מסרים לצמיחה

רוקדת_לאור_ירח*
הצטרפות: 03 דצמבר 2004, 17:39
דף אישי: הדף האישי של רוקדת_לאור_ירח*

מסרים לצמיחה

שליחה על ידי רוקדת_לאור_ירח* »

אוריין שלום
הקלפים מדברים על שינוי, טרנספורמציה, דברים שמשתנים ופותחים לך פתח חדש, מה שלא היה אפשרי קודם נעשה אפשרי. לזכור לתת לעצמך מרחק מהדברים, לא להיסחף לתוך מערבולות.
התבננות חדשה תאפשר לך דברים חדשים.
בהצלחה, רוקדת.
רוקדת_לאור_ירח*

מסרים לצמיחה

נולדת
הקלף הראשון מדבר אכן על הקושי- האומץ לפרוח למרות הקושי, האומץ להיות במקומות שקשה בהם וגם שם להצליח, זה לא מובן מאליו.
הקלפים מדברים על שיתוף, בתור התחלה- לשתף, לעשות דברים יחד, להתייחס לעצמך כחלק ממשהו, לא כישות נפרדת בעולם הזה. עוד דבר שכדאי לשים לב אליו הוא האשליה- נראה כי את לוקחת את המציאות ברצינות רבה מדי, כדאי לזכור שהיא אשלייה, חלום ווכזו ניתן לקחת ממנה את המרחק הראוי וגם לעצב אותה כרצונך.

בברכה, רוקדת.
אוריין*
הצטרפות: 05 יולי 2006, 13:15

מסרים לצמיחה

שליחה על ידי אוריין* »

לרוקדת לאור ירח
תודה על תשובתך הנראית לי כקרובה מאוד למציאות.
נולדת*
הצטרפות: 16 דצמבר 2007, 22:19

מסרים לצמיחה

שליחה על ידי נולדת* »

תודה
נאוה_פרנס*
הצטרפות: 05 אוגוסט 2001, 00:39
דף אישי: הדף האישי של נאוה_פרנס*

מסרים לצמיחה

שליחה על ידי נאוה_פרנס* »

שלום בנות,
הנה אני כאן שוב עם שאלה :-)

מעל שנה אני ברומן לא נינוח עם הביטוח הלאומי.
כרגע באמצע תהליך ערר.
הייתי בועדה מול 3 ספינקסים,
קיבלתי מכתב בריוני שמאיים להפחית לי אחוזי נכות אלא אם אבטל את הערר.
אני בתהליך של לענות על המכתב שלהם, תוך שאני דורשת אחוזים על סעיפי ליקוי נוספים לאלו שביקשתי להעלותם.

תהליךל הערר כבר על לי ב- 12 ק"ג תוך 3 חודשים, נפילה קשה שזעזעה את עמוד השידרה ואותי ועוד.

מגמות?
האם עלי לנקוט במדיניות פעולה ספציפית?
התייעצתי עם עו"ד אבל הוא לא מייצג אותי.

אני ממש רוצה לקבל את מה שמגיע לי ללא משפט.
אני עייפה :-P רוצה שזה ייגמר (לטובתי כמובן)

אשמח לקצת אור בדרך הזאת שקצת חשוכה לי.

תודההההההה
נאוה_פרנס*

מסרים לצמיחה

תזכורת ??

ככה בעדינות??

כי גם לי יש ימים שפשוט קשה לי לענות ולתמוך.

אבל אם בכל זאת זה רק הוחמץ או נשכח, כתבתי כמה מילים.... (())
רוצה_בית*
הצטרפות: 01 ינואר 2008, 22:42

מסרים לצמיחה

שליחה על ידי רוצה_בית* »

יש דירה משפחתית שממליצים לנו לקנות.
יקירי מתנגד מסיבות שונות, ואני מאוד רוצה.

אשמח להארה
תודה
רוקדת_לאור_ירח*

מסרים לצמיחה

נאוה,
לא נשכח, לוקח לי זמן לפעמים.

התשובות שקיבלתי הן לא חותכות אבל מראות שמתוך המודעות תעלה בהירות, עלייך לזכור שככה זה, בכל פעם אנחנו נמצאים במקום אחר בחיים והוא זמני. חוץ מזה הקלפים מדברים על לזרום עם מה שיש, לשחרר, לאפשר.
מקווה שזה מקדם אותך לאנשהו,
בהצלחה ותרגישי טוב, רוקדת.
רוקדת_לאור_ירח*

מסרים לצמיחה

רוצה בית,
נראה כי את קרועה בין שתי האפשרויות.
הקלפים אומרים לך לשחרר, לתת לעצמך ליפול. את מנסה להיות בשליטה אבל זה חוסם אותך. תהני מה שיש, תחגגי, המציאות כבר תיתן לך תשובות.
בברכה, רוקדת.
נאוה_פרנס*

מסרים לצמיחה

רוקדת, בקשה.....

תפתחי על זה מדי פעם (כשיש לך זמן....) ותעדכני אותי אם וכאשר יש שינוי במגמות,

אני מצידי אעדכן אותך כשהכל יסתיים לטובה, בסדר?

אני פשוט כבר כל כך עייפה ושחוקה,

ועל זה הם סומכים: להתיש את הפונים עד שהם מוותרים על זכויותיהם :-/

תודה!!
רוקדת_לאור_ירח*

מסרים לצמיחה

נאוה,
תפילה עוזרת.
לשחרר אין פירושו לוותר, רק להפסיק להיאחז.

רוקדת.
מחייכת*
הצטרפות: 04 ינואר 2008, 15:28

מסרים לצמיחה

שליחה על ידי מחייכת* »

הי רוקדת
העמוד הזה נהדר. טוב ליבך והנתינה השופעת מרגשים אותי.
מאחלת לך שמחה ומודה מעומק הלב
כוכב_נגה*
הצטרפות: 01 אוקטובר 2007, 18:14
דף אישי: הדף האישי של כוכב_נגה*

מסרים לצמיחה

שליחה על ידי כוכב_נגה* »

מצטרפת לברכות על הדף ועל הנתינה הלבבית שלכן.
רוקדת, כתבת לי פעם בבלוג על יחסים לא פתורים עם אבי שמשפיעים לרעה על הזוגיות בפרט ועל היחס לגברים בכלל.
בקשתי היא אם תוכלי לכוון אותי לסוג של פיתרון, כי אני כביכול רואה את הבעיה, וגם את הפיתרון, אבל למעשה נשארת עם השליליות שמתבטאת ביחסים.
אני מרגישה מודעת להמון צדדים של בעייתיות הקשרים האלה, אבל משהו כנראה חומק ממני כי תמיד נופלת באותו הבור מתישהו.
כרגע מהבור הזה קשה גם להתנסח בבירור, איתך הסליחה.
>חורגת ממנהגי שלא לפתוח מטעמי דת, פשוט קראתי את הדף ונדלקתי. פעם הקלפים היו איתי כל יום...<
רוקדת_לאור_ירח*

מסרים לצמיחה

כוכב נגה יקרה,
בזמנו כשהצצתי בדף שלך עלו לי עוד דברים אבל לא רציתי להידחף ולהציע בלי שביקשת ועכשיו אני לא זוכרת...
יצאו לי קלפים שאני לא בטוחה שאני מבינה עד הסוף את הקשר שלהם לנושא שאת מעלה, אבל אני אגיד מה עלה ומשם תוכלי לראות לאן זה לוקח אותך.
הקלפים מדברים על הרפתקה שאת נכנסת אליה, מקום לא ידוע אליו את נכנסת כמו ילדה, כדי לגלות דברים חדשים. יש עניין של דיכוי- את מדכאת את עצמך כלומר לא נותנת ביטוי למקומות/רגשות/מעשים שרוצים בך לבוא לידי ביטוי, המקום הזה יוצר אצלך סדקים ועומס לא בריאים. נראה כי טוב לך ונכון לך להנות מהשגרה, מהפשטות, מהיומיומיות. עלייך להפסיק להילחם ברוחות רפאים, את עוה על עצמך שיריון ומתכוננת למלחמה אך האויבים שלך הם בדמיונך, שחררי אותם.

תוך כדי כתיבה הבנתי יותר, אם תרצי עוד הבהרות או התייחסות (גם מהמקום האישי, כמו שאמרתי לך אני מכירה את התחושות שלך היטב מקרוב) אני אשמח.
היי ברוכה,
רוקדת.
כבויה*
הצטרפות: 13 ינואר 2008, 10:29

מסרים לצמיחה

שליחה על ידי כבויה* »

בשבועיים-שלושה האחרונים מרגישה שנגמרו לי הסוללות, חסרת מוטיבציה להכל, מרגישה ממש איכס!!! אין לי כוח לכלום, אין לי כוח לאף-אחד....
גם ביחסים הקרובים שלי, עם הילדים עם הבן-זוג הדברים מתלקחים מאד מהר, חסרת סבלנות כלפיהם.
חשבתי שזה משהו שיעבור לי, עליות וירידות כרגיל, אבל משהו מרגיש לי כאן מעבר לזה....
תובנות יתקבלו בברכה.
כוכב_נגה*
הצטרפות: 01 אוקטובר 2007, 18:14
דף אישי: הדף האישי של כוכב_נגה*

מסרים לצמיחה

שליחה על ידי כוכב_נגה* »

רוקדת, תודה רבה!
כן מתחברת למה שכתבת , אבל לא בטוחה איך לפרש: מה היא ההרפתקה, מיהם האויבים בדמיוני?
אשמח להמשך התיחסות, אולי לא פה המקום??
אם דווקא כן, אז אני בסדר עם זה
ושוב תודה@}
רוקדת_לאור_ירח*

מסרים לצמיחה

כוכב נגה
ממה שאני זוכרת בהקשר של הדף שלך, נראה כי את מתכוננת לקרב מול המין השני, רואה בהם כסוג של אויבים. נסי לראות שהם אינם כאלה, איש לא מתכוון להרע לך.
בקשר להרפתקה- אני לא בטוחה אבל נדמה לי שהמודעות, או המסע אל עצמך אפילו עצם השאלה היא כניסה לתחום חדש ומעניין, אפשר להתייחס אל זה כאל סוג של הרפתקה.
רוקדת_לאור_ירח*

מסרים לצמיחה

כבויה,
קחי אויר, קחי נשימה. קחי זמן לעצמך. גלי סבלנות כלפי עצמך, היי נדיבה כלפייך.
הקלפים אומרים-
עולים כרגע אירועים/אנשים מעברך, חשבונות שעלייך לסגור, תני להם מקום והקדישי להם זמן. יש שפע בחייך, תהני ממנו. מותר לך להיות גם קצת פחות טוטלית ופחות מהכי הכי, לפעמים אולי נראה שהעולם יתמוטט בלעדייך אם תרשי לעצמך להרפות, הרשי לעצמך לגלות שזה לא כך.
בברכת אור, רוקדת.
כבויה*
הצטרפות: 13 ינואר 2008, 10:29

מסרים לצמיחה

שליחה על ידי כבויה* »

וואייי !!! כל כך מדויק לי עכשיו.
תודה תודה.
היהודיה_הנודדת*
הצטרפות: 13 ינואר 2008, 16:30

מסרים לצמיחה

שליחה על ידי היהודיה_הנודדת* »

שלום רוקדת
אבקש מסר לגבי מעבר דירה.
נכון לי כרגע?
טל*
הצטרפות: 19 מאי 2002, 22:45

מסרים לצמיחה

שליחה על ידי טל* »

שלום... גיליתי לפני שבוע להפתעתי שאני בהריון...אומנם ניסנו להכנס אבל לא חשבתי שאקלט כל כך מהר....ורציתי לדעת במה להתמקד בהריון הזה ואם אפשר לקבל בכלל מסרים לגבי ההריון (ז"א מילות הרגעה...(-: )
נאוה_פרנס*

מסרים לצמיחה

שלום בנות,
מחר (15 בינואר) אני בת יובל (50)
אשמח לפתיחה חגיגית לכבוד יום ההולדת שלי.
ככה... לפינוק.

תודהההההההה (())
רוקדת_לאור_ירח*

מסרים לצמיחה

נאוה מזל טוב ליום הולדתך.
הקלפים אומרים-
את משתחררת עכשיו מהתניות שהיו לך בעבר. אל תנסי להיות מישהי אחרת, טובה או נחמדה יותר, היי את. זה הזמן לשוט עם הזרם , לקבל מה שיבוא. נראה כי את מתחילה תקופה של פריחה, חן, יופי ושפע נשי-יצירתי.

בברכה, רוקדת.
רוקדת_לאור_ירח*

מסרים לצמיחה

היהודיה הנודדת,
לא עונה בתשובות של כן ולא.
נראה כי כרגע כל האפשרויות פתוחות בפנייך. רכשת חוכמה, ידע וניסיון, השתמשי בהם. אל תתני למציאות להשלות אותך, זכרי שהמציאות היא הגדולה שבאשליות,זכרי להסתכל עליה מבחוץ לפרקים.

בהצלחה, רוקדת.
רוקדת_לאור_ירח*

מסרים לצמיחה

טל,
תתחדשי על ההריון ושיהיה קל ותקין.
נראה כי יש לך המון שפע לחלוק וכמה שאת נותנת מעצמך יש לך עוד ועוד מה לתת, זה נפלא. עכשיו הזמן לסגור כל מיני עניינים מהעבר הרחוק, דברים לא סגורים עם בני משפחה וקרובים, נראה שהדברים צצים כרגע בחייך וזה זמן מצויין לטפל בהם, אין כמו הריון כדי להציף את הכל. נראה כי עכשיו זה זמן של שיתוף עבורך- כמו שאמרתי יש לך המון מה לחלוק ובנוסף את מרגישה עכשיו מאד חלק מהעולם ושהעולם הוא חלק ממך, שייכות למשפחת האדם אפשר לומר.

בברכה, רוקדת.
נטע*
הצטרפות: 29 דצמבר 2002, 20:18

מסרים לצמיחה

שליחה על ידי נטע* »

שלום רוקדת
בימים האחרונים אני חסרת מנוחה , תזזיתית.
העבודה שלי מעניינת ודינאמית אבל אני צריכה עוד, צריכה למצוא את העתיד.
צריכה להיות משמעותית יותר.
אולי יש לך עצה לגבי הצעד הבא?
טל*
הצטרפות: 19 מאי 2002, 22:45

מסרים לצמיחה

שליחה על ידי טל* »

וואו תודה... מרגיש כל כך נכון מה שכתבת....כיאלו כתבת את המחשבות שלי....תודה
נאוה_פרנס*

מסרים לצמיחה

רוקדת, תודה!
רוקדת_לאור_ירח*

מסרים לצמיחה

נטע,
הקלפים אומרים סבלנות, הדברים יקרו בקצב שלהם, גם אם תשבי ולא תעשי דבר החיים מתקדמים הלאה ומה שבתוכך צומח ויצא החוצה. נראה כי עולים כעת הרבה דברים לא סגורים מהעבר, כדאי לשים אליהם לב ולטפל בהם. מלבד זאת, כל האפשרויות פתוחות.

שבוע טוב, רוקדת.
נטע*
הצטרפות: 29 דצמבר 2002, 20:18

מסרים לצמיחה

שליחה על ידי נטע* »

תודה רוקדת.
לולי*
הצטרפות: 25 אפריל 2003, 23:47

מסרים לצמיחה

שליחה על ידי לולי* »

אני עצובה ומדוכאת רוצה לעבוד ולא מוצאת עבודה. לפעמים אני לא בטוחה מה אני בכלל רוצה?להיות בבית?לעבוד? לאחרונה החלטתי שאני מאד רוצה לעבוד ולא מוצאת עבודה. מוצאת עצמי סגורה בבית ומדוכדכת. לא נהנית ממה שיש לי. שעות השמחה היחידות שלי הן עם הילדים, אני מברכת על כך אבל רוצה למצוא גם דברים לעצמי ,להיות אדם שלם ושמח מההווה.
רוצה למצוא עבודה, איך מקדמים את זה?
מחפשת*
הצטרפות: 04 יוני 2003, 17:56

מסרים לצמיחה

שליחה על ידי מחפשת* »

הי רוקדת יקרה
המצב הזוגי לא קל ורציתי לראות אם יש איזשהו כיוון שיכול לעזור לי להבין את הדרך
אני ואישי די הרבה שנים ביחד אבל המצב מאוד לא יציב הוא טוען שאני עושה אותו עצובה וגם אני מרגישה אותו דבר לפעמים
הוא מעשן המון מריחואנה מה שגורם לו עוד יותר להתרחק- כל פעם מבטיח להוריד בכמויות ובדיוק אז קורה עוד משהו עצוב שגורם לו להתחיל מהחדש בכמויות אדירות
משום מה אני מרגישה שיש בי משהו שגורם לו להתחיל עוד פעם ועוד פעם אבל לא בדיוק קולטת מה זה שאני צריכה ללמוד מכל הסיפור הזה ואיך באמת לעזור לו להוריד במינונים
איך אנחנו יכולים לעזור אד לשני להיות שמחים ולא לדכא?
תודה רבה
רוקדת_לאור_ירח*

מסרים לצמיחה

מחפשת,
לפני שאני ניגשת לקלפים עלי לומר לך שאת, אתם, זקוקים לעזרה.
נושא ההתמכרויות מוכר לי מקרוב והדינמיקה שאת מתארת מאד שכיחה. איני יודעת אם בן זוגך מוכן לקבל עזרה מבחוץ או לא, אבל לגבייך עלי לומר שאני ממליצה לגשת לקבוצה של נראנון, פגישות אנונימיות של בני משפחה של מכורים, לתת לזה צ'אנס גם אם בהתחלה לא נראה לך ולהיעזר שם, למצוא אנשים שנמצאים או היו במקום בו את נמצאת.
אני יודעת שלמריחואנה יש תדמית אחרת מסמים "קשים" ולכן יכול להיות שמה שאני אומרת עכשיו מבהיל אותך או שאת חושבת שאני מקשקשת, אבל יש עוד דברים בחברה שלנו שנחשבים לגיטימיים ואפילו חוקיים (ומריחואנה היא לא) ובכל זאת מובילים להתמכרות קשה כמו אלכוהול, תרופות ואפילו סיגריות במקרים מסויימים ועוד. מה שמשנה הוא שזה קשה לכם כל כך והדינמיקה שאת מתארת היא בעייתית. הכחשה היא חלק מהבעיה.
עוד דבר שאני ממליצה הוא לקרוא את הספר "ריקוד האינטימיות", נדמה לי שכך תורגם, יכול לתת לך כיוון לגבי מה קורה ביחסים ביניכם.
אם קשה לך לחשוב על קבוצה אז פני לטיפול אישי, לא דווקא פסיכולוגיה, פני לטיפול שיכול לחזק אותך. אני לא נוהגת לדחוף את עצמי בדף הזה, אבל אם תצטרכי פגישות אישיות ותרצי להגיע אליי אשמח.

אשתדל להגיע אל הקלפים בימים הקרובים ולראות מה עוד.
בתמיכה, רוקדת.
שלום לך מחפשת,הקלפים שהוצאתי עבורך חיוביים מאד.
נראה כי את יכולה להשתמש בנשיות שלך, בתחושות הטובות, בפריחה שלך, על מנת להגיע אליו ובכלל. הקלפים אומרים שהשער כי את מתארת כסגר, הוא בעצם פתוח, אינך רואה אך הוא אינו נעול וכל מה שאת צריכה הוא להסתכל על העניין בפרספקטיבה חדשה על מנת להיכנס. נראה כי את במקום בו דברים חדשים מתגלים לך ומאפשרים מה שלא היה אפשרי קודם, שינוי וחשיבה אחרת לגמרי.
באהבה, רוקדת.
אילת*
הצטרפות: 15 אוגוסט 2003, 17:08

מסרים לצמיחה

שליחה על ידי אילת* »

רוקדת שלום
בשנה האחרונה עוברת תהליך ריפוי לאחר שנים של קושי. בעבר הייתי רשומה ללימודי אדריכלות וברגע האחרון שניתי לתחום אחר (קולנוע וטלויזיה). מה שהתברר כטעות מבחינתי. היום אני כבר 5 שנים לאחר סיום הלימודים, והייתי במצב של "שרידה" מעבודה זמנית לאחרת בלי הרבה סיפוק, גם בגלל המצב האישי הנפשי. כיום חושבת על כיוון מקצועי, ויש כמה תחומים שמושכים אותי: אדריכלות אקולוגית, שירה ומוסיקה, ריפוי טבעי ואנתרפולוגיה. האם תוכלי לייעץ לי על התמחות והתמקצעות בתחום מסוים?
המון תודה
רוקדת_לאור_ירח*

מסרים לצמיחה

לולי,
את נקרעת בין שני דברים, במקום להיקרע, שחררי, אל תחליטי, תני לעצמך ליפול. צאי להרפתקה לא נודעת והחליט מרגע לרגע.
לא נשמע שאת רוצה לעבוד כפי שציינת, אלא שאת חושבת שאת צריכה. האמנם צריכה? מה מונע בעדך לבלות את שעותייך עם הילדים? תני לדברים לקרות, גלי אותם בקצב שלך, צעד צעד, אל תחליטי החלטות קדימה, היי ברגע הזה ותני לעצמך להיות במקומות חדשים גם אם כרגע הם מפחידים.
רוקדת_לאור_ירח*

מסרים לצמיחה

אילת יקרה,
אני לא בטוחה שאוכל להצביע על כיוון כזה באינטרנט ובלי להכיר אותך כלל רק על פי הקלפים, אבל כן אוכל לכוון אותך אל עצמך, אל מה מקדם אותך או חוסם אותך כרגע בדרכך.

ראשית אומר שהקלפים מדברים על פריחה נשית, הנשיות שלך חזקה כרגע, בפריחה.
נראה כי הדברים שאת מדברת עליהם עוד לא קורים, את כמעט שם, יכולה לראות את הכיוון ואת הדברים שמושכים אותך, אך עדיין נפרדת מהם ומתבוננת עליהם מבחוץ. יש לך צורך למרוד כרגע, מקום לא פשוט ולא קל, אבל חזק ונכון לך כרגע. הקלף המסכם מדבר פשוט על לזרום, לתת לחיים לקחת אותם לאן שיקחו.
בברכה, רוקדת.
מחפשת*
הצטרפות: 04 יוני 2003, 17:56

מסרים לצמיחה

שליחה על ידי מחפשת* »

רוקדת יקרה תודה על התמיכה!!!
אנחנו באמת היינו הולכים לטיפולים וזה די עזר בתקופה ההיא אבל כרגע אין אפשרות כזאת
למרות הקשיים אנחנו נשארים אופטימיים ומאמינים שנלמד ונתקדם
תודה רבה לך !אני אבדוק את האפשרויות שציינת
ענף_שקד*
הצטרפות: 30 ינואר 2008, 13:44

מסרים לצמיחה

שליחה על ידי ענף_שקד* »

הכל טוב ,ובכל זאת בכוון של עבודה ,פרנסה ,הבאת הפירות אל העולם והתחלקות בשפע,משהו עצור.תקוע.פשוט לא קורה. אם תוכלי לעזור לי להתמקד בעיקר.זאת אומרת ,מה הכי חשוב כרגע לעשות. איזה מחסום צריך פה לעבור.מודה לך מאוד מראש (ממשנפעמתי מההתמדה שלך כאן בפורום הזה )
כל טוב.שקד.
אילת*
הצטרפות: 15 אוגוסט 2003, 17:08

מסרים לצמיחה

שליחה על ידי אילת* »

תודה רבה רוקדת
המון המון תודה!
רוקדת_לאור_ירח*

מסרים לצמיחה

ענף שקד,
נראה כי את במקום של קבלה, של לתת לדברים לעבור דרכך ולצמוח משם, שזה נפלא. המקום שחוסם אותך כרגע הוא הניסיון שלך להיות בשליטה, שהוא הפוך למקום הזה של קבלה וזרימה. הניסיון לשלוט בא מהראש והוא לא מתאים כעת, הוא סוגר את מה שעובר דרכך ומעכב אותך. היי בשקט הפנימי שלך, היי קשובה ואפשרי לתשובות להגיע, שחררי שליטה.

בהצלחה, רוקדת.
לב_מתרחב*
הצטרפות: 01 פברואר 2008, 17:27

מסרים לצמיחה

שליחה על ידי לב_מתרחב* »

האם ללכת אחרי הלב, אחרי אהבה מטורפת שהיא לא הגיונית ולא ברור מה יצא ממנה, או לשקם את מה שהיה פעם, שהוא יציב אבל כבוי?

תודה תודה.
ענף_שקד*
הצטרפות: 30 ינואר 2008, 13:44

מסרים לצמיחה

שליחה על ידי ענף_שקד* »

רוקדת יקרה
תודה.ממש אהבתי את מה שענית לי .אקח את זה איתי ונראה מה בא.
שבת שלום והרבה אור ואהבה
ענף שקד
רוקדת_לאור_ירח*

מסרים לצמיחה

לב מתרחב,
ראשית, נראה כי המוח שלך בשליטה ומסבך לך את העניינים, את טוחנת בראש דברים שמפריעים לך לראות, לשמוע, להיות.
יש כאן קלף משמעותי שמדבר על היומיום וההנאה ממנו, להיות ברגיל, להנות מהפשטות, מהשגרה. מלבד זה כדאי לתת לעצמך להנו, לשחק, לחיות, להיות בעשיה שהיא יוזמה והנאה. כדאי לזכור שהשלבים בחיינו חוזרים על עצמם, לא חשוב אם כרגע את ברגיעה או בכעס, במקום נעים ומלא חיים, אדיש ומלאה בעצמך או עצבנית על כל העולם, יש לזכור שהכל זמני וכל אחד ממצבי התודעה ההתפתחותיים שאפשר להיות בהם הוא חולף ואחריו יבוא שוב ושוב מצב קודם שכבר היית בו.

בברכה, רוקדת.
רוקדת_לאור_ירח*

מסרים לצמיחה

שאלות נוספות נא לשאול בדף מסרים לצמיחה 2 הדף הנוכחי עמוס מדי.
לב_מתרחב*

מסרים לצמיחה

שליחה על ידי לב_מתרחב* »

_לב מתרחב,
ראשית, נראה כי המוח שלך בשליטה ומסבך לך את העניינים, את טוחנת בראש דברים שמפריעים לך לראות, לשמוע, להיות.
יש כאן קלף משמעותי שמדבר על היומיום וההנאה ממנו, להיות ברגיל, להנות מהפשטות, מהשגרה. מלבד זה כדאי לתת לעצמך להנו, לשחק, לחיות, להיות בעשיה שהיא יוזמה והנאה. כדאי לזכור שהשלבים בחיינו חוזרים על עצמם, לא חשוב אם כרגע את ברגיעה או בכעס, במקום נעים ומלא חיים, אדיש ומלאה בעצמך או עצבנית על כל העולם, יש לזכור שהכל זמני וכל אחד ממצבי התודעה ההתפתחותיים שאפשר להיות בהם הוא חולף ואחריו יבוא שוב ושוב מצב קודם שכבר היית בו.
בברכה, רוקדת._

הי, ברכות על הדף גם ממני {@

רוקדת יקרה, אני ממשיכה את השיחה כאן. אם זה נוח יותר שנמשיך אותה בדף הקודם נחזיר לשם.
אני מבינה את מה שכתבת, זה מאוד מתאים לאופי שלי, המוח שלי באמת בשליטה מתמדת. השאלה היא איך העניין הזה של להיות ביומיום ולהנות ממנו עונה לי על ההתלבטות של איזה גבר לבחור? וגם איך קשורה מחזוריות המצבים שהזכרת להתלבטות שלי?
תודה שאת כאן.
רוקדת_לאור_ירח*

מסרים לצמיחה

לב מתרחב,
העברתי הנה.
איך זה קשור:
המוח שלך כל כך עסוק בהתלבטות שאת לא רואה את המציאות, את לא רואה ולא שומעת. כשתפסיקי לחשוב כל כך הרבה תפתחי את העיניים. אם את נהנית מהפשטות וממה שיש- את יודעת מה יש לך. בקשר למחזוריות המצבים- זו לא הפעם הראשונה או האחרונה שאת בסיטואציה דומה, רק תזכרי שהכל זמני.
מקווה שעכשיו יותר ברור.
בברכה, רוקדת.
לב_מתרחב*

מסרים לצמיחה

שליחה על ידי לב_מתרחב* »

כן, מבינה. תודה.
עדינה*
הצטרפות: 26 אפריל 2006, 22:31

מסרים לצמיחה

שליחה על ידי עדינה* »

אני שומעת קולות ורציתי לדעת עם מי אני מדברת.
אודה על כל התייחסות שהיא.
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

מסרים לצמיחה

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

שלום רב ל"רוקדת לאור ירח" ול"מים ושמיים",מה צפוי לי בתחום הקריירה והזוגיות?
שליחת תגובה

חזור אל “אודות החינוך הביתי”