טוהר אהבה

אנונימי

טוהר אהבה

שליחה על ידי אנונימי »

דפים למעקב ב-מה חדש:
טוהר אהבה
שינוי תודעתי בעידן החדש
{טוהר אהבה
אחרי שחברה שאלה אותי כמה ניקים יש לי, ומתוך בחירה לאחד את עצמי עם כל החלקים שבי,

אפרט ואסביר,למען הסדר הטוב:

היום אני טוהר אהבה .

שם שבחרתי לפני כשנה ,מתוך כוונה להעלות את התדר בו אני מתקשרת עם העולם לרמת תודעה גבוהה.
טוהר הוא אותה מהות פנימית,אותה ידיעה עמוקה,אותו הדבר הגולמי,הבסיסי,המדוייק,המזוקק
כשאני מחוברת לטוהר,אני מחוברת לעצמי ומממשת את התסריט המדוייק שלשמו ירדה הנשמה שלי לעולם
טוהר פנימי חייב להיות מחובר לאהבה וכך בחרתי לעצמי שם חדש.שם שיעזור לי בתהליך הזיכוך הזה ,בדרך לעצמי.
אהבה בעולמנו הארצי נקשרת בדר"כ לחיבור בין גוף ונפש, לקירבה הפיזית והרגשית בין בני אדם .
בעידן החדש אהבה היא הבנה,היא תודעה,היא חיבור בין הרוח: המחשבה היוצרת ובין הנשמה והבריאה כולה.
אהבה עצמית היא קבלה עצמית שלך את עצמך., להבין את ייעודך,להיות שלם עם מי שהינך.

הבנות הקשורות לתודעתי המתפתחת אני כותבת בבלוג שינוי תודעתי בעידן החדש

פעם הייתי עצם מעצמי

אלוהים ברא את האשה ע"י כך שלקח עצם מעצמו של אדם
אחרי שהאיש "שלי" עזב את הבית והלך עם אשה אחרת,חשתי צורך להפריד את החיבור הראשוני בנינו,לנטרל את התלות הפיזית של היותי עצם מעצמו
ובחרתי להיות עצם מעצמי
אחרי תקופת אבל ארוכה בה התמודדתי עם התנפצות מסגרת הזוגיות והמשפחה, האירה לי חברה כי ייטב אם אבחר כינוי שלא מפצל אותי לשניים, שם שלם.

הבנות,מידע ומסרים שקיבלתי מהייקום,ושבוחרת לקחת איתי להמשך המסע, אני כותבת בבלוג מהות החיים

עברתי הרבה בחיי,מספיק כדי להתבגר מהר ולהבין מהם הדברים החשובים באמת בחיים
את אותם רגעי חסד,אני נוצרת בבלוג שכשמו כן הוא: עוסק במהות החיים
מקור השראה עבורי היה ספרו של יידו קרישנמורטי "לגעת במהות"
מקור להפנמת המהות היתה ההתנסות שלי כאמא אומנת לנערות מצוקה. אז הפנמתי מה באמת חשוב בחיים
מקור שתמיד מטעין אותי באנרגיות הוא האימהות שלי לארבעת ילדיי, החיים יחד בחינוך ביתי מעניקים לי הזדמנויות להתחבר לילד הפנימי שבי,למהות,לחיים.

פעם פעם, לפני...

הייתי נעמה
הייתי נ ע מ ה
הייתי נעמה...
הייתי
לא הייתי
ואז חזרתי להיות
דפים נוספים שפתחתי וכבר לא כותבת בהם יותר:

בלוגים:
חיים חדשים במדבר
חיים חדשים במדבר_2
חיים חופש בערבה בלוג משפחה בחינוך ביתי

וגם:
דיון בפרשת השבוע
סדקים בעקב
ממה זה עשוי שאלות על דגנים
קח תן שוק החלפות
על גברים נשים ומה שביניהם
מידע אילתי

דפים שפתחתי אבל כבר כמעט לא כותבת בהם:

יומן למידה משפחתי
חיים בני קיימא בלוג מודעות אישית וסביבתית

דפים פעילים נוספים:
איכות הסביבה קישורים
מנהיגות נשית
אקטיביזם חברתי סביבתי

בטח יש עוד מכאן ומשם ששכחתי...
טוהר_אהבה*
הצטרפות: 24 מרץ 2011, 05:51
דף אישי: הדף האישי של טוהר_אהבה*

טוהר אהבה

שליחה על ידי טוהר_אהבה* »

תודה גילית

אצל הדרוזים,שמאמינים בגלגול נשמות באופן מוחלט המובנה בדפוסי החשיבה,בדת,בתרבות, יש לא מעט סיפורים כאלו.

בתרבות שלנו רוב האנשים לא מודעים למידע הזה או מתייחסים אליו כ"שטויות"/מיסטיקה בגרוש ולכן אנחנו לא שומעים על הסיפורים האלו בחדשות,אבל זה לא אומר שהם לא קיימים. באינטרנט-כלי מידע אווירי, תוכלי למצוא מלא עדויות וסיפורים.
עכשיו,עם כניסת אנרגיות חדשות לעולמנו,יש יותר ויותר פתיחות לשמוע ולהתוודע למידעים האלו
זו הסיבה שאנחנו הם אלו שבזמננו חל חילוף העידנים, כי עכשיו,יותר מתמיד,יש מסה קריטית של נשמות שבשלות לשינוי הזה
משה ניסה כבר במעמד הר סיני להוריד לעם ישראל את האנרגיה הזו אבל הם לא היו בשלים ולא היו מוכנים להכיל את האור הגדול שעמו ירד מההר. הם פשוט לא היו מפותחים מספיק ונדרשו עוד כמה אלפי שנים של התנסות בחומר עד ימינו אנו, בהם יותר ויותר אנשים מודעים לעצמם,לסביבה,למידעים אודות איך העולם פועל מול מקור הבריאה. ב 2012 אמור להיפתח תדר האוויר עבור כל האנשים ואז תגדל המסה הקריטית הזו

בתרבות שלנו נהגו לאשפז אנשים כאלו כחולי נפש. אני יודעת כי דוד שלי היה אחד כזה. דיבר כל חייו על יוגה ונשימות . חי 50 שנה בבית משוגעים עד שנפטר שם.
היום בכל מתנ"ס שכונתי יש שיעור יוגה לכל הגילאים אבל אז הוא נחשב משוגע
אגב, גם הדברים שאני כותבת נתפסים כשיגעון,אפילו בעיני ילדיי

ממליצה לך לקרוא ספר מעניין שנקרא :" שורשים ושיעורים בזמן"
גילית_ט*
הצטרפות: 20 דצמבר 2006, 13:10
דף אישי: הדף האישי של גילית_ט*

טוהר אהבה

שליחה על ידי גילית_ט* »

היום הייתי בסטימצקי, וראיתי ספר שהזכיר לי אותך
מסע בין ממלכות / רבינוביץ' מיה תגלגלי בגוגל,
אחת_משלכם*
הצטרפות: 22 אפריל 2011, 15:37

טוהר אהבה

שליחה על ידי אחת_משלכם* »

טוהר, תודה לך על מילה אחת קטנה, שטומנת בחובה הקשבה, תקווה ועוצמה.
עצם_מעצמי*
הצטרפות: 08 נובמבר 2010, 04:02
דף אישי: הדף האישי של עצם_מעצמי*

טוהר אהבה

שליחה על ידי עצם_מעצמי* »

אחת משלכם ,לא תגלי מי את ומה מילת הקסם? שאדע להשתמש בה יותר ...
אני נעמה,נעים מאד
יעל_כו*
הצטרפות: 19 ינואר 2007, 14:14

טוהר אהבה

שליחה על ידי יעל_כו* »

תודה על ההמלצה בככר השוק...
"אורחים מהכדור הירוק" סרט פשוט מקסים!

(אנחנו לא מכירות, אבל הייתי חייבת להודות לך על שעה וחצי קסומות שנתת לי..)
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

טוהר אהבה

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

וגם אני,מודה על הסרט הקסום.תודה על ההמלצה.
עירית.
אום_אל_קיצקיצ*
הצטרפות: 21 ינואר 2007, 22:53
דף אישי: הדף האישי של אום_אל_קיצקיצ*

טוהר אהבה

שליחה על ידי אום_אל_קיצקיצ* »

שלום לך. קצת מבולבלת: האם את היא גם עצם מעצמי ?
בכל מקרה התחלתי לקרוא את הדף שלך "שינוי תודעתי בעידן החדש" ואהבתי את הרעיונות.
מתייחסת למשפט הבא בבקשה להתייעץ בך:
במידה ואנחנו כן לומדים את השיעורים וכן עוסקים במה שתורם להתפתחות שלנו, אז לא זו בלבד שתהיה לנו מספיק אנרגיה, אלא שהיא תתחדש מאליה על מנת שנוכל לתת מעצמנו לזולת, לשתף אחרים באנרגיה הזו מבלי שהיא תתבזבז לנו. להיפך: היא תחזור אלינו בצורה כזו או אחרת שאין אנו יכולים להתוודע לה מראש אלא רק בדיעבד
לכן, כל ההתחשבנות שקיימת בעולמנו : שווה לי לתת X כדי שאקבל Y היא סטייה

זה לקוח מהדף הנ"ל. אני עומדת בפני בחירה מסויימת שעשויה לעלות לי הרבה מאוד כסף (עבורינו), כסף שאצטרך לשחרר מחסכונותינו הדלים. אבל אם אבחר בהוצאה הזו, מדובר על משהו בעל ערך רגשי מאוד משמעותי. האם לתפיסך אני לא צריכה לדאוג בקשר לכסף כי אם זו הבחירה הנכונה עבורי בסופו של דבר עניין הכסף יהיה חסר חשיבות, או יסתדר בהמשך או משהו כזה?
טוהר_אהבה*

טוהר אהבה

אום אל קיצקיצ, רק עכשיו שמתי לב לשאלתך
יודעת רק לומר שכל השקעה בחומר,יהה אשר יהה היא בבחינת חוב אבוד. זו אנרגיה שמתבזבזת רק כאן. דבר לא ממשיך ממנה הלאה איתנו
לכן,עדיף להשקיע אנרגיה: זמן,כסף,מאמץ , בכל דבר שיש בו התפתחות רוחנית, משמע,שמסייע לך למימוש התסריט שחתמת עליו (ואם עדיין אינך יודעת מהו,אז השקיעי בבירור הזה)

ולשאלת זיהוי שמי, אכן , אני היא עצם מעצמי,
בחרתי בשמי החדש טוהר אהבה ברגע שחשתי צורך לתרגל תקשורת בינאישית ברמת תודעה גבוהה
עכשיו אני מתאחדת עם שני החלקים שבי...
עם האחדות...

תודה
נעמה
אום_אל_קיצקיצ*
הצטרפות: 21 ינואר 2007, 22:53
דף אישי: הדף האישי של אום_אל_קיצקיצ*

טוהר אהבה

שליחה על ידי אום_אל_קיצקיצ* »

שלום לך טוהר, רק עכשו קראתי את תשובתך, אז תודה לך. אני עוד צריכה לבדוק איפה זה פוגש אותי.

שאלה אחרת ברשותך, יותר פרקטית. את גם אדם מאוד רוחני וגם אמא בחינוך ביתי ולכן אני פונה אלייך בשאלה, שהיא נקודתית כביכול, אבל אולי תפתח לי בכלל דרך בהורות.
ביתי הגדולה בת רבע לחמש. ויש עוד בת בת 2.5. אנחנו בחינוך ביתי.
לאחרונה החלטתי לדרוש מהילדות שיקחו חלק פעיל יותר מבעבר בפיזור חפציהן בבית שלנו ובבתים אחרים. בבית זה במינון נמוך: פעם בשבוע עוברים על הכוננית בחדר הילדים ומסדרים אותה, ביום שישי מסדרים ביחד את הסלון. אם משהו שכבר לא משתמשים בו "נעזב מן הידיים" לרצפה אני מפנה את תשומת הלב ומבקשת להרים. זוהי בערך רמת הסדר שאני מצפה מהילדות להשתלב בה בשלב זה בבית. הקטנה משתפת פעולה בשמחה אבל בגדולה כל זה מעורר התנגדות מאוד גדולה. ההתנגדות שלה גורמת לי להתנגדות שאני מאוד משתדלת שלא תצא עליה בזעם אבל גם זה קורה. כשאני בודקת מהי ההתנגדות שלי, אני מגלה שאני מרגישה מצידה זלזול וחוסר איכפתיות כלפי הזולת. כלומר, ברור לה שאם לא היא תסדר, יאלץ לסדר מישהו שאין לו קשר לבלגן, אבל זה לא איכפת לה, וזה מעליב אותי, גורם לי להרגיש שהיא לוקח אותי כמובנת מאליי. כשמגיע הזמן לסדר אני מתיישבת איתן ומסדרת ביחד, מזכיר מה המקום של כל דבר, אבל מאיזושהי סיבה היא לא רואה את זה ומתלוננת שאני לא לוקחת חלק בסידור.
בנוסף לאחרונה, ביזמתי, החלתטי עם כמה אמהות החינוך הביתי שאנחנו נפגשות איתן שנקבע זמן לסידור משותף בסוף כל פגישה. זה אורך כחמש דקות. בשבוע שעבר היינו אצל חברים והיא סרבה לסדר. זה ממש הביך אותי וכעסתי ממש. בבית אח"כ אמרתי שנוסעים לחברים רק בתנאי שמוסכם מראש שמסדרים בסוף, אז היא אמרה שאם ככה היא מעדיפה לא ליסוע. עבר שבוע, חשבתי ששכחה מהעניין אבל בבוקר הנסיעה המיועדת, העיליתי שוב את העניין הזה והיא אמרה שמעדיפה לא ליסוע. בשלב הזה הבנתי שהמפסידה הראשית כאן היא אני, שמאוד רצתה ליסוע, אב לא יכולתי לסגת בשלב הזה, ובאמת לא נסענו.
אני מרגישה שאני חסרת אונים מול ההחלטה שלי להכניס יותר סדר לחיינו. לא כל כך יודעת איך לקדם מכאן. מצד אחד, לא רוצה "לאלף" אותה (כלומר להפוך אותה ליס-מנית שלי) ומצד שני, בתור מי שקובעת את הכיוון אליו הולכת המשפחה זה נראה לי הכרחי ואף בריא עבורה עצמה שתיקח חלק פעיל בסידור הבית אשר היא לוקחת חלק פעיל מאוד בבילגונו.
לא כל כך יודעת איך להמשיך מכאן. לא מצליחה לראות איך להתקדם בצורה ששתינו נצא נשכרות מהמשבר.
מה היית עושה את עם כל זה?
טוהר_אהבה*

טוהר אהבה

אום אל קיצקיצ

עלייך להבין שאנחנו בעידן חדש נדרשים לקחת אחריות מלאה על עצמנו. רק על עצמנו.
אמנם בהגדרת החינוך הביתי כפי שמשרד החינוך מגדיר אותה, אני נדרשת להתחייב לכך שאני לוקחת אחריות על חינוך ילדיי, אבל מבחינתי: אני משתדלת לחנך את ילדיי לקחת אחריות אישית על עצמם בעצמם
האחריות שלי היא לקחת אחריות על עצמי. אם על הדרך אני משמשת דוגמא חיה לערכים שאני גם רוצה לחנך לאורם,מה טוב

היהי השינוי שאת רוצה לראות

אינני יכולה לומר לך מה לעשות או לא לעשות וגם לא מה עלייך להבין או לא להבין מהמקרה שתיארת או מכל מקרה אחר.
(באופן כללי,עדיף לחשוב ולהבין לפני העשייה,אוויר שמכוון את האש ולא להיפך , "סוף מעשה במחשבה תחילה")
כי את זו את ואני זו אני והבת שלך היא אדם שונה מהבת שלי.
התסריט האישי שבתך חתמה עליו בנוי מיסודות שונים מאלו שלך ושלי ושל חבריה ואחיה ואביה וכ"ו...
לכל אחד מאיתנו יש התנסויות אחרות מול היסודות השונים ולכל אחד מאיתנו יש דרך שונה להתנהל בעולם

כן יכולה להמליץ לך להתחבר לילד הפנימי שלך,לנשמה שלך,לבדוק עם עצמך מי את באמת,מי את רוצה להיות,מה חשוב לך,מה את רוצה באמת,מהם סדרי העדיפויות שאת בוחרת בהם
אם תחליטי שסדר וניקיון הם חלק מהותי מתפאורת התסריט שלך, תצטרכי לעבוד על עצמך על תשומת לב לעשייה הזו
אם תחליטי שיש דברים חשובים יותר שאת מרגישה דחף פנימי לעשות,עשי אותם והיי שלמה עם הבחירה

בהצלחה
טוהר_אהבה*

טוהר אהבה

ועוד משהו:
קראתי שוב את שאלתך הקודמת ושמתי ליבי לכך שכתבת מדובר על משהו בעל ערך רגשי מאוד משמעותי
ובכן
העידן שמסתיים כלל בדיקה של יסוד המים באדמה. לא רק השקעה בחומר היא בבחינת חוב אבוד אלא גם במים.
בעידן החדש לא יהיה מקום להשקיע אנרגיה במה שקרוי"מים נמוכים", משמע- ברגש ארצי נמוך , גם אם הוא נחווה על ידך כרגע כמאד משמעותי. תחליף אותו אהבה שאיננה פיזית ורגשית אלא היא מצב תודעתי של הבנה גבוהה.
פלוני_אלמונית*

טוהר אהבה

אני רוצה להגיד לך, שלא ייתכן שיהיה עידן חדש שבו תתמוססנה כל מערכות ההסתרה. אנשים לא יוכלו לשקר גם אם ירצו כי הכל יהיה פתוח וגלוי לכל
כי גם את יודעת איפה נמצא עולם האמת.
בעולם הזה חייב להיות שקר. זה לא שהחלטתי להניף את נס השקר. אבל השקר חייב להיות בחיינו. חייב להיות. נכון שמאוד חשוב להיות כנים. מאוד חשוב להיות אמיתיים. אבל בלי שקר, אי אפשר לחיות. אנחנו מרבים לשקר אפילו לעצמנו.
תסתכלי סביבך, צמחים מתחפשים לבעלי חיים, בעלי חיים מתחפשים לצמחים. הזיקית מחליפה צבעים לפי הנוף. אפילו האדם שינה את צבעו כדי להיטמע באיזור בו הוא חי. פעם היו נחרדים למחשבה של עולם הטלסקרין. היום אנחנו מוליכים את עצמנו שולל, שהפייסבוק והטוויטר הם חלק מהעולם הזה שאת רואה בו אופטימי ומרגש לחשוב שנחיה בו. בקרוב תראי שוינר לא לבד. טוויטר ופייסבוק יפילו הרבה מפורסמים. הרבה אנשים ייאלצו לאכול את הכובע כשכל העולם יראה מה הם עשו בנעוריהם ופרסמו בפייסבוק בלי להבין את ההשלכות.. או מה הם עשו בהסתר, והביומטריה חשפה לעין כל.

בעיניי זה מרגש שזה קורה כאן בדורנו ושאנחנו חלק מכל זה
טוהר_אהבה*

טוהר אהבה

תודה פלונית

למען מי שלא היה שותף לתחילת השיח,מעתיקה מככר השוק:

אנונאימה:
גיליתי לאחרונה דבר מחריד: אתר informer.
האתר הזה מציע, תמורת תשלום, דוח מידע מלא על אנשים לפי שם פרטי ומשפחה, שכולל פרטים על בנקים, חובות, השכלה, רישום פלילי, בדיקת אשראי, תביעות ועוד הרבה הרבה.
כתוב שם שזה באישור משרד המשפטים...
אם זה ככה כבר עכשיו, אני לא רוצה לחשוב מה יהיה כשהפרטים האלה יהיו מרוכזים במאגר מיגע מסודר.

טוהר:
אכן קיים מאגר מידע כזה (במחשב המרכזי של תודעת העל,זה שאוסף מכולנו את המידע ומוריד לנו מידעים שיעזרו לנו לעשות את השינוי התודעתי בעידן החדש) בהדרגה,או ליתר דיוק די מהר , בשנה הקרובה, הוא יילך וייחשף לכל
זה בכלל לא מחריד
זה אופטימי ומרגש לחשוב שנחיה בעידן חדש שבו תתמוססנה כל מערכות ההסתרה
אנשים לא יוכלו לשקר גם אם ירצו כי הכל יהיה פתוח וגלוי לכל
בעיניי זה מרגש שזה קורה כאן בדורנו ושאנחנו חלק מכל זה

צפרדעית:
אנונאמא פשוט צודקת (וכאשר היא כותבת את שמה עם י, במשמעות של אימה (פחד) היא אפילו צודקת יותר.
זה מזעזע!

טוהר אהבה
אימה ופחד הם רגשות"נמוכים". כשמבינים את עולם הסיבות הגבוה,את הכוון ההתפתחותי,את השינוי התודעתי שאנחנו עוברים, הפחד מפנה מקומו להבנה
אני עדיין חושבת שזה מרגש מאד יהיה לחיות בעולם ללא מערכת הסתרה.
למשל: אם הכל ידוע לכולם,אז אני יכולה בכל רגע נתון לדעת מה האדם האחר רוצה/חושב ויכולה לתת בלי שהוא אפילו יבקש, ויכולה לקבל מענה לצרכיי בלי שאבקש. מישהו כבר יראה את הצורך שלי וייענה לו.
כמו טלפטיה,רק בשלביה המתקדמים...

גילי חן:
יש אתר נוסף (נדמה לי שקוראים לו BDI) שאוסף מידע על אנשים מבנקים וכו' אבל ה"תוספת" אצלם היא שאם מישהו מחליט להתלונן עליך מכל סיבה שהיא ומודיע להם שאינך עומד בתשלומים או שיש איתך בבעיות
הם מודיעים מיד לכל הבנקים / הוט / יס / כרטיסי אשראי וכו' וכל אחד מהם רשאי ע"פ המידע הזה "לסגור לך את הברז" או לשנות את תנאי ההתקשרות איתך
וחובה עליך להוכיח אחרת ולנסות להפריך את מה שאמרו עליך ולנסות להחזיר את המצב לקדמותו
כלומר אתה מואשם ע"י לא ברור מי ואז מענישים אותך ומודיעים לך בכתב אחרי שנענשת כבר ואז עליך להוכיח חפותך........

וכעת לתגובתי אלייך פלונית:

התמוססות מערכת ההסתרה תחייב אנשים לקחת אחריות על מה הם אומרים ואיך הם אומרים ומה הם עושים. 100% אחריות.
ייאלצו לאכול את הכובע? כן,כנראה שכן,אז יאכלו ויגלו כמה זה לא טעים ואז אולי לא יצליחו להאכיל אחרים בזבל שהם ייצרו בעצמם.
אם תדעי שבכל רגע נתון כולם יוכלו לדעת אודותייך הכל, קרוב לוודאי שלא תימצאי טעם לשקר או להסתיר .
אם תדעי שבאיזה שהוא שלב תצטרכי לאכול את החרא שאת מבשלת,אז כבר לא תרצי לייצר עוד חרא,נכון?
ואת לא תעשי את זה לא רק בגלל ש"איזה פאדיחה,כולם יודעים עכשיו איזה זבל אני מוכרת" , אלא כי את תביני שלמכור זבל לא משרת אותך יותר ולא את כל האנושות, , את תראי את הגנב המושחט והרמאי ותסלדי ממנו כל כך,שלא תוכלי עוד לשאת בעצמך את ההשתקפות של מה שתראי בו,בך.
הרי הכל אחד
הכל אחד
הבנת האחדות הזו,זה גילוי מרגש,לא?

השבוע למדתי על אדריכלות העידן החדש. כבר לא המבנים הסגורים,בעלי המסה הכבדה. חללים שקופים,חלונות זכוכית, פתוח וגלוי.

האתרים האלו שצויין שהם "מפילים" בעלי עסקים שמרמים/גונבים, הם שליחים שעוזרים לנו להפיל את בעלי ההון המושחטים והשקרנים

לי באופן אישי אין פייסבוק וכאלו.
אני משתפת כאן באתר של באופן טבעי משום שכאן אני מרגישה בבית. אני גדלה ומתפתחת כאן וכמו שלמדתי הרבה משיתופים של קודמיי,אני בוחרת לתרום את חלקי לקהילה בדרך של שיתוף בהבנות.
בתחילת דרכי כאן באתר (לפני 7 שני בערך, זו גם היתה הפעם הראשונה שלמדתי לפתוח מחשב) לא הייתי מודעת לכך שאת המילים שאני כותבת כאן יכול לקרוא כל אחד בכל רגע בכל מקום בעולם.
היום אני יודעת ובכל זאת ממשיכה לשתף.
אין לי מה להסתיר וברור לי שהחשיפה כאן מייטיבה איתי (היתה תקופה שזה הקשה אז הפסקתי,מחקתי,סגרתי. אבל חזרתי...)

מתנצלת על הבורות,אבל אין לי מושג מה זה ווינר ומה קרה לו/לה?

הסיבה שכל זה מרגש אותי היא משום שרגע אחד אני לומדת ממידעים שמגיעים מעולמות אחרים (דבר כשלעצמו נשמע הזוי לרוב המיינסטרים)
וברגע אחרי,אני מקבלת אישורים מהמציאות שכל התסריטים האלו באמת קורים, כאן ועכשיו.
זה מרגש אותי לדעת שאני,אני,הילדים שלי ואני,אנחנו הם האנושות שבדורנו מתרחש כזה שינוי מהפכני בכל ה ...בהכל.
לא מדובר בנבואת זעם עתידנית.
תודעת על בכלל לא יכולה לדעת את העתיד כי המידע שלה בא מאיתנו. שם מרוכז כל המידע שאנחנו אוספים כאן בעולמנו. שם הוא מעובד, במחשב העל, והמסקנות חוזרות אלינו בצורה של הבנות ,של מידעים,כדי לעזור לנו להתכונן לשינוי התודעתי, שנבין ונדע מה אנחנו מבשלים לעצמנו
מה שיקרה אחרי 2012 תלוי רק בנו. תודעת על לא יודעת את העתיד אחרי מועד חילופי העידנים. אף אחד לא יכול באמת לדעת מה יהיה
חוץ מאיתנו,מי שמחובר לעצמו ויודע איזה ייעוד מחכה לו להתממש,אנחנו נברא את המציאות האחרת.

מה שמרגש אותי זה להיווכח שאני באמת באמת שותפה לתהליך הזה . אני חלק מכל מה שקורה כאן סביבי.
והיות שמדובר על כך ש2012 הוא תהליך ולא תאריך, אז מרגש אותי לראות עצמי חלק מהתהליך הזה

תודה
אנונאימא*
הצטרפות: 16 אוקטובר 2007, 22:14

טוהר אהבה

שליחה על ידי אנונאימא* »

האתרים האלו שצויין שהם "מפילים" בעלי עסקים שמרמים/גונבים, הם שליחים שעוזרים לנו להפיל את בעלי ההון המושחטים והשקרנים
לא הבנתי איך הגעת לזה...
האתר שאני קישרתי אליו לא בהכרח נועד לחשוף רמאים, אלא פשוט מציע מידע פרטי על אנשים תמורת תשלום.
אנשים מכל מיני סוגים יכולים לעשות בזה כל מיני שימושים מכל מיני מניעים.
טוהר_אהבה*

טוהר אהבה

עניין אותי אז בדקתי עם BDI והם אמרו שהם לא מוסרים מידע סתם על אנשים פרטיים אלא רק על חברות ובעלי עסק שיש הוכחות לבעיה,למשל: צ'קים חוזרים
אנונאימא*
הצטרפות: 16 אוקטובר 2007, 22:14

טוהר אהבה

שליחה על ידי אנונאימא* »

אני לא דיברתי על BDI אלא על Informer, והם מוסרים פרטים אישיים מכל מיני סוגים לכל מי שמשלם, בהחלט כן על אנשים פרטיים. נכנסת לקישור שהבאתי?
פלוני_אלמונית*

טוהר אהבה

עניין אותי אז בדקתי עם BDI והם אמרו שהם לא מוסרים מידע סתם על אנשים פרטיים אלא רק על חברות ובעלי עסק שיש הוכחות לבעיה,למשל: צ'קים חוזרים
לא אמרו אמת! גם הם מספקים מידע אישי - מה שנקרא בלשונם - פרסונל צ'ק
וזה יכלול שמועות חשדות ורכילות.

מתוך האתר שלהם: מידע עסקי גם על לקוחות ואנשים פרטיים
בדיקת מידע על עמידת לקוחות פרטיים בהתחייבויות כספיות
בדיקת לקוח פרטי •בדיקת ערבים •בדיקה לפני מתן אשראי•
בדיקה לפני השכרת נכסים •בדיקה לפני קבלת עובדים

נניח, אבל באמת רק נניח, שכשלתי חטאתי ופשעתי. ביקשתי מחילה, שילמתי את חובי לחברה - כמו שאומרים. ועכשיו אני רוצה לחזור בתשובה.
האתר הזה הוא - לנצח אנגנך.
האתרים האלה והחוקים האלה מעמידים אותי לנצח אל עמוד הקלון. הוקעה וחוסר יכולת תמידית לשיקום.

גרוע מזה, הרמאים והנוכלים הגדולים, ישלמו לאתרים האלה ודומיהם דמי לא יחרץ, ולך לא תהיה כל יכולת לדעת שהם מרמים אותך. ואת רק תאמיני ש הם שליחים שעוזרים לנו להפיל את בעלי ההון המושחטים והשקרנים
עם כל הכבוד לשינוי תודעתי בעידן החדש, (ויש כבוד כמו שאומרת חלי) - אנחנו אולי על סיפו של העידן החדש, אבל עדיין בעידן הישן.
טוהר_אהבה*

טוהר אהבה

אנחנו אולי על סיפו של העידן החדש, אבל עדיין בעידן הישן.

נכון,

תמיד הכי חשוך לפני עלות השחר
ורדי_תיק*
הצטרפות: 02 יוני 2005, 14:59
דף אישי: הדף האישי של ורדי_תיק*

טוהר אהבה

שליחה על ידי ורדי_תיק* »

הי נעמה

(נפגשנו בפארק הירדן כמה פעמים, אבל לא נראה לי שאת זוכרת...)
קוראת אותך פה באתר על הבנות תודעת העל
רציתי לשאול אותך איפה למדת/לומדת תודעת על
והאם זו אותה אחת בתיקשורו של זאב אבירז?
( אני למדתי קבוצת החמש,קבוצת המחשבה והכשרת מטפלים באותה השיטה המורחבת תהיתי אם גם את)
בכל מקרה וגם אם לא כיף ומאיר לקרוא את רשמייך. תודה
טוהר_אהבה*

טוהר אהבה

ורדי תיק שלום

אני לומדת עם נעמי בן שטרית בנווה איתן שגם היא ,כמוני ,כמוך,אמא בחינוך ביתי וכך כל שאר הלומדים,הורים בחינוך ביתי
נעמי למדה (ועדיין לומדת. המורים הם תלמידים גם רק בשלבים מתקדמים יותר) אצל מישהיא בשם ליאורה שהיא למדה אצל זאב אבירז
זה לא אותו אחד שצפריר מתקשר אותו אבל זה אותו אחד שלימד גם את קבוצת החמש.
את יכולה להיכנס לאתר שלו,של זאב אבירז ולהקשיב ישירות למידעים שהוא מתקשר מתודעת על
האמת: לא קל או נעים לשמוע אותו בכלל. קשה מאד ליתר דיוק
השערה מאד סובייקטיבית והזויה שלי: נראה לי שזה מן מנגנון סינון כזה שרק מי שממש חשוב לו ורוצה ומוכן ומדוייק עבורו,יצליח להבין את הדברים שלו
מזכיר את ספר הזהר שרק המקובלים ידעו להבין

אני למדתי...תהיתי אם גם את...

עבורי זו פעם ראשונה מזה 15 שנים בערך שאני משקיעה בעצמי זמן לימודים "פורמליים" להתפתחות אישית כך שלא סביר שנתקלנו בהכשרות כאלו ואחרות
רק אחרי 12 שנים רצופות של הנקה הריונות ופישפושים,אני מצליחה למצוא לעצמי זמן איכות ללמידה "פורמלית" שתקדם את ההתפתחות שלי
אני כותבת פורמלית במרכאות כי ברור לגמרי שלמידה משמעותית התרחשה ועדיין מתרחשת בכל רגע וכל נשימה בחיי

תודה
נעמה
ורדי_תיק*
הצטרפות: 02 יוני 2005, 14:59
דף אישי: הדף האישי של ורדי_תיק*

טוהר אהבה

שליחה על ידי ורדי_תיק* »

הי
למדתי בכפר סבא קבוצת החמש עם שתי מורות בשם יפה לפני 4 שנים. זה היה אחרי מות אימי ולידת בני השני. התמלאתי פתאום אמביציה ויכולת ללכת לעשות זאת ( פעם ראשונה לקחת לעצמי זמן וללמוד) זה היה לאחר שקיבלתי טיפול אינטנסיבי במשך שנה מחברתי מיכל שטיפלה בזמנו בשיטה זו. התנאים הבשילו ומשהו נפתח אצלי. אני מסכימה איתך שהמידעים האלו לא פשוטים, מאד מעייף בהתחלה עד שהותאם התדר היו כאבי ראש גם אבל למדתי במשך שנה קבוצת החמש. אחכ המשכתי ללמוד את קבוצת המחשבה והכשרת מטפלים בשיטה אצל אשה בשם אדוה שלמדה אצל זאב בעבר ומאז מפתחת שיטות ותקשורים בצורה עצמאית עם הרבה כבוד לזאב ולתיקשוריו כולל תודעת העל, אבל אחר. Advacenter שיטות לימוד וטיפול שונות קצת שלי התאימו יותר. חוץ מזה שהיא חברה טובה שלי היום. אני שמחה בשבילך שאת מתפתחת ולומדת אלו חומרים מדהימים אני מתחברת מאד.
טדליק_נהנאנע*
הצטרפות: 05 נובמבר 2008, 00:10
דף אישי: הדף האישי של טדליק_נהנאנע*

טוהר אהבה

שליחה על ידי טדליק_נהנאנע* »

איך היה המפגש היום? קראתי עליו רק אתמול וכבר לא היה רלוונטי, אבל אשמח לשמוע.
טוהר_אהבה*

טוהר אהבה

היה מצויין וכייפי וחשוב ומדוייק
כמו שחוויה של חיים ביער יכולה להיות,רק בשילוב עם עוד משפחות של אנשים חושבים,יוצרים,עושים,שואלים,בודקים,עוזרים, זה שדרוג משמעותי להוויה

מי שמעוניין להיות חלק מההתהוות הזו מוזמן לשלוח לי מייל ואצרף אותו לגוגל גרופ

תודה
נעמה

עדכון למי שלא יודע במה מדובר: בסופ"ש קיימנו מפגש של משפחות המעוניינות לחיות בקהילה מקיימת, ביער בגלבוע
פלוני_אלמונית*

טוהר אהבה

היי נעמה,
אולי אני יכולה לעזור לך עם המחשב, מה את רוצה לדעת? ואיפה את נמצאת?
את מוזמנת לכתוב לי ל-cdtamar בג'ימייל
בהצלחה...
זינה*
הצטרפות: 06 יולי 2011, 21:00

טוהר אהבה

שליחה על ידי זינה* »

יש בציפורי חוות תבלינים וצמחי מרפא, אולי שם היא תוכל ללמוד
http://www.al-alim.co.il/
הייתי שם פעם אחת והמקום עשה רושם מקסים ונעים
יעל_ש*
הצטרפות: 17 ינואר 2009, 23:56

טוהר אהבה

שליחה על ידי יעל_ש* »

"אם אתה רוצה לבנות ספינה,
אל תאסוף את אנשיך ותבקש מהם לאסוף עץ, להכין כלים, לקבוע משימות...
אלא,
אסוף אותם ביחד
והעלה בדעתם את הכמיהה לים האינסופי".
(אנטואן דה סנט אקזופרי)
שיר*
הצטרפות: 23 פברואר 2003, 13:59

טוהר אהבה

שליחה על ידי שיר* »

אולי תפרסמי את לחם הקשואים המעולה שלך כאן...
נראה לי נהדר וגם חויה רוחנית...

אין לי מייל לתת עכשיו
תודה מראש!
טוהר_אהבה*

טוהר אהבה

לחם קישואים

2 כוסות קישואים מגורדים (אפשר להוסיף או להחליף בתפוחים)
3 כוסות קמח
חצי כפית מלח
כפית תמצית וניל או באבקה מהמקל
כפית קנמון
3/4 כוס שמן
3 ביצים
2 כפות ממתיק : אגאבה/סטיביה/תרכיז תפוחים/דבש/סילאן

במתכון המקורי יש גם כפית אבקת אפיה וכפית סודה לשתיה
אני לא שמה אף אחד מהם

אפשר להוסיף צימוקים/אגוזים/שוקולד/אחר...
התחלה_חדשה*
הצטרפות: 20 יולי 2011, 16:30

טוהר אהבה

שליחה על ידי התחלה_חדשה* »

כן? ומה הלאנ עם המתכון? לתת לתפוח? כמה מעלות וכמה זמן בתנור?

תודה!
טוהר_אהבה*

טוהר אהבה

חחח

אני עושה הכל בערך

יצירתיות,אינטואיציה
בעיקרון פשוט לערבב ,לשמן תבנית (אני מעדיפה בזכוכית ולא בשחורות/אפורות)ולחמם

עד מתי? עד מתי שהילדים מתחילים להריח ואוכלים את זה איך שזה
אפרת_ו*
הצטרפות: 07 ינואר 2009, 19:54
דף אישי: הדף האישי של אפרת_ו*

טוהר אהבה

שליחה על ידי אפרת_ו* »

כמה ניקים יש לך?? :-)
אני אהיה מחר בהופעה של פול סיימון, הבוסית שלי הזמינה אותי בספונטניות היום... אשמח להפגש שם! אין לי דרך לעזור עם כניסה מהדלת האחורית לצערי....אבל אם תמצאי איך להגיע נפגש
טוהר_אהבה*

טוהר אהבה

למען הסדר הטוב:

היום אני טוהר אהבה .

שם שבחרתי לפני כשנה ,מתוך כוונה להעלות את התדר בו אני מתקשרת עם העולם לרמת תודעה גבוהה.
טוהר הוא אותה מהות פנימית,אותה ידיעה עמוקה,אותו הדבר הגולמי,הבסיסי,המדוייק,המזוקק
כשאני מחוברת לטוהר,אני מחוברת לעצמי ומממשת את התסריט המדוייק שלשמו ירדה הנשמה שלי לעולם
טוהר פנימי חייב להיות מחובר לאהבה וכך בחרתי לעצמי שם חדש.שם שיעזור לי בתהליך הזיכוך הזה ,בדרך לעצמי.
אהבה בעולמנו הארצי נקשרת בדר"כ לחיבור בין גוף ונפש, לקירבה הפיזית והרגשית בין בני אדם .
בעידן החדש אהבה היא הבנה,היא תודעה,היא חיבור בין הרוח: המחשבה היוצרת ובין הנשמה והבריאה כולה.
אהבה עצמית היא קבלה עצמית שלך את עצמך., להבין את ייעודך,להיות שלם עם מי שהינך.

הבנות הקשורות לתודעתי המתפתחת אני כותבת בבלוג שינוי תודעתי בעידן החדש

פעם הייתי עצם מעצמי

אלוהים ברא את האשה ע"י כך שלקח עצם מעצמו של אדם
אחרי שהאיש "שלי" עזב את הבית והלך עם אשה אחרת,חשתי צורך להפריד את החיבור הראשוני בנינו,לנטרל את התלות הפיזית של היותי עצם מעצמו
ובחרתי להיות עצם מעצמי
אחרי תקופת אבל ארוכה בה התמודדתי עם התנפצות מסגרת הזוגיות והמשפחה, האירה לי חברה כי ייטב אם אבחר כינוי שלא מפצל אותי לשניים, שם שלם.

הבנות,מידע ומסרים שקיבלתי מהייקום,ושבוחרת לקחת איתי להמשך המסע, אני כותבת בבלוג מהות החיים

עברתי הרבה בחיי,מספיק כדי להתבגר מהר ולהבין מהם הדברים החשובים באמת בחיים
את אותם רגעי חסד,אני נוצרת בבלוג שכשמו כן הוא: עוסק במהות החיים
מקור השראה עבורי היה ספרו של יידו קרישנמורטי "לגעת במהות"
מקור להפנמת המהות היתה ההתנסות שלי כאמא אומנת לנערות מצוקה. אז הפנמתי מה באמת חשוב בחיים
מקור שתמיד מטעין אותי באנרגיות הוא האימהות שלי לארבעת ילדיי, החיים יחד בחינוך ביתי מעניקים לי הזדמנויות להתחבר לילד הפנימי שבי,למהות,לחיים.

פעם פעם, לפני...

הייתי נעמה
הייתי נ ע מ ה
הייתי
לא הייתי
ואז חזרתי להיות

דפים נוספים שפתחתי וכבר לא כותבת בהם יותר:

בלוגים:
חיים חדשים במדבר
חיים חדשים במדבר 2
חיים חופש בערבה בלוג משפחה בחינוך ביתי

וגם:
דיון בפרשת השבוע
סדקים בעקב
ממה זה עשוי שאלות על דגנים
קח תן שוק החלפות
על גברים נשים ומה שביניהם
מידע אילתי

דפים שפתחתי אבל כבר כמעט לא כותבת בהם:

יומן למידה משפחתי
חיים בני קיימא בלוג מודעות אישית וסביבתית

דפים פעילים נוספים:
איכות הסביבה קישורים
מנהיגות נשית
אקטיביזם חברתי סביבתי

בטח יש עוד מכאן ומשם ששכחתי...
אפרת_ו*
הצטרפות: 07 ינואר 2009, 19:54
דף אישי: הדף האישי של אפרת_ו*

טוהר אהבה

שליחה על ידי אפרת_ו* »

וואו את באמת בדיוק שמעת את השיר הזה?? זה ממש מדהים בעיני
אולי אני אתחיל גם להאמין בענייני "יוניברס" בקצב הזה :-)
פלוני_אלמונית*

טוהר אהבה

לפעמים דברים קטנים בהודעות שאת כותבת כאן באתר נותנים לי המון תקווה ושמחה.
תודה על זה . רק טוב והרבה אהבה.
שירי_ג*
הצטרפות: 08 ינואר 2009, 09:26
דף אישי: הדף האישי של שירי_ג*

טוהר אהבה

שליחה על ידי שירי_ג* »

נעמה, חסר לי המון מידע כדי לחוות דעה ממש אבל אכתוב לך את התרשמותי. ND היא מדינה קטנה ודלת אוכלוסיה ביחס לשטח. היא כפרית באופיה ועיקר ההכנסות בה הוא מחקלאות ונפט (ותחשבי כמה חיסכון כספי ובטחון אישי - תמיד יהיה מה לאכול ויש מזון זמין וזול - יש בראשון וכמה רווח כספי בשני). אם נוסיף לכך מערכת מוניטרית קהילתית מאוד, אז אין ספק שמדובר במדינה חסונה במיוחד מבחינה כלכלית. עם זאת, היות ולמדינה ענף מכניס מאוד - נפט - הרי שהיא יכולה לספוג גם שנים גרועות בחקלאות. נוסיף לכך שבחברות חקלאיות אחוזי הפשיעה נמוכים יותר משמעותית מבחברות עירוניות וכך גם אחוזי האבטלה (כי החוואים הם עצמאים ומי שלא יכול או רוצה לעבוד בחקלאות פשוט לא נשאר שם) ובמקביל יש בהן מראש נטייה למבנה חברתי חסון של משפחה - חמולה - קהילה.

אני מנסה לחשוב מה היה קורה אם במדינה כמו שלנו הבנקים היו ממשלתיים. קודם כל במערכת הפוליטית הלא יציבה שלנו מי יודע איך הכסף היה מושקע. אני מניחה שזה היה דומה לחלוקת התקציב. כלומר המון לצורכי בטחון ויש לשער שבהתאם לממשלה גם להתנחלויות והרבה הרבה פחות לחינוך ורווחה.

מה שאני מנסה לומר הוא שיש הרבה יופי ואופטימיות בלראות משהו חברתי קהילתי שעובד טוב, אני רק לא בטוחה שבנק בבעלות ממשלתית יעבוד טוב בכל מקום. נראה לי שהוא יעבוד טוב רק במקום בו הטוב/השפע/הבטחון האישי והכללי/היציבות הם מובנים מאליהם.

אגב, אם תצפי בקורס בהתרסקות כולו, תביני שגם שיטה בנקאית כמו של BND לא מחסנת כלל מהמשבר הצפוי, מפני שהכסף הוא עדיין דולר וכל דולר מקורו בחוב, וכי עיקר הפרנסה שם מקורה בנפט (שהולך ואוזל ובקרוב מאוד יהיה יקר מידיי להפיקו) ובחקלאות שעושה שימוש יתר באדמה ובלאו הכי את התוצרת יהיה יקר מידיי לשנע בקרוב. בקיצור - נראה לי שהבנק שלהם הרבה יותר נחמד משלנו אבל יציב רק כל זמן שהמשבר הוא מוניטרי בלבד. המשבר שלפנינו הוא לא רק מוניטרי אלא מוניטרי - דמוגרפי - סביבתי וכל מה שתרצי להוסיף יתאים ובו נראה לי שכל הנחמדות הזו לא תועיל (אם כי הקהילתיות והאדמה בהחלט כן. אם הם רק ירצו הם לא יהיו רעבים).
טוהר_אהבה*

טוהר אהבה

שלום

יום שלישי הקרוב, ב 22/11 אהיה בת 40

הפעם אני באמת נולדת מחדש בכל מובן אפשרי,

רוצה לעשות משהו משמעותי לעצמי ומעצמי,לתת לעולם את מה שנועדתי לתת

מזמינה שותפים לדרך שרוצים לשמח אותי ולקחת חלק בהפקה קטנטונת שראיתיה היום מתהווה במוחי הקודח...

הנה התסריט:

נכנסים ב 8:30 בבוקר יום עבודה עמוס לסניף בנק/קופ"ח/משרד ממשלתי ממסדי כולשהוא (עדיין לא החלטתי סופית על מיקום מדוייק,אבל זה יהיה במרכז..) ומחכים בתור ארוך של ממתינים

אני יושבת בקצה אחד של חדר ההמתנה עם ילדיי ומתחיילה לשיר את השיר "מחכה"/ריטה ("יום אחד זה יקרה, משהו ישתנה"...)

http://www.youtube.com/​watch?v=w4u8QRlqlVs

מהקצה השני של החדר מישהו אחר מאיתנו מצטרף לשירה, כך לאט לאט מצטרפים עוד ועוד קולות ,

מילים בודדות וצלילים שמזדמזמים בראשינו יהפכו למנגינה שסוחפת איתה מקבץ אנשים "מהרחוב" ויוצרת הדהוד למסה גדולה של אנשים להיפתח לשינוי

(מצ"ב טכסט המילים בקובץ,כולל קישור לשיר)

הרעיון דומה ל FLASH MOB DANCE , רק שמדובר בשירה

התודעה שלנו מתרחבת כשאנו מכניסים אליה אוויר ,דרך צ'אקרת הגרון

חוש השמע זהו החוש החיצוני הפעיל יותר מחושים אחרים בקליטת תדרים חדשים

הכוונה היא שמקול אחד תתהווה מסה קריטית מספיקה של אנשים נשים וילדים , מכל הגילאים והסוגים והמינים שמשמיעים קולם

כל/קול אחד הוא אור קטן וכולנו אור איתן

עם אמונה

עם כוונה

עם שמחה

עם אהבה

עם תחושת שליחות לקדם שינוי בעולם

ביחד, נוכל לעשות משהו קטן שיהיה גדול עבורי ומקווה שגם עבורכם ועבור קהל הממתינים בתור ברחבי הממסד, מחכים...

נשיר: "מה שנפתח לנו, מחכה"...

לי הוא כבר נפתח

אם קראתם עד כאן אז כנראה שגם לכם זה נפתח

אבל יש עוד אנשים רבים שמחכים...

אני פונה אליכם בהזמנה אישית

אינני מייצגת שום תנועה או ארגון מהפכני כזה או אחר

זו רק אני, נעמה,עם תודעתי המתרחבת ,נפתחת לשינויים

זו רק אני, נעמה,עם האש שבי שמחפשת ערוץ יצירה משמעותי של מציאות חדשה

זה אנחנו, אנחנו האנשים שלהם חיכינו...אף אחד אחר לא יעשה את זה במקומנו,בטח לא האנשים שמחכים בתור בבנק או בקופ"ח (שזה גם אנחנו לפעמים...)

אשמח מאד אם תצטרפו אליי למפגש השירה הזה

לחגוג את הולדתי

להיות חלק

מוזמנים לתקשר במייל חוזר לקבל פרטים מדוייקים על המקום שמחכה לנו

[email protected]

הזמן: יום שלישי , 22/11. 8:00 בבוקר

איפהשהוא במרכז .אם למישהו יש רעיון למקום שגם נגיש תחבורתית ויש חנייה ויש אולם ממתינים גדול ,אשמח לבדוק את זה

אם מי מבניכם צלם מקצועי וירצה לתעד את זה בוידיאו,יבורך. אם לא,אני עצמאית...יש לי מצלמה פשוטה. היום כל אחד יכול לעשות הכל בפשטות, טכנולוגיה מתקדמת בשירות השינויים

אפשר גם ברגע האחרון להתקשר 052-4670045

וכמובן להפיץ הלאה לכל המי ומי שישמחו להתוודע להזדמנות

תודה ויום נעים

נעמה
טוהר_אהבה*

טוהר אהבה

טוב, אז ככה: זה קורה, נרקם המרקם...

מחרתיים,שלישי 22/11/2011, 8:00, ת"א

שרים תדר חדש:

המקום: סניף ביטוח לאומי בת"א (בדקתי היום...) , יצחק שדה 17 (בפינה של המסגר, הוראות הגעה בהמשך)

השעה: 8:00

עד שניכנס כולנו בטח יהיה לפחות 8:30

בבקשה שימרו על חזות סולידית שלא "יעלו עלינו"

חשבו על איזה עניין בירוקרטי שאתם "צריכים" להסדיר בביטוח לאומי , כי המאבטח בכניסה שואל ומפנה לקחת מספר (קחו)

מאחרים : הודיעו לי טלפונית כדי שנסתכרן בנינו

אהיה עם הנייד 052-4670045

עדיין אין לי מתנדב לצלם במצלמת וידאו אז אם אתם מכירים מישהו שמכיר מישהו שמכיר... שדרו

מקסימום "נתלבש" על מישהו מהממתינים בתור...

אני אביא איתי דפים עם המילים לחלק לקהל, אבל עדיף שאתם תדעו את המילים בע"פ

לא משנה אם מזייפים

אני מזייפת ברמות (רק בשירה...). זה אמור להיות אמיתי וטבעי, לא אולפן הקלטות סטרילי של זמרי כוכב נולד

תבואו עם הילדים. אחלה שיעור באזרחות /אקטיביזם

הוראות הגעה: באוטובוסים: אין לי מושג,לא מכירה

ברכב: מכביש איילון יורדים למחלף השלום (איפה שיזרעאלי...), פונים שמאלה אחרי הרמזור , במזלג שמאלה לר"ח המסגר וישר עד יצחק שדה-ימינה ומטר אחרי הפנייה יש ירידה לחניון

כשעולים במעליות פונים שמאלה ופוגשים בתור ארוך של ממתינים. שם נפגש (או כבר באולם ההמתנה בפנים...)

תיזהרו משטויות בכביש כי היום היתה שם בצומת משטרה

ואם העברתם הלאה את המייל הזה אז תעבירו גם את העידכון על המקום והזמן שקבענו

להתראות

נעמה

תודה לכל החברים השותפים לדרך

תודה על היותכם

תעשו טובה, מי שמגיע סופית תחזרו אליי עם מייל חוזר כדי שנדע כמה אנחנו ולמי לחכות

יאללה, ביי

נעמה
טוהר_אהבה*

טוהר אהבה

מחר בבוקר נפגש ב 8:00 ליד המעליות. מאחרים, תצטרפו אלינו בתור... (עדיף להתקשר אלי לנייד ולא לגשת, שלא ניצור התגודדות)

נשיר את השיר המקורי פעמיים ופעם שלישית בזמן הווה במקום בזמן עתיד (רעיון של דוד עתיד...תודה דוד)

אבא שלי בא... אולי תביאו גם אתם הורים/ילדים?

יש לי שני מקומות באוטו, יוצאת מאזור בית ליד ב 6:30

תעשו טובה ותודיעו לי טלפונית אם אתם מאחרים

ביי

נעמה
טוהר_אהבה*

טוהר אהבה

מילות השיר בזמן הווה (רעיון של חבר בשם דוד עתיד,לשיר בזמן הווה. גדול,לא?)

מחכה / ריטה

יום אחד זה קורה
בלי שנרגיש, משהו משתנה
משהו נרגע בנו, משהו נוגע בנו
ואין בכלל ממה לחשוש.

וזה כבר בא, כמו קו חרוט על כף יד
זה כבר בא, בטוח בעצמו
כאילו היה שם תמיד
וחיכה שנבחין בו

וזה כבר בא, אתה רואה
הידיים הקפוצות מתארכות
והלב השומר לא להיפגע יפעם בקצב רגיל
זה כבר בא, כמו שהטבע רגיל
להיות שלם עם עצמו.

יום אחד זה קורה
בלי שנרגיש, משהו משתנה
משהו נוגע בנו, משהו נרגע בנו
ואין בכלל ממה לחשוש

וזה כבר בא,כמו קו חרוט על כף יד
זה כבר בא, בטוח בעצמו
כאילו היה שם תמיד
וחיכה שנבחין בו

וזה כבר בא,, אתה רואה...

וזה כבר בא, אתה הרי יודע
לא הכל מטלטל אותנו
לא הכל מכה
ומה שנפתח לנו
מחכה
אהבת_עולם*
הצטרפות: 12 ספטמבר 2008, 01:17
דף אישי: הדף האישי של אהבת_עולם*

טוהר אהבה

שליחה על ידי אהבת_עולם* »

לא אוכל להגיע, אך מחכה לשמוע איך היה, ובתקווה שיהיה מי שיצלם - גם לראות.
יומולדת שמח !
{@
אמא_בבית*
הצטרפות: 21 דצמבר 2003, 15:17
דף אישי: הדף האישי של אמא_בבית*

טוהר אהבה

שליחה על ידי אמא_בבית* »

_מחכה לשמוע איך היה, ובתקווה שיהיה מי שיצלם - גם לראות.
יומולדת שמח !_
טוהר_אהבה*

טוהר אהבה

סיכום שיעור:
למידה אמיתית נמדדת בתהליך הפנמת ההבנות ולא במבחן התוצאות הישירות

בסופו של דבר ההבנות האלו חייבות שיהיה להן יישום בחיים הארציים, כן, המטרה היא להוריד רוח לחיי החומר ולא להשאיר אותה ברמה הארטילאית התיאורטית
אבל התוצאה שציפינו לקבל איננה בהכרח מה שקיבלנו בפועל.
מה שבטוח זה שמה שאתה נותן זה מה שאתה מקבל
והכל בתואם

אז מה קיבלתי מההתנסות בהפקה הקטנה בסניף ביטוח לאומי ביום ההולדת 40 שלי?....

זכיתי להכיר בחברות אמיתית של חברים הנוכחים בחיי ועשו מאמץ להגיע מכל רחבי הארץ ב 8 בבוקר יום עמוס לת"א. מודה ואוהבת כל אחד ואחת מכם
זכיתי שאבי הגיע להיות שותף להרפתקאות שמלוות את הולדתי מחדש
זכיתי להבין כמה עבודה עוד יש לי בלימוד התנהלות עם ממסדים ומסגרות (לסקרנים בניכם, אז כן...באיזהשהוא שלב המאבטח בביטוח לאומי דרש שנפסיק לצלם...)
זכיתי לבלות יום בעיר הגדולה,תוך שילוב חוויית מרחבי הים החול והאופק האינסופי עם סמטאות תל אביביות הומות אדם ,טיול בשוק הכרמל, קצב ותדר גבוה ברמות שעד היום לא הייתי מסוגלת להתחבר אליהן
זכיתי לקבל הדים מכל עבר למייל ששלחתי לחלקכם והסתבר שהגיע רחוק יותר משהייתי מסוגלת לדמיין : הכוונה הגבוהה הדהדה למרחק ועוררה ברבים מכם השראה ליזום ולקדם דברים בסביבת חייכם , ובכך-דייני.
זכיתי לא רק לפזר זרעי בר במרחב מציאות חיים חדש אלא גם להינות מלראות את הזרעים האלו נוחתים בגינתכם ואתם מודים ומטפחים את גדילתם,את גדילתכם
זכיתי להינות מרגעי חסד : מישהיא מקבוצת אקולוגים שהגיע לארץ מכפר בפורטוגל בשליחות להקים כאן כפר כזה ערבי-יהודי-בינל"א , לימדה את מילות השיר את חבריה לקבוצה והם שרו אותו בזמן הווה בליווי גיטרה בתרגום לערבית ואנגלית
זכיתי להנות מאימהותי,ממהותי החדשה שמתהווה ונרקמת לאט בחיי כתינוקת שרק יצאה לאוויר העולם ונושמת את נשימתה הראשונה

אני יודעת שיש לי עוד הרבה ללמוד בכל הקשור לעולם החומר ולהתנהלות עם מסגרות נורמטיביות,
הייתי שמחה לחיות את חיי החופש ההרמוניים שנשמתי כמהה להן מיום שירדתי לכאן
הייתי רוצה לחיות את פנטזיית החיים בעידן החדש שלאחר הימים
אבל אני כאן
וכאן החיים מחייבים אותי להכיר בקיומו של עולם חומרי "נמוך" שעד כה סלדתי ממנו ברמות על,ברחתי מכל מה שהריח ממסד,שנאתי את חיי המותרות והמתירנות,בזתי לחומר עד שמצאתי עצמי מתנתקת ממנו כמעט לגמרי: בלי בית ורכוש שמכביד על תנועתי במרחב, נודדת מכאן לשם בחיפוש אחר מקומי בעולם
מקום בתוכי שמתחילה להתבהר לי תמונת הוויתו
אבל בתור התחלה של הצעד הראשון בחיים החדשים שלי, זכיתי ליפול ולקום כשאני מלווה בחברים טובים ואהובים

תודה

יום נעים
נעמה
מזל_טוב_אמא*
הצטרפות: 24 נובמבר 2011, 17:19

טוהר אהבה

שליחה על ידי מזל_טוב_אמא* »

הבת הסתובבה כל היום סביב האנשים שאירגנו את הטכס,בוחנת וקשובה לכל פרט,כל מחווה בתנועותיהם,כל מילה שנאמרת.לכל דבר יש משמעות עבורה,במיוחד לפרטים הקטנים.
ללי*
הצטרפות: 08 יולי 2007, 10:53

טוהר אהבה

שליחה על ידי ללי* »

חיפשתיך
לברך
לשמוע
לשלוח חיוך ןחיבוק
להמשך המסע שאת עושה.
היי ברוכה
אהבת_עולם*

טוהר אהבה

הי, אשמח אם תספרי קצת איך התנהלו הדברים.
מעניין אותי איך הייתה ההתאספות, כמה הגיעו, איך התפזרתם במרחב, איך התחלתם, איך אנשים הגיבו, האם הצטרפו לשירה, כמה זמן זה נמשך, וכו'....
(ואולי כתבת על זה בדף אחר? כי לא ראיתי....)

האם בגדול התגובה הייתה חיובית? האם מישהו ניסה להפסיק אתכם? (מלבד השומר שביקש להפסיק לצלם)

וגם, אני מבינה שלפני שביקשו להפסיק לצלם הספקתם לצלם משהו, נכון? אשמח אם תעלי תמונות.
טוהר_אהבה*

טוהר אהבה

הלו? אני מנסה לעבוד כאן על חיוביות ...

הבהרתי במשפט האחרון של סיכום השיעור:
בתור התחלה של הצעד הראשון בחיים החדשים שלי, זכיתי ליפול ולקום כשאני מלווה בחברים טובים ואהובים

אם זה לא מספק לך אהבת עולם את הדרמה שאתם מחפשת,לכי חפשי מענה באיזו תוכני ריאלטי בטלווזיה.שם יודעים איך להפנט אותך לצחוק ולבכות מדרמות של אנשים אחרים
התמונות ששצולמו אינן התוצאה שראוי להפיץ
פלוני_אלמונית*

טוהר אהבה

אגב
הלו? אני מנסה לעבוד כאן על חיוביות ...
זה
אם זה לא מספק לך אהבת עולם את הדרמה שאתם מחפשת,לכי חפשי מענה באיזו תוכני ריאלטי בטלווזיה.שם יודעים איך להפנט אותך לצחוק ולבכות מדרמות של אנשים אחרים
לא חיוביות
טוהר_אהבה*

טוהר אהבה

אכן, מסכימה
הבנתי
תודה

אפשר למחוק אחרי שתקראי, מי שהינך באשר את...
אמא_בבית*
הצטרפות: 21 דצמבר 2003, 15:17
דף אישי: הדף האישי של אמא_בבית*

טוהר אהבה

שליחה על ידי אמא_בבית* »

אז לא הלך כמו שרצית, אז מה?
שיתפת אותנו ברעיון, בהכנות, קראת לנו לבוא להיות חלק (אני אישית קיבלתי ממך ארבעה מיילים ונתקלתי שוב ושוב ביוזמה שלך בדפים שונים באתר) ועכשיו, נכנסתי לכאן לשאול בדיוק את השאלות ששאלה אהבת עולם ולדעת איך היה לא מתוך תאוות דרמות אלא מתוך עניין ושותפות חברית.
האם כל כך נורא להכשל?
אפשר לספר בכמה מילים שבאו מעט אנשים, שהתחלתם לשיר אבל אנשים בתור כעסו עליכם ומישהו בריון מפחיד אפילו איים עליכם והשומר דרש ממכם לצאת. זה תסריט דמיוני כמובן, הנקודה היא שאת לא יכולה לשתף אנשים כשאת רוצה להפעיל אותם ואחר כך להתייחס אליהם כמטרד.
אהבת_עולם*

טוהר אהבה

אני רציתי לדעת פשוט כי אני רוצה לעשות משהו דומה, וחשבתי שיעזור לי אם תספרי איך זה הלך אצלכם ואוכל לקבל רעיונות או טיפים על מה לחשוב, ממה להיזהר, מה כדאי לעשות דומה, מה כדאי לעשות אחרת וכו'.
אהבת_עולם*

טוהר אהבה

אז חבל באמת שאת מפרשת אותי במקום פשוט לשתף.
אני כבר שנים מגלה אהדה לדברים שאת עושה, ואת כל פעם מנפנפת אותי מחדש.

בנוסף, אני מרגישה שאת מוכנה לעשות דברים אך ורק בדרך שלך בלי לתת לאף אחד אפשרות להציע את הרעיונות שלו. בלי שום גמישות.
את רוצה לעשות שינוי, אבל אם את לא מאפשרת לאחרים להצטרף אלייך הצטרפות אמיתית שבה גם להם יש מילה - אז ההשפעה שלך קטנה בהרבה ממה שהייתה יכולה להיות.
נועה_ברוך*
הצטרפות: 18 יוני 2004, 15:22
דף אישי: הדף האישי של נועה_ברוך*

טוהר אהבה

שליחה על ידי נועה_ברוך* »

מזל טוב!! @}
<פיספסתי בכמה ימים...>
טוהר_אהבה*

טוהר אהבה

אמא בבית ואהבת עולם ,
אינכן מטרד
אתן פשוט מביאות אותי להתייחס לרובדים הארציים של הארוע בעוד אני מעדיפה בנטייתי הטבעית להתייחס להבנות הרוחניות הגבוהות
אבל, היות וההפקה לא הביאה את התוצאה הארצית הרצויה, משמע סרטון מצולם ראוי לשמו שמשקף התהוות של שינוי , הבנתי שניתוב אש היוזמה והיצירתיות שלי לא הופנתה לערוץ המדוייק עבורי במקום, בזמן ובתוכן שנקבעו.הבנתי שיש לי עוד שיעורים רבים ללמוד בכל הקשור להתנהלות ארצית מול הממסד, ובכלל: כל מה שקשור בהתנהלות חומרית- פיזית שהפקה שכזו מחייבת
אי לכך ובהתאם לזאת, מסכימה לשתף פעולה עם בקשתכן ולשתף בהפקת הלקחים,כחלק משיעורי הבית שלי לעצמי...

המלצה ראשונה: לתכנן את הארוע מספיק זמן מראש (ולא יומיים קודם כפי שעשיתי אני ולמעשה בשל מגבלת מימנות שווק, יצא שהפצתי הודעה בפייסבוק רק בערב לפני ב 21:00 בערב, בקיצור- לא רציני בעליל.
לא יודעת מה חשבתי לעצמי, אבל מה שברור הוא שלא חשבתי... פעלתי מתוך דחף האש שבי: הרצון, היוזמה, היצירתיות , לעשות את שבא לי לעשות ביום ובשעה שמתאימים לי (תאריך יום ההולדת שלי שימש בסיס יציאה לפעולה )

המלצה שניה: לוודא שכל המשתתפים יודעים את המילים בע"פ

המלצה שלישית: לתאם מראש איש צילום נורמלי שיודע את העבודה (ולא כפי שהתהווה בארוע : בתחילה אימצנו מישהו סתם מהקהל הממתינים, מה שיצר התגודדות והעלה חששות של המאבטחים ומכאן ועד הדרישה להפסיק לצלם הדרך היתה קצרה מאד. מישהיא אחרת "משלנו" שצילמה זו מישהיא שהיתה אמורה לשיר...

המלצה שלישית: לשבת לפני הארוע יחד ולתכנן מה ומי ואיך לעשות "ניסוי כלים"

המלצה רביעיית: לבחור מקום שאין בו מאבטחים של הממסד (או לדאוג לתאם את זה מראש עם ההנהלה או מישהו מהצוות

טוב, יש עוד מלא, אבל נראה לי שהבנתם את העיקר
מניחה שעכשיו ברור לכולכם את הברור מאליו שלא היה ברור לי: שכדי לארגן הפקה, צריך לארגן אותה וזה משהו שלא התעמקתי בביצועו
אני רק רציתי ודהרתי בעקבות הרצון בלי לאפשר לסוף להגיע במחשבה תחילה

אבל ככה זה עם תינוקות שעושים את הצעד הראשון
נופלים, אין מה לעשות

מזל שקמתי באותה מהירות שבה נפלתי
נועה_ברוך*

טוהר אהבה

מזל שקמתי באותה מהירות שבה נפלתי
שימי לב שאין נפילות "סתם", משמע, את חוקרת ולומדת ומספקת מידע - לעצמך, לנו, לבריאה.
החשוב הוא שאת מזהה את הלמידה שלך, שאת מבינה משהו חדש, שאת פועלת אחרת ומנסה לשנות את עצמך ולדייק פעולותייך על מנת להדהד החוצה את המסר שאת רוצה להעביר.

על "נפילה" ראוי להתבונן בעיניים חדשות. העובדה שלא קרה כל מה שחשבת שיקרה, או התוצאה חסרה, כלל אינה חייבת להישפט בכלים ישנים ומשומשים :-)
טוהר_אהבה*

טוהר אהבה

את רוצה לעשות שינוי, אבל אם את לא מאפשרת לאחרים להצטרף אלייך הצטרפות אמיתית שבה גם להם יש מילה - אז ההשפעה שלך קטנה בהרבה ממה שהייתה יכולה להיות.

אהבת עולם ,

את צודקת לגמרי. פגעת בול, אבל בול בעקב אכילס שלי
ההבנות הגבוהות שלי "שוות לתחת" מה שנקרא בשפת העם , אם אני לא מדברת לאנשים בשפה שלהם ובגובה העיניים שלהם, אם אני לא שותפה לחיים הארציים שהם חווים ולא איתם במקום שבו הם נמצאים
לאחרונה הבנתי את זה שאני חייבת להתנסות באדמה/בחומר שתמיד ברחתי ממנו, אני חייבת להיות חלק מהמערכת כדי להביא לשינוי שלה מבפנים. רק לאחרונה אני מתחילה להפנים שלא אוכל לעסוק בהורדת רוח לחיי החומר אם אינני מכירה את החומר, ואכן אינני מכירה אותו. אני לא באמת שייכת לכאן,אין לי את הניסיון ביסוד האדמה מגלגולים קודמים. זה פשוט חסר אצלי. אני לא יודעת איך להתנהל בחיים הארציים . זה קשה לי, אבל אני לומדת,לאט לאט, צעד צעד. את וודאי לא תיתקלי בבעיות שאני נתקלתי בהן בהפקה בביטוח לאומי ,כי לא צריך להיות מומחה גדול במסגרות כדי לדעת איך להתמודד מולן.די פשוט. לך, לא לי...
רוב האנשים כאן יודעים זאת היטב. העולם שלנו עמוס באנשים שכל ייעודם הוא התנסות בחומר. אבל זו לא אני . אני כאן למטרה אחרת. נשמתי חתמה על ייעוד אחר..
יותר ויותר מתבהרת לי ההבנה שעד שלא "ארד לעם" , יענו, עד שלא אכנס לתוך המים הסוערים שתמיד סלדתי מהם , לא אוכל לבצע את השליחות שלי ולהציל טובעים
כל עוד אעמוד על הגדה היבשה ואצעק "תיזהרו לא לטבוע", זה לא יעבוד. אני חייבת להיכנס למים בעצמי, רק משם אוכל להשפיע על שינוי תודעה ל מסה קריטית של אנשים
המידעים שאני מביאה חשובים, אבל הם מצליחים לגעת רק בקומץ מצומצם של מעטים מעטים מעטים שממילא מכוונים על תדרי אוויר
רוב האנשים שכן מתחילים להתעורר, מבקשים מישהו שילווה אותם במקום שבו הם נמצאים ולא שייקח אותם מעלה למישורים הגבוהים שמהם אני מגיעה. שם יש חופש שלא קיים בעולם שלנו
על אף כמיהתי לחיות את הפנטזיה של אחרית הימים בחופש מוחלט, ברור לי שזה דבר שלא יהיה קיים בעולנו לעולם ,אנחנו כאן בעולם של חומר ומים נמוכים ועליי להשלים עם הימצאותי כאן
מסגרות העולם שלנו אכן משתנות כעת,הופכת גמישות ואווריריות יותר, אבל הן תמיד תישארנה מסגרות
זה המקום שתמיד חיפשתי ולא מצאתי: המקום שבו אהיה שלמה עם עצמי, עם הימצאותי כאן בעולם הזה
מי שמכוון על תדרי אוויר מגיע למידע הזה בעצמו ולא צריך את התווך שלי (עיין ערך המעטים מעטים שקוראים את הבלוג שלי שינוי תודעתי בעידן החדש )

לאור ההבנות החדשות האלו, אני יוצאת במבצע היכרות עם עסק/עיסוק חדש בחיי:

נעמה ויס
מלווה תהליכי שינוי

אתה מלמד הכי טוב את מה שאתה לומד בעצמך
ולומד הכי טוב בזמן שאתה מלמד
אז זה מה שאני עושה עכשיו

מוזמים להזמין את עצמכם ואותי למסע התפתחותי

פרטים בהמשך

נעמה
בשמת_א*
הצטרפות: 28 יולי 2001, 13:37
דף אישי: הדף האישי של בשמת_א*

טוהר אהבה

שליחה על ידי בשמת_א* »

כל מה שכתבתי נמחק )-:
אוף.
אז קצר: באתי לדף שלך כדי להבין יותר טוב מה היה, כי הטקסט ששלחת היה כתב חידה שמסתיר הכל.
אי אפשר לומר שאפילו אחרי שהסברת, הבנתי יותר.
במיוחד לא ברור לי מה זה בשבילך "הממסד". את משתמשת כל כך במלים גבוהות כאלה שבשבילי, אדם קונקרטי וחומרי שכמוני P-: , פשוט נראות כאילו אין מאחוריהן כלום. כמו סיסמאות.
לא ברור לי למה סניף של ביטוח לאומי זה "הממסד", למשל.
אבל מילא.
לדעתי הצלחת להגשים משהו שרצית, והפכת את יום ההולדת שלך ליום מיוחד, שבו עשית משהו שונה, הרגשת את האהבה של החברים, ולמדת דברים חדשים.
בפעם הבאה תלמדי מהלקחים של האירוע הזה ותארגני עוד יותר טוב.
אהבת_עולם*

טוהר אהבה

אוקיי, קודם כל תודה ששיתפת בפרטים ה'ארציים'.
ובאמת, כל הכבוד שעשית, גם אם התוצאה לא יצאה מה שדמיינת. מפעם לפעם לומדים ומתחדדים.

בהקשר למה שאמרת שפגעתי בעקב אכילס שלך -
מתברר שאת מדברת על משהו אחר למדי ממה שדיברתי אני.

אני דיברתי על כך שאת רוצה לעשות דברים דווקא בדרך שלך, ולא מאפשרת לאנשים להשתתף באמת. אין לזה שום קשר לרוח או לאדמה. זה פשוט אם את רוצה לעשות ביחד - אז להקשיב לכולם, לתת להם להציע רעיונות, להתגמש עם מה שאחרים מציעים. זה מה שאני דיברתי עליו.

את דיברת על משהו אחר. היכולת להיות חלק מהעולם הגשמי, הארצי, החומר.
גם זה נושא חשוב.
גם לי הוא חשוב.
אין לי מושג מדוע את אומרת שאני הייתי מסתדרת יותר עם ביטוח לאומי וכיו"ב. אלה הדברים שהכי קשים לי.

גם יש משהו מקומם בביטוי שאת משתמשת בו 'לרדת אל העם'.
האם לדבר איתי בשפה שלי זה נקרא אצלך לרדת אל העם?
האם את משייכת אותי לעם הזה שצריך לרדת אליו?
כלומר את נמצאת לך אי שם גבוה, ואני השפלה שם מתחת, בתוך החומר המאוס הזה, ואת צריכה לרדת אליי???!!!!

זה נשמע מאוד מאוד מזלזל. וממש ממש לא נעים לקרוא את זה.

בניתוק מהעולם אי שם במחוזות הרוח אין שום דבר נעלה במיוחד.
את מביעה כאן גאוותנות ממש צורמת.

את באמת חושבת שאת יותר רוחנית ממני? או מכל אחד אחר שלא קורא בבלוג שלך?
ואם אנחנו מסתדרים יותר טוב ממך עם החומר זה אומר שאנחנו נמוכים יותר?

אני (לדעתי הצנועה או הלא צנועה) אדם רוחני במיוחד, אחד היותר רוחניים על פני הכדור הזה.
בין השאר עבדתי קשה מאוד כדי להסתדר עם החומר. שנים סבלתי מהדיסוננס הזה. ועדיין לא ממש קל לי.
אבל כאשר אני מצליחה להיות בשלום עם החומר ואפילו ליהנות ממנו זה מרגיש לי מקום מאוד מאוד גבוה. ולא להפך.

הזלזול שלך בחומר לדעתי נובע מאי הבנה.
ואני לא יודעת אם את יכולה להצליח לפעול בעולם החומר כל עוד את מזלזלת בו. אין הרבה סיכוי.

החומר הוא דבר מאוד גבוה! כל עוד את יודעת איך להתייחס אליו.
ברגע שאת מבינה שאלוהות מתגשמת בחומר - את מבינה שלמצוא אותה בחומר דווקא זה הדבר הגבוה באמת !!!

(כי מה החוכמה למצוא אותה ברוח? החוכמה היא למצוא אותה בחומר ! וזו אולי הסיבה שאנחנו בכלל חיים על פני הכדור הזה....)
חני_בונה*
הצטרפות: 05 פברואר 2005, 19:09
דף אישי: הדף האישי של חני_בונה*

טוהר אהבה

שליחה על ידי חני_בונה* »

הי נעמה,
שיהיה בהצלחה.
ועוד דבר בקשר לפרויקט שניסית להרים:
הפער בין התדר של אהבה טהורה לבין תדר של מבני "מימסד" הוא פער גדול מידי. לכן גם אם היית עושה את הכל מושלם עדיין זה לא היה הולך. האנשים מהמימסד (העובדים והלקוחות) היו יכולים להתחבר לתדר במקום ניטרלי, נניח תחנת רכבת. במקומות כאלה אני מאמינה שהיתה פחות התנגדות ואולי אפילו היית רואה חיוך אצל אחדים.
{@
אהבת_עולם*

טוהר אהבה

ואני אגיד עוד דבר אחד, ואני לא אומרת את זה כדי לפגוע, אז מקווה שתתייחסי לזה ברצינות הראויה -
כתבת שרק מעט קוראים בבלוג שלך.
אני חושבת שזה לא בהכרח בגלל שכ"כ מעט מתעניינים בתוכן הבלוג, אלא קשור לצורה הספציפית שאת מציגה את זה. שהיא מאוד נוקשה.
את הולכת בדרך שלך בלי להשאיר מקום לאחרים. בלי קשב לעולם שלהם, לתפיסות שלהם, לרצונות שלהם. ואולי גם הסתכלות מלמעלה על אנשים.
את מביאה את התוכן שלך
בלי לאפשר דו שיח.

זה נראה לך אטרקטיבי?
פלוני_אלמונית*

טוהר אהבה

אפשר למחוק אחרי שתקראי, מי שהינך באשר את...
תמחקי.
ההבנות הגבוהות שלי "שוות לתחת" מה שנקרא בשפת העם , אם אני לא מדברת לאנשים בשפה שלהם ובגובה העיניים שלהם, אם אני לא שותפה לחיים הארציים שהם חווים ולא איתם במקום שבו הם נמצאים
איזה יופי שאת יכולה להתבטא כך

לדעתי הצלחת להגשים משהו שרצית, והפכת את יום ההולדת שלך ליום מיוחד, שבו עשית משהו שונה, הרגשת את האהבה של החברים, ולמדת דברים חדשים.
ובאמת, כל הכבוד שעשית, גם אם התוצאה לא יצאה מה שדמיינת. מפעם לפעם לומדים ומתחדדים.
נעמי_בן_שיטרית*
הצטרפות: 05 אוקטובר 2004, 22:15
דף אישי: הדף האישי של נעמי_בן_שיטרית*

טוהר אהבה

שליחה על ידי נעמי_בן_שיטרית* »

_ברגע שאת מבינה שאלוהות מתגשמת בחומר - את מבינה שלמצוא אותה בחומר דווקא זה הדבר הגבוה באמת !!!
(כי מה החוכמה למצוא אותה ברוח? החוכמה היא למצוא אותה בחומר ! וזו אולי הסיבה שאנחנו בכלל חיים על פני הכדור הזה....)_

הי נעמה.
מה ש אהבת עולם כתבה אלו הן מילות חכמה.
ככל שאת נפתחת לתגובות את מקבלת הדרכה מנשמות מפותחות המבינות עיניין.

רציתי להוסיף לך כמה דברים:

ראשית מזל טוב , יופי שאת חוגגת.

שנית, מתוך הכרות עם הייעוד שלך, אני הייתי מציעה לבחון את הפרוייקטים שאת מרימה.
במפגש השירה במוסד לביטוח לאומי את ניסית לייצר שינוי של מסגרת בעזרת מים. (שיתוף, רגש, שירה)
הכוח שלך והמימון הבריאתי שלך הוא דווקא ביצירת שינויים דרך האוויר. (תקשורת, מסרים, כתיבה, הבנות)

אי ההצלחה של הפרוייקט נבעה מכך שאת ניסית ליצור משהו בכלים שאין לך.
בוודאי שאת חייבת ללמוד את המים והאדמה על מנת לחיות בגוף אנוש ולהתנהל בצורה נכונה בכדור הארץ.
זה הדבר הרוחני הנכון לעשות.
אך כאשר את מנהיגה אנשים לפרוייקטים של שינוי תודעתי תעשי את זה דרך אש ואוויר ולא דרך מים.

באהבה, נעמי.
נועה_ברוך*

טוהר אהבה

אי ההצלחה של הפרוייקט נבעה מכך שאת ניסית ליצור משהו בכלים שאין לך.
סליחה שאני מתערבת, לא מסכימה עם זה.
פרמטרים להגדרת הצלחה אינם מעודכנים במערכת :-) יש להבין מה מצופה "מפרוייקט" שכזה, ולמה בכלל להגדירו פרוייקט?
אינני באה לומר כי הצליח או לא הצליח אלא שאין כלל למדוד את הפרמטר הזה. נקודה.
ההצלחה היתה בכך שהיו חברים, היתה תמיכה, היה מהלך שונה, היה ניסוי, ישנן מסקנות, ישנו לימוד.
מי יודע מה קרה אצל כל אחד מהנוכחים במקום? מי יכול לבחון את העניין הזה?
הדהוד חדש אינו יכול להיבחן בכלים ישנים.

כאשר את מנהיגה אנשים לפרוייקטים של שינוי תודעתי תעשי את זה דרך אש ואוויר ולא דרך מים.
לא מסכימה.
ההנהגה של היום אינה של אדם אחד, כוח אחד או יסוד אחד. אחדות, מגוונות, שילוב בין שונים. זה העניין.
ללמוד להנהיג צריך לעשות דרך כל היסודות..
לא מה שבחרה לעשות "לא הצליח" , אלא, להבנתי - חוסר תכנון (אוויר), ארגון (אש).
רגעים*
הצטרפות: 30 יולי 2009, 20:40

טוהר אהבה

שליחה על ידי רגעים* »

סליחה שמתפרצת, משהו כאן קורא אותי לברור לעצמי..
.
משך אותי השילוב בשם -טוהר אהבה ואהבת עולם
זה נשמע כמו מן דיון פנימי בין חלקים הקשורים לאהבה
ואולי אהבה עצמית?

אני מאד מוטרדת מהתפיסה של "נשמות מפותחות ומבינות עניין" נראה שעשוי להתחיל סדק,חלוקה הפנימית, חוסר האחריות על חלקים שבנו.
יש בתוך כל אחת מאיתנו את המקום הזה של חלקים לא מפותחים שעדיין "לא מבינים עניין"
והצורה בה הגבת על "הכשלון"עשויה לבטא את הניתוקים הפנימיים האלה שיש לכולנו לקבל ולרפוי לאחדות.

ומעבר להרבה דברים שאפשר לדון בהם יחד מהעומק,
ממרכז המעיין של כל אחת ואחת, במעגל- נפתח ידע חדש שמגיע ברגע ומעשיר את כל הנוכחים -כל אחת -אחד את יופיו ואופיו המיוחד.
כן, יש כאלה שבחרו להתמקד ב"רוח"- אך הכל הוויתי הרי...

מה שחשוב לי להבין שעדיין לא ממש קלטתי הוא- מה רצית להשיג
מעבר לסרט וכו...
האם ניסית ליצור שנוי ב"אחרים"?
ואיך בדיוק?
זה כשלעצמו נראה לי יותר מעניין לדון בו -מול אם הצלחת או לא.

מהוא בעינייך האומדן להצלחה?סרטון?

האם באמת אנחנו יכולים לשנות את ה"אחר" או אולי את עצמנו על ידו -שאז הרטט שנוצר בנו בקבלת האחר יהדהד ויפתח?

אני מוצאת שממש שכשמסתכלים בעומק ה"יצירות"שלנו ,כדאי שנהיה כנים מאד מאד למוטיבציה הפנימית שלנו ללא ביקורת.

פשוט להקשיב לנקודת ההתחלה גיץ הפתיחה ...למה דווקא ביומההולדת שלך?

איך הקשר הפנימי שלך עם הדבר שנקרא המוסד לבטוח לאומי..?

למה בחרת את ה"סצינה "הזאת(לא במובן שלילי כלל) ולא אחרת בסרט חייך?

מה היה תפקיד החברים והאם זו הדרך שהכי הכי היית זקוקה בה לתמיכה באופן איש בימים אלה של יומולדת?

האם זו לא הסחת דעת מצורך אחר?

ואני ש"מכירה" אותך ממש מעט מהאתר אך חווה אותך בהרבה בחינות מאד "ארצית"..
(קונה מוכרת קח תו ,תזונא,ליקוט עם הילדים קנית אוהלים ..)משהיא שהיא "כאן" ומנסה למצוא את הדרך כמו כולם ויחודם על פני האדמה...

האם מישהו שלא זז כל כך מדרום לצפון וכו וכו פחות רוחני ומיוחד?

העולם הפנימי הרך המתהווה בו נוצרת היחודיות בעיני.

כמו כולם אני חוטאת בדעה ומילים כדי לעורר את עצמי בעיקר וכן ,
ושואלת את עצמי למה כותבת לך בעצם...

ובכל זאת מעבר למשוכה הזו,
יש לי" דעות" ...שעשויות כל רגע להשתנות .
והצעה שכבר מראש אני מודעת לכך שהיא עשויה להיות "יהירה":

לבדוק בעומק בעומק-ואת זה אני עושה עם עצמי -לא בקלות...
מה חשיבות המקום הזה שרוצה לשנות בחוץ
וכמה באמת את מחוברת ל"מיוחדות" שלך וחיה איתה בשלום.

ככה בפשטות וכנות פנימית
כנקודת מוצא.

נראה לי ששם במקום הזה טמונה עוצמה שלמה של "שמים וארץ"
וידיעה עמוקה שרק את יודעת את הדיוק המהותי שאת

ומשם הכנות להשתתף ב"חסרונות ובמעלות"
ושם הגמישות והרוח.

מאחלת לנו כולנו באשר אנחנו את המפגש הכנה והקבוע
עם המעיין
be_wildered*
הצטרפות: 27 נובמבר 2011, 18:29

טוהר אהבה

שליחה על ידי be_wildered* »

אה וכמעט שכחתי...ריטה
אהבת_עולם*

טוהר אהבה

_ואני ש"מכירה" אותך ממש מעט מהאתר אך חווה אותך בהרבה בחינות מאד "ארצית"..
(קונה מוכרת קח תו ,תזונא,ליקוט עם הילדים קנית אוהלים ..)משהיא שהיא "כאן" ומנסה למצוא את הדרך כמו כולם ויחודם על פני האדמה..._

כן, זה משהו שגם אני חשבתי עליו אחרי שכתבתי בפעם האחרונה.
את אומרת שאת מאוד בעולם הרוח וקשה לך להתחבר לעולם החומר - ובעצם את עושה המון המון המון בעולם החומר (ואני אומרת את זה לגמרי לחיוב).
אני תמיד מתבוננת בהשתאות על כל העשייה שלך, היוזמות שלך, הפרוייקטים שאת מרימה, שזה בפני עצמו יכולות מאוד גבוהות על פני ארץ, פלוס שהרבה פעמים זה ממש נוגע בחומר פיזי (הקח תן, משהו שבנית אצלכם ביישוב עם עצים נדמה לי, שכחתי מה זה היה, ועוד הרבה).
הלוואי שהיו לי כל היכולות האלה.
לי קשה גם בעשייה פיזית בחומר, גם בהנעה של יוזמות, וגם עם מוסדות כמו ביטוח לאומי וכיו"ב.
נראה שאת שני החלקים הראשונים יש לך לגמרי, ובזה התברכת.
והנה, עובדה שזה בעולם החומר, ולא סותר את הרוח שבך - אלא אפילו מאפשר לה להתבטא. יש לך גם וגם. אשרייך.
(עכשיו נשאר לך רק לסגור עניינים עם הביטוח הלאומי, וזהו, את מסודרת ;-))
be_wildered*
הצטרפות: 27 נובמבר 2011, 18:29

טוהר אהבה

שליחה על ידי be_wildered* »

אהבת עולם מקסימה!
פלוני_אלמונית*

טוהר אהבה

העולם שלנו עמוס באנשים שכל ייעודם הוא התנסות בחומר. אבל זו לא אני . אני כאן למטרה אחרת. נשמתי חתמה על ייעוד אחר..
רק הצעה:
נראה לי, שדוקא אם כל כך קשה לך עם החומר, זה השעור שלך, זה הייעוד שלך בגלגול הזה. אנחנו לומדים משהו חדש רק מתוך זה שלא ידענו אותו קודם.
נעמי_בן_שיטרית*

טוהר אהבה

הי נועה,
כאשר אני מתייחסת למושג הצלחה אני מתכוונת ל מימוש המטרה בהתאם לתכנית הנשמתית האישית .
מכיוון שאני מכירה את טוהר אישית , התייחסתי למה שאני מבינה כמטרותיה הנשמתיות והצלחותיה.

בוודאי שמבחינת הבריאה אין כישלונות, הכל זה ניסוי ולכן גם התוצאות שלא תאמו את התסריט החתום נכנסות למחשב הבריאתי ותורמות לגל ההסתברויות שממנו הבריאה מתפתחת.
אך עדיין אנו כלפי נשמתנו מצליחים ונכשלים, מדייקים וסוטים. דבר זה משפיע על החיבור שלנו לבריאות ולשפע.

טוהר מבינה למה אני מתכוונת כאשר אני אומרת לה שהכלים למימוש הייעוד האישי שלה הם אש ואוויר ולא מים ואדמה.

רגעים,
לגבי "נשמות מפותחות ומבינות עניין", התכוונתי לנשמות בעלות ניסיון וידע בתחום מסויים שניתן ללמוד מהן.
"כולנו שווים אך שונים".
אם נשכיל ללמוד ממי שיודע יותר מאיתנו וללמד את מי שיודע פחות, ניצור הרמוניה ושיתוף פעולה אוהב.
טוהר_אהבה*

טוהר אהבה

שלום

קראתי את תגובותיכן
נאלמתי, נהלמתי, נעלמתי...

השיח שהתפתח כאן מביא אותי לשקול מחדש את מאזן השקעת האנרגיה שלי שהושקעה עד עכשיו רק פנימה וכעת מוכנה לצאת לעולם ולהכיל גם את התגובות וההדים לגלים שנוצרים סביב

בוחרת אם כך לתרגל את השיח הבינאישי כאן במרחב הוירטואלי בניסיון להשיב לדבריכן

חת...חת...
חת... שתיים, חת...שתיים... ניסיון... שומעים?

טוב, יצאתי לדרך, אענה לפי הסדר...
אעשה זאת בשלבים כי זמני קצוב... תיכף יעלה הבוקר והילדים ומשימות היום יום...

בשמת : שאלת מהו הממסד עבורי , מדוע אני משתמשת במלים גבוהות שנראות כאילו אין מאחוריהן כלום. כמו סיסמאות.

הסבר: כל אחד מאיתנו הגיע לעולם הזה מאיפהשהוא. אנחנו לא נמצאים כאן רק עם הגוף הפיזי שלנו , וודאי שיש לנו הרבה יותר מאשר הרכוש והציוד החומרי , מסגרות החיים: משפחה,עבודה,שמרפד את הוויתנו כאן.
יש לנו נשמה שבחרה לחתום חוזה עם הגוף הספציפי שלנו במקום ובזמן המתאימים לה כדי להשלים תסריט מסויים. נשמתנו ירדה לעולם הזה כדי לתת את מה שנועדה לתת , לעסוק במה שחתמה עליו מראש. כל עוד היא אכן ממשת את התסריט-היא מתפתחת וכולנו מרוויחים מההתפתחות הזו, כל הבריאה מתפתחת מהניסוי והטעייה, בעיקר מהמסקנות של הניסויים. לכן,אם איננו משלימים את תהליך הניסוי כולו,אם אנחנו לא משיגים את התוצאה החומרית, הניסוי לא הושלם ולכן הוא סתם אנרגיה מבוזבזת. (כאן ניתן להבין את משמעות הסיסמא "הורדת רוח לחיי החומר": כל עוד לא מימשנו את ההבנות הגבוהות שלנו בחיים הארציים,לא השלמנו את הניסוי ולכן התוצאות אינן ראויות לשימוש הבריאה /אנשים אחרים, להפיק מהם תועלת להמשך התפתחות)
הסיבה שאני משתמשת הרבה בסיסמאות האלו היא משום שהגעתי לעולם הזה עם הבנה תיאורטית של יסוד האדמה אבל לא התנסייתי בלחיות אותה ממש בעולם הזה שבו אנו חיים . ברור לי איך דברים מתנהלים וציריכים להתנהל כאן אבל היות ואין לי את הניסיון של גלגולים על גילגולים שצברו היכרות בהתנהלות ארצית, אזי אינני מפותחת די בתחום זה. נשמתי בחרה לרדת לכאן לתסריט שבו הייתי אמורה ללמוד את הדברים האלו, כדי להשלים את החוסרים, על מנת שאוכל לממש את הייעוד שלי בדרך היעילה ביותר
היות וסטיתי מהתסריט שלי ולא למדתי היטב את מה שהייתי אמורה ללמוד במהלך חיי עד כה (קרי: היכרות עם האדמה ואופן התנהלות החיים הארציים כאן: בתוך מסגרות הממסד!), הרי שהיום אני מתחילה את השליחות שלי עם חוסרים : על מנת להייטיב לבצע את מה שאני צריכה לבצע, יהה עליי במקביל ללמוד להכיר את האדמה, ללמוד לדבר את שפת האנשים, ללמוד את כללי המשחק כאן,לנהוג לפי הנורמות המקובלות.
בקיצור: כל מה שתמיד סלדתי ממנו: תרבות החומר,מסגרות שמגבילות את החופש והעצמאות שלי: עכשיו אני נדרשת ללמוד. ,ניסיתי להיכנס למסגרות אבל הדחף לשנות אותן (האש והאוויר) הכשילו כל ניסיון להשתלב . ברחתי מכל מה שמריח מסגרת
העולם שלנו, בבריאה הנוכחית,מיוחד ויוצא דופן מכל שאר הבריאות , משום שרק כאן אנחנו מתנסים בכל ארבעת היסודות בו זמנית: אש,אוויר מים ואדמה.
אני הגעתי מליבה של אש, עם אנרגיות אש גבוהות ומכאן איכויות היזמות שלי,הרצון,המוטיבציה, היצירתיות. התנסייתי בעברי גם בלמידת המים והאוויר וכעת האש שבי מניעה את ההתפתחות האווירית שלי הרחק קדימה.
החוסר שלי הוא בהתנסויות ארציות חומריות ולכן אני מתקשה להתנהל כאן ע"פ הקודים המקובלים במסגרות שיוצרות ומכתיבות את התגבשות החומר
החיבור שלי לזוגיות עם נועם היתה מכוונת לעזור לי בלימוד הזה. הייתי אמורה ללמוד ממנו את ההתנהלות במסגרות ארציות, אבל לא הסכמתי. כמיהתי למרחבי החופש האינסופיים לא ישבה בקנה אחד עם המציאות. בעולם שלנו לא קיים החופש מהסוג שאני כה כמהה לחוות. זה זיכרון מעולמות אחרים שמתעתע בי, אבל לחיות כאן בעולם הזה,לא ניתן . במקום ללמוד את החומר והאדמה, ברחתי ממסגרות, תיעבתי את תרבות הצריכה החומרית,שנאתי את הממסד,בזתי להנאות העולם הזה שנתפסו בעיני כהבל הבלים, נהנתנות לשמה שמעולם לא התחברתי אליה ולא היה קיים בי שום רצון לחוות אותה. לא היה לי צורך .
עכשיו מתעורר בי הצורך, הודות להבנה, הודות ללימוד האוויר שפותח את תודעתי להבין את עולם הסיבות הגבוה שהביא אותי להיכן שאני היום
היום אני מבינה שכדי להוריד רוח לחיי החומר אני חייבת להכיר את החומר. אני חייבת לדבר בשפת בני האנוש כאן אם אני רוצה שמישהו יקשיב לי
ולראייה, אתן הכותבות לי כאן, משקפות היטב את מהות ההתנסות שאני נדרשת כעת לממש:
אם עד היום ברחתי לתוך עצמי להתייחד עם הילד הפנימי שלי, הרי שהיום אני מבינה שנועדתי לשליחות גדולה ורחבה הרבה יותר, אני צריכה להגיע ליותר אנשים כדי לתת את מה שיש לי לתת ובשביל זה אני צריכה להגיד שלום יפה יפה לאגו שטיפחתי כל השנים: זה השונה והמיוחד,יוצא הדופן, זה האלטיסטי ששמר עליי בבועה ומנע מאנשים להתקרב אליי
אני חייבת ללמוד להתנהג כפי שנהוג כאן בעולם הזה
והלימוד הזה קשה לי בטרוף, בטרוף
אני נדרשת עכשיו לשחרר הכל,כל מה שתמיד האמנתי בו, כל תפיסת המציאות שלי, כל האמונות והרצונות שלי עכשיו משתנים
אני חווה את השינוי התודעתי האישי שלי במלוא עוצמתו ולכן ,רק מהמקום הזה, אני יכולה ללוות אנשים אחרים במסע השינוי שלהם

תודה
טוהר_אהבה*

טוהר אהבה

אהבת עולם

ברור שיש לנו עניין יחד כי משהו בך גורם לי להתרחק (מהחלקים האלו בתוכי כנראה...).
אני לא מתחברת להרבה דברים שאת עושה/חושבת ודי ברור לי שזו רק מראה לאותם החוסרים שאני כן צריכה ללמוד

נתחיל בזה: כתבת: כל הכבוד
לא מדובר כאן בשום כבוד. אין זה מענייני לחוות כבוד בשום צורה ואופן. אני עושה את מה שאני עושה מתוך הנעה פנימית ולא מתוך ציפיה לגמול חיצוני כולשהו, בוודאי שלא כבוד במובן הארצי המקובל
כן הייתי שמחה אילו לעשייה שלי היו מתקבלות תוצאות טובות, אבל היות וכפי שהסבירה נעמי בן שיטרית, בחרתי בעשייה שאיננה מדוייקת עבורי (מהותה שימוש במים ולא באש ואוויר ולכן איננה מדוייקת לי), אז די הגיוני היה שיקרה מה שקרה. היכולת שלי להסיק את המסקנות ולראות את הטוב שכן הפקתי מהיום הזה, הם העיקר, כפי שהסבירה נועה ברוך

הלאה, כתבת: את רוצה לעשות דברים דווקא בדרך שלך, ולא מאפשרת לאנשים להשתתף באמת. אם את רוצה לעשות ביחד - אז להקשיב לכולם, לתת להם להציע רעיונות, להתגמש עם אחרים
תשובתי : אכן, מאז ומעולם נהגתי להתנהל לבד בעולם. תמיד היתה בי כמיהה לחיות בקהילה הרמונית שמתנהלת תוך שיתופי פעולה ועזרה הדדית אבל לא הייתי מוכנה לשלם את מחיר ההתפשרות על פחות מהמושלם שאני אהיה שלמה איתו. לא הייתי מסוגלת לוותר . היום יכולתי להבין את מושגי ה"רווח-הפסד" השתנתה והודות לכך גם יכולתי להיפתח לעולם
היום אני מבינה שכדי להיות שלמה עם עצמי אני חייבת להשלים עם הימצאותי כאן בעולם הזה, כפי שהוא . אני חייבת להשיל מעליי כל חיבור למטריקס של אשליית חיי החופש שהנחו את הוויתי עד כה.זה לא קיים.
אנחנו חיים כאן בעולם של אדמה נמוכה ומים נמוכים וזה מה יש. אם אני רוצה לקדם שינוי, אני חייבת לשחק ע"פ הכללים הנהוגים
אין לי מושג איך אני הולכת לעשות את זה, לשנות את עצמי מהקצה אל הקצה, אבל משהו חדש מתחיל אצלי עכשיו
איזו אנרגיה לא מוסברת שפותחת את תודעתי לאפשרויות שלא הייתי מודעת לקיומן. זה חזק ממני. כשאני מסכימה לשחרר שליטה אז אני מאפשרת לשינוי לקרות מעצמו
זה השינוי
2012 זה עכשיו, זה זה. אנחנו הקדמנו את התהליך ואני כמו תמיד מוצאת עצמי מפלסת דרך, מנסה להבין איך לשרוד את תקופת התפר הזו שבין עידן ישן וחדש
כל האסונות ותסריטי האימה שמופצים ברשת לגבי סוף העולם: מונעים מרגש נמוך, מפחד
זה לא אמיתי. זה לא מה שאמור לקרות. לא יהיה כאן חורבן טוטאלי של כל הקיים. רעידות אדמה ושריפות יש בעולמנו כבר עכשיו והן הדרך של האדמה לעורר אותנו לשינוי, אבל שלא תהיה אי הבנה:
השינוי המדובר הוא שינוי תודעתי! פיזית לא ישתנה כאן הרבה. אין ממה לפחד.
כן צריך אומץ לשחרר את האחיזה בישן ולהעיז להתנסות בחדש, כפי שאני עושה כל יום וכל דקה מחיי לאחרונה
לא לפחד ליפול ולקום מחדש, כי זה הניסוי והטעיה שלשמם אנחנו כאן
לימוד תודעת האוויר יכול לעזור לנו להבין איך עלינו לפעול, מה עלינו לעשות, בטרם ניפול, מה שנקרא "סוף מעשה במחשבה תחילה" ובזב אני עוסקת עכשיו, בללמוד להבין את עצמי,לצפות מהלכים קדימה
זה האוויר שנכנס יותר ויותר לעולמנו.
זה האוויר שיגמיש את מסגרות החשיבה שלנו, את מסגרות ההתנהלות הארצית גם. אבל הן לא תיעלמנה. תמיד תהיינה כאן מסגרות ועם זה אני לומדת עכשיו להשלים

מסכימה עם הניסוח שלך: ברגע שאת מבינה שאלוהות מתגשמת בחומר - את מבינה שלמצוא אותה בחומר דווקא זה הדבר הגבוה באמת !!!
אני בדרך... בתחילתה , אבל אני בדרך

לגבי תחושת הזילזול שחשת כמשתמע מדבריי כביכול:
אין בעולם הזה שני אנשים זהים. אין. תמיד כמהתי למצוא מישהו כמוני אבל אין אף אחד כמוני. אין. כולנו שונים וכולנו מיוחדים וכולנו הגענו הנה עם איכויות כאלו ואחרות, כל אחד בהתאם לייעוד שלו
אין לי, לא היתה לי ולא תהיה לי שום כוונה לזלזל באף אחד. כולנו חשובים באותה המידה. בורג קטן כגדול: רק ביחד נוכל להפעיל את המכונה
זה שאני עכשיו מתפתחת רוחנית לא הופך אותי ליותר גבוהה ממך או משום אדם אחר
מה שכן,היכולת להתבונן מלמעלה ולהבין את עולם הסיבות הגבוה, מאפשר לחוות את עולם החלום כאן כחלום ,כפי שהינו, ולקחת דברים יותר בקלילות
את לומדת מההבנות שלי, אני לומדת מההבנות שלך. זה עידן שיתופי הפעולה. זה זה!
עידן השליטה נגמר. כל מי שראו עצמם בראש הפרמידה ימצאו עצמם בתחתיתה. בהדרגה,אנשים יבינו שלא מדובר במהפכה (שבה הפרמידה מתהפכת וההון-שלטון יפנה מקומו לעם) אלא בשינוי כל השיטה כולה משלטון למרקם חדש. השינוי הוא מהותי , לא רק מהפך בין כוחות שנאבקים לשלוט
אין שום תוקף לרוחניות כשאינה ממומשת בחומר
הכוונה בסיסמא : "עליונות הרוח על החומר" איננה במובן של שליטה או כוונה של "עלינות" במובן הפשטני של המילה.
הכוונה היא שאם עד עכשיו מהות ההתנסות שלנו בעולם הזה היתה אדמה (חומר) ומים (רגש) הרי שמה שיניע אותנו קדימה מעכשיו הוא האוויר (תודעה) והאש (הרצון)
אדמה ומים ימשיכו להתקיים תמיד בעולם הזה, אבל הקדימות תשתנה לאוויר ואש

לגבי אפשרות של אחרים להצטרף אליי: את וכל אחד אחר מוזמן בשמחה להצטרף
העניין הוא שאת לא יצרת איתי קשר כדי להצטרף, את רצית רק להציע עצות ולהעיר הערות מרחוק ואת זה לא היה לי עניין לקבל
רוצה להיות שותפה: בבקשה, מוזמנת בשמחה, רק בבקשה להחליף "הערה" ב "הארה"
אם כב מדברים על דרך נעימה לשתף פעולה הרי שזוהי הדרך ולא הטפת מוסר לי על הטעויות שלי

מודה שיש לי קושי להכיל את השיח הפופולרי כאן באתר שמאפשר לכל מי שבא לו להשליך יהבו , להביע דעתו ללא רסן, לעשות זאת בלי שום בעיה
אני כותבת כאן בגילוי לב ובכנות תמימה , כי כזו אני וכך אני בוחרת להיות
הבעיה היא שמדי פעם צצות כאן "נשמות טובות" שאינן בהכרח מכאן, אלא מכל מיני מקומות אחרים,כולל כאלו שמאד עויינים אותי כעת ומנצלים את הבמה הזו כדי להתנגח בי ולהוכיח אותי על טעויותיי, תוך ניצול אנשים כמוך שרוצים לשתף ולהשתתף ורוכבים על הגל ומעצימים את הביקרת שלך כדי לפגוע בי
והמבין יבין ... (כן, יודעת שאתה גם כאן, עוקב...מחפש להאשים...)

אהבת עולם,
אולי אם אני אאמץ לעצמי את הרגישות שיש בך לזולת (במקום להסתמך רק על עצמי) ואם את תאמצי את ההקשבה שלך לעצמך פנימה (במקום לחפש תשובות בקשר עם אחרים), נצליח לתרום לאיזון אצל שתינו
הצלחת הניסוי הזה תתרום לא רק לך ולי, כל הבריאה מתפתחת מזה
גם הקוראים האנונימיים שהכתיבה שלי כאן מקדמת גם אותם
גם אותם "גורמים עויינים" כפי שקראתי להם, גם הם יקבלו משהו מההתנסות שלנו

תודה
נעמה
טוהר_אהבה*

טוהר אהבה

ותודה לך נעמי יקרה

אענה לשאר בהמשך....
טוהר_אהבה*

טוהר אהבה

טוהר אהבה (2011-11-30T06:48:30):
רגעים, הגעתי להגיב גם לך:

שאלת : מה רצית להשיג? האם ניסית ליצור שנוי ב"אחרים"? איך בדיוק?
..למה דווקא ביומההולדת שלך?

תשובתי: מה שהניע אותי לעשות את מה שעשיתי היתה האש, הרצון, היצירתיות להתנסות במשהו החדש שמתחיל אצלי עכשיו: החיבור למסגרות העולם הזה. רציתי להינות מחברת חברים חדשים,רציתי ליצור הוויה שתרגיש לי כמחברת בין הרצון שלי לשנות את עצמי ובין הרצון לקדם שינוי בסביבה
דווקא ביום ההולדת שלי, כי זו העת שבה נולדתי מחדש . גופי הפיזי לא מת,אני עדיין בתוך גוף פיזי של אשה בשלה בת 40, אבל נולדתי למציאות חדשה,להוויה חדשה,כמו תינוקת שבוכה את הבכי הראשון שלה כשהיא פוגשת באור הפלורוסנטים... ככה. ניסיתי לרכך את היציאה -ריפדתי את הארוע בחברים טובים, בבילוי על שפת הים ביום חורף שימשי ונעים, הסתובבתי בשוק , אכלתי עם חברים במסעדה תימנית,
אלו ההתנסויות הארציות שנכון היה לי לחוות ביום הולדתי מחדש. אז כמו כל תינוק שמעיז לעשות את הצעד הראשון כשהוא נתמך במשהו/מישהו אחר, ומרשה לעצמו ליפול וקם ומנסה שוב ושוב.

לא ציפיתי לשום דבר מאחרים, בטח לא שכל הממתינים בתור יקומו על רגליהם ויצטרפו פה אחד לשירה
זה לא עובד ככה
האדמה היא ייסוד איטי, א י ט י א י ט י
אוף, כמה הוא איטי, ולי אין סבלנות, אני רוצה רוצה רוצה כבר כאן ועכשיו
אני כבר חיה בתודעתי את מציאות העידן החדש אבל החיים הארציים עדיין הרבה מאחור
אני מבינה היום שהדרך להתמודד עם התסכול הזה היא רק להשלים עם הימצאותי כאן
וזו חתיכת עבודה קשה עבורי
אני נטרפת מהאיטיות
מאידך, ברור לי שכדי שבני אדם יוכלו להכיל את השינויים,הם צריכים זמן
אני עברתי תהליך הפנמה הדרגתי בשנה האחרונה אבל עכשיו דברים קורים כל כך מהר. קצב השינויים מטורף, מטורף
מי שקורה אותי כאן בבלוג שינוי תודעתי בעידן החדש עובר איתי את המסע, אבל מי שנחת לכאן וקורה רסיסי מידע כאלו ואחרים, זה קשה להבין
קשה
אבל מרגש
אנחנו חיים בתקופת זמן כל כך קריטית של שינויים
הייתי רוצה כבר לחיות את אחרית הימים, אבל זה ייקח עוד זמן

טיפה ועוד טיפה
זרעים שאני זורעת עפים ברוח, אני יודעת
גם אם אני לא רואה לאן
המילים שלי כאן מהדהדות והן עצמן מביאות את השינוי

תודה
נעמה
נעמי_בן_שיטרית*

טוהר אהבה

הדהמת אותי ברמת הדיוק שלך!
את שליחה נפלאה ונהדרת.

אל תפסיקי לכתוב!!!!!

חיבוקים ונישוקים.
אוהבת אותך, נעמי.
פלוני_אלמונית*

טוהר אהבה

אני חייבת לדבר בשפת בני האנוש כאן אם אני רוצה שמישהו יקשיב לי
ובני האנוש, הם לא מעניינים בפני עצמם? להם אין מה לומר? מה עם להקשיב להם? אם את מתקרבת אליהם רק במטרה לשדר להם מסר חד כיווני, הם מייד ירגישו בזיוף. בכלל, אם את מתקרבת אליהם במטרה כלשהי, הם ירגישו.
בכלל, שליחות רוחנית שלא מוצאת ערך או עניין באנשים כמו שהם, עם הג'יפה שלהם, היא לא שלמה.
טוהר_אהבה*

טוהר אהבה

אם בעבר הייתי מאבדת סבלנותי מלקיים שיח מתריס עם פלונים אלמוניים שכמותך, הרי שהיום יש בי את אורח הרוח ומרווח הנשימה, את האמון והבטחון העצמי המספיק כדי להבין שאת/אתה רוצים להייטיב להבין ומוצאים עצמכם מוגבלים ע"י שלל התנגדויות.
אני מבינה, כי פעם גם אני נהגתי להגדיר את עצמי ע"י הגדרת מי שאינני רוצה להיות.ע"י התנגדות למה שהקפיץ אותי באחר, שזה כמובן בי עצמי...
גישה כזו הביאה אותי להתנצח מול אנשים ונסיבות במקום להתבונן באומץ באמת ולהעיז לשנות דפוסי חשיבה והתנהגות שמנעו את התפתחותי.

ולעניין עצמו שהעליית, הנה תגובתי:

שום דבר בעולם שלנו איננו חד כווני. כולם והכל הם אנרגיות שעוברות מכאן לשם ע"פ דרישה.
אנרגיה נוכחת בייקום הזה ועוברת ממקום למקום, מאדם לאדם , מגוף לגוף, מנשמה לנשמה,עם כל נשימה, מאיבר אחד בגופנו לאיבר אחר, בתואם מושלם וע"פ דרישה מדוייקת
אם אני רוצה שמשהו יקרה, אני מזמנת לעצמי את האנרגיה,את המימון הנדרש כדי להשלים את ההתנסות בו.
אם אני מבינה היום שאני חייבת ללמוד את נחיצותם של קשרים בינאישיים , אני מזמנת לעצמי אנרגיה שתממן לי את הצלחת ההתנסות הזו.
אני לא רואה באנשים מטרה להעביר להם מסרים. זה לא עוד ככה. נתינה וקבלה הם אחד (עיינו בפוסט הראשון שכתבתי בתחילת הדף!)
לעולם הנותן גם מקבל ולהפך. אינני יכולה להתקרב למישהו שלא מעוניין בקרבתי. זה פשוט לא יקרה. צריכה להיות משיכה הדדית של אנרגיה באותו כוון ובתואם.

כמו באינטרנט: כל המידע נגיש ורק מי שמחפש אותו ידע למצוא. אם מעניין אותך ללמוד ממני, מההבנות שלי, את/אתה נכנס לבלוג שלי וקורא, או מפתח איתי שיחה כאן בדף בית
שואל/עונה- לעצמך בעצמך
אינך באמת זקוק לתשובות ממני. כל התשובות שאת/ה צריך/ה נמצאות אצלך

השליחות שלי איננה רוחנית
השליחות שלי היא לקדם שינוי תודעתי , ללוות אנשים להבין ולהכיר את עצמם באופן שיאפשר להם לממש את ייעודם בחיים הארציים

תודה
נעמה
פלוני_אלמונית*

טוהר אהבה

וואו יש פה הרבה שכל
ויכוחים וכל כך חסרה פשטות רכה
קבלה לא התנצחות

אני מנסה להפסיק לזעום מהתגובות של ה"מורה נעמי" לתלמידה
אני מבקשת לשחרר ולא לרצות שזה יהיה מהות ופחות שיחה על מהות
נעמי_בן_שיטרית*

טוהר אהבה

אני מנסה להפסיק לזעום מהתגובות של ה"מורה נעמי" לתלמידה

טוהר למדה אצלי קורס "תודעת על" במשך מספר חודשים ואני אכן ממשיכה להתייחס לדבריה כאל דברי תלמידה שלי.

אם במקום לזעום תבחרי להתעניין בדברים שנכתבו , אשמח לשוחח איתך על ההבנות שמאחורי התגובות שלי לטוהר.

כשאני כותבת לה אני מתייחסת אליה באופן אישי.
אני לא מצפה שמישהו אחר יבין על מה אני מדברת אך תמיד אני שמחה לענות על שאלות.

בשביל זה את רק צריכה להוריד קצת מהמים (את הרגשות השליליים) ולהעלות את האוויר (להתעניין ולתהות).
פלוני_אלמונית*

טוהר אהבה

נעמי שלום וברכה

תודה על התשובה שלך,

אני מרגישה שמשהו בגישה שאת מיצגת אינו לרוחי ואני מביעה את זה.

להביע רגש בעיני זה לא אומר שהוא שלילי!
ומורה הוא בעיני אדם חכם שלומד מכל אחד לוקח אחריות ומיישם ברגע...

כל העניין של חיוב ושלילי הוא כמו שאני רואה חלוקה של המרחב באופן שיוצר מעמדות הירארכיות !!!

אני חושבת שיש לך הייתי אומרת מהבטן ובעסיסיות (מה שבדכ מאד נזהרת-אגב..)חוצפה אמיתית ולצערי שטחיות להחליט מה אני אמורה
"להוריד" או "להוסיף" כשאינך מכירה מקשיבה בעצמך למסרים שאת מקבלת...

בעיני אין תלמיד ומורה-זו אשליה כיון שכדי ללמד באמת את תלמידה

אין צורך להחצין את ה"מורה"שאת במן עליונות כזו כשמדובר באתר ותקשורת פתוחה לקהל עם "תלמידתך".

לעניות דעתי אפשר לנהוג בצניעות בעיני ודי לו לחכימה ברמיזה.".

אולי אם היית יותר קשובה היית שמה לב שההתנסחות הייתה על התגובה שלי ולא עליך.

אבל אם החלטת לפנות אלי ישירות בכזו שיפוטיות אני דואגת ממה שאת "מלמדת"

ובקשב שלי הלא מושלם שמתי לב שטוהר מאד רוצה להגמל מהעליטסטיות הזו.האם זה חלק מהלימוד..?

(גם אם לא חשבת על זה במודע יש כאן גם פרסום סמוי...האם זו כונתך?לעורר ענין בך כמורה?)

צר לי באמת ממה שמשתמע הדברייך שאת חושבת שאת יודעת.

אולי אם היתה לך יותר צניעות הייתי מקדישה זמן "ללמד"אותך דברים שנראה לי חסרים במארג התודעתי שיצרת.

עם כל זאת אני מודה לך עם זאת על ההצעה ותוהה באיזו דרך את מלמדת או מציעה להוריד רגשות "שליליים".

בעיני הטרמינולוגיה אגב שיותר מתחברת אליה היא רגשות שמשרתים או לא את ההויה הפנימית אליה מכוונת.

מאחלת לך כל הטוב שבעולם בכל היסודות.
נעמי_בן_שיטרית*

טוהר אהבה

עם כל זאת אני מודה לך עם זאת על ההצעה ותוהה באיזו דרך את מלמדת או מציעה להוריד רגשות "שליליים".

לכל יסוד יש קוטב חיובי ושלילי, לא במובן הערכי אלא במובן של הכיוון התנועתי.
ליסוד המים יש קוטב חיובי שיוצר חיבור, שיתוף ופתיחות.
הוא מביא איתו את החלק שאנו חשים כאהבה ושמחה.
הקוטב השלילי של המים יוצר ניתוק ונפרדות ומביא איתו רגשות של פחד, עצב, כעס, שינאה וקינאה.
אנחנו כאן בכדור הארץ לומדים וחוקרים תמיד את שני הקטבים של כל יסוד.

בנוסף לכך לכל יסוד יש מתנד שהוא מעיין סקאלה אשר מעלה ומורידה את התדר שלו לכיוון פיסי ארצי או לכיוון תיאורטי רוחני.
בזאת הכוונה ל מים נמוכים מול מים גבוהים.
המים הנמוכים הם ההתייחסות הרגשית שלנו למצבים ברמה הארצית בלבד, המים הגבוהים הם ההתייחסות למצבים מהרמה הרוחנית.
הרמה הארצית מגיבה לדברים ללא הבנה של הסיבתיות מבחינת הבחירה של הנשמה לחווות את החוויה.
הרמה הרוחנית מגיבה לדברים מתוך שלמות ואהבה.
הורדת התדר של המים למים נמוכים בהתייחסות לחוויה שאינה נעימה לנו גורמת לנו להגיב דרך הקוטב השלילי של המים.
כאשר אנו לא מבינים את הסיבה לחוויה כואבת אנו באופן טבעי מגיבים ממים נמוכים ושליליים.

ולשאלתך: על מנת להוריד רגשות שליליים או נמוכים, יש להעלות את האוויר.

העלאת האוויר היא התכווננות להבין מצבים מרמת הרוח.
השאלות כגון מדוע נשמתי בחרה בחוויה ומה הדבר נועד ללמד אותי, מעלים את האוויר.
העלאת האוויר מובילה להפעלת הרצון להבין את הסיבתיות הגבוהה אשר מתייחסת לחיי אנוש כמחקר זמני של הנשמה הכולל בחירות שנועדו למימוש עצמי מסויים ומשתנה.

אני לא חושבת שאני יכולה לא להיות מורה :) זהו ייעודי.
אבל אני תמיד תמיד תלמידה.
כשמתמקדים במערכת חיים אשר הקדימות שלה היא אוויר עוסקים בידע כל הזמן הן בצורה של למידתו והן בצורה של העברתו

כפי שציינת אני בהחלט מנסה תמיד לקדם למידה וממליצה לכולם להתחבר למיידעים חדשים על מנת לקדם את שינוי והחלפת המסגרות בכדור הארץ.
על כל אחד למצוא את המורה והמיידעים אשר הוא מתחבר אליהם מבחינת התדר האישי ובהתייחס לייעוד שלו.
.
לא פשוט לכתוב באתר אשר מתנקזים אליו אנשים רבים עם תדרים שונים ובוודאי שיהיו רבים אשר התדר שלי לא מתאים להם.
אני מבינה זאת ולכן אני מתייחסת רק לתדר האווירי של שאלות והעברת מידע ולא לתדר של המים הנמוכים שלעיתים נשפכים לכיווני.

כולנו שווים אך שונים.
באהבה, נעמי.
פלוני_אלמונית*

טוהר אהבה

שלום נעמישלום וברכה לך גם טוהר,

_השאלות כגון מדוע נשמתי בחרה בחוויה ומה הדבר נועד ללמד אותי, מעלים את האוויר.
העלאת האוויר מובילה להפעלת הרצון להבין את הסיבתיות הגבוהה אשר מתייחסת לחיי אנוש כמחקר זמני של הנשמה הכולל בחירות שנועדו למימוש עצמי מסויים ומשתנה_

יש משהו לא מדוייק בעיני באופן הלימוד הזה שאת מתארת
כי זו שאלה של השכל לפענח את הסיבתיות ולא מקור הוויתי.

מה שעשוי ליצור אינטגרציה בעיני הוא מרחב של קבלה ונוכחות ברגע-שכן ההתמרה אינה במחוזות שיש לנו באמת שליטה עליהם
ההתמרה קורית דרך החיבור להוית מרחב אינסוף וכדי להגיע להתמרה מודעת במרחב הזהעל האדם להתאמן במודעות אחרת-נוכחת.
ברב המקרים אלא אם כן קרה לו חסד.

מה שקרה לי כמתבוננת בתהליך היתה ההפתעה שהגיעה בתגובה של טוהר לאהבת עולם שמאד הפתיעה אותי והניתוח שלה את את מה שקרה לה יום ההולדת שלה.
אני חווה את התאורים מאד מנטליים ופחות הויתיים כאילו רכשה ידע שמנסה להעביר אותו לעולם העשייה ויש שם הרבה סירבול מחשבתי ופחות תחושה של קבלה עצמית רכה ,פשטות מודעת שיוצרת תנועה אמיתית של שנוי פנימי שפותח את הלב לעצמה ,לסביבה ואינטגרציה בין"החלקים".

למה את מתכוונת איפה כשמתייחסת ל"חוויה"...?

מה-ומי חווים?איזה חלקים?

_המים הנמוכים הם ההתייחסות הרגשית שלנו למצבים ברמה הארצית בלבד, המים הגבוהים הם ההתייחסות למצבים מהרמה הרוחנית.
הרמה הארצית מגיבה לדברים ללא הבנה של הסיבתיות מבחינת הבחירה של הנשמה לחווות את החוויה._

את באמת יכולה להיות לגמרי בטוחה כשהערת לי והמלצת על "תוספת אויר" שמה שהבאתי לסף דלתך לא מגיע מהתייחסות "רוחנית" ללא הבנת סיבתיות וכו?

אני מכבדת את היסודיות שלך, את הרצון לעזור ולפתוח לאחרים.

אני מאמינה שהם מייצגים חלקים לא מעובדים שלך
ושינוי אמיתי פנימי הוא לא מאחורי פרגוד המורה הבטוח !
הוא לישה משותפת מתמסרת בחימר החיים בהעלאת חדוות היצירה והחויה בבגדי עבודה ולא בבגדי המלך.

לא פשוט לכתוב באתר אשר מתנקזים אליו אנשים רבים עם תדרים שונים ובוודאי שיהיו רבים אשר התדר שלי לא מתאים להם.
אין לי ספק שהתדר שלך פותח מרחב אינסוף כשמהותך זכה וטוהר אהבה זורם בשפע.

ולא לתדר של המים הנמוכים שלעיתים נשפכים לכיווני.

בעיני ,שוב משפט יהיר וקורבני.-נשפכים לעברך,וכי למה?

האם בעיניך אלה לא אמונות ישנות שאינן כבר קשורות לאנרגיה החדשה ?אלה לא הצדקויות פנימיות מסוות לשמר דפוס רגשי?

אם את ממש כנה עם עצמך את לא יכולה למצוא את המקומות האלה בך מוקרנים על מסך גדול לעזור לך להתמיר עוד?
להכנס יותר לעומק?

למצוא שאם זה מגיע אליך יש שם ואולי אפילו גרגר אחד למראה שאת מלטשת שבה יפגשו עצמם בחסד ובאהבה בלי תנאים,
שגם את אולי עם כל העבודה המודעת שעשית ועושה שם ,במקום הזה מכילה "מים נמוכים" ..

אני מתייחסת רק לתדר האווירי של שאלות

אני מקווה שבהתמרה את מתייחסת לכל כמכלול

כולנו שווים אך שונים

האמנם?האמנם באמת בעייניך אנשים פחות מפותחים הם שווים?
באמת באמת בלב?

הרמה הרוחנית מגיבה לדברים מתוך שלמות ואהבה.

טוהר אהבה ואהבת אמת לכולנו
נעמי_בן_שיטרית*

טוהר אהבה

_כולנו שווים אך שונים
האמנם?האמנם באמת בעייניך אנשים פחות מפותחים הם שווים?
באמת באמת בלב?_

כל אחד מפותח בדבר אחד ולא מפותח בדבר אחר.
רמת ההתפתחות היא תוצר של הניסיון הנרכש של הנשמה במהלך מסעה ברחבי הבריאה.
אחד מפותח יותר באוויר, השני במים, השלישי אדמה...
כולם שווים מבחינת היותם חלק מהמקור האלוהי שברא אותם ומבחינת חשיבותם להתפתחות הבריאתית הכוללת.

כל אחד מפתח ומתפתח דרך שיתוף הפעולה עם האחרים.
זאת ההרמוניה הבריאתית, זאת אהבה במובן הרוחני.

ההבנה הזאת מאפשרת לי להבין בתודעה שכולם שונים וכתגובה גם להרגיש בלב אהבה שווה לכולם.
לבנה_במילואה*
הצטרפות: 25 פברואר 2008, 21:44
דף אישי: הדף האישי של לבנה_במילואה*

טוהר אהבה

שליחה על ידי לבנה_במילואה* »

בשמחה! מקוה שהסתדר הוא עמוס נורא...
אורי_יורמן*
הצטרפות: 13 אפריל 2007, 00:16
דף אישי: הדף האישי של אורי_יורמן*

טוהר אהבה

שליחה על ידי אורי_יורמן* »

היי נעמה,
בעיקרון יש לי כבר די הרבה עיצובים לעגלות נגררות לאופניים
אני לא יודע (עדיין) לרתך ולכן יש לי מסגר שעושה את העבודה. כולל חומרים והכל (וללא מטרות רווח מצדי) זה יוצא כ700 ש"ח לעגלה, אם תרצי. באיזה גודל שתרצי (אפשר גם באורך 3 מטר למעברי דירות וכו')
אלה_לי_לה*
הצטרפות: 07 נובמבר 2007, 10:20
דף אישי: הדף האישי של אלה_לי_לה*

טוהר אהבה

שליחה על ידי אלה_לי_לה* »

היי :) אני זוכרת שפעם פרסמת שרמונה מחפשת עבודות, היא עדין באזור ירושלים?
נעמה_ו_טוהר*
הצטרפות: 28 אוגוסט 2012, 15:57
דף אישי: הדף האישי של נעמה_ו_טוהר*

טוהר אהבה

שליחה על ידי נעמה_ו_טוהר* »

כן, תודה אלה. היא עדיין בירושלים ועדיין מאד מחפשת עבודה. הטלפון שלה הוא 055-6606122
"במקרה". הגעתי לכאן. יש לי דף בית חדש נעמה ו טוהר ועדיף במייל כי אני לא נוכחות באתר כאן הרבה [email protected]
שליחת תגובה

חזור אל “דפים אישיים”