צבר קמל

למ*
הצטרפות: 05 מאי 2010, 12:33

צבר קמל

שליחה על ידי למ* »

לקחת לשם אז גם אני.. מקווה שזה לא יישאר שם:
הוא לא ייבחר שוב. יעוף עם צמרת אמן, צבא, שב"כ.
הוא פישל בגדול גם באופן ישיר וגם כאחראי על שאר המערכות.
אבל הוא צריך לא להיבחר בצורה דמוקרטית
לשכנע זה בסדר.
להפיץ שוב שנאה, שלטי "הופקרנו" עם תמונה שלו כאילו שהוא היחיד שהפקיר, כשבוחריו חוזרים מהצבא ורואים זאת זה כואב. מסכימה. הופקרנו.
כולנו הופקרנו.
ע"י ראש הממשלה, שר הביטחון, ראשי הצבא ועוד. ע"י אנשים מלאים בעצמם בלי ענווה להקשיב.
כולנו משלמים מחיר.
לשכנע זה טוב. אבל מרגישה ששוב אין דיון ענייני אלא שיח שנאה. לאיש ולבוחריו שכעת חלקם מחרפים נפשם עם חבריהם בוחרי שאר מפלגות.
הוא צריך לעוף כי הוא פחד להכריע את החמאס, כי מבחינתו עדיף לקנות שקט ולהתעלם מטפטופים כאלו אנשי העוטף הם סוג ב. וכי הוא ראש ממשלה יותר מדי זמן ודאג להעיף כל אחד שהתקדם.
מסכימה גם לשאר ה"סופרלטיבים" שנתת לו, אבל יכולתי לתת אותם גם למועמדים נוספים.

בואו נדבר עניינית מה כן ומה לא. על מה אפשר להסכים. הוא לא אשם בכל באופן בלעדי. כולנו אשמים. שיח השנאה גלש להרבה כיוונים. איך אפשר לחלוק בלי לשנוא.
איך אפשר לראות טוב, המון טוב, אצל האנשים שאנחנו חולקים על דעותיהם.
רגיעון "כולנו זקוקים לחסד"
צבר קמל
הצטרפות: 15 יולי 2020, 11:09
דף אישי: הדף האישי של צבר קמל

צבר קמל

שליחה על ידי צבר קמל »

למ חלילה שינאה, זו לא הדרך שלי ובטח לא הדרך הנכונה.
אין ספק שהוא לא האשם הבלעדי כמו שאין ספק שהוא האחראי העליון לאסון הנוכחי, כמו כן בשיח המפלג ובבחירת שותפים ומנכ"לים לא כשירים להוביל את המדינה והמשרדים, אני לא אומר או אמרתי כלום על האופזיציה שגם לא עושה את עבודתה כראוי.
כמו שרשמתי למעלה "אין שום הצדקה לבחור באדם שקרן ולא יציב להנהיג אותנו, לא מוסרי, לא חברתי, לא חינוכי ובטח שלא יהודי!" וכמו שציינת בעצמך שהוא נמצא הרבה מידי זמן בשילטון.
אין ספק שכולנו תפילה לחסד, רחמים, איחוד וימים טובים יותר.
צבר קמל

צבר קמל

שליחה על ידי צבר קמל »

עדיין מתוסכל וכואב על המצב, החטופים שעדיין שם מדירים שינה מעיניי, סיוט מתמשך.
אסור לנו לחזור לשגרה או חלילה להתרגל לזו.
מחדל מרמת הש.ג ועד לראש הממשלה, אסור להפקיר שם את הא.נשים והילדים.
ליבי תפילה לחזרתם ותקווה שנוכל להשתקם מהאסון, כחברה, כעם וכאזרחים.
פלונית_אלמונית*
הצטרפות: 23 ספטמבר 2001, 07:34
דף אישי: הדף האישי של פלונית_אלמונית*

צבר קמל

שליחה על ידי פלונית_אלמונית* »

אנחנו במילכוד לא פשוט.
מצד אחד לדבר על החטופים כל הזמן ולצעוק שישחררו אותם מעלה את מחירם בעיניי האויב. מצד שני, אי אפשר להיות בשקט.
קשה גם המחשבה שמאז תחילת התמרון נפלו הרבה יותר חיילים ממספר החטופים וזה עוד לא תם.
כל בוקר נפתח בצמד המילים המקולל "הותר לפרסום"
עד מתי??
בכל ים הכאב, יש התפעלות באחדות ובמעשי התמיכה והתרומה.
תקוה שיום אחרי שהכל יגמר לא נשכח להיות מאוחדים.
תפילה שקודם כל הסיוט הזה יגמר ויחזרו החטופים בחיים.
צבר קמל

צבר קמל

שליחה על ידי צבר קמל »

שנה חדשה,
101 יום שיש חטופים וחטופות בשבי החמאס!
עדיין!
בלתי נתפס החוסר אונים שלנו כמדינה וכאזרחים!
אסור לחזור לשגרה ואסור לשכוח לרגע...
צבר קמל

צבר קמל

שליחה על ידי צבר קמל »

מאוד עצוב על החיילים שנהרגו אתמול ובכול המלחמה הזו, קשה מאוד לחשוב על החטופים ובעיקר החטופות שעדיין שם וכול יום נחשפים לעדויות נוספות על מה עובר עליהן שם.
סיוט מהגיהנום, אסור למדינה להשלים עם זה, אסור לנו כאזרחים לקבל את הדחייה הזו במהלך השיחרור, ברור שמנסים לקדם עיסקה או שיחרור, אבל ברור יותר שזה לא מקובל ונתפס בשום מציאות שהם.ן עדיין שם!
תפילה חזקה ומלאה בכוונה לשיחרור מהיר של החטופים, לחזרת החיילים בריאים ושלמים אחרי ניצחון מוחץ והסגת השקט והשלום לכול אזרחי ישראל.
צבר קמל

צבר קמל

שליחה על ידי צבר קמל »

מועתק מהפייסבוק טקסט מדויק לתחושותיי (לצערי לא מוצא את הכותב לקרדיט):
שמעתי אתמול חידוש ממש מעניין
--
כשנוח שולח את היונה מחוץ לתיבה בתום המבול,
היא חוזרת עם עלה של זית בפה -
מה שהפך עבור רבים לסמל השלום.
--
אבל למעשה, יותר מכל -
היונה שחוזרת עם עלה הזית היא דווקא סמל העצמאות.
מה הקשר בין עלה של זית לעצמאות?
--
היונה מעבירה לנוח מסר:
המזונות היחידים שיש לי מחוץ לתיבה כרגע הם זיתים.
הזית, כידוע, הוא מר מאוד.
ובכל זאת,
אני מעדיפה לשלם את המחיר המר של העצמאות -
מאשר להיות כלואה בתיבה.
--
עם ישראל נמצא במלחמה שאין צודקת ממנה.
עם ישראל נמצא במלחמה שאין צודקת ממנה.
מלחמה על החיים שלנו כאן כמדינה עצמאית, מוגנת ובטוחה.
מדינה שתלויה רק בעצמה ולא באומות העולם.
--
ולעצמאות הזו יש מחיר כבד. כואב. מר.
אבל זה המחיר שאנחנו מוכנים לשלם כדי לחיות מחוץ לתיבה.
זה מחיר שאנחנו כעם מוכנים לשלם עבור העצמאות שלנו.

כי אנחנו מאמינים בלב שלם,
שגם אחרי המבול, ההרס, החורבן והמוות -
מגיעה קשת.
המים כלים מעל פני הקרקע והחיטה צומחת שוב.

מתפלל שנהיה ראויים לנופלים הקדושים שהקריבו את חייהם כדי שנוכל להמשיך לחיות כאן
צבר קמל

צבר קמל

שליחה על ידי צבר קמל »

שבוע חדש,
חידוש הפגנות,
ההבנה שלי שביבי מזיק ולא כשיר להנהיג את הצבא והמדינה בזמן הזה מתגמדת להתכווצות מהמראה של אותם מפגינים נגד המשטר, אני לא מפסיק לחשוב על אותם לוחמים כרגע שבעזה שבכול זאת בחרו בנבל (אני מאמין שיש כמה כאלו), לדעתי חייבים לכבד את הבחירה שלהם ולא לנסות להפגין תוך כדאי מלחמה, עדיף לנתב את הכוחות להפגנות תמיכה במשפחות או במציאת אלטרנטיבה דמוקרטית ופוליטית ע"מ להפתר מאותו לא כשיר.
איתי*
הצטרפות: 07 מרץ 2002, 00:00

צבר קמל

שליחה על ידי איתי* »

היי צבר אני יכול להבין את הקונפליקט שלך לגבי ההפגנות, לצערי הסכנה בהמשך הממשלה הזו מחייבת כול אזרח לצאת להפגין, הלוחמים בפנים פחות חשופים לאותם מהלכים מסוכנים של הממשלה ואין לי ספק שגם אותם תומכי ממשלה שלוחמים בעזה יבינו כול עוד הממשלה תתחלף באופן דמוקרטי, לכן צריך לצאת להפגין אולי מישהו שם בליכוד יחליט שהמדינה חשובה יותר מהמשפחה או מהמדינה!
צבר קמל

צבר קמל

שליחה על ידי צבר קמל »

היי איתי, בחלוף הזמן מתחזקת בי ההבנה שאין ברירה וצריך לצאת ולהפגין, אני עדיין לא יצאתי להפגין אבל אני מאמין שממש בקרוב אחזור בלית ברירה ובצער גדול להפגין.
צבר קמל

צבר קמל

שליחה על ידי צבר קמל »

כלו כל הקיצים, זמנים בהם נשיא המעצמה הגדולה בעולם והידידה הקרובה ביותר אל ישראל, מפרסמת בצורה ממש לא דיפלומטית את החשש והסלידה מביבי ראש הממשלה הכושל ביותר,
מה עוד צריך כדאי שכולם יבינו שאפילו ההבריכה שלו קודמת לשלום המדינה והחטופים, נמאס כבר לא מצליח להבין איך יש עדיין עיוורים לנזקים ולזילזול שלו במדינה וחיי האזרחים.
דו"ח מירון רק מחזק את הצבע האדום שעל הידים שלו.
מתנצל על רוח הקרב בתחילת השבוע הזה.
בשורות טובות ותקוה שיום אחרי שהכל יגמר לא נשכח להיות מאוחדים.
תפילה שהסיוט הזה יגמר ויחזרו החטופים בחיים.
צבר קמל

הפגנות בירושלים

שליחה על ידי צבר קמל »

אני מקווה שאני רושם במקום הנכון בדף שלי, אני מנסה להתרגל לשינוי כאן.
נשמע המון ביקורת על משפחות החטופים על כך שהן מאבדות ליגיטמציה או שזו טעות או חוצפה, אפילו ישנם ערוצים ואושיות רשת שממש תוקפים את אותן משפחות.הצעתי לאותם מבקרים היא לדמיין איך הם היו מגיבים אם בני משפחתם היו מוחזקים בשבי, באיזה זכות או עזות מצח משהו יכול למתוח ביקורת או להטיף לאותן משפחות איך להפגין, מתי, איפה, עם מי להתחבר ומה להגיד. אובדן הבושה שלנו כחברה חוסר הסולידריות החברתית כאן, אפילו יותר חמור מאותו ביבי שמרקיב כאן את הכול, גם אחרי שילך ייקח לנו זמן לשקם את החברה.
בתפילה שלמה לבריאות ולהסתלקותו המהירה מהנהגת המדינה במהרה בימנו.
צבר_קמל
דף אישי: הדף האישי של צבר_קמל

סיום הלחימה

שליחה על ידי צבר_קמל »

כבר כמה ימים אני מסתובב מבולבל לגמרי, לא מצליח להבין איך יצאנו מעזה, פתחנו להם את כול המעברים והגדלנו את הסיוע, מקימים להם נמל, כול זה מבלי להחזיר את החטופים, או שאני מפספס משהו או שראש הממשלה מסובב את כולם ולא מתכוון לחלץ משם את החטופים, כבר כמה שבועות הוא מבלבל את המוח על רפיח ובנתיים מתקפל ויוצא מהרצועה.
אני מקווה שאני מפספס משהו וזה לא מה שזה נראה.
וכולי תיקווה שיעזוב אותנו ביבי ביחד עם כול האחראים האחרים.
לעד הוא יזכר כראש הממשלה הכושל במדינה וכאחד המנהיגים השפלים שהיו לעם היהודי לדורותיו.
צבר קמל

זעקי ארץ אהובה

שליחה על ידי צבר קמל »

זעקי ארץ אהובה, חוסר אונים ויאוש מוחלט,
​​​​​​אין תוכנית, אין כיוון, יש רק סיכסוכים, האשמות ושחיטה של כול הפרות הקדושות... אין כבוד להורים שקולים, לחטופים, לאנשים שתרמו את רוב חייהם בהגנה על הארץ הזו.
עולם הפוך "הליצן נהיה למלך הנביא נהיה ליצן ושכחנו את הדרך" בספק אם יהיה טוב או נצליח לשקם את החברה מהנזקים של הפילוג השילטוני והתקשורתי שמחלחל לכולנו.
צבר קמל

אסור להתרגל

שליחה על ידי צבר קמל »

ברכות לנציגתנו לארוויזיון הישג מרשים נוכח השנאה והאנטישמיות בעולם.
שר התרבות ונציגי הממשלה קפצו בציוצים לברך, הלוואי שבאותה התלהבות ומעורבות יתייחסו לחטופים ששבו או למשפחות החטופים.
חלק מתפקיד של נבחר ציבור זה לעמוד ולהתמודד עם ומול ביקורת אפילו אם היא קשה, לצערי רוב הכנסת במיוחד מהקואליציה איבדו לגמרי את המוסר ובוחרים להשתתף רק בשמחות ובהישגים ולא להתמודד עם כישולונות או ביקורת, לצערי כשלונות לא חסרים...
נ.ב
נרשמתי לאתר אשמח לאיחוד עם המשתמש הקודם שלי צבר_קמל לדעתי יולי_קו פתחה לי את הדף.

שבוע של התבוננות חיובית ותובנות לכולנו.
info
הצטרפות: 26 מרץ 2024, 10:03

איחוד משתמשים

שליחה על ידי info »

שבוע טוב צבר קמל,
בוצע איחוד המשתמש, הדף שלך כמובן נשאר באותה כתובת ללא שינוי,
במידה ויש עוד שאלות אתה יכול לשלוח כאן או בכפתור יצירת קשר למטה.
#למחיקה
צבר קמל

חובה מוסרית

שליחה על ידי צבר קמל »

לאחר התלבטות לגבי צפייה בסרט של החטופות, עם כול החשש לבריאותי הנפשית אני חושב שזו חובה לכול אזרח ואזרחית מעל גיל 18, אסור לנו לשכוח ולעבור לסדר היום, אין ספק שהמראות של החיילות חסרות האונים והמחבלים חסרי הפחד והנינוחים עוד ילוו את העם שלנו לעוד שנים בעתיד.
אסור לנו לשכוח או להתעלם וחובה עלינו לזכור ולהזכיר כול יום עד שישבו לביתם.
יהיה קשה מאוד להתאושש אבל חובה עלינו לעשות את כול המאמצים להשיב אותן ואת כול החטופים הביתה.
עכשיו!
צבר קמל

חוק אחד לכולם

שליחה על ידי צבר קמל »

בהתאם לתקופה המאתגרת ביטחונית, מוסרית, כלכלית וחברתית. אתמול היה הדיון בבג"צ על חוק גיוס החרדים, באמת שלא הצלחתי להבין מדוע זה כול-כך מסובך לחייב את כולם להתגייס או לתרום שירות לאומי בתמורה לזכויות, כולם כול אזרחי המדינה מכול המינים והדתות, כול עוד אין בעיה נפשית או אי התאמה לשום מסגרת חובה על כולם לשרת.
בנוסף לגבי השרה מירי רגב אני באמת לא מצליח להבין איך אפשר לעצום את העין ולא לראות שחוסר המקצועיות של המשרד מעקב אותנו בפקקים, יוצר בעיה בתחבורה ציבורית, מזניח את הכבישים והטיפול בהם, והגרוע מכול עולה בחיי אדם, איך זה מקובל על אותם תומכים שלה, האם הם לא מאמינים לתחקיר שבוסס על עובדות או שהם לא מצליכים לקשר בין השרה הכושלת להשפעה על איכות החיים שלהם?

241 החטופים בעזה!
אסור לנו לשכוח או להתעלם וחובה עלינו לזכור ולהזכיר כול יום עד שישבו לביתם.

שליחת תגובה

חזור אל “דפים אישיים”