פלוני אלמוני1

פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

פלוני אלמוני1

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

+הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:+

אני איכשהו הגעתי לכאן… אני אחרי פרידה כואבת.. ומרגישה ריקנות קשה והחלטתי שלפרוק זו הדרך הכי טובה להתמודד…

אני וחבר שלי נפרדנו לאחר שנה ושמונה חודשים של קשר…
היה לי חשש ממש גדול שהוא לא התבגר ויש לו פחד ממחוייבות וצדקתי… גם הדפוסים שלו תמיד זהים , החזיק עפ כל החברות שלן גג שנה ואז הוא מרגיש אץ ההרגשה הזאת ( ככה הוא מתאר את זה ) ומסייפ..
שהוא נכנס לקשר איתי הוא אמר שאחד הדברים שהכי הפחידו אותו שזה יקרה לו שוב, הכל בינינו היה פשוט מדהים מהרגע הראשון , זה התחיל מהטלפון משיחות מאןד ארוכות ששם הןא ממש נפתח אליי וברגע שזה נעשה אמיתי והתחלנו לצאת הרגשתי עליו שהוא קצת נסגר , פחות מוציא את הרגשות שלן החוצה ממה שהיה בטלפון… עדיין בגלל הבסיס הטוב והקשר והחיבור שלנו היה לנו מדהים עד הרגע האחרון , שהוא אמר שהתחיל להרגיש את ההרגשה הזאת שוב שיש לו פתאום יותר חוסר סבלנות , ירידה בחשק המיני ..,ומבחינתו הוא לא מבין אם זה כי ירד לו או שיש לו בעיה של ממש… הוא החליט שהוא דפוק ויש לו בעיות ככה גפ אמא שלן אומרת שאחרי הקשר הקודם היה צריך להתחיל טיפול , אחרי שעזב את ישראל טס לאוסטרליה בעקבות אהבה ואחרי שכמעט עברה שנה הוא הרגיש את אותו הדבר וסיים … אמא שלו גם ייעצה לו לסיים אץ הקשר ולהתחיל טיפול ושזה לא פייר לא כלפיי וכלפיו.. אני מרגישה שפשוט הוא נלחץ מה מחוייבות של לעבור לגור ביחד והתחיל להכנס ללופ לא טוב עפ עצמו … היה לנו ככ טוב עד הרגע האחרון והוא גפ אומר שזה הדבר שהוא הכי לא רצה שיקרה בגלל שזה היה ככ טוב וזה ממש קשה לו ולי כרגע ממש…
נשארתי מבולבלת , חסרת הבנה , מה קרה שם ? האם יש לו בעיית מחוייבות ? או שזה פשוט לא זה ?

חזור אל “דפים אישיים”