תשלום למיילדת בית

אמא_לביאה*
הצטרפות: 14 אפריל 2005, 09:45
דף אישי: הדף האישי של אמא_לביאה*

תשלום למיילדת בית

שליחה על ידי אמא_לביאה* »

יש לה הכנסה שלא מביישת את המשתכרים ברף האמצעי-גבוה.
ומה הבעיה עם זה?
מה, בגלל שהיא מיילדת בית, ז"א עוסקת בתחום "טבעי" ולא ממש מוכר וכו',
זה אומר שהיא צריכה להשתכר מעט? מינימום? מה?
את מדברת מתוך קנאה בשכרן? באמת, אני לא מבינה מה זה המשפט הזה.
אולי היא צריכה להתבייש בשכרה? מה?
נכון , כל אחד והבחירה שלו.
אז למה שלא כל אחד יבדוק את עצמו במקום אחרים.

אף אחד פה לא יוצר מהן איקונות עם הלה סביב ראשן, זה ממש לא קשור לדיון.
איך מה שכל יולדת מרגישה כלפי המיילדת שלה מתחבר לך לכמה המיילדת מרוויחה?
או נכון יותר - לכמה למיילדות מותר להרוויח...

ואגב
תפסיקו ליצור מהן איקונות עם הילה סביב ראשן. נו, באמת.
תארי לך שמחר מציעים לך להמשיך לעסוק במה שאת עוסקת רק בשכר פי חמש ממה שהשתכרת עד עכשיו.
ספרי לי שתחליטי לא לקבל את ההצעה בשם האידיאולוגיה ואהבת הזולת שלך.....
רני_בירק*
הצטרפות: 02 יולי 2001, 22:26
דף אישי: הדף האישי של רני_בירק*

תשלום למיילדת בית

שליחה על ידי רני_בירק* »

לזוטא היקרה
חברי הטוב היה רופא באונקולוגיה
24 שעות, שבתות חגים כוננויות טלפונים, אנשים גוועים במשמרת ....
והוא קיבל פחות מ 6,000 ש"ח לחודש
אז מה,
זה בסדר ?
ברור שלא !

לאחר שנה כזו הוא עבר לארה"ב שם הוא מרוויח 7,000 $ לחודש בתנאים יותר טובים.

אף אחד לא יצר איקונות ולא צייר הילה על הראש אולם ברור שמקצוע המילדת הינו שונה במהותו ממקצוע הבנקאות או המסגרות או אפילו אחות רנטגן.

אם כבר את כל כך חושפנית וביקורתית כלפי אחרים אנא גלי לנו מה הוא מקצועך אולי נדון גם בו ?
כמה את משתכרת?
למה כל כך מעט ?
אולי בגלל שאת .....לא טובה ? פראירית ?
אולי בגלל שאחרים עשו למקצועך מה שאת עושה למקצוע המילדות ?

האם יש לך מה שהוא אישי כנגד מילדות או שזה כללי כלפי כל מי שהינו בעל יכולת השתכרות הוגנת ?

אני אישית מעדיף שהמילדת תרוויח מאשר יצרני ביסלי, במבה, יבואני רכב, אנשי נדל"ן, מנהלי בנקים וכו',
אני אישית מעדיף להיאבק למען העלאת משכורתם של אנשי רפואה ועזרה לזולת
ולא להיכנס בכל מי שמרוויח כספו ביושר ובזעת אפיו.

ואם כבר את כל כך טובה במטמטיקה וחישוב עסקי אחרים אינני מבין כיצד הגעת להכרזה
יש לה הכנסה שלא מביישת את המשתכרים ברף האמצעי-גבוה

בחישוב פשוט וגס
5000 -לפחות 50% מיסים - נסיעות - טלפונים = הרבה פחות מ 2500 ש"ח
כך שאינני יודע על מה הצהרתך מתבססת.

בואי נעשה חישוב של איש שרות ברפתות, גם כן 24 שעות עבודה, כוננויות .....
200 ש"ח שעה
בשלשה ימים - 20093 = 5400 ש"ח
וזה לא כולל רכיבים שהוא מכר ועליהם יש לו רווח של לפחות 30% נטו.

ויש לו את כל הביטוחים.

זוטא היקרה
טלי קורה מבין עיניך, לפני שהינך נוטלת קיסם מבין שיני חבריך.
Mise*
הצטרפות: 11 דצמבר 2005, 17:43

תשלום למיילדת בית

שליחה על ידי Mise* »

בשורה התחתונה, גם אם מיילדת עובדת רק שלושה ימים בחודש, יש לה הכנסה שלא מביישת את המשתכרים ברף האמצעי-גבוה.

מה אכפת לך באיזה רף נכנסת המיילדת? לא ענייני, לא קשור ונגוע בצרות עין.

חשבתי להסביר ולתת דוגמאות יותר מפורטות ומעמיקות מחייה של מיילדת, כמו שעשתה (נדמה לי) אמא לביאה
אבל פתאום נראה לי מיותר.

דעתי האישית בלבד - דוקה בנושא הכספי, ראוי שהמיילדות ירוויחו מעולה בגלל טיב העבודה שלהן,
שתהיינה פנויות מנטלית, לפחות מבחינת הדאגות הכלכליות, להתמקד ביולדות הבית.
Mise*

תשלום למיילדת בית

שליחה על ידי Mise* »

ועוד דבר:

את ממש לא באה בטענות לצד הנכון. לכי תלחמי במדינה. הם אלו שצריכים לספסד את לידות הבית,
בדיוק כמו ספסוד לידות ביה"ח, להם יש אינטרס שאת לא תלדי בבית.

מי יבוא להציל את המיילדת אם יקרה משהו? את? את תלכי לבתי משפט, לחקירות, למשטרה,
את תשלמי לה את כל ההוצאות? את רומזת שהיא צריכה לעבוד בהתנדבות, או, לפחות, להרוויח פרוטות,
ללבוש סמרטוטים, לעשות חשבון אם לקנות לחם מקמח מלא אורגני או רק מקמח מלא, לנהוג בטרנטה מקרטעת (ואיך היא תגיע ללידות?),
העיקר שחס וחלילה לא יחשבו שהיא נמצאת ברף כלשהו מעל רף ההשתכרות התחתון?
אמא_ל_5*
הצטרפות: 09 יוני 2003, 09:39
דף אישי: הדף האישי של אמא_ל_5*

תשלום למיילדת בית

שליחה על ידי אמא_ל_5* »

הטעונים האלה כמה משתכרים אנשים שעבודת עזרה לזולת ותיקים מאד.
מה פתאום שרופא ירויח הרבה? הוא הרי עוזר לאנשים במצוקה, הוא בעצמו בחר במקצוע, הוא יכול היה לדעת מראש שזה כרוך במחויבות לשרות בשעות שונות ומשונות. אף אחד לא הכריח אותו. אז מה פתאום שיקח הרבה כסף על שרותיו?
בעצם רק מי שעוסק במקצוע שלא עוזר לאנשים, שאולי מזיק להם יצרני ביסלי, במבה, יבואני רכב, אנשי נדל"ן, מנהלי בנקים וכו', צריך לקבל שכר גבוה.
בעצם לא נכון - אף אחד לא צריך שכר גבוה. הקומוניסטים צדקו. כל אחד יעבוד לפי יכולתו וישתכר לפי צרכיו. כאשר את הצרכים תגדיר ועדה עליונה שתקבע מהי רמת חיים סבירה. כמו בקיבוץ של פעם.
רק שזה לא פועל במציאות. קיימת שחיקה, ועם הזמן אנשים שלא מתוגמלים מספיק כבר לא ממש רוצים לעבוד, אפילו שהם עוזרים לזולת ויש להם המון סיפוק מזה. ואז הם עובדים פחות, ופחות טוב.
לא נראה לי שזה מה שהיינו רוצים שיקרה למילדת בית (או רופא, או כל בעל מקצוע טוב אחר).
האם הייתי לוקחת מילדת בית זולה במיוחד? רק אם הייתי משתכנעת שהיא טובה. אבל בחוקי היצע וביקוש - הייתי חוששת שאולי אין לה ביקוש, כי לא היו מרוצים ממנה, או שהיא חדשה במקצוע, והדרך שלה לרכוש לקוחות היא לתת מחיר זול.
בכלל לא ברור לי מדוע יש דיון דווקא על תשלום למיילדות בית . למה אין דיון על תשלום למטפלי IPEC , או תשלום להומאופטים או תשלום על רופא פרטי .

בשורה התחתונה, גם אם מיילדת עובדת רק שלושה ימים בחודש, יש לה הכנסה שלא מביישת את המשתכרים ברף האמצעי-גבוה. למה אסור לה לרצות להשתכר דווקא ברף גבוה במיוחד? פשוט לא ברור לי. למה מוכרים מכוניות מסוימות נורא ביוקר - הרי זה דיני נפשות. מכונית גדולה וחזקה יותר היא בטוחה יותר ונותנת סיכוי גבוה הרבה יותר לשרוד תאונת דרכים קשה.

אם רוב האנשים ירגישו שמילדת בית זה דבר יקר מידי, פחות אנשים יעזרו בשרותיהן, לא תהיה להן מספיק עבודה, ויש להניח שירידו את המחירים, ישפרו את תנאי החוזה וכו'.
קוראת_ושותקת_עד_ש*
הצטרפות: 24 דצמבר 2005, 13:24

תשלום למיילדת בית

שליחה על ידי קוראת_ושותקת_עד_ש* »

תפסיקו ליצור מהן איקונות עם הילה סביב ראשן. נו, באמת
אנחנו נפסיק לעשות זאת כשאת ושכמותך תפסיקו "להכנס" בהן כאילו הן השטן הקפיטליסטי עלי אדמות. או הסיבה שבגללה אינכן יולדות בבית. מה הבעיה שלך בכלל עוד לא ממש הצלחתי להבין.
תתחילי,זוטא,לחשוב לפני שאת שולחת ומשתלחת. דברייך לא מציגים אותך באור חכם במיוחד. (על נחמד אני אפילו לא מדברת...)
שרה_לה*
הצטרפות: 15 אוקטובר 2002, 10:38
דף אישי: הדף האישי של שרה_לה*

תשלום למיילדת בית

שליחה על ידי שרה_לה* »

אני חושבת שכסף הוא לא באמת הסיבה בגללה לא יולדים בבית. רוב המיילדות יהיו מוכנות ללכת לקראת מעוטי היכולת, אם בפריסת התשלום, או בהנחה.
זוטא_לבנה*
הצטרפות: 06 אוגוסט 2004, 10:05
דף אישי: הדף האישי של זוטא_לבנה*

תשלום למיילדת בית

שליחה על ידי זוטא_לבנה* »

יש הבדל מאוד גדול בין כמה שמשלמים לעצמאי מהצד המשלם (נראה מאוד הרבה) לכמה שנשאר לעצמאי לאחר כל הורדות ההוצאות (הרבה הרבה פחות).
זה אולי ברור, אבל נראה לי מפתיע ההפרש בין השניים. יש לנו עצמאי בבית, ועלות יום עבודה שלו היא גבוהה. נראה לי שלאדם פרטי, שצריך לשלם זאת, זה יראה ממש גבוה. אבל הנטו הוא כל כך הרבה פחות (רכב, דלק, מכשירים, ביטוח מקצועי, ביטוח מכשירים, הוצאות משרד, הנהלת חשבונות,..)

בעדינות אני רוצה להוסיף שנראה לי שבוויכח הנוכחי יש גם קשר לתמחור של עבודת נשים. רגילים לשלם לגברים תשלום גבוה. אבל לנשים?

<זוטא לבנה היא לא זוטא, אבל הדמיון בשם גרם לי גם לכתוב>
בשמת_א*
הצטרפות: 28 יולי 2001, 13:37
דף אישי: הדף האישי של בשמת_א*

תשלום למיילדת בית

שליחה על ידי בשמת_א* »

במיוחד כשמדובר בלידות בית, שכל אחת יכולה להחליט אם זה מתאים לה או לא, כי יש בית חולים חינם לשירותה - אני ממש רואה קטנוניות בהשגות על שכרה של מיילדת הבית.
כל חישוב ריאלי מגלה תיכף שזה לא כזה גבוה.
מי שזה נראה לה יקר מדי יש לה כל הזכות וכל האפשרות שלא להשתמש בשירותיה של מיילדת בית.
כל אחת עושה את השיקול שלה.
ושוב, זה גם עניין של סדר עדיפויות.
רונ_צ'ה*
הצטרפות: 20 מאי 2005, 23:08
דף אישי: הדף האישי של רונ_צ'ה*

תשלום למיילדת בית

שליחה על ידי רונ_צ'ה* »

אני פשוט לא מבינה את הדיון הזה. מיילדת בית משקיעה כל כך הרבה זמן מסביב ליולדת בשיחות, במפגשים, בייעוץ - וזה עוד לפני שדיברנו על העובדה שהיא בקלות יכולה לבלות יום שלם ויותר ביחד עם היולדת ביום הלידה, אם לא יותר מכך. המיילדת צריכה להיות כשהיא צריכה להיות בשיא כושרה הנפשי והגופני, מתחשבת, נעימה, עדינה, מקצועית, רגועה, שקולה בפעולות שלה ועירנית בכל מצב - הרי האחריות לשלום היולדת והתינוק נתונים רק לה ולהורים.

המיילדת צריכה להחזיק רכב צמוד, כי אי אפשר לבנות על הרכב המשפחתי,, שבדיוק נמצא עם הבעל בעבודה, או חייב להשאר בבית כדי שאפשר יהיה לאסוף את הילד מהגן, המיילדת צריכה למצוא סידור זמין לילדים שלה עצמה - אז או שמסנג'רים משפחה, או שצריך לדאוג לסידור בתשלום, והתשלום הזה לא גדל על העצים, המיילדת יוצאת להשתלמויות, מתחזקת את הידע שלה - בלי סיוע של בית חולים או מוסד אחר שבחלק מהמקרים יכול להשתתף במימון הוצאות כאלה - אז מה, על כל זה לא מגיע לה תגמול כספי? למה לא? כי המדינה לא מממנת, וכי אנחנו מרגישים את זה בכיס הפרטי שלנו? נכון, המדינה לא מממנת, וזה בזיון, אבל הבחירה ללדת בבית היא הבחירה האישית של כל אחת מאיתנו, וככזו - צריך לקחת בחשבון את המחיר שלה, כי גם המיילדת שתאפשר לנו את הלידה בבית משלמת עליה מחיר - בתגמולים הכספיים שלה, במחיר שהיא והמשפחה שלה משלמים - גם זה מחיר, והוא כבד.

לדעתי, אין אף מיילדת שעובדת 3 ימים בחודש - פשוט כי טכנית זה לא אפשרי. הפגישות עם יולדות, והלידות עצמן - אפילו אם, נגיד, יש לה חודש "חלש" שבו רק שתי לידות - הן יותר מזה, והאמת היא, שגם אם כן - היא משלמת מחיר אישי גבוה מאד על העבודה שבחרה, האם לא מן הראוי שהתגמול הכספי היה בהתאם? למה זה הגיוני שאיש הייטק, שעובד 18 שעות ביום, בחגים, ובשבתות יקבל סכומי כסף עצומים, הטבות, צ'ופרים, אופציות, מניות ושאר מאפייני סטטוס כאלה ואחרים, אבל מיילדת שלוקחת 4,000 שקל על העובדה שהיא מוותרת לחלוטין על הצרכים האישיים שלה ושל משפחתה ברגע נתון בלי התראה מראש היא נצלנית? איקונה? שטויות במיץ. על עבודה קשה מגיע שכר בהתאם, ועבודתה של המיילדת היא בין הקשות ביותר - רגשית, נפשית ופיזית.
Mise*

תשלום למיילדת בית

שליחה על ידי Mise* »

די. חלאס, כמו שאומרים. די לנבור בכיסן של מיילדות הבית. אני כבר ממש מרגישה חצופה ומסיגת גבול.
רונ_צ'ה*

תשלום למיילדת בית

שליחה על ידי רונ_צ'ה* »

אני מבינה את הכעס שלך, כפי שאת רואה גם אצלי הפיוז קפץ מספיק כדי להוציא ממני תגובה באורך הגלות (וזה קשה אחרי חמש שעות של דגירה על השמרים ולימודי ביוכימיה), אבל אני חושתב שבאמת - אין מה לרדת לרמה האישית. אני לא מסכימה עם זוטא, אני חושתב שהדעות שהיא מציגה הם מכלילות, צרות אופקים ולמען האמת - מציגות בעיקר אותה באור מאד לא חיובי ולא נעים לי. מצד שני, אם זו דעתה - שתתברך בה (ותחליט לבדה אם באמת בא לה או לא בא לה ללדת בבית).
אני לא בהריון, אני יודעת שכשזה י היה רלוונטי מבחינתי, ואם רק יתאפשר לי בריאותית אני אלד בבית, ולא משנה מה המחיר, כי אני מאמינה שהמחיר שאני אשלם על לידת בית חולים גבוה בהרבה, ולא מתבטא בכלל במישור הכספי. אני אלד בבית כי אני מאמינה בעקרונות שעומדים מאחורי לידת בית, אני מאמינה שאני מכירה ויכולה להתמודד עם הגוף שלי, כי אני חושבת שחויית הלידה וההורות שלי צריכה להתחיל מנקודה של מקסימום ביטחון - איך שמים תוית מחיר על כזה דבר?
התשובה שלי היא שלא שמים, ולכן השיקול הפיננסי הוא לא שיקול. אני מסכימה איתך לאורך כל מה שכתבת בדיון הזה, וגם עם מי שכתבה כאן (אני מצטערת, לא זוכרת מי) שמי שבוחרת להתמקד בשיקול הכלכלי כסיבה לא ללדת בבית, כנראה לא באמת רוצה ללדת בבית, וזה לא לגמרי בנפשה, אבל אני לא רוצה להכנס לדיון אישי על זוטא, פשוט כי אני חושבת שזה לא לכבודם(ן) של הכותבים(בות) כאן.
אני נוראה מבינה מאיפה מגיעה התשובה שלך, גם אני רציתי לכתוב לה משהו ארסי וציני ונוקב כזה, אבל החלטתי שלא - כי היא חושבת בצורה אחרת ממני, ולא נשמע שהיא פתוחה לשינוי קו המחשבה הזה. אז מה יעזרו העצבים שלי?
1_אילת_2*
הצטרפות: 10 דצמבר 2005, 23:09
דף אישי: הדף האישי של 1_אילת_2*

תשלום למיילדת בית

שליחה על ידי 1_אילת_2* »

תפסיקו ליצור מהן איקונות עם הילה סביב ראשן
למה?
אחרי הלידה זה ככה.
קוראת_ושותקת_עד_ש*
הצטרפות: 24 דצמבר 2005, 13:24

תשלום למיילדת בית

שליחה על ידי קוראת_ושותקת_עד_ש* »

אני נוראה מבינה מאיפה מגיעה התשובה שלך, גם אני רציתי לכתוב לה משהו ארסי וציני ונוקב כזה
למען הסדר הטוב אמחוק את הודעתי האחרונה. אבל לטעמי זוטא עצמה חצתה את הגבולות והטיחה האשמות ועובדות שכל קשר בינם לבין המציאות הוא מקרי לחלוטין.אני ממש לא מנסה לשנות את קו המחשבה שלה. אבל את יודעת מה? גם להיות יפה נפש לא תמיד עוזר.
תמר_ס*
הצטרפות: 30 יוני 2003, 10:48
דף אישי: הדף האישי של תמר_ס*

תשלום למיילדת בית

שליחה על ידי תמר_ס* »

די. חלאס

וגם
_תפסיקו ליצור מהן איקונות עם הילה סביב ראשן
למה?
אחרי הלידה זה ככה._
אשכרה.
אל_דנטה*
הצטרפות: 22 מרץ 2004, 23:15
דף אישי: הדף האישי של אל_דנטה*

תשלום למיילדת בית

שליחה על ידי אל_דנטה* »

ממש חלומו של ביבי נתניהו הדף הזה ;-)
במקום להאשים את מי שבאמת צריך להאשים (המדינה שלא מכירה בלידות בית ומשלמת עליהן, כמו בכל מקום שפוי בעולם) מאשימים את המיילדת.

>משפ' אל דנטה שילמה השבוע 2700 ש"ח לטיפול 10000 לאוטו ו 200 ש"ח למיילדת בית עבור שיחת הכרות<
>> ה200 יורדים מהשכר במקרה של לידה עם המיילדת הזו. את ה2700 ש"ח אף אחד לא יקזז לי עם כלום <<
בת_ההרים*
הצטרפות: 22 ינואר 2003, 12:24

תשלום למיילדת בית

שליחה על ידי בת_ההרים* »

_תפסיקו ליצור מהן איקונות עם הילה סביב ראשן
למה?
אחרי הלידה זה ככה_
המממ...דווקא האייקונה היחידה עם הילה סביב הראש אחרי הלידה היתה אני (-:
טוב, אבל אני ילדתי כמעט ללא מיילדת. זה שהיא הגיעה לחמש דקות של הפיאנלה....
ומצד שלישי,אני שילמתי לה רק 2000 שקלים p-:
<בת ההרים תמיד ידעה לנהל את עניניה הכספיים ביעילות>
רונ_צ'ה*

תשלום למיילדת בית

שליחה על ידי רונ_צ'ה* »

למען הסדר הטוב אמחוק את הודעתי האחרונה. אבל לטעמי זוטא עצמה חצתה את הגבולות והטיחה האשמות ועובדות שכל קשר בינם לבין המציאות הוא מקרי לחלוטין.אני ממש לא מנסה לשנות את קו המחשבה שלה. אבל את יודעת מה? גם להיות יפה נפש לא תמיד עוזר.
אישית לא ביקשתי שתמחקי, אני מבינה מאיפה את באה, ומאד מזדהה עם הכעס שלך. אם היית תופסת אותי ביום אחר יש סיכוי סביר שהתגובה שלי הייתה מאד דומה לשלך.
נכון, הקשר קלוש, ומכיוון שכך, אישית - אני רואה לנכון לנסות ולהראות צדדים אחרים, או תפיסות אחרות ש(אולי, בתקווה) יגרמו לאנשים כמו זוטא לחשוב בצורה אחרת. אם זה יפות נפש - אני יפת נפש וגאה בזה מאד, ולא רק גאה - גם מגלה שהרבה יותר נעים לי להתנהל בעולם ככה.
קוראת_ושותקתאולי_כבר_לא_כ'כ*
הצטרפות: 25 דצמבר 2005, 14:11

תשלום למיילדת בית

שליחה על ידי קוראת_ושותקתאולי_כבר_לא_כ'כ* »

אם זה יפות נפש - אני יפת נפש וגאה בזה מאד, ולא רק גאה - גם מגלה שהרבה יותר נעים לי להתנהל בעולם ככה
אני מתנצלת אם זה הובן כאילו אני מרמזת שאת היא יפת הנפש הפסולה. כשכתבתי את הדברים חשבתי דווקא על עצמי. בדר'כ גם אני כזו אבל השיעור שלי חיים,לפחות,הוא ללמוד מתי לחשוף גם פנים אחרות. אז סליחה-זה לא כוון ישירות אלייך.
אחת_מקורבת*
הצטרפות: 25 דצמבר 2005, 14:19

תשלום למיילדת בית

שליחה על ידי אחת_מקורבת* »

סיפור שהיה באמת.
לפני יומיים הוזמנתי לארוחת ערב שבת באחוזתה של אחת ממילדות הבית.
לאורך כל הערב, מרגע שנכנסנו בשערי האחוזה, המילדת הסתובבה בבית שלראשה כתר זהב.
גם כשנגמרה הסעודה ועברנו להסב בסלון, מול סרט ישן וטוב, עדין לא הורידה המילדת את כתר הזהב מראשה.
בשבוע שעבר, אגב, נצפתה אותה מילדת מסתובבת כשיהלום אמיתי תלוי לצווארה.
הכל אמת.
>רק שתדעו לאן הולך הכסף<
היהלום_שבכתר*
הצטרפות: 25 דצמבר 2005, 15:34

תשלום למיילדת בית

שליחה על ידי היהלום_שבכתר* »

_המילדת הסתובבה בבית שלראשה כתר זהב.
גם כשנגמרה הסעודה ועברנו להסב בסלון, מול סרט ישן וטוב, עדין לא הורידה המילדת את כתר הזהב מראשה.
בשבוע שעבר, אגב, נצפתה אותה מילדת מסתובבת כשיהלום אמיתי תלוי לצווארה.
הכל אמת._
אז בטוח מדובר על המיילדת שלי
רונ_צ'ה*

תשלום למיילדת בית

שליחה על ידי רונ_צ'ה* »

אני מתנצלת אם זה הובן כאילו אני מרמזת שאת היא יפת הנפש הפסולה. כשכתבתי את הדברים חשבתי דווקא על עצמי. בדר'כ גם אני כזו אבל השיעור שלי חיים,לפחות,הוא ללמוד מתי לחשוף גם פנים אחרות. אז סליחה-זה לא כוון ישירות אלייך.
ממש לא נפגעתי - להיפך, מכיוון שהבנתי שאת מדברת על עצמך, אמרתי שאני מחזיקה הרבה מאד מאנשים שמגדירים את עצמם יפי נפש - זו תכונה מבורכת מאד בעיני, וגם אצלי האידיליה לא קיימת תמיד, וגם אני לומדת מתי לחשוף פנים אחרות, אני פשוט משתדלת לא לחשוף אותן אם אני רק יכולה, כי אני מרגישה שזה עושה לי לא טוב.
Mise*

תשלום למיילדת בית

שליחה על ידי Mise* »

אני יודעת על חברה שביררה עם ד"ר קרלוס רוזנברג ללידה בבית לא מזמן והוא רצה 2,500$.
אם_פי_3*
הצטרפות: 26 יולי 2001, 21:35
דף אישי: הדף האישי של אם_פי_3*

תשלום למיילדת בית

שליחה על ידי אם_פי_3* »

שזה לפחות פי 2.5 ממה שרוצות מיילדות הבית...
Mise*

תשלום למיילדת בית

שליחה על ידי Mise* »

נכון. ועובדה שיש נשים שמעדיפות את זה כאופציה, ואם לא - בבי"ח (לפחות זו שביררה אצל קרלוס רוזנברג הלכה ללדת בלניאדו. היא ילדה בקיסרי בסוף).
פלוני_טיפשוני*
הצטרפות: 30 דצמבר 2005, 00:48

תשלום למיילדת בית

שליחה על ידי פלוני_טיפשוני* »

אה, מי מחק אותי
פלוני טיפשוני נורא נפגע
עצם קיומו של הדף הינו בחזקת טעם לפגם

אולי נעשה גם דף תשלום לרופא שיניים
או
תשלום למרפאת בריקי / הומאופטית / מדקרת / כירופרקטורית / פסיכולוגית / קורא בקלפים (זכר) /
או
תשלום לאינסטלטור / חשמלאי / מוסכניק

למה להיטפל למילדות הבית ?

אני יכול להמשיך אבל אישתי רוצה לקרוא דפים אחרים

הוסף לדף כבר יקירי
נו
אני רוצה לקרוא קצת..............
טפשונית_טרולולית*
הצטרפות: 31 דצמבר 2005, 17:34

תשלום למיילדת בית

שליחה על ידי טפשונית_טרולולית* »

למה להיטפל למילדות הבית ?
כי יש נשים שאוהבות להטפל לנשים אחרות. בעיקר אם הן מצליחות ועושות משהו שהן גם אוהבות וגם יכולות להתפרנס ממנו.
דנה_ה*
הצטרפות: 13 אפריל 2004, 22:21
דף אישי: הדף האישי של דנה_ה*

תשלום למיילדת בית

שליחה על ידי דנה_ה* »

וסתם להשוואה. מתארחת אצלי מיילדת בית מאנגליה. השכר שלה הוא 4000 יורו ללידה (כולל מעקב הריון). כלומר 22000 ש"ח (פחות או יותר).
אביב_חדש*
הצטרפות: 26 יולי 2001, 09:53
דף אישי: הדף האישי של אביב_חדש*

תשלום למיילדת בית

שליחה על ידי אביב_חדש* »

עד כמה שאני יודעת מחברה שעברה באנגליה כבר שתי לידות והיתה במעקב אצל מיילדת אבל בסוף ילדה במרכז לידה - כל הטיפול לא עולה כסף. הכל על חשבון הביטוח הרפואי, שמקביל אצלנו לתשלום לביטוח לאומי ולמס בריאות. (גם טיפולי השיניים של אשה בהריון, אגב לא עולים כסף... מעורר קנאה).
Mise*

תשלום למיילדת בית

שליחה על ידי Mise* »

חבר'ס!

די. רובנו מסכימים (חוץ מכמה זוטות) שהכל בסדר עם התשלום למיילדות הבית ושזה גם קצת לא הוגן לחטט להן בכיסים.
מי שיש לה בעיה עם התשלום ומאוד רוצה ללדת בבית, בטוחני כי תמצא את הדרך למיילדת הבית שתסכים לפרוש לה לתשלומים
ולא תנבור לה בכיסים.
אני_מליה*
הצטרפות: 21 דצמבר 2018, 22:21
דף אישי: הדף האישי של אני_מליה*

תשלום למיילדת בית

שליחה על ידי אני_מליה* »

למישהי יש רעיון למתנה למיילדת בית? היא ליוותה אותנו לפני, במהלך ואחרי הלידה והייתה מאוד מסורה. היא מיילדת ותיקה שמקבלת המון לידות בחודש, ואם היא מטפלת בכולם כמו בנו היא עושה שירות משמעותי בעולם. אנחנו רוצים לתת זר + מתנה יפה ואין לנו רעיון. יש משהו מקובל?
בשמת_א*
הצטרפות: 28 יולי 2001, 13:37
דף אישי: הדף האישי של בשמת_א*

תשלום למיילדת בית

שליחה על ידי בשמת_א* »

לא ידוע לי שיש משהו מקובל, אבל בעמותה שאני מתנדבת בה נתנו מתנות לא מזמן והרעיונות ממש מצאו חן בעיני:
  • סבונים טבעיים עבודת יד
  • מחנות אורגנית, תערובת אגוזים, שקדים, צימוקים, חמוציות שהיא גם טעימה וגם מתאימה לקחת לנסיעות ולאכול בדרך (מתאים גם למיילדות בית שמוקפצות בכל מיני שעות).
  • כוס-שתייה-תרמוס איכותית
אני_מליה*
הצטרפות: 21 דצמבר 2018, 22:21
דף אישי: הדף האישי של אני_מליה*

תשלום למיילדת בית

שליחה על ידי אני_מליה* »

רעיונות מעולים.
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

תשלום למיילדת בית

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

שהכל בסדר עם התשלום למיילדות הבית ושזה גם קצת לא הוגן לחטט להן בכיסים. מדוייק עד כאב, חישובים לא רלונטים ולא מכבדים, לגבי
בטוחני כי תמצא את הדרך למיילדת הבית שתסכים לפרוש לה לתשלומים בדוק שזה קורה לא מעט, מיילדות שמזהות את המצוקה הכלכלית ומקלות על היולדת אם תשלום מופחת או פריסה.
שליחת תגובה

חזור אל “דיוני עריכות עם אופק”