מועצת החירום לנקבות היסטריות

עמוק_בפנים*
הצטרפות: 05 מרץ 2011, 15:27

שליחה על ידי עמוק_בפנים* »

אחת שלא יודעת
המצאת פרטים בסיפור שלי. זה נחמד לא לדייק כשזה אצל אחרים.... לא נורא, אני משוכנעת שלא עשית את זה מכוונה רעה, בכל זאת נראה לי שבאמת לא הבנת הרבה ממה שכתבתי.

פלוני אלמונית ,
בהתחלה כשהתחלתי לקרוא אותך חשבתי שזה עלי, אבל מהר מאד ראיתי אין שום קשר בין הסיפורים שלנו, חוץ מאשר שבשניהם יש שתי נשים וגבר.

נשמע שבימים אלה הסיפור שלכם תופס תאוצה והולך להיות ברור יותר. נראה לי שהוא יצטרך לעבור משהו רגשית, שיהיה לטובתכם. זה שקשה לו עכשיו או שהוא עובר משהו מולה זה לא בהכרח לרעתך. בסופו של דבר זו ההמודדות שלו והוא יאלץ לנקות את זה מתישהו, עכשיו עם התמיכה שלך זה זמן לא רע, נשמע לי ממה שאני רואה מכאן.
(())
כבר_לא_חובטת*
הצטרפות: 23 מרץ 2011, 18:35

שליחה על ידי כבר_לא_חובטת* »

בהתחלה כשהתחלתי לקרוא אותך חשבתי שזה עלי,
כן, מועדון הפרודים ;-) (()) למרות שהסיפורים באמת לא כ"כ דומים. רק הדרמות דומות, ע"ע טולסטוי...

תודה רבה @} לאנשים היקרים שענו פה. אעדכן בהמשך, לא עכשיו, כי הכל עדיין בפרספקטיבה נמוכה. בכל אופן אני מוחקת כמה פרטים מזהים כי אין לדעת מי קורא פה.
עוד_דעה*
הצטרפות: 10 אוקטובר 2007, 12:01

שליחה על ידי עוד_דעה* »

בעיני מייל תומך ומבין זה מלכודת נשית ניו-אייג'ית שאיננה כנה.
את באמת תומכת ומבינה? אייך תהיי? אפילו אמא שלו לא תומכת ומבינה ויש לה העדפה וצד בעניין.
את רוצה שהוא יעזוב את הפרודה ויהיה רק איתך. את לא רוצה להיות ידידה שלו שמקשיבה להתחבטויות, את רוצה להיות האחת והיחידה.
בעיני הכי מומלץ זה לתפוס ביצים, להיות כנה עם עצמך ולהגיד לו מותק, אני או כלום.
ואם את לא מרגישה ככה, אולי כדאי שתעזבי אותו ותחפשי מישהו אחר שממנו את רוצה הכל או כלום.
כבר_לא_חובטת*

ולהגיד לו מותק, אני או כלום
איך אני יכולה לומר את זה, כשהוא נפגש איתה מתוך כוונה לדסקס גירושין? זו לפחות היתה הכוונה, ובעיניי היא זו שמושכת את זה לכל הג'יפה הקודמת שהיתה ביניהם. אז מה לומר לו - סגור לה את הדלת ואל תדבר איתה יותר אלא דרך עו"ד?
עוד_דעה*

שליחה על ידי עוד_דעה* »

בשביל משיכה לג'יפה צריך שניים.
ארחיב - את לא צד לתמיכה. את צד לזוגיות, את העניין שלו עם גרושתו רק הוא יכול לפתור, ואם תיכנסי למוד תמיכה ואני שם בשבילך את עלולה לא להיות שם בשבילך.
לך מגיע גבר שרוצה להיות איתך במאה אחוז.
נכון, מותר לו להתחבט ומותר לו לכאוב, יחד עם זאת בשביל עצמך ובשביל שיהיה סיכוי לבנות מערכת יחסים כנה ואמיתית תביני שיש לך רצונות ודרישות.
כבר_לא_חובטת*

את באמת תומכת ומבינה?
אני מבינה שקשה לו, אחרי כל כך הרבה שנות נישואין, להחליט לסגור את זה באופן סופי.
אני ודאי תומכת בו, כשקשה לו להגיע למדרגות הרבנות, מתוך רצון להקל עליו לעשות את הצעד (הוא ודאי לא רואה בי אם ואחות). לא בטוחה שאמשיך לתמוך אם הסיפור הזה יימשך חודשים...
אחת*
הצטרפות: 15 יולי 2001, 00:00

שליחה על ידי אחת* »

פשוט נשמע שאת צריכה לקחת צעד אחורה ולומר משהו כמו: תתקשר אלי כשתהיה גרוש ופנוי.
עוד_דעה*

שליחה על ידי עוד_דעה* »

פשוט נשמע שאת צריכה לקחת צעד אחורה ולומר משהו כמו: תתקשר אלי כשתהיה גרוש ופנוי.
כן! ואם את אוהבת אותו אז להגיד את זה, בפשטות, בכנות, "אני אוהבת אותך, אני רוצה להיות אתך, תתקשר אליי כשתהיה גרוש ופנוי." יש חוזק מאוד גדול בלהגיד את האמת ולעמוד מאחוריה. ולגבר גם קל הרבה יותר לסגור מערכת יחסים שרע לו בה כשהוא יודע שמישהי מחכה לו אבל לא בכל מחיר. לא רק לגבר, לכל אדם.
בשמת_א*
הצטרפות: 28 יולי 2001, 13:37
דף אישי: הדף האישי של בשמת_א*

שליחה על ידי בשמת_א* »

תתקשר אלי כשתהיה גרוש ופנוי
משפט מעולה.
אחת_שלא_יודעת*
הצטרפות: 17 פברואר 2011, 21:08

שליחה על ידי אחת_שלא_יודעת* »

המצאת פרטים בסיפור שלי. זה נחמד לא לדייק כשזה אצל אחרים.... לא נורא, אני משוכנעת שלא עשית את זה מכוונה רעה, בכל זאת נראה לי שבאמת לא הבנת הרבה ממה שכתבתי.

עמוק בפנים, כמות הפולניות ששפכת להודעה הזו מעוררת השתאות גם במושגים של זקני ורשה.
כתבתי לך את דעתי בצורה מאוד מדויקת ונעימה ומכוונה טובה, לדעתי בשעה מאוחרת וממקום של חיבה גדולה. בעצם לתחושתי ולצערי הרב הבנתי את הבאות.. את זה שהוא מחשבן לפרודה שלו הרבה מדי ביחס למישהו שפנוי לזוגיות, משהו שהבנתי מבין השורות. למחרת כתבת שבאמת מסתבר שיש קולות של חזרה ביניהם וצר לי לשמוע על כך, לא פשוט הסיפור הזה.

מה שכן, אם משהו שם לא נראה לך נכון בהודעה שלי זה בסדר גמור, אם את לא מסכימה - לגיטימי ואם הבנתי לא נכון - אפשר לתקן ואני יותר מאשמח בשבילך אם חלה טעות בעובדות או בפרשנות שלי. נראה לי שהתגובה הקיצונית משהו מגוננת על משהו אחר. מלבד זאת מישהו מחק את תגובתי והחזרתי. לא רואה סיבה למחיקה.
כבר_לא_חובטת*

המצב לא משהו. דיברנו בטלפון ומסתבר שלא רק ג'יפה היתה לו שם. הוא דיבר גם על "בלבול", ופירט על סיטואציה שבלבלה אותו.
אמרתי לו: רגע, אז אני מבינה פה דברים חדשים. למשל, אתה חושב על חזרה אליה. הוא אמר: לא, את זה לא אמרתי.

מכאן הרגשתי שאני רק הופכת להיות צינית וסרקסטית ולכן חתכתי את השיחה ו(שוב) כתבתי לו מייל. הפעם יותר חם אבל פחות תומך.. :-P כתבתי (תודה על הדברים שנכתבו פה!) שאני מאוד אוהבת אותו, ורוצה להיות איתו. ואז כתבתי, שבשיחה הקודמת הבנתי שהוא נמצא בתהליך כואב לקראת גירושין ובזה אני רוצה לתמוך בו ככל יכולתי וההצעה עדיין עומדת.
אבל חוץ מזה הגיע מידע חדש - שהוא נמצא בבלבול רגשי עם פרודתו, ושהם בעצם חוזרים להיות בקשר רגשי. ובזה אני לא יכולה לתמוך. זה גם שינוי תנאים לעומת התנאים שבהם היכרנו (שהם לא בקשר בכלל) ולעומת פתיחת תהליך גירושין למשל.
וסיימתי באמירה, שאני צריכה לחשוב מה המשמעות של כל זה עבורי לגבי הקשר שלנו.

הוא עדיין לא ענה. אני לא בטוחה לאיזו תשובה אני מצפה. אני חושבת שאלא אם כן יענה תשובה דרסטית, או יבוא להיפגש איתי, או לנסות להציל משהו, אצטרך לכתוב לו שהקשר בינינו נגמר.

כי באמת, עכשיו אני גם קולטת שלא עלתה הנקודה של "האם הוא סיפר לה עלינו". במצב של נתק ביניהם לא היה איכפת לי שהיא לא שותפה למתרחש בחייו האישיים. במצב של "בלבול", ברור שלא סיפר לה שרק בלילה הקודם ישנה אצלו החברה שלו דה-פאקטו. כי אחרת אין מצב שהיתה ממשיכה בסיטואציה הזו.

מה שאני אצטרך לעשות, עם כל הצער והכאב, זה לשמור על כבודי העצמי ועל הקווים האדומים שלי. אני גם תוהה אם להעלות את הנקודה של "רוצה להיות איתי? ספר לה עלינו". אבל פרה-פרה.
עמוק_בפנים*

זה שהוא מחשבן לפרודה שלו הרבה מדי ביחס למישהו שפנוי לזוגיות, משהו שהבנתי מבין השורות. למחרת כתבת שבאמת מסתבר שיש קולות של חזרה ביניהם וצר לי לשמוע על כך, לא פשוט הסיפור הזה.
עכשיו את גם מערבבת ביני לבין כבר לא חובטת . זכותך ואולי אני פולניה, אבל זה לא נעים לי.
צוויליך*
הצטרפות: 12 מרץ 2005, 20:35

שליחה על ידי צוויליך* »

וויי וויי וויי,
איך הכל זה ציפיות וכריות...
כל"ח,
את נשמעת לי מדויקת וברורה שאני מקנא.
אולי זה לא אידילי עבורך אם הוא עדיין לא מוכן להתנתק מאקסתו, אבל ברור לך שאת המסטיק הזה את לא מדביקה לעצמך לגב (-: , וניראה שגם הבהרת לו יפה...
לי בתור גבר, זה היה מהווה תמרור "אהה! היא פה, זה מה שהיא מציעה ותכף היא לא תהיה על המדף עבורי. נקודת החלטה. ביננננגגגג! "
אפשר שיעור בעמוד שידרה?

צוויל
ניצן_אמ*
הצטרפות: 28 נובמבר 2005, 19:35
דף אישי: הדף האישי של ניצן_אמ*

שליחה על ידי ניצן_אמ* »

אפשר שיעור בעמוד שידרה?
יפה אמר צוויליך. הפגנת אחלה חוסן ודיוק.
אני סאקרית של דיוק. (())
עמוק_בפנים*

יפה אמר צוויליך. הפגנת אחלה חוסן ודיוק.
לגמרי. כולי קנאה.
מי_מה*
הצטרפות: 25 אפריל 2006, 19:47
דף אישי: הדף האישי של מי_מה*

שליחה על ידי מי_מה* »

כל"ח, מצטרפת לתשואות ולהתפעלות, אם כי אני לא מקנאה בך כלל. בטווח הארוך הדיוק והחוסן ישתלמו ללא ספק, אולם בטווח המיידי המדמם זה בטח נורא כואב וגם מעייף כי זה, לפחות מנסיוני, משעבד את המוח לחפירות שחבל"ז. קבלי חיבוק מנחם ועוטף יחד עם טפיחה על השכם.
כבר_לא_חובטת*

תודה. שמעתי ממנו הרבה דברים היום, בנימה מאוד גלויה ומאוד מכבדת. לא רוצה להיכנס לכל הפרטים. תחושת האיום שלי לא היתה לגמרי מבוססת. אם כי זה כמובן לא סותר שום שעבוד של המוח לחפירות שחבל"ז ;-) . אהיה יותר חכמה אחרי פגישתנו שתבוא.
בינתיים מורידה קצת פרטים מזהים.
מי_מה*

שליחה על ידי מי_מה* »

עזבי אותך מפארנויות זה יעשה לך שרירים תפוסים בצוואר :-)
מי_מה*

שליחה על ידי מי_מה* »

השיר הזה מושמע עכשיו ברדיו ב 88 ובאת לשים אותו גם פה |L|
עוד_דעה*

שליחה על ידי עוד_דעה* »

לי היה רומן עם גבר נשוי בתקופה שהייתי רווקה. היה אחלא. וזה התמסמס לו.. אהבתי אותו והייתי שמחה להיותא תו, יחד עם זאת הודיתי ביני לבין עצמי שאני לא בעניין של גרוש פלוס שניים.

בעניין של לדאוג לעצמך, נזכרתי בלילה שבבודהיזם (ואני בטח מערבבת) חשוב מאוד לדאוג לזולת, וזה הכי חשוב לדאוג לעצמך קודם. אם העזרה לזולת היא על חשבונך, זו לא עזרה אלא הזקה עצמית.
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

עזבי אותך מפארנויות
טוב, זה כבר סרט אחר... :--) זה לא בדיוק פראנויות. לא באמת נבנה ביניהם משהו חדש, הוא היה מודע לגמרי למה שהיא מנסה לעשות, לנסות לשחזר דברים שהיו, ומבחינתו אין שום מצב שהוא חוזר לשם. עם זאת, הוא עדיין מתמודד עם כל מה שמזכיר לו את השנים שעברו, חיי המשפחה שלא ישובו, ואפילו עם חוסר היכולת שלו לחזור לשם, ועוד ועוד, וזה כואב לו והוא מסרב להדחיק, רוצה לעבד את זה. הוא הכיל את כל מה שכתבתי לו על רגשותיי כלפיו, התנצל שלא היה פנוי לאחרונה להקשיב יותר למה שמתפתח אצלי מבחינה רגשית, כי היה עסוק בכאביו. ועדיין עסוק בהם.

כרגע הוא משאיר אותי בחוץ בתהליך הזה (ניפגש בימים הקרובים). אני יושבת עם עצמי לחשוב מה אני רוצה ומה מתאים לי. צריכה לשמוע ממנו מה המצב אצלו ומה ציפיותיו, להשמיע לו את שלי, ולנסות לגבש יחד משהו. לראות אם זה בכלל מתאים. שנינו מסכימים שנצטרך לדבר על זה ביתר פתיחות מאשר היה עד עכשיו.

אני גם מרגישה עקרונית, שהמצב שנוצר איתו מכריח אותי לסגת מקביעות קודמות שלי. כל הזמן הצהרתי (אולי מתוך הגנה שלי) "לא רוצה כרגע שותף מלא לחיים, רוצה חבר". והנה באמת בא מישהו שהוא יותר חבר, וכרגע קשה (גם בגלל נסיבות טכניות, מרחק מגורים וכולי) לראות איך הוא הופך לבן זוג יציב. ודווקא אז אני מרגישה שרוצה יותר.
בקיצור, בנות, היזהרו במשאלותיכן. כי לפעמים הן מתגשמות ואז תצטרכו לחשוב שוב...

<כבר לא חובטת>
פלוני_אלמונית*

רציתי להגיב למשהו שכתבה פה עמוק בפנים ואני רואה שכבר איננו. אז רק רציתי לעשות |יש|
<כבר לא חובטת>
פלוני_אלמונית*

השיר הזה מושמע עכשיו ברדיו ב 88
אליפות!
פלוני_אלמונית*

התנצל שלא היה פנוי לאחרונה להקשיב יותר למה שמתפתח אצלי מבחינה רגשית, כי היה עסוק בכאביו. ועדיין עסוק בהם
הוא גם כתב שאולי בגלל זה ניסה לאחרונה (מה שהרגשתי) קצת להאט את הקצב, כדי לא ליצור ציפיות מוגזמות.

אני לא אומר לו את זה (לא במילים האלה), אבל אכתוב פה, שאני מרגישה טיפה מרומה ומתוסכלת מהבחינה הזו. אני הגעתי לדייט הראשון מאוד סקפטית. ואילו הוא בא וכבש אותי בעדינות ובכנות שלו, פתח הכל על ההתחלה בלי חשבונות, גילה לי את לבו, הזמין אותי פנימה ורצה וניסה ותבע שאתקרב אליו עוד, ושאל למה אני מפחדת. עד שהפסקתי לפחד. ועכשיו אני איתו בתוך קשר שתנאיו קצת שונים. והרצון שלי לנתינה וקבלה רגשית נדחה בחלקו.
מצד אחד כבר התבסס אמון, ואני כבר לא חוששת שיפגע בי במזיד כי הוא באמת אדם טוב ונהדר ועם הרבה תבונה רגשית. אבל הנה נוצרת פה פגיעה כמעט כרונית בלי כוונה רעה מצדו. בגלל שאני הורדתי הגנות, ואצלו נוצרו תנאים חדשים שאני לא יודעת כמה זמן יימשכו.
מצד שני קשה היה לצפות שפתאום היא תבליח שוב, דווקא עכשיו (אם כי בדיעבד כנראה שהעיתוי לא מקרי).
עמוק_בפנים*

תודה מותק, על העידוד.
בא לי להגיב כאחת הערסיות, אבל התפקיד כבר תפוס, אז אני אקלל בלב.
פלוני_אלמונית*

הוא גם כתב שאולי בגלל זה ניסה לאחרונה (מה שהרגשתי) קצת להאט את הקצב, כדי לא ליצור ציפיות מוגזמות.
מזל שכתב את זה, כי אני בודקת שוב - לא כתב "ציפיות מוגזמות" אלא "ציפיות מיידיות".
עולמות שלמים יכולים להיבנות וליפול על מילה אחת. (חובטת).
עמוק_בפנים*

רציתי להגיב למשהו שכתבה פה עמוק בפנים?
טוב, את יודעת את הפרטי שלי.
קרוטונית_מהמרק_הגדול*
הצטרפות: 25 יולי 2004, 19:10

שליחה על ידי קרוטונית_מהמרק_הגדול* »

אבל התפקיד כבר תפוס
הממ. ואני הבנתי שבכלל התכוונה ל הערסית מהשכונה ! למה ישר להניח שהתכוונה למשהו אחר? (לא מספיק אוכלים פה דרעק בדף, שצריך גם לריב? :-P ).
אחת_שלא_יודעת*
הצטרפות: 17 פברואר 2011, 21:08

שליחה על ידי אחת_שלא_יודעת* »

קרוטונית זה קשור למה שנכתב כאן על ידה והוסר, הערסית המשכונה לא נוטלת חלק בדיון בכלל.
ANYWAY
את יודעת מה, לא בא לי להיכנס לסיפור הזה. מחקתי. יש תוכניות בכמויות לשבת ומעט זמן. ונכון אוכלים מספיק דרעק, כולנו אגב, יו קנואו.
שיעבור סופ"ש טוב וחמים לכולנו.
צוויליך*

שליחה על ידי צוויליך* »

אוכלים מספיק דרעק, כולנו אגב, יו קנואו
איינט דיס טרו, סיסטרז P-:

צוויל
פלוני_אלמונית*

צוויליך תבורך
איזה כיף שאתה נכנס לדפי הבנות לאזן קצת את הסיטואציה,
שבת ברכה
קן_לציפור*
הצטרפות: 08 יולי 2005, 23:50
דף אישי: הדף האישי של קן_לציפור*

שליחה על ידי קן_לציפור* »

_צוויליך תבורך
איזה כיף שאתה נכנס לדפי הבנות לאזן קצת את הסיטואציה,_
לגמרי, שבת שלום!
קרוטונית_מהמרק_הגדול*

מרגיעון: בכל אדם מבוגר שוכן דרעק שמבקש הכרה.
עמוק_בפנים*

לא ראיתי מה נמחק אבל באמת התכוונתי לערסית הנ"ל
עמוק_בפנים*

וצוויליך, ברוך שבתך אצלנו , לאיזון ושלווה
מי_לי*
הצטרפות: 26 מרץ 2011, 16:34

שליחה על ידי מי_לי* »

שלום למועצה!
הדייט נגמר אתמול בשעה 3:21 והנה אני כבר כאן לחפור, מה שבהכרח מכניס אותי ל-
hall of fame
לא כך :-) ?
פפפפפ..... טוב, הוא גרוש הרבה זמן וגם אני. הוא היה בהמון דייטים, כיבושים. כבר התעייף, הוא אומר.
הוא מקסים והוא בדיוק מה שרציתי, אני יכולה להתאהב בו תוך שנייה. הוא משדר שגם הוא מרגיש ככה.
והסרטים בראש שלי...
לפני כמה חודשים חברה שלי הכירה אותו, הם יצאו, הוא אמר לה דברים דומים, אם כי לא באותה עוצמה (אני משכנעת את עצמי?) ואז נגוז.
בעצם כל ההתנסות שלה איתו משפיעה עלי, כי הוא "מועד להיעלמות". מצד שני, הוא השאיר אותי עם כזאת תחושה טובה והתלהבות. איך אדע אם נפלתי על רב אמן, דון ז'ואן?
בשמת_א*

שליחה על ידי בשמת_א* »

איך אדע אם נפלתי על רב אמן, דון ז'ואן?
לא תדעי.
למה לא להאמין לו? הוא מנסה. בדיוק כמוך. מתלהב ומתאכזב. בדיוק כמוך. או שייצא מזה משהו או שלא. {@
מי_מה*

שליחה על ידי מי_מה* »

שיהיה בהצלחה. מפחיד לקבל בדיוק מה שרצית, אז מאחלת לך לשחרר את הפחד ולהנות.
מי_לי*

שליחה על ידי מי_לי* »

:-(
זה הדבר היחיד שאני יכולה לומר אחרי שהוא מסתובב באתר ההיכרויות ברגעים אלו ממש. תופעה ידועה, אני מבינה, אבל עוד לא השתפשפתי ולא פיתחתי חסינות נגד כאלו.

ומימה, את מרשה לי להעמיד פנים שכתבת את מה שכתבת בשבילו?
פחדן!
קרוטונית_מהמרק_הגדול*

((-))

הוא השאיר אותי עם כזאת תחושה טובה והתלהבות
קחי אותה, תזכרי אותה, תשמרי אותה, צאי החוצה בחיוך גדול ותפגשי עם ההרגשה הזו מישהו טוב ומתאים באמת (())
מי_לי*

שליחה על ידי מי_לי* »

ובזכות הדף הזה (קוראת בו מיום היוולדו) חסכתי לעצמי ימים או שבועות של ייסורים.
הלאה.
מי_מה*

שליחה על ידי מי_מה* »

כיפאק היי, למה להתייסר, שמש בחוץ ואביב. ראית איך בשמת עשתה לך לייק והיא אפילו לא בפייסבוק :-)
שבוע טוב לכווווולן
פלוני_אלמונית*

איך תדעי שהגיע הזמן לסיים מערכת יחסים?
  1. הוא כבר לא משאיל לך ספרים (כי מי יודע אם תיפגשו שוב..)
  2. את עושה עליו כל בוקר פתיחה בטארוט, יוצא שלילי, ואז את הולכת לקנות חפיסת קלפים חדשה ;-)
  3. פתאום נדמה לך שהקופאית במינימרקט ממש מכילה אותך (כי הכל יחסי ואת משווה אליו).
  4. החברות שלך כבר נאנחות במצוקה ומעמידות פני עסוקות בכל פעם שאת מתקשרת (התחלת להתקשר למעגל השני והשלישי של החברות, ועכשיו כבר המעגל הרביעי לא מחזיר לך טלפונים).
  5. את בטוחה שאת רוצה להיות איתו בגלל משהו שהוא אמר או עשה או הרגיש לפני חודש ומעלה (ומאז זה רק הידרדר).
  6. את רוצה לשאול מה שלומו ומתלבטת אם לסמ"ס או לכתוב מייל, ואם לעשות את זה מחר או מחרתיים (כדי שלא תרגישי שאת מציקה).
  7. את רוצה להעתיק ולהדביק על המקרר שורות מתוך הדף הזה ;-)
שבוע טוב ומאוהב לכולן |L|
פלוני_אלמונית*

ראית איך בשמת עשתה לך לייק והיא אפילו לא בפייסבוק
:-D
מי_לי*

שליחה על ידי מי_לי* »

אתן חמודות ומצחיקות אותי ולמרות זאת אני עצובה. מאוכזבת. כי הרבה שנים לא שברו לי את הלב, חשבתי שלי זה כבר לא יקרה. אולי "שברו לי את הלב" זה מוגזם להגיד עליו. אבל אתן מבינות את כוונתי. אני כזאת נהדרת, איך ייתכן שהוא לא רוצה להיות איתי?
פלוני_אלמונית*

אני כזאת נהדרת, איך ייתכן שהוא לא רוצה להיות איתי?
חמודה... אולי כדאי להעביר את הפוקוס שלך - מהשאלה מי רוצה להיות איתך (= את מנסה למשוך את לבו כדי שירצה), לשאלה מי ראוי לך (מי ינסה למשוך את לבך כי הוא כבר רוצה). זה שהוא מחזר אחרייך זה נהדר, בתור התחלה. יש לו עוד כמה משוכות לעבור, עד שתחליטי שהוא ראוי לכך שתתאהבי בו.
מי_לי*

שליחה על ידי מי_לי* »

חיזר, חיזר, חיזר, התלהבתי, נעלם.
פלוני_אלמונית*

דייט אחד זה כלום. הדייט השני למשל הוא משוכה. אם הוא לא התקשר (אחרי הדייט הראשון), הוא לא עבר אותה... ונכשל במבחן שלך.

(זה לא רעיון שלי. זה מהספר של שרון רובינשטיין princess.co.il שאני מאוד ממליצה עליו).
בשמת_א*

שליחה על ידי בשמת_א* »

אולי כדאי להעביר את הפוקוס שלך - מהשאלה מי רוצה להיות איתך (= את מנסה למשוך את לבו כדי שירצה), לשאלה מי ראוי לך (מי ינסה למשוך את לבך כי הוא כבר רוצה). זה שהוא מחזר אחרייך זה נהדר, בתור התחלה. יש לו עוד כמה משוכות לעבור, עד שתחליטי שהוא ראוי לכך שתתאהבי בו.
בדיוק. איך לזהות גבר אוהב.
מי_מה*

שליחה על ידי מי_מה* »

איך תדעי שהגיע הזמן לסיים מערכת יחסים?
מעולה! צחקתי לי, במיוחד מסעיף 2. בדיוק היום אמרתי לעצמי שאני כנראה עם הפוקוס במקום הנכון כי כבר מזמן לא פניתי לטארוט לשאול על איזה מר-בחור-כלשהו... :-D
צוויליך*

שליחה על ידי צוויליך* »

מי לי ,
זה אחרי דייט אחד (1) ?
כלומר, אם אני מבין נכון -
אחרי דייט מוצלח אסור לו לשוטט באתרי היכרויות? הוא כבר מחויב וכו' וכו'?
זה לא קצת "למה אין לך כובע!" ?..

ואל תסתנוורי מהלייק של בשמת, אין לה אפילו דף פייסבוק זאת!

צוויל
קן_לציפור*

מה לי, אני עם צוויל בענין.
לקרוא לו פחדן רק בגלל שהוא הסתכל בדף הכרויות?
הרי באמת לוקח זמן להתחייב ולבחור.
ודייט אחד זה כלום.
אם הוא יעשה את זה אחרי חודש שאתם יחד - אז הייתי מתבאסת.
לי דווקא נדמה שזה דווקא הפחד שלך שגורם לך להבין שהוא חיזר, חיזר, חיזר, התלהבתי, נעלם.
כי הוא השאיר אותי עם כזאת תחושה טובה והתלהבות. איך אדע אם נפלתי על רב אמן, דון ז'ואן?
מה דעתך?
כבר_לא_חובטת*

_את באמת תומכת ומבינה? אייך תהיי? אפילו אמא שלו לא תומכת ומבינה ויש לה העדפה וצד בעניין.
את רוצה שהוא יעזוב את הפרודה ויהיה רק איתך. את לא רוצה להיות ידידה שלו שמקשיבה להתחבטויות, את רוצה להיות האחת והיחידה.
בעיני הכי מומלץ זה לתפוס ביצים, להיות כנה עם עצמך ולהגיד לו מותק, אני או כלום.
ואם את לא מרגישה ככה, אולי כדאי שתעזבי אותו ותחפשי מישהו אחר שממנו את רוצה הכל או כלום._
אני חייבת לומר שהגישה הלוחמנית הזו לא עשתה לי טוב. אולי אפילו גרמה לי לצעדים פזיזים (המייל הישיר שכתבתי לו, שאולי היה בדיעבד קצת נמהר מדי. לא הצלחתי להקשיב לו בטלפון, אז כתבתי על סמך פרגמנטים שהבנתי מהשיחה, והסקתי מסקנות לא מדויקות ועל סמך זאת יצאתי בכל מיני הצהרות דרמטיות ולא קשורות למציאות. הוא הכיל את זה, אבל יש לו מספיק עכשיו להכיל גם בלי הדרמות האישיות שלי).

וכן, אני כן רוצה לתמוך בו בקטע הזה, ולהיות חברה. ! כי אני רוצה להיות איתו ועם הקשיים שלו כרגע, ולא עם איזה פוסטר או סיסמא מושלמים.

אני לא באמת חושבת שהייתי נגררת לעמדה של קורבן בסיפור הזה. לעומת זאת יכולת ההכלה שלי - לאו דווקא כלפיו אלא כלפי הסיטואציה - נפגעה ברגע שנכנס למערכת הרעש של "אל תצאי פראיירית".
כרגע עדיין יש הרבה רעש (שאזרוק אותו? שאשאר איתו? כל מיני שטויות כאלה). אחרי שיחה עם אחת מחברותיי החכמות קלטתי סוף סוף :-P שמה שקורה פה זה בקשה לפסק זמן מצדו, ועדיף שאתפוס מרחק ואתן לו את הימים האלה, ואתן לו לחזור אלי (אם בכלל). בלי לשאול מה שלומו כל רגע, ובלי להאיץ. זה לכאורה פחות אופטימי מהתסריט "ניפגש השבוע ונדסקס הכל". אבל זה פתאום אפשר לי הרבה יותר שקט ומנוחה. לנוח קצת! לפחות אני לא צריכה להחליט כלום כרגע, גם לא להתאמץ, רק להרפות. זה בכלל לא תלוי בי כרגע. שיתבשל עם עצמו. ואז נראה.

בכל מקרה השיעורים שלי מפה עד עכשיו הם א) אפשר להוריד המון הגנות ולהישאר בחיים (גם אם זה לא תמיד הכי חכם). ב) לא תמיד צריך לפעול ולהגיב מיידית. במיוחד לא האישה. אסטרטגיות וטקטיקות לוחמניות זה מעייף ולא יעיל.
מי_לי*

שליחה על ידי מי_לי* »

צוויל וציפורה, הלוואי. העניין פה שהוא דיבר ודיבר על כמה שאני מדהימה ועל כמה שהוא חיכה לי.
ומנסיון העבר (וגם ממקורות אמינים ומדעיים כמו הסרט והדף הזה), אני יודעת שכשגבר רוצה, הוא מביע. אפילו אם זה מייל או סמס פשוט של "היה כיף".
ואני, ברגע של היסטריה סימסתי לו בעצמי שהיה כיף.
אתמול.
בצהריים.
תשובה הגיעה היום.
לזה אני מתכוונת.
עמוק_בפנים*

וכן, אני כן רוצה לתמוך בו בקטע הזה, ולהיות חברה. ! כי אני רוצה להיות איתו ועם הקשיים שלו כרגע, ולא עם איזה פוסטר או סיסמא מושלמים.
מבינה ומזדהה.
לעומת זאת יכולת ההכלה שלי - לאו דווקא כלפיו אלא כלפי הסיטואציה - נפגעה ברגע שנכנס למערכת הרעש של "אל תצאי פראיירית".
בדיוק.
בעיני, וכאן יש מספיק משותף ביננו גם אם הסיפור הספציפי שונה, גבר שנמצא בסיטואציה מורכבת כזו לא צריך עוד מישהי שתבוא ותרד עליו ותלחץ עליו. לא רואה איזה טוב זה יכול לעשות ליחסים. אישית גם לא הייתי רוצה להיות ביחסים שנבנים על בסיס של אולטימטום. לא אומרת שלא יהיה רגע בחיים שבו אגיד לצד שני כלשהו שהוא צריך לבחור, אבל זה בא מעמדה פנימית של אני לא יכולה, אני זקוקה לשינוי ביחסים ולא מתוך אם אני לא מעמידה כאן גבולות אני פראיירית. אני גם מכירה אנשים שהתחתנו תחת לחץ אולטימטום (נתחתן או ניפרד) והתגרשו אחר כך, או סתם סחבו מערכות יחסים שאיני מקנאה בהם. דווקא מהמקום שאני רוצה שמי שאתי ירצה להיות אתי, הדברהאחרון שאני רוצה זה להיות לוחמנית כלפיו, גם כשאני מבטאת את הקשיים שלי והרצונות שלי וגם גבולות.
פלוני_אלמונית*

|Y| ל'עמוק בפנים' ול'כבר לא חובטת'
בצהוב- במאבק בינך ובין עצמך אי אפשר לנצח, רק להפסיד.
ואולי במאבק בכלל....
פ
עוד_דעה*

שליחה על ידי עוד_דעה* »

אבל מה שכתבתי בכלל לא קשור ל "לצאת פריירית".
להפך, אני חושבת שלצאת פריירית זה עדיף מלצאת זאת שדופקת פריירים.
מה שכתבתי קשור ללשים את עצמך קודם ולהבין שלתמוך במישהו לפני שאת תומכת בעצמך זה לא לעניין.
מתעניינת*
הצטרפות: 14 נובמבר 2004, 21:26

שליחה על ידי מתעניינת* »

ענה לך על "היה כיף" שלך רק יום למחרת ?? !! זה מעליב כן. וגם מלמד משהו על הבן אדם ו/או על הרגשתו (אי הרגשתו). אולי תעברי הלאה ? בהצלחה יקרה.
מי_מה*

שליחה על ידי מי_מה* »

בדיוק הרגע סגרתי מועצת חירום זעירה עם אחותי. היא נמצאת עכשיו במערכת יחסים דומה מאוד לזו שהיתה אצלי לפני שנתיים, עם גבר שצעיר ממנה בלמעלה מעשור. מצאתי את עצמי מצטטת לה פרקים שלמים מהפרוטוקול כאן. אני חושבת שאם יש משהו שכל אחת בכל מצב יכולה לקחת מכאן ולענוד לעצמה כמדליה זה המוטו "דאגי לעצמך, אל תקחי אחריות על מה הא מרגיש או מה הוא יעשה. כשאת אוהבת תאהבי וכשמכאיבים לך תגידי שמכאיבים לך" טוב, יצא קצת מסורבל, אבל בכל אופן השיחה הזאת הראתה לי כמה אני גדלתי והתפתחתי מאז המערכת ההיא וכמה אני אסירת תודה על 'באופן' ועל התמיכה והתבונה שנחלקות פה בנדיבות כזו.
כבר_לא_חובטת*

להפך, אני חושבת שלצאת פריירית זה עדיף מלצאת זאת שדופקת פריירים.
ואלה שתי האפשרויות היחידות? אני מנסה לא להתחבר למונחים האלה בכלל.

מה שכתבתי קשור ללשים את עצמך קודם ולהבין שלתמוך במישהו לפני שאת תומכת בעצמך זה לא לעניין
זה נכון. אבל מה זה "לתמוך בעצמי"? אנחנו בקשר גם אם מאוד-מאוד צעיר. אם הוא במצוקה אני מציעה לו תמיכה, כלומר מעניקה לו ממשאביי הנפשיים. זו המשמעות של תמיכה. כל עוד התמיכה הזו לא מערערת אותי, לא גורמת לי לעשות שקר בנפשי, לא הופכת אותי לצל של עצמי, אני אתמוך בו כמו גדולה ובלי לעשות חשבונות.
ונכון, בהקשר שבו הוצגו הדברים, כאילו מתרחש משהו בינו לבין פרודתו, אין ספק שהיה צורך ללכת על חבל דק מאוד. אבל אני סומכת על עצמי שלא ממש הייתי מגיעה למצב אבסורדי כמו למשל להחזיק לו את היד ולשמוע כמה הוא מתפתה לחזור אליה....
כבר_לא_חובטת*

השיחה הזאת הראתה לי כמה אני גדלתי והתפתחתי מאז המערכת ההיא וכמה אני אסירת תודה על 'באופן' ועל התמיכה והתבונה שנחלקות פה בנדיבות כזו.
@}
עוד_דעה*

שליחה על ידי עוד_דעה* »

ואלה שתי האפשרויות היחידות? אני מנסה לא להתחבר למונחים האלה בכלל.
את צודקת, זה תקף יותר במקרים שהמובילים אמרו לך שזה יעלה 500 ולוקחים בסוף 1000... :-)

כל עוד התמיכה הזו לא מערערת אותי, לא גורמת לי לעשות שקר בנפשי, לא הופכת אותי לצל של עצמי, אני אתמוך בו כמו גדולה ובלי לעשות חשבונות.
מעולה.
עמוק_בפנים*

כל עוד התמיכה הזו לא מערערת אותי, לא גורמת לי לעשות שקר בנפשי, לא הופכת אותי לצל של עצמי, אני אתמוך בו כמו גדולה ובלי לעשות חשבונות.
ממש ככה.

קולטת כמה שיעורים יש לי עכשיו וכמה הם לא קשורים בכלל למי שהוא ומה שהוא מביא.
יש לי צורך להתמודד עם אי ודאות בחיים.
ביג דיל, כל החיים אי ודאות אחד גדול ומה אני עושה מול זה? נכנסת ללחץ היסטרי, נמנעת מכאב, בורחת מלאהוב.
אז עכשיו אני מתקשרת איתו את הקשיים שלי. לפעמים בדיליי באימייל, לפעמים אחרי כמה ימים, לפעמים זה שניהלפני שאני מחליטה "לא מתאים לי הקטע הזה" אבל אחר כך, כשאני קוראת את התשובה שלו אני נרגעת. לא כי הוא מבטיח הבטחות שהוא לא יכול לקיים, אלא כי הוא בא ממקום של כבוד למקום שקשה לי ואליי.

כשאני חושבת על היחס שלו, הדבר שעולה לי זהלהגיד שהוא מתייחס אלי כמו לילדה שלו. כשאני מנסה לדייק את זה אני נזכרת בכמה גברים בחיים שלי שנתייחסו אלי בפטרונות ונפנפתי אותם, עצבן אותי שהם "מרשים לעצמם להתנהג כאילו הם אבא שלי". כאן הדימוי הזה עלה לי לא בהקשר שלהקטנה, או התנשאות, אלא יותר בהקשר של רוך, עדינות, כבוד. עטיפה. עוטף אותי.
אם מישהו היה אומר לי שאסתובב עם מישהו כמוהו (בהקשר הזוגי, כי כבר שנים אנחנו מסתובבים יחד בהקשרים אחרים) וארגיש נמסה לגמרי הייתי חושבת שהוא הוזה. המראה שלו, הפרש הגילאים, הרגלים מסויימים שלו שאני לא מחבבת, ועוד ועוד. מה שממיס אותי אליו זו העדינות והכבוד שהוא נוהג בי. אני די עצובה בימים האחרונים. אני שמחה על מהשיש אבל יש בי עצב גדול על מה שהייתי מוכנה לקבל מגברים במשך הרבה מאד זמן, בכל מיני רמות. גם כאלה שכן אהבו אותי וחיו אתי.
במקביל, אני מקבלת עכשיו הרבה זבל בכמויות ממי שטרח להפוך אותי לאמא, עד כדי כך שאני שוקלת לערב את הרשויות אם הן לא היו בשביתה (מזל שיש לי חברה עו"סית) . זה עוד יותר שם אותי במקום של הערכה על מה שיש גם אם הוא מעט ולא מספיק.
ועוד משהו, מה זה הלא מספיק הזה. אני יודעת שבתוכי יושבתילדה מורעבת בת 3-4 שרוצה כל הזמן צומי, ובאמת שכעת מה שיש איתו זה מעט, אבל לדעתי גם אם היה פי שמונה עדיין היתה הילדה הזו בתוכי לא מסופקת וזה מקום בתוכי שדורש עכשיו עבודה ותשומת לב בכלל בלי קשר אליו ולכמה אנחנו מתראים.

השיחה הזאת הראתה לי כמה אני גדלתי והתפתחתי מאז המערכת ההיא וכמה אני אסירת תודה על 'באופן' ועל התמיכה והתבונה שנחלקות פה בנדיבות כזו.
:-) איזה יופי
כבר_לא_חובטת*

מה זה הלא מספיק הזה. אני יודעת שבתוכי יושבתילדה מורעבת בת 3-4 שרוצה כל הזמן צומי, ובאמת שכעת מה שיש איתו זה מעט, אבל לדעתי גם אם היה פי שמונה עדיין היתה הילדה הזו בתוכי לא מסופקת וזה מקום בתוכי שדורש עכשיו עבודה ותשומת לב בכלל בלי קשר אליו ולכמה אנחנו מתראים
(()) יש לנו דיבור צפוף כנראה...

<לנשום. לשחרר. לא צריך להוביל כל הזמן. לא כל הזמן חיזוקים ממנו. מצד שני רוצה מישהו שנמצא שם, פרטנר, שלא בורח. שלא אמצא את עצמי איתו כשאני כל הזמן חרדה להחזיק במה שיש. מצד שלישי רוצה לתת לו ספייס. וזה צריך הרי להיות מאוד פשוט. מתוך רצון ושמחה, לא מחרדה ולחץ. כמה קל לדפוק ולהרוס את הדברים האלה, קשרים צעירים>
שלולית_י*
הצטרפות: 08 יוני 2008, 09:57
דף אישי: הדף האישי של שלולית_י*

שליחה על ידי שלולית_י* »

שאני חושבת על היחס שלו, הדבר שעולה לי זהלהגיד שהוא מתייחס אלי כמו לילדה שלו. כשאני מנסה לדייק את זה אני נזכרת בכמה גברים בחיים שלי שנתייחסו אלי בפטרונות ונפנפתי אותם, עצבן אותי שהם "מרשים לעצמם להתנהג כאילו הם אבא שלי". כאן הדימוי הזה עלה לי לא בהקשר שלהקטנה, או התנשאות, אלא יותר בהקשר של רוך, עדינות, כבוד. עטיפה. עוטף אותי.

מבינה אותך לגמרי.
אולי זאת את שהשתנית, אולי זאת את החדשה, שמרשה לעצמה לקבל, ולכן זוכה ברוך ובעדינות.
ועכשיו כשאת יודעת לקבל להכיל את הרוך שמופנה אליך - את גם מקבלת אותו.

זה דומה בעיני לשלב בו אנחנו שומעות מחמאה וישר הודפות אותה הלאה ("השמלה מחמיאה לך" - "היא בכלל לא שלי"; "את נראית יפה" - "דווקא השיער בכלל לא עומד לי היום")
לעומתשלב מאוחר ורך יותר, בו אנחנו מקבלות מחמאה ונושמות אותה לתוכנו בשמחה (""את יפה היום" - "תודה!")
עמוק_בפנים*

לנשום. לשחרר. לא צריך להוביל כל הזמן. לא כל הזמן חיזוקים ממנו.
מרגישה שזו אני שכל הזמן מחזקת אותו. כל הזמן הוא אמר שאני מצילה אותו. עכשיו הוא אומר שהכל פורח סביבו ושמח. בטח, מצא לו מאהבת צעירה (נו, יחסית) שמציפה אותו בחום. כששאלתי אותו על ההתחלה, למה לא עשה כלום, אמר שלא היה בטוח שאני בעניין והרגיש פאטתי. עכשיו אני מחזירה לו על כל הזמן שברחתי לו, אבל זה שהוא החליט לבוא אלי השבוע עוד פעם אחת נוספת, לא אומר שאני לא זוכרת שהוא שכח להביא לי מהעץ שלו את הפרי שביקשתי ;-)
עמוק_בפנים*

ושוב אתכם.
אם כל כך טוב אז למה אני מדוכדכת?
היתה אחת מהפעמים בחורף כשנפגשנו, אחר כך אמרתי על זה משהו למישהי קרובה ואמרתי לה "כשאנחנו יחד העולם מסביב מת" . עוד הייתי בהכחשה לגבי הרגשות שלי והאופי של מה שקורה ביננו, אבל לא לגבי שקורה שם משהו חזק.
מצד אחד כשאנחנו ביחד טוב עד כדי כך שאני שוכחת כל מה שמחוץ לכאן ועכשיו. מצד שני, חשבתי שאני אכאב, אתייסר אבל גיליתי שמה שהיה נעימות ובסדר הפך לסוג של דכדוך. אני לא לחוצה עליו. נוח לי. נוח זו מילת מפתח בעיני. נוח לו ואני נכנסתי למשבצת הזו של הנוחיות ואני משתפת איתה פעולה כמו נעל בית טובה ונעימה. פה ושם משתפת ברגשות, באה בבקשות "תכתוב לי מיילים, אסאמאסים, תתקשר", משהו בי אבל כבה. יש גם משהו אפילו בדרך האהבה שלנו, כבוי. לא יכולה לומר שאני עצורה איתו כי האינטימיות הרבה יותר גדולה מכל מה שהיה לי בשנים האחרונות, קירבה גדולה. ובכל זאת סוג של עצורה, כאילו התפרצות והר געש הם לא במקומם איתו. צריך להחזיק הכל במקום לא יתפרק.
מרגישה שיש לי התנהגות מתמכרת. איתו על ענן מסויים וכשהולכת משם נוחתת. אפילו לא נחיתה כואבת, רק מחשבות כאלה.
אני מאד בלוח זמנים. לא טובה בתכנון זמן אבל כל החיים בתכנונים. מה לפני, מה אחר כך. בזוגיות חדשה בדרך כלל נכנס מימד של זמן. גם אם לא במלים, קיים משהו שמסתכל: מתי מתאים לעבור לגור יחד. מתי מתאים להתחתן אם מתאים. מתי להביא ילדים לעולם.
כאילו נכנסתי לחור שחור שאין בו זמנים. אני אתעורר בעוד חודשיים ואגלה שבחוץ עברו מאה שנה. ואומרת לעצמי: קחי את הזמן. תראי לאן הדברים הולכים. שתפי אותו בקשיים שלך. בשאלות שעולות מהילדים (אמא, יש לו אישה? אמא את רוצה להתחתן איתו? ) .
הגיע לי לידיים עיתון שקראתי בשקיקה, היה שם ראיון עם דנה ספקטור על העזיבה שלה את הבית וגם ורדה רזיאל סיפרה על בעלה שעזב את אישתו אחרי שכבר היו יחד ואני תוהה אם היקום אומר לי: סבלנות תורך יגיע, מחכה לך משהו טוב, או שזו הדרך של החיים לתעתע בי. וגם ככל שנכנסת עמוק פנימה ההבנה שלא פשוט שם, שהוא לגמרי לא שחרר רגשית את הבית.
ובסוף הכי בסוף, תודעת עוני. נכון, הוא מוצא חן בעיני. בעיקר את הנשמה שלו אני רואה, בהתחלה היה לי קשה עם הקליפה אבל למדתי להימשך גם לגוף, בעיקר אוהבת את מי שהוא ועכשיו גם ממש טוב לי איתו גופנית. אבל אני לא יכולה להכחיש שהחלק שעשה את הבחירהללכת על זה, לא היה רק החלק האוהב והנמשך, אלא גם החלק שאמר: במילא אין לך אף אחד כבר כל כך הרבה זמן, תשומת לב ואהבה מגבר יכולה לעשות לך רק טוב.
עמוק_בפנים*

טוב, לפחות עכשיו אני יודעת איזה חלק בי הזהיר לא להיסחף ולמה היה דכדוך.
מצד אחד הוא לגמרי מתנהג כמו גבר אוהב (איך לזהות גבר אוהב).
מתחשב בי, מתייחס יפה, מתקשר, מראה שהוא בעניין שלי באינסוף דרכים נחמדות ונעימות.
צד שני ושורה תחתונה: לא רק שלא נראה לי שהוא מתכוון להתגרש, אלא שבקול רם הוא אומר לעצמו ולי שהוא לא רוצה זוגיות.
רק עכשיו הוא השתחרר הוא אומר (לדעתי הוא בכלל לא השתחרר, אבל הוא כן מדבר על שנתיים וחצי מאז שעזב את הבית).
מצחיק. הרי יש לי אף כל כך טוב לזהות גברים שלא בעניין ומראש לא נוטה להסתבך איתם, לא ממש. אבל הוא זה משהו אחר. הוא מתנהג כמו אוהב, ואומר שאוהב, אבל "לא רוצה זוגיות" ואיך קוראים ללהיפגש אתי קבוע, להגיד לי מלים יפות, לתמוך בי בכל דרך שהוא יכול? אה, כן וכל הזמן איזו מסוייגות כזו, איזו תחושה של דיסוננס שהפריעה לי ולא ידעתי מה ולמה.
אחרי שדיברנו החלטתי לא לבוא אליו כפי שקבענו, אסאמאס על הבוקר: מחכה לך. שזה אמר גם לקחת אותי מהרכבת בלילה ובבוקר לקום מוקדם ולהסיע אותי די רחוק. באתי כי חשבתי שנדבר, אבל הייתי עייפה מדי וגם לא הצלחתי להגיד שום דבר. הייתי מרוחקת כל הזמן. והוא, בבוקר, מראה לי סירים מלאים: בישלתי כי חשבתי שאולי תבואי רעבה.
מחזיקים ידיים אבל אני מרוחקת כל הזמן, מכונסת. שומרת על מרחק פיזי ורגשי כל הזמן, שלא שוב אתפתה לו.
אהוב לבי. וכמה עצב מציף אותי. לא בכי, לא כאב ממשי. רק איזה סוג של מלנכוליה. לפני שירדתי מהמכונית שוב אמר לי מלים נעימות ויפות, החזרתי לו מלים של ארס בחזרה והלכתי. מאז אני כואבת את המלים שאמרתי ואותנו, ואותי ולא מסוגלת לחשוב על שום דבר חכם ונכון לעשות, או להגיד.
מילאתי את סוף השבוב בתוכניות על הנייר ובסוף ביטלתי/בוטלו אחת אחרי השניה וישנתי חצי יום, ישנתי והייתי לבד עם עצמי ועם כל הכבדות הזו. כמה שמחה הכניסה בי האהבה הזו. בשבת אולי יבוא ידיד ישן לבקר, לא בטוח, אולי אוכל לדבר על מה שעובר עלי ואולי לא.
וחברים קרובים עם עצות טובות, אומרים לי כך, אומרים אחרת, פותחים בקלפים, מסתכלים בכוכבים.
שבת שלום
פלוני_אלמונית*

זו אני |אוף| החובטת.

קודם כל ((-))
צר לי מאוד לשמוע. למרות שעל הנייר לא היה לזה הרבה "עתיד", בכל זאת נשמע שאת מוציאה מזה את המיטב שאפשר. ועכשיו זה.

הוא מתנהג כמו אוהב, ואומר שאוהב, אבל "לא רוצה זוגיות" ואיך קוראים ללהיפגש אתי קבוע, להגיד לי מלים יפות, לתמוך בי בכל דרך שהוא יכול?
|אוף|

אהוב לבי. וכמה עצב מציף אותי. לא בכי, לא כאב ממשי. רק איזה סוג של מלנכוליה.
אוף... :-/
העצב והמלנכוליה עוד יבואו ויילכו ויתחלפו בכעס ובאדישות ובהקלה ובשמחת חיים מחודשת וחוזר חלילה. מעגלים כאלה, עד שיוצאים קצת החוצה מזה...

מחזיקים ידיים אבל אני מרוחקת כל הזמן, מכונסת. שומרת על מרחק פיזי ורגשי כל הזמן, שלא שוב אתפתה לו
השריון שלך. מגינה על עצמך.
אני בשלב דומה שעברתי, במקרה שלי, הסרתי אותו לגמרי, אבל זה היה אפילו קצת יותר מדי. אולי עדיף להשתריין.

ובסוף הכי בסוף, תודעת עוני. נכון, הוא מוצא חן בעיני. בעיקר את הנשמה שלו אני רואה, בהתחלה היה לי קשה עם הקליפה אבל למדתי להימשך גם לגוף, בעיקר אוהבת את מי שהוא ועכשיו גם ממש טוב לי איתו גופנית. אבל אני לא יכולה להכחיש שהחלק שעשה את הבחירהללכת על זה, לא היה רק החלק האוהב והנמשך, אלא גם החלק שאמר: במילא אין לך אף אחד כבר כל כך הרבה זמן, תשומת לב ואהבה מגבר יכולה לעשות לך רק טוב.
יש בזה משהו מדויק. אבל אל תהיי כל כך אכזרית כלפי עצמך. לא בשלב הזה. חבקי את עצמך יקירה.
אוף.
פלוני_אלמונית*

אל תהיי כל כך אכזרית כלפי עצמך
לא בגלל שזה נכון וצריך להשתיק את הביקורת. אלא בגלל שגם היו לך סיבות טובות מאוד להיות איתו.
פלוני_אלמונית*

"לא רוצה זוגיות"
אני נזכרת שבזמנו שמעתי ממר בחור את המשפט "אני לא יודע מה אני רוצה". זה היה בהתחלה, בשיחת הטלפון אחרי הדייט המוצלח, והוא אמר אותו בהתלהבות אחרי שדיבר על איזה חיבור מצוין היה - "... ואו, אני רוצה... אני לא יודע מה אני רוצה!".

בדיעבד גם בפגישת האהבים האחרונה שלנו אמר אותו המשפט בדיוק. אבל זה היה כבר ברוח נכאים, והכל הצביע על זה שהוא הולך לסיים את הקשר. זו אני שבחרתי לא לראות ולנסות לדלג על כל האמירות והמכשולים.

|אוף|
עמוק_בפנים*

תודה על המלים היקרות
טוב, מה שכתבתי על המשיכה היה לפני חודש, מאז עברו כמה דברים בתחושות שלי.
ובאמת לא יודעת.
הוא מצידו, ממשיך כמו עד עכשיו... רק מבין שאני רוצה משהו אחר ממנו.
יש לנו בשבוע הבא פגישה. עבודה. ברור שמעבר למה שהוא כבר עושה הוא ירצה לעזור לי עם הפרוייקט עוד ועוד. גם ככה כבר לא רציתי, רוצה להשתלט על הפרוייקט בעצמי, בלי שיחזיק לי את היד כל הזמן.
להשאיר את זה ככה, עבודה בלי שיחה, לא ילך. כלומר ילך, אבל נצטרך לעשות איזו שיחת הבהרה, אחרת נרגיש שנינו תלויים באויר, ככה נראה לי.
יש לי חברה שאומרת שאולי השיעור שלי זה במקום שירקדו לפי החליל שלי זה לרקוד לפי החליל של מישהו אחר פעם אחת, חבר אחר אומר "פשוט, לא מתאים לי ככה" והחבר המתקשר אומר שאני צריכה סבלנות כי יהיה לי הכל עם האיש הזה, קשר קרמתי שנועד להצלחה, רק לא עכשיו ושזה יקח לא מעט זמן....
פפפפפ
ואני? פעם ככה, פעם ככה, מתנדנדת. כמו ענף ברוח. לופ.
פלוני_אלמונית*

והחבר המתקשר אומר שאני צריכה סבלנות כי יהיה לי הכל עם האיש הזה, קשר קרמתי שנועד להצלחה, רק לא עכשיו ושזה יקח לא מעט זמן....
טוב, אני בעד תקשורים והכל, את יודעת שלא רק בבדיחות, אבל ללכת עם התקשור המנחם, ובניגוד גם למציאות הלא מבטיחה וגם לתחושות הקשות שלך, זה קצת אופורי מדי.

רק לא עכשיו ושזה יקח לא מעט זמן....
חוזרים לשאלה "במה העצבים שלי מסוגלים לעמוד..."

<חובטת איך לפעמים>
עמוק_בפנים*

כן, כן. הכל אני מבינה.
כשאני נכנסת לתוך הראש שלי לפני שבוע נגיד, אני שומעת סוג של אישה מוכה "אבל אני אוהבת אותו". אני חושבת שהכניעה הזו היא סוג של משהו חדש עבורי. אני לא בטוחה שיש לי כוחות כרגע לחזור למציאות הקרה שם בחוץ.
דווקא בזמן האחרון מתחילים אתי כל הזמן, יש לי תחושה שאני מוקפת אהבה גם מקרובים וחברים, בכל זאת, היומיים האלה אומרים לי לסגת מהיומרנות של להכתיב איך הדדברים ילכו. כמו בסרט שפותח את הדף הזה, ההיא שיש לה גבר שהכי אוהב בעולם אבל היא רוצה להתחתן ומתפשרת, אני מרגישה שכרגע, אין לי כוחות להיות במקום הזה של או-או. זקוקה לו. זו תמיד היתה מילה גסה בעיני. הגעתי עד הנה בחיי הבוגרים כדי לדעת שכן, אני יכולה בלעדיו, בטח. השאלה אם רוצה, גם אם זה אומר לוותר על הרבה ממה שאני רוצה כרגע. עכשיו זה מרגיש לי שיש שם עוד דרך של שנינו לעשות יחד. ואולי זה יקרה פעם ואולי יישבר לי לגמרי ואז אצטרך ללכת, אבל עכשיו אני לא שם, חשוב לראות את זה. יש לי כל כך הרבה איתו. בעיקר שמחה. פתאום כבר יומיים אני עגמומית. ובגלל מה? לא כי הוא התייחס אלי לא יפה. לא כי הוא השאיר אותי לחכות לו בלילה ברכבת, לא כי קרה דבר נורא ביננו, אלא כי הצהיר על כוונות אחרות משלי בקשר. כבר הייתי בקשרים עם כוונות מוצהרות תואמות, כבר ראיתי מספיק דברים בחיים שלי בשביל לדעת: איתו טוב לי, נעים לי, כיף , מעניין. אני כן צריכה להקפיד לבטא את עצמי ואת הצורך שלי, כמו שהוא לא לגמרי עושה את זה ושם נוצר הדיסוננס ביננו.
עצמי אומרת לי: לא חייבים להסכים על הכל. אם זה מדובר וידוע אז בסדר, אולי אני יכולה לחיות עם זה, עד שלא. אני חושבת שחלק ממה שהפריע לי היה שכל אחד מאיתנו היה לחוד בעניין הזה, ולא דיברנו על זה. אם זה יהיה בשיחה ביננו אולי אוכל לחיות עם מה שהוא אומר יותר בשלום. זה מדהים כמה שהוא אומר דבר אחד ומתנהג אחרת, אבל יכולה גם לראות איך הוא כל הזמן נזהר. אז בסדר. זה שם אותי במקום של להיזהר יותר גם ולחיות עם הפחדים שלי בצורה יותר בולטת. ועם מישהו שמצהיר על כוונות אחרות לא יכול הכל להתמוטט ביום אחד כמו מגדל קלפים? החיים מלאים אי ודאות ואני מרגישה שעכשיו הוא הדבר הכי ודאי שלי, יותר מכל הדברים האחרים, חוץ מהדור הצעיר בבית...
נראה לי שעוד לא מוכנה לוותר עליו. לא עכשיו. אולי פעם, אולי יימאס לי. עכשיו אני יודעת איפה הדברים מונחים וזה יותר קל לי מלהניח הנחות. זה גם מקל עלי לחיות את חיי, לתכנן את סופי השבוע שלי בלי ציפיה מטופשת ש"אולי הפעם הוא יחליט אחרת".
פלוני_אלמונית*

(())
אני מרגישה שכרגע, אין לי כוחות להיות במקום הזה של או-או.
עכשיו מתחיל השקלול הפנימי, כמה זה עדיין קשר, כמה אפשר להוריד ועדיין זה יהיה קשר, כמה זה מרוקן את הקשר מתוכן, מה כן נשאר שם, מה מתוך הדברים שאת עושה או לא עושה הם מיצוי של הקשר, כמה מהם הם הקטנה של עצמך... אין לזה מדריך קבוע. קשה נורא. סומכת עלייך שתרגישי מתי ואיך וכמה @}
עמוק_בפנים*

תראי, עוד לא ביררנו את הדברים לעומק, אבל כמו שהבנתי בגדול, זה לא שהוא רוצה לשנות משהו ביננו עכשיו. לא שהוא פחות אוהב או רוצה להיפגש פחות, זה רק שהצהרת הכוונות שלו היא כזו, ומן הסתם היתה כזו מלכתחילה כשלא ממש טרחתי לשאול ולהקשיב.
אז נכון, הצהרת כוונות זה דבר חשוב ובזמן האחרון, איתו, אני מגלה שההווה יותר חשוב לי מכל מיני דברים אחרים. גם ככה אני בבוץ עמוק (בתחומים אחרים בחיים) בגלל כל מיני דברים שחלקם לא תכננתי וחלקם תכננתי אבל שגיתי שגיאות בתכנון, אם כי הסקתי דברים לא נכון ואם כי המציאות התנהגה אחרת ממה שציפיתי גם אם למדתי את הנושא. ומה יש לי מלבד הרגע הזה כבר.
לא במקרה נכנסה לי האהבה מהחלון ולא מהדלת הראשית, כזו שלא תבעה לעצמה מקום גדול, כזו שלא דורשת לפנות מדפים בארונות. בסדר, לאט לאט. אולי פעם יהיה כאן משהו אחר ועכשיו כל מה שיש כאן זו אהבה בלי הצהרת כוונות.
ידיד אמר לי: כל כך הרבה שנים את בלי זוגיות, אז יש לך מישהו שטוב לך איתו, מה זה כבר משנה ההצהרות האלה. וגם, זה נורא מוקדם בינינו. זה לא שהוא הולך, או רוצה להיפגש פחות. היום התקשר, כי כל הימים האלה לא דיברנו, טוב שכך. אני מבינה שזה שאני רוצה ישר הכל והוא אולי לוקח יותר את הזמן זה בסדר. אידיוטי לסיים את יחסינו בגלל הצהרת כוונות, עד כמה שהייתי רוצה הכל ומיד. מניסיוני, היחסים בהם תוך חודש כבר גרנו יחד (כמה שנים, לא יומיים) לא היו משהו לשאוף אליו. מלמדת את עצמי סבלנות.
מי_מה*

שליחה על ידי מי_מה* »

שולחת אותך לספירת העומר. רק כחיזוק. כעוד משהו לשים לב אליו. היום יסוד שבהוד, לבדוק שהענווה שבי לא מבטלת את יכולתי להיקשר.
אני מחזקת אותך בכל בחירה שתעשי רק שולחת את אלומת האור הזאת לשם , לשים לב.
|L|
עמוק_בפנים*

תודה יקירתי.
לא בטוחה שהבנתי את ההקשר שעשית, אבל אני אחשוב על זה ואולי עד הערב שתתחלף הספירה, כבר אבין.
לפעמים*
הצטרפות: 23 מאי 2011, 22:39

שליחה על ידי לפעמים* »

את הדברים הבאים אני אומרת מתוך תקווה שיהיה מי שיגיד לי את הדברים האלה כשאצטרך, כשאתבלבל, כשאראה דבר והיפוכו שאשתגע כמו מרביתנו. אין מישהי ספציפית שאני מכוונת אליה, אני יודעת שמחר זו יכולה להיות אני אז זו תזכורת:

גברים הם עם פשוט.
פשוט.
לא מורכב.

אם גבר רוצה משהו הוא יעשה ויכוון ויראה שהוא רוצה.
אם הוא לא רוצה הוא יעשה ויראה ההיפך.

אם זה מעורפל יותר סביר שהוא לא רוצה ולא נעים לו לומר, או שהוא אומר נזרום למרותש בסופו של דבר זה לא יזרום לשום מקום מהותי אם הוא לא רוצה.
ואם קרה וזה התרחש מהר מאוד הוא ימצא את הדרך החוצה.

זה פשוט פשוט פשוט או כמאמר בנות סקס והעיר הגדולה - לפעמים הוא פשוט לא בקטע שלך.
תמרוש_רוש
הצטרפות: 18 יוני 2005, 03:48
דף אישי: הדף האישי של תמרוש_רוש

שליחה על ידי תמרוש_רוש »

אני קוראת עכשיו את Committed של אליזבט גילברט.
מדסקס הרבה היבטים של נישואין, ובעקיפין של מחויבות, סוגי קשרים שונים בין נשים וגברים, ונראה לי שגם דברים שרלוונטיים מאוד לחברות המועצה.
כרגע אני בדיוק בקטע הזה:
נישואין גורמים לאשה לשלם מחיר.
לא משנה מי היא, לא משנה מה היא, גם אם כל הפרמטרים לטובתה (רמת השכלה גבוהה, גבר שלוקח חלק בעבודות הבית, מעט ילדים, קיומה של קריירה כלשהי ויכולת השתכרות) - עדיין היא משלמת מחיר יותר גדול ומרוויחה פחות מהנישואין - רגשית, בריאותית, כלכלית - בהשוואה לגבר שהיא נשואה לו.
אז למה נשים כה רבות כמהות באופן עמוק כל כך לנישואין?
<לתשובה לזה עוד לא הגעתי ;-)>
טרה_רוסה*
הצטרפות: 08 ינואר 2004, 15:33
דף אישי: הדף האישי של טרה_רוסה*

שליחה על ידי טרה_רוסה* »

עדיין היא משלמת מחיר יותר גדול ומרוויחה פחות מהנישואין - רגשית, בריאותית, כלכלית - בהשוואה לגבר שהיא נשואה לו.
לדעתי זה נכון רק אם יש ילדים. בנישואין ללא ילדים יכול בהחלט להיות מחיר שווה לדבר ולאשה.
כלומר, אמא בהכרח משלמת מחיר גבוה יותר מהאב. זה לא משנה אם בנישואין או לא.

כי להחזיק משפחה לבד זה ממש ממש קשה. וגם אם היא משלמת יותר מהגבר, היא משלמת הרבה פחות מאשר אם לא היה גבר כלל.
תמרוש_רוש
הצטרפות: 18 יוני 2005, 03:48
דף אישי: הדף האישי של תמרוש_רוש

שליחה על ידי תמרוש_רוש »

כי להחזיק משפחה לבד זה ממש ממש קשה. וגם אם היא משלמת יותר מהגבר, היא משלמת הרבה פחות מאשר אם לא היה גבר כלל.
ומה אם היא רוצה להתחתן, אבל לא בהכרח רוצה ילדים?

לדעתי זה נכון רק אם יש ילדים. בנישואין ללא ילדים יכול בהחלט להיות מחיר שווה לדבר ולאשה.
אז זהו, שלא. כמובן שככל שיש יותר ילדים המחיר שהנשים משלמות גדל, אבל היעדר הילדים אמנם מצמצם את הפער בין הגברים לנשים, אבל לא מבטל אותו כליל. הפער נשאר.
טרה_רוסה*
הצטרפות: 08 ינואר 2004, 15:33
דף אישי: הדף האישי של טרה_רוסה*

שליחה על ידי טרה_רוסה* »

ומה אם היא רוצה להתחתן, אבל לא בהכרח רוצה ילדים?
לא הבנתי מה השאלה. אם אשה מתחתנת ולא רוצה ילדים אז? אז יכולים בהחלט להיות להם חיים שווים מבחינת התשלום של אחד משלם.

ההורמונים.

לאחרונה הבנתי שכל הגברים המעצבנים האלה שלא רוצים מחויבות וכולי, הם אלה בעלי הראייה המפוכחת. הם יודעים בדיוק מה הם הולכים להפסיד.
נשים לעומת זאת, ממש לא חושבות באופן רציונלי בעניין הזה.
קן_לציפור*

לבסוף מוצאים אהבה וכו'
לפעמים*
הצטרפות: 23 מאי 2011, 22:39

שליחה על ידי לפעמים* »

אני לא כמהה לנישואים בכלל. בשנות ה-20 המוקדמות זה עוד נראה אוטופי, היום זו נראית הרפתקאה מעיקה.
אני רווקה אבל בכל זאת אתחתן.. למה? כי אני רוצה ילדים. ולבד יהיה קשה.
לי.
להם.
אני לוקחת בחשבון שיותר סביר שהנישואים ייגמרו מאשר יימשכו לעד.
אני לוקחת בחשבון שצריך לדעת גם ממי להיפרד עוד לפני שצריך לדעת עם מי להינשא.
אני גם לוקחת בחשבון שיותר משסביר שהם יימשכו לעד באושר או יסתיימו - הם פשוט יהיו. אפורים, מעיקים, מכבידים לרוב, נעימים לעיתים רחוקות.
אני יודעת שאמות מאה פעם כשהוא לא יהיה האבא שרציתי בכל רמ"ח איבריו, כשהוא יעיר לילד כשלא ארצה ולא יעיר כשארצה.
שהוא יהיה פחות אחראי ממני, כי ככה זה עם גברים, הסופר דופרים מביניהם - עושים פחות מהאישה לצידן.
שהוא יהיה סוג של ילד. תמיד. ולי שלא אוהבת את תפקיד האמא יישאר רק למזער נזקים, לא יותר.

ואני לא פסימית. אני יודעת שיהיו רגעים יפים, בעיקר באמצע (ההתחלה גם די מעיקה). ושיהיו רגעים שאודה לאל על זה שיש מישהו שם. כלשהו.
אבללרוב, זה יהיה סתם במקרה הטוב ורע במקרה הסביר.

אז אני לא כמהה כלל, ולא התגרשתי בעברי ולא סבלתי ממישהו, מספיק להסתכל סביב טוב טוב. להיות הזוג האחד מחצי מיליון שנעים לו ונכון לו, ויש אמת ויש אהבה ויש התאמה ויש משהו שנשמר נכון לאחר שנים והאבא שבו נכון לך כמו הבן זוג שבו - יותר קל לי להאמין בזכייה בכרטיס גירוד.
קן_לציפור*

לפעמים, אז עם כך, יש אפשרות היום לעשות ילדים עם שותף הורי. ואם נוצר קשר טוב בין השניים זה אף עדיף - עם גישה כזו.
ומכירה כמה זוגות שעשו ילדים, חולקים אחריות ואפילו הפכו לחברים.
player]אפשר גם אחרת embedded[/po]
שליחת תגובה

חזור אל “מחפשים אהבה”