדף במקרה וגילתה שהיא ממש עונה על רוב הקריטריונים (לובשת רק כותנה ושונאת שונאת תחתונים, חזיות, חולצות צמודות מלייקרה וג'ינס ששלוחץ בבטן ובמפשעה))
חני_תה*
הצטרפות: 30 אוקטובר 2007, 01:04
דף אישי: הדף האישי של חני_תה*

נשים לבושות באופן טבעי

שליחה על ידי חני_תה* »

אני חושבת איך להלביש את התינוק החדש באופן טבעי כך שגם יוכל לפשפש וגם יהיה לו חם וגם אוכל לשים לו חיתול בד כשיוצאים מהבית...

ואז נפל לי האסימון, גם אני צריכה להתלבש כך!

אז זה הפתרון שלי:
למעלה: שכבה ראשונה כותנה (טריקו) מעליה שמלת הנקה ושני סוודרים מצמר רך וממש דק. אני נראית כאילו אני לובשת שמלה וסוודר דק וממש חם לי (אני בלי חזיה כי אני מניקה..., וכשלא הנקתי, פעם מזמן, אז ממש לא הייתי צריכה אחת)
למטה: מתחת לשמלה (וזה סוד) מכנסיים בגזרת פשפושים. כלומר עם פתח במפשעה כשמחובר אליהם בד רפוי פנימי מכותנה סופגת. כך אפשר לפשפש את עצמי בטבע בלי להוריד מכנסיים, גם חם בטוסיק, גם לא נוגע במפשעה, גם נושם, גם לא צריך תחתונים, גם לא צריך נייר טואלט לייבש אחרי פיפי, וגם אין הרגשה רטובה.

ותמיד יש לי פונצו משמיכת פליז דקה. לחמם את התינוק במנשא, ואת עצמי אם יש רוח.

לגבי חימום: מה שעובד תמיד זה לבוש שיכבתי ושכבה אחת או שתיים מצמר (או פליז). צמר עדיף כיון שהוא חומר טיבעי, אנטיבקטריאלי, דק ועם זאת מחמם מאד.
ניחוח אדמה אחרי הגשם

נשים לבושות באופן טבעי

וואו, חניתה, איזה רעיונות מעולים (-:
במיוחד המכנסיים עם הסוד
דינ_אמית*

נשים לבושות באופן טבעי

שליחה על ידי דינ_אמית* »

נכון, אבל איך את עושה זאת אופרטיבית?
חני_תה*

נשים לבושות באופן טבעי

שליחה על ידי חני_תה* »

מה זאת אומרת איך? איך תופרת את המכנסיים? איך עושה צרכים בטבע? [-:
לא הבנתי
ילדת_טבע*

נשים לבושות באופן טבעי

שליחה על ידי ילדת_טבע* »

מה זאת אומרת איך
אני בעד השאלה "מאיפה?" מאיפה סוודרים דקים? מאיפה גרבי צמר 100% מאיפה ומאיפה ומאיפה...
חני_תה*

נשים לבושות באופן טבעי

שליחה על ידי חני_תה* »

הי ילדת טבע, אין לי ממש תשובה מועילה. את כל הצמר שיש לי מצאתי בחנויות יד שניה או בשוקים חופשיים.
ואין לי כל כך הרבה. אולי 5 סוודרים דקים. מתוכם אני לובשת רק שניים באופן קבוע ומהשאר אני מתכננת להכין בגדים לילדים.
אבל, אפשר לגשת לחנות בדים ולקנות צמר דק רך וגמיש לפי מטר (לא ניסיתי אבל שאלתי בטלפון ואמרו שיש)
לולקה*
הצטרפות: 11 ינואר 2008, 14:57

נשים לבושות באופן טבעי

שליחה על ידי לולקה* »

חני תה
איך את תופרת את המכנסים?
תודה!
ילדת_טבע*

נשים לבושות באופן טבעי

שליחה על ידי ילדת_טבע* »

אה... ואני חשבתי שכבר הוצאת את העסק לפועל... נו, שויין...
חני_תה*

נשים לבושות באופן טבעי

שליחה על ידי חני_תה* »

איך את תופרת את המכנסים?
יש שתי דרכים,
הראשונה, בדיוק כמו מכנסי פשפושים של ילדים אבל במידה של מבוגר.
אם רוצים שיהיו חמים אז תופרים מכנסיים בעלי שתי שכבות, כאשר אחת לפחות היא מחומר דק ומחמם כגון צמר או פליז.
באזור המפסעה אני מוסיפה חתיכת בד מלבנית שמחוברת בחגורה מלפנים ובחגורה מאחור בלבד. ובאמצע, משוחררת.
הבד מספיק ארוך כך שתלוי בין הרגליים ומגיע בחלקו הנמוך בערך לאמצע הירך.
השניה, (הדרך הקלה והמהירה, שאותה אני מעדיפה כמובן) לקחת מכנסיים מתאימות, רפויות, לחתוך בקו המפשעה כמעט עד לחגורה ולהוסיף את חתיכת הבד באמצע.
אם אגלה איך מעמיסים תמונות על האתר, אוסיף תמונה בקרוב.
אמא_ללי*
הצטרפות: 19 נובמבר 2007, 06:48
דף אישי: הדף האישי של אמא_ללי*

נשים לבושות באופן טבעי

שליחה על ידי אמא_ללי* »

קראתי את הדף המרתק הזה בשבוע שעבר ובעקבותיו החלטתי להתנסות ב"בלי תחתונים", וניסיתי לישון בלי. גיליתי שני דברים מדהימים:
א. השינה שלי הרבה יותר רגועה ועמוקה, באופן ממש משמעותי.
ב. אני קמה הרבה פחות לפיפי, לא דבר מובן מאליו בשבוע 36. מ 3-4 פעמים בלילה זה ירד לפעם אחת, לפנות בוקר (סביבות 5 או 6). מעניין איך זה קשור... (ומעניין אם זה קשור איך שהוא למה קורה לתינוקות שלא מחותלים בלילה). אתמול בערב הייתי שפוכה מידי ופשוט לא זכרתי להוריד, ואכן הלילה קמתי הרבה יותר זה. די מדהים.....
דינ_אמית*

נשים לבושות באופן טבעי

שליחה על ידי דינ_אמית* »

התכוונתי איך תופרת, טוב, ענית כבר למשהי אחרת.. כשרונית!
זה בערך מה שאני עושה רק עם גטקעס, אין לי מספיק יכולות לתפירת מכנסיים עדין
חני_תה*

נשים לבושות באופן טבעי

שליחה על ידי חני_תה* »

לא, לא ממש כשרונית. הביצוע לא משהו, אבל לא ממש איכפת לי.
שירת_העשבים*
הצטרפות: 08 מאי 2008, 18:43
דף אישי: הדף האישי של שירת_העשבים*

נשים לבושות באופן טבעי

שליחה על ידי שירת_העשבים* »

אחיות יקרות! בהתרגש עלינו הקיץ אני נתקלת בבעיה - יש לי ציצים קטנים יחסית (ונחמדים (-;) ולכבוד זה שאני מיניקה את הגור החדש שלי, הפטמות כל הזמן בולטות ומחייכות לכל עובר אורח. יש כמובן בנות שאין להן שום בעיה עם זה, אבל אותי זה מביך... אז מה עושים? ממש לא בא לי ללבוש חזיה עבה, ועם גופיה מתחת לחולצה חם לי. בחורף לבשתי גופיה-חזיה כזו דקה ונעימה של דלתא, אבל בכל הנוגע לחיוכים, היא לא עושה את העבודה עם חולצה דקה מעליה. אנא עצתכן!
בר_ברנית*
הצטרפות: 15 מאי 2008, 17:36

נשים לבושות באופן טבעי

שליחה על ידי בר_ברנית* »

אהלן,
אופציה א- ללבוש גוזיה, כזו כמו שנערות לובשות. בד"כ זה מאוד אלסטי ודי מטשטש פטמות
אופציה ב- להתרגל למבטים...ז"א אני בד"כ קשה לי לעשות את המעבר מחורף, עם גוף מכוסה, לקיץ שבו האיברים חשופים וגלויים. ואני לא דתייה ואף אחד לא היה מנחש עלי אבל ככה זה.. ובד"כ ככל שהקיץ מעמיק וככל שהחום בחוץ לוהט, אני פשוט מתרגלת.
יער_ה*
הצטרפות: 12 מאי 2006, 11:47

נשים לבושות באופן טבעי

שליחה על ידי יער_ה* »

בר ברנית
אני לגמרי מכירה את ההרגשה הזו! פעם הייתי ממש מציינת לעצמי "היום לבשתי קצר לראשונה (הקיץ)"..
אתי*
הצטרפות: 15 פברואר 2004, 01:37

נשים לבושות באופן טבעי

שליחה על ידי אתי* »

רפידות הנקה מבד עוזרות מעט (אני השתמשתי ב"מדלה"). אבל הן בולטות בגוזיות, יש חזיות קלילות מכותנה תבדקי בדלתא.

אכן מרגיז....
שירת_העשבים*
הצטרפות: 08 מאי 2008, 18:43
דף אישי: הדף האישי של שירת_העשבים*

נשים לבושות באופן טבעי

שליחה על ידי שירת_העשבים* »

תודה! אכן אקפוץ לביקור בדלתא בהזדמנות....
חני_תה*

נשים לבושות באופן טבעי

שליחה על ידי חני_תה* »

אפשר ללכת בלי חזיה ולא רואים עם חולצות כותנה קלילות, כאלה של הודו.
לא חייבים ללבוש טריקו.
משהו_על_חזיות*
הצטרפות: 07 אוקטובר 2008, 22:31

נשים לבושות באופן טבעי

שליחה על ידי משהו_על_חזיות* »

ראיתי היום תכנית על ההיסטוריה של החזיות,
וקיבלתי רעיון ממש טוב לחזיה (דווקא מבגד ים) - חזיה מכותנה שהמבנה שלה הוא חזיית משולשים
(כמו ביקיני - שני משולשים עם קשירה מאחורי הצוואר וקשירה מאחורי הגב)
אני חושבת שזה ממש יכול להתאים לציצי קטן שלא צריך יותר מדי תמיכה.
פשוט כשאת רוצה משהו שגם נראה יפה וגם חוצץ בין הציץ לחולצה. וגם מכותנה (אני לא מכירה הרבה חזיות מכותנה ואתן?)
וזה גם הרבה יותר גמיש ומתכוונן מחזיה רגילה עם הוווים האלו, כי כל פעם קושרים אותה מחדש לפי מה שנוח.

העניין הוא - איפה למצוא כאלה? חיפשתי באינטרנט אבל יש רק בגדי ים בגזרה הזו.
לתפור? זה לא אמור להיות קשה מ-ד-י אבל עדיין... אני ברמה של לתפור כפתור.
גנגה_לילה*
הצטרפות: 06 מאי 2008, 11:05
דף אישי: הדף האישי של גנגה_לילה*

נשים לבושות באופן טבעי

שליחה על ידי גנגה_לילה* »

חזיות-אני פיספסתי הזדמנות לעבודה עם בני נוער בגלל שהלכתי יום אחד לעבוד בפעוטון לבני 3 בלי חזיה ואחת האמהות הקימה צעקה ועשתה גלים שהגיעו עד לאחת האימהות של נערה מהקבוצה שהזדעזעה על כך שאני עלולה לתת דוגמא קלוקלת לילדיה. הזוי לא??
אני עדיין לא לובשת חזיה.
קט_קטית*
הצטרפות: 01 מאי 2007, 10:49
דף אישי: הדף האישי של קט_קטית*

נשים לבושות באופן טבעי

שליחה על ידי קט_קטית* »

הזדעזעה על כך שאני עלולה לתת דוגמא קלוקלת לילדיה
מילא זה, את אולי עלולה לתת להם ציצי ;-)
<ההארד-קור של המיינסטרים, ה' ישמור וירחם>

משהו על חזיות
ציצים קטנים זו צרה של עשירות.
יש גוזיות ב-20 ש"ח.
אם את רוצה לתפור חזיה כמו שתיארת, קחי בחשבון שהיא תהיה חזית-קולר
(אותי דברים כאלה חונקים בצ'אקרה של הגרון D-:),
תבלוט החוצה, כלומר תצטרך גם להיות אסטטית ומתאימה לבגדים, וכנראה גם זה יעלה...
יש מישהי שתופרת בגדי-ים לפי הזמנה, לא זוכרת אם בהוד-השרון או ברמת-השרון,
היו עליה המלצות חמות ב{{}}ככר השוק.

קוראת את הדף המרתק כולו, עשיתי סדר בארון ומכיוון שהפסקתי עם המכנסיים אין לי מה ללבוש...
הורדתי את הבגדים של החורף וגיליתי שהמצב בו נעוץ כפתור בצ'אקרה השניה ותפר בחוצץ של הצ'אקרה הראשונה,
מרגישה כאילו תקוע לי פלוץ ולא יכולה ללכת ככה.
רק לחשוב שעד לפני שנה אלו היו הבגדים שלי...
<ולא, לא שמנתי, רזיתי...>
בכלל גיליתי שנראית מעוותת עם כל מכנס "מחוייט" או ג'ינס או פטנט "מיישר" אחר.
בקיצור בינתיים גיליתי את אמריקה ושמתי מכנס טרנינג דק מתחת לחצאית,
בהמשך מקווה למצוא חצאיות חמות בחנות יד שניה ליד ביתי (מחירים סמליים בלבד).

זכור לי שהיה גם בדף הזה דיון על מה ללבוש כשקר,
אבל מכיוון שהתחלתי מהתחלה, התמכרתי וקוראת בעיון כל מילה ומילה.
תודה רבה לבשמת מלפני 3 שנים! וכל הכבוד על ההשקעה!!
ירח_לבן*
הצטרפות: 01 אפריל 2006, 09:07
דף אישי: הדף האישי של ירח_לבן*

נשים לבושות באופן טבעי

שליחה על ידי ירח_לבן* »

משהו על חזיות?
קחי בחשבון גם שקשירה מאחור זה לא ככ נוח. אי אפשר להשען...
ביאנקה_מתחברת*
הצטרפות: 15 יולי 2008, 18:30
דף אישי: הדף האישי של ביאנקה_מתחברת*

נשים לבושות באופן טבעי

שליחה על ידי ביאנקה_מתחברת* »

קחי בחשבון גם שקשירה מאחור זה לא ככ נוח. אי אפשר להשען...
אומנם לא חכמה, אך יש לי חזיית ספורט בגזרה כזו מברזיל. היא לא טובה לספורט(לא תומכת מספיק) אבל מעולה כחזייה נוחה. היא לא נקשרת אלא עשוייה כמקשה אחת, אלסטית.
לא בטוחה שאני ברורה- החיבור בעורף אינו קשר אלא תפירה של שני קצוות החזייה. מאוד נח ואין בעיה להשען :)
ילדת_טבע*

נשים לבושות באופן טבעי

שליחה על ידי ילדת_טבע* »

זכור לי שהיה גם בדף הזה דיון על מה ללבוש כשקר.
פלאי הטכנולוגיה! גרביונים, כמה שיותר עבים יותר מחמם.

_קחי בחשבון שהיא תהיה חזית-קולר
(אותי דברים כאלה חונקים בצ'אקרה של הגרון)_
אני מרגישה תמיד שהצואר שלי נמשך קדימה וצומחת לי דבשת על העורף... שונאת כאלה בגדים. היה לי בגד ים כזה ופשוט תפרתי את הרצועות שקושרים מאחורי העורף ככתפיות ובא לציון גואל.
שמש_בחורף*
הצטרפות: 25 מרץ 2008, 11:03

נשים לבושות באופן טבעי

שליחה על ידי שמש_בחורף* »

גרביונים, כמה שיותר עבים יותר מחמם
בעיני גרביונים מציקיםהרבה יותר מכל מכנסיים.
המשולש הזה ש"מושך" את המפשעה למטה.... בררררר
שליחת תגובה

חזור אל “גמילה מחיתולים”