האתר הוקם על ידי אנשים מקהילת החינוך הביתי בישראל בשנת 2000. הוא נועד לתמיכה הדדית, לשיתוף במידע ולימוד משותף וכבמה לדיונים בנושא חינוך ביתי, הורות טבעית, אקולוגיה, וכל נושא שעשוי להיות קשור לדרך חיים טבעית.
האם יש צורך להתייחס במכתב הבקשה לתוכנית הליבה של גני חובה? יש בכלל דבר כזה (גוגל לא הניב דבר)?
אצלנו ההרשמה לגן חובה היא כבר בינואר. אתמול קיבלנו למועדונית והיום קיבלנו את ה"זימון" לגן . אם כך עלינו להגיש בקשה בינואר?
<t>אילה ותבשיל תודה רבה<br/> אכן מהירות הזרע קשורה בהחלט לסיכויי ההתעברות, אך אני לא ממהרת, ומאוד חשוב לי להעניק לעובר בעתידי את הסיכויים הטובים ביותר להיות בריא...<br/> אני קוראת כאן עמודים על גבי עמודים (ולא רק כאן) מה על האם העתידית לעשות או לא לעשות, ואמנם תפקידה בנשיאת העובר רב מאשר תפקידו של ה...
שלום לדף רדום זה.
ברצוני לשאול האם הכוונה ב"איכות הזרע" למהירותו ועמידותו, או האם מדובר בהשפעה על "איכות" העובר הנוצר מבחינה גנטית, לדוגמא: האם קיים סיכוי לכך שזרע של גבר מעשן, יכיל פוטנציאל אינטלגנציהנמוך מהפוטנציאל הפוטנציאלי של הגבר ללא השפעת העישון...
<t>האם ישנה אפשרות לאזרחים ערבים ישראלים (בעצם גם יהודים) להגיע ולעבד את האדמות הללו (שכלואות בגדר)?<br/> <br/> אם כן, הרי שבעלי האדמות יכולים להחכיר אותן לאזרחי ישראל הערבים ולקבל את תמורתן כמו שמקובל בכל מקרה של החכרת קרקעות על ידי חקלאים.<br/> <br/> לא פותר את בעיית הגדר, העוול וכו', אבל כן פותר ...