בלוג בעיקר אמא

מיצי_החתולה*
הצטרפות: 21 פברואר 2005, 22:27
דף אישי: הדף האישי של מיצי_החתולה*

בלוג בעיקר אמא

שליחה על ידי מיצי_החתולה* »

אוקיי, הנה אני, 3 ימים לתוך הניסוי העצמי שלי. זה לא הרבה, אבל זה משהו.
מצד אחד, לא מאוד קשה לי בינתים. הלימודים שלי התחילו ("העבודה"), והם מושתתים על לימודים בבית, באמצעות האזנה להרצאות מוקלטות, ותרגול מול חברי הקבוצה. את תשאלו איך זה קרה, אבל יצא ששלושה שבועות השיעורים עלו בכל שבוע לגלי האתר מבלי שידעתי, וכשגיליתי את זה התחלתי להאזין להם ולהכין את שיעורי הבית.
ביום ראשון בבוקר האזנתי והכנתי שיעורים. בצהריים. בזמן הקבוע של גלישת הצהריים שלי, השתרעתי במיטה למנוחה קלה, וסביבי קפצו שלושה ילידם. היה כיף.
בערב המשכתי עם שיעורי הבית.
אתמול ביליתי את הבוקר בהכנת 35 קאפקייקס לפעילות בבית הספר של האמצעי, ובערב נסענו לחתונה. בכל רגע פנוי שהיה לי, הלכתי למחשב והכנתי שיעורי בית. ממש חרוצה :-).

היום אני עייפה. חזרנו מהחתונה אתמול בסביבות אחת וחצי בלילה, והיינו שתויים למדי. בבוקר נסעתי לפעילות בבית הספר של האמצעי, חזרתי איתו ועם חברה שלו, נשכבתי על הספה ודיברתי בטלפון, וממש פחדתי שארדם ואחמיץ את שעת האיסוף של י' ות'. גם עכשיו אני עייפה. אחרי שהאכלתי את כולם, וניקיתי אחריהם, התיישבתי פה עם הקפה. פצחתי בלמצוא מספר טלפון של חברה שמנקה ספות, ולהזמין ניקוי ספות, מעשה שאני מתכננת לעשות כבר מחודש יולי בערך. ואז החלטתי לעדכן פה. וכשפתחתי את הדף נזכרתי, שתכננתי לקרוא בכל יום את התכנית שהכנתי לפי המלצותיו של לי באבוטה, ושכחתי. אז תיכף אקרא את זה, ואז אעזוב את המחשב.
מיצי_החתולה*

בלוג בעיקר אמא

אוקיי, קראתי למעלה את התכנית שלי ואני מתזכרת את עצמי כדלהלן:
כשיש לי דחף, לנסות: 1. לצאת החוצה, 2. לנשום נשימות עמוקות, 3. להישכב במיטה למנוחה, 4. לעשות משהו: קיפול כביסה, הקראת ספר לילדים וכו'.
להזכיר לעצמי כל ערב לפני השינה, למה אני רוצה להיפטר מההרגל.
לנסות לתרגל דמיון מודרך: איך אני עוברת את הימים ללא גלישה, מה אני עושה במקום.

ועכשיו אני הולכת להקשיב לעצמי ולצאת החוצה.
מיצי_החתולה*

בלוג בעיקר אמא

אז אני לא מזכירה לעצמי כל ערב לפני השינה, ואני לא משתמשת בפורמט הזה לתמיכה כל כך. מצד שני, אני מצליחה די יפה לעמוד במשימה של לא לגלוש. כמעט. יש לי חטאים קטנים פה ושם. אתמול היה לי חטא של איזה שעה וחצי. אבל אז תפסתי את עצמי ועזבתי. מצד שני, אני רואה שאני מתגעגעת לפייסבוק, אז אני מרשה לעצמי לפרסם סטטוס פה ושם.

אני מגלה שהזמן שבו אני לא גולשת, מתמלא בדברים אחרים: התחלתי ללמוד אז אני לומדת המון, השוטף של הבית מחלחל לתוך זה במהירות, וכאלה. בעיני רוחי ראיתי את עצמי עורכת טיולים ארוכים בשמש החורפית, וזה בינתים לא קורה.

אבל אני מתחייבת בזאת, להאריך את הנסיון הזה לשלושה חודשים.
ריש_גלית*
הצטרפות: 14 יולי 2007, 01:22
דף אישי: הדף האישי של ריש_גלית*

בלוג בעיקר אמא

שליחה על ידי ריש_גלית* »

יפה לך. אני בינתיים בצורות אחרות של עבודה עצמית (-:.
ואם באיזה יום את על סף התחברות לפייסבוק ורוצה להימנע את תמיד יכולה לנסות להתקשר לחברה רחוקה... @}
תמי_גלילי*
הצטרפות: 17 מרץ 2006, 17:18
דף אישי: הדף האישי של תמי_גלילי*

בלוג בעיקר אמא

שליחה על ידי תמי_גלילי* »

גם אני בקוראות {@ .
שליחת תגובה

חזור אל “חינוך ממוסד בגיל הרך וקשייו”