זוגיות ומיניות בראי הטנטרה

מיה_גל*
הצטרפות: 07 דצמבר 2002, 09:46
דף אישי: הדף האישי של מיה_גל*

שליחה על ידי מיה_גל* »

היי דגנית (()) כיף שחזרת לשתף
מאד שמחה לקרוא על הדרך שאת עוברת ומאד מעריכה אותך על שאת מנסה ליצור תקשורת חדשה עם בעלי (בעלך, כמובן ;-) )
לגבי להציג בפניו את הטנטרה. עוד לא יודעת איך, מה דעתך להראות לו את הדף הזה, או את אחד האתרים שקישרתי אליהם?
מאחלת לך בהצלחה בדרכך ובדרככם החדשה, אשמח להיות לעזר בכל שאלה שתתעורר {@

פלונית לרגע בשמת ענתה לך נכון. מגוון סדנאות הטנטרה הוא עצום, ונע מסדנאות מאד מאד מיניות ועד לסדנאות בהן מלמדים אינטימיות, לא מין.
במפגשים שאנו מעבירים לבני זוג שמגיעים אלינו, יו חנן ואני מתרגלים זה עם זה ומדגימים תרגילים וטקסים שונים, והזוג המתארח מתרגל בינו לבין עצמו.
אנחנו מאד בעד עבודה בתוך הזוג, הזוגות שאנו מזמנים אלינו לתרגולים, הם זוגות שבאים לעבוד על קשיים שונים באינטימיות הזוגית, אז מה עשינו אם הפרדנו בין בני הזוג ועבדנו עם כל אחד בנפרד...?
יש כמובן מנחים שלא יסכימו איתנו, אבל איש איש ודרכו :-)
לגבי העירום - ממש לא חייבים. יש מפגשים שלמים בהם אין בכלל עירום, ויש כאלה שמגיעים לעירום די מהר. תלוי בזוג שמגיע, בצרכים שלו, ביכולות שלו, בגבולות שלו וכן הלאה.
ומדגישה שוב ש{{}}לא עושים אצלינו שום דבר שלא לגמרי מוכנים ורוצים לעשות! לא חוצים אף גבול של הזוג שבא אלינו, אף לא במילימטר אחד, וגם לא מכוונים לשם. כן מעודדים להכיר את הגבולות הללו, זהו.
להכיר כל אחד את הגבולות של עצמו זה שיעור חשוב מאין כמוהו, לחיים בכלל, לא רק לזוגיות. לומדים להיות מדוייקים ברצונות שלנו, ראשית כלפי עצמינו (אוף, כמה שזה קשה...) ואחר כך גם לבטא את הרצונות (או אי הרצונות) הללו בפני בני הזוג. נשמע טריויאלי, אבל זה כל כך לא.....
העירום, כשישנו, הוא סימבולי. סמל למוכנות שלנו להיות כאן ועכשיו עם בן הזוג שלנו, ללא מסכות, ללא שריונות, ללא הגנות, ללא שאיפה למושלמות, ללא הרעיון שיש בכלל שלמות לשאוף אליה וכן הלאה. ההתפשטות מהבגדים מסמלת את ההתפשטות מכל אלה. לכן גם היא יכולה להיות סימבולית בלבד, כלומר - לעשות תנועות של הסרת בגדים (או שריונות, מסכות וכו'), בלי להסיר אותם למעשה.
שוב - לא חוצים אף גבול של אף אחד מהנוכחים בחדר!!!!
ואם תרצי - כמובן שגם את מוזמנת לשוחח איתי בכל עת בטלפון, אולי שם אוכל להסביר יותר טוב....
מיה_גל*

שליחה על ידי מיה_גל* »

מתלבטת עם איזה רעיון:
חשבתי לתת פה מדי פעם תרגילים טנטריים שונים לתרגול בבית.
זה לגמרי לא כמו לתרגל ולהתנסות תחת הנחייתם של דקה ודקיני אבל בכל זאת יהיה לכם כיף לתרגל את הטקסים הללו בזוג, בבית, בפרטיות.
תרגול כזה יוכל לתת לכם טעימה של מה זה טנטרה, בלי שתאלצו להחשף בפני אף אחד, חוץ מאשר זה בפני זה, כמובן... ;-)

רוצה תגובות מכם - מעניין? תתרגלו?
בשמת_א*
הצטרפות: 28 יולי 2001, 13:37
דף אישי: הדף האישי של בשמת_א*

שליחה על ידי בשמת_א* »

מעניין? תתרגלו?
נשמע לי מאוד מעניין ומסקרן!
אם נתרגל? תלוי בתרגילים D-:
פלונית*
הצטרפות: 02 אוקטובר 2001, 03:13

שליחה על ידי פלונית* »

רוצה תגובות מכם

רוצים מאד
חוחית*
הצטרפות: 24 ינואר 2008, 14:06

שליחה על ידי חוחית* »

_מעניין? תתרגלו?
נשמע לי מאוד מעניין ומסקרן!
אם נתרגל? תלוי בתרגילים_

מצפה בקוצר רוח, טוב לא, מצפה באורך רוח
ריש_גלית*
הצטרפות: 14 יולי 2007, 01:22
דף אישי: הדף האישי של ריש_גלית*

שליחה על ידי ריש_גלית* »

קראתי עכשיו את הדף... כן, תביאי תרגילים! מי יודע? אולי נתרגל... (-:
גם_אותי_זה_מעניין*
הצטרפות: 08 יוני 2008, 21:14

שליחה על ידי גם_אותי_זה_מעניין* »

ברור שנתרגל וגם נראה שיעורי בית...;-)

ובנימה רצינית: רוצים תרגילים!
יו_חנן*
הצטרפות: 26 נובמבר 2007, 18:37
דף אישי: הדף האישי של יו_חנן*

שליחה על ידי יו_חנן* »

פעם שאלו אותי "למה גברים גומרים כ"כ מהר?"
והתשובה פשוטה - הם רצים לספר לחברה :-)

אך כאן לא כך הוא, הגברים בטח לא גומרים כ"כ מהר, שהרי הם לא מספרים כלום לחברה ;-)

אני מחכה בשקט...
ששששש
אולי בכל זאת הם יכתבו
או, אולי הם מחכים להפגש בשיוה כדי לספר....

כאן או שם
אשמח לשמוע איפה אתם

ממתין
יוחנן
שואלת*
הצטרפות: 25 ינואר 2004, 10:05

שליחה על ידי שואלת* »

בטח בטח מעניין, מקווה שגם נתרגל
מיה_גל*

שליחה על ידי מיה_גל* »

תודה על התגובת, אז מ ת ח י ל י ם........

הקדמה: התרגילים שאתן מיועדים ליצור ביניכם אינטימיות, הכרות עמוקה של מי שאתם באמת.
אין תרגילים מיניים (לפחות לא בשלב זה) וגם אין תרגילים שונים שאותם אין לי צל של מושג איך (ואם בכלל) אפשר להעביר בכתב,
והאמת היא שאולי פשוט לא נכון להעביר אותם ככה...

אולי התרגיל הראשון ייראה לכם קצת בנאלי, אבל בכל זאת - עשו אותו כהלכתו ובואו לספר אחר כך מה חוויתם.
לפי החוויות שלכם אדע לאן להמשיך.
נסו לא לשים לכם מטרה כלשהי בתרגול, אלא פשוט תהנו מהדרך, מהתרגיל עצמו, בלי לצפות לתוצאה כלשהי.

אפשר לתרגל בלבוש מלא, רק שיהיה נוח, אוורירי ונושם, אבל בינינו - הכי אוורירי ונושם זה, נכון, בעירום.

ועוד הקדמה לפני ההתחלה. הטנטרה עומדת על שתי רגליים - ההקדשה והנמסטה.
על כן הקדישו לתרגולים שלכם את הזמן הראוי להם ואת תשומת הלב הראויה.
כבו טלפונים, נסו שהילדים לא יהיו בבית או ודאו שהם ישנים היטב, שימו מוסיקה רגועה ונעימה, הדליקו נרות וקטורת, הקדישו את המרחב אותו בחרתם לתרגול לאינטימיות שלכם, לאהבה שלכם.
הנמסטה - האלוהי שבי רואה את האלוהי שבך.
הלוא לשם כך התכנסנו... לשוב ולמצוא בעצמינו את האלה ובבן זוגנו את האל (ולגברים שקוראים פה באנונימיות - גם ההיפך נכון...). נעבוד על זה ביחד.

והנה זה בא:
שבו בישיבה מזרחית או בחצי לוטוס זה מול זה, ברכיים נוגעות, כף יד שמאל של כל אחד מאיתנו מונחת כשפניה מעלה, וכף יד ימין על כף יד שמאל של בן/בת הזוג שלנו כשפניה מטה. ימין היא הנותנת ושמאל המקבלת. סוגרים מעגל.
יוצרים קשר עין אותו לא מפרים לכל אורך התרגול.
התחילו לנשום ביחד, נשימות עמוקות אל הבטן, נסו לסנכרן את הנשימות שלכם, לנשום ביחד.
מדי פעם הסינכרון יאבד לכם, לא נורא, חיזרו אליו. אם הנשימות רעשניות - שאיפה גרונית ונשיפה באנחה פולנית טובה שכזו - יותר קל לשמור על סינכרון (וגם הרבה הרבה יותר כיף).
שבו ככה לכל הפחות חמש דקות, בלי לדבר, בלי להסיט את המבט, בלי ללטף, פשוט היו נוכחים ברגע הזה, כאן ועכשיו, מתבוננים דרך עיני האלה שאנחנו בעיני האל שאיתנו.
כמה יפה הוא, כמה מושלם, כמה אני אוהבת אותו, ככה, בדיוק כמו שהוא.

ואז שאקטי שואלת את שיווה "שיווה אהוב ויקר שלי, האם תהיה מוכן לחלוק איתי מנחה של מגע אוהב?"
ואם שיווה עונה בחיוב, לוקחת שאקטי את כף ידו הימנית ומעבירה אותה לתנוחה פסיבית, מקבלת, כשף היד פונה מעלה, ומתחילהללטף באהבה גדולה את כף ידו של שיווה.
שימו לב - אין פה כוונה לענג את שיווה, זה חשוב. אתן שם בשביל עצמכן, אתן חוקרות לעומק את כף ידו של אהוב לבכן, נהנות בעצמכן מן הגילוי, מהחקירה, מהמגע. כל תפקידו של שיווה הוא לאפשר לכן את מסע המחקר הזה אליו יצאתן. הוא לגמרי פסיבי, לגמרי. ואתן לא מענגות אלא חוקרות.
לאט ובעדינות חיקרו כל אצבע ואצבע, כל ציפורן, כל פרק, כל שערה. אפשר לחקור עם האצבעות שלנו, ואפשר גם עם הלשון, השפתיים.
לא לשכוח קשר עין, או לחילופין אפשר להתבונן בהערצה ובאהבה ביד אותה אנו חוקרות, ובכל זאת לחזור אל עיניו של שיווה האהוב שלנו.
כשסיימנו לחקור את כף היד, נעל מעלה עד למרפק ונמשיך ונחקור את האמה של שיווה, כל הדרך מכף היד אל המרפק. נשים לב לכל מילימטר, להבדלים שבין העור הרך שבחלק הפנימי של האמה לבין העור השעיר יותר שבחלק החיצוני שלה.
נהיה יצירתיות, ואולי, אולי גם קצת יצריות... זה בסדר להיות ייצרית וזה בסדר גם אם לא... אין מטרה, יש את העונג מהדרך עצמה, מהחקירה, מהגילוי המחודש.

כשסיימנו לחקור נחזור אט אט אל כף היד, נחזיר את תנוחת כפות הידיים לזו שהיתה בתחילת התרגול - התנוחה המעגלית, וע"י כך אנו בעצם מסמנות לשיווה שסיימנו את החלק הזה של התרגול.
נשמו יחד שלוש נשימות עמוקת, אל הבטן, כולל האנחה שבנשיפה (לא שכחנו קשר עין בינתיים, נכון?)
ואז שיווה חולק עם שאקטי מילה אחת שעולה לו מהחוויה שחווה עכשיו, כששאקטי שלו חקרה וגילתה אותו. מילה אחת, לא יותר, מילה שלא מחליפה את החוויה.
שאטקי מחזירה במילה משלה.

ואז מתחלפים בתפקידים. שיווה שואל את שאקטי האם תסכים לחלק עמו מנחה של מגע אוהב, ואם שאקטי נענית, שיווה מניח את כף ידה הימנית של שאקטי במנח פסיבי ומתחיל במסע מחקר משלו.

מסיימים, נושמים שלוש נשימות ביחד. חולקים מילה, הפעם שיווה מוביל.

הסתיים התרגיל. חיזרו ממנו אל הכאן והעכשיו לאט ובעדינות.
מיה_גל*

שליחה על ידי מיה_גל* »

הלו? יש שם מישהו?
תרגלתם?
איך היה?
נווווו, ספרו, שתפו, אני סקרנית... :-]

ושוב קיבלתי מרגיעון מאד ממוקד: "הכלי יכול להכיל ולשמור את תוכנו, ובכל זאת מתחדש מרגע לרגע, במיוחד באביב"
אז עכשיו עדיין אביב, בואו תתחדשו, כדאי :-)
גם_אותי_זה_מעניין*

הלו? יש שם מישהו?
בטח שיש מישהו! אבל קראתי את זה רק עכשיו, ועכשיו צהריים. אולי הערב נפנה לזה זמן (תלוי מתי הבנזוג יחזור הביתה).
מבטיחה לעדכן אחרי התרגול.

<מה עושים כדי לא להתפקע מצחוק? זה קורה? זה טבעי, לא? זה מה שקרה שדמיינתי אותנו עושים את התרגיל...>
מיה_גל*

שליחה על ידי מיה_גל* »

(()) שמחה שאת פה :-)

מה עושים כדי לא להתפקע מצחוק? זה קורה? זה טבעי, לא?
לצחוק זה כיף, זה משחרר, ובעיקר - זה נותן מענה למבוכה שאנו חשים כשנכנסים לאינטימיות כל כך גבוהה.
זה מביך, אנו חשופים, לא רגילים להיות כל כך חשופים, לא רגילים שהצד השני כל כך חשוף, אז בורחים אל הצחוק, וזה בסדר גמור.
תצחקו לכם, תתגלגלו מצחוק, תתחבקו ותתנשקו ותצחקו עוד קצת, גם זו אינטימיות. זה בסדר.
ואז, כשתמצו את הצחוק, חיזרו אל הישיבה המעגלית, אל המבט בעיניים, אל השקט שבנשימות המשותפות, אל האהבה הפשוטה והנקיה שקיימת בין הנשמות שלכם.

ישנם תרגילים דומים לזה אבל ארוכים בהרבה שמתבצעים כשאחד מבני הזוג שוכב בעיניים עצומות, זה תרגיל קלאסי לבריחה באמצעות הרדמות. וזה בסדר.
בסוף המוכנות הפנימית תגיע.
כשאנחנו עשינו בפעם הראשונה את התרגיל הזה בדיוק - בכינו מרוב אהבה, פשוט ככה.

ועוד משהו חשוב - אם רק אחד מבני הזוג בורח אל הצחוק, או אל כל מצב אחר שאינו נוכחות מלאה בכאן ובעכשיו, בן הזוג השני יכול להחזיר אותו בעדינות אל התרגיל, אליו, אל עצמו.. לעזור לו לעבור את המכשול הזה ולהמשיך במסע המופלא של הגילוי.
זכרו לא להכנס למקום מבקר, לא את עצמכם ולא את בני הזוג שלכם.
פעלו מתוך חמלה, קבלה, אהבה.
מתוך קבלה של הקצב הנכון לכם.
מיה_גל*

שליחה על ידי מיה_גל* »

נו, מה קורה?
סוסת_פרא*
הצטרפות: 29 ספטמבר 2007, 21:16
דף אישי: הדף האישי של סוסת_פרא*

שליחה על ידי סוסת_פרא* »

נשמע כמו משהו שכיף לתרגל ביחד. כשיהיה לי עם מי....
{@
מיה_גל*

שליחה על ידי מיה_גל* »

הממממממממ...............
עברו שישה ימים מאז שכתבתי את הטקס הראשון ובינתיים אין תגובות, מלבד אחת, שגם היא טרום-תרגול.
אשמח לשמוע תגובות - גם אם התגובה היא משהו בסגנון של "קראתי וזה נראה לי ממש לא מעניין" או "ממש לא לזה ציפיתי" או "תרגלנו והיה משעמם/מצחיק/סתמי"...
תודה ושבתשלום {@
חוחית*

שליחה על ידי חוחית* »

עדיין לא תרגלנו, לא את זה ולא שום דבר אחר (-;
אני עוד חושבת איך להעלות את זה בפניו ויש לי עוד דברים לבשל עם עצמי בקשר לתרגול טנטרה.
אל יאוש, תמשיכי לכתוב כאן, זה חשוב ומעניין ופותח את הראש והלב ובעוד כמה זמן שהמידע קצת ישקע ואולי כמה אנשים ירגישו יותר מוכנים לספר על החוויות שלהם, זה יוכל להתפתח לדיון פורה ומעמיק.
אני בהחלט מאמינה שהרבה קוראים ומעט מגיבים.
שבתשלום @}
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

כבר שבוע אני מנסה לדמיין את הבעל שלי בתור אל ונכשלת. אני מרגישה שלפני הטקס הזה צריך להיות איזה טיפטיפה של תשוקה. כשאני מדמיינת אותנו במה שהסברת פה אז זה בכלל מוציא לי את החשק. מה עושים בשלב שלפני? איך בכלל מגיעים למצב שרוצים לעשות את זה?
מיה_גל*

שליחה על ידי מיה_גל* »

אני בהחלט מאמינה שהרבה קוראים ומעט מגיבים.
גמני, אבל לא יכולה להמשיך לכתוב בלי פידבק כלשהו, שאלות, הבעת התעניינות....
נראה לי שבינתיים אמתין עד שהמידע קצת ישקע ואולי כמה אנשים ירגישו יותר מוכנים לספר על החוויות שלהם

איך בכלל מגיעים למצב שרוצים לעשות את זה?
אחד מבני הזוג צריך לקחת את היוזמה ולהעלות את הבעייתיות שהוא רואה באינטימיות הזוגית בפני בן הזוג השני, ולהציע את התרגול הזה כפתרון אפשרי לכך.
מישהו צריך לקחת יושמה אחרת העסק לא יזוז, לפחות לא יזוז לכיוון הרצוי... :-P

מה עושים בשלב שלפני?
מוודיאם ששני הצדדים אכן רוצים לשפר את האינטימיות הזוגית, קובעים דייט לשם התרגול. כן, ממש דייט מכוון מראש, זאת ההקדשה.
כשנפגשים לדייט האמור, בוחרים חלל בו תעבדו, מנקים אותו מחפצים לא שייכים, מסדרים תאורה רכה ונעימה, מדליקים נרות ו..יוצאים לדרך.

יש טקס של טיהור המרחב והקדשתו לתרגול, אבל זה לא לעכשיו. אולי נגיע לזה פעם, אם יהיה עניין.
פלוני_אלמונית*

אחד מבני הזוג צריך לקחת את היוזמה ולהעלות את הבעייתיות שהוא רואה באינטימיות הזוגית בפני בן הזוג השני, ולהציע את התרגול הזה כפתרון אפשרי לכך.
זהו, שנראה לי שכדי לעשות את הטקס הזה צריך מלכתחילה אינטימיות די גבוהה. אני לא רואה אותנו בנקודת הזמן הזו מסוגלים לעשות את זה. משהו צריך לקרות לפני זה כדי שזה יתאפשר אז איך בכלל מגיעים למצב שרוצים לעשות את זה?
מיה_גל*

שליחה על ידי מיה_גל* »

היי פלונית,
קראנו אותך ושאלתך הדהדה בנו כל הערב, התחבטנו עם כל מיני רעיונות ובסוף חשבנו על משהו כזה:
מפגש חברתי מונחה של כמה זוגות, שבו נוכל, בעדינות ובהדרגה, להביא כל זוג לאינטימיות שכזו.
לא עירום (חלילה ;-) ), אבל כן טעימה של אינטימיות טנטרית.
יש משהו מאד נוח בקבוצה במצבים כאלו, כי האינטימיות מראש נבנית לאט, יש עוד אנשים בסביבה, יש עם מי לחלוק מבטי מבוכה, יש תחושה של "אני לא לבד, גם הם נבוכים, גם להם קשה עם האינטימיות הזו" וכן הלאה.
את יכולה להציג את זה בפניו כערב של משחקי זוגות או משהו מעין זה. בקלילות.
מה דעתך? זה יכול לעבוד?
יש לנו רצון לעזור ולחלוק מהנסיון שלנו ונשמח לקרוא רעיונות נוספים משלך ומשל אלו שקוראים פה.

ועוד דבר - לפי חוקי הפיסיקה הכי פשוטים - ראשית התנועה גוזלת הכי הרבה אנרגיה, אחר כך העסק כבר פחות או יותר מתגלגל מעצמו, רק צריך לנווט.
לפעמים אחד מבני הזוג צריך לעשות את הצעד הראשון, למרות שהוא מאד קשה.
לקחת נשימה עמוקה, לקבוע דייט לשיחה, לשבת זה מול זה, רצוי עם מגע של ברך בברך או משהו מעין זה, קשר עין, בלי הפרעות רקע (טלפונים, סיר על האש וכו') ולשוחח על מה שמכאיב, בלי להאשים. "אני מרגישה כך וכך" ולא "אתה כזה וכזה"...
זה מהאימגו. מפנה אתכם שוב (ושוב ושוב, ולא אפסיק כי זה לגמרי שווה את זה) לספרו של ד"ר הארוויל הנדריקס - לבסוף מוצאים אהבה

אתם באיזשהו מעגל ואחד מכם צריך להיות זה שיוציא אתכם ממנו, שיתחיל תנועה לכיוון חדש, מפרה, שמח, חושני, שחוגג את החיים ולא רק כזה שמשאיר את האף מעל המים...

אנחנו פה (())
יו_חנן*

שליחה על ידי יו_חנן* »

היי חוחית
ציפור קטנה ויקרה
עודדת אותי מאוד
עם כל הרצון לשתף ולתמוך, היקום אמור להגיב לפעולה שאני עושה.אם היקום לא מגיב אולי הכיוון לא נכון.
אכן מבחינתנו היקום דמם עד שקיבלנו את המסר שלך שמבחינתי אומר: היקום מהדהד עם מה שקורה ותתאזרו בסבלנות לתגובה על גבי המסך.

היום אנו חוצים את אמצע השנה וזה אומר שינוי כיוון הימים שהלכו והתארכו משנים כיוון ומתחילים להתקצר ואילו הלילות הולכים ומתארכים.
מי יתן וגם המגמה בתוכנו תשתנה ותביא לנו התכנסות ביתית ורגיעה עד לתמונה שעולה עכשיו אל מול עיני של חורף, אח, יין ואהבה על השטיח.

שבוע אינטימי ואוהב, שבוע של חיבור ללב.
ושוב תודה.

יוחנן
פלוני_אלמונית*

הי, אל תתייאשו!
גם אני קראתי, ואפילו שיתפתי את בעלי והחלטנו לבצע. איכשהו זה עוד לא קרה....
מתעניינת גם בטקס טיהור המרחב (למרות שהוא לא חובב טקסים בעצמו, אני מאמינה בהם)

<פלונית אלמונית שעוד לא כתבה פה, אבל עוקבת מההתחלה>
נועה_בר*
הצטרפות: 20 יוני 2004, 22:33
דף אישי: הדף האישי של נועה_בר*

שליחה על ידי נועה_בר* »

הי, אל תתייאשו! גם אני קראתי, :-)

יש עניינים שלוקח להם זמן להבשיל, והרוב לא כותב.. אך (לדעתי) מושפע
(ולא ירוץ לספר לחבר'ה)

חיבוק גדול לכם @}
מיה_גל*

שליחה על ידי מיה_גל* »

הי, אל תתייאשו!
תודה!! :-)

גם אני קראתי, ואפילו שיתפתי את בעלי והחלטנו לבצע
|Y||Y||Y| מעולה!

איכשהו זה עוד לא קרה....
קחי יוזמה, מחכה לדיווחים ;-)

מתעניינת גם בטקס טיהור המרחב
לאט לאט, אני מתכננת לכתוב את זה לעצמי, כשזה יקרה - אעלה אותו גם לכאן

פלונית אלמונית שעוד לא כתבה פה, אבל עוקבת מההתחלה
{@ ברוכה היוצאת מהארון (גם אם באופן אנונימי :-D )

יש עניינים שלוקח להם זמן להבשיל, והרוב לא כותב.. אך (לדעתי) מושפע
הלואי, נמתין בסבלנות

חיבוק גדול לכם
גם לך יקירה, טוב לראות פה פנים מוכרים ולא אנונימיים (())
גם_אותי_זה_מעניין*

הנה גם אני כאן, פותחת את הדף הזה אפילו פעמיים ביום!
בכל אופן גם אנחנו לא תרגלנו עדיין...ומשום מה גם לא עשינו שוב את שמירת האנרגיה (וגם לא פריקת האנרגיה :-P)
אנחנו בשלב הרדום, מקווים ורוצים להתעורר שוב ומהר!
אולי באמת צריך לקבוע דייט.

ורציתי לומר ל פלוני אלמונית שכתבה: כבר שבוע אני מנסה לדמיין את הבעל שלי בתור אל ונכשלת
אולי יעזור להזכר באותם רגעים שפגשת בו לראשונה, או ברגעים בהם התאהבת בו, איך הרגשת אז, איך הרגשת שם...

ובנתיים חיזוקים ללאפיס ויוחנן, אנחנו שמחים שאתם כאן!
שאלות*
הצטרפות: 09 ספטמבר 2007, 12:39

שליחה על ידי שאלות* »

מה עם גברים שגומרים מדי מהר, רק חודרים וישר גומרים ואז אין להם אנרגיה לכלום?
פלוני_אלמונית*

אולי יעזור להזכר באותם רגעים שפגשת בו לראשונה, או ברגעים בהם התאהבת בו, איך הרגשת אז, איך הרגשת שם...
אם להיות כנה לגמרי אז התאהבתי בו קודם כל בגלל מראהו ובגלל משיכה מינית אדירה שלא היתה קיימת לפני כן עם אף אחד אחר. ככל שהשנים עברו, הוא התעבה והתעבה והתעבה ואני לא נמשכת לגברים שמנים. אני בטוחה שיש גם קשר לעשרות שנות נישואין עם כל הלחצים והשיגרה והשעמום. אני זאת שכתבה בסקר של חוחית שאנחנו לא מקיימים בכלל יחסי מין. חוץ מהמין אני מאד מאד מחבבת אותו והוא יקר לליבי.
מקנאה_אבל_הפוך*
הצטרפות: 01 יוני 2008, 00:03

שליחה על ידי מקנאה_אבל_הפוך* »

ואצלי כלום: הרבה פניות אלי בכרטיס באתר ההכרויות, לא המון אבל מספיק (יש לי תמונה מדליקה). אפילו פה ושם פוגשת פנים אל פנים. למשל בשבועות הייתי עם הילדים באיזה מפגש חברתי שהיו בו כל מיני אנשים, והיה שם מישהו פנוי שקצת עשיתי לו עיניים, קצת התקרבתי, ביקש את הטלפון, אפילו בא לבקר יום אחד למרות שאנחנו גרים רחוק מכל מקום והוא במרכז דווקא. בא לבקר בשעות הערות של הילדים והם שיחקו איתו וכאלה, אבל אחר כך דיברנו עוד איזה פעמיים בטלפון וזה נמוג.
מצחיק אבל אני מאבדת עניין במהירות האור. אולי הגנה עצמית לא יודעת. כבר היה עדיף להיכנס למיטה איתו או עם מישהו שלא מאד מעניין אותי רק כדי להכניס את העניין לתנועה אבל נראה לי דבילי לנסוע מאילת למטולה בשביל זיון לא נחשק במיוחד.
וגם- יש פער בין זה שאני לפחות ברעיון בראש מוכנה לפתוח את העניין גם אם זה רק לעניין המיני (אם כי רוצה זוגיות אבל כבר ירדתי תיאורטית מהעץ של "אין סקס בלי אהבה" כי נמאס לי להתנזר) לבין זה שאנשים תמיד פונים אלי בצורה מכובדת. בצעירותי כשהרבה פחות התנזרתי והייתי מוכנה הרבה יותר להתנסויות ולסיפורים שארכו שבועיים, תמיד הייתי זו שאחיות רוצות להכיר לה את האח, רוצים להכיר לה את הבחור הטוב הפנוי בסביבה ואותי זה הצחיק כי חייתי אחרת, אבל עכשיו המשהו הזה שאני משדרת פוגע לי כי אני לא "הסקסי", אפילו היו פעמים בעבר שחשבו שאני דתיה...

אבל השבוע היה מישהו שפנה אלי באתר הכרויות. בדרך כלל הוא לא היה זוכה למענה בכלל כי הכרטיס שלו היה ריק, היתה תמונה אבל הוא לא סיפר על עצמו. מבחינת איזה נתון חיצוני שהוא צייןידעתי שהוא לא ממש הטעם שלי אבל התמונה היתה בסדר אז התקשרתי. כאמור אני גרה בחור והאהבל אפילו לא שם לב שאני גרה רחוק רק כי התמונה שלי הדליקה אותו. פצחנו בשיחה פלרטטנית להפליא בטלפון, די נסחפנו עם הרמיזות המיניות וכו'. לא שאני חושבת שיקרה מזה משהו (הוא לא נייד ואני קשורה לילדים ולבית, פחות או יותר) ובסוף השיחה כבר שיעמם אותי הרעיון של להתאמץ, לנסוע, להיפגש, ובכלל לא נראה לי שהוא ממש שווה את ההשקעה מבחינתי, אבל השיחה שמחה אותי בגלל מה שהרשיתי לעצמי להגיד ולהיות בה. כבר שנים לא פלירטטתי נראה לי.
יו_חנן*

שליחה על ידי יו_חנן* »

היי
בוקר טוב
אני מאוד שמח לראות שמשהו זז ונוגע
תודה למי ששיתף מעצמו גם אם זה בשם או בכינוי בדוי, עדיין זה מהדהד כמשהו אמיתי ואישי ולא כמשהו כללי
אשמח מאוד לתקשר עם כינוי ולדעת שאני עונה לאותו אדם
האמת שאף פעם אינני יודע עם איזה פלוני אני מתקשר
בכל מקרה שוב תודה על הכנות והפתיחות
כמו שראיתם יש תגובות של לאפיס ויש תגובות שלי, אז אם אתם רוצים זוית ראיה ספציפית ממישהו פשוט תבקשו
אימון טנטרי גדול הוא לבקש בצורהמדויקת, להיות קשוב למה שאני צריך ולבקש אותו בדיוק.
(אימון עוד יותר גדול הוא לקבל סירוב ולא להתמוטט/ לכעוס/ לנקום או כל מיני כאלה אלא פשוט לקבל את זה שההוא ממול שבקשתי אותו ל... לא מסוגל כרגע לתת לי את מבוקשי)
יש סשן ענק שעובד על זה (מצחיק מבכי וכל מה שבאמצע )
ובעוד רגע אענה לחלק כי צריך גם להשקיע זמן בזוגיות שלי :-D
יום שמח
יוחנן
מיה_גל*

שליחה על ידי מיה_גל* »

:-) בזמן שאהובי משקיע בזוגיות, אני אשקיע בלכתוב קצת על חשיבות קביעת הדייט :-D
תמיד מלמדים אותנו עד כמה חשובה הספונטניות במפגשים המיניים שלנו, אז אני מזמינה אתכן להטיל ספק בפרדיגמות ולבדוק את האפשרות של קביעת סקס-דייט מראש עם בן הזוג הקבוע.
דמיינו לעצמכן, שאתן קובעות איתו דייט ליום רביעי בשבע בערב (מחרתיים, כן, זה רמז...) הילדים אצל סבתא ויש לכם כמה וכמה שעות להשקיע בעצמכם בלי הפרעות.
עד אז, כמובן, לא עושים כלום, צוברים את האנרגיה המינית ומתחילים להעלות אותה.
שולחים אסמסים עם רמיזות יותר ויותר מיניות לגבי מה שעומד לקרות ברביעי בערב, שולחים זה לזה מיילים עם הפנטזיות שלנו, או רק ראשית הפנטזיות שלנו, לגבי הדייט.
מספרים לו שקנינו לבנים סקסיים/בושם/דיסק עם מוסיקת אוירה מופלאה/מצעים אדומים חדשים לקראת המפגש, אומרים לו בקול רם ובנוכחות זרים/משפחה/חברים/ילדים משהו מאד מרומז, כזה שיהיה ברור רק לו, לגבי התוכניות שלנו לגביו ביום רביעי, עוברים לידו במטבח, מלטפים לו את הטוסיק ולוחשים לו באוזן: "חכה חכה, ביום רביעי...", מוצאים דרכים לחימום האוירה לקראת הדייט.
זה מאד כיף, כמעט כיף כמו הזמן ההוא שהיה אחרי ההתעלסות ההיא בה לא גמרנו ונשארנו עם האנרגיות חמות, זוכרות? שווה, נכון?
אז יאללה נשים יקרות, שאקטיות מופלאות, קחו יוזמה, קבעו דייט עם האיש שלכן
ו...בואו לספר לחבר'ה ;-)
מיה_גל*

שליחה על ידי מיה_גל* »

מקנאה אבל הפוך
אבל השיחה שמחה אותי בגלל מה שהרשיתי לעצמי להגיד ולהיות בה
מעולה! התחברת לאנרגיות המיניות שלך בלי קשר אל האדם המסויים איתו שוחחת, והבאת את עצמך לשם כפי שאת. זה ממש מרגש ויפה.
מזמינה אותך להתחבר לתחושה המופלאה הזו ולהזכר בה בכל פעם שעולה הצורך, בכל הקשר שהוא.

ובסוף השיחה כבר שיעמם אותי הרעיון של להתאמץ, לנסוע, להיפגש, ובכלל לא נראה לי שהוא ממש שווה את ההשקעה מבחינתי
גם זה מצויין, מאותה סיבה ממש.
יופי של דרך את עושה עם עצמך!

מדגישה עבורך את מה שכתב יו חנן: אימון טנטרי גדול הוא לבקש בצורה מדויקת, להיות קשוב למה שאני צריך ולבקש אותו בדיוק
בדקי עם עצמך מה בדיוק את מחפשת בבן זוגך המתבושש להגיע, ואת הבקשה הזו בטאי בקול רם, גם בפני מכרייך וגם באתר ההכרויות, והכי חשוב - בפני עצמך. כתבי זאת וקראי מפעם לפעם. שני אם יש צורך.
בהצלחה (())
יו_חנן*

שליחה על ידי יו_חנן* »

שאללללוווותתתת
היי הייי
כגבר אני ממש שמח לענות על השאלה מה עם גברים שגומרים מדי מהר, רק חודרים וישר גומרים ואז אין להם אנרגיה לכלום?
כמו שכתבתי קודם הייתי שמח לשמוע איפה זה פוגש אותך,
שהרי השאלה אינה תיאורטית בלבד.
הייתי שמח להתחבר לתחושות שלך ולהתנהלותך בחיים שפוגשת את זה גם בתחומים אחרים.
בכל מקרה,
המקור לשפיכה מהירה אינו פיסי למרות שגם כאן יש מקום לטיפול. המקור לשפיכה מוקדמת הוא בתפיסה שלנו את המין והמיניות שלנו. התפיסה שמין אסור ולמי שמאונן תגדלנה שערות על כף היד. המקור הוא האיסור לאונן, נעשה את זה בהחבא, בפחד שניתפש, במים הגנובים, מהר שלא ניתפש, צ'יק צ'ק ודי, עינוג קטן לפני השינה, שאף אחד לא ישמע ועוד ועוד.
התפיסה הזאת של המיניות הביאה אותנו, כגברים, למקום שמין הוא השגי ובעצם המטרה של מין הוא גמירה, ולכן בואו נעשה את זה מהיר וממוקד. קשה לנו יותר לפתוח את צ'אקרת הגרון ולהנות בקול, קשה לנו לפתוח את הלב ולהנות ממין עדין וארוך, חסרה לנו התחושה של מים גנובים ו.... רבותי הגיע הזמן לשינוי!
החלק השני של שפיכה מהירה הוא הקושי העצום באינטימיות. בתוך תוכנו אנו יודעים שגמירה מורידה לנו את הכוחות, דאגנו שכולן ידעו את זה ואז... נורא פשוט, במקום לשמור על רמת אינטימיות, אנו פולטים ומיד נרדמים, ובעצם... מה יכולתי לעשות?? (אז זהו ש... יש מה לעשות ומוטב מוקדם..)
יש את הפחד שלא נספק את ה"סחורה". ואז בכלל לא מתחילים אלא מיד מותרים ודי.
ועוד ועוד פחדים וקשיים, כשהבסיס שלהם הינו חיזוק היכולת להיות באינטימיות מאוד מאוד גבוהה (וכשאני בתוכה האינטימיות בשמיים).

ולפרקטיות....
בואו נבין ש{{}}השפיכה המהירה שלו איננה הבעיה שלו היא הבעיה שלנו.

בואו ניצור מצב שבו החדירה אינה חלק מהפעילות המינית לזמן מה ונתענג על עצם המגע והביחד.
מצב שבו איננו ממהרים לשום מקום ואיננו רוצים להשיג משהו.
מצב שבו הכל בסדר, את לא מצפה למשהו ואני אינני מחויב לענג אותך באיזושהי צורה.
מצב בו ההנאה היחידה שלי היא להתענג מעצם המגע שלי בבת הזוג שלי.
נוציא קולות של הנאה, ננשום, ונראה איך הגירוי עולה אט אט.
יום, יומיים, שלושה, שבוע ונראה מה קורה.
הי הי, נו נו נו, לא לגמור אההה?

בואו נשים בצד את התסכול ואת הזכרונות הכואבים.
בואו נפתח מקום של שותפות ואהבה.
בואו ניפתח ונהיה אמפתיים לקשיים שלנו (קודם כל) ושל בן זוגנו.
ללא שיפוט, ביקורת, אכזבה או ציפיה.
בואו נהיה.

ולך חבר יקר
דבר איתו. כן כן עם הזין שלך. קרא לו בשם. כבד אותו. הערך אותו. אהוב אותו על שהוא נושא עימו את השמוק הזה (שזה אתה).
גש לשירותים ותן שתן. עצור באמצע את השתן וספור בקול רם עד עשר. שחרר ו...עצור שוב, תנשום וספור שוב. כך ארבע פעמים (לא יותר מפעם בשבוע).
זכור את השריר הזה. זכור אותו היטב. הוא המפתח שלך לגבריות שלך. זהו שריר רצפת האגן. זה השריר ששולט על השפיכה שלך.
וכעת בכל יום , תוך כדי עבודה, נסיעה, שיחה עם הבוס שלך, תשלום על הקניות בסופר, כווץ, נשום נשימה עמוקה אל הלב תוך כדי כיווץ ושחרר את הכיווץ תוך כדי הוצאת אויר.
לא דרוש לזה זמן או מקום. ככה, תוך כדי החיים.
עליך לכווץ ולנשום כך רק 500 פעם ביום. תוך כדי כתיבה עשיתי כבר 84, זה לא נורא, 85, ולאחר זמן קצר 86, תוכל להרגיש את ההבדל. אתה שולט בו ולא הוא בך.
היחסים בינכם יחסים של כבוד ואהבה ולא של כעס, טינה ומרירות.

אוףףף נגמר לי כבר היום
דברו איתי
ספרו לי
שתפו מהלב
היו גברים

באהבה רבה
יוחנן
המלצה*
הצטרפות: 30 מרץ 2005, 23:15

שליחה על ידי המלצה* »

יוחנן ולאפיס,
אני רוצה ללכת עם האיש היקר שלי לסדנת טנטרה. אנחנו גרים במרכז (קרובים לת"א, כפר סבא והסביבה).
נתחיל בחד פעמי ונראה לאן זה יוביל אותנו משם...
אשמח לשמוע המלצה מכם על מטפל/מטפלת/מטפלים
חוחית*

שליחה על ידי חוחית* »

רוצה לחלוק על יוחנן היקר,
את שרירי קרקעית האגן אוספים בנשיפה ולא בשאיפה, כך הם יודעים לתפקד הרבה יותר טוב, אם צריך הסבר פיזיולוגי אסביר.
חוצמזה אחלה רעיון להתחבר לקרקעית האגן.
הגבירה_בחום*
הצטרפות: 30 יוני 2007, 17:29
דף אישי: הדף האישי של הגבירה_בחום*

שליחה על ידי הגבירה_בחום* »

מצטרפת לחוחית (לכל מילה הפעם (-;)
את שרירי קרקעית האגן אוספים בנשיפה ולא בשאיפה, כך הם יודעים לתפקד הרבה יותר טוב וכך פעולת האיסוף והשחרור מותאמת לתנועה הפיסיולוגית הטבעית שלהם.
חוחית*

שליחה על ידי חוחית* »

מצטרפת לחוחית (לכל מילה הפעם )
עכשיו הבנתי (-;
גם_אותי_זה_מעניין*

את שרירי קרקעית האגן אוספים בנשיפה ולא בשאיפה, כך הם יודעים לתפקד הרבה יותר טוב
לי זה מסתדר ההפך, כמו שיוחנן אמר: בדר"כ משחררים את השריר כאשר נושפים (ככה זה עובד עם כל השרירים בגוף)
שאיפה, עצירת נשימה+כיווץ, נשיפה+שחרור הכיווץ

לאפיס, אהבתי את מה שכתבת לגבי הדייט, ומה לעשות עד אז!
יו_חנן*

שליחה על ידי יו_חנן* »

ישששש
הם קוראים ואפילו מגיבים
אמנם עדיין מתרכזים בטכניקה אך כנראה הדרך אל הלב נסללת לאיטה

לילה טוב
יש גם מחר
שמחה
יוחנן
שרון*
הצטרפות: 27 ספטמבר 2002, 14:27

שליחה על ידי שרון* »

שאלתי היא האם יש בטנטרה, או האם אפשר לבקש מהעונים כאן, לכתוב עבור ביישנים וסגורים כמוני, על נפלאות הטנטרה בהקשר האישי.
קראתי שיוחנן כתב כאן על החיבור למקום שלומד לבקש, לרצות.
האם תוכל להרחיב? אני מאוד לא פתוחה למין, מרגישה מרוחקת מתביישת מתקשה להיפתח, לא מתחברת "לפרוצה הנשית" שבתאוריה היתי רוצה להיות כמוה.
מדמיינת נשים אחרות עם בני זוגן ולא מבינה איך הן עושות זאת בטבעיות.
תודה
קרן_שמש_מאוחרת*
הצטרפות: 14 מרץ 2007, 22:57
דף אישי: הדף האישי של קרן_שמש_מאוחרת*

שליחה על ידי קרן_שמש_מאוחרת* »

חוחית,
אשמח להסבר הפיזיולוגי - אני בדיוק עסוקה בנושא הזה עכשיו - מתעתדת לפתוח ענף אולימפי של תרגילי קיגל :-)
תודה, קרן
חוחית*

שליחה על ידי חוחית* »

מתעתדת לפתוח ענף אולימפי של תרגילי קיגל אחלה ענף, אני גם אגיע להשתתף.

הסבר פיזיולוגי על קצה המזלג:
שרירי קרקעית האגן נועדו לתמוך באיברי הבטן הפנימיים (ובכללם איברי האגן) ובעמוד השדרה.
הם מהווים חלק ממה שנקרא- "שרירי ליבת הגוף" או "השרירים המייצבים- דהיינו שרירים עמוקים (לא אלה שרואים כלפי חוץ) שתפקידם ייצוב ותמיכה.
שרירי קרקעית האגן מחוברים ברקמת חיבור לסרעפת, אותו שריר מקסים שבנשימה מלאה נע מעלה ומטה ופעילותו חשובה מאוד לתפקוד הלב והריאות (את הסרעפת אגב רואים יפה אצל תינוקות שנושמים יפה נשימה מלאה באופן טבעי).
ובכן- הסרעפת מטבעה נמתחת למטה (זאת אומרת מופעלת) עם השאיפה ומשתחררת מעלה עם הנשיפה, כיוון שהיא קשורה לקרקעית האגן הן פועלות יחד ובצורה דומה (אגב לשתיהן באנגלית קוראים דיאפרגמה) ולכן גם קרקעית האגן תעלה בנשיפה ותרד בשאיפה רק שהיא עובדת הפוך מבחינת המאמץ- האיסוף הוא בנשיפה והשחרור בשאיפה.

בדר"כ משחררים את השריר כאשר נושפים (ככה זה עובד עם כל השרירים בגוף) זה לא מדוייק, כשרוצים לעבוד נכון עם השרירים וליצור תנועה חזקה שמיוצבת מפנים הגוף חייבים לבצע אותה עם הוצאת האויר כדי לגרות את השרירים המייצבים לפעולה כפי שכתבתי.
בואו ניקח לדוגמא הרמת ילד או חפץ כבד מהרצפה- תמיד אמרו לנו לעשות את זה בברכיים כפופות כדי לא להעמיס על הגב, נכון, אבל לא מספיק, זוהי פעול השמעלה את הלחץ התוך בטני באופן משמעותי ואם אנחנו לא רוצות את כל הרחם שלנו צונח למטה אנחנו חייבות לאסוף קרקעית אגן וזה קורה בנשיפה, אגב אם זה נעשה בשאיפה וחלילה אחריה עצירת נשימה זה מעלה עוד יותר את הלחץ התוך בטני.
מתי עוד עולה לחץ תוך בטני? התעטשות, צחוק, שיעול (אח"כ נשים מבוגרות וגם פחות שמות פדים ביומיום שלהן כי כל שיעול קטן בורח להן פיפי, הבריחה הזו היא חולשה של שרירי קרקעית האגן- זה לא אמור להיות ככה!).
גם בהריון כמובן עולה הלחץ התוך בטני ולכן חשיבות גדולה לפעילות תקינה של שרירים אלו.
מתי הם רפויים? בשינה, בהרפיה ובלידה כמובן, בלידה חשוב מאוד להרפות את שרירי קרקעית האגן אם רוצים לידה זריזה ובמינימום נזק לשרירים האלו.

טוב, רציתי על קצה המזלג, יצא כל המזלג יחד עם כף וסכין.

ולסיום כדי גם לקשור את זה לנושא הדף הנוכחי:
חיזוק שרירי קרקעית האגן משפר ללא שום צל של ספק את יחסי המין ועושה אורגזמות מטורפות.
התרגול וההכרות עם השרירים הללו גם מחברים אותנו ברמה המנטלית לאיזור שזה גם חשוב מאוד.
@}
מיה_גל*

שליחה על ידי מיה_גל* »

שמחה על ההסברים שנוספו פה :-)
תודות
אבל אבל אבל
זוכרות שאנחנו בטנטרה?
מה שאנחנו עושים בתרגולים, הוא לעורר את האנרגיה המינית ואז להעלות אותה במעלה הצ'אקרות על מנת להזין, להניע ולעורר את הצ'אקרות העליונות.
הנשימות נעושת עם התכווננות מסויימת - אנחנו מכווצים את שרירי הסקס (אותה גברת בשינוי אדרת - אלה השרירים שאיתם אנחנו יכולות להפסיק את זרימת השתן. תרגלו אותם, לימדו להכיר אותם) ואז שואפים אל הלב, ובנשיפה משחררים.
הכיווץ לפני השאיפה העמוקה נועד לשמש מעין ריכוז ועזרה בדחיפה מעלה של אותה אנרגיה מינית שריכזנו ע"י תרגילים שונים.
ביוגה כמו ביוגה ובטנטרה כמו בטנטרה...

את הכיווץ והנשימה אפשר (ורצוי מאד) לתרגל אחרי שמתעלסים בלי לגמור.
נסו. שווה ביותר

ראיתי שמישהי כתבה ומחקה הודעה לגבי זה שבזוגיות שלהם אין בעיתיות ובכל זאת מסקרן אותם לתרגל,
אז תודה רבה רבה על ההודעה הזו, היא היתה מאד חשובה וחבל לי שנעלמה מפה.
כל הדף הזה נולד מתוך מקום של קשיים במיניות ובאינטימיות זוגית של נשים שכתבו בדף הסקר, לכן התייחסתי לבעיות ולקושי, אבל כמובן שתרגול הטנטרה לא נועד לפתור בעיות כלשהן. אם הן נפתרות על הדרך - נפלא!
אבל תמיד נזכור שהדרך עצמה היא המטרה.
מתרגלים כדי לתרגל, כדי להיות ביחד, כדי להתבונן זה בעיני זו וההיפך, כדי לאחד את שיווה עם שאקטי במימד הגופני שלהם.
מתוך הנסיון שלנו אנו יודעים שקורים דברים נפלאים כתוצאה מהתרגול. זהו.

גם לנו אין בעיות באינטימיות הזוגית שלנו וגם לא במיניות (לרוב, בכל אופן... ;-) ) ובכל זאת אנחנו מתרגלים בכל הזדמנות שיש לנו, יוצרים הזדמנויות לשם כך, קובעים דייטים לתרגולים טנטריים.
תענוג אמיתי ומומלץ לכולם, לא רק לאלו שחווים בעייתיות כזו או אחרת בקשר הזוגי שלהם.

{@

לאפיס, אהבתי את מה שכתבת לגבי הדייט, ומה לעשות עד אז!
סבבה :-D
אז לכי על זה |Y|

שרון
ראיתי את שאלתך, פנית אל יוחנן והוא יענה כשיוכל, ימים קצת עסוקים עכשיו...

המלצה
אני רוצה ללכת עם האיש היקר שלי לסדנת טנטרה
יופי!
בראשית הדף נתתי קישורים למנחים שונים שאני ממליצה עליהם.
את כמובן מוזמנת לבוא גם אלינו, אנחנו בכרכור (())
050-7312284
מיה_גל*

שליחה על ידי מיה_גל* »

המלצה - עכשיו אני רואה שההמלצות ניתנו ככל הנראה בדף אחר...
אז - ממליצה בחום על ערן וצביה רוטשילד. הם נמצאים בראש העין ועושים מפגשים אישיים עם זוגות. סדנאות לא.
מידע על סדנאות שונות את יכולה לקבל באתר הטנטרה הישראלי
מציעה לך להכנס אחד-אחד, לקרוא, להתרשם, לראות מה מדבר אלייך ואז את מוזמנת לחזור אלי ולהמשיך בהתייעצות :-)
תהנו
חוחית*

שליחה על ידי חוחית* »

ביוגה כמו ביוגה ובטנטרה כמו בטנטרה...
ביוגה כמו בטנטרה ובטנטרה כמו ביוגה, לפחות בעניין הזה, כיוון שגם ביוגה תרגילים אנרגטיים רבים שנועדו להתמיר את האנרגיה כלפי מעלה וזה אחלה להשתמש באיסוף קרקעית האגן כפקק ששומר על האנרגיה שלא "תברח" למטה.
רק דבר אחד חשוב לי להדגיש בכל זאת, יש הבדל בין שאיפה אחרי שקרקעית האגן כבר נאספה (בנשיפה) לבין איסוף בשאיפה שהוא לא יעיל בעליל.
לפי מה שהסברת כאן שואפים אחרי שכבר אסוף, הבנתי נכון?
תודה על הכל
@}
מיה_גל*

שליחה על ידי מיה_גל* »

לפי מה שהסברת כאן שואפים אחרי שכבר אסוף, הבנתי נכון?
אכן כן. נשימה מעגלית שכזו - מכווצים - שואפים - נושפים ומשחררים כיווץ תוך כדי - מכווצים - שואפים - נושפים ומשחררים כיווץ תוך כדי - ...............................

תודה על הכל
בשמחה גדולה :-)
מיה_גל*

שליחה על ידי מיה_גל* »

ושוב מצטטת את בועז שגב, כדי להסביר למה כל כך בשמחה גדולה:

see one, do one, teach one
and then you know it

או במילים אחרות - אתן עושות לי שרות נפלא, אז תודה לכן על הכל |L|
אלה_לי_לה*
הצטרפות: 07 נובמבר 2007, 10:20
דף אישי: הדף האישי של אלה_לי_לה*

שליחה על ידי אלה_לי_לה* »

קראתי
חיוך שליו נמרח על פני
ותהיה
מה המהות של תרגול טנטרה ללא זוגיות?
שואלת*

שליחה על ידי שואלת* »

_הטנטרה הוא זרם ביוגה המייחס חשיבות לצמיחה רוחנית דרך שימוש במרכיבים החומריים ביותר בחיים ומתוך התעמקות והתעסקות בפרטי פרטים בעולם החומר ליצור חוויה המתעלה מעל לחומר, חוויה רוחנית, (בניגוד לזרמים אחרים ביוגה המטיפים להתרחקות והתנתקות מעולם החומר על מנת להפנות את החושים פנימה ולחוות התפתחות רוחנית) זה ממש ממש ממש על קצה קצהו של מזלג. זו תורה סבוכה, רחבה ועמוקה מאוד המתייחסת לחיים על רבדיהם ובין היתר גם רובד המיניות.
כמובן שבמערב המושג טנטרה הפך שם נרדף למין. ומה שקורה לרוב בסדנאות הטנטרה היא איזושהי זילות מוחלטת וחד מימדית של אשליית אינטימיות מינית._

הגבירה בחום, האם תוכלי להפנות אותי למקורות שבהם אפשר לקרוא על הטנטרה במובן הרחב שלה?
תודה
מיה_גל*

שליחה על ידי מיה_גל* »

היי אלה לי לה, ברוכה הבאה (())

מה המהות של תרגול טנטרה ללא זוגיות?
כמו בזוגיות, מהות תרגול הטנטרה הוא להיות כאן ועכשיו, ללמוד להכיר את עצמך לעומק.
להסיר קליפות ושריונות
לגעת במהות שלך
ללמוד להכיר את הגבולות שלך
את הרצונות שלך
את הצרכים שלך
להיות מדוייקת ואוהבת עם עצמך
ללמוד לבטא את עצמך החוצה בדיוק כפי שאת
להכיר תבניות חשיבה והתנהגות שטבועים בך ולוותר עליהן מתוך ההכרה כי אינך זקוקה להן עוד
ועוד ועוד ועוד,

כל מה שכתוב בדף הזה נכון ליחידים כמו גם לזוגות...
מתרגלים בשניים, מהות גברית עם מהות נשית, שיווה עם שאקטי, כדי ליצור מעגל שלם,
אבל זה שאת מתרגלת איתו לא חייב להיות בן הזוג שלך לחיים, בכלל לא,
הנמסטה, האמירה שהאלוהי שבי רואה את האלוהי שבך, נכונה עבור כל שניים, לא רק עבור זוגות.

המשיכי לחייך {@
הגבירה_בחום*

_הגבירה בחום, האם תוכלי להפנות אותי למקורות שבהם אפשר לקרוא על הטנטרה במובן הרחב שלה?
תודה_
הי שואלת
יש הרבה מאוד ספרים. תוכלי להכנס לאחד מאתרי הספרות היוגית ולהקיש בחיפוש שם את המילה טנטרה, או טנטרה ויוגה ותקבלי מגוון ספרים עבי קרס בנושא. פעמים רבות אלה ספרים מקצועיים שנכנסים לעומקים פילוסופיים ומתייחסים לפרטי פרטים בתורה כך שאני לא יודעת אם למבט מרפרף ראשוני הם יהיו ברורים
למותר לציין שרובם ככולם באנגלית.
בשביל ההתחלה, תוכלי לחפש בגוגל, אני בטוחה שיש חומר רב (אחרי שתנפי את כל האינפורמציה על סדנאות טנטרה (-:).
אם תרצי, אוכל לברר את שמם של הספרים שאני נתקלתי בהם (אני כאמור נתקלת בהרבה ספרים וקוראת פרקים וחלקי פרקים בספרים שונים, לא את כולם יש לי (-:) ולכתוב אותם כאן בשבוע הבא.
אני חושבת שיש גם לאושו ספר שמתורגם לעברית על טנטרה (אני אישית לא מסמפטת את הכתיבה שלו, אבל לפעמים יש לו יכולת הפשטה מאוד טובה) ששווה לחפש כהתחלה. הוא עושה שם השוואה בין הטנטרה ליוגה וכותב שם הרבה דברים שאותי אישית מעצבנים ומעוררים בי מחלוקת, אבל מילא...(-:
האתרים שבהם אפשר למצוא ספרים רציניים בנושא הם: abe books, אתר הודי שמקושר להמון הוצאות לאור בכל העולם. vedic books, עוד אתר הודי שיש בו מגוון רחב של ספרי יוגה וטנטרה וגם באמזון
חשוב לי לציין שעם התרגול (של היוגה או הטנטרה שהן היינו הך מבחינתי) המון תאורים של תחושות שכתובים באופן תאורטי הופכים להיות ברורים מעשית, תחושתית ואנרגטית והסיבה לכך היא שהדברים שעליהם מדברת היוגה/ טנטרה לא יכולים ממש להיות מובנים לגמרי במילים. יש נקודה מסויימת שבה למילים יש גבול.
שוב חשוב לי לציין שההתמחות שלי והעניין שלי הוא לא במיניות טנטרית אלא במקור שממנו יוצאת הטנטרה וביישום שלה באופן כללי בחיים ולא רק במיניות.
מקווה שעזרתי קצת, ואם תרצי להתייעץ או לשאול מוזמנת כמובן לכתוב לי בדפבית @}
הגבירה_בחום*

זה ספר אחד די מדהים בעיניי: Sri Vijnana Bhairava Tantra The Ascent : New Commentary on the Classical Tantric Text
במקורו זהו טקסט מן המיתולגיה בן 5000 שנה והוא מבוסס על שיחות בין האל שיווה לאלה דווי, דרכן מלמד אותה שיווה, את היוגה, את הטנטרה.
הספר הזה ספציפית הוא כמובן אחת הפרשנויות לטקסט המקורי ויש בו המון טכניקות מופלאות למדיטציה.
שוב, הוא קצת קשה לקריאה במיוחד לקורא שלא אמון על עולם המושגים. ובכל זאת ספר נפלא.
יו_חנן*

שליחה על ידי יו_חנן* »

היי שרון
צר לי שאני לא מספיק לענות אך אינני רוצה להשיב לך כלאחר יד
מבטיח תשובה מיד כשירד לי קצת הלחץ
בכל מקרה יש כאן את המייל והטלפון שלי
שבתשלום
יוחנן
יו_חנן*

שליחה על ידי יו_חנן* »

לכל השאר
שמח לראות התעניינות.
תודה על השיתופים וגם על ההענות בידע.
רציתי רק לאמר שהעיקר לדעתי הוא זוגיות ומיניות
הטנטרה היא רק המראה, השיקוף אך כל דרך
ש{{}}תעורר את האהבה עד שתחפץ מעולה בעיניי
והטכניקה רק שניה בחשיבותה

שבת אוהבת ומחבקת
יוחנן
הגבירה_בחום*

רציתי רק לאמר שהעיקר לדעתי הוא זוגיות ומיניות
אז זהו שבדף הזה זה העיקר.
בטנטרה הקלאסית, כלל וכלל לא.
והעניין הוא, שכשאתה חי בהווה, מתבונן בריכוז בחיים פועמים ורואה בהם את הקדושה, את הקסם הזה שכ"כ התרגלנו לקחת כמובן מאליו - כל דבר נחווה מתוך אהבה והתעלות. גם המיניות. (-:
מיה_גל*

שליחה על ידי מיה_גל* »

חותמת על כל מילה שלך, הגבירה בחום
איזה כיף שאת פה :-)
(())
הגבירה_בחום*

איזה כיף שאת פה, לאפיס (-:
ובכלל, אם להמשיך את קו המחשבה הזה, אז יש לנו כיצורים אנושיים את הנטיה לקטלג כל דבר, לקרוא בשמות, להמציא הגדרות (שהן גדרות) ולקחת בעלות עליהן. וכשזה מגיע לעולם הרוח וליוגה (שהטנטרה הקלאסית היא חד משמעית זרם שלה) זה בעייתי במיוחד. יש כ"כ הרבה זרמים ושיטות ותורות ומי שמתרגל אותן הם אנשים שעם השנים מפתחים הרבה אגו ובעלות על הידע הרחב והמופלא הזה והכ"כ כ"כ עתיק שאין כותב, מורה או גורו שמכבד את עצמו שמעז לומר שהמציא אותו או יצר אותו אבל כאן במערב כל דקה נולדת שיטה חדשה שמישהו "המציא" (כנראה גם ממש בשניות אלה (-:) ואף הגדיל לעשות ולגנות שיטה אחרת בטוענה כזו או אחרת, ובסופו של דבר יש ידע אחד, אמת אחת שכולם שואפים אליה ואני לא מדברת על עשרות האמיתות היחסיות שלנו אלא על ה-אמת שכשמגיעים אליה יודעים (האמת, יש גם רגעים קטנים בדרך שכשחווים אותם יודעים....) בלי ספק.
כך ששיפור המיניות, הזוגיות, יכולת הריכוז, הקבלה, האהבה, בריאות הגוף הנפש והתודעה - כולם כולם נגזרות, "תופעות לוואי" נפלאות שנופלות בחלקם של מי שיוצאים למסע (הלא פשוט) פנימה. באחת מזיליוניי השיטות והדרכים הקיימות
@}
מקנאה_אבל_הפוך*
הצטרפות: 01 יוני 2008, 00:03

שליחה על ידי מקנאה_אבל_הפוך* »

ואצלי יש התפתחויות, לא בטוחה שהן כאלה להיט.
פגשתי מישהו שבשניה שראיתי אותו מייד רציתי אותו, במובן הפיזי. ישבנו שעות על שעות וטחנו אחד לשניה את ה שכל . עד שכבר החזקנו יד ביד וטיפה התחבקנו היה כל כך מאוחר שהייתי צריכה ללכת הביתה לילדים כי מי שהיה איתם היה צריך ללכת, וגם ככה איחרתי לא מעט.
אמרתי לעצמי שלא נורא, אני אזום עוד מפגש ואולי תוך יום-יומיים אני אהיה אצלו ונשכב סופסוף (ואת זה אני אומרת למרות שנפגשנו פעם אחת , כן?)
כמובן שהוא התקשר לוודא שהגעתי הביתה בסדר- כבר אמרתי שאני כזו, מין פרצוף של ילדה טובה שמתייחסים אליה יפה, לא קורעים לה את החולצה בדייט ראשון...
אז איכשהו כשדיברנו ולי היה יותר בראש ש- דבר אחד- הוא הציע שניפגש בחוף הים ובשעות היום כשברור שאני עם הילדים...
הסכמתי כי בא לי לראות אותו. מצד שני, הוא אומר שהוא לא לגמרי בעניין של זוגיות כרגע וכל מה שאני רוצה זה לטרוף אותו, אז בשביל מה כל השטויות האלה שבדרך בכלל ובטח אחר כך יקח עוד כמה ימים עד שניפגש.
להעלות את המתח המיני ? פפפפפ אצלי הוא רק עולה ועולה כל הזמן.
בשמת_א*

שליחה על ידי בשמת_א* »

_שבו ככה לכל הפחות חמש דקות, בלי לדבר, בלי להסיט את המבט, בלי ללטף, פשוט היו נוכחים ברגע הזה, כאן ועכשיו, מתבוננים דרך עיני האלה שאנחנו בעיני האל שאיתנו.
כמה יפה הוא, כמה מושלם, כמה אני אוהבת אותו, ככה, בדיוק כמו שהוא.
ואז שאקטי שואלת את שיווה "שיווה אהוב ויקר שלי, האם תהיה מוכן לחלוק איתי מנחה של מגע אוהב?"_
אוקיי, יש לי שתי שאלות:
  1. ממש קשה לי כל ה"שיווה" וה"שאקטי". זה מרגיש לי מאוד זר ומלאכותי, וגם לא ברור לי מה זה בדיוק (-:
אז כשאת כותבת "כמה יפה הוא, כמה מושלם, כמה אני אוהבת אותו, ככה, בדיוק כמו שהוא" - זה תיאור של המשמעות של "האל שהוא"?
אני אשמח אם תסבירו קצת יותר מה המשמעות של האל והאלה לא במובן של להסביר את הפילוסופיה ההודית, אלא במובן מעשי, של - לאיזה תחושות, רגשות, מחשבות אנחנו חותרים, באיזה מצב תודעתי אנחנו רוצים להיות, שאתם מכנים אותו בקיצורים "האלה שאני" ו"האל שאיתנו", במלים פשוטות ומעשיות.
  1. המשפט הנחמד שפותח את התרגיל, "שיווה אהוב ויקר שלי, האם תהיה מוכן לחלוק איתי מנחה של מגע אוהב?", הוא כל כך תרגום מילולי משפה אחרת, שאני באופן אישי (כאחת מהקבוצה של המתרגמות והרגישות לשפה העברית) לא מסוגלת לדמיין את עצמי אומרת אותו. זה נשמע לי כמו התרגומים האלה מאנגלית, "הו, יקירי, התואיל להעביר אלי את ספלך?"
מאוד הייתי רוצה הצעות למשפטים, שאוכל להגיד לאיש שלי בלי להתפוצץ מצחוק רק בגלל הניסוח של המשפט... (-:
My dear beloved Shiva, would you be willing to share with me the gift of a loving touch?
איך נגיד את זה בעברית ככה שזה יישמע בעברית? (-;
ירח_לבן*
הצטרפות: 01 אפריל 2006, 09:07
דף אישי: הדף האישי של ירח_לבן*

שליחה על ידי ירח_לבן* »

הו, יקירי, התואיל להעביר אלי את ספלך
D-:
אינדי_אנית*
הצטרפות: 26 אוקטובר 2006, 22:38
דף אישי: הדף האישי של אינדי_אנית*

שליחה על ידי אינדי_אנית* »

בשמת את פשוט מעולה D-:
הגבירה_בחום*

איך נגיד את זה בעברית ככה שזה יישמע בעברית?
הוי כפרה עליך, משוש ליבי, האם תסכים להנות ביחד ממגע אוהב(/ לבלות יחד בכיף/ בחדווה/ באהבה....) ?? (-;
האמת, גם לי זה נשמע זר, וסביר להניח שלא הייתי בוחרת להשתמש בפועל במילים אלה.
לדעתי, נסי פשוט להשתמש במילים הפרטיות שלך כשאת פונה באהבה לבנזוגך במטרה לתרגל יחד. המילים עצמן, הגם שיש להן כוח משל עצמן, פחות חשובות כאן. חשוב החיבור אליהן. ההתכוונות מאחוריהן.
לגבי מושגי האל והאלה במילים פשוטות (ויסלחו לי לאפיס ויוחנן אם הגירסא שלי איני תואמת את שלהם (-:) הקונספט בהינדואיזם בכלל הוא שיש את עולם התופעות שסביבנו, שאנחנו חלק ממנו - יעני החיים. ובתוך כל דבר על פני האדמה הזו טמון איזשהו גרעין אלוהי. מכיוון שכל דבר בעולם הזה וכל אחד הוא ביטוי של אותה בריאה, המחשבה היא לנסות ולראות את אותו ניצוץ "אלוהי" (כותבת במרכאות כי יש לזה המון שמות ומושגים) בכל דבר. גם בדברים הטריוויאליים ביותר שאנחנו לא מקדישים להם חצי מבט או מחשבה. הלך מחשבתי כזה מעביר אותנו בשיפט די מיידי להיות מרוכזים בהווה ומכניס (במילים פשוטות) קסם להוויית החיים שלנו. קסם שאם שמים אליו לב, קורה כל הזמן (באיך שהנשימה עוברת בגוף, באיך שהחתול שלנו מנמנם, באיך שהמיים זורמים, בצורה המופלאה ומדוייקת של אובייקטים בטבע וכ' וכ'). אני חושבת שהמצב התודעתי שבו רוצים להיות בזמן תרגול כזה הוא מצב שבו אנחנו מביאים את עצמנו להיות ערים ל"קסם" הזה שבבנזוגנו, לייחוד הזה שלו, העור של הפנים, תווי הפנים, עצם הבריח.... או כל מה שגורם לנו להתמלא השתאות והתרגשות באדם שמולנו.
כשהפוקוס שלנו ממוקד ב"ניצוץ האלוהי" ואנחנו מתבססים בתפיסה שכל אחד וכל דבר הוא איזשהו ביטוי ל"אלוהות" הזו - לכל אחד וכל דבר יש את הפוטנציאל להיות קסום, להחוות כקסם ומשם לאפשר חוויית התעלות.

מקווה שהצלחתי לשפוך קצת אור (-:
ומחכה לשמוע את דברי לאפיס ויוחנן.
יו_חנן*

שליחה על ידי יו_חנן* »

היי שרון
סליחה על העיכוב
ימים עמוסים עוברים עלי, פיסית וריגשית.
התירגולים פותחים לי מקומות ופצעים ישנים ולוקח לי זמן לאסוף את עצמי. כן כן אנושי לגמרי.
כאן אני מתחבר חזרה לדברים שהעלת (מקוה שלא ירדת מהארץ בינתיים).
התפיסה שלנו את עצמנו היא אחד הדברים שאנו מנסים להשיל מעצמנו. ללא שיפוט, ללא ביקורת, פשוט להיות מה שאנחנו ולא מה שאנו חושבים על עצמנו. דרך זה אנו חווים את עצמנו באוטנטיות. כן כן אני מדבר על הדואליות שלך בעניין שיפוטיות של נשים כפרוצות בזמן שבעצם את משתוקקת להיות שם, אך מכיוון שבתוך תוכך את עדיין תופסת את ההתנהגויות שלהן כפריצות, או אולי אי מוסריות וכלא בסדר, אזי לא תאפשרי לעצמך לחוות את החיים, התשוקה והמימוש במלא עוצמתם.
ובתור תשובה ישירה ופשוטה, ישנם תרגילים המיועדים להשיל את הקליפות ואת הדעות ובעצם, תוך כדי תהליך, פשוט רואים שפתאום משהו השתנה ובעצם עד לפני זמן לא רב חשבתי או הגבתי בצורה מסויימת ופתאום אני מוצא את עצמי מגיב אחרת ללא שום הסבר או הבנה ממוקדת שבעצם התהליך הזה או תהליך אחר עשה לי שינוי.
לסיום אני חייב לחזור ולהדגיש
המסע שלנו איננו המסע אל המיניות האולטימטיבית (אם יש כזה דבר ).
המסע הוא אל עצמנו, והמיניות, הפתיחות, המימוש העצמי וכל שאר הדברים שקורים לנו הם תוצאה של חיבור לאני האמיתי שלי שמודע לחיים סביבו.
כאשר אני מתחזק אני פחות כועס על העולם ואחותו, אני זוקף קומה, אני משדר מה אני רוצה מתי ועם מי, אני לומד לומר לא וגם לומר עכשיו ומיד, יותר קל לי לקבל סירוב ובכלל אני מתחבר לתחושה שאני ציר והעולם עוטף אותי מסביב .

מקוה שהועלתי
ואם בפרטיות חשקה נפשך יש פה טלפון ומייל ודפבית
ו... לא לקפוץ מיד על השכן במדרגות :-)
כיווץ, חיוך
יוחנן
שואלת*

שליחה על ידי שואלת* »

תודה לך הגבירה בחום על ההסבר וההפניות. מחיפוש בגוגל, אבל עבודה רצינית נעשית בניפוי כל מה שקשור אך ורך לסקס...

ואני מאוד מתחברת לבקשה של בשמת. לי דווקא אין שום בעיה להתחבר לאלה או לאל. אבל מול בן זוגי הסקפטי בכל הנוגע לאמונות, דתות ואלים, אני בהחלט ארגיש לא בנוח להתבטא כך
אלה_לי_לה*

@}

קוראת וחושבת

תודה {}
שואלת*

שליחה על ידי שואלת* »

מחיפוש בגוגל, אבל עבודה רצינית נעשית בניפוי כל מה שקשור אך ורך לסקס...

הכוונה היתה - בחיפוש בגוגל, אכן דרושה עבודת ניפוי רצינית מכל הקשור אך ורק לסקס.
בשמת_א*

שליחה על ידי בשמת_א* »

אני חושבת שהמצב התודעתי שבו רוצים להיות בזמן תרגול כזה הוא מצב שבו אנחנו מביאים את עצמנו להיות ערים ל"קסם" הזה שבבנזוגנו, לייחוד הזה שלו, העור של הפנים, תווי הפנים, עצם הבריח.... או כל מה שגורם לנו להתמלא השתאות והתרגשות באדם שמולנו.
מקסים! אהבתי.
ותודה על התשובה המקיפה והיפה לשאלתי! (-:

המילים עצמן, הגם שיש להן כוח משל עצמן, פחות חשובות כאן. חשוב החיבור אליהן. ההתכוונות מאחוריהן.
אז בעצם אפשר להמציא משפט לגמרי אחר, סתם שיהיה בכיוון של "האם אתה מוכן לתרגל איתי?" (-:
הגבירה_בחום*

אז בעצם אפשר להמציא משפט לגמרי אחר, סתם שיהיה בכיוון של "האם אתה מוכן לתרגל איתי?"
לדעתי כן. כל דבר שיבטא את ההתכוונות האמיתית והנכונות האוהבת של שניכם לתירגול. (-:

שמחה שעזרתי @}

ולשואלת,
כן, תארתי לעצמי שזה יהיה המצב בגוגל. כדי לקרוא משהו יותר רציני צריך ספר או מאמר אולי מתוך מאגר מאמרים מקצועי יותר. אנסה בעצמי למצוא משהו נוסף.
אלה_לי_לה*

_המשפט הנחמד שפותח את התרגיל, "שיווה אהוב ויקר שלי, האם תהיה מוכן לחלוק איתי מנחה של מגע אוהב?", הוא כל כך תרגום מילולי משפה אחרת, שאני באופן אישי (כאחת מהקבוצה של המתרגמות והרגישות לשפה העברית) לא מסוגלת לדמיין את עצמי אומרת אותו. זה נשמע לי כמו התרגומים האלה מאנגלית, "הו, יקירי, התואיל להעביר אלי את ספלך?"
מאוד הייתי רוצה הצעות למשפטים, שאוכל להגיד לאיש שלי בלי להתפוצץ מצחוק רק בגלל הניסוח של המשפט...
My dear beloved Shiva, would you be willing to share with me the gift of a loving touch?
איך נגיד את זה בעברית ככה שזה יישמע בעברית?_

בעיני יש באותם תרגומים עתיקים-מילולים מאנגלית קסם נוסטלגי אהוב
גדלתי עליהם, למדתי לדבר מהם, אני עדין משתמשת בהם מפעם לפעם
"קשישא" ככינוי חיבה לא תפס אצלי, אבל "קטינא" דווקא כן
(כן, יש רגעים בהם ננעצים בי מבטים משונים, אבל הספרות המתורגמת של אניד בלייטון עיצבה את ילדותי :-) )

הו יקירי, התואיל להעביר אלי ידך ונחלוק במגע אוהב?
בצורה משונה המשפט עוד עלול לחמוק מבין שפתי בנסיבות חברתיות

(())
מיה_גל*

שליחה על ידי מיה_גל* »

מקנאה אבל הפוך - להעלות את המתח המיני ?
זה לא הרעיון...
האנרגיות שבצ'אקרות התחתונות יותר זמינות לנו, יותר ייניות (YIN), יותר חומריות, מהאנרגיות של הצ'אקרות העליונות.
אנחנו מעוררים את האנרגיה המינית (להבדיל מהמתח המיני) ואז מעלים אותה במעלה הצ'אקרות כדי שתגיע אל צ'אקרת הלב ואולי אפילו אל צ'אקרת העין השלישית, כדי להזין ולעורר את אותן צ'אקרות ש(עדיין)אין לנו גישה ישירה אליהן.
אין עניין בלהעלות את האנרגיה המינית רק לשם העלאת האנרגיה המינית... ;-)
בקרה כזה, כמו שתארת, אני מציעה לך לנסות לתרגל את הכיווץ-שאיפה עמוקה אל הלב-נשיפה בקול רם, שפורטו קצת למעלה, במשך מספר פעמים, כדי להעלות את אותה אנרגיה מינית שצברת בצ'אקרת המין (השניה, סוודיסטנה) אל הלב (אנאהאטה).
{@
מיה_גל*

שליחה על ידי מיה_גל* »

בשמת א
אשמח אם תסבירו קצת יותר מה המשמעות של האל והאלה_..._במלים פשוטות ומעשיות
הגבירה בחום כבר עשתה את עבודתי נאמנה (תודה!), בכל זאת אוסיף כמה מילים משלי על כך.
כבר אמרנו קודם שהטנטרה עומדת על שתי רגליים - הנמסטה וההקדשה.
הנמסטה אומר להתבונן באלוהי (מה ש{{}}הגבירה בחום כינתה כל כך יפה "הקסם", היינו הך), כלומר: לכל אחת מאיתנו יש רעיון על מי שהיא, על מי שהיא חושבת שהיא, על מי שהיא אמורה להיות, על מי שהיא אמורה להיות בסיטואציה כזו או אחרת, על מה מצפים ממנה, על מה היא מצפה מעצמה, על מי שהיא רוצה להיות, וכו'.
אותן פרה-קונספציות יש לנו לגבי בני הזוג שלנו.
הנמסטה מציע לוותר על אלה ופשוט להיות מי שאנחנו באמת, להתחבר למהות הפנימית שלנו, לוותר על הדברים שמונעים ממני להיות בדיוק כפי שאני כאן ועכשיו, על הפחדים, על הכעסים שהם בעצם רק תכונות שלנו ולא באמת מי שאנחנו.

באופן דומה, ההקדשה מציעה לנו לוותר על הצורך להיות מישהי כזו או אחרת, על השאיפה להיות מי שאני לא, על הרעיון שיש איזושהי שלמות לשאוף אליה, מטרה להגיע אליה וכד' ופשוט לחוות את הדברים כפי שהם, לא כפי שאני חושבת שהם צריכים להיות.

כשאנו מתבוננות בבן הזוג שלנו, אנחנו מחפשות את האלוהי שבו, כלומר, את מי שהוא מתחת לכל אותם רעיונות של איך הוא "אמור" להיות, מי הוא חושב שהוא, מי אני חושבת שהוא, מי אני חושבת שהוא צריך להיות, איך הוא אמור להתנהג וכו', להתבונן אל מעבר לכל אלה ולראות את המהות שלו, את הקסם שבו, את הניצוץ האלוהי שיש בו.

בשמת, אלה המילים הכי פשוטות ומעשיות שיש לי בהקשרים האלה... :-P
וזו בדיוק הסיבה שאין לי בעיה עם המשפט הזה, שבכל סיטואציה אחרת היה נשמע פלצני ומאולץ "שיווה אהוב ויקר שלי, האם תהיה מוכן לחלוק איתי מנחה של מגע אוהב?"
כשאנו משתמשים במשפט הזה, אנחנו נמצאים בסיטואציה של הקדשה, בטקס יפה ואינטימי עם בן הזוג האהוב והיקר שלנו, ולכן אני מוצאת את עצמי אומרת את המשפט הזה ללא שום קושי. יש משהו מאד נחמד ונעים בשימוש בשפה מליצית יותר שתעזור לנו להבדיל בין קודש לחול...
מצד שני, מסכימה לגמרי עם הגבירה בחום ש{{}}המילים עצמן, הגם שיש להן כוח משל עצמן, פחות חשובות כאן. חשוב החיבור אליהן. ההתכוונות מאחוריהן.
מצאי את המילים שלך, אלו שיישמעו נכון בפיך וירגישו נכון בליבך, ואמרי אותן. רק שימי לב שהרעיון הוא לא להעניק או לקבל מגע אוהב, לא להתענג או לענג, אלא לחלוק, לחקור, להתפלא אל מול הקסם הזה שמולנו |L|
הגבירה_בחום*

ולעורר את אותן צ'אקרות ש(עדיין)אין לנו גישה ישירה אליהן.
מז'תומרת? וודאי שיש לנו גישה ישירה אליהן (-:
זה נשמע כאילו הדרך להגיע בסופו של דבר אל הצ'אקרות האלה תהיה קלה יותר אם נשתמש קודם כל באנרגיה ה"זמינה" של הצ'אקרות התחתונות ונזרים אותה למלעלה. ובכן.... קל, זה בכל במקרה לא (-: ודבר שני כל אחת ואחת מהצ'אקרות היא בעלת זמינות ונגישות ישירה ויש תירגולים ברורים מאוד שמעוררים ישירות כל אחת מהן. מעבר לזה מקריאת הדף הזה ועוד יותר מזה דף הסקר בתדירות המין שפתחה חוחית, אפשר לראות בברור שלהרבה מאיתנו אין כלל וכלל גישה כ"כ זמינה גם אל הצ'אקרות התחתנות. לכן צריך לעורר שם את האנרגיה כדי שתהיה זמינה. באותו האופן צריך לעורר את האנרגיה של כל אחת מהצ'אקרות כדי שתהיה זמינה. כדי שהתיפקוד של כל צ'אקרה יהיה טוב ותקין וכתוצאה מכך יפעל אותו איזור בגוף שבו ממוקמת הצ'אקרה באופן תקין ומאוזן.
מכאן, שאם המטרה המרכזית היא בסופו של דבר לעורר את צ'אקרת הלב או את האג'נה (העין השלישית), אין זה כלל מן ההכרח לעורר קודם זמינות אנרגטית בצ'אקרות התחתונות ורק אז להוביל אותה למעלה. אלא יש לגשת לאיזון, עוררות והפעלה ישירה של הצ'אקרה המדוברת.
באותה מידה, דעתי (האישית בלבד) היא שלא צריך בכל מקרה, תמיד להעלות את האנרגיה המינית למעלה. גם הצ'אקרות התחתונות צריכות אותה. אני לא חושבת שתמיד תמיד יש צורך בהתמרה. יש משהו מאוד חשוב לדעתי בלהעלות את האנרגיה המינית בצ'אקרות התחתונות לרמת שיא מסויימת ואז פשוט לתת לה להיות בגוף, להרגיש אותה ממוקדת באיזור הצ'אקרות התחתונות ומשם מתפזרת בשאר הגוף. לעתים נשמרת בגוף והופכת לסוג אחר של אנרגיה, לעתים מתפזרת ומתפוגגת לאיטה. באופן כזה נוכל לאפשר את תקינות פעולתן של הצ'אקרות התחתונות (שיש להן חשיבות מכרעת בחיים שלנו בכל מה שקשור ליציבות ובטחון וקרקוע והתבססות כאשר הן פועלות טוב וגם לכל תחושות הכבדות, העייפות, חוסר החשק וכ' מן הצד השני כאשר יש חוסר איזון בגוף) וכשאלה יאוזנו, נוכל להשתמש באנרגיה הזו ולהובילה כלפי מעלה. זה נכון שבטנטרה וביוגה השאיפה היא להוביל את האנרגיה למעלה וחשוב מאוד לתרגל זאת אבל חשוב לעשות זאת באופן מאוזן ושלא יבוא על חשבון חלקים אחרים בקיום שלנו שצריכים התייחסות. לא בכל מחיר.
מכיוון שהאנרגיה המינית שלנו בנמצא, והמין הוא אחד הדברים שקיימים ממילא בחיים שלנו, אנחנו רוצים להשתמש גם בו ובאנרגיה שלו כדי להתקדם בדרך הרוחנית שלנו (כמובן שגם חיי המין הגשמיים משתפרים כשאנחנו חווים חווייה רוחנית עמוקה, כמו גם שטיפת הכלים שנעשית תוך התבוננות והקשבה מלאים לקול פכפוך המיים (-:), לתפוס גם עליו טרמפ לחוויית החיבור הזו עם אותו אלוהי/ ניצוץ/ קסם/ פורושה/ העצמי האמיתי/ הנשמה/ השלם את החסר..... - אותו חלק, גרעין פנימי בנו שלא חשוב איך נקרא לו, אנחנו רוצים לבוא איתו יותר ויותר במגע במהלך החיים.

ולאפיס, (()) על כל הרצון הטוב והנתינה כאן.@}
בשמת_א*

שליחה על ידי בשמת_א* »

איזה יופי אתן כותבות ומסבירות! אני לומדת המון. תמשיכו! {@ (אתם כותבים ומסבירים, שלא אקפח את יו חנן).
חוחית*

שליחה על ידי חוחית* »

אח, איזה יופי של דף נהיה פה!
אני מאוד מתחברת לדברים שכותבת הגבירה בחום (כמו תמיד יקירתי!) יתכן שזה בגלל הרקע הדומה שלנו.
אין לי כרגע דברי חכמה להוסיף בנושא (וגם לא בשום נושא אחר למרבה ההפתעה (-;)

רק רוצה להזכיר לעצמי את המשפט הזה:
באופן דומה, ההקדשה מציעה לנו לוותר על הצורך להיות מישהי כזו או אחרת, על השאיפה להיות מי שאני לא, על הרעיון שיש איזושהי שלמות לשאוף אליה, מטרה להגיע אליה וכד' ופשוט לחוות את הדברים כפי שהם, לא כפי שאני חושבת שהם צריכים להיות.
שמסכם הרבה מאוד מחשבות שלי שאולי בהזדמנות אמשיך לפתח כאן.
תודה לכולכם @}
יו_חנן*

שליחה על ידי יו_חנן* »

בחיים כמו בחיים
אנשים מדברים, כואבים, מתלוננים
מספרים שקשה
אבל לא עושים
הפחד משינוי גדול יותר מהתסכול של הקיים
גבירותי ורבותי
ה{{}}לא כבר קיים
החיים לא קורים כמו שאתם רוצים
השינוי בידיכם, במרחק כלום מהיוצרותו
ואם הוא לא יקרה, לא השתנה כלום
נשארתם עם הלא הישן
ואולי, רק אולי, באמת סיכוי כ"כ נמוך שיקרה משהו
ויקרה השינוי ותקבלו את שחפצה נפשכם
אז.... על מה נתלונן?
( חומר למחשבה )

ב ה צ ל ח ה
יוחנן
עוד_פלונית_לעת_עתה*
הצטרפות: 06 יולי 2008, 02:15

שליחה על ידי עוד_פלונית_לעת_עתה* »

תודה ללאפיס ויוחנן על הדף הזה. אני לומדת המון. אנסה לעכל יותר,ולהגיב יותר בשעות אחרות...

(והמרגיעון:
"הכאב אינו בשינוי עצמו, אלא בהתנגדות לשינוי")
להיות_אהבה*
הצטרפות: 09 יולי 2008, 16:41

שליחה על ידי להיות_אהבה* »

תודה ללאפיס ויוחנן
על הדברים הפשוטים שנמצאים בכל אחד מאיתנו
ורק צריך לנער את האבק
כדי ליראות מחדש מי אנחנו
אנחנו יישות נפלאה אוהבת וכמהה לאהבה
לחיבוק לאושר לחיים טובים
מיה_גל*

שליחה על ידי מיה_גל* »

אח, איזה יופי של דף נהיה פה!
נכון! :-)

תודה ללאפיס ויוחנן
שמחה (())

וליוגיסטיות שבחבורה - תודה מקרב לב על התובנות שאתן מביאות לפה, אני מציעה לכן לנסות את מה שאנחנו כותבים, תרגול מעט שונה מזה שאתן רגילות אליו.
הרי בכל זאת אנחנו מנסים להשיל תבניות מוכרות ולחוות את הדברים כפי שהם כאן ועכשיו, לא?
אז נסו לכווץ, לשאוף ואז לנשוף ולשחרר תוך כדי הכיווץ ותראו לאן זה מוביל אתכן. בדקו..
וגם נסו את העלאת האנרגיה ממולהדארה וסוודיסטאנה, מעלה במעלה עמוד השדרה. נסו לסחרר את האנרגיה בגוף, לעורר את הקונדליני, בדקו איך זה ככה.
נסו לבוא ממקום לא יודע (למרות הידע שלכן ;-) ) וראו מה יתחדש לכן.

<זה לא שאני נגד התדיינויות תיאורטיות, אבל נראה לי שיותר שווה לחוות את הדברים ולראות מה יותר נכון לכל אחת מאיתנו, לא?>

{@
הגבירה_בחום*

_אז נסו לכווץ, לשאוף ואז לנשוף ולשחרר תוך כדי הכיווץ ותראו לאן זה מוביל אתכן. בדקו..
וגם נסו את העלאת האנרגיה ממולהדארה וסוודיסטאנה, מעלה במעלה עמוד השדרה. נסו לסחרר את האנרגיה בגוף, לעורר את הקונדליני, בדקו איך זה ככה.
נסו לבוא ממקום לא יודע (למרות הידע שלכן ) וראו מה יתחדש לכן._
הרי זה בדיוק מה שאנחנו עושות. זה בדיוק מה שאנחנו מנסות להסביר. האת'ה יוגה (ההיבט הפיסי של היוגה) באה מן הטנטרה. הטנטרה כתורה. ומטרתה של הטנטרה היא לקבל. לקבל את הגוף, לקבל את החיים על כל המגוון הרחב שלהם, לחיות אותם במלואם ודרכם להגיע להתעלות. בין היתר לעורר את הקונדליני. זה בדיוק מה שכולנו מנסות לעשות, יום יום בתרגול שלנו.
אין פה שתי שיטות שונות. היוגה היא הטנטרה והטנטרה היא היוגה וזה מה שאנחנו מתרגלות. יתכן והתרגול שלנו לא כולל מין טנטרי (מדברת בשם עצמי) אבל לגבי כל השאר, אנחנו מדברים על אותו הדבר (-:
מיה_גל*

שליחה על ידי מיה_גל* »

אין פה שתי שיטות שונות
ברור..... רק שנדמה היה לי שהיו חילוקי דעות לגבי מתי מכווצים ולמה להעלות את האנרגיה במעלה הצ'אקרות במקום לפתוח אותן אחת-אחת.....
וניסיתי לצאת מהמקום הזה ולחזור למקום של התנסות וחווייה :-)

אנחנו מדברים על אותו הדבר
פווווווווווו........ איזה מזל ;-)

<לאפיס נאנחת בהקלה>

אז נו... איך הולך?
מישהו כבר תירגל את התרגיל ההוא מלמעלה...?
מחכים באופן לא טנטרי בעליל לקרוא חוויות {@
מיה_גל*

שליחה על ידי מיה_גל* »

{@ מזמינה אתכם להציץ לנו בדף הדקה/דקיני החדש שלנו פה
מיה ויוחנן :-]
נועה_בר*
הצטרפות: 20 יוני 2004, 22:33
דף אישי: הדף האישי של נועה_בר*

שליחה על ידי נועה_בר* »

תתחדשו @} התגעגעתי לזיו פנייך :-)
יו_חנן*

שליחה על ידי יו_חנן* »

פותח כל יום "מה חדש". לפעמים פעמיים, לפעמים שלוש.
חושב לעצמי: מה קורה פה? איפה אני טועה?
חושב על האגו, על הציפיה, על העיניין שיש לי ומאיפה הוא מגיע.
עובר לפן ההגיוני. צורך? יש. ידע? יש. עלות תועלת? כמובן יותר תועלת (עלות אפס).
אז מה קורה פה? למה יש דממה שכזאת?
אולי רמת הציפיות? אולי הקצב? ואולי בכלל זו טעות ואף אחד לא רוצה באמת לעשות שינוי?

נו טוב, אז איך משחררים?
כותבים ביי לכולם?
לא כותבים כלום ופשוט.... מפסיקים להסתכל? (נשמע לי כמו להפסיק לעשן, זורקים את הסגריה ודי )
משתפים את כולם? מספרים על ההתכוונות? על התסכול? על הרצון לתת? על הרצון לקבל?
לאאאא... כותבים על החלפת אנרגיה
על שיחלוף אנרגיה בין אנשים, על כך שרק במערכות יחסים בין הורים לילדים האנרגיה נעה מההורים לילדים והם בזמנם מעבירים את אותה אנרגיה (אני מקוה שאפילו מוגברת ומועצמת ) לילדיהם אך בכל מערכת אחרת חייבת להיות תנועה אנרגטית הדדית. בין חברים, בין בני זוג, בין מטפל למטופל ובין צרכן וספק.
כדי לשמור על איזון, התנועה חייבת להיות שווה בעצמתה והפוכה בכיוונה, זה מה שמאפשר שיחלוף.
המורה שלנו מאמן אותנו בכל מפגש להיות רגיש וקשוב ל"רווח בין המילים" ואכן במה שכתבתי יש יותר בין המילים מאשר במילים עצמם.
חיבוק
יוחנן
חוחית*

שליחה על ידי חוחית* »

בבקשה אל תפסיקו לכתוב!
זה חשוב, זה מעניין, זה מעשיר, זה מעורר השראה.
ומאוד קשה לשתף בניסיונות מהבית או באין-ניסיונות.
היו בטוחים שקוראים אתכם, רק באמת קשה להגיב.
אני באופן אישי חושבת המון על התרגילים שלכם, עדיין לא מיישמת, עוד לא יודעת איך, אבל זה בראש שלי ובלב ובכל הגוף ואולי יגיע הרגע שבו זה יתאים.
מאוד מבינה את הצורך לקבל תגובות, לדעת שלא כתבתם לשוא.
בבקשה אל תתיאשו.
@}
בשמת_א*

שליחה על ידי בשמת_א* »

_בבקשה אל תפסיקו לכתוב!
ומאוד קשה לשתף בניסיונות מהבית או באין-ניסיונות.
היו בטוחים שקוראים אתכם, רק באמת קשה להגיב.
אני באופן אישי חושבת המון על התרגילים שלכם, עדיין לא מיישמת, עוד לא יודעת איך, אבל זה בראש שלי ובלב ובכל הגוף ואולי יגיע הרגע שבו זה יתאים.
מאוד מבינה את הצורך לקבל תגובות, לדעת שלא כתבתם לשוא.
בבקשה אל תתיאשו._
כנ"ל.
זה לוקח זמן.
תנו לנו את הזמן הזה.
קט_קטית*
הצטרפות: 01 מאי 2007, 10:49
דף אישי: הדף האישי של קט_קטית*

שליחה על ידי קט_קטית* »

_חושב לעצמי: מה קורה פה? איפה אני טועה?
חושב על האגו, על הציפיה, על העיניין שיש לי ומאיפה הוא מגיע.
עובר לפן ההגיוני. צורך? יש. ידע? יש. עלות תועלת? כמובן יותר תועלת (עלות אפס).
אז מה קורה פה? למה יש דממה שכזאת?
אולי רמת הציפיות? אולי הקצב? ואולי בכלל זו טעות ואף אחד לא רוצה באמת לעשות שינוי?_

בהתחלה חשבתי שדיברת על סקס...
רק אח"כ שמתי לב - לא זה עלינו, הבאופניות.

_נו טוב, אז איך משחררים?
כותבים ביי לכולם?
לא כותבים כלום ופשוט.... מפסיקים להסתכל? (נשמע לי כמו להפסיק לעשן, זורקים את הסגריה ודי )
משתפים את כולם? מספרים על ההתכוונות? על התסכול? על הרצון לתת? על הרצון לקבל?_

פשוט מעוררים אותנו!
זה המקצוע שלך, לא?... ;-)
במיוחד שבתוך תוכנו אנחנו כבר רוצות...
אם לא תעורר את הבאופנית - איך תעורר את השכינה? ;-)

חיבוק
(())
הגבירה_בחום*

אין בזה ספק.
האם אופן הלימוד והשיתוף יכול להיות בהתכתבות באינטרנט? לא יודעת.
אולי רמת הציפיות? אולי הקצב? ואולי בכלל זו טעות ואף אחד לא רוצה באמת לעשות שינוי?
אולי, אולי ואולי, ובטח קצת מזה, קצת מזה ואולי גם קצת מזה נכונים (-: ואולי.... וזה חתיכת אולי - פשוט הרבה אנשים רוצים לעשות שינוי והדף הזה הוא התחלה בשבילם, מקור לקרוא ולברר קצת, להתבונן ולבחון את הקישורים שהבאתם, משהו להחשף אליו ולתת לו לחלחל באיטיות ולחלק מהאנשים אולי אף דחיפה לקחת יוזמה וללכת למפגש או סדנה. הרי איך אפשר באמת ללמוד טנטרה באינטרנט? זה כמו ללמוד יוגה באנטרנט (-:
כמו כן, בעיניי הדף הזה כלל לא דומם. הוא קיים, ורבים מקוראות וקוראי האתר נחשפו אליו ויודעים שכשתתעורר שאלה, רעיון או צורך לשתף או לבדוק סוגיות בנושא יש מקום באתר שיכול לספק אינפורמציה, תמיכה ועזרה. וזה המון.
מעבר לזה, אחרי פתיחתו ועלייתו המטאורית של הדף לאתר חל גל ענק של התעוררות ושיתוף ושאלות ואז החיים חוזרים לשגרה, ואנשים הולכים עם מה שלקחו מכאן ומיישמים (או לא) כל אחד בדרכו. לא כל אחד מקדיש למיניות את מירב זמנו, לא כל אחד סובב סביבה רבות, ולא כל אחד חש צורך לדבר עליה.
קח למשל את דפי היוגה באתר (אחיו הבכורים של דף הטנטרה (-:): אלה דפים שקיימים באתר כמה שנים ביציבות ואחת לכמה זמן, מישהו כותב בהם משהו, שואל שאלה, מעורר סוגיה ומייד מתעוררים היוגים והיוגיניות באתר ונוצרים בהם דיונים שיכולים להמשך כמה ימים ואז זה נרגע, לפעמים לשבועות, לפעמים לחודשים. כל אחד ממשיך בדרכו, אנחנו המורים והמורות ליוגה ממשיכים לעסוק ביוגה באנטנסיביות יומיומית, וכל השאר עושים את הדרך שלהם בדרך שלהם.
אני מנסה לדמיין מצב משעשע שבו מישהו ממוריי היוגה הפעילים באתר יכתוב בדאגה הודעות בדף היוגה המשתוממות מדוע אף אחד לא כותב, או שואל שאלה או משתף בבעיה, הנאה, שמחה שהיתה לו בעת תרגול יוגה.... האם אף אחד לא מתרגל יוגה? האם אף אחד לא רוצה לחוות שחרור עצמי? (-:
זה לא קורה, כי היוגה (ובמיוחד הטנטרה) היא תחום היא אינטימי. כיוון שכך היא נחווית בין אדם לעצמו ובין אדם למקום ואנשים לא תמיד ממהרים לרוץ ולספר לחבר'ה - זה לא סתם שבכתבי היוגה והטנטרה הקלאסית כל משפט שני הוא שהדברים שכתובים שם הם סוד. אסור לדבר עליהם, לפטפט עליהם, צריך לתרגל אותם באדיקות עם הגורו ועם עצמנו - כי אלה תירגולים עמוקים מאוד שמתעסקים ברבדים המעודנים והעמוקים ביותר שלנו ולא מומלץ להקל בהם ראש.
אז בסדר, כאן במערב זה לא כזה סוד (כלומר זה סוד. והסודות האמיתיים לא מתגלים כ"כ מהר (-:) ויוגה וגם טנטרה מתורגלות ומדוברות תחת כל מזגן רענן ובכל זאת, אלה נושאים אינטימיים, שמתורגלים באנטימיות, שעוסקים באינטימיות ויפה להם גם הדיבור האינטימי.

חיבוק גדול (())
ו בבקשה אל תתיאשו. @}
יו_חנן*

שליחה על ידי יו_חנן* »

תודה
(הולך לתרגל את הטנטרה הסודית)
לאמגלה לכם

בייייייייייייייייייי
חוחית*