היפוך ידני לעובר במצג עכוז

זוהרה_ה*
הצטרפות: 01 מרץ 2004, 09:31
דף אישי: הדף האישי של זוהרה_ה*

שליחה על ידי זוהרה_ה* »

כל מי ששאלתי נזעק " שלא תעיזי לתת להם לבצע היפוך ידני" לעומת זאת בדף לידה במצג עכוז , הייתה התייחסות שוות נפש ואפילו המלצות לרופא שמבצע היפוכים.
אז מה בעצם היתרון? ומה הסיכונים? מישהי עברה את התהליך?
תמר_ס*
הצטרפות: 30 יוני 2003, 10:48
דף אישי: הדף האישי של תמר_ס*

שליחה על ידי תמר_ס* »

מה היתרון? שאם ההיפוך יצליח תהיה לך לידה רגילה. הסיכון-הפרדות שיליה ואז את מיד נכנסת לניתוח.
אם את הולכת לרופא מיומן הוא יודע מה הסיכוי שזה ילך, לא עושה בכח.
אני הלכתי לד"ר קנטי ממאיר. איך שהוא נגע בי הוא אמר שזה לא ילך. בטן קטנה, תינוק תקוע למעלה. התעקשתי ואכן זה לא הלך. ילדתי בניתוח אחרי שבועיים.
התהליך עצמו כואב, אולי אצלי בגלל שהוא ניסה בלי שהיה סיכוי להצלחה. מישהי ששכבה לידי אמרה שכמעט לא הרגישה כלום. אצלה הוא הפך את התינוק בחצי דקה.
אם_פי_3*
הצטרפות: 26 יולי 2001, 21:35
דף אישי: הדף האישי של אם_פי_3*

שליחה על ידי אם_פי_3* »

זה תהליך לא נטול סיכונים אבל למיטב ידיעתי והבנתי - פחות מסוכן מניתוח קיסרי ו/או לידה במצג עכוז.
אני בעד לנסות למצות קודם את כל שיטות ההיפוך העצמיות, כולל אלו שנשמעות ממש מוזרות, אבל אם לא הולך, בהחלט לנסות היפוך, אצל מומחה לנושא (ולא סתם כל אחד).
בשמת_א*
הצטרפות: 28 יולי 2001, 13:37
דף אישי: הדף האישי של בשמת_א*

שליחה על ידי בשמת_א* »

אכן, אפשר לעשות חיפוש על "עכוז" באתר "אמנות הלידה" www.leida.co.il ולקבל המון מידע חיוני.

בקצרה:
  • קודם כל יש שיטות של "התעמלות" שכל הריונית יכולה לעשות בעצמה. נירית שפירא פירטה את זה בכתבה שהכינה (יכול להיות שב"אמנות הלידה" יש הכתבה כולה, כדאי לחפש במדור המאמרים), וגם בפורום אמנות הלידה יש הסברים.
  • אפשר ללכת לעשות דיקור סיני. הרופא הסיני שלי אומר שלא רק הפטנט של הזרת עם המוקסה, יש עוד אפשרויות יותר מתוחכמות. הוא אפילו כתב על זה מאמר (סליחה, אין לי כאן הכתובת של האתר). רני אייל, 03-6431222 .
  • אם שתי השיטות הקודמות לא מצליחות - אני ממליצה בחום רב על ד"ר קנטי מבית החולים מאיר. אכן, יש מקרים נדירים שבהם אין להתעקש על היפוך ידני, ואם מישהו יודע לזהות אותם - זה ד"ר קנטי.
  • במקרה שהעובר נשאר במצב עכוז עד הלידה, וזה לא footling או משהו מסוכן כזה - ד"ר ברדה מיילד לידות עכוז ואגינאליות, ואני לא יודעת אם יש עוד רופא מומחה בארץ ללידת עכוז. זו לידה שדורשת ס-ב-ל-נ-ו-ת ונסיון עשיר במיילדות, כי הנזקים נגרמו בגלל ההתערבויות הפזיזות של הרופאים בבתי החולים - למשל, שלחו יד לתוך הרחם ומשכו את התינוק וגרמו נזקים קשים לאם ולתינוק, ועוד.
תבשיל_קדרה*
הצטרפות: 10 נובמבר 2001, 08:15
דף אישי: הדף האישי של תבשיל_קדרה*

שליחה על ידי תבשיל_קדרה* »

ואילו הרופא הסיני שלי אומר ש הכי חשוב זה להגיע מוקדם, ולא לקוות לחכות לרגע האחרון, בו לעובר קשה להתהפך גם אם עוזרים לו.
בשמת_א*

שליחה על ידי בשמת_א* »

כן - נסיונות בבית: עד שבוע 36.
בשבוע 35-36: דיקור סיני. כי זה לוקח כמה ימים בדרך כלל וצריך שיהיה כמה שיותר סמוך ללידה, שלא יתהפך שוב לעכוז...
בשבוע 37: היפוך ידני. לא לפני, כי אם חייבים ללדת מייד אז שלא ייצא פג.
מיכל_שרייבר*
הצטרפות: 21 אוקטובר 2003, 09:24
דף אישי: הדף האישי של מיכל_שרייבר*

שליחה על ידי מיכל_שרייבר* »

גם אני ניסיתי לעשות היפוך ידני אצל ד"ר קנטי, שהיה מקסים בפני עצמו אבל לא הצליח.
אבל מה שחשבתי אחרי: שאם היה מצליח - אז היה שווה. זה מאד כואב אבל זה כאב שניתן לעמוד בו, לדעתי, כי הוא נקודתי, כלומר לא מתקיף את כל המערכות וגם נמצא באיזו שליטה - אפשר לבקש להפסיק או להמשיך.
עין_לציון*
הצטרפות: 19 דצמבר 2002, 23:13
דף אישי: הדף האישי של עין_לציון*

שליחה על ידי עין_לציון* »

יש לי חברה שהתהפכה לה העוברית בשבוע 37 בעזרת תרופה הומאופטית כלשהי. אם אני לא טועה היא התייעצה עם שיין המיילדת לפני כן שהפנתה אותה לתרופה הנכונה. את פרטיה של שיין בטח אפשר למצוא איפשהו באתר.
עין_לציון*
הצטרפות: 19 דצמבר 2002, 23:13
דף אישי: הדף האישי של עין_לציון*

שליחה על ידי עין_לציון* »

ונזכרתי, שחברה כירופרקטית אמרה לי שגם להם יש טכניקה להיפוך עם אחוזי הצלחה גבוהים.
בשמת_א*

שליחה על ידי בשמת_א* »

בגיליון האחרון של "שורר" (פרטים בוודאי ב- www.leyda.co.il אם אני לא טועה), רבעון המרכז הישראלי לחינוך ללידה, היה מאמר של ד"ר קנטי על היפוך עוברים, וגם כתבונת על שיטות אחרות להיפוך, שאפשר לעשות בבית בלי סכנה.
וזה מזכיר לי, שיש עוד שיטה, שבכלל כדאי ליישם אותה כל ההריון למניעת מצג עכוז:
לשיר. לשיר. לשיר.
שההריונית תשיר ותדבר הרבה - לא חשוב גם אם היא מזייפת. יש משהו בתהודת הקול שמושך את העובר להתהפך לצד הנכון.
וכמה שפחות מוסיקה אלקטרונית, לעומת זאת.
אילה*
הצטרפות: 16 אוגוסט 2004, 11:41

שליחה על ידי אילה* »

הייתי אצל דר' קינטי . באמת איש נעים ואדיב .
העינין הלך כך: אמרו לי להגיע במהירות האפשרית כי הדר' עסוק ובלה בלה בלה .... חיכיתי בפרוזדור שעתיים ! חיכיתי בחדר לידה עוד שעה , כי האחיות לא שמו לב שאני לא מחוברת למוניטור . חיברו אותי ,יפה .

הגיע הדר ' הסביר ואז ניסה להפוך - היא לא רצתה לזוז !

את הרמת העכוז מתוך האגן שלי הוא עשה בלי בעיה , מרגישים כמו 'שלופ' קטן .
אחר כך הוא דוחף עם הידים עם כיוון השעון ובודק עם המוניטור והאולטרה סאונד .

היא נתקעה מתחת לצלעות שלי , העוברית , ולא זזה.

הדחיפות הכאיבו לי נורא , אבל הרי באתי לפה כדי לצאת במצג ראש והתגברתי .

במיטה לידי שכבה מישהי ששם העובר התהפך תןך דקה .

הוא דחף ודחף וכבר הייתי צריכה הפסקה ולהחזיק את היד של בן זוגי , הותשתי .

הוא אמר לי שעדיף לא להמשיך לנסות , והניח לזה .

היה לי כאב בבטן , כמו אגרוף , שבוע ,

ניסיתי גם תיקשור , +אוסטיאופטיה , זה היה בכלל לא כואב , אבל גם לא הועיל , אולי כי כבר היה מאוחר מדי והיתה גדולה מדיי .

לא נורא , אפשר ללדת עכוז בלידה וגינלית . מי שמאוד בקי בזה דר ' ברדה , האחד והיחיד . וגם הפרמדיק שילד אותנו בסוף , כי לא הספקנו לצאת מהבית . אבל אין לי מושג איך אפשר לקבוע אליו תור ....
אמא_נמרה*
הצטרפות: 07 אפריל 2003, 19:23

שליחה על ידי אמא_נמרה* »

שלום אילה,

אז בסופו של דבר ילדת במצג עכוז?
האם תוכלי לספר לנו עוד על כך, זה הרי די נדיר.
ורדי_תיק*
הצטרפות: 02 יוני 2005, 14:59
דף אישי: הדף האישי של ורדי_תיק*

שליחה על ידי ורדי_תיק* »

אילה הי
מאד מאד רוצה לשמוע את הסיפור שלך. פרמדיק וד"ר ברדה?
מתוקה_מתחילה_מחדש*
הצטרפות: 02 ינואר 2005, 15:31
דף אישי: הדף האישי של מתוקה_מתחילה_מחדש*

שליחה על ידי מתוקה_מתחילה_מחדש* »

לאחותי היתה עוברית במצג עכוז (שהיום היא אחייניתי המקסימה). גם אחותי עצמה נולדה בלידת עכוז. אחותי קיבלה כדורים הומאופטיים ותה מיוחד לשתות ולא היה נראה שזה בכלל מזיז את העוברית משלוותה להיות תקועה במצג הזה.
היפוך ידני הציל אותה מקיסרי. היא עברה אותו אצל מנהל המחלקה להריון בסיכון בבי"ח שיבא איל סיון, אמרה שכאב מאוד אבל נסבל, ובעיקר שמחה שהיתה יכולה להימנע מקיסרי מיותר.
אילה*
הצטרפות: 16 אוגוסט 2004, 11:41

שליחה על ידי אילה* »

אצלי הלידה היתה בכלל במצג רגל , שזה כל כך מסוכן , שבבי"ח היו לוקחים אותי לניתוח דחוף .

הילדה היתה מהירה , בכלל לא חשבתי לצאת לבי"ח . בשבוע מתקדם של ההריון היתי אצל דר'ברדה ליעוץ , כי הוא מילד בבית עכוז . לפי ניסיונו , זאת לידה ארוכה וטוב שתהיה מה שיותר ארוכה , כדי שהאגן יריחיב את צוואר הרחם .
מסתבר שהיו לי צירים 4 שעות , אבל היות וזה התבטא בלחץ לא נורא בפי הטבעת , התעלמתי והמשכתי להתנהל כרגיל .

כשכבר היו צירים כואבים שלחתי את בן זוגי להסיע את הילד להורים , ומי שהיו איתי זו חברה , ליאת סקיפי , ואחותי .
ליאת ראתה משהו לבן מבצבץ וחשבה שזו איזו הפרשה , רק שלא היה ניתן לנגב את זה .
זאת היתה הרגל .

הם קראו למדא כי אחותי די נלחצה ,
הפרמדיק שילד אותי פשוט החזיק את התינוקת ולפי דבריו היא היתה עם חבל טבור מסובב וגם כדי לחלץ את הראש היה צריך לסובב מאוד מאוד בעדינות רבע סיבוב.

אני הייתי כל הלידה , שהתרחשה במקלחת , על שש, ורק שאמרו לי שהראש מתעכב נעמדתי ונתמכתי על בן זוגי על הברכיים, וביקשתי שילחצו לי על הבטן, כי אלה ההוראות בSPIRITUAL MIDWIFERY .

הלידה הסתימה בשלום , הודות לתמיכה ומידע של הרבה חברים ןחברות ותהליך מאוד עמוק שעברתי .אני מניחה שתהיה על כך במגזין כתבה .
בונבון_ופרח*
הצטרפות: 23 נובמבר 2005, 19:02
דף אישי: הדף האישי של בונבון_ופרח*

שליחה על ידי בונבון_ופרח* »

האם אכן יש סיכון גדול יותר בהיפוך למי שכבר עברה ניתוח קיסרי אחד?
הרופא שלי מהסס להמליץ על היפוך חיצוני ... ואכן פעם שעברה נותחתי עקב מצג רוחבי ועוברית עקשנית שלא רצתה להסתובב כלל..
מי מכיר ויודע?
בשמת_א*

שליחה על ידי בשמת_א* »

בונבון ופרח, ממליצה להתקשר לבית החולים מאיר ולבקש לדבר עם ד"ר חגי קנטי canetti. הוא המומחה הגדול בארץ לנושא.
בונבון_ופרח*

טוב, כנראה שהיפוך אצל ד"ר קנטי כבר לא יהיה לי בלידה הזו...הוא בחופשה בשלושה שבועות הקרובים וכנראה יחזור רק אחרי שאלד. מישהי ממליצה על רופא אחר?
קט_קטית*
הצטרפות: 01 מאי 2007, 10:49
דף אישי: הדף האישי של קט_קטית*

שליחה על ידי קט_קטית* »

ממליצה לך על הרופאה הפנימית שלך ;-)
דמיון מודרך והרפיה
כאן כתבה על שיטת קיי - סוג של דימיון מודרך המותאם להריון ולידה

ציטוט משם:
_יישום נוסף לנשים הרות הוא היפוך עוברים. בשנת 1981 נעשה מחקר בארצות הברית ובו השתתפו מאתיים נשים שעובריהן לא התהפכו למצג ראש עד השבוע ה-36 של ההריון. מאה מהן קיבלו הדרכה בהרפיה ובדמיון מודרך ומאה אחרות עברו היפוך ידני (הליך כואב ביותר) או לא קיבלו שום טיפול. הממצאים הפתיעו גם את החוקרים: מתוך קבוצת הביקורת, 26 תינוקות התהפכו עד הלידה. חלק מהתינוקות שעברו היפוך ידני, התהפכו בחזרה. בקבוצת הדמיון המודרך, 81 תינוקות התהפכו למצג ראש. השערת המחקר הייתה שיידרשו כ-10 מפגשים בממוצע כדי להפוך תינוק. למרבה ההפתעה חלק מהתינוקות התהפכו כבר אחרי טיפול אחד, והממוצע עמד על שתי פגישות בלבד.
ההסבר הוא פשוט: לפעמים הסיבה לכך שהתינוק לא התהפך נעוצה במתח שבו נמצאת האם. זה יכול להיות פחד מפני הלידה הקרבה, אך גם מתחים שאינם קשורים להריון, כגון מעבר דירה, מערכות יחסים וכו'. הרפיית המתחים היא השלב הראשון. הדמיון המודרך יכול לעבוד כ"אינבו", ותהליכים שהאם מדמיינת יכולים לקרות גם במציאות_
עוד שיטות להיפוך

לידה קלה ומדהימה שתהיה לך! {@
בונבון_ופרח*

עשיתי הכנה ללידה בשיטת קיי ולמדתי אצל ד"ר תמר עילם, אבל ,אבל, אבל, יש כנראה ליקום רצון אחר..
קט_קטית*

שליחה על ידי קט_קטית* »

לא בא בחשבון ללדת עכוז?

למדת אצל תמר עילם?
אוףףףףף אני מקנאה,
אלי היא לא התפנתה :-(
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

לאחר שניסיתי דרכים טבעיות ללא הועיל,
עברתי היפוך ידני לפני שנה ו-3 חודשים במרפאת היפוך בבלינסון אצל פרופ' הוד.
התנאים היו כנראה טובים.
וההיפוך היה מושלם.
בכלל ללא כאב. (בסוף ההיפוך שאלתי מדוע הוא לא מבצע כבר את ההיפוך.)
זה היה בשבוע 38 פלוס 2.
רציתי להבטיח לעצמי שלא תהיה לידה קיסרית וזה היה לי שווה את ההתערבות (הלא-רצויה הזו).
בהינתן שההיפוך הצליח, ובהינתן שהייתי בשבוע מתקדם, ושזו לידה שלישית, והערכת המשקל טובה
קיבלתי טבלייה ליצירת לידה, וילדתי בלידה מקסימה וקלה יחסית.
חשוב היה לי לקחת את הטבלייה כי בהרבה מקרים העובר מתהפך בחזרה ואז ההיפוך היה לשווא.
ממש לא רציתי לקחת את הטבלייה אבל כשלנגד עיניי (כשבטני הגדולה מסתירה את הנוף) עמדו הסיכוי שהעובר יחזור למצג עכוז
והסיכויים ההולכים וגוברים ללידה קיסרית הסכמתי בסופו של דבר לקחתה.
שקלתי לא-טבעי מול לא-טבעי.
העדפתי כל דבר על ניתוח קיסרי.

שמעתי על הרבה מקרים של היפוך שלא צלחו.
חשוב לעשות זאת בשבוע מאוחר כדי להגביר את הסיכויים לתת לטבע לעשות את שלו כמה שיותר.
אם כי לא בשבוע מאוחר מדי כי אז סיכויי ההצלחה פוחתים: פחות מקום בבטן...
חשוב לוודא שחבל הטבור אינו כרוך סביב צוואר העובר כדי שבזמן ההיפוך הוא לא יחנק.
קט_קטית*

שליחה על ידי קט_קטית* »

_ממש לא רציתי לקחת את הטבלייה אבל כשלנגד עיניי (כשבטני הגדולה מסתירה את הנוף) עמדו הסיכוי שהעובר יחזור למצג עכוז
והסיכויים ההולכים וגוברים ללידה קיסרית הסכמתי בסופו של דבר לקחתה.
שקלתי לא-טבעי מול לא-טבעי._

אבל יש גם את הטבעי! לסמוך על הגוף וללדת מתוך אמונה ולא מתוך פחד.
לא יודעת אם זה כזה חד משמעי אחרי הקיסרי שאי אפשר ללדת עכוז,
אבל בלי הרקע של קיסרי זה בכלל לא נראה לי כזה דיכאון כמו שמנסים לתאר .
סעו לסורוקה ותראו איך נשים כורעות ללדת יום יום גם במצג עכוז ובהצלחה רבה.
למכרה שלי אחת (דתיה) יש 8 אחים. 4 מתוך האחים נולדו במצג עכוז.
האמא שלהם לא זוכרת אפילו להגיד מי נולד באיזה מצג,
ואומרת שלא היה הבדל בלידות כלל.
לרוב בתי החולים הם אלה שגורמים לניתוח קיסרי, ולא הלידה עצמה.
שוב אני חכמה גדולה כי אני לא עומדת ללדת,
אבל גמני עברתי לידה טבעית איפה שכולם הכינו אותי לקיסרי.
והיה מדהים.

המון בהצלחה, לידה טובה ומעצימה שתהיה ל בונבון ופרח :-)
בונבון_ופרח*

קודם כל - תודה על הברכות..
לידת עכוז באה בחשבון מבחינתי אך סביר להניח שבי"ח לא יתמוך ברעיון...לפי הרופא שלי אפשר פשוט לסרב ולחתום על הסכמה לניתוח אך יש סיכוי סביר מאוד שבי"ח והצוות ילחץ וילחיץ אותי ואז עדיף לי ניתוח מתוכנן על ניתוח "חירום".כרגע אני עדיין מנסה שיטות היפוך טבעיות ומקווה לטוב.
אילה_בשדה_הדגן*
הצטרפות: 16 אוקטובר 2006, 18:24
דף אישי: הדף האישי של אילה_בשדה_הדגן*

שליחה על ידי אילה_בשדה_הדגן* »

הי בונבון ,
תלוי לאן את הולכת ללדת . אם תלכי לאחד לאיכילוב/תה"ש הם יסרבו לדבר איתך בכלל. הם רק יסכימו לנתח. תבדקי אופציה של מקום שרוצים לדבר איתך ולבדוק אותך ואת מצב העובר , הבנתי שבלניאדו יש מצבי עכוז שבהם כן יילדו ושיש להם ניסיון בזה , יש את דר' ברדה שמילד בבית, יש את מעיניי הישועה בבני ברק , שם הרי חלק מהנשים לא עושות US ולכן מה שבא בא.דיברתי עם רופא אחד שעובד שם בטלפון, הוא אמר שכמובן רצוי לנתח , אבל היות ובבית החולים נצבר ניסיון , זה עדיף על פני צוות המום וחסר אונים.צוות שבעצמו לחוץ מלחיץ גם את היולדת וזה רע ,רע מאוד.
הבעיה , כפי שדר' ברדה ניסח יפה : "בעוד כמה שנים לא יהיה מי שידע לילד עכוז בכלל".

העינין עם ניתוח 'חרום ' הוא שלא יאפשרו לבן זוג שלך להיכנס .(עד כמה שידוע לי מהמנהלים של תה"ש , אולי יש מקומות שבהם נהוג אחרת).
לפי דעתי יש בעיה עם ניתוח מוזמן מראש .בעיה מכיוון שאז שולפים עובר מהרחם בלי שהיה רמז למוכנות מצידו .
קחי בחשבון שאם את מגיעה לבית חולים עם צירים ,ישר בהתחלת הצירים ולא מחכה לשום דבר ,מתקשרת לרופא שלך, אם את רוצה שהוא יהיה בניתוח ,או מתקשרת לכמה בתי חולים ,אם יש לך אפשרות, לבדוק מי פנוי וינתח אותך בזמן הקרוב ביותר,אין בכך שום 'חרום'.
זאת תהיה בעיה אם את גרה רחוק מאוד מבית חולים , או שיש רק בית חולים אחד ובעיות מסוג זה.
צריך להבין שכשצוות נכנס לנתח אישה בריאה בתהליך שיגרתי (הו כמה קיסרי יש להם !!),אין בזה הרבה חירומיות.

לגבי השיטות הטיבעיות :נסי מוקסה , ותארגני משהו שיעשה לך אותה , אי את לבד לא יכולה ולא תגיעי לשום תוצאה .תשכבי עם אגן מוגבה ושמשהו אחר יצלה לך את הזרת(נשמע כיף לא?!)
בונבון_ופרח*

תודה על התשובות. אני הולכת ללדת בבי"ח "קפלן" שנמצא במרחק 3 דקות ממני אם נוסעים לאט..
דיברתי עם אחת המיילדות הותיקות שם שגרה כאן בקיבוץ שלי והיא טענה שניתן בהחלט לחכות לתחילת הצירים ואז להגיע בניחותא לחדר לידה. אלא מה - אם במיקרה הצירים יתחילו באמצע הלילה הצוות שיהיה במקום כבר עלול להיות ש"לא במיטבו", ואולי ילחץ יותר מכל העיניין. בבוקר יש סיכוי טוב לקבל את מנהל המחלקה שגם מוכן לילד עכוז.!!
בינתיים כבר עברתי שני טיפולים במוקסה ואנחנו מחממים את הזרת בהתמדה..
מאמינה שיהיה טוב בכל מיקרה.
קט_קטית*

שליחה על ידי קט_קטית* »

מאמינה שיהיה טוב בכל מיקרה
{@
הילה*
הצטרפות: 29 דצמבר 2001, 17:10

שליחה על ידי הילה* »

הי, אני חוזרת עכשיו מהרופא ונודע לי שהעובר שלי במצג עכוז (שוב), בפעם הקודמת ההיפוך לא הצליח ונאלצנו לעבור ניתוח.
השאלה היא האם יסכימו לעשות נסיון היפוך אחרי שכבר עברתי קיסרי? מישהי יודעת מה הסיכונים? מישהי עשתה היפוך אחרי קיסרי?
אני בשבוע 35+5 כך שיש זמן לנסיון היפוך.
אם_פי_3*
הצטרפות: 26 יולי 2001, 21:35
דף אישי: הדף האישי של אם_פי_3*

שליחה על ידי אם_פי_3* »

על פי ה מהפך - ד"ר חגי קנטי, אין בעיה עקרונית לבצע היפוך לאחר קיסרי.
כדאי גם לנסות שיטות אלטרנטיביות.
הילה*
הצטרפות: 29 דצמבר 2001, 17:10

שליחה על ידי הילה* »

למי שזה אי פעם יעניין אותה...התקשרתי עכשיו לבי"ח מאיר לקבוע תור להיפוך, והודיעו לי חד שמשמעית שזו התווית נגד מוחלטת ושלא עושיםהיפוך אחרי קיסרי בשום מקרה.
עכוזונית*
הצטרפות: 25 ינואר 2009, 15:58

שליחה על ידי עכוזונית* »

אני והעוברית בשבוע 33. לפני 4 ימים באולטראסאונד היא הייתה עם הראש למעלה...
נדמה לי שהיא לא התהפכה מאז למרות שמאוד פעילה (יש עדיין גוש גדול ועגול מעל הפופיק ואני חושבת שזה הראש (ומקווה שזה הטוסיק))
א. איך אדע? (מנסה להמנע מא.ס. מיותר והרופא אפילו לא נגע בי אפילו פעם אחת כך שאני די בטוחה שהוא לא הוכשר באומנות המשמוש)
ב. אני מנסה שירה ותנוחות יוגה, אבל, במקרה שהיא לא תתהפך בקרוב, מתי להלחץ ולהתחיל לחשוב על התערבות חיצונית?
תודה
שלולית_י*
הצטרפות: 08 יוני 2008, 09:57
דף אישי: הדף האישי של שלולית_י*

שליחה על ידי שלולית_י* »

הי, דבר ראשון שיהיה בהצלחה שאיזו דרך שלא תבחרו (את והתינוק, כמובן).
לגבי בי"ח - זה פחות תלוי באיזה בי"ח ויותר באיזה רופא, מי נמצא במשמרת, כמה את נחושה, וגם - כמה מאוחר הגעת. כי ככל שהגעת עם לידה יותר מתקדמת, כך הבנתי שגדלים סיכוייך להמשיך כבר עם לידה רגילה, אם את מתעקשת כמובן.
יש עוד רופאים חוץ מברדה, יש את ד"ר קרלוס קופרשטיין שעובד בבלינסון ומקבל עכוז אם אפשר (אבל ביה"ח עצמו מאד מושך לקיסרי אז אני לא אוהבת לחשוב עליהם כאופציה) והוא גם עושה לידות פרטיות במעייני הישועה בבני ברק.
וגם, יש המון תנוחות שמקילות על העובר להתהפך. גם מחשבות וגם עמידת שש, ובעיקר שש עם נענועי אגן וגוף, ורצוי מייד אחרי יחסי מין כי אז העובר יותר פעיל ואולי יתהפך. וגם להקרין או או להשמיע מוזיקה לתחתית הבטן
בהצלחה.
ריש_גלית*
הצטרפות: 14 יולי 2007, 01:22
דף אישי: הדף האישי של ריש_גלית*

שליחה על ידי ריש_גלית* »

אילה א, את לא צריכה לעשות היפוך בבית החולים שאת יולדת בו. אני ממליצה על ד"ר קנטי במאיר, ולדעתי לא כדאי להתפשר בעניין.
שנדבר בע"פ?
פלוני_אלמונית*

בלניאדו את ההיפוכים עושה דוקטור אגרנט, אם אני זוכרת נכון.
סגו_לה*
הצטרפות: 31 מאי 2008, 22:41
דף אישי: הדף האישי של סגו_לה*

שליחה על ידי סגו_לה* »

יש גם את ד"ר פולאק בביקור חולים,
אצלי הוא הפך בקלות (יחסית,כן....?)
ריחות_של_יסמין*
הצטרפות: 20 יולי 2006, 19:00
דף אישי: הדף האישי של ריחות_של_יסמין*

שליחה על ידי ריחות_של_יסמין* »

אנחנו ניסינו היפוך חיצוני אצל דר' פלוטקין בשערי צדק. היה מאד כואב והקטנצ'יק לא התהפך.
שלושה ימים אחר כך הבנו למה- הוא היה בדרך החוצה!
רן נולד בלידת עכוז וגינלית לפני פחות מחודשיים @}
פרטים ב סיפור הלידה של רן
סגו_לה*

שליחה על ידי סגו_לה* »

היה מאד כואב כן....זה כואב.
ריש_גלית*

שליחה על ידי ריש_גלית* »

היה מאד כואב
לי בכלל לא כאב. אצל קנטי, כאמור. לא כדאי לוותר על הטוב מכולם.
סירופ_מייפל*
הצטרפות: 23 אוקטובר 2004, 12:19

שליחה על ידי סירופ_מייפל* »

רן נולד בלידת עכוז וגינלית לפני פחות מחודשיים WOW אושר! מזל טוב.

חברתי עברה לפני שש שנים היפוך. לא ממליצה בכלל. אמנם היא לא חשבה על לידה וגינלית, אלא קיסרית (לא ויתרה אז על וגינלית ומתחרטת על כך).
היא חושבת שהרבה מבעיות"ויסות חושי" ואחרות, כמו דלקות אזניים כרוניות, יכולות להיות קשורות להיפוך. אי אפשר לדעת.
מה גם שאפשר לאבד את התינוק.
אם תרצי אוכל לקשר בינכן. (אני חושבת שהיא עברה את ההיפוך בשערי צדק).
&*
הצטרפות: 11 מאי 2009, 16:37
דף אישי: הדף האישי של &*

שליחה על ידי &* »

ריחות של יסמין - בסיפור הלידה של רן, ד"ר פלוטקין גם יילד, הבנתי מסיפורכם שזאת היתה החלטה טובה, הבנתי נכון?
אילה_א*
הצטרפות: 23 אוקטובר 2004, 18:09
דף אישי: הדף האישי של אילה_א*

שליחה על ידי אילה_א* »

צריך לקבוע תור להיפוך ?כמה זמן מראש?
ריש_גלית*

שליחה על ידי ריש_גלית* »

צריך לקבוע תור להיפוך ?
כן. אני חושבת שקובעים לשבוע 38. לא רוצים שיהיה מוקדם מזה, מחשש להקדמת הלידה.
הדס*
הצטרפות: 25 ספטמבר 2002, 18:28

שליחה על ידי הדס* »

אני ממליצה על ד"ר קנטי במאיר, ולדעתי לא כדאי להתפשר בעניין

גמני!
(ובגלגול הבאה מוכנה גם להתחתן איתו..)
מקצועי - אליפות! ואנושי ומקסים- אין דברים כאלה..

מברכת ומודה (לאלוהים ולד'ר קנטי) על ההיפוך הזה, שאפשר לנו לידה טבעית ובריאה.
חושבת שקובעים לשבוע37-38 אבל כדאי כמובן להתקשר (איזה שבועיים?) לפני.
וגם לנסות לקבל הפניה מתאימה מקופ"ח (אני קבלתי דרך הגניקולוגית)

בהצלחה ובהרפיה..(מאד חשוב בהיפוך)
אילה_א*

שליחה על ידי אילה_א* »

טוב זהו יש תור להיפוך
עכשיו צריך לקוות שעד אז הוא יתהפך לבד
הסטיסטיקה לטובתנו
>אילה מקווה שטובתה וטובתו יכולים להחשב לטובתנו<
אמא_נמרה*

שליחה על ידי אמא_נמרה* »

היא חושבת שהרבה מבעיות"ויסות חושי" ואחרות, כמו דלקות אזניים כרוניות, יכולות להיות קשורות להיפוך

או לקיסרי. מאד קשה לדעת מה גורם למה ושי כל כך הרבה גורמים שמשפיעים על ההתפתחות. אנחנו עברנו היפוך ולבני עד היום (טפו טפו בן שש) היתה דלקת אוזניים אחת עד כה.
מצטרפת להמלצות החמות על קנטי. ולהתעקש על קנטי. כשאני באתי הסתבר שמשום מה החליף אותו רופא אחר (מנהל המחלקה) ולא הסכמתי, אפילו שזה מאד קשה לסרב "למנהל". חזרתי אחרי יומיים, וקנטי הפך בשלוש שניות, באמת, בלי כאבים. זה היה מדהים.
בשמת_א*

שליחה על ידי בשמת_א* »

אחותי ילדה לידה וגינלית טבעית אחרי היפוך של ד"ר קנטי, ואין שום בעיות "ויסות חושי" ואחרות בכלל. לא רק שאין בעיות, הילדה מאוד בריאה, מקסימה ומחוננת.
היא בת שש וחצי.
ריש_גלית*

שליחה על ידי ריש_גלית* »

היא חושבת שהרבה מבעיות"ויסות חושי" ואחרות, כמו דלקות אזניים כרוניות, יכולות להיות קשורות להיפוך. אי אפשר לדעת.
יש איזשהם מחקרים שמצביעים על קשר כזה?

מה גם שאפשר לאבד את התינוק.
זה משפט מרחיק לכת מאוד לזרוק ככה לחלל הרשת בלי שום סימוכין. חסר אחריות בעיני לומר דבר כזה בצורה כזאת.
אמא_דתית*
הצטרפות: 19 מרץ 2007, 11:56
דף אישי: הדף האישי של אמא_דתית*

שליחה על ידי אמא_דתית* »

יש דרך וודאית לבדוק את מצג העובר ללא אולטראסאונד?
ריחות_של_יסמין*

בסיפור הלידה של רן, ד"ר פלוטקין גם יילד, הבנתי מסיפורכם שזאת היתה החלטה טובה, הבנתי נכון?
כן, בשורה תחתונה היינו מאד מרוצים ממנו, הוא איפשר ללידה הזו להיות מה שהיא,
היה הרבה בטחון בכך שהוא יצא החוצה ועקב אחרי המוניטור מבחוץ ואיפשר לנו להיות לבד עם טובה עם האור מכובה וכל היתר.
גם הנוכחות של טובה הייתה משמעותית מאד גם כי היא מדהימה וכל כך התאימה לי,
וגם בגלל עצם זהשהיא מיילדת(ולא דולה) והוא לא היה צריך להכניס מיילדת מצוות בית החולים מה שבטח היה משנה את התמונה לגמרי.
גם בסוף כשהוא נתן לאיתן לקבל את רנ'צו איתו ביחד זה היה יפה.
הדבר היחיד שהפריע היה ההתעקשות שלו לקבל את התינוק כשהיולדת על הגב, אבל גם על זה התגברנו כי הייתי כמעט זקופה ובלחיצה האחרונה הרמתי את הרגליים אז זו הייתה בעצם כריעה.
בסוף הוא אמר שהוא מאד נהנה איתנו ושנראה לו שהלידה הייתה כל כך קלה בזכות התנוחות הזקופות,
אז אולי הוא עוד יסכים בעתיד גם לקבל תינוקות בתנוחות אחרות, מי יודע :P
אמא_נחה*
הצטרפות: 22 מרץ 2005, 14:55
דף אישי: הדף האישי של אמא_נחה*

שליחה על ידי אמא_נחה* »

גם אני עברתי אצל קנאטי. כאב מאוד, אבל חרקתי שיניים כדי להימנע מקיסרי. היה שווה!!!!! ילדתי בלידה רגילה וטבעית! כדאי לקבוע תור כמה שיותר מראש.
ריחות_של_יסמין*

אני חושבת שקובעים לשבוע 38. לא רוצים שיהיה מוקדם מזה, מחשש להקדמת הלידה

קובעים לשבוע 37 מהסיבה הזו זאת למרות שהמחקר האחרון שקנטי השתתף בו הראה שהיפוך בשבוע 35 עדיף (אני יודעת גם מהאתר של http://www.zoharbadka.co.il/Site/Templa ... &l=HEז"והר כבר בדקה"
וגם מפרופ' סדן, הרופא שלי)
לצערנו שינוי הנהלים ועדכונם בהתאם לתוצאות לוקח זמן ולכן עדיין לא קובעים היפוך לשבוע מוקדם מ37

יש דרך וודאית לבדוק את מצג העובר ללא אולטראסאונד?

כן, על ידי מישוש. כשמדובר במישהו מיומן-מיילדות בית ממששות במיומנות ויש עדיין פה ושם רופא אחד או שניים שזוכרים איך... (ד"א ככה מיילדות בית עושות הערכת משקל)
זמנית*
הצטרפות: 12 מאי 2009, 22:24

שליחה על ידי זמנית* »

תוספת לסטטיסטיקות:
עברתי היפוך בתחילת שבוע 38 אצל פרופ' הוד בבלינסון
יש שם "מרפאת היפוך"
לא הרגשתי דבר!!!!
בסוף ההיפוך ביקשתי שיבצע כבר את ההיפוך
רציתי להימנע מניתוח קיסרי בכל מחיר
הסכמתי לקבל טבלית לזירוז וילדתי כדי שהעובר לא התהפך בחזרה
יצאתי ממש מרוצה
הייתי נוהגת אותו הדבר גם בדיעבד
סגו_לה*

שליחה על ידי סגו_לה* »

עדכוני היפוך:
עשיתי היפוך (מוצלח) בשבוע 39 ,אבל היתה לי תינוקת קטנה במיוחד (נולדה 2.140 ק"ג)
שמעתי על נשים שאחרי ההיפוך היה היפוך נוסף,טבעי והעובר חזר למצג עכוז,אז לא נראה לי טוב לעשות כבר בשבוע 35,מה גם שעד הלידה יש מצב שיהיה היפוך טבעי של העובר.

לגבי בדיקה במישוש,רוב המילדות מצליחות לדעת אבל אצלי שוב,בגלל הגודל של הגוזלית היה קשה למילדת להבחין בין הראש לטוסיק (כפרררה על המתוקה שלי,הראש שלך ממש לא דומה לטוסיק!)

לגבי הכאב בהיפוך,נראה לי שכמו תמיד-ככל שתהיי רפויה יותר תאפשרי לזה להעשות ללא כאב.
אני הייתי בהתנגדות כי השלפוחית שלי הייתה מלאה בטירוף-נתנו לי לשתות המון מים ועיכבו אותי עד שהרופא הגיע.
אז שלוחצים על בטן שעומדת להתפקע מנוזלים ואני מנסה שלא יברח....התוצאה היתה מאבק ביני לרופא וכאב.

מצד שני,הכאב היה לזמן קצר,אולי דקה,והשמחה שהיתה אח"כ שראיתי את הראש למטה,אז היה שווה הכל.
וכמובן שהיתה לידה וגינלית ,טבעית ונהדרת ( לידה שישית של נישנושית )
סירופ_מייפל*
הצטרפות: 23 אוקטובר 2004, 12:19

שליחה על ידי סירופ_מייפל* »

כתבתי: מה גם שאפשר לאבד את התינוק
ריש גלית כתבת: זה משפט מרחיק לכת מאוד לזרוק ככה לחלל הרשת בלי שום סימוכין. חסר אחריות בעיני לומר דבר כזה בצורה כזאת
חבל שאת רואה זאת כך.
כי פשוט אין לדעת למה היפוך יכול לגרום.
אין לזה סוף.
מה גם שאותה חברה לא הייתה מודעת לסיכון שיש באחרוזים לאבד את התינוק (כן זה קורה, ולא אני לא יודעת באחוזים, ואם הייתה יודעת לא הייתה עוברת היפוך.
את ההיפוך היא מתארת כאלימה וככאב פיזי נוראי (הרבה יותר מהלידה, והלידה שלה היתה מאוד קשה).
וכן היה לי חשוב לכתוב את זה.
תמיד יש כמה צדדים למטבע.
מה גם שהצעתי לפנות אליה. ולא להשאיר את המשפטים שלי באויר.

סגו לה , שמחתי מאוד מאוד לקרא את העדכון.
אמא_נמרה*

שליחה על ידי אמא_נמרה* »

כן, על ידי מישוש. כשמדובר במישהו מיומן-מיילדות בית ממששות במיומנות ויש עדיין פה ושם רופא אחד או שניים שזוכרים איך.

כך בודקים מצג בארה"ב. סקירה אחת באמצע ההריון ואין יותר א"ס.
ריחות_של_יסמין*

סירופ מייפל אם את מתכוונת להפרדות שליה, לפי מה שקראתי בראיון עם קנטי, החשש שההיפוך עלול לגרום להפרדות שיליה למעשה הופרך, זה לא קורה בפועל.
אני עברתי היפוך שלא צלח והיה מאד כואב. המסקנה שלי ממנו לפעם הבאה הייתה (לגבי עצמי בלבד, ובשום אופן לא כהמלצה לאחרות)
שאם זה כואב להפסיק מייד.
מבחינתי הייתי מוכנה לנסות שוב אם אהיה באותו מצב, אבל רק אם זה הולך בקלות ובלי לחץ מיותר.
אילה_א*

שליחה על ידי אילה_א* »

טוב עושה רושם שהעירקי שהדליק את הדף הזה התהפך חזרה למקומו הטבעי ראש בצד השמאלי של אמא שלו
מחר גלי העל קול יגלו אם אכן כן
וככה על הדרך את ההיפוך קבעו לי לשבוע 39
ויש גם כאלה שאומרות שלא היו עושות אתזה שנית למשל ורדי תיק אבל היא בחופש עכשיו
ריחות_של_יסמין*

טוב לדעת שחזר! נקווה שירד למטה וכך יצא!
לגבי ההיפוך זה נורא אישי, פשוט חשוב לדעת שגם אם מחליטים לנסות לא חייבים "ללכת עם זה עד הסוף"
אפשר גם תוך כדי להגיד שזה לא מרגיש נכון ולהפסיק.
ואפשר לדעת ממש על ההתחלה אם זה הולך בקלות או לא.
אילה_א*

שליחה על ידי אילה_א* »

טוב הוא הפוך באמת
אשה אחת בקופת חולים אמרה לי שלראות בן אדם כל כך שמח כמוני משמח אותה :-)
סגו_לה*

שליחה על ידי סגו_לה* »

אילה,שמחה בשבילך (ובשביל צ'ופקי שלא יצטרך לעבור את ההליך הטראומטי)
שיהיה בשעה טובה @}
מיצי_החתולה*
הצטרפות: 21 פברואר 2005, 22:27
דף אישי: הדף האישי של מיצי_החתולה*

שליחה על ידי מיצי_החתולה* »

יו, איזה כיף לשמוע! יאללה, עכשיו שיתחיל להתבסס באגן.
הדס*

שליחה על ידי הדס* »

מברוק! שתהיה לידה בריאה וקלה
(ללא ספק תינוק חכם ומבין ענין..)
אילה_א*

שליחה על ידי אילה_א* »

(ללא ספק תינוק חכם ומבין ענין..)
מצחיק אני חשבתי שכל הסאגה של השבוע האחרון מעידה על כך שהוא הולך בדרכו של סבו ושל אימו
בקיצור יודע לעצבן :-)
פלונית_כרגע*
הצטרפות: 04 אוגוסט 2004, 14:10
דף אישי: הדף האישי של פלונית_כרגע*

שליחה על ידי פלונית_כרגע* »

עושים היפוך גם אם העובר במצג של נר? רגליים למטה..
זקוקה למידע בצורה נואשת.
יש מישהו טוב שמבצע היפוך בירושלים?
בינתיים קובעת תור לדיקור
שבוע 35+4
תודה
אילה_א*

שליחה על ידי אילה_א* »

בזמנו שביררתי הבנתי שיש רק איש אחד שכדאי לעשות אצלו את ההיפוך והוא במאיר
כל האינפו פה באתר אז תחפשי ובטוח תמצאי
פלונית_כרגע*

כן הבנתי שד"ר קנטי במאיר,
אבל אני רוצה לבדוק עוד אופציות, אם אאלץ להתאשפז מיד בשל היפרדות שיליה חס וחלילה
מאיר הוא לא אופציה עבורי.
ושוב אם מישהי יודעת לגבי מצג נר לא ראיתי שום מידע על זה
תודה
פלוני_אלמונית*

ישנו עוד רופא שנחשב ממש טוב הוא נמצא בביקור חולים לא זוכרת את שמו
אמא_נחה*
הצטרפות: 22 מרץ 2005, 14:55
דף אישי: הדף האישי של אמא_נחה*

שליחה על ידי אמא_נחה* »

למרות שמאיר הוא לא אופציה בשבילך הידיים הכי טובות לעשות את זה אצלו ושידע להעריך הכי טוב את המצב זה ד"ר קנטי ממאיר.
פגשתי אותו לפני שבוע בהיפוך שלי שב"ה הצליח וגם בלידה הקודמת. איש מקסים... פשוט תרימי טלפון לחדר יולדות במאיר ותבקשי לדבר איתו ולשאול אותו.
אילה_א*

שליחה על ידי אילה_א* »

נכון תתקשרי לשם
לאף אחת מאיר הוא לא אופציה אבל אם כבר הולכים על היפוך אז כדאי ללכת לעשות אותו אצל מי שיש לו הכי הרבה סיכוי להצליח
אני זוכרת שאני חיפשתי מי יהפוך לי בלניאדו
ואז הסבירו לי שצריך להפוך איפה שצריך
וללדת איפה שרוצים ( ואפשר כי אני רציתי בבית אבל לא יכולתי )
אנד_לוסיה*
הצטרפות: 27 אוקטובר 2009, 22:35
דף אישי: הדף האישי של אנד_לוסיה*

שליחה על ידי אנד_לוסיה* »

קנטי במאיר ניסה לפני כמה שנים להפוך את בני, ניסה וניסה, אבל כשראה שהוא לא מצליח לא נכנס למוטיבציות, נהג באחריות ואמר שזה לא בידינו והוא מפסיק.
וחוץ מזה הוא נורא נחמד.
מכל מקום, שבוע 35 -- תתפללי הרבה, לכי הרבה, שירי הרבה וקווי לטוב. יש עוד סיכוי.
אילה_א*

שליחה על ידי אילה_א* »

בטח שיש עוד סיכוי זאת שמטפסת עלי עכשיו
התהפכה למצג עכוז והתהפכה חזרה למצג ראש
היפוכית*
הצטרפות: 25 מאי 2010, 10:33

שליחה על ידי היפוכית* »

אני עשיתי היפוך לפני 4 שנים בשבוע 38 בבלינסון
יש שם מרפאה להיפוך בהנהלת פרופ הוד
לא הרגשתי כלום!
לאחר ההיפוך קיבלתי זרוז (כי הייתי בשלה) בשביל שהיא לא תחזור למצג עכוז
לי היה חשוב שהלידה תהיה נרתיקית והייתי מוכנה "לשלם" בהתערבות של היפוך וזרוז
ואם כבר התערבתי עם ההיפוך אז הזרוז היה מבחינתי השלמה של אותה התערבות
ילדתי לידה טבעית
והכל הסתיים בטוב
סגו_לה*

שליחה על ידי סגו_לה* »

שבוע 35 ,נראה לי שהוא יכול להתהפך בעצמו עוד כמה פעמים,לא הייתי ממהרת לבצע היפוך,
אני עברתי היפוך לפני שנה וקצת בביקור חולים,אפשר לקרוא את החוויה שלי בדף להתכונן ללדת ,
היפוך שעבר בהצלחה,אולי גם בזכות טיפול בדיקור ומוקסה שעשיתי לפני כן.
שיהיה בהצלחה.
פלונית_כרגע*

סגולה אצל מי עברת בביקור חולים?
מישהי שמעה על סמואלס משערי צדק?
אני בכלל לא חשבתי שיש בעיה, היה לי ברור שהוא עוד יכול להתהפך.
אבל הערכת המשקל די גבוהה והרופא תורן חסר הרגישות ועוד כמה תארים אמר לי שבטוח קיסרי..
אז יש לי תור לדיקור.
אבל אם הוא יתהפך עד אז, הדיקור שוב יגרום לו להתהפך חזרה או שדווקא יעזור לו להיתבסס?
אני לא אעשה אולטרסאונד לפני כן.
וביום ה' הבא נקבע לי שוב אולטרסאונד שאחריו נראה אם צריך גם היפוך ידני..
אילה_א*

שליחה על ידי אילה_א* »

בכל מקרה את ההיפוך לא עושים לפני שבוע שלושים ושמונה ואם הוא מתהפך לפני כן אז רדי למצב קריעה כדי להכניס את ראשו לתוך תעלת הלידה( אני למשל ניקיתי את ארונות המטבח בקריעה וכך גם קיננתי וגם ביססתי את המיקום )
זאת לידה ראשונה שלך ?
כי יש רופאים שמיילדים גם מצגים אחרים מלבד ראש
פלונית_כרגע*

זאת לידה ראשונה שלך ?
זאת לידה שלישית :-)
אבל בלידות הקודמות לא היו לי עיניינים כאלו, היו עיניינים אחרים..
הם תמיד התהפכו בזמן טוב,
חוץ מזה שהרופא האידיוט ממש הצליח להפחיד אותי.
בכלל לא חשבתי שיש בעיה שהוא לא הפוך, היה לי ברור שיש עוד זמן אבל האידיוט פתאום אומר לי בחוסר רגישות מוחלט, כשבאתי למשהו אחר בכלל "למתי קבעת קיסרי?" ואני "מה??? על מה ולמה?"
טוב החלטתי שהוא יתהפך ודיברתי איתו,
אני מקווה שהוא עוד לא הספיק ללמוד מהאחים שלו עקשנות ודווקא מה הם..
אילה_א*

שליחה על ידי אילה_א* »

בכל מקרה את גם יכולה להראות לו את הדרך עם פנס ככה אני שיכנעתי אותה להתהפך
ובלי קשר יש כאלו שיילדו אותך לידה כזאת
למשל אילן הלוי רופא מעולה
יעל_ש*
הצטרפות: 17 ינואר 2009, 23:56

שליחה על ידי יעל_ש* »

מאחלת לך שיתהפך במהרה ובעצמו.
אם לא, מצטרפת לממליצות מניסיון על ד"ר קנטי ממאיר.
מקצוען, אדיב, לא מנסה אם נראה לו שאי אפשר.
בעל אחוזי הצלחה מטורפים.
הפך את בתי לפני לידה ראשונה בשבוע 37.
וגרם לי שמחה ולידה טבעית טובה קצרה ומעצימה.
בהצלחה
רוניתה_פיתה*
הצטרפות: 31 מרץ 2008, 03:49
דף אישי: הדף האישי של רוניתה_פיתה*

שליחה על ידי רוניתה_פיתה* »

למיטב ידיעתי בשלב זה יש סיכוי של כ-50% להיפוך ספונטאני. גם אותי רופא "לא רגיש" הלחיץ, ושיחה אחת עם ד"ר אבנר שיפטן הרגיעה אותי לחלוטין (ובאמת שבוע אח"כ היא התהפכה בעצמה).
בכל מקרה, ככל שהיו יותר לידות בעבר - הסיכוי להיפוך מאוחר גדל וגדל, כי ברחם יותר מקום וגמישות...
ולמיטב ידיעתי: דיקור ומוקסה גורמים לתנועתיות מוגברת של העובר, ולא בדיוק להיפוך. לכן מומלץ לבצע את המוקסה בתנוחה הפוכה, ולכן אין כל כך מה לדאוג שהדיקור יגרום להיפוך חזרה (אבל תנוחות הפוכות כן S-:{{}}).

ההתהפכות הספונטאנית בד"כ מלווה בכאבים. נסי לשים לב.

שיהיה בהצלחה, בכל מצב, ובכל זמן.
לא הכל תלוי בנו @}
הדס*

שליחה על ידי הדס* »

_מאחלת לך שיתהפך במהרה ובעצמו.
אם לא, מצטרפת לממליצות מניסיון על ד"ר קנטי ממאיר.
מקצוען, אדיב, לא מנסה אם נראה לו שאי אפשר.
בעל אחוזי הצלחה מטורפים.
הפך את בתי לפני לידה ראשונה בשבוע 37.
וגרם לי שמחה ולידה טבעית טובה קצרה ומעצימה.
בהצלחה_

מצטרפת לכל מילה (חוץ מ"קצרה"..)
היה שווה להגיע עד אליו! (ניסיתי דיקור, מוקסה , הומאופתיה וכו לפני כן ולא עבד עליה..)
לידה טובה בריאה
פלונית_כרגע*

בשורות מצויינות היום הייתי באולטרסאונד והוא במצג ראש!!!
האמת שאחרי הלחץ משבוע שעבר החלטתי בתור צעד ראשון פשוט להירגע ולהחליט שיש לו עוד זמן.
בינתיים הספקתי להתייעץ עם מיילדת ירושלמית והיא המליצה לי לעבור היפוך איפה שאני מתכננת ללדת
והמליצה לי על מספר רופאים בשערי צדק, כרגע אני זוכרת רק את גדינסקי.
והבטיחה לברר לי על רופאים בעין כרם אבל זה כבר לא רלוונטי |יש|
בינתיים כואב לי רצח בצד שמאל, כול הזמן ללא הפסקה.
וזה כנראה בשל מיקומו של הישבן הענוג של הקטנצ'יק.
תודה לכולן על כול האמירות החיוביות והמחזקות @}
פלונית*
הצטרפות: 02 אוקטובר 2001, 03:13

שליחה על ידי פלונית* »

הידד! איזה יופי! כל הכבוד לך ולעוברון :-)
פלוני_אלמונית*

בינתיים כואב לי רצח בצד שמאל, כול הזמן ללא הפסקה
בטח מה שאת אומרת, אבל בדקת את הכאב הזה, אצל רופא, מנסיוני הריון וכאב זה שני דברים שלא אמורים ללכת יחד...
בטח סתם שטויות, אבל כדי להיות רגועים...
פלונית_כרגע*

בטח מה שאת אומרת, אבל בדקת את הכאב הזה, אצל רופא, מנסיוני הריון וכאב זה שני דברים שלא אמורים ללכת יחד...
הייתי רק היום כי לא רציתי ללכת לרופא תורן עקב ניסיוני הקודם..
והיא אמרה שהיא מעמינה שזה אכן זה עקב העובדה שאני מרגישה תנועות בצורה סדירה.
דווקא לגבי החלק השני של המשפט שלך לגבי הריון וכאב, אצלי זה דווקא כן הולך ככה
והבנתי שזה הולך ומחמיר מהריון להריון.
יש לי כאבי תופת במיפשעה כשאני הולכת. היא אמרה לי גם למה זה קורה אבל הזיכרון שלי לא משהו..
פלונית*
הצטרפות: 02 אוקטובר 2001, 03:13

שליחה על ידי פלונית* »

מומלץ לעשות כיווצים לחיזוק רצפת אגן, כאבים במפשעה יכולים להיות עדות לחולשה של השרירים שם..
פלוני_אלמונית*

עברתי היפוך חיצוני על ידי דר קנטי לפני חמש שנים הוא באמת אדם נעים מאוד.
ניסינו להפוך את התינוק בכל דרך אפשרית בין השבוע ה36 עד ההיפוך: מוקסות, מוזיקה, רפואות שונות, סטף, תנועות הפוכות, הכל.. אבל הוא התעקש לא להתהפך...!
החלטנו לעשות היפוך חיצוני כדי לא להגיע מלכתחילה לניתוח ודר קנטי נחשב לאחת האפשרויות הטובות בארץ.
ההיפוך עצמו היה כואב (נו באמת אנחנו גם עוברות לידות עם צירים...)- זה היה הריון ראשון והשרירים עדיין ברוך ה' חזקים. בהתחלה הוא לא הצליח אבל אחרי 10 דקות מנוחה הוא ניסה שוב והצליח!
יומיים אחרי ההיפוך התחילו לי צירים לא ברורים ואחרי חצי יום נוסף ירדו לי המים מלאים בדם והכשהגעתי לבית חולים (עין כרם) הבנתי שיש לי הפרדות שליה (לא מלאה) ילדתי אחרי 12 שעות בלידה פחות או יותר טבעית (בשלב מסויים התעקשו לתת לי זרוז מחשש לתינוק- שהיה בסדר גמור לכל אורך הדרך) בעקבות הזרוז הגיע גם האפידורל שכנראה ניתן במינון קטן- כי הרגשתי טוב מאוד את הלידה רק לא ברמות על... בסופו של דבר גם האפידורל היה נס כי לא היה צריך לבצע הרדמה אחרי הלידה כדי להוציא את שאריות השליה!
הסיפור היה יותר מפורט וארוך מזה אבל בסופו של דבר שמחתי שעל אף ה"סיבוכים" לכאורה זכיתי לחווית לידה ראשונה רגילה פחות או יותר ולא בחרתי מלכתחילה בניתוח קיסרי. אני מכירה מי ששמעו את הסיפור שלי וחשבו שזה יותר מידי סיכון וקבעו ניתוח אבל לעניות דעתי חייבת להיות לנו חוויה ראשונה כמה שיותר טובה כי זה משפיע מאוד על נשים בלידות הבאות.
דבר נוסף- נראה לי שכדאי להתחיל בנסיונות טבעיים להיפוך כבר בשבוע 34 כי לפעמים האינטנסיביות עוזרת ואם הוא מתהפך אז לנסות לקבע אותו ע"י ישיבה רבה בכריעה.
בצלחה לכולן!
פלוני_אלמונית*

אני גם עברתי היפוך ידני על ידי ד"ר קנטי בשבוע 36. גם אני יכולה להגיד שהוא נעים מאוד ומוכשר מאוד מאוד. זה באמת כואב ומכיוון שילדתי בבית אז גם הייתי צריכה לעשות מוניטור כל כמה ימים לוודא שמצב העובר תקין. אבל מה שרציתי להגיד פה הוא שבלידה היתה צניחת חבל הטבור שזה בעצם שחבל הטבור יוצא לפני או יחד עם הראש, וזה נדיר מאוד ומסוכן מאוד. בדרך נס התינוק שלי יצא ללא שום פגע אבל הייתה לנו השערה שזה קשור להיפוך. וזה משהו שאין דרך לראות אותו באולטרא סאונד. אז באופן אישי לא הייתי עושה שוב היפוך חיצוני.
שליחת תגובה

חזור אל “התעמלות בהריון”