פנג שואי לאתרי אינטרנט

הקוסמת_מארץ_עוץ*
הצטרפות: 01 יוני 2005, 21:40
דף אישי: הדף האישי של הקוסמת_מארץ_עוץ*

פנג שואי לאתרי אינטרנט

שליחה על ידי הקוסמת_מארץ_עוץ* »

לדעתי בורדו הוא צבע "חצי חם",
זו הגדרה מעולה לבורדו..כי באמת ממה מורכב בורדו? מאדום שהוא שיא היאנג (חום)
ולשחור שהוא שיא היין (קור) כך שלגמרי לגמרי הוא "חצי חם"...
עירית_לוי
הצטרפות: 13 יוני 2004, 20:33
דף אישי: הדף האישי של עירית_לוי

פנג שואי לאתרי אינטרנט

שליחה על ידי עירית_לוי »

נכון.
תודה לשתיכן.
{@
הרמוני_7*
הצטרפות: 10 פברואר 2011, 21:50
דף אישי: הדף האישי של הרמוני_7*

פנג שואי לאתרי אינטרנט

שליחה על ידי הרמוני_7* »

שלום לחוה לוי
אני עם האתר שלך בראש כבר לא מעט זמן
חושב איך ומה לכתוב...

ברמה האינפורמטיבית,האתר שלך מלא בשפע.
מגוון מידע,מאמרים,מוצרים,משובי משתמשים ועוד
את עושה המון דברים! איזה יופי :-)

עם זאת ,האתר כפי שהוא כיום עמוס מאוד.
החויה הראשונה של גולש הנכנס בפעם הראשונה היא של בלבול- הוא לא יודע ממה להתחיל ואיפה למקד את המבט.
עוד לפני שהוא יודע מי את ומה את עושה ומציעה,הוא נתקל בפס רץ של טיפולים ומחלות שונות (אקנה,הרפס שפתיים,טיפול טיבעי בצלוליטיס).
כן יש לו 2 סרגלי כלים עמוסים-עליון (דף הבית וכו') ,וצדדי (חדשות טיפים וכו').
עמידה על כל אחד מכפתורי הסרגלים פותחת רשימה שלמה של דפים,ובנוסף חדשות רצות להן בצד ימין...

בעיני,הרעיון העיקרי של אתר הוא בפשטות ובהירות.
חוויית הגולש הראשונה צריכה להיות כזו שהוא מבין לאן הוא הגיע ומה מציע לו האתר.
והמעט שהוא רואה אמור לפתות אותו לחקור עוד ועוד,ולגלות את השפע המתחבא בפנים...

לדעתי יש צורך בסידור מחדש של כלל הקטגוריות באתר,והקטנה משמעותית של סרגלי הכלים.
כך אם יהיה כפתור אחד של חנות, ובדף שפותח הכפתור ארגון נכון ומזמין של המוצרים השונים,יהיה נעים יותר לגלוש ולמצוא את מה שמחפשים.
כיום אמנם יש כפתור חנות אך רשום שהדף בהקמה. לא כל כך פאנג שוואי :-)
אותו דבר גם לגבי מאמרים ניוזלטרים,טיפים ועדויות- הם יכולים להיות כפתורים ראשיים ללא כפתורי משנה, ובדף הנפתח מהם חלוקה נעימה ומסודרת של הנושאים.

השאיפה בעיני באתר שהוא חנות,היא מינימליזם במקום בו מציגים מוצרים.
מספיק שתהיה למוצר תמונה ומעט מלל,אשר לחיצה עליהם פותחת חלונית ובה פרטים נוספים.
זה חוסך מקום רב,מאפשר להציג את כלל המוצרים בצורה בהירה,וללא צורך של הגולש להתאמץ עד למציאת מה שהוא מחפש.

את המלל בדף הבית הייתי משנה.
אני עצמי לא מתחבר לנוסח של שאלת שאלה ומתן תשובות לה...
ניתן להשיג תוצאה יפה ומושכת יותר בתאור קצר של העסק,שלך ושל המוצרים.
וללא ספק צריך להיות פחות מידע שם.
לגולשים אין הרבה סבלנות...

בנוסף לדף ארומפתיה,אני ממליץ להוסיף דף "אודות".
כך נהוג באתרים, וזה מה שגולש מחפש.
בדף הייתי מרחיב ונותן נימה אישית יותר- מי את,מה את עושה,איך הגעת לרעיון וכדומה...
אנו רוצים ליצור הזדהות, ולהראות לגולש למה כדאי לו להזמין דוקא ממך.

את התמונה העליונה הייתי משנה.
היא מטושטשת ולא חדה.
וזה הדבר הראשון שהגולש אמור לראות.
הייתי מציע לפנות למעצב מקצועי,גם אם לצורך זה בלבד.
אנו רוצים למשוך אנשים,להראות להם שהשקענו ושאנו מקצועיים.

הייתי גם מבליט את נושא ההרשמה לרשימת התפוצה.
אנו רוצים שגולשים ירשמו את כתובת המייל שלהם,ויקבלו מאיתנו טיפים,מידע על מוצרים קיימים וחדשים וכו'.
כרגע זה מובלע בין הרבה דברים אחרים.

יש לא מעט עבודה על אירגון מחדש של האתר.
ונראה לי שבמקרה שלך הייתי מציע לשקול לפנות לאיש מקצוע שיוכל לעזור בכך.
ניתן בתקציב נמוך יחסית להפוך אותו למקצועי ונעים למשתמש.
בין אם תעשי זאת לבד או עם עזרה,שיהיה המון בהצלחה!
הרמוני_7*

פנג שואי לאתרי אינטרנט

שליחה על ידי הרמוני_7* »

בין לבין ייעוצים לאתרים כאן בבאופן, אני ממשיך ליצור את חזון העסק שלי ולממש אותו במישור הפיזי :-)
האתר אותו בונים לי עבור העסק הולך ומתעצב, ויחד איתו הולך ומתגבש המבנה של השירות אותו אני מציע.

אחד הדברים היפים ביותר שקרו לי תוך כדי תהליך, קרה כאן בדף.
לפתע גיליתי 2 כותבות מוכשרות לא פחות ממני! :-)
הכוונה היא כמובן ל ההולכת בדרכים ו הקוסמת מארץ עוץ, שהתרשמתי שהן בעלות מקצוע מצוינות כל אחת בתחומה (בניית אתרים ופנג שואי).
הדינמיקה היפה שנוצרה מעצמה תוך כדי מתן הייעוצים, והצורה בה הדברים שנכתבו השלימו אחד את השני והפרו את שלושתנו, גרמה לי ליצור איתן קשר.
הצעתי להן לשתף פעולה בינינו - לתת ייעוצים משותפים לאנשים, ולבנות להם אתרים מיוחדים.
לשמחתי הן הסכימו :-)
תוכלו למצוא פרטים נוספים בדף הבית שלי, ותודה לכל המשתתפות בדף שהיו חלק מזה!

הדף הזה, וכל מי שביקשה חוות דעת על האתר שלה, נתנו לי אפשרות לעשות מעין "פיילוט" לשירות הייעוץ שאני רוצה להתחיל להציע בתשלום.
הקדשתי לכך המון זמן ותשומת לב, ואני מרגיש שנתרמתי מהתהליך לא פחות מאשר תרמתי!

אשמח להמשיך להתייחס כאן בדף לאתרים של חברי הקהילה, לפחות ברמה של מתן חוות דעת והכוונה בסיסית, וכמובן אני מאמין שמי שיעלה לכאן את האתר שלו,יקבל התייחסות מעוד אנשים שמבקרים בדף, ויפיק מכך תועלת.
ההולכת_בדרכים*
הצטרפות: 27 אוקטובר 2004, 19:00
דף אישי: הדף האישי של ההולכת_בדרכים*

פנג שואי לאתרי אינטרנט

שליחה על ידי ההולכת_בדרכים* »

יו הרמוני, אתה כזה חמוד ומפרגן! :-)
שמחה מאוד לשתף איתך פעולה, מאמינה בחזון שלך לסביבת אינטרנט נעימה יותר, וביכולת המקצועית המדהימה שלך @}
חוה_לוי*
הצטרפות: 02 מרץ 2011, 16:25

פנג שואי לאתרי אינטרנט

שליחה על ידי חוה_לוי* »

שלום רב הרמוני,
תודה ענקית על המשוב שלך לאתר שלי.
נראה שבאמת לקחת ללב את הבעייתיות שבו והתאמצת לציין לי כל פרט ופרט הטעונים שיפור.
אני מזדהה עם ההערות שלך ואפעל לתיקון האתר בהתאמה.
שוב, תודה רבה מכל הלב, חוה :-)
ההולכת_בדרכים*

פנג שואי לאתרי אינטרנט

הי חוה, יהיה נחמד אם תשתפי בתוצאות השינוי, כשיהיו :-)
אום_שלום*
הצטרפות: 15 ינואר 2006, 19:11
דף אישי: הדף האישי של אום_שלום*

פנג שואי לאתרי אינטרנט

שליחה על ידי אום_שלום* »

אשמח לקבל פידבק "לאתר"www.yogabaemek.com שלי.
אציין שהוא עדיין בתהליך בניה.
מ*
הצטרפות: 26 ספטמבר 2004, 16:20

פנג שואי לאתרי אינטרנט

שליחה על ידי מ* »

מה עושים אם רוצים לקבל פידבק על אתר?
מ*
הצטרפות: 26 ספטמבר 2004, 16:20

פנג שואי לאתרי אינטרנט

שליחה על ידי מ* »

אום- דעתי המאוד לא מקצועית על האתר שלך שהוא פשוט מקסים ונעים!
ההולכת_בדרכים*

פנג שואי לאתרי אינטרנט

מה עושים אם רוצים לקבל פידבק על אתר?
שמים פה בקשה עם לינק :-)
ההולכת_בדרכים*

פנג שואי לאתרי אינטרנט

שלום אום שלום @}

האתר באמת מקסים ונעים - התמונות יפות, הצבעים מזמינים, הלוגו מקצועי, התוכן מוגש בצורה בהירה.
לשם הדיוק, יש כמה דברים קטנים שהייתי משנה (ואם האתר עדיין בבנייה אולי זה עוד אפשרי בקלות יחסית):
  1. התמונות למעלה גדולות ותופסות המון גובה - עבור מי שגולש עם מסך ברזולוציה נמוכה (1024*768) הן בעצם מאפילות לגמרי על הלוגו, התפריט הצדדי ותיבת הטקסט, שיוצאים כולם "חתוכים", כלומר צריך לגלול למטה כדי לראות אותם בשלמותם. כדי למנוע את המצב הזה הייתי מעבירה את הלוגו לחלק העליון (=הסטריפ) של האתר, בסמוך לתמונות, וקצת מקטינה את התמונות כך שהפרופורציה בין הסטריפ העליון לשאר האתר תהיה יותר מאוזנת.
  1. התפריטים כתובים בפונטים מעוצבים (כלומר כאלה שנוצרו ע"י תמונות ולא כטקסט "חי"), וזה מקסים לעין, אבל לא רלוונטי לגוגל... לפחות בתפריט הצדדי הכולל מילות מפתח חשובות, שווה לשקול לכתוב את סגנונות היוגה בטקסט חי, כדי לאפשר למנוע החיפוש לסרוק את שמות הלשוניות - דבר שיכול לתרום לקידום האתר בתוצאות החיפוש (במידה וזה חשוב לך כערוץ שיווקי). כמו כן שווה להוסיף תפריט תחתון עם מילות מפתח נוספות!
  1. כדאי שהטקסט בדף הבית יתחיל בכותרת, שמציגה את שמך ואת מה שאת עושה בצורה הכי אינפורמטיבית ותמציתית. גם הפסקה הראשונה כדאי שתפרט בנושאים הללו. המטרה היא שמי שהגיע לאתר ורפרף בו אפילו רק שניה ורבע יידע לאן הוא הגיע ומה מציעים פה :-) אחר כך אפשר ואף רצוי ונחמד להמשיך ולספר על הביוגרפיה, ההכשרה והרזומה (ואולי אף לפרט בדף נפרד, "אודות")
  1. התוכן באתר יכול להיות הרבה יותר עשיר ולהכיל מאמרים, סיפורים, סרטונים, ועוד (אני לוקחת בחשבון שאת עדיין בתהליך, אבל בכל זאת מציינת זאת... כי גם הגולשים וגם גוגל רוצים לראות "הוכחות" כתובות לכך שאת חיה ונושמת יוגה)
  1. דף הקישורים מפוצל לשניים, כך שחייבים להקליק על "עוד קישורים" בכדי להמשיך לראות. רוב הגולשים לא יקליקו, וחבל... רצוי מאוד שלא תהיה הגבלה על כמות הטקסט שנכנסת בדפי התוכן, כלומר שהדפים יוכלו להתארך בהתאם לאורך הטקסט, ולא כמו עכשיו שהטקסט חייב להתאים את עצמו לאורך הקבוע (והלא מאוד גדול) של הדף.
בהצלחה ויישר כוח |Y|
הרמוני_7*

פנג שואי לאתרי אינטרנט

שליחה על ידי הרמוני_7* »

הי אום שלום
בהחלט אתר מקסים :-)
נעים,זורם ומיוחד.

מעט הצעות לשיפור שניתן לשקול:
  • כאשר יש קישור לאתר חיצוני (בדף קישורים ובדף סדנאות)- חשוב לפתוח את האתר האחר בדף או בטאב חדש.
כך נשאיר את הגולשים אצלנו, ולא ניתן להם להאבד באתרים אחרים...
  • הייתי שוקל להוסיף דף "אודות" ,ולשים בו חלק מהמלל של דף הבית המדבר עליך (מצב משפחתי,איפה למדת וכדומה).
בדף הבית עצמו ניתן לתת יותר דגש על מה שאת עושה.
כמובן שחלק מהמלל עליך ישאר כי הוא מקסים :-)
כך תוכלי לרווח את דף הבית,להוריד שורות אחרי נקודה ואולי להגדיל מעט את הפונטים.
  • הייתי מוסיף בדף הבית על קיבוץ גינוסר שהוא בעמק יזרעאל ולאן הוא קרוב, למען הגולשים שפחות מתמצאים...
  • אם את אוהבת לכתוב-דף מאמרים יהיה נחמד. לשתף מהידע שיש לך,סיפורי משתתפות שעברו שינויים וכדומה.
  • אם יש לך המלצות ושיתופים ממשתתפות בשעורים וסדנאות שהעברת, ניתן להוסיף דף כזה. מאוד מוסיף לאתרים.
בקיצור- איזה יופי של אתר!
אום_שלום*
הצטרפות: 15 ינואר 2006, 19:11
דף אישי: הדף האישי של אום_שלום*

פנג שואי לאתרי אינטרנט

שליחה על ידי אום_שלום* »

תודה על ההתייחסות המעמיקה הולכת והרמוני.

התפריטים כתובים בפונטים מעוצבים (כלומר כאלה שנוצרו ע"י תמונות ולא כטקסט "חי"), וזה מקסים לעין, אבל לא רלוונטי לגוגל... המלים הרלוונטיות מופיעות "מאחורי" הדף כך שגוגל יכול לזהות אותן.

התוכן באתר יכול להיות הרבה יותר עשיר ולהכיל מאמרים, סיפורים, סרטונים, ועוד (אני לוקחת בחשבון שאת עדיין בתהליך, אבל בכל זאת מציינת זאת... כי גם הגולשים וגם גוגל רוצים לראות "הוכחות" כתובות לכך שאת חיה ונושמת יוגה) זה בהחלט בתכנון וגם הוספה של חלון עם עדכונים שוטפים שהוא חשוב בעיני גם בשביל לשמור על כך שתלמידים קבועים ימשיכו להתעדכן באתר וגם בשביל לתת למבקרים חדשים תחושה של מקום פעיל.

דף הקישורים מפוצל לשניים, כך שחייבים להקליק על "עוד קישורים" בכדי להמשיך לראות. רוב הגולשים לא יקליקו, וחבל... רצוי מאוד שלא תהיה הגבלה על כמות הטקסט שנכנסת בדפי התוכן, כלומר שהדפים יוכלו להתארך בהתאם לאורך הטקסט, ולא כמו עכשיו שהטקסט חייב להתאים את עצמו לאורך הקבוע (והלא מאוד גדול) של הדף. מסכימה בהחלט.

-הייתי מוסיף בדף הבית על קיבוץ גינוסר שהוא בעמק יזרעאל ולאן הוא קרוב, למען הגולשים שפחות מתמצאים... קיבוץ גניגר. גינוסר על שפת הכנרת (-:

_-הייתי שוקל להוסיף דף "אודות" ,ולשים בו חלק מהמלל של דף הבית המדבר עליך (מצב משפחתי,איפה למדת וכדומה).
בדף הבית עצמו ניתן לתת יותר דגש על מה שאת עושה.
כמובן שחלק מהמלל עליך ישאר כי הוא מקסים_ לי דווקא מרגיש נכון לשלב בין הדברים אבל יתכן ואתה צודק ותודה על הפרגון.

-אם יש לך המלצות ושיתופים ממשתתפות בשעורים וסדנאות שהעברת, ניתן להוסיף דף כזה. מאוד מוסיף לאתרים. גם זה בתכנית.

שאלה האם לדעתכם חסר באתר דף גלריית תמונות? מצד אחד יש תמונות יפות בראש כל עמוד, מצד שני אני באופן אישי בדרך כלל מבקרת בגלריית התמונות בכל אתר כמעט, זה נותן לי תחושה יותר חיה של האנשים שעומדים מאחורי האתר, המקום (סטודיו במקרה שלי) והפעילות. מה דעתכם?
ההולכת_בדרכים*

פנג שואי לאתרי אינטרנט

בשמחה @}

המלים הרלוונטיות מופיעות "מאחורי" הדף כך שגוגל יכול לזהות אותן.
זה יופי, אבל זו פעולה אחת מתוך שתיים. מנוע החיפוש סורק גם את התגיות (שזה מה שקראת "מאחורי הדף") וגם את שמות הלשוניות בתפריט, ויש עוד פרמטרים שהוא בודק כמו הכותרות, הטקסט הרץ, התפריט התחתון, הלינקים, שמות התמונות... בכל המקומות האלה צריכות להופיע מילות מפתח רלוונטיות. בסופו של דבר קידום האתר בנוי מ"סל" של הרבה פעולות קטנות, ועדיף לעשות יותר מאשר פחות :-)
<מצד שני, יכול להיות שאת לא בונה על תוצאה גבוהה בגוגל בתור ערוץ השיווק המרכזי שלך, ויכול להיות שמבחינתך הפונטים המעוצבים נותנים "תמורה" יותר גבוהה. בבניית ושיווק אתר יש קוקטייל של שיקולים, וכל אחד בוחר את דרכו עפ"י סדר העדיפויות הנכון בעיניו - לפי תחום העיסוק, מצב התחרות בנישה, אופי קהל היעד, רשת הקשרים האישית והעסקית שלו, וכדומה...>

הייתי מוסיף בדף הבית על קיבוץ גינוסר שהוא בעמק יזרעאל ולאן הוא קרוב, למען הגולשים שפחות מתמצאים...
נקודה נכונה, כי לפעמים ייכנסו גולשים שלא גרים בסביבה, לא יודעים לאיזה עמק התכוונת ואין להם מושג איפה זה גניגר.
אז נכון שהם לא קהל היעד המיידי שלך, אבל אולי הם מכירים מישהו מהסביבה, והיו ממליצים לו על האתר אם רק היו יודעים :-)
בשורה התחתונה - ברשת את לא יכולה לדעת מי יגיע ומאיפה, אז כדאי שיהיו כל הפרטים הגיאוגרפיים.
זה טוב גם מבחינת מנוע החיפוש, כי אנשי הסביבה יחפשו "יוגה בעמק יזרעאל" ו"יוגה באיזור עפולה" יותר מאשר "יוגה בעמק" אני חושבת...
ולכן צירופי מילים אלה צריכים להופיע בטקסט בצורה ברורה.

לי דווקא מרגיש נכון לשלב בין הדברים
אם תפרידי את "אודות" מדף הבית תוכלי להרחיב לא רק על הביוגרפיה שלך אלא גם על החזון האישי, ועל מה שהוביל אותך לעשות יוגה.
זה מידע מעניין ומקרב, ובעיני ראוי לדף משלו. דף הבית בעיני הוא יותר מין חלון ראווה שדרכו משתקפת התמונה הכללית של האתר, מידע תמציתי על השירות, הסטודיו והמורה, והזמנה לשוטט ברחבי האתר ובתכניו השונים.

האם לדעתכם חסר באתר דף גלריית תמונות? מצד אחד יש תמונות יפות בראש כל עמוד, מצד שני אני באופן אישי בדרך כלל מבקרת בגלריית התמונות בכל אתר כמעט, זה נותן לי תחושה יותר חיה של האנשים שעומדים מאחורי האתר, המקום (סטודיו במקרה שלי) והפעילות. מה דעתכם?
נראה לי שהתשובה בגוף השאלה :-) אם יש לך עוד תמונות אז בוודאי שווה לעשות גלריה. אם התמונות חוזרות על עצמן אז כדאי לדעתי לוותר.
מ_י*
הצטרפות: 04 יולי 2002, 00:28
דף אישי: הדף האישי של מ_י*

פנג שואי לאתרי אינטרנט

שליחה על ידי מ_י* »

הי
אחרי שקיבלתי את העצות הטובות פה הבנתי שהאתר שלי צריך שינוי.
שינוי יסודי.
מיד קפאתי לזמן מה, כי איך נכניס שינוי יסודי, בונה האתרים שלי, שהוא הבן היקר שלי, עסוק מדי, וכו' וכו'.
אבל אחרי זמן התעשתתי. החלטתי להכניס את השינויים על הפורמט הקיים, להשאר אמנם בבלוג אבל לשנות עליו.
וגם התפקסתי מה בעצם אני רוצה לעשות פה.
אז אתם מוזמנים לראות את התוצאות.
נראה לי שעכשיו זה יותר ממוקד וברור לשם מה התכנסנו.
תודה לכולכם. }@
ההולכת_בדרכים*

פנג שואי לאתרי אינטרנט

כל הכבוד מ י על ההתעשתות והעשייה! השינויים שהכנסת בהחלט משפיעים לטובה על ההתמצאות באתר ועל האפקטיביות שלו.
אני בהחלט חושבת שעדיף לעשות שינוי חלקי מאשר לא לעשות שינוי כלל, זה ממש לא "הכל או כלום", וכל דבר בעיתו :-)
הטקסטים שהכנסת בכותרת הראשית ובדף הבית נהדרים @}

שתי הערות קטנות לגבי סידור הטקסטים:

בכותרת הראשית, אני חושבת שצריך לראות איך לעמד אותה כך שתיראה כמו כותרת "מכובדת" ולא כמו פסקה של טקסט רץ...
אני מבינה שבפלטפורמה שאת נמצאת בה אורך השורה מוגדר מראש, ולמעשה חייבות להיות בה משהו כמו תשע מילים, ואין לך שליטה על זה.
במצב כזה שווה בעיני להאריך את הטקסט בשורה הראשונה בצורה מכוונת, כך שלא ייצא שההגדרה של האתר מתערבבת עם פירוט סוגי התוכן הנמצאים בו. זה המעט שניתן לעשות כדי שהכותרת תיראה יותר "מקצועית" במגבלות הקיימות (בהן את לא יכולה למשל לפצל את הכותרת לשני גדלי אות שונים ו"לשבור שורות" כאוות נפשך). לדוגמה:
שורה ראשונה: סלון משלך - סלון ספרותי לנשים - מארחת: מיכל ווזנר (הוספתי "בכוח" עוד שתי מילים)
שורה שניה ושלישית: רשימות, ספרים, תמיכה בכתיבה נשית, סדנת כתיבה וירטואלית, כתיבת ביוגרפיות.
בכל מקרה זה עניין של ניסוי וטעייה, תשחקי עם זה ותראי איך נראה לך יותר טוב.
יכול להיות שגם שווה לשנות את הצבע של הכותרת למשהו שיבלוט יותר, נגיד אדום כמו הספה שבתמונה... גם כאן זה ניסוי וטעייה :-)

בקשר לעימוד הטקסט הרץ - הייתי מכניסה בכל פסקה משפט ראשון בבולד, שיהיה יותר קל לקרוא את הרצף על גבי המסך.
כמו כן מקפידה על צבע טקסט אחיד בכל דפי האתר (למשל בדף "קול קורא" יש שלושה צבעים - כחול, ירוק ושחור... זה עושה קצת בלאגן...)

בספרי כותבות אחרות אין כרגע כלום כמעט, אבל אני מניחה שאת עדיין בשלבי הבנייה, נכון?
מ_י*
הצטרפות: 04 יולי 2002, 00:28
דף אישי: הדף האישי של מ_י*

פנג שואי לאתרי אינטרנט

שליחה על ידי מ_י* »

תודה רבה. מיישמת.
וגם טוב שהערת לי על הספרי כותבות, לא ידעתי שכל הדף נמחק שם. החזרתי אותו.
תודה רבה על ההתייחסות וההשקעה.
שבת שלום.
הרמוני_7*

פנג שואי לאתרי אינטרנט

שליחה על ידי הרמוני_7* »

איזה כיף זה לראות אנשים שמיישמים פידבקים
תודה לך מ י :-)

לוונדר סגול -
פתחתי את 2 האתרים שלך על חלונות שונים ואני עובר בניהם
מאוד בולט לי ההבדל בחוויה של כל אחד מהם
בעוד באתר המולטימדיה אני חווה רוגע קלילות ונעימות,
באתר הוידאו אני חווה סטרס מסויים וחוסר בהירות.
זה נובע מהרקע השונה שלהם.
בעוד הצבע הקרמי הנקי של אתר המולטימדיה מרגיע ומכוון את מלוא צומת הלב שלי לתמונה באמצע ולסירה המתנוענעת,
באתר הוידאו הרקע הינו שואב ופסיכדלי משהו...
ולי עצמי קשה להיות בו הרבה זמן.
מעניין יהיה לשמוע עוד חוויות של אנשים.

דבר מאוד חשוב בעיני- באתר המולטימדיה יש 7 כפתורים ללא מלל.
ורק כשעומדים עליו מופיע שם הכפתור.
אני עצמי פחות מתחבר לזה.
ואוהב לראות את שמות הכפתורים כל הזמן מול העיניים במקום לחפש את מה שאני רוצה.
מה עוד שזה עשוי לבלבל חלק מהמגיעים לאתר שלא ידעו שהכפתורים מובילים לעוד דפים (מקסימים בפני עצמם...)

לאתר הוידאו פחות התחברתי.
גם ללא הרקע.
הוא יותר בתוך המסגרת ומסודר.
זאת לעומת הסגנון של אתר המולטימדיה שאותו אהבתי מאוד.
הוא יחודי,מינימליסטי ומקסים.

הייתי מנסה לחשוב אך להעביר את הרעננות והיצירתיות הזו גם לאתר הוידאו.
דוגמא לכך היא הדרך בה מוצגים קטעי הוידאו בכל אתר.
בעוד באחד יש חלונות מרובעים מסודרים אחד ליד ומתחת השני,באתר השני הם בתוך לבבות מקסימים.

חוץ מזה-אהבתי את מה שאת עושה...
בהצלחה עם בניית האתר.
אני עובר תהליך דומה עם שלי :-)
ההולכת_בדרכים*

פנג שואי לאתרי אינטרנט

איזה יופי מ י, האתר הולך ומשתפר ונראה עכשיו אחלה @}
התחלה טובה לשנה חדשה :-)
הרמוני_7*

פנג שואי לאתרי אינטרנט

שליחה על ידי הרמוני_7* »

לאחר חצי שנה של עבודה,האתר של הרמוני עלה לאויר...

אני זוכר שכשהתחלתי לעבוד עליו,חשבתי שזה יהיה מהיר.
לא יותר מחודש.
אקבל את הצעות המעצבת,אעזר בכותבת תכנים ונרוץ קדימה.

בפועל גיליתי בעצמי צד פרפקציוניסטי שלא ידעתי על קיומו...
11 סקיצות ולא מעט שינויי תכנים,הגדרת מטרות והתייעצויות.
כל הכבוד למעצבת שהצליחה להכיל את כל זה!

חלק מהגדרת האתר הינה הדגשת שרות בדיקות התוכנה.
כך עליו לשדר תכונות של פיקוס,מקצועיות,אחריות ועמידה בזמנים.
וגם מנכ"לי חברות הייטק, המחפשים מומחה לבדיקות תוכנה, יוכלו לקבל את הרושם הזה.

עם זאת,שרות הייעוץ לאתרים גם כן קיים,בעיקר בעיצוב ,בדף הבית ובדף הייעוץ
את הפנג שואי העדפתי בשלב זה לשים בדף הייעוץ ולא בדף הבית,כדי לשמור על פוקוס הבדיקות.
וכדי לא להבריח את המנכ"לים :-)

מי שקיבל ייעוץ כאן בדף והתחבר, מוזמן לשלוח המלצה בדף צרו קשר
נוסיף אותה לדף ההמלצות ,יחד עם תאור האתר ולינק אליו.

תודה ההולכת בדרכים , הקוסמת מארץ עוץ ונעמה המעצבת ,על כל העזרה והתמיכה.

אשמח לשמוע מה דעתכם על האתר!
ההולכת_בדרכים*

פנג שואי לאתרי אינטרנט

הרמוני 7 , האתר מקסים! תתחדש! |בלונים|

בפועל גיליתי בעצמי צד פרפקציוניסטי שלא ידעתי על קיומו...

חחח... הצחקת אותי!
בנאדם לא פרפקציוניסט לא היה יכול לתת לנו כאן חוות דעת כל כך מפורטות ויסודיות :-)

וברצינות, שתדע לך שלרוב האנשים לוקח זמן ללדת את האתר שלהם, לא כי זה באמת קשה לתקתק אותו, אלא כי תוך כדי היצירה עולות המון שאלות שדורשות לדייק במה אני באמת מציע, מה הייחוד שלי, איך לבטא נכון את המסר שלי - גם בעיצוב וגם בתכנים.
אני מוצאת שהעלאת אתר לאוויר היא הרבה פעמים תהליך של ממש, שדורש סבלנות... הרבה פעמים עם לקוחות אני גם רואה שיש חשש לקבוע דברים ולתת להם להתפרסם. יש כאן גם אלמנט של חשיפה, וגם של רצון שהכל באמת יהיה מדויק. אחרי הכל ההשקעה הכספית באתר היא גדולה יותר מאשר בפלייר או כרטיס ביקור, ותחושת הגורליות גדלה בהתאם :-)

שיהיה המון בהצלחה, אני כבר ניגשת לכתוב לך המלצה!
<אמנם לא ניתחת את האתר שלי, אבל יש לי כבר מושג או שניים לגבי היכולות המקצועיות שלך @}>
פלוני*
הצטרפות: 14 נובמבר 2001, 21:52

פנג שואי לאתרי אינטרנט

שליחה על ידי פלוני* »

+הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:+

היי זה ממש חדש פאנג שואי לאינט'
תודה על הפוקוס
לוונדר_סגול*
הצטרפות: 24 ספטמבר 2004, 16:05
דף אישי: הדף האישי של לוונדר_סגול*

פנג שואי לאתרי אינטרנט

שליחה על ידי לוונדר_סגול* »

הי הרמוני
תודה על ההתיחסות {@

אני מודעת להבדל בין האתרים וגם כמובן אוהבת מאוד את הפסטורליות הילדותית משהו של אתר המולטימדיה
באתר הוידאו אני בכוונה יותר ממוקדת
ודווקא קיבלתי עליו פידבקים שהפתיעו אותי מרוב שהם היו נלהבים
על כמה שהוא יפה... (אולי אנשים מנומסים?... :-) )

הקטע של הכפתורים הסמויים :) אני יודעת שהוא "מאתגר" אבל לא שמעתי שמישהו לא הבין איפה הכפתורים..
(אולי זה בגלל שהם לא מצאו את הדרך ...) ואני אוהבת את העניין הזה,
דווקא היותר מאתגר זה לפתוח את האתרים שמסתתרים בפרחים, ולכן גם נתתי שם הוראות שעולות אחרי כמה שניות, למי שלא הבין לבד.

אז אני לא רואה כרגע איזה שינוי אני הולכת לעשות בעקבות הפידבק שלך
אבל הוא היה מעניין ותודה על ההתייחסות!
הרמוני_7*

פנג שואי לאתרי אינטרנט

שליחה על ידי הרמוני_7* »

הי לוונדר סגול

אני מנסה למצוא מילים מתאימות...

אני בהחלט מקבל את מה שאת אומרת לגבי אתר הפלאש , וללא ספק ניתן להשאירו גם כך.

לגבי אתר הוידאו ,אם היית שמה רק את הכתובת שלו, ייתכן שהייתי אומר שהוא בסדר ונותן קצת הצעות לשיפור.
נראה לי שדווקא העובדה שנתת גם את אתר הפלאש שינתה את זה.
בעיקר בגלל שהוא מאוד ייחודי ויפה בעיני.
מה שהראה לי שאת כן יכולה להציג את מה שאת עושה בצורה ייחודית ושונה.

אם אראה עכשיו עוד 10 אתרים של אומני פלאש,ללא ספק אזכור את שלך.
פשוט כי נהניתי להיות בו והוא השאיר עלי רושם וחותם.
אך אתר הוידאו יהיה אחד מהעשר...

מה שאני מאמין הוא שאפשר גם אחרת.
אפשר ליצור אתר ממוקד ומקצועי, אך שעדיין יהיה יחודי ושונה.
זה גם מה שניסיתי לעשות אצלי "באתר" www.harmony.org.il
מקווה שהצלחתי :-)
כך שאני יכול לתת לך בעיקר כיוון ולא הצעות קונקרטיות.
וברור לי מאתר הפלאש ,שאם תחליטי לשנות את אתר הוידאו, תדעי איך לעשות זאת .

מצד שני-זו רק דעתי.
כשאני נותן ייעוץ לאתרים ,הוא מגיע עם חוות דעת נוספת של מעצבת אתרים.
ייתכן שדעתה תהיה שונה,וגם זה בסדר.
זה גם מה שאני אוהב בדף הזה בבאופן-שאפשר לראות איך אנשים שונים מגיבים לאתרים.
ואני מקווה שעוד אנשים ירשמו את דעתם על האתר שלך...

אני בהחלט יכול להזדהות איתך-חלק מהאנשים אהבו מאוד את האתר שלי וחלק לא התחברו.
מה שהכי חשוב הוא איך את מרגישה עם האתר.
והאם לדעתך הוא משקף בצורה הטובה ביותר את הכשרון והחזון שלך.

בכל זאת 2 הצעות קטנות לשינוי:
  1. הייתי שמח לראות דף המלצות בשני האתרים.
זה מראה נקודות מבט שונות עליך,על העבודה מולך ועל שביעות הרצון מהקליפים שיצרת.
ומאוד מעודד התקשרות לקוחות.
  1. בדפדפן אקספלורר, בדף סרט לארוע ,שמות הסרטים והפרטים בתחתית הדף הפוכים.
כך גם חלק מהשמות בדף סרטי התדמית.

מי אמר שאני פרפקציוניסט? :-)
לוונדר_סגול*
הצטרפות: 24 ספטמבר 2004, 16:05
דף אישי: הדף האישי של לוונדר_סגול*

פנג שואי לאתרי אינטרנט

שליחה על ידי לוונדר_סגול* »

הי הרמוני,
רק עכשיו ראיתי שהגבת לי פה
תודה!
כן, אני מסכימה איתך לגמרי, גם בעיני האתר לא משהו
לכן הופתעתי שהתלהבו ממנו
את אתר הפלאש אני אוהבת הרבה יותר ולכן גם שומרת עליו, למרות שהוא כבר לא כל כך רלוונטי :)
פשוט, יצרתי אותו בשביל הפונקציונליות שלו ולא כל כך בא לי להתעסק איתו יותר מידי, הוא רק סוג של כרטיס ביקור מפורט
אבל אני כן מתכוונת להוסיף דף המלצות, תודה על הטיפ :)
הרמוני_7*

פנג שואי לאתרי אינטרנט

שליחה על ידי הרמוני_7* »

בשמחה ובהצלחה עם דף ההמלצות.

נכנסתי שוב לאתר של הפלאש ולאתרים שבנית.
יש לך סגנון מקסים וייחודי...
:-)
דנה*
הצטרפות: 20 פברואר 2002, 12:42

פנג שואי לאתרי אינטרנט

שליחה על ידי דנה* »

היי, למרות שהפוסטרים כאן ממזמן אולי עוד אזכה לחוות דעת בימים טרופים אלה
Wwww.danalaorkogan.com
אני רוצה לפתוח בלוג באתר בפרוייקט עשה זאת בעצמך שירוץ עכשיו בהמון מקומות כדי לאפשר לא שים להגיב לעבודה באופנים שונים, האם בלוג זה הדבר הטוב ביותר עבור מטרה זו, ואיפה לשלב בתוך האתר? המון תודה!!
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

פנג שואי לאתרי אינטרנט

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

מעניין מאוד מה דעתך על האתר הזה?
רן_אלמוג*
הצטרפות: 05 אפריל 2020, 09:55

פנג שואי לאתרי אינטרנט

שליחה על ידי רן_אלמוג* »

לא יודע לגבי הפנג שואי אבל יש כאן ללא ספק משהו מיוחד, מלא תכנים מעשירים וכתיבה מעולה, הייתי משפר את חווית המשתמש אבל ללא ספק יש קסם באתר שלא מהלל את הכותב עצמו, והאנונימיות של הכותבים מאפשרים לרשום דברים מרגשים ומדוייקים, גם לשאול שאלות שבדרך כלל לא שואלים ברשתות חברתיות. חוץ מזה שהעיצוב רטרו מטורף בלי יותר מידי הסחות דעת של תמונות וכדו'.
קארין_C*
הצטרפות: 31 אוגוסט 2020, 09:32

פנג שואי לאתרי אינטרנט

שליחה על ידי קארין_C* »

חוץ מזה שהעיצוב רטרו מטורף בלי יותר מידי הסחות דעת של תמונות וכדו'.
רן אלמוג לא חשבתי על זה כך, יש ב"אין עיצוב" או ברטרו הזה שקט ומיקוד למלל ולתוכן, לדעתי העיצוב הזה הכי נכון לאתר, אולי שווה לשפר את כפתורי הניווט והחיפוש בו.
שליחת תגובה

חזור אל “קשיים ואתגרים בזוגיות”