סימנים ראשונים להריון

מתכננת*
הצטרפות: 27 מרץ 2008, 09:26

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי מתכננת* »

האם מישהי שמעה, קראה, מכירה, הרגישה סוג של כאב/לחץ כזה בבטן התחתונה בזמן השרשה?
אני כבר מספר ימים אחרי הביוץ ועוד מוקדם מדי בשביל כאבים לפני המחזור..
יש סיכוי?
ג'ולי*
הצטרפות: 09 מרץ 2011, 07:18

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי ג'ולי* »

למתכננת, קראתי הרבה שבעת השרשה, שנמשכת כ-24 שעות, יש כאבים בבטן התחתונה דמויי דקירות, התכווצויות ולפעמים מלווה בדימום קל אך לא תמיד.
אני גם כן כמה ימים בלבד לאחר ביוץ (כ-5 ימים) ומרגישה תופעות מוזרות של רגישות בחזה, נמשך כל היום אתמול, היום עבר וגם קצת כאבים בבטן התחתונה, ממש מעט. זה אכן נראה מוקדם מדי אבל מי יודע, אולי יתמזל מזלנו החודש?!? :))) נחכה ונראה! שיהיה לנו בהצלחה!
פשוש*
הצטרפות: 01 נובמבר 2005, 20:48

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי פשוש* »

+הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:+

שלום לכולם,
אני מקבלת מחזור לא כל כך סדיר וגם אף פעם לא כל כך הסתכלתי על התאריכים שמגיע לי מחזור...
יש חודשים שאני מקבלת מחזור כל 21 יום ויש כאלו שכל 28 או משהו בטווח הזה, אני כן זוכרת שהמחזור האחרון שלי היה ב-12 לאפריל,
ב3 למאי אני ואהובי עשינו אהבה והוא גמר בפנים, היום כבר ה-9 למאי ולא קיבלתי מחזור עדיין, וגם אין לי שום סימנים של מחזור, (כאביםפ בחזה, ברחם, רעב רציני)

אני ממש חוששת שאולי נכנסתי להריון למרות שזה לא כל כך הגיוני כי עברו 26 ימים מאז שקיבלתי מחזור עד היום שעשינו אהבה..
אני לא מרגישה שום תחושה מוזרה של בחילה עייפות מצבי רוח או משהו כזה...

יכול להיות שהמחזור לא מגיע בגלל שאנחנו לחוצים?
איך אוכל לדעת שאני בהריון? מה הסימנים שאפשר להרגיש בשבוע הראשון?

מתי זה יהיה הגיוני לעשות בדיקת הריון? אפשר בכלל לסמוך על הבדיקה הזאת?

אשמח מאוד לכמה שיותר מידע, וכמה שיותר מהר כי זה מאוד מכביד על הלב, בעיקר בגלל שאנחנו בני 20, אמנם אנחנו נשואים בליבנו ואוהבים מאוד, ורוצים להקים משפחה אבל רצינו ללמוד ולהחכים ולהתבגר לפני שאנחנו יוצרים חיים חדשים, ויש לנו כרטיס טיסה לעוד חודש ותכננו מסע ארוך מאוד....
מתכננת*

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי מתכננת* »

פשוש,
אם קיימת יחסי מין 26 ימים אחרי המחזור האחרון הסיכוים קלושים שאת בהריון, אבל אני לא רופאה ולא מומחית , אז הכי טוב שתעשי בדיקת דם.
ואם כבר את אומרת שאתם רוצים להחכים ולהתבגר לפני שאתם יוצרים חיים חדשים, הייתי ממליצה לך להשתמש באמצעי מניעה.
אתם כל כך צעירים ועדיין לא נשואים, תחשבי על זה....
ג'ני_ענבי*
הצטרפות: 12 דצמבר 2011, 13:09
דף אישי: הדף האישי של ג'ני_ענבי*

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי ג'ני_ענבי* »

לפשוש: אם המחזור שלך לא סדיר, אי אפשר לדעת מתי הוא מאחר.
בכל אופן, אם רק פעם אחת שכבתם ללא אמצעי מניעה אז נכון יהיה לעשות בדיקת הריון כ20 ימים אחרי היחסים כדי לדעת בודאות שלא יצא הריון מאותו יום.
בהצלחה :)
ג'ולי*

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי ג'ולי* »

לממי!! נו....יש לך חדשות טובות לספר לנו??
מתכננת*

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי מתכננת* »

ג'ולי, מה איתך?
אני אמורה לקבל בדיוק עוד שבוע והמחזור שלי מאוד מסודר.
אני כבר סופרת ימים....
ג'ולי*

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי ג'ולי* »

למתכננת!
אני גם סופרת ימים!! אמורה לקבל בשישי-שבת. המחזור שלי גם מאוד מסודר, מגיע כל 28-29 ימים.
אתמול הרגשתי כאבי מחזור די חזקים בבוקר ובהמשך היום פסקו.
החזה גדל לממדים עצומים, לפחות במידה שלמה. זה קורה לי גם לפני מחזור אבל לא ברמה כזאת ולא שבוע לפני מחזור.
גם היום יש פה ושם כאבי מחזור קלים.
יש קצת תחושה מוזרה בגוף, כמו אי נוחות בלתי מוסברת, בעיקר בלילה בשינה.
נקווה לחדשות טובות! אעדכן ברגע שאדע! מחכה לעדכונים גם ממך!
בהצלחה לנו!!!
ג'ולי*

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי ג'ולי* »

שלום בנות!
עשיתי בדיקה בסופשבוע, יצאו 2 קווים!!!!!!!!
זה דבר מדהים- הייתי משוכנעת שאני עומדת לקבל מחזור, הכאבים היו כל כך אופייניים למחזור, עם ההבדל הבולט שהם לא נמשכו כל היום, אלא לתקופה קצרה ואז פסקו אבל היו מאוד חזקים, מתיחות וכיווצים של הרחם. אני כל כך מאושרת!! מקווה שהכל יעבור בצורה תקינה ושנראה דופק בעזרת השם עוד שבועיים!! מחרתיים בדיקת דם!
בינתיים לא מרגישה שום תופעות מוזרות, מה שכן השתנה- החזה מאוד רגיש וגדל מאוד, בערב אני מתעייפת נורא מהר, כבר בתשע בערב מתחילה להרדם לאחר יום לא כזה מתיש, יש חוסר תיאבון בבוקר וכאבי בטן קצרים דמויי מחזור, צורך יותר מוגבר לשירותים אבל לא בטירוף כמו שמתארים. חוצמזה הכל מרגיש לגמרי נורמלי.
אני רוצה לאחל לכולנו הרבה הרבה בהצלחה להקלט ולעבור את התהליך בשלום, בצורה הבריאה ביותר! הכי חשוב לא להתייאש בשום שלב!!
אמשיך לעדכן! נשיקות!

מתכננת- מחכה לעדכונים ממך!

ג'ולי :)
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

אני שבוע וחצי אחרי הביוץ, אני יודעת שהייתי עם בעלי בדיוק בביוץ, מאז יש לי כל הזמן הפרשות סמיכות שאף פעם לא היו לי,
האם זה מצביע על הריון??
מתכננת*

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי מתכננת* »

ג'ולי!
איזה כיף, ממש שמחתי לשמוע!

המחזור שלי כמו שעון שווייצרי, קיבלתי היום על הבוקר.
יאללה עוד חודש...אמרת לא להתייאש נכון? :)
פלונית_אלמונית*
הצטרפות: 23 ספטמבר 2001, 07:34
דף אישי: הדף האישי של פלונית_אלמונית*

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי פלונית_אלמונית* »

המחזור מאחר לי כבר שבוע, בדיקה ביתית יצאה שלילית. בדיקת בטא גם.
כל השבוע יש לי כאבים של לפני מחזור - כאבי בטן, ורגלים, החזה ממש כואב אבל שום סימפטום להריון וגם הבדיקה הזו..
מוכר למישהי?
צריכה עצות :(
פלונית_אלמונית*

סימנים ראשונים להריון

יכול להיות שהמחזור מאחר בגלל שינוי תזונתי?
פלונית_אלמונית*

סימנים ראשונים להריון

האם זה נורמלי ששבוע אחרי שסיימתי את המחזור, אני מקבלת כאבי בטן דומים למחזור? ותחושה מוזרה בגוף?
המחזור שלי בחודשיים האחרונים לא סדיר בכלל, הייתי מקבלת ביום ה23-25 שאחרי המחזור הקודם, ולאחרונה אני מקבלת ביום ה26-28.
אני וחבר שלי שוכבים עם אמצעי מניעה אבל לאחרונה מידי פעם כאשר השתובבנו לנו הוא נכנס בלי לכמה רגעים אחדים, קצת מלחיץ אותי לחשוב שאפשר להיכנס להיריון בקלות רבה!
בבקשה אם יש למישהי מושג כלשהו מה זה יכול להיות... אשמח לשמוע!
הערסית_מהשכונה*
הצטרפות: 05 אפריל 2005, 12:16
דף אישי: הדף האישי של הערסית_מהשכונה*

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי הערסית_מהשכונה* »

כאבי בטן דומים למחזור?
האם שמעת על ביוץ, יקירתי?
אני*
הצטרפות: 04 אוקטובר 2001, 17:25

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי אני* »

משהי יודעת האם הפרשות סמיכות לאורך שבועיים כבר יכולות להצביע על הריון?
הכל_לטובה*
הצטרפות: 31 מאי 2012, 23:15

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי הכל_לטובה* »

עזרה בבקשה..
עוד לפני שקיבלתי מחזור, כשבוע לפני הצחיל לכאוב לי הבטן התחתונה כמו כאבי מחזור וכשהייתי מורידה את החזייה הייתי מרגישה כאבים וכובד...מישהו יודע מה זה?
מעיין_שופע*
הצטרפות: 08 מרץ 2012, 15:15

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי מעיין_שופע* »

הכל לטובה שלום, אם המחזור סדיר וזו תחושה שאת מרגישה פעם ראשונה, תחכי שהמחזור יגיע ובמידה והוא מאחר בכמה ימים תעשי בדיקת הריון. וזה קורה התחושות הללו לאו דווקא בגלל הריון אלא מסיבות הורמונליות. בהצלחה
פלוני_אלמונית*

סימנים ראשונים להריון

ט
אופטימית*
הצטרפות: 14 אוגוסט 2005, 14:19

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי אופטימית* »

שלום לכולן,
כיף לקרוא יש כאן בנות מעודדות.
אני אחרי הריון ראשון שנגמר בהפלה לפני חצי שנה. החודש זה החודש החמישי.
למרות שכתבתי שאני אופטימית אני די פסימית כל חודש שבוע אחרי הביוץ אם אין סימן להריון ( שאני מחפשת כל כך ) אני ישר מחליטה שזה לא קרה.
אובייקטיבית אני יודעת שלא אמורים בהכרח להיות סימנים אך אני נופלת לפסימיות ובאיזה שהוא מקום אני מרגישה שזה מה שמפריע לי להרות.
אני אשמח לשמוע שזה לא נכון כי הסביבה דואגת להגיד לי שכן.

בקיצור צריכה אופטימיוית!!! :)
דידי_שמש*
הצטרפות: 06 יוני 2012, 21:27

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי דידי_שמש* »

זה דף נהדר, ואני חושבת שאתייעץ איתכן בנות יקרות.
אני בת 24, התחתנתי לפני שלושה שבועות וקצת. 10 ימים אחרי החתונה קבלתי וסת. ב-23.5.05. והמחזור שלי הוא בן 28 יום.
יש לציין שאני בחורה דתיה ואני ובעלי שומרים טהרת משפחה. אמש היה ליל הטבילה שלי- 5.6.05. ולפי הספירה של 14 יום, יום הביוץ שלי אמור להתרחש היום. אני ובעלי מעוניינים להרחיב את המשפחה בהקדם, ועושים השתדלות גדולה. אך בבדיקות ביוץ שאני עושה מאז יום ראשון של השבוע הנוכחי, אין שום סימן לכך שאני לקראת ביוץ והערכה מראה לי פס אחד בלבד. אני מוטרדת קצת. גם הבוקר בדקתי ואין שום סימן. ייתכן שבייצתי קודם לכן ופספתי את הביוץ בימי ספירת הנקיים או שמא הערכה לא מזהה את ההורמון לפני....?
אנא עיזרו לי ואשמח לעצות.

דידי.
ליאת*
הצטרפות: 14 אוקטובר 2001, 12:05

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי ליאת* »

דידי מתוקה,
כל הערכות האלה הם סתם שטויות והמצאות של הדור הזה!
רוב הפעמים (ויש לי הוכחות של עוד נשים) המקלונים לא הצליחו לזהות ביוץ......!!!!!
אז אין לך מה להיות מוטרדת

בהצלחה רבה
מתכננת*

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי מתכננת* »

דידי, אני מסכימה עם ליאת ובכל זאת, אני מכירה מישהי שבגלל ספירת ימים נקיים כל הזמן פיספסה את ימי הביוץ שלה כיוון שהם התרחשו קודם לכן.
תנסי עוד כמה חודשים ואם לא יסתדר תלכי לרופא נשים הוא כבר יפנה אותך לבדיקות הורמונליות וכו' שיעזרו למצוא את הבעיה אם אכן קיימת..
בהצלחה!
דידי_שמש*

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי דידי_שמש* »

היי בנות, אני כמעט שבוע מיום הטבילה שבו לכאורה היה אמור להתקיים הביוץ (למרות שלא ראיתי אותו לפי הבדיקת ביוץ). חייבת לציין שיש לי שתן רב, בדקתי אפשרות של דלקת בשתן, בדיקת תרבית יצאה שלילית, אני עייפה בצורה מוגזמת, כאבי ראש ולעיתים סחרחורות ובחילות. האם זה מעיד על משהו? אני מרגישה שהרצון להביא ילד הפכה אותי להיות פתאטית בכל הקשור לתופעות בגוף...
מתכננת*

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי מתכננת* »

מצטערת לבאס אותך, אבל הרבה פעמים כל התסמינים האלה הם פסיכולוגיים (ואני אומרת מניסיון).
גם אם אכן הייתה התעברות יתכן שאפילו עדיין לא הייתה השרשה וגם אם כן התסמינים האלה לא יכולים להופיע כל כך מהר.
דידי_שמש*

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי דידי_שמש* »

את כנראה (בטוח) צודקת. נמאס לי
הילה_המייחלת_להריון*
הצטרפות: 18 יוני 2012, 03:11

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי הילה_המייחלת_להריון* »

היי לכל הבנות,
אני רוצה לשאול שאלה... אני די חדשה בנושא
אני בת 28.5 התחתנתי לפני כ-4 חודשים ומאז אני מנסה להכנס להריון.
אני שומרת עם בעלי נידה טובלת במקווה
לפני החתונה המחזור היה סדיר (כבר 3 שנים ללא גלולות)... מאז החתונה המחזור משתנה לי, הוא רק מקדים את עצמו ב3-4 ימים
החודש לאחר הטבילה במקווה קיימתי עם בעלי יחסים ורק שבוע לאחר מכן קיימנו שוב ..
כמובן שאני מצפה ומחכה בכיליון עיניים להכנס להריון, אב להחודש היה משהו קצת מוזר
את התאריך של המחזור אני לא יודעת מכיוון שהוא לא סדיר אבל עכשיו (03:00) גיליתי שקיבלתי, יכול להיות שזה דימום של הריון או שזו אכן "המפלצת"?
הדבר המוזר שקרה הוא שבמשך השבוע האחרון השינה שלי מתהפכת פתאום (אני יכולה לישון יותר מידי ולהיות עייפה כאילו לא ישנתי בכלל ואני יכולה לישון מעט מידי ולהיות עירנית בצורה יוצאת דופן)
והפטמות כואבות לי ורגישות לי (מה שלא קרה בחודשים האחרונים)
אני כבר לא יודעת איך לקרוא את הגוף שלי....
כמובן שהמחזור לא סדיר לי (שלמרות שב-3 שנים האחרונות בלי גלולות הוא היה כמו חייל) אני כל חודש מתאכזבת הייתכן שהחודש זה יקרה למרות שיש לי דימום ורוב הסימניים הם כמו של מחזור?!
אני אשמח לשמוע תגובה של מישהי שחוותה או שיודעת..
ואולי ייכנס לי קצת אור ותקווה
הילה_המייחלת_להריון*
הצטרפות: 18 יוני 2012, 03:11

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי הילה_המייחלת_להריון* »

חשוב לי להוסיף כדוגמא את תאריכי המחזור לשי ב-3 חודשים האחרונים
28/3
25+/4
21/5
ועכשיו 18/6
אוףףף זה ממש מוזר ואפילו מעצבן
דידי_שמש*

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי דידי_שמש* »

שוב אני.
את הוסת הייתי צריכה לקבל בשלישי האחרון ב-19 לחודש. אך המחזור לא הגיע. החל מיום שישי התחילו לי הפרשות דמיות ולמעשה עד היום (24-6), כאשר היום זה מלווה עם מעט כאבים בגב התחתון. המתח הורג אותי, איני יודעת מזה. אין לי דימום אלא רק הפרשות. לא יודעת כיצד לפרש את המצב. מעולם לא היה לי כזה איחור. החזה התחיל לכאוב לי שלושה ימים אחרי הטבילה שלי(שומרץ טהרה) ועד היום למעשה ולא כמו בדרך כלל שבוע לפני הוסת. מישהי חוותה? התנסתה בסיטאציה דומה?
מקווה_להיות_הריונית*
הצטרפות: 24 יוני 2012, 23:57

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי מקווה_להיות_הריונית* »

היי, רציתי לברר.
אני נשואה שנה ועד לפני כ3 חודש' השתמשנו בגלולות, בגלל שהשימוש בגלולות פגע זמנית בתפקודי כבד נאלציתי להפסיק את השימוש בהן וגם למנוע (באמצעות קונדום) כרגע אנחנו מעונינים ויכולים להכנס להריון אבל מה שקרה שבגלל הפסקת השימוש בגלולות המחזור לא היה סדיר כלל (45 יום, 47 ו50) אני עומדת לסיים עם ימי המחזור ולהתחיל לספור (שומרים טהרה) ואני לא יודעת איך לספור את ימי הביוץ בימים אלו שהמחזור מושפע מהגלולות (יש לציין שלפני הגלולות המחזור גם כן לא היה לי הכי סדיר)
תודה
רחלי*
הצטרפות: 27 נובמבר 2002, 23:47

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי רחלי* »

אתם שומרים טהרה ומונעים הריון עם קונדום???
מקווה_להיות_הריונית*

סימנים ראשונים להריון

כן יש אילוצים רפואיים.

אבל העיקר איך אני יכולה לדעת מהם ימי הביוץ שלי?
יפית*
הצטרפות: 02 פברואר 2005, 20:43

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי יפית* »

המחזור מאחר לי ב 3ימים יש לי רק כאבי בטן תחתונה אני לא יודעת מה לעשות
שירוש*
הצטרפות: 23 אפריל 2005, 09:27

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי שירוש* »

מקווה להיות הריונית - ביוץ מתרחש 14 יום לפני המחזור הבא, תחשבי כמה ימים היה המחזור האחרון (מהיום הראשון שלו עד היום הראשון של המחזור אחריו) אח"כ תחזרי 14 יום אחורה, זה בד"כ יוצא (לפחות ככה זה אצלי) ביום של המקווה או יום אחרי..
שיהיה בהצלחה!! :)
שירוש*
הצטרפות: 23 אפריל 2005, 09:27

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי שירוש* »

הא וגם בזמן המחזור יש הפרשות סמיכות כאלה, כמו חלבון של ביצה.. זה אומר שאת יכולה להיכנס :)
מקווה_להיות_הריונית*

סימנים ראשונים להריון

אני יודעת שהוא מרחש 14 יום לאחר מחזור בדר"כ, השאלה אם מאחר ואני קיבלתי למשל אחרי 47 יום אז יום ה33 הוא הביוץ אצלי?
רחלי*
הצטרפות: 27 נובמבר 2002, 23:47

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי רחלי* »

מקווה להיות- המחזורים שלי מאוד ארוכים בכל חמשת הפעמים שנכנסתי להריון הביוץ היה מאוחר מאוד בסביבות השלושים פלוס. בהצלחה
מקווה_להיות_הריונית*

סימנים ראשונים להריון

תודה רבה עזרת לי מאוד
תמר*
הצטרפות: 23 יולי 2001, 15:53

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי תמר* »

הי לכולם.אחרי שבוע איחור במחזור קניתי 3בדיקות ביתיות.בשלושתם יצא קו אחד חלש ואחד חזק.אחרי שבוע וחצי שזה היום הגיע דימום. עשיתי עוד בדיקה ביתיתי ויצא רק קו אחד חזק..והשני החלש לא יצא..משהי יכולה בבקשה לעזור לי???מה קורה לי???:-(:-(:-(
אשמח מאד לתגובה בבקשה!!
תמר*

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי תמר* »

מה זה אומר ש3הבדיקות הביתיות הראשונות שעשיתי יצאו עם פס אחד חלש ואחד חזק,והבדיקה ה4יצאה רק פס אחד חזק?? ההריון נפל???? בבקשה תגיבו.תודה רבה!!!!
תמר*

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי תמר* »

והאם יכול להיות שהריון מתחיל עם דימום כמו מחזור??או רק דימום חלש?? אשמח מאד לתגובה בבקשה!!
תמר*

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי תמר* »

בבקשה תענו לי :-(:-(
תמר*

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי תמר* »

חבל שאף אחת לא מגיבה לי
יעל*
הצטרפות: 30 יוני 2001, 20:34

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי יעל* »

ש3הבדיקות הביתיות הראשונות שעשיתי יצאו עם פס אחד חלש ואחד חזק,והבדיקה ה4יצאה רק פס אחד חזק?? ההריון נפל????

כנראה.
הפלה בשלב מוקדם כזה היא נפוצה מאוד, והרבה פעמים קורית בלי שהאשה יודעת בכלל על ההריון.
לא סיבה לדאוג.

((-)) (())
אסי*
הצטרפות: 20 יוני 2004, 21:06

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי אסי* »

היי יעל תודה רבה רבה שענית לי . אני מאד דואגת
אסי*

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי אסי* »

ערב טוב לכולם. אשמח מאד אם משהי יודעת במקרה אם יצא לי בבדיקת ביתא 11 ויש לי דימום. יש סיכוי שזה יחזיק..??? משהי התנסתה במקרה??? אשמח מאד לתגובות.. תודה רבה רבה
אסי*

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי אסי* »

אני מנסה לא לדאוג מדי. קצת קשה ליהדימום ממשיך. כמו שכבר כתבתי יצא לי ביטא 11 עם דימום. השאלה אם יש סיכוי שזה יחזיק??? משהי התנסתה בזה??אשמח מאד מאד לתשובה בבקשה.תודה רבה
שרה*
הצטרפות: 09 אוגוסט 2002, 21:53

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי שרה* »

שלום בנות! הרגע היצטרפתי, רציתי לשטף אותכם,קיימתי יחסים לפני הביוץ, ולמחרת עשינו אם קונדום,מאז אני מרגישה כאבים כמו מחזור, יש לי עוד שבועיים בערך כדי לקבל מחזור אבל אני מרגישה לחץ בגב תחתון בדיוק כמו לפני מחזור , האם יכול להיות שאני בהריון?? עשיתי בדיקת דם הבוקר כי אין לי סבלנות לחקות שבועיים, אני מרגישה שינויים בגוף,האם הבדיקת דם תוכל ליקלוע או שזה מוקדם מדי עדיין כדי
לדעת מה קורה לי???
יעל*
הצטרפות: 30 יוני 2001, 20:34

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי יעל* »

הרבה יותר מדי מוקדם.
יכול להיות שמה שאת מרגישה זה הביוץ.
אולי..*
הצטרפות: 09 יולי 2012, 11:57

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי אולי..* »

אני יומיים לפני מחזור. מרגישה מן רטיבות מוזרה כזו, תמיד לפני שאני מקבלת יש הפרשות, אבל יותר דביקות כאלה, והפעם זה מרגיש כמו לחות.
יכול להיות שזה הריון? פשוט היומיים האלה יעברו לי כמו נצח!!
מישהי מכירה תופעה דומה?
שרה*

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי שרה* »

כן התשובת לבדיקת דם יצאה שלילית, אבל אמר לי הרופא שמוקדם לעשות באמת והכל יכול להישתנות , פשוט לחכות לעט תקופת המחזור ולעשות בדיקה בתית אם יש איחור!
שרה*

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי שרה* »

אוף כל היום הייתי באינטרנת ,וכן יתכן הריון לאחר בדיקת דם שלילית,אני מקווה שאני לא משלה את עצמי אני רוצה הריון ויש לי את הלחצים שלא עוברים לי, יש לי עוד שבוע ליבדוק, בדיקה ביתית האם מישהי יכולה לשטף אותי במשהו דומה? או להרגיע אותי?? אני לא משטפת אף אחד בחיי היום יום,כך שאני מבולבלת .
פנינית*
הצטרפות: 13 דצמבר 2011, 14:57

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי פנינית* »

שלום לכולן,
אני נשואה ומנסה כבר חצי שנה להכנס להריון. לפני כן לקחתי גלולות. בהתחלה המחזורים שלי היו די סדירים, אך בפעמים האחרונות הגיע אחרי 36 יום, 44 יום, ועכשיו עברו 43 ימים ועדיין לא קיבלתי וגם אין סימנים לכך. היום עשיתי בדיקת שתן ביתית ויצאה שלילית :( . אני מודדת גם חום שחר - החודש הזה לא יכולתי להסיק ממנו כמעט כלום כי הוא כל הזמן עלה וירד ללא סדר. במחזור הקודם ידעתי בוודאות שלא יהיה הריון בגלל סימני חום השחר בעיקר. דווקא במחזור הזה הורדנו רגל מהגז ולא ממש ניסינו ברצינות וגם קיימנו יחסים בתדירות פחות גבוהה. אבל הפעם דווקא היה נדמה לי שיש סיכוי שזה נקלט. אין לי סימנים מיוחדים. אני גם משתדלת שלא לפרש כל מיני סימנים בתור משהו מיוחד כדי לא להתאכזב. האם למישהי יש מושג האם ייתכן הריון - ואם לא, למה המחזורים נהיים יותר ויותר ארוכים?
אשמח מאוד לעזרה!!!
שרה*

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי שרה* »

פנינה עדיף שתילכי לבדיקה ,הגוף עובר שינויים פיזיולוגים לא מובנים,רצוי לגשת לבדיקה ותיצאי מהספקות, בשורות טובות, ושבוע טוב!!
פלוני_אלמונית*

סימנים ראשונים להריון

רק הבהרה, זו לא פנימית המגיבה בדף של טליה על הימין, אלא, מסתבר, אחת אחרת...
כל_כך_מקווה*
הצטרפות: 02 אוגוסט 2012, 22:11

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי כל_כך_מקווה* »

שלום בנות רציתי לשתף אותכן וקצת לקבל תמיכה חודש שני שאני מנסה להיכנס להריון וכל כך מקווה שזה אכן קרה הפעם אני בת 20 והכל תקין ובריא אצלי... ניסינו לשכב כמה שיותר החודש ואני בטוחה ששכבנו ביום הביוץ וגם אחרי כל כך מקווה שהפעם נקלטתי אני מתפללת שזה אכן קרה...
תמרוש_רוש
הצטרפות: 18 יוני 2005, 03:48
דף אישי: הדף האישי של תמרוש_רוש

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי תמרוש_רוש »

כל כך מקווה,
אני מתפללת בשבילך שזה גם :-)
בכל אופן, קחי נשימה עמוקה. לפעמים צריך כמה חודשים טובים כדי להיכנס להריון וזה בסדר גמור. תשתדלי ליהנות מהתהליך, לא רק מהתוצאה... ;-)
ספר מומלץ: שיטת בילינגס
לאתר
תמרוש_רוש

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי תמרוש_רוש »

אני ממליצה לכל אשה לעקוב אחרי ההפרשות שלה וללמוד מתי הימים הפוריים. זה כיף!
פלוני_אלמונית*

סימנים ראשונים להריון

הי,
תעזרו לי בבקשה לדעת אם אני בהריון,
המחזור האחרון שלי היה לפני חודש ויומיים, הפעם האחרונה ששכבתי עם חבר שלי היתה 12 ימים אחרי שקיבלתי תמחזור (גבול הביוץ?!) ואז נסעתי לארה"ב לחופשה,
המחזור מאחר לי כבר ביומיים כשבד"כ הוא אפילו מקדים, ויש לי כאבים כמו לפני מחזור אבל גם תחושות של בחילות, (אולי פסיכולוגי?)
לפני כשבועיים היה לי דימום קל מאד בתוך ההפרשה,
האם יכול להיות שאני בהריון??? אני מאד דואגת בפרט שאני בארץ זרה ולא יודעת אפילו איך לקנות בדיקה ולמי ללכת...
בבקשה תכוונו אותי בדחיפות??!!
פלוני_אלמונית*

סימנים ראשונים להריון

ובמידה ואני בהריון מה ההמלצות על הפלה לאחר חודש הריון?
מישהי*
הצטרפות: 11 ספטמבר 2001, 07:42

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי מישהי* »

אני צריכה עזרה דחוףףףף אני מתחתנת בעזרת השם ב29 .8 הייתי אמורה לקבל מחזור ב5 לחודש!!! לא קיבלתי אין לי אפילו הרגשה של לקבל אני בלחץ אטומי מכל המצב גם חתונה וגם איחור!! הפחד שלי זה חתונת נידה חס וחלילה... אני לא חושבת שאני בהריון למרות שניסינו... יש לי בחילות, וחום של 37.1 כבר מס ימים... אבל רוב הסיכוים מהלחץץ עשיתי 3 בדיקות הריון הכל שלילי ואייי רק שיגיע המחזור אני עוד שנעה מתפוצצת מישהי יכולה לעזור לי בקשההההה להקדים תמיזור או לאחר או לא דעת מה אני לא עומדת בזה!!!!אופ
מישהי*

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי מישהי* »

בנוסף יש לי דקירות בבטן תחתונה שבאות והולכות... וקשה לי מאוד לירדם,וגזים. ועצבנית רצח . שוב אני חושבת שזה מהלחץ.... בבקשה אני צריכה עזרה מחר יש לי בדיקות דם במידה ושלילי השמח על דרך לקבלת מחזור מידית
פלוני_אלמונית*

סימנים ראשונים להריון

מישהי שלום,
את הולכת למדריכת כלות משהו מטעם הרבנות? כי בד"כ הם ממליצות על כדורים למי שצריכה שמעכבים את המחזור כשיש חשש לחתונת נידה, תתייעצי עם הרופאה שלך על איזה כדורים. שיהיה לך הרבה מזל טוב לחתונה, ובע"ה בזמנו על הריון...
במידה ובכל אופן התוצאה של הבדיקת דם תהיה חיובית=הריון, אשמח אם תגידי לי כי גם אני עשיתי היום בדיקה ביתית ויצא שלילי ובכל אופן כבר 3 ימים של איחור ואני לא מרגישה כלום לשום כיוון ואני לחוצה, אשמח לדעת אם באמת יכול להיות שהבדיקה לא בטוחה ואני צריכה לעשות בדיקת דם.. והלוואי שהמחזור יגיע קודם...!
המון בהצלחה בהכל ומזל טוב!
מישהי*

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי מישהי* »

תודה רבה:) ובהצלחה לך!!! שבעזרת השם תזכי לבנים והנ
מישהי*

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי מישהי* »

ובנות
אולי_גם_אני*
הצטרפות: 29 יולי 2012, 22:57

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי אולי_גם_אני* »

אולי גם אני כי לא עשיתי בדיקה. אבל גם לא קבלתי מחזור והחזה שלי גדל וגם אגן הירכיים.
אבל מה שמוזר, הוא שלפני כחצי שנה הפסקתי לעשן, ובימים האחרונים, כשאני מתעוררת בבוקר, אני מריחה ריח מתקתק-מבחיל של ניקוטין, ואין בסביבתי אף אחד שמעשן.
מוזר.
מאמי_38*
הצטרפות: 22 אוגוסט 2012, 15:52

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי מאמי_38* »

חדשה כאן... :) תמיד כדי לראות שאני לא לבד אני נכנסת לכאן.... מנסה להיכנס כבר חצי שנה להריון.. יש לי כבר 2 בונבונים בבית.. האמת שכל חודש אני חושבת שאני בהריון ורצה לקנות בדיקה ואפילו 2 (מסבסדת את הסופרפארם:))) אבל החודש משום מה יש לי תחושה קצת אחרת.. שאולי זה זה... מחזור אחרון 28/7 כך שהביוץ היה ב-11 לחודש. כבר שבוע יש לי חום 36 וחצי 37 לסירוגן שלא יורד גלי חום וסחרחורות וכאבי גב תחתון, אתמול בערב הייתה לי התכווצות ברחם ממש חזקה למשך שעה וחצי ואז נעלמה. עשיתי אתמול בדיקה ביתית.. טוב נו לא התאפקתי. יצא שלילי. אבל עשיתי מוקדם 5 ימים שאני אמורה לקבל בכלל. יש סיכוי שאני בהריון??? מיואשת מלחכות
עוד_פלונית*
הצטרפות: 11 אוגוסט 2003, 18:53

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי עוד_פלונית* »

הי מאמי,
בעיקר מזדהה עם התחושות..
הכל יכול להיות:-)
אנחנו מנסים המון זמן, ואתמול לראשונה עברנו הזרעה..
שאלתי את הרופא אם קופת חולים ממנים תכניות בידור והפעלות לשבועיים שצריך לחכות. לצערי לא.. :)
אבל אין ברירה אלא לחכות.. תכנני לעצמך דברים מגניבים לעשות לעוד ששה ימים, כל יום משהו אחר, ככה הזמן יעבור קצת יותר מהר.. בהצלחה:)
מאמי_38*

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי מאמי_38* »

:)))) בהצלחה .. עובדת על זה. בינתיים עסוקה בלפענח סממני הריון:)))..
מאמי_38*

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי מאמי_38* »

היום זה היום שאני אמורה לקבל.. כל שניה רצה לבדוק .. מתפללת שלא יהיה דימום... יש לי חום כבר יומיים לא משהו רציני 36.8 37.1 כאבי גב תחתון שהורגים אותי ומידי פעם כאבי מחזור בבטן תחתונה. בנוסף החזה נפוח ומגרד לי בפטמות . כבר עשיתי 2 בדיקות..ביתיות.. אחת לפני 5 ימיםואחתלפני 3 ימים.. שתיהן היושליליות. חברה אמרה לי שזה מוקדם מידי לפני איחור לעשות בכלל ושאני צריכה לחכות לאיחור. האם אולי רק אולי זה סימן שסופסוף אני בהריון..??? אשמח לתשובה אם מישהי חוותה את הסימנים האלו והיתה בהריון..
מאמי_38*

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי מאמי_38* »

החזה שלי גדל למימדים עצומים... עדיין יש לי חום. שוב בדיקה ביתית - שלילית.. נראה לי שהתחלתי לדמיין.. אבל חזה נפוח אפשר לדמיין.. הוא שם:))
הפלונית_ממקודם*
הצטרפות: 26 אוגוסט 2012, 21:50

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי הפלונית_ממקודם* »

פפפףףףףף
נשימה עמוקה..
מקווה בשבילך שכן.
אני תקעתי עכשיו פיתה עם טחינה וכרוב חמוץ מקופסת שימורים אחרי קרייבינג מטורף.. מצחיק , לא?
קצת מצחיק..
מחזיקה לך אצבעות מותק:-)
מאמי_38*

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי מאמי_38* »

טוב אז ככה.. המחזור עדיין לא הגיע הרופא עשה חישוב ואמר לי שכנראה היה לי ביוץ מאוחר. מחזור אחרון 28/7 לפי החישוב שלו אני אמורה לקבל מחזור ביום שבת . הלוואי שלאאאאאאאאאאאא . נראה לי התמכרתי לבדיקות הביתיות כי שוב עשיתי היום ונשבעת שהתחלתי לראות קו דמיוני:))) מאין משהו חלש חלש חלשששששששששששש . התחרפנתי זהו. יאללה שיגיע יום א' ואעשה שוב בדיקת דם זה ממש מתיש לחכות.
עדיין החזה נפוח אבל ממש ( בחיים לא היו לי ככה).. מאין חום פנימי וכאבי מחזור שבאים והולכים אבל חלשים מאד. מה דעתכן??
תמרוש_רוש

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי תמרוש_רוש »

מה דעתכן??
דעתי היא שעוד חודש את בטוח תדעי ;-)

מניסיון שלי ושל אחרות - כשאשה מנסה להיכנס להריון, כל פיפס של הגוף זה "סימן להריון".
כל פלוץ מקרי זה תחושה עמומה בבטן התחתונה, כל קרירות מקרית שמכווצת את הפטמות נהיית "חזה רגיש", כל עייפות שגרתית נהיית בלתי שגרתית בעליל ו"סימן". כל שיהוק של מערכת העיכול נהיה בחילת בוקר.
איך חברה שלי אמרה: כל חודש אני שבועיים בהריון. אז אמרתי לה: אצלי זה יותר גרוע, כי בהריון קודם היה לי "מחזור" שהתברר בדיעבד כדימום הריוני, כך שאפילו המחזור לא מהווה הוכחה אצלי. אני בטוחה שאני בהריון שלושה וחצי שבועות מתוך ארבעה. ככה זה. חצי שנה הייתי "בהריון" (עם כל הסימנים הקלאסיים) עד שקרה משהו.

זה ממש מתיש לחכות.
נכון.
ולכן, עדיף לא לחכות. ללכת לטייל, לטפל בץשומת לב בדברים שדורשים טיפול, ובעיקר למשמע את המחשבות... זה לא קל אבל משתלם מאוד.
פלוני_אלמונית*

סימנים ראשונים להריון

חייבת עזרה אני בת 24 נשואה כחודשיים, זו הפעם השנייה שאני ובעלי מנסים להיכנס להיריון. המחזור האחרון שלי היה ב 2.8 אך התחילו הפרשות דמיות כבר ב 31 באותו חודש. האם יכול להיות שאני בהריון? יש לי טיפה בחילות{אפשר להגיד שזה לא מפריע לתאבון שלי} ועייפות,הפרשות לבנות כאלה {במיוחד לאחר קיום יחסי מין}. ולפעמים התכווצויות כאלה ברחם לכמה דקות וזה נעלם. אבל ממה שאני מכירה את עצמי לפני שאני מקבלת מחזור התופעות שלי ממש חזקות ויש לי כאבי בטן וגב חזקים וגם חזה נפוח וכואב. משום מה החודש אני מרגישה מוזר ולא מרגישה כאילו אני צריכה לקבל מחזור. האם לעשות את הבידקה עכשיו או לחכות?? {בדרך כלל המחזור מקדים לי כל הזמן}. יש לציין שאני גם שומרת טהרת המשפחה וטבלתי במקווה ב 13.8 {וקיימתי יחסים כל יום } תודה על העזרה! :)
קארין*
הצטרפות: 28 יוני 2003, 09:01

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי קארין* »

חייבת עזרה אני בת 24 נשואה כחודשיים, זו הפעם השנייה שאני ובעלי מנסים להיכנס להיריון. המחזור האחרון שלי היה ב 2.8 אך התחילו הפרשות דמיות כבר ב 31 באותו חודש. האם יכול להיות שאני בהריון? יש לי טיפה בחילות{אפשר להגיד שזה לא מפריע לתאבון שלי} ועייפות,הפרשות לבנות כאלה {במיוחד לאחר קיום יחסי מין}. ולפעמים התכווצויות כאלה ברחם לכמה דקות וזה נעלם. אבל ממה שאני מכירה את עצמי לפני שאני מקבלת מחזור התופעות שלי ממש חזקות ויש לי כאבי בטן וגב חזקים וגם חזה נפוח וכואב. משום מה החודש אני מרגישה מוזר ולא מרגישה כאילו אני צריכה לקבל מחזור. האם לעשות את הבידקה עכשיו או לחכות?? {בדרך כלל המחזור מקדים לי כל הזמן}. יש לציין שאני גם שומרת טהרת המשפחה וטבלתי במקווה ב 13.8 {וקיימתי יחסים כל יום } תודה על העזרה! :)
מאמי_38*

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי מאמי_38* »

היי תמר:)))) כשאת כותבת את זה ככה חחח יש בזה משהו:)))) פיתחתי בהחלט את כל סימני ההריון (נפיחות בחזה , עייפות מטורפת ב-7 בערב , כאב גב תחתון וכאבי מחזור קלים )) אולי באמת עדיף לקחת אוויר ולחכות... עוד 3 ימים זה כבר לא קריטי :))) הכי הרבה אנסה שוב חודש הבא..
קארין*

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי קארין* »

עשיתי בדיקת הריון הרופא אומר שהתוצאה לא חד משמעית ושאני צריכה לחזור עליה שוב {בפועל עדיין לא קיבלתי}. מאוכזבת...
הרצון_הגדוללל*
הצטרפות: 30 אוגוסט 2012, 15:39

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי הרצון_הגדוללל* »

היי בנות! איזה דף מהמםם!
כמה כיף להכנס ולראות שאני לא הלחוצה החדשה.. מרגישה שאם החודש אקבל שוב ואשגע את בעלי, הוא בורח לי מהבית:)
אז ככה.. אנחנו מנסים להרות זה החודש השלישי.. אך בינתיים ללא הצלחה!
אני שישה ימים לפני האיחור.. מרגישה מהביוץ כאבים רציניים בפטמות, כאבי בטן עמומים ותאבון מטורףףףףףףףףףף, בדרך כלל שומרת על המשקל.. אבל בימים האחרונים טורפת כל מה שעובר לצידי :)
בחודש שעבר כ"כ התאכזבתי כשהופיעה המכשפה (המחזור) שאני ממש לר רוצה לפתח ציפיות סתם.. אבל משהו בפנים אומר לי שאולי כן 0או שאולי הכל בראש)
אשמח לשמוע מה דעתכן בעיניין..
בכל אופן מאחלת לכולנו בשורות טובות ומשמחות ופרי בטן במהירות ובבריאות!!!
מאמי_38*

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי מאמי_38* »

הי י קארין.. מה זו תוצאה לא חד משמעית?
מאמי_38*

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי מאמי_38* »

מרגישה בהריון.. חחחח נראה לי התחרפנתי קצת לאחרונה.. הציצים גדלו למימדים לא ברורים וכואבים, הכאב גב תחתון הורג אותי , מידי פעם מאין התכווצויות אבל ממש איפה שהרחם ולא בצדדים. רגע אחד בא לי מתוק ורגע אחר לא מסוגלת לחשוב על אוכל. אמורה לקבל ב 1 לספטמבר לפי החישוב של הרופא כנראה ביוץ מאוחר ב- 19/8 . כל תחושות הבטן שלי אומרות שאני כן אבל בדיקת בטא שעשיתי ב-26 לחודש כתבה 5 האחות אמרה שזה מוקדם מידי. השתגעתי או שמישהי חוותה את זה ובסוף הייתה בהריון..??:)))
מאמי_38*

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי מאמי_38* »

והוסיף לזה צימאון לא ברור כל הזמן צמאה
הרצון_הגדול*
הצטרפות: 27 אוגוסט 2012, 21:03

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי הרצון_הגדול* »

מישהי?? :)
קארין*

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי קארין* »

הרופא חושב שכנראה היה לי ביוץ מאוחר וזה עדיין צעיר מדי אפילו לבדיקת דם. כרגע אני באיחור של 1 אחד. ועדיין המחזור לא ניראה באופק. מחר בבוקר אני אעשה בדיקה ביתית.
מאמי_38*

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי מאמי_38* »

עדיין מקווה שלא אקבל .. מחר בדיקת בטא אחרי איחור של יום.. תחזיקו אצבעות :)))
מאמי_38*

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי מאמי_38* »

טוב אז ככה .. ביום ראשון קיבלתי מחזור בטא שלילית לאותו היום.. לפני איחור. אומנם המחזור קצת שונה ודי בהיר אך מלווה בקרישי דם . כך ש.. נראה לי שלא משנה איזה סימני הריון מרגישים - זה הכל בראש מרוב שאנחנו רוצות.. חודש חדש נסיון חדש.. אולי הפעם זה יגיע. מה שכן... החלטתי להתעלם מכל סימני ההריון שארגיש... כי זה יכול להיות גם סימני מחזור וסתם מכניס למחשבות וציפיות
קארין*

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי קארין* »

גם אני קיבלתי מחזור..אני יותר מדי מתעסקת עם זה ואני מתחילה כבר לדמיין הכל בראש. אני צריכה להבטיח לעצמי שאני לא מתעסקת ולא חושבת על זה יותר. הלחץ גם משפיע .חודש חדש בעזרת ה' יהיה טוב
נונה :-)*
הצטרפות: 14 ספטמבר 2012, 14:31

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי נונה :-)* »

היייייי
יש לי כבר בערך שבועע כאבי בטן מין התכווצויות שבאות והולכות הסתכלתי על החזה שלי ויש ורידים שנראים לעיין וגם החזה גדלל רציתייי לדעת יכול להיות שזה הריון ?
אסי*

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי אסי* »

צהריים טובים.רציתי לשאול האם משהי חוותה או יודעת אם נפיחות בבטן יכולה להיות סימן שההריון ניקלט?
אשמח מאד בבקשה לתשובה.
עדיין אין לי איחור.
אסי*

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי אסי* »

אשמח מאד לתגובה בבקשה
תודה רבה
שליחת תגובה

חזור אל “הריון - כללי”