מירב שרמן

אנונימי

מירב שרמן

שליחה על ידי אנונימי »

אנונימי

מירב שרמן

שליחה על ידי אנונימי »

ברוכים הבאים ל דף בית אישי שלי.

לאתר שיטת שרמן למודעות וסת

http://www.msherman.co.il/image/users/119742/ftp/[po]my files[/po]/center1(1).jpg

האתר קם הרבה בזכות הפעילות הרבה שלי כאן, בעיקר בדף התנסויות במודעות וסת ששמו רץ לפניו ברחבי הרשת, והעלה את המודעות לנושא בקרב נשים רבות.

הגעתי לכאן בזכות הפניה של טרה רוסה (תודה לך יקרה, תודה!) שחשבה שהשיטה שפיתחתי תוכל לענין כאן כמה נשים...כאן בין דפי האתר הזה מודעות וסת עשתה את צעדיה הראשונים, ולמעשה עברנו כאן יחד את כל השנה הראשונה לשיטה. מודעות וסת ואני זכינו כאן לעירסול והזנה מופלאים.

תודה עמוקה לכל מי ששיתפה ושותפה לדרך,
ותודה מיוחדת לאתר רני וחדוה כשר על האתר המקסים ועל הכר המזמין לצמיחה הדדית.

{@ {@ {@ {@ {@ {@ {@ {@ {@ {@ {@ {@ {@ {@ {@ {@ {@ {@ {@ {@ {@ {@ {@ {@

אני בת 35, גרה בנס-ציונה, נשואה ליובל (פיזיותרפיסט, מדריך הכנה ללידה), ואם גאה לשתי בנותינו גאיה ועדי, שהפכו את חיי מקצה לקצה והזכירו לי את מהותי האמיתית.
לפני כן עשיתי תואר במתמטיקה ומחשבים, ועבדתי כמתכנתת....עם ביצבוצה של הבטן ההריונית הראשונה שלי, החל מסע הגילוי המחודש שלי...
דרך חזרה לעבודות יד....לידה בניתוח קיסרי...אמהות...אבטלה...דיכאון...חיפוש אינסופי...הצגות יחיד...פורום אומנות הלידה שהיה לי לבית...לידה שניה (ויבק מופלא- לידה של חרדות )... סיפור הלידה שסופר בכנס של "נשים קוראות ללדת"...לידה שליוותי באופן מזדמן...קורס דולות...ליווי לידות...
וכל הזמן בדרך של גילוי, לומדת את המעיין הנשי שלי, וכל יום הוא יום של גילוי והזכרות, ידיעה שאני בבית, בשפה שלי, בסביבה הטבעית שלי.

את האתר הכרתי מזמן, ולא כל כך הבנתי איך לנווט בו , למרות שידעתי שיום אחד הוא יהיה סביבה טבעית עבורי. הגעתי לכאן בזכות הפניה של טרה רוסה כשפירסמתי באתר אחר את מודעות ווסת לפי שיטת מירב שרמן.
שמחה להיות כאן,
מירב.
מירב_שרמן*
הצטרפות: 13 יולי 2004, 22:55
דף אישי: הדף האישי של מירב_שרמן*

מירב שרמן

שליחה על ידי מירב_שרמן* »

מצרפת לאתר משהו שכתבתי בעבר, כאם לשתיים עם הפרש קטן, קורסת מהיומיום המוטרף, מנסה להבין מדוע המשימה הזו של להיות אני, ואם, ורעיה מרגישה גדולה עלי בכמה מידות, על אף שבתום לב לפני זה, האמנתי שזה כל כך פשוט טבעי ואפשרי.
או כמו שאני נוטה לומר "לא יתכן שזה כל כך מסובך לחיות פשוט" .
הנה הקישור: בחזרה לשבט הנשי , אשמח לדעתכם.
רועי_שרון*
הצטרפות: 13 יוני 2001, 18:34
דף אישי: הדף האישי של רועי_שרון*

מירב שרמן

שליחה על ידי רועי_שרון* »

מירב, ברוכה הבאה! {@

האם את יכולה בבקשה "לשלוח אלי" mailto:[email protected] דואל, כדי שאוכל לכתוב לך משהו באופן פרטי?
אמבט_ים*
הצטרפות: 18 מרץ 2003, 00:27
דף אישי: הדף האישי של אמבט_ים*

מירב שרמן

שליחה על ידי אמבט_ים* »

איזה כיף לקרא אותך, מזדהה לגמרי עם מה שכתבת בחזרה לשבט הנשי , ובעיקר עם מה שכתבת על זה שנשים מנסות להפוך את בני זוגם לנשים.
ברוכה הבאה. @}
מירב_שרמן*

מירב שרמן

רועי שרון ו אמבט ים, תודה על קבלת הפנים. שמחה להיות כאן.
רועי, שלחתי לך מייל.
לוטם_מרווני*
הצטרפות: 27 דצמבר 2003, 21:55
דף אישי: הדף האישי של לוטם_מרווני*

מירב שרמן

שליחה על ידי לוטם_מרווני* »

ברוכה הבאה מירב!
היה תענוג לדבר איתך שלשום בטלפון, תודה על הטיפים!
ואני ממש נהנית לקרוא אותך כאן.
דנה_ה*
הצטרפות: 13 אפריל 2004, 22:21
דף אישי: הדף האישי של דנה_ה*

מירב שרמן

שליחה על ידי דנה_ה* »

ברוכה הבאה!
{@
אמא_נוגי*
הצטרפות: 30 מרץ 2004, 11:04
דף אישי: הדף האישי של אמא_נוגי*

מירב שרמן

שליחה על ידי אמא_נוגי* »

מירב אני שמחה שיש לך דף בית אישי. ברוכה הבאה, אני מקוה להשתתפותך הפורה בדיונים.
אני אצור איתך קשר לקראת המחזור הבא שלי, זה יהיה ביום ג' עוד 3 שבועות, כך שבטח אתקשר יום יומיים לפני.
נאוה_צלר*
הצטרפות: 23 ספטמבר 2003, 12:22

מירב שרמן

שליחה על ידי נאוה_צלר* »

ברוכה הבאה, מירב @}
מזדהה איתך מאוד בעניין השבט - לו היה לי...
לאחרונה הגעתי לתובנות דומות מאוד לשלך, ועניין ה"כל עולמי" ממש השלים לי את התמונה. תודה!
יונת_שרון*
הצטרפות: 13 יוני 2001, 02:23
דף אישי: הדף האישי של יונת_שרון*

מירב שרמן

שליחה על ידי יונת_שרון* »

ברוכה הבאה! {@
שמחה שבאת, ומרתק אותי לקרוא את הנושאים שאת מעלה.
יערת_דבש*
הצטרפות: 23 אוקטובר 2003, 00:10
דף אישי: הדף האישי של יערת_דבש*

מירב שרמן

שליחה על ידי יערת_דבש* »

אני רוצה לעניין אותך בדף קומונה של אמהות .
מיכל_שץ*
הצטרפות: 28 אוקטובר 2003, 20:13
דף אישי: הדף האישי של מיכל_שץ*

מירב שרמן

שליחה על ידי מיכל_שץ* »

תתחדשי על ה דף בית אישי. ברוכה הבאה!
כמה כיף שאת פה בלי סימני שאלה
{@
בשמת_א*
הצטרפות: 28 יולי 2001, 13:37
דף אישי: הדף האישי של בשמת_א*

מירב שרמן

שליחה על ידי בשמת_א* »

הי מירב, קיבלתי את הדואל שלך אבל לצערי הגיע בסינית גמורה (בדואל שלי אין עברית, אבל בדרך כלל אני יכולה לקרוא מה ששולחים לי).
האם תוכלי להעתיק את זה לקובץ וורד ולשלוח לי שוב?
ענת_גיגר*
הצטרפות: 08 אוגוסט 2001, 01:47
דף אישי: הדף האישי של ענת_גיגר*

מירב שרמן

שליחה על ידי ענת_גיגר* »

אהלן מרב,
אני גם אשמח להשתתף בסדנה. קיבלתי היום מחזור (סליחה, וסת) אז אם יש איזה מידע או שאלות שאת יכולה לשלוח "בדוא"ל"[email protected] אני מאוד אשמח, כך שאוכל להתנסות במשהו לפני הסדנה.
אני גם בטלפון 8693098 וגרה לא רחוק (ישובי גדרות).
להשתמע@}
מירב_שרמן*

מירב שרמן

תודה למברכות ולמודות, חמים ונעים כאן, וכמה {@ {@ {@
אמא נוגי, את מוזמנת כמובן. לוטם מרווני גם לי :-), ואשמח לעדכונים.
יערת דבש, הצצתי, נראה מענין, תודה. מקווה להעמיק בזה בהמשך.
דנה_ה*

מירב שרמן

שליחה על ידי דנה_ה* »

מירב, הבטחתי שאכתוב קצת על מהו המחזור להבנתי, אז הנה אני כותבת.
לנשים וגברים יש תיפקוד קצת שונה. אולי בעצם נכון יותר לומר שהנשיות שונה מן הגבריות. זה לא אומר כמובן שאין נשים שמכילות בתוכן קצת גבריות ושאין גברים שמכילים בתוכם קצת נשיות. להפך - רוב הנשים ורוב הגברים מכילים קצת מן המין השני.
בכל אופן, החלק הארי שלי, שהוא נשי, מתפקד באופן שונה לחלוטין מן החלק הארי של בן זוגי, לדוגמא, שהוא גברי. כתוצאה מכך החשיבה שלנו שונה, המיומנויות הרגשיות שלנו שונות, הרצונות שונים, הנטיות שונות וכו'.

אם לסכם רעיון ארוך בכמה מילים אפשר לומר שלגברים יש יותר נטיה לצאת ולכבוש, לגלות, לפרנס, ולנשים יש יותר נטיה להכיל, לגדל, לתמוך, לאפשר ולהיות. כאנלוגיה למגדרים אפשר להיזכר בסיפורי האבירים על הסוס הלבן שיצאו למלחמות בארצות רחוקות ונלחמו בדרקונים כדי להגן על נסיכתם שיושבת בטירה הקסומה. הנטיה שלהם היא לצאת אל החדש, כדי לשמור עליה. והיא, לעומת זאת, שומרת על הגחלת ונותנת את הטעם לאותן ההרפתקאות.

אחד הדברים שנובעים מכך, הוא שהאישה, שהיותה נותנת החסות לכל המתרחש בביתה (בן זוג, ילדים וכו'), מתהלכת בתוכה תהליכים רבים שקשורים בכך. מבחינה אנרגטית (וגם פיזית) היא מנקה את יקיריה מתלאות היום, שומרת את הקשיים שלהם, זוכרת את כל תסכוליהם. האישה מחזיקה בכל החוטים הללו של מה שצריך לעשות ולמי צריך לתת קצת יותר תשומת לב, ומי נעלב השבוע, ועל מה רבו. היא גם מחזיקה בתוכה את הדברים הטובים (אם יש). את השמחות, הפלאות, החידושים, הגילויים והאהבות.
אחת לחודש יש לה הזדמנות להתנקות מכל מה שצברה והחזיקה עבור בני ביתה (ולא רק עבורם, כי אם גם עבור מי שהיא באה עימו במגע קרוב ומבצעת עבורו את אותם תפקודים, כמו למשל - עמיתים לעבודה). כדי להתנקות מכל המטענים הרגשיים הפחות גבוהים, היא זקוקה למשהו שישא אותם החוצה ממנה, החוצה מגופה. הוסת היא הזמן שבו זה קורה, ודם הוסת מהווה את העוגן הפיזי שאליו מתקשרים אותם מטענים מיותרים.

לכן זה גם כל כך מעייף. לכן בתרבויות שונות האישה בזמן הזה מתבודדת (אחרת איך תוכל להתנקות אם תמשיך להיטען?). לכן בסיומה של הוסת האישה מטהרת עצמה בדרכים שונות.

בקרב האנשים שחולקים איתי את אותה דרך החיים, זמן הוסת נקרא "לעזור לאימא אדמה", שכן גם לאימא אדמה יש מחזור (יומי, שנתי, רב שנתי). גם היא מנקה אותנו, תומכת בנו, מחזירה לנו כוחות שאבדו (כמו למשל, האנרגיה שאנו מקבלים מרחצה במעיין טבעי, במנוחה מתחת עץ או בשנת לילה מתוקה). גם לה יש וסת (סתו) ובו היא משירה את עלי עציה שהופכים אדומים כמו דם הוסת שלנו. המחזור החודשי של כל אישה, הוא חלק מהתהליך של ניקוי וטעינה עבור אחרים (כמו גם עבור עצמינו) ולכן הוא מהווה עזרה לאם הגדולה.

ורק לחשוב שיש נשים שכשהן מקבלות מחזור הן אומרות לעצמן "התחרבנתי".... הרי הן עוסקות בדבר קדוש כל כך, קדוש ומופלא.

לילה טוב.
אם_פי_3*
הצטרפות: 26 יולי 2001, 21:35
דף אישי: הדף האישי של אם_פי_3*

מירב שרמן

שליחה על ידי אם_פי_3* »

ומה, דווקא בתקופת הריון והנקה, שהן תקופות כל כך טעונות רגשית ופיסית, לא צריך להתנקות?
דנה_ה*

מירב שרמן

שליחה על ידי דנה_ה* »

וודאי שצריך, ואולי דווקא בגלל שאין וסת אז קשה יותר להתנקות.
וסת היא גם לא הדרך היחידה להתנקות, היא אחת הדרכים.
נזכרתי גם בעוד דבר ששכחתי לכתוב אתמול - הרבה פעמים אחרי חודש קשה (מבחינה פיזית ורגשית) אז גם המחזור קשה במיוחד ומביא הקלה כשהוא בא. ולעומת זאת, אחרי חודשים קלים יותר גם המחזור קל יותר.

ודבר נוסף - בהריון יש חסד מסויים, הגנה אולי, כנפיים שהאישה נמצאת תחת חסותן. לפחות בחלק מן המקרים.

ודבר נוסף - בהריון האישה עוברת תהליכים שונים לגמרי. הפעימות הפנימיות ההורמונליות שהיא רגילה אליהן משתנות לחלוטין. אני מניחה שזה משנה את כל המשתנים במשוואה. עדיין לא הייתי בהריון כך שהכל די פילוסופי מבחינתי.
מה אתן חושבות?
יעל_בריסקר*
הצטרפות: 24 מרץ 2004, 18:00
דף אישי: הדף האישי של יעל_בריסקר*

מירב שרמן

שליחה על ידי יעל_בריסקר* »

מירב
משום מה לא מצאתי את הרגע המתאים להתקשר...וגם אני בציפייה לראות מה יקרה היום , שזהו היוט החמישי שבו המחזור חוזר בטיפטופים אחרי יום הפסקה, מעניין איך זה יהיה אחרי ניסיונות ההתרוקנות שלי, אתקשר בהמשך היום.
חוצמזה - המפנ לא הגיעה אליי, אולי גם עבורי תוכלי להעתיק ל- word ואח'כ לשלוח ?
תודה
מירב_שרמן*

מירב שרמן

הי יעל,
סקרנית איתך לגילויי הווסת שלך :-)
שלחתי הלילה לכולן קובץ הסבר קטן ב word. לא קיבלת?
ניתן להרים אלי טלפון, ואסביר. 08-9403853 או 050-8806087
לשאר הדברים שנכתבו כאן, אתיחס בשמחה אחרי המפגש (זמן...).
מאמא_מאוהבת*
הצטרפות: 25 אוגוסט 2003, 01:27
דף אישי: הדף האישי של מאמא_מאוהבת*

מירב שרמן

שליחה על ידי מאמא_מאוהבת* »

רוצה להודות לך על האירוח והסדנא @}
היה מעניין, מסקרן ואני מחכה למחזור כדי להתחיל לתרגל.
תודה שוב @}
שני_שני*
הצטרפות: 07 מאי 2004, 22:19

מירב שרמן

שליחה על ידי שני_שני* »

גמני, גמני...

בדרך הביתה צלצלתי לחברה- ואמרתי לה שבפעם הראשונה אי-פעם אני ממש מחכה למחזור....

היה מרתק ומרגש ממש...
ויצאתי מלאה באנרגיות נפלאות...

תודה!
מירב_שרמן*

מירב שרמן

לקח לי זמן לחזור...
דנה ה , תודה על ההסברים המענינים. גם אצלי אני ממש מרגגישה את הווסת כזמן להתנקות, את האנרגיה שהצטברה ומבקשת לצאת, אני מוצאת שאני ממש מחכה לזמן ווסת הזה כדי להחליף אנרגיות (בדומה למקלחת טובה). מהי האנרגיה הזו שמצטברת, עוד אינני יודעת עבורי. לוקחת את הדברים שלך איתי, אולי יום אחד יתחבר לי למשהו.
בקרב האנשים שחולקים איתי את אותה דרך החיים_ , את מוכנה לפרט? איזו דרך חיים? שמע מענין. אהבתי והתחברתי מאוד ל _"לעזור לאימא אדמה" ולכל התאורים על מחזוריות ואנרגית האדמה.
...אכן קדוש! הכי הבנתי את זה כשמיהרתי לשים התקן אחרי שתי הלידות. במקום הבנתי שעשיתי משהו נורא, שהכנסתי גוש חלודה להיכל הקודש. ישר הוצאתי כמובן.

אם פי 3 , בעיני ההנקה היא מנקה, והריון...זה כמו להחזיק תהליך ארוך...אנו הופכות למיכל הנותן לעבודת קודש להיעשות בתוכו. מתוך כך אנו נטענות במהלך ההריון בכוחות המתאימים לכך. כמו למשל ששיער מתחזק בהריון...

תודה מאמא מאוהבת ו שני שני, נהנתי מאוד גמני, היה מרגש ומפרה,מחכה איתכן בסקרנות ובאהבה לווסת:-). מזמינה אתכן כמובן להמשך למידה משותפת בדף מודעות ווסת לפי שיטת מירב שרמן .
שרה_ק*
הצטרפות: 05 יוני 2003, 21:32
דף אישי: הדף האישי של שרה_ק*

מירב שרמן

שליחה על ידי שרה_ק* »

מירב שרמן יקרה, שמחתי לשמוע ממך, וכאן המייל שלי: [email protected]
צופה_מכוכב*
הצטרפות: 04 ספטמבר 2004, 09:47
דף אישי: הדף האישי של צופה_מכוכב*

מירב שרמן

שליחה על ידי צופה_מכוכב* »

(רק כדי שתכירי את הניקי החדש שלי- העברת אתמול אצלי את הסדנא)
כמו שכתבתי לך, אני צריכה לחקות שבועיים וחצי עד לוסת. אבל אתמול נפל לי אסימון קטן, ותגידי לי אם אני טועה.
האם ראית את הסרט "חתונה מאוחרת"? יש שם סצנה של התעלסות, ואחר כך רואים את האשה יושבת באמבטיה ומתנקה מהזרע שנכנס אליה (ובסוף היא מגלה שהוא בכלל לא גמר והוא מחכה לה במטה). אחרי שאתמול הייתי באמבטיה וזה מה שניסיתי לעשות, שכבתי שוב במטה ואז נפל לי האסימון. אולי אפשר לנסות להתנקות בדרך שלך גם לצורך הזה? זה לא דם, ואולי הריריות שונה, אבל האם את חושבת שאפשר להתאמן ככה גם???
  • ובגלל שאני חדשה בענייני הפורומים- האם כדי להעביר לך מסרים כאלה על פני הדף של המודעות לוסת? או במייל הפרטי?-
ושוב תודה על הסדנא הזורמת ומרתקת, ועל השמחה שאת מקרינה.
מירב_שרמן*

מירב שרמן

הי צופה מכוכב יקרה, שבועים וחצי זה זמן נהדר להזכיר לגוף שהוא יכול...גם להעלות מודעות לאיזור, להפרשות בנרתיק, להרגיש אותן מחליקות בנרתיק...
ראיתי חתונה מאוחרת ולא זוכרת :-(
כן אפשר להתאמן ככה, זה חלקי אבל זה גם משהו. להכנס לתנוחה טובה לריקון, ולעשות את הכיווצים בנרתיק. סחתין על האסימון. את בדרך.
ולשאלתך בעניני פורומים, מה שאין ממש הגדרה כללית לזה, אך בעיני כל אסימון או אפילו מועמד לאסימון, או תהיה והגיג, כמו גם מה שכתבת כאן, נפלא להוסיף לדף מודעות ווסת לפי שיטת מירב שרמן , כי ככה אנחנו יכולות ללמוד אחת מהשניה.
תודה לך על האירוח הלבבי ו...בשמחה :-)
נועה_ברקת*
הצטרפות: 30 יוני 2002, 17:11
דף אישי: הדף האישי של נועה_ברקת*

מירב שרמן

שליחה על ידי נועה_ברקת* »

אם את מחפשת מקום בטבעון, אולי אפשר לעשות זאת במרפאת אלומה, אשמח לקשר בין הקצוות.
מירב_שרמן*

מירב שרמן

וואי, נועה ברקת , איזה יופי! תודה!
אבדוק עם נשות הקשר שלי באיזור, ואצור קשר.
טוב לפגוש אותך פה.
שני_שני*

מירב שרמן

שליחה על ידי שני_שני* »

מירב יקירה,
הבקר הגיעה הווסת (הידד!), ונזכרתי שוב כמה אני מודה לך על המתנה הנפלאה שנתת לי...
אז שובתודה... (())
מירב_שרמן*

מירב שרמן

הי שני שני יקרה,
האח הידד!
מזכירה לך שכל ווסת היא "שיעור", ומזמינה אותך בזאת להיפתח לשיעורים שהווסת הזו מביאה איתה אליך.
חוגגת איתך. @} נשיקות. @}
שני_שני*

מירב שרמן

שליחה על ידי שני_שני* »

בהחלט... הפעם נדמה לי שהשיעור שלי שונה מזה של הפעם שעברה... אבל זה רק היום הראשון, ואני סקרנית לראות לאן זה יתפתח...
מירב_שרמן*

מירב שרמן

סקרנית איתך...
חגית_פ*
הצטרפות: 18 אוקטובר 2001, 17:18
דף אישי: הדף האישי של חגית_פ*

מירב שרמן

שליחה על ידי חגית_פ* »

מירב! היי! כמה נחמד לראותך כאן !
... אולי לא זוכרת אותי :-S , חגית ואלה לשעבר מאבן יהודה... היתה ביננו התכתבות וירטואלית בעבר בענין הערבה ...

ברוכה הבאה לאתר, אני שמחה לקרוא על השיטה שלך.
מירב_שרמן*

מירב שרמן

חגית יקרה, שמחה מאוד לראות אותך כאן! זוכרת גם זוכרת. תראי אפילו מצאתי משהו שכתבת לי ממש לפני שנה (צחקתי כשמצאתי את זה לא מזמן) כתבת: האם את נכנסת לאתר של "באופן טבעי"?? את תחגגי שם!! :-)
וגם ראיתי שאת בערבה!! איזה יופי שעשית את הצעד הזה! מקווה שאת בטוב. חושבת עליך.
חגית_פ*

מירב שרמן

שליחה על ידי חגית_פ* »

:-)
נו, ואת רואה שאת חוגגת ?! :-P
מירב_שרמן*

מירב שרמן

אין היום טרויאלי מזה !! הבית, השפה, האנשים...הדיירים מוצאים חן בעיני.
לוטם_מרווני*
הצטרפות: 27 דצמבר 2003, 21:55
דף אישי: הדף האישי של לוטם_מרווני*

מירב שרמן

שליחה על ידי לוטם_מרווני* »

סתם שאלה- מה בדיוק ערכת בדף הבית שלי?
דנה_ה*

מירב שרמן

שליחה על ידי דנה_ה* »

שלום מירב,
היתה סדנא נהדרת היום. אני ממש שמחה על כך שאת עושה את הסדנאות הללו. כמה שיותר - יותר טוב. כמה טוב היה יכול להיות אם הייתי שומעת על זה בגיל 15 נאמר (או 5 ?).
נהיה בקשר לגבי התוצאות (בשבוע הבא אני בחו"ל וגם צפויה לווסת, אז אח"כ).
דנה
נ.ב. העוגה שהכנת ואכלתי ממנה בדרך החוצה היתה פשוט נפלאה. משהו מעבר לקמח סוכר וקקאו. עוגה מלאת עושר ואהבה. תודה .
מירב_שרמן*

מירב שרמן

לוטם מרווני יקרה... אופס...ניתפסתי...עשיתי סלט בעריכה, ערבבתי שמיר עם כוסברה, ושומר עם כורכום...
טוב, את האמת את כבר יודעת משיחת הטלפון, שהחלפתי את הקישור הישן לקישור המעודכן לדף מודעות ווסת לפי שיטת מירב שרמן, ועשיתי את זה בדרך המדשדשת, ולא באופן אוטומטי.

הי דנה ה יקרה,
תודה רבה. באמת משמח מאוד שזה קורה...ברכה גדולה. ובאמת אשמח להגיע לנשים הצעירות כדי לאפשר להן סיפתח אחר לעולם הזה.
אשמח מאוד לשמוע על ההתנסות שלך. תהני בחו"ל.
והעוגה....:-) זה המתכון המקורי שאהבתי מילדות (שאמא שלי היתה מכינה) ואבד עם השנים (אמא שלי: "מה? איזה? לא זוכרת...") ורק לפני שבועיים מצאתי אותו בספר של... רות סירקיס-בישול לילדים...
הוספתי לו קוקוס והרבה אהבה, וגם גיליתי שאפשר להכין עוגה בלי מיקסר וזה שימח אותי מאוד.
יש פה איזה גריין נהדר, נדמה לי של צפריר שפרון, שאומר משהו על האנרגיה המוספת לאוכל ביתי בניגוד לזה התעשיתי, ובאמת בזמן האחרון אני נותנת על זה יותר את הדעת, ומוסיפה משהו כשאני מבשלת.
שמחה שככה זה הגיע אליך. תודה {@
חגית_פ*

מירב שרמן

שליחה על ידי חגית_פ* »

מירב יקרה,

יש לך אולי את האימייל של נירית שפירא ?
מירב_שרמן*

מירב שרמן

הי חגית פ יקרה,
בטח שיש [email protected]
תמסרי לה ד"ש חם.
חיפושית*
הצטרפות: 16 מרץ 2004, 18:29

מירב שרמן

שליחה על ידי חיפושית* »

הי מירב , אני פונה אליך,בהמשך למחשבה של בשמת אולי תוכלי לכווןן /לעזור,
אז ככה , אני (חושבת) הרה, ואני לא ממש מתחברת לרופא נשים איזה שהוא, היו לי 2 התקלויות מגעילות עם עם שני רואים רופא נשים אחד שהיה רופאי מזה 8 שנים , ורופא נוספ שניסיתי לאחר המלצה של חברה, שגם הוא לא מצא חן בעיני,
אז ככה אני מחפשת תמיכה מקצועית עבור ההריון (כניראה- אניפשוט עוד לא מעכלת /בטוחה), ולא מצאתי שום רופא נשים עד היום- שמדבר אלי,
האם יש לך רעיון?
משהיא?
בכלל המלצה למיילדת,
אשמח לכל תשובה , תודה @}
מירב_שרמן*

מירב שרמן

הי חיפושית יקרה,
שולחת לך ברכות להריון (ואם במקרה הוא עדיין לא הגיע, תוכלי לשמור אותן במגרה לזמן שיתאים).
שאלת על רופא. קודם כל חשוב לדעת מהו איזור המגורים שלך (מאגר הנתונים שלי עדיין לא שלם, וזיכרוני... ).
המלצות על רופאים אפשר לקבל בקלות (ככה אני מכירה) בפורום אמנות הלידה לשאול תחת הודעה בשם לוחפורום נפתח אחת לחמישה דפים. אם תרצי, צייני איזור ואוכל לעשות זאת עבורך.
מי באמת מתאים לך, רק את תוכלי לדעת, מהבטן. שווה את הטירטור שבחיפוש.
ו...מריח לי ככה מהדברים שכתבת, שאת מחפשת בכלל ליווי אחר... יכול להיות ליווי של דולה שכולל שיחות וטיפולים..אולי איזו סדנה לנשים הרות... משהו להתעצם ממנו, לא?
שוב, תגידי איזור ואחשוב איתך.
כל טוב,
נשיקות,
מירב.
חיפושית*

מירב שרמן

שליחה על ידי חיפושית* »

היי מירב,
תודה על תשובתך ועל הרצון לעזור נכנסתי לקישור אבל לא ממש מצאתי את עצמי...אשמח לעזרה..אם לא קשה לך-
עידכון קל- ביצעתי היום בדיקה נוספת (בהבדל של שבוע) והיא יצאה חד שמשמעית חיובית
כלומר ממשיך להיות אמיתי- :-)
אני גרה ברמת גן- ויש לי עקרונית תור לרופא נשים מחר ונראה מה יהיה,
חשבתי פשוט על הריון ללא רופא נשים אבל נכון לעכשיו זה נראה לי פחות נכון, ולכן אני בעצם מחפשת המלצה לרופא/ת נשים באיזור רמת גן ..
חוץ מזה שאם כבר אני בעיניני שאלות מתי מתחילים לחפש להיות בקשר עם מיילדת??
נכון לעכשיו אני עוד שבוע ויום מסיימת את החודש הראשון....
מירב_שרמן*

מירב שרמן

הי חיפושיתי,
איזה יופי !!! שפע ברכות !!! ופרחים {@ {@ {@ {@ {@ {@ {@ {@ {@ {@
הוספתי לך כאן שאלה (למטה בשירשור), מקווה שיענו, אם לא ננסה שוב.

מיילדת...
ז"א שאת רוצה ללדת עם מיילדת פרטית? את מכירה את האופציות? לפי שאלתך אני מסיקה שלא ממש.
בכל מקרה: מיילדת פרטית אי אפשר בכל בית חולים. אפשר בלניאדו (נתניה), אפשר בתה"ש, אפשר בצימר של אילנה שמש, ואפשר בבית :-)
בכל מקרה זה כרוך בתשלום שהוא בין 4000 ל 5000 ש"ח כידוע לי.
יוצרים קשר מתי שנכון לך, ויכול להשתנות ממילדת אחת לשניה, שווה לך להתחיל לגשש בטלפון כדי שהתמונה תתבהר.
רצוי להשאיר טווח זמן שיאפשר שתי פגישות. ז"א עד חודש-חודשיים לפני הלידה.
אני כאן לשאלות נוספות.
הרבה בריאות, ושיהיה לך הריון קל ומהנה.
חיפושית*

מירב שרמן

שליחה על ידי חיפושית* »

היי מירבי,
המון המון תודה אני לוקחת בשתי ידייים את איחולייך..
נכנסתי לקישור תודה רבה לך..
יש לך המלצות על מילדות -
אם אני ארצה ללדת בבית חולים דולה עדיפה?
אישי פשוט מאוד רגיש מבחינת לידה בבית ורוצה לשמוע את כ-ל האופציות לפני שנחליט טוב גם אני ברור..

המון תודה על הזמן שאת מקדישה עבור מענה - @}
מירב_שרמן*

מירב שרמן

הי חיפושיתי,
הוספתי הודעה חדשה כאן .
תמיד לעקוב אחרי המעודכן יותר.
אם דולה עדיפה...אההם...אין עדיף, הכל תלוי ברצון ובצורך של היולדת. חשוב להבין מה תפקידה של כל אחת ומה רצונכם ומגבלותיכם (מרחק, תקציב) ולעשות החלטות בהתאם. את הרושם הכי טוב תוכלי לקבל מפגישה עם דולה ומילדת. אוכל להרחיב עוד ואולי יהיה יותר פשוט בטלפון. מתי ואיך שיתאים לך.
בשמחה.
חיפושית*

מירב שרמן

שליחה על ידי חיפושית* »

המון תודה מירב,
אנחנו ניקח קצת זמן לחשוב על העיניין

תודה בכל אופן אני אצור עימך קשר בהמשך... :-) תודה שוב @}
מירב_שרמן*

מירב שרמן

יש לכם זמן...
אולי תמצאו עניין בלקרוא ספרים בנושא.
יש את "מבטן ומלידה" של נועה ברקת שיש בו סיפורי לידה שממש מכניסים לעולם הקסום הזה,
יש את "טבעי ללדת" שהוא נהדר, ויש את "ללדת בבית" שהוא נפלא גם אם לא מתכננים ללדת בבית.
תהנו.
טרה_רוסה*
הצטרפות: 08 ינואר 2004, 15:33
דף אישי: הדף האישי של טרה_רוסה*

מירב שרמן

שליחה על ידי טרה_רוסה* »

הי מירב,
התחלתי לחפש מידע ברשת בנוגע למודעות וסת.
קראתי קצת באתר www.mum.org שזה מוזיאון וסת.
ממה שכתוב שם, ככל הנראה לפני המאה ה-19 לפחות בארצות הברית וכן במדינות נוספות כמו גרמניה, לא היה נהוג להשתמש בכל אמצעים כמו תחבושות, אלא לדמם לתוך הבגדים. בגרמניה הנשים לא רצו להשתמש בדברים כאלה כי חשבו שזה "יחסום את הדימו" או "יגרום לדימום חזק יותר"
מסתבר שנדיר מאוד למצוא אזכור, לדוגמה ביומנים אישיים וכדומה, של אמצעים המשמשים לאגירת דם וסת כמו בדים או תחבושות.
מסופר שם על אזורים בהודו בהם גם היום נשים בתקופת הווסת צריכות ללכת למקום מבודד ושם הן לא משתמשות בתחבושות, אלא מדממות לתוך הבגדים (אבל אולי לא?). זה מסופר בהקשר של פרויקט העצמה של נשים שמלמדים אותן להשתמש בתחבושות כדי שיוכלו להסוות שהן במחזור ויוכלו להמשיך חייהן כרגיל ולא יצטרכו להיות מוגבלות בתנועתן בתקופת הווסת.

עוד מסופר כי סלינה קופר מהתנועה לזכויות הנשים ביקרה במפעל כלשהו ב-1900 והזדעזעה מכך שהנשים לא השתמשו בשום דבר, ועל הרצפה היה קש לספיגת הדם. היא החליטה לעודד אותן להשתמש בתחבושות, אך האמהות שלהן כעסו, כי - הן חששו שלא ימצאו בעלים כי הריח והזרימה משכה אותם כי אלה סימנים של פוריות.
לא נראה לי שזה אומר שהייתה להן מודעות וסת, כי מסופר, נניח על שבט באמזונס, שהמילה לאישה היא "אדם עם פס אדום לאורך הרגל".
טוב, עדיף שתקראי בעצמך, כי התקציר שלי לא כולל הכל וקצת עשיתי סלט....
ראיתי גם שיש באמזון כמה ספרים מרתקים על נושא הוסת.
@}
מירב_שרמן*

מירב שרמן

טרה רוסה , את משהו משהו,
מסמנת לנו את נתיב האור. איזה מרגש ומענין ומסקרן מה שאת כותבת. רוצה עוד. בשבילי אנגלית זה סרט <אמרה מירב ונופפה באישור על דיסלקציה> וכל פיסת מידע היא עולם ומלואו. ממש חפירות ארכיאולוגיות. אשמח לעוד. המון תודה {@ וקריאת התפעלות |Y| .
טרה_רוסה*

מירב שרמן

שליחה על ידי טרה_רוסה* »

טוב, אז מבטיחה לתרגם לך עוד דברים מהאתר ההוא. (-:
אבל את יכולה לגלוש שם קצת ולראות תמונות של כל מני אבזרי הגיינה עתיקים, אם זה מעניין אותך, כמובן...
מירב_שרמן*

מירב שרמן

יווווו....איזה כיף. תודההה. ממתינה בציפיה.
אנסה לגלוש, בטח מעניין.
מירב_שרמן*

מירב שרמן

יצאה כתבה ב"לאשה" האחרון ( 3007 מתאריך 29.11.04) על "מודעות ווסת" מדור בריאות (!) עמ' 78 . (למען החיפוש- " מרב שרמן " כמו שמופיע בכתבה...). תודה לדפנה לוי על הכתבה :-)
טרה_רוסה*

מירב שרמן

שליחה על ידי טרה_רוסה* »

הי מירב,
רציתי לבקש ממך בטלפון, ושחכתי, אם את יכולה בבקשה להיכנס לדף של אחותי עצות להימנעות מקיסרי נוסף, אולי יש לך עצה ?
תודה @}
מירב_שרמן*

מירב שרמן

הי טרה רוסה, שמחתי לדבר איתך, ואעדכן ברגע שיהיה מה. אנסה להכנס לדף של אחותך ולהגיב, ובכל מקרה, היא מוזמנת להתקשר אלי בשמחה.
טרה_רוסה*

מירב שרמן

שליחה על ידי טרה_רוסה* »

תודה רבה רבה @}
נעמי_בן_שיטרית*
הצטרפות: 05 אוקטובר 2004, 22:15
דף אישי: הדף האישי של נעמי_בן_שיטרית*

מירב שרמן

שליחה על ידי נעמי_בן_שיטרית* »

שלום מירב, שמי נעמי בן שיטרית ואני גרה בקיבוץ מחניים. (ליד ראש פינה)
אני מוקסמת מהשיטה שפיתחת ומאוד מעוניינת ללמוד אותה.
אני משתמשת במון קאפ ולמרות שמאוד נוח לי, יש לי תחושה פנימית שהשימוש בכל סוג של טמפון אינו טבעי
ואף מפריע למהלך התקין של מחזור הוסת.
אודה לך אם תידעי אותי כשתבואי ללמד באיזור הגליל.
אם תוכלי לתת לי פרטים על הקורס אנסה לארגן עוד נשים.
תודה.
מירב_שרמן*

מירב שרמן

טרה רוסה יקרה, באהבה רבה {@

נעמי בן שיטרית תודה, מוקסמת גם אני מנפלאות גופינו, ושמחה על הזכות שנפלה בחלקי להעביר הלאה את הידע הזה.
מבינה את התחושות שאת מתארת.
אם תשלחי לי מייל עם כתובת דואר, אוכל לשלוח לך חומר להפצה באיזור.
יש גם התענינות מכיוון כפר ורדים, מניחה שנצליח לחבר.
בברכה.
טל_טיבי*
הצטרפות: 15 אוגוסט 2004, 18:48
דף אישי: הדף האישי של טל_טיבי*

מירב שרמן

שליחה על ידי טל_טיבי* »

יקירה,

בחיי תהפוכות רבות, ולא יצא לי לומר לך,
למרות שרציתי בכך מאד, ש -
היה לי ממש כייף ועונג לפגוש אותך בעין-ורד.
יש לי תחושה של חיבור עמוק - למרות ש"כאילו" נפגשנו בפעם הראשונה.
מחבקת אותך (())
מירב_שרמן*

מירב שרמן

הי טל יקרה ומקסימה,
איזו הפתעה נעימה,
שמחתי גמני מאוד, ועושה כן כן עם חיוך למילותיך. (()) (()) {@
נועה_ברקת*
הצטרפות: 30 יוני 2002, 17:11
דף אישי: הדף האישי של נועה_ברקת*

מירב שרמן

שליחה על ידי נועה_ברקת* »

שלחתי לך מייל, וקיבלתי פעמיים הודעת שגיאה שלא עבר
האם קיבלת?
מירב_שרמן*

מירב שרמן

הי נועה,
נראה לי שיש משהו היום למייל...
נהיה אופטימים למחר, ואם לא, תמיד יש טלפון :-)
טל_טיבי*
הצטרפות: 15 אוגוסט 2004, 18:48
דף אישי: הדף האישי של טל_טיבי*

מירב שרמן

שליחה על ידי טל_טיבי* »

מתי יש לך עוד קורס?
(())
יער_נורווגי*
הצטרפות: 28 אוגוסט 2002, 08:01
דף אישי: הדף האישי של יער_נורווגי*

מירב שרמן

שליחה על ידי יער_נורווגי* »

הי מרב. תודה על ההודעות השוטפות לגבי מועדי הקורסים. בנתיים אני לא אעשה את זה, אולי בשלב מאוחר יותר ואז אשאל אותך שוב.
מירב_שרמן*

מירב שרמן

הי יער נורווגי יקרה, קיבלתי. הורדתי את המייל שלך מרשימת התפוצה. את תמיד מוזמנת, בברכה {@
ארני*
הצטרפות: 21 אוגוסט 2003, 13:07

מירב שרמן

שליחה על ידי ארני* »

הי מירב . קראתי בהתרגשות את הדף בחזרה לשבט הנשי בו הצלחת לבטא בצורה כל כך מדוייקת דברים שאני מרגישה אבל לא מצאתי להם מילים , אז תודה לך , קראתי אותו שלשום והוא כל הזמן בראש שלי מאז.
מירב_שרמן*

מירב שרמן

הי תודה :-) ממש שמחה לשמוע, ומאחלת לך שהמקום שלך יענה על מה שאת מאמינה בו ושישמח נשים רבות.
עדי_ל*
הצטרפות: 06 ספטמבר 2004, 01:58
דף אישי: הדף האישי של עדי_ל*

מירב שרמן

שליחה על ידי עדי_ל* »

גיליתי את הדף על השבט הנשי, כתבת דברים שעדיין מהדהדים אצלי, אני בחשיבה. זה רלוונטי מאוד לי בימים אלו, במחשבה על הריון, מתי, למה, ("אם" כבר לא ממש על הפרק, רק לפעמים...) ואיך. אין לי שבט, יש לי חברות קרובות יותר ופחות , שאפשר איתן לדבר ולהגג על הכל כמעט. אבל זו לא היד שתהיה שם כדי להחזיק לרגע את התינוקת כשארצה להתקלח...כך שחושבת איך יכולים היינו לצור משהו תומך שמתחבר לחיים שלנו כפי שהם היום, אבל בלי הניכור והבדידות.
שאלה טובה. פעם פינטזתי על אנשים שחשים קרבה אנושית, רעיונית...ושוכרים בית דירות משותף...כך אפשר גם חצר משותפת להפוך לקסם של דבר, גינה מופלאה, בית עץ, מתקנים וגרוטאות...בלי שאף שכן כועס על ה"בלגן" והילדים ששמחים, וכולם יכולים לשבת למטה ביחד ולאכול ולשתות ופשוט להיכנס לשכנים כשההורים צריכים לצאת או פשוט רוצים לנוח מעט...
כמה פשוט, כמה מסובך... כל אחד היום רוצה בית עם גינה ובידוד במובן ה "שלי", "אני קניתי"...ויש לזה מחיר יקר.

שמחתי בשיחת הטלפון ההיא...
מקווה שעינייני הבית קורמים עור וגידים וגם קירות... נשתמע, עדי.
שני_שני*

מירב שרמן

שליחה על ידי שני_שני* »

מה שלומך?
(())
תבשיל_קדרה*
הצטרפות: 10 נובמבר 2001, 08:15
דף אישי: הדף האישי של תבשיל_קדרה*

מירב שרמן

שליחה על ידי תבשיל_קדרה* »

הי מירב,
מדברים עליך ב-טמפון רב פעמי. בטח יש לך תשובות על הספקולציות שלנו (-:
שני_שני*

מירב שרמן

שליחה על ידי שני_שני* »

יא! מירב! תודה!
(())
ענת_ב_פ*
הצטרפות: 10 נובמבר 2004, 09:18
דף אישי: הדף האישי של ענת_ב_פ*

מירב שרמן

שליחה על ידי ענת_ב_פ* »

שלום מירב! אני יחסית טריה באתר בכלל ובנושא הר"פ בפרט. בעבר שמעתי על הטר"פ אבל דחיתי אותו על הסף. בימים האחרונים אני קוראת (בצמא) באתר על המודעות והדרך ללא טמפונים ועדיין לא הספקתי לקרוא הכל. ובוודאי לא הספקתי להפנים. אני נותנת לעצמי את הזמן.

בכל מקרה 2 דברים מטרידים אותי-
  • החיכוך שיש בין שריתה לבינך. כפי הנראה זה קורה שלא ברצונך אבל זה מקשה עלי להתמקד בעיקר (אין לי מושג מה את אמורה לעשות עם הקושי שלי אבל החלטתי להעלות אותו בכל זאת...)
  • אני מחנכת למיניות ועובדת עם נשים ואני רוצה להרגיש נוח לבוא ללמוד (גם אם לא אשתמש באופן אישי- אני חושבת שזה תפקידי ללמוד ולהעביר הלאה מה שרק אפשר). האם יש פה בעיה מבחינתך?
בכל מקרה תודה @} (כבר ציינתי איפשהו שכדאי שיעשו פרח אדום...)
מירב_שרמן*

מירב שרמן

הי ענת ב פ יקרה,
ברוכה הבאה לאתר ולמודעות ווסת. איזה יופי שאת נותנת לעצמך את הזמן!
לשאלותיך-
  • אין חיכוך ביני לבין שריתה, זו פעם ראשונה שאני מבינה שיש לה בעיה עם זה שאני לא מאשרת (בשלב זה) לנשים אחרות ללמד את השיטה. הבהרתי את עמדתי בענין בדף טמפון רב פעמי , את מוזמנת לקרוא שם.
  • נשמע נפלא שאת מחנכת למיניות ועובדת עם נשים, את ממש יכולה להרגיש בנוח לבוא ללמוד, להרחיב את הידע שלך ולידע נשים על קיומה של השיטה.
אם יש עוד שאלות, את מוזמנת בברכה {@
מירב.
ענת_ב_פ*
הצטרפות: 10 נובמבר 2004, 09:18
דף אישי: הדף האישי של ענת_ב_פ*

מירב שרמן

שליחה על ידי ענת_ב_פ* »

תודה @}
לילה_טוב*
הצטרפות: 24 נובמבר 2002, 23:01
דף אישי: הדף האישי של לילה_טוב*

מירב שרמן

שליחה על ידי לילה_טוב* »

האמת, לא החלטתי (התלבטות ארוכה, אני יודעת), חמש שעות נראה לי המון זמן וגם קצת יקר לי, אבל נראה לי שאם אני אלך על זה אז זה יהיה בגזר, אם ייצא לפועל שם. תודה על ההתעניינות. לילך.
מאי*
הצטרפות: 01 ספטמבר 2003, 17:18

מירב שרמן

שליחה על ידי מאי* »

קראתי את מה שכתבת בדף טמפון רב פעמי. את פשוט מקסימה!
מירב_שרמן*

מירב שרמן

לילה טוב, תודה שהגבת, תראי איך שנכון לך, ואם תרצי, ניפגש בשמחה ב |גזר|

הי מאי יקרה, תודההה, ממש חיממת את ליבי (())
Manty_T*
הצטרפות: 18 ספטמבר 2004, 19:14
דף אישי: הדף האישי של Manty_T*

מירב שרמן

שליחה על ידי Manty_T* »

תודה!

מחכים...... :-)
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

מירב שרמן

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

היי, תודה.
רק חבל שאין משהו בראש העין או לפחות פתח תקווה.
לפי ההתלהבות שלי הנפש כנראה ממש זקוקה לזה....
אמא_של_אדם*
הצטרפות: 01 אוגוסט 2003, 23:23
דף אישי: הדף האישי של אמא_של_אדם*

מירב שרמן

שליחה על ידי אמא_של_אדם* »

אופס, זאת הייתי אני.... :-]
Manty*
הצטרפות: 18 ספטמבר 2004, 05:06

מירב שרמן

שליחה על ידי Manty* »

הי מירב
זוכרת את זה - ואני מבטיחה ב"ה שנשרמן גם עד יפן !?
Well, the time has come
בשעה מצויינת חזרתי לפוריותי ועכשיו אני זקוקה לך כדי שתלמדי אותי איך להתחבר לגופי כדי שחיתוליו של בני לא יצתרכו לספק את שנינו...
יש מצב?!!!
ב.ח.*
הצטרפות: 07 מרץ 2005, 08:03

מירב שרמן

שליחה על ידי ב.ח.* »

יש לך איזה שהוא רעיון להסתכלות על גלי חום בגיל מעבר? גם כן מחזוריות....
מירב_שרמן*

מירב שרמן

האמת היא שכן !! לא שלי, אבל שפה מקבילה ששמעתי מאשה נפלאה שהיתה איתי בקורס תומכות לידה.
סיפרתי לה מה אני מלמדת, והיא סיפרה לי איך היא מתמודדת עם גלי החום, ממש שפה מקבילה.
בזכות התהליך שהיא עברה עם עצמה היא הצליחה להוריד באופן דרמתי את מספר גלי החום ועוצמתם.
הרעיון העיקרי הוא לזרום עם הגוף, לקבל באהבה, לנוע איתו, לצלול לתוך התחושה... ואז כנאה הגוף מסוגל להרפות אח"כ כי הוא מיצה הרבה והתהליך לא הודחק אלא קיבל מקום. הדחקה הרבה פעמים מעצימה את הבעיה ולא מעלימה אותה.
אם מענין אותך, תפני אלי למייל ואתן לך את הפרטים שלה.
שיהיה לך מסע מרתק!
ב.ח.*
הצטרפות: 07 מרץ 2005, 08:03

מירב שרמן

שליחה על ידי ב.ח.* »

הרבה תודה
המייל כבר בדרך....
(-:
עדי_ל*
הצטרפות: 06 ספטמבר 2004, 01:58
דף אישי: הדף האישי של עדי_ל*

מירב שרמן

שליחה על ידי עדי_ל* »

היי מירב, מה שלומך ?
רציתי לשאול אם צפית בקלטת שנתתי לך, אם לא- אז בלי לחץ :-)
אבל אם את לא זקוקה לה יותר, אשמח להעבירה הלאה...(הסרט הפך לשובר קופות :-) )
ובנוסף אולי תוכלי לעזור לי לאתר מישהי שהיתה איתנו בסדנא ,היא אמא ל 3 ילדים והלידה האחרונה שלה היתה בבית - את יודעת למי אני מתכוונת? רציתי להשיג את פרטיה ולדבר איתה, אפילו את השם שלה אני לא זוכרת :-( אז אם תהיה לך הברקה...אשמח לקשר איתה. תודה, עדי.
מירב_שרמן*

מירב שרמן

הי עדי יקרה, צפיתי גם צפיתי, ורוצה שוב...יש דברים שצריך לעכל לאט,
אבל אשתדל עד יום שבת לעשות סיבוב נוסף ולהעביר לך ביום ראשון.
לגבי מי שהיתה בסדנה...סורי, קשה לי, יכולה לעזור לך לנפות את מי שבטוח לא...וחוץ מזה שלחתי לכולכן דף קשר, לא קיבלת? אם תרצי, תרימי טלפון ואנסה לחשוב איתך ביחד.
הדף שלך הוא למחיקה? רציתי לענות לך שם, ולא הבנתי מה קורה.
שליחת תגובה

חזור אל “דפים אישיים”