טיפול אלטרנטיבי בסרטן

מיכלי*
הצטרפות: 23 ינואר 2002, 18:47

טיפול אלטרנטיבי בסרטן

שליחה על ידי מיכלי* »

לחולה האלמוני:
אין כמעט מחקרים קלינים על טיפול אלנטרטיבי. הסיבה: המחקרים ממומנים על ידי חברות התרופות. להם אין אינטרס לחקור חומרים כמו כורכום או עשב לימון או שום. אלו הם חומרים
זולים וזמינים. הם חוקרים רק לגבי התרופות שהם מייצרים. הרווחים בתעשית התרופות נמדדים במילארדים של דולרים, לכן זה עניין כלכלי. לצערי, כאשר אני מגיעה להתייעצות אצל הרופא, אני מגלה
על שולחנו ועל הקיר המון פרסומות של חברות תרופות. כלומר - גם הרופאים ששלנו אינם אוביקטיבים לחלוטין, והידע שלהם בהחלט מושפע מהמחקרים של חברות התרופות.
אז איך בכל זאת יודעים?
אני באופן אישי התחלתי אצל שלמה גוברמן, הוא אוטודידקט שקורא הרבה מאמרים. למדתי אצלו הרבה ומשם המשכתי לבד.
אם אתה בוחר בדרך של לקיחת אחריות על הבריאות שלך, יכולה להגיד לך שזו דרך לא קלה אבל לפי דעתי זו הדרך היחידה. אני בהחלט לא סומכת על הרופאים,
הם אפילו לא מעודכנים במחקרים קלינים חדשניים, ובטח שלא ברפואה אלטנרטיבית.
מיכלי*
הצטרפות: 23 ינואר 2002, 18:47

טיפול אלטרנטיבי בסרטן

שליחה על ידי מיכלי* »

אתה צריך להיות מסוגל לקרוא הרבה, רצוי גם באנגלית - יש את האתר הרציני שגם הרופאים נכנסים אליו pubmed . שם יש מחקרים קלינים על חומרים
שאף רופא בקופת חולים לא חלם עליהם.
כדאי לחבור לעוד אנשים שבחרו בדרך הזאת, ממליצה ליצור קשר עם פרופסור גרשון צ'ייזיק. הוא היה חוקר סרטן בהדסה בירושלים, והיום הוא חוקר סרטן עצמאי ואלטרנטיבי.
עירית*
הצטרפות: 22 ינואר 2003, 11:43

טיפול אלטרנטיבי בסרטן

שליחה על ידי עירית* »

+הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:+

לחולה האלמוני:
יש שיטות אלטרנטיביות שכבר קיימות הרבה שנים ויש להן תוצאות מעולות. כמו פרוטוקול סלקט באדויג.
יש גם מוצר שקוראים לו "פרוטנדים" שעשו עליו מחקר במספר אוניברסיטאות בארה"ב והתוצאות מפורסמות בPubMed.
ראית את הסרטון על "האבא שהציל את הבן שלו מסרטן"? זה סרטון מלפני 3 שנים שרק לאחרונה הוסיפו לו תרגום בעברית.
האבה הזה השתמש בהמון שיטות אלטרנטיביות ביחד והוא מספר עליהן בסרטון. הוא מדגיש שנושא התזונה זה אחד הדברים הכי חשובים.
לדעתי שרלטנים לא מחזיקים מעמד הרבה זמן, במיוחד היום בעידן האינטרנט, מפיצים את זה עליהם מיד.
כשאמא שלי הייתה חולה היא השתמשה במספר שיטות אלטרנטיביות במקביל:
מסע, ביקום, עוצמת הרכות, דמיון מודרך, הילינג, עשב החיטה, דיאטת באדויג עם השמן פשתן והיוגורט, תזונה בסיסית ולא חומצית.
לסרטון האבא שהציל את בנו מסרטן
אורחת*
הצטרפות: 26 אוקטובר 2003, 18:19

טיפול אלטרנטיבי בסרטן

שליחה על ידי אורחת* »

אתרי אינטרנט עם המון מידע
שלושה אתרים שהוקמו ע" אנשים שריפאו עצמם מסרטן באמצעים טבעיים
http://chrisbeatcancer.com
http://www.greendrinkdiaries.com/
http://mschaeferdc.wordpress.com/
אתר המרכז המון מידע על אפשרויות טיפול לא קונבנציונליות
www.cancertutor.com
אורחת*
הצטרפות: 26 אוקטובר 2003, 18:19

טיפול אלטרנטיבי בסרטן

שליחה על ידי אורחת* »

למי ששאל על איך לקבל את הפטריה היוגית.
קראתי שהוא מועבר מאחד מאחד בחינם כמובן.
כל אחד שמסיים את השימוש בו מעביר לאחר שצריך.

http://www.reflexology.org.il/hagigim/pitrya.htm
עירית*
הצטרפות: 22 ינואר 2003, 11:43

טיפול אלטרנטיבי בסרטן

שליחה על ידי עירית* »

תודה "אורחת" על שלושת האתרים המדהימים. אבל קצת קשה לקרוא את הכל באנגלית.
יש אתר בעברית שמרכז את מרבית הפרוטוקולים שהם ציינו.
www.naturalhealing.co.il
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

טיפול אלטרנטיבי בסרטן

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

שלום,
הבן שלי, בן עשר וחצי עבר ניתוח להסרת גידול מסוג DFSF בירך (משהו מאוד נדיר 1 למיליון). אילו טיפולים יכולים למנוע את חזרת הגידול?
דמיון מודרך? טיפול בחום?
פלוני_אלמונית*

טיפול אלטרנטיבי בסרטן

אפשר להתייעץ גם רופאי מרפאת הרדוף בקשר לטיפולים משלימים. ישנו גם ספר - אור מבעד לענן שהוציאה המרפאה שמרכז הרבה מידע משלים.
פלוני_אלמונית*

טיפול אלטרנטיבי בסרטן

שלום,

רציתי לשאול אם מישהו יודע היכן ניתן להשיג תמצית הרדופים לטיפול משלים בסרטן ריאות? יש למישהו נסיון עם הטיפול הזה?
תודה רבה
פלוני_אלמונית*

טיפול אלטרנטיבי בסרטן

שלום!

האם מישהו יכול להמליץ לי על מעסה / מטפל(ת) באיזור המרכז? בשנה שעברה אובחנתי עם סרטן השד, עברתי כריתה, כימותרפיה והקרנות ועכשיו אני רוצה קצת פינוק... אני מחפשת מעסה, או ארומתרפיסט או משהו בסגנון שמציע גם עיסויים לחולי סרטן. כלומר, לא טיפול בסרטן, פשוט עיסוי נעים ועמוק ע"י אדם שלא יגרום יותר נזק מתועלת.

האם יש למישהו המלצות?
המון תודה מראש
הרמוני_7*
הצטרפות: 10 פברואר 2011, 21:50
דף אישי: הדף האישי של הרמוני_7*

טיפול אלטרנטיבי בסרטן

שליחה על ידי הרמוני_7* »

המלצה חמה על מטפלת מעולה בעיסויים (לנשים) מהמרכז- שרה 077-4340450
יש לה גם לא מעט ידע בנושאים הכתובים פה בדף- פטריה יוגית,מטפלים ,שיטות טיפול אלטרנטביות וכדומה.

ארצה גם לנצל את ההזדמנות ולהמליץ פה על ד"ר אריה אבני כמטפל אלטרנטיבי איכותי לסרטן (ולמחלות נוספות כגון סכרת).
מומלץ להכנס לאתר שלו ולקרוא על המחלה.
בעיקר תחת הקטגוריה של יהודע סאנשיין בצד ימין.
הוא מכיר שיטות אלטרנטיביות שונות ואפטיביות מאוד לדעתי.
רם_הדר*
הצטרפות: 06 אוגוסט 2012, 11:00

טיפול אלטרנטיבי בסרטן

שליחה על ידי רם_הדר* »

שלום לכם!
מישהו יודע על מטפל מומחה בסרטן, שעושה שימוש בצמח הpawpaw? או הגרביולה - קרוב משפחתו הפחות-פוטנתי?
חיה*
הצטרפות: 18 אוגוסט 2003, 00:47

טיפול אלטרנטיבי בסרטן

שליחה על ידי חיה* »

שלום
האם מישהו יכול להמליץ על מטפל/ יועץ מומחה לטיפולים אלטרנטיביים באיזור פולג, לחולת סרטן ריאות בשלב 4?
טליה_אלמתן*
הצטרפות: 21 ינואר 2005, 21:41
דף אישי: הדף האישי של טליה_אלמתן*

טיפול אלטרנטיבי בסרטן

שליחה על ידי טליה_אלמתן* »

בלוג post]הכלכלה האמיתית 27[/po].html?utm source=feedburner&utm medium=email&utm campaign=Feed:+blogspot/tgrlJ+%28%D7%94%D7%9B%D7%9C%D7%9B%D7%9C%D7%94+%D7%94%D7%90%D7%9E%D7%99%D7%AA%D7%99%D7%AA%29 נדרש לנושא.
(בדרך כלל הבלוג עוסק בענייני כלכלה "טהורים". מעניין מאוד ומומלץ מאוד)
טליה_אלמתן*
הצטרפות: 21 ינואר 2005, 21:41
דף אישי: הדף האישי של טליה_אלמתן*

טיפול אלטרנטיבי בסרטן

שליחה על ידי טליה_אלמתן* »

נסיון לתקן את post]הקישור 27[/po].html
בנדוסה*
הצטרפות: 30 אוגוסט 2012, 16:33

טיפול אלטרנטיבי בסרטן

שליחה על ידי בנדוסה* »

שלום,
בן 56 עברתי הסרה רדיקלית של ערמונית עקב גילוי סרטן הערמונית לפני 14 חודש ומאז תודה לאל PSA הוא אפס.
מה הדיאטה הטובה עבורי?
מה לאכול וממה להיתרחק?
אשמח לקבל עזרה מכם.
תודה
פלוני_אלמונית*

טיפול אלטרנטיבי בסרטן

להימנע ממזון מתועש, סוכר, ממתיקים מלאכותיים, מיצים ממותקים (גם "טבעיים"), נקניקים וכו.
להימנע מפלסטיק (כלי אוכל או אחסון אוכל, בקבוקי מים), מוצרי קוסמטיקה, קרינה.
רצוי להימנע ממוצרים מהחי - טבעונות או כמעט טבעונות תהיה טובה.
כן לצרוך:
ירקות פירות
מיצי ירקות ופירות ממסחטת פירות קשים
גרעיני דלעת לא קלויים ולא מלוחים
גרעיני פשתן / צ'יה
מעט אגוזים, קטניות, אורז מלא, כוסמת
תה ירוק
כורכום בשפע

זה על קצה המזלג, מבלי להכיר אותך, מצבך הבריאותי והרגליך.
כדאי להגיע לייעוץ אפילו חד פעמי של מטפל מומחה בתזונה לתחום האונקולוגיה.
נוב*
הצטרפות: 01 ספטמבר 2012, 09:52

טיפול אלטרנטיבי בסרטן

שליחה על ידי נוב* »

בנדוסה
צפה בסרט forks over knives
א*
הצטרפות: 10 פברואר 2002, 10:10

טיפול אלטרנטיבי בסרטן

שליחה על ידי א* »

לאחר בדיקה ידנית, ממוגרפיה, אולטרסאונד וההליך הכואב הזה - ביופסיה... הגיעו תוצאות... והן לא טובות.

הגוש אובחן כסרטני.

אני בשוק, רמות מתח אדירות.

האבחון - Infiltrating Iobular carcinoma, grade 1-2

הרופא הקונבנציונלי משרטט תרחישים של ניתוחים. מבחינתו מדובר בכריתה חלקית או מלאה, אם חלקית אז יהיו הקרנות 5 שבועות של חומרים רדיואקטיביים... (ומדובר במישהי שאוכלת רק אוכל אורגני...) יהיו אולי טיפולי המשך....

אני מעוניינת לא להכנס לנתיב הקונבנציונלי, ומבקשת המלצות לטיפולים אלטנרטיביים בעיקר מעדוּת קרובה.

וכן... מבקשת גם תמיכה...
מישהי*
הצטרפות: 11 ספטמבר 2001, 07:42

טיפול אלטרנטיבי בסרטן

שליחה על ידי מישהי* »

(())

יקרה זה נשמע שוק טוטאלי, ותרשי לעצמך להיות בתוכו כמה שתצטרכי .
מחברות שעברו את התהליך אני יודעת - שכשתהיי בתוכו, לא משנה באיזו דרך תבחרי, תגלי שיש לך הכוחות להתמודד עם הכל ולצאת מזה יותר מחוזקת
וברוך השם שאובחנת וברוך השם שהיית עירנית וברוך השם שיש איך לטפל ושאת תצאי מזה, אין בכלל ספק, חזקה ומחוזקת מתמיד.

לגבי טיפולים אלטרנטיבים, הייתי מציעה לחפש במסדרונות האגודה למלחמה בסרטן ובפורומים שונים, גם של רפואה אלטרנטיבית. אני יודעת שכורכום מומלץ מאוד בטיפול בממאירות, ראי את הכתבה הזו בערוץ 2 - http://www.youtube.com/watch?v=cz0ev0ldkv8

אני דווקא נוטה לא לשלול טיפול קונבנציונאלי במקרה כזה. אני מכירה מישהי (מכרה ולא חברה לכן אין לי פרטים רבים) שאובחנה עם גוש סרטני בשד ועברה כריתה ושחזור. זה היה נשמע לה מטורף, היא שחוששת ונמנעת מלהחדיר כל חומר שלא נבדק מאה פעם, חומר לא טבעי או מעובד או שיש לו סיכוי להזיק, עומדת מול טיפול פולשני ואגרסיבי.
היא שרוב חיה הבוגרים היא טבעונית ואוכלת אורגני ונמנעת מסוכרים וקמחים, ועוסקת בספורט וחיה חיים מאושרים ומספקים, צריכה "בהתנדבות" להיכנס לזה.. אבל היא הלכה לקונבנציונאלי כי לא רצתה לקחת סיכון שיש בכל טיפול אלטרנטיבי - שאולי זה יעבוד כשהזמן גם חשוב (גם בטיפולים מבוקרים ומוכחים כמו דיקור סיני לבעיותמסויימות, אי אפשר לצפות את ההשפעה על אדם ספציפי אם בכלל).
לא כדאי לשלול על הסף את הטיפול הקונבנציונאלי.
אולי לברר איך ממזערים את הנזקים הרדיואקטיבים בעזרת אמצעים אלטרנטיבים, וגם לסמוך על הגוף שלך שיידע להתמודד עם זה (את דואגת לו שנים רבות והוא דואג לך בחזרה).

ואני ממליצה בחום, אם את גם רוצה תמיכה פה, לפתוח דף נפרד ולתייג אותו כדף תמיכה כדי שיהיה לך מקום משלך ולנו לתמוך בך.
גם באתר פה נפתחו כמה דפים על אבחון של גידול ממאיר, על השוק, ההתמודדות, והיציאה מזה. אני לא זוכרת את השמות אבל אולי מישהי תזכור ותוכל לקשר זה יעזור.

ושוב חיבוק ע ע נ ק :-)
הבונה*
הצטרפות: 02 ספטמבר 2012, 23:00

טיפול אלטרנטיבי בסרטן

שליחה על ידי הבונה* »

א
את חייבת לראות את הסרט הזה "forks over knifes מתאר את הקשר של מחלות כמו סרטן ומחלות ללב לתזונה.
ממליצה לך מאוד להפסיק לאכול כל חלבון מן החי. החלבון אחראי על בניה של תאים בגוף וזה שבא מן החי אינו מךפרק אלה הופך לפסולת.
אני הפסקתי לאכול מוצרי חלב ובשר בעקבות גושים לא ממאירים בשד והגושים נעלמו לאורך תקופה של כמה חודשים.
א*

טיפול אלטרנטיבי בסרטן

שליחה על ידי א* »

מישהי יקרה, תודה על מה שכתבת... אני קוראת והדמעות זולגות.... הרגשתי את האכפתיות שלך ואת החיבוק.

אני בהחלט אשקול את ההמלצות שלך, גם לגבי הטיפולים וגם לגבי דף התמיכה.

בונה יקרה, תודה על ההמלצה, אני צמחונית. החלבון היחיד שאני אוכלת שמגיע מן החי הוא יוגורט עיזים אבל יכול להיות שגם אותו אוריד.
הרמוני_7*

טיפול אלטרנטיבי בסרטן

שליחה על ידי הרמוני_7* »

א -אני יכול רק לתאר לעצמי מה את עוברת...מאחל לך להצליח להיות מחוברת לעצמך גם במסע הזה.

אני קורא הרבה בנושא ומנסה לחקור אותו.
ישנם לא מעט אנשים שנרפאים מהמחלה בצורה טיבעית.
בהרבה מאוד דרכים ושיטות טיבעיות- סודה לשתיה,אלווורה ודבש,שמן קנאביס ועוד.
במעלה הדף תוכלי לראות דברים שרשמתי וכולם עדיין רלבנטיים.
כולל דיאנה אותה אני מכיר אישית והבריאה לחלטין מסרטן השד.
יש באחת ההודעות את הטלפון שלה- תוכלי להתקשר אליה.
היא אישה מדהימה.

גם הלינק האחרון של טליה אלמתן כאן בדף חשוב ויוכל לעזור לך.
תוכלי לראות שם אנשים שהבריאו בדרכים טיבעיות.

כדאי מאוד גם לקרוא את "המסע" של ברנדון וייס.
היא נרפאה מגידול ענק וגם מתארת איך ואילו נושאים ריגשיים עמדו מאחוריו.

כרגע הייתי ממליץ לך בחום ליצור קשר עם ד"ר אריה אבני
הוא מכיר חלק מהשיטות האלו ויוכל לעזור בתהליך מובנה ומסודר.
הוא אדם מיוחד מאוד בעל מחשבה פתוחה והרבה ידע.

שוב- אני מאמין שאפשר להרפא בצורה טיבעית ולצמוח מזה.
ולגמרי מבין את הרצון שלך שלא להכנס לנתיב הקונבנציונאלי.
אם תרצי מידע נוסף תבקשי ואשמח לנסות לעזור.
את מוזמנת לעדכן כאן או בדף שתפתחי.
שיהיו ימים טובים ורפואה שלמה לגוף ולנפש...
מישהי*
הצטרפות: 11 ספטמבר 2001, 07:42

טיפול אלטרנטיבי בסרטן

שליחה על ידי מישהי* »

מישהי יקרה, תודה על מה שכתבת... אני קוראת והדמעות זולגות.... הרגשתי את האכפתיות שלך ואת החיבוק.

באהבה. באמת. כשתהיי בתוך התהליך תגלי שאת לא לבד.

נזכרתי שרץ ברשת סיפור על אבא שבנו חלה בסרטן, בן 4 שנים - הם טיפלו קונבנציונאלי לגמרי אבל הוא יצא עם קלטת בת שעה שהסבירה איך הוא ריפא את בנו באופן אלטרנטיבי - הוא קנה מטהרי אוויר מרעלים, סינן את מי השתייה, קנה עזרים לטיפול בנזקי הקרינה ותזונה/תוספי מזון בהתאם ודיבר על מכשור וטיפולים שהילד קיבל.. הבן שלו יצא מזה בגדול ומבחינתו האלטרנטיבי היה הטיפול העיקרי והקונבנציונאלי היה ברקע (למרות שהטיפולים היו אגרסיבים בפרוטוקול הכי חזק שיש, נדמה לי שהיה לו סרטן ראות).מאוד אהבתי את הדרך שלו כי הוא השקיע מאוד מאוד בפתרונות אלטרנטיבים בשיא הכח אבל גם בפתרון הקונבנציונאלי - באותה נחישות גבוהה.

האדיקות שלך בבחירת אורח חיים בריא כל כך מוכיחה שלאורך הדרך דבקת בפתרונות אולטמטיביים ועמדת בהם בגבורה, ולצערי במקרים כאלה לא תמיד יש אפשרות לבצע החלטה כזו.

פעם פנימאי חביב אמר לי - כשביקשתי פעם אחר פעם לוודא שעושים את ההחלטה "הנכונה" המדויקת נטולת הסיכונים והמיטבית לטיפול, שכמתייחסים לגוף האדם בכל מה שנוגע למחלות מתקדמות ופנימיות, כאלה שלא פותרים בהליך אחד כמו ניתוח או אנטיביוטיקה - בכל החלטה יש מחשבה על ההחלטה שלא נלקחה ואין החלטה אבסולוטית שתבהיר לך שזה הכי נכון בנקודה הזו וצריך להחליט את זה שהבחירה לא תמיד תרצה אותנו.. זה לא שבר שניתן לגבס ולסגור סיפור בלי נזק, זה מורכב הרבה יותר ותלוי בכמה גורמי ויש את הזמן שמרים את ראשו, ולכן זה מוביל אותך לעולם אחר של אי ודאות ובתוך האי ודאות כדאי להחליט על מה שמספק יותר ודאות במציאת פתרון.
זה יהיה חכם לשתות פטריה יוגית ולצפות לטוב - כשאין מה להפסיד, למשל במיגרנות או בדכאון. אבל האם זה יהיה חכם לקחת את זה ולחכות שזה ישפיע כשמדובר במחלות מתקדמות מורכבות שיש להם כמה רבדים וסיכון משמעותי שאינו עוצר להמתין להשפעה שתהיה או לא תהיה לפטריה. זה משהו שלמדתי בהתמודדויות של קרובים, שפתאום אתה צריך להחליט החלטות שכמעט אף פעם אין בהן טוב אבסולוטי ומצד שני אתה חייב לבחור בהן. הקונבנציונלי על התופעות לוואי והרדיואקטיביות שהוא מביא איתו והאלטרנטיבי - על חוסר הודאות, חוסר המובהקות הקיצוני בריפוי הבעיה הספציפית בגוף הספציפי שלך.

נראה לי שהאתגר של כולנו במצבים כאלה הוא להשתחרר מתפיסות קודמות שהיו תמיד נר לרגלינו, לא לבעוט בהן ולא להוקיע אבל לקבל שיש מקומות שבהן הדרכים וההתמודדויות שונות - כי זה חלק ממרקם החיים, להעמיד אותנו בפני סיטואציות שמוציאות את עצמנו מעצמנו וזה מוביל אותנו לצמיחה ולגדילה. זו בדיוק אותה התמודדות מחזקת שציינתי בהודעה הקודמת שראיתי אצל חברות, דווקא כשסיימו התמודדות לא פשוטה כזו, וככל שההתמודדות היתה רחוקה ממה שחשבו שיעשו או יבחרו אי פעם אבל אכן הגיעו לכך מבחירה כך התעצמה תחושת השליטה והעוצמה הפנימית.
אפרת_מ*
הצטרפות: 04 אוקטובר 2003, 22:08
דף אישי: הדף האישי של אפרת_מ*

טיפול אלטרנטיבי בסרטן

שליחה על ידי אפרת_מ* »

חיבוק!
בהצלחה בדרך והמון בריאות.

אני רואה את הדברים אחרת ממישהי.
היום יודעים כמה סיכונים יש בטיפולים הקונבנציונליים - שהם אלו שלכאור =ה מובילים להבראה, אבל בעצם גם אלו שגורמים לכך שהסבירות לחזרת הגידול תעלה.
יש היום הרבה ביקורת לגבי זה.

אם תבחרי בניתוח וכימו - אז אני יודעת שלגילה (\[email protected]) יש שיטה לעבוד עם הכימו (דימיון מודרך אולי דברים נוספים) באופן שמוביל לקבלת התוצאה החיובית, ומזעור הנזקים לשאר חלקי הגוף.

העובדה שאת צמחונית, לא אומרת בהכרח שהתזונה שלך היא אנטי דלקתית ואנטי-סרטנית (תזונה צמחונית ואפילו טבעונית עשויה להכיל הרבה מאוד פחמימות פשוטות. כולל אורז ותפו"א). יש מזונות שנמצאו כמונעים מגידולים לקבל אליהם דם, וכך לגדול.
יש גם אנשים שעוברים לתזונת רואו פוד.

לגבי השיטה של ברנדון בייס - יש בארץ כ-120 מטפלים בשיטה שעברו את מסלול המטפלים המלא.
ואגב, לברנדון היה גידול, היא לא טוענת שזה היה גידול סרטני, אלא מציינת שתוצאות הביוספסיה שנלקחה אבדו, ולאחר כחודשוחצי, כבר לא היה גידול.

שתהיה שנת הצלחות, התמודדויות מוצלחות עם האתגרים, שנת תמיכה ובריאות.
שנה מלאת אנרגיות, אופטימיות ואומץ.
א*

טיפול אלטרנטיבי בסרטן

שליחה על ידי א* »

המון תודה לכולכם על העצות, תגובות והתמיכה.
אין לי ספק שמדובר במעין "פעמון התעוררות". נראה לי שאני נכנסת למסע של שינוי.
ובאמת יש המון דברים שמחכים לשינוי, לתזוזה, בעיקר מערכות יחסים, ביני לבין עצמי, ביני לבין משפחתי.
זכיתי להכיר מרפא נפלא בשיטת האיורוודה, קיבלתי המלצות על כוונים נוספים.
אני באמת אתקשר לאריה אבני, נראה לי שיש לנו ראייה די דומה של הדברים. אני ממש מאמינה שהדברים יסתדרו. תודה גדולה, מכל הלב@}
א*

טיפול אלטרנטיבי בסרטן

שליחה על ידי א* »

אהבתי מה שד"ר אריה אבני כתב באתר שלו:

"אלוהים עשה עבודה טובה. התאים, החל מההפריה ועד היות האדם שלם, כולם תאים בריאים, ללא עדות לסרטן. יש אולי סמנים עובריים, אבל זה חלק מהצמיחה ולא עדות לסרטן.
התאים דורשים תנאים מינימלים כדי לחיות טוב ולהשאר בצלם, לא בצלם הסרטן.
התזונה, השוברת את האיזון בן מליוני שנה, בצירוף חומרים שמקומם לא יכירם
בגוף חי, כופים על התאים התנהגות שאינה מוכרת לתא כפרט וככלל.
צרף לכך מתח וחרדה ודאגה, וסלק חיוך וצחוק ואהבה ותחושת הערכה,
ויש לך כל מה שלא רצית. כל מה שאתה לא אוהב. צלם אחר.
והיה ובחרת חיים, אחרי שהלכת, בדעת או בלי דעת, בדרך בה הגעת עד כה,
אתה חייב לבחור בדרך אחרת, באורח חיים חדש, כזה שאתה רוצה אך מתקשה להעיז ולבחור".

כל מילה...
פלוני_אלמונית*

טיפול אלטרנטיבי בסרטן

מה אתם יודעים על הרפואה הגרמנית החדשה??הם טוענים שהדרך לריפוי סרטן זה טיפןל בטראומה שגרמה לו??שוללים כימוטרפיה,טוענים שלא מתים מלוקמיה שלוקמיה זה בעצם תהליך ריפוי של העצמות ואם נישמר מנזק לעצמות וזיהומים נחלים ללא כימוטרפיה ,רק אנו צריכים להמנע מחזרה לסטרס והטראומה
פלוני_אלמונית*

טיפול אלטרנטיבי בסרטן

• 1'
פלוני_אלמונית*

טיפול אלטרנטיבי בסרטן

1
א*

טיפול אלטרנטיבי בסרטן

שליחה על ידי א* »

אני מאוד מתחברת לרעיון הזה, זה גם, אם אני מבינה נכון, הרעיון שבבסיס שיטת הטיפול "המסע".
עופר_חולה_בסרטן_ריאות*
הצטרפות: 07 אוקטובר 2012, 04:11

טיפול אלטרנטיבי בסרטן

שליחה על ידי עופר_חולה_בסרטן_ריאות* »

אהבתי את הפורום
בקשר לעשב הלימון, לואיזה, מליסה ולימונית, האם חייבים להשתמש בצמח טרי או שאפשר גם בצמח מיובש הנמכר בחנויות טבע או תבלינים.
כמו- כן, איך יש להשתמש בהם והמינונים הרצויים.
אני משתמש כחודש בפטריה היוגית ויש לי עודף למסור. האימייל שלי :[email protected]
תודה לעונים
איילת*
הצטרפות: 07 יולי 2001, 13:15

טיפול אלטרנטיבי בסרטן

שליחה על ידי איילת* »

על המחקר אודות עשב לימון
שם כתוב - חליטת גרם אחד של עשב לימון בכוס מים חמים.

הרבה בריאות!
עופר_חולה_בסרטן_ריאות*

טיפול אלטרנטיבי בסרטן

איילת תודה.
אז אני אשתה תה טעים :)
איילת*

טיפול אלטרנטיבי בסרטן

שליחה על ידי איילת* »

שיהיה לבריאות, רפואה שלמה!

בקשר לפטריה היוגית, אתה מרגיש שהיא עזרה לך?
אחת*
הצטרפות: 15 יולי 2001, 00:00

טיפול אלטרנטיבי בסרטן

שליחה על ידי אחת* »

אכן רפואה שלמה לכולכם, אמן ואמן!
עופר_חולה_בסרטן_ריאות*

טיפול אלטרנטיבי בסרטן

איילת, גם הקפיר של הפטריה פשוט טעים לי ואיני מרגיש שום שינוי בהרגשה כללית. אולי אם אפסיק ארגיש החמרה, אך למה לי לעשות זאת ?
עד כה אין יותר מידי תופעות לואי כתוצאה מהכימו ובעוד שבועיים אתחיל גם הקרנות.
בינתיים התחלתי גם לקחת כורכום כפי שהוצע פה ונראה.
אני תמיד אופטימי וזה סיבוב שני שלי נגד החיה הזאת. הרגתי את ההיא ואהרוג גם את זאת.
אחת*
הצטרפות: 15 יולי 2001, 00:00

טיפול אלטרנטיבי בסרטן

שליחה על ידי אחת* »

שלום עופר , הרבה בריאות והצלחה :-)
איילת*

טיפול אלטרנטיבי בסרטן

שליחה על ידי איילת* »

עופר, הרבה בריאות והצלחה!

גם אני נכנסתי למסע הזה עכשיו... מקווה להצליח בדרכי...

בריאות, התפתחות ואושר לכולם...
טורקיז*
הצטרפות: 26 דצמבר 2011, 18:53

טיפול אלטרנטיבי בסרטן

שליחה על ידי טורקיז* »

תקראו את הספר המצויין והמציל חיים של Bill Henderson

Cancer free : your guide to gentle non-toxic healing

ניתן להזמין אותו באינטרנט ב bookdepository.com

הרבה בריאות לכולם
בת_מודאגת_לחולה*
הצטרפות: 04 נובמבר 2012, 20:59

טיפול אלטרנטיבי בסרטן

שליחה על ידי בת_מודאגת_לחולה* »

משהו יכול לעזור? אבי בן 72 חולה בסרטן הערמונית עם גרורות לעצמות, טיפולים הורמונלים וכימותרפים לא עוזרים לו, ה- psa עולה מהר והמחלה מתפשטת.
הטיפולים הקשים רק מחלישים אותו. הוא סובל מכאבים בכול הגוף. מה ניתן לעשות כדי לגרום למחלה הארורה הזו לסגת....???
א*

טיפול אלטרנטיבי בסרטן

שליחה על ידי א* »

מישהו יכול להמליץ על מוריס דובקינס, הילר מראשל"צ?
מחפש_דרך*
הצטרפות: 28 ינואר 2013, 22:02

טיפול אלטרנטיבי בסרטן

שליחה על ידי מחפש_דרך* »

המון התלבטיות,
אבחנו אצלי לוקמיה יציבה,המצב יכול להיות סטטי מספר שנים,כמובן עם ביקורת ,כך שיש לי זמן לנסות טיפולים טבעיים,שבעצם משמעם שמוח העצם ייצר תאים שמגיעים לבשלות,זה השאיפה וזה הריפוי,
האם יש כאן מחלימי לוקמיה בדרך טבעית להתייעץ,
נראה לי שדבר ראשון אני אנסה את הדבש עם האלוורה,רק שניכתבו פה מספר דרכי הכנה שונות,
בנוסף אקח כורכום ,האם ביחד עם תערובת האלוורה או לחכות,
שיטת גרסון האם זה 13 כוסות מיץ ליום ???זה המון ,יותר מ3 ליטר ??האם יש מומחית לגרסון באתר?
אני קורא על יותר מדי נשים שאכלו טבעוני אורגני וחלו בסרטן ,אז אולי טבעוני אורגני לא עוזר בסרטן??זה מאוד מבלבל,יש אתר מאוד פופולארי של דר מרקולה והוא מאשים חזק את הפחמימות בכלל והדגנים בפרט, דר אבני חסיד שלו ,ב
לוקמיה זה לא גידול,זה הבית חרושת של מוח העצם השתבש,צריך לתקן אותו איך??
משום מה ,אני לא פוחד או מיואש,רק מבולבל מהמספר העצום של אופציות הטיפול ומהעובדה שאין מעקב מסודר,אחרי סיפורי ההחלמה וסיבתיהם ,כך שנלמד מהם???
מאחל לכולם שיבחרו בדרך הטובה והמתאימה ביותר,
לא נראה הוגן שכל חולה חדש צריך לחפור ,מגיע לנו מרפאת אבחון ומיון טבעי,שמעת לפיד,מעמד הביניים דורש מרפאת אבחון וטיפול אונקולוגי טבעי !!!
מחפש_דרך*
הצטרפות: 28 ינואר 2013, 22:02

טיפול אלטרנטיבי בסרטן

שליחה על ידי מחפש_דרך* »

מי שמע ויודע על דר ארדיתי,קרדיולוג בפנסיה שהתמחה ברפואת תוספים והורמונים,נתן לילדידה שלי עם סרטן שד 3 עמודים של רשימת תוספים????
הרמוני_7*

טיפול אלטרנטיבי בסרטן

שליחה על ידי הרמוני_7* »

שלום למחפש הדרך
יש לי הרבה מה לומר ומעט זמן לכתוב... :-)
ראשית אני שמח שיש לך את הזמן ללמוד את הנושא ולהחליט מתוך שיקול דעת.
ושאתה לא פוחד או מיואש אלא פתוח לבדוק ולחקור את הנושא בעצמך.

אכן ישנם הרבה דרכים טיבעיות לטפל במחלה ואנשים שהבריאו ממנה באופן טיבעי.

לגבי הסיבות למה יש אותה עדיין בעולם ,ולמה אין מחקרים ותיעוד של החלמות טיבעיות- זה די מתקשר להודעה השניה שכתבת על רשימת התוספים הארוכה.
אינני יודע ספציפית על אותו קרדיולוג ,אך ישנם מרפאות המתעקשות שהחולים יקנו את התוספים דרכם ולא דרך האינטרנט במחירים זולים יותר.
כמו בהרבה תחומים נוספים,על מנת לחקור אותם כדאי לבדוק מי מרוויח מהמצב כמו שהוא היום...
הנה לדוגמא תרגום של פרק מהספר עולם ללא סרטן.

דבש עם אלוורה היא אכן אחת מהדרכים לריפוי.
בדיון שפתחתי בפורום של אמת אחרת יש די הרבה מידע על כך.
שים לב שיש בו כמה דפים.
בדף השני תוכל למצוא את הטלפון של ידידה טובה שלי בשם דיאנה.
היא עצמה החלימה מלוקמיה בעזרת האלוורה.
ומכירה גם את הכורכום.
תוכל להתקשר אליה והיא תשמח לייעץ ולעזור.

בקישור EbktAo]הזה g838[/po] תוכל לראות איך רומאנו זאגו,שגילה מחדש את הטיפול באלוורה ,מכין את המיצוי.

גם טיפול באמצעות סודה לשתיה הינו אפקטיבי וניתן להכנה בבית.
כאן תוכל לקרוא מידע מעניין על מחלת הסרטן ועל מישהי שהחלימה בעזרתו מהמחלה.
יש שם אנשים טובים בעלי ידע רב ותוכל לשאול שם שאלות שמעניינות אותך וקשורות ללוקמיה.

ד"ר אבני גם מטפל בסודה לשתיה (בנוסף לשינוי התזונה), ואני מאוד ממליץ לך להגיע אליו לפגישה אם אתה רוצה ליווי והדרכה רפואית בתהליך ההחלמה הטיבעית.
ובכלל כדאי להפגש איתו ולקרוא באתר שלו על מחלת הסרטן ומחלות נוספות.

לגבי שילוב של אלוורה וכורכום- אני חושב שכדאי להפריד בין שיטות טיפול.
כל אחת מהשיטות מדברת על טיפול והחלמה מהירים יחסית (עד מספר שבועות ).
כך שלדעתי רצוי לנסות שיטה אחת במשך פרק זמן מסויים, ולעבור לאחרת רק אם היא לא מתאימה או לא מרפאת.

זהו בינתיים.
מאחל לך חקירה פורה של הנושא והחלמה מהירה.
וכמובן שאתה מוזמן להמשיך ולשתף כאן...
אם יש שאלות נוספות אשמח לנסות ולעזור.
סיהרא*
הצטרפות: 08 ינואר 2012, 08:52

טיפול אלטרנטיבי בסרטן

שליחה על ידי סיהרא* »

אינני מומחית בענין, אבל שמעתי וקראתי את מה שכתב דוד קאפח, מומחה בנושא צמחי מרפא. הוא מהלל ומשבח את הרימון כפרי עם סגולות רבות, ביניהן ריפוי סוגים שונים של סרטן, כולל לוקמיה.
הוא כותב על מיץ רימון טרי, מיץ מותסס ושמן גרעיני רימון שבכלל התגלה שהוא משהו מיוחד בלוחמה בסרטן.
יש לי גם טלפון של משווק לכל המוצרים האלו, אם אתה מעונין, למרות שבטח תוכל להשיג אותם בהרבה מקומות.
רפואה שלמה!!
פלוני_אלמונית*

טיפול אלטרנטיבי בסרטן

מישהו יודע היכן משיגים גלעיני משמש בארץ?

בחנות הטבע היחידה בבאר שבע (ממה שידוע לי) הפסיקו למכור.
תודה.
פלוני_אלמונית*

טיפול אלטרנטיבי בסרטן

מישהו מכיר את ד"ר גדעון עירון ויכול להמליץ?
פלוני_אלמונית*

טיפול אלטרנטיבי בסרטן

כן. מומלץ.
והרשי לי להמליץ בחום גם על יאיר מימון. מנוסה, מקצועי, גאון. מומחה לטיפול ותמיכה בחולי סרטן.
שרה_ק*
הצטרפות: 05 יוני 2003, 21:32
דף אישי: הדף האישי של שרה_ק*

טיפול אלטרנטיבי בסרטן

שליחה על ידי שרה_ק* »

ואפשר כמובן לפנות אלי במייל לפרטים לריפוי סרטן. עכשיו יש לי נסיון עם הבן שלי בנוסף לנסיון עם אימא שלי...
אביבה*
הצטרפות: 05 יוני 2004, 23:49

טיפול אלטרנטיבי בסרטן

שליחה על ידי אביבה* »

שרה, האם זו את שפרסמת פעם על ריפוי מוצלח מסרטן בעזרת כורכום?
פלוני_אלמונית*

טיפול אלטרנטיבי בסרטן

מישהו שמע או התנסה בשיטה של איתי גוברין?
דגן_בגן*
הצטרפות: 16 יולי 2014, 06:54
דף אישי: הדף האישי של דגן_בגן*

טיפול אלטרנטיבי בסרטן

שליחה על ידי דגן_בגן* »

מאמר מעניין של ד״ר גיל יוסף שחר על סידן אמורפי וסרטן
http://www.rambam-medicine.org.il/categ ... revolution
שליחת תגובה

חזור אל “התבטאות”