המלצות מנשאים

אורית*
הצטרפות: 11 מאי 2002, 22:55

המלצות מנשאים

שליחה על ידי אורית* »

אני מעדיפה את מקדם לקטנטנים בגלל הריפוד באזור הראש שנותן תמיכה יותר טובה לראש לדעתי.
אבל גם טליה יכול להתאים.
ההבדלים די קטנים, וצריך למדוד את שניהם כדי לדעת מה יותר נוח לך.
רוניתה_פיתה*
הצטרפות: 31 מרץ 2008, 03:49
דף אישי: הדף האישי של רוניתה_פיתה*

המלצות מנשאים

שליחה על ידי רוניתה_פיתה* »

שאלתי גם בדף מנשא צד : האם למישהי יש ניסיון עם מנשא ערסלי, והאם יש הבדל בינו לבין המאיה ראפ?
תודה
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

המלצות מנשאים

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

I`m working as a babywearing instructor in the centre and south of Israel.I give workshops,rent baby carriers,import the Storchenwiege Wraps and Slings from Germany and make the Dyade Mei Tais and Podaegis.On my website www.baby-roo.com you find information about
babywearing and researches of experts.Soon there will be a Babywearing-Forum online.

Berit

תמונה
יהלומית*
הצטרפות: 11 דצמבר 2007, 18:15

המלצות מנשאים

שליחה על ידי יהלומית* »

שלום לכולם,

דודתי נוסעת לארה"ב וחשבתי לבקש ממנה לקנות עבורי מנשא צד.
קניתי בארץ מספר מנשאים אבל המחירים בארה"ב עם הדולר הנמוך מאד אטרקטיבים.
יש גם אפשרות לקנות דרך ebay. אשמח מאד אם מישהי יכולה להמליץ על מנשא צד אם היא מכירה.
תודה.
ה_עוגיה*
הצטרפות: 15 יוני 2003, 00:44
דף אישי: הדף האישי של ה_עוגיה*

המלצות מנשאים

שליחה על ידי ה_עוגיה* »

יהלומית, אני לא מתה על מנשאי צד (כתפיים חלשות וחיבה כללית לסימטריה)
אבל מהניסיון שלי - תליני/יעלה נפלאים. מקבילה אמריקאית ששמעתי עליה היא peanut shell (כמובן, אחת מרבים. יש המון פאוצ'ים).
אם את בכיוון של מתכוונן אז maya wrap ידוע (המקבילה בארץ הנבדלת בסוג הבד היא "ערסלי")
ויש גם את over the shoulder baby holder.
את ההבדלים (המהותיים) ביניהם תוכלי למצוא ב מנשא צד

אם את מחפשת פאוץ' אז לא נראה לי שיש יתרון (מבחינת החומר, לא בדקתי מחיר) בקניה בחו"ל (ואם ההבדל לא גדול, עדיף תמיד לתמוך בתוצרת מקומית ולקבל שירות מקומי, אם צריך שירות).
לots לא ראיתי חלופה באותה הרמה
מאיה - כאמור נבדל בבד אז לא יכולה להגיד שזהה לערסלי.

בהצלחה.
תזמורת_הים*
הצטרפות: 22 אוגוסט 2003, 11:13
דף אישי: הדף האישי של תזמורת_הים*

המלצות מנשאים

שליחה על ידי תזמורת_הים* »

יהלומית,
ממליצה לך לבקר באתר הזה
אם את בענין של מנשאים אורגניים, יש את אלרו
יש גם כל מיני מנשאי צד כאלה

האמת, לדעתי יש בארץ היצע מעולה. רק לאובר דה שולדר אין תחליף הולם ואותו אפשר להשיג בקלות בארץ ב-מנשאים יד שניה. כך שלא הייתי קונה מנשאים בלי למדוד רק כי הם זולים, אבל זו אני...
יהלומית*
הצטרפות: 11 דצמבר 2007, 18:15

המלצות מנשאים

שליחה על ידי יהלומית* »

תודה לכן על ההמלצות. באמת בארץ יש מבחר מצוין אבל המחירים לדעתי מאד גבוהים כך שלא פשוט
לקנות מספר מנשאים.
אמא_בגובה_דשא*
הצטרפות: 21 נובמבר 2005, 11:31
דף אישי: הדף האישי של אמא_בגובה_דשא*

המלצות מנשאים

שליחה על ידי אמא_בגובה_דשא* »

רוצה להמליץ בחום על מנשא "צמד"-
עוד שכלול על מנשא 6 מטר, דומה ללופי, אבל חכם יותר, פשוט יותר לשימוש, מתאים לכל המידות (כך שבעלי ואני, עם פער של כמעט 30 ס"מ, יכולים להשתמש באותו מנשא), פשוט כיף.

ולא פחות חשוב- הבחורה שמייצרת אותו מופלאה.

אצלי הוא לא הגיע בגלל בעיות בדואר והיא עשתה שמיניות באויר עד שהגיע אלי, ובנוסף אני יודעת ממקור ראשון שהיא גם תורמת מנשאים לפחות לגמ"ח אחד (מכירה אישית את מנהלת הגמ"ח).
חיפאית_חיננית*
הצטרפות: 05 מאי 2008, 18:12
דף אישי: הדף האישי של חיפאית_חיננית*

המלצות מנשאים

שליחה על ידי חיפאית_חיננית* »

מצטרפת להמלצות.

מנשא כייפי!!!

בילד הראשון קיבלתי את תינוכיס ולא הסתדרתי, אז אחותי קנתה לי את לופי.
בילד השני ראיתי במקרה את מנשא צמד בחנות, והתאהבתי!

הגאוניות שביצירתיות - כמעט כל היתרונות עם כמעט ללא חסרונות:
אפשר לשים במגוון תנוחות. כמו לופי.
קל משקל. לא תופס הרבה מקום
חשוב מאוד - כמעט ולא מחמם (מצויין לקיץ בארצנו)
אין צורך לסדר את המנשא שיהיה פרוס טוב מאחור (ומלפנים זה בקלי קלות).
חסרונות:
לצרות ונמוכות - הבד של המנשא מסתדר נמוך מידי מגובה הכתף, כך שקשה לתמוך את ראש התינוק על ידי הבד.
יש קשירות שאפשר בתינוכיס ואי אפשר בצמד (ובלופי). כגון: על הגב ללא עזרה מאיש אחר (אבל נראה לי שממילא אם רוצים על הגב כבר משקיעים וקונים מנשא אחר)

בקיצור, היתרונות לדעתי עולים בהרבה על החסרונות, אז מאוד מומלץ!
פלוני_אלמונית*

המלצות מנשאים

Have a look at my website www.baby-roo.com,every carrier on the that page I also rent for people to try,which one suits them best.If you are looking for one carrier,you can use for a newborn as well as for toodlers,it will be a woven wrap like storchenwiege,if you are looking for something easy to use ,you should try maybe a Sling or Mei Tai

Berit
רוני*
הצטרפות: 25 ספטמבר 2002, 23:19

המלצות מנשאים

שליחה על ידי רוני* »

לי יש את הלופי, אבל התינוקת שלי (בת חודשיים) לא ממש משתגעת על זה. רק כשהיא ישנה אז במנשא היא ישנה מעולה, וכשהיא ערה ורגועה אז היא מחזיקה מעמד לא יותר מרבע שעה בערך במנשא. אני מנסה מדי פעם לשים אותה עם הפנים אלי ואת זה היא ממש לא אוהבת. אני מקווה שזה ישתנה כי זה ממש נוח. יכול להיות שהיא קטנה עדיין לתנוחה הזו?
ה_עוגיה*

המלצות מנשאים

שליחה על ידי ה_עוגיה* »

היא לא קטנה מדי בשביל "בטן לבטן".
מה מרגיז אותה? ההגבלה בתנועה? ההגבלה בשדה הראיה? אולי חם לה?
ניסית לערסל?
מיצי_החתולה*
הצטרפות: 21 פברואר 2005, 22:27
דף אישי: הדף האישי של מיצי_החתולה*

המלצות מנשאים

שליחה על ידי מיצי_החתולה* »

הקטנה שלי (חודשיים וחצי) גם החליטה לפני חודש שהיא לא מוכנה להיות יותר במנשא כשהיא ערה. רק כשהיא הולכת לישון (יש לנו וולאבי, סלינג ויאמו, בטן אל בטן בכולם. היא לא אוהבת ערסול). זה די מעצבן, כי זה אומר שבשאר הזמן היא צריכה להיות בידיים, ויש לי בבית עוד שני ילדים. היא מאוד אוהבת להיות מוחזקת על האמה, ולראות מה קורה בעולם.

אני יוצאת מתוך נקודת הנחה שזה זמני ובקרוב ישתנה. חסר לה שלא :-P. ככל שהיא תגדל היא מן הסתם תהיה ערה יותר, ומה יהיה אם היא לא תסכים להיות במנשא (כמובן שבעגלה היא לא מעלה בדעתה בכלל להיות, וגם אם היתה, זה לא פותר את הבעיה כשאני מסתובבת בבית).
תזמורת_הים*

המלצות מנשאים

החליטה לפני חודש שהיא לא מוכנה להיות יותר במנשא כשהיא ערה
נסי תנוחת לוטוס. אפשרית בסלינג ובוולאבי. אני אהיה בפארק הלאומי השבוע אם את צריכה שיראו לך איך :-)
רוני*

המלצות מנשאים

שליחה על ידי רוני* »

הי, רק עכשיו חזרתי. אני לא יודעת כ"כ מה מרגיז אותה, אולי באמת שהיא לא ממש רואה מסביב. אולי סתם המשך לכך שהיא תינוקת לא כ"כ רגועה... /:( חשבתי שאולי היא קטנה מדי כי אין לה תמיכה לראש בתנוחת בטן לבטן. מה דעתכן?
אמא_בגובה_דשא*

המלצות מנשאים

יש קשירות שאפשר בתינוכיס ואי אפשר בצמד (ובלופי). כגון: על הגב ללא עזרה מאיש אחר

דווקא אני לא הצלחתי בתינוכיס והצלחתי בצמד.
אני אנסה להסביר:
לבשתי אותו רגיל,
הכנסתי אותה פנימה,
הורדתי את הכתפיות אל מתחת בתי השחי,
סובבתי סביב עצמי
והחזרתי את הכתפיות למקום.
יצא ברור?

וסתם מסקרנות:
איך עושים את זה בלי עזרה בתינוכיס?
(אני כבר לא משתמשת בו, עכשיו כשיש לי יותר מוצלחים, ובכל זאת...)
ה_עוגיה*

המלצות מנשאים

שליחה על ידי ה_עוגיה* »

בתינוכיס לובשים על הגב עם עזרה של רהיט וכד'.
לא מתחילים ממנשא קשור אליו משחילים ילד (כמקובל בנשיאה קדמית) אלא לובשים את המנשא עם הילד.
סרטונים ראי כאן (תחת "בד ארוך")
מיצי_החתולה*
הצטרפות: 21 פברואר 2005, 22:27
דף אישי: הדף האישי של מיצי_החתולה*

המלצות מנשאים

שליחה על ידי מיצי_החתולה* »

נסי תנוחת לוטוס. אני מנסה להימנע מזה, כי יש לה גם ככה נטיה להקשית את הגב, אז מנשא עם הפנים החוצה ממש לא טוב לה. אבל אשמח בכל מקרה ללמוד איך מושיבים לוטוס בוולאבי. ואשמח לראות אותך מחר :-)!
טרה_רוסה*
הצטרפות: 08 ינואר 2004, 15:33
דף אישי: הדף האישי של טרה_רוסה*

המלצות מנשאים

שליחה על ידי טרה_רוסה* »

מיצי, ניסית לשים אותה על הגב בווולאבי?
תזמורת_הים*

המלצות מנשאים

יש לה גם ככה נטיה להקשית את הגב, אז מנשא עם הפנים החוצה ממש לא טוב לה
בלוטוס הגב אמור להיות מעוגל כמו בתנוחת ערסול (להבדיל מתנוחת "תינוק רואה עולם", שבה הגב באמת מקושת).
יופי, נתראה מחר :-)
מחפשת_עצה*
הצטרפות: 27 פברואר 2007, 21:38

המלצות מנשאים

שליחה על ידי מחפשת_עצה* »

יש לנו יאמו, והקטן (חצי שנה) ממש לא אוהב להיות בתוכו, בעיקר בגלל הגבלת התנועה ושדה הראיה, אני חושבת. אני לא מכירה כ"כ מנשאים מסורתיים (מקדם\טליה/ וולאבי) ואשמח אם מישהי תוכל להסביר את ההבדלים המהותיים בין מנשאי ילקוט למנשאים סיניים/ קוריאנים, ולהמליץ על מנשא שפחות מגביל תנוחות ושאפשר לקשור גם גבוה (שיוכל לראות מעבר לכתף), משהו קל לתפעול ונוח לילד
תודה לכל האמהות המקצועיות על הנכונות לעזור
ילדת_טבע*
הצטרפות: 12 ספטמבר 2005, 13:35
דף אישי: הדף האישי של ילדת_טבע*

המלצות מנשאים

שליחה על ידי ילדת_טבע* »

מחפשת עצה, הנה באתי לעזרתך.
יש לי שני יאמואים ולא מזמן קיבלתי מנשא קוראני מויאטנם, אמיתי, אמיתי בלי קיצורי דרך וריכוכים. ישר מהשבט על ההר. עם הקטן אני רק עם הקוראני מאז (עד אז היה ביאמו) עם הגדולה עדיין יותר נוח לי היאמו אם כי כשאין ברירה היא נכנסת גם לקוראני ונהנת מאוד. הסיבה היא הקלות בהכנסה ויציאה שאין כמו היאמו בכך, אין קשרים אין עניינים, עושים שקקמח וגמרנו. בדיוק כמו להניח תרמיל.
להתפתעתי הסתבר לי אחרי כמה ימים של שימוש בקוראני שהוא יותר נוח לי ושכשאני עם היאמו יש לי כאב גב מינורי שבכלל לא הייתי מודעת אליו. מאוד נוח לי שהראש של התינוק גבוה ואני ממש יכולה לראות אותו כשאני מפנה את ראשי הצידה.
ניסיתי גם סיני בשתי גרסאות, אחת של המקדם והשניה גם מויאטנם (גם אותו קיבלתי באותו הזמן) ולי הרבה יותר נוח לקשור רצועה אחת ולא שתיים. וגם שתי הרצועות מאוד לא נעימות לי על הבטן, מרגיש לי חונק (וגם לא כל כך נעים לי עם העודפים של הבטן מההריון...).
מבחינת נוחות לבישה, כמו שאמרתי אין על היאמו/ארגו ודומיהם אבל מתרגלים ואם לא צריך לשים ולהוריד הרבה (כמו עם בת השלוש שלי למשל) אז זה מצויין. אחרי כמה שעות אימון כבר הייתי ממש מקצוענית.
לגבי הלבישה, אני חייבת להוסיף אנקדוטה משעשעת: חמי, שהביא לי את המנשא רצה להיות חכם וללמוד איך קושרים אותו כדי ללמד אותי. בכל זמן הטיול שלו הסתובב וחקר מקומיות והתבונן בהן כשהן לובשות את המנשא והמסקנה שלו היתה שאי אפשר ללבוש אותו לבד. שם הן נוהגות לגשת לזרות גמורות ברחוב ולבקש מהן לעזור להן בלבישה... זה די שיעשע אותי כי כנראה שזה עניין של התרבות המערבית המנוכרת להצליח ללמוד לעשות משהו שהוא די מורכב לבד. אבל מאתגרים לומדים, לא?
אגב, לגבי הסיני, הוא בכלל לא ראה אף אחד לובשת מנשא שכזה בפועל והיה בטוח שאין מצב שאפשר להשתמש בזה.
בקיצור, אני מאוד נהנת מהקוראני, בן שבעת החודשים שלי נרדם בו יופי, כשהוא ישן הוא נכנס עם הראש לתוך הבד כמו שבלול קטן (או צב...) ואז צריך רק לדאוג לצל ולא לתמיכה בראש שנשפך החוצה (כמו ביאמו או הארגו שיש להם כובע בדיוק לצורך זה). על עניין הצל אני עדיין עובדת ובינתיים משתמשת בצעיף בד דקיק.
ה_עוגיה*

המלצות מנשאים

שליחה על ידי ה_עוגיה* »

ההבדל בין הסיניים לקוריאניים הוא במספר הרצועות. אני אישית מעדיפה בכל גיל את הסיניים (4 רצועות) אבל יש גם כאלה שמוצאות שהם מסרבלים ועבור פעוטות (8 ח' ומעלה, נגיד) מעדיפות את הקוריאניים (2 רצועות).
הציצי ב מנשא מסורתי ותראי חלק מהמגוון שיש היום בתחום.
כל אחד מהמסורתיים מאפשר נשיאה גבוהה. מה מהם לבחור? זה כבר ענין של העדפה אישית. נסי ותדעי.
מחפשת_עצה*
הצטרפות: 27 פברואר 2007, 21:38

המלצות מנשאים

שליחה על ידי מחפשת_עצה* »

ילדת טבע וה עוגיה, המון תודה על עזרתכן! עוד בקשה קטנה, אם אפשר... מה שעניין אותי בהבדלים בין יאמו למסורתיים הוא בעיקר בתנוחת הילד. האם היא זהה? האם יש בהם פחות, או יותר הגבלת תנועה/פיסוק וכו. האם ילד שממש לא מסתדר עם יאמו (מגביל אותו מדי, לדעתי) עשוי להנות יותר בקוריאני, למשל, כשהוא מציץ מבעד לכתף? ושוב - תודה על הנכונות.
ה_עוגיה*

המלצות מנשאים

שליחה על ידי ה_עוגיה* »

מבחינת המנח של הילד:
פיסוק - אותו הדבר, תמיכה בגוף אותו הדבר.
יכול להיות שהמנשאים יבשלו זה מזה בגודל ולכן יכסו יותר/פחות את חלקו העליון של הילד מה שישפיע על הגבלת התנועה בפלג הגוף העליון.
אבל במסורתיים, שנוטים להיות גדולי גוף ביחס ליאמו, אפשר לשחק עם הגודל (בקיפול) ולפתור בעיה של כיסוי יתר.

האם ילד שממש לא מסתדר עם יאמו (מגביל אותו מדי, לדעתי) עשוי להנות יותר בקוריאני, למשל, כשהוא מציץ מבעד לכתף?
יכול מאוד להיות. כבר קרה לי שסרבנית יאמו שמחה ב"מקדם" בנשיאה גבוהה.
שווה לנסות.
טלי_ופיצקה*
הצטרפות: 06 ינואר 2005, 21:49
דף אישי: הדף האישי של טלי_ופיצקה*

המלצות מנשאים

שליחה על ידי טלי_ופיצקה* »

לדעתי הפיסוק דומה,אבל לא זהה. בקוראני-לאומת היאמו,הטוסיק של התינוק יכול להיות יותר נמוך מהירכיים,ובעיני זה פחות "מותח" את הרגליים.,וגם זה מאפשר איזושהי הקשתה קלה בגב,שנראת לי גם שמאפשרת יותר רפיון,או מנו8חה לגב של התינוק. (אני תמיד רואה את הגב של הילד היאמו,כשהוא מהודק כהוגן,וזה נראה לי טיפה זקוף מדי...לא יודעת איך להסביר את זה בדיוק במילים...)אני יכולה לתאר לעצמי שתינוק שמרגיש חנוק ביאמו,יכול אולי להרגיש קצת יותר נינוח בקוראני. לגבי הסיני,קשה לי לאמר,כי המנח שלו יותר דומה ליאמו,אבל אפשר להשיג בכל זאת הבדלים בדקויות לפי האופן שבו קושרים אותו.
פלוני_אלמונית*

המלצות מנשאים

I`m taking the Yamos out of my assortment.Until the end of august,there is a discout of 10% on the Yamos,until the stock is finished.
http://baby-roo.com/english/comfort-carriers/yamo.html

Berit
רוני*

המלצות מנשאים

שליחה על ידי רוני* »

יש לי לופי והתינוקת שלי בת חודשיים וחצי וממש לא אוהבת אותו. זה קשה כי היא כל הזמן על הידיים ואמנם הגוף שלי למד לעשות הכל עם יד אחת אבל עדיין... ממש בא לי לשים אותה במנשא. בד"כ תינוקות בגיל הזה אוהבים מנשא? אולי אני צריכה לנסות אחר? יש המלצות למישהו?
פלוני_אלמונית*

המלצות מנשאים

באיזה תנוחות את שמה אותה?
פלוני_אלמונית*

המלצות מנשאים

I am organizing a basic and advanced course for Babywearing Consulants.In the end of october Petra Wilhelm from the ClauWi Trageschule in Germany will come to teach the courses.You still can registrate until the end of august.A maximum of 10 people can sign up for the courses.
You can contact me through my website www.baby-roo.com

Berit
גם_אמא_של_אורי*
הצטרפות: 01 אוגוסט 2008, 23:28
דף אישי: הדף האישי של גם_אמא_של_אורי*

המלצות מנשאים

שליחה על ידי גם_אמא_של_אורי* »

יש לי תינוכיס ובייבי ביורן. אורי מאד אוהבת את הבייבי ביורן (את התינוכיס מההתחלה ממש לא אהבה לא יודעת למה...) . היא כבר בת 8.5 חודשים ומתחיל להיות גם כבד וגם לא נוח לשאת אותה מקדימה.
היא תינוקת של מנשא. לא מוכנה בשום אופן להיות בעגלה ולכן חשוב לי למצוא משהו נוח לשתינו. חשבתי על מנשא אחורי או צידי אשמח לשמוע דעתן של מנוסות +המלצות על מנשאים ספציפיים.
ה_עוגיה*

המלצות מנשאים

שליחה על ידי ה_עוגיה* »

אני משתמשת עכשיו (בת14 ח', פחות מ9 קילו) ביאמו ובתליני (זה לגב וזה לצד) והיום התחלתי להשתמש גם במושב מותן (אבל זה לא לגמרי מנשא).
ראי הסבר לבחירה כאן
פלוני_אלמונית*

המלצות מנשאים

מבקשת המלצה על מנשא צד לבן שנתיים. צריך להיות כזה שאפשר יהיה לשנות את גודלו.
ניסיתי בעבר מאיה ראפ לכמה ימים וכל כמה זמן הייתי צריכה למשוך כדי להקטין את הרצועה,
לא השתמשתי טוב? יש יותר מומלצים?
ה_עוגיה*

המלצות מנשאים

שליחה על ידי ה_עוגיה* »

אולי הרצועה לא היתה מושחלת טוב ולכן היית צריכה למתוך כל הזמן?
שווה לנסות את מנשא הנודד http://minsa.co.il/hanoded הוא מתכוונן אבל כיוונון קבוע עם קשר (ז"א אפשר לשנות גודל אבל לא בכזו קלות כמו המתכווננים הרגילים). והוא גם ארוג ביד ויפה ונעים.
ניק_לס*
הצטרפות: 05 דצמבר 2007, 10:03
דף אישי: הדף האישי של ניק_לס*

המלצות מנשאים

שליחה על ידי ניק_לס* »

אני נשאתי ביאמו בתנוחת-צד והיה לי מאד נוח.
אמא_של_זיו*
הצטרפות: 30 נובמבר 2008, 18:39

המלצות מנשאים

שליחה על ידי אמא_של_זיו* »

זיו בת שנתיים ושבעה.אנחנו נוסעים להודו לחצי שנה, לא הייתי רוצה לקחת עגלה חשבתי על מנשא.ראיתי שיש מלא סוגים והייתי רוצה המלצה.תודה על כל תשובה.
ה_עוגיה*

המלצות מנשאים

שליחה על ידי ה_עוגיה* »

מממ.... קוריאני ("אוריינטלי" או "כנעני") או ילקוט (יאמו וכד').
אבל הכי כדאי לדעתי, בהתחשב בגיל (אני מנחשת שהשימוש יהיה מזדמן, לעיתים רחוקות) - ללמוד קשירות של "סדין" ולעשות שימוש בלונגי בעת הצורך.
בגיל כזה אני לא הייתי לוקחת מנשא לטיול.
אנדלוסיה*
הצטרפות: 25 מאי 2006, 00:35

המלצות מנשאים

שליחה על ידי אנדלוסיה* »

ברור שלא תיקחי עגלה. אלוהים אדירים, אל תחשבי על זה אפילו! מה תעשי איתה שם?
מחזקת את דברי העוגיה.
קןדם כל אנקדוטה: בשנה שעברה נסענו לאפריקה עם בננו שהיה בן שנתיים. לקחנו עגלה כי היו לנו טיסות לילה עם עצירות ארוכות באדיס אבבה וחשבנו שיהיה נוח שהוא יוכל לישון בעגלה בזמן ההמתנה. אחר כך אפסנו את העגלה אל החברים שהתארחנו אצלם ושהינו שם כחודש. בדרך לשדה התעופה נזכרנו ששכחנו שם את העגלה וצחקנו נורא - פשוט שכחנו שיש בכלל דבר כזה, ומאותו יום הוא היה בלי עגלה, והלך ברגל בשמחה מהגן ולפעמים גם אליו (אם לא היה על האופניים). בקיצור, זו היתה הזדמנות נהדרת ללמד אותו ללכת, ולסמוך עליו שהוא יכול ללכת וגם לאהוב את זה.
אם אתם בכל זאת חייבים מנשא (אתם מתכננים הליכות ארוכות ברגל? טרקים? כי בשאר הזמן הכל נסגר מוקדם ואז כבר היא נרדמת בחדר או במסעדה שמתחת לגסט האוס, והריקשות די זולות...) אז רק משהו לגב: הייתי מנסה משהו קוריאני/סיני, אחד מהקומפקטים האלה, ו/או קובבה או סדין/לונגי. חבל אפילו על המקום שהיאמו תופס.
פלוני_אלמונית*

המלצות מנשאים

שאלתי כאן לגבי מנשא ארגו - ומשום מה הודעתי נמחקה..
השאלה היא - כיצד יודעים מתי המנשא נוח והפישוק שנדרש בו לנשיאה רגילה מקדימה אינו גדול מדי? התינוקת שלנו בת ארבעה חודשים ונראה כאילו נדרש ממנה לעשות פישוק לא הגיוני ברגלייפ, למרות שעל פניו היא עצמה נראית מרוצה.
מה דעתכם?
ה_עוגיה*

המלצות מנשאים

שליחה על ידי ה_עוגיה* »

ההודעה נמחקה בגלל תקלה טכנית שהיתה בהרבה דפים בליל אמש.
טלי ופיצקה ענתה תשובה יפה. מקווה שתחזור לכאן ותענה שוב.
גל_הנה_אמא*
הצטרפות: 28 ספטמבר 2008, 14:48
דף אישי: הדף האישי של גל_הנה_אמא*

המלצות מנשאים

שליחה על ידי גל_הנה_אמא* »

אני רוצה לשתף ששמעתי נפלאות מחברות עלהלופי ועזרתו בהרגעת תינוק בן יומו, אז אפילו לקחנו אותו איתנו לבית חולים ואכן לילה שלישי בביות הוא צרח קשות (עצירות במעבר מהמיקונייום לקקי חלב) והמנשא עזר.
אח"כ ניסינו בבית בתנוחת הנקה ונורא נלחצנו מכמה שהוא מעוך בפנים והוא גם צרח בפנים. בקיצור נטשנו את הרעיון ואז הגיעה חברה מנוסה בלופי הראתה לי איך להכניס אותו ובעיקר נסכה בי ביטחון במנשא ואיך למרות שנראה שהוא לא יכול לנשום - הוא מסתדר. אח"כ הצצתי באתר של לופי וראיתי גם תנוחה של התינוק בטן אל בטן וראש מתחת לסנטר של הנושא ( פנים להורה ) ומאז אנחנו משתמשים בתנוחה הזו וזה פשוט נהדר! מומלץ בחום במיוחד אחרי ששום דבר לא מרגיע אותו עם כל הגאזים פשוט אורזים אותו בלופי יוצאים לסיבוב והוא נרגע ונרדם וגם הכלבים הרוויחו עוד טיול
שירין*
הצטרפות: 08 דצמבר 2003, 12:13

המלצות מנשאים

שליחה על ידי שירין* »

נשיאה עם הפנים קדימה -
הבנתי שלא מומלצת, אבל מה קורה אם זו התנוחה המועדפת על הקטנה (4 וחצי חודשים)? האם יש בזה נזק אם נושאים כך לפרק זמן מוגבל (כשהיא עירנית ונמצאים בחוץ)? ובהמשך לכך - חוץ מהבייבי-ביורן שקראתי דיס-המלצות לגביו באופן כללי, באיזה מנשא ניתן לשאת כך? יש לי תינוכיס ואני יודעת שהוא מאפשר נשיאה כזו, אבל מאז שהפסקנו עם תנוחת הערסול הייתי מעדיפה לעבור למנשא פחות מסורבל ללבישה.
ה_עוגיה*

המלצות מנשאים

שליחה על ידי ה_עוגיה* »

בייב ביורן בגיל 4.5 ח כבר לא מזיק לילד אבל כן עשוי להזיק להוריו (מסייגת ואומרת שלא בדקתי את דגם אקטיב ולא יודעת עד כמה התמיכה שהוא נותן לגב עוזרת).
בגדול - אם יש סיבה להימנע בגיל הזה מנשיאה שגרתית עם הפנים החוצה זה בגלל שעוד מעט יהיה לך כבד לשאת כך אבל מעבר מתנוחה כזאת לכל תנוחה אחרת היא הרעה רצינית בתנאים עבור התינוק (מבחינת הנוף) ויכולה להיות בעייתית.

והנה פירוט
ה_עוגיה*

המלצות מנשאים

שליחה על ידי ה_עוגיה* »

ולגבי המלצה למנשא חלופי - הייתי הולכת עם מנשא ילקוט (כמו יאמו) או מנשא סיני (מקדם, טלה וכד'). מנשא כזה מאפשר נשיאה בטן לבטן (ומחלק את העומס יפה בין הכתפיים, הגב והאגן) וכשיבוא הזמן - יאפשר נשיאת גב קלה ונוחה.
שירין*

המלצות מנשאים

שליחה על ידי שירין* »

ה עוגיה - תודה רבה! השתכנעתי שכדאי לצמצם למינימום האפשרי את הנשיאה עם הפנים קדימה. רק מקשה קושיה בהקשר לזה - כשהתינוקת על הידיים (לא במנשא) ומוחזקת עם הפנים קדימה (יד אחת שלי בין הרגליים שלה) - זה משיק באותה מידה מבחינת עומסים על גוף התינוקת ועל הגב שלי?
אמא_בגובה_דשא*

המלצות מנשאים

נכון, אבל כשהיא על הידיים שתיכן משנות תנוחות לעיתים הרבה יותר קרובות.
(יצא לך פעם להחזיק אותה רצוף במשך שעה באותה תנוחה בדיוק בלי מנשא?)

שינוי תנוחות מביא לחלוקת עומס יותר טובה.
כל פעם שלאחת משתיכן לא נוח אתן מחליפות את מרכז הכובד..
שירין*

המלצות מנשאים

שליחה על ידי שירין* »

אמא בגובה דשא - צודקת בהחלט. תודה על ההבהרה.
סירופ_מייפל*
הצטרפות: 23 אוקטובר 2004, 12:19

המלצות מנשאים

שליחה על ידי סירופ_מייפל* »

חבויה:
אני מוכרת כנעני, אבל לא נראה לי שהוא יענה על הדרישה, כלומר שהוא שונה במובן הזה מהימו.
את מוזמנת לנסות. אני גרה ליד ירושלים.
כתבתי לי בדף בית אם את מעוניינת.

אולי המנשאים עם הברזלים- שזה ממש כמו ילקוט אבל שונה מהימו, יכולים להתאים? אולי תנסי בחנויות טיולים.
מיכלול_ה*
הצטרפות: 26 ספטמבר 2005, 22:49
דף אישי: הדף האישי של מיכלול_ה*

המלצות מנשאים

שליחה על ידי מיכלול_ה* »

אולי המנשא של אמא אדמה?
יש לי כזה בצבע ורוד ואני משערת שלא אשתמש בו עקב ריבוי מנשאים.
אז אם את רוצה אני יכולה למכור לך אותו או לברטר על משהו.
מיכלול_ה*

המלצות מנשאים

שליחה על ידי מיכלול_ה* »

ההודעה למעלה היא לחבויה לרגע שמחפשת מנשא לנשיאה אחורית.
בדף של אמא אדמה יש תמונות אז תראי אם זה יכול להתאים לך לפי התמונות שבדף.
אמא_של_בוטן*
הצטרפות: 17 מאי 2007, 12:58
דף אישי: הדף האישי של אמא_של_בוטן*

המלצות מנשאים

שליחה על ידי אמא_של_בוטן* »

לחבויה-
ניסית ללכת עם היאמו בלי לסגור את הקליפס הדק שמחבר את הרצועות? זה שיוצא מעל החזה?
אני הולכת ככה וזה הרבה פחות בעייתי בעיני.
חוץ מהיאמו אני הולכת הרבה עם מנשא קשירה סיני יפהפה שחברתי שום כתוש תפרה לי, מאד יפה ומחמיא.(רקמתי עליו פיה מקסימה, יצא מנשא מתוק להפליא..)
פלוני_אלמונית*

המלצות מנשאים

לחבויה,
מוסיפה על ההודעה שלפני, לגבי היאמו,
אני הייתי הולכת עם היאמו ואחרי שהייתי לובשת ומעמיסה את העולל, הייתי משחררת את החולצה שלי מלפנים מחגורת המותניים. כלומר, הולכת עם החולצה בחוץ. אם החולצה בחוץ ולא צמודה, אפשר אפילו לסגור את הקליפס וזה נראה בסדר (או כך לפחות אני הרגשתי...)
אורית*
הצטרפות: 11 מאי 2002, 22:55

המלצות מנשאים

שליחה על ידי אורית* »

חבויה לרגע
לקוחה שלי, גם דתיה עם חזה גדול, התלבטה בין כמה מנשאי גב גם מהבחינה האסטתית ונושא הצניעות, ולבסוף בחרה ב טליה כמו פלונית מעלי, היא גם נהגה להוציא את החולצה כך שתכסה את רצועת המתניים.
החזה מובלט רק אם יש קשירה מעל החזה. לכן במנשא סיני הוא פחות מודגש מאשר ביאמו, למרות שאם לא סוגרים את רצועת החזה של היאמו, אין הבדל.

הכי טוב שתלכי למדוד כמה סוגים ותראי מה נראה עליך הכי טוב :-)
חבויה_לרגע*
הצטרפות: 06 מרץ 2009, 10:38

המלצות מנשאים

שליחה על ידי חבויה_לרגע* »

תודה לכל העונות.
מיכלול ה, תודה על ההצעה. לא הצלחתי למצוא תמונה של איך זה נראה מקדימה...יש לך רעיונות איפה לחפש?
אמא של בוטן ופלונית, האם לא מסוכן לא לסגור יאמו למעלה?
וגם , לא הבנתי...לובשים את המנשא ישר על הבטן? מה זאת אומרת להוציא קצת את החולצה? איזה חולצות יש לכן בדימיון? יכול להיות שאילו לא החולצות שלי?
ואורית,
איכשהו, גם באתר של טליה אין תמונות למנשא גב מלפנים...
מה עושים?

וחייבת עוד עצה...מכל מי שיכולה...
הייתכן שמנשא גב בכל מקרה נראה רע לחזה ענק? (אני לא גדולה בגוף ותמיד זה נראה מעוות...)

תודה ושבת שלום.
גברת_פלפלת*
הצטרפות: 26 אפריל 2005, 14:41
דף אישי: הדף האישי של גברת_פלפלת*

המלצות מנשאים

שליחה על ידי גברת_פלפלת* »

המנשא הכי מחמיא זה המקדם (-: וגם אפשר לקשור אותו בכל מיני צורות ולפרוס את הרצועות כך שישטיחו את הצמיגים של המותניים. (הוא גם לא מדגיש את החזה).
היאמו נוח אבל בכלל לא סקסי )-:
חבויה_לרגע*

המלצות מנשאים

תודה רבה פלפלת.
מיכלול_ה*

המלצות מנשאים

שליחה על ידי מיכלול_ה* »

לא אני לא יודעת איפה אפשר לראות תמונות.
אורי_ה*
הצטרפות: 04 ינואר 2006, 20:29
דף אישי: הדף האישי של אורי_ה*

המלצות מנשאים

שליחה על ידי אורי_ה* »

חבויה שלום.
אני ממעטת להגיב בענייני מנשאים, מכיוון שזה לא נראה לי מאוד אובייקטיבי.
אני חורגת ממנהגי להרף כי את נוגעת בפן קרוב לליבי הקשור בנשיאה.
ולשאלתך:
אחת הסיבות המרכזיות שגרמו לי להתחיל לייצר מנשאים, היתה הקושי האסתטי עם לבישת מנשאים אחרים שהכרתי בשוק.
אף אחד מהם לא החמיא לי.
הרגשתי שאני מתקרבנת על מנת לשאת את הבן שלי על הגב, ולא מצאתי שזה נכון לי.
היה לי חשוב להרגיש שהמנשא מכבד את המראה והגוף שלי, את החוש האסתטי שלי,
לא פחות משהוא מכבד את צרכיו של בני, את המסורות עתיקות היומין, או את הדיוקים האורטופדיים.

בימי המלאים יותר, וממרום חזי המפואר, הכנעני היה המחמיא ביותר.
נהגתי לקשור את הרצועות מעל החזה, וזה אפשר לו להכנס לפרופורציות, ולא לבלוט באופן חריג.
אני חושבת שגם המקדם נותן מענה דומה, ובהחלט מחמיא גם לבעלות חזה מרשים.
היום אני משתמשת בשניהם לסירוגין, תלוי מה יש באוטו.

אני מניחה שיש עוד אופציות, שאינן ממנשאי, ושווה לבדוק לעומק אצל אורית או ה עוגיה.
אני לא יודעת אם המענה שאני מציעה יפגוש אותך שלמה ומטופלת היטב, ומרגישה בנוח, אך לפחות דעי שניתנה עליו הדעת, ואי הנוחות הוא לא שלך לבדך.
שבלול*
הצטרפות: 29 אוגוסט 2004, 21:51

המלצות מנשאים

שליחה על ידי שבלול* »

וגם , לא הבנתי...לובשים את המנשא ישר על הבטן? מה זאת אומרת להוציא קצת את החולצה? איזה חולצות יש לכן בדימיון? יכול להיות שאילו לא החולצות שלי?
לובשים את המנשא כרגיל על הבגדים כמובן ואז אחרי שהתינוק קשור וחגורת המותניים סגורה אם החולצה שלך טיפה רחבה אפשר למשוך את הקצה שלה שתקוע מתחת לרצועת מותניים החוצה (רק החלק הקידמי) ואז קצה החולצה כאילו קצת מכסה קצת את הרצועה של המותניים ולא צמוד כ"כ בחזה. מקווה שזה מובן....
הרצועה שלמעלה בין הכתפיות - אני אישית אף פעם לא השתמשתי כי לא הרגשתי נח עם איך שזה נראה.
שבלול*
הצטרפות: 29 אוגוסט 2004, 21:51

המלצות מנשאים

שליחה על ידי שבלול* »

וגם בתחילת הדף יש לך קישור לאתרים של המנשא הנכון ושל אתר המנשאים הישראלי אז אולי תנסי למדוד אצלהן סוגים שונים
חבויה_לרגע*

המלצות מנשאים

שבלול- תודה.

אוריה,
תודה רבה רבה על העדוד והכתיבה. מעריכה מאוד.
כנראה שיהיה מקדם או כנעני...
יש לך המלצה איזה מהם?
חגית_פ*
הצטרפות: 18 אוקטובר 2001, 17:18
דף אישי: הדף האישי של חגית_פ*

המלצות מנשאים

שליחה על ידי חגית_פ* »

השבוע באוטו דיפו מנשא ילקוט, העתק מאוד מוצלח של ארגו, ב-85 ש"ח !!
המחיר הרגיל שלו שם 130 ש"ח שזה גם כלום יחסית לארגו.

חברה שקנתה אמרה שהגיזרה בול אבל הבד קצת פחות מוצלח ... בכל זאת למחיר כזה זה נשמע לי אחלה.
ה_עוגיה*

המלצות מנשאים

שליחה על ידי ה_עוגיה* »

נשמע שווה.
מי שקונה - ישים לב (מעבר לתפרים, שזה ברור) לאיכות האבזמים. מסיבות בטיחותיות (אבזם שחו"ח נפתח מעצמו או נשבר עלול להסתיים בילד על הרצפה).
וכמובן - שיש למוצר אבא.
(כמו שלא נותנים לתינוק לנשנש בובה סינית עלומה או לשבת בכיסא בטיחות שגילו ומקורו לא ידועים. בטיחות)
פלוני_אלמונית*

המלצות מנשאים

On the 10.06.2009 I will make a sales booth in the Canyon in Kiriat Gat(Lev ha ir).You have the possibility to try different babycarriers,e.g.woven wraps and slings from Storchenwiege and Hoppediz,Bondolino,Manduca,Yamo,Mei Tais,Podaegis,Onbuhimos and more.I will have special offers on that day.

Berit
www.baby-roo.com
אפרת_מ*
הצטרפות: 04 אוקטובר 2003, 22:08
דף אישי: הדף האישי של אפרת_מ*

המלצות מנשאים

שליחה על ידי אפרת_מ* »

לתינוקת - שתכף תיוולד - לופי או שרון-דרור?
רוצה תנוחת ערסול מצד אחד, ומצד שני שלא יהיה חם - והבנתי שאלו האפשרויות לערבול, והשאלה היא עד כמה הלופי חם יותר מהשרון-דרור, או עד כמה השרון-דרור נוח יותר מהלופי (נראה לי ששי יותר אפשרויות עםה הלופי, רק עיגול אחד וכד' (ממה שראיתי שחברים משתמשים, גם ערסול עם לולאה אחת בלבד, גם בגיל גדוליותר נשיאה על הותן עם לולאה אחת).

עצות? כי אני קצת אובדת עצות...
תזמורת_הים*

המלצות מנשאים

למדוד את שניהם, ואז להחליט. אבל לא לשכוח לנסות גם את צמד
לופי עם רצועה אחת מתאים לערסול עד משקל 3.5-4 קילו. מעבר לזה זה לא בטיחותי (ובניגוד להמלצות היצרן). לחברה שלי התינוקת נפלה ככה מהמנשא.
אפרת_מ*

המלצות מנשאים

שליחה על ידי אפרת_מ* »

זהו שעם הבטן זה קצת בעייתי למדוד ולדעת אם זה יהיה נח..
והמליצו לי מאוד לקנות לפני הלידה.. קאטצ' שכזה..

והצמד נראה גם הוא נהדר. מה יהיה??
תזמורת_הים*

המלצות מנשאים

והמליצו לי מאוד לקנות לפני הלידה.. קאטצ' שכזה..
אז אני ממליצה לך לקנות אחרי הלידה :-) ואם את קונה לפני- לדאוג שתהיה לך אפשרות להחליף או לקבל זיכוי בכסף, כי יש סיכוי של 50-50 שאחרי הלידה תגלי שהמנשא לא מתאים לך.
טלי_ופיצקה*
הצטרפות: 06 ינואר 2005, 21:49
דף אישי: הדף האישי של טלי_ופיצקה*

המלצות מנשאים

שליחה על ידי טלי_ופיצקה* »

אינ ממליצה לך לקנות קודם כל-באמת במקום שאפשר להחליף.(כמו אצל ה עוגיה,או אורית סופר,או אצלי :-) )
מלבד זאת-לצמד יש הכי פחות בד,במגע עם הגוף(פחות חם)-אבל הבד שלו פחות מאסיבי משל הלופי או השרון דרור-כך שממשקל יותר קטן יחסית-זה כבר לא יהיה נוח.
הלופי מאסיבי-ותופס טוב-אבל גם קצת יותר חם-וגם לא ניתן לכיוונון-בניגוד לשרון ולצמד)-כך שאם את ובנזוגך במידה שונה-זה לא יתאים לו.
השרון דרור-מתכוונן,וקצת יותר מסיבי מהצמד(אבל פחות מהלופי)-אבל יחסית מסורבל ללבישה יחסית לאחרים.
בכל מקרה-את הלופי לא הייתי שמה רק על רצועה אחת,כי אם הייתי שמה על רצועה אחת-לא הייתי מעיזה לשחרר את היד-ואם הידיים לא פנויות,אז מה עשינו בזה?....(אולי רק ממש ממש בהתחלה-כשהתינוק פיצקי,אבל לא כדאי לבחור מנשא רק בשביל חודש...)

אז תשאלי את עצמך מה הצרכים שלך-את רוצה מנשא סטראצ' שיחזיק לך להרבה זמן,או רק להתחלה,ואז לעבור למנשא מבד לא נמתח-לגב?
את,ובן זוגך רוצים לשאת?אתם במידה שונה?

חוץ מזה-בשביל ערסול-יש גם מנשא צד לא סטראצ'י.אפשר לערסל בו בהתחלה,וגם להושיב על המותן ילד גדול.(וחוץ מזה,יש לו עוד הרבה תנוחות,לילודים,ולגדולים יותר)

בחירה קלה ומוצלחת!(ושיהיה בשעה טובה!)
אפרת_מ*

המלצות מנשאים

שליחה על ידי אפרת_מ* »

תודה טלי. מסתבר שמי שהשאילה לי את המפוח לבריכת לידה (גם) היא נציגה של המנשא הנכון - אז היא גרה ממש קרוב, ויהיה נח לבחור עם הקטנה אז.
אז שחררתי לבנתיים..
יעל*
הצטרפות: 30 יוני 2001, 20:34

המלצות מנשאים

שליחה על ידי יעל* »

אשמח מאוד מאוד להשאיל מנשא ארגו ליום אחד ע"מ להתנסות במנשא. יכולה לאסוף מאזור כפר סבא או חולון.
אתן פיקדון או כל דבר אחר שהמשאילים ירגישו עימו נוח.
(ליבואניות הישראליות אין כרגע במלאי)
תודה רבה ואשמח למסר ,
יעל
מיכאלה_אבן*
הצטרפות: 06 יוני 2008, 16:59
דף אישי: הדף האישי של מיכאלה_אבן*

המלצות מנשאים

שליחה על ידי מיכאלה_אבן* »

זקוקה להמלצה:
פיצי בן 5 חודשים, והולך איתי כל יום לקחת את אח שלו מהגן, בתינוכיס.
בהתחלה זה היה נהדר אבל מאז שהוא גדול מידי לערסול מתחיל להיות לי חם ולא נוח. הוא רוצה להיות עם הגב אלי ולהסתכל על ההסביבה, אבל יושב כפוף קדימה ואיכשהו דקה אחרי שאני מכניסה אותו, הרצועות של התינוכיס שבין הרגליים שלו נהיות מאוד צרות ונראה לי שלא נוח לו.
חוץ מזה, לפעמים אני נוסעת ממקום למקום עם הרבה עצירות (גן, חנויות, וכו') אז חשוב שהמנשא יהיה קל ללבישה. את התינוכיס אני משאירה קשור עלי בין העצירות ואז חם לי ולא נוח לי לנהוג.
אני רוצה משהו שיאפשר לפיצי להסתכל החוצה באופן הנוח ביותר, ולי לקשור בקלות, ושיהיה לי פחות חם ללבוש. ושגם יחלק לי את המשקל טוב על הכתפיים כי מתחיל להיות לי כבד.
מה יכול להתאים לי?
האם כדאי לחכות עוד חודש חודשיים עד שפיצי יוכל לשבת ואז לקנות מנשא צד?

תודה...
אמא*
הצטרפות: 02 ספטמבר 2001, 23:05

המלצות מנשאים

שליחה על ידי אמא* »

מנשא גב, למשל יאמו.
ראי מנשא ילקוט
ה_עוגיה*

המלצות מנשאים

שליחה על ידי ה_עוגיה* »

אני חושבת שכדאי לך להשתמש במנשא ילקוט (מלפנים, וכשיתאים - על הגב. את יכולה כבר מעכשיו).
לגבי חיבת פיצי לנוף מלא - רחמים על הגב שלך. לא תוכלי להמשיך בתנוחה כזאת לאורך זמן. הרגילי אותו בעדינות לנשיאה עם הפנים פנימה ושיזיז את הראש מצד לצד כדי לראות מה קורה.
תזמורת_הים*

המלצות מנשאים

לא צריך לחכות לגיל ישיבה למנשא צד.
מנשא צד יענה על כל הדרישות שלך חוץ מחלוקת המשקל (שאינה סימטרית) אבל מנשא טוב שיושב טוב על הגוף ופרוש היטב על הכתף והגב יכול להיות מעולה, בפרט בשיא הקיץ. אם כי לא בהכרח במקום מנשא ילקוט, אלא בנוסף :-)
מיכלי_לי*
הצטרפות: 23 אוגוסט 2007, 18:28
דף אישי: הדף האישי של מיכלי_לי*

המלצות מנשאים

שליחה על ידי מיכלי_לי* »

התינוק כבר בן 3 חודשים ושוקל 7 קילו... כבד!
את הלופי שונא! אוהב להיות במנשא בד ארוך עם הפנים קדימה ומחזיק את עצמו יציב מאוד. כרגע רוב הזמן על הידיים עם הפנים החוצה וכבד לי...
לא מוכן בשום אופן להיות בתנוחת בטן לבטן וממש כועס.
אין מנוס ומחפשים מנשא אחר - ההתלבטות היא בין היאמו לנשיאה על הגב או הטליה... השאלה מה הכי יעיל ללבישה מהירה והכי קל לילד לראות כמה שיותר,
יש לו עוד שני אחים ואנחנו גם מתגעגעים לטיולים.
קראתי כבר בכל מקום אפשרי ובכל זאת קשה להחליט.
תזמורת_הים*

המלצות מנשאים

קראתי כבר בכל מקום אפשרי ובכל זאת קשה להחליט.
את צריכה למדוד את שניהם. לקרוא לא יעזור לך להחליט וגם לא המלצות של אחרים, רק להתנסות.
ה_עוגיה*

המלצות מנשאים

שליחה על ידי ה_עוגיה* »

מיכלי,
יאמו נלבש מהר יותר מטליה (ללובשים מנוסים מדובר בהבדל של כמה שניות)
אבל טליה מאפשר לך לשחק עם המיקום וללבוש גם גבוה על הגב כך שיש לו נוף מלא (ראש מעל הכתף שלך).

איפה את נמצאת? כדאי לך למדוד ולנסות.
מיכלי_לי*

המלצות מנשאים

שליחה על ידי מיכלי_לי* »

תודה על התגובות המהירות. האמת שהלב נוטה יותר לכיוון הטליה כי אני צרה במותניים וכמו שראיתי את היאמו הוא די רחב.
אנחנו בנתניה.
ה_עוגיה*

המלצות מנשאים

שליחה על ידי ה_עוגיה* »

יש לך את רובינא בפרדס חנה ואת הדס בהוד השרון.
כאן יש רשימה מלאה, כולל טלפונים.
תזמורת_הים*

המלצות מנשאים

כמו שראיתי את היאמו הוא די רחב.
לא רחב. מתאים גם לרזות מאד.
מיכלי_לי*

המלצות מנשאים

שליחה על ידי מיכלי_לי* »

רוב תודות. ראיתי שתהיה מכירה גם ביריד של "נולי" בת"א, אם החצי יגיע הביתה נשתדל לקפוץ ולראות. באמת לא בא לי לקנות מנשא שהתינוקי לא ירצה להיות בו. (יש לי כבר שלושה...)
לבנה_במילואה*
הצטרפות: 25 פברואר 2008, 21:44
דף אישי: הדף האישי של לבנה_במילואה*

המלצות מנשאים

שליחה על ידי לבנה_במילואה* »

יש גם את הארגו שרבקה שמס מוכרת ומביאה לנסיון לשבוע (הוא היה אצלנו השבוע והיינו מאוד מרוצים:-))
ילד_השדה*
הצטרפות: 15 אוקטובר 2009, 12:08

המלצות מנשאים

שליחה על ידי ילד_השדה* »

שלום לכולן!קראתי את כל מה שנכתב בדף זה ובדפים אחרים ואם היה לי כיוון ברור לגבי מנשא עכשיו איבדתי אותו.... הבן שלי בן 5.5 חודשים ואני איתו בבית ... העניין הוא בקצרה ממש שאני נמצאת לבד בבית כל יום עד הערב וזקוקה בדחיפות למנשא שיאפשר לי לעשות דברים בבית. בינתיים אני נור סבבה אבל ממש לא עוששא מתוסכלת מכך שאני לא מגיעה לכביסה ניקיון על בישולים אין בכלל מה לדבר...אז יש לי בייבי ביורן שעדיין לא הגעתי לכלל מסקנה אם אני אוהבת או לא והוא בכל מקרה מתאים רק לנשיאה מקדימה כך שידיי אינן פנויות.(ויש לי תינוכיס שקיבלתי בירושה שאני לא ממש אוהבת חם מסורבל תמיד יש עודף בד משתרך-לא אסטתי ולמתלכלך במיןחד אם רטוב -ולא מתאים לגב בלי קשר) עלאף שאני מאודבעד מנשאי בד בכללי. אאז הגדרתי לעצמי לאילו צרכים על המנשא לענות:

מתאים לנשיאה מקדימה (בכמה תנוחות)
מתאים לנשיאה על הגב-ידיים פנויות!וחשוב שתהיה איזושהי תמיכה לראש
מתאים לנשיאהעל הצד.
נעים ונוח עדיף מרופד( אבל לא חובה אם המנשא מעולה גם בלי ריפוד)
בטיחותי!!!!
פשוט ללבישה והעברה ממני לבעלי למשל
מאפשר לתינוק לראות קצת גם כשהוא על הגב( תינוק סקרן ביותר) טפו טפו
מתאים לנשיאה עד גיל ומאוחר יחסית גם מבחינת משקל
מומלץ אורטופדית
יפה
מקווה שלא שכחתי כלום

בהתחלה התלבטתי בין יאמו לטליה ואז שמעתי על הארגו ופתאום מבול של שמות של מנשאים ואני באיבוד!
האמת שזה כבר די דחוף אז אודה למי שתוכל לענות!(-
ה_עוגיה*

המלצות מנשאים

שליחה על ידי ה_עוגיה* »

ילד,
למה כוונתך ב"מקדימה, כמה תנוחות"?
כל המנשאים שציינת מתאימים לדרישות. מנשאי ילקוט (יאמו, ארגו) ומנשאים בסגנון סיני) טליה.

שני הסוגים מאפשרים בטן לבטן, שק קמח ונשיאת מותן.
טליה מאפשר גם תנוחת לוטוס עם הפנים החוצה, לפרקי זמן קצרים ובנוסף מאפשר גם נשיאת גב גבוהה - כשראש התינוק מעל הכתף שלך.
בשביל "לראות קצת" מספיקה גם תנוחת שק קמח רגילה. שיטרח ויזיז את הראש מצד לצד.

אכן יש מבול של שמות. יש שפע מבורך.
נשמע לי שטליה (או כל סיני אחר) יתן לך את מה שאת מחפשת.
ילד_השדה*
הצטרפות: 15 אוקטובר 2009, 12:08

המלצות מנשאים

שליחה על ידי ילד_השדה* »

עוגיה
תודה רבה על התשובה! כדי להיות בטוחה שהבנתי לטליה יש יתרון שאין בארגו וביאמו- שניתן לשאת את התינוק על הגב בגובה שמאפשר לו לראות. נכון? אם כך מהם היתרוננות של היאמו והארגו על פני טליה או כל סיני אחר? ומה ההבדל בין טליה למקדם למשל?תודה! (-:
ה_עוגיה*

המלצות מנשאים

שליחה על ידי ה_עוגיה* »

היתרון של מנשאי ילקוט על הסיניים הוא שהלבישה שלהם יותר מערבית (נמנעתי לומר קלה או פשוטה כי זה ענין של העדפה. וגם המהירות - מדובר ביתרון של 10 שניות בערך). הסגירה במותן היא בקליפס והכתפיות מוכנות ויש להרים וללבוש כמו ילקוט.
זה מדבר ליותר אנשים (שאחרי הבדארוך חוטפים לרב אנטי לכל קשירה שהיא).
בנוסף - מנשאי ילוט יכולים להישאר תלויים על המותן בלי להיגרר על הרצפה גם כשהפעוט יוצא לסיבוב עצמאי (מתישהו יש הרבה כניסות ויציאות תכופות. עבורי הפונקציה הזאת היתה משמעותית ושימושית).
ה_עוגיה*

המלצות מנשאים

שליחה על ידי ה_עוגיה* »

טליה לעומת מקדם:
למקדם רצועות רחבות יותר, הרצועות של טליה וחגורת המותן מרופדים.
לטליה כובע להחזקת ראש התינוק הישן. למקדם אין.
עיצוב: מקדם הוא מנשא המעוטר ברקמה בדואית וכל מנשא הוא יחיד במינו (ומרהיב). טליה מיוצר בסדרות והוא דו צדדי (צד חלק וצד מודפס, לבחירה).
תזמורת_הים*

המלצות מנשאים

מוסיפה עוד הבדל, מקדם מרופד באזור הראש של התינוק וטליה לא (משמעותי בעיקר בנשיאת תינוקות רכים).
אגב יש עוד מנשאים סיניים חוץ משני אלה (סאפי מאי, בייבי טו גו, ונדמה לי שעוד אחד או שניים מיובאים).
שליחת תגובה

חזור אל “מנשאים”