המלצות רופאי נשים

איתי_שרון*
הצטרפות: 27 אוגוסט 2001, 00:51
דף אישי: הדף האישי של איתי_שרון*

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי איתי_שרון* »

מישהי שמעה עליו?
זה כנראה אנדרסטייטמנט :-) .
היינו אצל שניהם (שפירא וברונשטיין), שניהם היו חביבים ומקצועיים והאריכו לשעה בדיקה שלמיטב הבנתי יכולה היתה להיגמר תוך חצי מהזמן עם קצת פחות שואו-אוף. הבעיה היא שכשהלקוחות משלמים 2000 ש"ח לבדיקה כנראה צריך לעשות קצת הצגה. בילד הראשון היינו מרותקים, עם השני רק רצינו שזה ייגמר ושהוא יגיד שהכל בסדר :-)
יוחנן_בצק*
הצטרפות: 28 מאי 2004, 09:33
דף אישי: הדף האישי של יוחנן_בצק*

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי יוחנן_בצק* »

ברונשטיין. ברונשטיין.
(בורשטיין הוא רופא לעיבוד אותות ספרתיים בפקולטה להנדסה)

בדיקה שלמיטב הבנתי יכולה היתה להיגמר תוך חצי מהזמן עם קצת פחות שואו-אוף
בדיוק כך.
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

אנחנו גם היינו אצל שניהם, וחד משמעית העדפנו את שפירא. גם מבחינה מקצועית - אינטיליגנט, חד מאוד , לא מפספס כלום, וירטואוז אמיתי. וגם מבחינה אישית מאוד סימפטי ונעים. עם בורנשטיין ידעתי שהוא מאוד מקצועי, אבל הוא היה מאוד יבש וטכני, וכשניתקלתי בהריון השני בבעיה אמיתית, בחרתי שלא לחזור אליו אלא לפנות לשפירא (שגם הסכים לקבל אותנו בהתרעה קצרה בגלל הדחיפות של העניין)
בלה_ופינוקיו*
הצטרפות: 22 אפריל 2005, 04:04
דף אישי: הדף האישי של בלה_ופינוקיו*

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי בלה_ופינוקיו* »

ממש לא ממליצה על דר'' אסנת גרוץ, אשר מקבלת באיזור המרכז.
היא עובדת לפי ראש אדם. (הרבה נשים, מעט יחס ובעיקר לחץ זמן).
ראוי לציין, שהיא עושה רושם של מקצועית ויסודית, התור אצלה תמיד עמוס לעייפה, אבל למי שזקוקה גם לאמפתיה, זה לא המקום.
מחפשת נואשות רופא טוב, מונו נוקי כתבתי אליך בדף בית אישי שלך לגבי דר' גידי פייט. האם את ממליצה בחום?
(אני יודעת שכבר המלצת, אבל משום מה חשוב לי לשמוע שוב ושוב ושוב, ולהיות ממש בטוחה)..
פלוני_אלמונית*

המלצות רופאי נשים

האם מישהי שמעה על ד"ר יעל ארבל? אשמח לשמוע המלצות טובות
תמר_ס*
הצטרפות: 30 יוני 2003, 10:48
דף אישי: הדף האישי של תמר_ס*

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי תמר_ס* »

היא ממעיני הישועה?
אם זאת היא שמעתי עליה דברים טובים.
מונו_נוקי*
הצטרפות: 25 מרץ 2004, 18:12
דף אישי: הדף האישי של מונו_נוקי*

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי מונו_נוקי* »

תאנה- נסי כאן
http://www.leida.co.il/categ.aspx?c=148
ואולי אפשר לעשות מעקב אצל מיילדת גם אם לא תלדי אצלה
מי_כל_י*
הצטרפות: 20 מאי 2005, 16:55

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי מי_כל_י* »

מעוניינת ברופא או רופאה בירושלים ממומחה לפוריות.
עדיף מישהו שמקבל דרך מאוחדת
אלה*
הצטרפות: 07 פברואר 2002, 12:31

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי אלה* »

לגבי דר' גידי פייט. האם את ממליצה בחום?אני למשל ממש לא התחברתי לד"ר גידי פייט. פגשתי בו במקרה כשעשיתי סקירת אולטרסאונד שגרתית של טרמסטר שני. לא יודעת, קצת יהיר וצעיר מדי... אולי זה עניין של סגנון אישי.
ירוק_ה*
הצטרפות: 18 מאי 2005, 17:40
דף אישי: הדף האישי של ירוק_ה*

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי ירוק_ה* »

לגבי רופאי נשים בחיפה-
בקופ"ח כללית מאוד ממליצה על ד"ר מיכל פורת, היא אישה קודם כל, שזה כבר חידוש מרעננן, מאוד נחמדה, לבבית כזו ויוצרת תחושה של קשר אישי (ברור שזה גם ענין של קליק, או שקורה או שלא...) קליניקה פרטית ליד מרכז חורב. חיסרון- משלמים על כל אולטרסאונד וכל פאפ וכו', שבקופ"ח עצמה לא משלמים.טלפון: 8348022 רופאה נעימה ולא לחוצה, אבל לא עושה מעקב הריון.
בקופ"ח מאוחדת המלצה חמה להתרחק מד"ר אשר אייל שעובד במרפאה פרטית ברח' שמשון. הוא טיפל בי במקרה חירום כשהייתה לי הפלה בשבוע שישי. בטלפון נשמע מקסים רגיש ואדיב (אח"כ למדתי לזהות את הזיוף שבקולו המיועד ל"נשים ההסטריות האלו שעושות ענין מכל הפלה מאיימת") ובקליניקה עצמה היה חסר רגישות, חצוף ופשוט מגעיל. הייתי די רגועה כלפי חוץ אך ממוטטת מבפנים ובאיזשהו שלב כשהדמעות החלו לזלוג לאט, הוא פשוט פנה אלי בזלזול "רגע, אפשר להבין למה את בוכה?" מאוחר יותר בטלפון הוא המשיך להפליא בפנינים חסרות רגישות. בקיצור, רק בדיעבד הבנתי עד כמה הוא היה חזיר.
יש עוד רופאה שמקבלת בכללית בסניף ראש ששמעתי שהיא מאוד מקצועית ונחמדה- ד"ר עשת. בהצלחה...
פלונית*
הצטרפות: 02 אוקטובר 2001, 03:13

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי פלונית* »

אף חצוף - לשאלתך (הישנה מעט...):

ד"ר בראון הוא סוציומאט, אנטיפט עם תעודות, שחצן ומתנשא, וגם לא חכם כמו שחושב מעצמו (התגלה כבור חסר ידע במקרה לא כ"כ חריג בו טיפל).

ד"ר דורמבוס לעומתו - חם וחכם, רגיש ועדין, לא היסטרי ומלחיץ, משדר שהכל יהיה בסדר, אלא אם יש סיבות טובות להאמין שאולי לא.

אני יודעת שעובדה זו מתפרשת לעיתים כחפיפניקיות. אכן גם אני כעסתי כששכח להפנותני לבדיקה חשובה לטעמי בהריון האחרון. אך כמו שכבר צויין פה - אף אחד לא חף מטעויות.

היחס האנושי והמרגיע שלו גורמים לי להשאר נאמנה לו למרות שזה מכבר עברתי לעיר אחרת. לא לחינם הוא רופא עמוס.
פלוני_אלמונית*

המלצות רופאי נשים

עברתי לכללית וכל הרופאות נשים שדיברתי איתן לא עושות מעקב הריון (רק פרטי) , אז מה עושים.?
פאפא_דוק*
הצטרפות: 03 נובמבר 2004, 18:39
דף אישי: הדף האישי של פאפא_דוק*

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי פאפא_דוק* »

עושים מעקב הריון אצל רופא המשפחה אם יש רופא טוב.
בהריון רגיל ללא בעיות מיוחדות מעקב של רופא נשים אינו חיוני.
ירוק_ה*
הצטרפות: 18 מאי 2005, 17:40
דף אישי: הדף האישי של ירוק_ה*

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי ירוק_ה* »

בכללית יש גם רופא/ת נשים בקופה שעושה מעקב ללא תשלום, ולפעמים זה אפילו רופא/ה טוב ונחמד. (בחיפה למשל, ד"R עשת)
ויש את האופציה של טיפת חלב הקרובה לאיזור מגורייך, שם יש רופא שעושה מעקב הריון.
שריתי*
הצטרפות: 23 יוני 2005, 12:05

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי שריתי* »

זקוקה בדחיפות להמלצה על רופא שעובד במכבי במודיעין (לא דר' ברעם)

הייתי אצל דר' אושקוב הנפלא שעזב את הקופה ופתח קליניקה פרטית :-(

כל הרופאים שנמצאים במרכז בריאות האישה במכבי מודיעין לא מוכרים לי
האם למשהיא יש המלצה על אחד מהם??
הליקופטרית*
הצטרפות: 17 יולי 2005, 11:47

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי הליקופטרית* »

ד"ר ראובן שרוני, מרכז רפואי רמז (כללית). נחמד, מתחשב, חוש הומור, בודק בעדינות. עשיתי אצלו סקירת מערכות מורחבת (פרטי) והיחס היה נפלא. יצאנו משם צוחקים ומבסוטים. בדיקה מאוד יסודית. יופי.
אלמונית_לרגע*
הצטרפות: 25 אוקטובר 2004, 14:40

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי אלמונית_לרגע* »

אי המלצה (X10) על ד"ר עדה גרובר מגבעתיים. מקבלת מטעם לאומית ומכבי. מתנשאת, חסרת סבלנות, הסברים לקוניים מלווים בחוסר טקט (בישרה כלאחר יד שיש לי בעיה מסוימת ש"אולי תצריך ניתוח", ובחוסר רגישות לא טרחה להסביר גם שראתה שאני לחוצה ומנסה לדלות פרטים). המתנה ארוכה לתור באופן קבוע (שעה, לפעמים יותר), וגם כשכבר נכנסים לבדיקה, מתעסקת בדברים נוספים (דיברה בטלפון שיחה אישית עם בתה משך כ- 10 דקות, על ענייני חברים ובי"ס, תוך שאני יושבת מולה והיא מתעלמת ממני. בפעם אחרת, דיברה (בזלזול) בטלפון עם פציינטית אחרת על ענייניה האישיים). לאף אחת לא מגיע יחס כזה, ואני מצטערת שלא עזבתי אותה קודם.
אמא_לעתיד*
הצטרפות: 21 יולי 2002, 13:54
דף אישי: הדף האישי של אמא_לעתיד*

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי אמא_לעתיד* »

אי המלצה: דר' מאי יוסף / מכבי. הגעתי אליו אחרי ששמעתי שהוא הרופא הטוב ביותר במכבי. קצר רוח (תור ארוך), גרם לי לבכות פעמיים בשל חוסר טאקט וחוסר רגישות משווע (ואני לא בוכה בקלות) . ממהר לצייר תשריטים פסימיים (דיבר על זריקות והזרעות) בינתיים נכנסתי לי להריון ועברתי לרופא אחר. ההריון אומנם נגמר אבל לפחות עכשיו אני יודעת שאני יכולה להכנס להריון :) ואי אפשר לקחת את זה ממני!
פיצה_והתוספות*
הצטרפות: 28 מרץ 2005, 22:52

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי פיצה_והתוספות* »

שיכול/ה להאמין שגידול ברחם יכול להפסיק לגדול - בלי שיחתכו אותו או יעשו לו כימותרפיה
לא יכולה להבטיח לך אמונה שלמה, אבל יחס אמפתי והקשבה כן!
ד"ר ירקוני אברהם מנהל מיון נשים בסורוקה באר- שבע מקבל כרופא עצמאי מכל הקופות.
איש נעים הליכות, לא מתנשא, צנוע ומקשיב עוד ועוד.
מקבל בהבנה גישות בלתי שיגרתיות של המטופלות.
ממליצה לך לשוחח איתו לפחות פעם אחת ולהחליט.
אולי הוא יוכל להמליץ לך על רופא אחר באיזורך.
בהצלחה ורק בריאות!
פיצה_והתוספות*
הצטרפות: 28 מרץ 2005, 22:52

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי פיצה_והתוספות* »

ועוד המלצה לדרומיות שמחפשות אולטרסאונדיסט טוב- ד"ר קיבילביץ' צבי.
איש מקצוע מעולה! עפ"י השמועות אחד הטובים בארץ!
מסביר במהלך הבדיקה (עשיתי סקירה מאוחרת).
הבדיקה ארוכה מאוד (אצלי היתה שעה וארבעים נטו) ומקבלים קלטת.
לפני הבדיקה שולח דפים עם הסבר מפורט הביתה.
לא אדם חם, אבל לא מתנשא ולא מגעיל. עונה לשאלות באופן מפורט ונחמד.
מקבל דרך מכבי ובאופן פרטי.
אני יודעת שעובד גם בתל- השומר במרכז.
מאוד ממליצה למי שחשוב לה שבדיקות US יעשו כמו שצריך.
שולי*
הצטרפות: 22 פברואר 2004, 11:37

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי שולי* »

קראתי רבות באתר אודות ד"ר ברדה בדר"כ דברים מאוד טובים. האם תוכלו לכתוב במה המומחיות שלו, מעבר ללידות?
אני בעיקר זקוקה למישהו שיקח על עצמו הריון "שנחשב" בעל סיכון גבוה, אבל רק בזכות ההיסטוריה המפוארת שלי. תודה
תמר_ס*

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי תמר_ס* »

במה המומחיות שלו, מעבר ללידות?
בלהרגיע. בלהבין שאם היה משהו בעברך, זה לא מחייב שכל הריון שלך לעולם יהיה בסיכון. :-)
ולמה את מתכוונת כשאת כותבת שיקח על עצמו הריון "שנחשב" בעל סיכון גבוה ? את לוקחת על עצמך. לא אף אחד אחר.
שולי*
הצטרפות: 22 פברואר 2004, 11:37

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי שולי* »

ולמה את מתכוונת כשאת כותבת שיקח על עצמו הריון "שנחשב" בעל סיכון גבוה ?
הרופא הקודם שלח אותי ליחידה להריון בסיכון גבוה, ואפילו לא הסכים להסתכל עלי. וזה לא מתאים לי לשבת שם בתור עם כל מיני הריוניות וסיפורי זוועה. רוצה משהו רגוע, מאמין ומעצים, בלי פניקות של מה שהיה, בלי בירורים מיותרים ( כי כולם כבר נעשו ועכשיו יש לסמוך על מי שמעלינו ).
תודה על התגובה, איפה הוא מקבל? איזו קופ"ח או רק פרטי?
האם תוכלי לספר עליו עוד קצת.....
תמר_ס*

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי תמר_ס* »

הוא מקבל בלאומית ומכבי או פרטי. עובד בירושלים.
אשמח לספר לך עוד אבל במייל. כתבי לי ל-tamarsela ב- gmail.com
פלונית_אלמונית*
הצטרפות: 23 ספטמבר 2001, 07:34
דף אישי: הדף האישי של פלונית_אלמונית*

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי פלונית_אלמונית* »

רציתי להמליץ בחום רב על ד"ר עמירם אבני (עובד בבית חולים איכילוב וגם מנתח באופן פרטי בבית חולים "אסותא" בת"א).
נותחתי על ידו ניתוח לפרוסקופיה של ציסטה בשחלה והתרשמתי מאוד ממקצועיותו הרבה. קיבלתי ממנו יחס מכבד, חם ובעיקר מאוד מרגיע.
לעומת זאת, נתקלתי לאחרונה ברופא שאולי הוא מקצועי, אך מתנשא להחריד, ראו הוזהרתם: פרופ' גולדנברג מתל השומר.
הגעתי אליו , חרדה ולחוצה, לקבל חוות דעת נוספת לפני ניתוח. יש לציין שקיבלתי ממנו את אותה חוות דעת שנתן ד"ר אבני, אך זה נעשה בהתנשאות ובחוסר סבלנות. בשלב כלשהו ביקשתי שגם בעלי ובני בן ה- 4 יכנסו (מחוסר ברירה- רציתי שגם בעלי יהיה נוכח). בני החל לפטפט והרופא שאל אם אני לא יכולה לדומם אותו,
כי נראה לו שאני לא מצליחה להשתלט עליו.
לא קיבלתי שום מסמך רפואי ממנו בסיום הבדיקה, למרות שביקשתי.
נראה לי שבעבור 800 ש"ח לבדיקה, הוא יכול לתת קצת יותר!
ח_אלפשה*
הצטרפות: 01 ספטמבר 2005, 11:00

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי ח_אלפשה* »

עד כמה שהמלצה של גבר שווה:
ד"ר רוני חן, מקבל בכללית באור יהודה וגם פרטי בבית נחמיה (כמדומני), רופא בכיר בהיי ריסק בבילינסון.
הגענו אליו אחרי שאשתי ניסתה את כל רופאי ורופאות הקופה באיזור. איש מקסים וטוב לב.
ביצע מעקב הריון לאשתי (הריון תאומים, צירים מוקדמים ועוד הפתעות). היה רגוע ומרגיע אך עם זאת לא מזלזל בכלל (תמיד היה אומר שהוא היסטרי בהריון תאומים, כנראה הרקע בהיי ריסק).
תמיד זכר את כל הפרטים בלי לקרוא מהמחשב. נתן לנו את מספר הסלולרי שלו ותמיד היה זמין לענות ולעזור (וזה כשקיבל אותנו דרך הקופה!).
בסוף הוא גם ביצע את הניתוח הקיסרי (העובר הראשון היה במצג ראש) מה שהוריד המון לחץ מאשתי.
החיסרון - נראה שמי שבקרה אצלו פעם אחת, לא מוכנה לראות רופא אחר. זה גורר קושי במציאת תור פנוי. כמו כן הוא מקבל בלי תור כמעט כל מי שחושבת שהיא מקרה דחוף. זה, בנוסף לכך שהוא מקדיש את כל הזמן שבעולם לכל אחת גורם לזמן המתנה ארוך ביותר. כמעט תמיד נכנסנו אליו שעתיים אחרי השעה שאליה הוזמנו. זה המחיר שמשלמים על כך שבאים דרך הקופה (לא ניסינו באופן פרטי). מרוב שהזמן מתארך, בשעה 20:00 האחיות נועלות את הסניף והוא נשאר ומקבל מטופלות, לפעמים עד 22:00. אבל למרות זאת היה שווה ללכת אליו.
לגבי היחס לרפואה אלטרנטיבית, לא ניסינו כך שאני לא יודע. עם זאת, הוא טוען שהוא מאמין גדול ב"תרופות סבתא"...
אמא3*
הצטרפות: 04 ספטמבר 2005, 01:36

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי אמא3* »

למי שמחפשת רופא אדיב וסופר-מקצועי ממליצה ע"ל ד"ר יעקב בנטוב מיחידת הפוריות בסורוקה, מקבל גם בקופת חולים ג'. החיסרון - תורים ארוכים אבל מקבל מקרים דחופים גם אחרי שעות העבודה. יתרון - מקצוען אמיתי, בקיא מאד בפוריות וגם בתחומי רפואה אחרים.
ליווה אותנו במשך כמה טיפולים וכן מעקב הריון ובזכותו נולדו לנו תאומות מקסימות. ממליצים !
נירית*
הצטרפות: 17 מאי 2004, 17:36

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי נירית* »

אני מעתיקה הנה מידע שנראה לי חשוב מאוד. אם נראה לכם שזה מתאים לדף אחר, אפשר להעביר:

רונית ליברמנש, כתבה ספר בשם פגומות על התמודדותה עם מיומות, ונשמע מענין מאוד (קראתי פרק), נדמה לי שהספר כולו זמין ברשת.

היא מנהלת עכשיו עם הפסיכולוגית לימור רייז קבוצת תמיכה ש"תסייע לנשים הסובלות ממיומות סימפטומאטיות, המצריכות טיפול כירורגי, לבחור את אופיים של הטיפול/ים הנדרש/ים באופן מושכל; דהיינו, לא להניח לממסד הרפואי ולבאי כוחו להטיל עליהן אימה באמצעות נתונים מוטים ושקריים, שהתולדה שלהם באה לידי ביטוי בדמות כריתות רחם סיטונאיות, המתבצעות בישראל ובארצות הברית".
הנה ההודעה על פתיחת הקבוצה.
מיכל @}*
הצטרפות: 07 ספטמבר 2005, 10:14

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי מיכל @}* »

תודה נירית. סוף סוף משהו אחר.
אותי מעניין לדעת אם יש כאלו שעוד יותר לא נכנעו לממסד הרפואי ומצאו פיתרון בשיטה אלטרנטיבית כל שהיא.
בספר גופה של אשה תבונתה של אשה ( ספר מומלץ לכולן) מסופר על נשים שעשו את אחרת.
נדיר מאוד . 99,9% מהנשים עושות מה שהרופא אומר ומיד.
יש את ד"ר יעל ארבל שאני רוצה לנסות, היא זו שכתבה את ההקדמה לספר.
מיכל @}*

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי מיכל @}* »

• אי המלצה:
ד"ר עינת שירן, זיכרון, מכבי.*
אמרה לי בקור רוח שעלי לכרות את הרחם בגלל מיומה" זה רק שק איחסון, בשביל מה את צריכה את זה וכדאי בהזדמנות זו להוריד גם את השחלות"
זה אחרי ששאלתי למה אי אפשר להוריד את המיומה בלבד.
שתי חברות אחרות שהיו אצלה, כמוני יצאו בדמעות ממנה.
אחת צעירה שבאה לבדוק הריון בלתי רצוי, הרופאה לא התיחסה לדמעות בעינה ולמצב הרגיש והקשה הזה
ואף נזפה בה והוסיפה שהיא ממהרת כי יש לה 4 ילדים בבית.
יעל_מצליח*
הצטרפות: 13 ספטמבר 2005, 00:54

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי יעל_מצליח* »

ד"ר מיכל פורת
קופ"ח - כללית, מאוחדת
אזור: חיפה - רח' דישראלי (לא זוכרת מספר) ובקרית ביאליק במרפאה של המאוחדת

מאוד אנושית. רופאה מצויינת איבחנה בעיה שהתעוררה במהלך ההריון שלי שרופא אחר בחר להתעלם ממנה.
יסודית, מקצועית ומאוד תומכת.
עושה מעקבי הריון באופן מאוד מקצועי (שמעתי גם מחברות) ... :-)
פשוט_אמא*
הצטרפות: 13 ספטמבר 2005, 02:45

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי פשוט_אמא* »

למי שמחפשת רופא אדיב וסופר-מקצועי ממליצה ע"ל ד"ר יעקב בנטוב
בנטוב הוא אנטיטזה לכל מה שקשור לאדיבות.
אדם שחצן, נפוח, מלא חשיבות עצמית. קשה לי להאמין איך אפשר להתרשם ממנו בצורה אחרת. אני מאוד לא ממליצה עליו.
|N|
צילה_רון*
הצטרפות: 05 אוקטובר 2005, 19:12

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי צילה_רון* »

באיזור נס ציונה ממליצה בחום על ד"ר לוי רוני. מומחה לכל הקשור להריון, US גם תלת מימדי, מצד אחד מומחה להריון בסיכון אולם גם כאשר ההריון אינו בסיכון בעד השיטה הטבעית כולל לידות בית.
הייתי אצלו המעקב הריון והוא גם ילד אותי בשקט ורוגע, היתה חויה מיוחדת
פלוני_אלמונית*

המלצות רופאי נשים

שלום,
מחפשת המלצה על רופאת נשים (חשוב לי שזו תהיה אשה) באזור תל אביב (רצוי מישהי שעובדת עם קופ"ח כללית).
תודה מראש!
טלי_אלון*
הצטרפות: 27 אוקטובר 2005, 01:14

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי טלי_אלון* »

שלום!
למי שמעוניינת קודם כל באישה שהיא מקצועית ואנושית , אז ד"ר כהנא היא הרופאה
מטפלת בי כבר כמה שנים כולל במעקב לידה גילתה רגישות מדהימה במהלך כל השנים ואפילו הגיע ללידה בלי שביקשתי.
לצערי עוברת לאזור המרכז.
יעל_נוי*
הצטרפות: 05 מרץ 2002, 09:16
דף אישי: הדף האישי של יעל_נוי*

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי יעל_נוי* »

מיכל,
מקוה ש דר' יעל ארבל תהיה נעימה לך. משיחה טלפונית שקיימתי איתה לפני מס' חודשים ברור לי שלא אמליץ עליה לחברותי וגם למי שאינן חברותי.
למרות הציפיות הגבוהות שהיו לי בעקבות ההקדמה והתרגום שלה לספר "גופה של אשה תבונתה של אשה", ואולי בגלל הציפיות האכזבה היתה מרה.
עוד רופאה פטרונית ומתנשאת שלא נתנה טיפת מקום לי לרצונות שלי וללבטים שלי. לא היה בה טיפה כבוד לתהליך ולזמן בקיצור אני מאוד לא ממליצה להתקרב עליה.
ועיקר שנהיה כולנו בריאות ולא נזדקק.
נבט_חיטה*
הצטרפות: 14 מאי 2005, 23:13
דף אישי: הדף האישי של נבט_חיטה*

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי נבט_חיטה* »

הרופא שלי לצערי עזב את אזור הדרום לאזור חדרה. פרופ' מוטי חלק מומלץ בחום. ניהל את היחידה להריון בר סיכון בסורוקה.
אנושי. מקצועי. אפשר לדבר איתו על הכל מבלי להרגיש מבוכה. ליווה אותי משך כל ההריון ובא לבקר אותי מיד לאחר הלידה ודרש בשלומי. נתן יחס אישי וזכר אותי ואת הסיפור שלי בכל פגישה מבלי שהייתי צריכה להזכיר לו. שלחתי אליו כמה חברות שכולן היו מרוצות ממנו מאוד. אני יודעת שהוא עבר לנהל את מחלקת נשים ויולדות בהלל יפה, אבל אם יש סיכוי שהוא עדיין מקבל מטופלות בדרך כלשהי- אני בהחלט ממליצה עליו.

וגם- מחפשת רופא טוב, מקצועי ואנושי בבאר שבע שמקבל בקופ"ח כללית. אם יש מבינכן ששמעו/יודעות על כזה. אשמח מאוד! תודה.
Pלונית_אחרת*
הצטרפות: 05 יולי 2004, 00:12

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי Pלונית_אחרת* »

יוסי גוהר מצא חן בעיני ובעיני חברותי לא יודעת אם עובד עם מכבי
ועל ד"ר חלק גם אני שמעתי רק טובות
Pלונית_אחרת*

המלצות רופאי נשים

ונבט, יש פה למעלה גם למי שמחפשת רופא אדיב וסופר-מקצועי ממליצה ע"ל ד"ר יעקב בנטוב מיחידת הפוריות בסורוקה, מקבל גם בקופת חולים ג'.
נבט_חיטה*
הצטרפות: 14 מאי 2005, 23:13
דף אישי: הדף האישי של נבט_חיטה*

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי נבט_חיטה* »

יוסי גוהר מצא חן בעיני ובעיני חברותי לא יודעת אם עובד עם מכבי
עשיתי אצלו שקיפות עורפית. באמת נחמד מאוד. רק לא מקבל בכללית. כן עובד עם מכבי (-:

ונבט, יש פה למעלה גם למי שמחפשת רופא אדיב וסופר-מקצועי ממליצה ע"ל ד"ר יעקב בנטוב מיחידת הפוריות בסורוקה, מקבל גם בקופת חולים ג'.
ראיתי זאת וגם ראיתי זאת:
_בנטוב הוא אנטיטזה לכל מה שקשור לאדיבות.
אדם שחצן, נפוח, מלא חשיבות עצמית. קשה לי להאמין איך אפשר להתרשם ממנו בצורה אחרת. אני מאוד לא ממליצה עליו._
דילמה. (-:
תודה.
אמשיך לחפש ולהאזין להמלצות.
Pלונית_אחרת*

המלצות רופאי נשים

דילמה.
אכן דילמה (-:
אשאל חברות אם יודעות (אני כבר לא בדרום)
מיכל_בר*
הצטרפות: 30 אוגוסט 2005, 22:41
דף אישי: הדף האישי של מיכל_בר*

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי מיכל_בר* »

אני מחפשת רופא שילווה את ההריון הבא (שאני מקווה שיגיע במהרהֱ!). ירושלים. לא מתאים לי דוקטור ברדה, הוא תפר אותי בבית לאחר הלידה.
מי יכולה להמליץ?
במבי_ק*
הצטרפות: 02 אפריל 2005, 11:04
דף אישי: הדף האישי של במבי_ק*

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי במבי_ק* »

מחפשת המלצה לרופא נשים באיזור הוד השרון-כפר-סבא-רעננה, מקופ"ח מכבי. תודה
לילך*
הצטרפות: 28 אוגוסט 2001, 01:34

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי לילך* »

ד"ר נסיה לנג - איזור טבריה והצפון.
נפלאה, פשוט מקסימה ואשפית בתחומה. כל-כך אכפת לה מהפציינטית
והיא לא מפספסת כלום. הכל חשוב ושום דבר לא מוזנח.
פעילה למען נפגעות תקיפה מינית.
מיכל @}*

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי מיכל @}* »

מקוה שדר' יעל ארבל תהיה נעימה לך

תודה יעל, במזל יעל ארבל לא מקבלת מכבי.
אני הולכת לנינה גורדון, שווה לי לחכות חודשיים בשבילה.
בינתיים מצאתי הומופאטית מעולה ומקסימה במיוחד ,בזיכרון, בשם איווט ליבמן והמיומה שלי מגיבה נפלא לטיפול.
ובעקר אני לא מדממת בטירוף בזמן המחזור.
המלצה חמה ביותר.
אמא_של_רוני*
הצטרפות: 15 נובמבר 2005, 12:22

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי אמא_של_רוני* »

אמא לעתיד? (14.08.2005 10:01):
אי המלצה: דר' מאי יוסף / מכבי. הגעתי אליו אחרי ששמעתי שהוא הרופא הטוב ביותר במכבי. קצר רוח (תור ארוך), גרם לי לבכות פעמיים בשל חוסר טאקט וחוסר רגישות משווע (ואני לא בוכה בקלות) . ממהר לצייר תשריטים פסימיים (דיבר על זריקות והזרעות) בינתיים נכנסתי לי להריון ועברתי לרופא אחר. ההריון אומנם נגמר אבל לפחות עכשיו אני יודעת שאני יכולה להכנס להריון :) ואי אפשר לקחת את זה ממני!
אמא לעתיד מתוך המלצות רופאי נשים
  • מצטרפת לאי המלצה:
גם אני הגעתי לד"ר מאי* בעקבות המלצה. אחרי תור ארוך ואחורים (שהם המצב הקבוע), נדהמתי לגלות רופא חסר סבלנות ואנטיפאת. ניסיתי לתת לו קרדיט ולנסות שוב, אבל מכל ביקור יצאתי בתחושה מאד לא נעימה ואני מחפשת עכשיו רופא אחר.
זקוקה_להמלצה*
הצטרפות: 17 נובמבר 2005, 18:32

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי זקוקה_להמלצה* »

האם מישהי היתה אצל דר' גיל גולדמן? זקוקה להמלצה בדחיפות. תודה.
אנונימי

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי אנונימי »

לצערי, צריכה המלצה דחופה לרופא/ה לצורך גרידת הפלה נדחית,באזור המרכז.
תודה לכל מי שיכולה לעזור!
זקוקה_להמלצה*
הצטרפות: 17 נובמבר 2005, 18:32

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי זקוקה_להמלצה* »

פעם מצאתי מאגר גדול מאוד של המלצות ואי-המלצות על רופאי נשים, נדמה באחד הפורומים, אבל אני לא מצליחה לאתר אותו. מישהי מכירה ויכולה להפנות אותי? תודה
ההולכת_בדרכים*
הצטרפות: 27 אוקטובר 2004, 19:00
דף אישי: הדף האישי של ההולכת_בדרכים*

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי ההולכת_בדרכים* »

את מחפשת רופא פרטי לגרידה?
אם כן ,אני ממליצה לך על ד"ר יגאל וולמן מת"א. (לפרטים נוספים על יגאל וולמן )
אם את מעדיפה דרך מכבי- את יכולה לקבל הפניה לגרידה ברמת מרפא.עדיף לגמרי מבי"ח.
ותזכרי שבמצב שלך אין חפזון לפעול תוך שעות,ואת יכולה להרשות לעצמך לבדוק ולברר לפני לאן ללכת,בלי לחץ,שתהיה לך חוויה כמה שפחות גרועה ((-))
שמש_נעימה*
הצטרפות: 01 פברואר 2005, 17:12

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי שמש_נעימה* »

מאד לא ממליצה על דר' סוכולובסקי מהוד השרון סניף מאוחדת. עברתי אצלו חוויה משפילה . הוא אומנם מקצוע אבל יחס מתנשא, הערות משפילות. לא נעים ולא שווה את זה.
מישהי יכולה להמליץ לי על רופא/ ה אנושיים מהוד השרון או כפר סבא, שקודם כל איכפת לו מהאשה שיושבת מולו?
ב_דרך*
הצטרפות: 04 מרץ 2004, 16:52
דף אישי: הדף האישי של ב_דרך*

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי ב_דרך* »

_אי המלצה:
ד"ר עינת שירן, זיכרון, מכבי.
אמרה לי בקור רוח שעלי לכרות את הרחם בגלל מיומה" זה רק שק איחסון, בשביל מה את צריכה את זה וכדאי בהזדמנות זו להוריד גם את השחלות"
שתי חברות אחרות שהיו אצלה, כמוני יצאו בדמעות ממנה._

מצטרפת ל אי-המלצה ד"ר עינת מקלר-שירן
מקבלת גם בזכרון וגם בחיפה (מגדלי אלישע)
ראו סיפור ההפלה שלי בדף הפלה בכל אופן
(בקיצור: נתנה לי תחושה שאני תכף הולכת למות אם אני לא אלך לגרידה. לא הלכתי. הנה אני.)

ממליצה שוב (כבר כתבתי איפשהו למעלה) על ד"ר יוחנן זמברג החיפאי.
ליווה אותי בתהליך ההריון ואחריו, בשגרה וגם בתהליך של הפלה טבעית. באנושיות, בשלווה, בסבלנות ובאכפתיות.
הריונית*
הצטרפות: 25 מרץ 2004, 08:59

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי הריונית* »

מחפשת המלצות לסקירת מערכות מוקדמת באזור הצפון - ראש פינה, כרמיאל, צפת.
יעלי_לה
הצטרפות: 08 ספטמבר 2005, 09:00
דף אישי: הדף האישי של יעלי_לה

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי יעלי_לה »

אי-המלצה על ד"ר דן מרום מפרדס-חנה (מכבי, ונדמה לי שגם מאוחדת). כל ההריון היה די בסדר, עד שיום אחד בתחילת תשיעי ביקשתי הפניה ל-GBS וצהבת B, והוא הבין שאני מתכוונת ללדת בבית. מאותו רגע היחס אלי השתנה לחלוטין, היה קצר רוח, לא רצה למדוד לי לחץ דם, טען באוזניי שעובר אמור לעלות בחודש התשיעי בערך קילו - שזה בעצם שקר, אם להיות בוטים - כדי להפחיד אותי, וכשפניתי ללכת הוא אמר לי לא לבוא אליו יותר ולהמשיך מעקב בטיפת חלב ולא אצלו (בניגוד למה שאמר לי בשלב מוקדם יותר בהריון, שבחושים 8-9 נתראה לעתים קרובות יותר לצורך מעקב). בקיצור, התנהגות לא מקצועית ודי מפגרת
פלוני_אלמוני*
הצטרפות: 14 אוגוסט 2001, 19:35
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמוני*

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי פלוני_אלמוני* »

מחפשת המלצות לסקירת מערכות מוקדמת באזור הצפון - ראש פינה, כרמיאל, צפת.
ד"ר יובל עוז בקניון ראש פינה.
מרכז_הארץ*
הצטרפות: 01 דצמבר 2005, 11:19

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי מרכז_הארץ* »

ממליצה בחום על פרופסור דיקר
עדין, רגיש, מרגיע, מקצועי, מסביר ביסודיות כל דבר, זמין.
פלוני_אלמונית*

המלצות רופאי נשים

מחפשת המלצה לרופא נשים באזור רחובות-גדרה
מאגי_ויס*
הצטרפות: 30 ינואר 2005, 22:04
דף אישי: הדף האישי של מאגי_ויס*

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי מאגי_ויס* »

האם מישהי מכירה רופא פרטי בירושלים, שהוא אדם רגיש ואמין המוכן לשתף פעולה עם בקשות לא-שגרתיות? אני מחפשת רופא שיאפשר לי להרות באמצעות בנק הזרע בדרכי - ללא התערבות רפואית.
זקוקה_לעזרה*
הצטרפות: 04 אוגוסט 2005, 01:20

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי זקוקה_לעזרה* »

אני צריכה את עזרתכן בדחיפות. אני מחפשת רופא נשים אחראי, רגיש וקשוב, שיושב עם המטופלות שלו ומסביר להן על הפרוצדורות והבדיקות הרפואיות ולא רק מוציא באופן אוטומטי דפים מהמחשב ומחתים על טופס שמסיר ממנו כל אחריות. אני מחפשת רופא שאפשר לשאול אותו שאלות והוא גם עונה באופן ענייני, ולא פוטר כלאחר יד כל דילמה שמעלים לפניו. כזה, שניתן לסמוך עליו אבל שגם אינו חרד למעמדו ויכול לשמוע דעות שונות. אנא עזרו, אני כבר מיואשת, הייתי כבר אצל שני רופאים והיה מזעזע. אני שייכת למאוחדת ונמצאת באזור המרכז. ראיתי כאן המלצות על ד"ר ארז יזהר, אבל עם הסתייגות שהוא נגד לידה טבעית. למי שמכירה האם בכל זאת כדאי לפנות אליו (אני לא יכולה לטעות שוב) כי הרי הוא לא יהיה אתי בלידה או שיש לזה השלכות נוספות. כל המלצה או הכוונה נוספת יתקבלו בברכה. תודה.
אחת_חדשה*
הצטרפות: 11 מרץ 2005, 09:09

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי אחת_חדשה* »

הביקור הראשון שלי אצל ד"ר ברדה היה מאוד נעים. מצטרפת להמלצות.
איך אפשר לפנות אליו? רק פרטי? כמה זה עולה?
ההולכת_בדרכים*

המלצות רופאי נשים

אני שוב ממליצה על ד"ר וולמן יגאל .חושבת שהוא במקרה מקבל במאוחדת ,וכמובן גם פרטי.
כל מה שאמרת,לפחות בקליניקה הפרטית זכיתי ליחס כזה, עם ראש פתוח ,בלי יהירות האופיינית לרופאים מסוימים שחושבים שהם והמכשירים שלהם יודעים תמיד הכל.ומקצועי מאוד.
יושי_י*
הצטרפות: 27 דצמבר 2004, 09:54
דף אישי: הדף האישי של יושי_י*

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי יושי_י* »

אני דווקא לא ממליצה על וולמן. בשקיפות הוא היה סביר. הפריע לי שהוא לא מכבד את הפרטיות הוא כל פעם הרים את הכיסוי כדי ללחוץ על הבטן(די בפראות), דבר שכלל לא היה נחוץ.
בסקירה הוא הלחיץ אותנו בגלל נקודות בלב, היינו במתח עד לחודש שישי כשעשו אקו-לב, למרות שהוא יכל לעשות בו במקום. בנוסף הוא ניסה לשדל אותי עקב כך לבוא ולערוך אצלו דיקור מי שפיר, באופן פרטי כמובן...
ההולכת_בדרכים*

המלצות רופאי נשים

תראי,זה לא שאני לא מאמינה שגם לו יש את הקטעים המבאסים שלו...עובדה :-(
פשוט בקטע הספציפי של צניעות מול אינסוף האפשרויות שהחיים מזמנים לנו התרשמתי ממנו מאוד.
ומן הסתם היחס הטוב קשור גם לכך שהלכתי אליו פרטי :-|.
יושי_י*

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי יושי_י* »

גם אנחנו הלכנו פרטי, הגענו אליו מהצפון הרחוק. הפריע לי הקטע עם הלב, היינו בחרדות חודשיים שלמים בשעה שבו בזמן הוא יכל לומר שהכל בסדר.. הפריע לי גם ניסיון השידול למי שפיר אצלו באופן פרטי.
ההולכת_בדרכים*

המלצות רופאי נשים

תגידי יושי,שאלת אותו אחר כך מה היה הקטע שלו? נשמע מוזר העניין,מה זתומרת יכל לעשות אקו לב ולא עשה? למה???
יושי_י*

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי יושי_י* »

לא, לא אמרתי.. יצאתי בוכה ומאוכזבת. רק אח"כ התברר לי שיש לו אקו-לב והוא יכל לעשות אותו בו במקום. כך היו נחסכים לנו שלושה חודשים של חרדות, בכי ופחדים
פלונית*
הצטרפות: 02 אוקטובר 2001, 03:13

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי פלונית* »

בקשר לדר. יגאל וולמן :
יושי ש , הערת אצלי נורה אדומה שהעדיפה להיות רדומה : בסקירה המוקדמת, היינו אצלו, ויצאתי בתחושות מעורבות. קבלנו המלצות מרופא הנשים שלי, והבנו שהבדיקה חשובה מאוד והוא מקצועי וראוי שנשלם לו את הסכום, הלא קטן, שנדרשנו בעבורה.
הוא היה מאוד קומוניקטיבי, אבל לתחושתי, זה היה קשור באופן ישיר לעיניין של לקנות את ליבנו גם לקראת בדיקת מי השפיר והסקירה המאוחרת. היה מאוד נחמד לקשקש איתו על מסעותיו בהודו, ובעצם דקות ארוכות הוקדשו לשיחה חביבה בהחלט.
כדי ללחוץ על הבטן(די בפראות), דבר שכלל לא היה נחוץ
הבדיקה, שהתארכה מאוד מאוד (כשעה ורבע) כאבה לי מאוד. חשבתי שכך התבקש, כדי שהוא יעשה עבודתו נאמנה.
הוא לחץ לי, מבפנים ומבחוץ במקביל :-( וכל הזמן אמר "את לא מרפה" וקשה היה לי לעשות כך מפאת הכאב.
הנגיעות שלו, במקביל לבדיחות ולשיחות הקלילות, היו נוקשות, לא עדינות, הפעיל לחץ פיזי חזק מאוד. נאנחתי ונאנקתי,
אבל לא התלוננתי מידי, רק שהוא יוכל לבדוק את התינוקי כמו שצריך. שלא אפריע חס וחלילה. ממש קפצתי שפתיים.
הוא הבחין בכך ולא התייחס בכלל לכאב שלי, רק לכך שאני לא בסדר כי לא מרפה.
בסקירה המאוחרת המורחבת, שלבסוף עברנו אצל דר. ענבר (לאחריה מצאתי המלצה לא ללכת אליו כאן באתר...) הבנתי את ההבדל בזמן ובטון, כשהבדיקה איננה באופן פרטי : שליש מהזמן, קורקטיות, ונעדרו בדיחות, הלצות וכו'..
אה, תשיעית מהסכום נדרשה לשם כך.
כשראיתי את ההמלצה השלילית עליו כאן באתר (בסמוך לאחת אחרת, חיובית) מעט דאגתי.
לתחושתי (שאינה מתבססת אלא על תחושת בטן :-) ), דר. ענבר היה בסדר. נכון, הוא לא השתדל להיות נחמד ובפרוש התרכז במסך ולא (גם) בי/בנו. חבל שלא מחייך טיפה :-) . אולי בשלב זה של ההריון נזקקתי כבר לפחות תמיכה מסוג זה מרופא .. אבל תמיד זה נעים יותר.
האם הסקירה המוקדמת אמורה היתה לכאוב?
נועה_בר*
הצטרפות: 20 יוני 2004, 22:33
דף אישי: הדף האישי של נועה_בר*

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי נועה_בר* »

בנוגע לדר וולמן:
הפריע לי הקטע עם הלב, היינו בחרדות חודשיים שלמים בשעה שבו בזמן הוא יכל לומר שהכל בסדר.. הפריע לי גם ניסיון השידול למי שפיר אצלו באופן פרטי.
הנקודה שנצפתה בלב אולי היתה צריכה להיות במעקב מסויים, אולי אז אקו לב לא היה נותן כל תשובה אלא לאחר שהלב גודל שזה אומר בעצם שצריך לחכות זמן מה?
לי היה נסיון ממש טוב איתו, הוא מומחה לאולטרסאונד וראה משהו עוד בשקיפות עורפית ואמר לחזור לאחר שבוע, קיבל אותי ללא תשלום נוסף ואף שלח אותי לחוות דעת נוספת במרכז שבו הוא עובד באיכילוב. כל זה במקצועיות רבה.
אם נדמה לך שניסה לשדל אותך למי שפיר, למה את לא חושבת שהיה יכול להציע לך אקו לב??
אני מכירה בדיקות סקירה שהיו כואבות יותר או פחות, מה שחשוב עבור הרופא הוא לראות ה-כ-ל, וזו המקצועיות שלו, ואם באת אליו ואת משלמת הרבה כסף על זה כדאי מן-הסתם שיתן לך את הבדיקה הטובה ביותר, והלחיצות על הבטן הן חלק מהנסיון לראות טוב יותר ולהזיז את העובר.
כן, אני מסכימה שזה לא כ"כ נעים.
לא לגמרי ברור לי הסיפור עם הנקודה על הלב, האם לא נדרש מעקב?
היינו במתח עד לחודש שישי כשעשו אקו-לב, למרות שהוא יכל לעשות בו במקום.
אם אפשר היה לעשות למה לא ביקשתם, למה לחכות לחודש שישי?

ד"ר וולמן עשה לי גרידה וממש דאג לי 'כמו אבא', הוריד במחיר מול בי"ח, התקשר לשאול לשלומי ועוד
נכון, זה גם מה שאת מביאה איתך לרופא - האישיות שלך שיוצרת את הקשר "הנכון".
נכון, הוא קיבל כסף יפה עבור הכל אבל התחושה שהוא השאיר אצלי היא - "היה שווה"
לצערי עברתי גם גרידות אצל אחרים, ההחלמה אחרי הטיפול שלו היתה הרבה הרבה הרבה יותר קלה(פיזית).
ד_צ*
הצטרפות: 18 דצמבר 2005, 23:03

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי ד_צ* »

אני רוצה להמליץ על פרופסור דיקר
הוא רופא מ ד ה י ם
מקצועי, רגיש, עדין, זמין,מנתח מעולה. שמאוד איכפת לו.שיודע להקשיב, להרגיע ולענות בהרחבה על כל השאלות
יושי_י*

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי יושי_י* »

לא, הוא אמר שנדע יותר בוודאות רק בסקירה השנייה המאוחרת, אבל מנגד, הדבר כנראה קשור במום ולכן כדאי לי לעשות אצלו מי שפיר.
בנוגע לד"ר ענבר - עשינו אצלו את המאוחרת בקופ"ח מאוחדת והוא היה בסדר גמור - לא היו שיחות על טיוליו בגולו ובאיטליה אבל ענה בסבלנות על כל השאלות ויצאנו בהרגשה ממש טובה
אישוש*
הצטרפות: 22 דצמבר 2005, 11:51

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי אישוש* »

מחפשת המלצה לרופא/ת נשים בקופ"ח כללית בהודה"ש או כפר סבא.
רופא שמתייחס אלינו כאל בני אדם ולא כאל וגינה מהלכת, ושיש לו/לה כוח להסביר כל דבר כי יש לי המון שאלות ואני שונאת כשמנפנפים אותי מהחדר בזלזול כאילו "מה אני מתערבת ושואלת אני רק הדבר שמביא את הפות לחדר לא?"
(אני מתכוונת רופא לחיים - לא להריון או לידה)
אישוש*
הצטרפות: 22 דצמבר 2005, 11:51

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי אישוש* »

וגם מצרפת המלצה בירושלים - ד"ר בוקר שמקבל במרפאה של כללית בשערי צדק.
לקח לי זמן להתרגל אליו, אבל הוא גם רופא נשים וגם סקסולוג (פרטי) והיה לו הרבה סבלנות לדבר ולהתייעץ בכל מה שעבר עלי , ליוווה אותי במשך 4 שנים..
בקיצור- איש נעים ולא מלחיץ. מומלץ.
הריונית*
הצטרפות: 25 מרץ 2004, 08:59

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי הריונית* »

יש לי שאלה למטופלות מכבי של גד אזוגי.
האם הוא עושה במהלך הביקורים אצלו גם את מעקב ההריון (לחץ דם בכל ביקור), או שהוא מפנה את ההריונית לעשות מעקב במקום אחר? הרופא הנוכחי שלי (דר' ברייטמן לא עושה את המעקב, ולא מתאים לי הטרטור הזה).
שישה*
הצטרפות: 29 דצמבר 2005, 21:23

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי שישה* »

אי המלצה על נוגע לד"ר קרלוס רוזנברג. שמעתי שהוא תומך בלידות בית וכו' אבל לי היה איתו מפגש ממש טראומטי. זכיתי ליחס מזלזל ומשפיל, בדיעבד מתחרטת שלא התלוננתי. גם מבחינה מקצועית הוא טעה וסתם הלחיץ אותי נורא, כשעל סמך העובדה שהמחזורים שלי היו בלתי סדירים (לאחר הפסקת גלולות) הוא טען שיש לי שחלות פוליציסטיות ושאתקשה להיכנס להריון. הסתבר שסובלת מהבעיה ההפוכה (נכנסת להריון עם אמצעי מניעה... :-) ).
ארץ_נהדרת*
הצטרפות: 12 יולי 2004, 14:59
דף אישי: הדף האישי של ארץ_נהדרת*

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי ארץ_נהדרת* »

המלצה על ד"ר מור גדעון רופא נשים ברמת גן. רופא אנושי וסבלן, מסביר כל דבר באריכות וביסודיות, עדין בבדיקותיו ועוד סופלמנטים. באתי אליו עם בעיה מסויימת אחרי כמה רופאים וכל התתייחסות שלו מהרגע הראשון היתה שונה לחלוטין אנושית ומקצועית מאד. והוא גם זירז תהליכים שהייתי אמורה להתחיל כבר מזמן ורופאים אחרים לא דיברו איתי עליהם. מקבל במכבי (אולי גם קופות אחרות לא יודעת)
03-6728693
אנונימי

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי אנונימי »

ד"ר בכר הפסיקה לעבוד עם קופ"ח לאומית, ולפני שאני נוסעת מהמרכז עד לירושלים לד"ר ברדה, מנסה למצוא רופא/ת נשים עם גישה חיובית לתבונה הנשית, חוכמת הגוף והעצמה נשית בכלל, שמקבל/ת דרך קופ"ח לאומית באזור המרכז (רמת גן, גבעתים, ת"א, בני ברק, פ"ת, בקעת אונו וכו').
יש לכם המלצות?
וספציפית: מישהי שמעה על או מכירה את ד"ר אדמון דליה שמקבלת ביהוד ובאור יהודה?
לינקס_על_הגבעה*
הצטרפות: 18 יוני 2005, 10:56
דף אישי: הדף האישי של לינקס_על_הגבעה*

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי לינקס_על_הגבעה* »

מבקשת המלצה לרופא/ת נשים באזור נתניה -חדרה- פרדס חנה ממכבי .מי מכירה מי יודעת?
קרן_אור*
הצטרפות: 27 יולי 2002, 23:17
דף אישי: הדף האישי של קרן_אור*

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי קרן_אור* »

עברתי מחיפה לת"א אחרי שהייתי שנים עם ד"ר נינה גורדון המדהימה, יש לי רק המלצות חמות ומילים טובות לומר עליה. מחפשת רופאת נשים בת"א, אשמח לשמוע אם מישהי מכירה את ד"ר טטיאנה בלכובסקי או ד"ר דגנית סמואל? (אני במכבי) חשוב לי יחס חם ואישי וסבלני...... ומישהי מקצועית. בקיצור מישהי יכולה להגיד כמה מילים על 2 אלו??? תודה..................
אנונימי

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי אנונימי »

לא מכירה באופן אישי, אבל קיבלתי המלצה על ד"ר דגנית סמואל ממישהי אמינה.
תמרי_ל*
הצטרפות: 05 ספטמבר 2004, 11:34

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי תמרי_ל* »

האם מישהי מכירה את ד"ר רב הון אמיר - מאוחדת רחובות?
תקוה*
הצטרפות: 13 מאי 2005, 09:00

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי תקוה* »

האם משהי מכירה את ד"ר הרצל עמרן ואת ד"ר ארנסט פוס בירושלים ? אני מחפשת רופא נשים (רצוי רופאה) בירושלים המקבלים גם במאוחדת ושאין צורך לקבוע חודשיים מראש.
תודה.
שרון*
הצטרפות: 27 ספטמבר 2002, 14:27

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי שרון* »

האם יש למשהי את הטלפון של דר' מרתה דירנפלד מחיפה או המלצה על רופאת נשים אחרת מחיפה?
הנה הפרטים של מרתה דירנפלד .
אנונימי

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי אנונימי »

תקוה,
ד"ר ברדה מקבל לדעתי את מבוטחות כל קופות החולים.
לדעתי הוא נהדר.
זמן המתנה לתור קצר דיו.
מרינה*
הצטרפות: 12 פברואר 2004, 20:23

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי מרינה* »

משהי שמעה על ד"ר יוחנן שמעוני שמקבל בבתימון בכללית?
פלוני_אלמונית*

המלצות רופאי נשים

מישהי מכירה את ד"ר טטיאנה בלכובסקי או ד"ר דגנית סמואל?
אם זה עדיין רלוונטי - לדגנית סמואל ממש אין יחס חם ואישי וסבלני
אני ממש לא ממליצה.
tאמא*
הצטרפות: 02 מרץ 2005, 16:22

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי tאמא* »

דר ווליוביץ יששכר קופ"ח כללית מנהל המרפאה בנטקה ת"א, מקבל גם במרפאת קטוביץ. קליניקה פרטית ברמת גן.
מומחה לבעיות פריון.(שתי הבנות שלי הגיעו לעולם בעזרתו)
רופא מיקצועי חם ואדיב. אנושי מאוד. ממליצה מאוד. בטיפולי פריון יש לפעמים צורך להגיע לרופא מייד, ולכן מקבל מטופלות פריון דחופות בקטוביץ אחרי השעה 19:00. לא פעם הזמין אותי לאולטרסאונד אצלו בקליניקה (בערבי ומוצאי שבת/חג) ללא תשלום רק על מנת שלא נפספס את הביוץ.
חסרונות: יש לו הרבה מטופלות לכן תמיד תור ארוך, מפוזר והמטופלת צריכה לשים לב ולעדכן אותו כל פעם. (יחד עם זאת בשל וותק ארוך שלי אצלו כבר הכיר בע"פ את התיק הרפואי שלי.
פלוני_אלמונית*

המלצות רופאי נשים

דר' ברדה אכן מקבל את כולן אבל זה לא ממומן על חשבון הקופה (לפחות לא מאוחדת).
אביגייל*
הצטרפות: 11 מרץ 2006, 07:35

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי אביגייל* »

גם אני מרוצה ממנו הוא עובד במאוחדת בתל אביב בשפרינצק. יש לו שם הכל מוניטור ואולטרהסאונד וניתן לעשות שם גם טיפת חלב אצל האחיות. מאד נוח וחביב.
שליחת תגובה

חזור אל “דפים אישיים”