דף_פתיחה‏ leaf מה_חדש‏ leaf מפתח_נושאים‏ leaf הוראות_שימוש‏ leafemailleaf חיפוש:
אולי, כמו שהגוף שלנו התרגל לתזונה מסויימת באותה תקופה, והתזונה של היום לא מתאימה למנגנונים הללו, שלא עומדים בקצב השינוי, אולי כך גם הנפש? אולי הצורך בשינוי מתמיד טבוע בנו גנטית? אולי, הרצון לשלוט בחיינו הביא אותנו להמיר חיים של נדודים בחיים של גידול חיטה, ועל הדרך - המרנו הרפתקאות בכבלים למקום אחד, אבל הרוח - הרוח עדיין מחפשת זריחות חדשות? (הולכת_והרוח_בפניי‏‏ מתוך הולכת_והרוח_בפניי‏)

ברוך בואך לאתר באופן_טבעי‏ flower

ביקור ראשון שלך?
ברוכים הבאים לאתר הקהילתי של באופן_טבעי‏! flower
אם זה הביקור הראשון שלכם, מומלץ לקחת סיור_מודרך_באתר‏, ולהכיר טוב יותר את המוסכמות, האופי ודרך השימוש באתר.

מה זה באופן_טבעי‏?
האתר הוקם על ידי אנשים מקהילת החינוך הביתי בישראל בשנת 2000. הוא נועד לתמיכה הדדית, לשיתוף במידע ולימוד משותף וכבמה לדיונים בנושא חינוך ביתי, הורות טבעית, אקולוגיה, וכל נושא שעשוי להיות קשור לדרך חיים טבעית.
באופן_טבעי‏ זו גישה לחיים בה בוחרים את דרך החיים לא רק על-פי הדרך המקובלת אלא מנסים לגלות את הדרך "הטבעית", תוך חיפוש הטבע האישי שלנו מתחת לשכבות התרבות.
באופן_טבעי‏ היה גם עלון דו-חודשי בנושאי חינוך, הורות טבעית ואורח חיים אקולוגי, אשר יצא לאור בשנים 2007-1995 במהדורה מודפסת, וב-2010 חזר לצאת באינטרנט כאן: ‏http://www.beofen-tv.co.il/alon‏.
באופן_טבעי‏ היא גם קהילה* מורכבת מאוסף של הרבה מאד מדורות-שבט קטנות, אשר חבריה נפגשים במקומות מגוריהם על בסיס מזדמן או קבוע, וכן במפגשים ארציים המתקיימים מספר פעמים בשנה.

מלים_מחוברות_בקו_תחתי‏ הן קישורים לדפים בתוך האתר. אתם מוזמנים ללכת בעקבותיהן, וגם להוסיף מילים משלכם בתחתית כל דף.

רשימה חלקית של הנושאים באתר:


עזרה והתנסות: