אנרגיה מינית וחוסר שקט

בערך_מוחלט*
הצטרפות: 22 מאי 2008, 09:13

אנרגיה מינית וחוסר שקט

שליחה על ידי בערך_מוחלט* »

למה אלה שהתשובה כל כך ברורה להם, פנו ופתחו את הדף הזה?
לא כל כך הבנתי - הרי את פתחת את הדף בעצמך. שנית, אני מדבר רק בשם עצמי - על אף שהיחס ליצר ברור זה עדיין לא אומר שזה לא קשה להגשמה. וחוץ מזה לדעתי האדם הדתי נידון להתמודד עם שאלות ודילמות כל יום עד יומו האחרון, כי רק אלוהים יודע הכל.

ורואה בעין מאוד לא יפה את מה שעשתה לך משטרת הצניעות פה בדף.
את יכולה בבקשה לבאר?
אנד_לוסיה*
הצטרפות: 27 אוקטובר 2009, 22:35
דף אישי: הדף האישי של אנד_לוסיה*

אנרגיה מינית וחוסר שקט

שליחה על ידי אנד_לוסיה* »

מה יש פה לבאר? הבחורה פתחה דף כדי לדון באיזה עניין, ואתם התחלתם לדון פה באוננות והלכה.
שעל זה נאמר, מה עניין שמיטה להר סיני.
פלוני_אלמוני*
הצטרפות: 14 אוגוסט 2001, 19:35
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמוני*

אנרגיה מינית וחוסר שקט

שליחה על ידי פלוני_אלמוני* »

הצעת פשרה:
אולי אפשר לפרש הוצאת זרע לבטלה כהוצאת זרע כאשר יש אפשרות להפרות ובמקום זאת הזרע מבוזבז?
אולי אם אין ממילא אופציה להפרייה (למשל אצל רווק או אדם שנמצא במרחק מאשתו) אין כאן בזבוז זרע כי ממילא הזרע המוצא לא יממש אף פעם את תפקידו בהעדר אישה להפרייה?
כמו כן, במקרה של קרי לילה, האם בגלל שלא החלק המודע של האדם הוציא את הזרע אז שפיכת הזרע הזה לבטלה היא בסדר? או שמא קרי לילה אינו שפיכה לבטלה?

נשמה, אתה לא מבין כי אתה לא יודע!! ואם יש לך התעוררות מסוימת או רצון להבין מה המשמעות של העיניין הזה -תקרא, תחקור תלמד. ותראה שזה ממש לא למטרה טובה!! ולא ראויה!
אני יכול גם למצוא עשרות אתרים שמדברים על הצורך בקיום מגע מיני או לפחות שחרור הזרע. כל סקסולוג ממליץ על קיום יחסי מין אחת לשבוע לפחות... ומה קורה אם אין בת זוג או שזה לא מתאים לה?
בכל מקרה, אם את מאמינה שלהתגבר על הדחף הזה זה הדבר הנכון ואת מוצאת בו סיפוק תבורכי. דבר נוסף, בקישור שהצעת יש הסבר על כך שחיים בזוגיות נכונים יותר מחיי בדידות. עדיין איני רואה מה הקשר לאוננות?

וחוץ מזה לדעתי האדם הדתי נידון להתמודד עם שאלות ודילמות כל יום עד יומו האחרון, כי רק אלוהים יודע הכל.
כל אדם, המגדיר את עצמו כאדם אמור להתמודד עם שאלות ודילמות.
לי היו תקופות, כשהייתי נער ומתבגר, בהן הסביבה שלי גרמה לי לחשוב שאוננות היא דבר פסול ובזוי.
התוצאה הייתה שבכל פעם שהגעגתי למצב הזה הרגשתי לא טוב ולא נוח עם עצמי.
ככל שלמדתי להכיר יותר את עצמי את סביבתי ולבטא את עצמי הבנתי שזו הייתה טעות.

דוקא בציבור הדתי נראה לי שאין שאלות ודילמות. הרי לשאלות הללו יש תשובות מוכנות מראש שנקבעו מסיבות אלו ואחרות והמאמינים צריכים לקיים אותם.
פלוני_אלמוני*

אנרגיה מינית וחוסר שקט

הדיון באוננות התחיל בגלל שכאשר יש אנרגיה מינית אפשר להשאיר אותה בגוף ולהתמודד עם חוסר שקט (שזה נושא הדף) או הגיע לסיפוק מיני.
הוצאו שלושה כיווני פעולה אפשריים:
  1. להגיע לסיפוק מיני עם בן/בת זוג שיש איתו קשר משמעותי (אבל הדף לא מיועד לאנשים שיש להם את האפשרות הזו).
  2. להגיע לסיפוק מיני עם שותף/שותפה מיני (אבל עלה הנושא של השקר והריקנות שיכולים להיות כרוכים בעניין כזה) במצב כזה כנראה שהתועלת פחותה מהנזק.
  3. להגיע לסיפוק מיני עם עצמך - אוננות. כאן עלתה הסוגיה שזה אסור הלכתית לפחות לגברים מכאן נובע שתפיסת העולם ההלכתית גורסת שהתמודדות עם חוסר השקט הנפשי הנוצר מהאנרגייה המינית לא מתועלת עדיף על אוננות כך שמבחינה הלכתית גם אפשרות זו לא קיימת (ונותרנו שוב רק עם האפשרות הראשונה)ץ
צוויליך*
הצטרפות: 12 מרץ 2005, 20:35

אנרגיה מינית וחוסר שקט

שליחה על ידי צוויליך* »

בנוגע לחיות, ובכן -

יש אנשים הבוחרים לאכול טוב לישון טוב לעשות סקס טוב וכו' ומה ההבדל מבהמות?
בקוהלת כתוב "ומותר האדם מן הבהמה אין " (אל"ף קמוצה). והוא אמורהיה להיות החכם באדם....

הכלב, הדג והחרפוש לא ניחנו באמצעי הקלה עצמיים. אך האדם, כן. האין זה אומר דרשני?
הכלב ניחן גם ניחן והכרתי כלבים שכל יום הם רק ניחנים לעצמם.

צוויל
עוצמה_לעצמה*
הצטרפות: 30 ינואר 2010, 18:35

אנרגיה מינית וחוסר שקט

שליחה על ידי עוצמה_לעצמה* »

מה יש פה לבאר? הבחורה פתחה דף כדי לדון באיזה עניין, ואתם התחלתם לדון פה באוננות והלכה.
תודה שוב לאנד לוסיה, גם על ההבחנות המדוייקות שמקודם כתבת, ואני נוטה להסכים עם ההערה הזו גם. אני מבינה שנושאים שקשורים ליצר בעיני הדת וההלכה חשובים לכמה מהכותבים והקוראים ומזמינה אותכם לפתוח דף בנושא ולהמשיך את הדיון שם.. אני מרגישה שהיו כאן כמה קולות שהביעו מצוקה דומה לשלי ומתוך השיתוף הזה אולי אנו יכולים להגיע לתובנות חדשות ולראות דברים אחרת. אשמח ואודה לכם אם נוכל להשאיר את הדף הזה נאמן לנושא שלשמו הוא נפתח. תודה!
פלוני_אלמוני*

אנרגיה מינית וחוסר שקט

מסכים עם כל מילה של עוצמה. מי שרוצה להישאר עם חוסר השקט ומאמין בכך - שיבורך.

היות ואני גבר, אני לא בטוח שמה שנכון לי נכון גם לך...

אבל באמת שלא הבנתי מה עם הבעיה לשחרר את המתח המיני בעזרת אוננות מהנה.
בעקבות מה שלמדתי בדף הזה, אצלכן אין אפילו סכנה של שפיכת זרע לבטלה (-:
האם זה לא יחזיר לך את השקט שנובע מהצטברות האנרגיה המינית?

כשנכנסים לנושא ההתעלסות העצמית, ולומדים אותו אפשר להגיע לרמות הנאה פיזיות גבוהות וכמובן לסיפוק נפשי גבוה.
אפשר ללמוד ככה איך לקבל את עצמך, ליצור חיבור גוף נפש מדהים מדיטטבי - מאד מאד רוחני.
ואגב, זה הרבה פעמים לא דומה להתעלסות עם בת זוג אהובה אלא חוויה מרפה שדומה לעיסוי פנימי חיצוני הנוגע במקומות שגורמים לך להרגיש בדיוק את מה שבא לך להרגיש ברגע הזה.
עיסוי שמעביר אותך לכאן ועכשיו שבו רק אתה קיים.

כמו שכתבתי, לא תמיד הרגשתי ככה ולא תמיד חוויתי את זה ככה.
היו לי תקופות שבהן הרגשתי רתיעה ותחושה שזה לא בסדר....
במסלול ההתפתחות האישי שלי, תוך כדי שלמדתי לאהוב את עצמי פתרתי גם את הבעיה הזו.
אולי זה יהיה גם הפתרון בשבילך - פשוט לשנות את הגישה ולהתעלס עם עצמך את ראויה לאהבה ולעונג
בערך_מוחלט*

אנרגיה מינית וחוסר שקט

אני רוצה להזכיר שהדיון ההלכתי החל כאשר בחורה דיברה על נושא הניאוף והיות והיא הביעה רצון לנהוג ע"פ עשרת הדיברות ראיתי כחובתי (ההלכתית) לומר לה את ההגדרה של ניאוף בהלכה.
האדם הדתי מצווה לעבוד את ה' בעולם הזה כמות שהוא וזה כולל גם את ההיבט המיני שבנו. אפשר להתיחס לחז"ל כיצורים מהחלל החיצון שרק בגלל שהם דתיים הם לא רלוונטים לנושאים מעין אלה, ולרוב מומלץ שלא להביא את דעתם בפורומים שאינם דתיים אבל דעתי הכנה היא שביהדות ישנן המון דעות (לפעמים סותרות) ובד"כ דעות מאוד חכמות ומחוברות למציאות וראויות בהחלט לכל פורום רציני. חילופי הדברים כאן מעידים על צדקת מימרתו המפורסמת של וולטר (גוי, אגב), שלעתים קרובות מי שאינו מאמין באלהים מסוגל להאמין בכל דבר. ועל זאת אמר שלמה המלך "פתי מאמין לכל דבר". והרמב"ם הוסיף "או מי שמתכוון לרמות את הבריות".
אינני חושב שהשיח הנ"ל הוא מכבודה של תורה ולכן אדיר עצמי מן הדיון ה"נאור". מלכתחילה חשתי שאני עושה טעות, אלא שהנושא הזה באמת עורר בי הזדהות ועניין.
בערך_מוחלט*

אנרגיה מינית וחוסר שקט

העובדה שנזרקה פה המילה משטרת צניעות רק בגלל שהובאו פה מדברי חז"ל מעידה על גסות. הביאור שקיבלתי הבהיר זאת. כפייה דתית היא שגיאה בעיניי ואני אף פועל נגדה. לא ראיתי נסיון לכפות משטר צניעות בכל הדף הזה.
צוויליך*

אנרגיה מינית וחוסר שקט

שליחה על ידי צוויליך* »

דומני שהטונים החלו לעלות בעקבות ההוספה של פלוני אלמונית מתחזקת .
מוכרת ונדושה האבחנה שחוזרים-בתשובה / מתחזקים-באמונתם, מכל תחום שהוא, אגב, נוטים
לבטא את התהליך הפנימי שלהם בלהט ובדעתנות-מה.
אולי היה מקום לניסוח קצת פחות פרובוקטיבי מ
_בני אדם רבים הם בעלי שיקולים דומים לאלו של הבהמות וגם לא יתאפקו.
נכון, חילוניים חיים כך. לצערנו הרב.
כשהנשמה מתעוררת נוצר לאדם כח שגובר על הייצא הבהמי הזה._
ניסוח זה מבדל, מפריד, מרחיק בין שומרי מצוות אשר להם, אליבא דמתחזקת, כח שגובר על הייצא הבהמי_ לבין _בעלי שיקולים דומים לאלו של הבהמות_ , שמי הם? - _חילוניים חיים כך.
אז מה, מתחזקת, הנשמה מתעוררת?
כשתראי את עצמך בחילונית שלידך, עם כל הבחירות האנושיות שלה (להבדיל מ"היצר הבהמי" השיפוטי) השונות משלך, אז את יכולה לעבור בדרך צלחה ולקבל מהבנק 200ל"י. עד אז את חולמת שאת מתעוררת.
דתיה ו בערך מוחלט לא איבדו כלום מדרכם הרוחנית בדיון פה, אני חושב שהם רק מחזקים אותה ועל הדרך גם מאפשרים ללא-דתיים לבחון את ערכיהם.

וכמובן, כבוד לחז"ל !

צוויל
אנד_לוסיה*

אנרגיה מינית וחוסר שקט

בערך, זה לא בגלל חז"ל אלא בגלל השיפוטיות והניסיון למשטר את חיי המין של עוצמה. ובכלל, כל העניין סטה מהנושא. חבל, כי יש פה סוגיה חשובה וכואבת והיא נחלתן של נשים רבות, שמשתמשות במין גם כאשר הן לא רוצות ולא מתכוונות, רק כי הוטמע בנו משחר נעורינו היותנו אובייקט מיני. אפשר היה לדון בזה בלי להכניס הנה ציוויים הלכתיים.
בערך_מוחלט*

אנרגיה מינית וחוסר שקט

הן הדתי והן החילוני, כאשר יש להם מטרה גדולה בחשיבותה, יוותרו על סקס (למשל החילוני למען מיטה משפחתית) ופה אין הבדל או כוחות מיוחדים למי מהצדדים.
הדבר היחיד שאי-אפשר להגיד עליו שיפוטיות זו המשוואה יצר מין=יצר מין. לעומת זאת, כאשר מנסים להלביש על זה כל מיני אצטלות שאין לי מושג מה מקורן כגון שמין זו התאחדות עם היקום וכד', אז מתעורר החשד שאדם מרגיש שמין הוא דבר מלוכלך ויש לתת לו הצדקה. כשאני אומר בהמי אינני מתכוון למשהו רע אלא פשוט לעובדה שזה משהו המשותף-עד-כדי-זהות לנו ולבהמות החביבות מאוד מאוד ולא רואה איך אפשר לראות זאת אחרת. על אף שזה בהמי זה לגיטימי אלא שבמחינה הלכתית יש על זה הגבלות. איש לא ניסה לכפות את אותן הגבלות על אף אחד כאן או למשטר במילותיך - היכן ראית זאת? דובר על איך אנשים מתמודדים בהלכה עם יצר המאיים להתגבר על האדם וזו הצעה בלבד, בין יתר ההצעות שהובאו פה בדף. ההלכה הינה ציווי, אבל רק למי שמקבל עליו עול מלכות שמיים...
בקשר לסטייה מן הנושא - זה הובן רק בדיעבד (לא חושב שיכולתי להסיק זאת מראש) ומשהובן לא אמשיך עוד, למרות שזה מאוד מוזר לי שדברים נפסלים רק בגלל שמקורם בהלכה... במקום להתיחס לגופו של עניין. זה נשמע כמו אלרגיה.

ובכלל, כל העניין סטה מהנושא. חבל, כי יש פה סוגיה חשובה וכואבת והיא נחלתן של נשים רבות, שמשתמשות במין גם כאשר הן לא רוצות ולא מתכוונות, רק כי הוטמע בנו משחר נעורינו היותנו אובייקט מיני
באופן אירוני, גם זה לא הנושא... (אבל נואשתי מלהבין מה הנושא). ועוד באופן אירוני, דווקא ההלכה משחררת את האישה מלספק את בעלה והחובה חלה רק על הבעל. אבל, לא נכניס כאן הלכה.
מצ'רה*
הצטרפות: 10 נובמבר 2009, 14:20

אנרגיה מינית וחוסר שקט

שליחה על ידי מצ'רה* »

בערך,
אותי הדברים שכתבת מאד ענינו. במיוחד כי כתבת על עצמך.

לבהמיות יש קונוטציה מאד שלילית גם אצל מי שאוהב חיות :-) . לי לא נעים שמדברים ככה על חלקים מהחיים שלי. אולי בהתייחסות לוגית-יבשה זה לא כזה ענין, אבל זה לא נשמע (נקרא) טוב.
בערך_מוחלט*

אנרגיה מינית וחוסר שקט

אותי הדברים שכתבת מאד ענינו. במיוחד כי כתבת על עצמך.
תודה רבה רבה.

לבהמיות יש קונוטציה מאד שלילית גם אצל מי שאוהב חיות
באמת עניין אישי. רק עניתי לאמירה שאנו שונים מחיות. חבל שחיות מעוררות קונוטציה שלילית. אמנם היה צדיק עליו נאמר "כשהוא מספר (=עושה סקס), מגלה טפח ומכסה טפח, ודומה עליו כמי שכפאו שד. " אבל אין הלכה כמותו ואני חושב שעדיף לאנשים רגילים להכנע במידת מה לטבעם החייתי מאשר להתחיל לחשוב על היקום בזמן הסקס.
עוצמה_לעצמה*

אנרגיה מינית וחוסר שקט

בערך מוחלט, אולי פשוט תחזור ותשתף יותר על הקשיים שלך, האישיים, הקשורים לנושא? מבחינתי, "נושא" הדף הוא לדבר על הקשיים האישיים הקשורים למיניות ממומשת או לא ממומשת, וברגע שפונים לפרשנויות חיצוניות על איך הדברים "צריכים" להיות - שם מבחינתי הדף סוטה מהנושא ופונה לויכוחים תיאורטיים. גם אדם דתי וגם אדם חילוני, גם גברים וגם נשים, מתמודדים לעתים עם הפער בין איך שהם רוצים שהדברים יהיו לבין איך שהם במציאות, מתמודדים עם תיסכול או שפיטה עצמית, ושואלים את עצמם שאלות, שהן לפעמים גם מביכות. אני אישית רוצה לדבר על הבילבול הזה. ורוצה לדבר על הכאב ועל ההנאה. כשפתחתי את הדף לא היה לי מושג לאן הוא יוביל, רק שיתפתי במה שאני עוברת. אבל ככל שכותבים בו אני יותר מבחינה מה מבחינתי מפספס את מטרתו, למשל הצעות מיניהן, וכך, מבחינתי, גם דיון תיאורטי על מותר ואסור. כמו שכבר כתבתי - מי שמצליח לכבוש את יצרו וחי עם זה בשלום - שיהיה לו בהצלחה. למה לבוא ולהוכיח אחרים שמערכת האמונות שלהם שונה? אני מרגישה שאתה כן נמצא כאן ממקום ששואל את עצמו שאלות ולא רק יודע. אז קדימה, תשאל בכל רם, כאן זה המקום.
.
לעומת זאת, כאשר מנסים להלביש על זה כל מיני אצטלות שאין לי מושג מה מקורן כגון שמין זו התאחדות עם היקום וכד', אז מתעורר החשד שאדם מרגיש שמין הוא דבר מלוכלך ויש לתת לו הצדקה
אני אקח לתשומת ליבי את הערתך - האם אני רוצה לעשות מסקס משהו נשגב כי בבסיס אני מאמינה שיש בו משהו מלוכלך ואני רוצה לחפות על זה? אולי דווקא את הבהמיות אני מסרבת לקבל כפי שהיא? מנסיוני, כמעט תמיד סקס מלווה אצלי ברגש, ולכן זה לא מורגש כבהמי. הייתי מחליפה את המילה בהמי לחייתי, את זה יותר קל לי לקבל.
אבל מאז ומתמיד, הרגשתי שבמין יש פוטנציאל להיות רוחני מאד, ממש מפגש עם האלוהות עצמה. נראה לי שאני לא היחידה שרואה את זה כך.
לא סתם הזדהיתי תחת המילה עוצמה, כי במין יש עוצמות אדירות, של ריפוי וחיבור ועוד, ולשם אני שואפת. אני רואה את הפוטנציאל שלהן, אבל גם תוהה - מה גרם לעוצמות האלה להרדם? מה גרם לנו בני האדם, לפחד מהן כל כך? לדכא אותן?
למי שמכיר את אושו - יש לו הסבר. הוא אמר שכשהטילו על האדם איסורים ומגבלות על המיניות שלו האדם נעשה קל הרבה יותר לשליטה מבחוץ, כי הוא איבד את החופש שלו ואת הקשר שלו האישי לעוצמה שבו, ולאלוהות, בלי מתווכים. פתאום עמדו אנשים וחוקים בין האדם לבין המיניות שלו, והאדם חשב שאין הוא יכול לסמוך על עצמו. כך היה קל לשלוט ולהפעיל המוני אדם, על ידי הפחדה.
אבל אני רוצה לחזור ולגלות את מה שאבד. ולא לפחד מזה כל כך. וזה לאו דווקא קשור לאקט המיני, אלא יותר לעוצמה הזאת שבפנים. ולנשים המסע הזה הוא מאתגר אפילו יותר כי אנחנו סוחבות על גבינו דורות של דיכוי ופחד.
בערך_מוחלט*

אנרגיה מינית וחוסר שקט

כשפתחתי את הדף לא היה לי מושג לאן הוא יוביל, רק שיתפתי במה שאני עוברת. אבל ככל שכותבים בו אני יותר מבחינה מה מבחינתי מפספס את מטרתו,
אז זה קצה לא יפה לבוא בטענות שסטיתי מהנושא אם מראש הוא לא היה מוגדר. כמובן שאין בעיה עם זה שהדף מתגבש תוך כדי ואני מקבל לגמרי את מטרות הדף ומכבדן.
לצערי הרב גם אני חש שיש כאן פיספוס גדול וחוסר הקשבה לדברי כי לא רק שמעולם לא אמרתי מה ואיך צריך להיות, אלא שבפירוש אמרתי לאורך כל כתיבתי וגם כאן ש"צריך" זה ענין אינדיבדואלי ואין מה לדון בו, למשל לעיל: אין הסבר לשום ערך מלבד זה שהוא רוצה בכך. אי-אפשר לגזור את זה מלוגיקה או משהו כזה. .
אינני יודע על מה את מתבססת כאשר את אומרת שהוכחתי בשער. מי אני שאוכיח בנושא הזה ?
עוד דבר שאינני מבין הוא מדוע את כותבת
אני מרגישה שאתה כן נמצא כאן ממקום ששואל את עצמו שאלות ולא רק יודע מעבר לזה שזו כתיבה מתנשאת (ואינני מרגיש שאת אדם מתנשא כלל ולא זו היתה כוונתך) מדוע את צריכה להרגיש כאשר אני אומר בפירוש:
וחוץ מזה לדעתי האדם הדתי נידון להתמודד עם שאלות ודילמות כל יום עד יומו האחרון, כי רק אלוהים יודע הכל.

אני מכיר את כתביו של אושו (את חלקם) ולא מצאתי שום ביסוס לדבריו.
יש לי עוד דברים לומר על מה שנכתב בדף זה, אך נק' המוצא שלי היא דתית ומסתבר שקשה לדבר על נושאים שונים מבלי שתהיה הסכמה על הבסיס.
מקווה בכל ליבי, באשר עתידנו ממש תלוי בכך, שהנשים תשוחררנה מהדיכוי ע"י אחרים וע"י עצמן.
פלוני_אלמונית_מתחזקת*
הצטרפות: 05 נובמבר 2009, 19:12

אנרגיה מינית וחוסר שקט

שליחה על ידי פלוני_אלמונית_מתחזקת* »

כשתראי את עצמך בחילונית שלידך, עם כל הבחירות האנושיות שלה (להבדיל מ"היצר הבהמי" השיפוטי) השונות משלך, אז את יכולה לעבור בדרך צלחה ולקבל מהבנק 200ל"י. עד אז את חולמת שאת מתעוררת.
)-:
פלוני_אלמונית_מתחזקת*

אנרגיה מינית וחוסר שקט

אני בעצמי הייתי פעם חילונית, ולא כל כך ברור לי
צוויליך למה אתה תוקף אותי.
זו דעתי. וכתבתי אותה ואני מבינה שסטיתי מהנושא שעוצמה לעצמה רצתה להעלות אז מתנצלת ויותר לא אבלבל את המוח בדף זה בנושאים הלכתיים. ומבינה ומכבדת כל דרך שאדם בוחר ללכת בה .( אל תדון את חברך עד שלא תגיע למקומו).
כוכבית_בוקר*
הצטרפות: 23 ספטמבר 2009, 17:29
דף אישי: הדף האישי של כוכבית_בוקר*

אנרגיה מינית וחוסר שקט

שליחה על ידי כוכבית_בוקר* »

עוד עקרבית מצטרפת לחבורה..
מזדהה עם התיאורים שלך בראש הדף. אני גם שואלת את עצמי איך מתמירים את העוצמות והתשוקות לעשייה. לא לחפש רק את הפורקן כמו בסקס, אלא להנות מהמצב הזה של הבעירה ולחפש מקומות בהם אפשר להשקיע אותה. מבחינתי זאת תחושה של המון כוחות שלא הוחדרה בהם ההשראה שתכוון אותם.
ועוד- רציתי להגיד שזה נפלא בסך הכל, התחושות האלה. תחושה של חיות. אולי לנקות אותן מרגשי האשמה.. להתבונן בהן בלי לשפוט, ודרך זה גם יגיע משהו נוסף.
עוצמה_לעצמה*

אנרגיה מינית וחוסר שקט

רוצה להודיע על פרישה זמנית מהדף, אתעדכן בעוד איזשהו פרק זמן על מה חדש בו. מודה לכל הקולות השונים והמגוונים שפגשתי וסליחה באם ההקשבה שלי הייתה חלקית ולא דייקתי בדבריי. ימים טובים!
עוצמה_לעצמה*

אנרגיה מינית וחוסר שקט

מבחינתי זאת תחושה של המון כוחות שלא הוחדרה בהם ההשראה שתכוון אותם.
ותודה לכוכבית בוקר על המשפט הזה.
בערך_מוחלט*

אנרגיה מינית וחוסר שקט

וסליחה באם ההקשבה שלי הייתה חלקית ולא דייקתי בדברי
לא רוצה להיות קטנוני אבל קצת קשה לסלוח כשיש את המלה 'באם' באמצע המשפט (ולא בגלל שזה בכלל לא לשון תקנית - יש לומר 'אם') - כאשר תהיי משוכנעת שהקשבת או לא הקשבת תוכלי להחליט אם את רוצה להתנצל. הענין עצמו בכלל לא ביג דיל אבל חשוב לי שאנשים ידברו בצורה כנה ורצינית ולא דברים כללים כאלה באויר.
בכל מקרה תודה גם לך על הדף הזה ובהצלחה.
עבודה_זרה*
הצטרפות: 09 פברואר 2010, 18:55

אנרגיה מינית וחוסר שקט

שליחה על ידי עבודה_זרה* »

הן הדתי והן החילוני, כאשר יש להם מטרה גדולה בחשיבותה, יוותרו על סקס (למשל החילוני למען מיטה משפחתית)
הוי בערך, אתה מפגין כזו בורות בענייני המיטה המשפחתית, וזה קצת לא מתאים לך.
החילוניים שפותחים את המיטה הזוגית גם לפעוטות, לא רק שלא מוותרים על מין, אלא מעשירים את חיי המין, כי אז עוברים למקלחת או לסלון או נהנים בשקט.
כל דבר כזה רק מגוון את חיי המין.

מתחזקת ושות', בתור מי שקיבל על הראש כבר כשהיה בן 12 ואבא שלו קלט את זקפת הבוקר אני רק רוצה להגיד לך שהאמונה העוורת שלך במה שמספרים לך שהלכה היא דברי אלוהים חיים, ושהשחתת זרע לריק היא חטא שלא יסולח, ושדין כרת יהיה על כל מי שלא מל את ילדיו, היא פשוט הסטת היצר - לאמונה עוורת.
קשה לי להאמין שהגעת לתובנות המיושנות האלה בכוחות עצמך.

אין שום דבר פסול באוננות, לא של גברים ולא של נשים. זה לא התנהגות בהמית, בהמות לא מאוננות.
בהמות או בעלי חיים גם לא אוכלים אם הם לא רעבים, שימי לאריה שבע בשר חי והוא לא יגע בו. לעומת זאת, האדם, גם הדתי אוכל שלא לצורך.

התחזקי באמונתך ככל שתחפצי, רק הזהרי ממיסיונריות, זו לא דרכה של היהדות, כשאת מנסה לשכנע את האחרים, דעי כל ניסיון לשכנע הוא רק את עצמך.
הדרך של ההלכה המקובלת היום, הדת הממוסדת, הרבנות והתנהגות הרבה דתיים היא עבודה זרה לשמה, חילול שם שמיים.
פלוני_אלמונית_מתחזקת*

אנרגיה מינית וחוסר שקט

אני לא מצפה לאהדה או אפילו הסכמה, רק כותבבת את דעתי ואמונתי , ידוע לי שבאתר זה אני קצת חריגה ,יש כאן המון שבכלל לא מלים את ילדיהם, לא השמצתי, קראתי, התעוותתי בכסא והמשכתי.. אני כן כנראה חלק מהאתר הזה ונהינת ממנו למרות הדעות השונות.
בערך_מוחלט*

אנרגיה מינית וחוסר שקט

אתה מפגין כזו בורות בענייני המיטה המשפחתית,
טוב סליחה :-) לא לקחתי בחשבון את האמבט. בטח אתם מזל דגים.

בהמות לא מאוננות.
מה אף פעם לא ראיתם כלב\ה מאוננים? (לפעמים עליכם כפי שהורה צוויליך).

גם הדתי אוכל שלא לצורך.
מעניין לציין בהקשר הזה, שאף אחד לא מחפש סיבות ללמה הוא רעב אבל אם אישה חרמנית היא, מסתבר, צריכה סיבה (אני לא יכול לדמיין גבר שישאל כזה דבר).

אני מסכים עם הרבה ממה שאמרת על הדת בפועל בימינו שיש בה דברים מיותרים כגון הפחדות מיותרות ומוסדות דת שהם פילגש של מדינה חילונית ועוד אבל זו באמת תחשב ובצדק לפלישה וסטייה חמורה מן הנושא. הדת המקורית נהדרת בעיניי.
עבודה_זרה*
הצטרפות: 09 פברואר 2010, 18:55

אנרגיה מינית וחוסר שקט

שליחה על ידי עבודה_זרה* »

מה אף פעם לא ראיתם כלב\ה מאוננים? (לפעמים עליכם כפי שהורה צוויליך).
אני מגדיר אוננות כמעשה עצמי.
אם אתה מאונן על מישהי זה כבר יחסי מין.
אלא אם אתה חושב שמין אוראלי זה אוננות?

ראית פעם כלב שמענג את עצמו עד שפיכה?

הדת המקורית נהדרת בעיניי.
גם בעיני.
מבחינתי הדת המקורית היא עשרת הדברות, כל השאר פרשנות המתאימה לזמן בו היא נכתבה, כל פרשנות היא אישית וטובה בדיוק כמו שלי.
אפילו החוקים של התורה הם כבר פרשנות.

יהדות מבחינתי היא לא ההלכות והפלפולים, והמסורת העקומה אלא עשרת הדברות המציעים כללי התנהגות חברתיים ואישיים.
מי_מה*
הצטרפות: 25 אפריל 2006, 19:47
דף אישי: הדף האישי של מי_מה*

אנרגיה מינית וחוסר שקט

שליחה על ידי מי_מה* »

ובכל זאת , על אף חילוקי הדעות, מענין כאן ומרחיב את הדעת.
כשלעצמי, לא נבהלת מאיסורים שחושפים בפני מי שבחרו ליטול על עצמם את האיסורים. זו עוד גישה ואני, כאדם חופשי, מרגישה חפשיה ללמוד מהם ולקחת את מה שמתאים לי. מרגישה חובה לציין שכאן לא הרגשתי משטרת צניעות כלשהי רודפת אותי אלא באמת שיתוף של כל מני דעות. כמו שנאמר - מכל מלמדי השכלתי. אז תודה לכל מי שנטל חלק בדף הזה.
צוויליך*

אנרגיה מינית וחוסר שקט

שליחה על ידי צוויליך* »

הה? התכוונתי לכלבים שמאוננים בשמחה בעצמם, כניראה שלא הובנתי.

וחוצמזה, כניראה שהיסודות סקס ודת מתרכבים באוויר החופשי לחומר נפיץ... זה פשוט קורה.... (-:

ומתחזקת:
זאת התקפה זאת?! הבעת דעתך במילים בוטות ולא נעימות. ומה במשפט המצוטט הפריע לך? המונופול?
הכוונה - את תקועה במחשבה של "אני טובה יותר, דרכי נכונה יותר מוסרית לבנאדם (מאשר ללכת עם היצר הבהמי)". ראי מה שכתבתי שם בבקשה, מילותייך שלך.
ולמה את חושבת שאת יוצאת דופן בין גולשי האתר? מקבלים לפה רק חילונים דתיים צמחונים מצביעי פייגלין ממוצא תימני בנים לניצולי השואה עם נכות קלה ועבודה כדולה לעניני זוגיות והנקה עד הצבא אבל גם אלה על תנאי, כי בקרוב יש ישיבה של
הקליקה
ואולי ישנו את כללים (מעיפים את אורי יורמן על סעיף ליקוט בציבור ושאר ירקות).
(-:

צוויל
כולנו פה יוצאי דופן.
nasuy41*
הצטרפות: 10 פברואר 2010, 14:35

אנרגיה מינית וחוסר שקט

שליחה על ידי nasuy41* »

:-P
פלוני_אלמונית_מ*
הצטרפות: 10 פברואר 2010, 14:36

אנרגיה מינית וחוסר שקט

שליחה על ידי פלוני_אלמונית_מ* »

כולנו פה יוצאי דופן.
צודק!
|Y|
סליחה אם נשמעתי מתנשאת. (()) (רק וירטואלי כי אני שומרת נגיעה (-:)
בשמת_א*
הצטרפות: 28 יולי 2001, 13:37
דף אישי: הדף האישי של בשמת_א*

אנרגיה מינית וחוסר שקט

שליחה על ידי בשמת_א* »

we are all individuals!
ש_חף*
הצטרפות: 25 פברואר 2009, 15:50

אנרגיה מינית וחוסר שקט

שליחה על ידי ש_חף* »

I'm not!

<סליחה, זה היה מתבקש>
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

אנרגיה מינית וחוסר שקט

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

רק וירטואלי כי אני שומרת נגיעה
גם אני שומר נגיעה. שומר עליה בכספת מאובטחת, שלא תתחיל להשתרלל.
פלוני_אלמונית_מתחזקת*

אנרגיה מינית וחוסר שקט

_ש חף הצחקת.D-:
אם מישהו מעוניין להמשיך לדון בנושאים הלכתיים אפשר לעבור לדף שאלה של אמונה.
לילה טוב
צוויליך*

אנרגיה מינית וחוסר שקט

שליחה על ידי צוויליך* »

(()) (וירטאלי, וירטואלי)

He's NOT the messiah! He's just a very naughty boy!

צוויל
מיניות_מתעוררת*
הצטרפות: 13 פברואר 2010, 17:24

אנרגיה מינית וחוסר שקט

שליחה על ידי מיניות_מתעוררת* »

הכלב, הדג והחרפוש לא ניחנו באמצעי הקלה עצמיים. אך האדם, כן. האין זה אומר דרשני?
שווה גיריון המשפט הזה...
צחקתי פה בסוף.. אחלה דף
אבל... מה עושים כשיש בעל ומשפחה ולא נמשכים לבעל?
ודוקא עכשיו המיניות מתעוררת כי היו קצת פלרטוטים שם בחוץ והתחושה הנושנה והמוכרת חזרה ובגדול..
איך מתגברים על זה?
דתיה*
הצטרפות: 07 פברואר 2010, 22:58

אנרגיה מינית וחוסר שקט

שליחה על ידי דתיה* »

וואו.
איך שהדף הזה עובר מהפכים...

האמת שאני הבנתי אותו (את הדף) מנקודת המבט שלי, של אשה שמרגישה לפעמים שהצורך המיני שלי גדול משל בעלי או שאני מוכנה לוותר על דברים מסויימים והעיקר להגיע היום לסיפוק והוא לא כל כך רואה את זה וחשבתי לתומי כי מטרת הדף היא על דרכים נוספות ליצירת תקשורת או רצון משותף וכאלה... אבל אני רואה שזה הופך להיות שיחה על מותר האדם מן הבהמה, אוננות ושות'
אז זהו שאין כמו להיות ביחד מתוך אהבה זה עם זו ואפילו שאני יודעת לספק את עצמי טוב טוב זה לא כמו הדבר האמיתי. אז למה אני חושפת את זה כאן? כי אולי יהיה מי שיעניין אותו הכיוון הזה של החשיבה?!
אשמח!
פלונית*
הצטרפות: 02 אוקטובר 2001, 03:13

אנרגיה מינית וחוסר שקט

שליחה על ידי פלונית* »

אז זהו שאין כמו להיות ביחד מתוך אהבה זה עם זו ואפילו שאני יודעת לספק את עצמי טוב טוב זה לא כמו הדבר האמיתי.
מאד מזדהה!
מבחינה 'טכנית' יכולות להיות פעמים עם הבן זוג שיהיה הרבה פחות טוב מאשר לבד. אבל אפילו האורגזמה הכי נפלאה לבד לא שווה את תחושת היחד עם הבן זוג.
לבד תמיד נשארת לי אחרי כן הרגשה של ריקנות, אנרגיות נמוכות, אולי מן החמצה... עם הבן זוג גם אם זו היתה פעם בינונית מבחינת 'ביצועים' תמיד תמיד אחר כך אני מתמלאת רוך, עליצות ואנרגיות טובות.
מוכר למישהי?
דתיה*
הצטרפות: 07 פברואר 2010, 22:58

אנרגיה מינית וחוסר שקט

שליחה על ידי דתיה* »

הו כמה מוכר.
פלונית*
הצטרפות: 02 אוקטובר 2001, 03:13

אנרגיה מינית וחוסר שקט

שליחה על ידי פלונית* »

הו כמה מוכר.
אז מה, זו פשוט דרכו של הטבע? ואלה הן התחושות האותנטיות, הבסיסיות שלנו כנשים?
או שנורמות חברתיות מוטבעות בנו כל כך, שאנחנו לא מצליחות להנות לבד ונוצרת התניה של יותר הנאה בזוג כדי לשמר את הסדר החברתי הקיים?
פלוני_אלמוני*

אנרגיה מינית וחוסר שקט

ברור שהכי טוב והכי נכון עם בת הזוג אבל מה קורה כשיש פערים בין הרצון והצרכים של כל אחד מהצדדים
הפתרון הוא שאפשר גם להגיע לסיפוק באופן עצמי אבל אם שותפות ונוכחות של בת הזוג ברמה שמתאימה לה
אפשר ברמה של חיבוק, אפשר ברמה של עזרה זו או אחרת.
זו גם חוויה מרוממת נפש
פלוני_אלמוני*

אנרגיה מינית וחוסר שקט

או שנורמות חברתיות מוטבעות בנו כל כך, שאנחנו לא מצליחות להנות לבד ונוצרת התניה של יותר הנאה בזוג כדי לשמר את הסדר החברתי הקיים?

אמנם אני גבר ויכול להיות שהתחושות שלי שונות אבל לדעתי זו לא התנייה אלא תחושה פיזית שמחובר לנפש.
נכון שבזמן העינוג העצמי אפשר להתמסר לתחושת הכאן והעכשיו. אפשר להתמסר לתחושת אבדן מרחב הזמן ותחושת המרחב הפיזי.
אבל אחרי ה... לרדת ממרומי האולימפוס הרגשי הזה והיות לבד זה די מבאס

גם אם לבת הזוג אין חשק לקחת חלק בעניין, חיבוק ונשיקה אחרי עושים הבדל גדול

אני חושב שזה לא רק התנייה חברתית אלא קשור קשר הדוק לירידה החדה בכל המתח שקשור לעניין.
פתאם חוזרים לקרקע המציאות וכיף למצוא שם את זאת שאוהבת אותך.
אישך*
הצטרפות: 14 פברואר 2010, 06:21

אנרגיה מינית וחוסר שקט

שליחה על ידי אישך* »

אֶל-הָאִשָּׁה אָמַר, הַרְבָּה אַרְבֶּה עִצְּבוֹנֵךְ וְהֵרֹנֵךְ--בְּעֶצֶב, תֵּלְדִי בָנִים; וְאֶל-אִישֵׁךְ, תְּשׁוּקָתֵךְ, וְהוּא, יִמְשָׁל-בָּךְ. בראשית ג' טז'.

ואידך זל גמור.
רוזמרין*
הצטרפות: 06 אוקטובר 2004, 09:35

אנרגיה מינית וחוסר שקט

שליחה על ידי רוזמרין* »

אישך, נכון כיף שגברים כותבים ספרים כאלה ואחר-כך טוענים שזה אלהים כתב את זה?
גבר_מזדמן*
הצטרפות: 14 פברואר 2010, 10:40

אנרגיה מינית וחוסר שקט

שליחה על ידי גבר_מזדמן* »

במיוחד שנכון גם שמי שרוצה להאמין בזה יכול/ה ומי שרוצה להאמין במשהו אחר גם יכול/ה
גם_כן_אחת*
הצטרפות: 14 פברואר 2010, 11:31

אנרגיה מינית וחוסר שקט

שליחה על ידי גם_כן_אחת* »

וחשבתי לתומי כי מטרת הדף היא על דרכים נוספות ליצירת תקשורת או רצון משותף וכאלה...
אישך*
הצטרפות: 14 פברואר 2010, 06:21

אנרגיה מינית וחוסר שקט

שליחה על ידי אישך* »

אישך, נכון כיף שגברים כותבים ספרים כאלה ואחר-כך טוענים שזה אלהים כתב את זה?
אפשר לראות בזה איום או נשק או דרך לכפות עלייך משהו, ואפשר לראות בזה הבטחה.
אבל זה בסדר, אם את רוצה להיות למעלה, ואת רוצה למשול ביחסי המין, להיות זאת שמחזרת וזאת ש"כובשת" וזאת שעליה מוטלת האחריות לספק את הגבר שלך, קחי את השרביט ותמשלי.

ואלייך תשוקתו ואת תמשלי בו.

את זה לא אלוהים כתב, את זה אני כתבתי כ- אישך.... :)
גבר_מזדמן*

אנרגיה מינית וחוסר שקט

איזה אנרגיה (מינית???) ואיזה חוסר שקט....
רוזמרין*
הצטרפות: 06 אוקטובר 2004, 09:35

אנרגיה מינית וחוסר שקט

שליחה על ידי רוזמרין* »

אבל זה בסדר, אם את רוצה להיות למעלה, ואת רוצה למשול ביחסי המין

אני מבינה שאלו שתי האפשרויות היחידות מבחינתך. או מושל או נמשל...מה עם המשל, למשל?
כיוון_נוסף*
הצטרפות: 19 יולי 2009, 10:43

אנרגיה מינית וחוסר שקט

שליחה על ידי כיוון_נוסף* »

וכמו שכתב ח.נ. ביאליק

מי למעלה? מי למטה?
רק אני אני ואתה....
מי_מה*

אנרגיה מינית וחוסר שקט

שליחה על ידי מי_מה* »

_אבל זה בסדר, אם את רוצה להיות למעלה, ואת רוצה למשול ביחסי המין, להיות זאת שמחזרת וזאת ש"כובשת" וזאת שעליה מוטלת האחריות לספק את הגבר שלך, קחי את השרביט ותמשלי.
ואלייך תשוקתו ואת תמשלי בו._
המשפט הזה עשה לי קצת סדר לגבי מחשבות שהתרוצצו לי באופן לא מסודר בזמן האחרון. הגברים נהיו עצלנים. אני לא יודעת אם זה בגלל שהנשים לוקחות יותר את היוזמה , אבל שלושה מקרים קרו לי בזמן האחרון שבהם היתה איזו יוזמה מצדו של בחור וברגע שאני אותתי להסכמה הוא מייד שילב ידיים על העורף ונתן לי לעשות את העבודה וזה עוד לפני שבכלל הגענו לסקס! כשזה חזר עם שלושה , בעצם עכשיו כשאני חושבת אז ארבעה (!) גברים שונים הגעתי למסקנה שמדובר בתופעה. ואני אומרת הלו! אני לא בנויה לזה! מאות שנות התניה תרבותית הכינו אותי לחכות לאביר שלי שיחזר ויהרוג דרקונים וירצה אותי למטרות רציניות בלבד ופתאום אני צריכה גם להרוג את הדרקון,גם לטפס למגדלהעליון בצריך הגבוהה ביותר וגם לשמוע אחרכך שזה רק לעכשיו ובלי מחויבות. כל האבולוציה שלי מתקוממת נגד זה.
<מימה מבינה שזה לא בול קשור לנושא הדף אבל היתה חייבת לשחרראת זה איפהשהו>
אנד_לוסיה*

אנרגיה מינית וחוסר שקט

נושא הדף כבר מזמן הלך לאיבוד, מימה.
ואת צודקת לגמרי. עזבי לעשות את העבודה, הם חושבים שבזה שהם לא פותחים דלתות (ייחודי לגבר הישראלי; פעם אירופית אחת שחיה כאן סיפרה לי שמישהו פתח והחזיק לה את הדלת אז היא הראתה לו את התיק...) ולא עוזרים לך לסחוב שום דבר ומשלמים רק על עצמם בדייטים הם פמיניסטים.
כאילו, דה??
גבר_מזדמן*

אנרגיה מינית וחוסר שקט

מאות שנות התניה תרבותית הכינו אותי לחכות לאביר שלי שיחזר ויהרוג דרקונים וירצה אותי למטרות רציניות בלבד ופתאום אני צריכה גם להרוג את הדרקון,גם לטפס למגדלהעליון בצריך הגבוהה ביותר וגם לשמוע אחרכך שזה רק לעכשיו ובלי מחויבות. כל האבולוציה שלי מתקוממת נגד זה.
זה באמת לא שייך לדף אבל הנה שיוויון הזכויות מגיע.
בקרוב תשרתו בצבא 3 שנים, תעשו מילואים 20 שנה ותצאו לפנסיה רק בגיל 67....

אי רוצים שיוויון - אז שיוויון
מי_מה*

אנרגיה מינית וחוסר שקט

שליחה על ידי מי_מה* »

זה באמת לא הנושא של הדף וגם מעייף כבר לחזור על זה, אבל אי אפשר להשאיר הערה כזאת בלי תגובה. אז אני אחזור בליאות על מה שאומרות פמניסטיות כבר די הרבה זמן: שיויון בין המינים זה לא אומר להפוך אותם לאותו דבר, כי אז מה הטעם בשני מינים? זה אומר לתת לכל אדם את הזכות והחופש להתפתח בדרכו, להתפרנס ולממש את זכותו לאושר ולחירות.
אנד_לוסיה*

אנרגיה מינית וחוסר שקט

אני דווקא חושבת ש{{}}צריך להשאיר הערה כזאת בלי תגובה, כי זו התגובה היחידה שהיא ראויה לה.
ממש כמו הטוקבקים של הימנים בוויינט. בשביל זה יש לנו פה את העולם המופלא של באופן?
גבר_מזדמן*

אנרגיה מינית וחוסר שקט

פמניסטיות כבר די הרבה זמן: שיויון בין המינים זה לא אומר להפוך אותם לאותו דבר, כי אז מה הטעם בשני מינים? זה אומר לתת לכל אדם את הזכות והחופש להתפתח בדרכו, להתפרנס ולממש את זכותו לאושר ולחירות.

אני מכיר את הנושא מבחינה אקדמית וזה לא מה שהן אומרות...
הרי אם הזכות היא לכל אדם כדברייך אז הרי אין לשייכות המינית או המגדרית שלו השפעה ואין טעם בפמיניזם אלא בתנועה שתשחרר הן את הגברים והן את הנשים מהכבלים. הפמיניסטיות הבינו שלא הגברים הם אלו ששולטים בהן....

אנד לוסיה
התלבטתי אם ההערה שלך ראויה לתגובה ואכן עליה נאמר הפוסל במומו פוסל
אשמח אם תבהירי במה את יותר טובה מ"הטוקבקים של הימנים בווינט"?
האם כל מי שחושב אחרת ממך הוא בהכרח כזה....
רוקדת_לאור_ירח*
הצטרפות: 03 דצמבר 2004, 17:39
דף אישי: הדף האישי של רוקדת_לאור_ירח*

אנרגיה מינית וחוסר שקט

שליחה על ידי רוקדת_לאור_ירח* »

צודקת מימה, הבחורים נהיו עצלנים בימינו שזה לא מילה.
תני להם לקרוא את דרך גבר של דיויד דייאדה. מומלץ בחום, נכתב לגברים אבל לא יזיק לנשים לקרוא.
צוויליך*

אנרגיה מינית וחוסר שקט

שליחה על ידי צוויליך* »

תני להם לקרוא את דרך גבר של דיויד דייאדה
תני להם! לכולם! הם בטוח יבינו.
ולימנים מYנפט, תני לקרוא כתבים נבחרים של הומניטרים קוסמו-סוציאליסטים, הם גם יבינו מיד.
רק מה עם האנאלפביתים?

_וכמו שכתב ח.נ. ביאליק

מי למעלה? מי למטה?
רק אני אני ואתה....
צ"ל "מה למעלה? מה למטה?"
(מישהו הזמין טרחן?)

והימורים בקשר לנושאים הבאים של הדף:
  • אהבה בין-מגדרית בזמן מיתון - השגות והצעות
  • מתכונים עתירי כולסטרול
  • איזה סיפור תקריאו לילדת עובדים זרים לפני השינה?
  • זכרונות מהטיול השנתי, פנטזיות על מיכל המדריכה
  • זנים של פילפל שראינו בחממה בערבה
  • בחורים: עצלנים, או שזה אנחנו?
  • האם יש הקוראים את מה שכתבו לפני ההוספה?
צוויל
עצלה*
הצטרפות: 02 ספטמבר 2013, 09:25

אנרגיה מינית וחוסר שקט

שליחה על ידי עצלה* »

הגעתי לדף הזה במקרה או שלא ואם אפשר לשאול גם שאלה.
אני נשואה. אצלי יש "אנרגיה" לריגוש. כלומר גם אני רואה גבר ורוצה שהוא יאהב אותי. כאילו למה אי אפשר רק להיות ידידים. תמיד הגבר הוא מן מטרה, האם אני אצליח "לצוד" אותו.
ואיך אני יכולה להעביר את הריגוש והעוררות האלה לבעלי. כלומר שאני אדלק ממנו והוא יהיה הריגוש.
עצלה*
הצטרפות: 02 ספטמבר 2013, 09:25

אנרגיה מינית וחוסר שקט

שליחה על ידי עצלה* »

אגב, אני דווקא מזל בתולה...
שליחת תגובה

חזור אל “מה כדאי לערוך”