להביא ילד לבד או יחד

מזדהה*
הצטרפות: 05 פברואר 2004, 21:19

להביא ילד לבד או יחד

שליחה על ידי מזדהה* »

+הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:+

אורנה, רציתי לומר שאת מבטאה את כל מה שעובר בליבי ובמוחי בתקופה האחרונה בצורה מדוייקת
מאמי_6*
הצטרפות: 26 אפריל 2017, 04:22

להביא ילד לבד או יחד

שליחה על ידי מאמי_6* »

+הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:+

נקטע לי הרצף באמצע..יותר משאמח לדעת מה קרה בסוף!
אורנה- כול מה ששיתפת פה הוא מילה במילה משקף את המחשבות שלי וההתלבטות. אני פתחתי תיק בבנק הזרע, צריכה להחליט על התורם. בררתי את כול המסביב רק צריך ללחוץ על הכפתור.
יש לי גם עיניין רפואי - מום נדיר ברחם שהרופאים ממליצים כמה שיותר להקלט, אני גם בת 36, מצד שני יש לי שאלה שעולה לי בראש בקול של ילד קטן ששואל אותי: אמא למה לי אין אבא?
השאלה מלווה תמיד עם רטיבות בעיניים- גם אם יש לי תשובה ממש טובה- כואבת לי הסיטואציה. אחרי כול מה שקראתי אני יודעת שאני צריכה ללחוץ על הכפתור מה שיבוא אחר כך יכול להיות יותר טוב ויכול להיות שלא, אבל אולי לא יהיה כזה לחוץץ אין לדעת.
אשמח כול כך אם תעדכני- התגובה האחרונה מתחילת 2015..עכשיו אמצע 2017.
אורנה*
הצטרפות: 27 יוני 2001, 00:55

להביא ילד לבד או יחד

שליחה על ידי אורנה* »

לטובת מי ששאלה- בסוף מהלחץ, עזבתי הכל. החלטתי שקשה לי בכל תסריט. הרגשתי שאני מחליט הלא נכון (כמו עם הבחור ההוא) ועלולה לטעות ולאמלל את חיי וחיי ילד.
הרגשתי שאני בסיטואציה לא נורמלית.

תקופה קצרה לאחר מכן וכנגד כל הסיכויים הריתי לאב שלא מעורב בחיינו (וזה בסדר).
הריון טבעי ומפתיע כנגד כל הסיכויים כי כבר אמרו לי שללא טיפולים לא אצליח ואף הפנו אותי לתרומת ביצית.

מציעה בחום אחרי שאני כבר אמא- להביא ילד לבד. אם המצב הוא כזה שזה או לבד או בכלל לא. אני לא רוצה לחשוב מה היה קורה אילו לא הייתי הופכת לאם.
גם נושא האבהות קשה בכל מקרה, אם את מגיעה למצב כזה שאין לך כבר זמן מה האופציות?
תרומת זרע
הבאת ילד בשותפות עם אבא לא מעורב
או בהורות משותפת- שזה סיכון כי אין לך זמן ובהורות משותפת קשה מאוד להחליט מהר אם את רוצה שמי שמולך יהיה מעורב בחייך ובחיי ילדך ברמה עמוקה כל כך.
בכל מקרה כל האפשרויות רעות, וכדאי לשכוח מהפנטזיה על האביר על הסוס הלבן. אם הוא לא הגיע עד עכשיו הסיכוי שהוא יגיע עכשיו כשאת בשיא הלחץ וירצה בדיוק להביא ילדים וגם תצליחו בגילך המתקדם הוא לא סיכוי גדול.

אל תחכו.. ואל תדחו. מה שקרה לי הוא נס וגם לדבורה שכתבה למעלה, וקורים נסים והלוואי ויקרו לכולן, אבל לא כדאי לסמוך על זה.
שקטה*
הצטרפות: 25 ספטמבר 2012, 14:14

להביא ילד לבד או יחד

שליחה על ידי שקטה* »

וואו. אורנה, תודה על העדכון. מרגש לשמוע @} @}
ממש שמחה בשבילך שהצלחת בצורה טבעית ושאת שמחה עם איך שהדברים קרו בסופו של דבר.
מבקשת_לצמוח*
הצטרפות: 01 ספטמבר 2013, 14:48
דף אישי: הדף האישי של מבקשת_לצמוח*

להביא ילד לבד או יחד

שליחה על ידי מבקשת_לצמוח* »

סיפור מרתק בעיני על כמה שאנחנו מנסים להגדיר במדויק רצונות ולכוון מעשים ובסוף לחיים יש את הדרך שלהם שלא היינו יכולים לתכנן וליצור מראש.
שמחה בשבילך שאת אמא.
אני בעצמי בת 36 אחרי הקפאת בייציות לפני שנה.
עוד מחפשת זוגיות, אבל מודעת למציאות
והדף שלך מעורר המון מחשבות,
תודה ובהצלחה לך אישה יקרה!
לא_אלמונית_יותר*
הצטרפות: 31 יולי 2017, 06:48

להביא ילד לבד או יחד

שליחה על ידי לא_אלמונית_יותר* »

מציעה להציג את הדילמה בצורה הבאה:

להביא ילד לבד או לא (להביא ילד - עכשיו).

הכותרת אולי קצת מבלבלת.
האפשרות להביא ילד ביחד עכשיו לא קיימת כרגע לכן היא לא אפשרות שאפשר לבחור בה עכשיו.
מה גם שהחול האוזל בשעון החול הביולוגי מקטין את הסיכוי להביא ילד ביחד ככל שמתבגרים.

אני חושבת שזה מחדד.

להביא ילד לבד או לא...?
עוד_אחת*
הצטרפות: 15 ינואר 2004, 22:45

להביא ילד לבד או יחד

שליחה על ידי עוד_אחת* »

בכל מקרה זה תהליך להביא ילד לבד, או במסגרת הסכם הורות כלשהו (שזה לא לבד ).
לא_אלמונית_יותר*
הצטרפות: 31 יולי 2017, 06:48

להביא ילד לבד או יחד

שליחה על ידי לא_אלמונית_יותר* »

ברור. התהליך הוא דבר אחד אבל השאלה היא האם ללכת לתהליך הזה לבד או ביחד עם שותף או שותפה?
ומה שאני רציתי לחדד זה שכאשר אין שותף או שותפה השאלה איננה לבד או ביחד אלא כן או לא אבל לבד.
במצב_דומה_למצב_שהיית_בו*
הצטרפות: 18 אפריל 2022, 17:23

להביא ילד לבד או יחד

שליחה על ידי במצב_דומה_למצב_שהיית_בו* »

הי אורנה, האם אפשר לשוחח איתך? אשמח מאוד אם תשאירי אימייל או דרך אחרת ליצירת קשר.
שליחת תגובה

חזור אל “תכנון הריון”