סימנים ראשונים להריון

tאמא*
הצטרפות: 02 מרץ 2005, 16:22

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי tאמא* »

לכל אחת יש את התסמינים שלה ואפילו לאותה אישה יכולים להיות תסמנים שונים בין הריון אחד למשנהוא.
מאחר ואת כבר אחרי איחור במחזור הדרך הבטוחה היא לערוך בדיקת הריון.
ניתן לקנות ערכה לבדיקה בכל בית מרקחת. (את גם יכלה לעשות בדיקת דם/שתן בקופ"ח.
סיגל*
הצטרפות: 27 יולי 2001, 00:02

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי סיגל* »

שלום יש לי סכרת נעורים ואני רציתי לדעת אם כאבי בטן לפני המחזור זה הריון כאבי בטן בעוד שאני ניכנסת לשירותים וכאבי מחזור חזקים
סיגל*

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי סיגל* »

תודה ואם תוכלו לעזור לי סיגל
סיגל*

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי סיגל* »

והמחזור צריך להגיע לי ב15 יכול להיות שהכאבים של מחזור זה היריון
סיגל*

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי סיגל* »

?
יוחננ_ית*
הצטרפות: 19 מרץ 2004, 09:58
דף אישי: הדף האישי של יוחננ_ית*

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי יוחננ_ית* »

אני כמעט בת 18 וכבר עברתי הפלה אחת....מאז התחלתי להשתמש בגלולות אך בחודש ה-3 שלקחתי אותן איחר לי המחזור ביומיים ונלחצתי והפסקתי ובכל מקרה שכבתי עם חבר שלי בלי אמצעי מניעה.....אני כל הזמן חוששת ששובצנכנסתי להריון
מרינה, את צריכה להיות אחראית ובוגרת כדי לקיים יחסי מין, וזה כולל גם שימוש באמצעי מניעה. אם נלחצת מאיחור במחזור, היית צריכה לפנות לרופא הנשים שלך ולא להפסיק את הגלולות על דעת עצמך.
הפלות וגרידות אינן אמצעי מניעה, והן עלולות לפגוע ביכולת שלך להרות וללדת בעתיד.
קחי אחריות ואל תקיימי יחסים ללא אמצעי מניעה.
ואני מקווה מאוד בשבילך שהפעם לא נכנסת להריון.
יוחננ_ית*

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי יוחננ_ית* »

שלום סיגל, לעתים אשה הרה חשה כאבי בטן לפני איחור במחזור. ולפעמים אלה סתם כאבי בטן (של מחזור או של כל דבר אחר). אני מציעה שתקראי את הדף כולו.
האם יש קשר לשאלתך לכך שיש לך סכרת נעורים?
יוחננ_ית*

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי יוחננ_ית* »

שיר אל, לעתים המחזור מאחר בגלל לחץ ויתכן שיש לך איחור מסיבה זו.
אני ממליצה לך לבצע בדיקת דם ולא להתסמך רק על בדיקה ביתית, וכן מאחר ומדובר בסטוץ, מומלץ גם לבצע בדיקה לאיידס ולמחלות מין אחרות. יתכן שאת הבדיקה נגד איידס תוכלי לבצע רק בעוד כמה חודשים, אבל שווה להתייעץ עם רופא המשפחה שלך או עם רופא נשים.
בהצלחה.
אלמוני*
הצטרפות: 05 אפריל 2004, 01:52

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי אלמוני* »

אני וחברה של שוכבים קבוע עם קונדום, והיא לא לוקחת גלולות. היו פעמים שחדרתי בלי קונדום למעט זמן, אבל לא גמרתי בתוכה. חברה שלי בת 32.
לפני שבועיים היא קיבלה מחזור, ועכשיו שבועיים אחרי, יש לה מספר ימים דימום קל, שלא היה לה בעבר. האם ייתכן שזה סימן להריון ?
נונה*
הצטרפות: 25 ספטמבר 2004, 21:37

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי נונה* »

אם את רוצה לדעת את תאריך ההתעברות, פשוט החסירי שבועיים ממה שאומר הרופא. כלומר, אם את בשבוע התשיעי לפי ספירת הרופאים והספרים, העובר, למעשה, בן 7 שבועות.
ע"מ לקבוע את תאריך הלידה המשוער, יש לספור 40 שבועות מיום קבלת הוסת האחרונה, או לחילופין, 38 שבועות מיום ההתעברות. קפיש?!
רק לזכור- שהכל משוער...
אף_חצוף*
הצטרפות: 12 מרץ 2005, 21:08
דף אישי: הדף האישי של אף_חצוף*

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי אף_חצוף* »

את יכולה להיעזר בטבלה הזו, אולי זה קצת יבהיר לך את העניינים.
http://www.laniado.org.il/obgyn/excel.asp
שי_רי*
הצטרפות: 16 אוקטובר 2005, 10:31
דף אישי: הדף האישי של שי_רי*

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי שי_רי* »

כמו שכתבתי- ספרתי וגיליתי שהתאריך המשוער שלי הוא בתום 39 שבועות. האם כך מקובל לקבוע את התאריך המיועד? כי נראה לי שיש פה פיספוס של שבוע........

טוב בכל מקרה אני רוצה למקד את השאלה שלי לצד העקרוני שלה- למה??? למה סופרים מיום הווסת ולא מיום העיבור? אני מבינה את ההתחלה שכל מה שיש זה הווסת אבל ברגע שיש נתונים על גודל העובר והיתפתחותו כבר יודעים את גילו המדוייק וחוצמזה מי שיש לה וסת סדירה- למב לא להתייחס ליום העיבור?

טוב, אני יכולה לקבל את זה אבל אני נורא מיתבעסת שכל פעם שאני אומרת לאנשים באיזה שבוע אני, בראש אני מפחיתה שבועיים.....אני כבר רוצה לראות בטן!!! ולהרגיש בעיטות :-)
שי_רי*
הצטרפות: 16 אוקטובר 2005, 10:31
דף אישי: הדף האישי של שי_רי*

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי שי_רי* »

תודה על הטבלה. דווקא הייתה לי אחת אבל זו ממש מעולה. משום מה היא ברורה לי יותר....... אז תודה!!!!
טל_אור*
הצטרפות: 09 נובמבר 2005, 17:12

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי טל_אור* »

שלום לכולן. רוצה לשתף אתכן במה שעברתי לפני כשנתיים. הריתי (לראשונה, בגיל 30 פלוס, כשנה לאחר הנישואין). בסביבות חודש שלישי הלכתי לטיול מטופש ביותר אך לא היה לי מושג שצריך להזהר - עליתי איזה 100 מדרגות ביום חם ואחר כך התייבשתי בטרמפים ארבע שעות. אחרי יומיים היה דימום ולאט לאט הבנתי שההריון נגמר. זה היה עצוב, כואב, וכל מה שתוכלו לתאר לעצמכן. הלכתי לאולטרסאונד ואמרו שיש משהו לא ברור, בקיצור - כבר לא עובר שלם ולא היה דופק. הרופאים אמרו שאני חייבת לעבור גרידה כדי לנקות את הרחם. הרגשתי כמו שה מובל לטבח (עד אז הלכתי רק לרופאות נשים, ולא התאשפזתי מעולם, ואני טבעונית כעשרים שנה). יומיים נסיתי לטלפן לפה ולשם ולחפש עצה טבעית. אפילו רופאים די טבעיים לא הסכימו לאשר לי שלא לעשות גרידה. אמרו לי שיהיו חס וחלילה דלקות ובעיות ומי יודע וחבל לי שאולי אח"כ לא אוכל להרות - כל מיני דברים מפחידים. אחרי כמה ימים קמתי בבוקר והודעתי לבעלי שפשוט ל א , אני לא עושה את זה. שני יועצים מקרוביוטיים שהתקשרתי אליהם - בנפרד - נתנו לי אותה עצה: אמבטיה חמה עד מעל למותניים עם עלי צנון מיובשים (לייבש על חבל כביסה - העלים שבשוק זורקים אותם) כל יומיים וזהו. עשיתי זאת רק בלי עלי הצנון כי לא טרחתי. מצאתי גם מישהי שהייתי כותבת את שמה אך לא ביקשתי את הסכמתה עדיין - היא קשורה לפורום הזה - שקרה לה אותו הדבר ולא עשתה גרידה והרתה וילדה אחר כך בלי בעיות. ברוך השם הגוף שלי התנקה לבד ואחרי כ-2-3 חודשים חזר לי מחזור סדיר ועשיתי אולטרסאונד וראו שהרחם נקי. אחרי כשנה הריתי וב"ה יש לנו ילדה נהדרת, תודה לקדוש ברוך הוא! כך שלא צריך להאמין להם. מה לעשות, חוויתי בחיי כמה וכמה פעמים את העמידה מול 'הבטחון העצמי הרפואי' הנלוז הזה. כמה טוב להיות עצמנו, לחוש את מה שאמיתי לנו!
ירוק_בתחום*
הצטרפות: 23 ינואר 2006, 18:40

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי ירוק_בתחום* »

כבר כשלושה ימים איחור במחזור החודשי של אישתי, אולם ישנם כאבים (אפילו חזקים יותר מאלו של טרום המחזור).
כאב וגודש בחזה,
האם אלו סימנים של הריון? או שמה פשוט קבלת מחזור שמתעקבת
לא לי ולא לבת זוג שלי,יש מושג
אשמח לדעת אם אלו הם סימנים מקדימים להתעברות (כמובן שרצוייה)
מא_צ'י*
הצטרפות: 28 ספטמבר 2004, 20:36
דף אישי: הדף האישי של מא_צ'י*

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי מא_צ'י* »

ירוק בתחום,
אם יש כבר איחור אפשר לקנות ערכה לבדיקת הריון (בבית מרקחת).

<מא>
ירוק_בתחום*
הצטרפות: 23 ינואר 2006, 18:40

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי ירוק_בתחום* »

קנינו ערכה, התוצאה חיובית (-:
אני המאושר באדם, זו פעם ראשונה בהחלט,
אך כאבים של אישתי לא עוברים, מידי פעם תוקפים אותה בבטן
אחרי ביקור אצל הגניקולוג, יש לנו הפניה לאולטרסאונד.
השאלה היא אםזה שכיח, הכאבים הללו. הם מתוארים בלשונה ככאבי מחזור, אך הרבה יותר חזקים
אודה לתשובה.....
יעל*
הצטרפות: 30 יוני 2001, 20:34

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי יעל* »

מאתמול בערב יש לי כאבים קלים ומוזרים באיזור הרחם.
אני ארבעה ימים לפני מועד קבלת הווסת.
אבל הכאבים האלה לא מוכרים לי כל כך, כאילו נופח אוויר חם בתוך הרחם (סליחה על התיאורים)
מה זה יכול להיות?
שירי*
הצטרפות: 27 דצמבר 2003, 20:47

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי שירי* »

אני בחורה בריאה מטבעי, עברתי שנה וחודשיים טיפולים בגלל בעית זרע בלבד שנה הזרעות ועכשיו IVF ראשון ולשמחתי והפתעתי נקלטתי ויש לי אפילו תוצאה טובה, הביטא יצאה 146 לאחר 12 יום שזה הריון מצויין, מאחר ולקח לי מעל שנה להכנס להריון אפילו שזאת היתה בעית זרע ונכנסתי בIVF ראשון ברגע שנפתרה הבעיה, יש לי כל הזמן חששות, כבר חמישה ימים אני בודקת כל הזמן עם בדיקה בייתית ורק שאני רואה + אני נרגעת מחדש, אני חוששת גם מהאולטרא סאונד בעוד שבועיים, האם הסיכוי להריון מוצלח מIVF הוא אותו סיכוי מיחסים רגילים, ואיך עליי להתגבר על החרדה?
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

שלום לכולן ולכולם
תודה על הדף היעיל ומלא המידע.
האם ידוע לכן על "מחזור חלש" בחודשיים הראשונים להריון?
אני בחורה בריאה עם מחזור כל 28 יום (טפו טפו) שדומה יותר לשטף במפלי הניאגרה מאשר לטפטוף מהברז
אך בחודשיים האחרונים קיבלתי כמעט כלום (דגש על כמעט).
חג אביב שמח וברכות.
פלוני_אלמונית*

סימנים ראשונים להריון

האם ידוע לכן על "מחזור חלש" בחודשיים הראשונים להריון?
בהחלט יכול לקרות, לא יודעת אם חודשיים אבל מכירה לפחות מקרה אחד של מישהי שחשבה שקבלה מחזור
ובאולטראסאונד גילתה שהיא בשבוע 12 ולא 8 כפי שחשבה, אולי הכי פשוט לבדוק??
יו_יו_בקנדה*
הצטרפות: 11 ספטמבר 2005, 08:12
דף אישי: הדף האישי של יו_יו_בקנדה*

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי יו_יו_בקנדה* »

מחזור חלש
כן כן זה בדיוק מה שהיה לי בהריון הראשון והיום יש לי את יויו הגמדון המתוק!!!
אלמונית_בינתיים*
הצטרפות: 26 ספטמבר 2006, 15:18

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי אלמונית_בינתיים* »

המחזור היה אמור להגיע לפני ארבעה ימים, מה שאומר שאולי זה שבוע חמישי.
ילד - תינוק יונק במרץ בן שנה וחצי.
בחילה וכאב ראש שלא עוברים מהיום בבוקר.
כבר איזה שבוע שיש לי הרגשה.
בכל הפעמים האחרונות, כבר משהו כמו חדשיים, שאני והבן זוג קיימנו יחסי מין, לא השתמשנו בשום אמצעי אחר חוץ מלגמור בחוץ.
אתמול נרדמתי בתשע וחצי בערב. התעוררתי עם הקטן בשבע וחצי בבוקר עם ההרגשה המתוארת למעלה. הרגשה של נפיחות בבטן, אך בלי כאבים, חוץ מהבחילה.
גם איך שהו נראה לי שאני יותר קורנת מבדרך כלל...
אין גודש או כאבים בחזה, אבל קצת כואב יותר מבדרך כלל בהנקה, למרות שיכול גם להיות שהוא נושך קצת בגלל שיוצאות לו שיניים.
איך יודעים בהריון שני? האם אלו אותן התחושות כמו בהריון הראשון? האם יכול להיות שנכנסתי להריון כל כך בקלות תוך כדי הנקה? ספרו לי בבקשה מנסיונכן...
אני מפחדת ללכת לקנות בדיקה... נראה לי שנכון לחכות עוד כמה ימים...
מה דעתכן?...
אלמונית_בינתיים*
הצטרפות: 26 ספטמבר 2006, 15:18

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי אלמונית_בינתיים* »

לא התאפקתי וקניתי בדיקה...
יצא רק קו אחד.
מעניין שכמה שאני אומרת כל הזמן שמוקדם לי מדיי עוד ילד, אני ממש מאוכזבת עכשיו...
פלוניה*
הצטרפות: 29 אוגוסט 2002, 21:38

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי פלוניה* »

מדהים הדף הזה.
אני מרגישה כבר שבוע ימים כאבים בחזה, החזה ממש גדל!
בטוחה שאני בהריון (שלישי) כי גם קיימנו יחסים לא מוגנים.
עשיתי הבוקר בדיקה ביתית שיצא שלילי - האמת שנראה לי מוקדם מדי. צריך לחכות כמה ימים ולעשות שוב בדיקה.
כבר שבוע ימים שאני במחשבות טורדניות, איך יהיה ומה יהיה... מן תהליך ממושך של שמחה ופחד.
מתי אפשר לבצע בדיקה ביתית בעצם??? כמה זמן מקיום היחסים????
איימי*
הצטרפות: 12 יוני 2004, 06:19

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי איימי* »

האם אלו סימנים של הריון ?
התחתנתי לפני כשבועיים ,וניסינו להיכנס להריון לפני 3-4 ימים ,נראה לי שזו הייתה תקופת הביוץ גם לפי הרגשה (תחושה ,לא ידיעה וודאית ,אני רק מתחילה ללמוד את הגוף שלי!)וגם לפי היומן.
הסימנים שהופיעו:
  1. החזה - נהייה טיפ טיפה כבד וגדול יותר, אבל נשאר רך והפיטמות לא כואבות ולא רגישות.
  2. הבטן - נהייתה ממש קשה ויצאה החוצה ולפעמים אני מרגישה כאבים ,אבל אולי זה בגלל שאני מודעת ורגישה ומקשיבה יותר מתמיד לגוף שלי מאז "החשד" להריון ,יכול להיות ככה הגוף שלי מגיב תמיד בימים מסויימים בחודש ,רק שעד כה לא שמתי לב.
  3. אתמול בליילה - הרגשתי פתאום מעין גל חום -קור באיבר המין ונראה לי שגם פעימות ,האם זו השתרשות?
(אבל ,שוב -הכל כל כך חמקמק ולא וודאי? אולי דימיינתי? אולי חלמתי?זה עבר תוך שנייה ולא הספקתי ממש ללמוד ולבחון את ההרגשה הזאתי)
  1. רגישות לריחות -לפני 3 ימים כשעשינו מדורה פתאום הירגשתי מאוד מאוד חזק את הריח של כל עץ שנשרף ובעלי לא הריח, אבל מאז - לא קרה מקרה של רגישות יתר לריחות.
  2. מזון -אני לא מרגישה הבדל ברעב/שובע ואין לי בחילה.
  3. עייפות - לא השתנה משהו, ת'אמת אני מלאת אדרנלין בגלל הסיכוי שאולי אני מתחילה במסע הפנימי-נשי של 9 חודשים.
  4. אין כאבים בגב התחתון.
כל הלליילה לא ישנתי, שכבת יעל המיטה ,היקשבתי לגוף שלי וחיפשתי סימנים עד הבוקר.זה מאוד מבלבל ,כי הסימנים של הביוץ והסימנים של ההריון מאוד דומים,
מה אתם אומרים/אומרות ,על פי הסימנים האלו? האם ייתכן שאני בהריון?
איימי*
הצטרפות: 12 יוני 2004, 06:19

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי איימי* »

למה הכוונה? האם בתחילת ההריון יש חום יותר גבוהה /יותר נמוך?
פעם אחרונה שמדדתי חום הייתי בכיתה ו' בערך :) האם אני צריכה לדעת כמה מעלות יש בגוף שלי בדרך כלל ע"מ לראות שינוי ,או שיש מעלות סטנדרטיות?
ורד_לב*
הצטרפות: 24 יולי 2002, 23:08
דף אישי: הדף האישי של ורד_לב*

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי ורד_לב* »

אוף, ערסית, מה יהיה? חשבתי שאני אכנס לפה ואמצא איזו פיסת מידע מעניינת...
אז מה קורה?
>באהבה<
איזמרלדה_החתולה*
הצטרפות: 11 נובמבר 2006, 14:28

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי איזמרלדה_החתולה* »

אנחנו עושים נסיונות לילד שני. עובדים במרץ. אני עדיין מניקה את הבת. ביומיים האחרונים אני מרגישה כאבים בבתי השחי ורגישות בפטמה אחת בלבד. זוכרת מההריון הראשון שהדבר הראשון שהרגשתי היה חזה כבד וכאבים בפטמות לא זוכרת אם באחת יותר מהשנייה. בנוסף אני מרגישה גם כאבים בבטן התחתונה כמו כאבי מחזור ואני לא ממש סובלת מכאבי מחזור. המחזור האחרון שלי היה ממש לא סדיר אחרי שלאחר הלידה הוא חזר לא רק בסדירות מופתית וייקית אלא גם באותו תאריך שהיה לפני ההריון.
שואלת מי פה שנכנסה להריון בזמן הנקה והמשיכה להניק-עד כמה זה כואב אם כבר מניקים? אני יודעת שזה עניין אינדבידואלי גם לאשה וגם להריון אבל בכל זאת מעלה שאלה שכזו.
יש מצב שזה הריון בכלל? אנחנו כל כך מצפים...
מוקדם לי מדי לעשות בדיקה, התאריך של המחזור היה אתמול אבל עם כל האיחור של חודש שעבר... אני אחכה עד סוף החודש ואראה.
פלוני_אלמונית*

סימנים ראשונים להריון

אני בהריון, עשיתי היום בדיקה ביתית ויצא חיובי! (בדיוק החלטנו שאנחנו לא רוצים עוד ילדים, אחרי שנתנו לזה הזדמנות ולא נקלטנו).

יש לי בטן! (סביר להניח שאני בסוף החודש הראשון)

זה יכול להיות??? בטן כבר עכשיו??? (הריון שלישי)
שולה_חתולה*
הצטרפות: 17 יולי 2004, 22:08
דף אישי: הדף האישי של שולה_חתולה*

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי שולה_חתולה* »

לא יודעת אם כבר יש את זה פה, אבל מצאתי דף עם רשימת early]סימנים ראשונים להריון pregnancy symptoms frame[/po].htm וחשבתי שזה יעניין אתכן :-)
מישהי*
הצטרפות: 11 ספטמבר 2001, 07:42

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי מישהי* »

היום אני במצב-רוח עצבני למדי... עד היום דווקא הייתי שמחה למדי. אם יש התעברות היא קרתה לפני שבוע בדיוק. האם זה סימן להורמונים שמתחילים להשתגע, או שזה wishful thinking?
תוהה לעצמי ואתכן...
מחזור_חלש_בתחילת_הריון*
הצטרפות: 13 מרץ 2007, 23:30

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי מחזור_חלש_בתחילת_הריון* »

_מחזור חלש
כן כן זה בדיוק מה שהיה לי בהריון הראשון והיום יש לי את יויו הגמדון המתוק!!!_
אודה למי שהתנסתה במחזור חלש בתחילת הריון אם תוכל לתאר כמות, צבע, וכמה זמן, בתקווה שזה לא מגעיל אף אחד.
צפונית*
הצטרפות: 17 ספטמבר 2004, 23:17

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי צפונית* »

אני שנה אחרי לידה, מניקה המון... עוד לא קיבלתי מחזור. בימים האחרונים מרגישה שנכנסתי להריון (וגם מאד רוצה...) קניתי בדיקה ביתית אבל יצא שלילי. ועדיין יש לי תחושה של הריון. מה הסיכוי להכנס להריון תוך כדי הנקה וללא מחזור? עד כמה הבדיקות הביתיות אמינות? אשמח לתשובה...
אחת_מהג'ונגל*
הצטרפות: 01 נובמבר 2006, 19:52

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי אחת_מהג'ונגל* »

אודה למי שהתנסתה במחזור חלש בתחילת הריון אם תוכל לתאר כמות, צבע, וכמה זמן, בתקווה שזה לא מגעיל אף אחד.

שני הריונות אצלי התחילו במחזור חלש, וכיוון שכך ל חשבתי שאני בהריון בכלל, להפך הייתי בטוחה שאני נידה לאיזה שבוע...
הוסתות היו אדומות, לא שופעות, ואחרי יומיים-שלושה, במקום שהזרימה תגבר, היא הפכה חומה והתמעטה, עד שהופיע דימום-חום רק בניגוב. בשלב הזה שמתי לב שאני עייפה יותר מרגיל ועלתה בי המחשבה לעשות בדיקה. פעמיים יצא חיובי.
תוהה*
הצטרפות: 19 דצמבר 2001, 17:24

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי תוהה* »

יכול להיות ששבוע לפני המחזור אני כבר ארגיש בהריון??? כבר כמה ימים (אפילו כמעט שבועיים) אני מרגישה בהריון, קצת בחילות בבוקר עייפות, קצת רגישות בפטמות...
המחזור צריך להגיע רק לקראת סוף השבוע, היום כבר לא התאפקתי ועשיתי בדיקה בייתית, היא יצאה שלילית :-( ממש מאכזב, אני ממש מרגישה שכן, מקווה מאוד שכן.
פלוני_אלמונית*

סימנים ראשונים להריון

גמני עשיתי פעם בדיקה ביתית שיצאה שלילית, ובבדיקת דם שעשיתי למחרת יצא חיובי ואכן היה הריון.
איטל*
הצטרפות: 10 אוקטובר 2005, 13:23

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי איטל* »

צפונית
סיכויים יותר גבוהים ממה שחושבים
מחזור_חלש_בתחילת_הריון*
הצטרפות: 13 מרץ 2007, 23:30

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי מחזור_חלש_בתחילת_הריון* »

תודה רבה למי שענתה לשאלתי. (זה היה מחזור...)
ההולכת_באתרים*
הצטרפות: 21 נובמבר 2005, 11:44
דף אישי: הדף האישי של ההולכת_באתרים*

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי ההולכת_באתרים* »

האם יש מישהי שנכנסה להיריון ועד הבדיקת דם ומן הסתם גם לאחריה לא הרגישה בשום סימנים מיוחדים ורק הבדיקה הצביעה על היריון?
ילדת_טבע*
הצטרפות: 12 ספטמבר 2005, 13:35
דף אישי: הדף האישי של ילדת_טבע*

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי ילדת_טבע* »

אני מכירה אחת כזו, אבל ברגע שהיא קיבלה את התוצאה כל התופעות היכו בה בטירוף. הכל יכול להיות, לא?
אחת_מהג'ונגל*
הצטרפות: 01 נובמבר 2006, 19:52

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי אחת_מהג'ונגל* »

אני מכירה מישהי שנכנסה להריון תוך כדי הנקה. חוץ מזה שהיא התלוננה שיש לה תיאבון גדול, היא לא הרגישה כלום. עד שרופא משפחה הציע לה לעשות בדיקה והיא גילתה..שהיא בחודש חמישי.
עוד_הריון*
הצטרפות: 30 אוגוסט 2007, 14:08

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי עוד_הריון* »

גיליתי שאני בהריון בשבוע 5 בדיוק שסיימתי להניק(הנקתי שנתיים)
אין לי שום "תחושות הריון", לא מלאות בשד, כמו בהריון הראשון, לא בחילות, רק עייפות גדולה.לפעמים יש לי "מיחושים ברחם". האם זה יכול להעיד על בעיה? מוזר לי שהחזה לא גדל.האם זה קשור לסיום הנקה? לי נראה שלהיפף, החזה קטן יותר! בדיקת דופק רק בשבוע 8, אשמח לתובנות
סוכת_שלום*
הצטרפות: 10 אוקטובר 2007, 13:27

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי סוכת_שלום* »

האם מישהי נתקלה במצב שיש איחור של כמה ימים, הרבה סימני הריון כמו חוסר תאבון, הקאות, שדיים רגישים נורא, התכווצויות ברחם ובדיקת הריון ביתית שלילית? זקוקה לתמיכתכן, קשה לי הצפייה וגם ממש לא מרגישה טוב- עייפות, חולשה, מצבי רוח ושינה על הפנים.
כרגע אני ביום ה-31 למחזור הקודם, כמעט ללא יוצא מן הכלל מחזור של 26-28 יום.
סוכת_שלום*

סימנים ראשונים להריון

שכחתי להוסיף- לפני יומיים ושלושה היו 2 דימומים חומים קטנטנים (ביום שבד"כ מגיע המחזור)
מחכה בקוצר רוח לתגובות
אמא_ל'ה*
הצטרפות: 07 אוגוסט 2007, 13:48
דף אישי: הדף האישי של אמא_ל'ה*

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי אמא_ל'ה* »

סוכת שלום, מדוע לא לבצע בדיקת בטא להריון? רק היא יכולה לומר באופן ודאי אם יש או אין.
בהצלחה :-)
סוכת_שלום*

סימנים ראשונים להריון

ייתכן הריון שלא יתבטא בבדיקת שתן? ולמשך כמה זמן? זה לא אומר שההריון לא בסדר? תודה על התגובה המהירה
אמא_ל'ה*

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי אמא_ל'ה* »

בהחלט ייתכן הריון שלא יתבטא בבדיקת הריון ביתית.
הבדיקות הללו מאתרות רמה מסוימת של ההורמון, בעוד שבדיקת דם מאתרת כל רמה שלו.
זה לא אומר שההריון לא בסדר, אלא שמדובר בהריון צעיר.
סוכת_שלום*

סימנים ראשונים להריון

אמאלה המון תודה לך, ניגשת מחר לבדיקה, או אם אצליח לחכות עוד קצת, עד יום א. דיווחים בהמשך...ממה שקראתי, אם ההריון צעיר, לא רוצה להיכנס לסרטים בעניין בטא נמוך, עדיף לחכות עוד קצת.מנסה לעבוד על קבלה פנימית של המצב ועל יותר אמון בייקום...
אמא_ל'ה*

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי אמא_ל'ה* »

סוכת שלום, מאחלת לך בהצלחה בבדיקה.
אם את צריכה אותי - אשמח לעזור בכל דבר ועניין.
סוכת_שלום*

סימנים ראשונים להריון

לא בהיריון, קיבלתי ביום שישי....
פלוני_אלמונית*

סימנים ראשונים להריון

יכול להיות שבבדיקת שתן בקופת חולים יצא שלילי - ובכל זאת יש הריון? אחרי כמה זמן כדאי לעשות בדיקת שתן נוספת?
אני הולכת לעשות בדיקת דם השבוע - אבל קצת רוקדת על קוצים ורוצה כבר לדעת . מחזור מאחר כבר 13 יום(!!! והוא בדרך כלל כמו שעון שווצרי!)
א*
הצטרפות: 10 פברואר 2002, 10:10

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי א* »

שלום אני בשבוע 4 או 5 יש לי דימום בהתחלה אחר כך חום הלכתי לרופא נשים אמר לי יש דופק
פלוני_אלמונית*

סימנים ראשונים להריון

דימום בתחילת היריון די שכיח- זה קורה כשהעובר משתרש ברחם ונובר ברירית הרחם לשם כך. בדרך כלל זמן ההשרשה הוא בזמן שהיית אמורה לקבל את המחזור הבא פחות או יותר.
אהבה_לנשמה*
הצטרפות: 05 נובמבר 2007, 21:13

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי אהבה_לנשמה* »

_היי, מעניין אותי לדעת אם מישהי מכן חוותה כאבי בטן דומים לכאלה
לקראת מחזור והתברר לה שזהו הריון אני מרגישה כאב עמום
וקצת ממש קצת גודש בחזה,_

גם אני מרגישה ככה... עוד מעט יוצאת לקופת חולים לאסוף תוצאות של בדיקת דם שעשיתי בשבוע שעבר...

חוששת, מתרגשת, שמחה, מצפה, נשמתי נעתקת - מתחדשת... כבר קרה לי כמה פעמים שציפיתי להריון וקבלתי מחזור ומאוד נעצבתי.

הפעם רוצה. ממש רוצה. וגם מקווה - שסוף סוף - זה זה! :-) אמן! תחזיקו לי אצבעות. תודה |L|
אהבה_לנשמה*

סימנים ראשונים להריון

|יש| לא טעיתי... יודעת שנהוג לא לרוץ ולספר כבר בהתחלה אבל סוף סוף... ואני מאושרת ונרגשת |L|
אום_שלום*
הצטרפות: 15 ינואר 2006, 19:11
דף אישי: הדף האישי של אום_שלום*

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי אום_שלום* »

באמת מרגש מאוד!!! |יש|
אהבה_לנשמה*

סימנים ראשונים להריון

לפי המחשבון שמצאתי באינטרנט אני כבר בשבוע שביעי... מתי אתן יודעות שההריון אכן נקלט בוודאות?
האם יש כאן דף המספר על נשים הרות המגדלות חתולים? אמרו לי שמאוד מסוכן עכשיו לנקות את ארגז החתול כי יש בצואת חתולים חיידק שעלול לגרום להפלה... אשמח להכוונה ועזרה בנושא. תודה.
סמדר_נ*
הצטרפות: 17 אוגוסט 2003, 20:40
דף אישי: הדף האישי של סמדר_נ*

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי סמדר_נ* »

מתי אתן יודעות שההריון אכן נקלט בוודאות?
אם כבר עברו 7 שבועות מהוסת האחרונה, הוא בהחלט נקלט בוודאות. אם תרצי, תוכלי ללכת בעוד שבוע לא"ס לראות דופק עוברי ולוודא את תקינות ההריון בשלב זה (ב מדור הריון תמצאי לא מעט דיונים על א"ס כן או לא. אחד שיש לי בשלוף -- אולטרה סאונד הכדאי).
האם יש כאן דף המספר על נשים הרות המגדלות חתולים?
הריון וחתולים. החיידק הוא טוקסופלזמה, ולא רק בצואת חתולים. מצד שני ההיסטריה סביב סיכויי ההידבקות בו כנראה מוגזמת. לפני כמה שנים רופאה אמרה לי למנוע כל מגע עם חתולים :-0. אז לא, לא צריך לנתק מגע, אבל בארגז החול באמת כדאי שמישהו אחר יטפל.
סמדר_נ*

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי סמדר_נ* »

טוב, אחרי שבדקתי -- אולטרה סאונד הכדאי הוא דף עלון, ולכן אין בו דיון, אלא מאמר שמובעת בו עמדה מסוימת, שהיא לא קונצנזואלית, בלשון המעטה, אפילו לא פה באתר ;-).
לא שקונצנזוס חייב להיות אינדיקציה למשהו, אבל בכל מקרה -- לדיונים אפשר לפנות לדפים אחרים ב מדור הריון.
אם_יהיה_חיובי_נזדהה*
הצטרפות: 18 אפריל 2008, 15:49

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי אם_יהיה_חיובי_נזדהה* »

האם יכול להיות שהתעברתי ביום התשיעי של המחזור? המחזור שלי בד"כ בין 30 ל 40 יום, אבל מהבוקר שאחר מעשה האהבה שהיה ביום התשיעי, יש לי הרגשה שאני בהריון. ואני לא יכולה להגיד שיש משהו ספציפי או סימן מיוחד. פשוט הרגשה... אולי זה הרצון החזק...
אום_שלום*
הצטרפות: 15 ינואר 2006, 19:11
דף אישי: הדף האישי של אום_שלום*

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי אום_שלום* »

קשה לי מאוד להאמין, אם המחזור שלך בדרך כלל בין 30 ל- 40 יום זה אומר שהביוץ מתרחש לא לפני היום ה- 15 ואולי אף אחרי, רב הסיכויים שזרע לא ישרוד 6 ימים פלוס.
אבל מאחלת לך שתהרי בהקדם ובקלות!
אהבה_לנשמה*

סימנים ראשונים להריון

תודה סמדר. אכן אין לי שום כוונה להפטר מהחתול היקר שלי שנמצא אתי כבר קרוב לחמש עשרה שנה. הוא הילד הראשון שלי :-)

בנזוגי יוצא למלואים וכנראה לא תהיה ברירה אלא לטפל בארגז אבל אני מאמינה שעם כפפות יהיה בסדר. @}
פלוני_אלמונית*

סימנים ראשונים להריון

אהבה לנשמה , אם יש לך חתול כבר 15 שנה רב הסיכויים שיש לך נוגדנים לטוקסופלזמה. בכל אופן היום בדיקת הנוגדנים לטוקסופלזמוזיס היא בדיקה שיגרתית שכל רופא או רופאת נשים יפנה אותך לבצע יחד עם כל בדיקות הדם הראשונות בהיריון- אז בקרוב תוכלי לדעת בוודאות באם יש לך את הנוגדנים.
ג'ינג'ית*
הצטרפות: 06 דצמבר 2006, 11:43

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי ג'ינג'ית* »

הי כולן. חשבתי לשאול. קיבלתי מחזור אבל הוא עם הרבה פחות דימום מהרגיל ויש לי כאבים חזקים בבטן התחתונה וגב (מה שאין לי בדרך כלל) וגם כאבים בשדיים. והכי מוזר שאני צריכה כל הזמן ללכת לשירותים לעשות פיפי. בדרך כלל במחזור יש לי רק כאבים בשדיים , האם נראה לכם שזה קשור להיריון או שמשהו לא בסדר?
אינדי_אנית*
הצטרפות: 26 אוקטובר 2006, 22:38
דף אישי: הדף האישי של אינדי_אנית*

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי אינדי_אנית* »

אולי תעשי בדיקה?
הקורנת*
הצטרפות: 02 יוני 2008, 17:55

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי הקורנת* »

שלום לכולם
רציתי לשתף אותכם בענייני: המחזור מאחר לי כבר ארבעה ימים, ויש לי כאבים בצד שמאל שהולכים ובאים (כמו צירים) האם זהו סימן ????
מה דעתכם????
סמדר_נ*

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי סמדר_נ* »

יכול להיות.
אבל אם את כבר מאחרת בארבעה ימים והמחזורים שלך סדירים -- את יכולה לעשות בדיקת דם או בדיקת שתן בערכה ביתית. בזמן כזה כבר אפשר לקבל תוצאה חד משמעית לחלוטין.
הקורנת*
הצטרפות: 02 יוני 2008, 17:55

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי הקורנת* »

תודה. שאלה נוספת-אני ובעלי לא מעוניינים כרגע בהריון נוסף. בזמן קיום יחסי מין התחלנו ללא קונדום די הרבה זמן. ברגעי השיא הוא שם קונדום. האם יש סיכוי להיכנס כך להריון???????????
ורד_לב*

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי ורד_לב* »

מה נראה לך? :-D
ברצינות, הרי ידוע כבר מזמן שזרע ונוזל הזרע אינם נפלטים אך ורק באורגזמה, הם בהחלט יכולים לזלוג עוד לפני. כך שהשיטה שלכם אינה כ"כ בטוחה.
היא מאד הגיונית, אגב, כי מי אוהב לעשות אהבה עם קונדום :-S אולם מאחר ששאלת...
הריון_צעיר_זקוקה_לנסיונכן*
הצטרפות: 12 יולי 2008, 08:47

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי הריון_צעיר_זקוקה_לנסיונכן* »

שלום לכולן
אני זקוקה לתמיכה וסיפורים אישיים. לפני כמה ימים גיליתי בבדיקה ביתית שאני בהריון. מאוד מאוד רצוי! ניסינו חצי שנה, מאז ההריון הקודם, שבו הדופק הפסיק בחודש השני... בהריון הקודם תופעות ההריון היו מאוד חזקות, במיוחד עייפות וחוש ריח אימתני, וצרבות. אבל כשהדופק הפסיק התופעות הפסיקו יחד איתו למרות שההריון לכאורה המשיך (לא נפל). הפעם התחילו לי תופעות (רעב פתאומי וקיצוני, צרבות, עייפות) וחלפו לאחר יומיים שלושה. אני ממש מודאגת... התור שלי לרופא הוא רק בעוד 10 ימים... מה אתן חושבות?

סימנים ראשונים להריון

שכחתי שכן יש רגישות בשדיים- זה בערך השינוי היחיד... הבדיקה הייתה לפני 5 ימים
קרוטונית_מהמרק_הגדול*
הצטרפות: 25 יולי 2004, 19:10

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי קרוטונית_מהמרק_הגדול* »

אני חושבת שאין לדעת בשלב הזה שום דבר.
אם האי-ודאות קשה לך, תקדימי את התור או תלכי למוקד קופ"ח, מוקד יום לנשים הרות (במכבי זה עולה 60 שקל) ותבקשי אולטראסאונד.

מאחלת בשורות טובות.
ורד_לב*

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי ורד_לב* »

מסכימה עם קרוטונית ומציעה גם להתקשר לרופא שלך ולדבר איתו על זה בטלפון. אולי יוכל להכניס אותך בין תורים, אם אי אפשר להקדים.
קרוטונית_מהמרק_הגדול*
הצטרפות: 25 יולי 2004, 19:10

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי קרוטונית_מהמרק_הגדול* »

ותבקשי אולטראסאונד.
תיקון: לא ראיתי שההריון בשלב מוקדם כל כך. ממילא, גם אם הכל תקין, לא יראו באולטראסאונד את מה שהיית רוצה לראות (שק הריון, עובר ודופק) כי זה פשוט מוקדם מדי.
לכן עדיף לעשות בדיקת דם (בדיקת בטא), שמן הסתם תשקף ערכים של הריון צעיר - ולחזור עליה יומיים לאחר מכן, לוודא שהערכים מוכפלים כפי שצריך להיות.
אפשר להתקשר לרופא ולבקש הפניה (אפילו דרך המזכירה שלו) לבדיקה כזו, בלי שום תור.
מיכל_בר*
הצטרפות: 30 אוגוסט 2005, 22:41
דף אישי: הדף האישי של מיכל_בר*

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי מיכל_בר* »

בינתיים גם אפשר לעשות שוב את הבדיקה הביתית. אם יש פסים ברורים, הרי שיש הריון. הבדיקות האלה אמינות.
שובי*
הצטרפות: 01 נובמבר 2006, 22:51

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי שובי* »

והכי כדאי פשוט לנסות לנשום עמוק ולהרגע.

סימנים ראשונים להריון

לא מבינה למה התלוננתי על מחסור בסימנים- הייתי מוותרת עליהם עכשיו בשמחה! מייד אחרי הבטא שיצאה 5000
התחילו הבחילות, ההקאות, העייפות, הצרבות ושאר חברים יקרים, שכוונתם אולי טובה אבל נוכחותם קצת ממררת לי
את החיים...
וטוב שכך
יום שלישי אולטראסאונד!
תודה לכולן!
פוריה*
הצטרפות: 22 יולי 2008, 11:02

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי פוריה* »

אני בודקת את הגוף שלי,
אני מקוה שנכנסתי להריון ועולות לי שאלות.

אני מכירה את שיטת המודעות לפוריות ומניעת הריון טבעית, ולכן מודעת למשל למצב הרוק- סמיך יותר בעת ביוץ.
אני בימים הראשונים שלאחר הביוץ, אם אני מבינה נכון את הגוף שלי.

מישהי יודעת מה יהיה מצב הרירית והרוק בתחילת-תחילת הריון?

ובכלל, אם אתן מכירות סימנים שקטים, כאלה שמקשיבים להם בתשומת לב יתרה- בשונה למשל מאיחור הוסת- והאם אפשר לזהות בגוף התחלה של הריון, אני מאד אשמח לשמוע.

תודה!

סימנים ראשונים להריון

אצלי הסימנים הראשונים בשני ההריונות היו:
רצון לשתות מים!
חוסר שינה (התעוררות וקשיים להרדם)
רגישות קלה בחזה שמתגברת בהמשך, וגם נוקשות כזאת..
הפרשות לבנות (כמו לפני הביוץ)
הרגשות של לפני מחזור (מצבי רוח, התכנסות)
אבל זה בטח כל כך אינדיבידואלי... מקווה בכל זאת שיעזור. בהצלחה!
פורייה_בשאיפה*
הצטרפות: 22 יולי 2008, 12:09

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי פורייה_בשאיפה* »

למיטב ידיעתי, אי אפשר לדעת לפי הרוק / הפרשות / צואר הרחם על הריון.
הסימן ה"סמוי" הראשון הוא חום בסיסי גבוה במשך יותר מ-16 יום (בדר"כ אפשר לעשות בדיקת בטא לפני שזה קורה).
הגוף פשוט לא יודע.
(הרי הגוף יוצא מנקודת הנחה שיש הריון כל חודש, ואם אין הריון, הגוף "מבין" את זה רק אחרי שהגופיף הצהוב נחלש)
פלונית*
הצטרפות: 02 אוקטובר 2001, 03:13

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי פלונית* »

רציתי לבקש מידע על איזה בדיקות צריכה לעשות כדי לדעת את רמת הפוריות,
חוץ ממדידת חום ,וכו בדיקות זקיקים וכו ,האם יש דרך מדעית לדעת ביוץ
אולטראסאונד??
במקום מיוחד?
ואז אם יש ביוץ מתנפלים עליו?
ושמעתי שעדף יומיים לפני,בקיצור,אנא מי שיכולה לעזור לי לדעת שפוריה ומתי ביוץ חוץ מהבדיקות שלי שמותחות אותי ויש לי בהן התערבויות..
אני שומרת נידה מחזורים קצרים היו 26 יום קבועים!יום יהאחרונים היו 24יום
אני חוששת שמפספסת את הביוץ
וכשבקשתי עזרה אמרו לי לקחת כדור לדחית ביוץ שלא אפספס.
יש לי רתיעה מזה שאני מרמה את הגוף
אולי פשוט אבדוק ואספור פחות ימים לפני הטבילה...מבקשת מהיקום יותר מידע ,פתוח תומך..
אשמח לתשובות .ואולי משהיא יודעת אם לכדורים דוחי ביוץ יש איזשהם מינוסים חוץ מזה שהם סינטטיים
תודה
רק_טוב*
הצטרפות: 15 ינואר 2005, 01:32

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי רק_טוב* »

אפשר לזהות ביוץ בוודאות ע"י מעקב זקיקים באולטרסאונד + בדיקה של רמת ההורמונים (בדיקת דם), תפני לרופא ותבקשי את זה.
הרבה הצלחה ושפע פוריות (())
פורייה_בשאיפה*
הצטרפות: 22 יולי 2008, 12:09

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי פורייה_בשאיפה* »

פלונית,
בעזרת שיטת המודעות לפוריות (תכנון הריון באופן טבעי) אפשר לזהות את הימים הפוריים מתחילתם, כלומר מעט לפני הביוץ.
בנוסף, בכל מחזור (חודש, סייקל) הביוץ היה 12-16 ימים לפני הוסת הבאה, כך שבסייקל של 26 יום הביוץ היה בין היום ה-10 ל-14.

לגבי הכדורים שדוחים ביוץ, שהם בעצם מינון גבוה ופתאומי של אסטרוגן, קראתי שהם עלולים להיות קשורים לסרטן שד ועוד כל מיני מרעין בישין.
(לשחק עם הסייקל הטבעי - זה הרי לא יכול להיות חף מהשלכות, גם אילו ההורמונים היו טבעיים לגמרי)
מציעה לך לפנות בעניין למכון פוע"ה.
פלמונית_לעכשיו*
הצטרפות: 09 אוגוסט 2008, 12:52

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי פלמונית_לעכשיו* »

בד"כ השדיים שלי מאוד כואבים בזמן שבין הביוץ לוסת. הפעם קורה משהו ממש מוזר - הוסת היתה מאוד מוזרה. קצת דם בהרבה הפרשות שנראות כמו ההפרשות של הביוץ כלומר שקופות כאלה ועם ריח נעים או ללא ריח בכלל. הוסת היתה קצרה מאוד והדם מועט ומאוד בהיר.הוסת נגמרה אבל כאבי השדיים ממשיכים ואפילו החמירו והפטמות רגישות בצורה מוקצנת לגמרי כמו שלא הכרתי בחיי.
משיהי עברה מהו כזה בתחילת הריון?
טרול_סגול*
הצטרפות: 09 אוגוסט 2008, 23:47

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי טרול_סגול* »

בהריון הראשון הציצי כאב לי מאוד. יכול להיות סימן אבל הכי טוב - בדיקת דם
שומשומית*
הצטרפות: 27 אוגוסט 2005, 11:18

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי שומשומית* »

האם מישהי כאן חוותה כאבי גב תחתון בתחילת ההריון?
אני מדברת ממש על הימים הראשונים שאחרי ההתעברות.
תקפו אותי כאבי גב מאוד לא אופיניים ולא יכולתי שלא לחשוב על הקשר בין יחסי המין הלא מוגנים לבין זה.
מישהי?
ינשופית*
הצטרפות: 25 ינואר 2005, 18:25

סימנים ראשונים להריון

שליחה על ידי ינשופית* »

הוסת היתה מאוד מוזרה. קצת דם בהרבה הפרשות שנראות כמו ההפרשות של הביוץ כלומר שקופות כאלה ועם ריח נעים או ללא ריח בכלל. הוסת היתה קצרה מאוד והדם מועט ומאוד בהיר.
לי זה קרה כמה וכמה פעמים בשליש הראשון ולכן הבנתי שאני בהריון רק בחודש רביעי....
שליחת תגובה

חזור אל “הריון - כללי”