רואים באחו

בן_השמשות*
הצטרפות: 02 אפריל 2009, 11:06
דף אישי: הדף האישי של בן_השמשות*

רואים באחו

שליחה על ידי בן_השמשות* »

תמשיכי למשש, נחלית, זה נעים... ואת גם מוזמנת לתרום את הקשר שלך לדת, אם את רוצה, ולהמשיך לפתח את הדיון.
כפי שכתוב כאן מעליי באותיות קידוש מנורת מסך: "כרוחב הראות - עומק הרעות" (:

בהודעתו האחרונה ציטט החמור את פסוקים 12-14 מהקישור ששלחתי (אגרת פאולוס אל הגלטים, פרק ה'), ומשום מה התעלם מדברי התוחכה כלפי הלוחכין שבפסוקין הבאין... ואני מרשה לעצמי לברור באותה רוח את הדברים הבאים מתוך הפיסקה האחרונה של אותו פרק:

"פרי הרוח הוא אהבה, שמחה, שלום, ארך רוח, נדיבות, טוב לב, נאמנות, ענוה, רסון עצמי - על מדות כאלה אין תורה חלה... אם חיינו מן הרוח, הבה גם נתהלך על-פי הרוח. אל נא נהיה שואפי כבוד שוא, המתגרים ומקנאים איש ברעהו."
נחל_לבן*
הצטרפות: 16 אוקטובר 2008, 22:14
דף אישי: הדף האישי של נחל_לבן*

רואים באחו

שליחה על ידי נחל_לבן* »

גם ביהדות יש משפט כזה "דרך ארץ קודמת לתורה" או משהו כזה..

מאז שאני זוכרת את עצמי, הרגשתי לא שייכת ליהדות. ובאתי מבית שקידש את החילוניות.
תמיד אמרתי שאם היו נותנים לי לבחור, לא הייתי בוחרת ביהדות. לפני שנה בערך, גיליתי שאני לא צריכה לחכות שיתנו לי לבחור. אני יכולה פשוט לבחור!
ובחרתי להיות פאגאנית. לקדש ולהאמין בטבע שסביבי, בחיים, בגופי..
מאמינה באלה ובאל ובאיחוד המקודש שבניהם.
אני חוגגת את השינויים שקורים בטבע ואת גלגל החיים. אני מאמינה בכוחות הקסם והכישוף שזורמים סביבי. אני שייכת בליבי למי שהאמין תמיד שהאלהות היא חלק בלתי נפרד מהעולם ומהאדם ושהאדם הוא חלק בלתי נפרד מהאדמה ומהאלהות.

בלב ובנשמה אני יודעת שאני שייכת לאמונה הקדומה הזו. הרגשתי שחזרתי הביתה.

כשהייתי יהודיה, ניסיתי כל הזמן למצוא הסברים, להתחבר, להרגיש שייכת וזה לא הלך לי. נולדתי יהודיה ואני תמיד אהיה קשורה ליהדות אבל אני לא מאמינה בדרך היהודית לראות את העולם ולהסביר את הדברים.
נחל_לבן*

רואים באחו

שליחה על ידי נחל_לבן* »

וברוח הדברים, חמורי -
אני תמיד ראיתי במילה 'נחלילית' את המילה 'לילית' שמייצגת פנים מהכוח הנקבי שביהדות אוהבים לשנוא.
ואני דוקא אוהבת אותה.
נחל_לבן*

רואים באחו

שליחה על ידי נחל_לבן* »

ואם אני בשוונג, בקשה אחרונה לגמרי, לפני שאני מתרחקת מהמחשב,

אתם משתמשים הרבה במילה 'אלילה'
בשבילי המילה הזאת מייצגת את כינוי הגנאי שהצמידה היהדות לאלים ולאלות, כדי להקטין אותם מול האל האחד והיחיד.

תודה וסליחה ושלום
fly_on_the_wall*
הצטרפות: 16 אוגוסט 2009, 20:36

רואים באחו

שליחה על ידי fly_on_the_wall* »

נחל נחל נחל, נחל זורם, איתן, שוצף
יקירה, איזו עוצמה...........
אני בדומה לחומים מעלה מוצאת את עצמי דתית מאוד (רליגיוזית אמרנו לצורכי אבחנה?) בלי שום קשר לדת היהודית
וכמוך נחל מקדשת את היצירה המדהימה הסובבת אותנו ונעה בתוכנו על גווניה, ביטוייה ותנועתה המשתנה והבלתי פוסקת

היו ברוכים ........
בן_השמשות*

רואים באחו

נפלא לקרוא, נחלילית (:
ותודה על השיתוף {@

בהודעת השוונג כתבת שיש לך בקשה אבל בעצם לא ביקשת דבר במפורש, רק ציינת שהמילה "אלילה" מייצגת עבורך כינוי גנאי.
אני מניח שהבקשה הסמויה כאן היא שנפסיק להשתמש בכינוי הזה עבור אלה, בגלל הקונוטציה השלילית שהיהדות מייחסת לה.
מדוע זה שונה עבורך מלילית, שביהדות אוהבים לשנוא ואת אוהבת לאהוב? שואל בתום-לב ומרצון להבין, לא להתנצח.

תמונה
חמור_אביר*
הצטרפות: 26 מרץ 2009, 19:57
דף אישי: הדף האישי של חמור_אביר*

רואים באחו

שליחה על ידי חמור_אביר* »

_ נחל נחל נחל, נחל זורם, איתן, שוצף
יקירה, איזו עוצמה........._

אכן, אכן.....נחל נחל, לא סתם נחל אכזב, אלא נחל איתן....
התייחסות יותר מפורטת - בהמשך העיירב...
הגבירה_בחום*
הצטרפות: 30 יוני 2007, 17:29
דף אישי: הדף האישי של הגבירה_בחום*

רואים באחו

שליחה על ידי הגבירה_בחום* »

_כשאתם (החמור והגבירה החומה..) אומרים שאתם מגלים מחדש את האמונה, מחדשים קשר, למה בדיוק אתם מתכוונים?
במה או במי אתם מאמינים?_
טוב... אז אני יכולה לדבר רק בשם אחת משנינו..(-:
אני חושבת שאני אישית לא גיליתי את האמונה מחדש. אלא גיליתי לראשונה את כוחה העצום. (כאמור הבית שלי היה בית שבו שני ההורים הם יוצאי קיבוץ. הווה אומר, אפס מסורת בבית, מכל סוג שהיא.)
ואני לא בטוחה שהשאלה הנכונה לשאול היא אמונה במה. אני מרגישה שהיא אמונה בפני עצמה. את עצם העוצמה לחוש אמונה במשהו.
ובכל זאת, אם לנסות לענות על זה, אז...לאורך השנים, ועם השעורים הרבים שאני פוגשת, הלכה ונבנתה ההבנה הזו שיש קשר בייני לבין העולם שסביבי, שהדברים הם לא מקריים, שאנחנו מיקרוקוסמוסים קטנים וחלים עלינו אותם תהליכים, ואיתה הולכת ומתגבשת ומתחזקת כל הזמן האמונה.
ושיש דרכים לחוש ולהגביר את הקשר הזה שבין הפנים לחוץ, שיש עשיה נכונה עבורי ומתפקידי לחפש אותה יומיום - מה שמצריך ממני עוד אמונה.
התחושה שצריך קצה קטן קטן של אמונה כדי להתחיל לגלגל משהו וזה בתורו מחזק אותה (האמונה)
האמונה בכך שלכל דבר שנוצר במוחי, מחשבה או מילה יש תוצאה, תגובה. האמונה בכך שיש לי היכולת להשפיע לטובה על הפעולות העתידיות, ויכולת ללמד את עצמי קבלה ושחרור לתגובות שבאו כתוצאה מפעולה שגויה...
אמונה בדרך, ובתהליך ובהתפתחות...
לא יודעת, אם עשיתי סדר או בלגן כאן, אבל אלה כרגע המחשבות שרצות לי בראש בקשר לזה.
הבהרות אם יהיו בהמשך @}
נחל_לבן*

רואים באחו

שליחה על ידי נחל_לבן* »

:-] :-] :-]

fly יקירה,
מקדשת את היצירה המדהימה הסובבת אותנו ונעה בתוכנו על גווניה, ביטוייה ותנועתה המשתנה והבלתי פוסקת ככה, בדיוק ככה..
היי ברוכה, חברה יקרה, בשמחה ניפגש!

גבירתי...
אני אוהבת את הדרך שבה את מתארת במילים בהירות ומדוייקות את הסבך המורכב של המחשבות. מצאתי את עצמי מסכימה איתך בדברים שאמרת על מחשבה שבוראת מציאות, על הקשר בנינו ובין הסובב אותנו.
ועדיין, אני לא מבינה, את מאמינה בעצם מעשה האמונה?

בן,
אני אוהבת את התמונה הזאת.
כבר מצטבר אצלי חיבוק מאד מאד גדול בשבילך. איזה כיף יהיה לי לתת לך אותו.

לילית היא אחת מהפנים של האלה. אנשים יכולים לאהוב או לשנוא אותה. לקבל אותה או לפחד מפניה. זו הבחירה שלהם.
'אלילה', בשבילי, היא מילה מקטינה, משפילה, שמקורה ברצון של תרבות כובשת לבזות את האמונה והמנהגים של התרבות הנכבשת, כמו 'שרמוטה' או 'כושון' או 'ערבוש' אבל זו רק המילה כי אתם לא השתמשתם בה כדי לתאר את האלים אלא רק ככינוי לאלהלילה אז אני לא ממש מתרגשת.. סתם, מילה שצורמת לי והייתי בשוונג...

חמורי,
מחכה בסבלנות עד הערב..אתה חמור-פיל שמסקרן אותי מאד..
|L|
קוראת_סמויה_רוצה_לעזור*
הצטרפות: 14 אוגוסט 2009, 17:47

רואים באחו

שליחה על ידי קוראת_סמויה_רוצה_לעזור* »

בעזרתו המעודדת של בן השמשות, הצלחתי להביא לאחו (ולאתר, לראשונה) תמונה כה יפה וכה מתאימה
אמנם מתאימה יותר לשעת בוקר מבטיחה או אחה"צ מהורהרים. אבל לא יכולה להתאפק.
הצלם: אייל רובין. התמונה: שדות גולדברג
אני פה איתכם כל הזמן.
מתבשמת, נפעמת מהרוח השורה באחו
עדיין מהססת איך להצטרף.
בבוא הזמן

תמונה
חמור_אביר*

רואים באחו

ולכבוד שובה של דפחילולה מכרתים, נחולל נא כולנו לקצב הבוזוקי
הגבירה_בחום*

רואים באחו

ועדיין, אני לא מבינה, את מאמינה בעצם מעשה האמונה?
אני לא בטוחה שאני מבינה למה את מתכוונת נחלי-אלית יקרה (-:
אני מאמינה בלהאמין במה שאת עושה. בלפעול מתוך אמונה.
מהו מעשה האמונה? תלוי באמונה, לא? (או שלא הבנתי טוב..).
כמו שכתבתי קודם, יש מכלול של אמונות שמתפחות ומתחזקות אצלי עם השנים: למשל האמונה בכוח הרצון, ובכוח המחשבה, ובכוח ההתכווננות (במובן של fine tuningלהבדיל מהתכוונות, אבל גם בהתכוונות), בהמון חוקים פיסיקליים שהוכחו על חומר ומסתבר שהם תקפים לגמרי בעולם הרוח, מה שמחזיר אותי שוב אל הקשר הזה, אל חוט השני הזה שכל הזמן נקשר בין העולמות האלה שקשורים ותלויים זה בזה..
אני מאמינה יותר ויותר בקיומו של הגרעין הפנימי ביותר שלנו (שתקראי לו נשמה, אלוהים, פורושה, ה- true self) שמשהו בנו משתוקק לאפשר לו להתמזג בתודעה הקוסמית הרחבה יותר, במיוחד לאור שברירי שניות שבהן האיחוד הזה נהיר לי ברבדים עמוקים מאוד של הקיום שלי.
אבל מעבר לכל אלה, אני באמת מאמינה בכוחה של האמונה להפוך עולמות, ולהזיז הרים. וכל אלה כמובן לא באים על חשבון אחריות אישית ופעולה נכונה.
ושוב, רציתי להסביר ויצאתי מבלבלת....
בן_השמשות*

רואים באחו

איזו תמונה מ ד ה י מ ה ....!

יכול בהחלט להבין מדוע לא יכולת להתאפק, ולא חושב שהיה צורך מלכתחילה...
ברוכה הבאה, סמויה גלויה! אינך זקוקה עוד להיסוסים כיצד להצטרף, כי בעצם כבר הצטרפת...
ובאופן מרשים ומשובח למדי, כמו שמעידה התמונה (:

אז המשיכי לקרוא, יקירתי, וגם כתבי בכל פעם שמתחשק לך... אני אשמח לשמוע אותך, ואני בטוח שאני לא היחיד.
ואם תרצי לעשות זאת עם ניק קצת יותר ביתי, מה טוב (:
בן_השמשות*

רואים באחו

נחלילית, מחכה לחיבוק (:
אלה_לי_לה*
הצטרפות: 07 נובמבר 2007, 10:20
דף אישי: הדף האישי של אלה_לי_לה*

רואים באחו

שליחה על ידי אלה_לי_לה* »

אהם, אהם, בן יקר, אתה מביא קישור מנקודת מבט יהודית, ומדובר בצורת פולחן שהיהדות רצתה להשמיד, לכן, מובן מאליו שתגנה ותבזה אותו.
כשאני חושבת על קדשות לא עולה בי התנ"כ, עולה בי פולחן קדום הרבה יותר, פולחן של מיניות וצמחיה, של אהבה, של אמא אדמה, של מחזוריות החיים, של מחזוריות הטבע, של המחזוריות שבי, האלוהות שבי, האלוהות שבטבע |L| בכל זאת שמי הוא שם עץ האלה.

"
אשרה: אלת המיניות קודש

אשרה, כאמור, היא אלת פריון ואמהות, ופריון קשור כמובן למין ולמיניות. בכתבי אוגרית היא נקראת בשם 'קודש'. שם זה טעון מאוד. מעבר למשמעויות של קדושה וייחוד, יש לו גם משמעויות מיניות מובהקות. טקסי קדש, הם טקסים של מין פולחני, שהיו נפוצים בצורה זו או אחרת בכל רחבי העולם העתיק. כוהן וכוהנת התאחדו בטקס "נישואים קדושים, שמטרתו לעודד את פריון השדות, חיות המשק, ובני האדם. אבל פריון לא היה הסיבה היחידה. התעלסות באהבים נחשבה לפעולה קדושה. סקס הוא משהו שאלי הארץ תומכים בו, ומעודדים אותו. ... מוזמן להציץ כאן לזווית צפיה שונה על הקדשות.

נחל אהובה, ברוכה היוצאת מארון הדת באופן רשמי (()) נכון, באלילה יש נימת הקטנה, היא יכולה להיות נימת זלול, לשמחתי כאן אני מקבלת אותה כסיומת של חיבה. מי שמכיר אותי בחוץ מכיר את האלה, הגדולה (חמור, אני יודעת על מה אתה חושב, אני נגד רסנים, אבל תלעס גזר או משהו ;-) )החכמה והחזקה, רק חברים יכולים לפנות אלי באותה חיבה ששמורה לקטנים ולצעירים, אלילה. כאן נוצרת לי תחושה של חום, וגם יופי. הפעם, אני מרשה :-) |L|
אני צריכה לשלוח לך שוב דוא"ל, מקווה לזכור מחר (())

סמויה ועוזרת :-) תמונה נפלאה, שמעוררת בי את הצורך למדרש שיר :-)

השיר שדות גולדברג נכתב כתגובה צינית אך מרגשת ע"י מאיר אריאל, כתגובה לשיר מדהים של לאה גולדברג את תלכי בשדה.
את מאיר אריאל הכרתי ואהבתי שנים, אך את שירה של לאה גולדברג שמעתי לראשונה לפני פחות משנה, מושר כשיר ערש יפיפה ע"י אישה קסומה מהגולן. שמעתי והתאהבתי. והפעם אשלח אותו לכם כשיר לילה טוב ממני, ובמיוחד לך. שמחה שהופעת לך :)

לילה טוב, אלה

http://www.youtube.com/watch?v=biHNpdrL ... re=related
fly_on_the_wall*
הצטרפות: 16 אוגוסט 2009, 20:36

רואים באחו

שליחה על ידי fly_on_the_wall* »

יש בודאי משהו
"יום יום הים הזה יפה כל כך?
כך נראה הרקיע בכל זמן וזמן?
בכל זמן וזמן יפים כל כך
הרהיט הזה, החלון הזה?
לא,
באלוהים לא;
יש בודאי משהו בתוך המשהו"
אורהן ולי קניק
חמור_אביר*

רואים באחו

נחלים ובהמים יקרות
הבטחתי בערב, אך כבר 4 דקות לחצות....כך זה בקיץ...הערבים מתארכים, הלילות מלבינים, הבקרים מתקרבים...
אני לא נוטה להסתבך הרבה בעניין האמונה: אני מאמין בחיים, מאמין שיש להם משמעות ושיש בידי כל אחד לגלותה. מאמין שכל מה שקורה לי קורה לטובתי, וזה נכון לגבי כולם. מאמין ביופי, באמת וביכולת לחבור אליהם.
לא חושב שיש צורך להגדיר לנו מושא אמונה..כך או כך אף אחד לא באמת יודע מה עומד מאחורי המילה אלוהים, ואם מישהו יודע, הידיעה שלו היא לא אינטלקטואלית ולא ניתנת לביטוי במילים...אז כל ההתפלספויות בנושא אולי מועילות, אבל לא מהותיות לגבי חיינו כאן ועכשיו.
אם אני גם מאמין בחיים וגם מעז להתמסר להם ולהשאיר לעצמי כמה שפחות בטחונות, הגנות ומסכות, החיים שלי הופכים אט אט לשיר הלל לבריאה, למקור של שמחה ולאושר שאינו תלוי בנסיבות...
המציאו לזה כל מיני מילים...גם בהן אין צורך...
חמור_אביר*

רואים באחו

ובעניין האלילה - רציתי להבסיר אבל אלה עשתה זאת מצוין ואני שמח שכך היא רואה זאת: אלילה זה יכול להיות ביטוי של הקטנה, זלזול וכו'..וגם ביטוי של חיבה..כמו נחלילית לגבי נחל...
אני מזדהה עם כל מה שכתבת לגבי היהדות...אני אמנם יהודי באופן רשמי, אך לא רואה עצמי ככזה ואף פעם לא הזדהיתי עם זה. הרבה פעמים מוצא עצמי מדבר על היהודים ומשתמש בשם הגוף: הם...מאז הבר-מצווה לא הייתי בבית כנסת ולא מתחבר לשום דבר שקשור ליהדות, מלבד לסיפורי חסידים ועוד כמה וכמה פסוקים או סיפורים...בכלל הרעיון שאפשר להיוולד לתוך דת, או לגדל ילדים כבני דת מסויימת נראה לי כרעיון עוועים הנובע מבורות ומחוסר הבנה בסיסית של מהי דת + חוסר רגישות אנושית [סליחה על הבוטות..לפעמים אני כזה]. את הקשר של כל אינדיבידואל ליקום אי אפשר להתיר ואי אפשר לשנות, הוא אינו ניתן לבחירה...אבל הדרך של כל אחד להבין ולטפח את הקשר הזה היא לחלוטין אינדיבידואלית וחייבת לבוא מבחירה חופשית...לצערנו, הדתות הממוסדות שכחו מזמן מה תפקידן בעולם וכגולם הקם על יוצרו, נדמה לקלריקלים הנושאים אותם שייעודן בעולם הוא לשרוד [במקרה של היהדות] או לגדול ולהתפשט במקרים אחרים...לכן, מן הסתם, יש צורך לשמור על כל מאמין [נתין] לכן צריך להטביל ילדים, לימול אותם ולמלא להם את הראש באיסורים, בכל מיני חצאי אמיתות [כדי לא לקרוא לזה בשם יותר מעליב] במצוות שאבד עליהן הקלח זה מכבבבבבבבר, באמונות תפלות ובעיקר בפחדים שיכבלו אותם אל הדת שנכפתה עליהם..

ולסיום אגרת החמור האביר אל האחואים אצטט שוב את שאול התרסי ידידנו [ותודה לבןבן] שמקום של כבוד שמור לו בין אלה שהחלו את הידרדרות הנצרות לכיוון הכנסיה הממוסדת, אך כמה וכמה מילים יפות הספיק להשמיע ולהותיר לנו:

אחי, לחרות נקראתם, שרתו איש את רעהו באהבה.
ויורשה נא לי תיקון קטן...עצם הכתיבה בגוף שני כבר מרמזת על העתיד הלא מבורך, אז עדיף:

אחי ואחיותיי, לחרות נקראנו, הבה נשרת איש את רעהו באהבה....................
דפחה_דש*
הצטרפות: 06 מאי 2009, 20:26
דף אישי: הדף האישי של דפחה_דש*

רואים באחו

שליחה על ידי דפחה_דש* »

_אני לא נוטה להסתבך הרבה בעניין האמונה: אני מאמין בחיים, מאמין שיש להם משמעות ושיש בידי כל אחד לגלותה. מאמין שכל מה שקורה לי קורה לטובתי, וזה נכון לגבי כולם. מאמין ביופי, באמת וביכולת לחבור אליהם.
לא חושב שיש צורך להגדיר לנו מושא אמונה..כך או כך אף אחד לא באמת יודע מה עומד מאחורי המילה אלוהים, ואם מישהו יודע, הידיעה שלו היא לא אינטלקטואלית ולא ניתנת לביטוי במילים...אז כל ההתפלספויות בנושא אולי מועילות, אבל לא מהותיות לגבי חיינו כאן ועכשיו.
אם אני גם מאמין בחיים וגם מעז להתמסר להם ולהשאיר לעצמי כמה שפחות בטחונות, הגנות ומסכות, החיים שלי הופכים אט אט לשיר הלל לבריאה, למקור של שמחה ולאושר שאינו תלוי בנסיבות...
המציאו לזה כל מיני מילים...גם בהן אין צורך... _
חמוריקו אני מסכימה עם כל מילה.
http://eco-garden.co.il/[po]upload pics[/po]/baiit%20ul%20ficus%20%281%29.jpg
ליל מנוחה לכולם
דפחה_דש*

רואים באחו

שליחה על ידי דפחה_דש* »

נדמה לקלריקלים הנושאים אותם שייעודן בעולם הוא לשרוד [במקרה של היהדות] או לגדול ולהתפשט במקרים אחרים
שו קלריקלים?? זה כמו קלקרים? כי שמעתי שגם אלה ייעודם בעולם הוא להתפשט או לשרוד,
הנה
נחל_לבן*

רואים באחו

שליחה על ידי נחל_לבן* »

fly, תודה על הצ'אנט המקסים.... |L|

אלה חזקה, מדהימה ונהדרת, חיבוק גדול ונהדר לך. (())

גבירתי החומה, הסברת נהדר וגם הבנתי הפעם.. :-)
ואני גם מאמינה בעצם בדברים דומים, רק שקוראת להם בשמות שונים..
אני כותבת ומוחקת כבר כמה דקות, אני לא מצליחה לנסח משהו ראוי בשעות כאלה...אולי מחר..

חמורי,
אני מסכימה איתך. אין צורך לקרוא לאמונה בשם. היא בהחלט לא משהו לוגי ואני ממש מאמינה שכל השמות הם שמותיו השונים, פניו השונים, של אותו האל.
מסכימה איתך גם שהדרך הטובה לחיות היא מתוך התמסרות לחיים, מתוך הקשבה ושאיפה לכנות ביני לבין עצמי, קודם כל. מקור האושר והשמחה הוא תמיד בתוך האדם ולא חיצוני לו.
אבל אני אוהבת להתפלסף לפעמים. אני מוצאת שהבנה טובה יותר של המהות עוזרת ומועילה לי בחיי..

אני רוצה לספר לכם איך הרבה שנים הייתי קצת אבודה ואיך ההבנה שהאמונה הזאת, ההבנה הפרטית הזאת שלי לאיך העולם מסתובב איתי ובתוכי, פשוט חיכתה לי עמוק בפנים עד שהייתי בשלה ומוכנה לראות אותה. ועכשיו יש בי מין שקט וביטחון. ואין לי צורך להצדיק או להתווכח או להכריח אחרים להאמין גם...אני מרגישה שזו האמת שלי, שאני הולכת עכשיו בשבילי המפה שמוטבעת עמוק בתוכי, שהלכתי בהם כבר פעמים רבות ו... שזה מספיק...
טוב, יש לי פירה במקום מוח...אני אעצור כאן..

ואלוליקה, אלה מתוקה שכמוך, שמעת את הביצוע של שלומי סרנגה הגבר לשיר "את תלכי בשדות"? אותי הוא מרטיט.
וסמויה יקרה, התמונה אכן מדהימה ועוד לפני שקראתי מה מאחוריה, חשבתי על השיר הנ"ל.

ולילה טוב!
נחל_לבן*

רואים באחו

שליחה על ידי נחל_לבן* »

דפחי, לא תאמיני כמה זמן לקח לי לכתוב את ההודעה הנ"ל..

איזה עץ מדהים! עושה חשק לטפס גם במצבי השפוך...ומצטרפת לשאלתך המלומדת שו קלריקלים??
שוות_נפש*
הצטרפות: 25 ינואר 2009, 00:00
דף אישי: הדף האישי של שוות_נפש*

רואים באחו

שליחה על ידי שוות_נפש* »

..כך או כך אף אחד לא באמת יודע מה עומד מאחורי המילה אלוהים, ואם מישהו יודע, הידיעה שלו היא לא אינטלקטואלית ולא ניתנת לביטוי במילים...אז כל ההתפלספויות בנושא אולי מועילות, אבל לא מהותיות לגבי חיינו כאן ועכשיו.

_אם אני גם מאמין בחיים וגם מעז להתמסר להם ולהשאיר לעצמי כמה שפחות בטחונות, הגנות ומסכות, החיים שלי הופכים אט אט לשיר הלל לבריאה, למקור של שמחה ולאושר שאינו תלוי בנסיבות...
המציאו לזה כל מיני מילים...גם בהן אין צורך..._

או צ'יף אתה מתוק ואני הו- הבת, הוהבת אותך |L||L||L||L||L||L| .
גם אני מרגישה כך.בדיוק. והצורך לתאר במילים רגשות וידיעות עמוקות לא עושה צדק לרגש או לתובנה עצמה.
ולמרות זאת , אני מוכרחה להודות שאני כולי הערכה והתשאות לאלה שכן יודעים לעשות זאת כמו הגבירה בחום שהיא גבירתנו מיודעתינו לחוגגת יום הולדת או טו טו...|בלונים|

אלהלנו, אהבתי לקרוא את ההסברים על אשרה וקדש.
כתבת אתמול
קצת מזכיר לי את אותו הבחור שניסה לשכנע אותי ש"זונה שלי" זו מחמאה ענקית.
אממ.. אם הגבר שלי קורא לי "זונה שלי", כן זאת מחמאה גדולה עבורי. אז אני יודעת שאני המושא לפנטזיות שלו. וזו הרגשה טובה. הוא לגמרי כרוך אחרי. כי בתכלס גברים שוכבים את בנות זוגם אבל מפנטזים על ה"dirty woman".
שוות_נפש*

רואים באחו

שליחה על ידי שוות_נפש* »

נחלית, השיתוף שלך בעניין אמונה, אממ , איך לאמר.. מרגש מאד. ומלמד.
דפחי, ברוכה השבה לאחו. געגעתי. והעץ הזה מדהים. אם הייתי לידו , הייתי מתרגשת עד דמעות . אני יודעת.
תודה רבה סמוייה שרוצה לעזור - התמונה הזאת מדהימה באמת. ולראייה היא כבר כתמונת רקע אצלי במסך.
אני מחליפה תמונות חדשות לבקרים...
בן_השמשות*

רואים באחו

בוקר שופע אור לכל שוכני האחו הרליגיוזיים, אשר הרוח הרוחשת בפנימיותם מקשרת אותם ליפעת הטבע ומכמניו...
בטרם אקרא את כל היופי שנכתב כאן מאז עזבתי אמש, הנה כמה צלילים לחובבי המרחבים והחופש (:
הגבירה_בחום*

רואים באחו

שווה- ווה יקרה.
כמה טוב שבאת, געגעתי גם אני למילותייך (())
ולמרות זאת , אני מוכרחה להודות שאני כולי הערכה והתשאות לאלה שכן יודעים לעשות זאת
יקירתי המתוקה, תודה על ההערכה.. אני בנאדם וורבאלי, זה הכלי החזק שלי ולכן, השימוש במילים הוא אצלי בבחינת אין מנוס... זה כלי העיבוד המרכזי שלי, שאיתו אני יודעת לעבוד. וגם הוא, דורש ממני כמובן ריסון. כי המילים כל עוד הן כלי עזר, הן נהדרות (בשבילי) לדייק בעזרתן, אבל כשלא במינון הנכון, לפעמים הן יותר מידי... וזו כמובן נקודת התורפה מן הצד השני של המטבע..
(קראתי פעם איזה משפט זן שאומר שכשאתה שוגה באשליות ומלא ספקות, אפילו אלף ספרי קודש לא יעזרו לך.
כשאתה מגיע להבנה, גם מילה אחת היא יותר מידי.)
וגם אני מאוד מסכימה עם אבירו שיש תחושות ומצבים ששום מילה לא תתאר, פשוט כי הן מעבר למילים. ומאוד מזדהה עם זה שצריך לאפשר להם פשוט להיחוות.
אלה_לי_לה*

רואים באחו

בוקר טוב ויום של הרפתקאות מרגשות

http://farm3.static.flickr.com/2670/[po]3853228603 9378e6996c[/po].jpg
בן_השמשות*

רואים באחו

חמורי היקר... לא משנה כמה אני מכיר אותך וכמה פעמים שמעתי אותך אומר דברים מהסוג הזה, מה שכתבת כאן על אמונה כל כך יפה.
בדרכך המיוחדת אתה מצליח להראות בכל פעם מחדש איך פשטות ועומק יכולים להשתלב בצורה מושלמת. תודה מון ח'אמור...

אהבתי וחייכתי בנוגע לתיקון שלך...

ויורשה נא לי תיקון קטן...עצם הכתיבה בגוף שני כבר מרמזת על העתיד הלא מבורך, אז עדיף:
אחי ואחיותיי, לחרות נקראנו, הבה נשרת איש את רעהו באהבה....................

!Amen, Brother (:

אלילה יקרה, הבאתי את הקישור כדי להראות מהי המשמעות המקורית של המילה קדשה. זו מילה שאין בה שום קסם.
כמובן שהפרשנות האישית שלך (או של אנשי הויקה) ויתרה מזה, המין כדבר מקודש, הם דברים יפים ושונים בתכלית..
ציינתי גם בהודעה ההיא שפרשנות אישית היא לגיטימית לגמרי. (:
אלה_לי_לה*

רואים באחו

אזהו בני, שזו המשמעות בעיני היהדות.
נחל_לבן*

רואים באחו

שליחה על ידי נחל_לבן* »

אלו, זה את צילמת? אלה הפולנים?
יום מסעיר גם לך!

בניק,
עיניי נשטפו בירוק (כמה ירוק!) ובכחול, רוחי צוהלת ואני מתרחקת מהמחשב בצעדי ריקוד קופצניים ונמרצים אל הרפתקאות יומי!!

יום טוב!
חמור_אביר*

רואים באחו

בוקר טוב אהובים ואהובות

להפעתי ולצערי אני רואה שניתן היה לפרש את מילותי מאמש באופן לא נכון...אז ממש, אבל ממש לא התכוונתי לדיוננו הנוכחי כשדיברתי על התפלספויות בנושא האל והאמונה....
נ ה פ ו ך ה ו א . . . . . . ! ! ! ניקודות, פיסיקים וסימני שאילה.....!!!!!!

אני מקווה שלא חיסלתי את הדיון...מעניין לשמוע את כולם.....
אלה_לי_לה*

רואים באחו

יפה מאוד נחל! אלו אכן הפולנים היקרים, אחד מהם שלח לי את התמונות שצילם מהמסע, מניחה שאטפטף אותם כאן לפי מצב הרוח והתחושה. אירים על הבוקר איזה כייף (איקון של בירה מוקדם על הבוקר?)
חמור_אביר*

רואים באחו

קלריקליזם-
גישה מדינית הקוראת להשלטת הדת על מוסדות המדינה ועל חיי אזרחיה. זאת באמצעות כפיית עקרונות הדת על מוסדות ציבור והקניית מעמד בכורה לדת ולמייצגיה...
Clero es el nombre colectivo que engloba de forma general a los que han sido ordenados en el servicio religioso. El nombre individual es clérigo. ובתרגום חופשי - קלרו זהו שם העצם הקיבוצי לאלה שהוסמכו ככוהני דת [הכוונה בעיקר לנצרות, אך אין שוני רב גם כשמדובר ביהדות ובאיסלם]. ובשפה יותר עממית: דתיים-מקצוענים למיניהם...

מקור המונח במילה היוונית κληρος. ואעביר מכאן את שרביט ההסבר למומחית האחו לענייני לשון ותרבות יוון הלוא היא δημοκρατία הנכבדה, המוכרת במחוזות אחואנו כדפחה דש ובחיבה: דפחי האלילית...
אלה_לי_לה*

רואים באחו

ואולי מה שאני צריכה להדגיש, כדי להיות ברורה יותר לעצמי ולעולם. שרלילה זו מילה ערבית שאני תופסת את משמעותה כחלק מהעברית היום יומית, ומיחסת לה משמעות עדכנית ממונחי כישראלית, קדשה היא מילה עתיקה לה אני מיחסת משמעות ממקומי הרגשי כאנימסטית וכפנתאיסטית. מקור המילה אינו ביהדות, וכך גם מקור המשמעות שלה. המשמעות המקובלת היום בארץ היא המשמעות היהודית, ולמה כולנו מבינים. אבל זו לא המשמעות היחידה.
בן_השמשות*

רואים באחו

אלהלי, על סמך מה קבעת שמקור המילה אינו ביהדות?
דפחה_דש*

רואים באחו

שליחה על ידי דפחה_דש* »

למקרה שהצלחתם לפספס, ממליצה לכם לקרוא את הקישור על הקלקרים- הוא מצחיק!!!
עזרה_העז_הביישנית*
הצטרפות: 25 אוגוסט 2009, 10:15

רואים באחו

שליחה על ידי עזרה_העז_הביישנית* »

בוקר טוב לכל הפעילים והפעילות
כאן הסמויה , מציצה שלא כהרגלה, למחשב, בשעת בוקר
מנסה להתמקם בינכם לאט לאט
(כבר מתביישת בשם החדש שלא ממש יושב עלי.....)
יש לי מחשבות ותהיות לגבי שאלת האמונה ואלוהים
אך לא יכולה לאסוף אותן עכשיו. (מרוב מחשבות לא רואים את האחו)

לגבי התמונה,
כמובן שקיבלתי אותה בעקבות השיר של לאה גולדברג: "את תלכי בשדה" ששרתי בהזדמנות מיוחדת.
(ולא, עזרה העז היא לא זמרת אך מאד חובבת......)

המשך יום מקסים לכולם. ברגע שאני יוצאת אני מתחילה להתגעגע אליכם
חמור_אביר*

רואים באחו

צר לי אך צ'יק צ'ק ידידנו לא תומך ביוונית...נו, העיקר שהוא תומך בנו...
חמור_אביר*

רואים באחו

בוקר טוב גם לשווה שהבליחה סוף סוף....כבר חששתי שמיסטר D חטף אותך מחלוני אל ארצות הקור..
מזלט לסמוייה העיזית על הניק החדש, גם אם הוא זמני...
וחיבוק עז לנואסטרה סניורה דה לה סנטיסימה באטיטוד
חיבוק קיבוצי למי שלא הזכרתי באופן פרטני
ואיפה הציפורת?
דפחה_דש*

רואים באחו

שליחה על ידי דפחה_דש* »

אז תזכיר באופן פרטני!
חיבוק קיבוצי?? מה זה פה ההסתדרות??
דינג דונג, סדרן לקופה שלוש. דינג דונג מבצע במחלקת בשרים, כרעיים עוף רק בשני זלוטי.
חמור_אביר*

רואים באחו

איפה שומעים את שלומי שר את השיר המומלץ?
חמור_אביר*

רואים באחו

חחח...אם כולם יחבקו כל הזמן אתת כולם זה יייהפך לאחו קצת סמיך ודביק, לא?
ומי שזוכה בחיבוקים לא וירטואלים עובק מייד לסוף התור....אלה חוקי היקום, היקום הזה לפחות...
אלה_לי_לה*

רואים באחו

שאלה טובה בן בן, ביססתי את הרעיון על כך שפולחן האשרה קדם ליהדות, ולכן גם השם קדם ליהדות, אני לא מכירה טקסטים לא יהודים בהם המילה מופיעה, מנגד אני כמעט ולא מכירה טקסטים אשוריים, כנענים ועילמיים. מה שאומר שאני צריכה להתחיל ולחפש (())
חמור_אביר*

רואים באחו

ולמי שמתגעגע לשעשוע בנוסח של פעם
היה כתוב על זה שזה ממכר....מאחר וחמור גארם עסוק בהתמכרויות אחרות כרגע, טרם ניסה את זאת...
התמכרות שמחה לכולם
אלה_לי_לה*

רואים באחו

http://firefang.net/blog/wp-content/upl ... 0/[po]goat 1[/po].jpg

ברוכה הבאה עזרא |L|
בן_השמשות*

רואים באחו

זו הסיבה היחידה ששאלתי, אלהלי אהובה... אין לי בעיה עם תיאוריות, וגם לא עם אימוץ שמות וכינויים לכל מטרה אישית...
ובטח ובטח לא עם המשמעויות היפות והקסומות שאת מייחסת למילה, ומעבר לכך לקדושה של מין... הכל יפה ונכון בעיניי.

העניין היחיד שאני אולי קצת מתעקש עליו פה זה לא להתאים את המציאות לתיאוריות שלנו, ואני אולי קצת מתקטנן פה, אבל בכל זאת -
נראה לי שכדי לקבוע שלמילה כזאת או אחרת אין מקור כזה או אחר, יש צורך בבסיס אקדמי של בלשנות... במקרה הזה של בלשנות שמית, כמדומני.

שוב, זה לא סותר את כל מה שאמרת, וליהדות בוודאי אין בלעדיות על אלוהים, על אהבה או על מין.
בן_השמשות*

רואים באחו

מישהו דרס את ההודעה שלי כאילו אין מחר...
אז אני שוב מצרף את הביצוע של שלומי

יש שם קישורים גם לביצועים של השיר הזה של עופרה חזה ואסתר שמיר, לשתיהן יש קול נעים ונקי, ובכל זאת אף אחד מהביצועים הנ"ל לא משתווה, לטעמי, לביצוע של חווהל'ה
בן_השמשות*

רואים באחו

אגב, אני בטוח שה"דריסה" נעשתה בשוגג. מה שכן, זה מזכיר לי שוב כמה זמן העריכה פה הוא זמן אריכה... קרוב לשתי דקות תמימות חולפות מרגע שלוחצים על "עריכת כל הדף" ועד שאפשר להתחיל בכלל לערוך... וגם העריכה עצמה נמשכת כמו ספגטי בולונז... ואז, כשרוצים לשמור סופסוף את השינוי, מקבלים לעתים קרובות הודעה שמישהו אחר ניסה בינתיים להוסיף תוכן לדף... וצריכים לוותר, או לדרוס, או לקפוץ מהחלון... וכל הסיפור הזה מייגע למדי. אני נתקל בזה מדי בוקר, כשאני רוצה להחליף את תמונת האחו הראשית. אולי באמת נייצא את ארכיון האחו שהוכן על ידי האלילית והחלילית לדף אחר, ונישאר עם אחו רזה וזריז?
בן_השמשות*

רואים באחו

התכוונתי נחלילית, לא חלילית... ולולא היה לוקח עשור לערוך את הדף, הייתי מתקן במקור :-P
אבל מה נותר לנו עוד חוץ מלשיר? עדיף בקולה השמיימי של חווהל'ה
שוות_נפש*

רואים באחו

שליחה על ידי שוות_נפש* »

שלום לאיש שפיו מפיק מרגליות , אני בעד גם בעד הצעתך. אחו רזה וזריז זה מצויין. |Y|
אני? מבחינתי "go ahead"
ואם אפשר לעזור, אני כאן.
אלה_לי_לה*

רואים באחו

כנראה שזו אני, מחקתי הודעות שלי כשהתמונה של העז לא עלתה, אולי גם שלך נמחקה בטעות? בכל מקרה, אני איתך. אם יש מתנדבים/מתנדבות לשמירת הארכיון אשמח מאוד, ואם לא יהיו התנגדויות אמחוק את כל מה שלא חודש או שנים אחורה בראשון הקרוב.

אלה מסונוורת ומזילה ריר בטעם סלרי מהירוק ירוק הזה בראש האחו
שוות_נפש*

רואים באחו

שליחה על ידי שוות_נפש* »

אמאלה, התחלתי לשיר את השיר הזה עוד לפני שהקישור עלה... הרגשתי שזה זה... :-S
בן_השמשות*

רואים באחו

קצת טלפתיה עוד לא הרגה אף אחד, שווה יפהפיה (:
שוות_נפש*

רואים באחו

שליחה על ידי שוות_נפש* »

בנצ' :-]
נחל_לבן*

רואים באחו

שליחה על ידי נחל_לבן* »

כמובן, אני בעד להשאיר את העבר מאחור ולשעוט קדימה...
אני מציעה שכל מי שחפצה נפשו ויקר לליבה, שיעתיק הדף אל מחשבו וישמור, ויבוא להגיד שאפשר להתקדם. כשכולם יתפקדו ויתנו
הok, בטקס מכובד ובמעמד כל חברי האחו, ימחק העבר, ננקה השולחן, נפתח דף חדש, נתחיל מבראשית.

ואם זה ok מצידכם, אז הנה אני נותנת את ה |Y| שלי. ok?

וחווה אלבשטיין, כבודה במקומו מונח, לא מרטיטה את הבטן עם הבסים בקול כמו שלומי...האומנם?
חמור_אביר*

רואים באחו

חמורים תמיד בעט לשאוט קדימה ולהניח את העבר מאחור...
הצעה קטנה לתירגול הדימיון, הדמוקרטיה והפוליאמוריה:
לשמר את המילה "אחו", אך בכל פעם שנפתח דפ חדש [ובעזרת השם, השמה, האלים והאלילות..:-P נתבך בעוד הרבה פתיחות והשקות ] למצוא שם אחר שיכלול את המילה "אחו" כי בכל מקרה צריך לשנות קצת את השם מטעמים טכניים, לא?
מה דעתכם?
חמור_אביר*

רואים באחו

דפחילולה
אכן משעמש הפוסט המקולקר וגם אמיתי...כל מי שמצא עצמו נאבק בחייזרים הלבנבנים האלה מכיר את זה....יש לך קשר לכותבת?
חמור_אביר*

רואים באחו

בלי קשר לחווה, הסרנגה שר יפה מאד את השיר היפה מאד הזה..בכל מקרה הליווי המוסיקלי אצל הגירסה הגברית עדיף בעיני..וגם עצם הרעיון שגבר גבר עם קול עמוק שר שיר כל כך נשי, נאה הוא בעיניי...

כה לחי

נואסטרו סניור אל גרן חמור
בן_השמשות*

רואים באחו

לשלומק'ה יש קול שאני אוהב. בכל זאת חווהל'ה מיוחדת בעיניי... מרגשת בלי קשר לעיבוד המוזיקלי, אלא בזכות משהו מיוחד שיש בה.

ולגבי הצעתו של החמור - אני חושב שהכוונה המקורית היתה לייצא את הארכיון לדף חדש, ולהשאיר את האחו צייטונג כאן ועכשיו...
כלומר, פה יישאר האחו המתחדש תמידית, בעוד החומר המתיישן יועבר אחר כבוד לדף האחר, שיילך ויתפח כמו עוגת שמרים גלקטית...

אבל גם ההצעה של החמור אפשרית וטובה. הרי כך עברנו לכאן מהדף חמור אביר בין השמשות (:
אז לחיי ההתחדשות, או כמו שאומרים בטיבטית: Nagchu Gorshe

אגב, אם אחרי האזנה לשיר הנ"ל תגידו לעצמכם -
מה זה השיר המעפ-עפן הזה? בטח בן רק רצה לבהות בזמרת, ולעזאזל האיכות של המוזיקה...

אז כנראה שאתם כבר מתחילים להכיר אותי טוב מדי (:
חמור_אביר*

רואים באחו

אהה..לא הבנתי טוב, אם כן...
כך או כך טוב לי....העיקר שהחיים באחו יהיו קלים...:-)
בן_השמשות*

רואים באחו

לכל היפהפיות הפגאניות והחמורים הרליגיוזיים שלנו,
כמה צלילים נעימים לסייסטת הצהריים
שוות_נפש*

רואים באחו

שליחה על ידי שוות_נפש* »

אכן נעימים מאד צלילי הכינור.. תודה.
חמור_אביר*

רואים באחו

,אם לא מהשיר, אז לפחות תיהנו מהתמונה" http://www.youtube.com/watch?v=0AmM5hK7EYY&NR=1
בן_השמשות*

רואים באחו

למה לא להנות גם מהתמונה וגם מהשיר?
http://www.youtube.com/watch?v=Rfvo8wv9Ihk
נחל_לבן*

רואים באחו

שליחה על ידי נחל_לבן* »

תודה על המוזיקה, בן, היא נעימה גם בין ערביים.
וסתם כי בא לי לשתף - אני לא מגדירה את עצמי כשייכת לויקה אבל יש לי הרבה כבוד אליהם.

ובעניין הדף וכובדו..
חשבתי שכדי לא להעמיס על השרת העמוס ממילא של "באופן" בדף ארכיון, אולי אפשר שכל מי שרוצה, תשמור את הדף אצלה, במחשב הפרטי. ונוכל למחוק את העבר ולפתוח כאן ממש דף מחודש. עם אותו שם או אחר, אתם העיקר, הרי.
דפחה_דש*

רואים באחו

שליחה על ידי דפחה_דש* »

יש לך קשר לכותבת? אתה יודע שכן...
אני עייפה עייפה, הימים האלה מלאי תהפוכות רגשיות, אני מתחילה נפלא, עוברת לנאחס במהירות הבזקת (או הבוזוקי) וחוזרת לסבבה,
בדרך נרדמת לחמש דקות של שינה קוסמית עמוקה במיוחד מרוב טילטולים, ושוב קפיצה קטנה לבקר את דודה באסה החביבה...
הא, זה לא לגילי השטויות האלה...
הגבירה_בחום*

רואים באחו

הא, זה לא לגילי השטויות האלה...
את עוד צוציקונת, לא כמו אנשים מסויימים שלא ננקוב בשמם שעדיין מפרפרים בין הדודה לגיסה בגילם המופלג (-:
דפחה_דש*

רואים באחו

שליחה על ידי דפחה_דש* »

עוצו לי עיצה טובה אחים יקרים,
מחר אני מוזמנת לחתונה של זוג חברות.
האחת היא חברה ממש לא קרובה, אבל אני אוהבת אותה מאוד, ושמחתי על ההזמנה, והשניה היא זוגתה שאותי אני מכירה קלושות ועוד פחות מכך.
אני מניחה שהרצון שלי להביא מתנה במקום צ'ק יתקבל בסבבה, אני לא רוצה להוציא הרבה כסף, אשמח להביא, אפילו להכין משהו נאה ואישי, ומעולם לא הייתי אצליהן (ככה אומרים? אולי אצלן?) בבית, אז אני לא ממש מכירה את טעמם בחפצים שונים.
רעיונות??
חמור_אביר*

רואים באחו

ציירי להן משו...את טובה בזה...מהר...
אצלן אומרים.
ולא, לא ידעתי מי הכותבת את מניפסט הקלקר...חשדתי רק...
עזרה_העז_הביישנית*
הצטרפות: 25 אוגוסט 2009, 10:15

רואים באחו

שליחה על ידי עזרה_העז_הביישנית* »

משהו חמוד לשעת ערב מאוחרת
להעלות חיוך על שפתי המתמידים
נסו לעקוב אחרי המילים והחיקויים ההדדיים.
http://www.youtube.com/watch?v=jm6ktYq0 ... re=related
נחל_לבן*

רואים באחו

שליחה על ידי נחל_לבן* »

הי דפחי,
חיבוק.
מתיש באמת להיטלטל ככה. כולי תקווה שבקרוב ירגעו העניינים בלונה-פארק אצלך..

מזדהה מאד עם הקטע על הקלקר...לצערי, עם כל הסיפור כולל החלק שבו הילדים מעסיקים את עצמם בריקון הפוף מתוכנו הלבן...ההבדל היחיד הוא שאז לא צחקתי ככה.. :-)
נחל_לבן*

רואים באחו

שליחה על ידי נחל_לבן* »

הי עזרה...תתחדשי על הניק..
אני אקשיב לקטע הזה כשיהיה מותר לי לשים ווליום ולצחוק בקול..
לילה טוב!
נחל_לבן*

רואים באחו

שליחה על ידי נחל_לבן* »

בוקר אור!

אני סוגרת פה את הלילה ופותחת פה את הבוקר....אני עוד צריכה לחשוב מה זה אומר..

flyצ'וק, אין לך דפבית אבל רציתי לספר לך שהתעוררתי הבוקר עם הצ'אנט הזורם והמרגיע שנתת לי..הייתי צריכה את התזכורת הזו הבוקר...תודה חברה. באהבה.
חמור_אביר*

רואים באחו

נחלילית

אני חושב שזה אומר שבמפגש הבא תקבלי את עיטור האחו....מה אתם אומרים חברים?
חמור_אביר*

רואים באחו

ועד אז, קבלי בינתיים עוד מוסיקת מנוש
תיהני ותיהנו כולכם,
יום יפה ורגוע
ממני אל גרן בוררו פונדדור
בן_השמשות*

רואים באחו

בוקר זך לקומנדנטה גראן פררו רושר, למשכימות הקום ולמיטיבות השלכת והנמנמת...
אלטרנטיבה למנוש של חברנו: Chill Lounge San Francisco

יום מקסים, אהובים.
בן_השמשות*

רואים באחו

דפחלילה... אולי תכיני להם דיסק עם מוזיקה שתרכיבי בעצמך?

זה יכול להיות צלילים של השראה מדיטטיבית jQ]חפלה מזרחית DyIq3wPc[/po] או חפירות של מסיבת טראנס מטורפת אפשר אפילו לשלב את הדואט של עזיזרא שלנו... תלוי בטעמן המוזיקלי. כמובן שתציירי את העטיפה במו ידייך הכשרוניות.... זו נשמעת לי אחלה מתנה (:
הגבירה_בחום*

רואים באחו

בוקר צח אחיי היקרים..
אין לי מילות חכמה עדיין להיום... טרודה בענייני דיומא
מתפקדת @}
חמור_אביר*

רואים באחו

בוקר טוב לנואסטרה סניורה דה לה סנטיסימה טרינידד
אנחנו אוהבים אותך גם כשאין לך משו חכם להגיד....
ספרי מה שלומך....מה התחדש מאתמול?
צרור החמור
שוות_נפש*

רואים באחו

שליחה על ידי שוות_נפש* »

מתפקדת גם.
אחרי הטיול של הבוקר עם דולה, חזרתי לישון. לא אופייני. קמתי עם ניצני מיגרנה, אז הלכתי להטביע אותה לגמרי עם עוד שינה.
עדיין אפופה.. ניראה מה יביא יום
אוהבת את כולכם , יום טוב אהובים
דפחה, לא הייתי נותנת כסף אם הכסף לא זמין. מצטרפת לגמרי לרעיון ציור של משהו שמח ואופטימי. משהו בגודל A3.
אני הייתי מאד שמחה אילו הייתי מקבלת מתנה כזאת. הייתי מציירת איזה מוטיב של זוגיות. אפילו זוג פרחים אדומים מתנפנפים בדשא, כאלה שרואים להם גם את הגבעול עם האדמה גם..
נראה לי שאני מדברת עוד מתוך שינה. הולכת להכין קפה.
בתקווה ליום עליז אחוקים יקרים |עץ|
נחל_לבן*

רואים באחו

שליחה על ידי נחל_לבן* »

חמורי,
למה אתה קורא למוזיקה שהבאת "מוזיקת מנוש"?

אל גרן בוררו פונדדור
גרן זה גדול?
ובוררו זה חמור?
ומה זה פונדדור?

נואסטרה סניורה דה לה סנטיסימה טרינידד
נואסטרה זה שלנו?
סניורה זה גברת
ומה זה סנטיסימה טרינידד?

ופררו רושר אני יודעת גם. זה באיטלקית "יקר, לא טעים, עם קשה באמצע"
נחל_לבן*

רואים באחו

שליחה על ידי נחל_לבן* »

ומצטרפת להצעות הנהדרות שעלו כאן למתנת חתונה אלטרנטיבית. (המתנה, החתונה...)

המשך יום נעים ונטול כאבים, שווה.
הגבירה_בחום*

רואים באחו

צרור החמור הראשון לשושלת האחו. תודה על האהבה. אני זקוקה לה בימים אלה.
זה לא שאני לא מקבלת אותה כהרגלי מכל אהוביי וחבריי הנפלאים, אלא שכנראה יש תקופות שאני פחות מקבלת אותה ממני, ואז עולה הצורך שלי.
יש יותר מידי חזיתות בחיי שדורשות את תשומת ליבי בימים אלה, ולהיות אופטימית בכולן, זו עבודה קשה (-:
ימיי בגדול מתאפיינים בבהירות גדולה ואמונה עם שחר בעת המדיטציות שלי, ועם היום והחום מסתמנים בהיחלשות של שתיהן (האמונה והבהירות גם יחד)
מירב האנרגיה שלי הולכת בימים אלה על שמירת האמונה והבטחון להמשיך ולעשות את הטוב ביותר שאני יכולה, ביחד עם שחרור החרדה לגבי העתיד... שזה בעצם אותו הדבר...לא?
(()) גדול ממני הגזירה בחום
בן_השמשות*

רואים באחו

"יקר, לא טעים, עם קשה באמצע"
אם נשמיט את שתי המילים הראשונות, אז לשמחתי פגשתי לא מעט גברברים כאלה...

נואסטרה סניורה דל אמור, אני חושב שאני מכיר היטב את התחושה...
לאהוב את עצמי קצת יותר - הדבר התגלה בתקופות כאלה ואחרות כמשימה קשה.

אז קבלי ממני חיבוק פשוט, ארוך וטוב.
ואם את רוצה לקפוץ לביקור באחו ברעננה - הערב, או מחר בערב, למשל - את מאד מוזמנת.
לא תהיי חייבת להגיד דברי חוכמה או להתלבש באופן מהודר (:
התוכנית כוללת בירה ושיחה נעימה, ואם תרצי אז גם מימוש של קופון החיבוק...
בואי נא as is. גם הגבירון מוזמן.
הגבירה_בחום*

רואים באחו

הו תודה בנצ'יון בן השמשיון!
על החיבוק הפשוט והארוך והטוב (צריך להיזהר איתי עם כאלה, זה פותח לי את הברזים בעיניים באופן לא רצוני בעליל - ממש מטופש!)
יתכן ומפגש באחו סניף רעננה צפון הוא רעיון טוב להיום... (ואלוהים יודע שבירה היא רעיון טוב)
אדע איך מתגלגל יומי מעט יותר מאוחר היום ואשמח ליצור קשר ולממש את הקופון (-:
חמור_אביר*

רואים באחו

לא תהיי חייבת להגיד דברי חוכמה או להתלבש באופן מהודר (:
נראה לי היא לא מתלבשת באופן מהודר אף פעם....רק מתלבטת באופן מהודר...:-P
חמור_אביר*

רואים באחו

יש נרשמים למפגש ליילי ביום חמישי הבא 3/09/09 [שהוא גם ירח מלא...] בחוף קיסריה?
חמור נושא עצים ידאג למדורה...
שווה נושאת בראוניזין תדאג לעוגות..אלא שתלמידה המסור ייעלה על רבתו...
ולגבירה, לנחל, לזבובית ולעיזית יש זכות ראשונים....
הגבירה_בחום*

רואים באחו

נראה לי היא לא מתלבשת באופן מהודר אף פעם....רק מתלבטת באופן מהודר...
חחח... אף פעם זה לא מילה קצת חריפה מידי? (-:
האמת שאתה צודק... אני יותר מאלה שמתכננות באופן מבויים בדקדוק, זריקה ספונטנית ומשוללת כל מחשבה של איזה משהו אך מלא שיק פריס...חחח
ולגבי המתלבטת באופן מהודר - זה בהחלט ניסוח שנוסח הילה של כבוד לאחת הסיטואציות היותר מעיקות (-:
חמור_אביר*

רואים באחו

גרן זה גדול? דא
ובוררו זה חמור? דא
ומה זה פונדדור? מייסד...(:
נואסטרה סניורה דה לה סנטיסימה טרינידד
נואסטרה זה שלנו? דא
סניורה זה גברת? דא עקא
ומה זה סנטיסימה טרינידד? השלישייה הקדושה....:-P