איפה לגור

מתלבטת*
הצטרפות: 28 מאי 2003, 11:16

איפה לגור

שליחה על ידי מתלבטת* »

אנחנו מתלבטים לגבי הפרוייקט החדש חופים שנקרא "בין קיסריה למכמורת" וליתר דיוק מערב חדרה.. זה ממש חצי קילומטר מחוף הים והשכונה נבנית מהיסוד כולל כל השירותים הנלווים. המחיר סביר וזה מקרב אותנו מירושלים להורינו שגרים בנתניה ובקריות של חיפה. הפחד שלנו הוא מאיכול השכונה שמתהווה מכיוון שאין דרך לדעת איזו אוכלוסייה קונה שם ובכלל איך נסתדר באיזור מבחינת גני ילדים, בית ספר, הרפואה וכו'. אם יש כאן מישהו שיכול להמליץ או לחוות דעה נשמח
מודי_תאני*
הצטרפות: 30 אוגוסט 2004, 11:15
דף אישי: הדף האישי של מודי_תאני*

איפה לגור

שליחה על ידי מודי_תאני* »

אני מחפש מקום לעבור אליו מתל אביב, ומחפש עצות.
אנחנו 8 חודשים בתל אביב, ואשתי האוסטרלית כל-כך סובלת ושונאת את תל אביב וישראל וכל מה שקשור, ואני חייב להראות לה שיש בארץ מקומות יפים ונחמדים לעבור אליהם, ואולי אצליח לשכנע אותה להישאר בארץ. אם לא, נהגר לאוסטרליה בדצמבר.

הדרישות:
הרבה ירוק בעינים.
הרבה משפחות באופניות בסביבה, עדיף מרחק הליכה.
מרחק נסיעה סביר (או רכבת) מעבודה אופציונלית בהיי-טק (אני כרגע עובד בתל אביב, אבל אוכל להחליף עבודה)
שרית_אמיר*
הצטרפות: 27 ינואר 2004, 17:51
דף אישי: הדף האישי של שרית_אמיר*

איפה לגור

שליחה על ידי שרית_אמיר* »

מוזמנים אילינו למעלות (-:
10 דקות מהרכבת בנהריה- שעה וארבעים מת"א
משפחות באופניות ברמות כאלו ואחרות (-:
הרבה הרבה ירוק
המון הררי
אוכלוסיה מאוד מגוונת
שרית_אמיר*

איפה לגור

אבל ברצינות ויותר פרקטי אזור בנימינה זכרון יש הרבה משפחות באופן נוף שונה לחלוטין ורכבת מהירה לת"א
בהצלחה
דפנה*
הצטרפות: 22 ספטמבר 2001, 18:35

איפה לגור

שליחה על ידי דפנה* »

נעים לראות שכולנו מתלבטים באותן הבעיות (חינוך, סביבה ירוקה, תחבורה...). גם אנחנו הורים לשני ילדים ורוצים לצאת מהעיר (ירושלים) - וחושבים על שוהם. מישהו מכיר ויכול לספר לי קצת?
מחפשים*
הצטרפות: 27 יולי 2005, 23:09

איפה לגור

שליחה על ידי מחפשים* »

איפה לגור?
אנחנו רוצים לגור במגדל גבוה(הוא) או בבית פרטי\עם גנה\גג (היא) כדי שתהיה זרימה חופשית של אויר ולא נאלץ להיחנק במזגן.
לא רחוק מאיזור תעשיה(נניח הרצליה פיתוח\רעננה\מתמ בחיפה)- לא יותר מ40 דקות נסיעה.
סביבה טובה ונעימה לילדים
לפחות 4 חדרים
סכום: עד 220K$

כל חיינו גרנו במקום אחד ואנו מרגישים שהגיע העת "לצאת מהקן" ולבחון אילו עוד מקומות יש שרגלינו טרם דרכו בהן.מטבע הדברים לא שמענו על המקומות האחרים או שחששנו לנסות.
תודה
טילנדסיה_מבוייתת*
הצטרפות: 27 יולי 2005, 15:04
דף אישי: הדף האישי של טילנדסיה_מבוייתת*

איפה לגור

שליחה על ידי טילנדסיה_מבוייתת* »

חשבתם אולי על הוד השרון? איזור מגדיאל הוא חביב מאוד עם זוגות צעירים ויש שם מגוון בניינים חדשים, ישנים ובתים פרטיים במסגרת שלכם (זה נכון ללפני שנה כשבדקנו אנחנו)..

כמו כן, ישנן שם דירות גן (פשרה בין היא להוא)
טילנדסיה_מבוייתת*
הצטרפות: 27 יולי 2005, 15:04
דף אישי: הדף האישי של טילנדסיה_מבוייתת*

איפה לגור

שליחה על ידי טילנדסיה_מבוייתת* »

_מודי תאני

נשמע שאיזור קדימה/ תל מונד מצויין עבורכם

סביבה כפרית עם המון ירוק בעיניים, מהבנתי יש שם הרבה משפחות באופניות וכן מרחק סביר ממקום עבודה אופציונלי.
ילד_הכרובית*
הצטרפות: 31 יולי 2005, 00:47

איפה לגור

שליחה על ידי ילד_הכרובית* »

קוראת כאן באופן קבוע ונהנית מכל רגע. פעם ראשונה שמעיזה לכתוב, ולהעזר באנשים הנפלאים שגולשים כאן.
איפה לגור? מלא דרישות, מעט כסף ואינספור התלבטויות... אשמח להמלצות.
אנחנו מחפשים לעבור, ממש לא יודעים לאן והתקציב מאוד זעום. אזורים - גליל (לא משגב) או סביבות טבעון (שהבנתי שמאוד יקר).
דרישות הבית - בית פרטי עם חצר (יכול להיות משהו ישן), לפחות 4 חד', ומאוד רצוי נוף.
דרישות האוכלוסיה - פשטות (לא מהיישובים מלאי הוילות, מכוניות חדשות וילדים לובשי מותגים), קהילתי (אבל לא יותר מדי אחד בחיי שכנו), לפחות כמה משפחות "טבעיות", יישוב בעל אופי חילוני מובהק.
שרית_אמיר*

איפה לגור

אומנם עיר- מעלות
אך רגע...רגע....
בית 160 מ"ר = 400$
ירוק,ירוק, הררי,
קהילתי אבל אחר
למשל: באוגוסט יש יום כייף לתושבי העיר (-:
בפורים לא מבאים את כוכבי ערוץ בילדים אלא פעילויות מתנס שהגדולים עושים לקטנים כמו שהיינו ילדים
ועוד.
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

איפה לגור

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

מבקש המלצה למגורים בגליל באזור מעלות או המועצה מטה אשר
חשוב לי מאוד החינוך לילדים ומקום שבו ניתן להקים צימרים בעתיד
רן*
הצטרפות: 02 פברואר 2003, 00:25

איפה לגור

שליחה על ידי רן* »

מבקש לקבל פרטים והמלצות על פרויקטים שנבנים בישובים קהילתיים או קיבוצים באזור מעלות או כרמיאל
יעל_אבמ*
הצטרפות: 12 ספטמבר 2001, 23:55
דף אישי: הדף האישי של יעל_אבמ*

איפה לגור

שליחה על ידי יעל_אבמ* »

במשגב יש עכשיו קליטה בהמון ישובים. בנה ביתך ובניה מרוכזת. יש כ עשרים ישובים ולכל אחד אופי אחר. על אחד שבו אני גרה אני יכולה לספר שהישוב קטן ויש בו כעת קליטה ובניה. מה שמיחד את המקום בעיני הוא הפתיחות של האנשים לשוני, אנחנו למשל המשפחה היחידה בחינוך בייתי, אבל האחות של השכנה עושה כזה באנגליה ושכנה אחרת שגרה בעבר בניו זילנד השכנים שלה עשו גידול ביתי וכו. כמוכן יש כאן אוירה של צניעות, כלומר, יש החלפות בגדים פעמיים בשנה, וזו לא בושה ללבוש משהו של מישהו אחר, להפך וזה מתאים לנו גם אידאולוגית וגם כלכלית. הבתים לא מנקרי עיניים אוירה מאוד נעימה, למשל כשמישהי יולדת האנשים מתארגנים וכל יום מישפחה אחרת מביאה ארוחה לבית היולדת. החגים והמסיבות גם הם נחגגים אבל בצורה צנועה. למשל, כל משפחה מביאה משהו בשביל כולם, ואז לא צריך קייטרינג....
רונית_דיטל*
הצטרפות: 20 דצמבר 2003, 22:38
דף אישי: הדף האישי של רונית_דיטל*

איפה לגור

שליחה על ידי רונית_דיטל* »

אנחנו תושבי עין עירון מושב ליד פרדס חנה כרכור
מישפחה עם ילדה בת שנתיים וחצי עם התכוונות לחיים טבעיים ופשוטים ולחינוך ביתי מחפשים שכנים דומים
המשק השכן לנו עומד למכירה ויש עוד משקים למכירה במושב
רונית 04-6379443 0503679443
רונית_דיטל*
הצטרפות: 20 דצמבר 2003, 22:38
דף אישי: הדף האישי של רונית_דיטל*

איפה לגור

שליחה על ידי רונית_דיטל* »

אני מקווה שאני עושה את הקישור נכון אבל מה דעתך לגור בעין עירון
חינוך ביתי בעין עירון
אליעזר_והגזר*
הצטרפות: 27 אוגוסט 2005, 00:12

איפה לגור

שליחה על ידי אליעזר_והגזר* »

מה יש לכם להגיד על הישוב בהר עמשא? כל שביב מידע יתקבל בברכה.
גלי*
הצטרפות: 17 אפריל 2004, 22:06

איפה לגור

שליחה על ידי גלי* »

אפשר לדעת מה טווח המחירים?
הכמהה_לטבע*
הצטרפות: 30 אוגוסט 2005, 16:27

איפה לגור

שליחה על ידי הכמהה_לטבע* »

למישהו יש פרטים על הישוב בית אליעזר: חינוך )גנים,בי"ס יסודי, עלות של בית 4 חדרים לפחות, סוג אנשים ובכלל....
אשמח לפרטים גם על חדרה וישובים באיזור-לא יקרים באיזור נתניה חדרה

גרה בדירת 3 חדרים קטנה בנתניה+תינוק ובת 3.. וכמהה לפיסת אדמה
אפרת*
הצטרפות: 08 יולי 2003, 12:18

איפה לגור

שליחה על ידי אפרת* »

אליעזר,
אני מכירה את הר עמשא מתקופה שגרתי שם לפני 10 שנים במסגרת של גרעין נח"ל. היישוב באותה התקופה היה די נטוש. אני לא יודעת מה את מחפשת אבל אכתוב לך את רשמיי.

אני חושבת שהוא מבודד מאוד וקצת רחוק ומרוחק מנקודות התיישבות שונות. שוב אין לי מושג אם זה מהווה שיקול מבחינתך, אבל הוא די מרוחק.
דבר נוסף, האם הקהילה שם עכשיו גדולה יחסית? זהו שיקול נוסף שהולכים להתיישב במקום שהוא קצת מבודד כי הקומץ אנשים הללו יהיו מן הסתם האנשים היחידים שתראי...

מבחינת מזג אויר, אולי זה הגובה היחסי, אבל לא ממש חם, ודי נעים גם בעונת הקיץ.

המקום יפיפה, נמצא על צלע ההר ומשקיף על עמק (ובסיס צה"ל גדול), הדרך אליו דרך יער יתיר היא ממש קסומה ומדהימה.

האמת היא שהייתי בודקת איך המקום מבחינה בטחונית בגלל הקרבה היחסית לחברון (הר חברון), למרות שנראה לי שזה בסדר גמור.

שיהיה בהצלחה, אני נזכרת בתקופה ממגורי שם בגעגועים רבים.
הייתי שמחה לשמוע ממך עדכונים לגבי איך היישוב כרגע, מס' תושבים וחיי הקהילה בימים אלו.
לור*
הצטרפות: 03 ספטמבר 2005, 17:29

איפה לגור

שליחה על ידי לור* »

שלום לכולם, אני מחפשת מקום לגור בו, מקום מוקף עצים, שקט, אנשים טובים, כאשר אין לי אוטו (אני צריכה תחבורה ציבורית סדירה). איפהשהו במרכז, אני צריכה להגיע (בענייני עבודה) גם למןדיעין וגם לנתניה. אני חושבת על משהו באמצע (כן אני יודעת יש הרבה אמצע). יש למישהו רעיון? תודה רבה ויום מקסים לכולם
מיכל_מסורי*
הצטרפות: 11 אפריל 2005, 11:15
דף אישי: הדף האישי של מיכל_מסורי*

איפה לגור

שליחה על ידי מיכל_מסורי* »

לכמהה לטבע אם כוונתך לבית אליעזר שבחדרה אז זו שכונה מדהימה לגידול ילדים (אני גרה פה מאחורי חמותי בשטח אדמה לא קטן ומדהים ומגדלת ילדה ועד לא מזמן כלב...הוא היה זקן :()
בכל מקרה זה לא יישוב בפני עצמו זו שכונה המחוברת לחדרה בפרדסים בשנים האחרונות החלו לחבר אותה בבתי מגורים.
זו שכונה מדהימה הרבה אנשים וותיקים וילדים ממשיכים גנים בשפע ומעולים הבת שלי נמצאת אמנם בגן מעט רחוק 7 דקות באותו כי זה מכרים אך בית אליעזר עשירה בגנים מדהימים וטובים, והבי"ס הדמוקרטי נמצא לא רחוק (אך ברכב או בהסעות) יש תחבורה ציבורית מסודרת והמקום פסוטרלי 15 דקות הליכה לעיר ברגל בעליה קצת אבל שקט אויר וחיות מחמד... שווה לבוא את מוזמנת לבקר פה...
אמא_של_ליה*
הצטרפות: 05 אוקטובר 2005, 12:35
דף אישי: הדף האישי של אמא_של_ליה*

איפה לגור

שליחה על ידי אמא_של_ליה* »

אנחנו מתעניינים בשכונת הרחבה שבונים מחוץ לבקוע (אזור לטרון).
הייתי שמחה לשמוע משהו ממישהו שחי באזור. (אפילו לגבי אקלים קבלתי נתונים סותרים)
עוד הייתי שמחה להפיץ (אולי להעביר ל ככר השוק?) בקרב אנשי באופן את המידע. שיהיו לנו שכנים נחמדים(-:
יש אתר עם הסבר קצר מפה וכאלה. זה 737 נקודה CO נקודה IL.
נינוצ'קה*
הצטרפות: 04 ספטמבר 2005, 22:53

איפה לגור

שליחה על ידי נינוצ'קה* »

פתאום פרדס חנה-כרכור נשמע לי מקום נחמד לגור בו... איפה עובדים ?? כשגרים שם? נראה לי שמחוץ לתל אביב אין עבודה, או שאני טועה?
חגית_נובק*
הצטרפות: 20 מאי 2002, 17:25
דף אישי: הדף האישי של חגית_נובק*

איפה לגור

שליחה על ידי חגית_נובק* »

לאוהבי המדבר ולמתעניינים בהשתקעות ביישוב רחוק, ייחודי, אקולוגי ונעים. ישנו יישוב לא חדש בשם עזוז (בארותיים) הממוקם בנגב המערבי באזור קציעות - ניצנה. היישוב נמצא כרגע בשלבי תיכנון מתקדמים של שלב יישוב הקבע ותושביו מעוניינים להתרחב עד למספר של כשלושים משפחות. כיום חיות במקום בסביבות חמש עשרה משפחות עם ילדים בגילאים שונים. נדמה לי ששתיים מביניהן הן משפחות חינוך-ביתי. הקשר היחיד שלי לעניין הוא הכרות עם אחד הוותיקים במקום שביקש ממני לפרסמו בקרב חברי קהילת באופן. המעוניינים בעוד פרטים יכולים לכתוב לי בדף הבית או במייל [email protected]
ענן_בעננים*
הצטרפות: 09 נובמבר 2003, 14:52
דף אישי: הדף האישי של ענן_בעננים*

איפה לגור

שליחה על ידי ענן_בעננים* »

עוד לגבי מצפה עזוז: עכשיו ראיתי את מה שחגית כתבה. אנחנו עברנו לעזוז לפני חודשיים וחצי. בשבילנו העובדה שההרחבה יצאה לדרך וניתן יהיה בקרוב לבנות כאן בית (ודרך אגב גם השטחים שמקבלים נדיבים ביותר בגודלם) , גרם לנו לעשות את הצעד ולעבור למקום שכבר כמה שנים יושב לנו חזק בלב. זהו מקום מאוד מיוחד ושונה מהאופן שבו מתוכננים ובנויים ישובים בארץ. מתאים למחפשים צורת חיים אחרת.
למתעניינים אשמח לספק מידע על הישוב מנקודת מבט של נקלט חדש וטרי...
מוזמנים לפנות אלי דרך הדף האישי שלי: ענן בעננים
מיכל_ויטל*
הצטרפות: 13 נובמבר 2004, 00:15
דף אישי: הדף האישי של מיכל_ויטל*

איפה לגור

שליחה על ידי מיכל_ויטל* »

לנינוצ'קה ושוקלים אחרים לעבור לפרדס-חנה כרכור:
מוזמנים להיכנס לדף מתחם מגורים אקולוגי משותף ולהתחלק איתי בהגיגים.
ענת.44*
הצטרפות: 06 אוגוסט 2005, 11:17

איפה לגור

שליחה על ידי ענת.44* »

היי לכולם

אז סוף סוף הגעתי להחלטה לקנות אדמה, ולבנות לי בית, אני אם חד הורית לצאצאים בוגרים, רק אני וכלבותיי, ואני מבקשת ממכם המלצות היכן הייתם ממליצים לי לעבור, בתור יחידה, ואני מעדיפה בגליל רצוי מערבי,יש לי עדיין מחוייבות בקריות הורים קשישים, אני מחפשת קהילה נחמדה תומכת, שתקבל לתוכה גם אשה ולא רק משפחה, יש בי המון להציע לקהילה,ושוב אני מבקשת אם למשהו יש מידע לגביי אדמה למכירה במחירים סבירים אשמח לדעת, אנא תגיבו......... בברכה ענת
אבישג_השונמית*
הצטרפות: 20 אוקטובר 2004, 23:46

איפה לגור

שליחה על ידי אבישג_השונמית* »

מזמינה לבקר ב הר עמשא, מקום קטן ומיוחד בלב יער יתיר.
נטע*
הצטרפות: 29 דצמבר 2002, 20:18

איפה לגור

שליחה על ידי נטע* »

האם מישהו יודע כאן לספר לי על נס ציונה ואיפה מומלץ יותר מבחינת גידול ילדים מכל האיזורים בנס ציונה?
ענת.44*
הצטרפות: 06 אוגוסט 2005, 11:17

איפה לגור

שליחה על ידי ענת.44* »

למזלי הטוב ילדיי כבר בוגרים, ואני מחפשת לי ולכלבותיי בית קרקע עם גינה,בגליל עדיפות לגליל המערבי, מבקשת המלצות על מקומות חמים לאנשים, וקהילות פתוחות
נבט_חיטה*
הצטרפות: 14 מאי 2005, 23:13
דף אישי: הדף האישי של נבט_חיטה*

איפה לגור

שליחה על ידי נבט_חיטה* »

האם מישהו יודע כאן לספר לי על נס ציונה ואיפה מומלץ יותר מבחינת גידול ילדים מכל האיזורים בנס ציונה?
אם כבר לגור במרכז ובעיר שהיא לא ממש עיר- אז נס ציונה היא התשובה. גרנו שם (אני ואישי) בבית מט ליפול טרם הריסתו ווהיינו מאושרים מאוד.
באזור מרכז העיר... איפה שכל הבתים הקטנים והפרטיים. כצנלסון אני חושבת... או בעצם רחוב העליה. באזור הזה. יש בתים קטנים להשכרה במחירים
לא זולים כלל... 500 דולר ומעלה. זה החסרון.
יש שם פלאפל מעולה. הכי טוב בארץ. פלאפל מזרחי. ברחוב הראשי. יש שם רק רחוב ראשי אחד. וכולם מכירים את כולם. בקופת חולים. בחנות התבלינים. בדוכן הפיס... מקום מקסים. לא גילדתי שם ילדים אז לא יודעת לענות לך אבל הדודים של בעלי גרים שם כולל בני הדודים עם הילדים וכולם מאושרים מאוד.
בהצלחה.
חוצמזה אני ממליצה על מגורים וגידול ילדים בנגב. רמת הנגב . השקט והשלווה היחסית- שווים את הכל. קשה לי לחשוב על לעקור למרכז. אולי לצפון כן אבל למרכז.. בררר.. יש לי צמרמורת רק מלחשוב על זה.
סוג של אסקפיזם שעושה רק טוב. לי בכל אופן. באופן טבעי. (-:
חיים חסכוניים. חיבור לאדמה. שקיעות מדהימות. משפחתיות. חום אנושי. אנשים יפים, יצירתיים ומיוחדים. שמן זית. כרמים. חוות בודדים. מדורה. שקט.
מודה שבהתחלה היה לי קשה לחשוב על לגור במדבר (ושורשיי בכלל מהעמק) בצהוב צהוב הזה. בצחיחות הזאת. אבל התאהבתי. ובעיקר נרגעתי.
כאן העברתי את הריוני הראשון וכאן נולד לי בכורי המתוק.
חיה כאן כבר שנתיים.
נטע*
הצטרפות: 29 דצמבר 2002, 20:18

איפה לגור

שליחה על ידי נטע* »

נבט חיטה, תודה על התגובה. הדברים שכתבת על נס ציונה מעודדים ומחזקים אותי שאני בכיוון הנכון. אין לי ספק שעוד נגיע לנגב וגם לצפון במהלך חיינו. אבל כרגע אני רוצה משהו מרכזי ונגיש אבל שונה מתל אביב והאינטואיציה שלי אומרת שזו בחירה טובה, ודבריך מחזקים את תחושתי.
אשמח לשמוע דעות נוספות דומות ושונות....
טלי*
הצטרפות: 13 מאי 2002, 13:40

איפה לגור

שליחה על ידי טלי* »

אשמח מאד לקבל אינפורמציה על ישובי גדרות (עשרת, שדמה וכו') או קדרון.
טווח מחירים להשכרת בית, מסגרות חינוך, אוירה, שכנים, עלויות וכו'
לילכית*
הצטרפות: 27 ינואר 2005, 14:27

איפה לגור

שליחה על ידי לילכית* »

גם אנחנו מעלים את נס ציונה כאפשרות. עדיין חוששים מצעד קיצוני כמו מעבר למושב. נס ציונה נראית לנו אופציה חביבה. עדיין לא התחלנו לבדוק לעומק מכיוון שאנו עתידים לעבור רק בסביבות מאי.
אמא_של_ליה*
הצטרפות: 05 אוקטובר 2005, 12:35
דף אישי: הדף האישי של אמא_של_ליה*

איפה לגור

שליחה על ידי אמא_של_ליה* »

לכל השואלים על נס-ציונה :
בדף משחקיות לילדי חינוך ביתי יש הזמנה של גן בטבע בבית חנן (זה קרוב, לא?) לשתף ילדי חינוך ביתי ואמהותיהם בחוגים שלהם.
אולי זו דרך טובה להכיר אנשים מהאזור ולשאול שאלות חשובות.
חקלאי*
הצטרפות: 11 נובמבר 2005, 23:42

איפה לגור

שליחה על ידי חקלאי* »

טלי,
מועצה אזורית גדרות ממוקמת במקום הראשון בארץ מבחינה סוציואקונומית - וזה משליך לטוב ולרע. טווח המחירים לשכירות נע מ 400$ לבית של חדר וחצי (שהיה פעם בית אימון לאפרוחים ועבר שיפוץ), דרך 500$ לבית ישן (משנות ה 50) עם שני חדרים על חצר ענקית, ועד ל 1500$ לבתים חדשים.
בית ספר יסודי מעולה, פועל ע"פ הרפורמה של דוח דוברת. האוירה באזור מצוינת (בממוצע, תמיד יש חריגות מקומיות) וגם יש סיכוי לשכנים טובים (אבל זה כבר עניין של הבית הספציפי אותו תשכרו)
יעל*
הצטרפות: 30 יוני 2001, 20:34

איפה לגור

שליחה על ידי יעל* »

לענת 44
תנסי באשחר , תסתכלי באתר הישוב
eshchar.co.il
טלי*
הצטרפות: 13 מאי 2002, 13:40

איפה לגור

שליחה על ידי טלי* »

תודה לחקלאי על תשובתך - האם תוכל לשפוך אור על מסגרות לגיל הרך - ילדיי בני 4 חודשים וכמעט 3 שנים.
חקלאי*
הצטרפות: 11 נובמבר 2005, 23:42

איפה לגור

שליחה על ידי חקלאי* »

טלי,
קיימים מספר משפחתונים לגילאי חצי שנה עד שלוש. בכל משפחתון כחמישה ילדים והעלות לחודש בסביבות 1600 ש"ח (משעה 7:30 עד 16:00, יום שישי לסרוגין).
קיים אשכול גנים לפעוטות בפיקוח המועצה הכולל תינוקיה (מגיל 3 חודשים) וגן לגילאי שלוש. כמו כן קיים גן פרטי נוסף לגילאי שלוש.
מגיל טרום-טרום חובה יש גנים מוסדיים בלבד. גלאי טרום חובה וחובה לומדים בצוותא בגנים דו-גילאים.
עדית*
הצטרפות: 08 ספטמבר 2004, 19:46

איפה לגור

שליחה על ידי עדית* »

היי,
דוד שלי גידל את משפחתו במושב עשרת כל חייו,
ותמיד, כשהייתי אומרת בבית ספר שאנחנו נוסעים לחג לעשרת
הם שאלו "איזה סרט?"
אחלה אזור. יעל צ האם משם את באה במקרה?

ובקשר לשאלה בראש הדף- בית ישן...כמובן!!
כולן פה נשים רומנטיות כנראה...
מאוכזבת_גדרות*
הצטרפות: 07 דצמבר 2005, 23:14

איפה לגור

שליחה על ידי מאוכזבת_גדרות* »

טלי
מצטערת לקלקל את האוירה החיובית לגבי יישובי גדרות..
גרנו שם בכמה שנים האחרונות
ואיך לומר - עזבנו בשמחה..

ולא שהיה כל כך רע.. אבל זה בהחלט לא זה!
הנוף הויזואלי והקרבה לכל מקום נהדרים
הנוף האנושי..- אוירה מנוכרת למדי ומעט "פלצנית" לטעמנו

המסגרות החינוכיות מאכזבות ביותר (מנסיון..)
והאוירה הכללית מאד תחרותית והישגית (גם בחינוך)
הרבה אנשי ונשות קריירה - כך שבד"כ פוגשים את המטפלות..

חייבת להוסיף שהכרנו עוד 2 משפחות מקסימות שעזבו די בהתאם
ורוב האנשים שמצאו חן בעיננו - חיפשו אלטרנטיבות אחרות..

א ב ל - יש שם הרבה אנשים שחיים באושר (ועושר..)
כך שזה מאד תלוי מה אתם מחפשים לכם (ואת מי שואלים..)
(יפה וירוק ושקט שם למשל..)

בכל אופן - הרבה הצלחה ושמחה !!
עדית*

איפה לגור

שליחה על ידי עדית* »

אההה!
נכון!
עכשיו נזכרתי שבת דודתי אמרה שבשנים האחרונות נכנסו הרבה סנובים
(לא עשירים בהכרח, אבל סנובים...נו)
ושהאווירה פחות נעימה.
סליחה ששכחתי :-)
עדית*

איפה לגור

שליחה על ידי עדית* »

אגב- אני מרגישה שהם מגיעים לעוד מקומות ויוצרים אווירת ניכור.
ענת_גיגר*
הצטרפות: 08 אוגוסט 2001, 01:47
דף אישי: הדף האישי של ענת_גיגר*

איפה לגור

שליחה על ידי ענת_גיגר* »

גרנו בשדמה עד לפני חודש. מוזמנים לקרוא על חווית הקליטה שלנו שם ב עוברים מהעיר לכפר. זה לא השתנה הרבה בשנתיים וחצי שחיינו שם.
המקום יפה ונעים, אבל איש איש בביתו, בחצרו. פה ושם בהרחבה יש סימני חיים אחר הצהריים, אבל מעט, ובשדמה הכי פחות. גדרות, השם כבר אומר הכול... לילדים גדולים יותר יש את הצופים, אבל מי שמחפש חיכוך טבעי ויומיומי עם שכנים מסבירי פנים. איך לומר... ממש לא.
לגבי נס ציונה, כל יום שלישי יש מפגש אמהות מקסימות במשחקיה בנס ציונה. ראו מפגשים באורות. ויש מפגשים קבועים פעמיים בשבוע בנצר סירני שזה ממש קרוב. ויש חברה טובה שתשמח מאוד לעוד אמהות נחמדות ליבואו לגור לידה.
ואם כבר, אז גם אנחנו תופסים טרמפ! אנחנו עברנו לניר עקיבא, צפון הנגב, ליד נתיבות, כשעה מתל אביב ללא פקקים. אנחנו 3 משפחות עם הילדים בבית, עושים לנו שבט קטן ונשמח לעוד "באופנים" וסתם נחמדים.

הערה קטנה וקטנונית: הסנובים בישובי גדרות הם לאו דווקא פולשים מבחוץ, אלא הותיקים וצאצאיהם. לא כולם כמובן.
עדית*

איפה לגור

שליחה על ידי עדית* »

אני התרשמתי שהאזור של בנה ביתך בגדרה (קיים כבר כ-12 שנה)
מאד נחמד חברתית, אני חושבת.
זה יכול להתאים?
פיצה_והתוספות*
הצטרפות: 28 מרץ 2005, 22:52

איפה לגור

שליחה על ידי פיצה_והתוספות* »

לאחר נסיון כושל בישוב קטן מחפשת המלצה על מקום מגורים למשפחתי הכוללת אותנו, תינוקת בת שנה ושלושה חודשים וכלבה קטנה.
המקום אמור להיות עם מחיה זולה והנחה במס הכנסה, במרחק עד 30 דקות נסיעה מבית חולים כלשהו, בסביבה עם אויר נקי מזיהום אויר, עם אנשים נחמדים ופתוחים שרוצים לחיות חיי קהילה, לא בהכרח באופנים. הדגש הוא על פתיחות ועל קהילתיות ועוד יותר על הנחמדות :-). אנחנו מוכנים לשקול כל איזור בארץ (צפון, דרום, מזרח ומערב) שנמצא בגבולות הקו הירוק. צורת החיים הקהילתיים- קיבוץ, ישוב קהילתי, מושב או עיר קטנה, לגמרי לא חשובים לנו. אשמח לתגובות, תובנות והמלצות בדף הבית שלי או במייל pizza6610 ביאהו נקודה קום.
תודה בשם משפחת הפיצים!
מיכלול_ה*
הצטרפות: 26 ספטמבר 2005, 22:49
דף אישי: הדף האישי של מיכלול_ה*

איפה לגור

שליחה על ידי מיכלול_ה* »

פיצה
לא מכירה אישית אבל עולה לי בראש צבעון - לא רחוק מצפת
או אשחר - יש גרעין שמתארגן לשם, אפשר למצוא עוד באתר על ההתארגנות.
מיכלול_ה*
הצטרפות: 26 ספטמבר 2005, 22:49
דף אישי: הדף האישי של מיכלול_ה*

איפה לגור

שליחה על ידי מיכלול_ה* »

ואצלנו לא מרגישה בבית בתוך העיר, רוצה לעבור למקום קצת יותר שקט ופתוח עם טבע ליד הבית (או לפחות שדות) שאפשר יהיה לטייל לא רק בפארקים העלובים בעיר. מתחילה להתעניין בבית להשכרה העונה על הקריטריונים הבאים: 3 וחצי או 4 חדרים, רצוי עם חצר שניתן לטפח (אבל גם בית משותף בא בחשבון). בישוב עם עוד משפחות עם תינוקות בבית שתהיה חברה גם לילדים אבל גם לאמא, ורצוי כאלו שמתכוונים להמשיך לחינוך ביתי, והכי חשוב מרחק סביר מתל אביב (עדיף לא יותר מחצי שעה ללא פקקים) ועדיף שתהיה תחבורה לתל אביב במרחק הליכה קצר מהבית (טרמפים קבועים, רכבת או אוטובוס). וכככתוב למעלה שטחים פתוחים איכותיים במרחק הליכה מהבית.
פלוני_אלמונית*

איפה לגור

ואני חשבתי על רמת הגולן - 30 דק' מפוריה, זול ואויר נקי.
אמא_בבית*
הצטרפות: 21 דצמבר 2003, 15:17
דף אישי: הדף האישי של אמא_בבית*

איפה לגור

שליחה על ידי אמא_בבית* »

הי מיכלול ה , אולי תבואי אלינו למסילת ציון? אנחנו בצומת שער הגיא, כחצי שעה מתל אביב (בשעה בלי פקקים) וקרוב מאד לרכבת בבית שמש. יש גם הרבה אנשים שעובדים בתל אביב אז יש סיכוי לטרמפ קבוע. מקום מאד שקט ומאד פתוח, מוקף יער משלושה כיוונים. אנחנו ארבע משפחות עם ילדים בבית ויש באזור קבוצת חינוך ביתי מאד פעילה. אם מתאים לך נשמח לביקור!
אסד*
הצטרפות: 17 דצמבר 2005, 14:00

איפה לגור

שליחה על ידי אסד* »

ואני חשבתי על רמת הגולן - 30 דק' מפוריה, זול ואויר נקי. וגם לא בתחומי מדינת ישראל.
פיצה_והתוספות*

איפה לגור

ואני חשבתי על רמת הגולן - 30 דק' מפוריה, זול ואויר נקי. וגם לא בתחומי מדינת ישראל.
תודה על הנסיון לעשות הון פוליטי על חשבון ההודעה שלי, באמת שאין צורך! יש מספיק דפים פוליטיים באתר הזה, אפשר להעביר את הדיון לשם.

אשמח להמלצה על מקומות ספציפיים. רמת הגולן זה מקום מאוד גדול! שרובו לא נמצא במרחק 30 דקות נסיעה מפוריה. וגם- רצוי זמן נסיעה הנמוך מ- 30 דקות.
מומין_אמא*
הצטרפות: 12 דצמבר 2005, 00:13
דף אישי: הדף האישי של מומין_אמא*

איפה לגור

שליחה על ידי מומין_אמא* »

אמא בבית
מסילת ציון? מושב?
אנחנו זוג עם תינוקת בת 10 חודשים, חושבים לעבור לאיזור י-ם, אך יש קושי במציאת מקום זול (יחסית). אשמח אם תספרי עוד על המקום,
לילה טוב.
אמא_בבית*
הצטרפות: 21 דצמבר 2003, 15:17
דף אישי: הדף האישי של אמא_בבית*

איפה לגור

שליחה על ידי אמא_בבית* »

מומין אמא , (איזה ניק מקסים - אני וילדי מאד אוהבים את המומינים).
מסילת ציון הוא מושב די גדול, כעשרים דקות נסיעה מירושלים. מייסדי המושב הם קוצ'ינים (הודים) ויש בו הרחבה גדולה שרובה משפחות מחוץ למושב.
יש כאן הרבה פעילויות, מסיבות בחגים, חוגים לילדים וכו'. מבחינת חינוך ביתי, אנחנו כאמור ארבע משפחות ונשמח לגדול.
מכיוון שהמושב יחסית גדול ויש בו הרבה ילדים, אין לחץ מצד התושבים לשלוח לגן אלא ההפך. הם מאד שמחים שיש קצת פחות ילדים בגן.
המושב מוקף יער ומספיק לצאת מהבית כדי להיות בטבע.
אני לא יודעת מה את עוד רוצה לדעת אז את מוזמנת לכתוב לי ל : ta li5@walla.com ונוכל לכתוב או לדבר בטלפון. להתראות.
פיצה_והתוספות*

איפה לגור

אשמח לקבל פרטים על הישובים הבאים: בן- עמי, נתיב השיירה, שבי ציון, חוסן, יערה, לימן, יחיעם, אילון, געתון, גשר הזיו, כברי, סער, מעלות ושלומי.
אני מעונינת לדעת האם יש שם דירות להשכרה (אנחנו זקוקים לדירה בת 3 חדרים), מהם הגילאים של האוכלוסיה, האם יש שם ילדים ובכלל רשמים אישיים.
תודה!
פיצה_והתוספות*

איפה לגור

נכון שזו לא עזרה ישירה ממי שגרה שם אבל גרתי בגליל העליון אז זה צרור העצות שאני יכלה לתת לך...
תודה אנחנו עושים את כל מה שכתבת וגם מתכננים ביקור במקומות שיהיו רלוונטים.

האם זה כולל חיבור לכבלים או yes
:-) אין לנו טלוויזיה.
מעלות לא הרבה יותר "קרוב" מ'מתת'
מעלות נמצאת במרחק 15-20 דקות מביה"ח בנהריה. מתת נמצאת במרחק 30 דקות נסיעה אם לא יותר. מבחינתנו זה זמן איכות חיים.
שלווה_במדבר*
הצטרפות: 04 נובמבר 2005, 08:18

איפה לגור

שליחה על ידי שלווה_במדבר* »

אני והבן זוג מחפשים ישוב בנגב שעונה על הדרישות:
  • רחוק מרמת חובב - אוהבים אויר נקי
  • במרחק סביר מבאר שבע - עד שעה נסיעה , רצוי שתהיה תחבורה ציבורית (אבל נסתדר גם בלי בלת ברירה...)
  • ישוב לא קטן מידי , כלומר, קצת יותר מ-4 משפחות
  • לאנשים המתגוררים בו חשוב לשמור על נקיון , שקט (בלי מוזיקה מטורפת...) וסובלנות כלפי האחר

מכיוון שאנחנו סטודנטים תפרנים , מעוניינים להשקיע כמה שפחות כסף בנכס ולכן נעדיף לעבור למקום שהמדינה תעזור לנו לחיות בו כדי שנפריח את השממה...

אנחנו מעונינים להשתקע להרבה זמן.

בבקשה , תעזרו...
תודה
פיצה_והתוספות*

איפה לגור

שלווה עשינו בדיוק את הדרך אותה אותם עושים, כולל החיפוש. את מוזמנת ליצור איתי קשר במייל ואשמח לתת לך פרטים. pizza6610 נקודה יהאו נקודה קום.
מי_עמי*
הצטרפות: 04 ינואר 2006, 00:49
דף אישי: הדף האישי של מי_עמי*

איפה לגור

שליחה על ידי מי_עמי* »

קראתי את חוויותיה של אפרת כששהתה במסגרת גרעין נחל בהר עמשא. האם מישהוא יודע פרטים על הישוב היום????
אויר_צלול*
הצטרפות: 22 ינואר 2006, 17:56

איפה לגור

שליחה על ידי אויר_צלול* »

אנחנו גרים שיישוב גלילי
יש הרבה מאוד יתרונות אבל מבחינת עבודה קשה
לאחרונה עוברות לנו מחשבות לזוז למרכז- אבל למי שרגיל לחיות בגליל זה בלתי אפשרי לחשוב על פקקים, רעש, ילדי טלויזיה ומחשב
ועוד רעות חולות שקיימות בשפע בעיר
מה אתם חושבים- האם יש סיכוי למצוא מקום כפרי שקט ובטוח, עם חינוך טוב לילדים-אולי אנטרופוסופי
וקרבה למקומות פרנסה?
נשמח לרעיונות
לוטם_מרווני*
הצטרפות: 27 דצמבר 2003, 21:55
דף אישי: הדף האישי של לוטם_מרווני*

איפה לגור

שליחה על ידי לוטם_מרווני* »

מידע עבור פיצה:
בקיבוץ ראש הנקרה (קצה הארץ משמאל)
יש דירות קטנות (2-3 חדרים) להשכרה. הם רוצים בסביבות 2000 שקלים. האחראית על הנושא היא (ביררנו)
אורה לקח, 052-3337930 המרחק מנהריה- בסביבות 10 דקות נסיעה. צ'יק צ'ק.
בנוסף, יש את קיבוץ חניתה, מעל שלומי. קצת יותר רחוק וגם גבולי. שם צריך לדבר עם era.

אנחנו ממשיכים בחיפושים.
הרחבנו את מעגל החיפושים שלנו:
נהריה, עין יעקב, ציבעון (עדיין מבררים), חוסן, חניתה, ראש הנקרה, גשר הזיו, בן עמי, בצת וכו'.- בצפון.
יקנעם, טיבעון, רמת ישי בעמק.
פרדס חנה- כרכור , בינימינה, זכרון ומושבי חוף הכרמל (עופר וכו').
נשמח לכל פיסת מידע/מודעה. אנחנו דווקא מעוניינים בדירה בת 4 חדרים לפחות, ולא דירה אלא בית, צמוד קרקע ואם אפשר אז מפלס אחד. מקסימום 650 דולר לחודש, עדיפות ל450-...
ים*
הצטרפות: 26 יולי 2001, 14:06

איפה לגור

שליחה על ידי ים* »

שלום לכולם.
אני מחפשת מקום. מקום לגוף ולנשמה, מקום עם חום אנושי, מקום ששורה בו השכינה. אולי בגליל, אולי קרוב לכפר ורדים???
תודה.
לילי*
הצטרפות: 03 מרץ 2004, 23:44

איפה לגור

שליחה על ידי לילי* »

באותו ענין , ומאוד בוער כרגע
אחרי חודשים של חוסר בהירות מצאנו היום 5 דונם למכירה ברח' הגליל בכרכור וידענו שהתאהבנו גבעונת המשקיפה על המון ירוק , כולל השדות של כפר פינס ששם אנחנו מקווים יקח עוד הרבה זמן לשינוי יעוד (קרקע חקלאית מחוץ לתב"ע של פרדס חנה כרכור) , מחפשים שותפים להתחלק איתם , האוצר - 3 דונם פנימיים הגובלים בשדות של כפר פינס, בקצה השטח יש אנטנה סלולרית (אנחנו החלטנו שהן ממילא בכל מקום ולפחות שם היא גלויה על פני השטח) במחיר של 220-240 אלף דולר , תלוי בסכום הסופי שאליו נגיע עם בעל הבית , ברגע שיהיה לנו שותפים. אנחנו זוג עם ילדה בת שלוש וחצי ועוד אחד שצפוי ביוני, מאמינים בבניה אקולוגית ובעיקר צנועה ונעימה לעין. כל מי שמתענין מוזמן להתקשר ל-לילי 054-6775750 ,
מישפחה_בטבעישי*
הצטרפות: 21 פברואר 2006, 17:55

איפה לגור

שליחה על ידי מישפחה_בטבעישי* »

למרוששת שלום יש ישוב בשם נעלה ישוב לא המוני שקט
עולם_ומלואו*
הצטרפות: 20 פברואר 2005, 20:31
דף אישי: הדף האישי של עולם_ומלואו*

איפה לגור

שליחה על ידי עולם_ומלואו* »

מחפשת מידע על יישובי חוף הכרמל, גם מבחינת גנים טובים וגם מבחינת בתי ספר, וכמובן מגורים. אין הרבה מודעות באינטרנט על האיזור.
אולי מישהו מכיר? תודה!
הגמד_חיוכון*
הצטרפות: 06 יולי 2005, 23:41
דף אישי: הדף האישי של הגמד_חיוכון*

איפה לגור

שליחה על ידי הגמד_חיוכון* »

גמרתי לקרוא את הדף כולו ואני מניחה שכל מי שחיפש כבר מצא?..
מעניין יהיה לקרוא כאן תגובות של אנשים, אם מצאו את מה שחלמו, או פשרה שהם חיים איתה. האם אתם מאושרים במקומכם החדש?...
נראה שרובינו מחפשים את אותו דבר- פחות או יותר. טיפת טבע וקרבה למשפחה וחברים באותו ראש, וקרבה למקום עבודה.
גם אני כך- מקוה לחזור מברלין עם בנזוגי ובתנו בת השנה+ וממש מחפשת עצות היכן לגור בתנאים הנ"ל.
לאחרונה מאוד מושך אותי קיבוץ, בתור נחל"אית לשעבר. מחפשת קיבוץ או מושב כלשהוא באיזור מישור החוף קרוב לים. ולרכבת. שאפשר להשכיר בו דירת 4 חדרים, (או, אם זה קיבוץ- 3 חדרים ואפשרות לשיפוץ מקום שיהווה סטודיו לבנזוגי).
הפיתוי לגור שוב בת"א ולהיות קרובה למשפחתי הוא רב, אך הגיעה שעתינו לאויר צלול וחינוך הולם.
למרות זאת, מפאת אפשרויות עבודה נראה שנאלץ להתפשר על משהו. בכל אופן- הכיוון די פתוח בתור הקוים המנחים האלה...
יש אולי למישהו רעיון??
שולה*
הצטרפות: 03 מאי 2004, 10:32

איפה לגור

שליחה על ידי שולה* »

נעלה הוא ישוב מעבר לקו הירוק,כדאי לחשוב פעמים
אמא_של_שחר*
הצטרפות: 31 מרץ 2004, 08:57
דף אישי: הדף האישי של אמא_של_שחר*

איפה לגור

שליחה על ידי אמא_של_שחר* »

גם אנחנו מחפשים....
חצר ענקית, נוף פתוח, בית צנוע, מחסן (או משהו דומה) גדול (לבית מלאכה).
קהילה נעימה ופתוחה (הורים נחמדים וילדים שמתרוצצים חופשי).
מזג אויר לא חם מדי, גג (גבוה מאוד) שעתיים מהמרכז.
מחיר שפוי גם לשכירות, וגם אולי לקניה בשלב מאוחר יותר.
זה כמובן האידיאל, אבל כנראה שניאלץ להתפשר.
אני "בדפבית" אמא של שחר
אמא_לארבעה*
הצטרפות: 05 יוני 2005, 02:27
דף אישי: הדף האישי של אמא_לארבעה*

איפה לגור

שליחה על ידי אמא_לארבעה* »

מה דעתכם על משגב?
מגוון הישובים שם כה רב צריך רק להתאהב ולבחור,והמחירים לא בשמים,ישנם ישובים קטנים עים קהילה מחבקת ותומכת ולא פולשנית מדיי.
בהצלחה.
אמא_של_שחר*

איפה לגור

חושבים הרבה על משגב, גם שם צריך לדעת איפה להתחיל את החיפוש.
צריכים נקודה טובה להתחיל בה, ומשם להתגלגל הלאה.
משיטווט אקראי בעיקר נתבלבל, רוצים יותר כיוון.
יש למשהו רעיונות ממוקדים יותר?
אמא_של_שחר*

איפה לגור

איילת כבר אמא סיפרה בהתלהבות על שכונת נווה חיים בחדרה.
לא הצלחתי להכנס לדפבית שלה.
מישהו יודע יותר על השכונה?
איילת, אם את עדיין מסתובבת, אשמח לשמוע ממך יותר
המושב_ניקית*
הצטרפות: 06 מאי 2006, 01:48
דף אישי: הדף האישי של המושב_ניקית*

איפה לגור

שליחה על ידי המושב_ניקית* »

היי לכולם אנחנו גם מתלבטים איפה לגור טוב שאנחנו לא לבד. השאלה היא האם בזיכרון יעקוב או בבנימינה פרדס חנה והסביבה או יוקנעם. חשוב לי בית ספר יסודי טוב, הכוונה לא כיתות מפוצצות בילדים. וגן חובה טוב עם יחס אישי. הזוגי צריך לעבוד איפשהו בהיי טק
תודה להצעות, לעזרה, לחוות דעת
אפשר לכתוב לי בדפבית
נועה_שצריכה_אוויר*
הצטרפות: 28 מאי 2006, 16:23

איפה לגור

שליחה על ידי נועה_שצריכה_אוויר* »

שלום... אני זקוקה לעזרה באופן דחוף,
כבר המון זמן שאני מחפשת באינטרנט מידע על השכרת דירה באיזור הצפון, עדיף במושב צמחוני כמו אמירים, או סתם מקום שקט עם נוף יפה אולי ברמת הגולן שלא ייקרע לי את הכיס ויתאים לי לבד או עם עוד שותפים,
אם למישהו יש איזו הצעה אני אשמח לדעת יותר, בבקשה אני כבר מתייאשת....
תודה לכל, נועה
עורבא*
הצטרפות: 07 יוני 2006, 09:39

איפה לגור

שליחה על ידי עורבא* »

שלום לכולם
אישתי שני ילדים (בינתיים) ואני מעוניינים לצאת מהעיר הגדולה (ירושלים). אנחנו מחפשים ישוב חקלאי בהרי ירושלים (בתוך הקו הירוק).
אנחנו מוגבלים באמצעים וככל הנראה נחלה במושבים שבסביבה אינה באה בחשבון.
התוכניות הינן שאישתי תמשיך בעבודתה ואילו אני אקים סטודיו לרהיטים ממוחזרים (גרוטאות, שיפוץ רהיטים ישנים וכדומה).
האם מישהו יודע על מקום כלשהו שבו הקרקע הינה זולה יחסית וגם גדולה.
נודה לעזרתכם.
הילה_ב*
הצטרפות: 26 אוקטובר 2005, 00:34
דף אישי: הדף האישי של הילה_ב*

איפה לגור

שליחה על ידי הילה_ב* »

אנחנו מחפשים לאן לעבור ולא יודעים מה שאנחנו כן יודעים זה שאנחנו רוצים בית צמוד לקרקע שנוכל גם לגדל ירקות בגינה שכירות עד 350 דולר ושהמרחק מתל אביב לא יעלה על שעתיים נסיעה וכמובן שתהיה שם לפחות משפחה אחת בחינוך ביתי שלא ישעמם לא לנו ולא לבננו ובעתיד לילדינו אז... יש המלצות?.. D-: נשמח לקבלם ואז לעבור כבר מפה.. הצילו!!!!!!!
מתעניינים*
הצטרפות: 20 יוני 2006, 00:14

איפה לגור

שליחה על ידי מתעניינים* »

שלום
אנחנו שוקלים לעבור לבארותיים בשרון
האם למישהו יש היכרות / התרשמות / מידע על המקום?
כדאי לנו?

<בינתיים מסתתרים בניק זמני>
ה_עוגיה*
הצטרפות: 15 יוני 2003, 00:44
דף אישי: הדף האישי של ה_עוגיה*

איפה לגור

שליחה על ידי ה_עוגיה* »

מחפשים מקום לגור בצפון, אפשר שיהיה חור נידח. לא נדרשת קרבה לתל אביב או לרכבת.
מחפשים לשכור, לא לקנות (לפחות בשלב זה) ושהשכירות תהיה נמוכה.
שיהיו במקום משפחות עם ילדים קטנים, אופי קהילתי משהו, לא נדרשת מערכת חינוך טובה
שהבית יגיע עם קצת אדמה מסביב (וילה על חצי דונם זה לא בשבילנו וקיבוץ לשעבר נראה לנו קצת צפוף מדי, כנראה אבל אולי אנחנו טועים). מושב רבע נטוש זה רעיון טוב.
מקום עם אופי חקלאי/יצרני (לא עיר שינה) שבו לא נהיה עופות מוזרים (פתיחות מחשבתית מסוימת רצויה מאוד).

מי מכיר?
בדפבית או "באימייל" [email protected]
שירה_שרי*
הצטרפות: 19 דצמבר 2004, 15:29
דף אישי: הדף האישי של שירה_שרי*

איפה לגור

שליחה על ידי שירה_שרי* »

אנחנו מחפשים לקנות בית, ישן או חדש, 3.5- 4 חדרים,
עם פיסת אדמה, באזור גוש שגב שבגליל.

ישוב קהילתי , עם אנשים טובים (זוגות צעירים וילדים).
נשמח לישוב שיש בו אפשרות לתעסוקה ופרנסה, ולא ישוב לינה בלבד.
כל מידע יתקבל בברכה
בדף הבית או
[email protected]
052-4738819
052-3285403
שירה דרור ויונתן
מיקי*
הצטרפות: 31 מאי 2002, 21:02

איפה לגור

שליחה על ידי מיקי* »

אנחנו קבוצה קטנה של אנשים ומשפחות צעירות, שמחפשים מקום לגור בו יחד.
האזור שאנחנו בודקים בו הוא השפלה הדרומית / לכיש ומזרחה. אבל אנחנו פתוחים גם לאפשרויות אחרות.
מה שחשוב לנו זה לחיות בקהילה שהחברים בה מעדיפים לחיות אורח חיים בריא וטבעי יותר, ולא משתגעים על תרבות הצריכה.
אופציות שונות שבדקנו היו קצת יקרות עבורנו, וכעת אנחנו בודקים רעיון כזה: אם נתארגן לקבוצה גדולה מספיק, נוכל להתיישב במקום זול שנחשב "מושב נחשל", ועדיין לחיות בקהילה שמתאימה לנו.
מובן שכדי שתכנית כזו תצליח, אנחנו צריכים קבוצה מספיק גדולה.
לגבי אופציות מגורים - יש כמה וכמה אופציות טובות - הרחבות במושבים במרחק של כשעה וקצת מת"א, במחירים די נמוכים.
ניתן גם להתארגן ולבנות יחד, ואז להוזיל את הסיפור. היות שחלקינו בעלי עניין ומודעות לאיכות הסביבה, ניתן גם לבדוק בנייה אקולוגית משותפת.

אם למישהו מכם זה נשמע מעניין להצטרף או לשמוע, צרו קשר
052-3519517
אמא_נמש*
הצטרפות: 17 אפריל 2006, 20:31
דף אישי: הדף האישי של אמא_נמש*

איפה לגור

שליחה על ידי אמא_נמש* »

מי יודע איפה אפשר לקנות שטח לבנייה שאפשר לבנות לבד באיזו דרך שבוחרים
למשל קש ובוץ,כל מקום הוא אופציה.
ענן_בעננים*
הצטרפות: 09 נובמבר 2003, 14:52
דף אישי: הדף האישי של ענן_בעננים*

איפה לגור

שליחה על ידי ענן_בעננים* »

אמא נמש
כעקרון בכול מקום שמוכר מגרשים לבניה בשיטת "בנה ביתך" - אלא אם יש הגבלה מפורשת לחומרי בנין בתקנון הבניה.
ברוב המקרים צריך לבנות את השלד מחומרים 'מוכרים' כמו בטון, עץ, פלדה, ואת הקירות אתם יכולים לבנות ממה שתרצו - קש, אדמה...
מה שצריך להבין פה זה שאת הוועדות מעניין בעיקר שהשלד יהיה עשוי מחומרים שהם מכירים.
אז יאללה תתחילו לחפש היכן אתם רוצים לגור... :-)
רמי*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2006, 18:26

איפה לגור

שליחה על ידי רמי* »

היי, אני לא רוצה לגור בדירה, אני לא רוצה לשלם שכר דירה,וארנונה, אני רוצה לגור באוטובוס ישן שיוסב למגורים , השאלה אם יש קמפינג כזה איפהשהו שאפשר להחנות את האוטובוס שם ולגור בו?

[email protected]
תגלת*
הצטרפות: 05 אוקטובר 2006, 11:13

איפה לגור

שליחה על ידי תגלת* »

שלום לכולכם,
זו הפעם הראשונה שלי באתר, וממש התרשמתי. אני גרה בקיבוץ קטן בצפון ים המלח (המדהים!!!!!).
אנו מעוניינים להגדיל את אוכלוסיית הישוב ולקלוט משפחות צעירות עם/בלי ילדים, אשר רוצות לגור במקום הנמוך והיפה ביותר בעולם. משפחות אשר רואות את עצמן חלק מקהילה חמה ותומכת, אנשים המתחברים למדבר ורוצים להגשים חלום של חיים איכותיים, שלווים ומלאי סיפוק.
אשמח לשמוע מכם, המעוניינים בדף הבית שלי תגלת כהן או במייל [email protected]
פלוני_אלמונית*

איפה לגור

הי אני ואישתי עברנו לא מזמן לישוב חדש צעיר ומקסים העונה לשם " גבעות בר " עלות מגרש קרוב לארבעים אלף דולר לשמונה מאות מטר . אנשים מקסימים והישוב מתפתח ומכה שורש
כדאי
פרטים דרך תנועת אור
אליה_לי*
הצטרפות: 29 אוגוסט 2006, 20:48
דף אישי: הדף האישי של אליה_לי*

איפה לגור

שליחה על ידי אליה_לי* »

האם מישהו מכיר את יבניאל ויוכל לספר לי קצת על המקום...
אנחנו מחפשים שטח לגור בו ולהקים בו מרכז המארח סדנאות יוגה ומדיטציה
וקיבלנו מידע שביבניאל ישנם שטחים גדולים למכירה די בזול...
בת_עמי*
הצטרפות: 19 אוקטובר 2006, 10:30

איפה לגור

שליחה על ידי בת_עמי* »

אם מישהו מכיר מקום מגורים לא עירוני, המתאים לאנשים דתיים כולל מוסדות חינוך דתיים עם הרבה מרחב מחיה מבחינה קהילתית אשמח לשמוע.. כי אין לי מושג איך מחפשים מקום שאלו ה "דרישות"
שרית_אמיר*

איפה לגור

(-:
במעלות
מעלות עיר (-: קטנה, אין תחושת עיר, הרבה טבע סביב.הכל בקטן וצנוע.
יש כאן קהילה דתית גדולה מאוד.
ישיבה תיכונית מאוד נחשבת
ממ"ד -יסודי רק לבנים
ממ"ד - יסודי מעורב
אולפנה נחשבת מאוד
תיכון / ישיבה דתית לגילאי חטיבה תיכון- יודעת שנוסעים או למירון/צפת
והיה ואת מעונינת יכולה לחבר אותך לאדם מקסים מהקהילה הדתית שיעזור לך
נעמה*
הצטרפות: 29 ינואר 2002, 22:03

איפה לגור

שליחה על ידי נעמה* »

באר אורה

ישוב חדש,קטן ומקסים,בקצה הערבה,ממערב-מוקף שמורת טבע,ממזרח-נישאים הרי אדום ,בנוי בסגנון מדברי,הרבה ילדים,
מספיק מרוחק כדי להנות מהשקט של המדבר ומספיק קרוב לאילת ,כדי להנות ממה ש"העיר הגדולה" יכולה להציע (עבודה / סידורים /קניות / ים / חוגים..)
נועם עובד במרכז הצפרות ואני בבית ,עם 3 ילדים בחינוך ביתי. מאד נשמח אם יצטרפו לכאן עוד שכנים עם אורח חיים "טבעי".(אוכלים אורגני וכאלו...)
יש עוד 2 בתים למכירה במיידי (של הקבלן,אנגל),ובקרוב יוצעו שטחים לבנייה עצמאית.
יש אינטרס למועצה (חבל אילות) לעודד את ההתישבות כאן ולכן יש כוונה של המנהל לתת את השטחים בחינם ויהיה צריך לשלם רק דמי פיתוח ואפשר יהיה לבחור את גודל השטח שרוצים ולבנות מה שרוצים (משהו שמתאים לסגנון הבניה המדברי במקום...)
מתגבשת יוזמה להקמת פרוייקט אקולוגי-אורגני שיטפח את פינת החמד הקסומה במקום שבו היה פעם מחנה הגד"ע הישן.(בחצר האחורית של היישוב )
עוד מידע על הפרוייקט אפשר לקבל בדף _מקום מדהים מחכה לקהילה שתתישב בו
שיר*
הצטרפות: 23 פברואר 2003, 13:59

איפה לגור

שליחה על ידי שיר* »

מישהו גר בראש העין החדשה ויכול לספר איך שם? חושבים לעבור כי נראה נעים והמחיר טוב וקרוב למרכז=לפרנסה...
שליחת תגובה

חזור אל “חברה”