שירת הים

שירת_הים*
הצטרפות: 23 ינואר 2006, 23:43
דף אישי: הדף האישי של שירת_הים*

שירת הים

שליחה על ידי שירת_הים* »

תודה רבה על העזרה, עכשיו נחשוב במה למלא את הדף.
ניצן_אמ*
הצטרפות: 28 נובמבר 2005, 19:35
דף אישי: הדף האישי של ניצן_אמ*

שירת הים

שליחה על ידי ניצן_אמ* »

אפשר להתחיל למלא בברכות:

ברוכה הבאה!
@}
ציפ_ציף*
הצטרפות: 05 מרץ 2006, 14:45

שירת הים

שליחה על ידי ציפ_ציף* »

יופי,עכשיו יש לך גם מקום באופן טיבעי.ברוכה הבאה !
יעלי_לה
הצטרפות: 08 ספטמבר 2005, 09:00
דף אישי: הדף האישי של יעלי_לה

שירת הים

שליחה על ידי יעלי_לה »

ברוכה הבאה!
ציפ_ציף*

שירת הים

שליחה על ידי ציפ_ציף* »

חופשה בירושלים,יפה.
יש את גן החיות התנכי,בילוי נהדר לכל המשפחה.לידו נמצא קניון מלחה,אפשר לסיים שם בארוחת ערב-פיצה או איזה כיוף אחר שהילדים יאהבו(יש שם את מסעדת יטבתה בעיר,כשר וטעים)

אפשר ללכת לכותל ואח"כ או לפני כן לטייל בעיר העתיקה.יש גם סיורים שאפשר להזמין.
יש את מנהרות הכותל,חויה שמתאימה לגדולים יותר(5+) וגם את המיצג שליד מנהרות הכותל,מרשים.

אפשר לטייל בימין משה ליד תחנת הרוח,
יש גם את טיילת ארמון הנציב.

יש אטרקציות בגוש עציון אם אתם רוצים לצאת מירושלים-לא רחוק.
"חוויות"-באלעזר, בריכה וחוות סוסים בתקוע,מופע אורקולי בכפר עציון.יש בטח עוד...

אולי כדאי ללכת לדף מידע ירושלמי לשמוע עוד הצעות מירושלמים אותנטיים,אני רק מתנחלת מהסביבה.

בכל מקרה,שתהיה לכם חופשה נעימה.
ציפ_ציף*

שירת הים

שליחה על ידי ציפ_ציף* »

כן,כתבת ונשמח לבקר.
אנחנו נהיה בצפון ב-31,1,2 אבל נהיה עם עוד חלק מהמשפחה המורחבת וקשה לי לתכנן כרגע,
גם אנחנו לא יוצאים לחופשות חוץ מפעמיים שהיינו בצימר עם הילדים (נשואים 15 שנה-דומות אנחנו הא?)
אצלינו לרוב זה בגלל קשיים תקציביים וטכנים,אולי השנה נצליח להנות יחד בע"ה.
אני באמת מקווה שתהנו בחופשה,אם תהיה לך בעיה,תשלחי מייל,אנסה לעזור,או שתבקרו אצלינו בישוב,גם יש הרבה אטרקציות,אבל שוב,במייל.
המייל שלי מופיע בראש בדף שלי.
ציפ_ציף*

שירת הים

שליחה על ידי ציפ_ציף* »

יש לך שאלות קשות...אני באותו המצב,
לא מרגישה שאני יכולה לתת עצות,משום שגם סביבי תלויים כל סימני השאלה האלו.
איך לכבד אותם בלי לוותר על הגבולות שלי,
איך לאפשר התבטאות ולשמור על איזו תרבות שיחה מינימאלית (אני לא מוכנה שתצעק עלי !!!- וצועקת את זה בעצמי :-()
דנ דוש פעם פתחה דף על המתבגרים שלה,אולי כדאי לעורר את הדף ולפתוח שאלות לדיון.
ציפ_ציף*

שירת הים

שליחה על ידי ציפ_ציף* »

יש לי הרבה מה לשתף אותך ,בחינוך,בכניסה להגדרות דתיות כאלו או אחרות,מכיוון שיש פרטים שאני לא רוצה לחשוף כאן,
אשמח אם נמשיך חלק מההתכתבות במייל,
2zifzif@ gmail.com כמובן בלי הרווח.
ציפ_ציף*

שירת הים

שליחה על ידי ציפ_ציף* »

קיבלתי ועניתי לך.
אמא_מיכל*
הצטרפות: 17 מרץ 2005, 13:26
דף אישי: הדף האישי של אמא_מיכל*

שירת הים

שליחה על ידי אמא_מיכל* »

שירת הים
המלצת על הספר "מקימי" של נועה ירון. ב המלצות ספרים 2
איפה קונים/משאילים?
בסטימצקי וכאלה יש?
(אשמח לקבל תשובה בדף בית שלי).
ציפ_ציף*

שירת הים

שליחה על ידי ציפ_ציף* »

היום בערב חזרנו,
היינו בחוף גופרה בכנרת,היה ממש טוב.
ממש נהנינו.
אני אשתף עוד בבלוג יותר מאוחר.
ציפ_ציף*

שירת הים

שליחה על ידי ציפ_ציף* »

נכנסים לגוגל,כותבים נושא,תמונות,בוחרים גודל וזהו.
ואת כל זה לימדה אותי יערת דבש.
שרה_ק*
הצטרפות: 05 יוני 2003, 21:32
דף אישי: הדף האישי של שרה_ק*

שירת הים

שליחה על ידי שרה_ק* »

תודה על העידוד! הפחד ההכי גדול שלי שבסוף הילד לא יעשה כלום, ובסוף לא ידע לקרוא ולא ידע יהדות ואז כל המשפחה יצעקו אמרנו לך אמרנו לך! חלק מהפחד שאין לי רכב מה שמגביל אותי בבחינת לצאת לעיתים קרובות ללא תלות בבעל שיהיה לו זמן וסבלנות לצאת.
אשמח להכיר אותך מי את ומה את?
שרה_ק*

שירת הים

שליחה על ידי שרה_ק* »

הוי כמה שאני מתלהבת מהרעיון מהמקום איפה שאת גרה ומזה שאת מגדלת עיזים! האם במקום שלך יש אפשרות לגור? אנו כל הזמן חושבים על מקום מתאים לגור בארץ משהו כפרי או מושב בית עם חצר... האם המושב שלך דתי? האם הבתים שם במחירים סבירים? לא יודעת מתי נעלה לארץ אבל אנו מבררים בשביל העתיד שאני לא יודעת מתי יגיע.
האימיל שלי הוא NURTURINGHOME @ YAHOO COM
אני מקווה שהאימיל שלי יהיה קריא ולא בכתב חרטומים לפעמים יש בעיות כאלו. במידה ויש בעיה כזאת בוחרים למעלה במסך במילה
VIEW

ואז נפתח חלון שכתוב
ENCODING
ותנסי כל מיני בחירות עד שפתאום הכל יופיע בעברית.

רציתי להגיד לך שכל הכבוד על החזרה בתשובה. זה דורש אומץ רב וכוח רב בשביל לאמץ את כל החוקים והכללים של העול המצוות. אני באה מבית חרדי אבל לא הצלחתי לעמוד בכל הכללים במיוחד בכלל לכסות את הראש שתמיד שנאתי כובעים כמו שאני שונאת תכשיטים ונעלי עקבים.
שרה_ק*

שירת הים

שליחה על ידי שרה_ק* »

בארה"ב הבתים עולים פי כמה יותר משהו בסביבות ה400K אז זה נראה זול יחסית. אולי יום אחד.. נוף הרים נשמע אחלה :-)
שרה_ק*

שירת הים

שליחה על ידי שרה_ק* »

לקנדידה יש הרבה תסמינים. הקנדידה מראה שהכבד התמלא ברעלים ולא יכול לסנן אותם יותר. הדרך להתפטר מהקנדידה היא לנקות את הכבד. אם תרצי אתן לך מתכון.
שרה_ק*

שירת הים

שליחה על ידי שרה_ק* »

זה הקנדידה על בטוח שיש לך את הצורך המטורף הזה.
מה שיכול לעזור לך כמה דברים: תשיגי מכונת מיץ טובה וחזקה.
תנסי להקפיד כל יום לשתות מיץ מתפוחים וסלק טרי. ביחס של 2 כוסות מיץ תפוחים לכוס מיץ סלק. לשתות 2 כוסות וחצי מהמיץ הזה ביום. להוסיף כפית זרעוני פשתן טחונים. זה יגרום לניקוי המעיים.
וגם הכבד.
אחרי כמה שבועות על המיץ הזה תרגישי כבר הקלה בתסמינים האלו ואז השלב הבא: לקנות מלח אנלי מיץ תפוחים זול מהחנות שמן זית מכבישה קרה ו2 אשכוליות.
ביום שבו תנקי את הכבד בבוקר מותר לאכול פירות וכל מיץ שאת רוצה או מים אבל לא להוסיף שום דבר שומני או אגוזים או זרעונים.

בצהריים לאכול ירקות שורש מאודים או תפוחי אדמה אפויים או אורז. או את השילוב של כולם מותר לתבל רק במלח. אסור לתבל בשום דבר אחר ואסור חמאה. מותר לאכול שיבולת שועל במים ולהמתיק בדבש. אסור עם סוכר. כל המזון הזה יפעיל לחץ על הכבד. בשעה 14:00 בדיוק להתחיל לצום. לא לאכול ולא לשתות כלום.
להכין 4 כוסות קטנות של מיץ תפוחים ולערבב בפנים 4 כפות גדושות של מלח אנגלי.
לאחסן את המיץ במקרר שיהיה קר.
בשעה 16:00 בדיוק לשתות את הכוס הראשונה. בשעה 18:00 את הכוס השניה. ובשעה 20:00 את הכוס השלישית.
לקראת השעה 22 להכין מיץ אשכוליות. לסנן שיהיה צלול כמו מים. לשים חצי כוס מיץ אשכוליות וחצי כוס שמן זית. לערבב ולנער את הכוס היטב היטב שיהיה מעורבב וזה יהיה כמו מים. אפשרי רק עם מיץ אשכוליות טרי.
להתכונן ללכת לישון. ללבוש פיג'מה. ללכת לשירותים והכל. כך שלא תהיה לך סיבה שתאלץ אותך לקום מהמיטה. לא יאוחר משעה 22:15 לגמור את המיץ האשכוליות עם השמן זית. לשתות דרך קש. אם את חזקה לגמור את זה תוך 5 דקות. אם את חלשה לגמור תוך 15 דקות. מותר לשתות לגימת מים לשטוף את הטעם מהפה.
ולשכב על הגב עם 3 - 4 כריות שיגביהו אותך. לנסות לא לזוז 20 דקות.
את תרגישי בבטן שמשהו קורה. הכבד מתכווץ ומתחיל לדחוף את האבנים החוצה.
לישון!
בשעה 5 בבוקר קרוב לוודאי שצורך חזק ללכת לשירותים יעיר אותך. שעתיים אחרי שקמת לשתות את הכוס הרביעית של המיץ תפוחים עם המלח האנגלי. שעתיים אחרי הכוס הזאת תוכלי להתחיל לאכול. להתחיל עם פירות ולאט בהדרגה תחזרי לתזונה הרגילה.
תשארי בבית כל אותו היום שכן כל זמן מה תלכי לשירותים. תוכלי לראות אבנים. הן יכולות להיות קטנות כמו נקודות עד לגודל של מטבעות. לא כל האבנים יוצאות בפעם אחת אז תצטרכי לעשות את זה פעם בשבועיים עד שיצאו 3000 אבנים. עד 18 פעמים. ברוב המקרים לא תצטרכי כל כך הרבה פעמים. במקרים הגרועים לא תצא שום אבן. אל תתייאשי. בעוד שבועיים שוב תעשי את הניקוי עם המלח האנגלי.
כאשר יש אבנים גדולות הן לא יוצאות מייד. אחרי כמה ניקויי כבד הן סוף כל סוף מואילות לצאת. יש אנשים שזקוקים ל7 ניקויי כבד לפני שרואים תוצאות. רוב האנשים רואים תוצאות מייד. כל הפעמים של ניקויי הכבד המספר המצטבר של האבנים מגיע ל3000 אז תוכלי להפסיק ואז תעשי את הניקוי הזה רק פעם בשנה לתחזוקה.
בשביל הקלה מיידית מהקנדידה יש ניקוי שתוכלי לעשות מתי שתרצי. זה מאד אפקטיבי.
כאן בקישור
לעשות את זה רק בבוקר לפני שמכניסים לפה אוכל או שתיה.
ואז לקנות יוגורט ביו או תכשיר פרביוטיקה שיתן חיידקים טובים.
לאכול תזונה מאוזנת עם פירות וירקות וקצת דגנים מלאים.

תקשיבי לקול הפנימי ותחליטי אם מתאים לך מה שאמרו לך לא לאכול בכלל מוצרי חלב ושום מוצרי קמח.
כאשר הכבד נקי הגוף מתגבר על הקנדידה.
שרה_ק*

שירת הים

שליחה על ידי שרה_ק* »

שבוע טוב... הכבד של רובינו מכיל אבנים. אנו חיים בעולם מזוהם והכבד מאבד מהיעילות לסנן את הזיהומים כי הזיהומים מהסביבה מצטברים יותר מהר מהיכולת של הכבד לנקות אותם. בגלל זה המבוגרים מתחילים לסבול מבעיות בריאות וכולם חושבים שזה בגלל הגיל. זה לא הגיל. זה בגלל שנמצאים בעולם יותר שנים, יותר חשיפה לזיהומים
שרה_ק*

שירת הים

שליחה על ידי שרה_ק* »

הכמות היא ארבע כוסות מים (בגודל רגיל) ו2 כפיות מידה שטוחה(לא כף) של מלח ים גולמי. צריך לוודא שזה באמת גולמי לא מחומם לא מעובד ולא מסונן בשום דרך. אסור אסור מלח ים הרגיל כי זה עבר עיבוד כימי וסינון וחימום מה שהופך אותו למלח מסוכן בייחוד בכמויות האלו. בעצם צריך להשתמש במלח הגולמי באופן קבוע לתיבול באוכל ולא במלח הרגיל
שרה_ק*

שירת הים

שליחה על ידי שרה_ק* »

כן. שמעתי על הביקום. האם זה המכשיר rife ?
ציפי בת 3 וחצי והולכת לגן עם גננת שהיא ממש לא 'מורה' אם הבתי ספר היו כמו הגן שציפי הולכת הייתי שולחת את הילדים שלי לשם בהתלהבות :-) שלום עכשיו לומד מה לעשות עם עצמו בלי מסגרת שבה כל הזמן אומרים לו מה לעשות. בנתיים הוא נהנה לצפות בסרטים מצויירים שהוא מעלה לבד באינטרנט. אז הוא חייב לדעת לקרוא כדי לאיית את הסרט שהוא רוצה. הוא הולך לאתר you tube ושם במנוע חיפוש מוצא את הסרט שהוא רוצה.
בנתיים הוא צפה באיש העכביש, צבי הנינג'ה, סופר מאריו, החתול תום והעכבר ג'רי, הדובונים איכפת לנו (carebears), קשת זוהרת (rainbow bright) והספוג בּוֹבּ.
וגם עוסק במשחקי מחשב מהאתר crazy monkey games יש שם משחקים שדרכם אפשר ללמוד דברים שלומדים בבית הספר במילא: משחק במלחמה. יש לכל שחקן טנק. ואז יורים אחד על השני. בשביל לשדרג את הטנק צריך שיהיה מספיק כסף ווירטואלי. כל פצצה חכמה יותר עולה יותר, כל שידרוג כמו מגן או התקפה אווירית עולה סכום מסויים.
משחק אחר נקרא cosmic crash במשחק הזה השחקן משייט בחלל כמו גוש אבן שצריכה לבלוע גושי אבנים הקטנים ממנה אבל להזהר מלהיבלע על ידי גושי אבן גדולים ממנה. צריך להזהר מהכוח המשיכה של הגופים הגדולים יותר. חלק מהגופים הם עולמות או שמשות. ככל שהגוש האבן גדל הופך בסוף לעולם כמו כדור הארץ שממשיך לבלוע ולבלוע עד שנהייה בסוף שמש. עכשיו הילד יודע שיש כוח משיכה שגופים קטנים נבלעים על ידי הגדולים יותר.
וגם משחקים של חשבון שצריך תרגילי חיבור או תרגילי חיסור מספרים זוגיים או מספרים אי זוגיים. (אתר בעברית מישראל)
גם כן לפעמים לפי הבקשה של הילד אני יושבת איתו עם ספרון עם 'שאלות של בית ספר' כמו תרגילי חיבור וחיסור, (על העץ יש 5 תפוחים, שלוש נפלו. כמה נשארו?) ציורים עם מילה וצריכים לדעת להוסיף את האות החסרה כמו תמונה של תפוח וחסרה האות הראשונה והילד צריך להגיד שהאות ת' חסרה. (באנגלית - pple_ חסר האות a) ומילים בחרוזים: תמונה של pig, clown , flower
what word rhymes with wig?
ושלום אומר: pig!
אני עוקבת בסקרנות איך החינוך הביתי הולך :-)
שרה_ק*

שירת הים

שליחה על ידי שרה_ק* »

איך קוראים למכשיר הביקום באנגלית?
לגבי הפרעות קשב וריכוז לפעמים זה בגלל מחסור בתזונה מתאימה שכוללת שמן דגים טרי אומגה 3 (אפשר להשיג בטעם לימון מחברת carlson) רוב השמני דגים הנמכרים בחנויות לא מביאים תועלת שהם ישנים ומעופשים. טעמם מר. אפשר להזמין שמן דגים משובח מהאתר של dr. dave תגגלי ותמצאי.
גם צריך חשיפה מבוקרת לשמש משהו כמו בין 10 דקות עד לשעתיים בלי משחת שיזוף ובלי משקפי שמש. לפי רמת הנוחיות האישית שלה. פשוט לצאת לרחוב ולשחק בחוץ. האור השמש מאזן את המוח.

יש גם תרגילי התעמלות שמשפיעים על המוח ועוזרים להפרעות קשב וריכוז. זאת שיטת פויירשטיין. בציבור החרדי בארץ במערכת לחינוך מיוחד יודעים על זה. יש להם ספרון עם התרגילים ותוכלי לתרגל איתה את התרגילים כל יום ותראי שיפור!

או שזה בא מאלרגיה. יש כתבה באינטרנט שמתארת 50 מצבים המחקים הפרעות קשב וריכוז. כדאי לך לבדוק את זה ולשלול ולאבחן.

אבל יתכן שבעצם אין לה שום הפרעות קשב וריכוז. פשוט משעמם לה בבית הספר או שהמסגרת לא מתאימה לה או נוקשה מדי. יש הרבה ילדים שהצורת הלמידה שלהם שונה מהצורה המקובלת בבית הספר והילד מרגיש שם משועמם ומתוסכל. תבדקי גם בכיוון הזה!
אורגנית_מתחילה*
הצטרפות: 19 מרץ 2006, 02:49
דף אישי: הדף האישי של אורגנית_מתחילה*

שירת הים

שליחה על ידי אורגנית_מתחילה* »

תודה על הדברים בבלוג.
וגם על העצה. אני אנסה בפעם הבאה.
שרה_ק*

שירת הים

שליחה על ידי שרה_ק* »

יש סדנאות שמלמדות יחסי אנוש ומודעות לילדים. הבתי ספר מצפים שהילדים ישבו בשקט כל היום. לא כל הילדים יכולים לעמוד בקריטיונים האלו. אולי תתאים לה מסגרת של בית ספר מונטסורי או בית ספר דמוקרטי?
היום כיפור עבר עלי קצת קשה. היה לי קשה לצום ב"ה שהצלחתי לבוא לכל נדרי ואז לנעילה. במשך היום נחתי כדי שלא אהיה רעבה וחייבת לאכול. התינוק יונק המון. ואיך אצלך היה יום כיפור?
אמא_של_דניאל*
הצטרפות: 25 יולי 2007, 13:03
דף אישי: הדף האישי של אמא_של_דניאל*

שירת הים

שליחה על ידי אמא_של_דניאל* »

תודה!!!!!
(אם רק הייתי מבינה מה זה אומר....)
שירת הים ברוכה הבאה, והגריין אומר לי למעלה שיהיה לך יום מאושר!
שרה_ק*

שירת הים

שליחה על ידי שרה_ק* »

תקני כיסוי כחול מפלסטיק שמשתמשים חברות בניין לכסות על חול בניה להגן מהגשמים. זה מצויין לכסות את הסוכה! בארה"ב כולם חייבים לקנות את זה לסוכה.
יש לנו חצר אולי נבנה סוכה זה תלוי בבעלי אם ימצא זמן... אם יהיו ימים יפים אז אולי אפילו אשכנע את בעלי שנלך לישון בסוכה אבל אז יש יתושים..
חדוה_כשר*
הצטרפות: 02 אוגוסט 2001, 00:42
דף אישי: הדף האישי של חדוה_כשר*

שירת הים

שליחה על ידי חדוה_כשר* »

בוקר טוב,
את מוזמנת בשמחה. רק כדאי להתקשר לראות שאנחנו בבית. 04-6800933
יום טוב.
שרה_ק*

שירת הים

שליחה על ידי שרה_ק* »

הכל בסדר כתבתי עוד עידכונים בבלוג שלי חינוך ביתי תחילת דרך
לוטם_מרווני*
הצטרפות: 27 דצמבר 2003, 21:55
דף אישי: הדף האישי של לוטם_מרווני*

שירת הים

שליחה על ידי לוטם_מרווני* »

כרמיאל המרכז המסחרי הישן, הבלעדי, היחידי, טרם היות המערבית ואח"כ עם התהוותה על וילותיה ובנייניה הגבוהים והמרכז הקטן אך היפה, דאז.
שנתון 75, אשכול-הורוביץ.
ואת?
לוטם_מרווני*
הצטרפות: 27 דצמבר 2003, 21:55
דף אישי: הדף האישי של לוטם_מרווני*

שירת הים

שליחה על ידי לוטם_מרווני* »

אההה, איזה יופי:-] נשמע מעניין לבקר אצלך.
אני בכפר תבור, מגדלת ילדודס ועושה פונצ'ואים זוגיים.
עד לפני שנה וקצת היתה לי סבתא בכרמיאל, בדרומית.
בעצם, עדיין יש לי סבתא בכרמיאל, בבית העלמין ובזכרונות המתוקים של הוורדים המתוקים והנענע והדוור הנחמד שהיה בא לקבל נענע מדי יום חמישי...
אשה_שמחה*
הצטרפות: 27 ספטמבר 2006, 22:31
דף אישי: הדף האישי של אשה_שמחה*

שירת הים

שליחה על ידי אשה_שמחה* »

שלום לך, שירת הים (הניק שלך הזכיר לי- בתי השנייה הייתה אמורה להיוולד בשבוע שבו פרשת השבוע הייתה שירת הים, וחשבנו לקרוא לה מיה שירה - שזה בערך זה במהופך :-) , בסוף היא נולדה מאוחר יותר מהצפוי...),
תודה על ביקורך אצלי בדף, שיהיה שבוע טוב וחג שמח @}
רותי_תותי*
הצטרפות: 16 דצמבר 2006, 07:09
דף אישי: הדף האישי של רותי_תותי*

שירת הים

שליחה על ידי רותי_תותי* »

יש דף שלם הנקרא כאבים ודלקות באוזניים
בריאות רותי
גומות_חן*
הצטרפות: 20 נובמבר 2006, 15:50
דף אישי: הדף האישי של גומות_חן*

שירת הים

שליחה על ידי גומות_חן* »

נרות הופי. לניקוז נוזלים.
צריך מטפל טוב
HILLA_KR*
הצטרפות: 26 פברואר 2008, 13:47
דף אישי: הדף האישי של HILLA_KR*

שירת הים

שליחה על ידי HILLA_KR* »

איציק ברדה, ברחוב דרך יבנה ברחובות. מטפל בחסד ומלך מלכי המטפלים בנרות הופי.
מ-ו-מ-ל-ץ, לא בטוחה שהבהרתי עד כמה
קלייר*
הצטרפות: 12 יולי 2008, 00:15

שירת הים

שליחה על ידי קלייר* »

קראתי שקרניו סאקרל עוזר לניקוז נוזלים באוזניים. גם קראתי על מטפל סיני בשם אייל פוליטי שמתמחה באוזניים. אצל הבת שלי, בת שנתיים, נוצר נקב "באופן טבעי" בעור התוף והרופא אמר אנטיביוטיקה. בשלב הזה הלכתי לרופא ילדים שהוא גם הומיאופת, נתן לנו טיפות והדלקת עברה. שמו אמיר אניספלד, עובד בנאות אפקה ואני בהחלט ממליצה. גם התייחס אל הבת שלי באופן מאד מכבד, רציני ונעים. חבל שהוא כל כך יקר...
יפעת_ו*
הצטרפות: 29 אוגוסט 2005, 20:29
דף אישי: הדף האישי של יפעת_ו*

שירת הים

שליחה על ידי יפעת_ו* »

הי, הייתי מדברת עם "שמעתי". לבן שלי הם פתרו את בעיות האוזניים.
הם באינטרנט
ואם יש לך שאלות אני בדף בית
בריאות
רוניתה_פיתה*
הצטרפות: 31 מרץ 2008, 03:49
דף אישי: הדף האישי של רוניתה_פיתה*

שירת הים

שליחה על ידי רוניתה_פיתה* »

קראתי איפשהו (אולי בספר "תינוקות באופן טבעי") שתפו"א מבושל ומעוך, בתוך פיסת גאזה, בתוך האוזן - מנקז הכל.
לא ניסיתי.
רפואה שלמה
גבעה_ירוקה*
הצטרפות: 09 אוגוסט 2005, 21:28
דף אישי: הדף האישי של גבעה_ירוקה*

שירת הים

שליחה על ידי גבעה_ירוקה* »

המלצה חמה(אך לא מנסיון אישי אלא מהיכרות) מטפל מומחה לבעיות אוזניים בשיטה טבעית שהוא פיתח-אריה-02-6454154 הוא מירושלים,יש לו קליניקה במרכז העיר. רפואה שלמה.
כוכב_מעז*
הצטרפות: 17 נובמבר 2006, 22:41
דף אישי: הדף האישי של כוכב_מעז*

שירת הים

שליחה על ידי כוכב_מעז* »

הי שירת הים, חג שמח!

אני מצטערת שחוזרת אליך רק עכשיו, לא נכנסתי לדף שלי כמה שמן.

כן, לגמרי מבינה למה אהבת את ה Bucket Bag, העיצוב שלו מיוחד :) אני אבדוק את גודלו של הלארג' וארשום לך. אני מבינה שאת מתכוונת לבהיר עם הפסים החומים. אני אבדוק וארשום לך.

מבחינת התשלום - תוכלי לעשות העברה בנקאית, או לשלח כסף, איך שנח לך. אני אשלח לכתובת שלך (אלא אם כן את נמצאת באיזור המרכז, ואז נוכל להיפגש).

שיהיה חג שמח,

כוכב
סגו_לה*
הצטרפות: 31 מאי 2008, 22:41
דף אישי: הדף האישי של סגו_לה*

שירת הים

שליחה על ידי סגו_לה* »

תודה על הברכות!
תבורך המברכת @}
שרה_ק*

שירת הים

שליחה על ידי שרה_ק* »

אני עסוקה לא הולך לי להיות באופן טבעי.. ולגבי הנוזלים שהצטברו לכי להומיאופתיה קלאסית הם מאד טובים בלעזור בזה!
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

שירת הים

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

היי,

רק שמתי לב להודעתך בדף שלי.

כן, עדיין נשארו לי תיקים.
משהו ספציפי ששימח אותך בתמונה? :)
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

שירת הים

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

היי שירת הים,

כן, מאלה יש.

איזה גודל היית רוצה?

כבר אין אתר, כי לא נשארו הרבה תיקים, וגם מלכתחילה לא היו הרבה :)

אכן, לצפת זה יהיה חייב להיות עם משלוח.

האם תרצי שאשלח לך תמונות של כל הגדלים והצבעים שנשארו לי של ה bucket bag?

אם כן, מה האי מייל שלך?
בוינגי_בוינגי*
הצטרפות: 29 יולי 2008, 18:20
דף אישי: הדף האישי של בוינגי_בוינגי*

שירת הים

שליחה על ידי בוינגי_בוינגי* »

יש לי את הספר-אני בירושליםורד-052-7703418
נועה_ברקת*
הצטרפות: 30 יוני 2002, 17:11
דף אישי: הדף האישי של נועה_ברקת*

שירת הים

שליחה על ידי נועה_ברקת* »