המלצות רופאי נשים

נגה*
הצטרפות: 24 יולי 2001, 01:01

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי נגה* »

לאחר המלצות פה על ד"ר סוזן וורצ'יזר בת"א, הלכתי אליה ואני מצטרפת להמלצות! באתי כבר מוכנה לעימות לגבי אי רצוני
לבצע הרבה בדיקות אולטראסאונד בהריון, היא מיד קיבלה את זה, הסבירה לי מה חשוב ואמרה שזו בחירה שלי, נתנה מרחב
ואמון בי וברצונות שלי ולגבי הברזל, כבר לא הייתי צריכה להגיד כלום, אמרה שהיא נותנת מרשם לברזל אך אני לא חייבת להתחיל
עכשיו כי הברזל שלי בסדר ויש לי קצת בחילות... אני שמחה לרופאה כזאת שתלווי את הריוני בניגוד לרופא שליווה את הריוני הקודם...
עכשיו אני מחפשת רופא בת"א דרך מכבי לשקיפות עורפית, פחות קריטי, בדיקה חד פעמית, אבל אם יש המלצות אשמח, תודה
נטע_ש*
הצטרפות: 04 אוקטובר 2001, 04:54
דף אישי: הדף האישי של נטע_ש*

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי נטע_ש* »

יש המלצה לרופא/ת נשים במודיעין?
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

מחפשת המלצה לרופאת נשים באזור עמק חפר?בשום אופן לא רופאים/ות מקופ"ח כללית חדרה תודה וגם צפנת בכפר הרואה כבר לא שם
צפר_דעה*
הצטרפות: 10 אוקטובר 2009, 21:01
דף אישי: הדף האישי של צפר_דעה*

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי צפר_דעה* »

ממליצים מאוד על דוקטור מנחם גרנט, בקופת חולים מאוחדת ברמות,

היינו אצלנו כרופא מלווה להריון, מאוד נחמד ואכפתי, פתוח לשמוע על הריון טבעי ועל לידת בית וגם המליץ על מיילדת. לא עשה לנו בכלל בעיות עם כל הבדיקות שלא רצינו לעשות. מאוד נעים וענייני. אין לו אולטרסאונסד כך שאין איום שינסה ללחוץ לבדיקה. אפילו בדק בעקבות השיחה איתנו את יתרונות הספירולינה בתזונה על פני תוספים רגילים
איש נעים מאוד, שנתן לנו לראות שרופא יכול להעצים את תחושת האחריות האישית שלנו ואת הבחירות שלנו ולא לנסות להתאים אותנו למערכת.
פלוני_אלמונית*

המלצות רופאי נשים

מחפשת המלצה לרופא/ת נשים באיזור טבעון/ עמק יזעראל. לא לנושאי הריון ולידה, רק לבדיקות שגרתיות. עדיף מישהו שעובד עם הכללית, אבל אפשר גם פרטי. מישהי מכירה?
כואב_לי*
הצטרפות: 10 מרץ 2003, 15:56

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי כואב_לי* »

גם אני מחפשת המלצה על רופא\ת נשים בחיפה, בקופ"ח כללית, מקצועי שמבין בוסטיבוליטיס ועור רגיש מדי בפנים הנרתיק, שלא ישלח אותי לשים משחה מאלחשת ונגמר הסיפור, אלא שבאמת יש לו נסיון עם בעיות כאלה. תודה!
ג'וניפר_והמשפחה*
הצטרפות: 01 אפריל 2009, 22:30
דף אישי: הדף האישי של ג'וניפר_והמשפחה*

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי ג'וניפר_והמשפחה* »

היום הייתי אצל ד"ר גור דביר במרפאת קופ"ח מכבי בבני ברק.
הוא מאוד נחמד, קשוב ויסודי.
לא היה אכפת לו שבנדיט בן שנה וחצי זוחל לו על הרצפה תוך כדי הבדיקה שלי.
באתי לבדיקה שגרתית. הוא התחיל מבדיקת הבטן ולא רץ ישר לבדיקה וגינלית.
לאחר מכן הוא עשה לי US וגינלי כדי לראות את הרחם והשחלות (האם יש שם ציסטות או משהו אחר שצריך לשים לב אליו?). הסביר לי בדיוק מה רואים וענה לשאלות שלי. על בדיקת פאפ הוא ויתר הפעם בגלל כל מיני נהלים של הקופה, אבל סיכמנו אח"כ שאעבור אותה עוד מספר חודשים, בבדיקה הבאה.
הוא לא בעד לידות בית והוא לא בעד מיעוט US בלידה, בעיקר כיוון שהוא מתמחה (אאל"ט) בהריונות בסיכון. כך שאליו מגיעות מלכתחילה כל אלו עם ההריונות שלא עומדים בקריטריונים...
אני לא בהריון כרגע ואני לא יודעת אם אשאר אצלו בהריון. כרגע הוא מתאים לי.

הוא מקבל גם במזכרת בתיה ובעוד מקום ששכחתי.
פלוני_אלמונית*

המלצות רופאי נשים

_ד"ר נינה גורדון
קופ"ח: מכבי
המלצות: מקסימה, לבבית, מיקצועית, רגישה, אישה מדהימה. כל מי שאני מכירה שהולכת אליה אומרת עליה את אותו הדבר (ליזה ליזה).
אי-המלצות: מתנגדת מאוד ללידות בית (עשתה לאחותי הרצאת הפחדה כששמעה שהלידה מתוכננת להיות בבית)._

אוסיף כאן אי המלצה: ד"ר גורדון אדם נחמד מאוד, אבל היא מאוד לא "באופנית"... היא עושה המוןןן אולטראסאונד ואם את מסרבת היא אומרת שהיא לא אחראית להריון שלך....
המזכירה שלה מאוד לא נעימה.
מה_איתי*
הצטרפות: 06 מרץ 2010, 21:48

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי מה_איתי* »

ל כואב לי
יש בחיפה את ד"ר בורנשטיין שהינו פרופ' מומחה למחלות צוואר הרחם ומתמחה בוסטיבוליטיס אבל אני ממליצה לך להגיע במיוחד לת"א ולפגוש את ד"ר אחינעם לב שגיא המדהימה , אין על האשה הזו והיא ה-מומחית בארץ לוסטיבוליטיס.
פלוני_אלמונית*

המלצות רופאי נשים

מחפשת פרטיה של רופאת הנשים המטפלת ברפואה סינית בכפר יהושוע-היה פה פעם ואינני זוכרת היכן:-)ועל הדרך אם למישהי עולה המלצה לרופאה טובה ונעימה של הכללית באזור שרון-שומרון-תבורכו!
אום_שלום*
הצטרפות: 15 ינואר 2006, 19:11
דף אישי: הדף האישי של אום_שלום*

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי אום_שלום* »

רופאת הנשים המטפלת ברפואה סינית בכפר יהושוע
חפשי את יעל ססלוב בגוגל
ענת_מחיפה*
הצטרפות: 25 יוני 2006, 11:13
דף אישי: הדף האישי של ענת_מחיפה*

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי ענת_מחיפה* »

ד"ר יוחנן ארליך
קופ"ח: מכבי
המלצות: ממליצה בחום על ד"ר ארליך מחיפה.
הוא עושה הפריות למי שצריכה. אני בדיוק גיליתי את שיטת מעקב ההפרשות והוא אישר שזה עובד, וכך גם עשינו.
עשה מעקב הריון מלא כולל בדיקות האולטרסאונד: שקיפות עורפית, 2 סריקות יסודיות.
כיבד את רצוני לא לעשות מי שפיר.
אמר לי שהרבה נשים אצלו יולדות בבית, אבל המליץ לי להמנע היות ואני אחרי קיסרי.
הוא בא לחדר לידה בבוקר (הייתי אחרי יום שלם עם ירידת מים בבית + ביקור במרפאה שלו אחה"צ + לילה בבי"ח בלי צירים כמעט) ודאג שאלד לנל"ק ולא קיסרי (אפילו שבחדר לידה כבר "איימו" שאכנס לקיסרי).
והכל - כרופא מכבי !!
הוא עושה מיגוון של דברים, אבל טוב בכל מה שהוא עושה ומאוד מיקצועי והוא אדם מקסים, תמיד מחייך ומעודד, פשוט תענוג.
אי-המלצות:
קרן_שמש_מאוחרת*
הצטרפות: 14 מרץ 2007, 22:57
דף אישי: הדף האישי של קרן_שמש_מאוחרת*

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי קרן_שמש_מאוחרת* »

אחינועם לב שגיא מקבלת במודיעין דרך מכבי
בתנועה_מתמדת*
הצטרפות: 23 אפריל 2003, 21:52
דף אישי: הדף האישי של בתנועה_מתמדת*

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי בתנועה_מתמדת* »

רופאת נשים שמקבלת באלעד (וגם בת"א...) מומלצת בחום - ד"ר סוזן וורצ'יזר - עובדת דרך מכבי .
קשובה, אנושית, מקצועית, סבלנית. הפניתי אליה כבר כמה נשים וכולן חזרו מאד מרוצות...
סגו_לה*
הצטרפות: 31 מאי 2008, 22:41
דף אישי: הדף האישי של סגו_לה*

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי סגו_לה* »

חסר לי כאן המלצה על רופא\ת נשים בירושלים בקופת חולים מאוחדת,
יש למישהי המלצה לרופא\ה רגישה ומקצועית ? (לא צריכה מעקב הריון)
ג'*
הצטרפות: 10 ינואר 2005, 19:57

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי ג'* »

מישהי מכירה את דר' שלם תמר שמקבלת במרכז לבריאות האשה של כללית בשערי צדק בירושלים, ויכולה להמליץ או לא להמליץ עליה?
כנ"ל לגבי דר' רייכמן אורנה ודר' מייקלסון-כהן רחל?
תודה!
שקדי_ה*
הצטרפות: 06 אפריל 2010, 22:21

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי שקדי_ה* »

עשיתי מעקב הריון אצל תמר שלם- נעימה מאוד ובעיני מומלצת.
אבל עשיתי את כל הבדיקות הרגילות ולא ילדתי בבית כך שאין לי מושג מה עמדתה בעניינים אלה.
ממליצה על סקירה אחת בלבד ולא רואה צורך בשתיים, מכירה את שיטת המודעות לפוריות ולא דוחפת גלולות. הפתיעה איתי במיוחד כשדיברנו על איפה ללדת ואמרה שלדעתה בתור נשים אסור לנו ללדת בהדסה עין כרם עד שלא יהיה תחקיר רציני בענין המוות של גלית סעדה-אופיר. אמרה שרק בגלל שזו אשה ויש זילות בנשים בכלל וביולדות בפרט אף אחד לא נתן שם את הדין בעניינה ושצריך להחרים את המקום עד שזה יקרה.
את רחל מייקלסון אני לא מכירה, אבל אחות מעקב ההריון שהיתה ממש מעולה ולגמרי בראש שלי המליצה או עליה או על תמר שלם, אמרה שהן מתאימות לגישה שלי.
על ד"ר רחל בביוף אני לא ממליצה.
ג'*

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי ג'* »

שקדי ה, ממש ממש תודה!!
רויטל*
הצטרפות: 24 פברואר 2003, 13:10

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי רויטל* »

ל-ג'
ואם את כבר אצל תמר שלם בשערי צדק
ומחפשת אחות לליווי הריון-
אני ממליצה על דבי
ג'*

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי ג'* »

תודה! בעזרת השם בקרוב!
אשמח לשמוע עוד המלצות על שלושתן או על רופאות אחרות מהמרכז לבריאות האשה בשערי צדק.
שקדי_ה*
הצטרפות: 06 אפריל 2010, 22:21

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי שקדי_ה* »

ואכן, אחות מעקב ההריון המעולה היא דבי נולמן.
ואחות מעקב בשם פרידה מאוד לא מומלצת.
יעל*
הצטרפות: 30 יוני 2001, 20:34

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי יעל* »

שלום, מישהי מכירה את דר' אלי גבע שמקבל במרפאת קטוביץ בתל אביב?
חייבת רופא טוב, שיהיה עדין עם בעיה כלשהי, קבעתי אליו כי מצאתי תור קרוב יחסית.
אשמח מאד להמלצות/אי המלצות עליו
תודה רבה.
דף*
הצטרפות: 04 ספטמבר 2008, 22:48

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי דף* »

ד"ר אלי גבע הוא רופא מומחה לפוריות, איני יודעת את בעיתך נוגעת לתחום זה אבל זה תחום התמחותו פרט להיותו רופא נשים רגיל שעושה גם מעקב הריון. מניסיון שלי הוא יכול להיות לפעמים מאד עדין, נחמד רגיש, אמפטי אבל לפעמים לא. לפעמים מחכים אצלו הרבה בתור (כלומר לא ממש נכנסים בשעה שנקבעה). לי הוא מאד עזר בנושא פוריות. מקוה שעזרתי לך. בהצלחה בכל מקרה.
יושי_י*
הצטרפות: 27 דצמבר 2004, 09:54
דף אישי: הדף האישי של יושי_י*

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי יושי_י* »

כירורג שד מומלץ- ד"ר דן סקוט, במאוחדת ובמרכז האפורי רמת אביב- רגיש, נחמד ומקצועי.
רקפת*
הצטרפות: 06 מאי 2004, 06:18

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי רקפת* »

אוסיף כאן אי המלצה: ד"ר גורדון

מוסיפה את אי ההמלצה שלי
לא היתה כל כך נחמדה ומקסימה כמו שכותבים עליה, הבדיקה כאבה והיא לא היתה אמפטית, בפגישה ראשונה כאשר דיברנו על אפשרויות במקרה של חוסר פוריות ואמרנו שאנחנו לא רוצים ללכת מייד על טיפולים הורמונליים אמרה לנו "כן, בלה בלה, כשתגיעו לזה - כולם עושים"
ולאחר כמה חודשים כשהתברר שיש בעיית פוריות, לא הקשיבה למה שהיה לנו לומר, מייד הודיעה "כדורים, זריקות, מעקב" והוציאה מרשמים בלי בכלל לשאול אם אנחנו רוצים. היה לא נעים.
לאחר מכן יעל ססלוב (המדוברת מעל) אמרה לי ש"חשוב שתדעי שהיא לא מומחית לפוריות", כלומר- היא אפילו לא חשבה לומר לי את זה - הלכה ישר על פרוטוקול כלשהו, בלי באמת לבדוק.

המלצה חמה לעומת זאת על ד"ר אילן קלדרון שמתמחה בפוריות (ראש מחלקת IVF בבית חולים אלישע) מקבל באופן פרטי - יקר אך יש החזרים של חלק מהסכום בביטוחים משלימים.
נעים וחייכן וסבלני ואמפטי ומרגיע וכמובן מקצועי והכי חשוב ממש ממש לא דוחף בדיקות והורמונים ועושה את המינימום שאפשר - מאמין שכמה שפחות טיפולים יותר טוב (למרות שהוא כאמור ראש מחלקת IVF).
מקבל בחיפה ובבית לחם הגלילית, לפעמים בשעות מטורפות.

רק שתבינו שד"ר גורדון מייד נתנה לי מרשם לאיקקלומין, להתחיל טיפול, ואילו ד"ר קלדרון אמר - בואו נבדוק, נעשה מעקב, נראה איפה הבעיה. ייתכן שאין צורך באיקקלומין, ועדיף שלא לתת כי יש לו גם השפעות שפוגעות בפוריות (!!) (אני מניחה שזה הקטנת הרירית אבל אולי יש עוד) בסופו של דבר באמת לא היה צורך ולא נכנס אלי הורמון אחד לגוף במהלך התהליך איתו.
ענת_מחיפה*
הצטרפות: 25 יוני 2006, 11:13
דף אישי: הדף האישי של ענת_מחיפה*

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי ענת_מחיפה* »

|יד1|
רקפת
גם פרופ' גונן ישר דיבר על איקוקלמין.
לא ניראה לי, והוא גם לא מומחה להפריות.
שאלתי אותו על מומחה, והוא נקב בשם (כבר שחכתי).
הלכתי לד"ר ארליך שעובד במחלקת IVF .
בחרתי בלי כדורים ובלי טיפולים, רק מעקב ביוץ, ואז גיליתי את מעקב ההפרשות שארליך אישר שאכן עובד.
ד"ר ארליך זורם ומאוד מעודד (שזה מאוד חשוב). והכל דרך מכבי !
מיכל*
הצטרפות: 09 אוקטובר 2001, 17:11

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי מיכל* »

יעל- אם עדיין קוראת. אני הייתי מאוד לא מרוצה מד"ר גבע: מקצועית ואנושית. מקצועית- הוא כנראה טעה לגבי לכל אורך הדרך, הכניס אותי לסרטים שלא תדעי. אנושית- אינני בטוחה שהוא יזהה אותי, כיוון שהוא דיבר כשפניו אל המחשב. כמובן, כשלא דיבר בנייד עם לקוחות פרטיות (הוא אמר לי, כששאלתי האם גם אני יכולה להתקשר אליו. התשובה, אגב, היתה לא).
אני יודעת ממקור אחר- מהימן ביותר- דברים נוספים על מיקצועיותו (לשלילה) אך לא ארשום כאן, מפאת כבודו.
אם זה לא מאוד דחוף לך- אמליץ לך לחכות לרופא אחר. אני עדיין לא מצאתי, ואף עברתי קופה לשם כך.
בהצלחה!
.
מיכל*

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי מיכל* »

אוי, יעל. אני רואה שאחרתי את המועד. צר לי.
לגבי כירורג שד- אני נהגתי ללכת לד"ר אלפר (כמדומני), שקיבל בקטוביץ' וגם במרפאה ליד קניון רמת אביב, אז יתכן שהוא עדיין מקבל במקומות האלה.
הוא תמיד היה נחמד, עדין ובלי בדיחות מיותרות.
עברתי קופ"ח, אז אינני יודעת האם זה עדיין נכון.
במעלה דף זה דווקא יש כמה המלצות על רופאים בקטוביץ'. אל יאוש!
יעל*
הצטרפות: 30 יוני 2001, 20:34

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי יעל* »

מיכל, אני ממש מודה לך על הפירוט.
תיארת במדויק את דר' גבע, בדיוק כך גם אני הרגשתי במהלך הביקור, חשוב להגיד את הדברים האלה.
גם אני עדיין מחפשת רופא טוב וכל פעם מתאכזבת מחדש.

אני נהגתי ללכת לד"ר אלפר (כמדומני), שקיבל בקטוביץ'
זה אומר שהוא עובד דרך כללית?
ממה שהבנתי כבר אין בקטוביץ או במרפאות רגילות את כל התחום של כרורגיית שד אלא רק במרפאות שד מיוחד (בכללית זה בזמנהוף),
מאד מוזרה ההפרדה הזו.

בכל מקרה, ממש ממש תודה.
מיכל*

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי מיכל* »

עבד בכללית. כבר עברו כך וכך שנים...
שווה לחפש ולעדכן כאן האם עדיין מומלץ.
דפנה*
הצטרפות: 22 ספטמבר 2001, 18:35

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי דפנה* »

מבקשת המלצה לרופאת נשים באיזור שבין חדרה לזכרון, דרך קופ"ח מכבי
יעלי_לה
הצטרפות: 08 ספטמבר 2005, 09:00
דף אישי: הדף האישי של יעלי_לה

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי יעלי_לה »

יש רופאת נשים במכבי בזיכרון - עינת שירן-מקלר - הייתי אצלה פעם אחת ולא הייתי מרוצה בכלל.
אח"כ המשכתי לחפש רופאה אשה ולא מצאתי בכל האזור.
בסוף הגעתי לרופא גבר - ד"ר יצחק נוי מחדרה - ואני מרוצה ממנו מאוד.
דפנה*
הצטרפות: 22 ספטמבר 2001, 18:35

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי דפנה* »

יעלי, תודה, אני אבדוק...
נינה*
הצטרפות: 01 נובמבר 2002, 19:58

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי נינה* »

אשמח להמלצות לרופאת נשים שמקבלת דרך הכללית באזור צפת
נינה*
הצטרפות: 01 נובמבר 2002, 19:58

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי נינה* »

או רופא... או קצת יותר רחוק,
תודה
פלוני_אלמונית*

המלצות רופאי נשים

טופלתי ע'י רופאת נשים נהדרת בקופח כללית בעיספיא- בכרמל
היא הייתה מאוד נחמדה - אמפטית לגבי בעיה שהתגלתה לי .
שרון*
הצטרפות: 27 ספטמבר 2002, 14:27

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי שרון* »

אי המלצה - ד"ר אייל מזעקי בירושלים
חיכיתי חודש לתור אצלו, ועוד שעה וחצי מחוץ לחדר שלו....
לפני מספר ימים הייתי אצלו בבדיקה שגרתית + פאפ - עוד לפני שסגרתי מאחורי את הדלת הוא שאל/אמר "מה שלומך? הכל בסדר? יופי, טוב מה הבעיה?" בלי לחכות לתשובה, דיבר מהר מהר, שאל שאלות ולא חיכה לתשובות, כשהצלחתי לענות, לא הקשיב ושאל לפעמים את אותה שאלה פעמיים.
באופן כללי מאוד מיהר, לא טרח להסביר שום דבר, דיבר נורא מהר, ובעיקר נראה כאילו הוא כבר מאוד רוצה ללכת הביתה.
שלח אותי להתפשט, ועוד לפני שהספקתי למצמץ דחף לתוכי את המכשיר שמפסק אני הנרתיק (ללא שום הכנה) נפלטה לי צעקה מהפה והוא קצת נבהל, לא הצלחתי לדבר, התחלתי לבכות, והייתה לי סחרחורת נוראית מרוב כאב, הרגשתי שאני עוד רגע מתעלפת, המילה היחידה שהצלחתי להוציא מהפה הייתה "בעדינות".
אחרי כמה דקות הצלחתי לאסוף את עצמי הוא המשיך את הבדיקה, ואמר שהיא אצלו היום 7 נשים שעשו פאפ ואני היחידה שהגיבה ככה "כנראה שאת מאוד רגישה", כן תודה....
באתי אליו בגלל שבעבר הייתה לי קונדילומה, ועכשיו היה לי נגע קטן שפחדתי שאולי הקונדילומה חזרה, ולמרות שהוא ידע שבאתי בגלל זה הוא התחיל לשאול "את יודעת מה זה קונדילומה?" ובלי לחכות לתשובה התחיל להסביר לי איך זה נראה, וגם כשאמרתי לו שאני כבר יודעת לצערי, הוא המשיך את ההסבר המיותר.
חסר סבלנות, מאוד לא עדין, ביצע את הבדיקה בחוסר רגישות ואפילו אלימות, ולשם לא אחזור לעולם
ג'*

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי ג'* »

שרון,
((-))
אוף, איזה התיחסות נוראית, ממש עלו לי דמעות בעיניים כשקראתי את מה שכתבת.
טוב שכתבת, גם בשביל לפרוק וגם בשביל להזהיר!
נועה_ברקת*
הצטרפות: 30 יוני 2002, 17:11
דף אישי: הדף האישי של נועה_ברקת*

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי נועה_ברקת* »

דרושה לי ולחברותי המתבגרות: רופאת נשים באזור העמקים הצפוניים, שלפחות עיינה קצת בספריה של ד"ר כריסטיאן נורותורפ ומוכנה להתייחס לעניינים הנשיים, ובעיקר לגיל המעבר, לא רק מההיבטים הפיזיים שלו. כרגע לא חשוב באיזו קופה היא תעבוד, העיקר שתהיה קיימת וזמינה. אם מישהי מכן התנסתה/פגשה/מכירה רופאה כזו - אנא יידעו אותי.
דנה*
הצטרפות: 20 פברואר 2002, 12:42

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי דנה* »

האם יש המלצה לרופא נשים טוב במאוחדת באיזור תל אביב?
הילה*
הצטרפות: 29 דצמבר 2001, 17:10

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי הילה* »

כבר כמה שנים שאני מחפשת רופאת נשים טובה. כזו שתהיה מקצועית, תהיה נעימה, תהיה עדינה (גם בשפה), ושיהיה נעים בחברתה. אני חייבת להודות שאחת כזו בכללית, עוד לא מצאתי. אבל מצאתי מלאכית שמשרתת קופות אחרות. אני מדברת על הרופאה ד"ר צביה קבלסקי מאשדוד.
פגשתי אותה כי זכינו ללמד בסטודיו שלה. סטודיו ללימודי יוגה שהיא הקימה במטרה לספק לנשים שהיא מטפלת בהן, שרות נוסף, יומיומי כמו תרגולי יוגה, סדנאות למיניהם, ריקודים וכו'. זה בדיוק חלק ממי שהיא.
לפני כמה שנים היא עברה תהליך ושינתה את הגישה שלה לפציינטיות, לתפקיד שלה ולהכל. יוצאות ממנה נשים צעירות ומבוגרות כשהן מרוצות ומחייכות. מחכים אצלה חודש בתור, אבל חשוב לאנשים שזו תהיה היא שתקבל אותן. היא מקשיבה, מדברת, ונותנת לנשים את הזמן שהן צריכות איתה. לא נשארו הרבה רופאים מהסוג הזה, לדעתי, שבתוך כל ההמולה והעשייה החשובה שלהם, מוצאים את המקום המתאים לחום ולאהבה..
צביה מקבלת לקוחות של קופת חולים מכבי ומאוחדת. לקוחות קופות אחרות היא מקבלת באופן פרטי.
הקליניקה שלה נמצאת באשדוד, רח' האורגים 18, מרכז בניסטל, אשדוד.
08-8520417.
פלוני_אלמונית*

המלצות רופאי נשים

בבקשה תעזרו לי, מסתבכת בסבך הבירוקרטיה... לא מזמן עברתי לירושלים, מחפשת רופא נשים (רצוי רופאה, אבל לא חובה...), נחמד/ה, רגיש/ה, לא יותר מדי פושר/ית, שמקבלים דרך לאומית, לליווי הריון ראשון... יש כזה דבר??
מאושרת_אין_קץ*
הצטרפות: 28 פברואר 2011, 22:43

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי מאושרת_אין_קץ* »

סוף כל סוף!! אני לא מאמינה!! מודה לאלוהים ולכוחות החזקים וכמובן לעצמי ולאישי האהוב! שני פסים ורודים :)) אני חייבת לכתוב כאן למרות שזה (עדיין) בעילום שם.בעבר כתבתי ושאלתי לא פעם פה בבאופן על כלמיני דברים שקשורים בפוריות, והנה, אחרי יותר משנה(!) ובאופן טבעי (!)הצלחנו!!! השבח לאל וגם לאלה.

אני בקופ"ח כללית ומאיזור פרדס חנה. הרופאה הנהדרת שראיתי עד כה היתה במרכז בריאות האשה בחדרה-ד"ר אפרת הררי (מומלצת בחום) ועכשיו רוצים להחליף לי כי היא לא עושה מעקב הריון.
שאלתי היא: מישהי מכירה וממליצה על רופא/ה במרפאה הזאת? (תמיד מעדיפה רופאה). בעזרת השם אני לא מתכוונת להיות שם הרבה, וממילא לא חסידה גדולה של רופאים/בדיקות/אולטראסאונדים מיותרים, אבל הייתי רוצה מישהי בראש טוב שלא סתם דוחפת לבדיקות/סטטיסטיקות וכד'.
וגם- יש איזה מידע על האולטראסאונד שם? פשוט רוצה להיות בטוחה שאני מתחילה שם את המעקב ולא במקום אחר.
תודה תודה
פלוני_אלמונית*

המלצות רופאי נשים

אי-המלצה דר' ערן כסיף
ביצע בדיקה וגינלית שלושה שבועות אחרי לידה וכאב לי רצח! בתגובה קיבל זאת בהומור ובחוסר רגישות.
נטע*
הצטרפות: 29 דצמבר 2002, 20:18

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי נטע* »

ממליצה מאוד על ד"ר שגית ארבל-אלון בהדסה עין כרם. לא יודעת אם מקבלת גם באחת הקופות.
רופאה מדהימה! נעימה, אכפתית מסבירה הכל בגובה העיניים ובאופן כללי חפה מעינייני אגו.
מרכזת בהדסה גם את נוא טיפול בתקיפה מינית.
מקצועית, אחראית ומאוד מכבדת.
וגם לא ממהרת כלל לבצע בדיקה וגינלית אם אין צורך.
הערת_עריכה*
הצטרפות: 05 אפריל 2011, 18:55

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי הערת_עריכה* »

העתקתי את שתי ההודעות האחרונות ל רשימת גיניקולוגים וגישתם לבדיקה וגינלית - האם למחוק כאן או להשאיר בשני הדפים?
אחת*
הצטרפות: 15 יולי 2001, 00:00

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי אחת* »

המלצה על ד"ר דובין אולגה בקופ"ח מכבי סניף עפולה. עדינה, נעימה, מכבדת.
הבדיקה הואגינלית לא כאבה, פעם ראשונה בהסטורייה האישית שלי כנבדקת.
עולם_חדש_מופלא*
הצטרפות: 18 יולי 2010, 13:26
דף אישי: הדף האישי של עולם_חדש_מופלא*

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי עולם_חדש_מופלא* »

האם למחוק כאן או להשאיר בשני הדפים?
לדעתי עדיף בשני הדפים, כי זה מידע שרבות ישמחו למצוא בקלות
פלוני_אלמונית*

המלצות רופאי נשים

אני אמורה לעבור כריתת רחם עקב מיומות גדולות.
האם מישהי ממליצה על מנתח/ת

ממשהי מכירה את ד"ר שלומי שגיא מחיפה ?

תודה על הזרה.
אלה*
הצטרפות: 07 פברואר 2002, 12:31

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי אלה* »

אני ממליצה בחום על ד"ר אלי גבע, הוא מומחה בתחום הפוריות ומבצע מעקב הריון. רופא מעולה, רגיש, סימפטי מאוד
בעל ידע עצום בכל נושא הפוריות וההפריות . לי אישית מאוד עזר וני ממש סוגדת לו.
הוא ושב בועידת קטובית בת"א בבריאות האישה
בהצלחה
אכלתי_אותה_לפחות_מזהירה*
הצטרפות: 25 אפריל 2011, 22:03

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי אכלתי_אותה_לפחות_מזהירה* »

בנות, הזהרנה מדר' גיא גוטמן, עובד בקטוביץ ובליס. צעיר, אגרסיבי, חסר אחריות, פזיז, יהיר, חסר רגישות, עשה לי נזק בל יתואר שהנו תוצר של רשלנות אמיתית ושעליו אני משלמת מחיר גבוה עד היום (שלוש שנים אחרי). חוץ מזה גם אנטיפת, ואני לא היחידה שניזוקה ממנו. שומרת נפשה תרחק
מישהי*
הצטרפות: 11 ספטמבר 2001, 07:42

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי מישהי* »

אני אמורה לעבור כריתת רחם עקב מיומות גדולות
אני סובלת מבעיה דומה. רגע לפני הניתוח אני מנסה תרופה הומאופטית כמוצא אחרון.
לאחר שהתחלתי בנטילת התרופה עברתי וסת אחת קצרה ונורמלית. עוד שבוע אני אראה איך הוסת השניה וגם אלך לעשות אולטרסאונד לדרוש בשלומם של השרירנים. כותבת לך למקרה שתרצי לעשות ניסיון נוסף לשימור הרחם ולהימנעות מהניתוח.
ניתן גם לעבור ניתוח להסרת שרירנים. מניחה שבדקת את האופציה הזו, אבל אם תרצי יש לי המלצה באיזור המרכז.
אם תרצי ליצור איתי קשר מחוץ לאתר כתבי לי כאן איך.
נטלי*
הצטרפות: 01 ספטמבר 2003, 14:02

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי נטלי* »

לפלוני אלמונית שמבקשת עזרה בהמלצה על מנתח/ת לכריתת רחם עקב מיומות גדולות.אוכל להמליץ לך על מנתח מעולה,הכי מעולה שיש (מנסיון אישי שלי)והוא מחיפה,שמו הולך לפניו ומבוקש ביותר רופא משכמו ומעלה -קוראים לו ד"ר שרון.מפנה אותך לקישור של אתר הבית שלו כדי שתקראי במאמרים שם על נושא זה ותתרשמי ושיהיה לך המון בהצלחה.
www.sharonmedical.co.il
מחפשת_רופא_טבעי*
הצטרפות: 27 אפריל 2011, 12:15

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי מחפשת_רופא_טבעי* »

שלום,
אני מחפשת המלצה למטפלת טובה ברפואה אלטרנטיבית לבעיות פוריות באיזור ירושלים.
(להריון הראשון נכנסתי עם הורמונים, לאחר שנה של טיפולים טבעיים שלא הועילו, ועכשי ואני רוצה לנסות שוב, לא התייאשתי... :) )
אשמח לשמוע על המלצות מכלי ראשון.

תודה רבה
ורד*
הצטרפות: 21 אוקטובר 2001, 16:56

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי ורד* »

הגעתי לד"ר דורית מנור מחיפה בעקבות המלצה חמה
הגעתי רק לפגישת יעוץ אצל ד"ר דורית מנור מרגע שיצאתי מדלת המרפאה היה לי ברור שאני חוזרת אליה
רופאה רצינית ברמה מיקצועית גבוהה ויחס מדהים!
מקסימה, מאוד אנושית, עדינה ולא מכאיבה, מסבירה הכל גם בלי ששואלים אותה, עונה על שאלות בסבלנות רבה, חוזרת טלפונית במקרה של שאלות,
, הכל היה ברור שטובת האדם לנגד עיניה ושמקצוע הרפואה מבחינתה הוא שליחות אמיתית.
ממליצה בחום. (ורד בן עמי )
טלפון:0544715688
פלוני_אלמונית*

המלצות רופאי נשים

אני מבקשת להמליץ על ד"ר הגניקולוגית רות בלוך מקרית אונו שקיבלה אותי באופן פרטי והייתה מדהימה וכשעשתה הסדר עם קופ"ח כללית, היא! ביקשה שאעבור לקופה ולא אצטרך לשלם! היא עשתה לי חוויה מתקנת בבדיקות, זכיתי ליחס מדהים, סבלנות, הסברים מקצועיים, הפניות כך שלא אסתבך עקב שביתת הרופאים, ובקיצור, אמא גדולה ורופאה נהדרת (מה שאמרה לפני שנה התברר כנכון רק שנאלצתי לעבור כמה מדורי גהינום שלא קשורים אליה).
פלוני_אלמונית*

המלצות רופאי נשים

אי המלצה - על דר' אסתר קנר, מאוחדת, חדרה.
מפחידה באינפורציה לא רלוונטית, לא עדינה בבדיקה ולא נעימה.
פלוני_אלמונית*

המלצות רופאי נשים

אי המלצה - על דר' אדאורד הוד, כללית, ראשון לציון.
דיבר בפלאפון תוך כדי הבדיקה, התייחס בחוסר כבוד ובחוסר רצינות לשאלות.
לא מקצועי, לא מסביר, נותן תחושה של "פס ייצור".
בנוסף הוא גם הצליח להכאיב לי.
פלוני_אלמונית*

המלצות רופאי נשים

מישהי שמע יל דר' אשכנזי מיכאל בראשון לציון במירכז בריאות לאישה? או אם מישהי יוכולה להמליץ על רופא נשים מקופת חולים כללית בראשון לציון
דנה*
הצטרפות: 20 פברואר 2002, 12:42

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי דנה* »

המלצה על ד"ר אבישלום שרון!!!מומחה ברפואת נשים,מיילד ומנתח בכיר. מומחה בניתוחים גינקו אונקולוגים, ניתוחי אנדומטריוזיס בדרגות 3-4, ניתוחים לכריתת מיומות בלפרוסקופיה, ניתוחים לכריתת רחם גדול מאד, ניתוחים עם הידבקויות,ניתוחים לתיקון צניחה של ריצפת האגן/ צניחת הרחם וכן תיקון דליפת שתן בנשים.
מקבל ב:רמת השרון, חדרה, חיפה.רופא מייעץ ומנתח מול כל חברות ביטוחי הבריאות הפרטיים בישראל. קופות חולים: לאומית (יועץ ומנתח), מכבי (מנתח), כללית (מנתח).רופא מדהים מדהים,ממליצה בחום.ניתן לקרוא פרטים באתר הבית שלו: www.sharonmedical.co.il
פלוני_אלמונית*

המלצות רופאי נשים

מישהו מכיר את בן שטרית מרמת אשכול-כללית?
אחת_שניסתה*
הצטרפות: 13 יולי 2011, 09:50

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי אחת_שניסתה* »

| 2009/03/26

אני בכללית.ירושלמית.טופלתי בהזרעות במרכז לבריאות האישה ברמות אשכול.מאוד מרוצה!!!!!
אני מאמינה שאפשר לקבוע לרופא פוריות שם מעכשיו לעכשיו.לא מבינה איך בשע"צ אמרו לך להגיע תוך חודשיים..
חוצמזה הרבה יותר נחמד ברמות אשכול.המרפאה עצמה פתוחה עד שבע בערב,הצוות מדהים...
שלחי לי מסר.אתן לך את הטלפון של יונה...היא הממונה על מרפאת הפוריות במרכז והיא מקסימהואדיבה ביותר
יש שם שני רופאים שעוסקים בפוריות.ד"ר בן-שטרית,ד"ר צפריר.אני טופלתי אצל צפריר.הוא מקסים.מקבל במרפאת פוריות בימים ג,ה..בשעות 8-10 בבוקר..תתאמי עם יונה...מי שבאה ראשונה,נכנסת.לא קובעים שעה.
בהצלחה רבה!!!!!!!
אחת_שניסתה*
הצטרפות: 13 יולי 2011, 09:50

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי אחת_שניסתה* »

התגובה הקודמת זו שלחתי כבר בשנה שעברה ואני שולחת שוב, כי עוד מישהי שאלה,
בהצלחה לכולן!!!
שולי*
הצטרפות: 22 פברואר 2004, 11:37

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי שולי* »

המלצה חמה, שכבר הומלצה פה כמה פעמים.
ד"ר תמר שלם עובדת עם כללית בירושלים- מדהימה!
דובשנית*
הצטרפות: 09 מרץ 2003, 13:36

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי דובשנית* »

אשמח להמלצות על רופא מקצועי נחמד ונעים, ללוי הריון ראשון בגיל מבוגר ואחרי טיפולים...באזור נהריה-עכו-זבולון שעובד עם קופ"ח כללית
תודה ( :
מישהי*

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי מישהי* »

מחפשת רופא/ת נשים באזור רחובות למעקב הריון ובכלל
חשוב לי בעיקר שתהיה מקצועית, נגישה ולא-מלחיצה-לחינם
תודה
רסיסים_של_אור*
הצטרפות: 21 אפריל 2004, 20:42
דף אישי: הדף האישי של רסיסים_של_אור*

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי רסיסים_של_אור* »

רופא נשים באזור רחובות - ד"ר טל אליעזר - עובד עם מכבי ומאוחדת, מעבר להיותו רופא מקצועי הוא בנאדם נעים ואנושי !!!
מישהי*

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי מישהי* »

תודה, אבל שכחתי לציין: מחפשת דרך כללית.
פלוני_אלמונית*

המלצות רופאי נשים

מחפשת רופא למעקב הריון במכבי באזור בקעת אונו -פ"ת שגם מומחה ל- US- מקצועי, רגיש וסובלני לשאלות
תודה
אלמוניתה*
הצטרפות: 18 מאי 2004, 18:26

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי אלמוניתה* »

מחפשת רופא/ה למעקב הריון בירושלים. קבעתי תור לד"ר תמר שלם, אבל רק לעוד חודש וחצי (אני בכלל לא יודעת אם היא אכן עושה מעקב הריון). האם מישהי/ו יודע/ת כאן אם ד"ר שגית אבל-אלון עושה מעקב הריון? יכולים להמליץ עליה לכך---- באופן טבעי!?!? (הדסה נוח לי!)
רצוי דרך כללית, אבל אפשר גם פרטי. יותר חשוב שיהיה עם מי לדבר. תודה!
גליה*
הצטרפות: 16 יוני 2004, 23:06

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי גליה* »

שלום... אני מקרית ים, וצריכה המלצה לרופאת נשים באיזור למעקב הריון... דרך קופ"ח מכבי. תודה! (-:
מישהי*

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי מישהי* »

שוב שואלת:
מחפשת רופא (עדיף רופאת) נשים מאזור רחובות, דרך הכללית
חשוב לי בעיקר שתהיה מקצועית, נגישה ולא-מלחיצה-לחינם
תודה
דקלה_הדר*
הצטרפות: 23 ספטמבר 2011, 18:20

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי דקלה_הדר* »

+הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:+

ד"ר גיא גוטמן, מומחה לבעיות פיריון ,ועזר לנו מאד להיענס להריון. מקצועי, אדיב. שווה!!!! עובד בקטוביץ תל אביב
דינה*
הצטרפות: 28 מאי 2002, 16:54

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי דינה* »

קיוויתי שד"ר תמר שלם תהיה רופאת הנשים שלי בהריון, אבל התור הכי קרוב שיש אליה הוא בסוף נובמבר, מישהי יודעת אם יש לה קליניקה פרטית? האם היא עובדת במקום אחר חוץ משערי צדק?
ובמידה ולא, מחפשת המלצות אחרות לרופאת נשים טובה בירושלים, שלא קשה כל כך לקבוע אליה תור, או שיש לה קליניקה פרטית.
תודה
.*
הצטרפות: 18 ינואר 2005, 18:25
דף אישי: הדף האישי של .*

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי .* »

בנות, הזהרנה מדר' גיא גוטמן, עובד בקטוביץ ובליס. צעיר, אגרסיבי, חסר אחריות, פזיז, יהיר, חסר רגישות, עשה לי נזק בל יתואר שהנו תוצר של רשלנות אמיתית ושעליו אני משלמת מחיר גבוה עד היום (שלוש שנים אחרי). חוץ מזה גם אנטיפת, ואני לא היחידה שניזוקה ממנו. שומרת נפשה תרחק

דקלה מישהי למעלה דווקא לא המליצה עליו.
שירית*
הצטרפות: 02 אוגוסט 2005, 22:51

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי שירית* »

אשמח להמלצות לרופא/ת נשים, גם לליווי הריון בעתיד (-: שמקבל/ת דרך מכבי באזור טבריה ועמק הירדן
תמר_ס*
הצטרפות: 30 יוני 2003, 10:48
דף אישי: הדף האישי של תמר_ס*

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי תמר_ס* »

שירית,
בדקי את ד"ר אורי לוי. הוא מקבל בטבריה. לא יודעת אם דרך מכבי. שווה בדיקה.
אני יודעת שהוא מקבל פרטי.
כתבתי עליו איפשהו בדף למעלה.
אורלי_נ*
הצטרפות: 09 ינואר 2011, 10:49
דף אישי: הדף האישי של אורלי_נ*

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי אורלי_נ* »

ממליצה מאוד על ד"ר משה בצר מרחובות. עובד עם מכבי ואולי עם קופות נוספות.
מקצועי, מיומן מאוד וענייני, נעים ופרקטי.
הפגישות אצלו קצרות אך נעימות.
כשאמרתי בהריון הקודם שאני מתעתדת ללדת בבית הישיר אלי מבט, בחן אותי לרגע ארוך ואז אמר "שיהיה בהצלחה. אני מכיר את ### המיילדת שבחרת, היא מקצועית מאוד. יש לה את הסלולרי שלי, אני זמין עבורכן בכל שעה למקרה הצורך. יאלה, לכי מכאן וספרי לי אחרי זה".
ככה.
הפתעה מאוד נעימה ולא צפויה.
חייבת לפרגן.
בהריון הנוכחי, אדיב וענייני כתמיד.
אל תצפו לשיחות נפש בקליניקה ומעבר לזה הכל מעולה.
tאמא*
הצטרפות: 02 מרץ 2005, 16:22

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי tאמא* »

מישהו מכיר את בן שטרית מרמת אשכול-כללית?

מכירה אותו מלפני כ12 שנה, ממליצה עליו מאוד, גם אנושי וגם מקצועי.

רופא פריון בתל אביב קופת חולים כללית. דר ווליוביץ יששכר. מקבל גם במרפאת קטוביץ וגם בנטקה. מומלץ מאוד. מקצועי ואיכפתי.
מארץ_ים*
הצטרפות: 06 מאי 2011, 19:33
דף אישי: הדף האישי של מארץ_ים*

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי מארץ_ים* »

מחפשת המלצה לרופא/ת נשים בכללית. אני בפתח תקווה (ראיתי כמה המלצות פה אבל לא בכללית - גם חלקן מלפני כמה שנים אז לא ברור מה אקטואלי), אפשר גם בהוד השרון או בני ברק.
מצאו אצלי דרמואיד ואמרו לי לעשות מעקב (זה היה נורא, כי היו שניים - אחד מתלמד, וגם הכאיבו לי, במשך המון זמן, נו, בשביל הלימוד.. וגם הסתכלו רק על המסכים ולשאלותיי ענו רק מאוחר יותר. טוב, אני בכלל לא סובלת את החוויה הזו של רופאי נשים ומשתדלת להתרחק מהם. אף על פי שהראשון שלי, לפני שנים רבות, היה שי קבורקיאן שהומלץ פה בדף ובאמת היה נחמד ועדין). זה היה לפני קרוב לחמישה חודשים...
רופא שהייתי אצלו זמן מה לפני כן והתרשמתי די לטובה הוא יובל קאופמן, שגם מתמחה בדברים כאלה (ציסטות?), אלא שהוא בחיפה, וזה עכשיו קצת רחוק לי לנסוע במיוחד. בקיצור, אשמח אם זה יהיה מישהו/י שיש לו ידע רב על עניינים שכאלה.
גל*
הצטרפות: 29 אוגוסט 2002, 17:11

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי גל* »

http://www.talirosin.com/?p=346
פוסט מרתק על רופאת נשים שנשמעת מדהימה!
הריון_ראשון*
הצטרפות: 14 יוני 2006, 15:09
דף אישי: הדף האישי של הריון_ראשון*

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי הריון_ראשון* »

שלום לכולן,
אני גרה בירושלים, מבוטחת בקופת חולים כללית, בתחילת הריון ראשון :)
אני חילונית לגמרי, עושה יוגה באופן קבוע ומחפשת רופא/ה אנושיים עם ראש פתוח ללידה בבית,
חפשתי בפוסטים והגעתי אחורה עד שנת 2005! חלק מהשמות שמצאתי היו רק שמות משפחה, ולא הצלחתי למצוא אותם ברשימות הרופאים.
נתקלתי גם במצב בו ניסיתי לקבוע תור לדק אסתר יפה, אבל גילית שהיא לא מקבלת מטופלות חדשות.

אם מישהי מכירה רופא/ה העונים להגדרות בירושלים, אודה מאוד מאוד :) !
גם_בהריון*
הצטרפות: 02 מאי 2012, 17:25

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי גם_בהריון* »

כן בהחלט, בכללית בשערי צדק עובדת רופאה מצויינת, הן מקצועית והן מבחינת גישה אנושית (לא חוששת מבאופן) קוראים לה רחל מקיילזון. בזמנו אפשרה לי לעבור הפלה טבעית לאחר שגיליתי אצלה כי ההריון ללא דופק ובכלל לא כיוונה לפתרונות אחרים (טפו טפו טפו)
הבעיה היא הבעיה הרגילה, קשה להשיג תורים (מציעה לך להתקשר כל יום ולבדוק אם התפנה תור באופן פתאומי - זה קורה ללא התראה)
גם_בהריון*
הצטרפות: 02 מאי 2012, 17:25

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי גם_בהריון* »

נשמט לי המשפט האחרון - לגבי לידה בבית אני עוד לא יודעת מה דעתה (טפו טפו טפו גם כאן) אבל אני מקווה שזה יסתדר גם בשבילי (-:
פלוני_אלמונית*

המלצות רופאי נשים

אני לא יכולה להביע כמה אני שמחה לראות את הפוסט שלך!
תודה רבה על תשובתך המהירה והמפורטת!
זה מידע ככ חשוב בשבילי ברגע שכזה, תודה תודה,
אקבע תור :)
פלוני_אלמונית*

המלצות רופאי נשים

שלום לכן,
אני מחפשת רופאת נשים נחמדה ונעימה באיזור השרון, נתניה והסביבה,
כבר נכוויתי כל כך הרבה פעמים שאני פשוט דוחה ודוחה את הבדיקה,
אשמח לשמוע מכן,
תודה רבה......
פלונית_אלמונית*
הצטרפות: 23 ספטמבר 2001, 07:34
דף אישי: הדף האישי של פלונית_אלמונית*

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי פלונית_אלמונית* »

שלום לכן,
אני חדשה באתר ומבקשת את עזרתכן..
אני מחפשת רופא מקצועי, אכפתי ועדין ברמת-גן/גבעתיים/ת"א (עדיפות למאוחדת) למעקב הריון.
בנוסף, האם פונים לרופא נשים כדי לעשות בדיקות גנטיות טרום הריון או שעלי לפנות לרופא אחר המתמחה בכך? (מצטערת על השאלה חסרת הניסיון, אני פשוט כרגע בתחילתו של התהליך...).
שאלה אחרונה- האם כל רופא נשים הוא גם מיילד? מה הסיכוי שהרופא שאליו אלך יילד אותי בבי"ח?
תודה לכל המשיבים ויבורכו הממליצים והעוזרים.
רונ_צ'ה*
הצטרפות: 20 מאי 2005, 23:08
דף אישי: הדף האישי של רונ_צ'ה*

המלצות רופאי נשים

שליחה על ידי רונ_צ'ה* »

פלונית, לא יכולה לעזור עם רופא.
בדיקות גנטיות - דרך קופת החולים שלך. צרי קשר עם מוקד פניות הציבור או מוקד זימון תורים והם יפנו אותך הלאה.
רופא נשים הוא גניקולוג. חלק מהם עובדים בבתי חולים, חלקם לא. בפועל, רופאים לרוב לא מיילדים בחדר לידה (אלא אם את לוקחת רופא באופן פרטי ללידה, ואני לא יודעת למה תעשי כזה דבר אלא אם חלילה את בהריון בסיכון). את עבודת היילוד עושות מיילדות.
שליחת תגובה

חזור אל “דפים אישיים”