מיטת תינוק צמודה

POOH_והתוספות*
הצטרפות: 19 ספטמבר 2004, 11:38
דף אישי: הדף האישי של POOH_והתוספות*

מיטת תינוק צמודה

שליחה על ידי POOH_והתוספות* »

_אום,
אנחנו הוספנו מיטת יחיד צמודה._
גם אנחנו.
אבל במיטת היחיד הקטנה ישנה [כל פעם התינוק/ת היונק/ת התורן/ית].
נגר בנה לנו לפי הזמנה בסיס למיטה שלנו מעץ ולמיטת היחיד [בסיס הכי פשוט שיש כמו של פוטון] בלי מסגרת בצד שהם מתחברים.
וככה הקטנה ביני לבין הקיר. אני והאיש על אותו מזרון ובאותה מיטה כמו ששנינו מעדיפים.
כשהקטנטונת מתעוררת לינוק אני מתגלגלת למיטה שלה מניקה וחוזרת לישון בנוחות במיטה שלנו.
לנו היה הכי נכון ונוח ככה אחרי שניסינו אופציות שונות.
גם כי העובדה שהיונקת לא זזה בכלל בלילה כנראה תורמת לאיכות השינה שלהם [שוב אצלנו לפחות]
וגם כי ילדינו [כל הארבעה] סבלו מריפלוקס ולא לזוז אחרי הנקה היה משמעותי גם מהבחינה הזו.
וכמובן שלנו היה נוח יותר שהמיטה שלנו נשארה לנו.
וחוץ מזה ככה במיטה שלנו היה מקום לילדים אחרים [הגדולים יותר] כשהחליטו להצטרף בבוקר [לפנות בוקר].

מיטת היחיד צמודה לקיר ועליה יש נחש של מילגה כדי שהקטנטונת לא תתגלגל על הקיר [היום זה כבר מהווה מוקד לטיפוס אבל לא נורא..]
וביני לבינה אני שמה נחש קטן ורך יותר [ולא מרעיש] כדי שהיא לא תתגלגל עלי או על החיבור בין המיטות ותתרגל לישון בלי לגעת בי פיסית כל הלילה
[שוב - לי ולילדי הכי נכון ככה. לקח לנו ילדה וחצי בערך להגיע למרשם הזה לשינה בשבילנו].

יצא לי ארוך... מקווה שהועלתי במשהו..

ומאחלת לידה טובה ופוסט קל במיוחד...
יעל_ש*
הצטרפות: 17 ינואר 2009, 23:56

מיטת תינוק צמודה

שליחה על ידי יעל_ש* »

אנחנו בנינו מיטה נצמדת משאריות עץ שמצאנו בצידי דרכים.
קל לבנות (אם יש מיומנות ממש בסיסית) ואם אין זמן לאסוף אפשר להזמין עצים.
אם את רוצה תרשים אשמח לשלוח לך במייל (כתבי לי בדפבית).
השתמשנו כמה חודשים עם כל אחד משני הילדים. היה נוח מאוד. אח"כ עברנו למזרון על הרצפה צמוד למיטתנו.
(המשך, לא יודעת אם קשור, הגדולה ביקשה לעבור למיטה וחדר אחר בגיל שלוש וקצת.
ולאות רצינות עברה למזרון בסלון. אחרי שבוע של "עובדות בשטח"=לינה שלה בסלון הצבנו לה מיטה בחדרון מולנו והיא עברה אליה בחדווה.
מאז היא שם.מאושרת. (כבר שנה וחצי.)
אור_עולה_בבוקר*
הצטרפות: 23 אוגוסט 2010, 13:38

מיטת תינוק צמודה

שליחה על ידי אור_עולה_בבוקר* »

אנחנו קיבלנו מיטת תינוק סטנדרטית, הורדנו את אחת הדפנות, הצמדנו ע"י קשירה של רגלי המיטות למיטה שלנו, שהונמכה...הזמנו מזרן מעט יותר גדול כדי שלא יהיה רווח בין המזרנים והרי לנו מיטת קינג סייז....אין תחושת "כלא" למרות 3 הד]פנות שנשארו, אלא תחושת ביטחון.
בכל מקרה הפיצי שלנו בת 9 חודשים, כבר למדה שאסור לקפוץ ראש מהמיטה אלא לקרוא לאבא או אמא ואנחנו מראים לה כל יום איך להסתובב ולשלוח את הרגליים קודם, כדי לרדת באופן בטוח.
בתור רווקה לשעבר שהזדעזעה מרעיון הלינה המשפחתית (כן גדלתי בלינה משותפת בקיבוץ...נטולת טראומות או לפחות כך חשבתי:)) והודיעה לבן זוגה כי אין סיכוי שהילדה תישן במיטה שלנו....נשברתי כבר בלילה השני בבית ומאז האושר שלנו איתנו במיטה לילה לילה ואין תענוג גדול יותר מלקום בבוקר ודבר ראשון להריח את הפלא הזה....
ג'וי_יה*
הצטרפות: 04 ינואר 2009, 10:41
דף אישי: הדף האישי של ג'וי_יה*

מיטת תינוק צמודה

שליחה על ידי ג'וי_יה* »

גם אנחנו ישנים עם מיטה שכזו- בנזוגי בונה.
מאוד מאוד נח. אוכל לשתף בתמונות למייל.
מאוד חשוב
שלא יהיה רווח בין המזרנים.
זה מרגיש גם ביחד וגם מרווח למי שאין גודל ענקי של מזרון.. :-)
רותם_סנדק*
הצטרפות: 27 יולי 2010, 15:17
דף אישי: הדף האישי של רותם_סנדק*

מיטת תינוק צמודה

שליחה על ידי רותם_סנדק* »

אז אחרי שהבאנו את המתוק, בן השלוש, לישון איתנו יחד במיטה וראינו כי טוב (הייתה תקופת הסתגלות של כמה ימים, לאחריה הגיעו הימים הטובים), הרגשתי שיהיה נכון לשתף גם את הגורה הקטנה ולצרפה אלינו. עד כה ישנה במיטת תינוק בצמוד למיטה שלנו, ומרוב געגועים אליה, כשהייתי והלכת לישון השתדלתי להכניס את היד שלי דרך הסורגים ולגעת בה.
ובעקבות שיחה עם שכנה חכמה, בעלי היקר הוריד היום את הדופן במיטתה, חבר את הרגליים של המיטה באזיקונים- והנה נפתח המעבר.
והיא, הקטנה הזו, שמתי אותה שם, והיא הבינה שקרה משהו טוב. היא לא הפסיקה לחייך מאושר, עשתה כמה עמידות ראש של תינוקות ונרדמה.
ואני, שכבתי לידה במנוחת הצהריים, קראתי והתמוגגתי מכמה זה פשוט ונכון ונעים ומחמם.
מרגישה שגיליתי את אמריקה :)
מנטרה*
הצטרפות: 10 אוגוסט 2009, 20:07

מיטת תינוק צמודה

שליחה על ידי מנטרה* »

שלום.
הקטנטנה שלנו בת 7 חודשים ומתחילה "להזדחל".
היא מתחילה את הלילה במיטה המחוברת, אבל תוך כמה דקות היא עושה גלגול אלינו ואת שאר הלילה אנחנו מעבירות מחובקות (כיף אדיר... לשתינו).
אני מגדרת את השטח שלה בכריות, אבל אוטוטו היא יודעת לטפס עליהן.
שאלתי היא עד מתי זה בטוח שהיא תישן כך? מה דעתכם?
ודבר נוסף, בעלי כבר רוצה זמן מה להעביר אותה לחדר שלה.
אני ממש לא רוצה, אבל מצד שני, אני חוששת לבטחונה, כשהיא ממש תזחל שום דבר לא יעצור אותה, ודבר נוסף הוא, שאני גם חוששת להגיע איתה לגיל שיהיה כבר ממש קשה להעביר אותה, בגלל שהיא תתנגד. אם כי כבר עכשיו נראה לי שהיא מודעת לכך שממש כיף לה לישון מחובקת עם אמא... וזה בטח לא יהיה קל.
מיטה משפחתית היא לא פתרון עבורנו. הייתי שמחה לחזור מתישהו לתחושת אינטימיות זוגית בחדר שלנו.
יש למישהו משהו לתרום מנסיונו\דעתו?
אשמח מאוד להתייחסות.
תודה וחג אורים שמח
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

מיטת תינוק צמודה

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

אנחנו (לאחר שתי נפילות) פשוט עורמים ערימה מטורפת של כריותפופים ושמיכה כל פעם שהגוזל ישן לבדו..
והחלטנו לעבור למיטה נמוכה יותא וללמד אותו לרדת ממנה.
עדיין זה מלחיץ.
פעם הבאה אני אשאיר אתהאופציה של סגירת המיטה לשינות במשך היום כשהוא לבד
פלוני_אלמונית*

מיטת תינוק צמודה

כי כשאנחנו שם אז מה בעצם רע בלישון מחובקים?
יש עוד המון שעות ומקומות ביום לזוגיות אינטימית
אורלי*
הצטרפות: 08 יולי 2002, 18:53

מיטת תינוק צמודה

שליחה על ידי אורלי* »

מחפשים לקנות יד 2 מיטה נצמדת, אם מישהו שעובר פה מוכר במקרה...
[email protected]

תודה!
מאיה*
הצטרפות: 31 מאי 2003, 22:11

מיטת תינוק צמודה

שליחה על ידי מאיה* »

שלום- אנחנו גם בנינו מיטה שנצמדת לשלנו והוא כבר בן 10 חודשים ופתאום התחילו ההתלבטויות..... להעביר אותו למיטת לול ולהשאיר את הלול צמוד אלינו או להשאיר את המצב כמו שהוא....הסיבות להתלבטות הם: כשישן בצהריים ואני לא איתו הוא מתעורר ומתחיל לזחול כמובן שיש כריות וכאלה אבל הוא בשניה מטפס אותם ומתחילה לפחד שבסוף יצליח להגיע לקצה וליפול. סיבה נוספת היא שבלילה הוא פשוט לא מפסיק לזוז ולהתגלגל לכל כיוון וחשבתי שאם יהיה סגור (יודעת שנשמע רע....) במיטה שלו ישן יותר נינוח ומבלי לזוז ולהתעורר כל כך הרבה.... וסיבה אחרונה זה שככה אין מצב ללמד אותו להרדם לבד כי אי אפשר להשאיר אותו לבד במיטה...לא יודעת אם באמת יש צורך בגיל הזה ללמד אותו לישון לבד - אומרים שזה חשוב ללמוד להרדם לבד...
קיצר בהתלבטויות....מה אתם אומרים??
יעל_ש*
הצטרפות: 17 ינואר 2009, 23:56

מיטת תינוק צמודה

שליחה על ידי יעל_ש* »

אנחנו העברנו את שניהם (כל אחד בתורו) למזרון על הרצפה לידינו.
ואגב, שניהם, כל אחד בתורו. ביקשו בשלב מסויים (שנתיים+) לעבור לחדר אחר.
פלוני_אלמונית*

מיטת תינוק צמודה

שלום,
אשמח לקנות מיטה נצמדת לתינוק. עד 300 ש"ח
054-3013993
תודה
קרן*
הצטרפות: 05 ספטמבר 2001, 00:38

מיטת תינוק צמודה

שליחה על ידי קרן* »

גם אני אשמח לקנות מיטה נצמדת לתינוק .
[email protected]
אשמח להצעות
תודה
קרן
תמרוש_רוש
הצטרפות: 18 יוני 2005, 03:48
דף אישי: הדף האישי של תמרוש_רוש

מיטת תינוק צמודה

שליחה על ידי תמרוש_רוש »

הצעה שלי? לוותר על המיטה, ללכת ישר על מזרונים על הרצפה, עם סלייטים או מחצלת מתחת למזרון בשביל למנוע קור ולחות, ויאללה....
יש מזרון הורים, יש מזרון תינוק שאפשר להצתמיד אליו, להזיז ממנו, לשנות פוזיציה...
אם מישהו מציע לך במקרה מזרון קינג-סייז אפשר ישר לקחת, בלי להיתקע על "אבל הוא לא יתאים למיטה"...

כל העסק של שינה עם תינוק, נהיה הרבה יותר פשוט אם מוותרים על ההגבהות המטופשות האלה.
תמרוש_רוש
הצטרפות: 18 יוני 2005, 03:48
דף אישי: הדף האישי של תמרוש_רוש

מיטת תינוק צמודה

שליחה על ידי תמרוש_רוש »

לא יודעת אם באמת יש צורך בגיל הזה ללמד אותו לישון לבד - אומרים שזה חשוב ללמוד להרדם לבד...
חשוב חשוב, השאלה אם זה אפשרי.
אני ישנתי כביכול לבד מאז שאני זוכרת את עצמי, וקל זה לא נהיה אף פעם.
תמיד היה לידי דובי או שניים, עד שבא הכלב והעיף אותם ונשאר בעצמו, עד שבא הבחור, העיף את הכלב ונשאר בעצמו...
ועד עצם היום הזה, אם במקרה או בכוונה הוא לא ישן אתי במיטה שלושה ימים רצוף (בד"כ כי עובד בלילה) - צפו מריבה זוגית.

מי צריך את החארטה הזאת של להירדם לבד?
פלוני_אלמונית*

מיטת תינוק צמודה

_אני ישנתי כביכול לבד מאז שאני זוכרת את עצמי, וקל זה לא נהיה אף פעם. תמיד היה לידי דובי או שניים, עד שבא הכלב והעיף אותם ונשאר בעצמו, עד שבא הבחור, העיף את הכלב ונשאר בעצמו...
מי צריך את החארטה הזאת של להירדם לבד?_

ענקקקק!! גריינתי :)
רוית*
הצטרפות: 10 אוקטובר 2002, 00:31

מיטת תינוק צמודה

שליחה על ידי רוית* »

כל העסק של שינה עם תינוק, נהיה הרבה יותר פשוט אם מוותרים על ההגבהות המטופשות האלה.

מוזר הצורך של אנשים לכנות "מטופש" רצון או צורך של אנשים אחרים.
שתי בחורות פרסמו פה את בקשתן,
לך יש הצעה (לא רעה ד"א), או נסיון לשתף בו
אבל ההתנסחות...אותי באופן אישי ביאסה..
יערות_הגשם*
הצטרפות: 09 יולי 2012, 10:25

מיטת תינוק צמודה

שליחה על ידי יערות_הגשם* »

מחפשת להשיג מיטונת, בלי להצטרך למכור כליה...
יש למישהי למסור או למכור?
פלוני_אלמונית*

מיטת תינוק צמודה

את מודעת לאפשרות השכרה? זה עולה בערך 100 לחודש....הלוואי וככה היתה עולה כליה (-:
הדס*
הצטרפות: 25 ספטמבר 2002, 18:28

מיטת תינוק צמודה

שליחה על ידי הדס* »

דגם חדש של מיטת תינוק צמודה במיטונת
והפעם באמת מיטת תינוק (מבחינת הגודל) שהופכת בכמה פעולות פשוטות למיטת מעבר
ומספיקה אפילו עד גיל 4.
מעולה גם לתאומים בתחילת דרכם.
מוזמנים להתרשם http://www.mitonet.co.il/%D7%9E%D7%99%D ... 7%91%D7%A8
שנה טובה
אוטוטו_אמא*
הצטרפות: 09 נובמבר 2011, 20:34

מיטת תינוק צמודה

שליחה על ידי אוטוטו_אמא* »

מתלבטת בין עריסה נצמדת של גדלים ביחד www.co-sleeping.co..il יחסית לא יקרה 950 ש"ח+90 ש"ח להובלה. היתרון שבה זה שהיא הופכת בהמשך לספת ילדים- משו מגניב וגאוני. הבעיה היא שאין לה צלע רביעית ואין לה גלגלים.
לעומת מיטה יד שנייה של "מיטחברת" בעלות כמעט זהה אך ניתן להרכיב בה צלע רביעית.
האם באמת יש טעם להזיז מיטה ממקום למקום?
האם יש איזו אמא מקצועית שיכולה לייעץ לי מה עדיף?
הריונית_ביותר*
הצטרפות: 24 יולי 2014, 18:35

מיטת תינוק צמודה

שליחה על ידי הריונית_ביותר* »

+הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:+

בעלי הנגר החובב מתכנן לבנות לנו מיטת קו-סליפינג לבייבי העתידי החמוד שלנו.
ואכן ראיתי שעוד כמה שכתבו פה, עשו זאת בבנייה ביתית.
שאלה: מכיוון שאני מתכננת שהמיטה תוכל לשמש את התינוקי עד גיל שנה פלוס מינוס -
רוב המיטות שראיתי (למשל "רמהנמה" ו"מיטחברת") הן עריסות עם שוליים נמוכים, לתינוק קטנטן שעוד לא זז באופן עצמאי.
נראה לי מעולה לחודשים ראשונים, אבל לא בטיחותי לשלב בו הם מתחילים לנסות לעמוד... למי שעשו מיטה שתתאים גם אחרי גיל חצי שנה:
באיזה גובה עשיתן את השוליים שתוחמים את המיטה (ה"גדר")?
באיזה גודל מומלץ לתכנן את המיטה כך שתתאים מלידה ועד גיל שנה? האם יש מזרון סטנדרטי בגודל כזה?
תודה רבה (-:
עדי_א*
הצטרפות: 18 אוקטובר 2001, 23:06
דף אישי: הדף האישי של עדי_א*

מיטת תינוק צמודה

שליחה על ידי עדי_א* »

_באיזה גודל מומלץ לתכנן את המיטה כך שתתאים מלידה ועד גיל שנה? האם יש מזרון סטנדרטי בגודל כזה?
תודה רבה/_
בגודל של מיטת תינוק סטנדרטית, וכך גם גובה השוליים, בהנחה ואלה באמת הכרחיים. אפשר ללכת לשילב ולמדוד, או להיכנס לאתר של מישכל.
כדאי לקחת עוד שני דברים בחשבון: גם אם עכשיו נראה לך שזה יהיה עד גיל שנה, יש סיכוי טוב שזה יהיה הרבה יותר.
בנוסף, אצלנו אין בכלל שוליים. המיטה מוקפת קיר משני צדדים (ראש וצד), ועוד צד אחד זה המיטה שלנו. כל הסיפור מאוד נמוך (לא יודעת כמה זה מאוד נמוך, לא כמו פוטון, אבל ממש לא גובה של מיטת תינוק סנדרטית, כי זה צריך להיות בגובה של המיטה שלכם).
המקום היחידי שהם זוחלים אליו זה המיטה שלנו, שלוש שנים ושני ילדים, וטפו בלי עין אפס נפילות.
אני מניחה שזה ילדך הראשון, ומציעה לך בכל לשון של הצעה לקרוא את הדף הגאוני (לא פחות): בטיחות ללא גבולות
שליחת תגובה

חזור אל “שינה וילדים”