בטי אלון

בטי_אלון*
הצטרפות: 10 יוני 2007, 00:14
דף אישי: הדף האישי של בטי_אלון*

בטי אלון

שליחה על ידי בטי_אלון* »

דף בית אישי

בדף זה אנסה קצת ליצג את עצמי ואת הדרך שעברתי בנפתולי מרכז אלבאום.
ובכן , התחלתי את הקורס במרכז אלבאום לפני כ15 שנים.(טוב, אולי קצת יותר).בני הצעיר היתגלה כלקוי למידה, ובתוך זמן קצת גילינו שבית הספר אינו מסוגל להיתמודד עם הקושי והיתחלנו לחפש פיתרונות אחרים.עברנו נתיב יסורים עד ששמענו על משה אלבאום שהיה אז בראשית דרכו. בית בהרצליה פיתוח שימש כקליניקה למטופלים ואליו הבאנו את צעיר בני.תוך זמן קצר בו משה טיפל בבני היסתיים הטיפול והילד התחיל ליקרוא וליכתוב ככל ילד בן גילו. הפלא הזה המם אותנו. תקופה ארוכה של מורים פרטיים, הוראה מתקנת ויסורים ריגשיים היסתיימה תוך זמן קצר. באותה תקופה משה החליט ליפתוח קורס למטפלים בשיטה, והציע לי להישתתף בקורס. זה נישמע לי די מצחיק. הייתי בעלת 3 חנויות ספרים באשדוד ואם ל-3 ילדים. לא עלה בדעתי לעזוב הכל ולהתחיל לילמוד. אולם משה הציע שוב , ואני בעצם מבלי ליבחון את הדברים לעומק עניתי באיזה שהו שלב ."או קיי. מה יכול להיות. מקסימום אבזבז חצי שנה של נסיעה פעם בשבוע להרצליה".( הקורס הראשון נערך בהרצליה פיתוח בוילה גדולה) ואכן הקורס נימשך חצי שנה. הספקנו לילמוד גם אנטומיה ופיסיולוגיה ולתרגל קורדינציה ולעשות המון תנועה ותרגילי כוח. ובעצם למדנו כל מה שצריך לילמוד ולדעת כתלמידים בשיטת אלבאום. האם אתם קולטים את הנאמר כאן? בחצי שנה בילבד של לימוד מעמיק ומעניין משה אלבאום הצליח להעביר לנו את כל החומר הרלוונטי לשם ידיעת השיטה לעומקה ועל בוריה. אני גאה בכך שהוא המורה שלימד אותי את השיטה. אני מאמינה שהידע הרב וההבנה העמוקה שלי את שיטת אלבאום מאפשרות לי להיות מטפלת שיודעת להפעיל אותה באופנים שונים מול מטופלים שונים.בהמשך הציע לי משה להתחיל ללמד בקורסים הרבים שהוא פתח בזה אחר זה בכפר סבא. לכבוד היתה לי הצעתו זה, ואני מודה לו עד היום על כך. כבר היה אדם חכם שאמר פעם שעל מנת להבין היטב חומר נילמד, כדאי לנסות ללמד אותו. ואכן הקורסים הרבים שלימדתי בהם במיסגרת מרכז אלבאום, בהרצליה ובכפר סבא, ואחר כך ההרצאות שניתבקשתי להרצות בפני סטאזרים במרכזים נוספים כמו ירושליים ונס ציונה הוסיפו רבות להבנתי את השיטה, הכל כך פשוטה וכל כך מתוחכמת.
בעצם במיסגרת שנות עבודתי במרכז אלבאום שימשתי כמורה, מטפלת, ומנהלת המרכז. חלף לו עוד זמן והירגשתי שאני מעוניינת ליצור שוב שינוי בחיי. והפעם החלטתי לעזוב את מרכז אלבאום וליפתוח קליניקה פרטית משלי. ואכן כך עשיתי. פתחתי קליניקה אשר תוך זמן קצר ביותר התמלאה במטופלים ומאז ועד היום אני עובדת בביתי שבהוד השרון ומטפלת על פי שיטת אלבאום בכל מי שמעוניין ליצור שינוי משמעותי בחייו, וכמובן מטפלת בילדים ובבני נוער בתיקון קורדינציה.
נאוה_פרנס*
הצטרפות: 05 אוגוסט 2001, 00:39
דף אישי: הדף האישי של נאוה_פרנס*

בטי אלון

שליחה על ידי נאוה_פרנס* »

יקירתי, ברוכה הבאה!!!

(())

חחחחחחחחח פתחת דף בית - חסכת לי שיחה :-D

במוצ"ש יש אצלי הרצאת מבוא ל "שפת האור" - יש מצב שאת יכולה להגיע? (או אפילו אתם?)
מאמא_מאוהבת*
הצטרפות: 25 אוגוסט 2003, 01:27
דף אישי: הדף האישי של מאמא_מאוהבת*

בטי אלון

שליחה על ידי מאמא_מאוהבת* »

@} ברוכה הבאה! @}
שליחת תגובה

חזור אל “דפים אישיים”