חיתולים רב פעמיים

אני_רק_שאלה*
הצטרפות: 30 אוגוסט 2005, 10:48

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי אני_רק_שאלה* »

מעוניינת לקנות הפי הייניס.
מישהו יכול להגיד לי אם יותר זול בארץ או בארה"ב?
ואם בארץ - איפה ומה נחשב מחיר סביר?
תודה
אביטל*
הצטרפות: 22 אוקטובר 2003, 11:53

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי אביטל* »

לצערנו נתקלנו בבעיה של תפרחת חיתולים. האם למישהו יש טיפים כיצד לטפל בזה? לבנתיים עברו לחד פעמי כדי לייבש את העסק, אני רוצה לחזור לחיתולים מבד כמה שיותר מהר.
אחת_עשרה*
הצטרפות: 05 מאי 2007, 22:18
דף אישי: הדף האישי של אחת_עשרה*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי אחת_עשרה* »

_מעוניינת לקנות הפי הייניס.
מישהו יכול להגיד לי אם יותר זול בארץ או בארה"ב?
ואם בארץ - איפה ומה נחשב מחיר סביר?_
לגבי המחיר, אם יש לך מישהו שיביא לך, יותר זול לרכוש בארה"ב.
אם את צריכה להזמין במשלוח, אז עלות המשלוח והמכס כבר הופכת את העניין ללא שווה,
ובנוסף יש לקחת בחשבון שאם תהיה לך בעיה כלשהי תצטרכי להתמודד ישירות מול החברה בארה"ב.
לגבי מחירים בארץ, כולנו מוכרות לפי אותו מחירון, כולנו אמהות עם עסקים מהבית, וכולנו עושות את העניין הזה באהבה.
את מוזמנת לפנות אלי בכל שאלה.
אחת_עשרה*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי אחת_עשרה* »

לצערנו נתקלנו בבעיה של תפרחת חיתולים. האם למישהו יש טיפים כיצד לטפל בזה?
את יכולה לתת עוד פרטים? ממה נובעת התפרחת?
אם זה תפרחת מקקי חומצי, עקב צמיחת שיניים, אני ממליצה מכל הלב על המשחה של 'עומר הגליל'.
היא מטפלת בתפרחת בצורה יוצאת מגדר הרגיל. את יכולה לקרוא עליה באתר שלי http://www.nuli.co.il/152013
כמובן שחשוב לבדוק אם אין גירוי כלשהו שממשיך, כי אז חשוב לטפל בגורם לתפרחת.
מאמא_מאוהבת*
הצטרפות: 25 אוגוסט 2003, 01:27
דף אישי: הדף האישי של מאמא_מאוהבת*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי מאמא_מאוהבת* »

מעתיקה מדף חיתולים רב פעמיים יד שניה:
_הדסה (11.01.2009 12:06):
תופרת חיתולי בד בהשראת חיתולי קושיז, מבד פלאנל, (משתמשת איתם עם הבן שלי, בן שנה) מעוניינת לדעת האם יש ביקוש? מוכרת חיתול חדש ב- 50 ש"ח. אפשר ליצור קשר במייל [email protected] וגם לראות תמונות..._
ורד_לב*
הצטרפות: 24 יולי 2002, 23:08
דף אישי: הדף האישי של ורד_לב*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי ורד_לב* »

לגבי התפרחת, אנחנו הבנו שנייר האורז מעודד אותה ופשוט הפסקנו להשתמש בו. הגירוי נעלם כלא היה.
כמו כן, מההתחלה אנחנו משתדלים לפשפש בכיור בכל החלפה. כרגע עושה את כל הקקי בכיור וכמעט תמיד יש גם פיפי על הדרך.
שווה לנסות!
כמובן שלשטוף במים בכל החלפה, גם אם זה "רק" פיפי.
ר_ו_ב_י_נ_א*
הצטרפות: 15 אוגוסט 2005, 14:42
דף אישי: הדף האישי של ר_ו_ב_י_נ_א*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי ר_ו_ב_י_נ_א* »

בגיל של התינוקת שלך באמת אין שום סיבה להשתמש בנייר אורז - להפך, הנייר אורז מונע את הספיגה של קקי נוזלי ואז יכולות להיות נזילו - ובכלל אם אני לא טועה את משתמשת בחיתולים עם בטנת פליז שבכלל לא צריך בשבילם נייר אורז כי הקקי גם ככה לא נדבק לפליז.

ובעניין התפרחת - בפעמים המעטות שהופיעה אדמומיות על הטוסיק הצעיר משחת טוסיק של ולדה פלוס אוורור עשו את העבודה.
ורד_לב*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי ורד_לב* »

הקקי בהחלט נדבק לפליז, אם כי כאמור היא ברוב המקרים עושה קקי בכיור אז אין בעיה עם זה :-D
יניב*
הצטרפות: 17 ספטמבר 2004, 11:05

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי יניב* »

יש לי שאלה - הבת שלי משתמשת בחיתולים רב פעמיים של הפי הייניז. עד עכשיו הכל היה בסדר, אבל לקראת גיל שנה החיתולים לא מצליחים להתמודד עם כמויות הפיפי, והם נוזלים מהר מאוד. קניתי חיתולים גדולים יותר וסופגים יותר, אבל זה לא עזר.
למישהו יש רעיון לפתרון?
תודה
יניב
אחת_עשרה*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי אחת_עשרה* »

תוסיף רפידות
יש רפידות של הפי הייניז שמותאמות בדיוק לחיתולים.
הרפידות מההמפ סופגות אפילו יותר מרפידות המיקרופייבר.
http://www.nuli.co.il/153153
ענ_בר*
הצטרפות: 25 אוקטובר 2007, 16:34
דף אישי: הדף האישי של ענ_בר*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי ענ_בר* »

משומה לא הצלחתי לשלוח מייל להדס, שמוכרת
חיתולי בד בהשראת חיתולי קושיז
אפשר את הכתובת שוב?
רונה*
הצטרפות: 10 אוקטובר 2001, 10:59

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי רונה* »

זה גם יכול להיות פתרון מצוין לחתולים אשר דולפים : http://www.totsbots.co.il/[po]organic baby products[/po]/natural baby nappies/bg inserts.html
ג'וי_יה*
הצטרפות: 04 ינואר 2009, 10:41
דף אישי: הדף האישי של ג'וי_יה*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי ג'וי_יה* »

אני מנסה כבר זה זמן להשתמש בחיתולים שרכשתי מרובינא,חיתולי כיס.
אני מרפדת את החיתול במגבת וסוגרת ... אבל כשהיא רטובה היא בוכה נורא ולא נראה לי שנעים לה..
האם זה עינין של הרגל או שאני חייבת להוסיף רפידות סופגות ואם כן איזה ?
ורד_לב*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי ורד_לב* »

אני תמיד מתפלאה כשאני שומעת על מילוי במגבות מטבח וכו'. איכשהו זה מרגיש לי לא חומר כ"כ סופג...
אני מבינה את הרצון לחסוך, אם כי זה קצת תמוה בעיניי כי כשמתכווננים על חיתולים ר"פ זה דיי ברור שיש השקעה ראשונית גדולה יחסית ואח"כ...אין יותר...
ממליצה בחום על רפידות המילוי של HH ו BG עובדות אצלנו מעולה. הבנתי שיש ל HH גם רפידות המפ מעולות שאולי נרכוש כדי לתגבר את מה שכבר יש {@
ג'וי_יה*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי ג'וי_יה* »

היי ורד, תודה רבה.
הכין רוכשים את הרפידות האלו?
ר_ו_ב_י_נ_א*

חיתולים רב פעמיים

בעניין הספיגה: בהחלט ניתן להשתמש גם במגבת מטבח או בטטרה או בפלנל כדי לספוג, זה הכל שאלה של כמה רוצים להשקיע ולכמה זמן מצפים שהחיתול יספוג. למשל, כשאני בבית עם התינוק שלי ופנויה לזה, אני מחליפה לו הרבה לפני שהחיתול מלא.
לספיגה מעולה ממש, ללילה, לנסיעות, ולימי חורף שלא רוצים להחליף חיתול כל שעה אני מאד ממליצה על רפידות ההמפ של הפי הייניז. ניתן להשיג אותם product]אצלי info[/po].php?cPath=43 27&products id=218&language=he , אצל דליה ואצל נולי.

אבל אם היא מתלוננת כשהיא רטובה אז זו לא בעיה של ספיגה אלא של תחושת רטיבות. ואז ניתן להשתמש בחיתולים עם בטנת פליז, או אם כבר יש לך כאלו עם בטנת כותנה, לרפד עם רפידת פליז.
לובה_ב*
הצטרפות: 02 נובמבר 2007, 22:08
דף אישי: הדף האישי של לובה_ב*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי לובה_ב* »

גם אני משווקת רפידות סופגות של BG. ליצירת קשר: 054-5343695 [email protected]
ג'וי_יה*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי ג'וי_יה* »

רובניא- קודם כל- תודה רבה על התשובה המפורטת,אני ממש חדשה בעינין ויש בי רצון גדול שהעסק הזה יעבוד....יש לי שני חיתולים האחת פליז והשני כותנה,
האם התכוונת מעל המגבת לדוגמא, להניח רפידת פליז? ואם כן איפה יושבת רפידת הספיגה...?כי אני לא ממלא את החיתול אלא מניחה את המגבת מעל החיתול...
אולי עדיף למלא את כיס החיתול...........................?

לובה- תודה גם לך,אני מבררת עוד כיצד לפעול :)
לובה_ב*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי לובה_ב* »

הבת שלי היום בת שנה וחודש. במשך היום אני מלבישה לה חיתול עם רפידה אחת של BG בלבד, וזה מספיק במקרה הצורך עד 4 שעות. הרפידה סופגת 450 CC של נוזל לפי המידע אשר קיבלתי מהיצרן. אני מכניסה את הרפידה לתוך הכיס, חשוב לפרוס אתה היטב , ובזה נגמר הסיפור. בלילה אני משתמשת בשתי הרפידות. אני מכניסה אותן לתוך הכיס, שוב פורסת היטב לכל הרוחב והאורך, זה נותן לי ספיגה של כ-900 CC, ו..זהו. לא ניצפו דליפות או בעיות אחרות. אני משתמשת בחיתולי BumGenius, אך הרפידה מתאימה גם לחיתולים אחרים. היתרון שלה, חוץ מהספיגה המעולה, היא שזמן הייבוש קצר אפילו על החבל ובתוך הבית, וניתן להכניס אותה למייבש במקרה הצורך. מחירה הוא 20 ש"ח, ואלה, שלא משתמשים במכונת כביסה, יכולים לכבס אותה ביד בקלות. הרפידה גם משנה מידה בהתאם לגודל החיתול, לכן מתאימה לחיתולים במידות שונות ולחיתולי One-Size. לפרטים נוספים ניתן לפנות אלי בטל. 054-5343695 או לראות אותה באתר שלי: http://www.totsbots.co.il/[po]organic baby products[/po]/natural baby nappies/bg inserts.html
ר_ו_ב_י_נ_א*

חיתולים רב פעמיים

הי ג'וי יה.
מילוי כדוגמת מגבת נראה לי שעדיף למלא בתוך הכיס - כי המגע שלו כשהוא רטוב לא כלכך נעים.
אם את שמה את השכבה הסופגת על החיתול (צמוד לתינוק) ולא בתוך הכיס, אז אני ממליצה לעשות את זה עם חיתול פריפולד, או חיתול פלנל.
לפעמים צריך כמה נסיונות עד שמגיעים לשיטת ההחתלה שהכי מתאימה לך ולתינוק, זה משתנה עם הגיל, עם כמות החיתולים שיש לך זמינים וכו..
אני שמחה לענות לך כאן, אבל אם תרצי התייעצות יותר אישית את מוזמנת מאד גם להתקשר אלי.
ג'וי_יה*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי ג'וי_יה* »

שבת שלום, יקרות תודה רבה לשתיכן,
אכן נראה לי שאני זקוקה להיצטייד בחיתולי כיס נוספים כך שאוכל להכניס את המילוי לתוך הכיס.
אעזר בכן בתחילת השבוע- תודה רבה.
ר_ו_ב_י_נ_א*

חיתולים רב פעמיים

שלום לכולם
אני רוצה לשתף אתכם בהתלבטות שיש לי. מכיוון שזה לא לגמרי קשור לנושא הדף יתכן שזהו פוסט זמני - נראה לאן זה יתפתח....

יש לי תחושה שבזמן האחרון רבים מבין הכותבים בדפי החיתולים הרב פעמיים, הנם בעלי עניין עסקי בנושא: משווקים, יבואנים, יצרנים. מצד אחד, נכון שחלקנו הגדול בעלי ידע נרחב מאד ונסיון רב בשימוש בחיתולי בד, ויש באמתחתנו פתרונות רבים שיכולים לעזור למשתמשים בחיתולים. מצד שני, קצת לא נוח לי עם זה שכל תשובה או פוסט כאן עשוייה להיות בעצם פרסומת למוצרים שהכותב משווק. וזה בעיקר כי נראה שמספר הכותבים בדפים אלו שאינם בעלי עניין עסקי מאד התמעט.

מכיוון שקשה לי עם כמות הפרסומות בדפים האלו. ומכיוון שכל דבר שאכתוב בשמי, הוא בעצם סוג של פרסומת, אני משתדלת לא לכתוב כאן אלא אם ישנם שאלות ספציפיות לגבי החיתולים שלי. אני מרגישה שלפעמים יכולתי לעזור ולא עזרתי מהסיבה הזאת, ומכיוון שמספר היועצים הלא מפרסמים התמעטו, שאלות נשארות ללא מענה.

מה דעתכם?
ה_עוגיה*
הצטרפות: 15 יוני 2003, 00:44
דף אישי: הדף האישי של ה_עוגיה*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי ה_עוגיה* »

אני חושבת שחבל לפספס תשובות מקצועיות בגלל שבעל מקצוע הוא גם בעל ענין עסקי.
יש דרכים שונות לענות על שאלה ונראה לי שמי שהתשובות שלה יהיו פרסומיות יותר מענייניות תזכה לדחיה.
אפשר, לצרכי גילוי נאות (וגם רווח פרסומי על הדרך. אני לא רואה בעיה בזה) שכל היצרניות/יבואניות המשתתפות כאן, יופיעו בשמן בראש הדף יחד עם רשימת החיתולים שמוכרת. המידע הזה גם יועיל למבקשות לרכוש באיתור המוכרות וגם יסייע לאתר תשובות אינטרסנטיות.
מאמא_מאוהבת*

חיתולים רב פעמיים

אני לא מגיעה לאתר בתדירות כמו פעם (ילד בן עוד מעט שנתיים ומשתוקק להשתתף במלאכת הקלדה ו/או יניקה בו זמנית - גדול עלי :-)) וכמעט ולא כותבת כי קשה לי להאריך עם יד אחת.
ועד שאני מגיעה, אני רואה שבעצם השאלה כבר נענתה, בצורה אפילו טובה ומקצועית יותר ממה שאני הייתי כותבת.
מאוד מסכימה עם ה עוגיה. ואני חושבת שזה
אפשר, לצרכי גילוי נאות (וגם רווח פרסומי על הדרך. אני לא רואה בעיה בזה) שכל היצרניות/יבואניות המשתתפות כאן, יופיעו בשמן בראש הדף יחד עם רשימת החיתולים שמוכרת.
רעיון מצוין |Y|
<טוב, ה עוגיה מלכה, את זה הבנתי מזמן :-P>
מאמא_מאוהבת*

חיתולים רב פעמיים

בעצם, ראיתי עכשיו שיש את הפרטים של היצרניות/היבואניות של החיתולים בראש הדף...
ר_ו_ב_י_נ_א*

חיתולים רב פעמיים

אני לא מגיעה לאתר בתדירות כמו פעם (ילד בן עוד מעט שנתיים ומשתוקק להשתתף במלאכת הקלדה ו/או יניקה בו זמנית - גדול עלי happy) וכמעט ולא כותבת כי קשה לי להאריך עם יד אחת.
באמת תהיתי לאן נעלמת :-)
מאמא_מאוהבת*

חיתולים רב פעמיים

באמת תהיתי לאן נעלמת
מה, לא רואים אותי מתחת לכל הכביסות (גם של חיתולים רב פעמיים) והצעצועים? :-)
(()) את כזו נעימה - אני ממש רוצה לפגוש אותך פעם ב- live :) מעניין מתי זה יקרה :-) אולי תבואי פעם למפגשים אצלנו? מה יש, גם התל אביביות מגיעות אלינו לפעמים (לא שיש לי מושג מאיפה את).
לובה_ב*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי לובה_ב* »

חשבתי על הסוגייה שהועלתה...
דבר ראשון, המון בעלי מקצוע כמו רופאים או אורכי דין נותנים יעוצים בפורומים, וככה מושכים אליהם לקוחות, ואף אחד לא רואה בזה שום דבר פסול, להפך, אנשים שאין להם זמן או כסף, נהנים מהמידע החיוני בחינם.
דבר שני, אנחנו נכנסים לפורום בתדירות גבוהה ועונים לשאלות לא רק בגלל שאנחנו בעלי עסקים, אלא גם בגלל שאנחנו אימהות, אשר משתמשות במוצרים, ויש לנו מידע שימושי וידע, וגם בגלל שאנחנו מכירות את המוצרים היטב ויכולות לספק מידע נחוץ לכל הורה, אשר יש לו שאלות או ספקות.
דבר שלישי, העסק שלי לא מיועד להביא לי רווחים, אלא בעיקר מכסה את הוצאותיי. יש לי עניין לשכנע יותר הורים להשתמש במוצרים רב-פעמיים בשביל העתיד של ילדינו. לאנשים הרבה יותר קל להחליט או להשתכנע, כשהם יכולים לגעת במוצר או למדוד אותו. ובגלל זה אני עושה מה שאני עושה. הנקודה היא שבגלל שאין רווחים, אין תקציב להשקיע בפרסום, ופורום הוא מקום מצויין בשבילי להזכיר מידי פעם שגם אני קיימת עם המוצרים אשר בחרתי,אשר משתמשת בהם ונהנית מכל רגע.
מאמא_מאוהבת*

חיתולים רב פעמיים

עד כה, הדיון מתפתח בין אותם גורמים כמו קודם :-P
איפה כל השאר?...
אמל_ית*
הצטרפות: 14 אוגוסט 2008, 21:48
דף אישי: הדף האישי של אמל_ית*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי אמל_ית* »

"השאר" מתפקדת...
בתור אחת מאלו ששואלות שאלות (כרגע בשימוש פאסיבי אבל בקרוב בודאי אכה בגדול (-: ) ...

רובין, התשובות שלך תמיד נעימות ולא מרגישות לי כפרסומת כלל וכלל. אני שמחה שאת עונה פה.

לגבי תוכן פרסומי, אומר שני דברים.

הראשון הוא, שגם כאשר יש כאן תכנים שיווקיים, הם משרתים את הקהילה בעיני ולכן יש להם מקום כאן. כשהתחלתי להתעניין בהיכן רוכשים חיתולים הגעתי לדף הזה קודם. ממנו יצאתי למחקר באינטרנט. ככה זה עובד, וטוב שזה כך. זכור לי שפעם גם בככר השוק הייתה הצהרה שתוכן שיווקי מותאם לקהילה הוא מקובל, אך מאז כל כך הרבה ויכוחים נולדו על מה מותאם לקהילה ומה לא, שנראה לי שהיום יש כאן יותר רגישות בנושא.

השני הוא, שזה לא שיצרניות או יבואניות חיתולי הבד הן כל כך נפוצות במחוזותינו, שאתן עשויות להשתלט על הדף, לשחק בכוחות השוק, ליצור מונופולים באמצעות תשובותיכן... ;-) אותו מחקר באינטרנט שדברתי עליו לגבי היכן משיגים חיתולים בישראל, הסתיים מאוד מהר. כשאני קוראת כאן, אני יודעת מי כותבת לי ומה היא משווקת ומכירה. השקיפות גבוהה. אני לוקחת את זה בחשבון ושמחה על הידע ועל התשובות.

ובאשר לשאר המשתמשות ובעלות הניסיון, אני מקווה שיחזרו לדף בהמוניהן.
יש עדיין אמהות רבות "בחיתולים" ששמחות לטיפים ולמקום לשתף בהתכוונות לחיתולי בד, שעדיין נחשבת לביזארית בעיני שאר העולם. כשמסתובבים הרבה בבאופן לפעמים קל לשכוח את זה . :-P

תודה! {@
מאמא_מאוהבת*

חיתולים רב פעמיים

"השאר" מתפקדת... תודה :-D
מסכימה מאוד עם מה שכתבת.
פלונית*
הצטרפות: 02 אוקטובר 2001, 03:13

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי פלונית* »

אוטוטו מסיימת חודש שישי. כבר מכינה את האבא לגבי שימוש בר"פ. אני יודעת מהם הסוגים שאני רוצה לקנות וההוצאה נראית לי גדולה. (להתחלה לפחות - 2חיתולי כיס, 2 הכל באחד, ו4-5 מכותנה או במבוזל לבית)והשאלה היא מאיזה חודש התחלתן לקנות כדי ליצור מלאי שלא יעיק על הכיס.
לובה_ב*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי לובה_ב* »

אני הזמנתי את החיתולים מחו"ל כשישה שבועות לפני לידה וזה היה די קשה. חוץ מזה, נאלצנו "לשחרר" את החיתולים במכס, שילמנו כ-30% מערך החבילה, ואז זה כאב באמת. בגלל שיש היום המון סוגים של חיתולים בשוק בארץ, את יכולה "לכוון" את החברים ובני משפחה למתנות שאת רוצה, ובינהן גם חיתולים. אולי ככה תוכלי להוריד חלק מהנטל מעצמך.
מאמא_מאוהבת*

חיתולים רב פעמיים

אנחנו התחלנו להתשמש כשהינוקא היה בן 3 חודשים בערך (הוא היה אלרגי בטירוף לח"פ). אז קנינו 6 מהסוג שאפשר היה לקנות בארץ ואח"כ התחלנו לנסות עוד סוגים (חלק קניתי בארץ יד שניה, את הרוב מחו"ל). מכיוון שהייתי מודעת לעניין המכס, כל פעם קניתי כמות קטנה של חיתולים (וגם חיפשתי ומצאתי מציאות), נגיד 2-3 חיתולים ואז המכס היה מעביר את זה :-). פרוייקט ההצטיידות נמשך כמה חודשים עד שהגענו למלאי הרצוי (~30 חיתולים).
ר_ו_ב_י_נ_א*

חיתולים רב פעמיים

תודה לכל העונות ושמחה על שתשובתי אינם מתפרשות כפרסומיות - כי באמת כמו שלובה כתבה, חשוב לי מאד שישתמשו בחיתולי בד - ולא משנה אם שלי או אחרים, ושמחה מאד לשתף בנסיון הרב שיש לנו בנושא.
כמובן שאשמח פי כמה אם יחזרו לכאן גם אמהות שמשתמשות ומשתפות מנסיונן.
ר_ו_ב_י_נ_א*

חיתולים רב פעמיים

לפלונית:
שאלת הכדאיות הכלכלית של חיתולי בד היא סוגיה שמאד קל "לשכנע" בה - תעשי חישוב פשוט - החיתולים הכי יקרים שיש כרגע בשוק עולים אם אני לא טועה כ-120 ש"ח לחיתול (ויש זולים בהרבה מזה, אבל בוא נלך על המקסימום.) בואי נגיד שתקני 20 מהם. שזה די הרבה ואפשר להסתדר עם הרבה פחות, ובואי נגיד שהמשווקת לא תיתן לך הנחה על קניית כמות (שברור שהיא תתן) יעלה לך 2400 ש"ח לחתל את ילדך מלידה ועד גמילה. בעקרון את יכולה לחתל אותו גם בחצי מזה. עכשיו בואי נראה כמה יעלו לך חיתולים חד פעמיים. בהנחה שהילד שלך לא רגיש ומסתדר עם תוצרת הארץ וכו. נגיד שחבילה עולה כ-50 שח ואת קונה חבילה בשבוע - יוצא לך 2600 ש"ח.
אז גם אם הילד גאון ונגמל בגיל שנה, עדיין חיתולי בד זולים יותר :-)
וכל זה עוד לפני שדיברנו על אחיו לעתיד שיוכלו להתחתל באותם החיתולים.

מאיזה חודש התחלתן לקנות כדי ליצור מלאי שלא יעיק על הכיס.
הכוונה היא מאיזה חודש בהריון? נראה לי שהכי טוב זה להצטייד להתחלה בחיתולים פשוטים - פריפולדים עם כיסויים עובדים מעולה לחודשים הראשונים. גם טטרה, אם יש לך מי שיראה לך איך מחתלים. אחר כך את כבר תראי מה את צריכה - זה מאד תלוי - יש לי לקוחות (סופרוומניות כאלו) שמסתדרות בהחתלה מלאה עם 6-8 חיתולי כיס + פריפולדים. הן פשוט מכבסות ביד מיד כשהחיתול יורד מהילד. אני התחלתי בילד הנוכחי עם 10 שתפרתי לו לפני הלידה והגעתי עכשיו לבערך 30 (ככה זה שיש לך חנות חיתולים בבית :-P ) אבל אני מכבסת אחת לשלושה ימים + מגדלת שני ילדים ועסק... עם הבכור היו לי הרבה הרבה פחות חיתולים והרבה יותר זמן והסתדרתי מעולה.
ורד_לב*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי ורד_לב* »

אנחנו התחלנו בר"פ עם השני ממש מההתחלה.
היו לנו 8 סנדי'ס קטנים, 8 מדראיז מקופלים ועוד איזה 4-5 קושיז קטנים. עם זה התחלנו, בערך 20.
עם הקטנה התחלנו בעיקר עם הסנדיז (8), קושיז קטנים (2), HH (6) ו-1 BG בסה"כ 17 כרגע ואם במקרה צריך, יש עוד 8 מדראיז במגרה. אנחנו פשוט מעדיפים אותם כשתגדל קצת.
חוצמזה, יש לנו כל מיני דקים כאלה ולא רציניים שקבלנו ירושות מחברים. זה ממש לגיבוי.
מכבסים פעם ביום בד"כ, משתמשים בחיתולי הכיס עצמם כמה פעמים עם מילויים שונים.
חשוב לי לציין שהקטנה כמעט ולא עושה קקי בחיתול, בעיקר בכיור, אז זה חסכון גדול של חיתולים וכביסות (חוץ מאתמול שעשתה פעמיים בחיתול :-S, ככה זה ביום של הסתובבויות ופחות הזדמנויות לקשב).
שלוות_חולין*
הצטרפות: 07 דצמבר 2008, 19:13
דף אישי: הדף האישי של שלוות_חולין*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי שלוות_חולין* »

יש לי שאלה למשתמשים בכיסויי צמר:
האם גם אצלכם עם הזמן יש כתמי פיפי על הכיסויים שלא יורדים בכביסה?
מה אפשר לעשות בנידון?
פלונית*
הצטרפות: 02 אוקטובר 2001, 03:13

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי פלונית* »

תודה על התשובות. נראה לי שבעוד חודש, חודשיים אני אקנה מעט כל פעם שישכב אצל הסבתא עד הלידה (שדרך אגב מאוד בעד), גם כדי שהבעל יראה שזה לא נורא וכדי שלא יהיה נטל כלכלי. אחרי הלידה אקנה עוד קצת- נראה לי שיהיה לי קשה להתפנות לזה אז עם שלושה ילדים.
בכל מקרה גם מתכוונת לנסות קקי בכיור (יותר נקי לילד ולי)
ר_ו_ב_י_נ_א*

חיתולים רב פעמיים

_יש לי שאלה למשתמשים בכיסויי צמר:
האם גם אצלכם עם הזמן יש כתמי פיפי על הכיסויים שלא יורדים בכביסה?
מה אפשר לעשות בנידון?_
איך את מכבסת את הכיסויים?
קראתי שניתן להסיר כתמים בעזרת שפשוף עדין עם מברשת שיניים או סבון מוצק שמיועד לצמר...
עצתי המהפכנית, אם כלום לא עוזר - לצבוע את הכיסויים צבע שלא רואים עליו כתמים :-P

אגב, כיסויי צמר הם פתרון מעולה להחתלה בבד בלילה - גם נושם וגם מכיל כמויות פיפי אדירות!
שלוות_חולין*

חיתולים רב פעמיים

עד עכשיו השתמשתי בנוזל כביסה מיוחד לכיסויי צמר ועכשיו הוא נגמר לי אז אני משתמשת בשמפו לשיער לפי ההוראות שבאו עם הכיסויים.
ניסיתי לשפשף- לא ממש עוזר (אנסה גם עם מברשת שיניים).
איפה אפשר להשיג סבון מוצק לצמר?

אגב, כיסויי צמר הם פתרון מעולה להחתלה בבד בלילה - גם נושם וגם מכיל כמויות פיפי אדירות!
מסכימה מאד.
לתינוקות פיצים זה טוב גם ביום, לדעתי. (לגדולים יותר הנפח קצת מגביל את התנועה)
ר_ו_ב_י_נ_א*

חיתולים רב פעמיים

אני משתמשת בסבון של דר ברונר - גם לילד וגם לכיסויי הצמר שהתחלתי לתפור.

לגדולים יותר הנפח קצת מגביל את התנועה
תלוי בכיסוי - אני תפרתי כיסויים דמויי מכנסיים ע.ע. לונגיז. והם מחליפים את המכנסיים כך שהנפח לא מהווה בעיה.
שלוות_חולין*

חיתולים רב פעמיים

תודה על התשובה.

והם מחליפים את המכנסיים כך שהנפח לא מהווה בעיה.
נשמע נחמד.
אחת_עשרה*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי אחת_עשרה* »

קצת באיחור - אני רוצה גם להגיב לדיון שהתחילה רובינא.
בגדול, אני מסכימה עם מה שכתבו קודמותי. כ'בעלת עניין' אני יכולה להגיד שגם אני, כמו אחרות כאן, עוסקת בחיתולי בד מתוך אהבה לנושא ומכיוון שאני חושבת שחשוב לחתל בבד (אני יכולה להגיד את זה על הרבה מוצרים בעסק שלי, ועל אחת כמה וכמה על חיתולי בד), כך שכאשר אני עונה לשאלה אני עושה זאת מתוך העמדה הזאת ומתוך רצון לתמוך באמהות המחתלות בבד או שוקלות את זה.
כמובן שאני שמחה ש'על הדרך' גם יכירו אותי וירכשו ממני מוצרים, אבל לא זה מה שיניע אותי לענות לשאלה.
אני מצטרפת לתהיה היכן האמהות המחתלות בבד באופן כללי, והייתי שמחה לראות את הדף הזה פעיל ושוקק חיים.

ואם כבר בעניין זה - אשמח לדעת איך מעדכנים טקסטים בחלק העליון. יש כמה עדכונים שהייתי רוצה להוסיף שם.
ה_עוגיה*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי ה_עוגיה* »

איפה האמהות?
יכולה להעיד על עצמי (מחתלת בבד כבר כמעט 6 שנים ברציפות) שקצת התעייפתי מלדבר על זה.
אחת_עשרה*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי אחת_עשרה* »

_תודה על התשובות. נראה לי שבעוד חודש, חודשיים אני אקנה מעט כל פעם שישכב אצל הסבתא עד הלידה (שדרך אגב מאוד בעד), גם כדי שהבעל יראה שזה לא נורא וכדי שלא יהיה נטל כלכלי. אחרי הלידה אקנה עוד קצת- נראה לי שיהיה לי קשה להתפנות לזה אז עם שלושה ילדים.
בכל מקרה גם מתכוונת לנסות קקי בכיור (יותר נקי לילד ולי)_

על אף שכבר קיבלת תשובה, אני רוצה להוסיף, מעבר לכך שאני מסכימה עם תשובתה של רובין, לא הייתי מצטיידת בכמות גדולה לפני הלידה.
מכיוון שכל אחת מסתדרת קצת יותר טוב עם סוג כזה או אחר של חיתולים, הייתי קונה אחד-שניים מכל סוג שנשמע לך מתאים עבורכם, ורק אחרי קצת נסיון בהחתלה בבד הייתי מרחיבה את המצאי.
לאחר שתחליטי מאיזה סוג את רוצה כמות גדולה יותר, תוכלי בטח להתמודד עם ההוצאה על ידי חלוקה לתשלומים למשל (אני מאפשרת חלוקה לתשלומים, ואני בטוחה שאני לא היחידה).

ואם ילך לכם עם קקי / פשפושים בכיור, מה טוב.
Dahlia*
הצטרפות: 08 מרץ 2006, 01:03

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי Dahlia* »

אחרי המון התלבטות אני גם החלטתי להשתתף בדיון שרובין פתחה (תודה רובין - כי לי גם לא נח עם העניין הזה).
אני חושבת שרובנו (היצרנים,ה יבואנים והמשווקים) גם אמהות שמחתלות בבד ובאים לכאן לשתף לעזור מהניסיון שלנו האישי והמקצועי. ובכל זאת אני מרגישה שיש איזשהו שימוש במדור הזה לפרסם בצורה שלי נראית לא במקום. יש בראש הדף את כל הפרטים של כולנו וקישורים ואין צורך (וגם לדעתי לא מתאים) לכתוב אותו ומוצרים ומחיריהם שוב ושוב. יש דרך לענות על שאלות ולדבר על מוצרים בכללי על יתרונות חיסרונות של סוגים בלי לדבר על החברות כי זה ברור שלובה תמליץ על BG ואני על HH. אם הורים רוצים את הדיעות הדי ברורות שלנו בהקשר הזה הם יכולים לפנות אלינו באופן אישי. המקום שלנו פה הוא לתמוך לסייע בשימוש בחיתולים רב פעמים בכללי .

וכן יהיה מאוד נחמד לשמוע יותר מהורים (גם אבות) שמחתלים בר"פ. 
ה_עוגיה*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי ה_עוגיה* »

אפשר לדבר באופן כללי וגם באופן פרטי. יש לכן ענין עסקי אבל גם ניסיון אישי. לא צריך להיזהר כלכך וללכת על ביצים.
(כמו שאני ממליצה על מנשא ילקוט, אז אומר "ילקוט" ואוסיף "למשל יאמו" כי אני מאוד אוהבת את המנשא וגם, מה לעשות, מוכרת אותו. ויש עוד 30 מקומות אחרים לקנות אותו)
מאמא_מאוהבת*

חיתולים רב פעמיים

בקרוב נגיע לשיוויון - מס' המשווקות מול מס' האמהות :-) יאללה, אימהות, בואו לתרום את חלקכן בדיון @}
חלוקית_נחל*
הצטרפות: 15 אוגוסט 2007, 08:01
דף אישי: הדף האישי של חלוקית_נחל*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי חלוקית_נחל* »

הגעתי לתרום את חלקי לדיון. לתחושתי, אכן האיזון הופר, ניסיתי לחשוב מה מפריע בהתנהלות וקשה לי לדייק את הדברים. מדובר באיזון עדין שבין הפצת ידע כללי לבין קידום החיתול שפלונית זו או אחרת משווקת. זה תלוי סגנון אישיותי, ולעיתים אני הרגשתי שהשיווק אגרסיבי מידי. אולי בגלל שלעיתים כשנשאלת שאלה, מייד קופצות המשווקות ועונות ואיך לא, מציעות את החיתול שהן מוכרות. אני רוצה לסייג שלא תמיד ולא כולן, אבל כשאחת עונה, ורעותה מצטרפת ונוצר שיח משווקים, כמו בדיון על הרטבת ליילה, ואז הצטרף גם משווק בשם רונן, זה מרגיש לא כול כך נעים. גם להעלות ביקורת באופן כללי ולשתף בקשיים אובייקטיביים ואמיתיים כמו האתגר בהחתלת ליילה מגיל שנה וגם להעלות ביקורת על חיתול כזה או אחר, כתשובה לשאלה כשהנוכחות של המשווקים כה דומיננטית.
נקודה נוספת, פרטי המשווקים מופיעים למעלה, בקטגוריה של היכן קונים בארץ, אבל משהי חדשה, שמנסה ללמוד את הנושא, עלולה להתקשות ולעשות את הזיהוי בין הדמויות הכותבות לבין המשווק. לעיתים השם מופיע רק באי מייל ומופיע שם החברה, לעיתים בוחרים ניק שונה משם העסק וכו'. אולי כדאי לציין בצורה ברורה במעלה הדף שחלק מן המשתתפים בדיון הם משווקים ויצרנים של חיתולים וגם בפרטים לציין את הניק שמשתמשים בו על מנת להקל את הזיהוי. @}
שני_צו*
הצטרפות: 03 פברואר 2005, 00:44
דף אישי: הדף האישי של שני_צו*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי שני_צו* »

לי מפריע יותר שמשווקות כותבות בחיתולים רב פעמיים ביקורת, מה שדי הופך את הדף ל-חיתולים רב פעמיים פרסומת.

אני חושבת שמשווקות לא צריכות לכתוב בדף ההוא בכלל.
ענ_בר*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי ענ_בר* »

התחלתי בתחילת הדף ןמייד הבנתי שהדיונים המעניינים נמשים פה כמה שנים. מאוד מרשים אמהות.....
אני אמא טרייה ובקושי יש זמן לשבת מול המסך.. אני גם לא גרה בארץ ככה שאין הרבה עצות וחברות מנוסות..
ובסהכ רציתי לשאול את השאלה הכי בנאלית - איך מקפלים טטרה ואיך קושרים עם סיכות?
בני כבר בן יותר ימחודש, אני עדיין מתאמנת, יש לי חיתולי וכיסויי קושיס שהבאתי מהארץ וחיתולי טטרה ופלאנל. חיתולי הקושים יד שנייה הם קשים לעור העדין של בני הרך (אני אנסה בהזדמנות חומץ - המלצה מלפני שלוש שנים פה על הדף...) ובנתיים אני די מבסוטה מטטרא עם כיסוי קושיז. רק אני לא בטוחה שאני קושרת את הבד העצום הזה נכון זה תמיד נראה כל כך מסורבל, גם אין לי מושג מה לעשות בדיוק עם הסיכות בטחון שרכשתי כאן לחיתולים
הוראות מפורטות או קישור לאתרים יתקבלו בברכה (לא ממש הצלחתי בגוגל, זה הדף עם הכי הרבהאינפורמציה שהגעתי אליו)
ענ_בר*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי ענ_בר* »

אה ועוד שאלה שעלתה לי בעקבות דיוני כושר הספיגה פה על הדף
חשבתי שהקטנטנים לא אמורים להשאר רטובים כל כך הרבה זמן, שזה עושה להם תפרחות ושאר צרות. והנה אני רואה פה כל מיני שמשאירים את הר"פ כל הלילה עם כל מיני שכבות סופגות להגביר כושר ספיגה. אני אישית מחליפה אחרי כל הרטבה ובטח קקי, לכן אני גם חוטאת הרבה בלילות עם ח"פ, פשוט כי כואב לי הלב להעיר את הקטנטן אחרי כל הרטבה (כן הוא מאלו שמרטיבים הרבה ועושים קקי כל לילה, לפעמים אפילו פעמיים..). ובכן, שאלתי היא האם זה בסהכ בסדר להאיר אותם כמה שעות בחיתול מפושפש? ומה עם קקי?
ענ_בר*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי ענ_בר* »

להשאיר הכוונה (מקלידה ביד שמאל והקטן יונק..)
ר_ו_ב_י_נ_א*

חיתולים רב פעמיים

ענ בר.
diaper]כאן folding101 flatfold[/po].htm יש הסבר די מפורט איך לקפל טטרה. תוכלי לחפש בגוגל
folding flatfold diapers ולמצוא עוד המון (בטח יש גם סרטונים ביו-טיוב).
אם זה לא עוזר, תמיד אפשר למצוא מישהי שגידלה תינוק לפני 30 שנה ולבקש הדגמה...
אני לא יודעת איפה את גרה, אבל ממליצה לך מאד בהזדמנות כשהתינוק שלך יהיה טיפה יותר גדול, להשתדרג לחיתולי פריפולד. הם זולים, סופגים הרבה יותר מטטרה וקלים יותר לתפעול.
ולעניין הרטיבות: אם מחתלים עם חיתול עם בטנת פליז, אז הרטיבות לא נוגעת בעור התינוק ואז אפשר להשאיר הרבה יותר זמן. קקי הייתי מחליפה מיד בכל מקרה, גם בחדפעמי. (תינוקות בדרך כלל מפסיקים לעשות קקי בלילה אחרי חודש חודשיים).
בכל מקרה, מנסיוני האישי, עדיף חיתול רטוב בפיפי של התינוק על חיתול חד פעמי שמכיל כל מיני חומרים כימיים שמשפיעים עליו לתווך הקרוב והרחוק בכל מיני דרכים...
ר_ו_ב_י_נ_א*

חיתולים רב פעמיים

ולעניין הדיון שהתחלתי... קודם, מסכימה עם שני צו לגבי דף הביקורת. נראעה לי שלא רלוונטי שמשווקות יכתבו שם, אלא אם הן עונות ספציפית לשאלה על החיתולים שלהן. אולי אפשר להוסיף שם איזה טקסט בראש הדף שמגדיר את זה.

חלוקית - מה שכתבת מאד משקף את התחושה שהובילה אותי לפתוח את הדיון הזה. לעניין האי-נעימות בכתיבת ביקורת על חיתולים שמשתתפות בדיון משווקות - אני חושבת שזו שאלה, כמו כל דבר בחיים ובאינטרנט במיוחד כשמה שאת כותבת נראה לכל, זו שאלה של איך עושים את זה, איך מתנסחים בצורה שמכבדת את האדם שמאחורי החיתול :-P זו בטח לא סיבה לא לכתוב .
אני מקווה שחברותי לעיסוק יסכימו איתי - אנחנו לומדות גם מביקורת, ובעזרתה יכולות לשפר את המוצרים שלנו (במקרה שלי, שאני מייצרת בעצמי) ואת הנחיות השימוש בהם. אני תמיד מעדיפה שלקוחותי ידברו איתי (גם כאן, לעיני כל, או במייל או בטלפון) אם הם מתקשים בשימוש בחיתולים שלי. בדרך כלל אני יכולה לעזור...
אביטל*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי אביטל* »

בהמשך לפנייתה של מאמא מאוהבת, אני אמא, ובשום אופן לא משווקת ולא מרוויחה מהעניין הזה שום דבר כספי, רק תחושה טובה שאולי עוד אנשים מצטרפים למעגל המטורפים הקטן שלנו, שסובל מחוסר פירגון משווע מהסביבה (האנושית).

השארתי כאן המלצה אישית לפני כמה זמן והיא נעלמה באופן מיסתורי מן האתר. הסיבה שהמלצתי כאן על חיתול (BG, בגרסה הסינתטית שלו), לאחר שניסיתי מספר סוגים של חיתולים, הייתה משום שרציתי שלאמא שנכנסת טרי לסיפור הזה ושבעיית החיתול הרטוב מדי מרתיעה אותה ועלולה לגרום לה לחזור לחיתולים חד פעמיים, תהייה המלצה על חיתול שמשאיר את הטוסיק יבש כמעט כמו החד פעמי. במקרה רכשתי את החיתול אצל לובה, ויכולתי לקנות אותו גם ממשווקים אחרים שמופיעים כאן, אני בטוחה שהם היו נותנים שירות באותה מסירות.

מאוד חשוב להעביר כאן מידע והמלצות מכיוון שכמו שאמרתי כבר, אנחנו אוכלוסייה די קטנה שמתעסקת בזה ואין הרבה במי להיעזר. אם מוציאים מאות על מאות של שקלים על חיתול לטווח ארוך, צריך גם לקבל המלצות חזקות על איזה חיתול לקנות.
ענ_בר*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי ענ_בר* »

רובינא
תודה על המידע והקישור לאתר. אני בהחלט אנסה בטנת פליס, אם כי אני גרה בתאילנד ופה כמעט לא משתמשים בזה, אני אנסה למצוא משהו.
איך אני יכולה למצוא חיתולי פריפולד? וכמה הם עולים?
ר_ו_ב_י_נ_א*

חיתולים רב פעמיים

חיתולי פריפולד ניתן למצוא בכל חנות אינטרנט שמוכרת חיתולי בד. זה החיתולים הכי "פושטים" שיש, אחרי טטרה.
בארץ ניתן לקנות אותם אצלי. אבל שווה לך לבדוק בארצות שונות - יש חנויות רבות בארה"ב, אוסטרליה ובמינות שונות באנגליה - להשוות מחירי חיתולים מול משלוח ואז לראות מה משתלם לך.
תגגלי prefold diapers @}
מאמא_מאוהבת*

חיתולים רב פעמיים

ענ בר,
אנחנו מזמן מזמן הפסקנו להחליף חיתול בלילה (משתמשמים רק בר"פ). וינוקא לא עושה קקי בלילה (לא זוכרת עד איזה גיל הוא כן עשה, אם בכלל..).
אין תפרחת חיתולים כתוצאה מזה. קרה גם שהוא נרדם עם חיתול רטוב ולא רציתי להסתכן בלהעיר אותו תוך כדי החלפה. לא קרתה התפרחת גם במקרים האלה.

לגבי בטנת פליז - בגרסאות הישנות יותר של טוטס בוטס היתה תפורה שכבת פליז (יש לנו כמה כאלה). באיזשהו שלב הם הפסיקו (לא יודעת למה).
אני גזרתי שמיכת פליז למלבנים ויצאו מלא רפידות פליז שיכולות לשמור על האזור יבש (לא שאני ממש שמה...)
ר_ו_ב_י_נ_א*

חיתולים רב פעמיים

מצאתי לך search]פורום in[/po]=posts&result type=topics&highlite=%2Bcloth של הורים בתאילנד. חלקם מחתלים בבד וממה שהבנתי גם קנו שם את החיתולים, אולי שווה לך לשאול שם.
וגם, גיליתי שיש חיתולי בד שמיוצרים בתאילנד אמנם ליצוא, אבל אולי יש להם אפשרות למכור גם למקומיים.
יהודית_שפמן*
הצטרפות: 12 יוני 2002, 21:42
דף אישי: הדף האישי של יהודית_שפמן*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי יהודית_שפמן* »

לגבי חיתולים מתאילנד לפני חמש שנים נסענו לטיול ובאחת החנויות המקומיות קניתי חיתולי בד מגבת עם הארכה מבד כותנה ורוד לבת כחול לבן מגיע בכמה גדלים החיתולים שימשו אותי נפלא שלושה ילדים טובים מברה חיתולים אחרים.
אביטל*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי אביטל* »

מבקשת המלצה על בד ליצירת ליינר לחיתולים (או כאלה מוכנים במחיר סביר). הקקי עדיין מגיע בצורת מרק ולכן הליינר החד פעמי ממש לא רלוונטי. לא יודעת באיזה גיל זה משתנה, התינוקת בת ארבעה חודשים ויונקת במשרה חלקית. עד אז מחפשת פיתרון שאיננו פליז (כבר יש לי רצועות מבד פליז, זה בסדר אבל ההרגשה היא טיפה פחות הגיינית, אולי זה סתם שטויות, לא יודעת). הייתי רוצה משהו מפוליאסטר סרוק וחלק שמתנקה היטב בכביסה. יש כאלה לקנייה אבל הם נראים לי נורא יקרים בשביל חתיכת הבד הקטנה שתשתמש אותי בסך הכל אולי עוד חודש חודשיים, כי אני מתכוונת לעבור לחד פעמי בהמשך. אני לא יודעת בדיוק איפה לחפש. האם ללכת לחנות בדים?
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

ענ בר , נראה לי שאת משתמשת בניק קיים של מישהי אחרת...
ורד_לב*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי ורד_לב* »

ווי, איזה מגניבים החיתולים התאילנדיים...
אף_חצוף*
הצטרפות: 12 מרץ 2005, 21:08
דף אישי: הדף האישי של אף_חצוף*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי אף_חצוף* »

גרה רחוק , נראה לי שאת משתמשת בניק קיים של מישהי אחרת...
וחוץ מזה, רציתי להפנות אותך לדף חיתולי טטרה למקרה שאת עוד קוראת.
יש שם הסברים ולינקים שיהיו לך רלוונטיים.

לענין הדיון כאן על המשווקות, מצד אחד, בתקופה שאני הייתי פעילה יותר כאן כמעט ולא היה ניתן להשיג חיתולים בארץ, ועל זה אני מברכת. פשוט כיף לי להיכנס לכאן ולראות כמה מגוון יש, וכמה אפשרויות החתלה יש פתאום בהישג יד.
מצד שני, אולי באמת כדי לצמצם את התגובות לתגובות ענייניות, כלומר הפניה למידע, עזרה בפתרון בעיות, בלי הפניה לרכישה ספציפית (זה ידרוש עריכה, כך שבראש הדף יופיעו כל המשווקות ורשימה של החיתולים והמוצרים שהן מוכרות). מעבר לכך, בדף הביקורת, יש מקום לתגובות של משווקות לטענות או שאלות על מוצרים שהן מוכרות.

כשיש למשווקות הודעות על מוצרים חדשים, מבצעים או כל דבר אחר, יש מקום להודעה.

אני מודה שקצת צורמות לי תגובות שכוללות לינקים והפניות למייל לרכישה, חשוב לוודא שכל המידע הזה יהיה נגיש בראש הדף, ולהשאיר את הבחירה לקונות.

בלי קשר, הדף הזה צריך עריכה, מי מרימה את הכפפה?
לובה_ב*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי לובה_ב* »

לאור המצב, שהחיים שלי הביאו אותי אליו, החלטתי לסגור את העסק. אני פותחת ב- מחירת חיסול במחירים מוזלים עד כמה שניתן. איני מגיע ללשנות את המחירים באתר, לכן אשמח להציע מחיר מיוחד לכל אחד באופן אישי באי-מייל על כל פריט שיעניין. כתובת האתר: www.naturebaby.co.il , אי-מייל שלי [email protected]
ריחות_של_יסמין*
הצטרפות: 20 יולי 2006, 19:00
דף אישי: הדף האישי של ריחות_של_יסמין*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי ריחות_של_יסמין* »

שלום!
רוצה להתייעץ בקשר לחיתולים של Tots Bots שבמבצע עכשיו אצל לובה...
למישהו יצא להשתמש בהם?
הם באמת מספיקים מהלידה ועד גיל שנתיים?
ולא צריך כיסוי?
כי על פניו הם כאילו יותר יקרים מאחרים (עכשיו במבצע 98 לעומת, נאמר 70-75 של רובינא)
אבל זה נשמע שווה לפי הנתונים האלה...
אני פשוט לפני לידה(די הרבה לפני, למען האמת...) ורוצה להיערך אבל כל העולם הזה כל כך חדש ומבלבל בשבילי...ופתאום להוציא מאות/אלפי שקלים על מוצר לא ידוע...זה מפחיד...מצד שני לובה סוגרת וזו הזדמנות אולי אחרונה להשיג אותם בארץ בנוחות ובמחיר מוזל יחסית...
יש למישהו הארות/ תובנות בנושא אשמח לשמוע!
מאמא_מאוהבת*

חיתולים רב פעמיים

רוצה להתייעץ בקשר לחיתולים של Tots Bots
למישהו יצא להשתמש בהם?
אנחנו משתמשים בהם כבר מעל שנה וחצי. בכיף גדול מאוד :-D

הם באמת מספיקים מהלידה ועד גיל שנתיים?
לנו כן :-) מידה 1. בזכות הגזרה של הדקה של הבן שלי, כנראה.

ולא צריך כיסוי?
כן צריך.

כי על פניו הם כאילו יותר יקרים מאחרים (עכשיו במבצע 98 לעומת, נאמר 70-75 של רובינא)
את משווה שני סוגים שונים של חיתולים - טוטס בוטס זה חיתול מעוצב ושל רובינא זה חיתול כיס (שזה בעצם הכיסוי (המאוד יפה :-) עם כיס) שצריך להוסיף לו את השכבה הסופגת. זה בערך כמו להשוות מחיר של עגבניה למחיר של סלק :-) לדעתי, טוטס בוטס שווים כל שקל.

יש למישהו הארות/ תובנות בנושא אשמח לשמוע!
האם ביקרת בדף חיתולים רב פעמיים ביקורת?

מוזמנת להמשיך לשאול @}
פלוני_אלמונית*

חיתולים רב פעמיים

ריחות של יסמין את בטח התכוונת לbumgenius ... הטוטס בוטס עולים 78 גם בלי מבצע והם לא onesize.
ריחות_של_יסמין*
הצטרפות: 20 יולי 2006, 19:00
דף אישי: הדף האישי של ריחות_של_יסמין*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי ריחות_של_יסמין* »

המון תודה!
עכשיו הבנתי משהו אחד אבל עוד יותר התבלבלתי בקשר לשאר...עגבניה וסלק????? :-P
חשבתי שכן מוסיפים לטוטס בוטס רפידה ואז זה אומר שהם חיתול כיס לא? אחרת איפה שמים את הרפידה?

ד"א כן, ביקרתי בדף וקראתי את הביקורות וההסברים, חלקם אפילו כמה פעמים ועדיין...יותר קל לי עם עגבניות וסלקים איך שהוא :-)

פלונית, אני לא יודעת...דיברתי עם לובה, הבנתי שהיא משווקת רק את טוטס בוטס... ושהסוג המסויים הזה מתאים מהלידה עד שנתיים נדמה לי ושלא צריך כיסוי... אני אדבר איתה שוב ואנסה להבין....
מאמא_מאוהבת*

חיתולים רב פעמיים

לגבי מהלידה עד הגמילה - <אני מנחשת ש>הכוונה היא לטוטס בוטס במידה 2 - אלה עם הסגירה בתיקתקים - שניתן לקפל אותם לגודל ממש פיצי בזכות שורה כפולה של תיקתקים. באתר שלהם יש (או לפחות היו פעם) סרטוני הדרכה שמדגימים איך סוגרים באמצעים שונים.

חשבתי שכן מוסיפים לטוטס בוטס רפידה ואז זה אומר שהם חיתול כיס לא? אחרת איפה שמים את הרפידה?
את הרפידה שמים בתוך החיתול (לא מכניסים אותה לתוך כיס כמו בחיתולי כיס), והיא מתחברת עם תיקתקים.
בנצ_100*
הצטרפות: 30 אפריל 2008, 07:01
דף אישי: הדף האישי של בנצ_100*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי בנצ_100* »

האם אפשר לזרוק נייר אורז לאסלה? לקומפוסט?
אחת_עשרה*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי אחת_עשרה* »

האם אפשר לזרוק נייר אורז לאסלה? לקומפוסט?
גם וגם.
אם אין קקי, הכי טוב זהלשטוף או לכבס ולהשתמש פעם נוספת.
אם יש קקי הייתי ממליצה לזרוק לאסלה, אלא אם כן אתם מייצרים קומפוסט מ'זבל אנושי'
אחת_עשרה*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי אחת_עשרה* »

טוטס בוטס בעיקרון מגיע בשני גדלים (4-9 ק"ג ו- 9 ק"ג עד גמילה), זה באשר לגדלים.
המחיר (הרגיל) שלהם בארץ נע בין 78-82 ש"ח (לפי צבע טבעי או צבעוני).
בעיקרון, זה חיתול בגזרת טיטול, שהוא לא חיתול כיס. הוא מגיע עם לשונית, שהמטרה שלה להגביר ספיגה, ואפשר לקפל אותה יותר או פחות לפי מין התינוק (קיפול אחד לבנות, שני קיפולים לבנים).
יש אפשרות לרכוש רפידה נוספת (בוסטר) ולהניח מעל הלשונית הרגילה, לספיגה מוגברת (אצלי כרגע אין רפידות כאלה, אבל המוצר קיים באופן עקרוני).
אביטל*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי אביטל* »

ריחות של יסמין, עשיתי עבורך סקירה מקיפה על שלושה סוגים של חיתולים שלכל אחד יתרונות וחסרונות. למען הסדר הטוב, השארתי את זה בדף הביקורת.
פלוני_אלמונית*

חיתולים רב פעמיים

למכירה בהזדמנות
חיתולי קושיז בשני המידות
חדשים מהאריזה
במחיר זול במיוחד!!
לפרטים- [email protected]
04-9840043
ענ_בר*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי ענ_בר* »

לא ביקרתי כאן כבר זמן מה ושמחתי לראות התייחסויות שונות..
אז קודם כל לא ידעתי שזה ניק של מישהו אחר. איך בעצם יודעים שהניק "תפוס"? (אני חדשה לא רק בענייני חיתולים.. עוד לא לגמרי הבנתי איך האתר הזה עובד)
רובינא - תודה על ההשקעה מצאתי את הפורום, נחמד. הקישור לחיתולים ששלחת אגב מיוצרים באינדונסיה לא בתאילנד, לא נורא... אבל אכן יש פה חיתולים. יש חיתולי פלנל ומן מוסלין סינטטי לא משהו בכלל בכל חנות ויש גם כיסויים לא רעים בכלל, פשוטים להפתיע. עוד לא מצאתי פליס (אומנם אני לא ממש חיפשתי עדיין, אני אכן גרה רחוק, גם בתוך תאילנד, ולא ממש יצא לי להיות בשום מרכז קניות מאז הלידה, והקרוב ביותר באי השכן...) אבל הטטרא ששלחו לי מהארץ ממש מוצלחים בעיני, למרות שיש לי קושיס וכל מיני חידושים.
בנתיים התרגלתי כבר לצורת כריכה - לא ממש קשירה של טטרא עם כיסוי כלשהו, לפעמים אם נגמר טטרא אז גם פלנל זה בסדר אבל חם ומשאיר הרגשת רטיבות כשספוג. בלילה אני עדיין לא לגמרי בטחה מה לעשות, אני הייתי מוותרת ברצון על החד פעמיים, אבל הקטנציק משתין המון וגם מחרבן לפעמים אפילו פעמיים בלילה. כך שקצת קשה לי להשאיר אותו ברטיבות בלילה ואני בכל זאת שמה חד פעמי שיספוג לפחות את הפיפי. נראה, כשאמצא פליס אולי זו תהייה התשובה ללילה...

יהודית שפמן -החיתולים שאת מתארת מתאילנד אכן נשמעים נחמדים, את זוכרת באיזה "חנויות מקומיות" ואולי איפה קנית אותם? לא זכור לי שראיתי כאלו פה, אבל אולי אני רק צריכה לחפש יותר טוב.

ושאלה כללית לאמהות - מה בדיוק העניין של הנייר אורז? האם זה מיועד יותר לקקי מוצק? כי עם קקי נוזלי כמו של הקטנציק שלי אני לא ממש מבינה מה הרעיון. וזה דווקא דבר שאפשר למצוא כאן בקלות...
אחת_עשרה*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי אחת_עשרה* »

מה בדיוק העניין של הנייר אורז? האם זה מיועד יותר לקקי מוצק? כי עם קקי נוזלי כמו של הקטנציק שלי אני לא ממש מבינה מה הרעיון.
ענ בר - אכן נייר אורז מיועד לטיפול במוצקים.
אמא_ללי*
הצטרפות: 19 נובמבר 2007, 06:48
דף אישי: הדף האישי של אמא_ללי*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי אמא_ללי* »

רציתי להמליץ כאן על משהו....
אנחנו עם סטוק קטן יחסית של חיתולים, 24 חיתולי פריפולד + כיסויים (שצריך לקנות כל כמה זמן כשהיא גדלה, בכל זמן נתון יש לי 2 בערך), ו- 10 חיתולי BG לחלק מהלילות, ליציאות מהבית ולפעמים גם להחתלת הלילה של הגדולה (3.5).
בתי אוטוטו בת שנה, וגיליתי שמרגע שהיא התחילה להיות ניידת ולהיעמד, הדרך שהכי נוח לי לחתל היא בפריפולד עם כיסוי שהוא בצורת תחתונים, כלומר כיסוי שלובשים ומורידים בלי לפתוח. ככה אפשר בכל פעם שהיא נרטבת פשוט להחליף בעמידה - רגע מפשילים את המכנסיים והתחתונים, שולפים את החיתול הרטוב ומקפלים פנימה חיתול יבש, והיא חופשיה לדרכה. זה מאד מקצר את כל התהליך ולא צריך להתחיל לעשות שמיניות באוויר כדי שהיא תסכים לשכב, ומכיוון שאני מחליפה הרבה (אחרי כל פיפי) אז זה משמעותי.
מקווה שזה יעזור למישהי :-)
אמא_ללי*
הצטרפות: 19 נובמבר 2007, 06:48
דף אישי: הדף האישי של אמא_ללי*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי אמא_ללי* »

ועוד תהיה. גיליתי שדווקא עם חיתולי הכיס, שאמורים להשאיר אותה יותר יבשה כי הם עם פליס, אם אני לא מקפידה להחליף די מהר העור שלה בפיפי שלה נהיה מאד אדום... זה קשור איך שהוא לאיך שמטפלים בחיתולים או שזאת התגובה של העור שלה?
וגם - בלילה אני משתמשת לפעמים בחד פעמי אקולוגי ודי מתבעסת. הבעיה היא שכשהיא עושה פיפי בלילה זה הרבה פעמים בישיבה, והפיפי לא מספיק לחלחל דרך הבד לפני שהוא בורח מהצד ומרטיב את הבגדים והסדין. וגם כשהיא ישנה על הצד זה לפעמים בורח. אני אשמח אם יש עצות...
צ'ילי_ושמן_זית*
הצטרפות: 12 פברואר 2009, 21:20
דף אישי: הדף האישי של צ'ילי_ושמן_זית*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי צ'ילי_ושמן_זית* »

אכן מצאתי שגרה רחוק זה שם קיים... והנה יש לי שם חדש. תודה לכולכם על ההתייחסות
ר_ו_ב_י_נ_א*

חיתולים רב פעמיים

חזרנו מטיול באירופה לשבוע. הבטחתי לעצמי שאכתוב כאן איך הסתדרנו במסע עם חיתולים, ולו רק כדי שאני אזכור... ואולי גם יעזור קצת למישהי בדרך.
לא ידעתי איך יהיה עם כביסות, רוני היה משוכנע שיש מכבסות בכל פינה - מסתבר שאין חיה כזאת... וגם, התארחנו אצל חבר רווק ובנו בן העשרים, בדירה לא גדולה, כך שממש לא התאים פספוסים או להיות בלי חיתול, מה גם שהיה קר מאד...
לקחתי איתנו 10 חיתולי כיס, 18 פריפולדים (למילוי חיתולי הכיס או להחתלה בנפרד), 2 מילויי המפ, כיסוי צמר אחד קצר ושניים ארוכים (כמו מכנסיים). 2 תיקי פלסטיק לחיתולים משומשים - אחד קטן להסתובבויות ואחד גדול לכביסה, ושני סיכות ביטחון למקרה שנצטרך לחתל רק בפריפולד.
לטיסות לקחתי איתי 4 חיתולי כיס (2 עם ההמפ, 2 עם פריפולד). על הילד - חיתול כיס ומכנסי צמר.
כיבסתי בערך כל יומיים וחצי. החלק הכי מסובך היה היבוש - בעיקר של רפידות ההמפ, שבסופו של דבר שימשו אותנו מעולה לטיסות, אבל רק לטיסות כי לקח להם שלושה ימים להתייבש (בתוך הבית. בחוץ הם היו קופאים מיד :-P ).
הסתדרנו מעולה עם הרכב החיתולים שלקחנו - בלילה ובחוץ הוא היה עם חיתול כיס, לפעמים עם מכנסי צמר מעל, ובבית עם פריפולד וכיסוי צמר.
לקחתי גם נייר אורז, שבדרך כלל אני לא משתמשת בו אבל שמתי כשציפיתי לקקי (פעם ביום) וזה מאד הקל על עניין הכביסה.
ר_ו_ב_י_נ_א*

חיתולים רב פעמיים

אמא ללי :
גם כשהיא ישנה על הצד זה לפעמים בורח.
באתר שלי יש סרטון שמדגים שיטת החתלה בפריפולד שעונה בדיוק על הבעיה הזאת.
הסרטון השלישי בדף
מאמא_מאוהבת*

חיתולים רב פעמיים

לקח להם שלושה ימים להתייבש (בתוך הבית. בחוץ הם היו קופאים מיד )
אני זוכרת <עדיין> את מה שהיה במוסקבה הקפואה עם הכביסות - כולם היו תולים בחוץ (במרפסת) וכן, הכביסה היתה קופאת אך מתייבשת (לא זוכרת תוך כמה זמן). אם זה מאוד מעניין, אוכל לברר עם אמא שלי :-)
וסתם משהו לא קשור (או אולי כן) - נכון שיש את הקפה שמיובש בהקפאה :-)? הקפאה שמקפאה, בסוף הכל מתייבש <או כמו בקומפוסט, הכל בסוף יתקמפסט, זה רק עניין של זמן :-)).
ורובין, תודה על השיתוף - אני חושבת שזה יכול מאוד לתרום למי שתוהה איך מסתדרים עם חר"פ בחוץ לאורך זמן.
@}
ר_ו_ב_י_נ_א*

חיתולים רב פעמיים

הכביסה היתה קופאת אך מתייבשת
אוף אילו רק ידעתי... טוב, בפעם הבאה שאמצא את עצמי במדינה קפואה עם תינוק מחותל (אני מניחה שזה לא יקרה שוב בשנים הקרובות) אזכור את זה :-P
מיכלי_לי*
הצטרפות: 23 אוגוסט 2007, 18:28
דף אישי: הדף האישי של מיכלי_לי*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי מיכלי_לי* »

אמא ללי היכן קונים כיסוי בצורת תחתונים? (סתם בשביל העניין).
יש לי לתינוק שעדיין בבטן במלאי כבר 3 חיתולי סנדיס וכמה מפליז. האם צריך בהתחלה גם כיסוי? יכולה לקבל כזה של קושיז ושל הפי הייניז (מקווה שכתבתי נכון) האם יתאימו ? מה הכיסויים המומלצים?
ורד_לב*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי ורד_לב* »

סנדיס חייבים כיסוי.
גל_הנה_אמא*
הצטרפות: 28 ספטמבר 2008, 14:48
דף אישי: הדף האישי של גל_הנה_אמא*

חיתולים רב פעמיים

שליחה על ידי גל_הנה_אמא* »

מזמינה לדפבית שלי לקרוא על מסקנות משלושה חודשי החתלה ברב פעמי
מתוך המצאי הבא: ONE-SIZE חיתולי כיס: 12הפי הייניז, 1 באנגיניוס (BG), קולהבייבי 4, 2 רובינא מידה קטנה
קושיז התחלתי עם 2 אולטרה ו2 קלאסיק יד שנייה מאד אהבתי וגם חמותי אז קניתי עוד 3 קלאסי ו2 אולטרה מחגית המקסימה בשיח הטבע
כיסויים: כיסוי ניובורן של באמקינס, כיסוי ריקי של מאדראיז וכיסוי קושיז
בנוסף: 12 פרהפולד קטנים ושפע של טטרה
שליחת תגובה

חזור אל “חיתולים”