הריון וכאבים בשדיים

הריונית*
הצטרפות: 25 מרץ 2004, 08:59

הריון וכאבים בשדיים

שליחה על ידי הריונית* »

הריון ראשון, שבוע 15, הסימן הכי ברור לכך שאני בהריון (לא היו בחילות וכו', מרגישה מצויין) הוא שהחזה גדל והפטמות מאוד רגישות. עד עכשיו לא הפריע לי עד כדי כך אבל אתמול חזרתי לשחות לראשונה אחרי תקופה ארוכה שלא שחיתי וכמעט יצאתי מהמים מרוב כאבים. אמנם היה יום קר אבל הבריכה מקורה ומחוממת ובכל זאת - סבלתי. יש דרך להתמודד עם זה? (לשחות עם גוזיה מתחת לבגד ים אולי?) אני אתבעס לא לשחות בזמן ההריון, אבל מצד שני לא בא לי לסבול בכל פעם. אשמח לשמוע גם סתם שאני לא היחידה עם כזו רגישות. צרת רבות חצי נחמה :-) דרך אגב, לא מצאתי דף בנושא, אם יש עדכנו אותי ואעביר לשם. תודה, קרן
שקיעות_של_פטל*
הצטרפות: 07 מרץ 2005, 01:20

הריון וכאבים בשדיים

שליחה על ידי שקיעות_של_פטל* »

אין לי פתרון לבריכה, אבל לימים קרים הפתרון שלי הוא עיגולי פליס שאני שמה בחזיה.
נעמה_סלע*
הצטרפות: 11 אוגוסט 2003, 21:06
דף אישי: הדף האישי של נעמה_סלע*

הריון וכאבים בשדיים

שליחה על ידי נעמה_סלע* »

תופעה זאת נפוצה בעיקר אצל נשים שגם ככה סובלות מרגישות בקצוות הגוף (אף, קצות האצבעות) במיוחד בקור.
האם מגע בפטמה היה לא נעים גם קודם?
אני מכירה את התופעה מתחום ההנקה והיא נקראת רנו (RAYNAUD) את יכולה לקרוא על זה פה"http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewM ... Id=9166965"
זה נגרם בגלל נטייה להתכווצות כלי דם פריפריאלים. ישנן כל מיני תרופות בתחום שאת יכולה לקבל בהתייעצות עם רופא. ממה שחיפשתי אלה השמות המסחריים של התרופות.
OSMO ADALAT
MEGALAT
PRESSOLAT
בדכ הפתרון הכי מהיר הוא חימום ואז אולי שחייה בבריכה מחוממת היטב תפחית את הבעיה.
חוץ מזה יש גם טיפולים בצד הטבעי יותר, אני שמעתי על כמוסות של נר הלילה אבל אם את רוצה לבדוק את הכיוון כדאי ללכת למטפל רציני שידע להתאים לך טיפול.
גם בדף הזה
יש כמה עצות למטה בנוגע לרנו.
מקווה שעזרתי
יוליקו*
הצטרפות: 01 מרץ 2008, 20:37

הריון וכאבים בשדיים

שליחה על ידי יוליקו* »

אולי מקרה דומה...
אצלי הכאבים העיקריים בהריונות (עכשיו באמצע הריון שלישי) הם בשדיים (גם, אך לא רק בפטמה). בגלל גדילה, מתיחה והתמלאות.
אצלי עזרו שני דברים: חימום (בעיקר מקלחות חמות) וגם חזיות טובות ותומכות. הכאב עובר אצלי כשההנקה מתבססת, והכי כיף לי בציצי כשהוא מתרוקן בשלב שבו הילד יונק פחות וכמויות החלב מתמעטות.
חיבוק, ונשימה עמוקה...
בריג'י_נומושי*
הצטרפות: 28 אוגוסט 2008, 21:26
דף אישי: הדף האישי של בריג'י_נומושי*

הריון וכאבים בשדיים

שליחה על ידי בריג'י_נומושי* »

עלי כרוב ירוק פשוט {נקיים!} מתחת לחזייה.לישון עם זה
אלמוניה*
הצטרפות: 07 דצמבר 2004, 16:20

הריון וכאבים בשדיים

שליחה על ידי אלמוניה* »

אצלי, תחילת הריון שני, יש כאבים בשדיים-כאבי גודש. כמו במחזור.
הפטמות לא כואבות אלא להפך. רגישות למגע, אוהבות מגע, מגורות.
אמא_בתחילת_הריון*
הצטרפות: 27 דצמבר 2015, 19:14

הריון וכאבים בשדיים

שליחה על ידי אמא_בתחילת_הריון* »

מעניין אותי אם זה קרה לעוד... מניקה בת שנתיים וחצי בתחילת הריון. השדיים מאד רגישים וכואבים בזמן הנקה.. האם זה יעבור בהמשך או שנידונתי לכאב/הפסקת הנקה?
רק_מה*
הצטרפות: 25 אפריל 2014, 23:20
דף אישי: הדף האישי של רק_מה*

הריון וכאבים בשדיים

שליחה על ידי רק_מה* »

אינדיבידואלי. אצלי חודשיים ראשונים כאב כמעט באופן בלתי נסבל, עברנו להנקה אחת בערב (היו בערך 3: ערב, לילה ובוקר), ובחודש השלישי גיליתי (וגם שאלתי אותה) שאין ממש חלב, וכבר לא כאב מאוד.
אבל ההנקה ההיא הסתיימה לה. אז אצלי: עבר אבל גם נסתיים ייצור החלב (כנראה הורמונלי+ לא היה גירוי לייצור חלב בהנקה)
אמא_בתחילת_הריון*
הצטרפות: 27 דצמבר 2015, 19:14

הריון וכאבים בשדיים

שליחה על ידי אמא_בתחילת_הריון* »

אוי באסה... אולי אני צריכה להתחיל להיפרד
שליחת תגובה

חזור אל “בעיות נפוצות בזמן ההריון”