המלצות רופאי נשים

ארץ_נהדרת*
הצטרפות: 12 יולי 2004, 14:59
דף אישי: הדף האישי של ארץ_נהדרת*

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי ארץ_נהדרת* »

בעקבות מעבר לחיפה אני מחפשת המלצה על רופא/את נשים סבלניים ואמפטיים, מתמצאים בענייני פוריות. ולא מתנגדים לגישה קצת טבעית. למשל לעובדה שאני מסרבת שידחפו לי ישר איקקלומין והורמונים נוספים...למרות גילי המתקדם :-)

האם מישהי שמעה על דר שחר קול במרפאת הפוריות בבית החולים אלישע?
חיפאית*
הצטרפות: 20 מרץ 2006, 07:58

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי חיפאית* »

ד"ר נינה גורדון המדהימה, יש לי רק המלצות חמות ומילים טובות לומר עליה.
רק לידע כללי: היא אינה תומכת (בלשון המעטה) בלידות בית.
דנדנה*
הצטרפות: 20 מרץ 2006, 22:12

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי דנדנה* »

מבקשת להזהיר מפני ד"ר בלהסן רולנד אשר עשיתי אצלו היום סקירת מערכות. התנהג אלי בחוסר רגישות, ובחוסר כבוד בסיסי כאדם. זו היתה אחת הבדיקות האיומות שעשיתי בהריון ויצאתי משם בוכה לחצי יום. חשבתי שזה אולי האובר רגישות שלי אבל מחיפוש קצר ברשת מצאתי תגובה דומה נוספת. שמחה שהוא לא הרופא שלי.
לקראת_לידה*
הצטרפות: 22 מרץ 2006, 19:23

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי לקראת_לידה* »

מצטרפת בחום להמלצות על ד"ר ארז יזהר. הוא אישי, אנושי, תמיד מקדיש את כל הזמן שבעולם לשאלות והתלבטויות. יסודי מאד. מסביר כל דבר. אכן מאד קונבנציונאלי אבל אף פעם לא נתן לי להרגיש רע כשסרבתי לעשות סקירה מוקדמת או בדיקת מי שפיר ולא מתווכח איתי גם לגבי לידה טבעית. מרגישה נתמכת ובטוחה מבחינה רפואית. פגשתי כמה רופאים עד שהגעתי אליו וזו מציאה גדולה!
מיכל*
הצטרפות: 09 אוקטובר 2001, 17:11

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי מיכל* »

לא ממליצה על פרופ' כהן אילן ממכבי, תל אביב. חסר סבלנות (למרות חיוך כובש), חסר רגישות, עברתי אצלו היום בדיקה שגרתית שנעשתה בברוטליות וזאת לאחר שביקשתי מראש שיהיה עדין. יצאתי ממנו בוכה. ראו הוזהרתן.
טל*
הצטרפות: 19 מאי 2002, 22:45

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי טל* »

האם מישהי מכירה דר מרקוביץ/ או דר רוזן מומחים בסריקת מערכות בגבעתיים?
עייפה*
הצטרפות: 06 אפריל 2006, 14:26

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי עייפה* »

לא ממליצה על דר שחר בחדרה.
אמנם מומחה באולטראסאונד אבל יש לו יציאות מיניות ומגעילות.
בן זוגי ואני היינו מזועזעים .
שירה*
הצטרפות: 16 יולי 2001, 22:53

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי שירה* »

למבוטחות מכבי (או למי שרוצה באופן פרטי), הגעתי לפרופסור גונן בחיפה לאחר ניסיון לא טוב עם רופאת נשים לא עדינה (בלשון המעטה) כשכל מה שרציתי היה רופא מקצועי ורציני. פרופסור גונן ליווה אותי לכל אורך ההריון הראשון, הוא רגוע ענייני לא מלחיץ ומעל הכל מקצועי. בהריון השני בו נאלצתי לעבור בדיקת מי שפיר, הוא כל כך תמך, עשה את הבדיקה בעדינות הסביר לי על כל שלב והיה מרגיע ומקסים.
כל מי שרוצה רופא מקצועי ורציני אני ממליצה בחום.
גרתי_בחיפה*
הצטרפות: 20 אפריל 2006, 19:41

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי גרתי_בחיפה* »

צפונית - גם חיפה זה טוב?
כשגרתי בחיפה הרופא שלי היה ד"ר אהרוני אריאל - אינטילגנטי, עונה לענין, מקצועי ונחמד. נמצא ברח' נתיב הים שזה בכלל בנשר. אבל אל תחזיקי את זה (שהוא גר בנשר) נגדו.
אום_שלום*
הצטרפות: 15 ינואר 2006, 19:11
דף אישי: הדף האישי של אום_שלום*

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי אום_שלום* »

מישהי מכירה את מרכז "שלובים" בחיפה (מוריה) עברתי היום ליד וראיתי שלט שאומר :"רפואה נשית שלמה, גניקולוגיה ורפואה משלימה" נשמע טוב, מה אתן אומרות?
דגנית*
הצטרפות: 19 ספטמבר 2002, 16:30

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי דגנית* »

מישהי מכירה מאזור ת"א את ד"ר עמוס שפירא? ד"ר מרדכי בן דוד? ד"ר סופיה גורביץ?ד"ר ריקובר יגאל? אני מחפשת רופא אנושי ומקצועי למעקב הריון. האם לד"ר יזהר ארז המומלץ יש אולטראסאונד במרפאה?
עדי*
הצטרפות: 23 ספטמבר 2001, 22:19

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי עדי* »

ד"ר דניאל טוגנדרייך אני ממליצה בחום! הוא רופא בכיר בביה"ח בלינסון והשרון מומחה מס"1 בארץ לצילומי רחם וצינתורי חצוצרות(למי שלא מצליחה להכנס להריון), כמו כן הוא מומחה לדיקור מי-שפיר, פריון וגרידות.
הוא מקבל בגבעתיים קופח" מכבי, מאוחדת ופרטי.
הוא נחמד מאוד, מקצועי מקשיב ומאוד סובלני. הוא הרופא הכי נחמד שפגשתי ממליצה בחום!!! למי שרוצה יכולה להכנס לאתר שלו:http://www.zira.biz/temp/101/pages.asp?[po]page id[/po]=216
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

דגנית - אני הייתי פעם אצל ד"ר סופיה גורביץ'. סה"כ היא היתה עדינה ורגועה אבל לא התרשמתי ממנה מספיק בשביל להישאר למעקב היריון, כך שאני לא יכולה להמליץ. מקווה שזה עוזר במשהו.
הדס*
הצטרפות: 25 ספטמבר 2002, 18:28

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי הדס* »

מחפשת מלצה לרופא\ת נשים האזור שבין חדרה לזכרון יעקב. מישהו שעובד עם מכבי.
תודה
פלוני_אלמונית*

המלצות רופאי נשים

מחפשת המלצה על ד"ר הרצל עמרן שעובד עם מכבי, לסקירת מערכות מוקדמת
תודה
יער_ה*
הצטרפות: 12 מאי 2006, 11:47

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי יער_ה* »

במרכז בריאות האישה בשערי צדק בירושלים (של הכללית), יש רופאה אחת מעולה - ד"ר רות גייסט (מתמחת בגילאים צעירים - נערות בעיקר).
יש עוד אחת לא משהו, אבל אולי למישהי מבוגרת יותר היא תהיה יותר מתאימה - ד"ר ליליאן גלזר. היה אחד שעבד שם בשם ד"ר ליברטי, הוא היה רופא תורן איזה יום אחד והיה די מגעיל, אבל עכשיו אני לא מוצאת אותו (כלומר לא רשום אותו ברשימת רופאים) - אני מקווה מאוד שהוא הפסיק לעבוד שם.
אמא_מרוצה*
הצטרפות: 26 מאי 2006, 17:08

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי אמא_מרוצה* »

דגנית ,אם זה עדיין רלוונטי ממליצה בחום על ד"ר יגאל ריקובר שעובד בקופ"ח כללית בר"ג ,אני מטופלת אצלו כבר 10 שנים
עברתי 3 מעקבי הריון נהדרים ,לא רופא היסטרי ,עשיתי אצלו אולטרסאונד גם פרטי וגם במסגרת קופ"ח -מעולה ברמות הדיוק
וגם שני דיקורי מי שפיר , בקיצור מומלץ ביותר
דרכים_צדדיות*
הצטרפות: 12 פברואר 2006, 10:10
דף אישי: הדף האישי של דרכים_צדדיות*

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי דרכים_צדדיות* »

אשמח לשמוע המלצות או אי המלצות על ד"ר מנור משה מבן שמן
(עובד גם בשהם, לוד ומקומות נוספים) כרופא פרטי לסקירות ושקיפות עורפית
יש למשהי ניסיון איתו?
שלוו_ה*
הצטרפות: 23 מאי 2006, 21:39

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי שלוו_ה* »

שלום
מחפשת המלצה על רופא/ת נשים ברעננה/כפ"ס, קופ"ח מכבי. מחפשת רופא לדברים שיגרתיים, אך חשוב שיהיה אנושי ומקצועי
דניאל*
הצטרפות: 25 פברואר 2002, 12:43

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי דניאל* »

מחפשת המלצה לרופא/ת נשים באזור רחובות עם גישה סובלנית לגבי לידות בית, וזכותה של האישה למעקב הריון כרצונה.. תודה :-)
מיכל_בר*
הצטרפות: 30 אוגוסט 2005, 22:41
דף אישי: הדף האישי של מיכל_בר*

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי מיכל_בר* »

כמהה להגיע לרופאה בירושלים, כזו רגועה ונעימה שאינה מלחיצה.
את ההריון הראשון עברתי עם ד"ר תדמור, שהיה ממש הפוך מהראש שלי. כל פגישה נפתחה בגערות-על סף-צעקות למה לא עשיתי את עשרות הבדיקות שהוא שלח אותי אליהן.
כשהוא שמע שאני מתכננת לידת בית הוא התפלץ.
פלוני_אלמונית*

המלצות רופאי נשים

ממליצה שלא לגשת לרופא שנקרא ד"ר עמוס שפירא (מכבי , מאוחדת, כללית) יושב בצפון ת"א . אדם מאוד מאוד לא נעים ,
שוכח לתת הפניות לבדיקות חשובות , לא נותן מידע בפגישות , ממש חפפן , עושה רושם של שחוק ביותר !!! .
דרכים_צדדיות*
הצטרפות: 12 פברואר 2006, 10:10
דף אישי: הדף האישי של דרכים_צדדיות*

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי דרכים_צדדיות* »

יש דף בנושא המלצות רופאים
אבל אני אנצל את ההזדמנות כדי לשאול על ד"ר מנור מבן שמן, האם משהי עשתה אצלו סקירות?
חשוב לי יותר לדעת על הרמה המקצועית מאשר על היחס האישי. צמאה לכל מידע..
תודה
צוויליך*
הצטרפות: 12 מרץ 2005, 20:35

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי צוויליך* »

כשהוא שמע שאני מתכננת לידת בית הוא התפלץ.
D-:
P-:
חברה_של_ההריונית*
הצטרפות: 07 יוני 2006, 09:32

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי חברה_של_ההריונית* »

ד"ר רון האוזר - אי המלצה נוספת: חברה שלי הייתה אצלו במעקב הריון. הוא היה מתנשא לאורך כל המעקב. אחרי השקיפות העורפית הוא קבע לה מי שפיר אצלו, כמובן, מבלי להסביר את המשמעויות והעלויות. אחרי שהיא הבינה שהעלויות הגבוהות מאוד אצלו (3000 ש"ח) הן כמו אצל פרופ' ליפיץ, היא החליטה לבטל את התור ולעבור לפרופ' ליפיץ, שאמור להיות מומחה לבדיקת מי שפיר. ד"ר האוזר, אחרי שקלט שהיא ביטלה את התור (דרך המזכירה), התקשר אליה ואמר לה שהיא עושה טעות נוראה, כי אם תרגיש לא טוב אחרי הבדיקה - הוא לא מוכן לקחת אחריות ולטפל בה. גם אם הוא הרופא המטפל שלה, אם היא לא תרגיש טוב אחרי הבדיקה, היא לא תוכל לבוא אליו. ונחשו מה... מספר ימים אחרי הבדיקה, היא הרגישה לחצים בבטן ונבהלה נורא. כמובן שהיא התקשרה לד"ר האוזר, והוא פשוט-לא-היה-מוכן-לקבל אותה. למרות שהוא היה במרפאה וקיבל מטופלות באותו יום!! הוא שלח אותה למוקד נשים של מכבי. באותו רגע היא עזבה אותו ועברה לרופא אחר. ראו הוזהרתן!! רודף-בצע מתנשא!!
הריון_שני*
הצטרפות: 07 יוני 2006, 09:46

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי הריון_שני* »

רציתי להמליץ בחום על ד"ר יעקב קורח מרמת-גן. רופא מדהים, רגיש, מדבר בגובה-עיינים. ממש לא מתנשא. יסודי וחמוד מאוד. הוא אפילו כעס עלי שלא התקשרתי לספר לו שילדתי אע"פ שזה היה בסופ"ש. הוא טוען שהיה קופץ לבקר כי הוא היה במשמרת בתל-השומר. גם גיסתי מטופלת אצלו, והיא מתה עליו. הלוואי וכל הרופאי נשים היו כמוהו. הבעיה היא שהרבה רמת-גניות גילו אותו, והיום נורא קשה לקבוע תור... למי שצריכה, למהר לקפוץ על המציאה.
טל*

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי טל* »

אשמח לקבל המלצה לביצוע בדיקת מי שפיר באיזור עפולה-חיפה
(טוב, אשמח זאת לא בדיוק המילה שחיפשתי... :-P אבל תודה בכל מקרה)
שרון_של_שחר*
הצטרפות: 01 נובמבר 2005, 12:13
דף אישי: הדף האישי של שרון_של_שחר*

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי שרון_של_שחר* »

בני ההריונות עשיתי את בדיקת מי השפיר אצל ד"ר זמברג שהיה עדין נעים ומדוייק.
מטופלת*
הצטרפות: 08 יוני 2006, 10:23

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי מטופלת* »

ד"ר בן דוד מרדכי.הוא מקבל בקניון רמת אביב [מרפאה מפוארת] . אני מגיעה אליו דרך מאוחדת אבל יודעת שהוא מקבל גם לאומית וגם באופן פרטי.
מדהים. בעל ידע רב, חוש הומור, נינוחות וכל מה שאנו כנשים זקוקות לו.
הוא מנהל מחלקת נשים בלניאדו. ניתח את אמי ואז עברתי אליו לטיפול פריון ואחכ' מעקב הריון.
כל מילה מיותרת.
טל*

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי טל* »

מישהי מכירה/שמעה על פרופ' בן עמי, מנהל מחלקת יולדות בפוריה?
ותודה למרגיעון שהזכיר לי לשתות מים לפני שאני יולדת פה מרוב צמא...
לוליפופ*
הצטרפות: 13 יוני 2006, 09:00

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי לוליפופ* »

שלום לכולן, רציתי לדעת אם מישהי מכירה או שמעה על ד"ר דוידסון עדי ממרכז רפואי מרום בזל בת"א
(אני אמורה לבצע אצלו בדיקת שקיפות עורפית).
אנונימי

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי אנונימי »

ד"ר מנור מבן שמן
מכירה מישהי שמטופלת אצלו ואומרת שהוא בסדר גמור.
אבדוק איתה שוב, שאני לא מבלבלת...
הריון_ראשון*
הצטרפות: 14 יוני 2006, 15:09
דף אישי: הדף האישי של הריון_ראשון*

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי הריון_ראשון* »

המלצות לרופא סבלני בצפון ת"א, רמת אביב ,"ל" ,עם אולטראסאונד במרפאה.
אמא_כפרה*
הצטרפות: 16 יוני 2006, 20:58

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי אמא_כפרה* »

המלצות לרופא סבלני בצפון ת"א, רמת אביב ,"ל" ,עם אולטראסאונד במרפאה
באפקה יש את ד"ר ווקסמן יגאל ממכבי. עברתי אצלו מעקב הריון, היה אחראי, סבלני וסופר אדיב. <הוא אפילו מדי אדיב, די 'צנון'>
עשיתי אצלו גם באופן פרטי סקירת מערכות והיה אחלה. אין ספק שהוא איש מקצוע. אין לי מושג איך הוא לגבי לידות בית.
מישהי מכירה את ד"ר נגר ממכבי??
הוא קיבל בעבר בבת ים ובבי"ח וולפסון, וכיום גם בת"א.
אביב_חדש*
הצטרפות: 26 יולי 2001, 09:53
דף אישי: הדף האישי של אביב_חדש*

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי אביב_חדש* »

ד"ר מנור מבן שמן
מה שמו הפרטי? במכבי יש כמה ד"ר מנור שהם רופאי נשים...

ד"ר עדי דוידסון
להתרחק! מתנשא, רודף בצע. ניסה לשכנע אותנו לעשות סריקה מוקדמת פרטית בהריון ראשון אצלו וכשהחלטנו לוותר על הבדיקה כלל, קיבלנו ממנו יחס צונן עד קפוא במשך כל ההריון (לא ברור למה לא החלפתי באותו רגע את הרופא). שלחתי מכתב תלונה למכבי והסתבר שאני לא היחידה שכתבתי מכתב...
אביב_חדש*

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי אביב_חדש* »

מחפשת המלצות טריות לרופאי נשים מאזור רחובות והסביבה. אפשר גם עד מודיעין במזרח ואשדוד במערב.
מיכל_בר*
הצטרפות: 30 אוגוסט 2005, 22:41
דף אישי: הדף האישי של מיכל_בר*

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי מיכל_בר* »

אביב, אני יודעת שאמא שלי מבסוטה מדר' שרה דניאל ברחובות.
אילימה*
הצטרפות: 18 ינואר 2006, 11:02

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי אילימה* »

מחפשת המלצה על רופא שעושה בדיקת סיסי שליה באזור תל אביב. תודה מראש
גליה*
הצטרפות: 16 יוני 2004, 23:06

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי גליה* »

אביב חדש, אם את מחפשת רופא בתחום של מיילדות, אני ממליצה בחום על דר' רוני לוי מרחובות. הוא מאד מקצועי, וגם חם אנושי מאד, ואפילו די פתוח לגישות אלטרנטיביות.
הוא מנהל מחלקת יולדות בבי"ח קפלן. אני לא חושבת שהוא עובד בקופ"ח כלשהי, אלא רק באופן פרטי, אבל בכל אופן את יכולה לקבל החזר מהקופ"ח שלך עבור הביקור אצלו (זה מה שאני עשיתי).

אני בכלל ממליצה לכל אשה מאזור רחובות, שהולכת ללדת בקפלן, להגיע אליו באופן פרטי פעם אחת לקראת סוף ההריון, ואז הוא יידאג שיטפלו בך באופן הטוב ביותר בעת הלידה.
הדס_מצוי*
הצטרפות: 17 אוגוסט 2005, 15:02
דף אישי: הדף האישי של הדס_מצוי*

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי הדס_מצוי* »

מחפשת המלצה לרופא נשים באזור המרכז שמקבל דרך קופ"ח מאוחדתץ עדיף מישהו שמתמצא גם בתחומים אלטרנטיביים.
( זאב רוזנשטיין שמופיע כאן, באחת ההמלצות, כבר לא עובד עם "מאוחדת".)
התסמונת הקדם ויסתית עומדת להוציא אותי מדעתי, ואני חייבת לטפל בה.
עולם_ומלואו*
הצטרפות: 20 פברואר 2005, 20:31
דף אישי: הדף האישי של עולם_ומלואו*

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי עולם_ומלואו* »

פרופ' בן עמי, מנהל מחלקת יולדות בפוריה
עשיתי אצלו שתי סקירות ושקיפות עורפית, מאוד נחמד ולא יקר יחסית. מסביר בסבלנות, ועדין ביותר.
מידע על משה בן עמי
אביב_חדש*

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי אביב_חדש* »

טוב, תודה על ההמלצות.
הלכתי לד"ר מזור, כי לא הצלחתי להשיג תורים לרופאים אחרים והיה מצב דחוף מאוד.
היא אולי מקצועית, אבל קצת פוסטמה... לא הבינה מה פתאום בנהזוג שלי נכנס לבדיקה, מה הקשר שלו לנושא... (כאילו דה?) ועוד התווכחה איתי.
בעניין המידע, היא לא נתנה לי את כל המידע שיכולתי לקבל ממנה בתור רופאה של מכב"י כגון לקבל שירות במרפאה של מכב"י וכך לחסוך קרוב ל 2000 ש"ח...
טל*

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי טל* »

תודה עולם, אני הולכת אליו לסקירה בשבוע הבא.
דנה*
הצטרפות: 20 פברואר 2002, 12:42

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי דנה* »

מחפשת המלצות על פרופסור אחירון ראובן
פלוני_אלמונית*

המלצות רופאי נשים

_ד"ר איתי בר-חווה
קופ"ח: פרטי (יש החזרים חלקיים מחלק מקופות החולים).
המלצות: מומחה פוריות, רופא מדהים, יחס אישי, תומך, אף פעם לא מזרז - גם שהתור בחוץ ארוך. תמיד זמין בביפר, יש לו מזכירה מדהימה שמתמצאת כמעט כמוהו. (אמנם פרטי אבל הרבה פחות יקר מרוב מומחי הפוריות). (מתנת פיוס)
אי המלצות:_אלי הוא התייחס בהתנשאות איומה. בזלזול. מאוד חיפף. אחרי פגישה אחת ברחתי ממנו.
מיצי_הריונית*
הצטרפות: 25 יולי 2006, 11:27
דף אישי: הדף האישי של מיצי_הריונית*

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי מיצי_הריונית* »

ד"ר מיכל פורת שיש לה קליניקה ליד מרכז חורב (חיפה, קופ"ח כללית) היא רופאה טובה ונעימה אך לצערי הרב בתחילת הריוני נוכחתי לדעת שאינה עושה מעקב הריון אלא באופן פרטי. מכיוון שאין לי עודף כסף וגם כך כל מערכת בדיקות ההריון הן מסחטת כספים מטורפת של הקופ"ח, אני מחפשת מישהי אחרת, האם יש המלצות? עדיף רופאה ולאור המלחמה הנוכחית עדיף לא ממש בחיפה...אולי בטבעון/ יקנעם.
חוץ מזה את הסקירה המוקדמת עשיתי אצל ד"ר להב שהוא רופא צעיר ומאוד מקצועי, הסביר לנו כל דבר שראה בסבלנות והיה נחמד ואמפטי. לא יודעת עם עושה מעקב הריון.
פלוני_אלמונית*

המלצות רופאי נשים

מחפשת רופא/ת נשים טוב/ה באזור הדרום (באר שבע/קרית גת/בית שמש/אשקלון) של קופ" כללית לאחר תלאות רבות עם רופאי נשים.... יש למישהי המלצה????????????
תמר*
הצטרפות: 23 יולי 2001, 15:53

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי תמר* »

דר' עופר גונן
קופ"ח: פרטי/ כללית
המלצות: מומחה פוריות- מקצוען ברמה. איש נעים הליכות, נחמד וזמין לכל שאלה או התלבטות. רופא שמשרה ביטחון מבלי להלחיץ. מומלץ בחום.
פלוני_אלמונית*

המלצות רופאי נשים

קיבלתי מרופאת הנשים שלי המלצה על ד"ר יגאל וולמן ורוני טפר. קבעתי תור אצל ד"ר וולמן, למרות שאינו מקבל דרך מכבי אלא רק פרטי. האם יש למישהי המלצה עליו? [טובה או רעה]. האם מישהי מכירה את אניטה סילבר - גם עליה שמעתי דברים טובים והיא דרך מכבי למרות שהיא עמוסה ואי אפשר לקבוע אצלה תור מעכשיו לעכשיו....תודה!

מצרפת פרטים על אניטה סילבר ...
סרטנית_רגישה*
הצטרפות: 31 יולי 2006, 13:48

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי סרטנית_רגישה* »

המלצה חמה מאוד, טופלתי ע"י רופא נשים שמלבד עובדת היותו מקצוען אמיתי עם ידיים של זהב (נותחתי על ידו לפני כשבועיים) הוא קשוב, עדין, מסביר פנים ומסביר בפרוטרוט מה שעובר עלייך, את צורת הטיפול עליה הוא ממליץ, מה קורה עכשיו, מה יקרה אחרי טיפול - בקיצור - פרופ' דוב דיקר - זה האיש. אני גרה בדרום הארץ הגעתי אליו בהמלצת הרופאה האישית שלי. נכון להיום הוא עובד בבי"ח פרטי - מדיקל סנטר הרצליה - הם עובדים שם מול כל קופ"ח ועם כללית מושלם הטיפול הפרטי עלה לי יחסית זול, אבל קיבלתי טיפול ויחס של 'סלב'. בכל אופן - פרופ' דיקר הוא האיש שכל אישה בכל נושא הקשור ל"נשים" תשמח לפגוש. (גם בעלי ממליץ בחום). ולך מהדרום שביקשת המלצה - אחרי הפגישה הראשונה איתו ו/או הייועוץ תסעי אליו גם מהדרום הרחוק להרצליה.
חוט_השני*
הצטרפות: 02 פברואר 2006, 11:34
דף אישי: הדף האישי של חוט_השני*

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי חוט_השני* »

המלצה על ד"ר יגאל וולמן
האם יש למישהי המלצה עליו? [טובה או רעה].
קיבלתי עליו המלצות חמות מחברה, הלכתי אליו ויצאתי בהרגשה גרועה מאוד. בעיני הוא היה מתנשא ולא רגיש .
מבחינה מקצועית אין לי מושג איך לבקר .
מצד שני יש לו עדת מעריצות לא קטנה אם זה נחשב...
טלי_המתולתלת*
הצטרפות: 05 אוגוסט 2006, 19:10

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי טלי_המתולתלת* »

ההמלצה שלי היא: פרופסור דב דיקר
למה? אז ככה, כמו כל אישה לפחות במחצית שנות חייה, גם אני ביקרתי עשרות רופאים/ות נשים. חלקם טובים יותר חלקם פחות מקצתם גרועים ממש. אבל האחד והיחיד שנתן לי את ההרגשה של טיפול בגובה העיניים, של אדם לאדם הוא פרופ' דב דיקר !!!!!!!! הגעתי אליו לטיפול פרטי (דרך קופ"ח עם ביטוח משלים) במדיקל סנטר הרצליה פיתוח. מיקומו במרכז הארץ נוח כך שאפשר להגיע אליו כמעט מכל קווי הארץ. אני הייתי נוסעת אליו גם מאילת.
?_?_?????*
הצטרפות: 07 יולי 2003, 00:00
דף אישי: הדף האישי של ?_?_?????*

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי ?_?_?????* »

מחפשת רופא נשים שילווה את ההריון הבא. בין עפולה לטבריה (כולל) שמקבל דרך קופ"ח כללית
שיהיה נעים ונחמד, שיהיה עדין, שיהיה זמין, שיהיה מעודכן וידע יותר ממני ומבנזוגי (בענייני רפואת נשים), שיקבל גם דרכים שהן לא הדרך הראשית (לא צריך להיות תומך נלהב של לידות בית אבל שלא יחמיץ פנים או יסרב לGSB וכאלה).
לא הרבה לבקש, נכון?

(ואם תהיה אז בכלל טוב (כבר שנים שלא היתה לי רופאה)).
כאן או "באימייל" [email protected] תודה @}
קרן*
הצטרפות: 05 ספטמבר 2001, 00:38

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי קרן* »

האם מישהי מכירה את ד"ר ראובן שרוני ויכולה לתת המלצה/אי-המלצה בנוגע לסקירה מוקדמת אצלו (הוא עובד עם מאוחדת).
תודה
אני*
הצטרפות: 04 אוקטובר 2001, 17:25

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי אני* »

האם מישהי מכירה את ד"ר
נילי ינאי מירושלים?
_
פלוני_אלמוני*
הצטרפות: 14 אוגוסט 2001, 19:35
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמוני*

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי פלוני_אלמוני* »

מישהי שמעה על ד"ר צוקר מראשון? במרפאת כרמים.?
ועל ד"ר נירית גרינברג באותה מרפאה? תודה!!
עדי*
הצטרפות: 23 ספטמבר 2001, 22:19

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי עדי* »

שלום
אשמח לקבל המלצה על רופא נשים אשר עובד באופן קפדני ולא מתקמצן על בדיקות ויסודי אשר עובד בכללית אפשר גם פרטי
תודה מראש
עדי
אמא_ל_2*
הצטרפות: 23 דצמבר 2003, 20:57

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי אמא_ל_2* »

עברתי מספר רופאים עד שמצאתי את "האחד"...
אז נתחיל בחוסר המלצה על ד"ר ודס שמקבל במכב"י חיפה ויוקנעם- הוא חסר סבלנות, מהיר, לא מסביר, קיבלתי תחושה של "פס ייצור". ליווה אותי בהיריון הראשון ולא הייתי מרוצה (נשארתי רק מכוח האינרציה) וכעס על שלא רציתי לשים התקן אחרי הלידה. עזבתי אותו אחרי הביקורת שלאחר הלידה.
ונמשיך בהמלצה חמה על ד"ר עמאר זרייק שמקבל במכב"י בנשר ובחיפה והוא פשוט מדהים! סבלני, אכפתי, רציני, מעמיק, נעים, מסביר כל דבר. בהריון השני שלי הוא ליווה אותי, וכשהתעורר חשד לבעיה מיד טיפל לעומק, התייחס יפה והיה פשוט כייף להגיע אליו! החיסרון היחיד שלו, שהוא לא מגיע בזמן ותמיד נוצרים עיכובים. אני חושבת שלא הייתה פעם שלא חיכיתי, וזה יכול היה להגיע גם להמתנה של שעה. אבל בהחלט שווה את זה, הוא כ"כ מקסים שמיד כשנכנסתי שכחתי שהתרגזתי על ששוב בזבזתי זמן בהמתנה...
לצערי, (מהבחינה הזו בלבד) עברתי דירה. היום אני אצל ד"ר דן מרום בפרדס חנה, עליו המליצה השכנה שלי, אבל כבר שמעתי עליו דעות לכאן ולכן, אבל הייתי אצלו רק פעם אחת בנתיים, אז אני אוכל לחוות דעה רק בהמשך...
ובהצלחה לכולנו!
יעל_ק_המלצה_חמה_ד''ר_בן_דוד_מרדכי*
הצטרפות: 25 אוגוסט 2006, 09:43

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי יעל_ק_המלצה_חמה_ד''ר_בן_דוד_מרדכי* »

הגעתי אליו עקב בעיה דחופה . הרופא הקבוע שלי היה בחו"ל, ובמוקד "מאוחדת" הפנו אותי אליו.
ראשית - נאות היה לקבל אותי מיד, למרות שהמרפאה היתה עמוסה [עם הרופא הקבוע שלי זה לא היה קורה]
שנית - לא ברור לי איך לא הגעתי אליו קודם לכן : קבל אותי עם חיוך [והוא אגב חתיך, לבוש כמו כוכב קולנוע איטלקי], אוירה מאד קלילה ולא מכופתרת. ידען ומקצוען אמיתי[מסתבר שהוא מנהל מחלקת נשים בלניאדו],בודק בצורה מאד מאד עדינה,חוש הומור נהדר.
שלישית - המרפאה בקניון רמת אביב [קניות חופשי בנות...] מצויידת בכל המכשור ,כך שאין צורך לרוץ לשפרינצק לכל אולטראסאונד.
מצאתי לי רופא נשים.
מטופלת_כואבת*
הצטרפות: 30 אוגוסט 2006, 05:53

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי מטופלת_כואבת* »

רציתי להביא לידיעת הציבור בעינינו של דוקטור עמירם אבני אכן ללא ספק מדובר ברופא בעל ידע ואיכויות עצומות בכל הנוגע לתחום הגניקולוגיה והמילדות אך עם זאת רציתי להביא לידיעת המעונינים שלצערי הוצרכתי להתאשפז במחלקה הגניקולוגית שבהנהלתו שבבית החולים "ליס" לפרק זמן ארוך ובאופן אינטנסיבי שמתי ליבי לכך על יחסו המחפיר לעיתים אף מזלזל כלפיי וכלפי עוד מטופלות שאיתן יצא לי שוחח בתקופת אישפוזי מדובר באדם בעל אופי מתנשא שמתקשה להתחשב ברגשותיהן ובקשיהן של מטופלותיו חסר סבלנות אלמנטרית ומתקשה להעלות חיוך על שפתיו בניגוד לרופאים אנושיים איכפתיים ומתחשבים אחרים שבהם נתקלתי בשהותי הנ"ל
מניקה*
הצטרפות: 26 נובמבר 2002, 23:37

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי מניקה* »

למרות כל הנאמר בדף זה עדיין לא מצאתי...
מחפשת המלצה לרופא/ה למעקב הריון דרך כללית
מעדיפה רופאה אבל יותר חשוב לי מקצועיות (ובכלל זה אמפטיה, הקשבה...)
ושתאפשר לי לבצע בדיקות בלי להפעיל מניפולציות (למשל מי שפיר וסטרפטקוקוס בי)
מזל+ברכה*
הצטרפות: 21 ספטמבר 2006, 15:31

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי מזל+ברכה* »

מישהי שמעה אולי על ד"ר אסף לרנר מר"ג ? לביצוע סקירה מוקדמת....תודה.
תמר_ס*
הצטרפות: 30 יוני 2003, 10:48
דף אישי: הדף האישי של תמר_ס*

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי תמר_ס* »

ד"ר אורי לוי מקבל בטבריה. מקבל פרטי וחושבני שגם דרך מכבי.
מתאורים של חברות וחמתי אני מבינה שהוא אדם מאוד מיוחד. תומך בלידות טבעיות. מסביר על כל אמצעי המניעה שיש כולל הסכנות שבהם. יש לו התקן מיוחד ששונה משאר ההתקנים ופחות פוצע את הרחם (אותי זה לא משכנע אבל אולי יועיל למישהי).
בין שאר עיסוקיו הוא מומחה לתכנון משפחה .(שזה עסק לא פשוט בכלל אצל דתיות שמכל עבר לוחצים עליהן להפסיק להניק כדי ללדת שנה אחרי שנה. הוא מביא סימוכין הלכתיים לכך שמותר לתכנן משפחה).
תומך הנקה נלהב. כמובן.
פלוני_אלמונית*

המלצות רופאי נשים

אנא דעתכן על הרופא ראובן אחירון מתל השומר (מומחה לאולטרסנד)

מידע על פרופסור ראובן אחירון
רינ_צ'י*
הצטרפות: 31 מרץ 2003, 09:12
דף אישי: הדף האישי של רינ_צ'י*

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי רינ_צ'י* »

אחירון - אין כמוהו. יש שלא מרגישות בנוח עם היחס שלו (לי לא היתה בעיה עם זה), אבל נדמה לי שלא חולקים על המקצוענות.
אצלי אבחנה שלו הצילה הריון. עד כדי כך.
פלוני_אלמונית*

המלצות רופאי נשים

שלום לכולן, צריכה בדחיפות עזרה, מישהי שמעה על
  1. ניניו אברהם
  2. דר ניטקה
  3. פרופ' דיקר
צריכה אינפורמציה בדחיפות , תודה.
פלוני_אלמונית*

המלצות רופאי נשים

חג שמח....

אנא דעתכן על ד"ר טומרקין, ד"ר גל וד"ר מסינג .... תודה רבה!
פלוני_אלמונית*

המלצות רופאי נשים

שזה עסק לא פשוט בכלל אצל דתיות שמכל עבר לוחצים עליהן להפסיק להניק כדי ללדת שנה אחרי שנה. הוא מביא סימוכין הלכתיים לכך שמותר לתכנן משפחה).
תמר, מאיפה הבאת את זה? מעולם לא ניתקלתי בזה, להיפך! זהו אצמעי המניעה היחיד שאין עליו שום בקורת ולכן פופולארי בעולם החרדי.
בתור מניקה לתווך ארוך אני יכולה להעיד שמעולם, אף אחד לא דיבר איתי על הפסקת ההנקה ולחץ עלי להביא ילדים, כולל הרבנית שלי שמאוד תומכת בהנקה.
במבי*
הצטרפות: 16 מאי 2004, 12:33

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי במבי* »

מעוניינת בהמלצות / לא המלצות על הרופאים שלהלן (מקבלים בקופ"ח כללית מרפאת שילה ברמת גן), לצורך מעקב הריון:
  1. ד"ר ליזרוביץ דב
  2. ד"ר סוכובלסקי גדעון.
  3. ד"ר רוזנברג קרלוס.
  4. ד"ר פרדו יובל.
  5. ד"ר שולץ אודליה.
  6. ד"ר ריקובר יגאל.
דעתכן חשובה לי לגביי מקצועיות, יחס סבלני, הקשבה, לא יהיר/מתנשא וכד'. תודה על עזרתכן.המידע די דחוף לי.
נבט_חיטה*
הצטרפות: 14 מאי 2005, 23:13
דף אישי: הדף האישי של נבט_חיטה*

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי נבט_חיטה* »

שבה ומבקשת המלצה על רופא נשים בבאר שבע שעובד עם הכללית.
שיהיה מקצועי, אנושי ונינוח.
דעתכן חשובה לי לגביי מקצועיות, יחס סבלני, הקשבה, לא יהיר/מתנשא וכד'
לצערי הרופא הנפלא שהיה לי (פרופ' חלק) עזב לטובת בי"ח הלל יפה.
אשכר_ש*
הצטרפות: 05 יולי 2005, 18:51
דף אישי: הדף האישי של אשכר_ש*

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי אשכר_ש* »

במבי,
אם את מעוניינת ברופא עם גישה טבעית, גשי ללא היסוס לד"ר קרלוס רוזנברג. איש מקסים וגם מיילד בבית.
בנוסף, עונה על כל הקריטריונים שציינת.
טלי_המתולתלת*
הצטרפות: 05 אוגוסט 2006, 19:10

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי טלי_המתולתלת* »

לך, שביקשת המלצה על פרופ' דיקר - אם זה אותו רופא, אז מדובר בפרופ' דב דיקר - שעובד במדיקל סנטר הרצליה פיתוח. רופא מדהים בחסד עליון, מלאך בלבן. בטוחני שאחרי פגישה אחת איתו - לא תרצי ששום רופא נשים אחר יטפל בך. אני כבר בחרתי - מומלץ בחום !!!
ארץ_נהדרת*
הצטרפות: 12 יולי 2004, 14:59
דף אישי: הדף האישי של ארץ_נהדרת*

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי ארץ_נהדרת* »

מצטרפת להמלצות על ד"ר יחיאל זמברג בחיפה. רופא מקסים בכל המובנים!!!
פלוני_אלמונית*

המלצות רופאי נשים

ממליצה בחום על:

ד"ר ירון שפיגל בחיפה, מקבל במרפאת דניה של כללית, ולפי הכתוב למעלה גם בקרית טבעון בפרטי. נחמד, מקצועי, מעודכן ומתייחס ברצינות. גם מסביר סיבות ואת כל אפשרויות הטיפול.
ד"ר רות גייסט בירושלים - לנערות וחיילות דרך הצבא או דרך כללית אך מקבלת גם באופן פרטי ב"שערי צדק"- שווה. מקצועית ביותר עדינה ומקסימה.
נעה*
הצטרפות: 27 ינואר 2003, 09:36

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי נעה* »

רוצה להמליץ על ד"ר טטיאנה אייזנברג בקופת חולים מאוחדת בגבעתיים. הייתי אצלה אתמול בפעם הראשונה. היא נחמדה מאוד, אנושית, עדינה מאוד בבדיקה וגם מתנצלת אם מכאיבה.
אלה*
הצטרפות: 07 פברואר 2002, 12:31

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי אלה* »

אני שייכת לכללית בומבקשת לקבל המלצה על הרופאים: יגאל ריקובר (בדיקת שקיפות סקירת מערכות) ואייל דקל ויהודה חבז(מעקב הריון), אשמח לקבל המלצות על אחרים באיזור ת"א - גוש דן, תודה מראש
מיוש*
הצטרפות: 08 נובמבר 2006, 12:25

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי מיוש* »

ד"ר עדי דוידסון עשה עלי רושם מצויין. התפלאתי לקרוא כאן על יחס אנטיפטי ומתנשא. הגעתי אליו מבוהלת לאחר 3 הפלות והוא נתן לי הרבה בטחון ושפע הסברים וסבלנות ורושם של עבודה מאוד יסודית. כעת עדיין בהריון (טפו טפו) והוא רופא המעקב שלי דרך הקופה. עשיתי אצלו שקיפות עורפית ואעשה גם סקירה מוקדמת בגלל היחס והסבלנות. מיוזמתו נתן לי סלולארי ומספר שלו בבית ואמר שאתקשר עם כל שאלה. כשניצלתי את ההצעה והתקשרתי היה סבלני. נתן לי להכנס עם בעלי לכל בדיקה וגם בעלי התרשם ממנו מאוד לטובה. בגלל ההפלות החוזרות עברתי מספר רופאים (דרך הקופה) והוא בינתיים עושה רושם נפלא.
קורין*
הצטרפות: 18 ינואר 2005, 22:37

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי קורין* »

האם מישהיא מכירה או יודעת על פרופסור אדריאן שולמן בכל הנוגע לסקירת מערכות ולדיקור מי שפיר?
פלונית2*
הצטרפות: 21 נובמבר 2001, 22:54

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי פלונית2* »

האם משהו יכול לתת לי חוות דעת על הרופאים פרופ' רון גונן מביה"ח בני ציון ועל פרופ' קופרמינץ מיכאל מביה"ח ליס. שניהם מנהלי יחידות להריון בסיכון בדיוק מה שאני צריכה. אני מתלבטאת במי לבחור כרופא פרטי. משהו יכול לספר לי חוו"ד על הרופאים האלו.
דבר נוסף האם משהו מכיר לגבי הפגיה של ביתי החולים האלו האם היא טובה.
סגרה_את_הבסטה*
הצטרפות: 18 נובמבר 2006, 22:27

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי סגרה_את_הבסטה* »

מי יודעת כל כמה זמן בודקים התקן
מאחת שלא רואה רופאים אבל בכל זאת ....
תודה
בעלת בסטה
פלוני_אלמונית*

המלצות רופאי נשים

דר' מרתה דירנפלד- טיפלה בי לאחר שנים רבות שניסיתי ובכיתי..נסעתי לקפריסין לרומניה ולספרד והגעתי אליה כמעט מיואשת ושבורה.
החיוך שלה אמיתי הסבלנות שלה אינסופית ולא מעושה והמקצוענות שלה - אי אפשר להשוות -ממש ליגה אחרת.
לפני שבוע ילדתי אותם את תום ולילך אחרי 21 שנים של נסיונות ואני מאחלת לכל אלה שמנסות המון הצלחה ואל תתיאשנה יש מלאכים בעולם הזה.
POOH_והתוספות*
הצטרפות: 19 ספטמבר 2004, 11:38
דף אישי: הדף האישי של POOH_והתוספות*

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי POOH_והתוספות* »

לפני שבוע ילדתי אותם את תום ולילך אחרי 21 שנים של נסיונות
הרבה הרבה מזל טוב..
מאזינה*
הצטרפות: 06 דצמבר 2006, 22:59

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי מאזינה* »

אולי יש רופאת נשים באזור המרכז ששיכת למאוחדת?? לא בא לי על רופא...והרופאה שהיתה אכזבה קשות!
קצה_הקרחון*
הצטרפות: 18 אוגוסט 2006, 02:22
דף אישי: הדף האישי של קצה_הקרחון*

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי קצה_הקרחון* »

מצטרפת להמלצות על ד"ר אורי לוי - רופא נשים מפוריה. מקבל בפוריה ובחיפה. טלפון 04-6750856
(אני נסעתי אליו במיוחד מירושלים לפוריה!)
תומך ועוזר מאוד בכל שאלה בטלפון גם למי שהוא לא מכיר.
בעל גישה אנושית מדהימה ונדירה
מתמחה בתכנון המשפחה אצל דתיות (עסק מורכב).
בכל טלפון שלי לגבי עצמי (התקן) שואל אותי גם על התפתחות התינוקת ומוסיף עצות משל עצמו,
למשל לא לתת A+D וברזל ליונקים אם אין צורך.. דואג שאבצע בדיקת שד עצמית, מדריך, בקיצור:
כמו הרופאים של פעם, שבאו לבית הפציינט בכרכרה, הכירו את כל המשפחה והתייחסו לכל תחומי החיים
(שומע את השיעול שלי. "האם את מחממת את הבית ברדיאטורים? דאגי ללחות, כי אולי השיעול שלך נגרם מהיובש בבית בחורף")
תמי_בן_ארי*
הצטרפות: 14 דצמבר 2006, 14:58

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי תמי_בן_ארי* »

אני מאד ממליצה על ד"ר רון האוזר, הוא מאד מקצועי, סימפטי וסבלני. כל בנות המשפחה שלנו מטופלות אצלו, כולל מעקבי הריון, דיקורים וכל בעיה גניקולוגית שצצה. הוא מקבל ברח' יהושע בן נון בת"א, נדמה לי מס' 8, בכל מקרה זה בפינת אמסטרדם.
אפרוח_בבית*
הצטרפות: 08 דצמבר 2006, 00:27

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי אפרוח_בבית* »

דגנית ,אם זה עדיין רלוונטי ממליצה בחום על ד"ר יגאל ריקובר שעובד בקופ"ח כללית בר"ג ,אני מטופלת אצלו כבר 10 שנים

אי המלצה לגבי ריקובר:
בהריון הקודם הגעתי אליו בפעם הראשונה, והוא התייחס מגעיל . אין יותר מגעיל מזה.
מיותר לומר שלא חזרתי אליו.

המלצה: ד"ר מתי גלסנר שהיה מנהל מרפאה בכללית אך עכשיו עובד רק בגנטיקה בקטוביץ ת"א.
לצערי לא מקבל יותר מעקב הריון אך מי שזקוקה ליעוץ גנטי- אני מאד ממליצה.
מדובר באדם חם, סבלני , לא חוסך בבדיקות והפניות.

ואם אני כבר כותבת כאן- זקוקה להמלצה חמה ודחופה על רופא\ת נשים, כי אני בשבוע 7 ואולי עוברת או לא עוברת כרגע הפלה טבעית וחייבת רופא אמפטי. גרה באזור המרכז.
שושית*
הצטרפות: 17 דצמבר 2006, 00:07

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי שושית* »

אפרוח בבית- ד"ר אתי רום
מקבלת בבאר טוביה (ליד קסטינה)
מקצועית חמה.....
בהצלחה.
רונית*
הצטרפות: 03 מרץ 2002, 22:31

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי רונית* »

מחפשת רופא/ת נשים באיזור פר"ח, שעובד עם מכבי.
אין צורך שישמח שאני יולדת בבית, אבל שלא יגיד לי שאני מסכנת את עצמי ואת התינוק.... :-(

וגם שאלה קצת לא קשורה - באיזה שבוע אפשר לראות כבר דופק עוברי?
לא רוצה לעשות עוד א.ס. מיותר.

תודה
פלוני_אלמונית*

המלצות רופאי נשים

מישהי יודעת איפה מקבל פרופ' רוני טפר באופן פרטי? הפנו אותי אליו לסקירה מדוקדקת בשבוע 29 כדי לשלול מומים שונים ומשונים, ואני לא מצליחה למצוא איפה אפשר לפנות אליו פרט לבי"ח מאיר. תודה!
ענת*
הצטרפות: 07 יולי 2001, 07:30

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי ענת* »

_המלצות אני מצטרפת להמלצות על ד"ר האוזר. הוא רופא מעודכן שעובד גם בקביעות בבית חולים איכילוב ואני מכירה באופן אישי כמה מקרים שהוא ממש הציל ! אני ממליצה עליו לכל חברותי ובנוסף הוא מטפל כבר שנים רבות בכמה מבנות משפחתי במקצועיות ואיכפתיות רבה.
שליחת תגובה

חזור אל “דפים אישיים”