החיים מתחילים מחדש אני אישה אמיצה

מיצי_החתולה*
הצטרפות: 21 פברואר 2005, 22:27
דף אישי: הדף האישי של מיצי_החתולה*

שליחה על ידי מיצי_החתולה* »

סופה, אני אולי חצופה, ואולי זה לא ממקומי לכתוב דבר כזה, ואם זה לא מתאים לך תמחקי, אבל מקריאה מעמיקה בבלוג הזה , בא לי לצרוח: אל תחזרי אליו! עד שקמת והלכת!

ויחד עם זאת, אם את כן מחליטה לתת צ'אנס - המאמץ לשנות צריך לבוא, לדעתי, לפני שאתם חוזרים להיות ביחד או אפילו רק מדברים על זה - למשל, על ידי תשלום סדיר ואחראי של מזונות.

שוב, אם זה נראה לך לא לעניין פה תמחקי, ואני לעולם לא אשיא לך שוב עצה בעניין בלי שתבקשי אחת קודם.

וחוץ מזה הרבה (()). שולחת לך כוחות להתמודד עם הדברים בצורה הטובה ביותר.
סופה_במדבר*
הצטרפות: 28 יוני 2005, 23:44

שליחה על ידי סופה_במדבר* »

מבחינה כלכלית, אין ספק שעדיף לי בלעדיו.
לדעתי, כדאי לא לשאול אותו דבר
כבר שאלתי וסיכמנו שנדבר מחר. אני יודעת שאני לא אצא עם תשובה חד משמעית וסביר להניח שהפגישה תסתיים במריבה. אולי זה יעזור לי להחליט סופית שלא.

מיצי, מאוד קל לקום וללכת. אבל אחר כך יש בור. תהום. חושך. אפילה. ומחשבות שונות ומשונות... אני רוצה עוד ילדים. חצאי אחים? משפחות מורכבות? איזה גבר יאהב את הילדים שלי כמו אבא שלהם? למה אני לא יכולה פשוט להבליג כמו פלונית שכתבה קצת למעלה? למה אני חושבת שמגיע לי יותר ממה שאני מקבלת? אולי ויתרתי מהר מדי?

אני לא עוברת לגור איתו בקרוב או בכלל. החלטתי שעד האביב אני רוצה להישאר איפה שאני, בבית שלי ושל הילדים, ואין לו כאן מקום. אני לא רוצה החלטות פזיזות, בעיקר בשביל לא לשגע את הילדים, כן ביחד לא ביחד, אבא ישן כאן אבא לא ישן כאן.
הכל מאוד מורכב ומאוד עדין.

אמרתי לו שאני רוצה שלתקופה היחסים שלנו יהיו רק טכניים, מתי הוא רואה את הילדים ואיפה, ואולי אפילו ניעזר בצד שלישי שיקח אותם אליו וממנו. הוא התחיל לבכות, אמר שאני שוב נוטשת אותו ושהוא מעדיף לא לראות את הילדים בכלל אם הוא לא יכול להיות איתי ביחסים טובים. אני יודעת שלילדים מאוד טוב לראות אותו (אני יודעת שהוא "משחק" על זה). היום הקטן פתח בזעקות "אבא" קורעות לב כשהוא ראה איש שדומה לו קצת מרחוק.
ויש גם את המשפחות המורחבות שמעורבות.
מסובך, רגיש, כבד.
אני נפגשת בעוד כמה ימים עם מישהי שאולי תעזור לי למצוא את התשובה אצלי.
זוהר_אור*
הצטרפות: 15 יולי 2005, 11:17
דף אישי: הדף האישי של זוהר_אור*

שליחה על ידי זוהר_אור* »

בדחילו ורחימו מעיזה להצטרף (וגם אותי את יכולה למחוק)

סופה, אני אולי חצופה, ואולי זה לא ממקומי לכתוב דבר כזה, ואם זה לא מתאים לך תמחקי, אבל מקריאה מעמיקה בבלוג הזה , בא לי לצרוח: אל תחזרי אליו! עד שקמת והלכת!
סופה_במדבר*

אני לא מתכוונת למחוק אף תגובה.
אני לא מתכוונת לחזור אליו, נכון לעכשיו.
עדית*
הצטרפות: 08 ספטמבר 2004, 19:46

שליחה על ידי עדית* »

ושהוא מעדיף לא לראות את הילדים בכלל אם הוא לא יכול להיות איתי ביחסים
תראי, אני יודעת שהוא מקסים אתכם- גם אותך וגם את הילדים.
אני יודעת שיש בו את הניצוץ, את הברק, את הקסם,
אבל אני חושבת, שהוא מסוכן.
את עוד יכולה להתמודד איתו,
אבל ילדים רכים לא.
מאידך, אני רואה שכבר פנית למישהי, וזה לדעתי הדבר הכי טוב.
רואים שאת בבקרה עליו גם בהקשר של הילדים.
שיש מי שפוקח עין ומגונן על הילדים ממנו.
כל הכבוד לך על האומץ להסתכל למציאות בעיניים.

אולי ויתרתי מהר מדי?
לדעתי לא ויתרת מהר מדיי. לא היה בכלל מה להיאבק מראש.
הוא מסוגל לדברים שאת לא מסוגלת אליהם. דברים לא קלים,
שאת לעולם לא תסכימי לעשות לאחרים.
מיצי_החתולה*
הצטרפות: 21 פברואר 2005, 22:27
דף אישי: הדף האישי של מיצי_החתולה*

שליחה על ידי מיצי_החתולה* »

מיצי, מאוד קל לקום וללכת. אבל אחר כך יש בור
תראי, אי אפשר לומר שאיך שנהיה קשה ברחת מהתמודדות. את נשארת, נשארת ונשארת. ניסית. התאמצת. עמדת בדברים שלא הרבה נשים מסוגלות לעמוד. אני שוב מרגישה הולכת על ביצים פה, אבל אני בכל זאת אכתוב מה שאני חושבת כי את חשובה לי.

במידה מסוימת הביחד שלכם היה אשליה - כי את היית לבד. לבדך טיפלת בבית, לבדך טיפלת בילדים, לבדך פרנסת משפחה בת 4 נפשות. תקראי את שתי ההודעות שפותחת את הבלוג הזה.

וגם:
את הדברים הקשים באמת אני עוד לא מסוגלת לחשוף, זה יבוא לאט לאט, כשאני אהיה פנויה לפתוח את זה. הרמזים תמיד היו שם, אבל העדפתי לראות אותו דרך וילון עם לבבות ורודים.

כל ערב בגן שעשועים, כל שבת בבוקר בים - אני רואה אבות עם ילדים או אבות + אמהות וילדים. לרוב אני האמא היחידה שמסתובבת לבד עם הילדים.

הוא אמר לי שהוא לא מתכוון אף פעם לעבוד כשכיר או לעזור עם הילדים.

מה שמדהים אותי, זה איך כולם כל כך מזועזעים ואומרים לי שהייתי בגיהנום ולא מבינים איך שרדתי, בזמן ש הוא כל הזמן אמר לי שככה זה צריך להיות ושאני לא עושה מספיק. שאני אשמה בזה שלא טוב לנו כי אני כל הזמן מתלוננת.

_אני זוכרת את הפעם הראשונה. רבנו על משהו, לא יודעת על מה, כשלפתע הוא התחיל להשתולל, לצעוק ולזרוק חפצים על הקיר.
הייתי בטוחה שהוא הולך להרוג אותי. את ההרגשה הזאת לא שוכחים. את ההתקפלות הזאת בפינה, להגן על הבטן, להגן על הראש, לשים ידיים על השערות שלא ימשכו, ליד הקיר זה טוב, מתחת לשולחן יותר טוב. הגוף שלי זכר היטב מה צריך לעשות למרות שעברו שנים. ל ב ר ו ח . ברגל הוא ישיג אותי, אין זמן לחפש את המפתחות של האוטו. ל ה ס ת ת ר .
נעלתי את עצמי בשירותים ורעדתי מפחד. בכיתי בהיסטריה, לא מאמינה שבן הזוג שלי משתולל ככה.
במשך שעות הוא ניסה לשדל אותי לצאת משם, במילים רכות ועדינות. הוא היה המום שחשבתי שהוא הולך להכות אותי.
למחרת נולד הילד הראשון._

טוב, הבנת את רוח הדברים, נכון? בדף אמא שאוהבת יותר, בשמת כתבה על זה שאהבה נמדדת במעשים. בנזוג מכה או מתעלל או אדיש, יכול להגיד מהיום ועד מחרתיים "אני מאד אוהב את אשתי". מה שקובע אם הוא באמת אוהב, זה לא הרגש הערטילאי שהוא חש בלבו, אלא מה שהוא עושה. סופה, מה הוא עושה? מה הוא עשה? מה הוא יעשה אם וכאשר שוב תחיו ביחד והוא שוב יחוש שמעמדו אצלך בטוח ושאת לא הולכת לשום מקום?

את רוצה עוד ילדים, את רוצה משפחה, ומגיעה לך משפחה. ואת תקבלי אחת. את לא חייבת לחזור לאבי-ילדיך בשביל זה. את לא רוצה שיהיה להם חצי-אבא: האם היה להם אבא שלם כשהוא היה בבית? יכול להיות שהם העדיפו את נוכחותו בבית, אבל תחשבי על המחיר שאת והם הצטרכתם לשלם עבור השהיה שלו בבית, ותצטרכו לשוב ולשלם אם יחזור. אף גבר אחא לא צריך לשמש להם תחליף אבא. יש להם אבא. הוא יהיה עוד דמות בוגרת ומשמעותית, אבל לא אבא.

אני עוד פעם מסכמת ב (()) ומקווה שמי שתיפגשי איתה תצליח לעזור לך.

ואם אני יכולה לעזור במשהו את יודעת איפה למצוא אותי @}.
בתנועה_מתמדת*
הצטרפות: 23 אפריל 2003, 21:52
דף אישי: הדף האישי של בתנועה_מתמדת*

שליחה על ידי בתנועה_מתמדת* »

סופה יקרה,
אני חותמת על כל מילה של מיצי.

וחוצמיזה, כשקראתי עכשיו, זה הכי צרם לי (הדגשת מילים שלי)-

את שואלת - איזה גבר יאהב את הילדים שלי כמו אבא שלהם

וזה הרף שהוא מציב - אמר שאני שוב נוטשת אותו ושהוא מעדיף לא לראות את הילדים בכלל אם הוא לא יכול להיות איתי ביחסים טובים

כן, הוא כל-כך אוהב אותם שהוא מוכן לוותר עליהם בקלות יתרה כאשר הוא מרגיש פגוע וננטש.
למה? איך שאני קוראת את זה, האדם הנמצא בראש סדר העדיפויות שלו הינו- הוא עצמו.
כל השאר, כולל ילדיו המתוקים ואשתו הסופרוומנית, אינם מעניינים (ומעולם לא עניינו) אותו, פרט למצבים בהם כולם משחקים לפי הכללים שלו ועונים על הצרכים שלו.

לעניות דעתי, כל גבר שיאהב אותך באמת, יצליח לדלג בקלילות מעל רף אהבת-הילדים שאביהם מולידם קבע.....

ועוד משהו קטן לפני שאת מוחקת את השם שלי מספר הטלפונים שלך(מקווה מאד שלא..(-:)

הוא מתלונן שאת שוב "נוטשת" אותו? הוא הרי מעולם לא היה נוכח, כך שהוא בטח לא יכול היה לנטוש אותך. לעומת זאת, לתפקיד הקורבן הוא נכנס מזמן ומסרב לצאת....

@}
רומי_וחלומי*
הצטרפות: 01 יוני 2005, 12:31

שליחה על ידי רומי_וחלומי* »

ואו,
(()),
ונשימה עמוקה.
אנהאטה_א*
הצטרפות: 05 מרץ 2002, 22:00
דף אישי: הדף האישי של אנהאטה_א*

שליחה על ידי אנהאטה_א* »

סופה יקרה, קודם כל, המילים שכתבת אני לא יכולה לתבוע מזונות כל עוד אנחנו נשואים / אין הסכם גירושין. הן לגמרי לא נכונות. להיפך, כל זמן שאתם עדיין נשואים הוא חייב ב"מזונות אישה", כלומר,הוא חייב גם לכלכל אותך ולא רק את ילדיכם.
את צריכה ייעוץ משפטי מעורך דין. שיפרוס בפנייך את כל האפשרויות.
את תוכלי לקבל סיוע משפטי במחיר נמוך מאוד, בגלל המצב הכלכלי שלך
מלבד זאת, את זקוקה גם לטיפול לעצמך. לא משנה איזה: פסיכולוגי,או הילינג.
אני ממליצה על הילינג היות שהוא מחבר אותך מאוד לעצמך, גורם לאיזון כללי, נפשי ופיזי, ועושה עבודה שבטיפול פסיכולוגי יכול לקחת שנים. תוכלי למצוא תשובות בעצמך ותקבלי גם כוחות נפש.
אם את רוצה, אני אשמח לתת לך מספר טיפולים במחיר נמוך במיוחד.
ואני אשמח גם להכיר אותך (-: בלי קשר.
שולחת לך חיבוק חם חם והמון אהבה.
מאחלת לך שתמצאי בעצמך את הכוחות לעבור את התקופה הקשה הזו.

אני חותמת על כל מילה של מיצי ושל ליבי
אנונימי

שליחה על ידי אנונימי »

מתגעגעת אלייך,
אוהבת אותך,
כואבת איתך.
הלבטים האלה, הלב השבור הזה, הסיבוכיות הזו - קשה עד מאד.
(())
סופה_במדבר*

את צריכה ייעוץ משפטי מעורך דין
כן, הייתי בנעמ"ת, הפנו אותי ללשכה לסיוע משפטי, אח"כ נפגשתי עם עו"ד שלהם והפנו אותי לעו"ד חיצונית, ליד הבית שלי, שעוד לא קיבלה מהם כמובן את מכתב ההפניה שלי ויש עוד ביורוקרטיה עד שניפגש, אבל זה כבר קורה.

בתנועה מתמדת, אח, איזו רוח קרב ונחישות. מעריכה כל מילה.

הטיפול שאני הולכת אליו הוא יותר אנרגטי / רוחני מפסיכולוגי. אני כבר ממש מחכה. ביקשתי מחבר שלי שישמור על הילדים כשאני הולכת לשם, כרגע אבי הילדים התקשר לומר שהוא הקדים פגישה שיש לו באיזור כדי להיות איתם במקום החבר!! מקווה שהוא אכן יגיע.
עולם_ומלואו*
הצטרפות: 20 פברואר 2005, 20:31
דף אישי: הדף האישי של עולם_ומלואו*

שליחה על ידי עולם_ומלואו* »

אם את רוצה להתייעץ בעניינים משפטיים עד שתגיעי בדרך הבירוקרטיה הארוכה לעו"ד מהסיוע המשפטי, את מוזמנת לכתוב לי.
בשנה האחרונה פיתחתי מערכת ידע משוכללת ואני מאוד בקיאה בנושא.
קראתי אותך רק עכשיו (את הכל). מאוד הזדהיתי. הזדהיתי עם תאורי חוסר העזרה, עם התפקידים שכל אחד מכם לקח על עצמו.
בגלל מה שעברתי בעצמי, נמנעתי עד היום מלהכנס לדף עם השם שיכולתי לתת גם לבלוג שלי. לא היה לי מקום לעוד.
אבל אני שמחה שקראתי. מסיבה מוזרה זה מעודד לעת שאנשים עוברים דברים דומים, מרגישים תחושות דומות, מאבדים פנטזיות וכואבים על כך.
אני חושבת שאת אוהבת אותו והוא עשה לך רע אבל כנראה עדיין לא ממש זעזע אותך.
האם את רוצה שהוא יזעזע אותך?
כי לי נראה שבסוף זה יגיע. החיים הרי סובבים במעגלים, ויש תקופות רגועות יותר ופחות, ויכול להיות שעכשיו אתם בתקופה רגועה, אבל כמו שפעם כתבת שהכתובת היתה על הקיר ואף אחת לא הופתעה שעזבת אותו - גם עכשיו הכתובת על הקיר, ולכן הרבה כתבו לך - אל תחזרי אליו עד שכבר אזרת כוח ועזבת. הוא שוב יעשה לך רע.
מצד שני - יש אימרה שכל אחד מקבל את המבחנים שהוא יכול לעמוד בהם. אולי מה שעברת עדיין לא גרם לך להתרחק לצמיתות.
ברור שזה תהליך. אני מקווה שתסיימי אותו עם התוצאות שיעשו לך רק טוב.
עדית_החיים_היפים*
הצטרפות: 04 דצמבר 2005, 08:55

שליחה על ידי עדית_החיים_היפים* »

ויכול להיות שעכשיו אתם בתקופה רגועה,
מסכימה איתך.
זה לא משהו שהולך להיגמר, הוא תמיד ינסה לשלוט בך, ותמיד ינסה לפגוע בך.
הוא לא ממש קולט את ההשפעה שיש לו עלייך,
הוא לא קולט עד כמה הוא פוגע,
והוא בכלל לא קולט את העובדה שאת מאוהבת בו.
הוא לא מבין בכלל שמישהי מסוגלת להיות מאוהבת בו.

הבעיה היא- שהוא אף פעם לא יקלוט (אולי רק אחרי טיפול נפשי ארוך...),
ואין מה שישנה את התנהגותו.
אני יודעת שזה מייאש מה שאני אומרת,
כי זה אומר שאין עתיד ליחסים, וצריך לוותר על התקווה,
ואת לא יכולה להיות בטוחה שעוד שנה כבר תאהבי מישהו אחר ותהיי מאושרת.
אלודאה_בלבן*
הצטרפות: 13 ספטמבר 2005, 00:47
דף אישי: הדף האישי של אלודאה_בלבן*

שליחה על ידי אלודאה_בלבן* »

רק נכנסתי להתעדכן, ולשלוח לך (()) ע-נ-ק-י (כמו שהגיבור שלי אומר).
קטונתי מלהשיא עצות, אבל אני כאן, בשקט, בשבילך.
המון אהבה,
ממני.
סופה_במדבר*

עדכון:

חצי שנה לא היינו ביחד, אבל כן עשינו עבודה, עברנו תהליך, הוא, אני, הילדים, כולנו יחד.
לפני חודשיים הוא עבר לגור איתנו. בלי דיבורים או הבטחות, באופן טבעי, הביא את המחשב שלו, פיניתי לו מדף בארון וזהו. פתאום שוב.
נפלא כל כך, ואני אומרת לעצמי כל הזמן שזה כמו ירח דבש וייגמר מתישהו. שזה לא יכול להיות טוב סתם ככה, אחרי סה"כ חצי שנה של פרידה. אבל משהו בסיסי באמת השתנה. זה לא שהיום הוא סופרמן ואני שוכבת במיטה ושותה יין.
הוא לא מתייחס יותר אל הילדים כמו אל יתושים. הוא רואה אותם. מקשיב להם, משחק איתם, נענה להם.
הראיה שלו השתנתה. הוא כל הזמן היה מדבר על הודו, רצה לנסוע להודו, לחיות שם תקופה ארוכה ורק בעיות טכניות כמו אני או אמא שלו מנעו ממנו להגשים את החלום. בוקר גשום אחד ישבנו במרפסת והוא אמר שאם היינו מגיעים לחצר כמו שלנו בהודו, היינו מתפעלים איך הם חיים-
הילדים משחקים יחפים בבוץ (ששש.... לא לגלות), בעלי החיים חופשיים (התרנגולת נכנסה לנו הביתה וחתולים התכרבלו עם כלבים), ההורים יושבים ושותים איזה תה מעשבים שגדלים בר בחצר וצוחקים הרבה...

כמובן שגם אני עברתי שינוי משמעותי, אחרת זה לא היה מתאפשר. אני בכלל לא רציתי להתחתן, בטח שלא בגיל צעיר ועם רב וכתובה והינומה. אז לא הלכתי עם הטבעת ולא שיניתי את שם המשפחה, הרגשתי שנכפה עלי להתחתן ולכן אני אתכחש לזה.
עכשיו אני מבינה יותר מהם נישואים, משמעות, חשיבות.
אני בוחרת להיות איתו, עם הקשיים והמגבלות, עם האהבה והמריבות, האושר והדיכאון. אני נמצאת בקשר הזה מתוך בחירה ולא מתוך קורבנות. אני יודעת שאני יכולה לעזוב אם רק ארצה, אבל בוחרת להישאר.
אמאבא_של_רמה*
הצטרפות: 04 דצמבר 2005, 23:24
דף אישי: הדף האישי של אמאבא_של_רמה*

שליחה על ידי אמאבא_של_רמה* »

קראתי הכל ברצף...
מאחלת לך אושר אמיתי
לוונדר_סגול*
הצטרפות: 24 ספטמבר 2004, 16:05
דף אישי: הדף האישי של לוונדר_סגול*

שליחה על ידי לוונדר_סגול* »

וואו
מרגש...
שיהיה לכם בהצלחה
ושתשכילו לשמור על המקום הבוגר והיפה הזה שתיארת.

(())
{@
נועה_בר*
הצטרפות: 20 יוני 2004, 22:33
דף אישי: הדף האישי של נועה_בר*

שליחה על ידי נועה_בר* »

_מרגש...
שיהיה לכם בהצלחה
ושתשכילו לשמור על המקום הבוגר והיפה הזה שתיארת._
(())
מיכל_צמות*
הצטרפות: 31 מאי 2003, 21:32
דף אישי: הדף האישי של מיכל_צמות*

שליחה על ידי מיכל_צמות* »

נכנסתי לדף הזה רק היום וקראתי אותו בנשימה עצורה (מלבד כמה עצירות להתייחסות לילדים...) מתחילתו ועד סופו.
וואוו כמה את מדהימה!!!!
אחרי האמירה של כולם שלא תעיזי לחזור אליו נעדרת כאן לקצת, ועכשיו חזרת עם חזרה אליו - ממקום מודע, בודק , בוחן. בעיניים פקוחות.
לאור כל מה שקראתי כאן סומכת עלייך שעינייך תמשכנה להיות פקוחות ושתדעי לשים את הגבול אם זה כמו ירח דבש וייגמר מתישהו. שזה לא יכול להיות טוב סתם ככה, אחרי סה"כ חצי שנה של פרידה
כמובן שגם אני עברתי שינוי משמעותי, אחרת זה לא היה מתאפשר

_שיהיה לכם בהצלחה
ושתשכילו לשמור על המקום הבוגר והיפה הזה שתיארת_
הילדים משחקים יחפים בבוץ (ששש.... לא לגלות), בעלי החיים חופשיים (התרנגולת נכנסה לנו הביתה וחתולים התכרבלו עם כלבים), ההורים יושבים ושותים איזה תה מעשבים שגדלים בר בחצר וצוחקים הרבה.

שימשיך כך. אמן !!! (())
פלוניה_אלמוניה*
הצטרפות: 12 נובמבר 2003, 16:54

שליחה על ידי פלוניה_אלמוניה* »

מצד אחד אני שמחה לשמוע שאת מרגישה כמו בירח דבש.
מצד שני, ירח דבש זה באמת משהו שנגמר, ואחריו נשארת מציאות.
משהו בתאור שלך נקרא לי אידילי מדי. הפער בין מה שהיה למה שאת מתארת הוא כל כך קיצוני,
שעולה בדעתי שבנוסף על השינוי ששניכם עברתם, יש כאן תקופת-המתנה בה שניכם נמנעים מאזורי הקונפליקט ומוקדי הסכנה. אבל החיים מאלצים אותנו לגעת בהם בסוף, ואז מה יהיה?
האם באמת עינייך פקוחות?
אני קוראת אותך דווקא די עוצמת עיניים בשמש חמימה, ומתעלמת מאפשרות שאחרי הקיץ החמים יגיע חורף, שגם הוא חלק מהחיים.
מ_תהווה*
הצטרפות: 04 יולי 2005, 15:15

שליחה על ידי מ_תהווה* »

פלוניה,
מי שלא עושה - לא טועה.

@}
אמן לכל האיחולים...
אנונימי

שליחה על ידי אנונימי »

<זה שאת חושבת על קהל הקוראים ובעיקר הקוראות כמובן - זה כל כך מרגש ומקסים מצידך :-) >

סומכת עלייך ועליו, סומכת על הילדים המדהימים שלכם, שכולכם שותפים מלאים למצב שיצרתם לעצמכם; שיש עינים פקוחות שרואות מה קורה מעל ומתחת לפני השטח; שיש עינים עצומות, שיודעות להתענג על היש; ושהיש הזה יהיה לכם כל עוד תרצו אותו ותחזיקו אותו ותשמרו עליו ותקיימו אותו, כי אתם - אתם, וכי האהבה שלכם היא שם והיא נוכחת והיא אמיתית!

אוהבת ומתגעגעת וחושבת עלייך ה-מ-ו-ן (())
בלה_שנדמה_לה*
הצטרפות: 20 דצמבר 2005, 05:55
דף אישי: הדף האישי של בלה_שנדמה_לה*

שליחה על ידי בלה_שנדמה_לה* »

אמן לכל האיחולים...
ושיהיה לכם רק טוב. חשבתי עלייך הרבה מאז שנעדרת מכאן. {@
בודדה_וכועסת*
הצטרפות: 08 מאי 2006, 12:07

שליחה על ידי בודדה_וכועסת* »

סופה במדבר, את באמת אישה אמיצה. מאין גייסת את הכוחות לעשות את כל התהליך הזה, להנהיג כך את חייך ?
הסוף הנוכחי של הסיפור שלך מרגש ומשמח כל-כך!!!
אני עכשיו בסיטואציה ההתחלתית ומרגישה כ"כ עייפה ומבולבלת.
אשמח אם תכנסי אלי לבקר בדף ראויה לאהבה. אולי תוכלי לתת לי השראה.
תודה |L|
סופה_במדבר*

טוב לי.
יש קשיים, יש מריבות, אבל אני מרגישה שאנחנו עולים למעלה כל הזמן.
אני באמת אוהבת אותו.
אורחת_לרגע*
הצטרפות: 18 יולי 2006, 20:41
דף אישי: הדף האישי של אורחת_לרגע*

שליחה על ידי אורחת_לרגע* »

(())מאחלת לך (לכם) כל טוב והמון בהצלחה בעליה למעלה.
חוט_השני*
הצטרפות: 02 פברואר 2006, 11:34
דף אישי: הדף האישי של חוט_השני*

שליחה על ידי חוט_השני* »

וואאווו, קראתי עכשיו את כל הדף (טוב רק את החלקים של סופה במדבר ) ואני רוצה לומר לך שזה הכי שם דף מתאים שיכול להיות.
מאחלת לך (לכם) כל טוב והמון בהצלחה בעליה למעלה.
(())
שגית_רי*
הצטרפות: 13 אוגוסט 2004, 19:49
דף אישי: הדף האישי של שגית_רי*

שליחה על ידי שגית_רי* »

מצטרפת לכל האיחולים! @}
כמו שאמרת, בדיוק כמו שאמרת, _יש קשיים, יש מריבות, אבל אני מרגישה שאנחנו עולים למעלה כל הזמן.
אני באמת אוהבת אותו._
איזה יופי לכם! :-)
אהבת_עולם*
הצטרפות: 12 ספטמבר 2008, 01:17
דף אישי: הדף האישי של אהבת_עולם*

שליחה על ידי אהבת_עולם* »

למה הדף נמחק?
אני לא רואה שהייתה פה בקשת מחיקה...
עורכת_קהילתית*
הצטרפות: 29 אוגוסט 2008, 20:59

שליחה על ידי עורכת_קהילתית* »

_למה הדף נמחק?
אני לא רואה שהייתה פה בקשת מחיקה..._
אהבת, היתה בקשת מחיקה מפורשת של סופה עצמה בגירסה קודמת. בגלל זה מחקו בזמנו את הדף. אני שחזרתי אותו בטעות (הסתכלתי בגרסאות קודמות ולחצתי enter כך שזה שמר את השינויים).
הגירסה היתה נגישה לפני כמה ימים, ועכשיו לא. זה קורה בהמון דפים פה לאחרונה.
זהו אחד הבלוגים המאלפים בבאופן, אבל היא ביקשה למחוק...
אהבת_עולם*
הצטרפות: 12 ספטמבר 2008, 01:17
דף אישי: הדף האישי של אהבת_עולם*

שליחה על ידי אהבת_עולם* »

אה, אוקיי, סליחה.
אם רוצים אפשר למחוק חזרה. (חבל :-()

<ובאמת יש בעייתיות עם כך שכשמשחזרים דפים ישנים, הגרסאות שלפני האחרונה נעלמות. זה לא מהיום.
אולי כדאי לדבר עם יונת...>
שליחת תגובה

חזור אל “פרנסה”