באופן טבעי

אנונימי

באופן טבעי

שליחה על ידי אנונימי »

באופן:דף פתיחה
אנונימי

באופן טבעי

שליחה על ידי אנונימי »

מה זה ״באופן טבעי״?
״באופן טבעי״ הוא עלון דו-חודשי בנושאי חינוך, הורות טבעית וחיים בירוק. העלון יצא לאור על נייר מאז 1995 ועד חודש מאי 2007 וחודש במתכונת אינטרנטית במרס 2010, בכתובת: http://www.beofen-tv.co.il/alon.

מעבר לעלון עצמו, באופן טבעי זה גישה לחיים שבה בוחרים מה לעשות לא רק לפי הדרך המקובלת אלא מנסים לגלות את הדרך ״הטבעית״, למצוא את הטבע האישי שלנו מתחת לשכבות התרבות וללכת לפיו.

באופן טבעי הוא גם קהילה של אנשים, שעל פעולותיה (ארגון מפגשים, טיולים וימי עיון), יוזמותיה (פרסום מודעות לעידוד הנקה, למשל) עריכה והפקת העיתון הקהילתי שלה, ואחזקת האתר שלה, עובדת קבוצה קטנה של אנשים, מתוך תחושת שליחות ועניין אישי בקיומה של הקהילה. חלק מהפעילויות והשירותים הניתנים הנם בתשלום, וזאת כדי לאפשר לעושים במלאכה להתפרנס מעמל כפיהם. עם זאת, בחלק מהשרותים התשלום אינו חובה. ראה דף אתר באופן טבעי שווה תשלום.

מה יש חוץ מהעלון?
הוצאנו לאור עד כה ארבעה ״מוספים״:
  • מוסף ״הנקה באופן טבעי״ - מחיר 40 ש"ח.
  • מוסף ״הריון ולידה באופן טבעי״ - מחיר 50 ש"ח.
  • ספר מוסף]חינוך ביתי באופן טבעי חינוך ביתי[/po] - 50 ש"ח.
  • ספר תינוקות באופן טבעי יצא לאור ב-16 במאי 2007. בספר 368 עמ', הוא כרוך כריכה צבעונית וקשה, ומתאים כמתנה להורים חדשים והורים לתינוקות. מחירו בחנויות ("צומת ספרים" בלבד) 120 ש"ח. אנו מציעים אותו למכירה ישירות אצלנו בהוצאה לאור במחיר 90 ש"ח + 10 ש"ח דמי משלוח רגיל (דמי משלוח קבועים ללא תלות בכמות הספרים).
איך רוכשים את הספרים והמוספים?
שלחו צ'ק או המחאת דואר בסכום המתאים (+ 10 ש"ח משלוח ללא תלות בכמות הספרים או משקלם) לפקודת "באופן טבעי" אל קיבוץ כפר גלעדי 12210.
בכל מקרה שכותבים מכתב - אל תשכחו לציין את הכתובת אליה יש לשלוח את הספרים.

האם ניתן לרכוש גיליונות משנים קודמות?
ניתן לרכוש גיליונות ישנים בהתאם למלאי שקיים אצלנו. מחיר כל גיליון 10 ש"ח (+ 10 ש"ח דמי משלוח לכל חבילה ללא תלות במשקלה).
ניתן לקרוא את התוכן של גליונות באופן טבעי האחרונים (החל מגיליון 36), וכן לקרוא חלק מהמאמרים המופיעים בכל גיליון. גיליון יולי-אוגוסט 2006 יצא לאור באופן מקוון בלבד (בשל מלחמת לבנון) והוא זמין לכל אחד "כאן" www.beofen-tv.co.il/alon/[po]beofen 0706[/po].html.

מה אנחנו עושים עוד שקשור ל"באופן טבעי"?
בנוסף למוספים שאנו מוכרים, הוצאנו לאור את הספרים של דן לסרי. מקום לגדול http://www.beofen-tv.co.il/books/makom-ligdol.html , מהדורה שניה ומתוקנת של חינוך בביצת הפתעה וכן את פינוקיו יורד מהפסים. את כל הספרים אפשר להשיג אצל דן לסרי.

דף זה הוא דף עלון.

תמרוש_רוש
הודעות: 5688
הצטרפות: 18 יוני 2005, 03:48
דף אישי: הדף האישי של תמרוש_רוש

באופן טבעי

שליחה על ידי תמרוש_רוש »

|||||*|

דף זה הוא דף מידע

נא לא להשאיר כאן הודעות בנושאים ספציפיים

למציאת הדף הנכון להתחיל, ראו מפתח נושאים.
כדי להבין מי אנחנו ואיך להתנהל כאן, אנא בקרו בדף סיור מודרך באתר

תודה @}
שליחת תגובה

חזור אל “דפים אישיים”