סדרת הטלוויזיה עמוק באדמה

בשמת_א*
הצטרפות: 28 יולי 2001, 13:37
דף אישי: הדף האישי של בשמת_א*

שליחה על ידי בשמת_א* »

אבל למה כל כך מאוחר
אנחנו מקליטים. אף פעם לא רואים חי. במוקלט, אפשר לעצור כל פעם שאחד הילדים פתאום זקוק למשהו מיידית... (ולרוב רואים את ההקלטה כשהוא נרדם בהנקה ואני ממילא תקועה בישיבה בסלון, ויש קצת שקט (-: ).
עדי_יותם*
הצטרפות: 07 אוקטובר 2001, 22:47
דף אישי: הדף האישי של עדי_יותם*

שליחה על ידי עדי_יותם* »

אני הייתי בעד ליסה מההתחלה (גם אם לא כתבתי...) ואני עדיין בעדה, ומאוד צר לי על כולם שם. ברנדה עדיין מגעילה אותי (באופן מושך, אמנם, אבל מגעילה).
הקטע שזה כ"כ מאוחר איום ונורא. אני כל הזמן מנקרת. חסר לנו איזה כבל או משהו כדי להקליט, ובכל מקרה אני לא טובה ב"לראות אח"כ".
טרה_רוסה*
הצטרפות: 08 ינואר 2004, 15:33
דף אישי: הדף האישי של טרה_רוסה*

שליחה על ידי טרה_רוסה* »

התינוקת שלהם נורא עצובה ושקטה כל הזמן.
והקטע עם הרכילות בין הנשים ואח"כ מדווחות לבעלים במגעילות כל כך אמיתי וכל כך דוחה...
יער_נורווגי*
הצטרפות: 28 אוגוסט 2002, 08:01
דף אישי: הדף האישי של יער_נורווגי*

שליחה על ידי יער_נורווגי* »

אחותי שכחה להקליט לי אתמול עמוק באדמה! אנא, תקצירים ומהר
בשמת, לרגע אפילו שקלתי לבקש ממך את הפרק אבל זה נראה לי מוטרף לנסוע לת"א במיוחד בשביל זה (מילא לו זה היה פרק סיום העונה) אז נראה לי שאסתפק בפירוט של מה הפסדתי. תודה מראש
שכנה_של_זורבה*
הצטרפות: 31 אוגוסט 2004, 00:34
דף אישי: הדף האישי של שכנה_של_זורבה*

שליחה על ידי שכנה_של_זורבה* »

שיחליף כבר את התסרוקת,
אבן נייר או מספריים?
איזה תסריט פרוע, על אבנים קרות?
אני הייתי מחליפה בעץ שורט.
מכורה*
הצטרפות: 20 דצמבר 2004, 17:40

שליחה על ידי מכורה* »

אבל זה נראה לי מוטרף לנסוע לת"א במיוחד בשביל זה
סעי. לא נגלה.
ואפשר גם להוריד באינטרנט.
לילה_טוב*
הצטרפות: 24 נובמבר 2002, 23:01
דף אישי: הדף האישי של לילה_טוב*

שליחה על ידי לילה_טוב* »

נורא קשה, על גבול ההתעללות, לצלם תינוקות. לכן נראה לי שגם להפיק מהם צחוק ועליצות בסיטואציה הזאת זה כמעט בלתי אפשרי. מצד שני, להסתיר אותם כמו בבורגנים, שאנחנו רק שומעים עליהם אבל כמעט לא רואים אותם? מבחינת טובת התינוקות השחקנים בעל כורחם, כן, כמובן, אבל מבחינת האותנטיות של התוכנית, זה כמובן פוגם. בעמוק באדמה זאת נראית לי כמו פשרה בסיטואציה ממש בעייתית.
ענת_גביש*
הצטרפות: 30 יוני 2001, 23:50
דף אישי: הדף האישי של ענת_גביש*

שליחה על ידי ענת_גביש* »

מסכימה עם עניין צילום התינוקות, הופתעתי שבכלל הראו אותה. ונראה לי שאם כבר בחרו להראות, אז בכוונה צילמו אותה ככה. (לא נראה קשה לתפוס את התינוק מקטר או בוכה "על הסט".)
לילה_טוב*

שליחה על ידי לילה_טוב* »

שבסוף אנחנו מקבלים מה שאנחנו לכאורה רוצים, אלא שזה בא מאוחר מדי, עקום מדי, והתוצאה היא בד"כ מזעזעת
אבל הנה, קלייר וראסל, קיבלנו מה שרצינו, ולא הצלחתי למצוא את העיוות. עדיין (לא, לא, אל תגידי מה יהיה הלאה, בבקשה..).

סליחה, רותם. לאור הפדיחות של שבוע שעבר אני לא מנסה את מזלי שוב..
אליס_בארץ_המראה*
הצטרפות: 30 אוגוסט 2004, 18:13
דף אישי: הדף האישי של אליס_בארץ_המראה*

שליחה על ידי אליס_בארץ_המראה* »

אבל הנה, קלייר וראסל, קיבלנו מה שרצינו, ולא הצלחתי למצוא את העיוות. עדיין (לא, לא, אל תגידי מה יהיה הלאה, בבקשה..).

אין מצב, גם בעינויים לא תוציאו את זה ממני :-D
חגית_פ*
הצטרפות: 18 אוקטובר 2001, 17:18
דף אישי: הדף האישי של חגית_פ*

שליחה על ידי חגית_פ* »

סצינות שלא נשכח עוד הרבה זמן (טוב, לפחות אני :-P) ...

רות והממחטה של ארתור
קלייר וראסל, הנשיקה
גופת האיש השמן ואפה השבור (איככסססס)
התאבדותה (יעני) של ברנדה

היה הפרק הכי מוצלח בעונה עד כה, לדעתי. אפילו לא ניקרתי. (כן אני יודעת שתיכננתי להתחיל להקליט כי הפרסומות מעצבנות , אבל כשזה כבר מתחיל אין לי סבלנות לעזוב ולראות רק מחר).
חגית_פ*

שליחה על ידי חגית_פ* »

אליס בארץ המראה , את פה להתעלל בנו או מה ??!
אליס_בארץ_המראה*
הצטרפות: 30 אוגוסט 2004, 18:13
דף אישי: הדף האישי של אליס_בארץ_המראה*

שליחה על ידי אליס_בארץ_המראה* »

להתעלל, כמובן. לשירותכם תמיד :-D
וברצינות: סליחה, אין לי שום כוונות רעות, ואני מתחפפת מהדף הזה מיד ולאלתר (אבל יאללה, קדימה, מה נסגר אתכם? תתקדמו כבר לעונה הבאה, שנוכל לדבר!!!)
טובי_י*
הצטרפות: 28 פברואר 2004, 06:09

שליחה על ידי טובי_י* »

ולא הזכרתם את הריב והסקס של ליסה ונייט.
זה נדמה רק לי או שאפילו כשהם רבים הריב שלהם כל כך... לא מלא תשוקה כמו עם ברנדה. הפיוס מעאפן.
שלא לדבר על זה שכשליסה שכבה על הסלע עם הפנים המיוסרות שלה, ונייט אמר לה שהוא הולך ל &%%@ אותה וכו', זה נורא הצחיק אותי. זה היה נראה כל כך פלאסטי.
נדמה שלא רק בתסריט, אלא ברצינות אין בין שני אלה כימיה.
ענת_גביש*

שליחה על ידי ענת_גביש* »

אין מצב, גם בעינויים לא תוציאו את זה ממני
מזמן כבר רוצה להביע את הערכתי על האיפוק והגבורה (איך עושים את היד הרשמית הזאת.)
הארכיון_של_יעל_צ*
הצטרפות: 16 מאי 2004, 18:13

שליחה על ידי הארכיון_של_יעל_צ* »

אלא ברצינות אין בין שני אלה כימיה. גמני חושבת ככה. נייט לא אהב, לא אוהב ולא יאהב אותה. וגם כנראה לא מי יודע מה נמשך אליה. הוא בכוח מנסה לשמר את רעיון "המשפחה הקטנה והאוהבת", אבל לא עובד על אף אחד, גם לא על עצמו.
וליסה היתה מאוהבת בו כל כך הרבה זמן.... ועדיין מאוהבת בו. אבל בתוך תוכה יודעת שזה לא זה.

גם ז.....ם על הסלע לא יעזרו. <יש לי ילד אחד עדיין ער, זה שיודע לקרוא>.
ענת_גביש*

שליחה על ידי ענת_גביש* »

רותם: בוגר החינוך הביתי מפתיע לטובה בתושייה ולוקח פיקוד כשגופת ענק נופלת להם באמצע הלילה.
המורה משפיל את ראסל. ראסל וקלייר מתקרבים סוף סוף. קיית מכבסת לדייר ומקפלת לו ממחטות-אף וגם לוחשת ברכה או לחש לא ברור לאחת מהן. הם נהנים מאד מאד ביחד, עד שמוחינו המעוות כבר מתחיל לקוות שהם יהיו זוג.
ליסה ונייט יוצאים עם זוג חברים לטבע. היא עושה לו את המוות בהכנות ומוציאה לו את כל הכיף. (בלי בירות, עם ג'וינט, כן הספרים שלך לא הספרים שלך.)
נייט והחבר יוצאים יחד לשיטוט גברים והחבר מתאר בהתרגשות את אהבתו, עד כמה חייו השתנו, עד כמה כל מה שעשה עד עכשיו היה רק כדי להגיע לרגע להיות איתה. נייט מחייך ואומר שהוא מרגיש בדיוק כך כלפי מיה, והחבר המופתע אומר לו "דיברתי על אשתי..." הזוג השני מאוהב ורוצה ללכת לשיחים כל הזמן. הם כופים על נייט וליסה הליכה לשיחים, שם הם מתווכחים ובסוף כנראה מתעלסים על סלע קר ומחודד. אחר כך רואים אותם הרוסים מעונג נוסעים חזרה הביתה, מחייכים, והיא אומרת לו "התעלסנו ככה כמה פעמים שהיו הנפלאות בחיי. פעם אחת היתה אחרי שפגשת את החברה הקודמת שלך." הוא נזכר ומחייך.
"הפעם השנייה היתה כשפגשת את זאת שהיית דלוק עליה..." הוא עדיין מחייך אבל קצת פחות. והפעם השלישית...אותו דבר, משהו עם אשה שפגש קודם. המסכן כבר יורד לו החיוך לגמרי כשהיא אומרת לו שהיא אוהבת אותו והוא אומר לה בהבעה מיוסרת שהוא אוהב אותה גם.
(גם הפעם, אנחנו יודעים וליסה לא, זה היה אחרי פגישה עם ברנדה, אבל בחלום)
לילה_טוב*

שליחה על ידי לילה_טוב* »

הבהרה קטנה: הוא לא סתם נפגש קודם עם הנשים ההן. הן הבריזו לו, הבנ'אדם היה חייב לז.. וליסה היתה התחליף. גם הפעם, לעניות דעתי.
וקלייר וראסל עושים את זה. ראסל בפעם הראשונה. ודיוויד תוהה באזני קלייר איך ראסל הפך מהומו לסטרייט, ונזכר באזני קית' כמה שנים לקח לו להפוך מסטרייט להומו.
<חכמה בתוספות לאחר מעשה>
עדי_יותם*

שליחה על ידי עדי_יותם* »

הן הבריזו לו, הבנ'אדם היה חייב לז.. וליסה היתה התחליף. גם הפעם, לעניות דעתי.
זה לא רק שהוא היה חייב; הוא הביא גם את העוצמות של התסכול והעלבון מההברזות, ואת הפנטזיות; והפעם, הוא גם רצה להוכיח את עצמו למול זוג החברים ("אני אעשה לך דברים עד שישמעו אותך במחנה, ואחר כך אני אזיין אותך על הסלע הזה") והיא, בתוך עצמה מרגישה שהוא לא עושה את זה מאהבה אליה, והעצב והתסכול שלה, יחד עם הגירוי המוזר של הידיעה שהוא כאילו שוכב עם מישהי אחרת, עושים לה את זה.
הארכיון_של_יעל_צ*

לילה טוב |Y|

עדי יותם |Y|
בדיוק מה שחשבתי (ואת ניסחת כל כך יפה). שום אהבה לא הייתה באקט הזה.
לא בטוחה לגמרי לגבי "הגירוי המוזר של הידיעה שהוא כאילו שוכב עם מישהי אחרת" אבל אולי.....
הקטע הזה פשוט יצר אצלי מועקה. זה ממש לא היה קטע קלאסי של "התפייסות"...
נוצת_הכסף*
הצטרפות: 03 נובמבר 2004, 12:21

שליחה על ידי נוצת_הכסף* »

דף בהחלט מענג. חן חן למי שהגתה אותו.

במה שנוגע ל"עמוק באדמה", אני לא מפסיקה להתפעל מהליהוק הגאוני. זו לדעתי הסיבה העיקרית לכך, שכולנו כל כך

מעורבות בחיי הדמויות ולא יכולות כבר לחכות כדי לדעת, איך העלילה תתפתח .
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

מעולם לא צפיתי ב"עמוק באדמה" אבל לפי מה שכתוב פה זה נשמע די מעניין
אפשר להתחיל עכשיו או שזה בילתי אפשרי?
באיזה יום זה?
לילה_טוב*

שליחה על ידי לילה_טוב* »

ואני הייתי עדינה כי חשבתי שילדים קטנים קוראים את הדף..
טובי_י*

שליחה על ידי טובי_י* »

פתחתי דף, עמוק באדמה יצירה אנטימיינסטרימית .

פלוני אלמונית הסידרה משודרת בימי ראשון בערך בשעה אחת עשרה אחרי ארץ נהדרת, הבורגנים ומאה אלף פירסומות.
בטח שכדאי לך לראות אותה, אם תצטרכי השלמות, תשאלי פה.
ענת_גביש*

שליחה על ידי ענת_גביש* »

פלוני אלמוני, כואב הלב שתפסידי את הפרקים הראשונים. נראה לי שהם אלה שעיצבו לנו את ההיסטריה הנוכחית. אולי יש לך אפשרות לראות אותם באינטרנט?
(איך מובן לנו מאליו שפלוני אלמוני הוא אשה (-: האם נשים קרועות על הסדרה יותר מגברים?)
יער_נורווגי*

ענת גביש, תודה על העדכונים. אז מה, הפסדתי את הנשיקה של ראסל וקלייר... איזה ביאוס. נקוה שיתנשקו בעתיד.
הארתור הזה (זה שמו של המחונך-בית?) נראה די תמוה. הייתי אומרת שהוא מוציא שם רע, לפחות לפי הפרק הראשון בו השתתף, לרעיון של חינוך בבית. מזל שחמותי והורי לא צופים בסידרה :-)
עדי_יותם*

שליחה על ידי עדי_יותם* »

רותם, הפסדת יותר מנשיקה: וקלייר וראסל עושים את זה.
לילה,
ואני הייתי עדינה כי חשבתי שילדים קטנים קוראים את הדף..
את מדברת אליי? 0-:
לילה_טוב*

שליחה על ידי לילה_טוב* »

יעל צ אמרה שהילד שלה בתמונה, אז צינזרתי.
טובי_י*

שליחה על ידי טובי_י* »

(איך מובן לנו מאליו שפלוני אלמוני הוא אשה האם נשים קרועות על הסדרה יותר מגברים?)

אולי נשים מדברות על זה יותר.
או שאולי מטבע הדברים האתר פה מורכב מ 80 אחוז נשים, בהערכה גסה, אז מה הסיכוי שישתחל לו לפה גברבר?
בשמת_א*

שליחה על ידי בשמת_א* »

היא עושה לו את המוות בהכנות ומוציאה לו את כל הכיף. (בלי בירות, עם ג'וינט, כן הספרים שלך לא הספרים שלך.)
מעניין. אני ראיתי משהו אחר לגמרי:
ליסה אורזת ומכינה הכל, ויש ים של דברים לארוז, והוא - נח לו וקורא ספרים על האתר. אפילו את הבירות בשביל עצמו הוא לא טרח לארוז, אבל אחר כך יש לו תלונות כשמתברר שהיא חשבה ששש יספיקו לו (היא לקחה בחשבון גם ג'וינט ועוד) והוא רצה יותר. אז מה אתה מתבכיין? תיקח כמה שאתה רוצה בעצמך, מה אתה ילד קטן וחסר אונים שמחכה שליסה תארוז בשבילך אפילו בלי שאמרת לה מה אתה רוצה?

הקטע עם הממחטות נראה לי ככה:
רות מאוד שמרנית במקור, ויש דברים שבשבילה מסמלים עבר אהוב ונעים. למשל, המגרה המסודרת של ארתור לדעתי העלתה אצלה זיכרון עבר מרגש. והריח של הממחטות - לדעתי יש לו משמעות בשבילה. ריח של ממחטת בד מכובסת ומקופלת יפה, כמו פעם. ולכן לדעתי היא מריחה אותה ומתרגשת מהמראה והריח של זכרונותיה, פתאום צצים מולה בחדר שלו. והרי הוא גודל על ידי הדודה די בבידוד, כך שהוא בעצם אדם צעיר בגוף אבל שיחזור של חיי הדודה הזקנה בכל מנהגיו, טעמיו והרגליו. רות מתחברת עם "הדודה" שבתוכו.
מה שמזכיר לי, איך רות כל כך מנסה להיות ליברלית בתגובה שלה על ראסל - בפנים קצת מזדעזעת כשהיא מבינה מה קורה, כלפי חוץ מקבלת ופתוחה...
אמא_אופטימית*
הצטרפות: 30 ספטמבר 2004, 03:44
דף אישי: הדף האישי של אמא_אופטימית*

שליחה על ידי אמא_אופטימית* »

מה שמזכיר לי, איך רות כל כך מנסה להיות ליברלית בתגובה שלה על ראסל - בפנים קצת מזדעזעת כשהיא מבינה מה קורה, כלפי חוץ מקבלת ופתוחה...
אני לא בטוחה שירדתי לסוף דעתך (ופתאום אני חושבת - אולי אני צופה בהם אבל מפספסת משהו). "בפנים קצת מזדעזעת כשהיא מבינה מה קורה". למה את מתכוונת?
בשמת_א*

שליחה על ידי בשמת_א* »

למה את מתכוונת?
לזה שרואים שהתגובה הראשונית שלה קצת לא-נוחה, כשהיא מגלה שבעצם הבת שלה בדיוק קיימה יחסי מין עם בחור אצלה בבית, וזה זמן קצר אחרי שקיימה יחסי מין עם בחור אחר. תפיסות שמרניות קצת קשה להן גם שהבת מקיימת יחסי מין בבית (יש איזו ציפיה לא ריאלית שתישאר בתולה, או שלפחות לא תנפנף בזה לפני ההורים שלה (-; ), וגם שהיא מחליפה בחורים בתדירות כזאת (אופס, רק התרגלתי ל-X ועכשיו כבר עברת ל-Y? קצת מופקר, לא?).
עם זאת, היא שומרת את ההפתעה הקצת-מזועזעת שלה בפנים, כי היא מאמינה שצריך להתקדם עם הזמן, ושדעותיה השמרניות אינן מתאימות. בתגובתה כלפי קלייר, היא מכבדת ופתוחה.
פלוני_אלמונית*

מישהו זוכר את הקישור לאתר שבו מופיע פירוט הסדרה "עמוק באדמה". פעם הוא הןפיע כאן - לא?
טובי_י*

שליחה על ידי טובי_י* »

הקישור היה כאן ואני זוכרת שלא הצלחתי להיכנס. וויתרתי על זה.
עכשיו אני שמחה!
זה סתם יהרוס את הציפייה, ואת הפרקים הנוכחיים. (כלומר אם תראי את הפרקים היותר מתקדמים, לכך הכוונה...).
נונה_בי*
הצטרפות: 10 אוקטובר 2004, 18:51
דף אישי: הדף האישי של נונה_בי*

שליחה על ידי נונה_בי* »

זה סתם יהרוס את הציפייה, ואת הפרקים הנוכחיים.
אכן. כמו שנכנסים ל episode guide עולה תמונה מהעונה הרביעית מסגירה ומנבאת והורסת. מהר החזרתי את ברירת המחדל לעונה שלישית אבל בניסיון לקרוא את הפרק האחרון ששודר אצלנו נכנסתי לפרק מאוחר יותר. כנ"ל- ארבע המילים הראשונות מספרות הרבה, מיד הבנתי שאני בפרק מאוחר מדי.

אליס בארץ המראה ממש קשה לך אה? ;-)
נונה_בי*
הצטרפות: 10 אוקטובר 2004, 18:51
דף אישי: הדף האישי של נונה_בי*

שליחה על ידי נונה_בי* »

מי שממש חייבת- HBO דוט com
לפחות ככה יש שלושה שלבים שעוד אפשר להתחרט ולחזור אחורה: בכניסה לאתר, בכניסה לסדרה, בכניסה למדריך הפרקים
ענת_גביש*

שליחה על ידי ענת_גביש* »

אוייש תפסיקו עם זה מיד!!!! (-:
ענת_גביש*

שליחה על ידי ענת_גביש* »

ליסה אורזת ומכינה הכל, ויש ים של דברים לארוז, והוא - נח לו וקורא ספרים על האתר. אפילו את הבירות בשביל עצמו הוא לא טרח לארוז, אבל אחר כך יש לו תלונות כשמתברר שהיא חשבה ששש יספיקו לו (היא לקחה בחשבון גם ג'וינט ועוד) והוא רצה יותר. אז מה אתה מתבכיין? תיקח כמה שאתה רוצה בעצמך

נראה לך שהיא היתה מניחה לו להשתלב במלאכת האריזה? ואם נגיד הוא היה מוציא תיק והיה נופל ממנו מכתב שכתב בקמפינג האחרון (לבד) והוא היה יושב לקרוא אותו בהנאה תוך בזבוז זמן צרוף, שלא לדבר על התענגות על העבר... זה היה עובר לו בשקט?
ליסה מתה מפחד ורוצה לקשור אותו בכל מובן אפשרי. ולראות אותו נהנה זה מלחיץ אותה כי בחוש היא יודעת שאם הוא נהנה זה כנראה לא קשור אליה.

הבהרה קטנה: הוא לא סתם נפגש קודם עם הנשים ההן. הן הבריזו לו, הבנ'אדם היה חייב לז.. וליסה היתה התחליף. לילה, תודה על הפרט החשוב הזה שלא קלטתי. זה עוזר להבין הכל עוד יותר טוב.
הארכיון_של_יעל_צ*

......ליסה מתה מפחד ורוצה לקשור אותו בכל מובן אפשרי. ולראות אותו נהנה זה מלחיץ אותה כי בחוש היא יודעת שאם הוא נהנה זה כנראה לא קשור אליה._ :-) Oh Yes .

נראה לך שהיא היתה מניחה לו להשתלב במלאכת האריזה?
מזכיר לי שפעם אחד מהילדים שלי אמר לי: אמא, נכון שאם לא תגידי לאבא מה לעשות הוא לא יידע?
(וואלה, באמת, איך הוא הסתדר בחיים שלושים שנה בלעדי...). לקחתי לתשומת לבי.
ענת_גביש*

שליחה על ידי ענת_גביש* »

אמא, נכון שאם לא תגידי לאבא מה לעשות הוא לא יידע?
:-D
דקל_נור*
הצטרפות: 15 פברואר 2004, 01:25
דף אישי: הדף האישי של דקל_נור*

שליחה על ידי דקל_נור* »

סופסוף צפיתי בשידורי יום ראשון, וכמעט לא נותר לי מה להוסיף!
אולי נעשה מפגשי ניתוח סדרות? כמו מפגשי סופרים. אני ממש מתמוגגת מכן.

אז נתחיל:
רק אני שמתי לב לתחילה של בניית מתח מיני בין האימא למתמחה?

אהבתי את זה שבקמפינג, הגברים היו אלה שדיברו על אהבה ורגשות והנשים דיברו על זיונים

הקטע עם הנחש. הנשים הביטו ביראה ופחד, הרחיקו את הילדות, וכשבא הגבר הגדול וריצץ את הנחש הם ירדו עליו שלא היה צורך והוא לא ערסי. זה מציג בבהירות את המילכוד שנייט נמצא בו

כשדייויד נפגש עם ראסל, ביימו את זה כך שהפגישה תהיה בפוזה הכי סטיגמטית שיש - הבחור צובע לה את השיער ומרכל... ודייויד ישר עבר לפוזת עיפעוף העיניים שיש לו כשהוא עם הומואים אחרים שאינם קית'.

מעניין אם ליסה באמת כל כך מטומטמת, או שהיא כל כך אוהבת אותו שהיא מעדיפה בינתיים לשתוק ולהודות על מה שיש לה כרגע, שזה אפילו לחיות עם גבר שרוצה אותה רק כקונטרה לנשים אחרות שאינו יכול להשיג.

ואוי, כמה קיוויתי שהקטע עם ברנדה היה חלום, פווווו... לפחות בינתיים (אליס בארץ המראה , תירגעי, כן? להחזיק חזק)

ומסכנה קלייר, סופסוף משהו אמיתי, אז על הלילה הראשון הוא נחשף בכל עוצמתו לסטייה שהיא החיים שלה. יפה מצד אימה להתנצל על שגידלה אותה בצל המוות (-:
פלוני_אלמונית*

שווה בהחלט להכנס לאתר של "עמוק" HBO... למי שיש זמן פנוי ומתחשק לגלות מה יהיה...
חגית_פ*

שליחה על ידי חגית_פ* »

אף אחד לא כותב על הפרק של אתמול ?? הלווו ???

(אני הקלטתי וטרם הספיקותי. חשבתי להשיג כאן תקצירים :-S ).
נויה_פיק_טיבי*
הצטרפות: 27 דצמבר 2004, 20:53

שליחה על ידי נויה_פיק_טיבי* »

אף אחד לא כותב על הפרק של אתמול ?? הלווו ???
הנה:

נייט קורא בעיתון שאבא של ברנדה נפטר. הוא מחליט ללכת ללוויה (כמובן אחרי שביקש רשות מליסה). אך אויה, הוא צריך למצוא בייביסיטר לתינוקת. ככה גם הבטיח לליסה.
הוא לא מצליח למצוא בייביסיטר, והולך עם התינוקת ללוויה.
הרומן של ראסל וקלייר פורח, ראסל קונה לקלייר צבע שעולה 50 דולר כי "לפעמים אנשים צריכים לקבל את מה שהם רוצים מתי שהם רוצים" או משהו כזה.
אמא רות מתחרפנת למדי, עוקבת אחרי העוזר החדש (זה שגדל בחינוך ביתי) כשהוא יוצא לריצה ובכלל נדבקת אליו.
ברנדה מתבכיינת לנייט אחרי הלוויה. נייט מבטיח לה שהיא "תמצא מישהו" וברנדה רומזת ובגדול שזו לא התשובה הנכונה לשאלת בדידותה....
כשליסה חוזרת הביתה, וכשהיא שומעת שנייט הלך ללוויה עם התינוקת היא מתחרפנת לגמרי. "ברנדה החזיקה את התינוקת?!" "לא, התינוקת ישנה רוב הזמן". ליסה יוצאת בכעס מהבית.
בסוף הפרק, רוחו של אבא של ברנדה מגיעה לבקר את נייט. אבו-ברנדה אומר לנייט: "אל תדאג לברנדה, אתה מצאת את האושר שלך והיא תמצא את שלה" (או משו כזה). אך נייט מפתיע (ממש...) את הצופים ואומר: "ומה אם לא מצאתי?"
פלונית*
הצטרפות: 02 אוקטובר 2001, 03:13

שליחה על ידי פלונית* »

ואצלי אתמול הוידאו משום מה לא הקליט...

יש פירוט פרק ?
ענת_גביש*

שליחה על ידי ענת_גביש* »

"ברנדה החזיקה את התינוקת?!" והיה חזק גם איך שהיא שאלה: היא הסתכלה עליה??? ואפשר להבין את הפחד שלה מהכוחות המאגיים שאולי יש למטרופה הזאת.
אני יודעת שכבר שאלו, אבל זה מתחיל להיות חמור: מה יהיה עם השיער של נייט?
היה גם חזק איך ברנדה יכולה למסמר את נייט בלחישת "דונ'ט ליב" אחת מעבר לכתף, וכמה מלל ליסה צריכה...

בנסיונותיו למצוא בייבי סיטר נייט מגיע אל האשה של ריקו. עכשיו, אולי היא קצת מעורערת בנפשה או דכאונית, אולי, לא יודעת. אבל לו, לנייט, בלי ספק היה המבט הזה בעיניים שיש להורים לתינוק שקט אחד, כשהם באים לביקור אצל משפחה בת כמה ילדים..
טובי_י*

שליחה על ידי טובי_י* »

כשליסה אמרה לנייט' שמאז שהם נפרדו היא לא היתה עם אף אחד מחשש להרוס זאת שוב, ושהוא הראשון שהיא הרגישה את חסרונו כשעזב.מה הוא ענה לה?!משהו כמו " אה, את תמצאי כבר מישהו"
והיא כמובן ענתה משתנקת "זו כל כך לא התשובה הנכונה " .

אחחח, טאקט, נייט' טאקט. גם איבדה את האבא שלה, גם מסתכלת על התינוקת המטריפה שלו, גם יושבים במקום שאמור היתה להתקיים בו חתונתם, וגם געגועים לאהבה...
הוא יכל פשוט לא לענות. שתיקה שווה זהב לפעמים.

גברים...
לוונדר_סגול*
הצטרפות: 24 ספטמבר 2004, 16:05
דף אישי: הדף האישי של לוונדר_סגול*

שליחה על ידי לוונדר_סגול* »

אותי ריגש נורא הקטע של ראסל וקלייר,
היא אומרת לו שזה מוגזם להוציא 50$ על צבע
הוא אומר לה שהוא מעדיף להיות עני ואביון ולראות אותה מאושרת,
היא מתרפקת עליו ואומרת לו - שהיא צריכה להזהר לא להתרגל לזה
והוא אומר לה שהיא דווקא בהחלט כן מוזמנת להתרגל לזה
והיא ככה מסתכלת לו בעיניים, עמוק... מבחן מציאות כזה של האושר של האהבה...
ההה... נמסתי...
חגית_פ*

שליחה על ידי חגית_פ* »

אותי ריגש נורא הקטע של ראסל וקלייר

רק לי זה הרגיש קצת אובססיבי ומלחיץ? אני פשוט לא רומנטית ??! :-S
חגית_פ*

שליחה על ידי חגית_פ* »

מסיבת ההומואים בכיכוב כל מיני שמות של דיוות שקית לא מכיר ... ריחמתי עליו האמת, ודייויד השתלב שם לגמרי.

הקטע שהכי הרס אותי היה רות המחופשת עושה אמבושים לארתור מאחורי העץ ואח"כ מדמיינת שהוא קלט אותה וצורח עליה... :-P

ומה עם הקטע שהיא מפזזת לצלילי פסנתר את these are a few of my favorite things ? ונייט בוהה בה מבוהל, "קלייר אמרה שנראית קצת מפוזרת בבוקר?" (זה היה "מפוזרת?". אני שוכחת).

גדול, גדול.
פלוני_אלמונית*

רק לי זה הרגיש אובססיבי ומלחיץ ?

לא.
ה_עוגיה*
הצטרפות: 15 יוני 2003, 00:44
דף אישי: הדף האישי של ה_עוגיה*

שליחה על ידי ה_עוגיה* »

טוב, הבנתי. נכנעתי. נלך עם הזרם.
האם הכרחי להתחיל מהעונה הראשונה (שקצת קשה להשיג) או שאפשר להתחיל ישר מעונה 2?
האם זאת "סדרה של בנות" או שאכל לצפות בה יחד עם האיש?
א_גרויסע_מויש*
הצטרפות: 08 פברואר 2004, 17:47

שליחה על ידי א_גרויסע_מויש* »

האם הכרחי להתחיל מהעונה הראשונה (שקצת קשה להשיג) או שאפשר להתחיל ישר מעונה 2?
לא קשה להשיג. אני צופה בה במקביל לעונה הנוכחית.
אם יש לך איך להגיע למרכז, יש לי כמעט את כל הפרקים (ועם עוד קצת סבלנות, יהיו כולם).
ענ_בל*
הצטרפות: 11 ספטמבר 2004, 22:30
דף אישי: הדף האישי של ענ_בל*

שליחה על ידי ענ_בל* »

חגית פ
גם לי היתה תחושה דומה בסצנה של ראסל וקלייר.
לא התלהבתי.
לוונדר_סגול*

אח... אין לכן לב אתן...
/-:
הארכיון_של_יעל_צ*

אותי ריגש נורא הקטע של ראסל וקלייר,
לוונדר, אני איתך. אולי לא "נורא", אבל ריגש.
לילה_טוב*

שליחה על ידי לילה_טוב* »

האם זאת "סדרה של בנות"
אצלנו לא. דווקא האיש התחיל אתה ואני הצטרפתי אחריו, והשיא היה הצפייה הזוגית בליל שישי בעונות הראשונות..
הארכיון_של_יעל_צ*

האם זאת "סדרה של בנות"
אצלנו לא

גם אצלנו לא.
א' ואני צופים נאמנים מראשית הסדרה. אגב, כך היה גם ב"סקס והעיר הגדולה", שגם כן נחשבת לסידרת בנות.
(א' השנון היה אומר: יש הערב "סקס"? ואני הייתי אומרת: "כן, בטלוויזיה").
יער_נורווגי*

בעיני הסצינה של ראסל וקלייר לא היתה דביקה. מה יש, שמישהו שם יהנה כמו שצריך. מסכנים כולם, מגיע להם רגע של נחת (ואהבה).
ליסה הזו, מההתחלה לא נראתה לי. אני צופה הרבה בעיות איתה (ולא צריך להיות איינשטיין בשביל זה..). כבר התחשק לי שנייט יחזור לברנדה ורק שהיא תפסיק להיות כזו צדקת גדולה.
חגית_פ*

שליחה על ידי חגית_פ* »

אמש, הרגשתי כמעט רחמים על ליסה. פתאום התחברה לי האובססיה שלה מהפרק שעבר לגבי ברנדה לזה שהיא בעצם מבינה את האנרגיה החזקה שלה (של ברנדה) ולא יודעת מה קרה.

ואז, כשהיא באנ לנייט ואמרה את המשפט ההוא בסוף ("יש לך מזל שאני אוהבת אותך?" זה היה ?!), נגמרו הרחמים והיא עיצבנה אותי שוב.

רות וארתור .... בבררר.... אין מילים.
אלמונית*
הצטרפות: 01 אוקטובר 2001, 09:06

שליחה על ידי אלמונית* »

למה רחמים? אותי היא ממש הגעילה.

ומה זה היה שנייט שאל מה השתנה אצלה. מה השתנה אצלה?
לילה_טוב*

שליחה על ידי לילה_טוב* »

מה השתנה אצלה?
פתאום היא לא נראתה כמו סמרטוט. יצאה ממנה אישה אמיתית, יפה ,סקסית, זוהרת, בטוחה בעצמה.
זה מה שאני הרגשתי.

<נורא קל לרדת עליה כאן אבל שתרים את היד מי שאף פעם לא עושה ליסה לבעלה>
יער_נורווגי*

הקטע של רות וארתור באמת תמוה. היא נראית כמו אמא שלו (אולי הוא זקוק לדמות אם כי דודה שלו גידלה אותו?) וגם הליטוף הזה בסוף. מה זה היה אמור להיות?
אני לא מבינה את הפישרים.
מאד ריחמתי על ליסה כשהייתה שם אצל ברנדה. יש תמיד את הענין הזה, לראות או להכיר את האהובה הקודמת של האיש שלך. זה לא קל.
ואני עדיין לא אוהבת אותה, לא יעזור לה כלום.
לוונדר_סגול*

מה השתנה אצלה?
קרו לה שני דברים:
1 - היא קיבלה טיפול מעולה מברנדה ששחרר לה מחסומים אנרגטיים והיא הרגישה אושר גדול והתחברה סוף סוף לזרימה של עצמה.
2 - היא הבינה שברנדה לא במשימה להחזיר לעצמה את נייט ואבן גדולה נגולה מעל ליבה.
טובי_י*

שליחה על ידי טובי_י* »

פיספסתי את הסוף של הפרק האחרון.
הדבר האחרון שראיתי זה את ליסה בוכה בזרועותיה של ברנדה, ואחכ מבינה שברנדה לא תנקוט שיוניים בחיים שלה, כלומר לא תיקח אליה את נייט' או וואט אבור.
אפשר לקבל את הסיום ממי שזוכרת?
לוונדר_סגול*

נייט פוגש את ליסה ואומר שואל אותה מה השתנה בה והיא אומרת כלום, והוא מנסה וחוקר ושואל, הסתפרת? והיא בחיוך מרוצה אומרת שכלום לא השתנה, ואז הוא אומר לה משהוא כמו - i could fuck you here and now - (הם בדיוק בטקס אשכבה אם אינני טועה)
ואז היא באה אליו, אומרת לו - יש לך מזל שאני אוהבת אותך - ומדביקה לו נשיקה עסיסית.

רות וארתור - אחרי שהיא נישקה אותו פעמיים והוא נס על נפשו, היא שומעת מהאישה של המת הנוכחי שזה התפקיד של האישה לרצות את הגבר והיא מיד מיישמת - באה אליו בהצהרה נועזת ואומרת לו שהיא רוצה אותו, אוהבת את המוסיקה שלו, את המטפחות שלו ועוד כל מיני דברים כאלה. ואם אתה לא רוצה אותי אז תגיד ואלך, אבל תדע שאני רוצה אותך.
ואז, הוא מתקרב אליה, והם נעמדים אחד מול השני, ומבצעים טקס גיפוף כזה של ראש בראש. רות נראית מופתעת מהעניין אבל משתפת פעולה.
בעיני זה דווקא טקס מאוד יפה של התקרבות זהירה. משהו אחר, כצפוי מטיפוס כה שונה. עדין, אינטימי כזה.
וזה נגמר בזום אאוט שמראה אותם עומדים, ראשו מונח על כתפה, אבל הגופות שלהם רחוקים, לא נוגעים...

מה עוד היה שם?... עד איפה ראית עם האחרים שמעניינים אותך.
חגית_פ*

שליחה על ידי חגית_פ* »

מבצעים טקס גיפוף כזה של ראש בראש

לא יכולתי לתאר זאת טוב יותר :-S
טובי_י*

שליחה על ידי טובי_י* »

קלייר וראסל. שהוא מכחיש שהיה בינו לבין המדריך אומנות משהו מיני. אחרי זה היה עוד?
זהו נדמה לי

תודה!
בשמת_א*

שליחה על ידי בשמת_א* »

וראסל. שהוא מכחיש
ואנחנו מאמינים לו?
דקל_נור*

שליחה על ידי דקל_נור* »

אוף למקליטת-עמוק-באדמה שלנו התקלקל הוידאו בדיוק לפני הפרק הקודם, והפרק שלפניו היה תקוע בוידאו והוחלט להפסיק את ניסיונות ההחיאה לקלטת האבודה )-: אז פיספסתי פעמיים, ואני מבינה שהרבה.

מה היה בין ברנדה לליסה?
מה היה בין ראסל למורה?
מה היה בין האימא לארתור???

והאם היו סצינות מוות גאוניות בפתיחה?
לילה_טוב*

שליחה על ידי לילה_טוב* »

דקל, איפה את גרה? הפרק הזה מוקלט לי.
דקל_נור*

שליחה על ידי דקל_נור* »

יו! תודה! באזור חיפה
לילה_טוב*

שליחה על ידי לילה_טוב* »

קצת רחוק...אני דרומה מהמרכז.
טובי_י*

שליחה על ידי טובי_י* »

אה בשמת, בגלל זה כתבתי מכחיש.
למען האמת, הוא היה נשמע אמין, אז אני מאמינה לו.
אני מניחה שהמדריך מכין את הקרקע לבאות.
קרוטונית_מהמרק_הגדול*
הצטרפות: 25 יולי 2004, 19:10

שליחה על ידי קרוטונית_מהמרק_הגדול* »

הקטע של רות וארתור באמת תמוה. היא נראית כמו אמא שלו

לא בגלל זה הוא תמוה בעיני. הדמות של רות כאשה פשוט עברה רגרסיה בעונה הזאת - בתחילה היא היתה עם גבר עדין ואוהב (שאיתו בגדה בבעלה), אחר כך עם רוסי חמום מוח, מין "גבר-גבר" כזה, שלפחות לימד אותה כמה דברים על חושניות. ופתאום היא חוזרת למין אהבה של מתבגרים, אהבה של cast-outs לבחור תמהוני וחסר כישורים חברתיים. זו גם לא אהבה גופנית (הם שוכבים שניהם על המיטה בתנוחת כפיות, אבל הוא קם והולך בלי לעשות סקס).
בשמת_א*

שליחה על ידי בשמת_א* »

זו גם לא אהבה גופנית
מצידה כן. מצידו - אנחנו לא יודעים אם הוא בכלל לא רוצה, או שהוא הדרגתי, איטי, זהיר ורוב הסיכויים שהוא בכלל בתול.
קרוטונית_מהמרק_הגדול*

ורוב הסיכויים שהוא בכלל בתול.

כפי שלמדנו מן הפרק הערב, הוא אכן בתול, ואף בתול חסר תקווה |N|
לילה_טוב*

שליחה על ידי לילה_טוב* »

תגידו, מישהו מכיר את סיפור הילדים הזה, איזבל ו...שכחתי איך קוראים לו? שברנדה ובילי כל כך להוטים אחריו?
טרה_רוסה*

שליחה על ידי טרה_רוסה* »

בתול חסר תקווה
למה? פיספסתי.
לא ברור מה רות מוצאת בו בכלל. כלומר, איזו תכונה מושכת יש בו?
קרוטונית_מהמרק_הגדול*

1. נת'נאל ואיזבל. ספר שלא קיים במציאות ככל הנראה.
  1. בפרק של אמש, רות (המתוסכלת מינית) מנסה לשאול אותו אם הוא נמשך אליה, אולי היא מבוגרת מדי. הוא אומר: "להפך, את בדיוק בגיל המתאים בשבילי" - מה שגורם לחשוב שהוא מחפש לו דודה ולא מאהבת. אחרי עוד כמה נסיונות בירור מנומסים ותשובות תמהוניות שלו, רות שואלת ישירות אם הוא בכלל עשה פעם סקס. התשובה שלו: "נדמה לי שכן, באיזשהו אופן". אז היא מבינה שאין עם מי לדבר.
בסוף הפרק היא וקלייר עושות "שיחת בנות" לא אופיינית ומקטרות על איך שכל התמהונים נמשכים אליהן S-:
טרה_רוסה*

שליחה על ידי טרה_רוסה* »

אתר עם התסריט של כל פרק של עמוק באדמה.
חגית_פ*

שליחה על ידי חגית_פ* »

אני קצת בלחץ, פיספסתי פרק של "עמוק" לראשונה עקב נפילת אנטנת YES ... רוחות חזקות וכאלה... :-S

דרוש תקציר בדחיפות !!
א_גרויסע_מויש*

אוי ואבוי! דווקא את הפרק הזה?
טוב, אני יודעת שזה מעצבן נורא, אבל הפרק הזה היה כל כך מדכא, שאין לי כח לתקצר אותו עכשיו.
לא רק שלא הצלחתי להפסיק לראות אותו אתמול (אני מקליטה לטובת שעות שפויות יותר), גם לא הצלחתי להרדם אחריו...
חגית_פ*

שליחה על ידי חגית_פ* »

אוייש נו !!
ה_עוגיה*
הצטרפות: 15 יוני 2003, 00:44
דף אישי: הדף האישי של ה_עוגיה*

שליחה על ידי ה_עוגיה* »

לפני שבוע ומשהו התישבנו חגיגית לצפות בפרק של עמוק באדמה. פרק ראשון של עונה 4.
צ'מעו
לא יודעת איך להגיד את זה
אבל היה מה זה פיהוקון...
אני זוממת לצפות שוב כשאנחנו לא חולים.
אתם יכולים להמליץ על איזה פרק טוב, מיצג, מעונה מתקדמת? (כזה שקל להוריד...)
יעל*
הצטרפות: 30 יוני 2001, 20:34

שליחה על ידי יעל* »

אוייש נו !!
טוב, קצת.... קשה לי קצת לשבת ליד המחשב היום. אבל מה לא עושים למען מועדון המעריצים.
ליסה עדיין נעדרת. נייט הולך ומשתגע מדאגה. מודיעים למשטרה. מוצאים את המכונית אבל לא את ליסה.
דיויד וקית נפרדים. ראסל מנסה לחזור לקלייר אבל היא מסרבת.
בעיצומו של הפרק רואים את קלייר רצה לשירותים להקיא. ואחר כך בדיקת הריון חיובית.
נייט נוסע לאזור שבו מצאו את המכונית של ליסה. מבלה שם את הלילה. דיויד וקלייר מצטרפים אליו לעידוד.
בסוף אחת הלוויות בבית המשפחה, מגיע גבר מבוגר ששכח את המשקפיים שם. מפה לשם רות מתחילה לבכות
בגלל ליסה והגבר הנ"ל מחבק אותה לעידוד. נראה כמו רמז לבאות.
אה, וברנדה ניסתה להתקשר לנייט בתוך כל הבלאגן והוא ענה לה בכעס שאין לו זמן לדבר.

<תיקונים ועדכונים - יתקבלו בברכה>
לוונדר_סגול*

חגית, אני אספר לך מה שאני זוכרת מאתמול:
ליסה נעלמה, לא שומעים ממנה ולא יודעים כלום והמתח והחרדות עולים וגוברים.
לקראת סוף הפרק מוצאים את המכונית שלה נטושה, עם משקה קל שנייט לא מבין מה זה עושה שם, כי היא נמנעת מג'אנק, וגם שק השינה (או האוהל) חסר. דברים שהופכים את הכל תמוהה ולא ברור. נעלמה מרצונה? מישהו פגע בה? תעלומה.
רות, שבתחילת הפרק היתה שאננה והאמינה שלכל זה יתברר הסבר פשוט, למרות קלייר שהטיחה בה שהיא סתם מדחיקה, לקראת סוף הפרק הבינה גם שהקול הפנימי שלה שינה פזמון והוא אומר לה שמשהו נורא קרה.
את הגילוי הזה היא חשפה בפני זר גבוה ושרמנטי, אחד האבלים, תוך כדי הרטבת מקטורנו בדמעותיה. (ברור שהוא ימשיך איתנו...)
ראסל מנסה שוב לומר לקלייר שהוא אוהב אותה אבל היא מתעקשת בשיח חרשים שכזה: -זיינת אותו? -אני אוהב אותך. -הוא זיין אותך? -אני אוהב אותך -מצצתם אחד לשני? - אני אוהב אותך וכיוב'.
(נראה לי שראסל יתאבד.)
אמא של ברנדה (שמצאה דירה לעצמה) קוראת לה לטקס פיזור האפר. בהתחלה היא לא רוצה להיות עם אחיה באותו מקום אבל מתרצה ומגיעה.
לאחר העלאת רעיונות רבים של איפה לפזר את אבא, האמא, שלא ממש בראש שלה לטרוח לסוע לשום מקום ולהתקע בפקקים אח"כ, מחליטה ועושה - מפזרת את האפר מהמרפסת לרחוב. ברנדה בתגובה מנקה קצת מהאפר שנשאר על המעקה...
לפני לכתה אחיה אומר לה שהוא מצטער אבל הוא מאוהב בה. הוא יודע שזה לא לעניין, הוא מנסה לצאת מזה, אבל חייב להגיד את זה בקל רם, אולי אז יהיה לו יותר קל לשחרר.. בכי ודמעות. היא קצת סולחת נראה לי והולכת בעוד אימה שרה בקולי קולות במרפסת...
קלייר מביאה אותה בנאום נפלא למורה הדפוק שלה. קטונתי מלצטט אבל היה תענוג. הטיחה בו את כל מה שהיא חושבת עליו סופסוף.
דייויד ובן זוגו בצינון יחסים (אחרי הריב אצל האבא) אבל הפעם לא "מדברים על זה" כי דייויד עסוק בלהיות שם עם נייט. והחבר עוזר כמה שהוא יכול.
סצנת הסיום היתה נורא יפה.
נייט במוטל ליד איפה שמצאו את המכונית (בהמלצת המשטרה), לבד, מדוכא. פתאום דפיקה בדלת - הוא ניגש לפתוח ושני האחים שלו שם אומרים לו - חשבנו שתרצה חברה. הוא מביט בהם המום, פורש זרועות ויש חיבור משולש מקסים כזה, והוא בוכה, והאנושיות והאהבה מנצחים את כל הטרוף והבלבלות. אהבתי.
בבוקר שאחרי: קלייר שוכבת ערה בספה, דייויד ישן ונייט יושב ברכב הנטוש, שומע קלטת שלהם...

זהו נראה לי...
אה, היה גם משהו עם ההיא שבדיכאון, אישתו של השותף, שיצאה עם אחותה לקנות נעלים וחזרה עם טלויזיה ענקית ומקרר חד, אבל אני צריכה גם לעבוד קצת היום, אז ביי.
לוונדר_סגול*

יפה! יעל כתבה כל כך קצר והוסיפה פרטים ששכחתי. מצוין.
א_גרויסע_מויש*

טוב, מכיוון שאין פה אף אחד שמרים את הכפפה, ואני כבר הפללתי את עצמי :-), אני אתקצר.
אבל אני מזהירה- זה ממש בקצרה.
ליסה עדיין לא מגיעה לאחותה, וככל שעובר הזמן יש תחושה של אסון מתקרב. במיוחד בהתחשב בעובדה שבפרק הזה היו שלושה מקרי מוות, שגם היו מפוזרים בין הסצנות ששייכות למשפחת פישר ולא ממש בהתחלה. נייט מודיע במשטרה שליסה נעדרת, ובאיזשהו שלב מוצאים את המכונית שלה. נייט מחכה באיזה מוטל באיזור למקרה שהיא תחזור לאוטו. דייויד וקלייר מתגייסים לתמוך בנייט בצורה מפתיעה (כלומר, מפתיעה בהתחשב בדינמיקה המשפחתית). דיוויד נוסע להשתתף בהלווית דודתו של קית', ומתערב שם בין קית' ואביו באופן שגורם למריבה בין דייויד וקית', ודייויד עוזב את המקום. בהמשך הפרק הם נפרדים, אבל נראה שהפעם דייויד די שלם עם ההחלטה. ראסל (ככה קוראים לחבר של קלייר?) ממשיך להציק לקלייר בצורה אובססיבית ולהודיע לה שהוא לא מוכן להיפרד ממנה, קלייר בינתיים עומדת בזה בכבוד. לקראת סוף הפרק היא מגלה שהיא בהריון. אה, יש גם קטע שברנדה, שעוברת לדירה משלה, מתקשרת לנייט להתנצל על הנשיקה והוא צועק עליה שיש לו דברים חשובים יותר להתעסק איתם.

זהו, נראה לי. לא ממש לפי הסדר שבו זה היה.
שליחת תגובה

חזור אל “למידה”