למי אתם תורמים כסף למי כדאי לתרום

פיני*
הצטרפות: 15 מרץ 2005, 22:31

שליחה על ידי פיני* »

+הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:+

אני ואישתי תורמים לגרינפיס מדי חודש כבר עשור ומרוצים מכל רגע
פלונה*
הצטרפות: 10 אוקטובר 2003, 00:28

שליחה על ידי פלונה* »

אני ואישתי תורמים לגרינפיס מדי חודש כבר עשור ומרוצים מכל רגע
ממה יש להיות מרוצים? ועוד מכל רגע...
יש להם שיטות נלוזות להתרמה. את בתי החיילת הם תפסו בתחנה מרכזית והחתימו אותה בלי שהיא הבינה שזה כל חודש לנצח. חטפו ממני צעקות וביטלו.
יש מספיק אנשים ובעלי חיים שזקוקים לתרומה בארץ באופן ישיר.
תמרוש_רוש
הצטרפות: 18 יוני 2005, 03:48
דף אישי: הדף האישי של תמרוש_רוש

שליחה על ידי תמרוש_רוש »

_כדאי לבדוק אם הגוף שתורמים אליו אכן אפקטיבי. עצוב לומר, אבל מוסדות פילנתרופיה רבים מתעלים כ- 90% מהתרומות להוצאות פנימיות של הארגון, ורק 10% מהמשאבים מגיע לנזקקים עצמם.
הנה דף מעניין שמסביר את דירוג האפקטיביות של מוסדות צדקה._
חיים*
הצטרפות: 29 מאי 2004, 19:31

שליחה על ידי חיים* »

למרות דברי הזעם התמוהים והמוגזמים ביותר של "פלונה" ארגון גרינפיס הוא גם הבחירה שלי לארגון מוביל ומצליח שמייצר שינוי אמיתי וחיובי בעולם הזה. תמיד יהיו אנשים רעים וצרי עין שינסו לחבל או להזיק אבל הכי חשוב שהרוב הגדול של הציבור יידע מי באמת נלחם עבורו ומי לא.
תמרוש_רוש
הצטרפות: 18 יוני 2005, 03:48
דף אישי: הדף האישי של תמרוש_רוש

שליחה על ידי תמרוש_רוש »

תעזוב אותך מגרינפיס.
  1. org http://350.org/about/what-we-do/
התנועה לדה-התחממות של כדור הארץ.
אלמונית_בת_16*
הצטרפות: 04 פברואר 2020, 21:34

שליחה על ידי אלמונית_בת_16* »

הי, האם תתרמו לילד חולה סרטן בן 11 שצפו לו 8 חודשי חיים והתרופות שאולי כן יכולות לעזור לא מצאות בסל הבריאות?
אני שואלת כי אני מנסה לארגן דינר והדינר עצמו עולה כסף.
https://thechesedfund.com/lLEe2j/11yrso ... braintumor
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

לקופת העיר
חוה*
הצטרפות: 14 מאי 2004, 03:26

שליחה על ידי חוה* »

לכל מי שאתם רוצות, שווה מאוד לתרגל את השריר הזה של הנתינה, כולל להעביר את זה לדור ההמשך, אם אפשר לתת בצינעה לא חייב ואפילו עדיף בסתר, לתת ולהבין שאת מקבלת מעצם הנתינה. חג שמח ושנהיה תמיד בצד שנותן.
מישהי*
הצטרפות: 11 ספטמבר 2001, 07:42

שליחה על ידי מישהי* »

מסכימה ומרחיבה: העיקר לתת. אין מטרות חשובות יותר או פחות. אחת תורמת לעמותות של צער בעלי חיים, השני לנזקקים והשלישית לילדים עם מוגבלויות. העיקר לתת, ולאו דווקא כסף, לאו דווקא לעמותות. גם נתינה שהיא סיוע בדבר מה, על חשבון הזמן והאמצעים שלי. לזר גמור ברחוב, לשכנה, להורים שפתאום צריכים תמיכה,לפעמים גם כשזה דורש מאמץ, העיקר להיות במקום הרגיש, הפתוח שמבין שהשפע שיש לי הוא לא מובן מאליו, ולכן צריך לחלוק אותו. כמו שחוה כתבה, לתרגל את שריר הנתינה.
ובניגוד לחוה שכתבה "שנהיה תמיד בצד שנותן" אני מאמינה שלהיות בצד המקבל זה ניסיון חיים חשוב. אותי זה לימד צניעות, הבנה כמה כולנו יכולים להיות פגיעים, כמה אנשים טובים, חלקם זרים גמורים, חיים כאן לצידי. ההבנה שיש אנשים שלעולם לא אוכל להשיב להם טובה תחת טובה, אך בעצם זה לא משנה, העברתי את זה הלאה. נתתי לאחרים. העיקר ליצור שרשרת של נתינה.
יעלי*
הצטרפות: 08 אוקטובר 2003, 21:33

שליחה על ידי יעלי* »

מישהי,
מזדהה עם כל מילה שלך @}
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

אפשר לתרום ליד לאחים. הם מצילים נשים יהודיות שערבים חטפו/ לקחו וכד׳. הם מוציאים את הנשים וילדיהן (שהם יהודים כי יהדות עוברת מהאם) ועושי עבודה ממש מסוכנת. הם גם פועלים נגד מסיונרים שרוצים להעביר יהודים על דתם ועושים זאת במיוחד לאנשים זקנים וחולים וגם צדים ברשתם צעירים שהולכים אליהם ונכנסים לכתות של הודים, אפריקניים ועוד ועוד לא בגלל רצונם לפעמים המסיונרים מכרחים ולפעמים מראים עצמם אנשים טובים וחסודים. לדעתי זו ממש עמותה שכדאי לתרום אליה.ממליצה מאוד. אני גם מכיריה אנשים עם סיפורים אישיים שבהם יד לאחים ממש הצילו אותם
נדב_נדיב*
הצטרפות: 22 ספטמבר 2020, 08:46

שליחה על ידי נדב_נדיב* »

משהי וחוה ממש נכון ומדויק, צריך לאמן את שריר הנדיבות ובנוסף צריכה להיות תוכנית או שיטה לחינוך הציבור, אם במערכת החינוך או דרך רשויות המס שיטיבו עם התורמים ע"ע ארה"ב, כניסה לקולג' נחשב מצריך הסטוריית התנדבות כנ"ל גם תדמית חברות שמעודדות עובדים להתנדב או שמקימות קרנות ועמותות לטובת הציבור.
טליה*
הצטרפות: 22 ספטמבר 2001, 19:11

שליחה על ידי טליה* »

שלום אני בחורה בת 18 שגרה עם ההורים ורק עכשיו עברה לגור עם ההורים הייתי בפנימייה רק עכשיו עוד חודש אני מתחילה לעבוד
ועכשיו ואין לי כסף לבגדים לרופא לתרופה
ואני צריכה שיהיה מישהו שיעזור לי כספית
מיכל*
הצטרפות: 09 אוקטובר 2001, 17:11

שליחה על ידי מיכל* »

אפשר לתרום ליד לאחים. הם מצילים נשים יהודיות שערבים חטפו/ לקחו וכד׳. הם מוציאים את הנשים וילדיהן (שהם יהודים כי יהדות עוברת מהאם) ועושי עבודה ממש מסוכנת. הם גם פועלים נגד מסיונרים שרוצים להעביר יהודים על דתם ועושים זאת במיוחד לאנשים זקנים וחולים וגם צדים ברשתם צעירים שהולכים אליהם ונכנסים לכתות של הודים, אפריקניים ועוד ועוד לא בגלל רצונם לפעמים המסיונרים מכרחים ולפעמים מראים עצמם אנשים טובים וחסודים. לדעתי זו ממש עמותה שכדאי לתרום אליה.ממליצה מאוד. אני גם מכיריה אנשים עם סיפורים אישיים שבהם יד לאחים ממש הצילו אותם
גם אני תורמת ליד לאחים. ממש הצלת נפש, נשמה וגוף.
שליחת תגובה

חזור אל “תגובות של הסביבה”