מיסופניה רגישות לרעשים

בשמת_א*
הצטרפות: 28 יולי 2001, 13:37
דף אישי: הדף האישי של בשמת_א*

מיסופניה רגישות לרעשים

שליחה על ידי בשמת_א* »

האם יצא לך לנסות את טיפולים אלה?
אין לי מיסופוניה אז מה זה קשור? ביקשת המלצה על טיפול שיכול לעזור, המלצתי על טיפול שיכול לעזור. אני מכירה המון סוגי טיפולים, ומתוכם המלצתי במקרה שלך על שניים-שלושה שיש להם סיכוי גבוה במיוחד.

מה זה אומר חוסר איזון?
משהו בגוף שלך יצא מאיזון.
העניין הוא שזאת לא בעיה לפסיכולוג. זאת בעיה לאיזון "פיזי".
כמו שבמקרה של סכרת חוסר האיזון הוא בין היתר בפעילות הלבלב ויותר מדי אינסולין בדם, או כמו שבמקרה של "חוסר כושר" צריך גם לחזק את השרירים בגוף וגם להגביר סיבולת לב-ריאה (חוסר האיזון בשרירים וחוסר האיזון במערכת הלב-ריאה מתבטאים בחולשה), אז במקרה שלך זה חוסר איזון במערכות אחרות.
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

מיסופניה רגישות לרעשים

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

+הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:+

הבן שלי מאובחן כסובל מ פוסט טראומה p.t.c.d , לפני 3 שנים בערך הוא התחיל להתלונן כי השכנים מרעישים לו בכוונה וזה היה מאוד מכעיס אותו , לבסוף החליט לעזוב את הדירה ועבר לדירה אחרת , בתחילה חשבנו כי אכן השכנים היו מרעישים אולם גם בדירה החדשה הוא החל להתלונן כי השכנים מרעישים לו והיה טוען שהם עושים זאת בכוונה ולכן בתגובה הוא היה מרעיש להם בחזרה , הין תלונות רבות מהשכנים כי מדירת בני נשמעים רעשים עד שלבסוף בעלת הדירה ביקשה ממנו למצוא דירה אחרת , וגם בדירה האחרת שהיא נמצאת בקומה העליונה בני התלונן על רעשים הבוקעים מדירת השכנים והוא ממשיך לטעון כי עושים לו בכוונה , הוא לא מבין כי יש לו רגישות לרעשים , הבעיה היא שקשה לו להודות שיש לו בעיה כלשהיא , כתוצאה מהמצב שלו הוא כל הזמן כעוס , עצבני ורב עם כולם, וכשאני מנסה להסביר לו כי השכנים לא מרעישים בכוונה הוא מאוד כועס עליי ומאישים אותי בחוסר תמיכה בו . לא יודעת מה לעשות אשמח לעצות .
פלוני_אלמונית*

מיסופניה רגישות לרעשים

רגישות לרעש יצרה אצלי דיכאון חרדה ועליה בלחץ הדם. כל זה קרה בעבודה.
פלוני_אלמונית*

מיסופניה רגישות לרעשים

הצילו מישהו יודע על טיפול שעובד ????
תמרוש*
הצטרפות: 30 אפריל 2005, 10:04

מיסופניה רגישות לרעשים

שליחה על ידי תמרוש* »

Therapeutic listening
אצל מרפאה בעיסוק שמתמחה ברגישות חושית

גם עוצמת הרכות יכולה לעזור באיזון רגישות יתר של מערכת העצבים.
תמרוש*
הצטרפות: 30 אפריל 2005, 10:04

מיסופניה רגישות לרעשים

שליחה על ידי תמרוש* »

כדאי גם לשות אבחנה מבדלת של הפרעה פוסט-טראומטית, במיוחד אם לאדם יש גם רגישות לגירויים אחרים (למשל ויזואליים, מגע, ריח) או לדברים מאוד ספציפיים שאין להם הסבר הגיוני (למשל, מישהי במעלה הדף הזכירה גועל מלראות כף רגל יחפה על הרצפה).

אבל הטיפולים הנ״ל יכולים לעזור גם אם זה מבוסס-טראומה וגם אם לא.
שליחת תגובה

חזור אל “דפים למיון”