מסיבת מומולדת בטבע

אנונימי

מסיבת מומולדת בטבע

שליחה על ידי אנונימי »

ראו גם: מדור טבעונאות | חפלקים טבעונאים | מדור לקטים
שם דף מקורי היה יום הולדת למומו בקטיף עצמי שעל ביוני 200X, אורי יורמן הנכבד מתחיל להכנס לעניין הלשון עם ביטויים מגניבים כמו "ברוכ\ים\ה הנא\ים\ה", וכן - גם מומולדת - בואו נפרגן לו!
מדי שנה אנחנו מזמינים חברים מוכרים וחברים מוכרים לכשעתיד לחגיגה של שפע.. חגיגה שהיא באידיאל עניין יום יומי... אבל עד אז יום ההולדת של בתנו זה יופי של סיבה למסיבה.

הדף מסודר לפי שנים, אז גלגלו למטה כדי לראות את החגיגה האחרונה. החגיגה הבאה ביוני 2009...

{==2006==}

momo]+ bday 2006[/po].jpg
שבוע אחרי שהגענו לארץ.. עוד לא הכרנו אף אחד ועוד לא ידענו שאפשר לקטוף אוכמניות כחולות בארץ! דבר שהיינו עושים כל קיץ במרחק נסיעת אופניים מהבית.. למעשה זה אחד הדברים העיקריים שחשבנו שאנחנו הולכים להגעגע אליו... אבל אז הגיעה מלחמת הגבורה של שיטוח כפרי דרום לבנון ולא רק שגילינו אוכמניות כחולות.. אפילו היינו היחידים שעוצרים לשם טרמפים.. והיו פותחים לנו במיוחד כשקטיושות מנגנות ברקע וגורמות לרעידות...

{==2007==}
with_passion*
הצטרפות: 20 יולי 2006, 13:10
דף אישי: הדף האישי של with_passion*

מסיבת מומולדת בטבע

שליחה על ידי with_passion* »

מה?

הפעם, אנו יוצאים לאחד המקומות האהובים עליה - בוסתני הקטיף העצמי ליד שעל
אמורים עד אז להבשיל האוכמניות הכחולות ואי אילו מיוחדים!
אנו מזמינים בזאת את כל חברינו שפגשנו ושעוד לא פגשנו בכדי ליצור הרגשה של שבט מלקט...

מה להביא?

הכניסה לקטיף עצמי עולה 19 שקלים עם הקופון (מדפיסים מהאתר הנ"ל) או 22 שקלים ללא הקופון.. המחיר ללינה בסוכה עם מזרונים עלה מ-40 ל-50 ש"ח השנה (לא ידעתי שהאינפלציה גבוהה כל כך..). המחיר הוא לאדם. יש מקלחות ושירותים. בשבילינו זה קצת יקר... ובאופן רגיל פשוט נלון בשטח איפה שהוא ליד - אבל מכיוון שאנחנו רוצים שיהיה נוח לעוד אנשים - ומכיוון שזוהי יום הולדת - ומכיוון שרוצים שלום עם סוריה וכדאי להנות מהגולן ולתת לתושביו הרגשה טובה לפני שמשאיות סוריות יאספו את האשפה .. נראה לי בסדר ללון שם לילה אחד.
את רוב המזון נלקט לנו שם באתר. אנחנו נספק השלמות. נסתדר על אינסוף פירות ועלים במשך כמה שעות לא?
בנוגע למתנות.. אתם המתנה הכי טובה! אם רוצים להביא משהו חוץ מזה.. אז בבקשה בבקשה רק דברים צנועים,פשוטים,קטנים וקלים שהם תוצרת עצמית (עבודת יד) או יד שנייה.

מה עוד - בקבוקי מים, כובע, כמו לכל טיול. אם אתם רוצים לקחת פירות הביתה אז זה עולה לחוד לפי משקל (20 שקל לקילו) אז להביא מיכלים רב פעמיים אטומים ואולי צידנית (לאלה שלא באים בטרמפים...). צלחות וסכו"ם רב פעמי (למרות שאפשר להסתדר פשוט עם הידיים)..

מתי?

בעיקרון אפשר להגיע באחר הצהריים או ערב של יום רביעי ה-20 ביוני. אנחנו נהיה שם מ-17:00 בערך. הליקוט שם הוא רק עד שעה שלוש.. כך שלא נוכל עדיין להכנס למתחם הגדול - אבל זה בסדר - ככה נבנה ציפיה אצל כולנו עד שיפתחו השערים ב-שמונה וחצי בבוקר ביום חמישי. או אז נלקט עד שימאס לנו.. בכל מקרה יש שפע של תותי עץ משביעים (ואני מניח עלים ירוקים) מחוץ למתחם הליקוט בשביל ערב יום רביעי. חוץ מיניקה ישירה - אנחנו נכין תמליא אוכמניות (ראו עוגות נאות) במקום כנראה ללא חשמל! כשהתמליא יצונן נשיר היום-יום ונשחק כמה משחקים. מקווה שלא יהיה חם מדי - אם כן - אז אפשר לעבור לבניאס או משהו ולהשפריץ...

מוקדם יותר ביום רביעי

יש סיכוי טוב שכמה מאיתנו נלקט צנוברים מוקדם יותר ביום רביעי... זוהי אחלה חוויה שתיקח כמה שעות - במיוחד לילדים מעל גיל 4 נראה לי - מטפסים די גבוה - אז חשוב לא לפחד (המארגנים לא אחראים כמובן). מי שמעוניין נא להתפקד כאן למטה לתיאום.

ומה אחרי?

למעונינים, לאחר המפגש יתחיל שבט ישמעלי אמיתי שפועל מחוץ לגבולות החוק ויחיה happily ever after

מי בעניין?

מי שמרגיש שיש סיכוי שיגיע נא להתפקד וגם לכתוב סיכויי הגעה באחוזים..

כל טוב ואביב מדליק.
ה_עוגיה*
הצטרפות: 15 יוני 2003, 00:44
דף אישי: הדף האישי של ה_עוגיה*

מסיבת מומולדת בטבע

שליחה על ידי ה_עוגיה* »

לא הבנתי למה מצלצל לי מוכר התאריך עד שנפל האסימון. זה התל"מ שלי...
שיהיה במזל @}
(אחלה דרך לחגוג יומולדת)
נעמה...*
הצטרפות: 13 דצמבר 2006, 04:58

מסיבת מומולדת בטבע

שליחה על ידי נעמה...* »

אח,נהדר!
כמה היינו רוצים להגיע.כל כך מתגעגעים לירוק ולפרי. סיכויים קלושים לצערי,ר ח ו ק . . .
איחולי מזל טוב
נעמה

מאמצת את הרעיון שלך ומזמינה גם אתכם (ואת כל המי ומי שהגדרת...) ליום ההולדת של שחר (בת 8),בבריכה שבבאר אורה הישנה.מקום קסום,נסתר מעיני כל,למרגלות שמורת הרי אילת,בשעת השקיעה. 24/04/07 ב- 16:00.מתוכננת מסיבת פיגמות ולינה תחת כיפת השמיים .קצת יבש לנו פה בערבה,אז במקום ללקט ירק תצטרכו להסתפק בעלי השיטה...077-7575848
ניצן_אמ*
הצטרפות: 28 נובמבר 2005, 19:35
דף אישי: הדף האישי של ניצן_אמ*

מסיבת מומולדת בטבע

שליחה על ידי ניצן_אמ* »

אפשר גם מי שפגש אתכם קצרצרות רק פעם אחת? :-)
אנחנו עוברים לבוסטון באמצע יוני, אז אם זה יהיה לפני הנסיעה שלנו, ולא נארוז את עצמנו בטעות באיזה ארגז, ואנחנו מוזמנים, ומומו אוהבת דברים סרוגים, אז נבוא.
יחד עם הרבה רצון טוב, אני משקללת את זה למשהו כמו 42%.
לוטם_מרווני*
הצטרפות: 27 דצמבר 2003, 21:55
דף אישי: הדף האישי של לוטם_מרווני*

מסיבת מומולדת בטבע

שליחה על ידי לוטם_מרווני* »

ואו איזה רעיון מטריף!
אני לא יודעת אם אנחנו מכירים, והגדולה שלי תיהיה בת 4 בערך אבל אולי, אולי נבוא אבל בלי לינת שטח (לא בשבילי)
גלי*
הצטרפות: 17 אפריל 2004, 22:06

מסיבת מומולדת בטבע

שליחה על ידי גלי* »

היי אופק, דיברנו בזמנו בטלפון לפני פארק הירדן ולא יצא לנו להיפגש. הטבעונית שלנו היא בת שש וחצי.
מאוד נתכוונן להגיע אבל אוכל להגיד יותר בוודאות כשיתקרב המועד. כרגע הסיכויים הם חצי חצי.
לוונדר_סגול*
הצטרפות: 24 ספטמבר 2004, 16:05
דף אישי: הדף האישי של לוונדר_סגול*

מסיבת מומולדת בטבע

שליחה על ידי לוונדר_סגול* »

אחרי זה יתחיל שבט ישמעלי אמיתי שפועל מחוץ לגבולות החוק ויחיה happily ever after

אפשר פירוש והרחבה?

{@
יערת_דבש*
הצטרפות: 23 אוקטובר 2003, 00:10
דף אישי: הדף האישי של יערת_דבש*

מסיבת מומולדת בטבע

שליחה על ידי יערת_דבש* »

ואנחנו דווקא נפגשנו בזמן פארק הירדן ובדרך אליו. זוכר?
נשמע מדליק וטעים.
אורי_יורמן*
הצטרפות: 13 אפריל 2007, 00:16
דף אישי: הדף האישי של אורי_יורמן*

מסיבת מומולדת בטבע

שליחה על ידי אורי_יורמן* »

נשמע כיף!
איך מגיעים בתחבורה ציבורית?
(או אולי, יש פה מישהו שיכול ומעוניין להציע לי טרמפ מתל אביב?)

סיכויי הגעה 37%
בעצם לא בהכרח 37, אבל בטוח מספר ראשוני בין שליש לחצי של מאה 8-)
פ_רח*
הצטרפות: 18 יוני 2006, 12:00
דף אישי: הדף האישי של פ_רח*

מסיבת מומולדת בטבע

שליחה על ידי פ_רח* »

99% שנגיע, האם התאריך נקבע סופית?
אם לא ישנים בסוכות אלא באוהל שמביאים מהבית, עדיין הלינה עולה כסף?
אנונימי

מסיבת מומולדת בטבע

שליחה על ידי אנונימי »

אופק,
נשמי יופי ועושה חשק.
ויש לי שאלות:
הפעילות כוללת קטיף?
הלינה שם כוללת את האפשרות לקטוף?
איך זה עובד? מה מבחינתכם התוכניות בהקשר הזה?
מה תוכניותיכם ליום שלמחרת?
ליאת
תמר_א*
הצטרפות: 22 יוני 2004, 12:56
דף אישי: הדף האישי של תמר_א*

מסיבת מומולדת בטבע

שליחה על ידי תמר_א* »

המטע אינו מרוסס?
עולם_קטן*
הצטרפות: 06 אוגוסט 2005, 21:56
דף אישי: הדף האישי של עולם_קטן*

מסיבת מומולדת בטבע

שליחה על ידי עולם_קטן* »

אנחנו (66%+ ממשפחתנו המשולשת) נשתדל להגיע, סיכויים משוערים כ-82%+
(אבל שלא תתפסו אותי במספרים, כי מתמטיקה זה לא הצד החזק שלי, ומשיעור אחוזים אני בכלל הברזתי...)
בלה_שנדמה_לה*
הצטרפות: 20 דצמבר 2005, 05:55
דף אישי: הדף האישי של בלה_שנדמה_לה*

מסיבת מומולדת בטבע

שליחה על ידי בלה_שנדמה_לה* »

הלינה שם כוללת את האפשרות לקטוף?
ליאת, הלינה לא כוללת את האפשרות לקטוף מהמטע, אבל באזור הלינה (בכניסה, מחוץ למטע) יש עצי תות...
הלינה עולה עכשיו 50 שקלים לאדם מגיל 3, זה מעודכן מהחודש האחרון. זה המחיר ללינה בחושות עם המזרונים, יש להם גם אוהלים להשכרה, אני לא יודעת מה המחיר לזה.
היינו שם לפני שבועיים, ואני ממליצה בחום על המקום. מאוד נעים, מסודר ונקי (גם המקלחות והשירותים). המקום היה מלא אבל לא הרגשנו כמעט את הקבוצות האחרות. יש פינות ישיבה, יש צל, פינת חי קטנה, מעט מתקנים לילדים....

יום הולדת שמח!!!! {@ {@ {@ {@ {@ {@
with_passion*

מסיבת מומולדת בטבע

עדכנתי שם למעלה - שימו לב - הגעה ביום רביעי בערב.. הליקוט במתחם הרשמי הוא רק בין 8:30 ו-15:00 כך שבערב יום רביעי נלקט בעיקר את מה שנמצא מחוץ למתחם (יש הרבה תותי עץ שמנים במיוחד) ואם נלקט צנוברים (קראו לעיל) אז יהיה גם שפע של שומן וחלבון מרוכזים.. רק ביום חמישי בבוקר נלקט ואז נכין תמליא וכנראה נלך למקום שכשוך כל שהוא. בכל די ספונטני בסך הכל.

אם אתם רגילים לאכול ארוחת ערב גדולה ומאוחרת - ומפחדים שצנוברים ותותי עץ זה לא יספיק - אז אני ממליץ באותו היום לאכול ארוחת צהריים גדולה.
אורי_יורמן*

מסיבת מומולדת בטבע

מדובר ביום רביעי הקרוב?
(לא ראיתי שכתוב תאריך)
מיכל_בר*
הצטרפות: 30 אוגוסט 2005, 22:41
דף אישי: הדף האישי של מיכל_בר*

מסיבת מומולדת בטבע

שליחה על ידי מיכל_בר* »

וואוו, איך בא לי...

האם אוכל לעשות זאת??????????
with_passion*

מסיבת מומולדת בטבע

אורי ב-20 ליוני
מיצי_החתולה*
הצטרפות: 21 פברואר 2005, 22:27
דף אישי: הדף האישי של מיצי_החתולה*

מסיבת מומולדת בטבע

שליחה על ידי מיצי_החתולה* »

אופק, בהשראתך אנחנו ניסע מחר לשעל לקטוף (ואז נישן בפארק הירדן ונבלה את יום שישי בשכשוכים). אז תודה על ההשראה @}.
ויום הולדת שמח!
with_passion*

מסיבת מומולדת בטבע

היינו בשעל היום כדי לבדוק....
אז ככה - ה-raspbeeries בעברית פשוט פטל נראה לי - אדומים וצהובים בשפע. החזרזרים יהיו בשלים עוד שבוע והם טובים מאד - גם האוכמניות הכחולות טובות ועוד לא בשיאן. דובדבנים מתוקים נגמר - אבל חמוצים יש. המון רגילת הגינה משובחת במיוחד (סלט היום - רגילת הגינה ביחד עם אצת קומבו ומלפפונים חמוצים מכבישה עצמית ויוגורט - משו משו...) מאד טעים היו דוקא תותי העץ השחורים בכניסה - הם ענקיים וחזקים כך שלא מתפצלחים על הארץ לאחר ניעור קל...
גם שחינו בחצבני והיה גדול גדול.. מים עמוקים ממש אפשר לשחות לא קר מדי.

היו שם לא מעט - הם אמרו לי שלפעמים אין אף אחד ולפעמים מבול.. אז נראה לי כדאי שאני אשריין כמה מקומות - מי בטוח באים? נא להגיד לי בהקדם.

עכשיו טיפ חשוב לאלה שהולכים לקטוף פירות בכלל - אני ממליץ מאד לאכול רק פירות בשלים - יש לא מעט שחושבים ש"יותר מדי" אוכמניות או פטל עושה כאב בטן - נסיוני הראה שיש כאב בטן מהר מאד וגם טעם של קיא בגרון כשאני קוטף פירות לא בשלים במיוחד פירות יער. אני מאד ממליץ להתגבר על הפוביות ופשוט לאסוף את הפירות מהארץ - הם הכי מתוקים ועם הטעם הכי מגוון ואפשר לאכול הרבה מאד עד שנמאס פשוט ושום דבר לא כואב. בתאבון!
אמא_אדמה*
הצטרפות: 28 אוגוסט 2002, 01:11
דף אישי: הדף האישי של אמא_אדמה*

מסיבת מומולדת בטבע

שליחה על ידי אמא_אדמה* »

אלה שנשרו, הם לא בשלים מדיי?
גם כאלה לא הכי טוב לאכול .. אם אני לא טועה יש בהם אלכוהול והם תוססים..
אנונימי

מסיבת מומולדת בטבע

שליחה על ידי אנונימי »

(למרות שאני לא אוהבת דובדבנים חמוצים)
אנחנו מתכננים להגיע. 2 מבוגרים ושני ילדים. בן שלוש וחצי ובן כמעט שש.
{@
פ_רח*
הצטרפות: 18 יוני 2006, 12:00
דף אישי: הדף האישי של פ_רח*

מסיבת מומולדת בטבע

שליחה על ידי פ_רח* »

דובדבנים מתוקים נגמר
מה???
איזה באסה!

אנחנו (אני דין ושחר) נגיע בלי נדר בעזרת השם טפו טפו טפו וכ'ו
עדי_ל*
הצטרפות: 06 ספטמבר 2004, 01:58
דף אישי: הדף האישי של עדי_ל*

מסיבת מומולדת בטבע

שליחה על ידי עדי_ל* »

אנחנו (איש, אישה וילד)נהיה באזור ,רוצים להגיע ונשמח לברר איתך מס' דברים.
האם אוכל להתקשר ?
תודה, עדי.
מיכל_בר*

מסיבת מומולדת בטבע

שליחה על ידי מיכל_בר* »

אמא בורחת מהבית!!

מנסה לחטוף את התינוק ואת המכונית (היחידה) ולהגיע. אפילו עד יום שישי, שהרי אם כבר באים מירושלים...

דווקא הילד הגדול (5) היה בטח נהנה, אבל אני משתוקקת לחופש...

האבא תקוע בעבודה, לא יכול לבוא.
מיכל_בר*

מסיבת מומולדת בטבע

שליחה על ידי מיכל_בר* »

יש עוד מישו שמגיע מירושלים?
מיכל_בר*

מסיבת מומולדת בטבע

שליחה על ידי מיכל_בר* »

מדברים על חמסין בימים רביעי-חמישי, לא?
במידה ואכן כך יהיה, קשה לי להאמין שנגיע... הדרך הארוכה הזאת, וגם השהייה עצמה - החום יקלקל לי את הכיף.
with_passion*

מסיבת מומולדת בטבע

לפי האתר הזה המזג אוויר נראה בסדר.. ביום רביעי עד 31 מעלות וביום חמישי עד 32 מעלות - ברמת הגולן.
אנחנו נמנעים מהשעות החמות כי זה מתחיל ביום רביעי לקראת ערב ונלקט ביום חמישי על הבוקר ובשעות החמות הכוונה למצוא מקור מים בצל לטבול.
לוטם_מרווני*

מסיבת מומולדת בטבע

אפשר לבוא בחמישי בבוקר?
with_passion*

מסיבת מומולדת בטבע

אפשר בהחלט - ממליץ להגיע על הבוקר
כרמל_האורחת*
הצטרפות: 07 נובמבר 2005, 11:55
דף אישי: הדף האישי של כרמל_האורחת*

מסיבת מומולדת בטבע

שליחה על ידי כרמל_האורחת* »

כבר כמה ימים אני רואה את הדף הזה ב מה חדש והייתי בטוחה שמומו הוא בטח נהג משאית שמן שחוגג ימולדת 50 ומשהו. כיוון שהדף לא ירד מסדר היום החלטתי להציץ מה הוא עושה פה ב באופן טבעי ו... איזה הפתעה! איזה מומו מתוקה!
והכי הרס אותי שהיא לובשת בתמונה בדיוק את אותה גופיית ברבאבא שאני לבשתי ביומולדת 5 שלי (עברו מאז שלושים שנה כמעט..)
אז מזל טוב לכם ויומולדת שמח ומוצלח!
כרמל_האורחת*

מסיבת מומולדת בטבע

אם רוצים להביא משהו חוץ מזה.. אז בבקשה בבקשה רק דברים צנועים,פשוטים,קטנים וקלים שהם תוצרת עצמית (עבודת יד) או יד שנייה.
למה בעצם?
גם אם זו הדרך בה אתם חיים. מה רע אם מי שרגיל לקנות מתנות ימי הולדת יביא כזו למומו? היא הרי יודעת שיש אנשים שממש קונים צעצועים בחנות, לא?
זה לא ישמח אותה?
פלונית*
הצטרפות: 02 אוקטובר 2001, 03:13

מסיבת מומולדת בטבע

שליחה על ידי פלונית* »

גופיית ברבאבא
מדהים !! מאיפה השגתם אותה?
מה פירוש השם?
מיכל_בר*

מסיבת מומולדת בטבע

שליחה על ידי מיכל_בר* »

אופק, יש תכנון להישאר לילה נוסף? כלומר עד יום שישי.
with_passion*

מסיבת מומולדת בטבע

מיכל לנו אין תכנון שכזה... אבל אם את רוצה לתכנן משהו אז תרימי טלפון כבר מחר. יש הרבה מה לעשות באזור (בניחותא) ובאמת כדאי להשאר כמה שבועות באצבע הגליל והגולן כדי להצדיק את הפחמן הדו חמצני שנוצר מהנסיעה...
דרך אגב מירושלים יש אוטובוסים ישירים לצפת כל שעתיים (982) ב-39 שקלים.. לרדת בצומת נחל עמוד ואז טרמפים.. או יש כמה פעמים ביום אוטובוסים לקריית שמונה ואז לרדת בצומת מחניים או משהו ואז טרמפים. (קל מאד לעצור טרמפים באזור הזה ובעצם בכל הארץ).
with_passion*

מסיבת מומולדת בטבע

אז הודעתי לשעל שאנו נהיה 10 עד 20 איש.. (אלא אם יש כאן עוד איזה 50 שלא התפקדו).. מי שלא רוצה להגיע יום קודם (ורוצה לחסוך את ה-50 שקל לבן אדם) - מוזמן להגיע ביום חמישי על הבוקר - 8:30 אזור הליקוט נפתח..
אני מבהיר שאמנם הכותרת זה יום הולדת למומו.. אבל למעשה זוהי רק סיבה למסיבה או יותר נכון סיבה לליקוט עם הפנים הוירטואליות (בעיקר עד כה) של אנשי האתר שיוצא להן להגיע.. בקיצור - לאלו שמתחשק לעלות (או לרדת..) צפונה לליקוט ושכשוך וחיבור עם אנשים אחרים שלא בדיוק במיינסטרים - אז יאללה בואו!
דרכים_צדדיות*
הצטרפות: 12 פברואר 2006, 10:10
דף אישי: הדף האישי של דרכים_צדדיות*

מסיבת מומולדת בטבע

שליחה על ידי דרכים_צדדיות* »

_גופיית ברבאבא
מדהים !! מאיפה השגתם אותה?
מה פירוש השם?_
אופק, קודם כל מזל טוב!
מדוע אתה מתעלם מהשאלות הנ"ל?
נכון שזה לא נושא הדף, אבל בכ"ז ההתעלמות עלולה לפגוע בשואל.
מאחלת לכם אושר וימולדת מוצלח וטעים!
with_passion*

מסיבת מומולדת בטבע

האם השואל זה החברה הטובה...?
לא לא לא מתעלם.. לא פוגע.. רק עסוק בתשובות אחרות.. הגופייה ישנה נראה לי שכבה כאן בארון כבר 20 שנה..
השם מומו - מהספר על הילדה שמקשיבה באמת ויוצאת אל מעבר לגבולות הזמן כדי להציל את העולם מהקפיטליזם.. מאת מיכאל אנדה - מומלץ!
with_passion*

מסיבת מומולדת בטבע

דרך אגב הדפסתי 24 קופונים של 19 שקל במקום 22 .. אז יש מספיק לכולם.
מיכל_בר*

מסיבת מומולדת בטבע

שליחה על ידי מיכל_בר* »

אופק, אני עדיין לא יודעת. בא לי נורא, אבל:
החום הצפוי עלול לבעס אותי מאוד (כפי שקרה ביומיון).
אם אני באה, זה עם תינוק בן ארבעה חודשים, והנסיעה הזאת איתו לבד מירושלים אינה פשוטה (אין מצב לבוא בטרמפים. רק להחרים לבעלי את האוטו, מה שיסבך אותו).
במידה ואבוא, אאלץ את בעלי ואת אמא שלי (שגרה רחוק) לעשות שמיניות באוויר על-מנת להיות עם הילד הגדול. (כאמור, לא בא לי להביא אותו, הוא מתיש אותי מאז שאחיו נולד).
ויש גם את השיקול הכלכלי והאקולוגי: זו וואחאד נסיעה.

מצד שני, קיבינימט, אני כל הזמן תקועה בבית, אנחנו כמעט ולא מטיילים ולא עושים שום שבירות שגרה. זה חיים זה, אני שואלת. יחי הספונטניות, יחי הסבבא, יחי חיק הטבע.
with_passion*

מסיבת מומולדת בטבע

מיכל - קשה קשה... מה לא יהיה כל כך חם.. אנחנו נשב בצל ונשתכשך כמו במי הדן או החצבני..
גלי (שכתבה למעלה) סיפרה לי על משפחה (ילד אחד אני חושב) מענינת מבית שמש שרוצה להגיע ואין לה רכב - אתם יכולים ליסוע במשותף ולהתחלק בדלק.
כן אפשר לצאת לחיק הטבע בעמק האלה.. וזה יותר קרוב.
ממליץ לחבר את הקפיצה עד הגולן - להשאר עוד יום יומיים - באזור - יש הרבה דברים נחמדים לעשות.
אם את לא רוצה בטרמפים לבד - יש אפשרות שפשוט תגיעי לאמירים ביום רביעי (אוטובוס ישיר כל שעתיים ב-39 שקל מירושלים 982 צריך לבקש עם חיוך גדול שיעצור באמירים - 90% הוא עוצר ואם לא אז מוריד מאד קרוב בצומת 7). ואז תעצרי טרמפים איתי או שאולי נסדר איזה קומבינה אחרת. ואז בכלל חוויה!
גלי*

מסיבת מומולדת בטבע

שליחה על ידי גלי* »

גלי (שכתבה למעלה) סיפרה לי על משפחה (ילד אחד אני חושב) מענינת מבית שמש שרוצה להגיע ואין לה רכב
מדובר על אמא עם שני ילדים מאיזור בית שמש. אני יכולה לקשר ביניהם אם מיכל נוסעת.
אורי_יורמן*

מסיבת מומולדת בטבע

אני צריך טרמפ.
מישהו בא מתל אביב, עובר דרך תל אביב, או במקום שאני יכול להגיע אליו מתל אביב בקלות, ביום חמישי מוקדם מאוד בבוקר?

אפשר רק לי, אבל עדיפות לטרמפ שיש מקום באוטו גם לחברה שלי (שהיא, אגב, אחלה לקטית צנוברים).
אורי_יורמן*

מסיבת מומולדת בטבע

אה, כמובן, איזה חוסר נימוס מצידי, שכחתי להוסיף - בבקשה :-)
קורי*
הצטרפות: 19 יוני 2007, 09:34

מסיבת מומולדת בטבע

שליחה על ידי קורי* »

שי מעוניינת להצטרף לחגיגה, ומחפשת טרמפ מהמרכז.
גלי - את נוסעת? אם כן, נוכל לתאם משהו?
אופק - נשמע נפלא!
אנונימי

מסיבת מומולדת בטבע

שליחה על ידי אנונימי »

ספר מ-ד-ה-י-ם.
אחד בספרים הבודדים שאני ממש זוכרת מילדותי המאוחרת.
שוכנת*
הצטרפות: 27 מאי 2007, 13:58

מסיבת מומולדת בטבע

שליחה על ידי שוכנת* »

מומו היה הספר האהוב עלי במשך שנים על שנים. כשהייתי ילדה לא הכרתי אפחד אחר שקרא אותו. לפעמים זה היה כמו לא להכיר אפחד. קראתי בו שוב שנה שעברה, בהריון, התחברתי. ספר חבל"זי. אולי ראוי לדיון משלו?
with_passion*

מסיבת מומולדת בטבע

ראוי לדיון בהחלט..

בבקשה לקרוא פה למעלה ולענות לאלו שמחפשים טרמפים!

בטרמפים זה מאד קל להגיע - על הכביש לקריית שמונה לרדת בצומת מחניים לעצור טרמפים מזרחה עד צומת ווסט ואז צפונה לקטיף העצמי שנמצא צפונית לשעל (לא בשעל).

לא ציינתי למעלה - החושות מצוידות בשקעים ואור - יש מזרונים ומחצלות - אבל אין סדינים או שמיכות - אז תביאו שמיכה דקה וסדין - זה יספיק - או שק שינה כזה של קיץ (יותר מזה נראה לי שתזיעו).

נתראה מחר.
with_passion*

מסיבת מומולדת בטבע

טוב אין בסוף ליקוט צנוברים מאורגן מוקדם יותר - כלומר אם נמצא אז נלקט בכיף - אבל אנחנו מתכוונים לנסות להגיע מוקדם יותר.. 15:00 כזה או משהו פשוט כדי לבלות אתכם קצת יותר.

מי שמגיע ראשון (גלי?) - נא לבחור חושה באזור טוב ל-15-20פלוס מינוס - כלומר שהחושות האחרות בסביבה פנויות ואולי יש איזה מקום בין החושות עם צל שנוכל לשבת ולפטפט.

אוי הריר נוזל רק מהמחשבה על תותי העץ מחר!

אה ודבר אחרון - אם למישהו יש מקום ורוצה לאסוף אותנו בצומת קדרים או צומת חנניה (או אמירים).. נא ליצור קשר
טליה_טקאוקה*
הצטרפות: 04 מאי 2006, 08:27
דף אישי: הדף האישי של טליה_טקאוקה*

מסיבת מומולדת בטבע

שליחה על ידי טליה_טקאוקה* »

תעשו חיים!!!
יום הולדת שמח!! @}@}@}
מיכל_בר*

מסיבת מומולדת בטבע

שליחה על ידי מיכל_בר* »

בצער רב אני מודיעה כי לא אגיע.

תבלו בנעימים.
with_passion*

מסיבת מומולדת בטבע

אוקיי יוצאים לדרך - מי שבא ברוך הבא.. ומי שלא נתראה בקרוב אני מקווה - (בכנס הקיץ של התנועה להתעוררות ?)
אמא_של_א_א_א*
הצטרפות: 27 ספטמבר 2006, 23:46
דף אישי: הדף האישי של אמא_של_א_א_א*

מסיבת מומולדת בטבע

שליחה על ידי אמא_של_א_א_א* »

מזל - טוב
שיהיה מקסים {@{@{@{@{@{@ {@
with_passion*

מסיבת מומולדת בטבע

נפגשנו, חיבקנו, קטפנו, שיחקנו, פטפטנו, אכלנו, ישנו, נעקצנו, קטפנו בגדול, הכנו תמליא, הלכנו, השתכשכנו, שחינו, ושוב טבלנו... למומו (וגם לי כמובן) היה ממש כיף ונראה לי גם לאחרים - תודה שבאתן ובאתם - החיים נפלאים! אופק
גלי*

מסיבת מומולדת בטבע

שליחה על ידי גלי* »

אח, איזה גן עדן. תותי העץ הכי טעימים בעולם. ואיזה שפע. תודה לאופק. היה כיף להיפגש ולחגוג.
אורי_יורמן*

מסיבת מומולדת בטבע

לצערי באתי רק ביום חמישי בצהריים (תודה ל ניצן אמ על הטרמפ!), אבל בכל זאת היה המון כיף.
הרגשתי ממש טוב בחברת הרבה אנשים שלא פגשתי מעולם (פלוס אדם אחד שפגשתי פעם אחת ושני אנשים שראיתי פעם בתמונה :-) )
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

מסיבת מומולדת בטבע

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

למומו (וגם לי כמובן) היה ממש כיף
ומה לגבי אמא של מומו?
מיכלונת_פה*
הצטרפות: 12 אוקטובר 2006, 14:49
דף אישי: הדף האישי של מיכלונת_פה*

מסיבת מומולדת בטבע

שליחה על ידי מיכלונת_פה* »

איזה כיף לכם :-)
אופק, אתה יודע עד מתי בערך עונת הפירות האלו?
אמא_אדמה*

מסיבת מומולדת בטבע

שליחה על ידי אמא_אדמה* »

היה כיף מאוד, הכל כולל הכל, ובעיקר החברה..
הכי טעימים היו התותי עץ והאוכמניות הכחולות.. יאמי..
איזה כיף לאכול יום שלם רק פירות.. :-)

תודה על היום הזה..

אופק, אתה יודע עד מתי בערך עונת הפירות האלו?

כתוב שם שהקטיף פתוח יוני יולי ואוגוסט..
with_passion*

מסיבת מומולדת בטבע

כן גם אמא של מומו (שאלתי עכשיו..)
with_passion*

מסיבת מומולדת בטבע

יש הרבה תמונות.. אבל מתוך כבוד לפרטיות המשתתפים - אני שם רק תמונות של התמליא בשלביו ומומו על "הכסא"..

momo]+ bday1 2007[/po].jpg
momo]+ bday2 2007[/po].jpg

http://amirim.com/tivona/[po]momo bday3 2007[/po].jpg http://amirim.com/tivona/[po]momo bday4 2007[/po].jpg http://amirim.com/tivona/[po]momo bday5 2007[/po].jpg http://amirim.com/tivona/[po]momo bday6 2007[/po].jpg http://amirim.com/tivona/[po]momo bday7 2007[/po].jpg http://amirim.com/tivona/[po]momo bday8 2007[/po].jpg http://amirim.com/tivona/[po]momo bday9 2007[/po].jpg
יעל*
הצטרפות: 30 יוני 2001, 20:34

מסיבת מומולדת בטבע

שליחה על ידי יעל* »

וואו מזל טוב, תגיד למומו ששנה הבאה גם אני באה...
איך הכנתם את הקלתית? האם השתמשתם בפסילויום למילוי?
נראה סוףףףףףף
with_passion*

מסיבת מומולדת בטבע

קלתית הכנתי מבעוד מועד - טחנתי במעבד מזון חמניות ושקדים, ואז הוספתי קצת קינמון וקורטוב מלח - ואז תמרים מגלוענים עד שזה נהיה דביק מספיק.. עשיתי מזה כדור גדול ושמתי בשקית - שיטחנו את זה לתוך התבנית בשטח. את הפרות הילדים לשו טוב טוב לריבה.. הוספנו לא מעט פסיליום ובשביל שזה יהיה טעים יותר קר - שמנו את זה רבע שעה בפריזר במקום (לא חובה). הצעה לשיפור - בגלל שהרבה מהפירות בשעל חמצמצים - התמליא היה יוצא עוד יותר טעים עם היינו מביאים כמה תמרים איתנו ולשים אותם לתוך הריבה.. גם אבקת וניל הייתה מוסיפה... וגם יוגורט כמובן!
אז פעם הבאה נכין יוגורט (למרות שיש סיכוי שנגיע לתאילנד (דרך היבשה כמובן) עד אז ונטרוף דוריאנים עד שימאס לנו מהם לגמרי..)
ה_עוגיה*

מסיבת מומולדת בטבע

שליחה על ידי ה_עוגיה* »

מה זה פסיליום?

בשנה הבאה, אם לא נהיה שוב עסוקים בלידה, נבוא גם אנחנו.
with_passion*

מסיבת מומולדת בטבע

פסיליום זה קליפות של גרעיני לחך או פלנטגו (צומח בר בארץ) - אפשר לקנות בחנויות הטבע (כאן בכרמיאל בתפזורת ללא אריזה!).
מנג_בין*
הצטרפות: 24 יולי 2002, 01:00
דף אישי: הדף האישי של מנג_בין*

מסיבת מומולדת בטבע

שליחה על ידי מנג_בין* »

ומה תרומתו לבריאות?
עדי_ל*
הצטרפות: 06 ספטמבר 2004, 01:58
דף אישי: הדף האישי של עדי_ל*

מסיבת מומולדת בטבע

שליחה על ידי עדי_ל* »

מזל טוב ליומולדת... התמונות עושות שמח בלב.
אנחנו היינו באמירים כשהייתם בשטח...

פסיליום : יש לי מיכל מלא. פעם קניתי, בהמלצת מישהי, לעזור בעיניני העיכול. כמעט ולא היה בשימוש, וכעת, זה במקרר.
מה יכולה לעשות עם זה ביומיום? האם כדאי להשתמש בזה, שלא למטרות מיוחדות/מרפאות וכו'..?
תודה.
with_passion*

מסיבת מומולדת בטבע

תודה עדי - למה לא להשתמש בפסיליום בתמליא?
פסיליום זה כמעט רק סיבים תזונתיים.. למי שלא אוכל מספיק סיבים (רובינו) זה עוזר.
ג'ינ_ג'ית*
הצטרפות: 28 פברואר 2004, 00:23
דף אישי: הדף האישי של ג'ינ_ג'ית*

מסיבת מומולדת בטבע

שליחה על ידי ג'ינ_ג'ית* »

מזל טוב, נשמע שהיה מקסים :-)
אורי_יורמן*

מסיבת מומולדת בטבע

מאמר שמצאתי על עין-א-טינה
מצטט שם את החלק שעשה לי דז'וו (מודגש משפט המחץ):

"בחוץ חאאאאם בוער, אבל אחרי 7 דקות הליכה מגיעים לבריכונת צוננת שכולם נהנים להשתכשך בה, מי שיש לו חשק לטייל ממשיך קצת במעלה הנחל לדשדש במים זורמים, ולאמיצים והרעבים יש מסלול בין הרים ובין סלעים בדרך על המעיין שמזין את היופי הזה. כולל עצי תאנים ושיחי פטל שפירותיהם הבשלים סגולים-שחורים. המלצה: אל תגיעו עד למעלה. לא תאמינו כמה מאכזב לגלות כיצד נראה היום המעיין."

נכון שהיה חבל לגלות שבמקום נביעה טבעית יש שם איזה גוש בטון עם צינור?
ה_עוגיה*

מסיבת מומולדת בטבע

שליחה על ידי ה_עוגיה* »

נרשמת :-)

ממליצה על 21.6 (עוד לא בדקתי איזה יום בשבוע זה...)
הילה_ב*
הצטרפות: 26 אוקטובר 2005, 00:34
דף אישי: הדף האישי של הילה_ב*

מסיבת מומולדת בטבע

שליחה על ידי הילה_ב* »

21 יוצא יום שבת ואז אין אוטובוסים...
כרמל_האורחת*

מסיבת מומולדת בטבע

מקווים שבשנה הבאה נצטרך דרכון בשביל להגיע לשם!
המשפט הזה מאוד מכאיב לי. נאמר כי נאמר מתוך אליצות ועוד עם סימן קריאה ובהחלט לא הכרחי לתוכן הדף. תאר לך שהיה מדובר במחוז ילדותך.
רוקדת_לאור_ירח*
הצטרפות: 03 דצמבר 2004, 17:39
דף אישי: הדף האישי של רוקדת_לאור_ירח*

מסיבת מומולדת בטבע

שליחה על ידי רוקדת_לאור_ירח* »

אם נדע תאריך מדוייק יהיה יותר קל להחליט אם באות.
כרמל_האורחת*

מסיבת מומולדת בטבע

נאמר כי נאמר מתוך אליצות תיקון:
נראה כי נאמר מתוך עליצות

ואני כתבתי באמת בסערת רגשות. מילא אם אומרים "המחיר הכבד של השלום" אבל סתם כך לזלזל במה שעבור אחרים הוא יקר.. מכעיס ומעליב.. מקווה שאין רביםשחושבים כמותך. ומזל טוב למומו.
לוטם_מרווני*

מסיבת מומולדת בטבע

נרשמת
בו בזמן מסתייגת נמרצות מהמשאלה שלך ומביעה אחת משלי- מקווה שבשנה הבאה ובשנים הבאות נוכל להגיע לכל מחוז שנחפוץ ללא תלות בדרכון שיש לנו. ומי יתן שכל השבויים והחטופים יחזרו לביתם בגוף שלם ובנפש שלמה. אמן
אלה_לי_לה*
הצטרפות: 07 נובמבר 2007, 10:20
דף אישי: הדף האישי של אלה_לי_לה*

מסיבת מומולדת בטבע

שליחה על ידי אלה_לי_לה* »

מקווה לתאריך שיאפשר הגעה
ומצטרפת לתקווה שממש בקרוב נהפוך שוב כולנו לאזרחי העולם, ללא דרכונים או הגבלות שטחיות
לוטם_מרווני*

מסיבת מומולדת בטבע

מחכה לקרוא מתי זה קורה?
with_passion*

מסיבת מומולדת בטבע

נראה לכם שעד השנה הבאה תתפוגג הפירמידה ואיתה התוכנית לשלטון עולמי גלובלי אחד (גלובליזציה) ונתאחד לעולם אחד ללא גבולות ותעודות זהות??
אם כן אז אתם יותר אידיאליסטים ממני.. כלומר כמובן שאני מסכים 100% - אבל פשוט לא נראה לי שזה יקרה בשנה הבאה..
נראה לי מספיק גדול לקוות לשלום עם סוריה עד אז (שזה לפחות יתחיל חור אחד בגדר ולחורים יש נטייה להתרחב עם הזמן) - ואם לדעתכם תקווה לשלום היא בהכרח זלזול במתנחלים ציוניים אז זו זכותכם. אם הכבוד מכביד, אז הזלזול מקל. האנשים שבאמת מחוברים לאדמה - ישארו בגולן ללא צורך בבעלות ציונית רבתית. לי אין התנגדות להתיישבות יהודית בגולן - רק לא תחת הדגל הציוני.

ולעניננו..
כרגע נראה לי זה יהיה ביום חמישי הקרוב. האם מישהו קיווה לישון לילה כחלק מהארוע? או שמספיק לבוא לשם בבוקר - לעשות כיף חיים.. וללכת להשתכשך איפשהו אחרי זה. או שאולי אחרי ההשתכשכות נלך ונישן בבניאס כולנו? יכול להיות נחמד.. תצטרכו להביא ציוד ללינה בשטח (מזרון שטח, שמיכה קלה וציפה).

טוב אני אשתדל להחליט סופית עד הלילה. נרגש לפגוש אתכם..
רוקדת_לאור_ירח*
הצטרפות: 03 דצמבר 2004, 17:39
דף אישי: הדף האישי של רוקדת_לאור_ירח*

מסיבת מומולדת בטבע

שליחה על ידי רוקדת_לאור_ירח* »

חמישי הקרוב לא יכולות. מכמה ימים אחר כך יהיה לנו יותר זמן פנוי.
אם כבר באים עד שם אז קיויתי לישון גם לילה, אבל גם לישון בבניאס נראה לי סבבה.
ניב_רפאל*
הצטרפות: 22 מאי 2008, 12:45

מסיבת מומולדת בטבע

שליחה על ידי ניב_רפאל* »

נישמע כיף מקווה להגיע {@
אמא_אדמה*

מסיבת מומולדת בטבע

שליחה על ידי אמא_אדמה* »

איזה כיף! :-)
אורי_יורמן*

מסיבת מומולדת בטבע

צריכה עוד קצת לעבד את הנתונים...
אוסיף לנתונים -
שנה שעברה היה ממש כיף והכרתי יופי של אנשים, כמו ניצן אמ, מירב דן, פ רח ובן זוגה, והמשפחה של אופק. (בטח שכחתי כמה, עמכם הסליחה)
חוץ מהשהיה בשעל, גם טיילנו באיזור עין תינא, וגם זה היה נהדר.
ה_עוגיה*

מסיבת מומולדת בטבע

שליחה על ידי ה_עוגיה* »

אני מבינה שאם האירוע כולל לינה, היא לא בשעל. הבנתי נכון?
(בשנה שעברה לא נשארתם לישון בין הפירות?)
אורי_יורמן*

מסיבת מומולדת בטבע

שנה שעברה נשארו לישון בשעל עד כמה שזכור לי,
למרות שבאופן אישי הגעתי פשוט בבוקר שאחרי.
שליחת תגובה

חזור אל “שמחות משפחתיות”