המלצות אדריכלים אקולוגים

ענן_בעננים*
הצטרפות: 09 נובמבר 2003, 14:52
דף אישי: הדף האישי של ענן_בעננים*

המלצות אדריכלים אקולוגים

שליחה על ידי ענן_בעננים* »

יותר ויותר אנשים מחפשים כיום אדריכלים בעלי מודעות אקו-אקלימית. מפורטים כאן שמות של כמה מתכננים אקולוגים ומודעי אקלים, ע"פ אזורי מגורים בארץ.
למי שמחפש אדריכל אני ממליצה לראות עבודות של האדריכלים, לדבר עם לקוחות לשעבר, וכמובן לוודא שיש כימיה בניכם לבין האדריכל בו תבחרו, כדי להבטיח שתהליך התכנון יהיה נעים ופורה לכול המשתתפים. בהצלחה!

דרום
נאוה בז'ה* - תכנון אקולוגי ומודע אקלים בתנאי מדבר (איזור באר שבע ,רמת נגב, ערבה).
בנוסף, הסדר עבודה מיוחד (ואקולוגי...) למתכננים לבנות בצפון ומרכז הארץ.
טל: 052-5856478, כתובת אמייל כאן: "קשר" [email protected]
גלעד מיכאלי* - תכנון וביצוע של גינות מדבריות, תכנון מותאם אקלימית וחסכוני במים 050-6988667
גלעד אטקס* - אדריכל נוף בעל מודעות אקולוגית (טלפון אפשר לקבל בפניה ישירה ל ענן בעננים)
מתי קונס* - תכנון מודע אקלים, (באר שבע) 08-6237653

מרכז
ערן קפטן* - ייעוץ אקלימי. התמחות בהצללה והדמיות ממוחשבות (כפר סבא) 09-7461189
דניאל שרון* [email protected] , 09-7666703
יובל אמיר* - תכנון אקלימי ואקולוגי (גליל ים ) http://www.amir-arch.co.il/
יפתח הררי* - 6483128 03
איתן לוריא* - בוגר תואר שני לאדריכלות בת קיימא מהולנד 052-5307486, [email protected]

ירושליים צפון
כפיר וקס* האתר של כפיר
מיכל ויטל* -תכנון אקולוגי , בניה באדמה (איזור פרדס חנה) [email protected]
דוד רנוב* 04-9971664
מיכל גופר* אבירים, ראיה אקולוגית תכנון ירוק האתר של מיכל גופר
אלה יונגמן*, בניה אקולוגית בסגנון ים תיכוני האתר של אלה

ארצי
טרה_רוסה*
הצטרפות: 08 ינואר 2004, 15:33
דף אישי: הדף האישי של טרה_רוסה*

המלצות אדריכלים אקולוגים

שליחה על ידי טרה_רוסה* »

מה עם:
דוד רנוב - מתמחה בספינות אדמה, שימוש בחומרים ממוחזרים, תכנן את בית לבב .
(נא לתקן אם זו טעות.)
ענן_בעננים*

המלצות אדריכלים אקולוגים

טרה את מאוד צודקת לגבי דוד רנוב, אם כי למיטב ידיעתי הוא בעיקר מייעץ, ואיננו מתכנן. תקנו אותי את אני טועה?
ב_דרך*
הצטרפות: 04 מרץ 2004, 16:52
דף אישי: הדף האישי של ב_דרך*

המלצות אדריכלים אקולוגים

שליחה על ידי ב_דרך* »

אלו שלושת האדריכלים מהם אנו אמורים לבחור:
  1. רונית ביטון (בית לחם הגלילית) ואירית יעקובי (עצמון)
  2. רינה נוטי (יובלים)
  3. יוסי טל (זכרון יעקב)
אשמח לדעת אם מישהו מכיר או שמע ויש לו מה להגיד בנושא. תודה {@
עוף_החול*
הצטרפות: 24 אוקטובר 2001, 20:51
דף אישי: הדף האישי של עוף_החול*

המלצות אדריכלים אקולוגים

שליחה על ידי עוף_החול* »

אני מכירה את רינה נוטי.
מה שיש לי לאמר עליה הוא:
ניקיון עיצובי, צניעות, פרקטיות, מקצועיות, הבנה של תנאי המקום והזמן, יכולת לעבוד לפי תקציב נתון, המון נסיון.
ראיתי הרבה בתים שהיא תיכננה ואהבתי את רובם המכריע.

אני ממליצה עליה בכל ליבי.
יושי*
הצטרפות: 13 אפריל 2003, 11:45

המלצות אדריכלים אקולוגים

שליחה על ידי יושי* »

ב-דרך אני מכירה את רונית ביטון, היא למדה עם אחותי ודי אהבתי את הפרוייקטים שלה: בעיקר נקיים ולא מקושקשים.
ענן-בעננים: גילי חבר של בעלי וגם אנחנו מתכנניים בית ומתכוונים להתייעץ איתו, הוא מבין גדול גם בבתים, לא רק בגינות, הוא ממש חכם, רחב אופקים ופרקטי
שרון_ברקת*
הצטרפות: 11 יולי 2002, 16:02
דף אישי: הדף האישי של שרון_ברקת*

המלצות אדריכלים אקולוגים

שליחה על ידי שרון_ברקת* »

רונית ביטון ואירית יעקבי מתמחות בתכנון אקולוגי. פרסמנו בעיתון שלנו מאמר שלהן בנושא זה בחודש אפריל האחרון, ואני מכיר בית פרי עבודתן בבית לחם הגלילית.
רינה נוטי היתה שכנתי (למגורים ולמשרד) משך מספר שנים. היא נחשבת טובה, אין לי ניסיון אישי או היכרות ישירה עם עבודתה.
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

המלצות אדריכלים אקולוגים

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

שמעתי הרבה שבחים על רינה נוטי. אבל אין לי נסיון אישי עימה.
שווה ללכת לראות פרוייקטים ולשאול את אלה המתגוררים בהם אם הם שבעי רצון מהתוצר המוגמר ומהעבודה המשותפת עם האדריכל.
לא ברור מה אקולוגי בתכנון הפרויקט שבו כמות הקירות התומכים (אורך רוחב ונוכחות) מרשימה גם את מי שחי על ההרים הסמוכים.
רונה_בראון*
הצטרפות: 20 אוגוסט 2001, 01:27
דף אישי: הדף האישי של רונה_בראון*

המלצות אדריכלים אקולוגים

שליחה על ידי רונה_בראון* »

בהמשך להמלצות על אדריכלים -
דוד רנוב לימד אותי (נראה כאילו בגלגול הקודם שלי...) והוא אדריכל = מתכנן שהתנסה בבניה אקולוגית בארה"ב והביא את הרעיון לארץ (למיטב ידיעתי, בין הראשונים בתחום). הוא אדם יצירתי וגמיש לרעיונות ושילובם. שווה פגישה.
מיכל_ויטל*
הצטרפות: 13 נובמבר 2004, 00:15
דף אישי: הדף האישי של מיכל_ויטל*

המלצות אדריכלים אקולוגים

שליחה על ידי מיכל_ויטל* »

יעוץ ירוק בשלב התכנון
אני מוצאת כאן באתר הרבה התלבטויות בנושאי תכנון, חלקן הגדול בנושאים ירוקים.
אני נותנת שירות לאנשים בשלבי תכנון, שאני קוראת לו יעוץ ירוק. מדובר בתהליך לא ארוך, שבו אנו נפגשים באתר הבניה שלכם, אני מתרשמת מהתנאים הטבעיים והסביבתיים של המקום ולוקחת אתי סט תכניות ללמידה.
אחרי כשבועיים אני מוסרת, תוךכדי פגישה נוספת, דו"ח שמכסה את כל ההבטים הירוקים, שיפורים שניתן לעשות בגודל הפתחים ומיקומם, (כמובן אחרי למידה של האקלים ומשטר הרוחות המדויקים במקום), הצללות, מיחזור מים, חומרי בניה, צבעים, חימום וקירור וכד'.
רצוי לעשות את זה לפני הגשה להיתר, אבל היה לי יעוץ אחד שנעשה כבר בזמן היסודות ואנשים בכל זאת הצליחו לשנות דברים ולהיות מרוצים.
סאן_שיין*
הצטרפות: 05 אוקטובר 2004, 17:46
דף אישי: הדף האישי של סאן_שיין*

המלצות אדריכלים אקולוגים

שליחה על ידי סאן_שיין* »

דניאל שרון, איש מקסים (רוחני, סבלני, אקולוגי, אוהב אדם..וגם מבין בהלכות למי שזה חשוב)
[email protected]
09-7666703
דויד_רנוב*
הצטרפות: 26 פברואר 2005, 21:46

המלצות אדריכלים אקולוגים

שליחה על ידי דויד_רנוב* »

"בוסתן עולמי" היא קבוצה של 4 מתכננים ומבצעים בגישה אקולוגית.
מתכננים בתים אקולוגיים, צימרים, מרכזי מבקרים, בוסתנים פרטיים , ומתכננים כיום את "חוה ואדם "של איציק גזיאל- חווה אקולוגית מודיעין, מרכז מבקרים גן אקולוגי - טכניון, כפר נופש מאדמה ברמת הגולן, ומרכז מבקרים בוסתן עולמי בעין יעקב.
בניה סולארית פאסיבית, דגש על בניה באדמה, אך גם קש, וגם בניה קבלנית - אקולוגית.
אסנת*
הצטרפות: 21 ינואר 2002, 21:36

המלצות אדריכלים אקולוגים

שליחה על ידי אסנת* »

אני ממליצה על מיכל ויטל מפרדס חנה, היא אדרריכלית אקולוגית ואישה נעימה ומקסימה.
הטלפון שלה 04-6231479
אדי*
הצטרפות: 05 מאי 2005, 18:02

המלצות אדריכלים אקולוגים

שליחה על ידי אדי* »

אני ממליצה על אורלי אבני מעין-הוד, אדריכלית הוליסטית , התכנון על פי מיפוי אנרגטי של השטח ושימוש בחומרים לא רעילים , שווה להתיעץ , יוצא בית נעים ובריא.
רונית*
הצטרפות: 03 מרץ 2002, 22:31

המלצות אדריכלים אקולוגים

שליחה על ידי רונית* »

כן העניין האנרגטי הוא באמת חשוב.
אנחנו התיעצנו עם אורלי כשנה לאחר הבניה כשהתחילו הבעיות והצתערנו שלא עשינו זאת לפני הבניה.
ענן_בעננים*

המלצות אדריכלים אקולוגים

עקב כמה שיחות שעלו בדפים שונים באתר התגבש לי רעיון שכבר יושב אצלי כמה זמן ורציתי לשתף אתכם, ואולי למצוא כאן מתלבטי בית שירצו להתנסות? אז ככה:

אשמח לתכנן בית מותאם אישית ללקוח ובעל דגש אקלימי (ז"א מתחשב בתנאי השטח והאקלים, ומבטיח תאורה טבעית טובה) בתמורה ל 800$ לבית עד גודל של 170 מ"ר (עבור בית גדול יותר המחיר יעלה מעט). אני יודעת, המחיר לא גבוה - זאת מאחר ואופן עבודה כזה מהווה התנסות גם עבורי, ונראה לי הולם להציע מעין 'מחיר הכירות'.

השרות יכלול:
  • מפגש אחד בבית הלקוחות (על מנת להכיר אותם, את בני ביתם ואת אורח חייהם) וכמובן ביקור בשטח בו יבנה הבית. שאר ההתקשרות ביננו תערך בשלט רחוק (טלפון, פקס, אימייל)
  • תכנון ראשוני (סקיצה) כולל מבטים תלת מימדיים כך שאפשר יהיה לראות איך הבית יראה מבפנים. המחיר יכלול עד 10 סקיצות (מנסיוני, בדרך כלל צריך אף פחות מזה כדי להגיע ל"בית החלומות") והיה ובכול זאת יש צורך ביותר מעשר, אקח תוספת תשלום סמלית עבור כול סקיצה נוספת.
  • יחס חם, מחשבה מעמיקה ועצות למכביר. הנני בעלת תואר שני באדריכלות עם התמחות בתכנון אקו-אקלימי ונסיון רב בתכנון מגורים (ניתן לראות בתים ולדבר עם לקוחות שלי)
  • חזיתות וחתכים עקרוניים (על פיהם יוכל המהנדס להכין תוכניות)
מי שיבחרו באופציה זו ילכו בשלב הזה למהנדס בנין על פי בחירתם (רצוי באזור מגוריו) שיכין על סמך המידע שאתן תוכניות להגשה, יטפל בהיתר הבניה, יכין תוכניות עבודה וקונסטרוקציה ויפקח על הבניה.

בנוסף, ניתנת אופציה להמשיך איתי לשלב הבא, ותמורת תשלום נוסף אכלול:
  • הכנת סט תוכניות להיתר
  • הכנת סט תוכניות עבודה
את התוכניות הללו יתנו הלקוחות למהנדס שיטפל עבורן בהיתר הבניה, בפיקוח על הבניה, וכמובן בתוכניות הקונסטרוקציה.

זרקתי כפפה, מישהו מרים?

ניתן ליצור עמי קשר בכתובת אימייל: [email protected]
או בטלפון 052-5856478
  • אפשר להשאיר הודעת SMS
איתן.ח*
הצטרפות: 22 מאי 2005, 21:58

המלצות אדריכלים אקולוגים

שליחה על ידי איתן.ח* »

שלום לכל הקוראים,

אני מעוניין לתכנן בית בשיטת הפאנג שוואי. מדובר על בית פרטי במושב באיזור הצפון כאשר התכנון שלי ושל אשתי הוא בית של קומה אחת עם 5 חדרי שינה וסלון.
עדיף שהתכנון ייכלול גם את תכנון הגינה. אני מתעניין בתחום הפאנג שוואי אולם אין לי ידע בכדי לתכנן את הבית בעצמי (עם אדריכל שאינו מכיר את הפאנג שוואי).
מחכה להמלצות,

איתן.ח
ענן_בעננים*

המלצות אדריכלים אקולוגים

איתן

אם אתה מחפש אדריכל שעוסק בפנג שוואי כדאי שתפרסם מודעה בפורום האדריכלים של ארכיג'וב
http://www.archijob.co.il/

אם אתה רוצה להשתמש בידע שלך ולעבוד עם אדריכל בעל ראש פתוח שאיננו מתמצא בפנג שוואי- ישנה רשימת אדריכלים בראש הדף הזה, יתכן שתוכל להעזר בה.
בהצלחה.
תמר*
הצטרפות: 23 יולי 2001, 15:53

המלצות אדריכלים אקולוגים

שליחה על ידי תמר* »

אני מוסיפה לרשימה את איתן לוריא - הוא בוגר תואר שני לאדריכלות בת קיימא בדלפט, הולנד.
ראיתי כמה מהבתים והדירות שתכנן והם פשוט שילוב מנצח של יופי, נעימות וחוכמה.
052-5307486, [email protected]
הדס*
הצטרפות: 25 ספטמבר 2002, 18:28

המלצות אדריכלים אקולוגים

שליחה על ידי הדס* »

אנחנו בונים בית באיזור צומת מסמיה(חם) ורוצים להשקיע בבידוד היעיל ביותר.
חשבנו על איטונג בעובי 22 עם שכבת בידוד חיצונית מקלקר דחוס ועליו טיח. רעיונות כמו קיר אדמה או קש נדחו בגלל העובי והעלות.
האם מישהו מכיר מומחה שיוכל להתאים את הקיר והבידוד האידיאלים לבית שלנו?
יובל_אמיר*
הצטרפות: 19 יולי 2005, 20:24

המלצות אדריכלים אקולוגים

שליחה על ידי יובל_אמיר* »

הדס שלום,
לפי מיקום הבניה אני מבין שעם בן זוגך דיברתי בבוקר , כמו שאמרתי בבוקר אם אתם רותים לחסוך אתם צריכים לחפש פתרונות יותר קונוונציונלים או להקטין את הבית. בכל מקרה השימוש באיטונג וקלקר הוא כמו לאכול פיתה עם לחם . אם אתם רוצים לשלב בידוד עם מסה טרמית תלכו על קירות 20 מבלוק זול , בידוד
(רצוי אקולוגי) וקיר 10 מבחוץ (אפשר גם קיר 7 ) או שתלכו ישר לבלוק איטונג 25 (שיש לו את הבעיות שלו) .
בכל מקרה את המהלך של התכנון ובחירת החמרים צריך להוביל המתכנן שלכם (בהנחה שהוא קיים ) .
בראש הדף יש כמה אדריכלים מאזור הדרום (נאווה נראית לי הכי מתאימה מבחינת מיקום) שיוכלו לעזור לכם במבוך הבניה הסביבתית .
בברכה יובל
טרה_רוסה*
הצטרפות: 08 ינואר 2004, 15:33
דף אישי: הדף האישי של טרה_רוסה*

המלצות אדריכלים אקולוגים

שליחה על ידי טרה_רוסה* »

באופן אישי, כשאני מחפשת אדריכל אקולוגי, אני לא מחפשת מישהו עם ראש אלטרנטיבי, אלא מישהו שהתמחה בבנייה כזו, שמבין בעקרונות של בנייה אקלימית ואקולוגית, שמכיר חומרים, שיכול לייעץ לי לגבי מערכות טיהור מים או איסוף מי גשמים או חשמל סולארי, שיכול לקשר אותי לאנשים שעוסקים בתחום, ושיתרום לי ידע מקצועי ספציפי. אני רואה באדריכלות אקולוגית התמחות מקצועית, שאתה בא גם ידע אמיתי על התחום וניסיון בבניה כזו.
מור_וקנמון*
הצטרפות: 23 פברואר 2004, 03:08
דף אישי: הדף האישי של מור_וקנמון*

המלצות אדריכלים אקולוגים

שליחה על ידי מור_וקנמון* »

יש לי שאלת תם ובור בכל העניינים האלה (של בניה תכנון וכו'):
האדריכלים שהומלצו פה מתעסקים גם עם שיפוץ והרחבה של בית קיים ישן????
אשמח גם לשמוע חויות, המלצות, טיפים מכאלו שעברו את ה"חוויה".......(שיפוץ וכו')
מיכל_ויטל*
הצטרפות: 13 נובמבר 2004, 00:15
דף אישי: הדף האישי של מיכל_ויטל*

המלצות אדריכלים אקולוגים

שליחה על ידי מיכל_ויטל* »

יובל אמיר, שהיה מבין האדריכלים המחויבים ביותר לנושא האקולוגי, הלך לעולמו השבוע.
כולנו תקוה שמשנתו תפרוץ ותשגשג.
ענן_בעננים*

המלצות אדריכלים אקולוגים

עדכון: לפני כשנתיים העלתי כאן רעיון לתכנון אקלימי ואקולוגי מבוסס אינטרנט . העקרון העומד מאחוריו הוא שרוב עבודת התכנון נעשית באמצעות האינטרנט - דבר החוסך לכולם זמן, דלק, ומאפשר ללקוחותי לשבת בשקט על התוכניות וההדמיות שאני שולחת להם במייל.
בעיני זהו תכנון אקולוגי של בית אקולוגי במיטבו.
מאז ש"זרקתי את הכפפה" לרעיון זה, הרימו אותה מספר משפחות, והנסיון הצליח ועובד. מאחר ועדיין פונים אלי בעניין זה (לשמחתי) רציתי לעדכן את פרטי התהליך:

שירותי התכנון האקולוגי שאני מציעה כיום הנם:
  1. תכנון בית מותאם אישית ללקוח ובעל דגש אקלימי ואקולוגי - בית שהוא נעים , נוח ו"ביתי" ובנוסף מתחשב בתנאי השטח והאקלים, מאפשר חסכון באנרגיה לחימום וקירור הבית ומבטיח תאורה טבעית טובה. משתדלת למזער את הנזק לסביבה וגם לדיירים ככול הניתן.
העבודה על תכנון בית חדש מתבצעת באופן הבא:
  • מפגש אחד בביתכם (על מנת להכיר אתכם, את בני ביתכם , את אורח חייכם וחפציכם) וכמובן ביקור בשטח בו יבנה הבית. ברוב המקרים שאר ההתקשרות ביננו תערךבשלט רחוק (טלפון, פקס, אימייל). לעיתים נוצר צורך במפגש נוסף אחד או שניים.
  • תכנון ראשוני (סקיצה) כולל מבטים תלת מימדיים כך שתוכלו לראות ולהבין איך הבית יראה מבפנים. התכנון כולל כמה סקיצות שנדרש עד שמגיעים לתכנון עמו כולנו מרוצים ושלמים.
  • יחס חם ואישי, מחשבה מעמיקה ועצות למכביר. הנני בעלת תואר שני באדריכלות (MSc.Arch) עם התמחות בתכנון אקו-אקלימי ונסיון רב בתכנון מגורים (ניתן לראות בתים ולדבר עם לקוחות שלי)
  • חזיתות וחתכים עקרוניים (על פיהם יוכל המהנדס להכין תוכניות)
  • הכנת סט תוכניות לשם קבלת היתר בניה
  • הכנת סט תוכניות עבודה מלא
  • ביקור באתר בזמן הבניה
הערה: ברוב המקרים אינני מטפלת בקבלת היתרי הבניה - לפיכך את התוכניות מעבירים למהנדס בנין על פי בחירת הלקוחות, שמטפל עבורם בהשגת היתר הבניה, וכמובן גם אחראי לפיקוח על הבניה, ועל תוכניות הקונסטרוקציה.

בנוסף אני מציעה שירותי תכנון נוספים המתנהלים באופן דומה - נפגשים על פי הצורך, ומבצעים חלק ניכר מהעבודה באמצעות אימייל, פקס וטלפון.
השירותים הנוספים הם:
  1. ייעוץ אקלימי ואקולוגי למתכננים ובונים - עבודה בתיאום עם אדריכל נבחר על ההיבטים האקלימיים והאקולוגיים של תכנון הבית - כולל ייעוץ בבחירת חומרי הבניה, חומרי הגמר, בידוד ועוד - בהתאם לאזור האקלימי בו יבנה, לתקן 1045 ולתקן 5281. בנוסף שמחה לסייע בבחירת המגרש ה"נכון". בתחילת הייעוץ אני מבצעת ניתוח תנאי האקלים והשטח - ובין השאר גם מבקרת במגרש ולומדת אותו.
  1. עיצוב פנים ושיפוץ הבית - תכנון מחדש של פנים בית קיים, כולל הכנת תוכניות עבודה מפורטות במידת הצורך. השירות מיועד לבעלי בית קיים המעוניינים לשפץ את ביתם, או למי שקנה בית חדש בבניה קבלנית ורוצה לשנות את תכנון פנים הבית. הערה אישית: נתקלתי במקרים בהם בגלל עלויות תכנון גבוהות, אנשים נמנעים מלפנות למעצב פנים כאשר הם משפצים את ביתם ומחליטים החלטות שגויות מכיוון שחסר להם הידע המקצועי. אני מדברת על שיפוצים כגון הוספת חדר, סגירת מרפסת, שבירת קיר וכד'. לעומת זאת, בגלל אופי העבודה שלי (שהנה מבוססת אינטרנט) אני יכולה להוזיל עלויות ,לאפשר ללקוחותי לקבל פתרון תכנוני מצויין בעלות כספית לא גבוהה, ועדיין להתפרנס מכך בכבוד ובהנאה.
  1. הנחייה לתכנון בית - זוהי ה"כפפה" החדשה שאני מציעה - שירות חדש ונסיוני (ותודה למשפחת ניפו על הרעיון)
השרות מיועד לבעלי רקע כלשהו בתכנון הרוצים לתכנן את ביתם בעצמם ומעוניינים בסיוע מאדם מקצועי לתהליך שהם עוברים . ההנחייה דומה לאופן שבו אני מנחה סטודנטים לאדריכלות (הנני בין השאר מרצה לאדריכלות ועיצוב פנים). אנחנו נפגש - למעשה זוהי פגישת תכנון לכול דבר, רק שבנוסף לפירוט הצרכים שלכם מהבית, אתם גם תראו לי את התוכניות שתכננתם, ואני אייעץ ואלווה את התכנון עד להגשת תוכניות לשם קבלת היתר בניה. גם כאן רוב ההתקשרות תעשה באימייל, או מפגש/ים נוספים על פי הצורך.

פרטים עלי: נאוה בז'ה, בעלת תואר שני באדריכלות (MSc.Arch) מ- Robert Gordon University שבסקוטלנד. התמחות בתכנון אקולוגי ומודע אקלים.
משלבת מודעות לצרכי אדם וסביבה, עם נסיון רב בתכנון מודע אקלים ואקולוג, ועיצוב פנים. בנוסף מרצה לאדריכלות ועיצוב פנים. מאוד אוהבת את המקצוע שלי :-)

לפרטים נוספים ניתן ליצור עמי קשר בכתובת אימייל: "קשר" [email protected]
או בטלפון 052-5856478
בשמת_א*
הצטרפות: 28 יולי 2001, 13:37
דף אישי: הדף האישי של בשמת_א*

המלצות אדריכלים אקולוגים

שליחה על ידי בשמת_א* »

נשמע מעולה!
בהצלחה!
נעמתי*
הצטרפות: 16 נובמבר 2005, 12:30

המלצות אדריכלים אקולוגים

שליחה על ידי נעמתי* »

אני ממליצה על בן זוגי שהוא מעצב גינות בגישה אקולוגית, עם שמוש בצמחייה מקומית והתאמה לאקלים יבש, מקים מערכות מחזור מים,גינות ירק ובוסתני פרי וגם בונה משטחי עץ(דקים) וסוכות גפנים או סוככים (פרגולות) ושערים, גדרות , שבילים ופינות ישיבה מאבן או מעץ או מבוץ.הוא איש מקצוע מסור וישר ועם ראש יצירתי וידיים טובות. קוראים לו אודי ואפשר למצוא אותו ב 0506878325.
( אני אמנם משוחדת אבל יש לי סיבות...)
מיכלול_ה*
הצטרפות: 26 ספטמבר 2005, 22:49
דף אישי: הדף האישי של מיכלול_ה*

המלצות אדריכלים אקולוגים

שליחה על ידי מיכלול_ה* »

נעמתי כדאי שתצייני באיזה איזור בארץ אודי עובד.
עדינה_ניפו*
הצטרפות: 10 ספטמבר 2003, 17:33
דף אישי: הדף האישי של עדינה_ניפו*

המלצות אדריכלים אקולוגים

שליחה על ידי עדינה_ניפו* »

שלום, הייתי שמחה לשמוע המלצות על אדריכלים אקולוגיים.
המידע בדף הזה הוא קצת ישן ואני בטוחה שיש עוד רבים וטובים מהשנים האחרונות.
אם אתם מכירים או שיצא לכם לעבוד עם מישהו טוב אשמח לשמוע קצת.
תודה
מעיין*
הצטרפות: 13 פברואר 2005, 14:28

המלצות אדריכלים אקולוגים

שליחה על ידי מעיין* »

מצטרפת לבקשת המלצות על אדריכלים אקולוגים בדגש על אזור הצפון (זכרון, ביניימינה וצפונה)
רב תודות וסופ"ש נעים
יואל_לב_ארי*
הצטרפות: 02 דצמבר 2008, 17:48
דף אישי: הדף האישי של יואל_לב_ארי*

המלצות אדריכלים אקולוגים

שליחה על ידי יואל_לב_ארי* »

שלום עדינה ומעיין!
אנו בונים בימים אלו בית בלות בקיבוץ חוקוק.
את הבית תכנן לנו ירון פרידלנד מנווה איתן 052-2458176
אני ממליץ עליו בחום
מיכלול_ה*
הצטרפות: 26 ספטמבר 2005, 22:49
דף אישי: הדף האישי של מיכלול_ה*

המלצות אדריכלים אקולוגים

שליחה על ידי מיכלול_ה* »

אנחנו בשלב תכנון הבית עם גיא צור ואסף שדה מטבעון ממשרד ארדיכלים 'צור שדה'. עד כה אני מתרשמת מאוד לטובה מהעבודה איתם.
מיכל_רוזנצויג_גופר*
הצטרפות: 04 מאי 2010, 14:58

המלצות אדריכלים אקולוגים

שליחה על ידי מיכל_רוזנצויג_גופר* »

למעיין, עדינה ומתעניינות/ים אחרות/ים.
תוכלו לראות צילומים של בתים משפחתיים אקולוגיים שתכננתי באתר שלי: http://green-architect.co.il
הנושא של בנייה אקולוגית עניין אותי עוד כסטודנטית בבצלאל ב 1981 , ובתים שתכננתי מאז 1988 (כשהתחלתי לעבוד כעצמאית) הוכיחו את עצמם כמתאימים ליושביהם, נוחים אקלימית (אשקרה נדרש פחות חימום וקרור מהבתים השכנים) ואפילו לא יותר יקרים לבנייה.
אני משתדלת שהבית "ישב" טוב על הקרקע יכבד את הסביבה ויתאים לתנאים שלה הן מבחינת כווני האויר הרוחות וכד', הן מבחינת צמחיה קיימת, בתים אחרים בסביבה וכמובן גם כדי שיתאים למי שהולכים לגור בו.
ניתן גם לקבל יעוץ לתכנון ושיפוץ ביתכם או דירתכם, שכולל כמובן גם את האספקטים האקולוגיים.
הטלפון שלי: 052-8773403
באתר מופיעות כמה המלצות משל לקוחותי.
פלוני_אלמונית*

המלצות אדריכלים אקולוגים

אשמח לקבל המלצה על אדריכל/ית לייעוץ עבור בית קיים (חלק מבניין) בירושלים
רול*
הצטרפות: 10 אוגוסט 2011, 22:27

המלצות אדריכלים אקולוגים

שליחה על ידי רול* »

ממליץ על חברה חדשה בתחום העוסקת בבתים אקולוגים משלב התכנון דרך בניה ועד מסירה ללקוח
כאשר הבניה על ידי בלוק חומר בתוספת שבבי עץ[אולי ממוחזר]ונייר[אולי ממוחזר]לא בטוח לא יודע
ובתוספת מערכות שונות כגון: אנרגיה מתחדשת,מערכות טיהור מים, ברכות לאגירת מי גשמים, וכו'
ללחוץ בגוגל אקו אנד לוגי
לוטם_מרווני*
הצטרפות: 27 דצמבר 2003, 21:55
דף אישי: הדף האישי של לוטם_מרווני*

המלצות אדריכלים אקולוגים

שליחה על ידי לוטם_מרווני* »

עידכנתי עוד 2 אדריכליות נפלאות
אמנון_לבב*
הצטרפות: 23 יולי 2001, 13:24
דף אישי: הדף האישי של אמנון_לבב*

המלצות אדריכלים אקולוגים

שליחה על ידי אמנון_לבב* »

בית לבב - ספינת האדמה שתכנן דוד רנוב, תוכננה להיות אקלימית אולם בפועל אינה אקלימית כלל ועיקר. לדוד רנוב היו אספירציות אקולוגיות אולם הדגש היה על שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה הידע בתכנון אקלימי התבסס על אינטואיציה בלבד. התוצאה לא ענתה על הציפיות. עד היום אנחנו סובלים - בלי מזגן, בלי הכנה למזגן, ועם אקלים שהולך ומתחמם עם הזמן.

הוספת את אתר greenplanning ועוד אדריכלית מאזור ירושליים
פלוני_אלמונית*

המלצות אדריכלים אקולוגים

אנחנו לא ממליצים על אלה יונגמן!!! היא אדריכלית נוף ולא בניין והיא לא רשאית לחתום על העבודות שלה!!!. נכווינו קשות בעבודה עמה ואנו לא היחידים.
ראו הוזהרתם! אל תוותרו - תדברו עם רשימת ממליצים של יותר מחמש לקוחות - לכו לראות את הבתים ואז תגיעו לתובנות שלכם.
בהצלחה.
פלוני_אלמונית*

המלצות אדריכלים אקולוגים

אתה יכול לפרט קצת יותר על העבודה שלך עם אלה יונגמן? מה היו בדיוק הבעיות? כי יש לה עבודות מאוד יפות באתר
פלוני_אלמונית*

המלצות אדריכלים אקולוגים

אלה יונגמן מוכרת ללקוח את מה שהוא רוצה לשמוע, המחיר של אלה יונגמן הוא 45000 שקל והוא ''כולל פיקוח'' על הבנייה וזה חלק מהדרך שלה ללכוד לקוחות ברשתה.
אלה יונגמן תזמין אתכם לביתה שבאבירים ותספר לכם סיפורים שתרצו לשמוע. ראו הוזהרתם. הבתים של אלה יונגמן הם לכאורה סוג של COPY PASTE אחד מהשני והם לכאורה וריאציה של אותו סגנון ''ים תיכוני''
אין לה רשיון לעסוק באדריכלות בניין וזה ניכר מעבודותיה. דברו עם לקוחות שלה, יותר מאחד. לצערי אני אחד מלקוחותיה של אלה יונגמן.
פלוני_אלמונית*

המלצות אדריכלים אקולוגים

לצערי גם אני הייתי אחד מלקוחותיה. לשמחתי עזבתי בזמן עוד שהתוכניות היו על הדף. כך שהנזק נאמד בזמן וכסף אך לפחות הבית ניצל. לאלה אין תואר לא באדריכלות בניין ולא באדריכלות נוף, למרות שמהאתר אינטנרט שלה ומשיחות איתה היא יוצרת מצג שווא שממנו משתמע שהיא מחזיקה בשתי התעודות. החוסר הזה ניכר מאוד בעבודה שלה שמלאה בטעויות רבות מדי ובוטות מדי. אני ממליץ לבדוק אם אדריכל שבחרתם מופיע בפנקס האדריכלים לפני שיוצרים עימו התקשרות ולדבר עם לפחות 10 ממליצים.
יואב*
הצטרפות: 21 מרץ 2004, 22:28

המלצות אדריכלים אקולוגים

שליחה על ידי יואב* »

+הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:+

שלום לכולם,

אנחנו מחפשים אדריכל לבניית בית במושב ליד אשקלון. החלום שלנו הוא בית בוץ או משהו בסגנון, עם התייחסות אקולוגית אנרגטית ( שיהיה נעים ).
נשמח להמלצות :)

תודה
יואב
פלוני_אלמונית*

המלצות אדריכלים אקולוגים

היי יואב, ממליץ לך על כפיר וקס, מנסיון אישי
פלוני_אלמונית*

המלצות אדריכלים אקולוגים

אלה יונגמן היא שרלטנית פשוטו כמשמעו. אין לה תואר לא באדריכלות בניין ולא באדריכלות נוף. למרות שהיא מציגה את עצמה כבעלת תואר כזה. לצערי גם את הידע הנדרש המינימלי לביצוע העבודה אין לה. נכוויתי ממנה קשות כספית ופרויקטלית. מאוד לא מומלצת.
שמעון_אטיאס_מעלות*
הצטרפות: 07 פברואר 2018, 20:20

המלצות אדריכלים אקולוגים

שליחה על ידי שמעון_אטיאס_מעלות* »

מתנגד בתוקף על האמירה הלא מחמיאה על האדריכלית אלה יונגמן.
זכיתי לקדם איתה שני פרוייקטים יחודיים , האחד בניית בית כנסת , ברוח אוטנטית בסגנון אוריינטלי והשני את ביתי במעלות. 7 שנים אחרי אנחנו מאוד נהנים מהעיצוב ומהבנייה וזוכים למחמאות רבות.
אלה ליוותה אותנו בכל התהליך ובזכותה לא נזקקתי למפקח בנייה. היא נכחה בכל שלבי הבנייה וחשפה בפנינו סגנונות עיצוב יחודיים , הציעה לנו צוות קבלנים מדהים שביצע את העבודה בניצוחה בהצלחה רבה.

נשמח להראות לכם את הבית ואת בית הכנסת .
פלוני_אלמונית*

המלצות אדריכלים אקולוגים

שלום שמעון
אני שמח לשמוע שאצלכם זה הסתיים בטוב, זה ממש נס גלוי
אתה מוזמן לדבר עם שאר הפרויקטים שלה ולשמוע דברים אחרים
אני יכול לומר כי אלה יונגמן יכולה לציג את עצמה כפרויקטורית, או כמעצבת אך לא כאדריכלית. אגב זאת עברה פלילית להתחזות לאדריכל , אתה מוזמן לחפש אותה ב:
זהו פנקס האדריכלים:
https://apps.moital.gov.il/WebServicesH ... tects.aspx
זהו פנקס ההנדסאים:
https://apps.moital.gov.il/WebServicesH ... dByID.aspx

אתה כמובן לא תמצא כי היא לא אדריכלית
לצערי יש אנשים שחושבים שלהיות בעל טעם טוב בעיצוב הופך אותם לאדריכלים
זה חשוב שהבית יהיה יפה אך הוא צריך להיות נכון מבחינה: טרמית, זרימת אויר, ארגונומי, תקציבית יש כל כך הרבה פרטים קטנים.

אתם בונים את הבית שלכם, שמים סכומי כסף שאין לכם ולוקחים משכנתא ל 30 שנה, אנא ביחרו אדריכל שהוא אדריכל ולא כל אדם שרק מבין בעיצוב.
ושימו לב לכל הפרטים הללו ולא רק ל"האם זה יפה ובתקציב שלכם"
שמעון_אטיאס_מעלות*
הצטרפות: 07 פברואר 2018, 20:20

המלצות אדריכלים אקולוגים

שליחה על ידי שמעון_אטיאס_מעלות* »

תודה

אני לא מבין מה העקשנות שלך להטיח באלה כ"כ הרבה טענות. נפגעת אישית אולי גם זה חוסר מזל. מבחינה טרמית וזרימת אויר אלה הוכיחה מומחיות בביתי ובבית שראיתי במצפה ליד כרמיאל. היא כעת מסיימת פרוייקט ענק ביודפת, משהו ששייך למקבץ יישובים. האם ראשי היישובים מטומטמים ? מה יש לך עם פנקס האדריכלים? צא לשטח ראה את ים העבודה שלה בארץ ובחוץ ואולי תגמל מההתנגדות העקבית שלך כלפיה.

נראה לך בפנקס האדריכלים מלא באדריכלים טובים?

א
פלוני_אלמונית*

המלצות אדריכלים אקולוגים

אין מצב שמועצה של ישוב תעסיק אדריכל ללא רשיון לעסוק בתחום. כך שכנראה אתה מתכוון לתפקיד כמנהלת פרוייקט או כמעצבת.
יצאת לשטח וחוויותי על בשרי, לצערי אין לה הבנה אדריכלית בסיסית , תבדוק אתה את שלל הפרויקטים שלה ותגלה בעיות מוזרות רבות שאין מצב שאדריכל ממוצע יעשה.
לא כל האדריכלים בפנקס האדריכלים טובים, אך הם אדריכלים!!! ולכן יש להם ידע בסיסי שנדרש בתכנון ושלצערי אין לה.
אני רוצה שתבין שמדובר על עבירה פלילית חמורה מאוד של עד 5 שנות כלא להתחזות לאדריכל, ולא סתם זה כך.
אני בטוח שלא היית רוצה שינתח אותך אדם ללא תואר ברפואה. אז מדוע לתכנן בתים ללא הכשרה מינימלית?
פלוני_אלמונית*

המלצות אדריכלים אקולוגים

לא להתקרב לשרלטנית המתחזה לאדריכלית בניין אלא יונגמן...אתם תצטערו על כך....
שליחת תגובה

חזור אל “דפים לשירות הקהילה”