עד שאמצא את שאהבה נפשי

נטע_ש*
הצטרפות: 04 אוקטובר 2001, 04:54
דף אישי: הדף האישי של נטע_ש*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי נטע_ש* »

ואני לא יכולה ככה, אני צריכה שיחזר אחרי, אני יודעת שאני לא כזו מלהיבה כמו שהייתי בעברי החילוני, אולי אני אפילו משעממת ועצובה, אך זו אני, לא יכולה "לשחק אותה". אולי שישמח אותי ושיחיה אותי, חברתי אמרה שזו לא הדרך, אך לא רואה דרך אחרת לשמוח .
יערה, יש תקופות, אולי היית שמחה לפני, ועכשיו את עצובה, וזה הכל בסדר. זה מתאזן מעצמו, נראה שאת בתקופה, שאת מוצאת את מי שאת בהוויה הזו, שאת מוצאת את אלוהים מתגלה אליך בכל אשר תפני
מי שלא יכול להתחבר עם התדר הזה שלך, שימשיך בדרכו
יבוא מישהו אחר, את כל כך מכוונת לכיוון של אהבה... כשזה מתאים, זה מתאים, גם אם לא כל כך קל, זה פשוט מתאים, כמו פאזל. קחי לך את הזמן, תתבונני במתרחש
וכל הכבוד על התקשורת איתו
גבר בא גבר הולך, אבל הדרך שלך רק תתחזק ותתעצם, עד כדי כך שמי שיבוא לא רק שלא יזעזע אותה, אלא יעצים אותה, יעצים אותך בשביל מי שאת ולא משהו אחר.
זה יבוא, זה תמיד בא בסוף, תמשיכי להיות מכוונת על עצמך ודרכך |L|
יערה*
הצטרפות: 02 אוקטובר 2003, 19:37

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי יערה* »

תודה
נטע ש
על דברייך המעודדים.(())
אני עדיין עצובה וכל כך רוצה להיות שמחה.
יערה*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי יערה* »

בלי קשר אליו
למה אני עצובה??
יערה*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי יערה* »

איך מוותרים על ה"נשק" ה"כוח" שלי...(שהיה לי) שאני זו שלא רוצה אך ב"טוב ליבי" אני מסכימה.... ואז הבחור היה מחזר, מרגיש בר מזל ואני הייתי בשליטה כי אם לא ילך בינינו.. אז אלך עם ראש זקוף ואגיד "אמרתי לך"... ואם זה הולך זה רק בגלל שאני מורידה מכבודי... כן כן... ככה היו חיי עד לפני שנה!!!עם כלמיני בני זוג שלא אירע מזלם ונפלו ברישתי הטיפשית. ראיתי בהם והראיתי להם את מה לא טוב בהם, והם בתגובה הראו לי מה טוב בי - בהערצה ... חוק טבע כזה... זה תמיד עבד!!!...)-:
יש משפט כזה בשיר של נועם רותם-"איך ברגע של אמת מתגלים חיים שלמים של שקר..." מרגישה ככה,
ברוך ה' התעוררתי... אך איך מתמודדים עכשיו עם פיגור כזה (תרתי משמע אם אפשר להגיד)
ז"א אני מתלהבת מהבחור... אך נתקעת חסרת מילים... כי הרי לא רוצה לשחק את המשחק המתנשא שלי (זה היה יכול להיות הכי קל...אך רוצה אמת איתו ... ואוו זה קשה .. אך התחושה טובה.) והנה הוא כן מעוניין בי - בלי שאני משחקת... וזהו האושר האמיתי. הקושי שלי הוא פשוט להיות חופשיה ומשוחררת .. כי אין לי ביטחון כמו בעבר. ביטחון מדומה-אבל ביטחון.
פלונית*
הצטרפות: 02 אוקטובר 2001, 03:13

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי פלונית* »

אני גיליתי את האהבה כשהפסקתי לשחק משחקים (משחקי כוח ואגו) והתחלתי להיות אמיתית...
יערה*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי יערה* »

תודה לאל על היום הנפלא שלנו היום יחד... השתחררנו נפתחנו נרגענו, אפילו אמרתי לו שאני אוהבת אותו (נפלט לי [-:) איזה כיף זה לפתוח את הלב.
יערה*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי יערה* »

אני מ א ו ה ב ת !!
אום_אל_קיצקיצ*
הצטרפות: 21 ינואר 2007, 22:53
דף אישי: הדף האישי של אום_אל_קיצקיצ*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי אום_אל_קיצקיצ* »

הי יערה, מזמן לא הייתי פה, ברומן הרומנטי שלך, אז עכשו השלמתי את כל מה שהפסדתי, ואני קוראת (מקווה) שאת כבר במקום אחר, אבל בכל זאת רציתי לבגיד משהו על זה:
_הגיע השלב של ראיית החסרונות.....
הוא מעצבן, בקושי מקשיב לי (אז מה אם אני בקושי מדברת), מספר דברים שלא מעניין אותי לשמוע ולא נותן להשחיל מילה, מתייחס אלי קצת כמו אל ילדה, לא מספיק מכבד אותי, לא מחזר אחרי, בעיקר- עסוק בעצמו. אוף._
מאוד הגיוני שהוא לא כזה, אלא שגם הוא כמוך, נמצא בשלב מטלטל ומפחיד. רוצה לעשות רושם טוב, ובגלל זה עסוק בעצמו, כי גם הוא שואל את עצמו, איך אני נראה מהצד השני. גם הוא לחוץ ומפוחד. תנסי לזכור את זה תמיד ואז יהיה לך יותר קל: התחלה של קשר שהוא בשאיפה "הדבר האמיתי" הוא מין טנגו כזה של צד קדימה שניים אחורה. שני הצדדים מבוהלים. שני הצדדים בו זמנית גם מתים להתאהב וגם מפחדים מזה פחד מוות. אז בגלל זה יוצאות גם פגישות צולעות ולפעמים את יוצאת עקומה ולפעמים הוא יוצא מעפן, אבל לאט לאט הקליפות נושרות. קצת אורך רוח ואל תשרפי גשרים בגלל איזה דייט לא מוצלח.
כל טוב!
יערה*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי יערה* »

עכשיו אני בשלב של ראיית היתרונות .. בלבד. איזה כייף זה לאהוב. תודה לאל.
שבת שלום והמון אהבה
אהבת_עולם*
הצטרפות: 12 ספטמבר 2008, 01:17
דף אישי: הדף האישי של אהבת_עולם*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי אהבת_עולם* »

המון בהצלחה !!!
נטע_ש*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי נטע_ש* »

איזה כייף זה לאהוב
נפלא!
יערה*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי יערה* »

תודה לכן
נתקלתי בבעיה שלא לקחתי בחשבון- שיעמום, אתמול היינו ביחד, הסתובבנו,ישבנו, עשינו מדורה, והיה אמור להיות כייף אבל אני פשוט השתעממתי... הוא סיפר לי דברים באריכות וזה כל כך לא עיניין אותי וחיכיתי שזה יגמר (שעות) אוף כמה הוא מדבר ועסוק בעצמו איזה מעצבן. איך מתמודדים עם זה?
נטע_ש*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי נטע_ש* »

נתקלתי בבעיה שלא לקחתי בחשבון- שיעמום
D-:
מה זה בדיוק שעמום? גם בנזוגי מדבר הרבה ולפעמים על נושאים משעממים (אותי) אז או שאני יושבת ומקשיבה כולי במאה אחוז, לא לפרטים אלא לו, מקשיבה לו, הוא מתבטא וזה נעים לי
או שאני יושבת מולו אבל חולמת... או שאני מקשיבה חלקית ובחלק שנשאר מקשיבה לרחשי הסביבה, נגיד עכשיו המכונת כביסה עובדת, ציפור אביב מצייצת, כאילו מרחיבה את ספקטרום השמיעה
או שאני אומרת לו דוגרי ובאהבה, שאני לא יכולה כרגע להקשיב, אני מוצפת / עייפה / עצבנית, אבל אחר כך אשמח לשמוע.
יערה*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי יערה* »

אני יכולה להבין כשחייים ביחד יש רגעי שעמום... נשמע בעיה שיש דרכים (כמו שכתבת) להתמודד איתה, אך מפתיע אותי שזה קורה עכשיו במפגשים בינינו שאני כל כך שמחה לקראתם וכמה בטלפון אנחנו אומרים אחד לשני שאנחנו כבר רוצים להפגש ואז כשנפגשים.... משעמם... וזה מראה על איזשהו חוסר חיבור , זה לא שהוא נהנה מלדבר כל כך הרבה זו פשוט הייתה הדרך שלו להתגבר על המבוכה....
אנחנו שני אנשים מבוגרים, לא ילדים שמתלהבים ונותנים לרגש לצאת בקלות... וזה חסר לי... לאט לאט... (כמה סבלנות צריך?) לא התיאשתי ממנו ומתפללת להצלחתנו.
ג*
הצטרפות: 24 אפריל 2006, 13:59

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי ג* »

אוף כמה הוא מדבר ועסוק בעצמו איזה מעצבן. איך מתמודדים עם זה?
אוף כמה הוא מדבר
ועסוק בעצמו איזה מעצבן. איך מתמודדים עם זה?
שני דברים נפרדים, לא בהכרח באים ביחד, נקודות למחשבה.
יערה*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי יערה* »

אני רוצה להתחתן איתו כי אני רוצה כבר להתחתן. מרגישה שאחרי החתונה דברים יסתדרו (אני יודעת בראש שזה לא נכון- אך ככה מרגישה)
כרגע הבעיה העיקרית היא תיקשורת לא טובה (חוץ מזה הרוב יש- משיכה ורצון הדדיים, אותה השקפת עולם, אותן שאיפות, וכו') ראוי לציין שיש לי קשיים בתקשורת לאוו דווקא בקשר אליו. אז צריכה לעבוד על עצמי , יותר להביע את עצמי יותר לחיות, כן כן, לפעמים אני מתנהגת כמו מתה, לא יודעת למה.. אוטמת את עצמי ומחכה שזה עבור.
ה' תעזור לי כמה עבודה....
בקיצור בקשר למה שכתבתי בהתחלה שאני יותר רוצה להתחתן מאשר איתו אז הוא מרגיש את זה (הוא אמר לי שהוא רוצה אך הוא לא מרגיש שאני ממש רוצה אותו) ואני רוצה! באמת! אבל מפחדת.
נו יאללה כבר אוף איתי.
אום_אל_קיצקיצ*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

יערה, תקראי את מה שכתבתי לך לפני כמה ימים, זה רלוונטי למה שקורה עכשו:

מאוד הגיוני שהוא לא כזה, אלא שגם הוא כמוך, נמצא בשלב מטלטל ומפחיד. רוצה לעשות רושם טוב, ובגלל זה עסוק בעצמו, כי גם הוא שואל את עצמו, איך אני נראה מהצד השני. גם הוא לחוץ ומפוחד. תנסי לזכור את זה תמיד ואז יהיה לך יותר קל: התחלה של קשר שהוא בשאיפה "הדבר האמיתי" הוא מין טנגו כזה של צעד קדימה שניים אחורה. שני הצדדים מבוהלים. שני הצדדים בו זמנית גם מתים להתאהב וגם מפחדים מזה פחד מוות. אז בגלל זה יוצאות גם פגישות צולעות ולפעמים את יוצאת עקומה ולפעמים הוא יוצא מעפן, אבל לאט לאט הקליפות נושרות. קצת אורך רוח ואל תשרפי גשרים בגלל איזה דייט לא מוצלח.
יערה*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי יערה* »

את צודקת ,תודה
אום אל קיצקיצ
אך למה לא לפרוק כאן אם אפשר....
לדעתי הוא חסום רגשית , לא מראה אהבה , אמרתי לו את זה והוא אמר שגם אני . וזה לא נכון! אוף... |אוף|...
טוב יהיה בסדר בע"ה... מקווה למפגש יותר מוצלח בפעם הבאה.
חג פורים ש מ ח ומבדח
יערה*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי יערה* »

אני שונאת שאני מתלוננת על משהו ואז אומרים לי 'גם את'
זה כזה תוקע.
יערה*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי יערה* »

נפרדנו
התקשורת בינינו לא טובה
וזה אחד הדברים החשובים ביותר.
שוב אני לבד....
אהבת_עולם*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

_התקשורת בינינו לא טובה
וזה אחד הדברים החשובים ביותר._
טוב שאת יודעת לזהות את זה.
עדיף לראות את זה מהתחלה ולהיפרד, מאשר לאחר זמן.

טוב שאת יודעת להתעקש על משהו באמת טוב. משהו שבאמ-ת מתאים לך.
תמשיכי קדימה באמונה.
{@

איך את מרגישה עם הפרידה?
קוראת*
הצטרפות: 26 מאי 2003, 23:12

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי קוראת* »

נפרדנו
האם מדובר במי שהשאיר לך פתק על האוטו? או בראשון שעליו דיברת בדף זה?
רצית לאחרונה לפגוש את הראשון, לא? אולי תיפגשי איתו?
יערה*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי יערה* »

תודה על התגובות, מרגישה פחות לבד,
אני מרגישה מוטשת, נכון,אני עקשנית באופיי, אך בתחום הזה כרגע אני מרגישה הכי ותרנית שבעולם וזה גם לא הולך.
הקשבתי לו והקשבתי הייתי כל כך סבלנית, חייכנית, טובה, סולחת על הכל, רואה את הטוב... והוא.... אומר לי שאני לא מספיק נותנת מעצמי.. בא לי לצעוק אז פשוט אמרתי לו שכנראה שזה לא יסתר בינינו . איך ברגע תקוות של 3 חודשים מתמוטטות,
קוראת
כן זה זה עם הפתק, וכן, היום נופפתי לשלום כהרגלי לבחור הראשון... וחושבת על לחזור אליו, צריכה לאזור כוחות.
באיזו אגדה מסופר על נסיכה שכל כך מתרוצצת בשביל אהבה????
ממ*
הצטרפות: 11 ינואר 2006, 19:32

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי ממ* »

איזו אגדה מסופר על נסיכה שכל כך מתרוצצת בשביל אהבה????
אהמממ.... בכל האגדות כולן? :-)
יערה*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי יערה* »

אין שלווה כשלוות הבדידות ,
היום לא רציתי לעשות כלום, רק להרגיש כמה שיותר לבד.
אפילו כיביתי את הפלאפון (לא שמישהו התקשר P-:)
הלואי שאצליח להכניס מישהו לעולם שלי בלי לזעזע אותו, להשאר שלווה כמו שאני עכשיו, והוא בזרימה טבעית שקטה ומלטפת יצטרף ....
פשוט שיהיה חבר
יערה*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי יערה* »

הוא ביקש מספר טלפון של חברה שלי (הוא לא מכיר אותה רק סיפרתי לו עליה )
נעלבתי מהקלות שהוא פוסח עלי ונתתי לו את המספר קצת בחוסר חשק.
צריכה תגובה על זה מכן...אני קצת בהלם
אום_אל_קיצקיצ*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

אוי איזה גועלי! זה ממש מגעיל! אם כי אולי מקובל אצליכם במגזר? אין לי מושג...
נתת או לא נתת? לדעתי את יכולה להגיד לו שלמרות שאת זאת שסגרת את זה, זה לא אומר שהפרידה לא כואבת לך, ולא מתאים לך לתת לו את המספר, ו/או לראות אותו לצד חברתך.
אולי עשה לך בכוונה כי הוא כועס שגמרת איתו
אחותי חזקי ואימצי. כשכנסת לראשונה לדף הזה סיפרת על פגישה עיוורת אחת ראשונה ועל מחשבות חתונה בעקבותיה. חשבתי לי וואלה, איזה קל זה אצליהם במגזר, איזה כיף להם. עכשו אני רואה שזה לא ככה...
את בשלב הכי קשה של החיים לדעתי. לפחות לי זה הרגיש ככה. הבדידות הזאת, הצורך במגע, המחשבות על איפה לעזאזל החצי השני שלי ולמה אני לא מוצא אותו לכל הרוחות, ולמה הוא לא מוצא אותי, שיתאמץ קצת יותר העצלן הזה. אולי הוא בכלל לא קיים? אולי אפ אחד לא יאהב אותי? אולי אני ארקב על המדף? אבל היה שווה לחכות, קיבלתי בעל מופלא ונדיר. הוא גם הסתתר לי ממש מתחת לאף (עבד אולי עשרה צעדים מאיפה שאני עבדתי, ולא ראיתי אותו מעולם, עד שראיתי אותו)מאחלת לך כנ"ל.

<טוב עכשו אני רואה שכן נתת את המספר, אבל אם זה מפריע לך לדעתי את יכולה להתקשר ולהגיד את מה שאמרתי. שזה יכאב לך לראות אותו עם חברה שלך וכו>
יערה*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי יערה* »

את בשלב הכי קשה של החיים לדעתי
סוף סוף מישהו אומר לי ממש את מה שאני מרגישה ולא "תנסי להנות " וכל זה (למרות שגם זה נכון)
אני מבשלת היום כאילו יש לי משפחה של 20 נפשות, לא יודעת מה יש לי,
דווקא מרגישה בסדר שנתתי לו את המספר קצת מרגישה קדושה מעונה אך באמת אם זה יסתדר בינהם (הם ממש לא מתאימים לדעתי ) אני אהיה בשוק אך זו מצווה היא גם בתקופה קשה כמוני והאמת התערפל לי כל תחושת חברות ז"א מצידי לא להיות חברה שלה ושתהיה מאושרת, כמו שגם לי בא לברוח עם אהובי רחוק מכולם, כי כולם מעצבנים.
טוב שמגיעה שבת , אני לבד עם הקב"ה תאיר לי את הדרך. כולי תפילה.
אהבת_עולם*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

קצת מרגישה קדושה מעונה אך באמת אם זה יסתדר בינהם (הם ממש לא מתאימים לדעתי ) אני אהיה בשוק אך זו מצווה היא גם בתקופה קשה כמוני והאמת התערפל לי כל תחושת חברות ז"א מצידי לא להיות חברה שלה ושתהיה מאושרת, כמו שגם לי בא לברוח עם אהובי רחוק מכולם, כי כולם מעצבנים.
אוהבת את האותנתיות שלך. :-)

מאחלת שאלוהים יאיר לך את הדרך.
(())
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

וא ביקש מספר טלפון של חברה שלי
מי? האחרון? זה עם הפתק (מאוד קשה להבין לפעמים. אולי תצייני)
אם זה הוא, אז זה ממש מגעיל מצדו וטוב שנפרדתם!
יערה*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי יערה* »

מי? האחרון? זה עם הפתק
כן.

חשבתי לי וואלה, איזה קל זה אצליהם במגזר, איזה כיף להם
ממש לא קל. בחילוניות היה לי הרבה יותר קל להרשים גבר,
יערה*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי יערה* »

דיברתי עם הראשון והוא שמח , בפשטות הזמין אותי ואני הזמנתי אותו... הוא חמוד, צנוע, לא משחק... לא מדבר הרבה (כמו שאני אוהבת) ומעוניין... אוקי.... אני יודעת שאני "שווה" ורוצים אותי... אוקי.... הבעיה היא בי... אני כל כך עייפה, אין לי כח לאף אחד גם לא לחברות, מרגישה שכולם לוקחים ממני המון אנרגיה, גם בעבודה קשה לי ורק מחכה לרגע שאהיה בשקט לבד בבית . ככה כבר תקופה די ארוכה, אני צריכה שינוי. כמה אפשר להיות לבד בבית ולחכות למשיח?
אינטו_איציה*
הצטרפות: 11 מאי 2007, 13:42
דף אישי: הדף האישי של אינטו_איציה*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי אינטו_איציה* »

כמה אפשר להיות לבד בבית ולחכות למשיח?

זהו שלמשיח מחכים בחוץ, בטבע ...:)
אני זוכרת כשגרתי בצפון כל פעם שנתקלתי בבדידות חמורה מבפנים ,אם הייתי מצליחה לקלף את עצמי משלולית הכאב שלי הייתי פונה לירדן או לבניאס , טובלת ופשוט מתחזקת.
איזה כיף לחכות למשיח על המים!!
ואז את גם בכלל לא לבד, יש כל כך הרבה יצורים סביבך ...:-)

הקטע של לעבור לתל אביב די חוסם מבחינת הריאות המימיות והירוקות.

בעניין הבחור מהפתק.
מכירה את התכונה מהמגזר... ואני חושבת שזה אכן מעשה חסר רגישות.
מכירה , הו כ"כ מכירה את עניין הקדושה המעונה...טוב, :-) גם לזה יש מקום. לתקופה מסויימת.

אולי תקחי הפסקה.
הפסקה מאמינה.
ז"א, תתרחקי רגע מרשת הבחורים שסוגרת סביבך, הראשון או השני או השלישי...גם אני התבלבלתי.
וכן, כמו הקלישאות היקרות, תשקיעי בעצמך.
סעי למקום אחר, תעשי סיבוב אצל חברים, תיטעני בכוחות מחודשים.
המשיח רוצה אותך רעננה !
@}
יערה*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי יערה* »

חברה שלי סירבה לו... הוא חזר אלי... שאל אותי אם אני מעוניינת לנסות שוב.... אמרתי לו שלא והוא עכשיו קצת מטריד באסמסים.... אאההההההההההההההההצילו!!!! אווווף איזה אנשים..... לפחות אין ספק. ב"ה.

אולי תקחי הפסקה.
הצעה טובה אם כי בלתי אפשרית... מרגישה כאילו את מבקשת ממני להפסיק לנשום לכמה ימים.....
זה בוער בי אין דבר אחר שאני יכולה להתעסק בו כשיודעת שאין לי את הדבר החשוב ביותר בעולם (אני מגזימה??) אהבה, משפחה,ביטחון, מקור של שמחה, ההמשכיות שלי בעולם הזה, הביחד ....
ואפילו שהיה לי היום יום נפלא אצל חברה, והייתי שמחה ומאושרת עדיין זה היה נושא עיקרי של השיחות בינינו- מתי אמצא את החצי שלי, אולי אני מגזימה ואובססיבית.... לא יודעת כבר......
אינטו_איציה*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

אבל זה בדיוק העניין.
לא שלא מכירה את המקום שמפחד לעזוב את "ודאות החיפוש" - ז"א אם אפסיק לחפש אז הוא לא יבוא!!
או אם לרגע אפסיק לרצות , או אתעסק במשהו אחר - אז זהו, הלך עלי!

תראי, מכאן ,נראה שיש כל הזמן התחדשות בחייך בנושא הזה. ז"א אין רגע דל.
האחד הולך, השני בא ,השני הולך -הראשון חוזר.
כך שמבחינה מסויימת אין לך מה לדאוג, הכול קורה ,זז וחי סביבך.

אולי תקחי הפסקה.

בלתי אפשרית... מרגישה כאילו את מבקשת ממני להפסיק לנשום לכמה ימים.....

וזה נראה לי העניין.
אני איתך בעניין שזה הדבר החשוב ,המהותי, הנצרך ,הנזקק.
אבל את חייבת לבוא אליו ממקום שבו את נושמת ומסוגלת להעניק לאחרים, ולא נזקקת- נואשת
(אם כי- זה גם יכול לבוא ככה...)

תראי, מי אני, אני גם בסרטים דומים לשלך,
אבל מהמצוקה שאת משתפת פה אני יכולה רק לשקף שאולי כדאי לך להתבונן על המקום הזה שבו נדמה לך שאם תפסיקי להתעסק בו (דהיינו לחפש, לצאת, לרצות) -אז אין לך יותר נשימה או חיים.
את יודעת איך מגיעות אבדות....בהסח הדעת!
יערה*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי יערה* »

נזקקת- נואשת- ,תאמת- למרות ההסטריה שלי כביכול וכל מה שאני כותבת על הלחץ למצוא אותו וכו., אני ממש לא מרגישה נואשת וממש לא משדרת את זה אלא ההיפך פתאום קולטת את זה.. וכל אחד שיצאתי איתו ממש לא ידע על כל התהפוכות שאני עוברת, אז זה בסדר. כנראה הדף הזה משקף רק את הפן הזה.... אז צריך פרופורציה... חיי בסך הכל טובים, היום אני מתחילה עבודה חדשה שמשמחת אותי, חושבת על לעבור בית קרוב לים, וה"ראשון" שלח לי הודעה שישמח להפגש הערב. (()) ומתה על המזג האויר הזה עכשיו, בעיקר בבוקר... ברוך הנותן ליעף כוח...
יערה*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי יערה* »

את יודעת איך מגיעות אבדות....בהסח הדעת! D-:... כן! ובשמחה
יערה*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי יערה* »

הוא ממש חמוד, ... אך הוא טס לחו"ל לשבוע.P-: אז יש לי חופש למרות רצוני... שבת שלום ושלווה והמון אהבה לכולם
יערה*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי יערה* »

הוא בחו"ל..... וצצו כל מיני אפשרויות אחרות ...(חבר מהעבר התקשר אחרי ששנה לא דיברנו ומעוניין להפגש, ועוד ידיד שיש לי רגשות אליו...)
צריכה סדר בדברים, מה הכי חשוב? כי תכלס אני מבולבלת כי אני לא יודעת במי לבחור
"הראשון" שבחו"ל נקרא לו ב' - הוא חמוד חוזר בתשובה, שקט,ביישן, ואני לא ממש מכירה אותו, אך יש רצון משותף להמשיך להכיר כשיחזור מחו"ל.
זה שהתקשר אלי היום נקרא לו ל' הוא איש מקסים במיוחד. מבוגר ממני ב13 שנה, אוהב אותי מאוד והיה מחזר אחרי בצורות נחמדות והיינו מבלים הרבה ביחד אך הבעיה היחידה היתה שאני לא נמשכתי אליו בכלל, אבל כייף איתו והייתי מרגישה לידו אישה נשית ובטוחה,
ויש גם את ח'- שיש לי רגש אליו כבר הרבה זמן, אך הוא בסרטים שלו, מאוד לא יציב, פעם ב מתקשר ומזמין אך לא ברור כל כך מה הוא מרגיש כלפי,
אהבת_עולם*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

את שני האחרונים ברור שאת יכולה להוריד מהרשימה,
כי איך את יכולה לחיות עם מישהו שאת לא נמשכת אליו, או עם מישהו לא יציב?

ככה שזה פותר לך את ההתלבטויות, חחחח....
יערה*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי יערה* »

כן אה...
אבל את שני 'האחרונים' אני מכירה ואוהבת... וב' עדיין בתאוריה... ומלחיץ
טוב,,, מתפללת לטוב...
יערה*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי יערה* »

ל' הציע לי נישואים , ואמרתי "נראה לי שכן" אבל אוף. משהו לא מסתר לי , משהו תקוע אצלי בנושא הזה. מתה להתחתן אבל משותקת, תמיד יש סיבה ללמה לא להתחתן. למה?
הסיבות הבעיתיות העיקריות איתו הן- שהוא מבוגר ממני ב13 שנה ושאני לא ממש נמשכת אליו מינית.
אני לא מבינה איך "עושים את זה" מאיפה משיגים את האומץ ומתחתנים? מאיפה הביטחון שזה הדבר הנכון לעשות?
אינטו_איציה*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

הי יערה,

מה זאת אומרת
ושאני לא ממש נמשכת אליו מינית.??

נשמע לי מעורפל משהו...
זאת אומרת, יש את - הוא דוחה אותי,
יש את - אני לא יכולה להפסיק להסתכל\לגעת בו
ויש את הפרווה...את באמצע? את באמצע ויכולה לראות את עצמך מתאהבת במגע איתו?
נראה לי לפי ההכרות הוירטואלית איתך עד כה, את מחפשת את האש,את הניצוץ.
והרבה לא מפספסים את הניצוץ שלך ובאים ומחזרים על פיתחך...
נשמע לי שצריך הרבה אומץ להתחתן, אבל גם משהו מאוד חזק שרוצה את הבנאדם שאיתו מתחתנים.
לא?

חג שמח!
יערה*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי יערה* »

t
אינטו איציה (יקרה תודה על שאת חושבת עלי בשעות הקטנות של הלילה (())
הוא לא דוחה אותי,_ ז"א אולי קצת...בעיקר הפנים שלו לא יפות, אבל עזבי, היו לי חברים מכוערים אולי זו לא הבעיה בעצם, המראה שלו, חוסר המשיכה שלי בא ממקום עמוק יותר , יש לי עיניין כנראה לפתור בכל הנושא הזה של מין,ופתאום שהוא רוצה אותי ברצינות לכל החיים, בכבוד ובקדושה זה מאבד את ה"אש" בעברי אהבתי את תחושת ה-לעשות משהו שאסור, אז עכשיו כשרוצה להתחתן זה מאבד את כל האפקט,
מתפללת לגאולתי הפרטית ולגאולת עם ישראל, שנצא מהמייצרים, מעבדות לחרות!!
חג פסח שמח וכשר.
אהבת_עולם*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

יערה, אני רוצה לבקש ממך: בשום פנים אל תתחתני איתו אם את לא בטוחה, ואם את לא נמשכת.
בבקשההההההההההה !!!!!!!!!!!!!!

(ויש דיון על נושא דומה מלפני כמה ימים, בסוף הדף מאהב שיציל את נישואיי, של 'לילך' נדמה לי, שגם היא מתלבטת אם להתחתן עם מישהו שהיא לא נמשכת אליו. אולי כדאי לך לקרוא אם לא קראת. ואם זה לא את שכתבת שם :-))
יערה*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי יערה* »

_יערה, אני רוצה לבקש ממך: בשום פנים אל תתחתני איתו אם את לא בטוחה, ואם את לא נמשכת.
בבקשההההההההההה !!!!!!!!!!!!!!_
טוב ((-)) |אוף|
יערה*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי יערה* »

טוב, אוקי, אני לא יתחתן איתו ....אי אפשר בכח...
הבעיה היא שהוא החבר הכי טוב שלי, ואני לא רוצה להתנתק ממנו ,אך מצד שני אני יודעת שהוא רוצה להתחתן איתי,... מה עושים במצב כזה?
נוכל "להשאר ידידים"?|אוף|
אהבת_עולם*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

אם תוכלו להישאר ידידים אני לא יודעת. הלוואי שכן.
אבל להתחתן איתו בטוח לא צריכה להיות אופציה. (לפי מה שתיארת)
יערה*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי יערה* »

אנחנו כל הזמן ביחד בזמן האחרון וכל כך כיף לנו ביחד, עכשיו הוא בדרך אלי, ואני מכינה לשבת . בלעדיו הייתי עצובה, בלעדיו הייתי ממש בודדה, ונמאס לי להיות לבד.
אך כשאנחנו מדברים על חתונה אני מתכווצת, איך אצליח לשכב איתו?
אהבת_עולם*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

יערה, את מדברת על ל'?

נשמע שהוא ידיד או חבר ממש טוב.
לא נשמע שיש בסיס לחיי נישואין, שאמורים לכלול גם משיכה.

למה את חושבת שאת צריכה להפוך את החברות הזאת לנישואין?
שפרה*
הצטרפות: 09 יוני 2005, 11:30

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי שפרה* »

אני מתכווצת, איך אצליח לשכב איתו?
אם זה כך, את ממש לא צריכה.
לא להתחתן אתו ולא לשכב אתו.
יערה*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי יערה* »

איזו שבת עצובהעצובה.... הבנו את זה ש
_אם זה כך, את ממש לא צריכה.
לא להתחתן אתו ולא לשכב אתו._ בכוונה אף פעם לא הגדרנו את עצמנו כזוג כדי להמנע מהכאב הזה של הפרידה,
אך זה תפס אותנו גם ללא הגדרות, ממש כאבי לב עצומים של פרידה)-:
לגבי השאלה
למה את חושבת שאת צריכה להפוך את החברות הזאת לנישואין? הסברתי כבר קודם, שיש בינינו אהבה ויש כל מה שרק הייתי רוצה מבן זוג רק לא משיכה, והיה לי ממש קשה לוותר על כל הטוב רק בגלל הנושא הזה.. אך כנראה את צודקת, לאיזה כיוון שלא הפכתי את זה זה לא הסתדר,
והנה, שוב אני לבד, יותר חלשה ויתר חזקה...
יערה*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי יערה* »

יערה, את מדברת על ל'?
כן.
שבוע טוב
פוני_אלמוני*
הצטרפות: 06 יולי 2004, 23:29

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי פוני_אלמוני* »

סברתי כבר קודם, שיש בינינו אהבה ויש כל מה שרק הייתי רוצה מבן זוג רק לא משיכה, והיה לי ממש קשה לוותר על כל הטוב רק בגלל הנושא הזה..
אצל נשים הרבה פעמים המשיכה מתפתחת. אצל גברים אני חושבת שאושזה שם או שזה לא.
ולפני שמתנפלות עלי כל אלהשאצלן היה אחרת - אצלי היה ככה.
היינו ידידים שנים רבות עד שקרו תהליכים, הורמו המסכים, ואני ראיתי לראשונה שמולי עומד גבר מושך ובן זוג לחיים.
קוראת*
הצטרפות: 26 מאי 2003, 23:12

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי קוראת* »

הסברתי כבר קודם, שיש בינינו אהבה ויש כל מה שרק הייתי רוצה מבן זוג רק לא משיכה, והיה לי ממש קשה לוותר על כל הטוב רק בגלל הנושא הזה..
לדעתי, את ממש הורסת לעצמך את החיים בזה שאת כבולה בחוקי הדת ושומרת נגיעה ממנו. מאוד מאוד מאוד יכול להיות שאם היית מנסה לשכב איתו עכשיו, היית מגלה שהוא מדהים במיטה, קשוב, יודע לגעת, מלטף אותך בדיוק איך שאת אוהבת, שאת מגיעה איתו לאורגזמה. ופתאום היית מגלה צד אחר לגמרי שלו.
אחת מחברותי הכי טובות ממש לא נמשכה לחבר טוב שחיזר אחריה שנים. הוא באמת לא מושך חיצונית. פעם אחת אמרתי לה "את חייבת, פשוט חייבת, לשכב איתו פעם אחת." ואחרי זה כל פעם אמרתי לה "עד שלא תראי איך הוא באמת במיטה, אין לנו על מה לדבר." ו... היא שכבה איתו. וגילתה שהוא מדהים!! כל התפיסה שלה אותו השתנתה. היום הם נשואים באושר עם שלושה ילדים.
לעומת זאת, אחרת התאהבה במישהו מעל הראש ונמשכה אליו מאוד. למרבה המזל שכבה איתו די הרבה פעמים לפני שהבינה שהוא ממש לא בשבילה. לא משקיע במיטה, לא אוהב גוף, לא מוכן ללמוד איך להביא אותה לאורגזמה. בחיי שלא הייתי מאמינה שהוא כזה. הוא נראה כל כך מתוק ומתחשב, עד שזה מגיע לשם. אוי ואבוי אם היתה מתחתנת איתו בלי לבדוק.
גם עלי אמר בנזוג אחד שאני ממש מפתיעה במיטה...
לא הגיוני להחליט כאלה החלטות גורליות בלי לבדוק באמת.
חיים רק פעם אחת!!
את מסכימה לקחת את הסיכון שאת מפסידה מישהו מדהים בגלל שמישהו מפרש את הכתוב בצורה כזאת?
לדעתי, את חייבת לשכב איתו. אולי את מפספסת את הגבר של חייך.
פ'*
הצטרפות: 11 אפריל 2010, 11:48

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי פ'* »

אצל נשים הרבה פעמים המשיכה מתפתחת.
ולפני שמתנפלות עלי כל אלהשאצלן היה אחרת - אצלי היה ככה.
מזדהה.
ואני חושבת שגם אצל גברים המשיכה יכולה להתפתח.
אני חושבת שלמשיכה יש הרבה יותר היבטים ורבדים מאשר רק המראה או התחושה הראשונית שמרגישים ביחס לאדם.
אני ממש מאמינה שמשיכה היא דבר דינמי ומתפתח והיא לובשת צורות שונות ומקבלת ביטויים שונים עם התפתחות הקשר.
לרוב כשמדברים על משיכה מתכוונים לתחושה המיידית והראשונית שמרגישים כשרואים אדם וזה מעורר התלהבות, תשוקה, רצון להתקרב ועוד.
אבל לדעתי זה הרבה יותר מורכב מזה.
זה המבט. המגע. האינטימיות, הריח. זה האסוציאציות וההקשרים שנבנים אצלי בראש ביחס לתנועות מסוימות של בן הזוג שלי, ביחס להבעות פניו, קולו, שפת הגוף שלו, שמעוררים אצלי את הרצון להתקרב אליו, לגעת בו, שמעוררים תשוקה, חיבה, התלהבות. ועוד ועוד.

לפעמים ברגעים הכי מעוכים של בן הזוג שלי, כשהוא הרגע קם וכולו פרוע בפיג'מה מסמורטטת. ויכולה לעבור לי מן מחשבה איך אפשר בכלל להתקרב לדבר כזה? אבל פתאום הוא עושה איזושהי תנועה חמודה, או משהו בהבעת הפנים שלו משתנה, או חצי משפט שמלווה במבט מסוים דברים שכנראה אצלי בראש מתורגמים למשהו מאד אינטימי או מחבר בינינו, או זכרון משותף או משהו ופתאום כל כך בא לי עליו! וזה בכלל לא משנה איך הוא נראה!

משיכה לא אמורה להתבסס רק על מראה, הרי כולנו משתנים עם הזמן, הגיל נותן אותותיו, לכולנו השיער יאפיר (או ינשור?) בבוא העת, העור יתקמט, אולי נשמין. שלא לדבר על לידות או חלילה מחלות או תאונות.
אם משיכה היתה מתבססת רק על מראה אי אפשר היה לחיות בזוגיות רבת שנים, עם כל תהפוכות החיים, מתוך סיפוק ושמחה.
מזל, כל כך מזל שמשיכה היא דבר כל כך מורכב ומלא ברבדים שמאפשר לנו להנות מאינטימיות, קרבה וסקס עם בן הזוג גם אחרי שעוברת ההתלהבות הראשונית וגם כשלא נראים כל כך טוב.
יערה*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי יערה* »

בכלליות- מסכימה עם מה שכתבתן,
בספציפיות- נפרדנו, ולמרות כאב הלב, מרגישה שזה הדבר הנכון, ומרגישה איך עוד רגע האבן זזה לי מהלב ובמקומה צומחות כנפיים...
כנפי האמת, אמיצות, מאמינות, חזקות,...לא מוותרות...
לכל דבר יש את המקום והזמן המדויקים שלו.
יערה*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי יערה* »

קוראת,

לדעתי, את ממש הורסת לעצמך את החיים בזה שאת כבולה בחוקי הדת ושומרת נגיעה ממנו
עיניין של אמונה, אני לא חושבת ככה! אני חושבת שהייתי הורסת לעצמי את החיים אם לא הייתי שומרת נגיעה,
הייתי כבר נסחפת לאיזה קשר לא בריא, או כל מיני עירבובים מעכבים ומיותרים לי בחיים.
כשבע"ה יגיע הבחור המתאים, אני אדע זאת וארגיש זאת בלי לגעת.
זו אני.
יערה*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי יערה* »

שוב......
(זה מתחיל כבר להביך , מזל שאתם לא יודעים מי אני..)P-:
יש אחד חמוד....
דיברנו על משהו איזה 2 דקות ואח"כ חברה שלי שמכירה אותו התקשרה ואמרה שעלה לה רעיון להכיר בינינו... (היא אומרת שהיא לא ידעה שנפגשנו..) ואמרה שהוא אמר שהוא בעיניין ושיתקשר אלי....
ועכשיו.....
היתה שיחת טלפון ממספר לא מוכר...
ולא העזתי לענות....
כל כך רוצה כל כך רוצה, וכל כך מפחדת, ואוו להכיר עכשיו עוד עולם, להחשף שוב? ללכת אל הלא נודע... אמאלה...
פלוני_דוסיה*
הצטרפות: 14 אפריל 2010, 19:27

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי פלוני_דוסיה* »

כן כן כן!!!!!!!!!
(מודה...גם אני דוסיה, נפרדתי ממישהו בשל חוסר משיכה.
ו...החלטתי להתחתן עם אחר אחרי חודשיים עם אחלה משיכה שבעולם...
בניגוד לסברה. אין על ריבאונד.
כבר המון שנים באושר ב"ה.
יערה*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי יערה* »

D-: כן כן כן!!!!!!!!!
תודה דוסיה, שימחת אותי.
אך אני מרגישה כמו בבדיחה הזו על זה שעלה לגיהנום ומוצא שם מלא שיחי גראס ואז אומרים לו שאיין גפרורים..
(אם מישהו הבין את הקשר, ככה אני מרגישה, שיש לי הכל מולי, מגישים לי על מגש עם כפית לפה.. ואני לא מצליחה לאכול את זה... מה זה המחסום הזה? זה הפחד, מ ש ת ק!
יערה*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי יערה* »

אנחנו יוצאים עוד מעט.. (אייקון של פרצוף הסטרי..)
זה לא פרפרים בבטן... זה יותר כמו פילים מגעקים...
אני מתרגשת בטירוף
אהבת_עולם*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

בהצלחה גדולה !

וגם שאלה:
הסיפור שלך כבר מזמן יצא מגדר 'פגישות עיוורות', ולקח את הדף הזה למחוזות אחרים.
מה דעתך לפתוח דף אישי שלך (דף בלוג, דף תמיכה...)?
יערה*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי יערה* »

הוא מתוק, באמת, ויפה וחכם ורגיש ונחמד.
הבעיה היא- אני- אני כל כך ביישנית וחסרת מילים, נמאס לי מזה.
הרגשתי כל כך אפורה לידו,
הייתי רוצה כל כך להיות חיה כמוהו.

אהבת עולם,
בהצלחה גדולה !
תודה!

מה דעתך לפתוח דף אישי
תאמת לא אכפת לי, פשוט אני לא יודעת איך,
אשמח אם תוכלי להעביר מאיפה שהתחלתי לכתוב כאן, לדף חדש, ואם יש לך רעיון לכותרת חדשה זה גם יהיה נחמד, (אולי עד שאמצא את שאהבה נפשי) (-: תודה
יערה*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי יערה* »

יערה (07.11.2009 20:15):
זה התאריך שהתחלתי....
וואו עברתי די הרבה מאז...
אבל גם יש משהו שלא השתנה,
יש מצב שאני מפונקת ואין לי כח להשקיע,ולהתאמץ
יש מצב שפשוט אני לא מצליחה כי אני עדיין לא מוכנה,
כי באמת ברוך ה' יש אופציות- הבעיה הייא משהו בי שלא מצליח להשתחרר.
אני ממש צריכה עזרה דחופה!
אהבת_עולם*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

_עד שאמצא את שאהבה נפשי
נשמע לי אחלה שם.
רוצה ללכת על זה?

_הבעיה הייא משהו בי שלא מצליח להשתחרר.
אני ממש צריכה עזרה דחופה!_
תגידי, את נמצאת באיזה תהליך טיפולי או משהו?
אני לא יודעת להציע איזה, אבל נראה לי שכדאי לעשות איזה תהליך עם מטפל, להיכנס פנימה, לברר מה שם מעכב, לפתוח את החסימות...
מה דעתך?

שוב בהצלחה. {@
יערה*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי יערה* »

רוצה ללכת על זה?
כן
תגידי, את נמצאת באיזה תהליך טיפולי או משהו?
אני בחזרה בתשובה, לומדת הרבה, אך בנושא הספציפי הזה שיותר בכלליות אפשר לקרוא לו קשיים בתקשורת
אני לא יודעת כל כך איך לטפל חוץ מלשבת עם עצמי ולהגיד משפטים מרגיעים כמו "מותר לי להיות משוגעת"... ולראות את הטוב לאהוב את מה שיש להיות שמחה...להתמודד...
נטע_ש*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי נטע_ש* »

יערה, את כזאת מקסימה, נו די כבר להשתלח בעצמך, את עושה עבודה מדהימה עמוק פנימה, ואת הפירות את כבר קוטפת.

_הוא מתוק, באמת, ויפה וחכם ורגיש ונחמד.
הבעיה היא- אני- אני כל כך ביישנית וחסרת מילים, נמאס לי מזה.
הרגשתי כל כך אפורה לידו,
הייתי רוצה כל כך להיות חיה כמוהו._

הדבר הכי מדהים זה שאנחנו מחליטות להפסיק לאהוב את עצמנו, למה????? למה את אפורה והוא מדהים.
עצתי, אם תרצי, זה להרפות... תני לזה לקרות, כשאת שמה לב שאת מתחילה לשפוט את עצמך, אז תחייכי לך, :-) אהההה... שוב השיפוט הטיפש הזה, כמה מצחיק,
ותחזרי לעצמך, לגוף שלך, לאיך את מרגישה.
אולי הרגשת חשופה וכמו פרפר עמדת במקום עם הכנפיים צמודות זו לזו, ולא עפת סביבו וחשפת את שלל הצבעים המדהימים שאת.
מה, אם פרפר עומד במקום הוא כבר לא פרפר? רק כשהוא עף ומפרפר?
שימי לב לשיפוטיות שרק לוקחת אותך מעצמך, ותחזרי לעצמך. לאיך את מרגישה, עמוק בפנים, זו עבודה עדינה ואף אחד לא יכול לעשות אותה במקומך, והכי מדהים זה שהכל נמצא כבר בתוכך בפנים.

כשאני פגשתי את בנזוגי השתגעתי מזה איך אני בכלל לא מובילה את העיניינים, והרגשתי שהוא בקושי רואה משהו ממני האמיתית, ובכל זאת הכל עובד ומתקתק, וחוצה קשיים, כאילו מה אני אגיד לך, זה פשוט צריך לקרות, וזה מדויק, שגם אם את אפורה צהובה ירוקה או שקופה, הוא עדיין רוצה אותך, ואת אותו.
נטע_ש*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי נטע_ש* »

עד שאמצא את שאהבה נפשי?
שם מקסים, לכו על זה :-)
אהבת_עולם*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

נטע ש, כתבת כלכך יפה.
אני מעתיקה לעצמי. :-)
אהבת_עולם*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

יערה, אני מקווה שבקרוב אתפנה לפתיחת הדף. אלא אם מישהו יקדים אותי. :-)
יעל_ש*
הצטרפות: 17 ינואר 2009, 23:56

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי יעל_ש* »

יופי של שם...בהצלחה רבה!
נטע_ש*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי נטע_ש* »

|יש| עשיתי זאת! איזו התרגשות פעם ראשונה שאני עורכת ככה
יערה, זה בסדר?
יערה*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי יערה* »

D-: נפלא! אני גם מתרגשת, (())
תודה רבה! וגם על מה שכתבת!
שבת שלום יקרות
רוזמרין*
הצטרפות: 06 אוקטובר 2004, 09:35

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי רוזמרין* »

אולי הכתבה הזו תשנה משהו בגישה התחברתי לאמירה שאף אחד לא מושלם (גם אני) ואין סיבה לחפש אחד כזה או לדמיין שמישהו הוא כזה.
חפשו שלוש-ארבע תכונות שהכי חשובות לכן בשביל שותף לחיים ואב לילדיכם.
פלונית*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי פלונית* »

חפשו שלוש-ארבע תכונות שהכי חשובות לכן בשביל שותף לחיים ואב לילדיכם.

לא נכנסתי לכתבה, אבל יש כמה תכונות בסיסיות שלא הייתי מוותרת עליהן:

א. משיכה ממבט ראשון. לא כזאת "שנוצרת עם הזמן". + מראה חיצוני שמוצא חן בעיניי (ברק בעיניים, עור חלק ובריא...)
ב. חברות ופירגון. לדעת שהוא שם בשבילי ולרצות להיות שם בשבילו בלי להתחשבן.
ג. חכמה, גמישות מחשבתית וחוש הומור.
ד. מישהו חם, שנוגע, מחבק ואוהב בלי תסביכים מיותרים.

כל השאר - לא חשוב: גיל, צבע עור, מוצא, רקע, מצב כלכלי, מצב משפחתי וכו'.
רוזמרין*
הצטרפות: 06 אוקטובר 2004, 09:35

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי רוזמרין* »

פלונית, לא רוצה להשבית שמחות, אבל תתכן בעיה קלה. אולי צריך להתנתק מסרטים רומנטים בסגנון הוליווד.
הנה דעתי (ונסיוני):
משיכה- חשובה מאד. ממבט ראשון- לאו דווקא. האם נסיונך הראה שדווקא אלה שנדלקת עליהם ממבט ראשון היו פרטנרים ראויים בהמשך הדרך? האם ברור לך ברק בעיניים, עור חלק ובריא זה משהו שנעלם במשך הזמן ואינו מעיד על איכותו כשותף לחייך? מה יקרה כשיתבגר? מה יקרה אם כבר לא תהיה משיכה?

חברות ופרגון- חשובים מאד אבל לפעמים מצב הרוח לא משהו או כועסים ואז אין פרגון וחברות לפרקי זמן כלשהם. הרי זה משהו שקורה גם לך, נכון?

חכמה, גמישות וחוש הומור- מעולה. יחד עם הסעיף האחרון (מישהו חם) יש לו יופי של תכונות. גם כנות טובה, לא?
רק תזכרי שכמו שלך יש עליות וירידות בחיים, כך גם לאחרים. האם את מושלמת? שואפת להיות? יש דבר כזה?

נ.ב. מה זה "בלי תסביכים מיותרים"? מכירה מישהו שאין לו? לך אין? או שאת מעדיפה שלא יבטא את זה?
נ.ב.ב. לפעמים רקע ומצב משפחתי יכולים להשפיע כשמגיעים הילדים לעולם. למשל, אם הוא גדל במשפחה שמרנית ואת במשפחה פתוחה. למשל אם הוא גרוש עם ילדים או אלמן שמשווה לאשתו הקודמת. לא פשוט...
tאמא*
הצטרפות: 02 מרץ 2005, 16:22

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי tאמא* »

זה מאוד אינדיבדואלי ולכל אחת/אחד יש את הקוים האדומים שלה/שלו
ובכל זאת אסתכן ואומר שרצוי להגיע לכל מערכת יחסים עם דף חלק.
לא להכין רשימות של תכונות כאלה או אחרות. אני נשאתי בגיל 37, לאיש של חיי. ושאף אחת מה"תכונות" שהיו ברשימה שלי לא מתאימה. (לפחות כך חשבתי במפגשים הראשונים)
אני זוכרת שלפני הפגישה העיוורת הראשונה ביננו התלוצצנו ואמרנו שמראש אנו מקצבים חמש פגישות בליינד. דהינו מרוצים לא מרוצים נפגשים לחמש פגישות ואחר כך נגיע להחלטה כזאת או אחרת.
הפגישה הראשונה הייתה פגישה מעניינת אך בפירוש הוא לא התאים לרשימת התכונות שחשבתי שמתאים לי. להייפך הוא היה ההפך הגמור ממה שחשבתי שאני רוצה.
הפגישות התגלגלו כך או אחרת (ולא בגלל החמש פגישות בליינד) ולאט לאט גילנו האחד את השניה וכמה הרושם הראשוני אינו נכון.
לדוגמא:
. משיכה ממבט ראשון. לא כזאת "שנוצרת עם הזמן". + מראה חיצוני שמוצא חן בעיניי (ברק בעיניים, עור חלק ובריא...)
במבט ראשון , ואפילו אחרי מס מפגשים - זה לא היה זה. היתה אצלו מבחינה חיצונית נקודה שמאוד הפריעה לי. אבל זה היה פתיר ועד מהרה לא הפריע לי. (לפני החתונה הוא גם דאג לשנות את זה לטובה)
לעומת זאת היו דברים חיצוניים שמאוד מצאו חן. והיום לאחר שנים ביחד בכלל לא קיימים.

חברות ופירגון. לדעת שהוא שם בשבילי ולרצות להיות שם בשבילו בלי להתחשבן.
ישנה חברות ופירגון ביננו, עברנו יחד כל כך הרבה תלאות ומשברים שרק חיזקו את הקשר והאהבה שביננו. אך להיות שם בלי להתחשבן? עדיין יש התחשבניות לא תמיד אני חשה שהוא כאן בשבילי . אבל מה שטוב זה שתמיד אפשר לדבר על הדברים ותמיד דברים מסתדרים. (אני זוכרת שבתחילת הקשר שאמרתי לו שהוא לא תמיד שם בשבילי. הוא אמר שהוא יודע אבל בדברים שחשובים באמת הוא נמצא-אז זה ניראה לי הזוי היום אני יודעת שהוא צדק)

כנ"ל אם אשאל אותו הוא גם יתן רשימה של דברים שחשב שאין אצלי או שכביכול "התפשר" . ודווקא התברכתי בתכונות אלו. ולעומת זאת תכונה שחשב שהיא דומננטית אצלי בכלל לא קיימת.

לסיום : אני תמיד מתלוצצת שהתחתנתי איתו בגלל כותש שום. למה כותש שום? כשהתחלתי לשהות אצלו בדירה יותר מביקורים קצרים והתחלתי לבשל לשנינו. התפעלתי שהוא מצוייד בכל מה שדרוש למשק בית למרות שבחיים לא תיגן אפילו חביתה. לא הבנתי איך אדם שאין לו מושג בבישול ידע להצטייד עד לפריט האחרון כולל כותש שום.
(לא הציוד עצמו עיניין אותי אלה ההקפדה על הפרטים והיכולת לדעת מה צריך). לימים לאחר הנשואים הסתבר שמי שהדריכה אותו לגבי הרכישות לבית הייתה ידידה שלו (כיום ידידה שלנו) שהיא זאת שיודעת להקפיד עד הפרטים הקטנים. ואנו שנינו נעדרים תכונה זאת. (-:

שוב השני גרוש שלי בעיניין הדייטים זה להיות פתוח, לא להיות נעולים על תכונה זאת או אחרת. לראות עד כמה כל אחת/אחד מכם תורם למערכת היחסים ואם זו מערכת יחסים שטוב לכם איתה... ורק אחר כך להחליט.
מאחלת לכל מי שרוצה שתמצא/ימצא את היעוד שלה/שלו.
נטע_ש*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי נטע_ש* »

אני תמיד מתלוצצת שהתחתנתי איתו בגלל כותש שום
איזה סיפור |L|
אהבת_עולם*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

לימים לאחר הנשואים הסתבר שמי שהדריכה אותו לגבי הרכישות לבית הייתה ידידה שלו (כיום ידידה שלנו) שהיא זאת שיודעת להקפיד עד הפרטים הקטנים.
גם לדעת לבחור חברים שיודעים להקפיד על הפרטים הקטנים כשאתה לא יכול - זה גם כישרון ! :-)
יערה*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי יערה* »

לא מעניין אותי לדבר סתם על דברים כמו מה הוא עשה בצבא וכלמיני חוויות ילדות משעממות, מצידי לשמוע את הדברים האלה אחרי שנחליט אם אנחנו ביחד או לא, עכשיו מה שמעניין אותי זה אם אנחנו מתאימים או לא,
יש לי רצון כזה, להיות ביחד ופשוט לדעת ולהיות שקטה שטוב לי איתו ולאמשנה על מה מדברים,
והמציאות היא שאני לא יודעת ולא שקטה וכל מה שהוא אומר אני או משתעממת או לא יודעת מה להגיד ואם כבר יוצאות לי מילים אז אני מרגישה שהם מה זה לא מדויקות, ולא "אני",
אני יודעת שאי אפשר "לדעת" על ההתחלה, ושצריך לעבור איזושהי דרך כדי להגיע לזה, אבל אני מה זה לא יודעת איך מתנהגים ב"דרך" הזו, כי אני לא בנאדם של "בלה בלה", לא טובה בשיחות חולין, ממש קשה לי להכיר אנשים חדשים (אם זה לצורך מסויים כמו עבודה אז עוד בסדר, אבל סתם ל מטרת חברות... אני לא הכי מסתדרת..)
יערה*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי יערה* »

זה פשוט צריך לקרות, וזה מדויק, שגם אם את אפורה צהובה ירוקה או שקופה, הוא עדיין רוצה אותך, ואת אותו.
משפט שמחזק אותי.
נושמת בינתיים...
2b*
הצטרפות: 19 אפריל 2010, 18:13

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי 2b* »

להיות ביחד ופשוט לדעת ולהיות שקטה
יערה, צאי מהלחץ.
אין אינסטנט, לדעתי את זקוקה למפגש עם יועצת, מישהי שתרגיע אותך ותבהיר לך שלמרות שהעניין מאד דחוף ואת ממהרת, נדיר לפגוש אדם ולמצוא התאמה מיידית, גם ביחסים ארוכים (חברות, נשואים) ישנם תאקלים, פרדות גירושים וחוסר התאמה מסיבות שונות, את מאיצה תהליך, תהליך מטבעו לוקח זמן.
יערה*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי יערה* »

אני כולי בתוך זה, מאז שנפגשנו אני חושבת עליו כל הזמן,
ועכשיו הוא התקשר אלי ושאל אם בא לי להפגש, ולא ממש בא לי כי זה מרגיש לי עבודה זה לא מרגיש כמו פגישה מהנה עם חבר, ולמי יש כח לעבוד אחרי יום עבודה?
אז הוא ממע בקולי את חוסר ההתלהבות ושאל אם אני בכלל בעיניין ואמרתי שכן, שאתקשר יותר מאוחר.
כנראה אין לי ברירה, \-: אצתרך להפגש איתו הערב. |אוף| למה זה כל כך קשה?? איך מקלילים?(עושים יותר קל)
יערה*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי יערה* »

לדעתי את זקוקה למפגש עם יועצת,,
כן ימימה היא היועצת שלי, צריכה לעבור יותר על המחברת, לעשות מלאכות...(למי שמכירה את לימודי ימימה)
הכתיבה פה היא מלאכה טובה לי. עוזרת לי לעשות הפרדות בין הטוב (יש מישהו מתוק שמעוניין בי , יש רצון הדדי, יש לאן להתקדם.... ) לבין המיותר, המעכב.(פחדים, חששות, עייפות, עצלות, חוסר אהבה עצמית...)
נטע_ש*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי נטע_ש* »

מה שזה, זה קורה עכשיו!
הכתיבה שלך פה מזכירה לי את הימים הראשונים של ההתקשרות ביני לבין בעלי, איך כל מילה מקבלת משמעויות רבות, כל התנהגות, כל תזוזה
(()) תמשיכי בדרך {@
פלונית*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי פלונית* »

צריכה לעבור יותר על המחברת, לעשות מלאכות...(למי שמכירה את לימודי ימימה)

למה הכוונה כאן ? לעבוד על המחברת ? מוכנה להסביר ? תודה מראש
יערה*

עד שאמצא את שאהבה נפשי

שליחה על ידי יערה* »

לעבור יותר על המחברת
בלימודי ימימה כותבים במחברת את תורתה (שנקראת גם "חשיבה הכרתית)ועיקר העבודה שלי היא לחזור לקרוא את זה כל פעם, ולהבין יותר לעומק וזה מחזק אותי כי זו האמת הפשוטה,(הכל בעצם מאוד פשוט, ועצם העבודה היא - לדייק, להשיל קליפות מיותרות, לתחם עומסים, לשים כל דבר במקומו, ואז זה מפנה מקום לעיקר,)(למי שלא מכירה מאוד מומלץ -יש שיעורים בכל הארץ, אפשר למצוא דרך האינטרנט )

למה הכוונה כאן ?
יש עיניין לעשות "מלאכות" שזה בעצם כתיבה על מצב מסויים לפי שיטת הבנה-ישום-תוצאה, וזה מאוד עוזר, ואני מרגישה שכאן באתר אני כותבת וזה מאוד עוזר לי לראות יותר ברור את מצבי, גם אם לפעמים אני נשמעת פטתית , למשל-

כנראה אין לי ברירה, אצטרך להפגש איתו הערב. למה זה כל כך קשה היה לי קשה לקרוא את זה אחר כך, אבל עזר לי מאוד להבין כמה אני מגזימה ומופרת מאיזוני, ולמצוא את הדרך לשמור עליו (על האיזון "ציר הכח" שלי)
שליחת תגובה

חזור אל “דפים למיון”