מין במיטה המשפחתית

תבשיל_קדרה*
הצטרפות: 10 נובמבר 2001, 08:15
דף אישי: הדף האישי של תבשיל_קדרה*

מין במיטה המשפחתית

שליחה על ידי תבשיל_קדרה* »

אבל גילה, אתם דוגמה.
אה? דרוש תרגום.

לפעמים היא מתעוררת, שוכבת ערה שקטה לגמרי לכמה דקות ונרדמת שוב.
לא רואה אצלינו דברים כאלה. גם אם מתעוררת - נמתחת, מתהפכת, מניחה את הראש, ונרדמת.
ואלי זה כי אנחנו מניחים אותה במיטה רק כשהיא כבר ישנה. נדיר שהיא נכנסת למיטה ערה, ונרדמת בעצמה (זה קורה רק אם אנחנו הולכים לישון יחד אתה).

הרי גם תינוק/פעוט/ילד (ולי יש את כל הסוגים) יכול להתעורר פתאום ולהזקק? פתאום לתשומת לב.
כן, אבל הסיכוי שילד ער יזדקק לי פתאום הרבה יותר גדול. מה גדול? בוודאות! ואילו ילד ישן, קורה לפעמים שהוא מתעורר בדיוק ברגע הלא נכון.
(וכאמור - כשזו התינוקת שעל מזרון לידינו, לפני שהיא לגמרי מתעוררת אני כבר אתה).
אמא_ל_5*
הצטרפות: 09 יוני 2003, 09:39
דף אישי: הדף האישי של אמא_ל_5*

מין במיטה המשפחתית

שליחה על ידי אמא_ל_5* »

_מאיזה גיל לדעתכם כבר לא כדאי לקיים יחסי מין כשהתינוק ער?
מתמיד._
מסכימה לחלוטין.
כבר קרה שביתנו התעוררה באמצע - ואז פשוט הפסקנו עד שהיא נרדמה חזרה (בתנאי שלא נרדמנו קודם...). ודווקא בשביל זה מיטה משפחתית מצוינת - אני שומעת אותה עוד לפני שהיא ממש ערה, ויכולה לעזור לה להרדם חזרה, ולא נוצר מצב שהיא עומדת באמצע החדר שלנו, ערה לחלוטין, בדיוק ברגע הלא מתאים. וממש לא נראה לי סביר לנעול את הדלת. אני ממש לא יכולה לתאר לעצמי ילד מגיע בלילה אל דלת נעולה.
עכשיו ביתנו בת הארבע וחצי כבר ישנה לעיתים בחדר שלה - ובהחלט הרגשתי רגועה יותר כשהיא ישנה לצידנו, מבחינת תשומת הלב לעירנות שלה.
בודאי שלא נראה לי סביר לחלוטין להתחיל עם זה כשהילד ער בחדר אחר. הסיכוי שהוא לא יצטרך אותי תוך דקות בודדות הוא אפסי.
בשמת_א*
הצטרפות: 28 יולי 2001, 13:37
דף אישי: הדף האישי של בשמת_א*

מין במיטה המשפחתית

שליחה על ידי בשמת_א* »

_מאיזה גיל לדעתכם כבר לא כדאי לקיים יחסי מין כשהתינוק ער?
מתמיד._
גם אני מסכימה לחלוטין.
לגבי, מין הולך עם פרטיות . פרטיות עם ילדים ערים?
אם מישהו מהם מתחיל להתעורר ברגע הלא נכון, מפסיקים. בדרך כלל זה הקטן שמתחיל להראות סימני "אני רוצה לינוק" מתוך שינה. אמא מניקה במיטה משפחתית לומדת מהר מאוד לעשות סוויץ' מהיר מהבעל לתינוק (מזכיר לי את השאלות בנושא הנקה: "האם צריך לחטא את הפטמות בין בעלי לתינוקת שלנו?").

>וואו, יש לי עברית באינטרנט! סוף סוף!<
טים_טים*
הצטרפות: 09 אוקטובר 2004, 13:36

מין במיטה המשפחתית

שליחה על ידי טים_טים* »

מה אם מצב שישנם מתבגרים בבית?
באיזה גיל הם יוצאים מהמיטה המשפחתית?
אם_הבנים_שמחה*
הצטרפות: 11 מאי 2004, 23:14
דף אישי: הדף האישי של אם_הבנים_שמחה*

מין במיטה המשפחתית

שליחה על ידי אם_הבנים_שמחה* »

גם אם מתעוררת - נמתחת, מתהפכת, מניחה את הראש, ונרדמת
גמצלנו, חוץ מהמתהפכת.
לא יכולה לחתום שהיא לא עושה את זה מבלי שארגיש מפאת שינה או עיסוק שכוב אחר...
פלונית*
הצטרפות: 02 אוקטובר 2001, 03:13

מין במיטה המשפחתית

שליחה על ידי פלונית* »

אבל מה קפצתם על פלונית, למה ביקורת כל כך מקפיצה למי ששלם בדרכו?
אני מאוד מעריכה אותך , תודה רבה .
אביב_חדש*
הצטרפות: 26 יולי 2001, 09:53
דף אישי: הדף האישי של אביב_חדש*

מין במיטה המשפחתית

שליחה על ידי אביב_חדש* »

עכשיו ביתנו בת הארבע וחצי כבר ישנה לעיתים בחדר שלה - ובהחלט הרגשתי רגועה יותר כשהיא ישנה לצידנו, מבחינת תשומת הלב לעירנות שלה
כנ"ל עם הילדים הגדולים שלנו.
מספיק שמישהו הולך בבית הצמוד,ואני חושבת שזה אחד מהילדים שלנו, ואני דרוכה, ו"דרוכה" לא הולך יחד עם מין...
אמא_ל_5*
הצטרפות: 09 יוני 2003, 09:39
דף אישי: הדף האישי של אמא_ל_5*

מין במיטה המשפחתית

שליחה על ידי אמא_ל_5* »

_מה אם מצב שישנם מתבגרים בבית?
באיזה גיל הם יוצאים מהמיטה המשפחתית?_
אני לא זוכרת גיל מדויק - אבל אני מבטיחה שמתבגרים כבר מאד מאד אוהבים את הפרטיות שלהם עצמם, ויושבים רוב היום בחדרם עם דלת סגורה.
למיטב זכרוני בסביבות גיל 6 הם כבר לא ישנו איתנו בכלל.בסביבות גיל 4 כבר חלק מהלילה לא איתנו. זה גם משתנה מילד לילד. הבן הגדול שלי רצה חדר לבד בגיל 6, והיו בנות שלא הרגישו בנוח לבד בגיל הזה. בכל מקרה - אל דאגה - העצמאות מגיעה.
ולמרות 5 ילדים - אף פעם לא תפסו אותנו "על חם".
אמא_שלו*
הצטרפות: 26 ספטמבר 2004, 15:37

מין במיטה המשפחתית

שליחה על ידי אמא_שלו* »

בננו בן שבע וחצי. לא מוכן להרדם לבד, נרדם בסלון בחברתנו או במיטתו אם אחד מאיתנו מארח לו לחברה. אם מתעורר באמצע הלילה לעולם לא ירדם בחזרה במיטתו אלא תמיד יבוא אלינו, בין אם זה בחצות, בשלוש או בשש וחצי בבוקר... זה קצת מעיק שאי אפשר לישון עירומים (עם או בלי סקס קודם) אבל בשביל זה אחת לכמה שבועות הוא אצל הסבים ואנחנו חוגגים... האמת היא, שהסקס הכי כייפי (גם אם שקט מאוד) שלנו הוא בשישי בצהריים, כשאנחנו סוגרים את הדלת והולכים "לישון": הוא יודע שאסור להפריע, ועסוק בעניניו עד שאנחנו מתעוררים.
יונת_שרון*
הצטרפות: 13 יוני 2001, 02:23
דף אישי: הדף האישי של יונת_שרון*

מין במיטה המשפחתית

שליחה על ידי יונת_שרון* »

מר ורטיגו, נראה שהחוויות שלך אינן קשורות כלל למיטה משפחתית.
ירון_צברי*
הצטרפות: 01 מאי 2003, 00:40
דף אישי: הדף האישי של ירון_צברי*

מין במיטה המשפחתית

שליחה על ידי ירון_צברי* »

לא ברור לי למה פעילה חלקית והמגיבים תופסים גיהוק, גירבוץ או הפלצה כמשהו מיני. אפילו הגדרתם כגסות
רוח הוא ענין תלוי תרבות (אם תשאלו עשרה מאזרחי כל העולם (בניגוד למיעוט המערבי) רובם לא יבינו בכלל
מה השאלה). למעשה, פלוץ וגיהוק הם מאוד באופן טבעי והבעיה העקרית היא אוסף העכבות המערביות שלנו. אולי
היה משהו נוסף בשפת הגוף שלו שתרם להרגשה שלך ?
מר_ורטיגו*
הצטרפות: 14 ספטמבר 2004, 15:08
דף אישי: הדף האישי של מר_ורטיגו*

מין במיטה המשפחתית

שליחה על ידי מר_ורטיגו* »

מר ורטיגו, נראה שהחוויות שלך אינן קשורות כלל למיטה משפחתית

יחד עם הכתיבה כאן, נראה לי שקיבלתי כמה תובנות לגבי כל ה"עסק" הזה.
מי אמר שצריך היפנוזה כדי למצוא את המקורות ל"ערבובים".... :-)

פירוש קטן: חשבתי שזה זה, זה משהו אחר, שזה - מין במיטה במשפחתית נתפס בצורה מאוד שלילית כתוצאה מהמשהו האחר (זה יצא פירוש בסוף???).
שרון_ג*
הצטרפות: 30 אפריל 2004, 16:29

מין במיטה המשפחתית

שליחה על ידי שרון_ג* »

מין במיטה במשפחתית נתפס בצורה מאוד שלילית כתוצאה מהמשהו האחר
אני לא משוכנעת שהבנתי -
התכוונת שמין במיטה המשפחתית נתפס שלילי משום הסכנה בלתפוס את אבא ואמא על חם?
א_גרויסע_מויש*
הצטרפות: 08 פברואר 2004, 17:47

מין במיטה המשפחתית

שליחה על ידי א_גרויסע_מויש* »

התכוונת שמין במיטה המשפחתית נתפס שלילי משום הסכנה בלתפוס את אבא ואמא על חם?
שרון, הבנתי אחרת.
נדמה לי שהוא מתכוון שמין במיטה וכו' נתפס אצלו כמשהו שלילי בגלל התפיסות שלו כלפי מין, שעוצבו כתוצאה מחוויות מסויימות בילדות, שאינן קשורות לחשיפה למין במיטה המשפחתית.
לזה התכוונת, מר ורטיגו?
אם_הבנים_שמחה*
הצטרפות: 11 מאי 2004, 23:14
דף אישי: הדף האישי של אם_הבנים_שמחה*

מין במיטה המשפחתית

שליחה על ידי אם_הבנים_שמחה* »

_אולי
היה משהו נוסף בשפת הגוף שלו שתרם להרגשה שלך ?_
נדמה לי שהיא כתבה שהיה.

ואתה צודק, פלוץ הוא לא מיני. לפחות לא בעינים מערביות כשלי.
מר_ורטיגו*
הצטרפות: 14 ספטמבר 2004, 15:08
דף אישי: הדף האישי של מר_ורטיגו*

מין במיטה המשפחתית

שליחה על ידי מר_ורטיגו* »

נדמה לי שהוא מתכוון שמין במיטה וכו' נתפס אצלו כמשהו שלילי בגלל התפיסות שלו כלפי מין, שעוצבו כתוצאה מחוויות מסויימות בילדות, שאינן קשורות לחשיפה למין במיטה המשפחתית.

מה שהתכוונתי:

מין במיטה המשפחתית נתפסה אצלי אז בתור ילד כתראומה כתוצאה מחוויות מסוימות בילדות שהקדימו את חשיפתי הראשונה למין במיטה המשפחתית.
פה בדף, יחד עם העלאת האירוע שוב, הבנתי מה הוליד את מה.

תודה :-)
מוישה_זוכמיר*
הצטרפות: 14 מאי 2003, 21:12
דף אישי: הדף האישי של מוישה_זוכמיר*

מין במיטה המשפחתית

שליחה על ידי מוישה_זוכמיר* »

הבוקר,אני וזוגתי היקרה נהננו במיטה
בעדינות בשקט ומכוסים בשמיכה
בעוד הזאטוט )שנה וקצת( יושב סנטימטרים ספורים מאיתנו
כמובן שאנחנו מעדיפים פרטיות, אבל לפעמים הזאטוט מתעקש להיות בחדר
לרוב כשזה קורה הוא מעסיק את עצמו ובכלל לא מודע למתרחש
ולפעמים הוא עולה על המיטה כדי לקבל תשומת לב
במקרה כזה מפסיקים לרגע מתייחסים ובדרך כלל אחרי זמן קצר הוא שוב הולך לעיסוקיו
לפעמים פשוט מפסיקים באמצע

מה יהיה כשהוא יהיה יותר גדול ויתחיל להבין מה קורה, לא יודע
אסנת_אמיר*
הצטרפות: 27 אפריל 2005, 00:46

מין במיטה המשפחתית

שליחה על ידי אסנת_אמיר* »

שאלה למיניקות ולבני זוגן - האם אתן/ם לא מרגישות/ים בלבול מריבוי התפקידים של אותם שני שדיים?
גם אנחנו ישנים עם בן 1.3 במיטתנו הדי גדולה. אנחנו משתעשעים כשהוא ישן ומפסיקים כשהוא מתעורר.
א ב ל
כשהוא מתעורר באמצע ורוצה לינוק זה ממש מבאס - ולא רק בגלל שצריך להפסיק באמצע אלא בגלל שהמעבר חד מדי וזה הופך את ההנקה למינית משהו, וכנ"ל לגבי שינה בעירום מלא.
מעבר לזה, לעיתים (קרובות מדי) אני מרגישה שהשדיים שלי "עבדו" כל כך קשה בלילה (ביניקה) עד שאין מצב ל"קבלת קהל" כלומר, כל נגיעה נוספת - נעימה עדינה ואוהבת ככל שתהיה - של בן זוגי היקר היא בבחינת הצקה. וכך שביתות המין נהיות תכופות כמעט כמו שביתות משרד הפנים..... בכל אופן שנינו מתוסכלים מהמצב. כרגע אין לי רצון להפסיק להניק ולאף אחד מאיתנו אין רצון לפרק את המיטה המשפחתית.
אשמח לשמוע חוויות דעות וניסיון בנושא
תודה.
ה_עוגיה*
הצטרפות: 15 יוני 2003, 00:44
דף אישי: הדף האישי של ה_עוגיה*

מין במיטה המשפחתית

שליחה על ידי ה_עוגיה* »

הנסיון שלי קצר יותר. הקטנה שלי בת 4 ח'. יונקת כאילו אין מחר (כל שעה בערך. אבל בלילה נחה).
יוצא שהפטמות שלי די עצבניות והשדיים מחוץ לתחום למי שהוא לא היא, בטח שלא איבר בהקשר מיני (אסור לגעת בהם. זה מקפיץ ומרתיע ובטח שלא מגרה).

גם אני אשמח לשמוע חוויות דעות וניסיון בנושא
מונו_נוקי*
הצטרפות: 25 מרץ 2004, 18:12
דף אישי: הדף האישי של מונו_נוקי*

מין במיטה המשפחתית

שליחה על ידי מונו_נוקי* »

בהנקה החזה רגיש מאד. משך הזמן לומדים לאט ובהנאה רבה לאט לאט איך לגעת בו בזהירות(אפשר להתחיל מהחלק מתחת לחזה שהכי פחות רגיש.) ובהדרגה לומדים . לגבי מיטה משפחתית יש זוגות שקל להם יותר עם הילדים במזרון צמוד שמשאיר ספייס זוגי או לחילופין לעבור למקומות אחרים בבית למטרה זו...
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

מין במיטה המשפחתית

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

כול ההנקה לא נהנתי שנוגעים לי בציצים (שנה ו-7) וההנקה הוחלפה בהריון שגם אז הפיטמות רגישות מידי למגע. התרגלנו שלא נוגעים :-( בהם.
רוצה_להיות_באופן*
הצטרפות: 02 ינואר 2005, 23:01

מין במיטה המשפחתית

שליחה על ידי רוצה_להיות_באופן* »

אצלנו ההתחלה היתה הפוכה - כיף נורא עד גיל חצי שנה, אבל מאז כדי לפשט עניינים פשוט אסור לגעת בהם (בח"לי לא שם לב לכללים ונמאס לי להיות שוטרת תנועה...)
אסנת_אמיר*
הצטרפות: 27 אפריל 2005, 00:46

מין במיטה המשפחתית

שליחה על ידי אסנת_אמיר* »

ממש כיף לקרוא את התגובות.
תודה.
אשמח לשמוע עוד , וגם מצד האבות - איך אתם מרגישים עם העניין ואיך אתם מתמודדים עם זה?
לילה טוב
אופי_ירוקה*
הצטרפות: 31 מרץ 2005, 12:28
דף אישי: הדף האישי של אופי_ירוקה*

מין במיטה המשפחתית

שליחה על ידי אופי_ירוקה* »

נקודה למחשבה - חברה שלי גרה בכפר במלאווי ושם הילדים כמובן ערים למיניות ההורים מחוסר הפרדה מוחלטת (וכמובן גם חוסר אכפתיות של הגברים שבאים הביתה לעיתים נדירות בדר"כ וזה בעיקר בשביל המין) והשירים הכי מקובלים אצל הילדים הם שירים מיניים הכוללים תנועות מיניות מודגשות. המין טריוויאלי לגמרי.

אני מכירה מישהי שהוריה שכבו לידה והיו ערומים בחופשיות לחלוטין וכשהיא בגרה היא הייתה שוכבת לידם באותה חופשיות וללא הסתרה. היא בחורה עם המון בטחון עצמי ולא מבינה מה הסיפור הגדול - כנארה שהגישה אצל ההורים הייתה מספיק בטוחה בעצמה.

כרגע אנחנו לא מגלים בושה רבה מול הילדה שלנו שהיא בת 2.5 בכל הקשור לעירום אבל אם היא מתעוררת ומביטה אנחנו מתכסים וממשיכים בשלנו בתקווה שהיא לא תחליט לבוא להצטרף. היא בכל אופן לא עושה עניין בכלל ולפעמים פשוט הולכת לה לשחק עם הצעצועים שלה אם לא בא לה חיבוק של בוקר.

מעניין - חשבתי שאמצא כאן מגוון רחב יותר של דיעות בנושא, או איזו דוגמא אחת לפחות לטובתנו...

מה דעתכם על זה שהיא תהיה בלידה למשל? הרי גם זו עלולה להיות טראומה מאותו משקל, אבל בסרטי לידת בית ניתן לראות בבירור ילדים עומדים משתאים, אני יודעת שלי למשל נורא חסר העניין הזה של לראות את הלידה של אמא שלי כי היה בי חוסר אמון לגבי מאיפה באו האחים שלי. כמו כן הייתה בי המון סקרנות לגבי העירום והמיניות של ההורים שלי שלא האו לידי סיפוקם עד גיל מבוגר יחסית בו "תפסתי" אותם ויצאתי בלי שהם הרגישו בכלל. ובנוסף הגיע גיל "הבגרות" שלי בו הם התחילו להתייעץ איתי על עניינים מיניים ואז זה היה אמנם מחמיא במידה מסויימת אבל גם מעיק.
סבטקסט_כפול*
הצטרפות: 09 יוני 2005, 18:20
דף אישי: הדף האישי של סבטקסט_כפול*

מין במיטה המשפחתית

שליחה על ידי סבטקסט_כפול* »

אני מכירה אישה שההורים שלה היו מתנהגים בצורה כזאת(אני לא מסוגלת לכתוב בברור),ונגרם לה ממש טראומה מזה,אתם בטוחים שזה לטובת הילדים?
ש_צברי*
הצטרפות: 15 ינואר 2003, 12:01
דף אישי: הדף האישי של ש_צברי*

מין במיטה המשפחתית

שליחה על ידי ש_צברי* »

אם הורים מראים אהבה וחיבה אחד לשני במשך היום, אני לא רואה את הבעייה עם הילדים "תופסים" על חם. אנחנו מפסיקים במקרה של הקטן או מבקשים מהגדולים לחזור למיטה שלהם ולהצטרף למיטה שלנו מאוחר יותר. לדעתי רוב ילדים די מסטולים בלילה שהם קמים ואם אנחנו מגיבים בטבעיות אז אין סיבה שזה ישאר טראומה.
הילית*
הצטרפות: 29 דצמבר 2003, 12:22

מין במיטה המשפחתית

שליחה על ידי הילית* »

פלונית- גם אצלי ההורים התהלכו ערומים בטבעיות בבית, ואני חושבת שיצאתי סבבה לגמרי. אני חושבת שזה יותר קשור לאופי של הילד - אח שלי לא קיבל את זה כ"כ טוב (ובאיזשהו שלב כשהתחילו לצמוח לו שערות ערווה, הפסיק להתהלך ערום), וזאת בניגוד אלי, שעד היום מאוד נהנית לחשוף את שדי להנקה בפומבי רק כדי לראות את כל הפרצופים הנחרדים....אז אין פה משהו גורף, כל ילד לוקח את זה אחרת, ואני מאמינה בגישה של לא להסתיר כלום מהילדים, למעט דברים שאני חושבת שהם לא יכולים להכיל בגיל מסוים, למשל חשיפתם למאין מגיעות החיות לצלחת שלהם בגיל 3-4.
ילדת_טבע*
הצטרפות: 12 ספטמבר 2005, 13:35
דף אישי: הדף האישי של ילדת_טבע*

מין במיטה המשפחתית

שליחה על ידי ילדת_טבע* »

אצלנו זה בכלל לא שאלה. אין מצב. אין מצב בכלל שאני אשכב לי במיטה בנחת על הבטן חלילה בלי שהיא פתאום תפתח געגוע לציצי. אני כבר צוחקת ואומרת שהציצי יש לו כמו לעוקץ של הדבורים סוג של ריח או משהו שכשאני מועכת אותם בשכיבה על הבטן בתנוחה הנעימה לי ביותר הם מיד מאותתים לה. אם רוצים סקס, זה חייב להיות בחדר אחר כי היא מיד מתעוררת לינוק והרבה. אם נהנים בחדר אחר אפשר להעביר אפילו שלוש ארבע שעות בלי לשמוע ציוץ. בשביל מה להתסבך? בינתיים הצלחנו לארגן לנו כל מני סידורים שלי נוחים מאוד, בעיקר האחרון שכולל שק שינה על השטיח למרגלות הקמין-ממש קמפינג רומנטי. אני חוששת שבן זוגי פחות נהנה מהרומנטיקה שבדבר אבל הוא לא מעז להתלונן...
פלונית_לרגע*
הצטרפות: 06 פברואר 2004, 22:23
דף אישי: הדף האישי של פלונית_לרגע*

מין במיטה המשפחתית

שליחה על ידי פלונית_לרגע* »

שעד היום מאוד נהנית לחשוף את שדי להנקה בפומבי רק כדי לראות את כל הפרצופים הנחרדים.... )-:
אני בעד הנקה בכל מקום - ובצניעות רבה. אני חושבת שההתגרויות הללו מצד נשים שונות - חושפות את שאר המניקות לביקורת. כן, אני יודעת שהביקורת גם ככה קיימת אצל מי שהיא קיימת, אבל התגרות לא ממש עוזרת לעניין.
בעניין המין - מסכימה שלא במיטה המשפחתית עם הילדים. גם כשיש מיטה משפחתית אפשר לקיים יחסי מין לא בה. אפשר לקיים גם בה - בזמנים שונים שהקטנטנים לא בה.

מעניין - חשבתי שאמצא כאן מגוון רחב יותר של דיעות בנושא, או איזו דוגמא אחת לפחות לטובתנו... צ'טערת. נראה לי לא נכון לקיים יחסי מין בנוכחות הילדה. לא משנה הגיל.
הילית*
הצטרפות: 29 דצמבר 2003, 12:22

מין במיטה המשפחתית

שליחה על ידי הילית* »

אני לא מתגרה באף אחד, אני מתנהגת באופן שהכי טבעי לי. זה כמו שתגידי שבחורה עם מחשוף חושפת את שאר בעלות החזה לביקורת. נו באמת. ואני לא חושפת את הציץ להנאתי, אלא כדי להאכיל. התגרות אצלי בלקסיקון זה דבר שונה לחלוטין.
ירדן*
הצטרפות: 14 מאי 2005, 14:12

מין במיטה המשפחתית

שליחה על ידי ירדן* »

ילדתי לפני חצי שנהבת ואני מניקה אותה בכל פעם שאני מוציאה את הציצי להניק אותה בעלי נדלק נוגע בי מתנשקים מידי פעם נשיקות חטופות הקטנטונת רואה את הנשיקות האם זה בסדר???
טרה_רוסה*
הצטרפות: 08 ינואר 2004, 15:33
דף אישי: הדף האישי של טרה_רוסה*

מין במיטה המשפחתית

שליחה על ידי טרה_רוסה* »

כן, זה בסדר.
אמא_של*
הצטרפות: 07 מרץ 2003, 13:59
דף אישי: הדף האישי של אמא_של*

מין במיטה המשפחתית

שליחה על ידי אמא_של* »

אצלנו כולם עדין במיטה המשפחתית , אם לא כל הלילה חלקים גדולים ממנו ואפילו שהמיטה ענקית, זה די נמאס.
נכון זה כייף אבל משהו בחיבוק הזוגי איננו כשעשו עלי בטעות שוב פיפי.
אז בהתחלה עברנו לחדרים אחרים , או לפני שהם הגיעו או בבוקר... אבל אחרי 8 שנים כמעט שיש כל הזמן לפחות אחד נוסף במיטתנו - האמת מתחיל להמאס עלינו. וגם קצת פוגע במיניות ובזוגיות. מועיל למשפחתיות :-)
מקווה שיעבור להם (אבל לא לגמרי)
אבא_צהוב*
הצטרפות: 26 מרץ 2007, 23:39

מין במיטה המשפחתית

שליחה על ידי אבא_צהוב* »

צרות של עשירים .

תזכירו לי, מה זה "מין"? P-:
יוד*
הצטרפות: 26 מרץ 2007, 23:44

מין במיטה המשפחתית

שליחה על ידי יוד* »

תזכירו לי, מה זה "מין"? מין זה סוג, לא? :-)
זאבה_גדולה*
הצטרפות: 04 מאי 2007, 01:29
דף אישי: הדף האישי של זאבה_גדולה*

מין במיטה המשפחתית

שליחה על ידי זאבה_גדולה* »

מין.. מין.. ?
מוכר לי מאיפהשהוא..
מיצי_החתולה*
הצטרפות: 21 פברואר 2005, 22:27
דף אישי: הדף האישי של מיצי_החתולה*

מין במיטה המשפחתית

שליחה על ידי מיצי_החתולה* »

טוב, שאלה קצת משונה אולי: בואו נניח שאתם נהנים מ מין במיטה המשפחתית, ואחד מילדיכם (אצלי הם בני ארבע ושנתיים וחצי) מתעורר ושואל: מה אתם עושים?
מה תענו לו? זה לא קרה לנו, אבל זה עלול לקרות, וגיליתי שאני לא ממש יודעת מה להגיד:
אנחנו מתעלסים? אני ממש לא משתמשת במילה הזו.
אנחנו עושים אהבה? נשמע קצת מבלבל לילדים בגיל הזה. איך עושים אהבה? לא מרגישים אהבה? למה אנחנו לא עושה אהבה איתם?
אנחנו מקיימים יחסי מין? אהם. קצת קליני מדי, למרות שאולי הכי מדויק.

קרה לכם? מה אמרתם? מה תגידו אם יקרה?
(אני רוצה להבהיר שלא נורא בעיני שיתעוררו ויראו, מקסימום נרגיש קצת נבוכים ונצחקק, השאלה היא איך להסביר).
מיצי_החתולה*

מין במיטה המשפחתית

"תחזור לישון"
:-D. אוקיי, האמת שזה רעיון מצויין, אבל אם הוא ישאל "מה אתם עושים?" (זה מה שקרה לחברתי. היא אמרה, ממבוכתה ומבלי שהתכוננה, "מתחבקים").
אלונ_צ'יק*
הצטרפות: 14 אוגוסט 2003, 22:48
דף אישי: הדף האישי של אלונ_צ'יק*

מין במיטה המשפחתית

שליחה על ידי אלונ_צ'יק* »

וגיסי ענה במבוכה "משחקים בסוסים" (נא להפעיל את הדמיון...) :-D
יעלה*
הצטרפות: 23 יוני 2002, 16:23

מין במיטה המשפחתית

שליחה על ידי יעלה* »

"אמא עושה דִיגִידָן על אבא"
"משתוללים"

זה בתור הסברים, אם נראה לך שהם נורא נחוצים; אבל נראה לי ש"תחזרו לישון" עדיף בכל מקרה, לא? כאילו, לא חבל עכשיו להפסיק? הרי ילד שיגידו לו "משחקים" או "מתחבקים" או כל הסבר דומה, ישר ירצה גם, וכך זה הופך מאינטימיות זוגית לבילוי משפחתי באישון ליל.
מיצי_החתולה*

מין במיטה המשפחתית

"משחקים בסוסים"
_"אמא עושה דִיגִידָן על אבא"
"משתוללים"_
:-D.
כאילו, לא חבל עכשיו להפסיק? ברור שעדיף להמשיך :-).
האמת שכל הנושא הזה פשוט גרם לי לתהות באשר לשם הנכון לתת למעשהב האהבה - צריך לחשוב על זה גם אם לא יתפסו אותנו בשעת מעשה בעתיד הקרוב. כשאני חושבת על זה ברצינות, כנראה ש"מתעלסים" הוא המילה המדויקת ביותר, גם אם היא ארכאית ואני לא זוכרת אפילו מתי קראתי אותה בפעם האחרונה, לא כל שכן שמעתי אותה (בעצם שמעתי אותה בשיר של משינה ממפלצות התהילה: בואי נתעלס/ על עור של ברדלס).
אלמונית*
הצטרפות: 01 אוקטובר 2001, 09:06

מין במיטה המשפחתית

שליחה על ידי אלמונית* »

בעיני ,כל הרעיון של השינה המשפחתית , קשור באינטימיות ובחום ולא במין.
ומי אמר שכשיש ילד/שניים/או שלושה במיטה הענקית שלנו צריך שיהיה מין?
אחרי 7 שנים עם ילדים במיטת הענק שלנו. אני יכולה לומר באופן נחרץ
זה לא הולך ולא רצוי עם ילדים.
אפשר לפני שהם מגיעים.(נרדמו במיטתם והזדחלו בעישון הליל...)
אפשר בחדרים אחרים.
אפשרבבוקר.
אפשר לשלוח אותם לוידאו ארוך - ואז לסגור את הדלת.
בעיני הם ממש לא צריכים, אפילו, להיות חשופים גם אם הם ישנים ,למין בין ההורים.
למה להגיע למצב שקשה להסביר אותו? האם העובדה שקשה להסביר אותו אינה מספיקה כדי להבין שלא כדאי שהילדים יהיו בצמוד?
מיטה משפחתית היא בריאה ונפלאה אבל בלי מין !
זו דעתי.
צביה*
הצטרפות: 10 אוקטובר 2004, 22:41

מין במיטה המשפחתית

שליחה על ידי צביה* »

לפי היהדות לילד מותר לראות את הוריו בסקס עד הזמן שהוא מתחיל לדבר.
מיצי_החתולה*

מין במיטה המשפחתית

_בעיני הם ממש לא צריכים, אפילו, להיות חשופים גם אם הם ישנים ,למין בין ההורים.
למה להגיע למצב שקשה להסביר אותו? האם העובדה שקשה להסביר אותו אינה מספיקה כדי להבין שלא כדאי שהילדים יהיו בצמוד?
מיטה משפחתית היא בריאה ונפלאה אבל בלי מין !_
אני חולקת עלייך. כלומר, לא הייתי מקיימת יחסי מין בידיעה שילדיי צופים, אבל אין לי שום בעיה לעשות זאת כשהם ישנים. לא מרגישה שקשה לי להסביר, אני מתלבטת באשר למונח שיהיה לי הכי נכון להשתמש בו, דווקא בגלל מכבסת המילים בכל מה שקשור לסקס. בעיני זו פעולה טבעית ונינוחה בדיוק כמו חיבוק, לא משהו שצריך לעשות בחדרי-חדרים. ואם באמצע הווידאו הארוך מישהו רוצה מים או כל דבר אחר שמביא אותו אל סף דלתנו? ספציפית בביתנו הסיכויים שזה יקרה גבוהים מאשר שילד יתעורר מספיק כדי לקלוט מה מתרחש (ולראיה, זה לא קרה עד היום).
כמובן, שאם את לא חשה בנוח להביא מין למיטה המשפחתית. מן הסתם עדיף שתשאירי אותו מחוצה לה. אצלנו אין בעיה כזאת.
גימס_בונד*
הצטרפות: 06 אוקטובר 2006, 08:29

מין במיטה המשפחתית

שליחה על ידי גימס_בונד* »

עכשיו אכתוב דברים שלא חשבתי אף פעם שאכתוב אותם. אני לא יודעת איך להתחיל בשביל להעביר את המסר טוב יותר.אנסה כך...פעם לא היו בתים..בעלי חיים וגם האדם הראשון כנראה חיו ביער או במערות. אני לא מכירה מושג של בושה בעשיית צרכים של הפרשת פסולת או צרכים מיניים אצל בעלי חיים לעיני העדר כולו כולל שני מינים וגורים. לא זכור לי ששמעתי על קירות במערות.שם זה נראה מאוד טבעי ולא מדובר כלל על בעיות התפתחות בגלל התנהגות כל כך טבעית....אבל הפסיכולוגיה שלנו...התרבות שלנו לא פעם מבוססים על דחיית צרכים. עכשיו אני מתלבטת ואין לי תשובה. מאוד מציק לי שאין לי תשובה משלי.שאני מאמינה שכך הכי טוב לילדי.
רונית_נשר*
הצטרפות: 27 דצמבר 2006, 13:23
דף אישי: הדף האישי של רונית_נשר*

מין במיטה המשפחתית

שליחה על ידי רונית_נשר* »

אהלן רונית, אשמח אם כשיהיה לך זמן תיכנסי לדף מין במיטה המשפחתית
יש שם דיון על קיום יחסי מין בנוכחות הילדים (ערים ו/או ישנים). אשמח לקרוא שם את תגובתך. אני מאמינה שיש לך מצד אחד ראש פתוח ולא קונבנציונלי, ומצד שני (איפושהו) קווים אדומים. זה יעזור לי לגבש עמדה.
תודה

הי,
אני לא בטוחה שאני הכתובת לגיבוש עמדה בנושא...
אומר מדוע:
מכיוון שאני מאמינה שגבולות משפחתיים נבנים אצל כל משפחה, תוך כדי גידול הילדים.
מה שנקרא - בתנועה...
אחד ה"כללים"של גבול-
זה שהוא מתחיל להיות נחוץ כשיש משהו לא נעים.
וההגדרה של "לא נעים" מאד משתנה בכל משפחה.

אני מכירה ילדים שהתכווצו מאי נוחות כשנכנסו לחדר השינה וראו את הוריהם מקיימים יחסי מין.
ואני מכירה ילדים שנכנסו בשיא הטבעיות בין אבא לאמא ...ממש בתוך האקט עצמו...ואז להורים היה מאד לא נעים...
ואני מכירה ילדים שזה היה כל החינוך המיני שלהם, לשמוע מבעד לקירות את קולות הגניחה...

לי, באופן אישי, מאד לא נוח עם מין ליד ילדים.
הם לא ביקשו את זה, זה לפעמים מוקדם מדי עבורם, ומעלה אסוציאציות לא תמיד ריאליות לגבי מה זה מין.
( הכרתי פעם בחורה צעירה, בת 28, שפחדה לקיים יחסי מין, כי היא זוכרת את הצעקות של אמא שלה, וזוכרת שכילדה חשבה שבטח אבא עושה משהו ממש לא נעים לאמא, והיא הייתה הולכת לחדר השינה וצועקת על אבא שלה שיפסיק..כי זה לא נעים לאמא שלה...).

לגבי קווים אדומים- אני חושבת שהם הוזכרו בדף הזה.
עבורי זה:
כשילד נכנס- מפסיקים. אם ילד ער במיטה המשפחתית - לא מתחילים.

לא יודעת אם זה עזר או בילבל עוד יותר.

לילה טוב.
גימס_בונד*

מין במיטה המשפחתית

אין תשובות ברורות. אני שמרתי גבולות רוב הזמן אפילו בשינה. היה לי חשוב שלכל ילד יהיה חדר משלו ופינה משלו וכמובן מיטה משלו. אחרי שקראתי על מיטה משפחתית , התחלתי לחשוב, כמו בקטע הקודם שלי בדף הזה, על התנהגותם של האדם הראשון ובעלי חיים. התחלתי לעשות הנחות לילדי ופעם בכמה זמן לאפשר להם לטעום גם קצת ממיטה משפחתית, כמובן לא עסקתי במין עם בני הזוג שלי ,כאשר ילדי ישנו לידי.. ההגיון שלי אומר שמין לא צריך להתקיים בנוכחות הילדים. ולא משנה אם הם ערים או ישנים. אבל האם זה נכון.
רחל_ברמן*
הצטרפות: 25 אוקטובר 2006, 12:11
דף אישי: הדף האישי של רחל_ברמן*

מין במיטה המשפחתית

שליחה על ידי רחל_ברמן* »

עכשיו אכתוב דברים שלא חשבתי אף פעם שאכתוב אותם. אני לא יודעת איך להתחיל בשביל להעביר את המסר טוב יותר.אנסה כך...פעם לא היו בתים..בעלי חיים וגם האדם הראשון כנראה חיו ביער או במערות. אני לא מכירה מושג של בושה בעשיית צרכים של הפרשת פסולת או צרכים מיניים אצל בעלי חיים לעיני העדר כולו כולל שני מינים וגורים. לא זכור לי ששמעתי על קירות במערות.שם זה נראה מאוד טבעי ולא מדובר כלל על בעיות התפתחות בגלל התנהגות כל כך טבעית....אבל הפסיכולוגיה שלנו...התרבות שלנו לא פעם מבוססים על דחיית צרכים. עכשיו אני מתלבטת ואין לי תשובה. מאוד מציק לי שאין לי תשובה משלי.שאני מאמינה שכך הכי טוב לילדי.

נכון שאין בושה בקשר למין אצל בעלי חיים, אבל אין קבוצה אנושית שלא מתייחסת למין באופן מוצנע. כמובן שזו צניעות יחסית - כשחיים קרוב וללא קירות אין פרטיות מוחלטת, אבל מין הוא לעולם לא דבר של מה-בכך שנעשה באמצע המחנה לאור יום כאשר אחרים עסוקים בעניניהם. ההסבר שאני מכירה לתופעה הזו היא שיש אצל בני אדם שילוב של תחרות על בני זוג, יחד עם צורך לשיתוף פעולה יומיומי עם המתחרים. אני חייבת להודות שההסבר לא לגמרי מניח את דעתי, אבל עוד לא חשבתי על משהו יותר טוב. בכל אופן, תנוח דעתך, נראה שהצורך בפרטיות במין היא טבעית לנו למדי.
סדין_וציפית*
הצטרפות: 03 יוני 2007, 15:00

מין במיטה המשפחתית

שליחה על ידי סדין_וציפית* »

היי רונית נשר ,תודה על התגובה המהירה :-)
זו אני שביקשתי ממך לבוא...

_מכיוון שאני מאמינה שגבולות משפחתיים נבנים אצל כל משפחה, תוך כדי גידול הילדים.
מה שנקרא - בתנועה..._
גם אני חושבת!

כשילד נכנס- מפסיקים. אם ילד ער במיטה המשפחתית - לא מתחילים.
מסכימה!

_אני מכירה ילדים שהתכווצו מאי נוחות כשנכנסו לחדר השינה וראו את הוריהם מקיימים יחסי מין.
ואני מכירה ילדים שנכנסו בשיא הטבעיות בין אבא לאמא ...ממש בתוך האקט עצמו...ואז להורים היה מאד לא נעים..._

העניין הוא ש מיצי החתולה כתבה פה בדף למעלה על מצב שבו, כביכול, לאף אחד מהצדדים זה לא מפריע.

אני חולקת עלייך. כלומר, לא הייתי מקיימת יחסי מין בידיעה שילדיי צופים, אבל אין לי שום בעיה לעשות זאת כשהם ישנים. לא מרגישה שקשה לי להסביר, אני מתלבטת באשר למונח שיהיה לי הכי נכון להשתמש בו, דווקא בגלל מכבסת המילים בכל מה שקשור לסקס. בעיני זו פעולה טבעית ונינוחה בדיוק כמו חיבוק, לא משהו שצריך לעשות בחדרי-חדרים.
זה צורם לי. רציתי לדעת אם יש לך איזושהי תובנה מתחום הפסיכולוגיה לגבי מצב כזה. האם אין לדעתך נזק כלשהו?
אני לא רואה בעייה לקיים יחסי מין כשיש בחדר תינוק בן יומו. אבל מתישהו (???) בהמשך זה לא מסתדר לי.
יש לי עוד שאלה מתוך דברייך אך היא אינה קשורה לדף הזה. אז אמשיך אצלך.
תודה
גימס_בונד*

מין במיטה המשפחתית

אבא של ילדי אמר שאם הייתי שומרת על גבול בין סוריה לישראל, עם ישראל יכול היה לישון בשקט ואסד לא היה מעיז לחשוב על לפלוש לטריטוריה של גולן, אפילו היא היתה פעם שלו.הוא התכון לגבולות שאני שומרת ומציבה אותם גם בבית וגם מחוץ לבית. אחרי שקראתי את המדור "מיטה משפחתית" התחלתי להתלבט, כבר לא הייתי כל כך בטוחה שמה שעשיתי הוא הכי נכון. גם לא ברור לי עד איזה גיל מומלץ לפעול לפי מיטה משפחתית.
קט_קטית*
הצטרפות: 01 מאי 2007, 10:49
דף אישי: הדף האישי של קט_קטית*

מין במיטה המשפחתית

שליחה על ידי קט_קטית* »

סיפור שמסתובב במייל... תקראו לפחות ת'התחלה, בסוף פחות מצחיק (לטעמי):

קטע ענק פשוט גדול מהחיים קראו ותהנו, אורנה דודו

לפעמים, באמצע הלילה, כשאני לבד במיטה, מתחת לשמיכה, אני אמא ואבא. זה קורה כשאני לגמרי ישן.

פתאום, הרעשים האלה מעירים אותי, ואני אומר לעצמי "איזה אמא ואבא מצחיקים. קודם הם כל כך מתאמצים להרדים אותי, ועכשיו הם מעירים אותי...?"

כשאני מתעורר מהרעשים המוזרים, אני קודם כל מתיישב במיטה. אני מתרכז חזק חזק, ומנסה להבין מה אמא ואבא עושים שם בחדר.

אולי הם מדברים בטלפון עם דודה חנה בארצות הברית? אולי יש להם אורחים?

אולי זו בכלל הטלויזיה?

לפעמים, הם צועקים על מישהו, אבל על מי?

לפעמים, זה נשמע כאילו שהם מזיזים רהיטים, ואני בכלל לא מבין מה פתאום הם מסדרים את הבית באמצע לילה.

אני יושב במיטה ומקשיב, ולא מבין איפה אבא. אני חושב שאמא מחפשת אותו, כי כל הזמן היא צועקת לו "מוטי, מוטי." מה, הוא לא שומע?

אחר כך הוא מחפש אותה. הוא צועק לה "רינה, רינה."

אבא ואמא שלי משחקים מחבואים? בלילה? למה הם לא ישנים כבר?

בוקר אחד, לפני שאבא לקח אותי לגן, אמא שלי ממש התרגזה עלי. היא אמרה לי בכעס "אם תמשיך לא לקום בזמן, אין יותר קלטת לפני השינה!"

"מה את רוצה מהילד?" שאל אבא את אמא. תמיד, כשאבא שלי מדבר עלי עם אמא שלי, הוא קורא לי "הילד". "הוא פשוט לא קם מהמיטה בבוקר. אני צריכה לריב איתו כדי שהוא יתעורר."

אז אמרתי להם שזה לא בגלל הקלטת. אמרתי להם שזה בגלל שאני מתעורר בלילה מהרעשים שהם עושים.

אמא ואבא הסתכלו אחד על השני, והפנים שלהם נהיו אדומות. הבנתי שהם מאד כועסים עלי, אבל אבא רק מלמל משהו על זה שאנחנו מאחרים, ויצאנו מהר מהבית.

זה מאד מוזר, כי פתאום נפסקו הרעשים. אחרי מה שאמרתי לאמא ואבא, זאת אומרת.

היה שקט כל השבוע, והיה שקט עוד יום יומיים, אבל ביום השלישי הרעשים חזרו, והיו כל כך חזקים שממש נבהלתי. חשבתי שאולי אמא ואבא חולים. הייתי בטוח שכואב להם נורא. אמא, כנראה, הרגישה ממש לא טוב,

כי היא צעקה כל כך חזק, שהייתי בטוח שקרה לה משהו.

בשקט בשקט, ירדתי מהמיטה, השתדלתי לא להפיל שום דבר בדרך, והתגנבתי לכיוון חדר השינה של אמא ואבא. ראיתי שהדלת קצת פתוחה, ורק המנורה הקטנה שליד המיטה שלהם דולקת. דחפתי לאט לאט את הדלת, ואז... אז גיליתי מה אמא ואבא שלי עושים.

אמא ואבא עשו התעמלות על המיטה. הם עבדו מאד קשה - עובדה שהם אפילו לא שמו לב שאני שם.

המשכתי להסתכל. קודם כל לא הבנתי למה הם מתעמלים בשעה כל כך מאוחרת. חוץ מזה, הם הרי תמיד אומרים לי ללבוש בגדים כדי שלא אתקרר, אז למה הם לא לבושים בכלל? ולמה להם מותר לקפוץ כל כך חזק על המיטה ולי אסור?

ראיתי גם את התחתונים של אמא על הרצפה, וחשבתי על זה שכשאני זורק את הבגדים שלי על הרצפה, היא נורא כועסת.

נזכרתי, שביום שישי, כשהיינו בארוחת ערב אצל סבא וסבתא, היו שם גם דודה שלי, רחלי, אחות של אמא, והחבר שלה, יוני.

סבתא כל הזמן אמרה לאמא "למה את ומוטי לא עושים קצת ספורט? זה לא יזיק לכם. תראי איזה יופי אחותך והחבר שלה נראים. זה מהחדר כושר, אני אומרת לך."

סבתא בטח לא ידעה שאמא ואבא עושים ה-מ-ו-ן ספורט!

הם עושים מן התעמלות שכזאת. אני חושב שזה דומה למה שאנחנו עושים בגן, אבל זה נראה לי הרבה יותר קשה.

למשל, ראיתי שאמא עומדת על ארבע, ואבא כל הזמן דוחף אותה מאחור. היא צועקת, אבל אני לא ממש מבין מה היא אומרת. אולי היא מתעצבנת על אבא כמו שהיא התעצבנה פעם על אישה אחת שדחפה אותנו בתור קולנוע?

אחר כך ראיתי, שאמא רוכבת על אבא כמו על סוס, ונורא נעלבתי. אני חשבתי שרק לי הוא נותן לרכב עליו ככה.

חוץ מזה, אבא התנהג ממש כמו תינוק. כן, ראיתי אותו יונק מהציצי של אמא. אפילו אני כבר מזמן לא עושה את זה...

פתאום, אמא התחילה לחפש משהו בין הרגליים של אבא. איזה אמא מוזרה. תמיד היא מחפשת את העגילים שלה, ותמיד הם הולכים לה לאיבוד.

אבא בכלל לא עזר לה לחפש. הוא רק ישב שם, נשען עם הידיים שלו על המיטה, ואמר "הו רינה, הו רינה." הוא תמיד מתעצבן כשהיא מאבדת משהו.

כבר די שיעמם לי, אז התחלתי להסתובב בשקט, כדי לחזור לחדר שלי, אבל פתאום, נבהלתי נורא!

שמעתי את אבא שלי אומר "תראי כמה הוא גדול." והבנתי שהם תפסו אותי. אבא שלי תמיד אומר לאמא שלי שאני כבר גדול

היום, בגן, שאלתי את אורי, החבר שלי, והוא אמר לי שאמא ואבא שלו אף פעם לא עושים התעמלות באמצע הלילה. רק אבא שלו מתעמל, לפעמים, עם העוזרת באמצע היום...
פלוני_אלמונית*

מין במיטה המשפחתית

+הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:+

שאלה לציבור-היא אולי טיפה רחבה יותר מכותרת העמוד.
אוננות במיטה המשפחתית-
לצורך העניין,אנחנו עם תינוק בן כחודש ואשתי לא יכולה (עדיין)לקיים יחסי מין.
יחסי מין(כמובן כשהילדים ישנים ולא רואים)נראו לי לגטימיים לחלוטין במיטה המשפחתית ולעומת זאת אני מרגיש לא בנוח שאשתי תעשה לי ביד בסיטואציה דומה. מניין זה נובע?האם זה החינוך המסורתי שקיבלתי שטוען שאוננות זה דבר מלוכלך ואסור?
פלוני_אלמונית*

מין במיטה המשפחתית

אהלן,בטח כבר לא רלוונטי...אנחנו בדיוק נדרשים לסוגיה דומה.גם לנו יש איזה קושי פסיכולוגי קמאי עם העניין.
יולי_קו
הצטרפות: 03 אוגוסט 2014, 09:09
דף אישי: הדף האישי של יולי_קו

מין במיטה המשפחתית

שליחה על ידי יולי_קו »

אם כתבת, אז זה רלוונטי!
בשביל להקל על האחרים להגיב, תוכל/י:
  1. למצוא לעצמך כינוי במקום פלוני אלמונית.
  2. לספר קצת יותר על ההתלבטויות שלכם, על מה מביא אתכם להתלבטות.
שמש_חמה*
הצטרפות: 01 ספטמבר 2020, 03:34

מין במיטה המשפחתית

שליחה על ידי שמש_חמה* »

+הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:+

שלום לכולם,
אני קוראת ותיקה של האתר, וטרם יצא לי להגיב ולשתף,
הדף מין במיטה משפחתית הוא ישן אבל זה נראה לי המקום הכי מתאים להתלבטות שלי.
אני נשואה לגבר מקסים במשהו שדומה לנישואין פתוחים, דהיינו שאנו משתפים (בהסכמה הדדית.) פרטנרים נוספים במיניות שלנו, חברים משותפים, קולגות לעבודה, או סתם מישהו מזדמן בבר או בחוף.
השאלה שלי היא מתי הזמן שצריך לקחת את הזמן איכות לעצמינו, ולא רק סקס למען הכיף,
(אני מקשרת את השאלה לדף הזה בהקשר לדיון אודות יחסי מין בין זוג ונוכחות ילדים וכל המסתעף.)
כמובן שיש גם אקט של הריון, שמצד אחד אנו מאד רוצים ומצד שני זה מאד מסובך במקרה שלנו...
אני מתנצלת אם הדיון לא בפורום הנכון ובכל אופן אשמח לתשובות ועזרה פורה.
תודה מראש ולילה טוב.
שליחת תגובה

חזור אל “על אלימות מינית וטראומות מיניות”